Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Soutěž o 10.000 Kč

7/12 Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Archiv K2 -> Fantasy Sazka vs. SÁZKAŘI K2 = Moderátorská soutěž (tipy + analýzy) o 10.000,- Kč/měsíčně
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 72
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 3
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 92
Vklady: 601.5 unitů
Výhry: 522.44 unitů
Profit: -79.06 unitů
Yield: -13.14 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.9Hodnocení kvality tipů: 45.9Hodnocení kvality tipů: 45.9Hodnocení kvality tipů: 45.9Hodnocení kvality tipů: 45.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.12.2018, 17:49 Předmět: 7/12 Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars
Pište tipy na sázení
Citovat

07/12/2018 02:20 NFL NFL: Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars --- Handicap FT Tennessee Titans -4 vklad 4/10 (1.90 Sazkabet) OK 30:9

WEEK 14 Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars

Vítám vás u thursday night football, který se odehraje mezi Jaguars a Titans. Tady více věřím Titánům, neboť jim stále svítá naděje na play-off pokud vyhrají tento duel. Jejich soupeři nemají zrovna jednoduché soupeře a výhra bude složitá proto titáni musí využít každého vítězství. Indianapolis má proti silný Texans. Broncos to bude mít o něco snazší proti 49ers. Dolphins mají velmi těžké Patriots. A Ravens, který je na postu wild-card tak má proti sobě Kansas Chiefs, takže to bude také hrozně těžký zápas pro Ravens, ovšem teoreticky by ho měli zvládnout Chiefs.
Takže pokud chtějí mít Titáni šanci na play-off tak by měli zabrat a tento zápas vyhrát, já na to spoléhám a navíc hrají doma, kde hrají velmi silně a naopak Jacksonville to venku moc nejde, na stadionu hostů prohráli dokonce i proti Bills a to není kdo ví jaký soupeř navíc jim nepomohl ani Fournette, který v tom zápasu dostal suspend za naprostou zbytečnost.

Zkusím vyzdvihnout to co by titány mělo dovést k výhře.
- Hra tytánů je spíše založená na kvalitní obraně než na útoku. Oba týmy mají velmi slušnou obranu jak proti běhům tak proti passové hře, i když titáni jsou dle stats až na 20 místě obrany proti běhům přesto v nich vidím velký potenciál. Oba týmy nehrají moc na passovou hrou takže si myslím, že spíše na Secondary se zaměří čistě na D-line a budou se snažit zachycovat běžce. Co se týče obrany jako celkově tak jsou týmy velmi vyrovný souboj a na zranění také nezasahují do celkové obrany obou týmů. Bude to vyrovnaný souboj a očekávám málo bodů.
- Útočný styl hry jde dle mého lépe názoru lépe Titánům, Obrana Jaguárů bude mít co dělat zastavit Lewise nebo Henryho. K volného pole a možnosti běhu dost často využívá i sám QB Mariota, ale na jeho běhovou hru bych se nerad spoléhal. Co se týče útoku vzduchem nemyslím si, že uvidíme extrémě dlouhé přihrávky, ale i Mariota umí přihrávat jen se o to moc nepokouší. Letos posbíral pouze 274 pokusů o přihrávku.
Co se týče běhové hry Jaguars tak ta zatím nic moc extra nepředvádí. Fournette sice dlouho nehrál kvůli zranění, ale nic extra nepředvedl i po návratu navíc teď byl suspendován a na tento zápas se sice vrátí otázka je jak ho bude nasazovat offensive coordinator Nathaniel Hackett. Navíc je možné že nebude ani moc rozehrát právě kvůli absenci. Je tam sice Yeldon, ale taky neočekávám zázraky. Co se týče passové hry Jaguars, taky žádný zázrak. Oba týmy se spíše spoléhají na běhovou hru, a to dle mého názoru jde lépe Titans.


Tady Titánům věřím především kvůli tomu, že určitě budou chtít se jít podívat do play off, alespoň z pozice Wild Card. Jaguars nemají téměř šanci. Co se týče obran obou týmů tak je to velmi vyrovnaný souboj, ovšem tlak, který vyvíjí obrana na QB je větší ze strany Titánů, ale nemyslím si žebychom měli vidět nějak přehnaně moc Sacks právě kvůli běhové hře. V útoku se mi zdají silní titání právě díky Lewisovi nebo Henrymu. TItání už porazily silnější protivníky než jsou právě Jaguars. A navíc, jaguars jsou mimo formu a na hřištích soupeře hrají strašně. Tady věřím Titánům v handicapu.

HONDĚ ŠTĚSTÍ !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 72
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 3
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 92
Vklady: 601.5 unitů
Výhry: 522.44 unitů
Profit: -79.06 unitů
Yield: -13.14 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.9Hodnocení kvality tipů: 45.9Hodnocení kvality tipů: 45.9Hodnocení kvality tipů: 45.9Hodnocení kvality tipů: 45.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.12.2018, 6:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jedním slovem NESKUTEČNÝ 99 YARDOVÝ BĚH ZAKONČENÝ TOUCHDOWNEM předvedl DERRICK HENRY . DERRICK si připsal, ale i další 3 TD's a celkem naběhal 238 yardů.
_________________
To me, football is so much about mental toughness, it's digging deep, it's doing whatever you need to do to help a team win and that comes in a lot of shapes and forms.

Tom Brady
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Archiv K2 -> Fantasy Sazka vs. SÁZKAŘI K2 = Moderátorská soutěž (tipy + analýzy) o 10.000,- Kč/měsíčně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.