Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Bundesliga

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Franzi99
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 25
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 6
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 25
Vklady: 50 unitů
Výhry: 47.32 unitů
Profit: -2.68 unitů
Yield: -5.36 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 8.12.2014
Tipy a sázky: 1343
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 239.8Hodnocení kvality tipů: 239.8Hodnocení kvality tipů: 239.8Hodnocení kvality tipů: 239.8Hodnocení kvality tipů: 239.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.08.2018, 10:57 Předmět: Bundesliga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.01.2021, 9:05 Předmět: Nemecka liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Stuttgart má za 13 odehraných kol už 18 bodů? Jsem mírně v šoku. Před sezónou jsem ho tipoval spolu se Schalke 04 na dva týmy, kteří budou na posledních třech příčkách. 16.-18. místo. Schalke mi dělá radost a už letos se vyplní to, o co zjevně usilují už 3. rokem. No a Stuttgart jestli se k nim dolů přidá, to ještě uvidíme. Lipsko je adept na titul. Mají na to všechny předpoklady už 2. sezónu. Dvoubodová ztráta na Bayern je rychle smazatelná. Jenže se nesmí zaváhat a jít stále nahoru. Dnes očekávám potvrzení výhry Lipska z minulého zápasu proti Augsburgu. Vzájemná bilance 1-3 ve prospěch Lipska ze čtyř vzájemných zápasů hovoří jasně. Stuttgart se od tohoto kola začne propadávat tabulkou směrem dolů.

Nesprávne zadaný tip.
Hosté jsou na tom super. Opět a podruhé jsem mírně v šoku. Prohráli jen 1x z 13ti zápasů. Když pominu to, že Dortmund se nesoustředí na titul, tak na Ligu mistrů se soustředit musí. Nedávno ji celou vyhrál. Problémy v klubu s trenérem a s absencemi se budou postupně vyhlazovat. Než se fanoušci vrátí na tribuny, bude to mít Dortmund těžké. Právě pro tu Ligu mistrů a pro aktuální ztrátu v tabulce, věřím, že Dortmund soupeře dnes porazí. Tipuji, že po gólu dá i Haaland a i Reyna. I když dopředu vím, že oba nejsou 100% fit. Osobně očekávám v pořadí druhou prohru vlků v této sezóně.
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.01.2021, 17:29 Předmět: Nemecka liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

S tímto tipem jsem opatrný, ale o výsledek se nebojím. Forsberg, Olmo, Poulsen, Angeliño a Sabitzer. Toť obrovská ofenzivní nálož ofenzivních hráčů v týmu Lipska. Tým má jen o 3 vstřelené góly méně, než velkoklub Dortmund. Ale o půlku gólu obdržených méně než stejný tým. Lipsko funguje jak vpředu, tak vzadu. I když minulé kolo vyhráli jen 1:0, tak zápas byl skvělý. Nejenom 21 střel to dokazuje, ale také skvělá a i důležitá výhra proti Stuttgartu, kterému se více než daří v této sezóně. Na druhé straně Haaland, Reyna, Reus a Sancho. Ani jeden není 100% fit a tři z těchto 4 útočníků byli minule střídáni. Haaland po natrženém svalu je ale hladný po gólech. To je vidět a to je jediný můj důvod proč jsem dnes opatrný s tipem. Měl vyložené 3 šance na gól v minulém zápase proti Wolfsburgu. Byl ale první na řadě, když se střídalo. Což za stavu 1:0 jistě nebylo schválně. Sancho by měl taky dávat góly. Svůj první ale dal až minule v nastavení. To byl jeho první gól v sezóně. Takže také nic moc. Pohled na hru Dortmundu bolí. Přihrávky na 4 metry tragédie. Zatím to tak nějak stačilo. Vzhledem k velké marodce to není nic lehkého to tak nějak poskládat. Jenže tohle vše na Lipsko stačit nemůže. Lipsko bude lepší v tomto zápase než Dortmund podle mě v drtivé většině věcí na hřišti. Otázka jestli i v gólech. Chtěl jsem hrát tip na 1 bez remízy. Kurz je u českých SK na hodnotě 1.76-1.77. Tipuji něco jako 3:2, 2:1, 2:2. Osobně jsem si dal tento nízký kurz, ale i při remíze bude tiket výherní.

* Kurz a důvěra jsou jen číslo. Není potřeba se tím nechat ovlivňovat. Pokud je někdo nervózní, tak ať nesází a jde třeba na ryby. Jsem rád, že i já si zde na fóru můžu opsat nějaký tip. Už jen ten čas, že mi to tady někdo naservíruje na stříbrným podnose.... To, že někdo využívá stupnici mezi 2-4 z 10ti a druhý mezi 7-9,5 z 10ti za to už nemůžu. Omlouvám se.


Naposledy upravil Ipanema dne 8.01.2021, 9:24, celkově upraveno 1 krát.
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.01.2021, 9:06 Předmět: Nemecka liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Mainz vyměnil zase trenéra. Z 14ti odehraných zápasů vyhráli jen 1x a to venku. Doma je to 0x. Minulý trenér od mládeže byl dočasný. Byl to Jan Siewert. Celý týden ale pomáhal u tréninku. Aktuální trenér je Bo Svensson, o kterého Mainz hodně usiloval a nakonec ho získal. Svensson je hodně připodobňován k Jürgenovi Kloppovi. Ano, k tomu Kloppovi. V minulém zápase proti Bayernu vyhrávali 2:0 a nezabetonovali to. Stále byli aktivní. Pokračovali v nezměněném výkonu. Dokonce nastřelili 1x tyč a 1x břevno. Proti Bayernu! Myslím, že Mainz začne od tohoto nebo dalšího kola stoupat směrem vzhůru. Nejsem si jistý jestli to bude stačit na výhru proti hráčům Frankfurtu jako jsou Silva, Dost a Rode. Tým Frankfurtu patři do 1. poloviny tabulky právem. Možná i do 1. třetiny. Trochu se bolím s výhrou bez remízy na domácí. Kurz na over 2,5 gólu je taky jalový. Volím opět nižší kurz na příležitost, která by mohla být klidně splněna do přestávky.

Nesprávne zadaný tip.
Čistá jedna je zase na malé hladině. Hrál bych 1, ale risknu to s vyšším kurzem. Když už mám ty tři tipy a dva z nich jsou opatrné... Český útočník Schick jede! S ním i celý tým. Leverkusen má tuhle sezónu šanci dosáhnout na velké věci! Je vidět, že Brémy jsou zcela jinde. Minule proti Unionu Berlín nepředvedli takřka nic. Doslova. Jedna ze čtyř přihrávek Brém je zachycena soupeřem nebo se nepovede. Takhle to nepůjde a to proti Leverkusenu už tuplem né. Leverkusen má za sebou 2x prohru. O tomto víkendu příjde výhra. Tipuji, že by to mohlo být i 2:0. Brémy budou jiný soupeř než Frankfurt a Bayern, se kterým prohráli ve 13. a 14. kole německé Bundesligy.


Naposledy upravil Ipanema dne 8.01.2021, 15:20, celkově upraveno 1 krát.
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.01.2021, 10:17 Předmět: Nemecka liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Poslední můj tip na toto kolo je proti Schalke. Za devatero horami a devatero řekami, v 60. letech existoval jeden tým. Tasmania Berlin. Dnes už neexistují, resp. jsou přejmenovaní. No a v letech 1966-67 nevyhráli 32x za sebou. Byli nejhorší tým celé soutěže. I když tým byl rival dnešní Herthy, tak jeho účast v 1. lize byla raději k zapomenutí. No a Schalke má možnost toto kolo tento rekord vyrovnat. Schalke 04 nevyhrálo už 31x za sebou. Schalke vyměnilo zase trenéra. Už počtvrté je jiný. Schalke má velmi rozsáhlou marodku a sestava je tak nějak slepená. Nic nefunguje. Musel bych opravdu dlouho hledat, abych něco našel co by stálo za řeč. Psal jsem to zde nahoře - myslím, že Schalke letos sestoupí do 2. Bundesligy. Pokud se to tak stane, je to právem. Fanoušci prominou, ale je dalších 5 týmů, které jako prsty na jedné ruce dokážu vyjmenovat a na tohle místo v 1. BL čekají a mají na to vyšší právo než Schalke v této sezóně. Podle mě opět nevyhrají. Hostům bude chybět důležitý hráč Rudy, který se zranil minulé kolo. Tým ale táhne Kramarič. I když je Hoffenheim zatím za očekáváním a má letos špatné výsledky, tak Schalke podle mě dost potrápí. V Lize Mistrů mají průměr gólů na 1 zápas skoro 3. To stejné bylo i v Bundeslize loni. V této sezóně je to jen 1.6 gólu na zápas. Na zcela mimo tým by to na 2 góly mohlo stačit. Výsledek těžko tipovat.... 0:2 nebo 1:3?

Edit 10:34 hod.:
Jak SazkaBet, tak i iFortuna je na stejné hladině kurzu u této příležitosti 1.62. T.... je za 1.57. Překliknul jsem se při zadávání tipu.
Dávám malou důvěru, i když tipu věřím.
kuckatip
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 18.1.2018
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.01.2021, 23:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

lpanema a co tak zahrať alternatívne 2ku v zápase? Question
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.01.2021, 11:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

K tomu Schalke? No upřímně.... Hoffenheim je schopný dát Schalke klidně 5 gólů a na dorovnání nebude mít nikdo. No a Schalke v aktuální formě a s aktuálními dluhy už teprve ne. Nechci strašit, ale Hoffenheim není komplet a není to tým co loni. Pokud by na tom byl Hoffenheim lépe a nestálo to celé na jednom hráči, tak do dvojky jdu! Nejsem si jistý výsledkem, proto dvojku nedávám.

Jednou to Schalke už vyhrát musí. Čistě statisticky - jednou vyhrají. Jen se neví kdy Very Happy Ale pokud nezvládnou "lehké" zápasy, tak tento víkend s Hoffenheimem a ani příští s Frankfurtem, to jim prostě nevěřím. Každá změna trenéra by měla přinést nový vítr do kabiny. Lepší a jinou přátelskost a třeba i jiné tréninky. Klidně dnes nastoupí Schalke jako znovuzrozené.... To vše se může stát. Po výměně trenéra u Dortmundu se také čekala změna. Myslím, že spíš výrazná změna. Jediné co se ale změnilo je to, že trenér je trochu akční a nesedí na lavičce při zápase jako knedla. Dortmund má stejnou sestavu, stejné rozestavení hráčů a výsledky se vlastně jen překopírovaly. Zde byla změna trenéra s nulovým výsledkem. Nevím, co udělá u Schalke aktuální čtvrtá změna. Zatím za sezónu se Schalke neudělali nic 3 trenéři. Takže myslím, že v trenérovi to nebude a celé to čtvrtý trenér zase neposune. 1000x víc věřím Mainzu a novému trenérovi.

Na dvojku nemám koule, to napíšu klidně a rovnou. I když si myslím, že 2:2 bude to nejlepší, čeho bude dnes odpoledne Schalke schopno a zapíše se dnes nesmazatelně do dějin celé Bundesligy, jako "nejhorší tým bez výhry v 32 kolech po sobě".
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.01.2021, 10:43 Předmět: Nemecka liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Velmi důležitý zápas minule Lipsko nezvládlo. Bolí to ještě víc, když Bayern ztratil 3 body. Dortmund ale vyhrál zaslouženě. Lepší nějak výrazně nebyl, ale v koncovce se prosadil lépe. Hlavně Haaland potvrdil to, co jsem o něm psal minule. Zase bude rozdílový hráč a to v jakémkoliv dalším zápasu Dortmundu. Je to ryzí gólový hráč.
O trenérovi Mainzu jsem psal taky výše. Stojím si za tím i u tohoto zápasu. Jeho premiéra na trenérském postě nebyla ani bodová, a ani vítězná. Škoda, protože toto kolo to bude ještě těžší něco získat. Každopádně Mainz na mě působil dobrým dojmem. Jsou útoční, mají šance. Kombinují skvěle. Opravdu. Je mi jasné, že při pohledu na tabulku to zní asi úsměvně, ale prostě to tak je. Opět 1x nastřelená tyčka v minulém zápase. Věřím, že nový trenér chce opravdu Mainz udržet v 1. BL, tak jak stále hlásá na tiskovkách. Budu mu v tom věřit. Sám jsem zvědavý na výsledky, protože teď mají před sebou Dortmund, pak bude Wolfsburg, Lipsko, Stuttgart, Union a Leverkusen. Těžší los si ani přát nemohli. Gólově na prázdno ale nevýjdou. To jsem si jistý, bodově to bude opravdu těžké. Poslední 2 vzájemné zápasy vyhrál navíc Mainz shodně 2:0. Výsledek tohoto zápasu na 2:1 je pro mě minimum, co vidím.

Nesprávne zadaný tip.
Tohle je pro mě ryze pociťový tip. Klidně to řeknu/napíšu. Napíšu to jen trochu zkráceně, pardón. Není toho moc co popisovat. Útočný styl Stuttgartu by si snad přál každý klub v Bundeslize. Stále jim nevěřím a nevím jestli dělám chybu, ale opět půjdu proti. I když hrají famózně. Opravdu parádní hra. U Stuttgartu by to snad letos mohla být nejlepší sezóna za řadu let, pokud nepoleví. Osobně si myslím, že to neustojí a začnou padat. Hodil jsem si korunou a padla panna. Tak asi tak... M'Gladbach krásně otočil zápas s Bayernem. Bayern si hrál to svoje a byl vysoce útočný. Góly ale nestačily. Díky tomu, že to Bayernu vzadu trochu vázlo, prohráli. Gladbach má z 9ti zápasů jen 3 výhry. To je málo, na to, jak by měli být pronásledovatelé Lipska, Bayernu a dalších. Osobně očekávám, že vyhrají tento duel se Stuttgartem.


Naposledy upravil Ipanema dne 15.01.2021, 14:25, celkově upraveno 3 krát.
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.01.2021, 7:48 Předmět: Nemecka liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Leverkusen jede! Na jednom konci Schick a na druhém Hrádecký. Mezi nimi to má drive a šťávu. A půjdu i proti aktuálnímu stavu, kdy za 3 kola po sobě mají jeden jediný bod. Už minule to měl být zápas, kdy měl Leverkusen navázat na špičkové výkony ze začátku ročníku BL. Podle mě to bude až toto kolo. Za to minulé se omlouvám, opravdu jsem to nečekal a bylo to pro mě šokující. V týdnu v poháru dali Frankfurtu 4 góly. Za posledních 5 vzájemných zápasů s U. Berlín, 5x vyhráli. A to 3:1, 3:2, 2:0, 4:1 a 5:0. Pokud to dnes nepřeruší, tak snad potvrdí, že se jim proti tomuto soupeři daří.
U.Berlín pokukuje i po pohárových příčkách. Na svém hřišti to jistě budou chtít potvrdit i v tomto kole. Útočníci jsou rychlí a obránce nechávají většinou za sebou. Nemyslím si, že prohrají dnes nějakou velkou dardou, ale trochu zatopit Leverkusenu by mohli jak Becker, tak Awoniyi. Tak jako tak, to dnes vidím na vítězství Leverkusenu a přerušení 3 zápasů bez výhry. Koukal jsem na víc příležitostí co vsadit. Vybral jsem si tuhle.
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.01.2021, 16:05 Předmět: Nemecka liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Kurz na nic, ale musím brát. Mainz jsem zde už 2x popsal. Stále ještě nový trenér čeká na pořádnou výhru. Podle mě nebude čekat dlouho. Opět dvě tyčky nastřelené s minulém zápase s Dortmundem. Mainz na mě působí opravdu odhodlaně směrem k záchraně. Los je dost špatný a výhry, pokud přijdou, budou těžké. Nedivil bych se další prohře, ale prosadit se musí. Jak je sleduji, je to zcela jistý tip. Wolfsburg dostal za 2 poslední zápasy 4 góly. Budu věřit v odhodlání Mainzu a i tento směšný kurz si dám. Případná 1. výhra trenéra se bude ale rodit těžce. Jelikož ale proti Dortmundu a Frankfurtu měli 9 střel, proti Bayernu dokonce 12, myslím, že góloví budou.

Nesprávne zadaný tip.
M'Gladbach ztrácí a to nepochopitelně. Z 10ti posledních ligových zápasů jen 3 výhry. To je ostuda pro někoho, kdo se má pokukovat po prvních čtyřech příčkách. Musí se chytnout. Trochu jsem to rozepsal i minule. A i když to nevyšlo, jsem přesvědčen, že Brémy jsou soupeř, který dostane 3 góly. Nastoupit za hosty by neměli Füllkrug a Augustinsson a právě tihle dva skoro až lepiči celého týmu budou chybět citelně. Pokud se do zápasu něco nestane, chybět by aktuálně měli. Brémy nepřesáhnou víc než 1 vstřelený gól. Kurz 1.83 na "oba dají gól" u Sazkabet se mi ale taky moc líbí. Jdu do čisté jedna a snad už ukončení trápení se u hříbat. Trápení si zase můžou vybrat u následujícícho zápasu o víkendu, kdy budou hostit Dortmund. Tak může jít do tuhého, ale né snad s Brémami.
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.01.2021, 18:04 Předmět: Nemecka liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Za Augsburg by neměli nastoupit Finnbogason a Pedersen - minule proti Brémám hrající. Dva důležití hráči dnešních domácích. Pokud to tak bude, Bayern vyhraje o 2 góly minimálně. Možná vyhraje i s nulou. Osobně si to zahraju v Live podle sestav.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy