Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
9/12 Arizona Cardinals - Detroit Lions

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.12.2018, 22:00 Předmět: 9/12 Arizona Cardinals - Detroit Lions
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

WEEK 14 Arizona Cardinals - Detroit Lions

Tady sázím na Detroit, neboť se mi líbila jejich poslední hra proti Rams. Na tento zápas jsem psal analýzu a dokonce jsem to i kometoval pro ty co nečtou komentáře tak jen opakuji. Jsem toho názoru, že mi sázka neměla vyjít neboť rams nedosahovali takových kvalit jaké bych od nich čekal a trápili se při výhře proti Detroitu. Navíc tam bylo dost zásahů od rozhodčích, které jsem nečekal nebo právě kdy zasáhnout měli a nezasáhli. Těší mě, že mám další OK tip, že ti co se inspirovali tak díky mě vyhráli, ovšem stojím za názorem, že Rams neměli vyhrát, a když tak né o tolik.

Jen toto bych chtěl říct pokud to někoho zajímá Very Happy, teď jen pár slov k utkání.
Arizona předvedla pěkný výkon proti Green Bay Packers a výhru od Arizony jsem rozhodně nečekal. Ovšem celková forma není moc skvělá a Arizona sama o sobě nemá co nabídnout kromě průměrné obrany a vyvíjeného tlaku na QB při obraně. Tady očekávám výhru Detroitu a drop kurzu v blízké době.

Teď k utkání.
- QB za Lions nastupuje Matthew Stafford. Letos trochu za očekávání ovšem pořád slušný pro mě spíše průměrný Quarterback, který zvládne házet konstantní výkony a občas urve dost yardů. Rozhodně pěkná úspěšnost zkompletovaných přihrávek. Rozhodně bude dělat Arizoně dělat problémy byť cardinals nemají vůbec špatnou secondary.
quarterback za Arizonu je úplný nováček, který byl letos vydraftován. V NCAAF předváděl krásné výkony, ovšem NCAAF a NFL je rozdíl několika tříd. Josh Rosen zkompletuje zhruba polovinu přihrávek a yardy mu nejdou moc sbírat, je to dáno i kvalitou útoku Arizony. Arizona má suverénně nejhorší útok v NFL.
- Se srovnáním útoku bych začal nejprve u Arizony (bude to kratší Very Happy). Nejhorší útok ve všech možných statistikách poslední. Kromě běhové hry na tu jsou 31 (předposlední Very Happy). Žádné oslňující výkony nepředvádí. Pěkné individuální výkony předvádí Christian Kirk (letos draftován ve 2 kole) Dokonce i lehce za očekáváním je už pomalu veterán a legendární WR Larry Fitzgerald. Ovšem pár jmen nevytrhne celý tým.
Detroit poměrně zlepšil svůj útok a zpevnily O-line. Začali více získávat yardy a došlo celkem k pěknému zlepšení. Primární útok je vzduchem a uvidíme jak se předvede secondary Arizony. Osobně si myslím, že útok bude spíše veden po zemi přes RB Johnsona nebo Blounta, kteří by neměli mít problém s obranou Cardinals.
- Obrana Lions prošla také velkým zlepšením a dost se mi líbila ve hře proti Rams. Právě díky zlepšení dokázali držet krok v první půli. Tady bude mít velmi špatný útok velmi velké problémy se získáváním yardů.
Obrana Arizony není nějak oslňující až na výše zmiňovanou Secondary, ta je 3 nejlepší v lize. Skvělou secondary balancuje špatná obrana proti běhové hře. Takže si Lions najde cestu jak prorazit.

Na tento zápas vidím jako velkého favorita Detroit, snad jsem vám dostatečně zdůvodnil proč. Detroit držel pěkně krok s Rams, a i Goff měl problém s přihrávkou (viz highlight) ano kdo by to řekl, že si někdy vsadím na Detroit. Arizona překvapila proti Green Bay, ale myslím si, že Lions takto nezaskočí. Oba týmy nemají žádnou šanci na Play off. Tak by se měla minimalizovat šance, že by zápas "prodaly".

Hodně štěstí vám přeji !!!!


Naposledy upravil Cerox dne 6.12.2018, 22:19, celkově upraveno 1 krát.
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.12.2018, 23:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Injury reporty přidám později.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy