Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - září 2019

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 27.08.2019, 7:37 Předmět: UselessToo blog - září 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - září 2019
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.08.2019, 1:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231528260&idb=1134185&hash=c6ba6999&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Standardna akovka za 1u. Nestandardne je, ze prichadzam k tomu az po funuse, ale ...

1, je to 1.den, resp. najma 1.zapas pre kazdy tim (pre mna zle podmienky na tipovanie props, najma na overy) + ten 1.den je zo slabuckych skupin A-D (4 africky timy z 5 hraju v 1.den, najslabsia skupina s hostitelsou Cinou je v akcii ... takze moja znalost danych timov je horsia (z pohladu drobnych detailov ... zistit si, kto je dlhodobo najlepsi strelec a prip. 2./3. nie je zlozite, zlozitejsia je navaznost/striedania hracov/kto profituje najviac, ked nehra hrac A/rozne schemy trenera na rozne typy superov/pochopenie obcas nepochopitelneho (alebo vedomie, ze ten princip nema zakladnu sablonu a kvoli tomu sa da potrestat ...).

2, aj tie dropnute veci, uz len cirym porovnanim (so svetom, napr.) su stale lepsie nez 11,5 za 1,83 (ked ma T.... 9,5 za 1,6 a clovek chce hrat under a naopak je to s overom).

Ano, mohol som sa k tomu dostat skor, ale zasa si hovorim, ze lepsie takto (MB/betko/T.... z tych pouzitelnych ... zial nie Doxx, aspon zatial a Unibet aspon ako zdroj informacii (a frustracie, ked maju nieco, co by sa mi velmi pacilo ... co mal suplovat aspon ten Doxx, ktory to robieval velmi podobne stylu Unibetu).

Z prveho porovnania vyplyva, ze bet365 to vypisuje skor ako T...., ale nie uplne (alebo sa da povedat, ze T.... sa bude snazit vypisovat ako bet?). Narazam na zenske ME a zalezitost ohladom MB/T.... porovnania. MB rad prekopne hranice na top strelcov (cize dava prilezitost hrat undery v takychto situaciach). MB sa neboji vypisat "outsidera", nove meno, ktore zahviezdilo (v com vynikal Doxxbet, resp. aspon ciastocne funguje u Unibetu). T.... ma rad zonu "niekde medzi", t.j. najlepsich strelcov vypisuje hranicne/dobre (neda sa hrat under a ja overy na vysoke lajny nemusim) a zaroven o nieco vyssie priemernych/podpriemernych hracov (co mam rad, aj ked sa to nerovna spominanemu Doxxbetu, ktory dokazal pozdvihnut priemer v hranici na superhviezdu a podpriemer aspon na priemer).

///

Zajtra sa k tomu snad viac dostanem (skupiny E-G su daleko zrozumitelnejsie - je tam minimum informacne tazko dostupnych timov). Pre tie sluzi prvy herny blok a ja sa budem snazit vidiet z kazdeho zapasu aspon nieco (+ samozrejme boxscores a snad mi neunikne ani pripadne zranenie apod. srandy, vid Bjelica je out v uvode MS, co by napr. mohlo vytvorit umelu hviezdu ... prip. aspon nefuknut Jokica).

Zapasom sa tiez vyhybam, zatial, aj ked ITA/PHI by 160bodmi malo skoncit (po biednej strelbe zapas predtym, by som sa do toho rad pustil, ale takto je mozne vselico). Dlhodobe tipy som tiez chcel povodne zahrat, ale aj tam som bol zjavne pomalsi, nez bolo vhodne (a ked mi zobrali jeden tip, ten najkrajsi, uz som cielene nehral ani ten druhy ... Tunisko top2, resp. Japonsko top3 v skupine.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.08.2019, 13:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231557798&idb=1134185&hash=1b3ef1cc&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231556896&idb=1134185&hash=af1832f5&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231556768&idb=1134185&hash=05d822da&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231556428&idb=1134185&hash=184adcb8&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

///

Nezabudol som na vas, len je to trochu hekticke, ked hned rano na mna vybehne varka 4 zapasov, ktore chcem aspon akym-takym sposobom sledovat (videl som dost, pricom dalsia varka A-D skupin za 2 dni, takze sa k tomu budem moct aj vratit, ked budem citit potrebu).

Postupne kombik/overova akovka/underova "tricky" akovka na kvalitnych/dolezitych hracov, ale hranice su trosku nad ramec toho, co by som ocakaval a na zaver underova standardna akovka v 1.zapase (menej doleziti hraci, ci uz roleplayeri alebo dokonca hraci z lavicky.

///

CAN/AUS ... hned z kraja klucovy zapas o postup (v skupine, kde su 3 kvalitne timy a jeden outsider SEN). To ide ruka v ruke s tesnym zapasom, resp. vacsim vyuzivanim klucovych hracov. Cory Joseph v priprave s Kanadou moc nehraval (len v uvode), co negativne zasiahne dalsie G v time (Pangos/Scrubb ...). Na strane druhej, mysteriozny je pribeh Oshae
Brissetta, ktory si na poslednu chvilu zranil koleno (a ako pisem, je okolo toho pomerne tajomno) a uz odletel domov do vlasti. Tym padom su volne minuty na SF/PF a tam patri Wiltjer (ktory chodil z lavicky, bral to na seba, hral velmi dobre ...). Hranica je na hrane + Australia ma zvacsa skvele braniacich hracov na supiske. Ale ... pre prvych par zapasov bude chybat center Bogut, co vytvori velky priestor mladikovi Landaleovi (s tym, ze na C bude viac vypomahat PF/C Aron Baynes (dovod overu).

Khem Birch nizka hranica a o supera pod kosom menej (Bogut). Takze skor overy na vysokych (lajny su v pohode, podla mna) nez nejake zahadne undery, ked vysoka hranica ani neexistuje, caka sa vyrovnany zapas a vacsia minutaz klucovych hracov (najma AUS nemaju obvyklu sirku/kvalitnu lavicku ... Kanada je take sukolie bez hviezd pri absencii prakticky vsetkych kanadskych hviezd z NBA).

///

NZE/BRA ... proti NZE sa body davaju lahko a BRA sa rychlemu basketbalu nikdy prilis nebranila. Obidva timy prestarnute (co je ale poznavaci znak skoro pre vacsinu timov na MS ... az si pripadam, ze sa zastavil cas a vratil som sa o 10 rokov do minulosti).

Napriek tomu sa pri tych hraniciach musi ist do underu (aj ked charakter zapasu tomu prilis nenahrava). Benite je strelec od prirody, mam takych hracov rad (ciste SG). Ale .. zvacsa chodi do hry az z lavicky (dostava prednost jeden z mladikov/novych tvari Didi Louzada). Obcas som ich videl hrat aj vedla seba, ale to nie je standard (odsun veteranov Garciu/Marquinhosa z SG/SF a danie priestoru mladsej dvojici). To mozno uvidime v zapasoch o nic/na konci nejakeho tazkeho bloku (myslim, ze to bolo vidiet v 3.zapase v 3 dnoch na nejakom turnaji). K tomu tam mame, samozrejme, dalsieho nesmrtelneho jedinca, Leandra Barbosu. Ten chodi vyhradne do hry z lavicky a pokryva najma SF.

PG Huertas/Mateus/(Luz)
SG Louzada/Benite/(Barbosa)
SF Garcia/Marquinhos/Barbosa/(Benite)
PF Caboclo/Lima/Marquinhos/Barbosa
C Varejao/Felicio

PG a C su striktne (kus za kus) s variantou Rafu Luza (ktory je v pozicii 12.hraca, kedze tim potrebuje mat poistku na PG v pripade zranenia - je standard brat 3 PG, toboz ked tie SG su cistokrvne). Na kridlach je to velmi variacne a videl som rozne kombinacie (zvacsa Louzada/Garcia a velky priestor pre Beniteho/Barbosu z lavicky. Na C standardne menenie Varejaa s Feliciom (zasa kombinacia stary/mlady) s tym, ze maju v zalohe Limu (ktoreho vyuzivali najma na PF, co je OK, ale dokaze vypomoct aj na C ... v nejakom zapase to skusali, ale je to inak taka varianta 5 minut, ked chcu hrat atletickejsie/rychlejsie.

NZE to iste - S5 jasna T.Webster/C.Webster/Abercrombie/Fotu/Loe. Z lavicky je vyraznejsi len Rusbatch (SG/SF), inak su to hraci 5-10minut max.

Takze logicky hrany Abercrombie s nizkou hranicou a inde je to ako-tak dobre (Corey Webster je jasny strelecky tahun, resp. hrac, ktory to na seba logicky berie ... zvysok je o tom, kto vyskoci z tych 10-bodovych strelcov v priemere).

///

DOM/JOR ... Exotika. Under na Liza, pretoze nezdielam nazor, ze Dominikanska republika ma jasneho bodoveho lidra (co logicky znamena, ze dalsich 2 nechavam lezat). Problem je, ze mozu dat over vsetci, kedze super je hratelny a Dominikanci su favoriti (zasa nie taki, aby bolo nutne hotovo po polcase). Na strane druhej naturalizovany Amik, ktory to na seba berie (a ktory nehral dost zapasov pripravy) a kolektiv nevyraznych domacich (1.zapas posluzi na to, aby sa niekto utrhol a zahral sa v 2. na neho under).

///

TUR/JPN ... zvacsa Japonci znami bodmi a Turci presnym opakom; prevazovat budu skor body (Turci nebrania nejako uzasne ako celok a Japonci od svojej hry ustupovat rozhodne nebudu).

Shinoyama-Hiejima-Watanabe-Hachimura-Fazekas je S5 s tym, ze z lavicky su doleiti Yudai Baba (SF) a Daiki Tanaka (SG). Shinoyama nema nahradu a Fazekasa strieda Hachimura (useky hry hraju be klasickeho centra). Posuva sa Watanabe, na SF prichadza Baba.

Turci skor zacinaju s Balbayom nez s Wilbekinom. Klucove je, aby nehrala spolu dvojica Wilbekin/Mahmutoglu (nulova obrana). Inak je turecka zostava velmi roznoroda. Hravaju aj s dvomi PG (aj Wilbekina berieme ako PG, skor G). Najsilnejsia verzia je nieco ako Wilbekin-Korkmaz-Cedi-Ilyasova-Erden. Ja mam najradsej asi nieco ako Balbay-?-Korkmaz-Cedi-Ilyasova (smallball). Cedimu to v priprave moc nepadalo - inak povedane, bol tragicky. Kritika isla aj na americky import, kde ale sa ocakavania snad ani naplnit nemohli (o nejakom klasickom PG, ktory bude tvorit hru a vytvarat dobre pozicie pre spoluhracov ... turecka hra tak vyzera skor ako skupinka 5 individualit a blaznivych trojkovych pokusov).

Za normalnych podmienok by Turci vsetko tlacili pod kos proti "malym" Japoncom. Lenze Turci pod kosom ziadne velke zbrane nemaju (ani sirku, vid Cedi hrajuci casto na PF a za ofenivne limitovanym Erdenom je len duo Sanli, resp. Arar (skor poistka, resp. hrac na 4-5 minut).

///

SEN/LTU ... Senegal bez hlavnej hviezdy s Almeidom na PG (na africke pomery solidny dispecer) a s mnozstvom vysokych atletickych hracov pod kosom (a ano, ti dvaja vypisani davali najviac bodov v priprave ... takze nevidim moc dovod hrat under a over hrat nemozem, kedze LTU pod kosom ma takisto najvacsie zbrane (Valanciunas/Sabonis ... aj ked si uplne nemyslim, ze by sa v obrane trhali, co je dalsi dovod, preco sa nikam netreba tlacit). Ak nieco z tohto zapasu, tak over Grigonis (PG-SG-SF by mohli mat strelecky den, lenze Litva ma solidnu sirku, resp. urcite z pohladu zapasu ako tento).

///

GRE/MNE ... hlavnou temou ohladom Grecka bola (ne)ucast Sloukasa. Napokon sa dal dokopy a som zvedavy, ci bude hrat uz proti MNE (a ako ano, tak skor aku minutaz). Sloukas je klucovy, kedze za Calathesa nemali (mimo Sloukasa) ziadnu solidnu nahradu na PG (skusali tam v priprave rozne obskurne moznosti, takze Sloukas im vytrhol trn z paty).

Samozrejme, Sloukas je G, cize ked je v pohode, hra aj popri Calathesovi (ani na SG totiz nema Grecko valnu sirku - hral tam Papapetrou, 35-rocny Vasilopoulos a nesmiem zabudnut na Larentzakisa, pre mna asi volba cislo 1 (ak Sloukas nie je uplne v pohode ... aj ked trenera daval za startera skor Papapetroua, ktory je u mna skor SF).

Na SF maju hlavnu star, Greek Freaka. Ten zahra kdekolvek, ked je nutne, ale na C maju jasne duo Bourousis/Papagiannis, na PF je Printezis (a strieda ho zvacsa brat Giannisa - Thanasis). Na SF je taktiez Papanikolaou (a spominany Papapetrou/Vasilopoulos ...). Najsilnejsia verzia je rozhodne Calathes-Sloukas-Giannis-Printezis-Bourousis/Papagiannis.

MNE ma svoj top podkos, ale okrem neho vsetko ostatne nedosahuje uroven MS. Ale ... MNE ma aspon kompletny kader, co sa da povedat ako jednom z mala timov. Ivanovic/Needham je este ako-tak (pokym je Nikola zdravy), kridla su bieda (Popovicovci/Radovic/Sehovicovci) a pod kosom snad vedla seba Dubljevic/Vucevic (o tom som pisaval snad 10 rokov dozadu, ked ich trener nedaval na palubovku zaroven a Dubljevic zvacsa z lavicky na C striedal Vucevica (alebo vtedy este Pekovica). PF Dubljevic (a namiesto neho Milko "nepoznam obranu" Bjelica a na C za Vucevica Todorovic.

Dubljevic O je lakavy, kvoli hranici, ale aj tuto situaciu dobre poznam xD Inak Papapetrou/Papagiannis (1. z dovodu Sloukas, 2. z dovodu super/hranica/hrac z lavicky ...). Radovic under je jasny (hrac z lavicky, hranica nad 10, tazky super, (viac nez) solidne braniaci.

///

USA/CZE ... 5,5 na naturalizovaneho Schilba proti svojim? Beriem (aj ked asi pojde do zapasu z lavicky, minuty/strely by aj tak mal dostat). Najvacsia lajna mimo Satoranskeho jasny under = Bohacik (1.zapas, nevieme co a ako ohladom mojej klucovej konstelacie - ako zastrielal v 1.zapase). Barnes hral dost minut a na PF ma solidnu poziciu (starter, pricom dokaze zahrat na SF + Cesi ho nemaju cim/kym branit a najma, nizka hranica). Do tych vacsich sa nepustam - mozno over moj oblubenec Donovan Mitchell, ale to je zbytocne nazorovy tip, ked je z coho vyberat).

Cesi maju standardnu S5: Saty(Sirina)-Hruban(Pumprla/Schilb)-Bohacik(Schilb/Pumprla)-Auda(Peterka)-Balvin(Kriz).

///

FRA/GER ... dalsi zapas o vsetko hned na uvod (aj s pohladom trochu dalej, nielen na samotny postup zo skupiny, ktory by mali zvladnut obidva timy).

Nemci napokon vynechali Bongu (PG) a napisali na supisku Obsta (SF). Schroder(Lo)-Akpinar(Lo/Benzing)-Zipser(Giffey/Benzing/Obst)-Kleber(Barthel/Theis/Thiemann)-Theis(Voigtmann).

Francuzom chyba Heurtel, takze na PG je to trochu poslabsie ako v minulych rokoch - Albicy(Ntilikina/De Colo)-Fournier(De Colo)-Batum(Toupane/Lacombe)-MBaye(Labeyrie/Toupane)-Gobert(Poirier/Lessort).

Batum, nizka hranica (ale nie je ten typ stavky, ktoru zboznujem). Urcite under na Zipsera (na tom SF moze hrat "polovica" nemeckeho timu ... a nie v uvodzovkach, kedze aj Kleber/Theis). Theis je bojovnik/timovy hrac/borec "na vsetko", takze hrat ho len tak do overu nie je rozumne. Samozrejme hlavna strelecka hviezda do overu sa ponuka, ale nie je to moj styl (keby hral proti Heurtelovi, hral by som to ... ten nebrani).


UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.08.2019, 23:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Novinka ...

Ufuk Sarıca: "Scottie Wilbekin has a problem with his finger. We'll check his final status tomorrow morning. He can play for a few minutes but I'm not sure."

A vyvoj situacie ohladom Boguta ...

https://twitter.com/OlgunUluc/status/1167763707805306881

///

(Co to znamena? Napr. to, ze mal som zahranych na doskoky Baynesa/Landalea a s rizikom, ze Bogut sa v zapase objavi (na nejakych 10-15 minut) sa mi z toho vytraca to hodnotne, aj ked aj s nim to moze vyjst = co ale neodporuje predchadzajucemu tvrdeniu o hodnote); mam toho Baynesa na body (vid tikety a to nechavam tak, resp. ani s tym moc robit nemozem) a Landalea v nejakej jednej akovke na doskoky, ale Baynesa na doskoky (som mal solo za vacsi vklad) som sa rad zbavil (je velky rozdiel, ked nema takmer urcite hrat a ked mal by hrat a otazkou je, kolko minut; Wilbekin? zahral som si solo, aj ked ja tento typ stavok nemusim; som zvedavy na tych par minut, ale hranica 11,5 je pomerne vyzivna (bet365), tak snad sa nebudu diat psie kusy.)

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.09.2019, 0:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zda sa, ze som skoncil skor, nez som vobec poriadne zacal.

Inak povedane, ucet mrtvy (a teraz mozem spekulovat, ci som ho odpalil americkym Turkom, vylozene vlastnou hlupostou (este sa k tomu dostanem) alebo kombinaciou viacerych (aj inych) faktorov), k tomu "otocena" akovka a na Tipaci prilis mnoho jednochyboviek, castokrat zbytocnych (a pocit, ze vyslo vsetko z kategorie "najlepsie vyzerajucich tipov" a ja som nevyhral taku palku, ktora by tomu pocitu odpovedala).

Aby toho nebolo malo, tak Fortuna po 1.dni (kde vysli 2 akovky z 3, resp. kde prekvapili a 3 akovky mi zobrali, po dlhom schvalovani, ale predsa - samozrejme 2x 4-ako a 1x 6-ako, 3-ako vobec nema zmysel skusat, je jedno ci basket, futbal alebo cokolvek ine) pochopila, ze nie som dobry len vo vsetkych tych veciach, kde som ich na tom ucte stihol za tie roky prekvapit, ale aj na basketbalovych props, takze "prve vyhrani, tipera vyhani" ...

///

Navrat k dnesku. Otocena akovka znamena, ze som namiesto 3 underov zahral omylom 3 overy. Zistil som to az ked mi zlimitovali ucet a ja som kontroloval vsadene tikety (a mozno aj hladal odpoved, co za limitom stoji/moze stat). Cuduj sa svete, zrazu vsetko vyslo (Ivanovic tych 11bodov zazrakom nezahra, aj ked okolnosti ho k tomu tlacili).

Hral som teda (podotykam, omylom) na jedneho hraca aj over a neskor aj under. Samozrejme vyplacal som predcasne Boguta a hral som Turka (rozhodne nie za limit, ale bolo to solo za vacsi vklad, je to props, je to betko, den predtym som par stoviek vyhral ...).

A T....? Stali sa urcite chyby, ktore su drobne a pri lepsom dni by som ich nepocitil (len by som sa usmial a hovoril, ze tu a tu som mal stastie, aj ked tip bol kompozicne OK ... co vsetky, viac-menej boli, len vtip je v tom, ze rizika niektorych tipov boli znacne vyssie nez u inych a ja som nemal hrat 3krat hento a ked uz ano, tak nie "s istejsimi tipmi". Samozrejme, viditelne je to v dni ako bol ten dnesny - top tipy podrzia, z tych strednych vyjde mnoho, mozno viac nez sa dopredu pocitalo a z tych rizikovych sa par pretoci na tu zlu stranu (v koncovke/o bod prehodi hranicu/hra dlhsie nez nemal, kedze je zapas predcasne rozhodnuty (ako clen lavicky) ...).

///

A teraz taktiez zistujem, znova, ze moja taktika ma svoje limity, ked SK, aj ked je ich relativne dost (uz pre mna zo 4 odrazu zostali len 2 - to je tie 2, co aj pri ME zien), sa v 2.kole viac a viac harmonizuju, resp. nechcu vypisovat "hviezdy 1.kola zapasov". Z 1.dna nim bol napr. Sokolowski (SF/PF Polska, striedajuci hrac). Bol to jeho zapas, dal snad 17bodov, skvela uspesnost, idealny kandidat do underu (a to aj nie z nejakou uplne prestrelenou hranicou). Samozrejme, niekde nieco vypisali, ale zasa 15,5 (a niekde aj menej) na Huertasa proti top timu, to je hratelne, len je to v tomto pripade betko a nic viac.

2.rozmer je, ze tato cast pavuka (A-D) je jednoducho tragicka. Mame tam par vybornych timov, ktore ale dominuju nad tym odpadom + dost castu hra odpad proti odpadu. Odpad proti odpadu je boj o prezitie, malo bodov, obrovsky boj a hranie s tym najlepsim (skupina A). Potom je tam skupina 2 europske kvalitne timy a 2 odpadne timy k tomu, pricom vzajomny suboj odpad/odpad, resp. kvalita/kvalita je na programe az na zaver. Chaos medzi 1.zapasom a 2. tak absentuje (a najma, ked superi su taki slabi, ze starteri za 15-20 minut nastrielaju a skoro vsetci, niekde na urovni hranic, zvacsa nieco pod nou, ziadne extremy, ktore vyhladavam - vid Taliani/Srbi v 1.zapase to potvrdili do bodky (a teraz ma napadol Dellavalle, ktory dal snad 15bodov a ocakaval som, ze sa niekde objavi ... faktom je, ze hrat nieco ako under 9,5 by bolo velmi, ale velmi hranicne).

Spanieli a 3 tragicke timy je dalsia skupina = Spanieli idu na pol plynu, vypustaju chvilu obranu. Potom pochopia, ze takymto sposobom by zapas aj mohli prehrat (cuduj sa svete), zapnu a uz nepustia, pouceni, ze vykon na 20% nestaci aj na podpriemer (zistili, ze Tunisko nie je az taky odpad). Takze mame matchup siroky tim Spanielska vs odpad a 3krat vidime to iste. Moze niekto vyletiet, najma z lavicky, ale je to zlozite, ked kazdy dostane okolo 20minut a rotuje nie 8, 10, ale plnych 12 hracov. K tomu Rubio si zdviha sebavedomie - dlhu dobu otrasny strelec sa v NBA v tomto smere trochu zlepsil a nieco si dokazuje (a la novy lider repre po Pauovi Gasolovi).

A sice zaujimava, ale stale cudesna trojica RUS/ARG/NIG, k tomu biedni Korejci, ktorych utok = naturalizovany Amik (som bol sam zvedavy, ci je to fakt az take extremne a v 1.zapase to predcilo moje ocakavania). Rusi su tim 10-bodovych strelcov. Takze bolo nutne, aby sa niekto v 1.zapase utrhol a aj ked to z kraja vyzeralo na Kulagina, tak ten po rychlych 12bodoch zo zapasu strelecky zmizol. Nigeria je zahada - kvalitu by hraci mali (resp. ju maju), ale nielenze to na ihrisku vyzera neorganizovane, ono to je este horsie v zakulisi. Diogu je polomrtvy, ale hra viac, nez by mal. Uzoh zacne skvele, ale odohra len necelych 20 minut. Udoh nehra skoro vobec. Aminu (hral som under) si v pohode pride pre faul, kedy sa mu zachce, ale on sa do toho moc netlaci (to, ze nestriela z perimetra, to chapem, preto som hral under, okrem ineho). Okogie over hodil, bral to na seba, ale hranica len isla vyssie, super je tazky, ale obranne ARG tiez nie je ziaden zazrak (ocakavam, ze to bude horsie nez v podani RUS).

U Argentiny nejaky chaos? Chaos skor negativny = Campazzo mal zdravotne problemy pred turnajom. Aj kvoli tomu nastupoval do zapasu az z lavicky, resp. hral menej minut (a to musel hrat viac, kedze Laprovittola si pre istotu urobil 2 rychle fauly). Laprovittola v podstate garbage time nahadzal tych 17 bodov, ale toho tazko vnimat ako niekoho druhoradeho. Okrem ineho, proti Korejcanom sa mal ukazat nejaky vyssi hrac (aj ked tam kvalita ARG jednoducho nie je ... inak by na MS stale nesmrdel 39-rocny Scola ... a to ho mam ako hraca rad, resp. mal som). Deck, ktory je SF a hra toho druheho za Scolom na PF. Na C Delia/Gallizzi. Par minut na PF dostane Fjellerup. A Scola minutovu naloz ako sedivy muz proti KOR rozhodne nedostane (+ ma meno a ta hranica pred turnajom startovala vyssie nez mala).

Takze mimo Sokolowskeho s Dellavallem sme ani nic moc lepsie dostat nemohli (a Huertas s vyssou hranicou, aspon v nasich SK). MB ho nevypisalo, kedze nevedeli, co s tym a Fortuna, podobne ako v 1.dni, opisala MB (v 2.dni opisala T...., co robi rada, vid atletika).

PS: Aby som nezabudol, T.... to dnes vypisuje atletickym tempom, pre zmenu. 4 zapasy, potom 1 hodinu nic, vypisu 5., na dalsie sa stale caka ..

PS2: Iroegbu U11,5, Deck U14,5, Ben Romdhane O7,5, Bahrami U13,5, Perez U9,5, Bogdanovic U18,5, Karasev O7,5, Rubio U15,5 (z Fortuny, aby ste nepovedali, ze len filozofujem/stazujem sa/neporadim/kaslem na vas/...). V skladani som slabucky, takze to necham na vas a pripominam, ze under je vzdy lepsi nez over ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.09.2019, 15:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231768973&idb=1134185&hash=bfffda93&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Nemam prilis chut sa rozpisovat (Perez ma pochoval dnes alias najhorsi tip s najvacsim vyuzitim, kedze ho zhodou okolnosti mal T..../MB ... a ano, bola to hlupost, nie smola (hodnotim tip, kombinacia biedneho tipu a vyuzitia je skor taka standardna ironia osudu). Pritom mi vyslo 9 tipov z 9 v doobednych 4 zapasoch (skor ako zaujimavost, nez cokolvek ine).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.09.2019, 0:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

13/15, finalny rozultat mien, ktoreho som realne hral na nejakom tikete (6/8 z tych, co som vypichol na Fortune, aby som bol korektny). Okrem Pereza (boli to stale ..., ale patri to k mojmu tipovaniu, takze sa po par hodinach na tom zvacsa smejem) to nedal ani Ricky Rubio (Spanieli na to zasa kaslali, takze to v zavere dohodil ... o 1bod nad push a 2body nad win (to uz vsetko bolo spravne a znova to bol dolezity tip ... ja si dolezitost nevyberam, ked nemam dobry ucet na MB ... je to snaha zahrat 4-ako, pricom limitujuci faktor je 1 strelec na zapas).

///

Uz teraz som zvedavy, kto vyhra sutaz o najvacsie sklamanie v dalsom hracom dni. Ako som pisal, smutny som, ze som neodhadol rychlost vypisovania ponuky (ti Frantici/Dellavedova "bili do oci" a mali charakter toho, o com som tu vcera/predvcerom pisal ... extrem v 1.zapase u hracov, ktori strelci jednoducho nie su, resp. 1.zapas dolezity narocny zapas/2.zapas povinna jazda a zrejme lahke vitazstvo).

Dwairi po streleckom vybuchu sa podoba na Huertasa s tym, ze Jordanci az tak vela inych alternativ ako Portoriko nema. Ale je to center a Frantici tam maju trio Gobert/Poirier/Lessort (aj ten si asi odbije premieru na MS).

Voigtmann by sa sem pocital tiez, lenze superom je Dominikanska republika (tim, ktory nema vysokych hracov), Nemci na uvod prehrali a toto je teda klucovy zapas o postup (ktory by mali zvladnut, ale uplne jednoduche to asi nebude). Ta hranica ale bola tak mimo (v 1.zapase mali na Nemca u MB hranicu 5,5, pre zaujimavost), ze zahrat sa to niekam muselo. Ked to hodi, zahra sa under v 3.zapase (Jordansko).

Valanciunas? Narocny zapas o postup so solidnou hranicou (nie je ani nizko, ale je hratelna, min. pre kombik ... pre 2-ako/3-ako to patri k tomu horsiemu). Birch? Rovnaky dovod - 1.zapas mu vysiel a hranica zrazu na Tipsporte isla o 3body nahor. Litva ma pod kosom kvalitu (o nieco vacsiu nez Kanada, pochopitelne), aj ked mozeme spochybnovat obranu oboch hracov, ktori sa tam budu motat, prichadza to po dobrom zapase, kde mu toho dost vyslo (aj nejake stastne momenty, kde prisiel k bodom pomerne lahko). Pangos hraval dlho v Zalgirise a celkovo si myslim, ze cesta Kanady by mala viest cez PG/SG, kde maju aj najvacsiu sirku/kvalitu (a super najvacsiu slabinu v obrane).

Dubljevica som z kombika vyhodil, ale v nejakej akovke sa objavuje (nezmenena hranica, 9,5 by potesilo viac, ale v podstate plati, ze by to zrovna v tomto pripade nemalo predstavovat rozdiel), ten zvysok zo zapasu MNE/NZE nechyba. Stretnutie 2 stylov - ultrapomaly a ultrarychly. Aj v pripade MNE - sice zname mena pod kosom, ale nie tak zname svojou hviezdnou obranou (ale plati, ze sa Vucevic vyrazne zlepsil za posledne 2 roky). Needham velmi nizka hranica na hraca "z importu", ktory sice zacina z lavicky, ale minuty dostane (a davat body proti NZE nie je tak zlozite). Samozrejme, proti NZE by mali vyuzivat najma podkosove duo (v skupine s GRE/BRA/NZE) to budu mat proti NZE daleko najlahsie. Co plati aj naopak - NZE center Loe (po solidnom zapase z jeho strany). Loe je trojkar, casto uvolnujuci podkos bojovnikovi od prirody, Fotuovi. Popovic tam zasa smrdi (kedze pri tej biede dal snad najviac bodov z timu, mozno Vucevic mal o kusok viac), takze sa po solidnom zapase (z jeho strany) viac-menej musel vyuzit.

Grecko s Braziliou v znameni opakujucich sa tipov. Barbosa sa mi paci a to velmi. 1.zapas nulova obrana NZE, Louzada/Benite problemy s faulami a podmienky na masivny pocin boli zarobene. To vysvetluje aj tip na over Louzadu, kde 5,5 na startera je trochu mimo, aj ked proti Grecku sa body nedavaju lahko (povedzme, ze SG patri k tym horsie pokrytym postom, ked uz si musim vyberat). Zopakovany Papapetrou/Papagiannis. Uz rozhodne nie s takou vervou, ked u jedneho isla dole hranica a u druheho zasa nevyrastla, aj ked dal 15bodov. Dolezity zapas pre Grecko, cakam zasa viac minut pre Sloukasa (nielen z dovodu dolezitosti, ale aj z dovodu, ze kazdym dnom by mal byt na tom lepsie a lepsie - zdravotne/fyzicky). Uplne som zabudol, ze je tam aj Mantzaris, co vysvetluje nizke postavenie Larentzakisa v hierarchii. V S5 nebol minule Printezis = Giannis hral PF s SF Papanikolaou.

4,5 na Pumprlu? Japonci mnozstvo strat, nepresnosti, neistoty v 1.zapase s Tureckom. Zaroven nielen hratelnejsi tim (Cesi vstupuju do zapasu ako favoriti ... nebudem spekulovat ako velki, ale kedze Japonsko top3 vsadene nemam, prajem im, aby to zvladli), ale aj ofenzivne ladeny/horsie braniaci. Kedze to dopadlo biedne s hlavnou streleckou trojicou (vsetci hodili v 1.zapase tesny over = nulovy chaos/hranice nadalej vysoke/komplikovano hratelne) a u Schilba hranica o bodik stupla, aj ked hodil 3 body (ako reakcia na odhadovany pocet nastrielanych bodov) proti USA, potom sa to chce popozerat v inych vodach. Niekde mam over Balvina, dokonca som chcel hrat over Kriza, ale to som si odpustil. Z Japoncov hram Tanaku (nizka hranica, minuty dostane ... nie je to starter, takze je to hrana, to uznavam uz dopredu).

A este Nemci? Ano, cely podkos by mal zazit renesanciu proti DOM (obrovsky kontrast proti zapase s FRA). Kleber sa javil ako najlepsia volba (lepsia ako Theis, aj ked ocakavam, ze to hodia obaja). Zaroven zasa hram proti Zipserovi. Vyprovokoval ma ten zvyseny kurz na under. Ano, je to opakovany tip na hraca, ktory neoslnil v tazsom zapase, mal dost strel a je starter, ale prave z dovodu, ze by Nemci mohli dominovat/mali hrat cez podkosovych hracov, hram aj teraz under.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.09.2019, 18:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231939585&idb=1134185&hash=064c677e&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Vcera som na vas nezabudol, lenze ...

1, ponuka nestala za moc, hral som, co sa tyka vkladov, najmenej za vsetky dni (aj klikacka na MB ma na vkladoch "vysla" na vacsiu ciastku, to hovori za vsetko)

2, znova nevypisali vsetko (ESP/IRI nic a pri dalsich zapasoch chybala cast s asistenciami/doskokmi, o ktorej som sa po hriechu dozvedel az vcera ... ked mi nikto z vas nevedel povedat xD ... a sameho ma to ani nenapadlo, ze by nieco take a v pomerne peknom objeme vypisovali).

Ani pre zajtrajsok to nie je dychberuce (silne dni, co sa tyka objemu, uz zda sa, su za nami), ale stale podstatne lepsie ako dnes.

///

Najsmutnejsie je, ze uz na kombiku nemozem vyhrat okolo 50k xD (za predpokladu, ze viac nez nejakych 40-60 eur do toho davat nechcem, resp. ze tam nasilu nebudem davat vylozene hranicne/nazorove tipy bez urciteho popostrcenia v pozadi. 2.den to bolo relativne blizko (ja tvrdim, ze urcite blizsie nez predvcerom, aj ked vtedy vysli 3 skupiny a v 2.den 1).

Spat k tipom. Prvykrat snaha vyuzit doskoky/asistencie v kombiku/viac v akovkach na Tipsporte. 2 zapasy nic vypisane sice nemaju (a su to 2 zapasy, kde "akoze nejde o nic" - minimalne je mozne, ze si to mysli SK, ked su to zrovna tieto 2 = USA/JPN, resp. BRA/MNE), ale inak pri tom zvysku je ponuka slusna (CZE/TUR zapas je, ako inak, extrem).

Kombinovat sa da lubovolne, len s drobnym obmedzenim, ktore je logicke a beriem to (nemoznost kombinovat body/doskoky/asistencie v jednom konkretnom zapase ... ale ide kombinovat 2 bodove tipy z jedneho s doskokom z dalsieho a s asistenciou u tretieho).

PS: Na tipoch sa vcera trochu podpisal aj fakt, ze som este netusil, co FIBA vymyslela = uz som to naznacil, t.j. kazdy zapas sa pocita a to aj tie, ktore by podla logiky mali byt bez vacsieho vyznamu. Prenasaju sa 3 zapasy do oboch skupin a je "jedno", ze 2 timy v tej skupine nefiruju, resp. ze jedna skupina bola skupinou a ta druha, s ktorou sa prelina v dalsej faze, bola tou najlahsou na turnaji. Kaslat na spravodlivost, FIBA si vymyslela, ze tych 5-6 tretich zapasov v zakladnych skupinach by bez vysledkoveho tlaku boli velkou prehrou pre basketbal ... (co je holy nezmysel, resp. riesit to tymto sposobom je hlupost na entu a poskodenie viacerych timov). Pritom pripominam, ze sa hra o LOH 2020 (7 timov postupuje priamo, dalsich 16 do olympijskych kvalifikacii s vynimkou Japonska, pochopitelne).

///

CAN/SEN ... Ndoye na doskoky a Pangos na asistencie. Strelcov som snad ani nehral - ponuka sa Ejim, ale to je atlet a bude hrat proti atletickemu superovi. Birch hra C a Senegel ma ktoru poziciu najlepsie pokrytu? Ano, centra (kde teoreticky moze nastupit polovica timu, keby to bolo nutne). Pangos, kedze je to tvorca hry, hranica nie je az tak vysoko pri fakte, ze v oboch zapasoch (proti lepsim timom) mal zhodne po 8 asistencii (hranica 5,5) a v zapase ide o dost (aj ked to nemusi byt vidiet, na prvy pohlad, kedze oba timy nepostupuju do 2.kola a budu bojovat "len" o 17.-32.miesto.

BRA/MNE ... este vcera som si hned zahral akovku, mysliac si, ze toto je zapas "o nic". Avsak, po zisteni, ze sa prenasaju vsetky 3 zapasy, ma zrazu zapas podstatne vacsi vyznam, nez sa povodne zdalo. Vcera som zahral 4-ako Louzada O4,5/Vucevic U15,5/Needham O6,5/Felicio O6,5 (t.j. traja lavickari do overu s velmi nizkymi hranicami a starter s vysokou do underu). S dnesnou perspektivou je tato akovka bez hodnoty, aj ked moze vyjst (system under na vysoke a over na nizke je tam stale zakoreneny, avsak uz tomu chyba ta nadstavba - v tomto pripade minutaz); zrazu z toho zapasu nie je mozne nic vytrieskat pri ponukanych hracoch (Varjeo po skvelom zapase, hranica strasne nizka, ale pri vedomi, ze zapas Brazilia bude chciet vyhrat, by to hodit mal, ale nie je to nic, co by ma dvakrat lakalo; z MNE hrat kohokolvek do overu je cire sialenstvo a to snad s vynimkou Needhama, ktory ale aj proti NZE sa dokazal raketovo vyfaulovat (do 3 minut na palubovke 2 fauly, za 5-6 minut 3 a do 10 minut snad 4 = moc toho neodohral a 2 trojky v zavere sa az privelmi ponasali na Abercrombieho v 2.hracom dni - nizka hranica, nula bodov do poslednej minuty a potom dal presne tolko za par sekund, aby bod chybal, co je najhorsia varianta aj do blizkej buducnosti).

GER/JOR ... ano, ide o nieco, ale Nemci by mali byt o parnik nad Jordanskom, aj ked dokazali prekvapivo prehrat s huzavnatou Dom. republikou. Schroder by to nemal na seba tak brat, resp. ked mu to pojde, malo by to znamenat pohodlne vedenie a rozptyl minut v zavere viac smerom k lavicke (+ mozno nejake tlaky z NBA na hracov, ktori za Nemecko hraju, kedze turnaj sa "skoncil" ... minimalne z pohladu ambicii nemeckeho timu ... uhrat top23 by nemal byt problem aj bez max. nasadenia)

TUR/CZE ... uz vcera vypisali a hned som hral logicke mena = under Mahmutoglu, under Schilb, under Bohacik. Skvele nacasovanie, najma u ceskych hracov, kedze hrali s JPN, proti ktorym sa dobre strielaju body a idu hrat proti TUR, kde to bude boj. Zaroven Saty bude mat dobry matchup a zle to nebude pre Cechov ani pod kosom (Balvin). Schilb prichadza z lavicky a na lavickara je 11,5 extrem (ked nejdu hrat zapas s timami ako Filipiny alebo Korea, kde by lavicka dostala 25 minut a super by nekladol velky odpor, co sa tyka branenia/celkovej kvality). Paci sa mi aj Erden, ale moze byt problem hodit 5bodov, ale je to z kategorie "nuka sa to". Asistencie a doskoky - nemam vobec paru, vsetko vyzera ako-tak dobre.

LTU/AUS ... suboj o prvenstvo v skupine a dolezity dielik v boji o QF (mozno este vacsi po prehre GER s DOM ... kto vyhra, mal by to mat vo vrecku). Valanciunas over (aj ked hranica je vysoka a v podstate v poriadku) a Bogut doskoky (strasne nizka hranica, co potvrdilo aj betko tou svojou). Inak uz je to zlozitejsie - hrat undery na Inglesa (doskoky/asistencie), ked on ten triple-double moze atakovat aj proti LTU (tym chcem povedat, ze to nie je az taky ulet, ako by sa mohlo zdat). Mills under, ale je to hranicne, podobne ako Kalnietis over na asistencie.

GRE/NZE ... prekvapivo priamy suboj o postup. Ili je backup PG, hral v prvych zapasoch dobre, ale tomu odpoveda aj hranica, resp. jeho vyuzite suviselo aj s problemami s faulami u Taia Webstera. Zaroven je rozdiel, ci tim hra proti BRA/MNE (na rozohravke) a proti GRE. Grecki strelci, pri tych lajnach, nehratelni (odpadlici su zasa nizsi a hviezdy musia zabrat, ked nechcu ist predcasne "domov"); NZE zaroven nie je ziadna obranna hradza, takze nizka hranica a prihodny super = hodit to moze fakt kazdy, aj ked vsetci to rozhodne nehodia (ale vacsina rozhodne moze a asi aj hodi). Preco potom Thanasis under? Pretoze moc priestoru zatial nedostal, ocakavam, ze sa jeho brat posunie vyssie (citaj, ze nebude hrat SF a bud bude hrat PF alebo dlhe minuty dokonca centra, kedze veteran a mladik sa najma v obrane moc neosvedcili, resp. na PF je Printezis, ktory ako jeden z mala ukazal formu v minulych zapasoch a je skoda, aby jeden z dua Giannis/Georgios dlhe minuty sedel na lavicke, prip. aby hral Giannis SF). Loe under, znova (kedze minule znova dal dost bodov a vliezol sa do underu len tesne + solidna uspesnost strelby) a over na asistencie Calathesa (snad ho niekto umravni a zacne na ihrisku robit to, co ma a vie najlepsie = nestrielat nezmyselne mnozstvo trojek a nekaslat na obranu/navrat).

USA/JPN ... uz pomerne tradicne nehram nic. Ktorykolvek Amik moze hodit over a ak nebude hram Tatum, bude hrat zrejme viac duo Barnes/Middleton (lenze su to Japonci a v zavere mozu hrat aj s dvomi vtipnymi centrami vedla seba - Lopez/Plumlee a podobne vtipne kombinacie).

FRA/DOM ... po underoch s JOR prichadza navrat do reality; je to priamy suboj v boji o QF, takze ziadne vypustenie, ale zaroven je to "len" Dom. republika. FRA ma velku vyhodu pod kosom, takze hrat aj nizsie hranice na strelcov mi pride trochu hlupe. Zahral som niekde Goberta over (na body, doskoky da asi tiez, ale je tu riziko, ze bude hrat menej, nez by bolo mile), MBaye nie je pre mna standardne meno + neviem, co je s Batumom, ktory nehral minule ani minutu (pohladam, zistim). Under na asistencie u Solana (bet365 to ma vypisane dobre/lepsie ... a to som nevedel, ked som to povodne hral). Samozrejme, Liz do underu sa zasa pyta, aj ked nie je to hranica, ktoru by som hodnotil ako ulet (a dalo sa pritlacit aspon o bodik, mozno o 2 - vid ma priemer po 2 zapasoch 16 ... z 2 zapasov, kde v oboch isiel za vypisanu hranicu, takze ziadne harakiri a la 25bodov a 9 alebo nieco podobne).

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231959443&idb=1134185&hash=0fda1a00&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231961898&idb=1134185&hash=07b5afce&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

bet365 A.Garcia/M.Bjelica/Ntilikina/Goulding/Ulanovas? (uz trochu hranicne) = vsetci under. Udajne bet365 uz pomerne obmedzuje kombinacie strelcov, dokonca aj medzi inymi zapasmi (sam som neskusal, kedze nemam kde, ale udajne nejde vsadit napr. akovka Garcia/Goulding/Ntilikina a ani mnohe ine).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.09.2019, 0:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes najhorsi den po vsetkych strankach, ktore k tomu patria - na moje pomery dost KO (aj ked stale tych tipov vyslo mnozstvo), obligatna neschopnost to zmysluplne pospajat (niekedy sa spatne aj sam cudujem, co som dal k comu) a taktiez (co suvisi s poctom KO, aj ked nie je to "rovnaka kategoria") velky pocet tych tesnych zalezitosti, najma u hracov, na ktorych zalezalo (Calathes/Mahmutoglu, samozrejme Pangos a asistencie, ale to skor ako ukazku, ze aj ten najlepsi tip moze zhoriet, Bogut ...).

Stastie, alebo aspon nejaka hmlovina, ktora sa na stastie ponasa, sa tam rozhodne objavila, lenze dnes to bolo v zapasoch, ktore mi boli "ukradnute" (v tu dobu, viem si predstavit, ze by to mohlo byt uplne inak).

Nepochopil som Grecko, co tam stvarali (obranu/neschopnost to ludsky dohrat/sice uz vylepsena strategia s Giannisom, avsak zasa stale nedoriesena zostava na perimetri ... je to jeden velky neporiadok). Nepochopil som Turecko (neviem, ci som to pisal aj tu, ale Wilbekin/Melih vedla seba, dlhe minuty, to nemohlo viest k niecomu inemu, nez k prehre ... PG dokonca nehrali ani plnych 40 minut a pritom dost minut mali hrat vedla seba - z dovodu obrany/akej-takej rozohravky/vystavby hry ...).

Stve ma, ze som sa nedokopal k zahratiu CZE, aj ked som si dal podmienky, ze to zahram v pripade vyhry Turecka (nad USA ... hovoril som si v situaciach, kde bolo umenie ten zapas pustit/nevyhrat), resp. nejakych kurzov, ktore sa az tam nevystverali. Mal som to hrat aj s nizsim kurzom a mozno taka prehra Turecka s USA, aka sa im stala, ma mala v tom len a len popohnat (lenze ja som videl skor rast kurzu nez nejake zasahy do psychiky ... co si nemyslim, ze bol hlavny dovod prehry).

///

Zajtra DL, vsetko pripravene (z dnesnej gule som nehral nic a som za toto rozhodnutie rad - stacilo, ze basket dnes nefungoval, ako by som si predstavoval a na guli, keby som hral tu jednu vec, co sa ponukala, by som prehral tiez) a tak nebudem prilis rozpitvavat basket (z dovodu, ze sa mi uz moc nechce, resp. z dovodu, aby to, co tam je (uz podropovane, ale to do akoviek vonkoncom nevadi, resp. inak sa to vsadzat ani neda, ked clovek nechce hrat sola za @1,82 - co nikto normalny robit nemoze ... a aj keby sa nieco na solo/2-ako z toho isteho zapasu nukalo zahrat, tak sa to aj tak neda presne vystihnut (clovek vystihne nedropnute kurzy len tam, kde ponuka zrovna za moc nestoji).

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70232073766&idb=1134185&hash=58c47aac&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Nechcel som tam po dnesku pchat asistencie/doskoky (a ani to nasilne nafukovat). Zo strelcov snad este Colmenares over, Metu under, Blatche under, Gallinari under, Juancho over. Asistencie/doskoky zapracujem skor do kombika s atletikou (ked to nebudu vypisovat do 10/11 zajtra rano, resp. ked nebude atleticka ponuka prilis biedna).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.09.2019, 6:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/w7q1gw3n
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.09.2019, 9:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70232089562&idb=1134185&hash=cb504f78&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Ponuka na prvy pohlad "bohata", ale co z toho, ked tam nic suce nie je. T.... neurobil zavazne chyby a ked tam nejake su, tak su drobne, resp. su skor na baze spekulacie (alias vypisali 5 z 8 v urcitej hierarchii a pritom ten 5. je urcitym sposobom velmi neisty svojim vykonom - napr. Pozzi). Niekde takato h2h absentuje (napr. Ibarguen).

Prekvapeny som, ze je Perez dokonca 1.favoritka, resp. h2h Norman/Kerley (1,25 na Normana, ktory naposledy prehral s Kerleym? ... zaujimave). Inak je to taky standard, kde sa bude dat nieco hrat, ale s tym, ze cakam, ze to vypise aj Pinna (vo vyssom kurzu uz len kvoli vyske marze).

Solo hram Zango/Scott 1 a Obasuyi/Pozzi 1.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.09.2019, 17:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70232126495&idb=1134185&hash=f6bf9063&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

A kombik na zajtra. Dnes bol znova blizko vacsi zasah, ale ako to uz byva, na poslednu chvilu sa to musi ...

Dnes sice nie minus, ale rozbehnute to bolo, konecne, na riaden zasah, lenze to by podkosovi starteri Spanielska museli dokopy doskocit viac nez 8 lopt. A pritom vyrovnany zapas, slaba uspesnost strelby a superom Taliansko, ktore nema centra (to uz dlhodobo, ale na tomto turnaji ani Melliho). Na toto plati len slovo "vyjeb" - zapas som cely videl (Claver mal do dnesneho dna dokopy 4!! obranne doskoky v 3 zapasoch ...). Na MB taka klasika - nejaka 4-ako vysla (vysla vacsina tipov), ale je potrebne, aby vysiel aspon o 1 jeden tip viac, aby z toho bol aky-taky uspech (alebo aby tam boli 4 skvele tipy a opakovane hrat len tie ... co sa zatial neurodilo).

Japonsko vsetci overy, primarne ta prva cast kombika. Preco? Nehra Hachimura a T.... na to zareagoval len tym, ze ho nevypisal - lenze zabudol upravit hranice. Zaroven akurat zapas s ofenzivnym NZE, kde by to mal byt jeden utok za druhym a skore atakujuce 200 bodov (celkovo). Zaroven Japonci po biede s USA, kde sa darilo len Babovi (ten dostal vacsi priestor, aj vdaka vysledku, aj kvoli Hachimurovi).

Opakujem Boguta (minule skoro nehral, vyfauloval sa a nebol z toho nadseny, tentokrat bude hrat proti nizkym Dominikancom a po minulom zapase mu bude chciet trener dopriat viac minut na zvysenie sebavedomia/udrzanie herneho rytmu) na doskoky. Z dalsich tipov sa mi paci Bohacik neda 4 trojky (dropnute na 1,5, ale ako doplnok je to viac nez skvele - dat 4 trojky v zapase nie je lahke pre nikoho, nie este pre Bohacika a toboz po 3 zapasoch, kde mu to islo).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.09.2019, 1:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70232289433&idb=1134185&hash=8c5d609e&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

V plane nebol kombik, ale napokon sa to tak zislo, ze vznikol (a paci sa mi ... fakt by som nepovedal, ze vzide nieco zmysluplne)

Mozno az teraz som si zacal vsimat tie specialne ponuky. Campazzo neda double-double (@1,5 ... bolo dokonca 1,55), Rubio to iste (@1,4 ... bolo 1,45). K tomu under 1,5 na bloky Datomeho (@1,6). Toto trio mam spolu v akovke + nejake verzie.

Rovnako ma znova bavi Waczynski a dalsia "specialna" zalezitost - body+asistencie (to moze vymysliet len T....). 19,5 hranica, pritom na body maju 13,5 a minuly zapas (co som hral tie asistencie under 4,5, dokonca za 1,5 ... hovori za vsetko) mali 4,5 cisto na asistencie. Dokonca keby som bral prvotne overy (14+5), vyjde mi under na body+asistencie (ich specialna verzia). A to sa bavime o minulom zapase. Samozrejme, tusim, ako to vzniklo (predminuly zapas 14+6 a minuly 18+2 ... co by mna malo tesit a aj tesi). Under na body je potom kombinovatelny s underom na Decka, aj ked to kombo ma vacsiu hodnotu.

Znova Gary Browne na asistencie (rovnaka lajnu som hral na MB v zapase so Srbskom .. a ano, to bol tazsi zapas = menej kosov od PUR + stale zapase, kde islo o dost). Riziko je v tom, ze PUR uz nejde o nic (rovnako ani ITA - kvalifikovany do kvalifikacie o OH uz su a postupit do QF nemozu ... avsak pre PUR by vyhra nad ITA a posun na 9.-12.miesto (zalezi ako budu hrat ine timy v inych skupinach) bol obrovsky uspech, pre ITA stale drobne sklamanie.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70232289348&idb=1134185&hash=fa5d4fe3&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

///

A k dnesku (resp. uz vcerajsku)? Japonci, to bola pekna ukazka toho, ze stastie je v tomto typu stavok nutne. Ja som to vedel, ale nemal som na vyber. Inak povedane, ked nieco viete (a zaroven vidite, ze ina SK ma hranice posunute o 4-5 bodov na tych istych strelcov ... cim netvrdim, ze som s tym suhlasil = povedzme, ze tam boli o 1-2 nadstrelene), musite to vsadit. Viem si spocitat body, kolko potrebujem od timu a to za idealnej situacie (5 overov presne na hranu). Lenze, Japonci uz moc inych schopnych hracov nemali. Bola to idealna situacia - tazko dostanete do podobnemu zlomu zrovna tim ako NZE, resp. po zapase s USA, kde to okrem Babu moc Japoncom nepadalo.

Realita bola najhorsia mozna a aj tak mi nevysli 3 strelci o 1, 2 a 4body. Horsie bolo, ako inak, ze som si vybral (ako pomyselnu jednotku, ale vyberalo sa, zrovna proti NZE, velmi zlozito) zrovna toho, ktory to nedal najjasnejsie (bolo by to jedno, akym sposobom to nedal, ale uvadzam to ako vtipny paradox). Nebolo prilis mile, ze vsetky body (a neskor aj strely, kedze sa mu darilo) vyzral jeden hrac, ktory to hodil o parnik a zvysok mal smolu. Nebolo dobre ani to, ze Japonci zahrali mizerne (malo bodov, resp. jasny zapas a v zavere tak uz minuty dostala na ukor starterov aj lavicka).

Okrem toho to ale pomerne slapalo a tak to aspon nebol najhorsi mozny den (Pangos a Watanabe mrzeli ... ono je zaujimave, ze Pangos ma v takom zapase "len" 4 asistencie ... ano, vedel som, ze bude hrat len uvod 1. a 3.stvrtiny, kedze to bude jasny zapas ... a kedze to bude jasny zapas, malo by mu to stacit na 6 asistencii). Myslienka nemohla byt az taka zla, ked ma o 2 dni skor zarezal s rovnakym superom Schroder, resp. nemohla byt zla, ked kolega na rozohravke (Cory Joseph) mal za podobnu minutaz/hral spolu s nim 8 asistencii. Je to podobne ako spanielski centri proti Taliansku (sam som zvedavy, co zajtra pod kosom predvedu, ale pustat sa do overov (celkovo doskokov na Spanielov) sa uz rozhodne nebudem.
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 73
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 47
Vklady: 120 unitů
Výhry: 129.39 unitů
Profit: +9.39 unitů
Yield: +7.83 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.11.2009
Tipy a sázky: 156
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 208.5Hodnocení kvality tipů: 208.5Hodnocení kvality tipů: 208.5Hodnocení kvality tipů: 208.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.09.2019, 16:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Velká gratulace a díky za KOMBÍK.Děláš to dobře, jen tak dál notworthy
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.09.2019, 23:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70232387035&idb=1134185&hash=aaefcb53&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Znova, kombik nebol v plane. Ale ... je tam dost tipov, ktore su "tazke", ale mam na ne nazor. Alebo inak ... hranica je trochu nizsie/vyssie (... nez by mala byt/ma konkurencia atd.), dalsie okolnosti su sice skor negativne, ale hovorim si "preco to neskusit" (maly vklad, zamerne hrane ako 3zo4/4zo4, pretoze nemusi vyjst skoro nic a moze ... ked vsetko sadne, vyjst vsetko, resp. 3 skupiny).

Tentokrat nevypisali ziadne ulety v specialoch (a to som sa po vcerajsku pozeral a pozeral, tak zbezne, uz pocas vypisovania). Potom nebol cas (klasicka nedela) a az k veceru som si k tomu sadol, aby som v pokoji prelustroval kompletnu ponuku (dnes tam nebolo, na prvy pohladu, nic tak extra, kde by som musel lutovat drop ... a pri vcerajsej ponuke platilo, ze ludia niecomu aj pekne pomohli alebo to nechali tak (vacsina tipov bez dropu/s navysenym kurzom ... nie vecne, ale mnoho hodin urcite).

Niektore veci zahrane 2-ako/3-ako, ale nic nie je vyuzite viacnasobne, ani za vacsie vklady, ani nic podobne (ako Waczynski/tie double-double nezmysly apod.).

Zajtra teda klasicky den "za malo penazi, (snad) vela muziky".

///

Dnesok bol ... velmi dobry. Velmi dobry ale nie bezchybny a uz vobec nie dokonaly (ak taka verzia tiperskeho dna existuje ... mozno keby vysiel ten kombik na 45-55k xD).

Tych par negativ? Browne a asistencie, kapitola druha. Ono to malo ale hlbsi pribeh. Dobre, dal 3, podla ocakavania PUR nastrielali hodne bodov (hral som over zapas/TT na PUR ... to ma napadlo az po tom, co som tu dal strelcov/ine rady na props/kombik ... vsetko standardne, co davam kazdy den), jeho alternant, s ktorym si rozdelil minuty 50na50 (co bolo to spominane riziko) dal asistencii 5. Vyjeb nie, ale smolny moment urcite.

Lenze ja som v tom zapase, z pohladu ponuky Tipsportu, mal 3 zaujimave zeliezka (vsetko v specialnej ponuke = nie body) = Datome bloky, Balkman doskoky a Browne asistencie. Lenze som doskoky (rovnaka lajna, o kusok lepsi kurz, pretoze rovina MB nie je 1,82, ale 1,88/1,89) na Balkmana hral na MB, ako jedna z dvoch tip veci, ktore tam boli (a prezili prvu vlnu dropov). Vecer si potom hovorim "vsak uz toho Balkmana mas skoro v kazdom pokuse na 4-ako na MB, preco by si to znova daval aj do akoviek na Tipsporte. Chybou nie je, ze som hral Brownea, chybou bolo, ze som niekam nedal Balkmana ako rovnocennu/teoreticky o kusok lepsiu alternativu.

Balkman bol v hre aj v kombiku, ktory ste mohli vidiet a ktory napokon vysiel. Povodne to mal byt kombik cisto bodovy. Aj bol, avsak ked uz som to chcel odoslat, hovorim si "preco hrat Marjanovica uz s dropnutym kurzom, ked je tam v podstate rovnocennu alternativu under doskoky (s tym, ze ked sa mi paci len 1 tip z bodov, da sa nahradit polahky specialom aj v kombiku)" a nasledne "preco nezahrat to najlepsie zo zapasu ITA/PUR (Datome bloky) a riskovat s Balkmanom body, ked to bol tip z kategorie rizikovy/jeden z poslednych v tom kombiku".

Ano, mohlo to dopadnut aj fatalne (v hre bola aj Browne a asistencie) a mohlo to dopadnut aj lepsie (cisto bodovy kombik, resp. Balkman doskoky). Jeden void ubralo nejakych 500 eur, ale stale je to solidna vyhra.

Toboz ked som sa zasa lucil s dobre rozbehnutym kombikom. Zapas PHI/IRI. Dopredu som vedel, ze Perez bude boj. Preco? No pretoze aj ked hral zvacsa dobre (najlepsie z celeho timu), chodi do hry az v 2.stvrtine, potom odohra dost minut v 3. a koniec. Dnes tomu nebolo inak. Preco som to potom hral? No z dovodu, ze z 13,5 skocila hranica na 8,5 (stacil 1 horsi zapas) a taktiez z dovodu, ze rychly a sikovny Jaymar (alebo JC) sa perfektne hodi proti timu ako Iran (na palubovke je zvacsa dost zombikov, ktori Perezovi nemozu stihat, resp. mozu max. zatiahnut rucnu brzdu). Problem nastal, ked si prisiel pre dalsie 2 TH a 2. (mal 8bodov) nepremenil. Behom par minut isiel standardne dole a uz som videl, ze v hre sa viac neobjavi. Chvalabohu, nestalo sa. Prisiel, vypytal si dalsi faul a tentokrat mi uz neprekazalo, ze premenil "len" jeden TH.

Zvysok kombiku bol skoro az prechadzkou ruzovou zahradou - perfektne priebehy (dominancia ARG), skvele odhadnute niektore veci (vyuzitie Marjanovica) a ako inak, princip posledneho zapasu (Waczynski dokonca 2 po sebe, vid vysvetlenie hranice, Deck a jeho o parnik najlepsi pocin s takmer perfektnou strelbou, naopak bieda od Moreiru, kde hranica padla pod 10, skvely strelecky zapas Kulagina ... k tomu prihodni superi).

///

Zajtra bude k videniu atleticka novinka "The Match". Uz som to spominal, je to snaha inspirovat sa Ryder Cupom (Laver Cupom, ktory je taktiez inspirovany Ryder Cupom), t.j. vytvorit tradiciu superenia USA a Europy. 4 Americania a 4 Europania vo vsetkych atletickych disciplinach.

Bez pripravy (primarne z dovodu, ze nie je velka pravdepodobnost, ze nam niekto vypise akukolvek ponuku; sekundarne z dovodu nahusteneho programu pocas vikendu), ale trochu to obzrete mam a este mozno nieco pozriem (keby "motyka vystrelila"). To len ako informacia na okraj.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.09.2019, 12:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70232496049&idb=1134185&hash=f8bb1b23&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Dnes mam len toto ...

Mozno este stihnem nieco nakombinovat zo vsetkych 4 QF (v tom case boli vypisane len 2), ale z POL/ESP sa kombinuje zle (herne by ESP mali POL rozmetat, lenze pozname Spanielov, takze to vlastne moze byt, kvoli pristupu favorita, pomerne vyrovnany zapas).

Naopak zo SRB/ARG sa da vybrat toho viac. Samozrejme, v tejto faze uz tazko najdete nieco extra (a ak ano, uz je to extremne naviazane na priebeh/matchupy, t.j. celkovy odhad toho zapasu, nez na ustrelenu hranicu).

Ako som pred MS pisal, prvych 10 dni budem chodit do toho naplno (co sa stalo) a teraz pre mna zacina faza, kde sa z tipera menim viac na divaka a tieto dropne tipy su uz len takym korenim k pozeraniu daneho zapasu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.09.2019, 12:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70232523183&idb=1134185&hash=39d35898&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70232523607&idb=1134185&hash=309b832a&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Alebo takto ... (Bohacik under sa da pouzit, Jovic asistencie, Campazzo asistencie ...)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.09.2019, 17:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skur.... Spanielsko alias "tusil som to, ale nastvany som aj tak". Nulove nasadenie, nulova obrana a odskocili az v case, kedy mi to bolo u ..... (3 minuty pred koncom). A ja by som z toho zapasu nehral nic, len cim menej zapasov, tym je vacsi tlak na to, aby sa hralo aj prave "z takychto zapasov" (dobre znama vec z MB).

Takze cisto z dvoch zajtrajsich zapasov uz nehram nic. Goberta mam zahraneho na doskoky (na body kaslem, ked akovka s tym padla, trochu smolne) a jedine, co som si privsadil (pred chvilou) je Gobert double-double (je zaujimave, ze dnes to na Campazza nevypisali - urcite by som hral za kurz a la Gobert @4,0). Potom inde je Bohacik under a to su tak jedine tipy, kde "zijem" (uspesne tipy zo zapasu SRB/ARG - Campazzo/Laprovittola/Jovic (tam to chcelo stastie, aj ked za normalnych okolnosti (Srbi hraju dobre, Djordjevic tam zasa nedava komicke duo Marjanovic/Raduljica ... obrana je druha vec, ale ta s asistenciami az tak nesuvisi).

Takze mam zajtra pohodu. Ked nevyjde nic (rozbehnute akovky), budem dost zvazovat, ci sa budem zaoberat (tipersky) MS aj vo stvrtok/piatok. Druhou podmienkou je charakter bojov o umiestnenie (neuspesni v SF, boj o 5.-8.miesto). Tym, ze Srbi prehrali, je stale mozne, aby sa vo stvrtok stale hralo o miestenku na OH 2020. K tomu staci jedine = aby zajtra vyhrali "favoriti", t.j. europske timy padli. V tom pripade v SF zostane len ESP, resp. 4z5 timov z Europy v QF by prepadlo do bojov o 5.-8.miesto. Ak ale vyhra FRA a/alebo CZE, potom v bojoch o umiestnenie nepojde uz o nic (vyznamne, samozrejme, timy ako CZE/POL budu hrat stale naplno, timy SRB/USA/FRA/AUS budu hrat na pol plynu, najvacsie hviezdy budu hrat malo minut, ti, co si moc nezahrali, dostanu 20 minut+ atd).

Samozrejme, je vo hviezdach, ako zareaguje SK v pripade, ze v zapasoch o konecne umiestnenie nepojde uz o nic velke. Nemyslim si, ze T.... nevypise nic - to skor mam vacsiu obavu, aby taka situacia nastala, aj ked FRA proti USA pomerne verim (aj ked po zapase proti AUS o trochu menej ... nie z dovodu tesnej prehry, ale z dovodu nadstandardnej strelby timu, resp.. dvoch hracov - co okrem ineho znamena, ze v plnej nahote pred USA odkryli svoje karty a Gregg Popovich nie je Sarica/Skortopoulos/Djordjevic ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.09.2019, 0:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nastala ta "pozitivnejsia" varianta = tipy vysli (aj ked malo to svoju skrvnu na krasu - o chvilu vysvetlim) a v zapasoch o 5.-8.miesto sa uz nebude hrat o priamy postup na LOH. Negativnejsia vec je (o tom som vedel dopredu, ale mohla vypadnut Australia ...), ze mame dvojice SRB/USA a POL/CZE. Jedna dvojica je o tom, ze nikto nema naladu na zapas/basketbal/akekolvek superenie o cokolvek tak podradne ako 5.miesto (ked ste prisli pre titul/aspon medailu) a druha dvojica je o stale pokracujucom sne, ktory sa ocakavanym nepostupom do SF nekonci.

Zaroven je tu faktor "2 timy hrali az dnes, pricom ich superi hrali svoje QF o den skor". Toto nie je faktor, ktory by hral ulohu v zapase SRB/USA, avsak v zapase CZE/POL je to nieco, co stiera (uplne/ciastocne) kvalitativny rozdiel medzi oboma timami (je to dovod, preco som nehral CZE ako drobneho outsidera pri vypise Tipsportu).

Co teraz? POL/CZE sa tipuje velmi zle. Kazdym dalsim zapasom su SK tazsie porazatelne. Preco? No pretoze kazdym dalsim zapasom sa hranica dostava tam, kde mala byt od zaciatku. Aby sa tieto hranice dali porazat, potrebuje do hry vstupit iny druh chaosu = zranenie doleziteho hraca, slabsi super, vyrazne lepsi super nez spominany tim alebo zapas, kde "nejde o nic". Co plati z tohto v zapase CZE/POL? Absolutne nic. Zaroven POL je tak slaby super a CZE ich tak dobre pozna (a pravom si na nich veri, vid dvakrat ich polahky zdolali v pripravE), ze ja nemozem hrat ani proti konkretnemu hracovi. Mozem hrat, teoreticky, Balvina (polsky podkos je vtip), len Balvin sa do striel nehrnie, ked to slape timu okolo a zajtra to moze slapat naozaj komukolvek (Polsko je v obrane silne ... na pozicii Ponitku a inak je to len bojovnost/zarputilost).

SRB/USA, strategia je jasna, ale ... Bogdan je jasny under, ale na MB si k tomu nic nepridam (zatial maju vypisane props len pre zapasy o umiestnenie) a na Tipsporte? Urcite nebrat POL/CZE ako nieco vhodne na doplnenie. Zahral som si za minimum ("je mi to jedno" alebo "otvirak" - vsadit skor, nez to niekto dropne) Bogdan U/Brown O (jediny Amik, ktory nie je starter a je vypisany, zatial). Zaroven strelec, nizka hranica pre zapas, kde ani jeden tim nebude branit ...

Hral by som Kembu U15,5 (hranica z MB), ale 13,5 uz je hranicne, toboz pri fakte, ze obidva timy mozu v pohode dat 100 bodov (alebo aj nie, ked budu hrat velke minuty hraci ako Plumlee/Lopez/Raduljica/Bircevic a bude sice mnozstvo pokusov/biedna obrana, ale obrovska neefektivita/malo striel za 3 ...). Kemba 13,5 na T.... je kvoli dnesnemu biednemu vykonu Walkera v QF (keby dal 25bodov, hranica bude aj na Tipsporte 15,5, mozno dokonca 16,5).

Hram over za 1u (190,5). Ten najvyssi, ktory T.... vypisal. Plati, ze bud nevyjde ani ten zakladny (okolo 180bodov) alebo vyjde akykolvek. Samozrejme, tento tim nehral ako standardny celok USA na velkom sampionate v poslednych rokoch. Kvalita timu je len jeden dielik, tym druhym je trener - dnes dostal vysvedcenie jeho dvojmesacneho snazenia (upozorneni pritom bolo viac - AUS v priprave, zapas s TUR ... biedne posledne 4.Q prakticky v kazdom zapase MS).

///

Som zvedavy, co tam bude rano (vid dnes tam pribudli specialy body+doskoky+asistencie, takze som zahral kombo Gobert a z 2.zapasu som vybral Boguta). Ano, s rizikom toho, ze si rad spravi hlupe 2 rychle fauly (co do bodky naplnil), avsak s myslienkou, ze CZE ho pod kosom nema cim branit (a chodi z lavicky, takze tam casto nebude ani len ten Balvin) a dokaze zbierat solidne cisla nielen z bodov a doskokov, ale aj asistencii (8+6+3 nemal byt problem, pri nejakej solidnej minutazi 17-20 min). On to skoro dal aj s tymi 12min, stacilo len, aby Patty Mills premenil lahucky kos z podkosa, Bogut by mal asistenciu (peknu, treba priznat) a na tu 16 by to sadlo ako uliate. Takto 10+2+3 a pechacek ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.09.2019, 12:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Posledny tip MS v basketbale = CZE proti SRB. Hral som uz vcera, takze som hral kurzy podstatne nizsie nez tie dnesne. Dnes je kurz skoro vsade okolo @10,0 (a mne sa to pacilo aj za 6,5-7,0).

Samozrejme, Srbsko ma lepsi tim, ale to v akomkolvek sporte nie je to najrozhodujucejsie. Najdolezitejsim faktorom je motivacia (nielen v sporte, treba dodat). V tomto smere ma CZE velku vyhodu, kedze 5.miesto by bol historicky vysledok (a aj keby nebol, pre outsidera/prekvapenie MS je 5.miesto extremne zaujimave, pre jedneho z favoritov na titul v ziadnom pripade).

Oproti zapasu s POL zaroven CZE nema vyhodu kratsej regeneracie, takze ma "nic nedrzi" od tohto tipu. Uplne ma nedrzi ani charakter srbskeho timu (obrovska vyskova vyhoda). Keby to Srbsko dokazalo ucinne vyuzivat, potom v ziadnom pripade nemozu prehrat s ARG, resp. keby Cesko nedokazalo hrat s vyssimi timami, tazko by uspeli s BRA.

Som skalopevne presvedceny, ze je to extremne hodnotny tip. Uz nie som taky presvedceny, pochopitelne, ze tip aj vyjde, ale za tym prvym si uz teraz stojim (hovorim to dopredu, pretoze som si vedomy, ze vysledok moze byt naozaj roznorody). Tvrdil by som to pri kurze @6,5, takze @10,5 sa zda byt az neuveritelnych kurzom. Jedine, co ma trochu stve, ze mam uz relativne vysoky vklad na nizsom kurze a tak sa mi uplne nechce extremne prikladat na ten vyssi (drobne som pridal).

///

OT: Predavam(e) hrozno (rodinny vinohrad), odroda Svatovavrinecke. Cena 0,45 eur/kg. Mnozstvo 2 tony. Lokalita Hlohovec. Telefon: 0903950037

Pisem len informacne, keby nahodou mal niekto zaujem, prip. poznal niekoho, kto ano.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.09.2019, 19:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hrozno pooberane, takze sa mozem naplno vrhnut na atletiku (10-dnovy maraton startuje tento piatok). Netradicne dejisko, v netradicnom termine, s neprijemnymi klimatickymi podmienkami a so znacne pozmenenym rozpisom disciplin (co bude ovplyvnovat tipovanie).

Medzi MS v basketbale a MS v atletike som si trochu od tipovania oddychol a som zrejme v spravnom nastaveni na bliziaci sa dalsi vrchol mojho tohtorocneho snazenia. Zial, v tom medzidobi sa vyskytli neprijemne okolnosti ohladom mojich moznost si vsadit (na Tipsporte, treba hned dodat). Ciastocne si za ten vyvoj mozem sam (je to velmi podobne prihode, kde som sam nezahral tip, snazil sa ho hodit aj sem/podelit sa on a vysledkom bolo, ze nemal som to vsadene ani ja a nestihli ste to vsadit ani vy ... takze nieco na sposob "za dobrotu, na zobrotu"), ciastocne je to len zhoda nahod, nedostatok informacii ... alebo jednym slovom "pech/smola".

Pisem to aj z dovodu, ze zrazu budem viacej dropovat kurzy ja sam (okrem znamych faktorov ako analyzatori na Tipaci/Dexter/...) nez v nedavnej minulosti (pocas mitingov DL). Co s tym? Asi nic (ak niekto nevymysli nieco genialne za/do 48hodin), budeme sa musiet s tym zmierit.

Samozrejme, su to MS, takze bet365 v plnej permanencii (vdaka za tie dary pri fakte, ze ES po MS v plavani nevysiela aj dalsie MS z vrcholnej olympijskej discipliny rok pred LOH 2020, na ktore ma prava/ktore promuje uz niekolko mesiacov). Kedze to ale nevysiela ES, neviem co mam cakat. Kazdy si pamata ME z Berlina z minuleho roku a spracovanie od ES, kde na ESP bezalo viacero prenosov zaroven (feed z rezie, feed z konkretnych technik, len cisto behy/zaber na drahu ...). S tym teraz nepocitam = nebudem mat tolko informacii z kvalifikacii technik ako som mal pred rokom, takze nebudem moct ist az do takej velkej hlbky (alebo inak ... tipy budu viacej pracovat s odhadmi/pocitom nez s realnymi faktami, ku ktorym sa az neskor prida odhad/pocit/skusenosti/dlhodobe znalosti atd.).

Tesim sa najma na discipliny, ktore tipujem raz rocne (chodza na 20/50km, kladiva, 10 000m, sedemboj/desatboj, ciastocne maratony, ktore sa tipovat sice daju, ale je to uplne ina "disciplina, ked sa bezi nielen na vysledok, ale aj na cas (vodici/zeny s muzmi ...), podobnou logikou sa pozeram na 800/1500m). Toto su discipliny s najvacsou zlozkou "chaosu", kedze bookies "netusia", prip. tusia, ale idu na to velmi zle ...

V pripade toho zvysku je to o par menach, ktore sa odmlcali pred MS, ktore dlho nezavodili, ktore mali tu vyhodu, ze su obhajcami titulu (nemuseli bojovat o nominaciu/splnit kvalifikacne kriteria), prip. mena, ktore sa so zvyskom prilis nekonfrontovali a tak to SK maju tazke (pri fakte, ze "musia" vypisat aj kurzy na celkoveho vitaza, nielen par h2h medzi favoritmi/dobre zmapovanymi jedincami).

///

Uvidim, ci spisem drobne preview (sem) este dnes vecer, pripadne az zajtra (z MS v cyklistike je zajtra na programe len cestny zavod juniorov, pricom asi ani nebudu vypisane kurzy, takze teoreticky uplne volny den z pohladu praktickeho tipovania ako takeho). Nebude to nic velke, len vypichnem par bodov, par myslienok, ktore pracuju na principe, ktory som uz stihol naznacit v predchadzajucom odstavci.

Znova doporucujem previews z LRC (uz som si ich par precital a najma na maratony/dlhsie behy je to zaruka kvality). Ja nic a la DL robit nebudem, naopak je v plane poskytovat plny servis pocas vacsiny dni MS (vsak to poznate a naposledy ste to zazili pocas MS v basketbale ... a zaroven viete, ze MS v atletike nie su take monotonne, resp. nie su postavene na tom, ze prvych par dni fajn a potom to uz postupne upadava a upadava ... a nie je to chyba tipera/autora, je to charakter toho "odvetvia").
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.09.2019, 13:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234420702&idb=1134185&hash=32bfcebc&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234420342&idb=1134185&hash=4d039a32&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234419142&idb=1134185&hash=c6056a86&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234418931&idb=1134185&hash=5b21170c&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234418649&idb=1134185&hash=a541928f&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234418492&idb=1134185&hash=7fd64bf3&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

///

Ako som pisal, je to nemile, ale tak bojujeme s tym, co mame ...

10 000m zeny = v Tipsporte je vypisana Almaz Ayana, ktoru som mal zahranu za @9,0 na bet365, aby o den neskor (vcera) vyslo na znamost, ze Ayana este nie je uplne fit (po zraneni kolena) a obhajovat titul z Londyna nebude.

Ta urcitym sposobom navysuje kurzy, pricom ale zlodejska struktura umiestneni tuto vyhodu znacne umensuje. Avsak, top4 je pomerne jasne vyprofilovana a da sa to skusit, rovnako aj top3 na Obiri @2,2 a Tirop @2,5.

Sifan bola za 2,2, kym som sa spamatal, tak sa to prepadlo vsade k 1,9, co mi ale staci (hram aj solo na Doxxe - z dovodu, ze tych 200 eur na solo mi bohate dostacuje, pricom na Tipsporte ju vyuzivam (resp. vyuzival, kedze po tom, co je zamietnuty tiket, si to uz nikde inde nezahram ... ach jaj, tieto problemy mi fakt nechybali) do akoviek.

///

1500m zeny = no, je zaujimave, ze vcera/predvcerom mi kurzy okolo 10-12 brali v pohode za vyssi vklad (do 150 eur, viac ani neskusam, tam viem, ze je uspech mizivy), dnes uz smola. Hovorim to preto, ze prave az dnes vypisali zensku 1500.

Ta je zaujimava z dovodu, ze "hlavna favoritka" Sifan Hassan sa este oficialne nerozhodla, ci po 10 000m pobezi ako svoju druhu disciplinu 5000m (pred sezonou bola ohlasena tato kombinacia) alebo zmeni svoje rozhodnutie a pojde double 1500/10 000. Logicky uvazujuc, ked vyhra 10 000m, rozhodol by som sa (keby som bol v kozi Sifan) ist 5000m, t.j. dodrzat povodny plan. Keby 10 000m nevyslo, potom by som zvolil 1500m, t.j. nic nevymyslal a vyuzil slabsiu konkurenciu na 1500 (absencia Dibaby, Muir dlho nezavodila/po zdr. problemoch, Kipyegon len s 2 startmi a s par absenciami na DL, ked mala povodne startovat), Klosterhalfen stale na vazkach, ci pojde 1500 alebo 5000m (mozno caka na rozhodnutie Hassan, neviem).

To vsetko, co som napisal, hra do kariet Americankam. Shelby Houlihan moc nezavodila = preto je na nu taky vysoky kurz. Hral som hned na betku (@15,0, potom aj @11,0), aby mi znamy znova pripomenul, ze ked nebude startovat Hassan, kurzy ponizia. Preto som sa tesil, kedy opise T.... kurzy z bet365 a ja zahram v SK, kde nic podobne nemaju v stanovach (co neznamena, ze to nikdy neurobili/neurobia).

Houlihan ma podla mna solidnu sancu vyhrat, aj ked Hassan na starte bude (z kuloarnych informacii to vyzera, ze Hassan by chcel skor zavodit na 1500m nez na 5000m, lenze vyhra na 10 000m a trener Salazar to mozu velmi rychlo otocit skor k 5000). Houlihan ma famozny finish a je prototypom pre zavod majstrovskeho typu (ziadni vodici, ziadne extrarychle behy). To, ze sa moc nekonfrontovala so spickou pocas sezony, to vygenerovalo vyssi kurz (bookies to mali tazke a ked je to tazke, robia sa chyby). Zaroven maju tendenciu radit kvalitu zavodnikov podla vstupnych casov/SB, lenze tato formulka na 800/1500m pri zavodoch na umiestnenie vobec neplati (2-3s hore-dole na 1500m).

To iste plati o skusenejsej krajanke Jenny Simpson - nie z pohladu vyhry, ale z pohladu vyborneho umiestnenia (3.miesto je absolutne realne, 2.miesto je viac nez mozne (keby nestartovali Hassan/Klosterhalfen o to viac) a top5 by rozhodne byt mala (ale je to 1500m, kontaktny zavod, zvacsa takticky bezany, opakovane starty na ceste za finalovym behom ... takze dost rizik).

///

200m zeny - tu akovku mi uz zamietli, kde som chcel dat obidve top2 (Asher-Smith/Elaine Thompson). Kedze nebezi Shaunae a SAFP navysuje trochu kurzy (ju tam az prilis prisadili), tak sa nieco take ponuka (skoda, ze som si to nevsimol skor/nevenoval tomu pozornost). Inak nie je co hrat - vybrat medzi tymito dvomi je zlozite, ze @3,0 sa zatial neoplati hrat ta drobna outsiderka, takze vylozene cakanie na rozbehy/SF ...

///

200m muzi = snad prvy zahrany tip uz pred par dnami - Ramil Guliyev (top2/top3 ... top4 @2,0 sa vtedy nedalo do akoviek prilis vyuzit, pretoze bolo viac-menej vypisane len toto a par veci, kde nizke kurzy do akoviek pred zaciatkom zavodov hrat nikdy nebudem = techniky).

Zaroven som musel hrat skoro, nemohol cakat, kedze sa tam okamzite objavila dalsia z tupych analyz Dejva (h2h proti Colemanovi). Tam bolo @2,44 a na top3 svietilo 2,75 (ano, hodnotu poskytuje Coleman, potom sa pytam, preco hrat h2h za nizsi kurz, ked top3 je lepsi tip nez h2h s Colemanom ...). Zahral som aj top2, kedze mimo Lylesa ma moznosti zdolat kazdeho (vid vo finale DL zdolal tesne De Grassea a proti Colemanovi mu verim takisto ... o dovodoch sa rozpisem, ked to bude aktualne = bude po rozbehoch/po SF a bude vyzivnejsia ponuka, nez je ta sucasna).

///

100m zeny = myslim si, ze SAFP je favoritka a ze je vacsia favoritka, nez ukazuje kurz 2,7/2,75, ktore sa daju zohnat kdekolvek. Ale ... zaroven uznavam, ze ta hodnota nie je obrovska a este mensia je moja dovera, ze fakt vyhra. Takze do akoviek som kde-tu pohadzal top2 a budem verit, ze ju nedaju obidve konkurentky. Narastu kurzu vdacime za Brussel a uzimeny zavod, kde SAFP prehrala s DAS.

///

5000m muzi = verim Hagosovi a kto cital LRC (a preview k tejto discipline), tak sa pod tym len uznalivo podpisujem. Mam solo aj jeho vyhru a top3 za 1,67 mi pride ako solidna vec do akoviek (rovnako som chcel zahrat aj akovku s top2 za @2,35, ale to je ta, ktora uz sietami Tipsportu nepresla).

///

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234430832&idb=1134185&hash=d8f14550&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234424550&idb=1134185&hash=f564d175&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

raptor787
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.7.2012
Tipy a sázky: 288
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121Hodnocení kvality tipů: 121
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.09.2019, 16:36 Předmět: hagos gebrhiwet
Pište tipy na sázení
Citovat

cau UT, ten hagos gebrhiwet podla mna nestartuje, aj podla kurzov na BF, nie je ani na start list, ale aspon ti zobrali akovku, skor by sa dalo teraz nieco vymysliet do dialky na niekoho ineho, lebo stavkove ho vsetky este maju
https://www.iaaf.org/competitions/iaaf-world-championships/iaaf-world-athletics-championships-doha-2019-6033/results/men/5000-metres/heats/startlist#resultheader
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.09.2019, 17:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Samozrejme, moja chyba (resp. vedel som o tej moznosti, vid preview LRC, kde to spominali). Nic velke sa nestalo ... (a akurat som mal v plane, ze tu hodim aktualizaciu, kedze som si pozeral startovky na zajtrajsi program).

Veril som, ze tu formulku "nikto nebude startovat 2krat" nedodrzia, ale zjavne to splnili do bodky. Takze som zareagoval a zahral Jakoba Ingebrigtsena @4,5 za 3u (150 eur). Rizika tipu? Bude mat proti sebe 4 Etiopcanov, pricom to nebude hviezdne zlozenie (= nebude problem urcit, kto bude driet/pojde tempo na ostatnych). Lenze v hre su aj vsetci traja bratia (netvrdim, ze vsetci nutne postupia z rozbehov, ale to nemusia ani vsetci Etiopcania ...).

@4,5 je uz peknych (bolo 4, niekde aj pod 4 ... potom Hagos trochu dropol a teraz je zname, ze Hagos nielenze dropol, on vobec nestartuje ... takze z pohladu hodnoty na Jakoba uplny ideal). Samozrejme, je to 5000m, takze je mozne Jakoba utahat na tempo. Konkurenti z Etiopie maju skvely zaverecny kick, aj ked ich specializacia zacina najskor na 3km (Jakob zabehne skvele aj 800). Pre tip hra fakt, ze mimo pocetnej skupinky Etiopcanov, v hre nie je mnoho znamych mien - Hagos, ale aj moj oblubenec Yomif Kejelcha; nestartuje Cheptegei (vyhral skorym nastupom finale DL na 5000m) a ani medailista z minulych MS Chelimo.

Zaroven zvazujem hrat top4/top5 na nejake prekvapko typu McSweyn/Butchart, ale to je len v stadiu uvah.

PS: Nezobrali mi akovku, to su uz ine verzie (tie povodne blokovali zjavne tipy na zenskych 10 000m, prip. 1500 (vid ju medzicasom uplne stiahli xD).

PS2: Stale zabudam na to "Rule 4", takze @4,0 (T....) by malo byt napokon viac nez @4,5 (bet365), za predpokladu, ze aj T.... nebude robit nejake podrazy. 4,5 je totiz 3,8 (20% vyhier).

///

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234452210&idb=1134185&hash=5ef8cd1b&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

///

Skusil som aj tie top5 na McSweyna/Butcharta (za minimum bez schvalovania = 0,5u) a aj tento double s Ahmedom za 1u (zaroven aj Ahmed top3 za 0,5u). Mozno je Ahmed aj dobra poistka pre tip na Jakoba (zavodnik s potencialom s vysokym kurzom), ale vyhra moc neverim (ani nevidim nejaky scenar, aby sa tak stalo). Naopak dobremu umiestneniu za okolnosti, ktore som uviedol, verim pomerne dost.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.09.2019, 13:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.den:

Den bez finalovej discipliny na stadione (zvycajne sa startovalo behom na 10 000m, prip. muzskou gulou, ktora sa odzavodila systemom rano/vecer v jednom dni (to tu nie je uplne mozne, pretoze ranny blok prakticky neexistuje), avsak so zenskym maratonom v nocnych hodinach. Primarne tak den pre zber dat a informacii, ktore bude mozne pouzit v dalsich dnoch, ked nastanu SF behy, prip. finalove suboje v technikach. Pojdem chronologicky u disciplin, ktore som zatial nespominal a dnes zahajuju svoj zavodny program ...

///

Dialka muzi = hra na vitaza zrovna v tejto discipline zatial nebola lakava a z pohladu umiestnenia nam T.... trochu spi (vypisal len win/top2/top3, t.j. chyba top4/top5, co je citelna strata). Mozno sa to behom tych 3 hodin este zmeni, ak nie, tak pred kvalifikaciou zostanem bez tipu.

///

100m muzi = ani tu nemam nic zahrane; Coleman je favorit a zatial si neviem realne predstavit, ze by mal prehrat. Aby som si to predstavit vedel, musel by som v prvych fazach vidiet nieco, co ma natolko spochybni (Coleman, ktory to samozrejme bude mat narocnejsie, nez sa povodne cakalo - cela ta kauza, nalepka podvodnika, resp. min. je zrazu dalsou kontroverznou sprinterskou postavickou ... k tomu 2 mesiace nikde sutazne nebezal), resp. natolko zaujme (superi a ich prejav v prvych fazach sutaze).

///

Kladivo zeny = mam zahranu Tavernier @26,0 a Berry @6,5 na vyhru. Na Pinne som hral aj nevyhru DeAnny Price a taktiez som si pred chvilou zahral @3,0 na postup z Q na nasu Martinu Hrasnovu.

Tavernier mam rad a aj ked si nemyslim, ze vyhra, @26,0 je prilis. Zaroven @8,0 a @4,0 je od Tipsportu zlodejina, resp. to nie je uplne ono (top2/top3). Berry som povodne hrat nechcel, potom som sa trochu zamyslel a napokon som v tom za viac, nez som povodne ocakaval (hral som to az dnes, zahral som konecne tych @6,5 na Tipsporte a zrazu vidim, ze Pinna ma takmer @7,0, takze som nieco prihodil). Dovod hrat Gwen Berry? Ono to mozno je hlupost hrat pred Q (Americanky to budu hrat asi najtazsie z pohladu casoveho posunu, avsak o nieco menej nez pri standardnych MS napr. v Europe - Q by bola okolo 10h, tu zacina o 16:40/18:10, takze v podstate by to mala byt jedna z najlahsich kvalifikacii (z pohladu Amikov) v tomto casovom pasme v historii (ich biorytmus to vnima ako skore rano/rano, v minulosti ako noc).

Hrat to pred Q je nutne z dovodu, ze favoritkou je rovnako Americanka (a stvrtou dalsia). Price oproti Berry moc skusenosti s Europou/velkymi akciami nema. V Amerike hadze monster, lenze to je jej komfortna zona. Zaroven kladivo na Trials nebolo negativne ovplyvnene podmienkami (behy kvoli protivetru napr.) a hadzalo sa velmi daleko (to je dovod, preco Americanky vypisali ako 3 zo 4 hlavnych favoritiek).

Treba dodat, ze o tejto discipline sa tolko bavime aj z dovodu, ze na sampionate chyba dominatorka tejto discipliny, Polka Anita Wlodarczyk. Tron je uvolneny a ja nevidim jediny dovod, aby ktokolvek bol pred Q vypisany s kurzom pod @2,0 (co o Price plati). Berry patrila k zavodnickam, ktore najviac dokazali prehanat Wlodarczk, resp. k zavodnickam, ktore obcasne dokazali Polku zdolat (minuly rok a aj tento ju dokazali zdolat v Chorzowe, co ma fakt zvuk).

Ano, hram Americanku, pritom americkych vrhacov na MS (mimo guliarov) beriem skor ako tvorcov hodnoty (u inych zavodnikov, kedze nenaplnia ocakavania, ktore su do nich vkladane po peknych vykonoch z domacich zavodov/z Trials), nez tych, ktori su hodnotni. Povodne by som mozno hral Cinanku, lenze ta rychlo spadla a hrat ju za 2,5-3,0 je fakt nezmysel. Z toho zvysku mam Tavernier (alias hranie proti vsetkych Americankam, resp. chapanie, ze je to sutaz otvorena a ktokolvek, kto je schopny hodit cez 75m, moze cely zavod vyhrat).

K Hrasnovej len tolko, ze @3,0 je prilis. Spocital som si zavodnicky, ktore prehodili v sezone 73m (alias o 1m viac, nez ma Martina SB, resp. nez je limit pre postup do finale). Takych zavodniciek je 10. Na zvysok rozhodne ma + tam budu rozhodne nejake obete (su to 3 pokusy, nevyspytatelny kruh so sietou okolo, treba sa trafit do vysece ... nic prijemne) + ked hodi SB, postupuje (takze aj ked sa bude v globale hadzat daleko (co by sa malo, kedze je sucho/teplo a vrchol sezony) priamo. @2,5 by som zvazoval, ale asi nehral, pod @2,5 by som to nehral urcite, ale @3,0, nech si o tom myslim cokolvek, sa skusit musi (za 1,5u).

///

800m zeny = este som cakal, ci nebude nejaky bonus v podobe h2h z rozbehov, ale asi nebude. Mam zahranu Lynsey Sharp @26,0 a Catrionu Bisset @67,0 na betku na vyhru. Ano, suhlasim, Ajee Wilson bude len velmi tazko k porazeniu, ale tieto kurzy ma natolko zaujali, ze som za tych par eur neodolal (limit na atletiku tam je 625 eur to win = stalo ma to dokopy necelych 35 eur). Ano, rad by som na obidve hral nejake umiestnenie, lenze v tomto smere T.... vykradol celu hodnotu (vypisal nejakych 14 a 25 na win, takze tam nebola sanca, ze by boli solidne kurzy na top2/top3/top4 ...).

///

Tyc zeny = zatial ide uplne mimo mna. Zrovna disciplina, ktora je varena/pecena pocas celej dlhej sezony. Vacsina poctivo obraza mitingy DL a potom tam chyba ten uplny moment prekvapenia. Keby som musel, tak hram Sandi Morris a to z jedineho dovodu - je z tej trojice hviezd brana ako outsiderka (pretoze jej nevysli posledne zavody tak ako Sidorovej/Stefanidi). Avsak, neprekvapi ma ani vyhra niekoho mimo tejto hviezdnej trojice, aj ked si v sucasnosti nemyslim, ze sa tak stane (preto je tu Q a snad dost pohladov do sektoru, aby som si mohol spravit aky-taky nazor ... zrovna v tej tyci to moc znamenat nebude).

///

Vyska zeny = jasna favoritka, aj ked naposledy prehrala a pomerne biedna ponuka z pohladu umiestnenia (co sa po Q zmeni, ale uz bude zrejme odstranena urcita cast, ktora mohla produkovat nejaku hodnotu). V plane bol nejaky tip na Palsyte, ale s tym, co ponukol T...., nechcem mat nic spolocne.

///

3000m SC zeny = jasna favoritka, kde taktiez zatial nevidim dovod, aby som proti nej tipoval. Pozriem si rozbehy a pripravim si prihodnu podu pre tipy na finale, viac nie je co dodat.

///

Trojskok muzi = T.... nieco vypisal. Pri tipoch na Q plati, ze cokolvek nad 2,5 je hodnotnych z cirej podstaty (v Q ide o to postupit, nie skocit najdalej). Compaore je lepsi nez Pontvianne, ale obaja su znami problemami na odraze, takze to moze polahky dopadnut subojom 3x X vs 2x X a nejakych biednych 16,03. Zatial to nehram a asi ani hrat nebudem, len vam vysvetlujem, ako to funguje. Teoreticky to plati aj o h2h Claye/Pichardo (alebo v kladive Zheng/Berry). Tipy na vyhru si necham po Q, kde ciastocne dufam, ze to niekto zamiesa a zdvihne kurzy na duo Taylor/Claye.

///

5000m = okolo 5000m muzov som napisal uz myslim dost a dost ...

///

400m H muzi = na Tipsporte som hral h2h Warholm/Samba 2 (nieco cez @3). Je jasne, ze vyhra niekto z hviezdnej trojice Warholm/Benjmain/Samba. Prvi dvaja formu ukazali, ten treti sa po zraneni trochu stiahol a je nad nim povestny otaznik. Lenze ... Samba je domaci zavodnik (to, ze pochadza zo SA je irelevantne) a z tych utrzkov, ktore som nasiel, mam pocit, ze je velmi dobre pripraveny. Preco h2h a nie snaha zahrat cistu vyhru?

Znamy dokonca stihol toto h2h za @3,58, mne zostali po jeho drope @3,28 a teraz tam je, myslim, @3,09. Lenze ja som mu povedal, ze @3,0 v h2h Samba/Warholm je lepsia ponuka nez @4,0 na vyhru (a vyrazne). @3,0+ v h2h je nieco a la @5,0 na vyhru (uz by som pri @5,0 hral oboje, mozno skor len jeho vyhru ... a spalil by som sa, kedze by vyhral Rai xD). Takto presne hrame proti Warholmovi s velmi podobnym kurzom ako je to najlepsie, co mozeme dostat na jeho vyhru (viac nez @4,0 som nikde nevidel) a zaroven nebude prekazat, ked zavod vyhra Benjamin (co zdaleka nie je vylucene).

Suma sumarum, medzi nimi nevidim zasadne rozdiely. Bookies sa bali vypisat vyssi kurz na toho "neisteho", co chapem, avsak zaroven T.... z toho neskutocne vyrobil takto vysoky kurz na h2h (co je zvlastne). Ak je Samba v top forme (dokazal sa vcas do nej dostat), je u mna dokonca favorit (nielen domace prostredie, ale aj volnejsia sezona = obcas zranenie v niecom pomoze, toboz v takto dlhej sezone).

Nemam to moc nalozene (a da sa to vlastne s mojim uctom? xD), aj z dovodu, ze mi znamy ukazal vyssi kurz (moja standardna reakcia), ale za 2u to zahrane mam a aj po par dnoch mi to pride ako dobre zvolena strategia. Zaroven som zahral na Pinne, ze Warholm nevyhra (kurz cez @2,0, ked ti traja su u mna na rovnakej urovni) s kurzom cez @2,0 ...

///

Maraton zeny = tesim sa a moc. Osobne mi vecerne hodiny na livko vyhovuju. V takychto hodinach napr. livkujem v nedelu Indycars (minuly vikend bol posledny zavod sezony) a nerobi mi to sebemensi problem (naopak, aby som sa zobudzal o 5 na nejaku kvalifikaciu F1/MotoGP v Azii, to uz si dvakrat rozmyslim, resp. na F1 ma to ani nenapadne a na MotoGP sa mozno zobudim, ale moje nastavenie mysle asi nie je take, aby som trestal kazdu drobnu chybu = skor nevsadim nic, nez aby som vymyslal nejake hluposti ... a potom sa pytam, preco som tak skoro vstaval ...).

Zavody startuju o 23h naseho casu (presne o polnoci miestneho). Vynimkou je len chodza na 50km, ktora zacina o 30 minut skor. Maratony a chodze na 20km su uplne v pohode, kedze koncia prinajhorsom o nejakych 1:30 (zensky maraton). Pri chodzi to uz bude trochu hrana aj pre mna (nie z pohladu "byt hore", ale z pohladu "byt stopercentne sustredeny"), kedze 22:30 start = muzi budu koncit nieco pod 2h a zeny nieco pred 3h. Samozrejme, zrejme dotipujem (ukon samotnej stavky) skor a uz budem len pozerat, ci sa nieco nekazi (so snahou vyplatit/zachranit), takze tiez nevidim zasadny problem.

K maratonu len zopakujem - preview LRC. K maratonu len zopakujem - je to o livku a je to o livku o to viac, ked v Dohe je aj v noci cez 30 a vlhkost sa pohybuje neustale nad 80%. Sice boli napady, ze sa to mozno zrusi, prip. presunie na klimatizovany stadion, ale nemyslim si, ze sa tak stane= bude to pre atletov ozajstne peklo. Kurzovo ma snad len jedna disciplina favorita pod @2,0 (50km chodza muzi = Diniz), takze na livku su moznosti uplne otvorene a ocakavam divoke priebehy (a nielen ocakavam, samozrejme si ich aj prajem ... mozno s vynimkou situacii, kde budu zostavat 2km do ciela, moj zavodnik bude mat pohodlny naskok a zrazu mu telo vypovie sluzbu ... ale to je tiez sucast tipovania/rizik s tym spojenych).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.09.2019, 9:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234621889&idb=1134185&hash=98983568&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234620488&idb=1134185&hash=8ffa8594&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234619962&idb=1134185&hash=72081a13&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234622873&idb=1134185&hash=12af4923&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

///

SF na muzsku 100 v biednom prevedeni, 800 naopak vyzera slusne (zaklad je kvantita, z toho sa uz da vybrat aj nejaka ta "kvalita").

800 hrane zvacsa proti temparkam typu Nanyondo/Nakaayi/Yarigo. Po druhe, velmi sa mi pacil Raevyn Rogers (naopak Lyakhova ma vobec nezaujala). Po tretie, Pryshchepa potvrdila svoj masivny zaver. Faktom je, ze v pomalom behu a dnes pobezi v SF s Ajee Wilson (ktora na to pojde standardne - z cela, kontrola zavodu, ked niekto bude chciet ist cez nu, zrychli ...). Po stvrte - nepochopil som favorizaciu Hynne. Takze hram aj Ukrajinku v akovkach, ale aj solo Arafi/Almanza za velmi dobre kurzy.

Na tej 100 ani nie je moc co povedat. Hram majstra Afriky proti Japoncovi, pricom vcera bezal podstatne rychlejsie za horsich podmienok. Chcel som povodne hrat Brown/Oliveira 2, napokon som zvolil do tejto akovky menej rizikovy duel Brown/Su 1. Zistil som, ze proti mlademu Japoncovi s exotickym povodom nemam nejake velke argumenty. Su sa celu sezonu trapi a ani v rozbehoch nepredviedol nic, co by ho ma malo zdvihnut zo stolicky.

Kladivo/dialka na umiestnenie vypisane tak, ze sa nad tym mozeme len zlahka zasmiat (vid kurzy na top8 v kladive ako krasny priklad ferovosti). Len 2 undery na vykon, ktore su asi o malicko prekopnute, aj ked rozhodne prehoditelne.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.09.2019, 12:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

W.Claye to win @3,6 T....

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234637884&idb=1134185&hash=5f3edd9f&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Vsetko nad @3,0 je bullshit. Zaujalo ma to hned rano a pockal som si, co vypise bet365 (vedel som, ze taku hovadinu ako 2-2,5-4,0 (vypisali 2-2,1-6,5, kde @6,5 je logicky Pichardo ... co je zasa trochu moc, ale rozhodne je to T...., ktory je viac mimo), kde @2,5 ma Pichardo rozhodne nie). Pichardo vyzeral v Q velmi dobre, netrafil vobec dosku a skocil 17,38 prvym skokom, ale je to Q ...

Videl som rozhovor s Clayeom a ten je v pohode. Potvrdil, ze draha je rychla a podmienky su idealne, aby sa skakalo velmi daleko, takze WR J.Edwardsa je v ohrozeni. Top2 @1,7 sa da kombinovat, lenze zrovna teraz nie je prilis s cim (ja som si k tomu hodil, zatial, Tavernier-Fiodorow 1 z kladiva).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.09.2019, 22:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zatial sa az kruto nedari (co zasa nie je nic neobvykle pri mojom tipovani sampionatov/turnajov ... to uz ste mnohi zistili).

Niekedy to beriem, teraz som z toho pomerne nevrly (takze je na case sa z toho trochu vypisat).

Vcera - vypadli mi hned obidve "zeliezka" zo zenskej 800 (OK, nic tragicke, ale dvakrat to nepotesi). Opletacky s Jakobom, napokon "so stastnym koncom" (ten pride, az ked to uspesne dotiahne) - udajne ma startovat aj Butchert, cize vdaka tej (tragi)komedii sa do finale dostanu vsetci (zrovna tieto zakulisne politicke dotahovacky mi vo vysledku pomohli, ale fakt by som sa bez nich obisiel ... Butchart aj tak nema prilis velke sance na top5). Nabehol som si s Berry, kde uz po Q som vedel, ze sa z toho tak lahko nedostanem a skor sa v tom hlupo zacnem topit (co sa potvrdilo). A maraton? Volejbal nenavidim a asi je niekde v osude napisane, ze ho mam nenavidiet este viac nez doteraz (nieco podobne sa totiz stalo uz pri vysielani P-T-S ... RTVS vysielala radsej nejake bezvyznamny volejbal, nez hned od zaciatku najvacsi domaci atleticky miting) - minimalne televizie robia vsetko preto, aby to platilo do bodky.

Bez kvalitneho prenosu bez oneskorenia sa SK porazaju velmi tazko. Bez kvalitneho livka to plati o to viac (kazdych 5km nie je adekvatny udaj, toboz ked komentatori a rozhodne aj SK maju info z kazdeho km u kazdeho zavodnika ... som dnes pisal Michalovi Dusikovi na twitteri a ten mi to potvrdi ... este mozno skusim nieco s Alim Juckom pred dnesnou chodzou, ale to skor pre pokoj duse). Na maratone sa zarobit dalo, faktom je, ked sa na to pozeram s odstupom, ze rozhodne nie velke peniaze. Chybou bol uz uvod a ten spocival prave v spracovani CTSport (nielen volejbal, ale po nom "relive" startu maratonu a hned po tom, co isli do live, sa udial prvy dolezity moment). Potom dlho nuda a nasledoval par km pred cielom nastup hlavnej favoritky (tej, ktoru som stihol ako-tak zahrat pri uvodnom nastupe, avsak to uz bolo par sekund "po" - mensi kurz a aj mensi vklad, kedze mensi kurz = vacsie rizika aj pre nasledne vyplatene, ked sa nastup nepodari ...). Bol som v pluse 30 eur, pritom som urobil, v podstate, len jednu vacsiu chybu (a ani ta nebola nijak zasadna).

///

A dnes? Co som si navaril v kladive, to som si dnes musel aj zjest. Pritom to mohlo relativne dobre dopadnut, keby som ... nepredal cast vkladu na livku po tom, co ma "vydesil" pokus Polky Fiodorow. Alebo inak, mal som pockat aspon po koniec 2.kola a potom by vyplatenie bolo absolutne spravne. Realisticky, nechal som tam tak 200 eur. Kladivo tak skoncilo v minuse (ked do toho zaratam Hrasnovu, tak nie az v takom vyraznom, ale uspechu sa neda bavit ani omylom).

SF na 800m? To beriem. Samozrejme, nie som uplne spokojny, ale je to akceptovatelny vysledok. Uznavam, ze to mohlo byt horsie, resp. ze to nebolo dobre a aj tak som viac-menej skoncil na svojich (najprv som nechcel hrat special na bet365 - vypisovali neskor vitazov v SF behoch, vo vsetkych (100m/400m H/800m ... a budu urcite aj v dalsich dnoch) a ja som mal uz na Tipaci Rogers zahranu, takze v podstate islo o "opakovany" tip. Zahral som to napokon z dovodu, ze som si povedal - "Rogers mas zahranu len v akovkach a aj ked tip vyjde, zvysok sa moze polahky v dalsich behoch pokazit" ... a tak sa aj stalo. Ukrajinka moze mat zaver, ale ked sa pobezi rychlejsie (co sa s Ajee pobezi ... pisal som to, vedel som to ... a preto pisem, ze to beriem/neboli to vyjeby), zaver jej nijako nepomoze, ked je daleko-predaleko. Goule je zasa takticka samovrazda a Lamote po zraneni bol vzdy risk.

Dialka? Nebol som po kladive v pohode a zrazu vidim, ze Gayle skocil ultradaleko (idealny scenar - pekny kurz, dog, 1.pokus a relevantna vzdialenost). Hram @34,0 a pridavam nieco aj na @26,0. Zrazu mam na vyhru nejakych 1,4k. Kubanec 1.pokus nezabija a zaradi sa za Jamajcana. Kurz pada na @4,0 a ja zrazu beriem "iste peniaze" (a la kompenzacia za kladivo/vyplatenu Price/...), ktore padli z neba, nez aby som pokusal stastie a dufal, ze Echevarria sa pretrapi sutazou a Jamajcanovi takmer idealny 1.pokus bude stacit. Vysledok? Gayle vytiahol z paty v 4.serii este dalsi ulet (869) a Echevarria sa napokon fakt technicky pretrapil sutazou (raz nevysiel odraz, inokedy prevedenie, obcas oboje ... solidny uceleny pokus nemal ani jeden).

10 000m? Obiri a vypustenych poslednych 10-20m a jej prehra s krajankou o 7 stotin. Tym padli nejake slusne akovky a najma, pokazilo to solidny dojem z celeho zavodu. Ano, vyhralo sa nieco, ale zasa nic, kde by som si povedal "fajn, to uslo" alebo "fajn, takto si to predstavujem".

Stovka na zaver? Nieco vyjde a ja to nemam zahrane. Rozhybem sa az v case, kedy T.... znemozni kombinovat dosiahnute casy bezcov vo finale (a cuduj sa svete, vyjde to). Takze som si zahral, len 4F, Gatlin @4,5 vitaz v ponuke bez Colemana (rozhodne som na tom nezbohatol).

Samba je dalsia "gula", ktoru mam pripnutu k nohe, ale pomerne lahko riesitelna (alebo po skusenosti s kladivou nebudem zbytocne prilievat dalsi olej do ohna).

Ine rozbehy ... ospravedlnujem sa, ze som tu zabudol rozoberat, aspon trochu, muzsku 800. Je zbytocne uz pisat, co mam a co nemam a dalsie veci rozoberiem, ked vypisu h2h na SF. Fakt som zvedavy, ake kurzy na vyhru budu svietit u mien ako Korir, Bosse, Tuka po tom, co dnes do rozbehov nenastupil favorit cislo 1 (min. kurzovy) Nigel Amos.

Netreba sa nechat rozhodit dnesnou zenskou 800 a zanevriet na h2h z rozbehov (skor treba byt nastvany, ze na muzskej 100 bola chaba ponuka, resp. na 400m H nebola ziadna, ale s tym osobne nic neurobim).

Zajtra tam toho moc nie je (blok zacina o 19 a konci o 22:30, kedy zacina zenska chodza na 20km). Trojskok mame zahrany (a top2 mozno pojde s niecim kombinovat, kedze tie moje dnesne snahy zhoreli ako papier). V zenskej tyci to asi necham na livko (vid ani pri dialke som sa do nicoho nasilu netlacil ... co pokladam za spravne rozhodnutie). 100m zeny/800m muzi snad s mnozstvom h2h na SF a zostava len blbost 4x400m Mixed (kde bude zalezat, ake zostavy jednotlive krajiny postavia).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.09.2019, 11:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234736530&idb=1134185&hash=02ee9279&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234736754&idb=1134185&hash=cae84a68&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234736687&idb=1134185&hash=a2e7ef4d&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Hrane v noci, ked som dopozeraval chodzu na 50km (vid casy, kedy som podal). Nehram ziadne velke vklady, v takomto poradi som to hral (1. je za 50, 2. som napokon zmenil a nakombinoval s tretou pri doplnkovom vklade so schvalovanim). Cize to mam za 125 + keby motyka vystrelila ...

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234736824&idb=1134185&hash=84149342&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

///

800m je biedna, mozno som mal hrat hned Vazqueza, ale uprimne, az tak ma to nemrzi. Zvysok je nehratelny a ked nieco, tak zahram "vitaz SF", ked vypise neskor bet365 (este to tam nebolo, ked som sa pozeral).

K tej 800 ... mal som pred rozbehmi zahraneho Korira (kvoli kurzu @10,0 na Tipsporte) a k tomu za drobne vklady (bez schvalovania = 26 eur) trio Europanov s rychlym zaverom - Tuka/Kszczot/Bosse. Poliaka som dnes odpredal (aj to malo ... kedze v rozbehoch neukazal nic, cim by co i len mohol pomyslat na boj o medailu). Naopak som dnes zahral Braziera @3,25 na Tipsporte (skor ako coverbet na vklady ... a ano, ciastocne je to valuebet, ale len porovnavanim kurzov, vid na betku to droplo niekam k 2,5).

///

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234747430&idb=1134185&hash=bb20020b&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234748032&idb=1134185&hash=16bfc2da&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234748419&idb=1134185&hash=d94d8b9b&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Z tyce a dialky len overy na vykon. Tu Cinanku s Ryzih by som pri vedomosti, ze postupne vysky su 450 a potom hned 470, asi nehral. Stve ma to, pretoze Clayea v akovkach mi od tohto momentu uz nebrali (a to som chcel hrat akovky napriec trojskokom/tycou).

Mali by vyjst vsetky mimo Newman, pricom aj Newman a 480 by vyjst mohla (mozno az mala). Rizikovejsi je mozno aj Taylor a Stefanidi, ale to uz je skor pocit, nez cokolvek viac.

A to je asi vsetko, co som zahral ... (+ vcerajsi Claye na win ... tyc aj vplyvom velkych skokov v postupnych vyskach, velkeho mnozstva postupujucich z Q (17) absolutne nehratelna na umiestnenie/h2h prematch a trojskok bude mat T.... na livku (= moznost vyplatit Clayea, keby bol vyvoj dobry) a samozrejme reagovat, keby niekto iny uletel. Aj tu plati, ze pri tom zvysku sa absolutne neoplati hrat h2h.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.09.2019, 8:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234864555&idb=1134185&hash=5e31b16f&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234864858&idb=1134185&hash=0f9abaa3&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70234865120&idb=1134185&hash=1228943a&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

///

SF na 200 mohli byt vyzivnejsie, ale tak na nieco extra si asi este musim pockat. Mimochodom, vcerajsia akovka, ktoru mi nezobrali vysla, takze ten nemily pocit sa ma drzi ako kliest.

Po rozbehoch som mal v mysli par mien - Greaux/Francis/Munyai/Jobodwana/Ramil ... toho sa drzim, aj ked nie vsetci su vypisani, resp. vypisani v niecom hratelnom.

Vcera som vyplatil spominanenho Sambu v h2h s Warholmom a na upozornenie znameho otocil proti nemu (McMaster/Copello/Santos). Zaroven vecer vypisali aj vykony a ja som zahral over (vtedy este 47,25). Potom to zmenili na sucasnych 47,35). Medzi jednym a druhym casom nie je vyrazny rozdiel - Samba v rozbehu/SF nevyzeral dobre, rozhodne nevyzeral ako niekto, kto by mal atakovat 47s/vitazstvo v zavode.

Standardne overy v technikach - Stahl atakovat uz v kvalde 70m (1.pokus, pri ktorom sa neudrzal v kruhu). Dacres robil rozhovor pre CT a ked hodil na pohodu 65m+, vo finale cakam utok aspon na 68.

Denny je cierny kon, Parellis je pre mna prekvapenie kvalifikacie. U Parellisa to nebol ulet (na 1.pokus nadviazal v 3.), ale fakt si nemyslim, ze v tomto dueli by mala byt takmer Tipsportacka rovina (1,77).

Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy