Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy (Horce racing)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.09.2018, 19:22 Předmět: ZAFIRO - 2.dostih - Velká Chuchle - 30.9.
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak ještě jeden tip na víkend, a sice dvouletý debutant. Prý v tréninku chodí ještě lépe než Well Absolut (také od Myšků), který před dvěma týdny při debutu prohrál s Big Benem o krátkou hlavu. V tomhle dostihu má sice ZAFIRO těžší soupeře než před dvěma týdny Well Absolut, ale proč to v kurzech (od vítěze po tabuli) 20, 8, 4, 3 a 2 nezkusit. Je to bez záruky Smile a kurz už spadnul na 18, 8, 4 2,50 a 1,80 a volný pád kurzu zřejmě bude pokračovat!
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.09.2018, 22:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

bez záruky? naopak, všechny tvoje tipy psané před dostihem mají 100% záruku, že budou v pr...Smile po dostizích je to jiný kafe, tam naopak trefuješ všechno:))) no aspoň víme, čemu se obloukem vyhnout Very Happy
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.09.2018, 22:30 Předmět: Něco pro pobavení
Pište tipy na sázení
Citovat

Úvodem vzkaz pro Korbela: poslyš, chytrolíne, ještě jsem si nevšimnul, že bys sem dal jeden jedinej tip na dostihy! Tak laskavě nekomentuj úspěšnost zveřejněných tipů od někoho jiného a hraj si to jak chceš! Smile Anebo se ukaž, jakej seš dostihovej kanón ty a dej sem nějaký hodnotný tip na dostihy! Smile

A teď něco z placené sekce Tipařova palce - citace Ferdinada Minaříka:

V sobotních Varech jsem si v nabídce nic nenašel, nedělní Chuchle už ale vypadá lépe. I přesto, že bookmaker Tipsportu zatím nenašel odvahu k 7. a 9. dostihu, což by měly být sázkařsky nejzajímavější dostihy odpoledne.
Uvidíme, zda-li tyto dostihy se v nabídce objeví či ne. Zmiňuji to spíš kvůli tomu, že v nedávném rozhovoru pod soutěží „Dostihová mánie“, se bookie vyjadřuje, jak strašná je to pro něj dřina vypisovat kurzy na dostihy. To mě trochu překvapilo, protože není žádným tajemstvím, že kurzy v podstatě „opisuje“ z našich stránek.
Já když se na dostizích bavím s někým o šancích koních v handicapových dostizích, tak je skoro zázrak, když se názorově shodneme alespoň na dvou z pole. Zatímco bookmaker tipáče se se mnou shodne na téměř 90%, samozřejmě ale až po pátečním zveřejnění rozborů.

PANE PETŘE KARLÍKU, NÁŠ MILÝ BOOKMAKEŘE Z TIPSPORTU, TOHLE NA VÁS SEDÍ JAK PRDEL NA HRNEC! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.09.2018, 8:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nebudu se snižovat k výlevům hospodské nádoby, ale ZAFIRO podle mě tak sotva na konec tabule. Pro mě je v tomto dostihu jedničkou ANGKHOR WAT (1,9), který byl při svém debutu třetí. Jeho přemožitelé Great Gunnar a Astoria následně obsadili 4. místo v Gerschově memoriálu a 2. v Zimní královně. Mimochodem Astorii jsem hrál v pátek a potvrdila můj názor o kvalitě toho dostihu. Velký progres udělal při svém druhém startu CAWOK a v Bratislavě neběžel nejhůř ve dvojce URAN. MANOAMANO debutoval v červnu ve Francii 12. ze 14., takže u něho velký otazník. Navíc v původu nevidím žádnou ranost, vytrvalost ano, takže možná nějakou šanci má. Ale za mě NO BET.
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.09.2018, 9:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tipy nedávám ze dvou prostých důvodů, jednak nemám tolik odvahy jako RedRum, a pak hlavně nemám tak vysoké ego jako Harry Very Happy
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.09.2018, 10:39 Předmět: Poznámka
Pište tipy na sázení
Citovat

Kam se hrabu se svým egem na pana doktora Charváta! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.09.2018, 18:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Taky jsi neodchoval vítěze derby! Laughing
Ale k víkendu. V Meranu jsem byl zbytečně opatrný AZTEK i EL CUSTAUD vyhráli. Francouz ve velkém stylu. Dostih vodl SANTO CERRO, jediný Francouz na něho talčil. Odešli od ostatních, v poslední třetině už EL CUSTAUD diktoval tempo a na druhé místo se ještě dostal AL BUSTAN, Váňovci s hrozivým odstupem 4.a 5., stáj tam měla 4 koně v dresu Scuderia Aichner. Varování před Velkou!
Diskutovaný ZAFIRO skončil čtvrtý (Betino 8/ T.... 17) Vyhrál jistě ANGHOR WAT (1,6/1,9). Uteklo mi velké pořadí naakumulované z 5 dostihů doběh ALEXANDR (7,5/8) - PRISCILLA (3,3/4) - ČAMILLA (10/15) bral 9373. Prvního a třetí jsem hrál do soutěže, že bych k nim nepřidal spolufavoritku se dá těžko předpokládat - seděl jsem ale doma! Crying or Very sad
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.10.2018, 9:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sobota patří loučení s letošní sezónou v Brně. Favoritem dne byl RONALDO KING (1,45) ve druhém dostihu. Na 2800 m je ale po jeho škrtu jen 5 soupeřů, tříletá MARIPOSSA (2,2) s žákyní Taťánou Mášovou nese jen 50,5 kg a mrzí mě, že jsem ji nezahrál večee za 4.
Pátý dostih by měla vyhrát ALEGORIA (1,95) nebo THIRTEEN DIAMOND (2,7) i když proti nim bude stát dalších 10 soupeřů. Hlavním rovinovým dostihem je Moravská míle, šestý dostih v pořadí. Favorit RIVERTON (2,5) od derby mítinku neběžel a to je přes čtvrt roku. Z jeho 7 soupeřů se mi zamlouvá GOLDEN HAVANAH (4,5) a zejména NYANI TOMBA (6).
Nedělní Chuchle navrchol v Memoriálu Harryho Petrlíka pro klisny na 1600 m. Mezi pouhými 5 účastnicemi je vysokou favoritkou výtečná SAŠA (1,35). Největší soupeřka, sprinterka BENEDICTION (4,2) má šanci hlavně zásluhou možnosti pomalého tempa, které je při tak malém poli dost pravděpodobné. V posledním dostihu se mi líbí ORSON, účastník St.Leger
Výhodnější mi připadá dvouletý WELL ABSOLUT (1,95) ve třetím dostihu. Při svém debutu obsadil druhé místo, dvě délky před FANTASTIC LAST (4,5). Favorita z něho v mých očích dělá hlavně závěrečných 100 metrů a myslím si že prodloužení o 200 m ten rozdíl zvýrazní.
Proběhlo losování čísel pro Velkou pardubickou. Podstatnější než čísla jsou samozřejmě jezdecké obsazení a škrty.Škrtnuti byli TALENT a francouzský URGENT DE GREGAINE, dohlášený byl naopak outsider MILERYT. Tím se znatelně pohnuly kurzy a spokojeni jsou hlavně ti, kteří vsadili na předpokládané šancové koně. První favorit a obhájce vítězství NO TIME TO LOSE klesl z 3,5 na 2,25. V jeho sedle ale nahradí Jana Kratochvíla Josef Váňa mladší. Klesli i TZIGANE DU BERLAIS (Faltejsek) 7,77/5 ; ANGE GUARDIAN (Kousek) 10/6,5 ; HEGNUS (Stromský) a SZTORM (Novák) oba 15/11 a ještě VICODY (Bartoš) 17/13. V poli 22 účastníků zbyl jediný „cizinec“, slovenský VAJGAROS – 120 s dvojnásobným vítězem Velké národní Leightonem Aspellem, který se v Pardubicích v září předvedl v nejlepším světle.
Na Pardubice je ale ještě dost času, víkend totiž patří největšímu evropskému dostihu, Vítěznému oblouku. Jen v něm samotném se rozdělí 5 milionů Eur, více než vyběhají všichni v Česku trénovaní koně doma i venku, na rovině i na skocích. Představí se v něm 19 koní a první favoritkou je obhájkyně loňského vítězství ENABLE (1,9). Letos má jediný start, vyhrála 8.září v Kemptonu September Stakes (Gr.3) na 2400 m, kde na ni nestači skvělý stájový kolega Crystal Ocean, druhý i v King GeorgeVI and Queen Elizabeth Stakes. Největší soupeřkou by jí měla být vítězka Yorkshire Oaks SEA OF CLASS (5), která se ale dosud nestřetla s hřebci. Jednociferný kurz má ještě WALDGEIST (8), jasný vítěz Prix Foy z 16.září. Zde za ním skončili další účastníci Arc, TALISMANIC (34) – CLOTH OF STARS (51) – WAY TO PARIS (101) – CAPRI (26) a japonský CLINCHER (51). Irský mág Aidan O’Brien vysílá do dostihu pětici koní, jedním z nich je i už zmíněný CAPRI. Jeho největší šancí je vítěz anglických St.Leger KEW GARDEN (11), dále MAGICAL (51), HUNTING HORN (67) a předpokládaný vodič NELSON (201). Je tu samozřejmě ještě řada dalších účastníků a za zmínku stojí i NEUFBOSC (34), PATASCOY (34) STUDY OF MAN (34), DEFOE (41), MAGICAL (51), LOUIS D’OR (67) SALOUEN (51) a TIBERIAN (101). Poslední dva se účastnili 26.srpna v Deauville dostihu Gr.2 na 2500 m, obsadili v něm třetí a páté místo, šestý byl WAY TO PARIS. Pro nás je ale zajímavé v této souvislosti zajímavé především to, že čtvrté místo v něm obsadil Nagano Gold, vítěz našeho loňského St.Leger, svěřenec Václava Luky. Pařížský mítink je samozřejmě vícedenní a se představí i u nás trénovaní koně. SUBWAY DANCER trenéra Koplíka v sobotu obhajuje loňské druhé místo v Prix Dollar, Gr.2 na 2000 m. V poli 9 koní je ale outsiderem 33:1, favorizováno je trio KNIGHT TO BEHOLD, LOXLEY a NOOR AL HAWA (všichni 4,5). První porazil v srpnu na této distanci účastníky Arc : Patascoy, Study Of Man a Louis d’Or, zjara má i skalp KEW GARDEN. Druhý vyhrál onen dostih, kde byl Nagano Gold čtvrtý. NOOR AL HAWA porazil ve Vichy v Gr.3 na 2000 m SUBWAY DANCERA. Jeden a půl míle by mělo být pro tempeře KNIGHT TO BEHOLD ideální. V neděli pak poběží Grand Handicap na 1400 m WIRELESS, vítěz EJC Middle na stejné distanci. Neděli zatím T.... v nabídce nemá, ze soboty má ještě ultravytrvaleckou Prix du Cadran, kde slavil úspěchy Trip To Rhodos, letos je ale bez naší účasti.
Tipy:
Sobota Brno: 2. MARIPOSA V / 2,2 ; 5. ALEGORIA V / 1,95 ; 6. NYANI TOMBA 1-3 / 1,7 a GOLDEN HAVANAH 1-3 / 1,5
Paris Longchamp: KNIGHT TO BEHOLD V / 4,5 a 1-2 / 2,2
Neděle Chuchle : 3. WELL ABSOLUT V /1,95 ; 6. BENEDICTION 1-2 / 1,5 ;ORSON V / 3,5
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 7.10.2018, 12:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V Brně včera MARIPOSSA skončila druhá, ALEGORIA padla vyhrál THIRTEEN DIAMOND = sáhl jsem vedle, GOLD HAVANAH a NYANI TOMBA došli 1-2, RIVERTON byl čtvrtý. Naštěstí jsem ještě iniciativně přidal vítěznou PRINCESS RYANU, což mě udrželo na svých.
V Paříži skončil SUBWAY DANCER po aktivním průběhu šestý, favorizovaní NOOR AL HAWA a KNIGHT TO BEHOLD skončili až za ním, vyhrál překvapivě ALIGNEMENT (18).
NA dnešek mi vypadlo z textu, že v posledním dostihu věřím účastníku St.Leger ORSONOVI.
Do Paříže se raději nebudu montovat, ENABLE má u Tipsportu nadstandartních 2,12. Já si vybral pro překvapení mezi koňmi největšího irského a i francouzského trenéra. Od O'Briena je to CAPRI (15) a od Fabrého TALISMANIC (20), ale jen do dálky 1-4 / 2,5 a 3,5 nebo 1-5 / 1,85 a 2,5. Ale jen pro zábavu a za maličko, až na to budu koukat.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 8.10.2018, 12:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nedělní Chuchle byla stoprocentní , favoriti vyhráli v kurzech Betina: WELL ABSOLUT -1,7, SAŠA -1,4 a ORSON 2,0. BENEDICTION byla v pomalém dostihu o hlavu druhá. Skvělý výkon podal WELL ABSOLUT, čas dvouletka na 1600 m 1:38,4 je obdivuhodný druhá za ním byla o 14 délek zpět DREAM OF LOVE za 1:41,16. Navíc byl jetý jen rukama a samozřejmě ani nevyjížděný. Jen pro srovnání uvádím, že elitní koně při EJC měli vítězné časy na 1400 a 1800 m 1:25,45 a 1:53,13.
V Longchamp obhájila ENABLE (Nathaniel) za ní na tabuli byli skvěle finišující SEA OF CLASS a CLOTH OF STARS (oba po Sea The Stars), WALDGEIST a CAPRI ( oba po Galileo). Nathaniel je syn Galilea a Sea The Stars je Galileův polobratr po Cape Cross, jejich matkou je Urban Sea, vítězka L’Arc 1993. Tuto klisnu najdeme v původu prvních 8 (!!!) koní v cíli, ještě SALOUEN, KEW GARDENS a MAGICAL. Neuspěl jen NELSON, obětovaný jako vodič.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.10.2018, 21:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V úterý byly oznámeny i startky na sobotní dostihy a T.... vypsal i kurzy na ostatní nedělní dostihy. Sobota je velice slabě početně obsazena, maximální počet koní v jednom dostihu je 8 a kvalitou uspokojí jen 3 „hlavní“ dostihy. Kritika, že nemáme koně na dvoudenní překážkový mítink je oprávněná a nespokojenost se zrušením kvalitních sobotních rovin je ještě větší. Všechny ostatní dostihy jsou ale ve stínu Velké a objem sázek na ni se téměř vyrovná všem ostatním dohromady. Proto zatím jen o ní.
V pondělí bylo oznámeno škrtnutí THEOPHILUSE a hnuly se kurzy. Po večerech (kolem 22:30) uvádí Marek Svačina seriál před Velkou, částečně věnovaný Václavu Chaloupkovi. K jeho 70.narozeninám vyšla kniha Petra Feldsteina – Dávat koním křídla. Pro pohyb kursů mělo asi význam vyjádření správce dráhy, že se přes zavlažování bude z oranice prášit a začal jít nahoru kurz TZIGANE DU BERLAIS, který má rád měkko. Stoupá i kurz na prvního favorita NO TIME TO LOSE, lidi nějak nevěří mladému Váňovi. Objektivně je to hloupost, koně zná, seděl na něm mockrát v práci a ve formě je. Tady asi platí omleté: Sejde z očí, sejde z mysli. Mladý Váňa jezdí prakticky jen v Itálii a věnuje se i jiným věcem, výběru a manažování koní, přece jen časem bude muset převzít firmu a se svoji výškou určitě nebude mít tak dlouhou kariéru jako jeho otec.
Takže popořádku, prvním favoritem zůstává mnohokrát zmiňovaný obhájce vítězství NO TIME TO LOSE (2,75) trenéra Josefa Váni v sedle s jeho synem. Doplňují ho ještě ANGE GUARDIAN (5) s Jiřím Kouskem a ZARIF (20) – Rafaele Romano. T.... vypsal nesmyslnou sázku, že žádný z těchto tří koní nedokončí – 22:1! S nulou navíc by to stálo za pokus, takhle si to nikdo neumí představit.
Třetí místo v nabídce obsazuje TZIGANE DU BERLAIS (9) trenéra Pavla Tůmy s Janem Faltejskem. Jeho kurs jde ale vlivem očekávané pevnější dráhy nahoru. V květnové kvalifikaci byl zadržen, v další škrtnutý.
Dohonil ho HEGNUS (9) v péči Radka Holčáka, dříve ho trénoval dr.Čestmír Olehla. Oba tito koně skončili v kvalifikaci druzí, oba za ANGE GUARDIAN. HEGNUS v červnové, další start měl až v září na 4500 m, mysleli jsme si, že to na něho bude krátké, že se jde jen profouknout a vyhrál v podstatě start – cíl.
Na 13 opět vystoupal můj oblíbenec SZTORM, letos neporažený. Běhal jen ve Wroclawi a svá jistá vítězství dosáhl o 4 1/2, 8 a 17 délek. To poslední jsem viděl na vlastní oči, bylo opravdu impozantní a nedá mi to nepřipomenout, že loni tento dostih vyhrála DELIGHT MY FIRE (25) o 1 ½ délky před i letos druhým PARETEM (55). Do sedla klisny se vrátil Niklas Lovén, ale přes zlepšení v zářijové kvalifikaci to letos není ono. PARETO má letos tři 2.místa, z toho dvakrát za SZTORMEM. Druhý proběhl i cílem loňské Velké, ale bez jezdce. Letos ho pojede Sertash Ferhanov a ten má dobrou sezónu. Tato trojice koní běhala letos prakticky jen ve Wroclawi a je podceňovaná. S oranicí si však v minulosti uměli poradit a dva z nich už Velkou dokončili, Jen SZTORM je v ní nováčkem, ale myslet si, že ho Greg Wroblewski nedokáže dostatečně připravit, nemůže snad nikdo. To si nás většina myslela před 6 lety. Marcel Novák ví, že má životní jezdeckou šanci a před pár dny jsem si nemyslel, že se bez francouzského spolufavorita kurz vrátí tak vysoko.
Do vážně braných koní patří ještě VICODY (15) trenéra Popelky. Loni vyhrál o 9 délek cenu Labe a letos postoupil ještě o level výše. Pepa Bartoš v jeho sedle nás nutí očekávat ho na tabuli.
Další koně už mají kurz 50 a více. Tempař BRIDGEUR (55) s Jardou Myškou překvapil loni sedmým místem a letos může ještě výše. I letos by se měl starat o tempo a „škodit“ Váńovcům. Zepředu chodí i polokrevní bratři TER MILL (60) a TEMPLÁŘ (85), uvítali by ale určitě měkčí povrch. Vůbec nikde neuvažovaným koněm je STRETTON (65) s v Pardubicích často jezdícím Thomasem Garnerem. Patří sejné stáji jako SZTORM, trénuje ho ale Čestmír Olehla. Má letos jen 2 starty, v tom druhém porazil v červnu další účastníky Velké VANDUALA (85) - jede ho Lukáš Matuský a ARISTMONTOTA (150) - toho pojede Ondřej Velek. 85 je i kurz prvních dvou z Velké 2015, diskvalifikovaného NIKASE s Glassonburym a RIBELINA s Bestem. Myslím, že oba žokejové dosud v Pardubicích nestartovali. Další koně už jsou nabízeni v trojciferných kurzech KASIM (100) s Martinem Liškou i UNIVERSE OF GRACIE (100) s Lukášem Sloupem už jsou 13 letí, stejně jako NIKAS a už téměř jistě nedosáhnou na dotace jako před lety. Jediným „cizincem“ v poli je slovenský VAJGAROS (150), kterého pro Chica Brečku pojede v srpnu výtečný vítěz Grand National Leighton Aspell a absolutním outsiderem je MILERYT (700) kterého si sám pojede jeho trenér i majitel dr.Ján Mach. Tady se asi jedná o splnění životního snu a snahu přejít celý dostih.
Co na závěr, dá se očekávat poctivý rychlý dostih, který odvodí polokrevníci. Na startu jich je celkem 5, kromě zmiňovaných českých bratří je tu trojice francouzských polokrevníků, kterým u nás udělala velkou reklamu trojnásobná vítězka VP Orphee des Blins. BRIDGEUR by měl být tím nejaktivnějším, ale i ARISTMONTOT je tempař a chodí zepředu. Jediný VICODY z nich může jít závěrem.
Na dostih je vypsána řada speciálních sázek jako na věk vítězného koně, nejlepšího z trojice Váňovců, nejlepšího koně domácího chovu. Tady je velkým favoritem HEGNUS (1,75), ze 7 soupeřů jsou bráni vážně jen PARETO (5), TER MILL (6,5) a STRETTON (7). Polokrevného bělouše bych si dovolil vynechat. Zajímavou sázkou je čas vítězného koně, rovina 1,85 je stanovena pro hranici 9:13,01. Psal jsem, že předpokládám poctivý a rychlý dostih, ale rychlejšího času bylo dosaženo jen 5x od roku 2004. Je vypsána i sázka, kolik koní skončí na Taxisu. Doufám, že nikdo, kurz 3 je ale podle statistik moc nízký a formulace méně než 0,5 je mi v tomto případě proti srsti.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 11.10.2018, 20:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sobota 13.10 Jen 3 kvalitní dostihy a hlavně nepočetná pole, pro nás jako hráče pořadí to nejspíš bude nuda.
12:00 - 1.dostih Cena amatérů / Fegentri – Memoriál Josefa Jančara PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč
Pouhých 6 účastníků,, MERELLA (4:1) a PHILLIPINA (12) ještě nešly překážkový dostih. Nejlepším koněm je jednoznačně MISTER WESTMINSTER (1,8) ale jeho poslední start je z velikonoc 2017 a vždy měl rád měkčí dráhu, obdobnou pauzu má i VENI VICI (5,5). Velkým otazníkem jsou amatérští jezdci,oba domácí jsou dobří, i když Peprna už působí 15 let hlavně v Itálii. ELEGANT DEVIL (8,5) je už 14-letý veterán a tak nakonec slušně vycházi Holčákův MEDICIMAN (5,5) na 1-3 / 1,4, ale i 1-2 /2,25
12:35 - 2.dostih Cena společnosti BOHEMIA SEKT, s.r o. - Zlatá spona tříletých PP - cena I.kat. - 3 - 3200 m - 150 000 Kč
Dokonce jen 5 startujících. Rovinovou třídou všechny převyšuje vítěz Velké červnové SAUL (1,6), před 5 týdny ho však porazil LAVERNO (2,2). V dostihu startovali i o 35 délek pátý DEL REY (13) a SHECANRALLY (15), který byl zadržen. MOBILIZATION (13) na skocích debutuje. SAUL 1-2 / 1,15 LAVERNO 1-2 / 1,2 asi to dám jako AKO
13:15 - 3.dostih Křišťálový pohár města Pardubic - Cena podporovaná závodištěm Wroclaw PP - cena NL - 4+ - 3400 m - 300 000 Kč
8 koní a mezi nimi vyniká ANAKING (1,52) před nákupem Capferreta náš nejlepší kůň pro klasické steeplechase. Jediným nebezpečím pro něho může být AMADEON (4,5) vítěz jedničkového Poháru EŽ v Chuchli. V srpnu na něho ztrácel 11 délek v Pardubicích třetí slovenský MENY BAY (8,5). Jen ve Francii běhal dosud TASTE OF ROCK (10) a v Meranu byl 30.září pátý GRYFFICHOP (10), porazili ho tam Like Your a polský Haad Run. Za prvním z nich zůstal o méně v srpu v Meranu AENEAS (17), druhý za sebou nechal o dvojnásobek 2.září ve Wroclawi YARU (10). KRÖZUS (35) by měl být outsiderem. Vzhledem k Marcelu Novákovi v sedle by se mohl AENEAS procpat na konec tabule 1-4 / 1,7
14:00 - 4.dostih Stříbrná trofej - Cena pivovarů Staropramen Stch - cena NL - 5+ - 4400 m - 300 000 Kč
V klasickém steeple se spíše očekával ANAKING, ale i bez něho je tu 8 účastníků. Dvojice favoritů má letos shodně dva starty, SUNDARA (3,5) má dvě druhá místa za Amadeonem, NORTHERLY WIND (3,5) pak vítězství z německa a páté místo z Francie. Největší konkurencí jsou podle kurzů LODGIAN WHISTLE (5) umisťovaný ve Francii především na proutí a MONSIEUR BACHIR (5), úspěšný v nižších kategoriích. Za SUNDAROU skončili naposledy třetí LAMUM (7), čtvrtý SIXTYSEVEN (45) a pátý po roční pauze tempař DANGEROUS GLEAM (10). Zbývá slovenský TALLSTEP (20). Mým koněm je LODGIAN WHISTLE za méně i vítěz, ale hlavně 1-2 / 2,3
14:35 - 5.dostih Cena společnosti TOP CENTRUM Stch - handicap III.kat. - 4+ - 3600 m - 90 000 Kč
8 koní poběží i v následujícím handicapu. Nejvíc nese po roce startující SAINT JOSEPH (70kg / kurz 4), ale favoritem je i u mě LINNGAR (69 / 1,66).Dva poslední slušovické starty vyhrála SNEZENKA (62 / 5) a v Mimoni se po 16-ti měsíční pauze rozběhával GEJZÍR (7,5). Další 4 koně už mají dvojciferné kurzy a neměli by do boje o vítězství promluvit. LINNGAR V / 1,66
15:10 - 6.dostih Cena podporovaná reklamní a marketingovou společnosti R36.cz, s.r.o. Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3900 m - 60 000 Kč
Ve čtvrté kategorii se objevují nečekaná jména, vítěz Gran Premio v Meranu 2016 a loni ještě druhý MAZHILIS (2) a ještě loni elitní ČÁRYRAY (2,6) pozlobit by je teoreticky mohli JANTAR (4,85) nebo POLISH PEARL (6,5), ještě je tu s jediným letošním startem na proutí MAKEITORBREAKIT (15) a trio outsiderů s kurzy přes 33 MAZHILIS V /2

15:50 - 7.dostih Cena Východočeské televize V1 – Pocta Josefu Resselovi R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 40 000 Kč
Poslední dostih má dvojciferný počet startujících, pokud nebude škrt, tak přesně 10. Bude asi nejvyrovnanější, protože je to rovina. Pro amatéry. Favority seřadil bookmaker takto: DUKE a SHADOW MOON (5), APENIN , COLLEGE SUCCESS a ROONY (6), NORVÍNO a ZELDA (7) a CREOLA TIGER (8,5). Na tom se nedá vydělat ani kdyby neběžela dvojice outsiderů SPEED OF GRACIE (15) a PERUNIT (20). NO BET
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.10.2018, 22:38 Předmět: VP - MILERYT
Pište tipy na sázení
Citovat

Jeden tip pro "rychlé" hráče: MILERYT nedokončí Velkou pardubickou 1,75 u Fortuny. Až se bookmaker Fortuny probudí, kurz rychle sundá, protože T.... má na Mileryta a jeho nedokončení VP kurz 1,16! Smile Kůň v poli letošní VP vyčnívá, v Tipsportu si na něj lze vsadit v kurzu 700 na vítěze VP! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.10.2018, 9:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rychlý hráč by si měl vsadit že MILERYT dokončí v kurzu přes 4, pokud si vsadil těch 1,75. Je totiž poměrně pravděpodobné, že ve svém tempu přejde celých 6900 m. Naposledy nedokončil kurs v roce 2016. Sichr je sichr.
Ale berte to jako názor přizdibobka, nad kterým je skutečná hráčská osobnost povznesena.
Laughing Laughing Laughing
Jinak musím poznamenat, že se jedná o nějaké nepochopitelné lidské sehnání ke kterému dochází u naší firmy jednou za x let. I při opisování se vloudí chyba. Dlouhodobě se kritizuje, že Betino opisuje od Tipsortu, Fortuna to překonala, nabídla 67 duelů 2 koní pro Velkou. Ty jsou identické s nabídkou Tipsportu v 67 případech a jsou i stejně seřazeny. Vynechán je duel TZIGANE DU BERLAIS - STRETTON a TZIGANE DU BERLAIS - SZTORM, který ale vybočuje z řady a byl v nabídce Tipsortu uveden jako poslední. Pro milovníky statistiky a teorie pravděpodobnosti uvádím, že pro 21 koní je možno vytvořit 210 duelů, omlouvám se 420 může v nich být vítězů.
Kombinace, variace, permutace = už jsem dlouho ze školy. Laughing Laughing Embarassed


Naposledy upravil RedRum dne 12.10.2018, 11:15, celkově upraveno 1 krát.
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.10.2018, 9:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ano, vypadá to, že v neděli si Ján Mach splní svůj sen:) Divím se, že Harry stále ještě může sázet u Fortuny. Každý, kdo tam na dostihy vyhrál pár korun, tak už mu dávno žádnou sázku nevezmou. A při Harryho úspěších....Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.10.2018, 16:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na státní svátek jsme se tady prsili, jak jsme včas dali na SZTORMA a NO TIME TO LOSE, kurzy byly 15 a 3,5. Dnes, po škrtnutí Urgent de Gregaine a Theophila z nabídky už jsou opět na 13 a 3,5. Dolů šel ANGE GUARDIAN a především VAJGAROS, ten ze 150 na 75!!! Leighton Aspell v jeho sedle dělá divy. I když nebudete sázet, sledujte tohoto Ira i v jiných dostizích, Je to PAN JEZDEC a líbil se mi názor, že pod takovým jezdcem musí být pro koně radost utíkat! V srpnu měl jedno druhé a 2 třetí místa, jednou padl přes jiného koně, To s kurzy 4,12,14,a 14:1.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.10.2018, 19:45 Předmět: PROFESIONÁLNÍ KURZY TIPSPORTU
Pište tipy na sázení
Citovat

Vzkaz pro Korbela: účet u Fortuny jsem už dávno zrušil, protože mi odmítali vzít na dostihy sázku vyšší jak 500 Kč. Sázel jsem z účtu kamaráda. Pokud jde o kurzy u Tipsportu, byly na začátku takto: No Time to Lose 3,85, Hegnus 15, Sztorm 17 a Ange Guardian 10! A v tomto týdnu ze začátku v úterý POLE PROTI NO TIME TO LOSE (kůň nevyhraje VP) 1,62!!! Kdo umí trochu počítat, snadno zjistí, že s těmito kurzy toho bookmaker moc nevydělá, pokud nevyhraje nějaký outsider.

A teď k profesionálním kurzům Tipsportu. Já samozřejmě nejsem bookmaker, takže je v moji úvaze možná nějaká vada, nicméně si myslím, že bookmaker Tipsportu žádný velký chytrák nebude. Jestliže nabízí např. na koně No Time To Lose kurz 1,03 na umístění 1.-7. a na umístění 1.-3. kurz 1,25 a o pář řádků níž na stejného koně, že "dokončí dostih" nabízí rovněž kurz 1,25, tak se nutně vkrádá myšlenka, že jeho uvažování není úplně v pořádku. Malá nápověda: pokud kůň doběhne třeba osmý, nebo desátý, tak sázka v kurzu 1,03 na 1.-7. i sázka na 1.-3. v kurzu 1.25 jsou prohrané, ale sázka v kurzu 1,25 na dokončení VP je v pohodě trefená. Podotýkám, že jde o osminásobný kurz oproti kurzu 1,03 na umístění 1.-7. A k tomu ještě malá poznámka: nabízet na jakéhokoliv koně na doběh do jakékoliv dálky v dostihu typu Velká pardubická kurz 1,03 je prostě absolutní nesmysl a každý, kdo má minimální cit pro matematiku a pravděpodobnost, to musí vědět. Nás (Red Ruma i moji maličkost) pan Petr Karlík z Tipsportu těmito kurzy neoblafne, ale při VP mu to jistě vsadí pár stejných "chytráků" uvažujících stejně jako profesionální bookmaker! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.10.2018, 21:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zcela mimořádně souhlasím s Harrym, že výše kurzů do dálky v porovnáním s prostým dokončením dostihu je postavená na hlavu.
Zabáýval jsem se ale večer začátkem pardubické neděle.
1. dostih Gross country II.kategorie 4400 m – 120.000 Kč Cena Jana Kašpara
9 koní – Favority jsou koně s francouzskými zkušenostmi, oba s kurzem 3,25. CALINE DE JUILLEY byl teprve v srpnu importován, zatímco APPLE’S KAMIKAZE má všechny své starty v sedle Jardu Myšku, proto se přikláním na jeho stranu. Největší šance z domácích ,NEW FINCH (4,5) šel zatím maximálně 3400 m a tak mají možná šance i KORNELIUS nebo slovenský KAISERWALZER s Aspellem (oba 8,5). V handicapu si stojí nejlépe z našich koní zimní import z Franice DULCAR DE SIVOLA (10) v srpnu čtvrtý na 5200 m jen 8 délek za o 5 kg více zatíženým Zarifem. Francouzský handicap favoritů je na úrovni francouzských hostů favorizovaných v Ceně Labe, takže by opravdu měli být lepší.
Zapomněl jsem se ale podívat na aktuální kurzy a překvapil mě velký posun. Právě teď je to NEW FINCH - 3,5, CALINE DE JUILLEY -4,5 a APPLE'S KAMIKAZE - 6,5
V tom případě volím ještě radostněji APPLE’S KAMIKAZE 1-2 / 3 za méně V /6,5
2. dostih Cena Laty Brandisové pro klisny na 4200 m, - 200.000 Kč,“národní listed“ , 14 startujících
Jako „spolumajitel“jedné z favoritek musím varovat před velkým optimismem, v Pardubicích podala POINSETTIA (4) asi svůj nejhorší výkon v sezóně a je asi lepší jen na trávě, forma však na podzim vzrostla a tak počítám se třetím, nejhůře čtvrtým místem. První favoritka ROZINA (3,85) minule prohrála na této distanci se SINNDARKOU (4,5) a protože je nyní v sedle Boekhout místo Kratochvíla., vidím šancověji sedmiletou klisnu v barvách Arsenalu s Bartošem v sedle. Na startu je i třetí z tohoto dostihu VIVIENNE OF GRACIE (5), čtvrtá DUNÁTA (16) pátá APAS ROCKA (8), šestá TANJA (30) a sedmá WAIKITA (13). CHARMENE (8,5) minule nedokončila, když jí upadla pod nohy jiná klisna, padla i RIDERI CROSS (27) která potom byla druhá ve čtyřkách. Ještě tu je další Brečkova klisna RAIN MAGNA (10) s pouhými 2 letošními bratislavskými starty.
I tady ROZINA stoupla na 8 a před Ponďu se dostala SINNDARKA (4), s čímž souhlasím. Svrbí mě RIDERI CROSS 1-5 / 4. ale hlavním tipem bude SINNDARKA 1-2 / 2. Věřím ale, že svůj závěr uplatní.
3. Cena ČASCH na 4200 m pro čtyřleté NL – 200.000 Kč, 10 koní
EVŽEN (2,6) má letos jen 2 lehká vítězství na kratších tratích, na stejné vzdálenosti 3600 m vyhrál naposledy NICK(6). MR SPEX (3,8) naopak vyhrál v srpnu na 4200 m jistě před Fly Filo Fly, kterého potom po boji zdolal i NICK (6). Další místa v srpnu obsadili FATHER PAULO (8) a MANSUR (8), v září zase s odstupem STEALING WIN (17), ČMELÁK (17) a ENGELE (25). Za EVŽENEM byl zase v červnu druhý NIKTIGER (12). V květnu třetí MR SPEX, pátá STEALING WIN a šestý opět NIKTIGER
Tady se kurzy hnuly jen maličko a pootevřely nůžky mezi největšími favority 2,4 - 4,2. Protože si nejsem úplně jistý důvody čtvrtletní pauzy u EVŽENA a mám obavy ze zdravotníh problémů, přijde mi lepší MR SPEX 1-2 / 1,7 a za méně i vítěz / 4,2
P.S. V neděli jsem viděl v Meranu dostih 4 koní, kde měl favorit kurz na vítěze 1,02!!! Padl na třetím nebo čtvrtém skoku.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.10.2018, 20:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pardubická sobota přinesla krásné počasí, dostihy skoro bez pádu a většinou vítězství favoritů. Malá pole neslibovala lákavou hru o pořadí a tak jsme zahájili jen pokusem o malé pořadí proti favorizovanému MISTER WESTMINSTER (1,7), druhá byla MERELLA (3) třetí překvapivě PHILLIPINA (27). Nebrali jsme nic, ale brát 29 nemá význam. Ve velkém se převádělo 1028 a tak jsem oželel křest knihy o Míle Hermansdorferové, ač jsem si s autorem před dostihy třásl pravicí. Doporučoval i sázel jsem v Tipsportu SAULA s LAVERNEM 1-2, při převodu jsme si však řekli, co kdyby. Dostih 5 koní probíhal v pomalém tempu, favoriti si to uvědomili a museli se starat o tempo. Novák s LAVERNEM však minul překážku a doběh SAUL (1,5) – MOBILIZATION (12) – DEL REY (12) byl na jediném tiketu, na tom našem. Největší problém nám udělal protest ex offo a sestup Ferhanova s Novákem z věže rozhodčích, bylo to dost vyhrocené a všichni jsme si mysleli, že byl diskvalifikován. Naštěstí to bylo posouzeno jako vybočení a výhra 3028 Kč putovala do správné peněženky, myslím si, že v poli 5 koní je to rekord.
Ve třetím dostihu jsme brali za doběh ANAKING (1,6) – AMADEON (3) 21 korun malého pořadí, třetí GRYFFICHOP (7) doplnil velké na 220 pro Libora, který dnes sázel sám.
Ve stříbrné trofeji nechal LODGIAN WHISTLE nohy na malé vodě a byl o půl kola později zadržen, Doběh MONSIEUR BACHIR (16) – NORTHERLY WIND (3,5) – SUNDARA (3) přinesl Liborovi 2842 za velké, malé bylo 623. Škrtnut byl LAMUM.
Následující handicap přinesl pád SNĚŽENKY a nám 38 Kč za malé pořadí LINNGAR (1,65) – SAINT JOSEPH (4) . Třetí LA MILLA (46) předstihla vodícího GEJZÍRA () a způsobila převod velkého 2863.
Nepochybovali jsme o MAZHILISOVI (1,6) ale vítěze Gran premia překonal ve čtvrté kategorii dříve rovněž jedničkový ČÁRIRAY (4), třetí byl POLISH PEARL (7,77), čtvrtý JANTAR (3,5). Pořadí brala 96 a 414, takže nám to ani nevadilo.
Závěrečná amatérská rovina přinesla doběh SHADOW MOON (2,2) – ROONY (4) – ZELDA (11). Kolik se bralo nevím, stránky betina o totalizátorových sázkách mlčí a na zítřek asi pořád kurzovou nabídku připravují. Kurzy v závorkách uvádějí, já je zde opisoval, ale dovolil bych si i o nich pochybovat. Držel jsem v ruce tiket na vítězství MONSIEUR BACHIRA s kurzem 7,77 a o nárůstu na 16 v tak krátké době bych si dovolil pochybovat.
Těšíme se na zítřek a doufáme, že se nás štěstí bude držet alespoň dalších 25 hodina že se zítra spojíme. Třetí čtyřciferná výhra pořadí dnes do posledního dostihu nebyla.
Ale vpřed k neděli. Čtvrtým dostihem je handicap třetí kategorie na 4700 m s 11 účastníky.
Nejvíc nese NICK (71 kg / 8:1), ve vyšších kategoriích ale nestačil, hned za ním je STIGRIS (70 / 6,5), toho minule lehce porazil VALTZ (66,5 / 6,5). Bylo to také na 4700 m a nesl o 4 kg méně., tehdy ale na něm seděl Jan Faltejsek, který tentokrát povede LOMBARGINIHO (68 / 6,5). Letos ve dvou startech neporažený SMAJLÍK (64,5 / 8,5) měl tříměsíční pauzu, v květnu ale porazil VALTZE. Nejméně zatížený je SOTTOVENTO (63 / 8 ) a jsou tu i další.
Mně se líbí dvojice VALTZ – SMAJLÍK 1-3.
Tradiční Cena Vltavy na 4500 m má 12 startujících. Favoritkou je IZYNKA (2,75) před 5 týdny na této distanci třetí za Hegnusem, druhý byl ale TURDUS (3,85) a dokonce plných 8 délek před ní.. Čtvrtý byl MODŘÍN (14) , šestý RABBIT HAWK WING (14), zadrženi byli WILD DANGER (6) a RUI FALEIRO (14) . Dvakrát se v září v Meranu umístil MARCUS AURELIUS (14) a je tu i neúspěšný účastník Velké wroclavské NETTO (14), v trialu na ni byl sedmý, ale jen 4 délky za vítězkou.
Určitě budu prosazovat do velkého trio TURDUS, IZYNKA, NETTO, polského hosta pro překvapení.
Opět 11 koní je hlášeno do Ceny Labe na 5200 m. Domácí konkurence vypadá papírově trochu slabší, nejlépe vypadá trio POWER ZAR (6,5), čtvrtý – třebaže při výroku daleko – ze srpnové kvalifikace ELDORADO (10) a MAHONY (10). Favority jsou francouzští hosté s handicapy kolem 55 kg UNBRIN DE L’ISLE (2,5), NEFLIER (4,5) a SARIKA (6,5). Ten vyhrál tento dostih v roce 2013, to byl ale ještě trénován na ostrovech. Tady rozhodneme nejspíš podle francouzského výsledku v prvním dostihu.
Poplerův memoriál na 3300 m je početně nejslaběji obsazen. Zářijová generálka skončila doběhem STARBUCK (2,35) – IMPHAL (5,75) – TIARA MAN (10) – CHRYSTAL CROSS (4) – LINCOLN (25), nedokončil MEDIC (5,75). Outsiderem je LIBERTIN (30), který tuto distanci nedokončil v květnu ani červnu . To byl mimochodem doběh CHRYSTAL CROSS – MEDIC – STARBUCK – TIARA MAN. IMPHAL stále stoupá, ale ještě více šancí dávám STARBUCKOVI.
O Velké už toho bylo napsáno dost. Favorité jsou celkem jasní, ale předpoklady budou platit jen pokud se nezmění počasí, jezdecké obsazení a samozřejmě nás ovlivní výsledky i výkony předchozích dostihů. Počasí má být nádherné, návštěva veliká a já se i těším na svoji premiéru jako spolumajitele v padoku alespoň v rámcovém dostihu při Velké.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.10.2018, 18:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Velká proběhla za krásného počasí a obdobné návštěvy, kaňkou na kráse byli pořadatelé včetně ČT. V TV jste to neviděli, ale Yveta Blanarovičová stála u mikrofonu a možná 2 minuty čekala na znamení, že může začít zpívat. Zajímalo by mě, proč se muselo čekat na začátek přenosu. Záznam, který jsem viděl, začínal představováním reportérů, expertů… Jestli kvůli tomuhle stálo přes 30 tisíc lidí v hledišti, tak bože cara chraň. Jako každoročně mi bylo líto především dam, protože fronty na WC byly úděsné a letos jsem neviděl žádné TOI TOI, které v minulosti řešili tyto problémy. V teplém počasí se samozřejmě více pilo i vylučovalo a prý snad došlo i pivo, neřešil jsem to, jsem tam kvůli jiným věcem, dostal jsem slivovičku, vínečko a měl jsem i vlastní zdroje.
Dostihy ale stály za to. V prvním mi vyšla sázka na APPLE’S KAMIKAZE (7) s Jardou Myškou. Za malé pořadí s NEW FINCHEM (3,3) jsme inkasovali 584 a protože třetího STRINGA (25) neměl nikdo, převádělo se 8477 do druhého dostihu. Kluci vsadili správně, já měl jiné starosti. Se spolumajiteli jsme vyjednávali o vstup do padoku, protože po škrtnutí SINNDARKY se stala naše POINSETTIA (2,8) první favoritkou. Naše problémy ukazují na to, jaký je Josef Váňa starší fenomén. Majitelé Theophila bývají pravidelně uvnitř v dvojciferném počtu a my narazili na strop při čísle 4. Ale prošli jsme dovnitř a při čekání jsme probrali řadu věcí. Ani dr.Olehla si nebyl jistý, co s ní udělá oranice a nechal na Lukášovi, ať jede podle pocitu, když jí to bude chutnat, tak vpředu. Řekli jsme si, za čtvrt hodiny při vyhlašování vítězů a slovo jsme dodrželi. Pondě chutnalo a vyhrála jistě o 4 délky před APAS ROCKOU (5) a další svěřenkyní našeho trenéra WAIKITOU (10). Žokej Matuský dostal 500 Kč za tísnění, ale každý soudný člověk kromě DK viděl, že sobotní beztrestný konflikt měl úplně jiné dimenze. Brali jsme 3142 za velké, ale předtím jsem si ještě prožil se syndikátem svých pár minut slávy na pódiu pro vítěze. ČT na nás hodila bobek. Jediný kdo se z členů objevil na obrazovce, byl pan Hudec, který je současně majitelem WAIKITY a IZYNKY.
Třetí dostih nám nevyšel, za EVŽENEM (2,3) skončil FATHER PAULO (11), o třetí místo se podělili ČMELÁK (11) a MR SPEX (2,3). Malé bralo 552, velká byla dvě 1286 a 332.
Čtvrtý dostih přinesl opravdu šílenou podívanou. V souvislosti s Velkou jsme jsme diskutovali, jak si dr. Mach v sedle outsidera MILERYTA (750) splní životní sen, start ve Velké. Tady jel šancového SMAJLÍKA () a po chybě za lesíkem mu zůstala noha ve třmenu. Kůň pokračoval za ostatními, naštěstí neabsolvoval zahrádky a zahnul vpravo směrem na tribuny. Většina diváků vytřeštěně sledovala koně, za kterým poskakoval jezdec jako pytel brambor a byl chvílemi i půl metru nad zemí. Naštěstí ho někdo chytil před skokem vedle irské lavice. Je neuvěřitelné, že přežil a snad bez vážnějšího zranění. V úterý se objevily fotky z nemocnice a vypadal docela v pořádku. Koně doběhli v pořadí LOMBARGHINI (2) – STIGRIS (3) – SOTTOVENTO (7,8). Pořadí brala 130 a 2546.
V pátém dostihu jsme chytili malé IZYNKA (2,3) – MARCUS AURELIUS (4,5), bralo 1060. Velké doplnil RUI FALEIRO (30) a převádělo se 11.543.
Za dvojicí MAHONY (7) – UNBRIN DE L’ISLE (1,7) všechny zaskočil PLAYER (17) a převod narostl na 30.562, malé vyplácelo 696.
Poplerův memoriál měl jen 7 koní na startu a rozhořel se boj o převod. Doběh TIARA MAN () – MEDIC () – CHRYSTAL CROSS () bral 9912. Malé mělo jedinou výhru 11.850. my jsem se nezúčastnili, protože selhala tiskárna pod majitelskou tribunou a zasekl se papír. Polovinu z malého bychom měli.
Velkou asi všichni viděli, nestartoval SZTORM, který ráno prošel veterinární prohlídkou, ale po zranění přední nohy při přepravě nebo spíš ve stáji byl 2 hodiny před startem škrtnutý. Dostih byl poctivý, rychlý a čas vítěze 9:05,56 je čtvrtým nejrychlejším v historii. Vyhrál sedmiletý TZIGANE DU BERLAIS (5), další dotace získali HEGNUS (7), STRETTON (77), ZARIF (15), NO TIME TO LOSE (2), ANGE GUARDIAN (3,5) a tempo udávající BRIDGEUR (25), který byl letos dostižen až na předposledním skoku. Dokončili ještě VANDUAL (120), NIKAS (17), PARETO (77) a RIBELINO (120). Vítěz podal výborný výkon, je to mohutný kůň, asi největší v poli. Vyrovnal se spevnějšíí půdou než potřeboval, takže má perspektivu dalších vítězství, až bude měkčeji. V pořadí jsme neuspěli, bralo se 786 a 36.040. V den Velké pardubické se sází pořadí po 20, kurzy po 50. S největší pravděpodobností byly 3 výhry velkého.
Vrátili jsme sobotní zisk, ale bylo to vinou špatné tiskárny. Betino to moc nezvládalo, fronty u pokladen vadily v průchodu halou. Vzduch byl skleníkový, člověk byl mokrý a venku v naší řadě příjemně profukovalo. V sobotu jsem zažil veselou chvilku, dával jsem tři tikety pořadí, různé kombinace po 10 Kč. Dívčina mi je podala a povídá 30, omdlel jsem a odmítl jsem to, že by se okradla. Měl jsem platit 160. Přepočítala to a vrátila mi na 200 plných 140. když jsem se probral z mrákot, vzal jsem si jen 40. To Betino s e nemůže uživit. všichni nejsou poctiví troubové jako já.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.10.2018, 9:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Domácí sezóna pokračuje sobotním Mostem a nedělní Chuchlí. V hlavní roli jsou dvouletí, Sobotní Zimní favorit na 1600 m s dotací přes půl milionu má „konkurenci“ v Pražském ZF o 100 tisíc, ale zato na 1800 m. K domácím dostihům se možná ještě dostanu, ale zajímavější pro nás bude start u nás trénovaného koně v Anglii. V sobotních Champion Stakes na 2000 m o 1,3 milionu (ale liber) se v poli 8 koní představí SUBWAY DANCER. T.... ho nabízí jako největšího outsidera 200:1, je zajímavé zě na ostrovech je nabízen jen 101. Prvním favoritem je skvělý CRACKSMAN (1,7), obhájce vítězství, za poslední dva roky jen jednou poražený. V červenci ho porazil Poet’s Word na tomto závodišti a na této distanci. Největším soupeřem je CRYSTAL OCEAN (3,35), v září druhý za vítězkou L’Arc Enable a v červenci za Poet’s Word, v obou případech na 2400 m. Třetím v řadě je CAPRI (7,7) , pátý z L’Arc. Dvojciferně jsou už nabízeni MONARCH’S GLEN (15), nestartoval ale od vítězství v červnových listed na 2000 m,klisna sedmá v irských Champions Stakes VERBAL DEXTERITY (20) a skvělá klisna RHODODENDRON (35), která neuspěla v Paříži mezi klisnami v Prix de L’Opera. Outsiderem je ještě po roce se vracející MAVERICK WAVE (100), v tomto dostihu loni osmý. Kurzy tentokrát snesou srovnání s anglickými. Distance a očekávaný měkčí povrch by měli hrát do karet CRACKSMANOVI, největší soupeři jsou přece jen spíš na 2400. SUBWAY DANCER mě v Paříži nadchl, ale tady se dá vsadit jen do třetího místo, 20:1 je ale pro mě neakceptovatelné. Vychází mi tak na šesté místo. Přesto se už našli 4, kteří ho dali i na vítěze. Měli jít raději na pivo. Byl by to největší úspěch v historii našeho dostihového sportu.
CRACKSMAN V / 1,7
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.10.2018, 9:53 Předmět: A je po VP
Pište tipy na sázení
Citovat

K VP jen telegraficky: SZTORM nakonec nestartoval, takže jak by dopadnul ve VP zůstává otázkou možná pro příští rok. MILERYT splnil mé očekávání a v kurzu 1,75 VP nedokončil, NO TIME TO LOSE prohrál a já si vyzvedl prohru zpět v kurzu 1,62 na to, že NTTL VP nevyhraje (NTTL 3,85 na vítěze a pole proti 1,62 byl odvážný počin pana bookmakera z Tipsportu, aby nevyhrál balík na prohru NTTL ve VP! ) Gratulace Red Rumovi k vítězství POINSETTIE v nekráceném kurzu 5 : 1 ! Sice jsem poněkud zbaběle zahrál v neděli ráno po obdržení zprávy, že nestartuje SINNDARKA na vítěze jak POINSETTIU , tak i APAS ROCKU (tu i na umístění 1-2, 1-3). Korbel mě jistě upozorní, že po dostizích každý králem, ale já sem nebudu dopředu dávat cennou informaci, že nestartuje SINNDARKA, když o tomto škrtu T.... nevěděl!!! A závěrem poděkování Betinu, že se na kase rozbila tiskárna, protože pořadí dvou koní v 7.dostihu jsem "koupil" za 840 Kč na rozpis všech kombinací doběhu sedmi koní a jen čekal jak to doběhne. A doběhlo to dobře! Je to sice poněkud nehráčské zahrát plné pole, ale když to za 840 Kč přineslo 11.851 Kč tak je to milé! Smile
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.10.2018, 10:17 Předmět: JEDEN TIP DO MOSTU
Pište tipy na sázení
Citovat

Úvodem ještě co o pardubickém víkendu nevyšlo (Red Rum sem vždy píše neúspěchy, tak se také pochlubím)! Smile V sobotu Sundara 1-2 a Mazhilis V, v neděli NEW FINCH V, MR SPEX V, UNBRIN DE Ĺ´ISLE V a CHRYSTAL CROSS V a 1-2. Vše však vykompenzováno koni POINSETTIA, APAS ROCKA, LAMBORGHINI, kteří trefili!

MOST - 5.dostih - LEXCEED V, 1-2, 1-3

Dostih vidím ve třech koních: MR.RIGHT, LEXCEED a BORSAKOV. LEXCEED to v Mostě umí, letos tam dvakrát vyhrál ve dvojce, měl by být hodně vepředu v cíli dostihu. Kurz V 7,77 byl pěkný, teď už je to méně (5), ale pořád ještě slušný kurz. Nahoru šel BORSAKOV (z 2,85 na 5), koně nevyzkoušeného v Mostě zatím nikdo nehraje.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.10.2018, 14:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pane Chytrý po víkendu!
Pokud jsi měl vsazenou POINSETTII před dostihy, mohl ses pochlubit. Chápu ale, že jsi pověrčivý. To co zveřejníš , to nevychází.
Přál bych těch téměř 12 tisíc samozřejmě jiným lidem, ale smůla jednoho bývá štěstím druhého. Hrát kombinaci všech 7 koní není podle mě vůbec hráčské, ba naopak. Nedává mi to smysl, když u malého převod nebyl, zatímco ve velkém šlo 30 tisíc. Silně pochybuji, že jsi hrál jen malé. Takový přizdibobek snad nejsi!
My hráli obojí, ale samozřejmě s určitými předpoklady.
A s pohádkou otom, jak se ti vrátil vklad na NO TIME TO LOSE bys asi neuspěl ani na prvním stupni. V kurzu 1,62 bys totiž musel vsadit 24.ooo, aby se ti vrátilo těch 15, které jsi dal na V a 1-3, pokud se dá věřit tomu, co jsi psal koncem září.
Jinak jsem rád, že tvojí volbou do Mostu jel LEXCEED. Já zvolil BENEDICTION 1-3, ale sednu si k tomu asi až zítra ráno. Dnes máme v Ďolíčku Plzeň. Dobrou noc , Pohádkáři!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.10.2018, 20:14 Předmět: SPECIÁLNĚ PRO RED RUMA
Pište tipy na sázení
Citovat

Milý pohádkáři Red Rume,

já naprosto chápu že každý nemůže být tak chytrý jako já. Připomínáš mi pana Josefa Váňu st., kterému to rychleji mluví než myslí. Přečti si laskavě pořádně můj příspěvek z konce září a zjistíš že sázka 15.000 celkem se týkala celkové sázky na koně SZTORM , 5.000 Kč celkem na vítěze na pěti tiketech a 10.000 Kč celkem na umístění 1-3. A nebyla to suma vsazená pouze mnou. Tak kde bereš 15.000 vsazených na koně NO TIME TO LOSE?! Toho jsem vsadil jen na vítěze za 3.000 Kč v kurzu 3.85. Když bylo jasné, že koně nepojede Honza Kratochvíl ale Váňa ml., využil jsem nabídku na pole proti aneb. NO TIME nevyhraje v kůru 1.62 a vsadil na to 5.000 Kč
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.10.2018, 20:28 Předmět: VP
Pište tipy na sázení
Citovat

V kurzu 1.62… autokorekce textu výše na nesmysl... Ať počítám jak počítám, tak mě vychází že výhra za 5.000 v kurzu 1.62 mi 3.000 Kč prohrané sázky na vítězství NO TIME TO LOSE zachránila. Ale Red Rum to zřejmě vidí jinak.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 20.10.2018, 10:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mostecké dostihy začínají už ve 12:30, takže jsem se k tomu dostal pozdě, nemám k dispozici kurzy. Proto jen velice stručně, podle toho, co si zhruba o kurzech pamatuji.
3.dostih , 13:00, 11 koní – Favoritem je 9-letý HIDDEN FLAME (2) a protože porazil MONTJEU THIRD (5) i když mu dával 5 kg výhody, měl by to zvládnout i tentokrát. Je tu ale ještě TROPICAL BOND (6), V dostihu na 2000 m je hodně koní, kteří rádi chodí zepředu a tak bude záležet na tom, kdo se kam posadí a prosadí. Mohly by z toho vytěžit třeba ALEXANDR (?). Minule šel 1800 a vyhrál ve velkém stylu, předtím běhal kolem 1400 m. Pokud ho odpoledne dají 1-5 za 2,5 a více, vezmu to.
5.dostih, 14:00 , Českomoravská cena na 1400 m, 12 koní – Schází se zde řada účastníků EJC Milion, čtvrtý BORSAKOV (5), šestý MR RIGHT (2,85), osmý LEXCEED (4,5). Toho sehráli Harry a jemu podobní ze 7,7. Mrzí mě, že jsem zahrál svůj tip do Tip cup BENEDICTION (1-3 / 2,2) ještě asi ve čtvrtek, dnes už je asi za 3. Tady je naopak řada koní chodících zezadu a vyšší kurz na BORSAKOVA je asi zaviněn tím, že při EJC měl dobrý průběh.
6.dostih, 14:30, Cena Zimního favorita na 1600 m, 9 koní. Tady je favoritem jednoznačně KING ARCHIE (2?), šancoví jsou ještě ANGKOR WAT, FILIP a BIG BEN. Ten porazil naposledy impozantně vítězného WELL ABSOLU, bylo to ale na 1400 m a zdálo se mi, že to byl jeho strop. FILIP je naopak na míli prověřený, skončil druhý v Karpatské ceně v Bratislavě.
Tipy: KING ARCHIE V, FILIP 1-3, možná i 1-2.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.10.2018, 20:14 Předmět: NĚCO K MOSTU
Pište tipy na sázení
Citovat

LEXCEED potvrdil svůj vřelý vztah k mostecké dráze a doběhl druhý v kurzu 1-2 3,60 :1 a 1-3 2,20 : 1. Mr. Right ten dostih vyhrál jak chtěl, ovšem chytrý Harry spojil vítězství Mr.Righta v kurzu 2,85 do akovky s klusáckou tutovkou 2,20 na vítěze Tonight Cem a líbila se mu výhra v celkovém kurzu 6,27 : 1. A na závěr otázka pro Red Ruma: a co BENEDICTION - ještě běží? Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 20.10.2018, 21:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sobota přinesla obrovský úspěch českému turfu. SUBWAY DANCER skončil třetí v Champion Stakes (Gr.1), což je úspěch, kterého v Anglii nedosáhl ani Darsalam. Vyhrál podle očekávání top favorit CRACKSMAN, dokonce o 6 délek. na druhého CRYSTAL OCEAN ztrácel Radek Koplík v sedle koně v tréninku Zdena Koplíka jen 3/4 délky, čtvrtý byl pátý z L'Arc.
Most patřil favoritům podle nabídky Tipsportu, 7krát z 8 dostihů. Nevyhrál jediný HIDDEN FLAME.
Vyšli mi ALEXANDR 1-5 (skončil dokonce třetí, bohužel 1-5 byl jen 1,8), KING ARCHIE a FILIP. Tři vítězství v hlavních dostizích slavil Václav Janáček, zeť Zdeno Koplíka, celkem vyhrál všech 5 svých dnešních startů.
Bendiction doplatila na obíhání minimálně pátou stopou v oblouku a na druhé místo jí chyběly 3 délky, v tomto směru mě Šafář zklamal. Stálo mě to postup v soutěži a to je to, co mě mrzí.
Je mi líto, že musím - slibuji, že naposledy - reagovat na chytrého hnidopicha, který ignoruje vše kromě svého jednoho tiketu a uniká mu informace o 110 tisících liber pro koně v českém tréninku. To, že mi vyšly 4 tipy ze sobotních 6 , to je samozřejmě pod jeho rozlišovací schopnost.
Musím ale přiznat, že umí číst. Ten citát s myšlením Josefa Váni sebral ze zvláštní přílohy k jezdectví k VP a řekl ho dr. Olehla, trenér, se kterým jsem měl tu čest stát v něděli na pódiu pro vítěze v Pardubicích.
Dobrou noc děti a ať se vám něco hezkého zdá, třeba o chytrém H,,, a přeji všem aby uměli odlišit podstatné od toho druhého Laughing
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.10.2018, 19:08 Předmět: Po dostihovém víkendu
Pište tipy na sázení
Citovat

Historické 3.místo Subway Dancera mi neuniklo, ale marná práce přesvědčit o tom, že je to obrovský historický úspěch nekoňáky!!! Jo to bude dřina! Handicaper Jarda Fabris v tipovací hitparádě trefil v Mostě 7 vítězů(!!!), zklamal ho jen Hidden Flame a v neděli tipoval správně z osmi dostihů 5 vítězů!!! To jen aby si tu někdo nemyslel, jak je dobrej, že také něco trefil, když dobíhali povětšinou favorité!

A teď něco ze zákulisí. Proslýchá se, že s dostihy v Kolesách v sobotu 3.11. je to zatím nejisté, dráha je totiž opět tvrdá aneb nejsou peníze! Tak uvidíme příští týden, jak to dopadne. A v Chuchli bude v roce 2019 zredukován provoz zhruba o třetinu na nějakých 12 dostihových dnů! A to už je téměř jisté. Všechny provinční chuchelské dostihové dny bez jedničkových dostihů budou zrušeny. "Dobrá zpráva" na závěr: ceny chuchelských permanentek na rok 2019 se prý zvyšovat nebudou! Smile
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
Strana 17 z 18
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy