Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - červen 2019

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 29.05.2019, 9:22 Předmět: UselessToo blog - červen 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - červen 2019
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.06.2019, 8:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/3a9l4vrk

Asi sa budem opakovat, ale ponuka T.... je cista hroza. Zacalo to tym, ze prve discipliny (najma s ceskou ucastou) nahadzovali az vcera (dokonca ostep pomerne rano). Po ostepe prisla gula v poobednych hodinach, v tych vecernych 1500m (neviem preco zrovna 1500m, toboz bez Laury Muir? zahada) a potom 100m/400m/400m H vo vecernych/nocnych hodinach. Zvysok dopisali skoro rano.

Co som zahral? Znova len to, co napoveda subor, ziadna vyrazna odchylka sa neudiala. Problem bol, ze T.... nevypisal skoro nic, co by malo ten punc kvality, niecoho, co nie je len tupe opisovanie situacie z posledneho zavodu s duelmi 50na50, 55na45 apod.

Tentokrat bez preview od letsrun, kedze tento tento tyzden (predlzeny vikend) je finalove podujatie NCAA (co pre americky server ma, pomerne logicky, prednost).

///

110m H - nic - asi trochu ocakavane, vid moja analyza a zhodnotenie - Ortega je dog, ale drobny, kedze v Cine mali 2 h2h a raz prehral tesne, raz dokonca v pohode vyhral; hodnota viac-menej ziadna, kedze Shubenkov pojde hore a je lepsi prekazkar (v tejto faze kariery) nez spanielsky Kubanec. Alkana/Pozzi a podobne skvosty bez kurzu si zrovna na kratkych prekazkach mozu nechat ...

200m a skusim Normana, ale cakam, ze Pinna ponukne mozno nieco lepsie (aj ked mozno toto je uz na hranici mozneho). Faktom je, ze to vyzera ako klasicky "value loser" - tip, ktory vyzera fajn, ma krasny kurz, ale je odkazany na to, ze prinajlepsom tesne nevyjde. Zvysok? Nie je tam Tortu + genericke h2h z minulych zavodov, co v podstate je presne o tom, nevypisat Taliana, ktory sa do tohto generickeho vypisovania prilis nehodi (nebezal proti svojim konkurentom v inych zavodoch).

3000m H a nezaujem. Kigen ma napalil v Dohe, aby vyhral v Nanjingu + ako pisem, je to nediamantova disciplina (hviezdy sa ukazu, klasicky, v Rabate, v domove jedneho z nich - El Bakkali, mozno v USA, kde sa zasa ukaze dalsi, ak sa tam 3000m H vobec pobezi). Toto je druha garnitura, pomerne vyrovnani borci a pomerne vyrovnane kurzy - rozhodne nebrat.

400m H - znova, bez prekvapeni. Za pozornost stoji snad len Kendziera, ale ani to nie je nic extra. Zahral som, pretoze kurz, ale Kendziera bezi v 9.drahe, konkurent cislo jedna hned vedla (to by mohlo vyjst, ak Selmon neukaze nic lepsie nez v Prahe, co by nemal), proti Barrovi skor z povinnosti (ma skvelu drahu a zatial dvakrat to pozametal na 3.mieste v nabitych konkurenciach).

5000m - znova disciplina bez hlavnej hviezdy, avsak kvalita polu nechyba. Ja 5000m na mitingoch tipujem najradsej sposobom "vyhra ten a ten v peknom kurze na Pinne", vid kratke spatny pohlad na Obiri za 1,1 (a la tutovka, ktora v kontaktnych behoch na okruhu naozaj neexistuje, aj ked sa moze zdat, ze to riziko je nadhodnotene a realizuje sa parkrat do roka (co z toho, ked zrovna vtedy, ked clovek nieco z toho hra). Treba hrat len dobre veci, rozhodne nie nejake nevyrazne 50na50 za 1,7-1,8 a nabuduce si dvakrat rozmyslim aj 1,1 (ono to suviselo so slabou ponukou a snahou navysit kurz - napokon to nebolelo, skor psychologicky pomohlo, ale chyba to bola strasidelna, najma ked sa prejavila - Obiri spadla a tip nevysiel).

800m - Amos bez hlavneho konkurenta, zatial dvakrat dominantne zvitazil a naozaj nemam proti nemu nic, co by mohlo spochybnit jeho postavenie. Za nim to moze dopadnut akokolvek a h2h z Tipsportu su krajne nezaujimave.

Gula a verim Haratykovi, cim sa len opakujem. V Tipsporte nie je nic - celkove vitazstvo? Stale verim, ze Pinna vypise este o nieco lepsi kurz. H2h? Da sa hrat s Hillom, ale clovek vlastne vie, ze za 1,6 to je v podstate podkurz (vid aj Fortuna dnes vypisala 1,7, len tak mimochodom). Zvysok absolutne nehratelny.

Trojskok - verim Zangovi a som zvedavy na Pinnu. Na Tipsporte sa da hrat snad len proti Pichardovi/Craddockovi a aj to len na skusku, nie je to nieco supervyhodne, nieco, co by malo vyjst. Radsej by som hral jeho celkovu vyhru za @8-10 nez tieto h2h.

Vyska a h2h proti Ghazalovi, jedine, co sa da do akoviek hrat (Nedasekou/Przybylko). S lutostou v hlase konstatujem, ze pri urovni toho zvysku, je toto povazovane za nieco super (co je pomerne znepokojive, ked sa jedna o vysku - a o chvilu budem musiet to iste povedat o tyci).

100m - kedze vypisane vcera vecer, tak to dobre popadalo (h2h proti Elaine). Ono to moc dobre nebolo, kedze tam hned tradicny dmnt Dejvo zacal pisat analyzu, cim to dropovanie len urychlil. Okrem ineho, nebolo prilis s cim to kombinovat. Aj tu plati - velmi som zvedavy, ake kurzy vypise Pinna na win, prip. aj na h2h.

1500m a ponuka bez Muir, rozne kombinacie medzi Etiopankami, nuda, sed, bieda.

400m a jasna Naser a znova genericke h2h z minulych mitingov (dve Europanky proti sebe, Jamajcanky proti sebe, Jamajcanky jasne favorizovane proti spiacim Americankam apod.). Nehratelne.

400m H v podani zien a ponuka je znova zufala. Ziadna Sprunger, ziadna Folorunso, Little v pozicii doga. Znova, nic dobre sa zahrat neda + su to zradne prekazky, takze hrat 1,5 s tym, ze ocakavam, ze jedna porazi druhu o 2 desatiny, to ma nelakalo nikdy a lakat ani nikdy nezacne.

Dialka a relativne dobre vypisane. Zahral som si do akoviek Bekh-Mironchyk 1 @1,75 (popri vyske, co som pisal a tyci, ktoru teraz napisem). Znova, cakam, co predvedie Pinna s kurzami na win.

Tyc a tipy proti Sidorovej. Skoro jediny ulet, kde Sidorova zacina sezonu a je s nou plno h2h, pricom je brana za favoritku (snad tretiu za duom Stefanidi/Morris). Problem je, ze Suhr mala velke problemy s tycami, resp. dopravou z USA do Europy (jej prvy start v Europe v tejto sezone). To mi trochu hati plany, resp. kvoli tomu som nuteny by opatrny. Bolo by to fajn solo, keby som to nevedel/sa to nestalo. Do akoviek Stefanidi/Morris, podla chuti kazdeho z vas (mam zahrane aj-aj).

Ostep. Kedze vypisany ako prvy uz vcera rano, tak pomerne prebrany. Mal som asi nieco zahrat hned (Ogrodnikova win/top2, rozhodne to h2h s druhou Cinankou za 3,03), ale neurobil som tak. Teraz doporucujem dnesnu novinku - Shiying Liu under na vykon (nejakych 65m a nieco). Velka sucast mojich akoviek. Okrem toho mam zo vcera kombo Ogrodnikova/Hussong 1 + Winger/Muze 1. Takisto som skusil, ked uz mi dropli Ogrodnikovu, Khaladovich/Shiying Liu 1 @2,79 (mozno to bude este lepsia volba, uvidime).







UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.06.2019, 1:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ani neviem preco, ale nejako som sa v poslednych dnoch k tomu nedostal. Hned ma napadlo, ze skontrolujem "pocet odberatelov" a pozeram, ze som na cisle 8.

Povodne mala zniet moja otazka - ste spokojny s pracou/s novym systemom, ktory som na dobu neurcitu zaviedol pred par mesiacmi ako sucast tohto blogu? A ked vidim pocet ludi, tak ciastocne mi to na otazku odpoveda. Faktom je, ze medzi 8 su stale zname tvare, tzv. verni. Na strane druhej, nie je to cislo 10, t.j. cislo, pri ktorom som povedal, ze ma blog zmysel.

Z mojho pohladu hodnotim zmeny ako pozitivne (pre moju osobu), aj s odstupom tyzdnov a mesiacov. Blog zrazu nie je pritaz. Okrem toho sa nic velke nezmenilo (neporovnavajte to so zimou, ta funguje uplne inak ako leto) - atletiku rozoberam, rozoberam takym sposobom, ako nikdy predtym. Aj mne v poslednom case chybali reviews, lenze ked som dnes pisal dalsi suhrn/pripravu pre uz dnesny miting v Osle, v mnohom to splnalo aj tuto dolezitu ulohu. Chyba ta len zlozka "ja" - co som zahral, co som zahrat mal a nezahral, co som naopak hrat nemal a potrestalo ma to a naopak, co som sice zahral, nefungovalo to (podla predstav), ale vyslo to. Niekomu tato sucast pomerne prekazala, pretoze obcas v sebe zahrnala realny vysledok, ktori si niektori vylozene ako urcity prejav chvalenkarstva/nedostatku pokory. Ja som to vzdy bral ako priblizenie (krutej) reality, z coho vyplyvalo, ze spokojnost sa striedala s fazami deziluzie, neprijemne prehry so sladkymi triumfami.

Teraz je to o atletike. Cyklistiku sledujem a skor by bolo vhodne napisat "a snazim sa tipovat", rozhodne to ale nie je nieco, co by akymkolvek sposobom bolo vhodne pre tento blog (k livebettingu nie je K2 koncipovane a zrovna pri tej cyklistike by som si castejsie dal "po hube" nez sa s tym chvalil s okolitym svetom). Golf by mozno slo dat, ale su to narazove veci (1-2 tipy do mesiaca, ked zbadam prilezitosti nahodnym pozeranim vysledkov po 2./3.kole - ten sposob vyberu som tu viackrat popisoval a nic zasadne som na nom nezmenil. Motosport? To je drziak popri atletike a to aj napriek tomu, ze som predminuly vikend prehral 1k v Mugelle (na Q, cudne a nezasluzene, ale ako inak, bola to retazova reakcia par drobnych chyb/odchyliek, ktora viedla "ku katastrofe" - zasa nic take zle sa nestalo, toboz ked sa to este v ten den podarilo zachranit na niecom inom).

Bol tam hokej, pricom sem som daval kontinualne vsetko. Vsetko v case, ked to malo zmysel. To, ze som vcas opustil vlak "dennych tipov" na konkretne zapasy, to bolo najlepsie rozhodnutie, ktore som v danu dobu mohol ucinit. MS sa v ten den nezlomili, nezacali vychadzat lepsie, zaroven sa zacali zlepsovat dlhodobe tipy, vdaka comu som skoncil aspon v nejakom pluse. Ano, bol tam ten smutny pribeh okolo Kaapa Kakka, ale v dalsich podobnych veciach som po tom priebehu musel byt rad, ze vacsina veci vysla tak dobre.

Popri atletike pribudnu ine veci - ako som spominal, mali by to byt tie rozne predolympijske sampionaty (atletika, plavanie, veslovanie, rychl. kanoistika, ...), ktore (snad) bude kvoli ceskym reprezentantom vypisovat T.... (napr. ME vo veslovani som si vobec nevsimol - hlavne som si neskoro uvedomil, ze nieco take sa vobec ide). K tomu ME v basketbale zien, MS v basketbale muzov. Vobec netusim, co bude vypisane ohladom Europskych hier v Minsku (zacinaju za par dni).

Aj na tenis som sa pozeral, napokon som musel uznat, ze je to zbytocne narusenie sucasnej pohody (atletika/motosport spolahlivy pristav a k tomu rusive elementy ako cyklistika/golf, od ktorych necakam nic a tak ma mozu len milo prekvapit, niekedy zachranit, niekedy trochu potopit). Nepochybujem o tom, ze by som to porazal, ale nejako mi nechyba tocenie velkych penazi s neistym koncom, pricom to taha vzdy k tomu to v priebehu dna kontrolovat, nieco zachranovat, niekde trochu prilozit - moc prace pre neisty vysledok s potencialom si pokazit sucasne pomerne pohodove nastavenie mysle. Uprsane podmienky, odkladanie zapasov, presuny do haly apod., tomu len napomohli.

///

Otazka znie, ci to ma zmysel robit pre 8 ludi (a mozno vas bude menej, neviem). Ja chapem, ze sa sucasny blog mnohym nepozdava - jedna cast by chcela, aby som pridaval vzdy tikety, druha by chcelo, aby som aspon pridaval "doveru" (poctom unitov, idealne); dalsej je vsetko jedno, ked dostane svoju porciu tipov v darcekovom baleni bez zbytocnych omacok okolo.

Pri tej atletike, to je hlavny artikel, ktory v sucasnosti ponukam (a este par tyzdnov, zrejme mesiacov, aj budem, ked to tu neodpiskam uplne), je to dokonale vyvazene.

Ak sa to niekomu nepaci, nejaka cast z toho, ma svoj dovod, avsak ten dovod nemozem uplne zmenit, resp. ani mne sa nepaci/vnutorne s tym bojujem.

Kedysi som daval preview pred vypisanou ponukou na Tipsporte, pokojne den pred mitingom. Neosvedcilo sa to, podkopaval som konar sam sebe a svojmu vlastnemu tipovaniu, ktore bolo vtedy a stale je, primarnym zdrojom prijmov. V sucasnosti to nerobim, avsak som si zacal pisat priprave pre kazdy miting, ktoru sem vcas hodim (vcas = ponuka je z vacsej casti vypisana, kurzy zacinaju pomaly dropovat, avsak este vacsina veci je viac-menej nedotknuta, resp. "chutovky" maju tendenciu skor kurzovo stupat). Okrem ineho, Pinna o ponuke v tu dobu ani nechyruje, vid naposledy pri Rime som im dokonca musel pisat (stalo sa nieco podobne aj v minulosti) z dovodu, ze druha cast ponuky nie a nie sa objavit (techniky vypisali nieco po obede, behy neboli k dispozicii ani 2-3 hodiny pred startom mitingu, takze o 17/18). Z toho vyplyva, ze pri Pinne ste mojimi priamymi konkurentmi v boji o dobry kurz. Oproti Tipsportu su limity obmedzene a na zaklade naberov sa kurzy prepadavaju, fluktuuju, obcas prekvapivo vyletia nahor (ked je to tip z kategorie "chutovka", t.j. ini ludia maju viacej priamociary pohlad, ktory uplne nezdielam).

To, ze mame pri Pinne rovnake podmienky beriem ferovo. Ano, nemusel by som to robit, ale zasa to nema az take obrovske dopady, resp. na Pinne je to o tom - prvy berie (a x dalsich, kde sa nesytia vsetci za dobre kurzy, ktore sa v priebehu dna obnovuju). Pri Tipsporte sa dokazeme najest vsetci a to v pripade, ze to sem neposielam o den vopred. V takom pripade hrozi, ze ten co vstane ako prvy, to vsetko vyzerie (okrem nejakych dalsich moznych zadrhelov, ktore su s tym spojene). Minule Pinna sluzila aj ako doplnok - hral som tie iste tipy v akovkach v Tipsporte (proti Sidorovej, proti Mironchyk ... uplne identicke h2h) a neskor aj ako sola na Pinne. Preco? Pacilo sa mi to na Tipsporte a Pinna mi neskor ukazala lepsie kurzy, kurzy, ktore zrazu neboli 1,5-1,75, ale 1,8-2,1.

Okrem suboru som este v rychlosti schopny sem rychlo hodit uz priamo komentar k ponuke (pretoze ten subor je zalozeny na tom, co teoreticky bude zaujimave, proti comu mam tendenciu hrat a naopak, u koho vidim potencial, ze zaziari, resp. na vyuzitie ako spolahliveho zavodnika do h2h proti pochybnym neistym kreaturam). Samozrejme, v priebehu dna sa situacia rozne meni, vid minule bola vypisana Ugen/Strati najprv perfektne, potom sa naslo par blaznov, ktori analyzovali Ugen ako skvely tip do 2-akoviek (nebodaj solo) a kurz vyletel na @3,03. V mojom preview som tento duel spomenul (vyuzitie Strati proti odpadu - Ugen ako zavodnicka, ktora ma velky problem trafit podareny pokus, toboz ked bude mat zrejme len 3 pokusy a bude out).

Samozrejme, to nie je tip, ktory by bol hrany za obrovsky vklad, co je mozno chyba (najma, ked vyjde xD), vyskytne sa nahodne, vdaka prehnanej reakcie par jedincov, par analyz na Tipsporte, par pridanych tipov tu na K2 (nemusim odoberat, aby som vedel, co kto hra, vsetko je pomerne viditelne a jasne, ak nie hned, tak po par desiatkach minut zarucene).

A v neposlednej rade, zrazu tu nie je tlak na dropovanie kurzov, na prehnane uvazovanie, co by som sem mal pridat, co nie (kedze to uz z mojho pohladu postrada svoju cenu a zmysel). Uz riesim len hlupost tiperov samotnych a nejako musim na tuto hlupost reagovat = nemozem cakat a musim volit akovku z toho, co je vypisane (co vedie k urcitym chybam, ktore su nutnym zlom, ale za danych okolnosti to lepsie asi nebude). Podla toho som nuteny sa rozhodovat, kedy sem hodim subor a rozoberiem aspon to, co je vypisane (niekedy to moze byt uz po technikach, inokedy prakticky az po kompletnej ponuke, v Rime si mozno ziadalo, aby som sa objavil uz po ostepe, lenze ani ja sam som promptne nezareagoval a preberal sa v ostepe, kde som par veci mal uz vyjedenych (ktore som napokon aj tak nejakym sposobom neskor zahral, resp. sa da povedat, ze pasivita a opatrnost sa tentokrat vyplatila).

Stale plati, ze v tomto smere neexistuje adekvatna konkurencia. Uprimne si ani neviem predstavit, kto by napisal k jednemu "blbemu" mitingu v Osle 14 stran A4 (bez strednych a dlhych trati, ktore tentokrat uz zaanalyzoval server letsrun.com po minulotyzdnovej prestavke).

///

Fakty su take, ze tuto pripravu by som robil aj tak. Naozaj mi nepriraba prilis prace, aby som to sem vo vhodnu chvilu v den D hodil a nieco k tomu este dopisal (na zaklade ponuky Tipsportu). Robim to v sucasnosti pre 8 ludi? Zda sa, ze je tomu tak. To ma ale skor dopad na to, aby som sem nahadzal siahodlhe review a posetril si sily na pisanie dalsieho suboru (vid teraz to bude nabite - dnes Oslo, sobota Samorin (P-T-S) a v nedelu Rabat, na dalsi tyzden Ostrava ... k tomu ja mam cez vikend kombinaciu 2+2 etapy Dauphine/TdS + MotoGP v Katalansku + dalsi vikend BSB + sa hra aj golfove US Open (a to je leto, kde "nie je co tipovat").

Z toho vyplyva, ze nemam dovod rusit blog, aj ked fakticky nesplna moju podmienku (10 ludi), ktoru som pred par tyzdnami zadal. Ked to bude este horsie, tak to odpiskam, nemam s tym problem.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.06.2019, 7:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/3lmb6c80

100m ... v podstate nic, kedze Coleman/Prescod, resp. Coleman to win (ano/nie) dostaneme aj na Pinne a kurzy budu prinajhorsom podobne, ak nie lepsie. Po druhe, uprimne potrebujem vacsi kurz nez necele @4,0 - mozno ma zlaka 5, mozno 5,5, neviem. Zvysok je vylozene nehratelny, ked uz nevypisali Koikeho s nejakym obrovskym kurzom.

3000m ... skusam duely s Balewom. Pre mna je to zavodnik najviac prave na 3000m (podobne ako absentujuci Kejelcha). Edris prvy start v sezone na drahe, Gebrhiwetovi sedi dokonale 5000m a skor sa bude tlacit na 10 000m (postupom casu).

400m H - proti Kyronovi, nie je dovod nic ine vymyslat. Toboz ked na tlacovke prezradil, ze mal drobne zranenie nohy, kvoli ktoremu odriekol ucast v Stockholme (co som sa tak cudoval, ze preco zmizol).

800m - Tuwei robi udajne pacemakera (pritom bol brany ako favorit zavodu), takze tento zavod velmi rad vynecham ...

Mila - Jakob v pozicii favorita = pockame si na Pinnu.

Ostep - treba sa drzat napisaneho - proti Chengovi/Singhovi, trochu aj Vetterovi, aj ked treba byt opatrny (je vypisany tak decentne, ze som si napr. zahral proti nemu Seiferta - z dovodu, ze Seifert ma potencial ustrelit, t.j. by to mohlo fungovat, aj ked Vetter bude v dobrom rozmare). Naopak proti Chengovi som volil Vadlejcha - potrebujem nieco istejsie nez Seifert. Ono sa to lahko moze otocit, ale snahou bolo to trochu rozhodit. Samozrejme, hram aj s Hofmannom/Kirtom proti tymto dvom, hram proti Singhovi s Vadlejchom/Krukowskim apod. Rozne pokombinovane, sola su napisane - @2,6 Vadlejch proti Chengovi, resp. @2,6 Seifert proti Vetterovi.

Tyc a najma jasny tip Wojciechowski/Lisek 1. Je tak jasny, ze si treba davat pozor, aby to clovek neprepiskol (jasny zahranim, menej jasny tym, ako napokon dopadne, pretoze je to tyc, kvalita oboch je podobna a netreba si prilis priputat zavodu v Bydgoszczi, ktory bol za tepla, doma, pred 2 dnami, na ostrove ako "exhibicia" (mimo stadion) atd. Tip jasny, treba to hrat, ale s rozumom.

Zavod bez Nii Ali, napokon. Klasika, tu treba cakat na Pinnu a bez Ali necakam ani nejake zazracne kurzy na win (ak vobec ich Pinna vypise). Ako inak, par blbcov sa navalilo na Clemons (kvoli behu pred 2 dnami na PNG) - tam boli ale skvele podmienky - v rozbehu este solidne teplo + silny vietor, vo finale to uz taky zazrak nebol (+ 3.start v par dnoch, pred 2 dnami dvojstart, nic moc, ked nema ziadnu zasadnu edge proti superkam, skor naopak).

200m a Crystal Emmanuel do akoviek ako stvorena. Must hrat proti Kyre, ale nebranim sa ani duelu s Rosou.

400m H v zenskom podani a @3,35 svietilo hned rano na Sydney. To bol jasny popud k hraniu (nech si o duele myslim cokolvek), avsak mi to za ten moj vklad/kurz neschvalili - mam tak vsadene za polovicu @2,6 vdaka Tipsportu. Takze aj tu plati, ze uvidiem, s cim pride Pinna. Zvysok ponuky nezaujimavy - bez Iuel, bez Sprunger, malo h2h medzi druhym sledom.

800m a podobne ako pri muzoch, nie je dovod sa niekam prilis tlacit. Mam len v nejakom velkej akovke Lindh/Carley, pricom to az nejako zahadne droplo (1,65 na 800m na mitingu, ludia/T.... su fakt blazni - za 1,4 to nedoporucujem nikomu a na ziadny mozny sposob, t.j. ani do akovky (akokolvek blaznivej).

V guli zahrana Dubitskaya proti Ealey (dovody zname - zranenie/vozik pred 2 dnami). Pri zvysku som opatrny, resp. nie je dovod hrat veci "do akovky", ked clovek naisto nevie, ci bude prsat, ci nebude este stale mokry kruh atd. Mozno Roos/Ewen je hratelnych, kedze su to typologicky rovnake guliarky, pricom ta prva je jednoducho lepsia/zvyknutejsia na chladne miestne podmienky.

Vyska - s Lake ziaden ustrel nenastal. Vsetko, co ma kurzy "kolem dvou", to za dnesnych podmienok nebrat (ak to nema velku myslienku, co mimo Lake nema naozaj nic). Vyssie kurzy su bud proti Lasitskene (blbost + Pinna ma na tento druh stavok lepsiu ponuku - nehrate proti nej s jednou zavodnickou, ale so vsetkymi, co pri fakte, ze Mariya moze prehrat len sama so sebou/s podmienkami, je ten jediny mozny tip proti nej) alebo nieco a la Demireva/Taranda - co sa asi za @2,5 hrat da, ale nie je to nic zazracne.

Trojskok a posledna cakacka, s cim pridu.

PS: A trojskok absolutne podla instrukcii - Gierisch vypisana so vsetkymi, Franklin pri 1.starte dostala velku "doveru", takze to je najjasnejsi duel k zahraniu. Gierisch, samozrejme, hra s kazdou alternativou (s Franklin solo, s Orji solo, ale uz s mensou doverou, s Papachristou/Williams nejake akovky). K tomu sa neda, zial, pohrnut ani neoblubenou Mamonou (proti Saladukhe, ktora startuje sezonu PHN @2,6? nad tym netreba prilis premyslat, aj ked odpor tam je.

Teraz uz len pockat, co ponukne Pinna (rovnake h2h, lepsie kurzy, najma oblubena "to win" ponuka na ano/nie (vysoke kurzy outsiderov "na ano" a nizke kurzy favoritov "na nie").
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.06.2019, 0:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Review: V mnohom sa to podoba na iny uzimeny miting (Stockholm) - na oboch mitingoch podobne v pluse, na oboch mitingoch stacilo malo a mohlo to byt famozne, ale ...

... ani tu som sa nevyhol par minelam. V podstate som nesplnil to, co som tu napisal. Napr. to, ze nebudem kombinovat vysku/tyc (dokonca aj s vedomim, ze predpoved sa zlepsila a ja som uz vcera tusil, ze prsat vecer nebude, naopak bude "krasne", min. pri porovnani s katastrofickymi scenarmi zo zaciatku tyzdna.

Tou hlavnou bol zasrany Wojciechowski. Problem nebol v tom, ze som ho hral solo. Problem bol, ze som ho zahral znova aj na Pinne (pritom v podobnych kurzoch - nepochopitelne). Zrazu sa z toho stal (vkladovo) tip mitingu, pritom to nic extra nebolo (kurz niekde nad 2 proti krajanovi a postavene len na tom, ze 2 dni pred Oslom ho doma v specifickych podmienkach zdolal (sice pomerne jasne, ale je to tyc ...). To stastie, ktore som mal v Rime (so Sidorovou, kde to nefungovalo podla predstav a vyslo vsetko len vdaka tomu, ze Sidorova isla all-in a precenila svoje sily pri 1.starte, resp. nie zrovna lahke podmienky v sektore (veterno). Pawel zaroven odpalil aj nejake akovky (jednu s kurzom cez 20), takze fakt podarene z mojej strany.

Druha hlavna chyba, aspon pocitovo, bola Pedersen. Cely den som sa na to pozeral, kurz rastol a ja som rozmyslal a rozmyslal. Bol to duel s Finkou Neziri, nahradnickou za Niu Ali. Kurzy boli sialene - z uvodnych 3,2-3,3, to uz islo jasne nad 4. Napokon to fungovalo presne podla toho, co som v tom videl - ze Pedersen si zabehne "solidne" SB a unavena Neziri v horsich podmienkach zabehne "svoj priemer". Ten vysledok dokonale odpoveda, takze ma to opravnene stve.

///

Mozem hovorit, ze som pochybil aj pri vyske, lenze oproti Wojciechowskemu to v podstate ani chyba nebola. Tu skor plati, ze som nedodrzal slovo a do 2 akoviek hodil kurz @1,7 (Levchenko/Gerashchenko). Ta vacsia nebola jednoduchybovka (jedna z mala dnes) a ta druha bola mala, t.j. tento tip sa da povazovat za integralnu sucast danej akovky. Po druhe, mozem napisat, ze to bolo smolne, co mozno trochu bolo, ale principom vysky/tycky je nehrat taketo kurzy (vo vseobecnosti, ked v tom nie je nejaka hlbsia myslienka, kde aj s nou je to na dlhe lakte).

Tretia vec bola smola - akovka slapala a zabil ju h2h Roehler/Vetter. Inak povedane, v ostepe toho vo vysledku moc nevyslo, ale nejake h2h predsa len ano (hlavne 2 akovkove, ktore som mal inde, kde ma zakrojili predtym spominane veci) - Kirt/Cheng a Vadlejch/Singh. Toto sa stava, ale vzdy to nastve, ako keby to bolo prvykrat ...

///

Miting sa da rozdelit, s cistym svedomim, na techniky a behy. Techniky stali za ... a behy boli perfektne, az mozno prilis.

Gula a pokus proti Ealey nefungoval (s tym som v pohode, pretoze to malo kurz a rozhodne som nemal potrebu to tlacit niekam inam, hrat @1,96 na Schwanitz apod. "ptakoviny"), aj Dubitskaya sklamala. Stale Dubitskaya mohla vyjst aspon proti Jamajcanke, ale to mi nebolo sudene.

Tyc a jediny tip, ktory bol o parnik tym najhorsim, do coho som sa dnes pustil/namocil. Ani vykon (under na Kendricksa), napokon smolne nevysiel, ale to ma v podstate aj potesilo (nevyhral som, ale relativne malu sumu, pricom keby to stastne na 3.pokus neskocil, vyslo by vsetkych 7 vykonnostnych underov - 4 ostep, 2 tyc + Gong v guli - hral som za malo len 2-kombinacie Gong+Roehler, resp. Roehler+Kendricks.

Vyska a Levchenko. Nic ine som nehral, aj ked som chvilu zvazoval druhy ukrajinsky suboj na Pinne (Mahuchikh proti Gerashchenko).

Ostep a hotova pohroma. Ono to fungovalo a nefungovalo. Nefungovalo to z mojho pohladu, kedze nic, co som si predstavil, sa nenaplnilo do bodky. Hadzalo sa malo, vyhral borec po zraneni pri prvom starte sezony, ktoremu uletel 1.pokus, aby po tom 2., sutaz predcasne (pre zranenie) ukoncil. Vtipne bolo, ze aj tak ho nikto v dalsom priebehu neprehodil a stacil tak "priemerny" vykon tesne za 85m. Necakal som, ze to bude lietat k 90m (nebodaj za ...), ale necakal som ani toto, toboz ked podmienky rozhodne neboli z tych najhorsich.

Trojskok. Gierisch nefungovala vobec, ani trosku, ale kedze zafungovala perfektne Franklin, s odrenymi usami to vyslo. Zhodou okolnosti som pozeral na Pinne, dostal sa tento duel nad @2,0 (2,04 myslim) a ja som to tam instinktivne neposlal (ako proti Wojciechowskom). Tu nejde o to, ze tip bol zly, to viem velmi dobre aj sam (alebo nie zly, ale zdaleka nie idealny, kedze nenaplnil ocakavania, ktore som do toho vkladal), ale nepridal som na vklade, vysiel, pridal a bolo to utrpenie.

///

Behy boli skvele. 400m H na uvod a hned som mal velku cast vkladov naspat vo vrecku (co vzdy potesi na uvod mitingu). Zamrzi len fakt, ze A, mi to nezobrali v tom kurze, ktory tam figuroval, za ciastku, ktoru som zadal a za B, dozvedel som sa, ze povodny kurz nebol spominanych @3,35, ale hned po vypisani 4,36. Samozrejme, vypisala Pinna, vypisala kurzy okolo @3,0 na nevyhru Dalilah (ale aj priamo h2h, na vyhru Sydney, pricom je ale jasne, ze ked na vsetko su podobne kurzy, tak volim najlepsiu moznu stavku - ze nevyhra Dalilah, cim mam aspon nejaku sancu, ze ked to neda Sydney, da to Shamier/Kori/... A k tomu Iuel, t.j. podobne ako v Rime - T.... sklamal, Pinna napravila. Znova hlavna akterka Ryzhykova, ktora (vid moja priprava pred Oslom) ma vykonom sklamala v Rime a vylozene som miloval duel s domacou zavodnickou (toboz, ked pomerne logicky, bola Ukrajinka, v tomto pripade, za favoritku). Suma sumarum, tipmi som z toho zavodil dostal uplne maximum (zvysok vysiel "nezaujimavo" - bud podla papiera alebo sposobom, kde aj keby mi nieco extra vypisali, asi by som na tom prehral). Trochu horkost, ze na Sydney sa dalo zarobit aj viac, ale vzhladom k priebehu zavodu, to beriem (faktom je, ze takyto priebeh medzi nimi bude vzdy, len mozno s tym rozdielom, ze rozhodnute bude uz 100m pred cielom, kedze Sydney bude len lepsia a lepsia).

Nezaujimave 800 - dopadli normalne, zahrat sa v nich nic velke nedalo, ta vec zo zenskej 800 vysla a s prehladom. V muzskom zavode vyhral favoritm, pricom Tuwei to naozaj dotiahol takmer k vitazstvu aj ako vypisany pacemaker.

3000m a skusal som aj na Pinne Balewa na win. Nevyslo to, nie som prekvapeny, ale kedze som mu veril proti Edrisovi/Gebrhiwetovi, musel som to skusil aj proti Baregovi. Trochu stve, ze z Balewa napokon nic nebolo (void, resp. tip s Edrisom v akovke s 1 chybou, resp. som k tomu v 2-akovke hodil Jakoba ...).

100m - pisal som, ze ked tam budu obrovske kurzy, zahram Prescoda. Kurzy boli okolo @6,0 (neskor aj viac), skusil som, nevyslo. Ako bonus som Prescoda doviedol k zraneniu (vediet to, tak radsej ani nepobezi ...).

110m H a chutovka v podobe Herman (vs Roleder) na pohodu. Pisal som, ze ked vypisu Americanky ako rovnocennu masu, s drobnou favorizaciou Nelvis, nemam dovod hrat ani N. Ano, mrzi nezahratie domacej Pedersen, to uz som okomentoval.

3000m H, kde som sa jednym okom pozeral po Coburn a zrejme oboma na Krause. Lenze proti domacej zavodnicke sa mi ist nechcelo. Bolo tam nejakych 2,3-2,5 na Gesu Felicitas s tym, ze je mladsia/lepsia/talentovanejsia nez Grovdal. Podmienky rovnake - 1.start na 3000m H v sezone, takze asi sa to hrat malo ... aspon, ze nevysla Coburn proti Kiyeng (podobne kurzy, podobna situacia).

400m H - Warholm bol vo viacerych akovkach a podrzal (kombinovane zvacsa s 200 + bol sucastou aj jedinej vacsej akovky, ktora vysla - kde bola z technik prave Gierisch, takze hej, nebolo to ciernobiele, ze by som mal dnes velku smolu a ziadne stastie, resp. ze tipy boli dokonale a od vyhry ma opakovane delili drobne detaily, pozoruhodne zvraty v poslednych pokusoch apod. Proti Kyronovi s Amikmi, to nevyslo. Avsak, zavod ukazal, ze to nebola hlupost, ze to v podstate fungovalo a zaroven, nezahral som to za prilis masivne vklady (to su tipy ako Ealey, ktore su spekulativne a kde ta spekulacia je dobre zaplatena ... problem by bol, keby som si to prifarbil a ukazalo sa, ze to nemalo nadej na uspech ... co ale nebol tento pripad (min. Kendziera bol velmi blizko, resp. Kyron nebol druhy - porazil ho Barr).

200m, skvele. Aj tu plati, ze som mohol zahrat na Pinne Emmanuel/Samuel (co pre mna nebola idealna h2h, aj ked som bol nakloneny pozitivnemu vysledku - bol to Wojciechowski/Lisek pre 200 - prilis jasny tip, ktory vidi kazdy, kedze len opisuje vysledok zo Stockholmu a dufa, ze to bude rovnake aj tentokrat). V pohode a krasne vysli h2h proti Rose/Jefferson, kombinovane s Dafne, ktora len tazko mohla v tejto konkurencii prehrat pri rastucej forme. Zahral som si aj Samuel/Jefferson a aj to napokon tesne vyslo. Takto si predstavujem sprint (100-400m) na mitingu (chybalo mi to, kedze na minulych mitingoch som zazival skor opacne pocity pri zenskych 100/200/400).

Mila na zaver. Na jedinej uspesnej vacsej akovke zostaval duel Jakob/Birgen. Povazujem to za stastny moment, kedze Jakob to dal, aj ked zavod (ako celok) nezvladol a dobehol az 6. (co je velke sklamanie pre neho a prekvapenie pre vsetkych okolo - som medzi nimi). Marcin bol nehratelny - ten zly polsky miting v Bydgoszczi bol z pohladu tipov velmi zlym lakmusovym papierikom. Tu som aspon hned vedel, ze je to NB - 1500/Mila je pre Marcina v sucasnosti hlavna disciplina. Keby bezal 1500m doma a za 2 dni v Osle na 800m, nieco proti nemu by som vyskusal. Myslim, ze ani nic extra s Marcinom nevypisali - na Pinne h2h s Gregsonom v kurzovej rovine (za normalnych okolnosti by som si to zahral, takto som nemohol). Podobne ako pri Grovdal - aj tu sa mi pacil tip proti Norovi - Filipovi. Proti nemu velmi kvalitny American, skvely na 800m, avsak snaziaci sa zakomponovat do svojho programu stale viac a viac zavodov na 1500m (zrejme s nadejou, ze na MS ma vacsiu sancu brat placku na 1500m, s cim sa da zrejme suhlasit).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.06.2019, 8:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/di3obun7

Kedze nevypisali (zial) vcerajsiu P-T-S, prichadzam so suborom az dnes. Prve pocity su zvlastne, skoro by som tvrdil, ze mi bookies Tipaca pozerali cez rameno, ked som toto pisal, ale to si robim, samozrejme, len srandu.

Faktom je, ze z tej polovice ponuky, ktora je na svete, sa nic zaujimave neurodilo, naopak, vsetkym pochybnym bodom sa zatial bravurne vyhli.

PS: https://www.T.....sk/tiket?idu=-70224848173&idb=1134185&hash=7505ffa4&t=dGlrZXQgNDIgemEgMjYmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Je to absolutna bieda, prakticky bezchybne vypisana ponuka (chyba len dialka muzov). Ani nemam moc, co by som dodal, takze akovka nech prehovori za mna.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.06.2019, 16:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.doxxbet.sk/sk/sportove-tipovanie/cyklistika?event=5060837&name=tour-de-france-2019-vitaz

Geraint Thomas skoncil pred par chvilami na zemi. Sice je to len Doxx, nevieme, ako na tom presne GT je, ale zahrat sa to oplati. To len taka moja rychla informacia pre tych, co maju tuto moznost.

Samozrejme, hranie Bernala @6,0.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.06.2019, 8:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/ihzazbbd

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70225198740&idb=1134185&hash=94b992d8&t=dGlrZXQgMjkgemEgMjYmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Teraz na rychlo zlepena akovka. Ono vzdy je problem, ze sa to objavuje postupne a logicky, to co je zrejme, to nevidm len "ja", to vidi kazdy, kto trochu sleduje atletiku.

Vykonnostne veci - Spotakova under, Vadlejch over, Stanek over (hral som vsetko v priebehu v roznych akovkach).

100m a zahrany Xie, ale uz tych 1,82 bola hrana a ano, aj mensi kurz sa do nejakej vacsej akovky rozhodne da pouzit (ale je to presne ten tip - porovnanie z Osla a viera, ze to bude rovnake, aj ked v Osle bolo malo stupnov a v Ostrave bude vela (co nahrava Talianovi ... nemalo to moc kurz, ma to este o kusok mensi a istotu v tom nevidim). Simbine/De Grasse 1 a znvoa pouzitelne do obrovskej akovky, kedze hrame zavodnika, ktory bol pred par dnami v Bostone za nulovy kurz (vid aj rozbor ... "nehratelny" favorit je presne.

200m ... a neviem, co tam robi Robinson, pricom podobnych uletov je v ponuke viac (mozno vie Tipac viac, ale zatial si to nemyslim, uvidime). Samozrejme, hram/hral som Rodneyho a inak ma nic nezaujalo (resp. vypisane kvalitne, bez prekvapenia - elitna dvojica, stred (Rodney) a odpad. Chyba Volko so stredom, ale dali si pozor ...

400m ... vid rozbor, takze Abubaker skuseny proti Bednarkovi, avsak s nedoverou. Proti Clemonsovi (maly kurz) niekam do akoviek. Hrany aj Janezic proti Clemonsovi (lepsia draha/podobna vykonnost/horsi cas u Slovinca naposledy, lenze v zlych podminkach).

800m ... Tefera/Poliak 1, ale rozhodne to nie je na solo, skor z mojho pohladu niekam do blaznivej akovky s podobnymi tipmi (Simbine, ine bety z 800/1500/Mile apod.). Tuka/Tshite 1 je uz lepsi tip, hratelnejsi aj s normalnejsimi akovkami, viem si predstavit aj solo, ale stale, je to 800m a kurz pod @2,0 (a nie je to vylozene ulet).

Mila ... Sasinek/Holusa, ale je to viac nazorovy tip, nez hodnotny/strategicky vyhodny. A to iste Lewandowski/Kaazouzi (Marcin bol v Bostone, vid rozbor ... bez toho by to bolo pekne solo, takto je to nanajvys do nejakej strednotratiarskej akovky odseparovanej od zvysku ponuky).

300m a Brittany Brown. Aj tu nechapem, co tam robi Brionna Thomas (ak sa potvrdi, ze bezi v Acku, zacnem na tom pracovat, zatial nema zmysel hrat h2h, ked to bude void (ak bude bezat v B a superky v A behu).

1500m a oblubena Barysevich. Asi nejaka chut je aj proti Plis (s Ceskami, ale je to zradne a bez kurzu) a mozno aj nejaka chut, pri tom kurze, na Arafi proti Tsegay (nemam zahrane).

Ostep jeden a druhy ... underovy vykon na Spotakovu sa mi paci viac, nez hrat proti nej Ogrodnikovu h2h. To uz radsej zahrat Indku proti Spotakovej, co mi zasa pride prilis a kurz nie je az tak omracujuci, aj ked je nesporne fajn (skusit sa da, ale je to tip, kde hrate s vidinou prehry, nie vyhry). V muzoch zasa over na Vadlejcha - po studenom Osle to dali dole, pod 85m, co je v teplej Ostrave, kde to ma rad a dari sa mu tu, jeden z mala failov ponuky (ked si spomeniete, aka bola hranica na Odlozilovi, napr.). H2h? Singh/Krukowski, da sa, hram, rovnako aj Vesely/Jilek (hram presne tuto dvojakovku + Vesely/Jilek sa hodi aj do takychto vacsich nadejnych).

Gula a to iste ako Vadlejch. Na Odlozilovi hodi za 21m, sezona sa trochu posunula odvtedy, on zlyhal v Rime (ale malo to svoje dovody) a teraz navrat domov, kde ma istotu 6 pokusov, takze sa moze s pokojom v dusi opierat do prveho rovnako ako do posledneho a vie, ze mu nic nehrozi (ako v Rime). Inak sklamanie, ze nie je vacsi kurz Bukowiecki/Stanek 2 - pod @2,0 sa to absolutne neoplati.

Tyc a ponuka je chaba - ziaden vysoky kurz, dokonca h2h Valentin/Manu, co su dvaja borci, co ma eminentne zaujimali. Ani s Kudlickou ziadna velka zabava. Bieda.

Vyska a v podstate to iste. Postrazene vsetky mozne nasrahy a uskalia - ani nie vedome, skor bola snaha vypisat malo a ked sa vypise malo, nic sa nemoze pokazit (ked nevypisete kurz nad 2,5 (mimo Latitskene), mate vyhrane (alebo ked ano, tak Gousin proti Simic je presne to, co clovek hrat nechcel, nechce a chciet hrat nikdy nebude).

Dialka a 2 vykonnostne (nebavi ma ani jeden, aj ked oba skor do overu) a 3 vtipne h2h (Wang sa da zahrat, do akovky, ale doveru/hodnota suvisiaca len s Tentogloum - lenze toto nie je DL, Grek je zastupovany Juckom, takze v Ostrave skoro ako doma ...).

Kladivo a hral som to, co je napisane - nic som nevymyslal a mam Berry/Zheng 1 & Kopron/Malyshik (akovka) a 2 h2h proti Zheng (Tavernier/Fiodorow). Hranie podla vysledkov - z minulej sezony z Ostravy (zhodne pole), z poslednych nedavnych zavodov. Kladivo si netreba stazovat nezmyslami. Skusam aj Safrankovu @4,1 proti Hrasnovej kvoli kurzu a neistote, co nie prilis zavodiaca Martina predvedie. Vykon Wlodarczyk je cista hrana - skor to da, ale ruku do ohna by som za to nedal - je dobre sa tomu vyhnut.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.06.2019, 14:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A este Fortuna, netradicne. Netradicne z dovodu, ze je to asi az prilis "progresivne" pre pana Dextera, takze svojou hlupostou to neznicil skor, nez sa to dalo pouzit (citaj, nedal to do tipov hned, ked sa to objavilo v ponuke).

Je to h2h Dutra/Kudlicka 2 @3,94. Ja som si to zahral 2krat v 5-ako a v oboch pripadoch mi to zobrali, pricom ani nedropli kurz (a to uz pred x hodinami, takze je to v poho). K tomu som vedel, ze si urcite rad zahram Taranda/Simic 1 @1,6, sice je to dropnute, to je vidiet, lenze v tomto pripade je to jedno - T.... nic take nevypisal, 1,6 je fajn, je to v podstate idealne h2h, ktore som chcel vidiet a ktore som aj uvidel, aj ked "len" na Fortune.

A potom je nutne k tomu prihodit nejake "tutovky". Proti Kolak asi nie je tutovka, ale znova bola chut to hrat, nema to T.... a tak nie je moc dovod, aby to padalo (idu tzv. s kozou na trh). Niekde bol Stanek/Cremona 1, niekde Wlodarczyk/Zheng - h2h, kde je bud kurz pomerne podstatne vyssi nez na Tipsporte (aspon v tu dobu bol, neriesim prvotne kurzy hned z rana) alebo je to postavene na prilisnom vykonnostnom rozostupe, resp. na fakte, ze jednej verim a druhej dokonca neverim (vid rozbor).

Samozrejme, absolutne nevhodne do takej akovky pchat akekolvek tipy zo strednych trati a ani tipy, kde ma sice Fortuna o kusok lepsie kurzy, ale sam dobre viem, ze su zradne (napr. Janezic/Clemons).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.06.2019, 20:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Behy absolutne perfektne (ked to hodnotim ako celok), techniky bieda. Samozrejme, na vacsine technik nebolo nic extra zaujimave - velky favorit(ka) a potom zopar ubohych h2h (ked sa zameriam len na T.... - t.j. jedinu SK, kde sa dnes dali "dostojne" vsadzat).

Absolutne je mozno prehnane, ale to len z dovodu, ze nevysiel zaverecny hlavny tip dna (co sa tyka vkladu na solo) - Rodney/Munyai. Mohol by som sa vyhovorit na pocasie (vydatnu prehanku), ale to by bolo vylozene hlupe a hlavne nepravdive (nebolo to tesne, vplyv to urcite na vysledky malo, ale bol by som naivny, keby som si myslel, ze az taky, resp. zrovna v tomto smere).

Z behov mi nevysli Tefera (s Adamom, prilis odvazne ... na solo to bolo fajn za drobny vklad, v akejkolvek akovke to nemalo co hladat - jednu odpalilo prave toto), Simbine (podobne - za 1,6 hram nieco, o com viem, ze ma obrovske rizika - znova plati, ze jedna akovka padla na tomto - a to sa bavime o akovkach s kurzami cez 15 az 60). Posledna bezecka kurzovo velka akovka padla na Rodneym (tu je hlupost davat solo s vyssim kurzom do akovky, kde su kurzy 1,7-2,2). Inak vsetko, vsetky behy az prekvapivo perfektne dopadli (cez Tuku, Brittany Brown, Janezica, Abubakera, dokonca Lewandowskeho, kde to sice nebolo "ono" (podobny pripad ako Simbine), ale oproti nemu to malo aspon kurz, resp. supera, kde to bolo na niecom postavene (cim netvrdim, ze to bol idealny tip - vid ako som pisal, keby neliezol do Bostonu, je to jeden z tipov dna). Dokonca Bednareka porazil aj Clemons, co sa mi ale nechcelo hrat - a celkovo sa ukazalo ako chybne nedrzat sa povodnej mantry "vsetko proti Bednarekovi". Zabudol som nieco? Aha, ani Barysevich nebola uplne dokonale vyuzita, za cim treba hladat postupnost vypisovania ponuky (co je vzdy lakmusovym papierikom, ak nieco nevyjde).

Z toho vyplynulo, ze bol dolezitejsi Vadlejch over nez Stanek over, kedze sa objavil v case, ked vypisali Brown na 300m, resp. este boli dobre kurzy na Rodneyho s Baloyesom. Vadlejch je vyjeb dna, o parnik. Nehodit 85m (stacilo aj menej, 84,55 bola hranica, ak sa nemylim) v zavode, kde fuka prijemny vietor, je teplo (ale nie moc) a hlavne, vitaz si spravi v zavode skvely PB cez 90m (prvykrat v kariere cez 90), 2. mlady Poliak si spravi tesne PB a najma, ceska eskadra kvalitativne s cislom 2-4 si hodi cez 80m. Vadlejch? Vadlejch neda ani 83m a nenastupi dokonca na posledny pokus. Vadlejch tak ubral tak 1,2-1,3k, od oka (co je uz dost, ked sa bavime o jednom vykone, ktory mal realne hodit, to je fakt (to bol tip "s rezervou"). Ak by skor zacalo prsat, nepoviem ani popol (realita skor je, ze pred 8 hodinou sa da hodnotit ako "skor", ale myslim to cisto v teoretickej rovine) - podmienky sa zhorsia, smyka sa to pri rozbehu, ostep pri odhode, smaly trochu vychladnu atd. Lenze taku vyhovorku Vadlejch pouzit nemohol ...

Tretia vec, ale ta pocas tych par hodin prebolela, bolo zenske kladivo. Nikdy nemam rad, ked sa velmi dobre zacne, je to extremne nadejne a skonci to ... fiaskom. Ano, vsetko bolo postavene proti Zheng, takze stacilo, ze hodi to, na co teoreticky ma (aj ked to naposledy prilis neukazovala, co vytvorilo hodnotu, ktoru som sa spravne snazil potrestat ... v tipoch problem rozhodne nebol, priebeh to potvrdil ... len vysledok uz tomu trochu chybal) a mam problem. Ta silna emocia ale spocivala v tom, ze Zheng bola jednou nohou zo sutaze (a to napokon nestartovala Wlodarczykh z neznamych dovodov - takze dostat sa do top8 bolo podstatne lahsie) - 3.pokusom sa zachranila a 4.pokusom ma tzv. uzemnila - ten vykon uz bola schopna, teoreticky, prekonat len Berry a aj to bolo velmi nepravdepodobne, Francuzka/Polka boli KO.

Resume je asi take, ze aj ked sa zle zacalo (spominane kladivo, vsetko KO), potencial vyhrat dost tu vdaka behom bol. Par drobnych chyb "v blaznivych akovkach" a Mr.Vadlejch vsak boli proti.

Dalsia zastavka - Stanford (prechodne dejisko namiesto rekonstruovaneho stadionu v Eugene) a "Prefontaine Classic". Uz som to ledabolo kontroloval a na mnohych startovkach som skoro nechal oci (skvele zlozenia, nielen z pohladu kvality, ale aj z pohladu "roznorodosti" - ano, ma v tom prsty aj NCAA, ale nielen ta). Samozrejme, napr. posledna sprava ohladom Caster Semenye (mala by startovat na 800m, nie na 3000m) ma dvakrat nepotesila, ale zatial je to len mala skvrna na inak krasnom obraze. 30.jun, pokracujeme ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.06.2019, 7:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/r7patt61

Nepisal som nic k ponuke z dovodu:

1, ked som to sem hodil (moj rozbor), tak bolo vypisanych 5 disciplin (zenske kratke behy a snad gula, mozno tyc muzov, t.j. zasa techniky u muzov (zvykli to takto robit v poslednom case - najprv behy z jedneho pohlavia kombinovane nasledne s technikami z druheho a to sa stale vymiena)

2, malo casu, kedze sa hram aj s Eurobasketom (props na strelkyne)

3, hodit to sem v priebehu vypisovania je podla mna idealny moment - dam vam sancu si vsadit podla mojich myslienok (podla nicoho ineho nevsadzam) a zaroven uz viem, ze som hore a ze ak nebudem vahat, vsadim si to tiez (mozno vytvorite nejaky tlak na to vypisane a nepojde to kombinovat s tym neskorsim, lenze o to sa aj tak vacsinou postaraju imbecilni analyzatori na Tipsporte, prip. Dexter, aj ked ten preferuje Fortunu na podobne eskapady).

///

Stale chybaju 2 dlhe behy zien (3000m SC/3000m hladka verzia), ale mozem sa vyjadrit k ponuke (a najma je to vzdy vyjadrenie sa aj pred Pinnou).

2mile = ultrabiedna ponuka, velmi jednoducha a v podstate bez snahy nieco pokazit, niekde sa popalit; kedze je to nediamantova disciplina, tak ani Pinna na tom zrejme nebude o moc lepsie (ja som bol zvedavy, ci vypisu Kwemoia, co je moj tajny tromf)

100m = ta masa 5 mien je vypisana pri sebe, aj ked to mozno niekde laka, tak hrat 1,73 na Hughesa proti Gatlinovi/Rodgersovi je bullshit a Tracey za @3,21 laka, ale realne nevidim, ze to da ... asi by som to podla instrukcii skusit mal, ale ... Gillespie nema meno, takze je z tej 5 odizolovany a tym padom je to akovka material s Tortuom/Burrelllom

110m H = vypadol aj Crittenden, co nie je velka strata oproti menam predchadzajucim, ale dokresluje to moju naladu pre tuto disciplinu; ponuka nejako odpoveda zlozeniu - mohlo to byt lepsie, min. nieco lepsie proti Xiemu som ocakaval a nedostal; NB

400m = Kahmari proti Cherrymu, to je jasne, aj ked realne to take jasne byt nemusi (jasne, ze sa to muselo hrat pri rovine); kvoli dmntovi som nestihol 3,98 na Kahmari/Kerley - nemyslim si, ze to vyjde, co znamena, ze nemam dovod to hrat za dropnuty kurz, nech je akykolvek; Jones/Cherry ako valuebet zahrany taktiez, aj ked situacne (draha) to nie je ideal, ale kurz nad @3 je blbost

400m H = tiez to nejako odpoveda; clovek veri, ze by to mohlo byt lepsie, ale v tomto pripade toto bola najpravdepodobnejsia varianta (vid pomerne presny rozbor); spartan hra Magiho s Copellom for value - typologicky suhlasim, pre tuto situacie avsak nie (Magi je tam najvacsi chudak a Copello, ako bolo povedane, trochu klame telom, je daleko lepsi prekazkar (dlhodobo) a na Magiho mu dnes bude stacit podpriemerny vykon (mozno aj nieco okolo 50s)

Mila = som prekvapeny, ze Yomif je 1.favorit; zial, cital som, ze Cheryuiot mal nejake problemy pred priletom (bol pozdrzany pri nejakej kontrole a priletel kvoli tomu neskor, nez planoval), co ma trochu drzi, aby som hral uz tych @2,03, co nemusi byt na skodu; tu plati, ako vo vsetkych diamantovych distancnych veciach, ze Pinna je hlavna brana za stastim

Tyc = suhlasim, zial, s analyzovanou vecou na Tipaci (Walsh/Valetin 1 - som trochu zavahal, mal som to hrat hned, ale medzi 2,44 a 2,31 nie je velky rozdiel a teraz tam je snad @2,2, kde plati nieco podobne - na rozhodnuti, ci to hrat alebo nie, to nic nemeni a na vklade v podstate tiez nie - hrat to za 1,5u, pre predstavu); 2.tip, ktory som skusil, bol Nilsen/Kendricks 1 za nieco vyse @4 - nemyslim si, ze to vyjde, ale nezahrat zavodnika s lepsim SB za vyse 4, ked SB prislo pri jeho poslednom starte, je z NCAA ... to sa neda a Kendricks je sice favorit, ale ako bolo napisane, su tam aj nejake rizika (problematicke nizsie vysky, vela zavodov v Europe ...)

Gula = ponuka biedna a mam zatial len Crousera do akoviek (kurz nie je na solo, v ziadnom pripade, ale do akoviek sa hodit dal; nieco ine? povedzme, ze je to pomerne dobre rozfazovane a ziadne vacsie chyby tam nie su, pricom proti Haratykovi mena ako Romani/Hill/Kovacs nemaju az taky kurz, aby som to vobec hral/skusal hrat (uvidime, co Pinna)

///

100m = SAFC v rovine, tam som ani nemusel pisat tieto slova, kedze v analyze to bolo pomerne jasne vysvetlene (a ano, viem, ze Shacarri dvihala v Austine ruky pred dobehom, ale ak to bolo 5 stotin, tak je to moc ...); Daniels dostala necakane sympatie, vacsinou u NCAA novych tvari plati presny opak, takze som ju niekde hral s Ta Lou (do akoviek, nie solo za @1,84, co asi drzi, kedze je to tzv. "moj system tipovania" - Ta Lou nic moc, Daniels lepsi SB ... ale ten SB je trochu prifuknuty a Ta Lou pojde hore a dnes cakam beh pod 11 (za bezvetria); samozrejme, drobizgy proti Daniels do akovky s kurzom 1,2-1,35 (1,35 bol povodny), to sa muselo hrat takisto (uz len k diverzifikaciii, aby som vsade nedaval uplne to iste)

1500m = rano skvelych @1,75 na Muir/Tsegay, som hadzal takmer vsade, aj ked je to 1500m = stredna trat na mitingu ... kto si cital LRC clanky, tak vidi, ze na nove tvare odvaha (a schopnosti) u Tipsportu chybala (1.start PHN u objavu minulej sezony Shelby Houlihan a navrat MS po materskej - Faith Kipyegon) - uvidime, co prichysta Pinna; zaroven hram Kanadanku (Debues Stafford) proti obom, s ktorymi je vypisana - Kanadanka je na domacom kontinente, superky su Africanky; dalsi dovod je prozaicky - kurz a tretim je fakt, ze je to vypisane "z prdele" podla Rabatu (co je ale zasa jediny miting v Afrike a Kanadanka skoncila len tesne za nimi, pricom obidve pre zmenu porazila v Osle; v Rabate to bol ultrarychly beh kvoli Dibabe, ta ale pobezi v Stanforde 3000m - cakam, ze to az take rychle nebude, co viacej bude chutit spominanej Kanadanke; proti Embaye aj solo, aj nejake 2-ako, proti tej druhej nejaka 3-ako so strednymi behmi (napr. aj spominana Muir)

200m = plati nieco podobne ako pri 100 - skvely rozbor, takze zahrat Elaine proti DAS bola nutnost (uplne 1.kurz nemam, ale @2,6 hej, co beriem vsetkymi 10 - solo ako vysite); samozrejme Elaine zahrana aj proti inym superkam za mikrokurzy do akoviek (Okagbare napr.) a taktiez vo velkom hrana Schippers (s Prandini, kde ma prekvapilo, ze vypisali takmer rovinu ... ja viem, plan bol otocit myslenie pri Prandini, ale v tomto pripade to neslo); rovnako som neodolal niekam hodit Schippers/Lalova - uz len z dovodu, ze Lalova v 9.drahe a Schippers medzi Elaine a DAS v 5. (+ je lepsia, forma graduje atd.)

800m = nieco s Natoyou Goule - proti Pryshchepe do akoviek, proti Alemu @2,2 (Fortuna ma lepsi kurz, ja viem, ale je to Fortuna ... a uvidime, co Pinna, kedze toto je "duel", ktory by mohla mat) solo, proti Rogers, tomu som sa radsej vyhol (zradne a nema to ani kurz ako Alemu a ani ine dovody/vacsiu istotu ako proti Ukrajinke

Vyska = postrazili si Vashti, co zasa nebolo take tazke, ked ma 2.SB z tohto pola (+ je doma ...), s McDermott takisto ziaden ulet a prehnany optimizmus po Ostrave, takze techniky dnes asi ozeliem

Gula = v plane je zahrat Ealey proti Gong, ale verim, ze dostanem nieco lepsie ako @3,15 (napr. na Pinne); zahral som solo za 1u Dubitskaya/Schwanitz @3,21

PS: musim dodat, ze gula sa bude zuzovat po 3 pokusoch na 6 zavodnicok (podobne ako minuly rok, to je zrejme miestna tradicia) = zrazu pole o 9 ma podobnu charakteristiku ako pole o 11-12 zavodnikoch, kedze po 3 pokusoch konci tretina pola, pricom su to zlozenia, kde absentuju vylozeni odpadni zavodnici typu Kataran v Dohe apod.




UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.06.2019, 10:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70225990188&idb=1134185&hash=b9c4a9d1&t=dGlrZXQgNTkgemEgMzUmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

A aby bolo jasne, ze si nevymyslam ...

1.den bol pre mna tazky, kedze neskutocnym sposobom som z +525 skoncil na -375 (ten pribeh mozno rozpoviem po vikende, dnes to mam extremne nabite, ze to snad ani nemoze byt nabitejsie) a v piatok som si aspon zobral smolne prehnane prachy spat.

Dnes to skusam znova. T.... nema tendenciu robit chyby, ake robili kedysi v Doxxe, robia v Unibete, prip. na MB (zial, tam mam sice ucet, ale s nulovym limitom, cize je to tam viac boj nez tipovanie). Ma tendenciu prestrelit hranice na elitne strelkyne a naopak, ked uz take mena vypisu, podstrelit 3./4./5.strelkynu timu. Zaroven T.... prilis nepozera na minule zapasy, co je skoda = tym myslim, ze priemer na turnaji/posledny zapas nema taky vplyv na pohyb hranice, vid dnesna Brezinova (da neskutocnu naloz Svedkam a hranica stale 8,5 ... co neznamena, ze je rozumne hrat over).

Aj v piatok platilo, ze hranice su viac-menej v poriadku (T....), ziaden ulet (to, co som popisoval - SK zdvihne hranicu po epickom neopakovatelnom vykone nejakej hracky, pricom my dobre vieme, ze po hodoch byva zvacsa bolenie brucha a u zenskeho basketu to plati zvlast - naladovost, nemoznost zasmecovat, vacsia miera variancie pri strelbe ...), napriek tomu mi vyslo skoro vsetko, coho som sa chytil, po hriechu (po bolestnom stvrtku) som nemal chut dobre vypisane hranice hrat korektne (vklady boli polovicne, resp. som tam len nieco nahadzal a to (nie prekvapivo) solidne vyslo (z hranych 9/10, z uvazovanych az niekam k 17-18/20 - ale ja sola nehram, toboz ked hranica je korektna).

Tieto tipy su podobne - ja nad tym nesmiem prilis dlho premyslat. Hned, ked sa na to pozriem, viem, co je hratelne a co nie a pri tomto pocite by som mal zvacsa koncit. Dnes som sa toho viac-menej drzal. Odhodil som len to, kde ma konkurencia lepsie hranice (MB), vid ta Brezinova (ono aj bez toho clovek vie, ze U8,5 proti najslabsiemu timu skupiny nie je zrovna koser, najma ked zapas predtym dala snad 23bodov a priemer po 2 zapasoch ma takmer 15bodov).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.07.2019, 1:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Co robim zle? Mam hrat vsetko len sola? Aj kurzy ako 1,82? Nie, to uz som v minulosti skusal a nikam to neviedlo ...

SAFP bola draha ... v podstate vsetky akovky skoncili skor, nez vobec stihli naplno rozvinut svoj potencial. To, ze som ju nejakym sposobom nasral vsade, to bola chyba. Hrat ju zjavne bola taktiez chyba - celkovo hrat Jamajcanov po NC.

Na strane druhej - vysli vsetky blbosti, ktore som tu spominal (nazvime to "sola" - tie, logicky, prezili prilivovu vlnu beznadeje s menom Shelly-Ann). Lenze kvoli Pinne a uplne otocenemu kurzu som trochu istil Elaine (a po kolapse SAFP som este trochu prihodil - uplna poistka vkladu) + Kahmari, t.j. ten, co bol dropnuty hlupym jedincom, ktoremu k stastiu staci par netov z Tipaca ... (obdoba SMER-ackeho socialneho balicka).

Pozitiva? Prehral som, ale malo ... Druhym pozitivom je, ze ked uz to cele lahlo v uvode, pokazilo sa z toho zvysku aspon nieco (Schippers proti Prandini). Stale plati, ze by som mal dopadnut lepsie, ale toto bola cast o pozitivach (keby som sa v tom hrabal, stalo by sa drobne pozitivum zasluzenym negativom).

Lenze ja som mal dnes vyhrat (o com svedci fakt, ze aj ked som dal vsade SAFP a urobil este zopar drobnych chyb, tak som z atletiky -250? Nieco take.

Este bolo chybou hrat zbytocne Muir za nizky kurz na win na Pinne (to bolo trochu zbytocne, aj ked pri solach sa tieto chyby budu diat vzdy ... co nemeni nic na tom, ze je to chyba a treba si to priznat/uvedomit).

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70226042520&idb=1134185&hash=0bebaf39&t=dGlrZXQgOC4xNyB6YSAyNiZldXJvOyBPSw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

A vyjde mi takato blbost, ktoru zahram par minut pred zaciatkom ... skoda dalsich slov.

///

Cert ber atletiku, ale ten basketbal ...

Ak som spominal prihodu zo stvrtka, asi prisiel cas ju trochu popisat. Na nejakych akovkach zostaval posledny tip, ktory chybal - Ukrajinka Malashenko do underu 13,5. No, ono este zostavalo aj nieco ine - Talianka Sottana, lenze ...

Zapas sa pomaly, ale isto koncil. Sottana v tu chvilu sedela na lavicke, zostavalo do konca zapasu 4-5 minut cisteho casu. Ja si hovorim, ze to trochu poistim - na Malashenko bol po drope dokonca kurz cez @2,0 na over. Hodil som na nu 100 eur, aby sa mi vratila aspon vacsina vkladov.

Lenze, zrazu sa zranila prva rozohravacka Talianka Francesca Dotto a do hry tak z nicoho musela vstupit Sottana. Ta mala v tu chvilu na konte 5bodov a lajna pred zapasom bola 14,5. Co sa stalo? Vysla jej prva strela, potom jej Turkyne darovali 2krat TH po hlupych fauloch pri strele, dalsia volna pozicia, zle branena (pritom Turkyne viedli a jedine, co si mali postrazit, bola prave Sottana a cely zapas dobre strazena Zandalasini). Turkyne viedli pred zranenim Dotto a ak vacsinou plati, ze to ochromi tim, ktoremu sa zrani klucova hracka, tak tentokrat to dianie potom uplne poprelo (comu najviac prispela prave neskutocne hlupa hra Turkyn v obrane).

Sottana dala 16bodov a ja som zrazu mal KO tikety a poistku, ktora sluzila ako ... ? Poistka - spravne. A poistka asi nebude fungovat dobre ako nieco, co by zrazu bolo fajn, aby vyslo. Samozrejme, nevyslo to. Takze z +625 (-100 = 525) bolo -375. Nielenze som nevyhral, este som aj viac prehral, nez som povodne mal (podotykam, nieco podobne sa mi nestalo prvykrat a mam pocit, ze ani nie naposledy).

///

A dnes Ana Dabovic, skoro identicka situacia. Posledny zapas na 2-ako, na 3-ako, na 4-ako a aj na ciastkove OK na tu ukazanom kombiku. Spolu nejakych 1,2-1,3k. Po skusenostiach zo stvrtka sa mi moc istit nechcelo (+ nebola to situacia, kde posledny strelec vyrazne dropol + bol to under, tie mam ja rad).

V polcase mala na konte nula bodov. Po 3.stvrtine 5, ale skore sa neprijemne vyrovnavalo a nieco mi hovorilo, ze v koncovke to bude tesne (nielen z pohladu vysledku zapasu, ale najma z pohladu mojho tipu). Nejako som prezil az do absolutneho zaveru, mala rovnych 11 a zabil ma zrejme takticky faul v situacii, kde BEL vyhravalo o bod par sekund pred koncom (lenze zjavne chceli poslednu strelu ... alebo to nebol takticky faul, len "hlupy" faul ... a vo vysledku to aj hlupy faul bol, kedze BEL prehrali a k zaverecnej strele sa vobec nedostali.

Ano, keby to vyslo, uznal by som, ze som mal stastie, ale s tym som nemal nikdy problem (problem zvacsa bol, ze nebolo co uznavat, kedze to dopada(lo) takto ako dnes). Ake by bolo krasne hovorit - tu som mal stastie, viem o tom a som za toto ciastocne stastie velmi rad ... blah, blah, blah ...

Na MB napokon plus (ale 150), avsak plati, ze stacilo sa lepsie rozhodnut (vacsi podiel Evans nez Zandalasini a vacsi podiel Malashenko nez Leedham v dvojickach z rovnakeho zapasu - MB funguje tak, ze do akovky clovek moze dat len jeden props z daneho zapasu). Alebo inak ... dat sancu tipom z "pripravneho" zapasu TUR/HUN na ukor doplnkov z GBR/UKR (potom by smutok priniesla len Zandalasini a nie Leedham).

Britske strelkyne do overu sa neukazali byt stastnym rozhodnutim. Po 1, v oboch pripadoch to bol doplnok - na MB ciastocne nutny (aj ked spatne som dospel k tomu, ze sa to dalo riesit aj inak, na strane druhej, ESP/LAT 1 ako doplnok do 4-ako tiez nebola uplne prechadzka ruzovou zahradou + aj spominane doplnky v atletickych akovkach, takze odtial-potial). Ja som vedel, ze to nie je moja salka kavy (relativne vysoke hranice do overu ... sice po horsich zapasoch a proti idealnemu superovi (UKR nebrani a ak ma niekde sirku, tak skor pod kosom = idealna situacia pre hracky z periimetra, aby sa realizovali).

Zandalasini je len sklamanie, tam tazko nieco riesit - hranica poklesla od minula, v minulom zapase 3/17 a ako drobne minus sa da brat neistota ohladom nasadenia ITA v zapase, kde sa hralo "len" o 2.miesto v skupine a volbu supera (ktoreho vtedy nepoznali a zo skupiny smrti sa vyberalo len velmi tazko, aj keby to bolo teoreticky mozne v danu dobu). Malo striel, pritom proti SLO sa z podkosa davaju body same. Trochu zahada, vysvetlitelna zrejme (ne)dolezitostou zapasu, priebehom (bolo to dlho relativne vyrovnane, ale zaroven to mali ITA pod kontrolou) + sa darilo hrackam, ktore su vylozene "podkos" (Zandalasini je nieco ako F - PF/SF).

A Dabovic. 4 strelkyne, ktore na rozne pouzitie nevysli (hlavne tie 3 - druha Britka max. zabila kombik a jednu blaznivu akovku za 5 eur, vacsie skody nenapachala). Inak vyslo vsetko - takze uspesnost tentokrat mozno nie 17-18/20 ale 16/20.

Preco to nehram solo, to som uz niekolkokrat spomenul. Na jednej strane je to problem so vsadenim, aj ked to v podstate ani nie je najvacsi argument (samozrejme, na MB by som si dane tipy solo zahral milerad ... ale to bolo len zbozne prianie). Druhy dovod je samotne vnimanie tej ponuky - v lokalkach je to 1,82 a pri tychto tipoch z Tipsportu platilo, ze tam nebola fatalna chyba, vid to som hovoril uz rano. Ja mam dovody, preco hram to, co hram, ale nemozem tvrdit, ze tam SK malac vypisat hranicu o 2body nizsiu/vyssiu. Ak to aj niekde tvrdim, tak zahram jeden tip solo za 500 eur? Kde? Ako? A ked ten "hodnotny" nevyjde? Zasa musim verit, ze to zachrania ... akovky? Alebo na ten zvysok mam dat vklady po 100-200 eur.

Hmm, to mi napadne pripomina casy, ked som tipoval basketbal a tieto casy mi vonkoncom nechybaju, ak mam byt uprimny. Kurzy "kolemdvou", pricom "kolem" je vlastne "pod" a pri @1,82 vlastne vyrazne pod a po 1, potrebujes viacej tipov OK nez KO, resp. po 2, davas do hry vyssi vklad nez je hodnota pripadne vyhry. Pre mna je len toto zakladne zhrnutie dostatocne desive, aby ma hranie solo zapasov pri ferovo vypisanych hraniciach v ziadnom pripade nenapadlo.

Druha rovina by sa dala opisat ako ... ked som skusil ist cestou solo tipov (aj pri tychto rizikovych kurzoch), zrazu zacalo pribudat KO a ubudat uspechov. To sa tazko vysvetluje ... vyber si z 20 tipov, kde povedzme 15 ma velmi podobnu charizmu, 1, resp. 2 a tie vsad (solo, 2-ako). Dnes som vsadil 2-ako, ked vsetko vypisali a napokon mi vysla len 3-ako, ked som bol postaveny do ulohy statistu - vypisane boli 4 zapasy a ja som do nej hodil 3 prve tipy, ktore ma oslovili. Ked som mohol vyberat zo vsetkych a dlhsie zvazovat, co som vybral ... ano, Dabovic. A spatne sa casto clovek cuduje, ze vybral zrovna to na ukor niecoho ineho (pod dojmom super priebehu, resp upracovaneho tipu, ktory mozno vysiel, ale bol to porod).

Lenze porod moze byt kazdy tip, ked nie je zrejme, ze ma hlbsiu myslienku nez len "hranica sedi, ale posledny zapas jej to palilo neskutocne, super je defenzivnejsi, jej uloha v time nie je taka klucova" - a takych je malo. Zahram 15 tipov po 200 eur a teda riskujem 3000 eur, aby som vyhral 2460. Ano, k tomu mozno nejaky kombik/akovka, takze v hre 3300 eur napr. To znie desivo.

11,0 na MB a 8,5 na Tipsporte. Ja mam tendenciu mysliet si, ze skonci v underi aj 8,5, lenze u 11,0 je to takmer istota. Ano, tych 11,0 na MB je nieco, co by som velmi rad hral solo, lenze ... Take tipy sa na Tipsporte nevyskytuju (vid som dufal, ze sa objavi Epoupa po 1.zapase (vypisali 8,5 ... co bolo hratelne, ale nie je to 10,5, kde by to bolo bezproblemove solo + sucast nejakych akoviek). Palau po 1.zapase? To iste. V minulosti by na obidve Doxx vypisal pre 2.zapas hranicu 12,5-13,5, resp. mozno 10,5-11,5 u Palau - spravil by som 2-ako, zahral aj solo a oslavoval by som "skor" nez by sa zapas zacal. Teraz vam vypisu 8,5 a nevypisu Palau vobec (co suvisi so stylom Tipsportu, resp. celkovo s miernym posunom vpred vo vnimani vypisovania ponuk - nie vyznamne, ale trochu to tam je vidiet). Potom sa pozriete na MB a to "nie vyznamne" plati do bodky. Pozrie sa clovek na Unibet a vidi uplne opacnu strukturu uvazovania - absencia vysokych hranic, v podstate aj velmi nizkych - snaha to vsetko stlacit medzi cisla 9 a 13. Unibet je tak "skvely" na hranie overov elitnych hraciek po zlom zapase (len priklad). MB ma zasa inu uchylku - skakat na lep poslednemu zapasu/priemeu na turnaji - v podstate by sa to tak malo vypisovat, ine sporty sa vypisuju na tejto baze, ale zrovna props sa pri kratkodobom turnaji takymto sposobom velmi lahko porazaju. Naopak, je to horsie, ked niekto zaryto drzi hranice zo zaciatku turnaja, resp. prestreluje hranice na elitne hracky (a elitna hracka moze hodit 15, ale aj 25 ... takze over vysokej hranice je nezmysel a under je vzdy riziko). Zaroven plati, ze pri overoch je daleko viacej rizik nez pri underoch (perfektny over prakticky neexistuje, perfektny under rozhodne ano).

///

K tomu nezahraty Verstappen za @10,0 a celkovo zvlastna MotoGP. V Moto3 zahrany Kornfeil, neskor predany a po tej scenke, ktora sa neskor odohrala, som bol prekvapivo stastny, ze obcas dokazem hlupo vyplatit skvely tip.

Ja az zahadne, ze dokazem pri tych Moto3 vzdy narazit na "diamant", lenze ten sa az prilis casto premeni v priebehu zavodu len na obycajny grafit - minule Toba mi spadne 4 zakruty pred cielom (@81,0 kurz, nic ine som nezahral, aj ked, logicky, mal rozne chutky) a dnes to bolo uplne rovnake (@21,0 Kornfeil). Bud ma pri inych zavodnikoch predbehlo betko (upravilo kurz rychlejsie nez som zareagoval, tym padom bol kurz nevyhodny/nehodnotny/nezapadal do mojej strategie variancnej Moto3 tejto sezony). Toba bol minule najlepsi, dnes Kornfeil, ani jeden trochu vtipne nevyhral.

Moto2, tam to tiez bol velky boj. Hral som 4 zavodnikov, vsetkych som bol nuteny vyplatit, pricom 3 behom chvile skoncili na zemi a ten 4.? Ani ten sa do ciela nepozrel. Ono ked hra clovek postupne individua ako Gardner, Lowes, Martin a Marquez, tak asi necaka, ze preziju bez ujmy cely zavod (ano, tentokrat som bol "nuteny" ich hrat daleko pred cielom). Ciel bol taky, ze zavodnici sa tlacili vpred a ja som "veril", ze pojdu uplne do cela, padne kurz, prip. sa dokonca trochu vzdialia a padne kurz vyrazne. Nic z toho sa ale nedialo - Gardner bol rychly, ale nebol schopny predbehnut Bindera a hned na to urobil chybu, z ktorej sa nespamatal, nasledne lahol k zemi. Lowes presne to iste. Martin? Najprv on sam poslal k zemi Lowesa agresivnou jazdou, potom ochutnal svoju medicinu aj on sam. A Marquez - uz tu dlho nebol od neho pad, takze v popadanom zavode, kde kto nespadol, vyhral, musel patrit k tym sklamanym. Vzhladom na popis som pomerne umne dokazal vcas vsetkych predat, aj ked som si to v tu dobu mozno nemyslel (co je len ukazka, ze srdce musi ist stranou a do popredia sa dostane nauceny instinkt).

Je to tazke ... clovek nerad "predava" so stratou, toboz ked z prvotnej hodnoty je behom chvile polovica, ale stale su to slusne peniaze a situacia je presne opacna, nez s cim som do toho siel (nevedie, naopak, zavodnik sa po chybe prepadol na 7./8.miesto).

MotoGP a drobna naplast. V Moto3 mi zavod "chaos" vyhovuje - bez favorita, vyhrat moze, a sa to aj casto deje, niekto, kto v uvode zaostaval, netvoril zavod, ale svoj atak dobre nacasoval a predviedol perfektne posledne kola. V Moto2 naopak nie - dnesok sa v Moto2 podobal na Moto3 ... lenze v Moto2 neexistuje, ze dostanete kurz @81,0 par kol pred koncom (ani @21,0, mozno obcas nieco ako @10,0 a la Verstappen, t.j. zavodnik ma silny zaver, napr. kvoli svojim menej opotrebovanym pneumatikam (tvrdsia zmes).

V MotoGP nikdy obrovsky kurz nevyhra, nie za sucha. Obcas pekny kurz vytvori Marquez ako obrovsky favorit, lenze hranie takych kurzov je castokrat o zboznom priani (pad Marqueza, prip. hranie a la trading - bookies daju kredit jadzcovi, ktory par kol drzi tempo Marca, prip. jazdi tesne pred nim). Kurzy a la @3,0-@5,0 je pomyselny strop. Dnes som zahral napr. @2,5 na Vinalesa. Mne sa pacil aj predtym a kurz bol mozno @3,25 (ked jazdil treti - celkovo ta cast zavodu, kde na seba prilis neutocili, viedol stale Quartararo, ktory mlel z posledneho, avsak prvotny utok Marqueza (vytvoreny chybou Quartarara) "pokryl" chybou Marqueza. Potom bolo zrejme, ze Vinales je rychlejsi nez Marquez, len cakam na ten spravny moment. To som videl aj pri @3,25, lenze hrat taky kurz na niekoho na 3.pozicii, ktory s dvomi supermi jazdi x kol v jednom vlaciku stale dost kol pred koncom, pricom jeden zo superov je Marquez ... nic moc. Dostal sa cez Marqueza a aj Quartarara a kurz spadol k 2,25. Potom sa chvilu nic nedialo, resp. si mozno vymenili pozicie s Quartararom, aby kurz isiel nahor (o malo na 2,5) a situacia sa zlepsila (zavodnik v cele a zacina si vypracovavat naskok, pricom konkurent je zaseknuty za pomalsim zavodnikom na 2.mieste)

Plati, ze povazujem @2,5 ako lepsi kurz (ked je zavodnik pred supermi s naznakmi, ze by mohol ujst, resp. hlavny super bol pozdrzany pomalsim zavodnikom) nez @3,25. Tu tip pracoval aj na tom, ze Marquez mal makku zmes na zadnom kolese oproti tvrdej, ktoru obulo duo Quartararo/Vinales. Marquez v tom case uz potreboval byt za horami-za dolami, nie bojovat s duom jazdcov, ktori mali do zaveru zavodu lepsie obute, resp. im menej hrozilo, ze im uplne odide zadna pneumatika.

Vinales ma vacsinou silne zavery (a az extremne slabe starty/prve kola), Quartararo je presny opak, skor zavodnik na 10kol (co suvisi zrejme s charakterom Yamahy timu Petronas - aj preto tie uspechy v Q) a Marquez zvlada vselico, ale preferuje silne prve 2-3 kola, vypracovany naskok a pohodove vozenie sa na 1.mieste (co vidiet aj u jeho brata). Zaroven plati, ze sa trochu upokojil a ak je sezona rozbehnuta skvele, nie je vhodne sa pustat do blaznivych potyciek, ktore ho v minulosti "preslavili" (poziitvne, ale aj negativne).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy