Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - srpen 2018 (+81,055 unitů ... Yield +46,52 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.08.2018, 14:17 Předmět: ME v plavani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V Nike som isiel akovky = dobre som zamaskoval, co je dolezite a co nie. Plavanie a tie 2 veci tvorili pre mna zaklad a k tomu som nabalil nejake veci z atletiky, ktore sa dali zahrat v Nike.

Solo som to stihol na bet365, kde to uz logicky dropuje. V jednom pripade mam lepsi kurz (Milak), v jednom horsi (Panziera) nez v Nike, ale rozdiely su zanedbatelne.

U Panziery som sa vcera modlil, aby neisla prilis dobre, pretoze ako je zname, pred SF si nezahram ani makke f. Napriek tomu, ze bola skvela a jasne vyhrala, kurz je nadalej solidny (cakal som to po tom SF daleko horsie). Z coho vychadzam? Panziera za A, drzi SB takmer o sekundu rychlejsie nez Ustinova (ktora sice zasla skvele rozplavby, ale vecer uz z toho casu moc nestlacila).

Za druhe, Panziera je lepsia na 200m znak, avsak na stovke plavala skvele (od rozplavb az po finale) a ked ukaze takuto rychlost na polovicnej distancii, jej moznosti na 200m su obrovske (co vlastne ukazala, zial, uz v tom 1.SF, kde zaplavala na urovni sezonneho maxima).

Mlada Madarka Burian mi sice robi trochu vrasky, ale nemyslim si, ze ma este tolko v zalohe, aby mohla, co i len teoreticky, ist pod 2:07. U Talianky si myslim, ze toho schopna je a nam to aj ukaze.

///

Milaka som chcel hrat, zhodou okolnosti, za @2,0 po jeho jazde na 200m BU v Nike (jedna z veci, ktore opisali z Unibetu a drzali to tam cele ME - neskor v dropnutej verzii @1,5). A ja po SF nemam pocit, ze by som musel menit moj nazor - pole bolo vyrovnane, Milak je liska podsita a podla mna chcel nieco posetrit - co ukazal aj pri 200m BU, aj ked mozno z inych dovodov. Zaroven sme videli prave pri 200m BU jeho prvu stovku (pod 53 - 52,76), co je jednoducho tazko uveritelne. Sice za tuto mladicku nerozvaznost zaplatil - nezaplaval az taky skvely cas, kedze to "trochu" prepalil, ale inak sa nic vazne nestalo.

Milak je zaroven strieborny medailista z minulych MS, kde nestacil len na fenomenalneho Caeleba Dressela. Casy zo SF su sekundu za tymito vykonmi, tym chcem len naznacit, ze v SF sa nijako rychlo neplavalo, nikto neodskocil a je to Milak, ktory ma vek a moznosti, aby ubral zo svojho casu najviac.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.08.2018, 14:36 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Este uvidime, co vypise T...., ale kedze tento duel je na Pinne niekde okolo 1,8 (Bedrani je tak favorit, spravne) a ja si to na Doxxe uz za viac nezahram, nevidim jediny dovod, aby som to sem nehodil. Zaroven sice to stupa (z 2,04 cez 2,11 az k sucasnym 2,2), ale takisto nevidim dovod, aby to islo este nejak vyrazne vyssie.

Bedrani svoj rozbeh kontroloval, sice skoncil "az" na 5.mieste, ale tam je uplne jedno, ci je vase meno prve alebo piate - oboje znamena jedine - priamy postup do finale.

Naopak Carro ma prilis nezaujal a najma ta grimasa 100m pred cielom bola velavravna - a to sa bezalo len nieco pod 8:30.

Zaroven viete, ze Bedrani je moj kon na top3 a po zhliadnuti rozbehov nemenim tuto predikciu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.08.2018, 17:01 Předmět: ME v atletike/plavani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.08.2018, 21:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nie, nemoze prist dobry den a zrejme tu v blogu uspech z plavania odovzdam na atletike. Realne to nejakym zazrakom zachranuju nahodne veci - prevsadim po neuspechu Milaka, z nebies spadne Roehler na livku (@4,5 po tom, co sa dostal do vedenia a @2,75, ked atakoval 90m), aj ked je to kombinacia toho, ze som cakal podobne veci (pozeral som cez ES player), Rohler bol moj favorit (ako som pisal, uz od MS 2017) a vypadky livka mi rozhodne neuskodili (+ bet365 bolo celkovo hodne spomalene). V Tipaci mi vysla len najstrasnejsia akovka vsetkych cias - absolutne bez problemov, 5-ako s nizkym kurzom niekde pod 5, kde najvacsi kurz bol Ramil na vyhru, resp. Barr/Chalyy 1.

400m? Sklamanie obrovske, ale uprimne, podla mojich predstav neprebehol snad ani jeden duel. Takze vyhra by bola skor zhoda nahod, ku ktorej nechybalo az tak vela (trochu ine rozhodnutie pri vsadzani).

Bedrani to iste - totalny prepadak. To je tak, ked tych borcov nemam nacitanych a potom sa nestacim divit, co sa tam deje. Na nom mi padlo solo, nejake top3 a viacere akovky na Doxxe. K tomu som hral este jeden duel, ktory vyzera v pohode, aby v poslednom kole moj zavodnik uplne stuhol a bol rad, ked neskoncil posledny.

Zenske prekazky - mal som @5,5 na Pinne na Dutkiewicz a potom som chcel vyuzit betko (tvrdo som za tento napad zaplatil), ze nechalo kurzy po SF (11 herman a roleder). To som "istil" pred finale s Talay. Vsetko vyzeralo fajn - ako by nestalo, ze na Herman by som vyhral najmenej. Betko kurzy upravilo (zlodejsky, aj na livku pred startom bol vyssi kurz) a ja som aj tu slusne zahucal (pritom stacilo, aby povodny tip vysiel - pred finale kurzy spadli niekam k 2,0-2,1 a bol by som spokojny).

Livko na ostep - som to tam tlacil proti Krukowskemu, aby to Poliak hodil tretim pokusom, ktorym sa zachranil v sutazi a prehodil Mardareho (tu bolo "hotovo").

V plavani, tiez klasika - 400m FR som hral s poistkou (kedze bet365 mal privysoky kurz na u mna druhu favoritku - Talianku Quadarellu). Tu som dal polovicny vklad, ked sa mi sem nechcelo uvadzat len poistku. Ako to mohlo dopadnut? No tak, ze tesne vyhrala Talianka.

Ako hovorim, mimo toho Roehlera, kde som stale ocakaval zarez na poslednu chvilu, to bol den plny utrap, co je najlepsie vidiet v dennej bilancii v blogu.

Zacinam pochybovat, ci sa to niekedy zlomi. Dnes napr. vychadzali presne tie blbosti, ktore len prihadzujem do akoviek - v Nike vsetky, v Tipsporte vsetky a to som si hovoril (kym nevypisali, trochu prekvapivo, tie h2h na 400m SF), ze na tej 200m/400m H/ostep/tyc nie je mozne nic zaujimave vybrat. V podstate som mal pravdu, nic zaujimave to nebolo, ale cuduj sa svete, vychadzalo to. Od ME a sirokej ponuky mam ale trochu ine ocakavania nez hrat kurzy 1,2 az 1,6 v akovke.

Snad sa to co najskor zlomi.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2018, 9:11 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2018, 9:20 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2018, 9:28 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2018, 9:41 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2018, 9:47 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2018, 10:01 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

*Kurz @7,5 je tip na top3 u Rouguy Diallo, snad kazdy pochopil.

///

Ostep - v podstate tam nie je moc, co by som mohol s cistym svedomim hrat. Je to rozdolene pole na zavodnicky, ktore budu bojovat o medailu, aky-taky stred pola a zavodnicky, ktore budu extremne stastne, ked sa dostanu cez 60m/do maleho finale.

Takze hram len proti dvom kvalifikacnym uletom - Hussong na vykon a proti Litovke, ktora si vyrovnala PB. Zvysok, t.j. boj o vitazstvo je podobne ako vcera u muzskeho ostepu, famozne nastavene pre livko (aj na favoritku nie je uplne maly kurz, ale najma, favoritka je trochu pseudo kvoli Q, Ratej/Khaladovich/Ogrodnikova maju rovnake sance.

///

Trojskok - velmi vyrovnane pole a az prekvapivo kvalitna kvalifikacia (nestacilo 14,04). Videl som vsetky pokusy z Q, takze mam aku-taku predstavu. Paraskevi by mala vyhrat, ale to som tvrdil aj pred Q. Zial, v Q uletela a to bol v case jej pokusu vietor o sile -3,0m/s (cize silny protivietor).

Za nou moze niekam k 14,40-14,50 skocit skoro ktokolvek, cest vyninkam. Francuzky s velkymi nedoslapmi okolo 14,30 v Q, Petrova sice 14,05, ale nedoslap bol takmer 30cm (takze ani nevyuzila odrazovu dosku, okrem ineho). Ogbeta si dvakrat vyrazne posunula PB, avsak .. tych 14,15 skocila so silnym protivetrom (-1,6), s obrovskym nedoslapom a uz takym signifikantnym vtipnym zadrobcenim. Ja si ani nechcem predstavit, keby jej to vsetko sadlo - ma neskutocny potencial tato mlada Britka.

Naopak moc ma nezaujala Rumunka, uplne mimo su kurzy na reprezentantnku Izraelu (inak rodena Ukrajinka), ktora ten ulet dala az tretim pokusom, v druhom sice letela niekam k 14,50, ale s obrovskym preslapom, aby v tretom pokuse mala absolutne dokonaly odraz a cely pokus nemal viac-menej chybu (t.j. 14,41 su v podstate jej max. moznosti). Costa nema narok na 14,40 ani omylom, Makela bude solidna, ma formu, ale aby isla niekam blizko k 14,50, to si nemyslim. Gierisch verim, veril som uz pred Q a jej kvalifikacny pokus bol s velkym nedoslapom a vykonom za 14,30.

Peleteiro v podstate neviem zaradit - nema poziciu Minenko, kedze v Q uplne nevycnievala (bolo to solidne, ale to je tak vsetko - dokonca aj z pohladu dojmu, nielen vzdialenosti), ale rozhodne nie je ziadnou outsiderkou. A Eckhardt - ten pokus skoro nemal chybu - nadpriemerny odraz a pri jej style trojskoku, je to trochu pokus-omyl - obrovska rychlo na odraze a horsie odrazove schopnosti (takze to bud vyjde ako v Q, alebo to bude trapenie).

///

Znova, videl som vsetky pokusy v Q od vysky 181cm.

Zaujali vykonom - Demireva, Jungfleisch (zrejme najviac zo vsetkych), Palsyte, ktore by spolu s Lasitskene mali bojovat o zlato/medaile.

Naopak, moc nezaujali Ukrajinky, z ktorych najlepsim dojmom posobila Tabashnyk (aj ked 190 skocila necisto). Levchenko sa extremne trapila s odrazom a nacasovanim (strasne rychlo kulminovala nad latkou). Okuneva s bandazou na kolene, ciste trapenie, vid ani len neskocila 190.

Z toho zvysku najlepsi dojem od Svedky Eriky Kinsey. Onnen na 190 ziadna rezerva a skocene so stastim. Hruba velke trapenie a 3 beznadejne pokusy na 190. Taranda sa mi pacila a to velmi, ale na 190 sa uplne zasekla a ta jej technika uplne prestala fungovat. Ma obrovsky potencial, podla mna, ale zrejme to nepreda uz dnes, ale niekedy v buducnosti. Simic vyzerala skvele na 181, priemerne na 186 a biedne na 190 - ten typ zavodnicky, ktora sa s vyssou a vyssou vyskou psychicky rozklada. Trost si drzi celosezonny level vykonnosti - pride 190 a bud so stastim skoci alebo to tesne nestaci (na 190 tretim pokusom a bez akejkolvek rezervy).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2018, 12:57 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2018, 15:31 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Tak snad uz posledny nadych ... uz sa mi ani klikat nechce, ked tie tipy zadavam do formulara. 800m ani popisovat nemusim - hram lepsich borcov, s dobrym zaverom, je to 800m, takze stat sa moze naozaj cokolvek, dufam, ze to tentokrat bude patrit k tym pokojnejsim behom.

OHare je borec so skvelym zaverom. Za @17,0 ho mam zahraneho na vyhru (uz po rozbehoch) a teraz to kompletujem. Samozrejme, kvalitny zaver tam ma viacero miliarov (krajania, Lewandowski, viac-menej aj mladsi norski bratia a ciastocne aj Timo Benitz - ale to by sa muselo bezat naozaj strasne pomaly, co podla mna nehrozi).

Hrat h2h proti Henrikovi Ingebrigtsenovi je jasna vec, skoda len, ze nevypisali aj duel s OHare v kurze okolo 2, to by bola parada. Samozrejme, 1,65 s rychlym Lewandowskim nie je na zahodenie, ale solo sa to hrat neda.

Faktom je, ze ako material do akoviek sa to zda byt priam dokonale. Janezica som sem dat v povodnom kurze uz nestihol (som cakal na vypisanie dalsich behov atd.). Ale za 1,9 to ma stale svoju cenu. Princip toho tipu je zrejmy - Janezic bezal v SF vyborne, ale najma, jeho super v h2h Kevin Borlee dnes bezi z nevyhodnej 1.drahy. Ja by som favorizoval Janezica aj za normalnych okolnosti, t.j. keby bezal Borlee hned vedla neho v 6.drahe, takto je to must.

Este sem hodim uplne posledny tip (ak nebude nieco na Pinne, co sa mi asi aj tak nebude chciet uz pridavat). Pryshchepa ako vitazka na 800m. Znova, analyzator navysil kurz, dakujme mu za to. Podla mna je to 1.favoritka, druhou favoritkou je Sharp (mam zahranu za @7,5 na Pinne). Oskan-Clarke neverim ani trochu - nie je to zavodnicka so zaverom, co je v tejto konkurencii a pri fakte, ze sa bezi o medaile a nie na cas, trochu problem. S Ukrajinkou to vyzera byt viacej easy, so Sharp to ma mozno viacej hodnoty a da sa hrat aj solo, mozete si vybrat podla chuti.

Na chut je aj Ukrajinka. Analyzu som sice nenapisal, ale prave Tkachuk bol moj wildcard pick. Je v 8.drahe, co ale nemusi byt uplne najhorsie - pobezi svoj zavod a uvidime, co z toho bude. Kurzy proti Talianke je zahadne lepsi nez kurz na top3, takze za 1u to skusam velmi rad.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2018, 15:49 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2018, 21:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Co je usmevne? Napriek tomu, ze mi vyslo tak 10% toho, co by som si predstavoval, tak som nejakym zazrakom sam v pluse a este vacsim zazrakom aj tu v blogu. Spokojnost, ako inak uz v tomto tyzdni pri atletike, nulova.

Nic nevyslo perfektne, ani ta vyska nie. Kinsey ukazala famozny pokus, aby ho vystriedala zufalym. A na zaver, Demireva a jej zazracny skok na 2m po tom, co vynechala dve vysky po sebe na treti pokus - deja vu Lysenko vs Barshim, ale na trochu viacej penazi. Samozrejme, vyska aj tak hodne pomohla, ale tak z toho dovodu pozeram kvalifikacie.

Trojskok nula bodov - ja viem, isiel som na hranu moznosti s tymi tipmi na umiestnenie, ale o dost viacej by som si vycital, keby som dnes nehral nieco, co sa mi pacilo - to sa naozaj nestalo, to jedine mozem povedat s cistym svedomim. Aspon vysla jedna dvojicka proti Minenko - je to malo, mala vyjst aj Petrova, ktora skakala, celkovo, lepsie finale, ale ulet hned v prvom pokuse nebola schopna dorovnat, najma kvoli nedoslapom na odraze.

Ostep a bolo vymalovane hned po prvom pokuse Hussong.

Dlhe prekazky - Tkachuk nula bodov, kratke, tam mi nevysiel pokus s Bajim (ale zasa pomohol v akovke s Darienom), Janezic takisto nula bodov a na vyhrach to stalo dost penazi. 800m usla, v podstate vyslo vsetko, aj ked vyhra Sharp by mi mozno spravila vacsiu radost. 1500m - vdaka aspon za Marcina v akovke v Nike, ktoru som sem uz nahadzal (bolo toho moc + v Nike si nemozem len tak urcit vysku vkladu).

Zabudol som na nieco? SF na 800m? Nechapem tym vysledkom, najma to 1.SF bol solidny gulas, t.j. aby Kramer z prvej pozicie vyhral cele semifinale.

Tazko povedat, ci ma prevladat spokojnost (z uboheho dna, kde mi nevyslo takmer nic, som to nejakym zazrakom vytiahol do plusu) alebo nastvanie nad tym, ze chybalo par detailov a vyhra mohla byt stvorciferna s 2 na zaciatku.

Bojujem dalej, moc sa mi do dalsej prace a hladania novych prilezitosti nechce, ale tie 2 dni to snad este vydrzim (a potom si od tipovania zasluzene oddychnem tak na 2 tyzdne).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.08.2018, 9:42 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.08.2018, 9:53 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.08.2018, 9:57 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70006752471&idb=1134185&hash=4402883a&t=dGlrZXQgNTAgemEgMjUmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

A akovka, ktora sa mi nechce sem opisovat a nejako spaja vsetky dobre tipy, ktore sa na Tipsporte dali v tomto case najst. 800m, tam som asi rad, ze som tam nemusel napchat, resp. 800m mam taku drobnost na Doxxe spolu s 200m, ktora je tam podstatne lepsie (pre nas) vypisana.

200m - ja vidim Ivet Lalovu vysoko, netajil som sa tym a po vcerajsku nemam dovod menit nazor - bezala velmi dobre a to v zavere ako jedna z mala (mimo elitne dvojice) uz nezatahovala. O krajnych drahach uz radsej nebude pisat nic - na tychto ME to nevychadza ani trochu. Pravdou je, ze Mujinga rozhodne nevyzerala az tak dobre, aj ked Jamile isla takmer naplno.

Na 200m este rozmyslam nad subojom o vitazstvo - zrejme zahram na Dafne, podla mna to bude tesne a moj vyskum SF mi to potvrdil. Ale to dropovat nejako rychlo nebude, takze to ma cas - a je to solo, takze takisto sa nemam kam ponahlat.

Eike Onnen je presne ten vyskar, ktory v Q vyzeral dobre a je radeny skor k outsiderom. Pritom v tom poli je len malokto istotou - mozno Przybylko, ktory mal ale oblepeny cely chrbat. Tamberi mal takisto nejake tejpy na rameni a ini mali tendenciu skocit sialeny pokus na akejkolvek vyske, aby ho nahradili pokusom, kde by im clovek pomaly zacinal verit aj na nieco viac.

Stafety boli dopredu dnesnym najvacsim zaujmom. Nechapem tej pozicii zenskej a muzskej FRA stafety - v zenach neisla len Guei, ktora dnes pobezi vo finale 400m. V muzoch len prekazkar Vaillant. Naopak - Britky nepouzili nikoho z hladkej 400 - Allcock/Onuora a logicky ani finalistku Nielsen. K tomu maju v zalohe aj prekazkarku Eilidh Doyle, ktora tieto stafety behava pravidelne. Ak aj tam nedaju Doyle, tak maju velmi silne vyrovnane kvarteto s casmi pod 52 na hladkej 400.

Spanieli setrili elitne duo Husillos/Hortelano. Nevidim dovod, aby drzitel narodneho rekordu a tesne 4. z 200m - Bruno Hortelano - dnes nestartoval. S tymito dvomi su Spanieli niekde uplne inde + k nim solidne duo Bua/Garcia. Zrazu su Spanieli niekde na urovni GBR a tesne za BEL, z mojho pohladu.

Belgicani setrili dvoch finalistov Kevina a Jonathana, ktori vcera brali striebro a bronz. K nim maju tretieho z bratov - Dylana a taktiez MS U20 - Jonathana Sacooora. Briti, mimo vitaza na 400m, tu nevyzerali nijak nezdolatelne a ak nic ine, Belgicani maju sancu, pre mna su drobni favoriti.

Itoya mala jeden dokonaly pokus, avsak mimo neho ma nicim nezaujala. Sawyers sa tradicne trapila a az poslednym takmer idealnym pokusom doletela na znacku zarucujucu postup do finale. Mironchyk je taka spolahliva sila - mnoho pokusov do jednej diery a cakanie na ulet, medailovy ulet. Khaddi Sagnia ma velmi prekvapila - dva pekne pokusy, jeden s preslapom niekam k 680, druhy uz regulerny a postupovy.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.08.2018, 12:42 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Sagnia/Itoya je 1, tam som urobil zjavne chybu (vid aj prilozeny tiket).

De Arriba a jeho finish nemusim, naopak Poliaci su vsetko zavodnici so skvelym zaverom. Amdouni bral zlato na 10 000m po perfektne takticky zvladnutom zavode. 5000m mu bude sediet podobne - problem sposobia nove mena, ktore behavaju skor 1500 (su rychlejsi v zavere), ale v subojoch s tymi, co boli na 10 000m ma naopak este vacsiu vyhodu (Amdouni je byvaly velmi kvalitny miliar). Crippa patri do druhej kategorie (bronzovy na 10 000m).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.08.2018, 9:36 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.08.2018, 15:35 Předmět: ME v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.08.2018, 9:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bol som vcera trochu "skupy na slovo", ale ak prave toto rozhodnutie prinieslo tolko vysnene "stastie", nemam nic proti a vy asi tiez nie.

Z pohladu psychologie ten dvojboj, resp. cely koncept zdruzenych ME pod jednou strechou v jednom suvislom termine, nemohol dopadnut lepsie. Preco? No z dovodu, ze krivka vykonnosti v poslednych dvoch dnoch vystrelila do dlho ocakavanych vysin. Uprimne, najlepsia ponuka, z pohladu mojho prvotneho dojmu, bola v piatok a ako dobre vieme - nic z toho nebolo, dokonca bolo vo vysledku uspechom, ze som este dokazal nejakym zazrakom skoncit v pluse.

Naopak tie vikendove neboli nic moc - v sobotu boli nezaujimave techniky (aj ked solidne behy - najma stafety + ranna chodza) a nedelu "mali byt" zaujimave techniky, lenze to sa nekonalo kvoli skorsiemu dropu nez to mohli nase SK okopirovat (Babayev @201,0 u bet365 napr., lenze Unibet mal na neho @18,0, kam na Nazim postupne taktiez takmer dopracoval - @21,0). Mat Babayeva v kurzoch ako Veszelka, to by som hral od top8 po top3 za spolu okolo 10u (a viete, ze Veszelka bol @4,0 na top8, aj tu z tipov). Aj v kladive som cakal viac, ked som videl, ze Tavernier je az "6" na bet365, Hitchon 7 a Gyuratz 12. Napokon sa to na betku v tomto pripade nepohlo, ale ani to neznamenalo nejaku uletovu ponuku od Tipsportu - dvojicky skor nic nez moc a veci na umiestnenie mi prisli ako podkurzy (2,8 na Tavernier na top3 mi jednoducho nesmakovalo).

Ano, pre vikend boli vysoke ocakavania u livka na chodzu/maraton - v chodzi som to nezvladol (dokonca som sa nechal ovplyvnit nezmyselnym hoaxom od komentatora, ktory hlasil vysledky zo zamrznuteho livka, ktore boli 15-20 minut neaktualne). V maratone som na livku urobil asi maximum mozneho - vycitat si nieco, co nemozem ovplyvnit (to, ze limity na Mazuronak/Vrabcovu v super kurzoch, boli jednoducho nizke), nebudem. V muzoch bola prematch ponuka OK a live poskytla dokonaly priebeh - usmevne mozno je len to, ze ked sa vyclenila celna trojclenna skupina, hral som tych dvoch dalsich bezcov, nie neskor vitazneho Naerta. O tom jednoduchsie bolo ist limitnu stavku, ked si nastupil a rychlo sa zvysnej dvojici zacal vzdalovat. Potom to bolo uz len o kontrole - zbavovat sa mrtvej vahy (tych dvoch - najma kurzoveho favorita Abrahama, ktoreho som mal zahraneho za dost aj kvoli nizkemu kurzu a kde bolo zrejme, ze to bude on, na koho musi kurz zacat najvyraznejsie stupat, ked sa situacia zhorsuje pre prenasledovatelov kazdym dalsim metrom). Druheho Rachika, tam mi dokonca ponukali nejaky plus aj pri vyplateni, ale ja som u neho vedel, ze sa nemam kam ponahlat - radsej prehram par eur a vyplatim to az v case, ked budem presvedceny, ze nemoze vyhrat, nez to vyplacat predcasne a zbavit sa tak kontroly nad zavodom. K tym dvom som ako poistku pridal aj Nageeyeho, ktory sa zo zadu k nim blizil (a ked sa rozostup prveho od tych dvoch zacal extremne zvacsovat, resp. Nageeye sa uz dalej nepriblizoval dvojici, musel ist z kola von aj on). Tito traja = -80, vitazny Naert +625 (limit na pololimitovanom ucte - mozno skoda, ze nebol k dispozicii lepsi ucet, ale ja som mal za ciel aspon +500 na maratonoch a napokon to bolo nieco cez 1k).

Rovnako som mal ciel, najma po zhliadnuti nedelnej ponuky (sklamanie), dorovnat 10k za tieto 2 intenzivne atleticko-plavecke tyzdne. A podarilo. Podarilo sa to dokonca aj bez zasahu zhora (Salpeter DQ), s cim som bol ako-tak spokojny. Samozrejme, Konstanze a jej pocin ma mrzel (resp. neodhadnutie tempa a vyvoja zavodu - samotnej Nemke nemozem vycitat nic, bezala na hranici svojich moznosti). A to najma z dovodu, ze sa prakticky zopakovala situacia zo soboty - solo zahrane za dost (na podmienky, v ktorych sa nachadzam z pohladu schvalovania/limitov/ochoty SK prijimat vyssie vklady na nizsie kurzy) s tym, ze bolo sucastou aj akoviek. V oboch pripadoch sa vysledna suma blizila k 1k (nie nutna vyhra, ale skor navrat - t.j. vklady+vyhra). Zazit take male deja vu zo soboty tak nebolo dvakrat prijemne, o to prijemnejsie (a to ani nemusim dalej popisovat) bolo zistenie, ze Salpeter diskvalifikovali.

Zrazu si hovorim - to vazne? Ja by som mal mat taketo stastie? Vsak to sa este nikdy nestalo, v tom bude este nejaky zadrhel ... Asi nebol a tym, ze to T.... rychlo otocil (po zasahu froga, zrejme), som mohol naplno uverit, ze sa to fakt udialo. Ja uz totiz nepatrim k tym, ktori by prehnane oslavovali dobre tipy (dobre tipy by mali byt (a snad aj su) standardom). Naopak, o to viac plati, ze hanim tie tipy zle - nazyvam to nevynutene chyby, kde som nieco podcenil, nieco ocividne nevsimol. Vynutene chyby k tomu patria (zly odhad priebehu, vyvoja atd., ktory bol ale vyvazeny ponukanymi kurzami a v longrune sa jednoducho oplati) - vynutenou bola napr. aj Konstanze (ratal som s inym casom, kde by Konstanze nestratila, resp. v zavere mohla ukazat svoj rychly zaver). A potom je to cast s nazvom "prekvapenia", kde treneri a zavodnici konaju proti svojim zaujmom - napr. nasadia do stafety horsieho zavodnika - a mne v tej chvili zostava verit, ze aj tak to bude stacit, aj ked je jasne, ze zo vzniknutej situacie nemam ani trochu radost.

Takze cca 3,5k plavanie a po vikende 7,5k atletika - s neochotnym Nike, kde je to o tom, ako sa v osadenstve vyspia a co zrazu povazuju za "bezpecnostne riziko" a co naopak nie (nutne to neznamena, ze neberu "dobre veci" a beru len "odpad"), s uz tradicnym schvalovanim v Tipsporte pri stavke nad 26 eur s novymi moznostami storna (napokon vypisali ponuku, kde mali udajne uvedene 1000m a nie 10000m ...) a odmietnutia tiketu (doteraz brali vsetko, teraz ich obcas napadne, ze tato akovka je zrejme prilis rizikova - vcera sa im akovky moc brat nechcelo, zrejme po tom, co v sobotu jedna za 50 na 1,3k vysla), s Fortunou, kde je uspechom, ked zoberu cokolvek (napr. Vrabcovu-Nyvltovu top2/top3 za 25) a s Doxxom, ktory zdvihne max. vyhru zo 100 na 200, aby tych 200 nevydrzalo ani do konca ME (uz som zasa na 100). S bet365, kde zrovna nemam top ucet, takze trochu trpelo livko (ale zasa bola o to vacsie ochota to tam posielat za limit pri Roehlerovi, maratone, prematch tipoch atd. - tazko tak povedat, kolko ma to stalo). A S Pinnou, kde som zasa nabehol na nekonciacu cervenu seriu - t.j. vybrat to, co nevyjde a nehrat to, co vyjde (napr. aj Vrzalova/Perez za 2,5+, co sa mi pozdavalo vcera).

///

Ako som pisal, prichadza volnejsie obdobie - u mna ako tipera, v blogu samozrejme taktiez (ked sam netipujem, tazko budem ponukat tipy tu v blogu - opakujem, ja tipy tvorim - nekopirujem, neopisujem, nekradnem - zial, je nas pomenej, ktori to maju nastavene rovnako).

Co to znamena? Znamena to len tolko, ze sa uvidime zrejme v piatok pri analyze DL Birmingham a v sobotu snad pri nejakych tipoch (aj ked na DL je to dropovanie enormne - mensia ponuka sedi priblblym analyzatorom daleko viacej - plati uplne to iste ako pri pribehu s basketbalom, kde v pondelok maju dotycni viacej tipov, aj ked sa hra 3-5 zapasov, nez v sobotu/nedelu, ked sa hraju desiatky az stovky stretnuti). Cakaju nas totiz posledne 3 podniky DL - 18., 30. a 1., pricom 8./9.9. celu atleticku sezonu uzavrie Kontinentalny pohar v Ostrave (ponuka je tak snad zarucena v Tipsporte). To znamena 5 dni atletiky pred nami a snad este nejake 2-3k na konto, minimalne.

Okrem toho dalej bezi kolotoc cyklistickych zavodov (to je asi cast mojho portfolia, ktora v tejto sezone nefunuguje podla predstartovnych ocakavani), kde sa az do Vuelty do nicoho velkeho zrejme tlacit nebudem. Naopak, od MotoGP/F1 cakam viac, aj ked tento vikend som nezarobil ani cent (neda sa povedat, ze by som sa o to nesnazil). Urcite ziaden tenis, basketbal a ak futbal, tak len pre moje rozptylenie.

Takze este raz, piatok/sobota, DL Birmingham. A dufam, ze ME v plavani/atletike splnilo vase (nemale) ocakavania. Moje napokon ano.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.08.2018, 23:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

DL Birmingham

400m M. Tesil som sa na tento zavod a uz dokonca mozem odhalit moj ocakavany tajny tromf. Ten sa totiz po zraneni v tomto zavode nevrati, ako naznacovali predbezne supisky pre tuto zastavku DL. Bez Makwalu, ktory by bol ozajstny tromf (skvely posledny zabehnuty cas na 400m, jeho SB a v tomto startovom poli aj najrychlejsi sezonny cas vobec), je nahlad na zavod pomerne problematicky.

Mam tendenciu ist proti Kerleymu, ale rozhodne nie taku ako u Makwalu. U Makwalu som mohol pocitat s vyhrou este predtym nez by sa zavod odbehol, u Kerleyho nemozem ani len ocakavat taku prajnu ponuku a s pozitivnym vysledkom to tiez bude tzv. "na noze".

Zvysok ma skor pozitivny rozmer, prip. je v tzv. sedej zone. ME Hudson-Smith nie je moj oblubenec, opakujem to uz niekolkykrat, ale snad kazdy videl jeho beh pri SF ME - na pohodu 44,76. Na pohodu myslim - cielovu rovinku vypustal, kontroloval, obzeral sa - cas pod 44,5 tam jednoznacne lezal a on len sam vie, ci aj nieco viac. Prekvapivo vo finale sa nic podobne neopakovalo - dokonca zabehol horsi cas nez v SF! Jeho sezonna krivka ocividne smerovala k ME, kde formu potvrdil. Teraz je otazkou, ci dokaze predviest beh zo SF a nevypustit zaver. Ak ano, potom 44,3 sa trasie.

Paul Dedewo - borec, ktory sa v celej sezone po malych krockoch zlepsuje. Je to az pozoruhodne ako dokaze uberat z casu po stotinkach sekundy.

Luguelin Santos - jeho navratova sezona, kde na CAC Games dokazal znova stlacit svoj blizsie k 44 sekundam - t.j. k casom, ktore pred zdr. problemami behaval. Barranquilla je sice v Kolumbiii, co by lakalo uvazovat nad nejakou nadmorskou vyskou, lenze Kolumbia je rozmanity stat a toto mesto je naopak primorskym letoviskom. Takze 44,59 ma svoj zvuk.

A aby toho nebolo malo - Baboloki Thebe. Baboloki mal zvlastnu sezonu, kde bol vacsinou hodne mimo, aby v Londyne prvykrat vystrcil drapky (z 9.drahy 44,53), aby formu potvrdil na Africkom sampionate - bezal bez vacsej konkurencie cas 44,8+.

K tomu Kerley, ktory patril k supertalentovanym mladikom a ja netvrdim, ze uz nie je, ale ... od 9.juna nebezal zavod = cez 2 mesiace. Moze to vypalit perfektne a predsa len slabsie pole zdolat na hlavu, avsak velmi lahko sa moze stat, ze spominane 4 mena ho vsetky zdolaju.

///

200m W. Vsetci uz vedia, ze som vysadeny na sprinty - t.j. 100/200/400m, toboz na mitingoch. Jednoducho sprinty = peniaze, najma, su to discipliny s minimom rizik a nejakych vedlajsich okolnosti - vsetci si bezia vo svojej drahe, nehrozi kontakt, nehrozi rychlejsie/pomalsie tempo, nehrozi, ze vas niekto zavrie, dokonca nehrozi, ze spadnete na prekazke alebo do vodneho priekopu = parada.

200m zien je zlaty klinec celeho mitingu. Nic na tom nemeni ani fakt, ze zo startovej listiny napokon vypadla po materskej dovolenke sa vracajuca Shelly-Ann Fraser-Pryce. Ona bola v podstate doplnok a najma, ako doplnok nebola cierny kon - z naseho pohladu bola nepouzitelna.

WL po ME drzi Dina Asher-Smith. Avsak, je tu spekulacia, ze po 2x100, 2x200 a finalovej ucasti v stafete (5 startov) bude trochu unavena. To dava sancu konkurencii, kedze keby zabehla to iste, co na ME (21,89), tak by sa vyautovalo takmer kompletne pole konkurentiek a to som pisal, ze naozaj hviezdnych.

Ak sa to co i len trochu potvrdi, potom su sance Shaunae Miller-Uibo absolutne otvorene. Nam hra do kariet fakt, ze posledny start na 200m "len" 22,29 v Rabate (lenze jej uplne posledny start, to bolo to velke predstavenie na 400m a neskutocny cas pod 49s). Bahamcanka sa nikde v poslednych tyzdnoch neukazala (Dina/Dafne ME, Jenna/Shericka NACAC, Marie-Josee Africky sampionat), co treba brat ako obrovsku vyhodu.

Bola tu urcita chut hrat nieco na Dafne, ale ked spominam unavu u Diny, preco by som ju nebral ako kriterium u Dafne? U nej dokonca plati, ze mala az 6 startov (aj rozbehy stafety), takze unava by mohla byt este znatelnejsia.

Je otazkou, co nam ponuknu na Shericku Jackson. Jej posledny cas na 200m 22,64 vo finale NACAC. Na strane druhej, jej SB je vysoko kvalitnych 22,05. Ja Shericku neverim absolutne nic - uz to, ako sa drzi, je neuveritelne, ale coho je moc, toho je prilis. Uz som presvedceny, ze nastal ten vykonnostny drop a zajtrajsi beh to potvrdi.

Marie-Josee ma nepresvedcila, aby som jej veril na 200m. Na sampionate mala dvojstart a v pohode vyhrala na oboch tratiach. Casy ale neboli nic extra - pochopitelne na jednej strane, ale nemam pocit, ze by na 200m ukazala tu vykonnost, co v minulej sezone na MS. Nic tomu nenasvedcovalo v celej sezone, nic tomu nenasvedcuje ani pred Birminghamom.

Jenna Prandini v Kanade bezala kombinaciu 100m/4x100m. Pripominam, ze NACAC sa v Toronte uskutocnili pocas minuleho vikendu, takze na nejaku aklimatizaciu nemali atleti vela casu. Prandini laka - laka zahrat proti, kedze zdolala celu plejadu superiek, ktorym bude celit aj zajtra, v Londyne. Tam stacil "priemerny" cas 22,16 - to by zajtra stacit na vyhru rozhodne nemalo. Na strane druhej, v Kanade jej stovky mali vysoku uroven. Stale ale plati, ze je to nastavene tak, ze proti Prandini sa zahrat bude musiet - otazkou je s kym? Prve dve, tam budu kurzy max. 1,3, podla mojho odhadu, Dafne nevyzera ako idealny protivnik, aj ked sa mi tak chvilu zdala, kym som si to cele nezlepil dokopy, Marie-Josee je prilis vzadu a Shericka je dalsie meno, kde chcem hrat proti a nie "na".

Na zaver wildcard - Gabrielle Thomas. Na twitteri sa pochvalila, ze pojde o jej 42.start sezony. Obrovske cislo, napriek tomu bola schopna prekvapit vsetkych a zabehnut 22,19 na DL Londyn. Ani si nedovolim odhadovat, co by mala predviest zajtra. Faktom je, ze pokusne som ju schopny pouzit proti Shericke/Jenne, uz len z dovodu, ze ona nebola na NACAC a tie zvysne dve ano.

///

100m M. Uprimne, ak ma neucast Isaaca Makwalu zarmutila, tak los SF v behu na 100m funguje na moje pocity velmi podobne. V poli je silna stvorica - dvaja Amici (Lyles/Coleman) a dvaja domaci zavodnici (Hughes/Prescod). Samozrejme aj dalsi elitni sprinteri, ale toto by mal byt hlavny showdown.

Kde je problem? Moje dve katy (Coleman/Prescod) pobezia az v 2.SF = menej casu na oddych = zrejme nevyhoda. Zaroven zrovna u Colemana, ktory mal dalsie problemy so stehennym svalom (sklamal nas v Londyne, kde napokon nenastupil), to je vylozene skrt cez rozpocet.

To znamena, ze na 100m po tomto zisteni nemam velke oci. Je to tak, ako to je, nic s tym nespravim.

///

800m M. Ak na 400m chyba Makwala, tak na 800m je to jeho krajan Nijel Amos. Rovnaky pribeh, absolutne rovnaky vysledok. Idu reci o tom, ze sa Nijel zranil pocas africkeho sampionatu pri stafete na 4x400m, co udajne ma znamenat jeho predcasny koniec sezony. Skoda, velka skoda, kedze na tom istom sampionate zdolal dominantnu silu DL na 800m - Kenana Korira.

Takto Korir by mal byt neohrozenym vladcom zavodu. Samozrejme, nebudeme hrat nezmysly proti borcom s rychlym zaverom - Adam Kszczot a podobne. Naopak, mam teoriu, ze hrat pri prvom zavode DL po ME na niekoho, kto tazi zo sampionatoveho zavodenia, je tlaciaren na peniaze. Otazkou zostava, co nam SK mozu s Adamom ponuknu (ci zoberu do uvahy jeho suverenitu a ziskany titul alebo viacej daju na SB).

Druhy zaujimavy ukaz - Elijah Motonei Manangoi a jeho snaha ukazat aj schopnosti na kratsej, 800m trati. V Monacu bezal 1500m pod 3:30 a v sezone zabehol len jednu 800 - hned na uvod v Dohe skoncil druhy za Korirom. Urcite je to zaujimavy zavodnik do h2h, aj ked mam pocit, ze nic zaujimave na neho nikto nevypise.

///

3000m SC M. Chyba Evan Jager, ktory sa stale tvrdohlavo drzi planu svojho trenera setrit so startami v sezone v snahe byt dokonale pripraveny na kazdy jeden z nich - lenze potom sa lahko stane, ze pri tom konkretnom starte nevyjde vsetko ako to mal Evan povodne naplanovane (= prekonat konecne bajnu hranicu 8 minut). Inak ale nechyba nikto dolezity - plejada Kenanov na cele s Conseclusom Kiprutom, lider svetovych tabuliek Soufiane El Bakkali, Beyo, Bor a najma mnozstvo zavodnikov z Europy na cele so stale dominantnym MMB. Ten bezi na DL len velmi zriedkavo, prakticky vobec (len 2.start za posledne 4 roky).

Co cakam? Cakam, ze konecne sa Conceslus predvedie v najlepsom svetle pocas DL. Pripominam, ze suboj Kipruto/El Bakkali dopadol na africkom sampionate v prospech Kipruta. Bezalo sa ale velmi pomaly (vitazny cas 8:26+) a na Kiprutov uprk do ciela nema ziaden z moznych superov. Som velmi zvedavy, ako to bookies vypisu.

Zaroven som zvedavy, ci do toho nestrcia aj MMB, ktory ma sancu v pripade, ze sa nebude bezat ultrarychlo (a mozno aj tak, na ME vyzeral absolutne v pohode).

///

110m H M. Bez Shubenkova sa zda, ze vyhrat moze viacej mien, ale vylosovanie SF pomerne jasne tlaci vpred len to jedno - Ronald Levy.

Ten udajne tvrdo pracoval na svoje technike a plody jeho prace priniesol uz Londyn a cas 13,13. Tento cas by mal zajtra v pohode stacit na vitazstvo. Zaroven plati, ze v sezone uz zvladol kombinaciu SF/F - v Parizi takto vyhral s finalovym casom 13,18. Zvedavy som na domaceho Pozziho, proti ktoremu hral kombinacia 2 behov - tazko si clovek dokaze predstavit, ze obidva zvladne technicky bezchybne. To znamena, ze ked nezvladne SF, nebude vo finale a ked zvladne SF, tak vo finale ho zrejme zdolaju aj borci z 2.SF (ktori maju drobnu nevyhodu).

///

3000m W. Snad len trochu provokacne - kto ma chut na Salpeter/Klosterhalfen 2.0? Keby to vypisalo, znova by som isiel do Nemky, neda sa nic robit.

Inak tam nevidim ziadnu velku prilezitost na dobry tip - Obiri vyhra + tradicne biedna ponuka, ktoru si tentokrat zavod snad aj zasluzi.

///

1500m W. Naopak 1500m ma solidny line-up s prekvapivou neucastou domacej hrdinky, pre ktoru prichystali vlozeny zavod bez akejkolvek konkurencie v snahe zabehnut NR na 1000m (taka oslava domacej hrdinky na britsky sposob).

Semenya/Hassan? Zrejme tomu tak bude. Koho favorizujem? Sifan Hassan, pochopitelne. Suhlasim s tym, ze ked je v startovom poli Gudaf Tseday, nemoze ist o uplne pomaly zavod. Snad Brenda Martinez je tam ako vodicka (popri mladej neznamej Britke), aj ked zatial nie je tak oficialne oznacena.

///

400m H W. Vidim ako pomerne velky problem najst nejaky myslienkovy smer, ktory by som do tohto zavodu implementoval.

Tri favoritky sa totiz kompletne predstavili v Toronte pocas posledneho vikendu - a vo finale dobehli v ocakavanom poradi Little - Russell - Moline (s rozdielmi medzi sebou okolo 0,4-0,5s). Zaroven ale plati, ze Little mala v SF problemy, co k nej uz neodmyslitelne patri. S problemami sa lepsie pracuje, ked aj realne je tam niekto, kto ju moze porazit - take meno mi tam rozhodne chyba, resp. jej kvality v bezproblemovom zavode su takmer nepopisatelne.

Kto moze ohrozit elitne trio? Rozhodne ME Lea Sprunger. Stale ale plati, ze 54,33 (co bol takmer PB) je len 30.casom v sezonnych tabulkach. Na Little nema narok, na Russell, ktora je velmi vyrovnana, len pri kombinacii problemy Jamajcanky a PB Svajciarky a Moline je blizko, ale tazko nam bookies ponuknu zazracny kurz. Eilidh Doyle ma potencial, najma po tom zraneni a solidnom vykone zo SF v kombinacii s biednou produkciou v samotnom finale (cas 56+ a posledne 8.miesto). Zvysok je uz len bieda a utrpenie.

///

Tyc W. Nabite pole a ako dobre vieme, trochu zvlastne pocinanie spicky v roznych zavodoch. Jednoducho Morris a McCartney nie su zatial schopne preniest elitne pokusy z mensich zavodov do tych vacsich a dolezitejsich, nie tak ako Grekyna Katerina Stefanidi. Uprimne, nemam tam ziadnu jasnu lajnu a viac-menej sa necham prekvapit ponukou.

///

Dialka M. Luvo a absentuju jeho najvacsi konkurenti (napr. Samaai, ktory ho zdolal na africkom sampionate). Nevidim jediny dovod, aby Luvo nevyhral aj tento zavod. Zaroven, je to nediamantovy zavod, takze ponuka moze byt naozaj mizerna.

Boj o druhe miesto a celkovo dalsia ponuka by mohla byt ultrazaujimava, rovnako ako mizerna/nulova. Miesi sa tam vselico - od jednorazovych uletov v specifickych podmienkach (Visser), cez pomalsi rozbeh sezony, zranenie, az po postupny navrat a solidne vykony (Frayne), k ME s obrovskym potencialom a na vrchole sezonnych sil (Tentoglou), k sampionovi NACAC, ktory zavodil v Toronte este 12.8. (Gayle) a skocil vo finale PB 824cm, az k duu nezaujimavych Europanov spolu s luciacim sa hrdinom domacich tribuh (Rutherford).

///

Povedal som si, ze do polnoci a koncim, takze posledne 4 technicke discipliny zrejme bez komentara, mozno rano.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.08.2018, 12:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70011696280&idb=1134185&hash=2267ada7&t=dGlrZXQgMTcuNDUgemEgMjYmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Dnes je to, zial, len o takychto akovkach. Solo mam jedno jedine - na Pinne @2,67 Sprunger/Moline. Do akoviek dalej Kipruto, Kszczot, Weber proti Krukowskemu, Schippers proti Jackson, Sprunger s Watson, Hassan s Tsegay a sme niekde u konca.

Vo fortune akovka Levy/PML + Ugen/Nettey + Ta Lou/Jackson.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.08.2018, 13:25 Předmět: MS v rychl. kanoistike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Rychl. kanoistika - aj tu plati, ze bez noveho uctu uz v Tipsporte budem len obetny baranok. Napriek tomu, ze uz mi o moc viac na tomto ucte ublizit nemohli, tak sa im to zjavne podarilo - to dropovanie kurzov na cokolvek, co vsadim (a nemusi ist o horibilnu sumu, vid vcerajsi golf a Czech Masters), je usmevne.

Montemor je povestny tym, ze fuka v podstate kazdodenne a vzdy to ma rovnaky vysledok - vietor, ktory pomaha draham 1-2, mozno 3 a ako-tak sa da zavodit v 4-5, ale potom je to uz znacna nevyhoda. Portugalcania sice postavili aky-taky vetrolam, ktory by mal aspon ciastocne skresat tuto nevyhodu, ale nemyslim si, ze to urobi zazraky.

Samozrejme, na dlhsich tratiach to bude boliet este viac, ale ani na tej 500 to nie je zanadbatelne. Ako povedal cesky trener, rozdiel medzi 1 a 9 na 1000m moze byt az 20s.

Toto je suboj 2 a 7 - pri fakte, ze 7 vyhrala opravnu SF jazdu a 2 skoncila tesne za nim, mozete jasne vidiet, ze povestna "fortuna" ma na mozny finalovy vysledok znacny vplyv. SF ukazalo, ze kvality medzi tymito dvomi su za ferovych podmienok podobne, avsak ked sa do toho vlozi pocasie, v tomto pripade vietor, sa vsetko zasadne zmeni.

Dopoludnia moc nefukalo, resp. ti najlepsi boli pekne pri sebe v prostrednych drahach. Vo finale to bude obdobne, lenze plati, ze aj na kraji sa moze objavit top meno, ktore "zataktizovalo" v rozplavbach/SF, resp. rozdiely medzi finalovou 9 a zavodnikmi v SF su o poznanie mensie a podobna vyhoda top drahy moze zotriet akykolvek rozdiel (a tym vytvorit "prekvapive" vysledky).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.08.2018, 13:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vidite, aj ja obcas spravim chybu - ale kto mohol tusit, ze Nike opise aj rychlostnu kanoistiku? Very Happy

Takze som si dropol kurz na Tipaci a vdaka tomu opisalo Nike dropnuty kurz po prvej mojej snahe. V tomto pripade to moc neprekaza - sami mozete vidiet, ze to dropuje velmi mierne, pritom ak to chapem spravne a vsetko sa aspon ciastocne potvrdi, v ziadnom pripade nemoze byt ktokolvek z 2 outsiderom proti komukolvek zo 7.

Zaroven Nike vypisali este nejake h2h z K1 na 500m, kde domaci Ribeiro je vypisany s Hubertom (dokonca suboj 2 vs 8). Samozrejme, tu uz kurz odpoveda (odpoveda = nie je to az taky ulet), co ale neznamena, ze sa nam nehodi do akoviek, resp. ako paka na to, aby zobrali aj dalsi tiket.

Inde mam Liebschera top3, niekde dokonca top2 (elitny zavodnik, draha c.1 = to presne chces). Rozmyslam, ci Ribeirom/Kaczorom/Piatrouom na umiestnenie.

PS: Boze, analyzatori z Tipsportu musia pomahat aj v rychl. kanoistike za tych zasranych par Netov. Neskutocna imbecilita.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.08.2018, 11:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyzva!!!

Potrebujem od vas drobnu pomoc. Napiste Tipsportu, ci planuju vypisat aj dnes rychl. kanoistiku. Nezabudni to zaobalit, ze by ste si radi vsadili na duo ceskych zavodnikov (Fuksa, Dostal) a ze finale zacinaju o 13:11, resp. 13:21. Cakal som do 12:00 a nic, takze treba rychlo zareagovat.
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 25.08.2018, 11:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Odpověď Tipsportu: Kanoistika byla v nabídce do 10:51, už nebude.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.08.2018, 10:42 Předmět: MotoGP 2018
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dnes nas cakaju 3 zavody na vode.

https://www.windy.com/52.088/-1.024?radar,51.312,-1.024,7,m:e5Xaf7s

Myslim, ze radarovy zaber to len a len potvrdzuje. Trat je uz teraz mokra (WU Moto2 a Moto3 sa isiel uz na vode) a v dalsich 3-4 hodinach by sa na tom nemalo nic zasadne zmenit.

Takze hodne livka v boji o to najst vitaza, ale aj nieco prematch. Urcite treba otestovat h2h s Lorenzom (aj ked ukazal v poslednych zavodoch na vode urcity progres + sucasna forma), zial, Zarca na Tipsporte som trochu prevahal a Petrucciho v Nike mi zobrali len raz (vdaka aj za to) a trochu nasledne dropli kurz (2,67 je ale stale viac nez hratelne).

Aj vcerajsia Q sa isla "na vode", aj ked na vode je mozno trochu extremne zhodnotenie. Isla sa na mokrych pneumatikach kvoli najdlhsiemu druhemu sektoru, ktory bol prakticky cely pod vodou, avsak zvysne 3 zasa boli takmer suche (aj preto to uz tradicne skusil na suchych Jack Miller, avsak ani v jeho silach nebolo prejst 2.usek s takym odstupom, aby mal sancu na lepsie umiestnenie). Vinales 11., Rossi dokonca 12. (takze nielen Vinales, ktory sa trapi celu sezonu, ale aj druha Yamaha a tradicne na vode vyborny Vale, sklamali na plnej ciare). Iannone solidny, 7.

Andrea plati za blazna a na vode je schopny vsetkeho (dlho platilo pravidlo - vyhra alebo pad). Ano, toto je duel, kde hrozi pad, to jednoznacne, ale za ten kurz som ochotny toto riziko podstupit.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.08.2018, 23:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ako dobre viete, stale bojujem na poli byrokracie s kolosom s nazvom T..... Netvrdim, ze ma to opravnuje sa uplne stiahnut z mojej tradicnej cinnosti, to nie, ale drobne pochopenie od vas by ma rozhodne neurazilo - vsak nebojujem len za seba ...

Dnes zacala DL Zurich pre-eventom na vlakovej stanici (tyc muzi). Zial, nedonutil som sa vsadit nic a po zhlliadnuti vysledkov toho opravnene lutujem (si nepamatam, kedy tyc vyslo viacej podla mojej chuti).

Zajtra DL pokracuje prvym finalovym dnom a zaroven pre-eventom DL Brusel (gula zeny - snad na nu nezabudnu, ak ano, nezabudnite na nu vy a piste Tipsportu, kym ju nevypisu - ak nebude vypisana do 10:00, pokojne piste, napisem rozhodne aj ja).

///

Budem strucny a trochu sa discipliny budu prelinat, snad to neprekaza. V trojskoku trochu bez napadu - silna Amerika vs slaba Europa, ale ... Europa mala svoj vrchol sezony neskor, takze forma z tohto podujatia by este mohla zostat v nohach zavodnikov. Problem je, ze chyba europska jednotka, ktora by zrovna na DL bola velmi uzitocna (na rozdiel od ME, kde dominovala). Nejake napady su, najskor pouzijem nejako Petrovu, ale osobne si myslim, ze ponuka neuspokoji moj hlad (v cele je to jasne a v priestore, kde to moze byt zaujimave, nebude ponuka).

Zenska tyc a zenska vyska absolutne bez napadu. Absolutne. Ani nema cenu sa do toho vrhat a skumat siroke polia zavodnicok, bez ponuky, bez nejakej pointy.

To zensky ostep, mnam. Dve Cinanky, 28.8. hadzali vo finale Azijskeho sampionate v Jakarte. Nemusim, dufam, definovat markantny rozdiel medzi podmienkami tu (Zurich) a tam (Jakarta) + ten obrovsky casovy posun a celkovo narocnost len samotneho presunu do Svajciarska. Ano, azijsky podton je pre posledne dva finalove zavody DL tym klucovym, tym, kde jasne vidim vyhodu v nas prospech. Vyhovuje mi aj fakt, ze chyba Hussong - myslel som si to aj predtym nez som pochopil, co Cinanky pre mna predstavuju.

A dalsi presun, len tentokrat na opacnu stranu zemegule. Nedavno sa skoncili aj Iberoamericke hry konane v Trujillu, v Peru. Ukazalo sa tam duo z Brazilie (guliar Romani a diskarka Moraes) a ja to proti nim rozhodne nejako skusim. V muzskej guli zaroven mam tendenciu hrat proti Crouserovi a to uz len z dovodu, ze dlhsiu dobu nikde nestartoval, resp. ze jeho sezona bola bez sampionatoveho vrcholu. Z posledneho startu solidny vykon, od ktoreho sa bookies budu odpichovat, tak snad nesklamu.

V dialke nemam uplne jasny plan, aj ked cca viem, koho hrat, koho nie, proti komu mam tendenciu nieco skusit apod. Dokonca mam v plane skusit zahrat proti suverennemu Luvovi ..., aj ked je jasne, ze mi to musia SK zaplatit.

V muzskom ostepe je cinske duo vymenene Indom Choprom, ktory si pred par dnami hodil v Jakarte osobak. Samozrejme, riziko toho, ze su vo forme a ladili na tieto dni svoju vykonnost, je myslim dostatocne vykompenzovane tou sialenou cestou z Indonezie az do Svajciarska s aklimatizaciou na ine podmienky, na ine casove pasmo atd. Dvaja Nemci, ti maju vlastnu hru. Kirt? Podla mna ma stale vysoky kredit, aj ked od ME to uz nie je uplne ono - hadze solidne, ale zjavne trochu strada. Takze ponuka sa najma duo Weber (moj najvacsi tromf) a Krukowski (proti ktoremu hram skoro kazdy zavod je to velka divocina - vid minule s Weberom). Zaroven mam tendenciu hrat proti zranenemu Vadlejchovi, ktory by inak nestartoval, keby neislo o DL, resp. by snad ukoncil sezonu, keby nebol vybrany ako cesky reprezentant do Ostravy.

400m muzi - odpad, fakt nemam k tomu trefnejsi komentar. 800m zeny - nuda, alias zasa vyhra Caster, za nou Francine a potom zvysok sveta. 3000m SC - konecne suboj kompletnej trojice hviezd, aj ked ... Kipruto sa po Birminghame zasa stazoval na zraneny clenok. To pre mna znamena, ze sa mu musim vyhnut a zrejme skusim tip na Jagera - aj z dovodu, ze Birmingham vynechal a posetril sily a vsetku koncentraciu prave na tento zavod. 100m zeny - chyba tomu nejaka zapletka - asi tam najdem nieco do akoviek, ale nic viac. 1500m a Timothy Cheruiyot. 400m H zeny a uvidim, co vypisu s Muhammad, resp. s domacou Sprunger. Uprimne, nemam nejaku jasnu predstavu. 200m a pozname jasneho vitaza, jasneho druheho v cieli a teoreticky je potencial na zaujimave h2h u toho zvysku. Uz len zalezi, ci ponuka bude solidna/siroka/prajna. Celosezonny projekt z CG sa uzatvara a Richards/Brown sa dokonale ponukaju. 5000m zeny a showdown Obiri - Hassan - Dibaba. Beriem cislo 2, Sifan Hassan. Ono to bude mat aj pokracujuci pribeh v Bruseli, kedze tam by sa mala ukazat v zavode na 1500m. Pevne verim, ze 5000m v Zurichu vyhra, aby v Bruseli nasla svoju premozitelku o den neskor. A 400m H muzi na zaver. Bez Sambu, ktory zarezava na Azijskych hrach (dnes bezal rozbehy na 4x400m, zajtra zrejme pobezi finale - to je dovod neucasti), ale s triom pod 48s z tejto sezony - McMaster/Warholm/Copello. Copella mozeme odstranit a z prvych dvoch som skor na strane Kyrona.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.08.2018, 6:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zasa niekto z blogu, kto si mysli, ze je viac nez ktokolvek z nas? To sa mi nepaci ...
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy