Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
100 OK nezamčené
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 4.09.2009, 18:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

otázka: Když podle vás systém, který byl (tedy 1,30 min. + AKO) byl dobrý, tak proč ubylo lidí v extralize, I. lize a II. lize, proč celková úspěšnost je horší?
v.h
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.12.2005
Tipy a sázky: 1357
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 23.6Hodnocení kvality tipů: 23.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.09.2009, 19:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
otázka: Když podle vás systém, který byl (tedy 1,30 min. + AKO) byl dobrý, tak proč ubylo lidí v extralize, I. lize a II. lize, proč celková úspěšnost je horší?


hoci K2-profi sa uz dlhsie neucastnim pridam svoj pohlad.

odpoved na otazku - pretoze cele K2 sa vydalo cestou komercionalizacie ked navstevnost bola dolezitejsia ako uspesnost tipov.

niekedy davno (ja som to uz nezazil) sa za ucast v K2 platil ucastnicky poplatok, sice symbolicky ale aj to bol urcity druh motivacie neodflaknut posielanie tipov. Tiper tak posielal naozaj jeho top-tipy a nepristupoval k tomu systemom - "... aha, ja som este neposlal tipy do K2, no idem nieco naklikat...". Vyska kurzov vobec nema vplyv na uspesnost systemu, je to o zodpovednosti jednotlivych ucastnikov.

Ku zmene pravidiel sa nema zmysel vyjadrovat (opakujem ze sutaz nehram). Ak to mam prirovnat k nejakej lige tak je to ako keby si z jedneho dna na druhy zmenil bodovanie vysledkov - za vyhru o dva a viac golov dame styri body, za bezgolovu remizu nebude ziaden bod s tym ze doterajsie vysledky a bodovanie zostane zachovane. Myslis si ze takto zmena ja spravodliva a spravna?

Vo velkej miere (nie vsak uplne) suhlasim s tim co napisal jati v pripsevku o 17:58 s dorazom na dva body
1) více zviditelnit dlouhodobé soutěže, tím si zajistit stálou hodnotnou klientelu, tyto soutěže jsou vlajkovou lodí těchto stránek
2) do pravidel letitých soutěží nezasahovat !!! /a v.h pridava - v ziadnom pripade nie do prebiehajucej sutaze !!!/ - to je babičino stříbro těchto stránek, snad kryté i autorskými právy
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 4.09.2009, 20:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Už jsem nechtěl moc zasahovat do této diskuse, ale zaslaným příspěvkem z 38 týdne 2002 jsi propi popřel všechno, co jsi nám tu namlouval. Pokud se na to podíváš podrobně, tak úspěšnost malých kurzů je2x vyšší než Tvých proklamovaných 1,7 a výš a naopak neúspěšnost je u vyšších kurzů dvojnásobná. Tedy přesný opak toho, kvůli čemu jsi udělal změny. Takže jak tu bylo doporučeno jati a zdůrazněno v.h. a za čím si i já stojím, je dobré zrušit tento týden a vrátit soutěž podle nastavených pravidel. Od roku 2010 se můžou nastavit pravidla klidně nová ať to odpovídá názvu webu, ale už teď jasně vidím, že úspěšnost bude ještě horší. Crying or Very sad
Reti
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.5.2007
Tipy a sázky: 778
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.09.2009, 21:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

to šolim: jen pár slov k Tvé poznámce ohledně mých tipů v soutěži. Máš bohužel pravdu, jedna věc je teorie a druhá praxe. Jsem přesvědčen, že to tak je, ale sám to nedokážu dodržet...Rolling Eyes Teď budu nucen a to je myslím dobře.
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 1:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
jati napsal:
K2 si lze představit např. jako lod, na kterou nastoupilo dost lidí, aby někam pluli. Ty jsi její kapitán který s ní vyjel a s nabídkou zajímavého cíle přizval další k nalodění. Ti to vzali a s cílem někam dojet na loď vstoupili. Nyní uprostřed moře točíš kormidlem zcela jinam, "ke kořenům", kdo je zná? ,kdo tam chce ? Bez konzultace s nejlepšími, kteří po cestě prokázali, jak jsou na lodi platní, autorativním rozhodnutím. Na lodích se v romantikých filmech řeší tyto věci radikálně.
Zde to bude mít také smutnou odezvu - jiného charakteru...


jati ač se to nezdá, tato loď je velice vratká, na začátku srpna to vypadalo, že se loď překlopí a spadne na úplné dno moře a zcela zanikne

myslím, že jsem hlavní závady našel a začal opravovat, ale potřebuji partu opravářů, kteří budou opravovat zadarmo a odměna bude že budou brát od ostatních i dávat ostatním

každý může kdykoli vystoupit či nastoupit


tolik má odpovědní metafora


propi,
napsal jsem že k marketinku se vyjadřovat nebudu
napsal jsem z pozice zdarma pracujícího opraváře svúj názor jak opravit lod, a napsali ho zdarma i jiní
tvuj názor že na moři může každý kdykoliv nastoupit či vystoupit je mylný, možná tvůj základní omyl - nerespektování dlouhodobých hodnot K2
k tebou uváděným číslům se vyjářím s čistou hlavou ne nyní uprostřed noci, ale již z prvého pohledu se domnívám, že tvá zdůvodnění jsou ne zcela přesná

to v.h.
děkuji za názor, vím že tvé příspěvky mají váhu, měl by to tak vnímat i propi

to šolim
ty na K2 mlčet nebudeš nikdy a pro K2 to bude jedině dobře, jsi koření K2 a i jeho základní kámen

to reti
přiznání i drobné vlastní chybičky lze vážit zlatem, moje poklona, stejně jako za členství v 1. lize při 160 OK - to jsou jasná čísla a můj respekt

to dopita
dobře sleduji jak ses vypracoval z dřívěšjšího hledání cesty mezi nejúspěšnější na K2, Tvé slovo zde za normálních okolností musí mít zásadní váhu, těší mne, že máme na budoucnost K2 blízké názory
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 6:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jati mě formou SZ požádal o vyjádření k celé situaci, tak tak činím. Abych se přiznal, já jsem vlastně vůbec nepochopil v čem je celý problém. Bude to asi proto že ja celou akci jménem K2 vnímám trošku jinak než většina zdejších diskutérů. Sázení jsem vždycky bral jako hobby, nikdy jsem si nedělal žádné ambice stát se profesionálním sázkařem a živit se tím, takže v prvé řadě mě nějaké "soutěže na K2" nezajímají a z mého pohledu jsou naprosto zbytečné ( to je v podstatě odpověď jednak na to, kde brát peníze na ceny pro výherce ). Pokud bych se zamýšlel nad tím, kde brát eventuelní peníze pro moderátory, tak odpovídám, nikde, nejsou třeba. Buďto to chceš dělat, je to Tvoje hobby, tak to dělej a dělej to pořádně, nebo se na to vykašli, je to věc naprosto dobrovolná, můžeš se svobodně rozhodnout a jakousi odměnou Ti budiž skutečnost, že do Tvé sekce lidé chodí a diskutují v ní, prostě dobrej pocit že tohle, děláš dobře.Kdybys sbíral známky, taky Tě za to nikdo platit nebude. O míře racionality sázet nízké kurzy jsem se tady vyjadřoval mnohokrát, to bych vynechal, o počtu sekcí ( tedy potřebě angažovat moderátora pro uruguayskou fotbalovou ligu například) si taky myslím svoje, ruku na srdce, kolik z Vás to tady hraje? Takže pro mě K2 je v podstatě web, kam rád nakouknu, když si chcu vsadit, přečtu si názor ostatních, na tu kterou soutěž, na ten který zápas a dvakrát do týdne si zde tipnu, tak jako to dělám v sázkovce .... když se podíváte na mou úspěšnost, jistě Vám dojde, že více k tomu ani říci nemohu Laughing Jinak velmi se mi líbí sekce Anglická premier league, sekce NHL a jinam v podstatě ani nenakukuji, semtam, když je přes léto okurková sezona, ale jinak ne. Já hlavně nemám čas vysedávat u netu a dělat rozbory a analýzy, takže díky těm co na to čas mají a dělají to tak dobře jako kluci v těchhle sekcích. Nevím jestli Tě jati tahle odpověď uspokojí, ale pokud bude nějaký dotaz, sem s ním, určitě odpovím, díky Smile
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 6:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
otázka: Když podle vás systém, který byl (tedy 1,30 min. + AKO) byl dobrý, tak proč ubylo lidí v extralize, I. lize a II. lize, proč celková úspěšnost je horší?


Jati a šolim prosím o odpověď na tuto otázku, předem díky.
Rexxarus
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.10.2007
Tipy a sázky: 328
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 57.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 7:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

s.e.n.s. napsal:
Jinak velmi se mi líbí sekce Anglická premier league, sekce NHL a jinam v podstatě ani nenakukuji


Díky, aspoň někdo si všiml Wink Wink Už se klepu na další sezonu Smile
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 9:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rexxarus napsal:
s.e.n.s. napsal:
Jinak velmi se mi líbí sekce Anglická premier league, sekce NHL a jinam v podstatě ani nenakukuji


Díky, aspoň někdo si všiml Wink Wink Už se klepu na další sezonu Smile


Tak to já samozřejmě taky a pokud tahle akce neklekne ( rozuměj K2, nikoli NHL Laughing ) hodlám se jí věnovat výrazně více než v letech minulých ...
Rexxarus
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.10.2007
Tipy a sázky: 328
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 57.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 9:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tím líp. Se CMMANEM tam často vedeme monology a reakce žádné Confused Confused Bez zajímavosti není, že nás (rozuměj NHL) může potkat další výluka, ale nechci malovat čerta ne zeď Twisted Evil Twisted Evil
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 9:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rexxarus napsal:
Tím líp. Se CMMANEM tam často vedeme monology a reakce žádné Confused Confused Bez zajímavosti není, že nás (rozuměj NHL) může potkat další výluka, ale nechci malovat čerta ne zeď Twisted Evil Twisted Evil


Tohle není jen problém sekce NHL, ale většiny. Mně ve Švýcarsku se taky nedaří přitáhnout nějaké diskutující tipéry Rolling Eyes Ke konci soutěže to bylo lepší tak uvidíme no, jak to bude v té následující
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 19:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
otázka: Když podle vás systém, který byl (tedy 1,30 min. + AKO) byl dobrý, tak proč ubylo lidí v extralize, I. lize a II. lize, proč celková úspěšnost je horší?


Propi,
pravidla mají mnoho ustanovení, nevím proč spojovat jen toto s úspěšností davu. Já v tom zásadní spojitost nevidím.

Odpověď na otázku proč ubývá počet lidí - dlohodobých účastníků v kladných čísel je nutno hledat jinde než v limitu min. kurzu.
Důvodem určitě je, že je obtížné se udržet v kladných číslech dlouhodobě, drtivé většině se časem přestává dařit a padají do pralesa, někdo dříve někdo později, někteří drží, ale těch je relativně málo a zaslouží obdiv. Pokud by bylo pro většinu jednoduché se v kladných číslech udržet, tak sázkovky zkrachují a nemáme kde sázet.

Odumírající sázkaři z K2 by měli být nahrazeni novými.
Bohužel na stránkách jsou či v poslední době byly propagovány různé vedlejší produkty stránek - zejména se žilo turnaji, dále na hlavní stránce svítilo K2 mini atd. Mnozí noví najdou v košaté diskuzi snad i tu svou debatu, ale většinou ani neví, že výměna tipů probíhá. Debaty se vedou o výši odměn a premiích v turnajích, odměn za moderování atd. Vedením stránek není dávána účastníkům lig a ani dlouhodobým účastníkům žádná prestiž. Účastníci musí většinou prosit adminy, aby jim změnily v profilu počet OK, který pro ně většinou "něco" znamená . viz i pár starých příspěvků v této sekci.

Pro nová návštěvníky je zajímavější se účastnit vedlejších produktů. Takto to bylo vedením stránek zde vedeno, tak byly stránky směrovány. Pak je s podivem proč se dívíš, že lidí v ligách ubývá...
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 19:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

to s.e.n.s.
Děkuji za názor
Dobré by bylo i napsat, že máš dosaženo 300 OK a stále jsi v kladných číslech (v profilu máš nadále bohužel uvedeno 100 OK - viz předchozí můj příspěvek...).
Tvůj názor by tedy měl mít zde odpovídající váhu.

Zobrazuji statistiku uživatele "s.e.n.s."
ok tipů: 126
ko tipů: 164
pauzy: 2
součet OK kurů: 307.06
součet OK+KO+pauzy*(0,5): 291
navratnost: 105.52%
index úspěšnosti: 16.06
čistý zisk: 5.52%
liga: 2. liga
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 19:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
propitak napsal:
otázka: Když podle vás systém, který byl (tedy 1,30 min. + AKO) byl dobrý, tak proč ubylo lidí v extralize, I. lize a II. lize, proč celková úspěšnost je horší?


Jati a šolim prosím o odpověď na tuto otázku, předem díky.


Protože je tady mnohem více lidí a navíc se sázení proti minulosti dosti zhoršilo vzhledem k přemíře "překvapení" a to ve všech evropských ligách. Dřív taky byla, ale te%d jich je někdy až podezřele moc. A samozřejmě a to je možná nejpodstatnější rozdíl, hraje se o ceny (to je však naprosto správně) a když se Ti chvíli nedaří a padáš dolů, začneš hrát nesmysly. Já to zažil na vlastní kůži a Ty myslím taky!
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.09.2009, 3:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jati napsal:
to s.e.n.s.
Děkuji za názor
Dobré by bylo i napsat, že máš dosaženo 300 OK a stále jsi v kladných číslech (v profilu máš nadále bohužel uvedeno 100 OK - viz předchozí můj příspěvek...).
Tvůj názor by tedy měl mít zde odpovídající váhu.

Zobrazuji statistiku uživatele "s.e.n.s."
ok tipů: 126
ko tipů: 164
pauzy: 2
součet OK kurů: 307.06
součet OK+KO+pauzy*(0,5): 291
navratnost: 105.52%
index úspěšnosti: 16.06
čistý zisk: 5.52%
liga: 2. liga


No možná je to bordel, připouštím a žádám tímto o briskní nápravu, občas mi to bylo divné, nicméně i když se tak stane a budu zařazen mezi Vás 300 OK, se na mém přístupu a filosofii nic nezmění Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.09.2009, 11:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

šolim napsal:
propitak napsal:
propitak napsal:
otázka: Když podle vás systém, který byl (tedy 1,30 min. + AKO) byl dobrý, tak proč ubylo lidí v extralize, I. lize a II. lize, proč celková úspěšnost je horší?


Jati a šolim prosím o odpověď na tuto otázku, předem díky.


Protože je tady mnohem více lidí a navíc se sázení proti minulosti dosti zhoršilo vzhledem k přemíře "překvapení" a to ve všech evropských ligách. Dřív taky byla, ale te%d jich je někdy až podezřele moc. A samozřejmě a to je možná nejpodstatnější rozdíl, hraje se o ceny (to je však naprosto správně) a když se Ti chvíli nedaří a padáš dolů, začneš hrát nesmysly. Já to zažil na vlastní kůži a Ty myslím taky!


Souhlasím se šolimem, já taky v pralese více riskoval než za peníze.
Můžu mluvit jen teoreticky, už přes rok nesoutěžím. Namíchl sem se, když můj mínus překročil dovolenou hranici, třebaže procento bylo pořád přes 90. Byl jsem příliš hrdý a nechtěl jsem patřit mezi nováčky.
Uvědomte si, že i když se v soutěži nepočítá s manipulačními poplatky, přesto je těžké udržet se v kladných číslech. V normálním životě se do plusu dostanu zvýšením vkladu, tady nemůžu. Lidi kteří hrají nižší kursy a do soutěže hráli AKO, mají přece k udržení se v plusu těžší podmínky.

Základní nesmysl se mi zdá být v propiho prohlášení
" racionální důvod jsou kořeny k2 (tedy podzim roku 2002 a vysoká úspěšnost s kurzy 1,80 - 2,20"

Vysoká úspěšnost takto vysokých kursů může být pouze krátkodobá, jako názor je to naprostý nesmysl.
Nechci se moc rozepisovat, ale protože nejsem hráč vyšších kursů, do soutěže jsem posílal spíše AKO, pokusím se stručně pomocí pravděpodobnosti vyjádřit.
Základním předpokladem je dlouhodobá celková „reálnost“ stanovených kursů. Když beru obecně nejjednodušších 1,8 vs.1,8 po 50 %, tak kurs 3 má dlouhodobě 30 % úspěšnosti, kurs 2 má 45 %, 1,8 / 50 %, 1,5 / 60 %, kurs 1,414 má 63,64 %. Vybírám ho, protože AKO 1,414 x 1,414 dá právě požadovaný kurs 2. Když dám 2 zápasy jako AKO tak, ve 40,5 procentech vyjdou oba tipy (0,6364 x 0,6364) , ve 46,28 % budu mít jednu chybu a ve 13,22 % chyby dvě. Celkem 100 %. Když dám kurs 2 SOLO je pravděpodobnost trefy 45 %, chyby 55 %. Každý snad vidí, že udržet se AKOvkami v plusu je těžší, protože se v nich násobí zisk sázkovek. Takovýchto lidí se chce systém zbavit? KŮŇ – HŘÍBĚ, NECHÁPU!
Možná se mýlím, ale není spíše důvodem jednodušší vyhodnocování sólových sázek? Laughing

Já za sebe se za těchto podmínek soutěže nehodlám účastnit, takže mi to může být celkem fuk. Za ta léta už znám většinu lidí, a tak většinou vím kam sáhnout pro inspiraci. Možná nebylo nejšťastnější dávat lidem k nahlédnutí jen tipy své a nižších úrovní. Člověk se má učit od těch nejlepších a ne je od davu selektovat. Možná by bylo lepší naopak vidět o jednu úroveň výše, abych měl příklad lidí, mezi které se chci dostat.
donpedro39
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 9:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Osobně bych pravidla soutěží v jejich průběhu neměnil, v tomto jistě souhlasím s názory zdejších. Uvažovanou změnu by bylo jistě lepší zavést až od dalšího ročníku. Každopádně soutěž jako taková mi žíly nijak netrhá, protože se jí již velmi dlouho neúčastním.

Naopak kvituji zeštíhlení objemu témat a s ním spojenou lepší orientaci. Stejně tak nemám vůbec nic proti uzavřeným sekcím, kde by se již neměla vyskytovat spousta degradujících příspěvků (příklady zajisté není potřeba uvádět). Pro lidi, kteří tomuto fóru něco dali, jistě bude přínosem. A je férové ocenit lidi, kteří pro toto fórum něco udělali a nesou s sebou jistou kvalitu a kredit? Nebo je lepší je postavit na úroveň "vyžírků", kteří s pořádným tipem nikdy nepřišli a ostatní jim slouží pouze jako dojné krávy?
Alky
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 132
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 181
Vklady: 313 unitů
Výhry: 318.6 unitů
Profit: +5.60 unitů
Yield: +1.79 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.3.2006
Tipy a sázky: 4793
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 310.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 11:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

s.e.n.s. napsal:
jati napsal:
to s.e.n.s.
Děkuji za názor
Dobré by bylo i napsat, že máš dosaženo 300 OK a stále jsi v kladných číslech (v profilu máš nadále bohužel uvedeno 100 OK - viz předchozí můj příspěvek...).
Tvůj názor by tedy měl mít zde odpovídající váhu.

Zobrazuji statistiku uživatele "s.e.n.s."
ok tipů: 126
ko tipů: 164
pauzy: 2
součet OK kurů: 307.06
součet OK+KO+pauzy*(0,5): 291
navratnost: 105.52%
index úspěšnosti: 16.06
čistý zisk: 5.52%
liga: 2. liga

No možná je to bordel, připouštím a žádám tímto o briskní nápravu, občas mi to bylo divné, nicméně i když se tak stane a budu zařazen mezi Vás 300 OK, se na mém přístupu a filosofii nic nezmění Smile


Tak pokud se budou měnit výše uvedená OK, tak žádám rovněž o změnu u sebe. Mám v součtu kurzů 225,9 OK, takže nějaká změna u nicku by prospěla Wink
Předem děkuji.
ggaazzaa
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.8.2004
Tipy a sázky: 966
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 14.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 15:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

musím souhlasit s těma, co jsou proti horní hranici kurzu v soutěži. Co se týká spodního klidně bych nastavil i 1,9 přece jenom se to tady jmenuje kolemdvou Very Happy ale aby vrchní hranice byla 3,00 mi trochu vadí. No po pravdě kdybych se na to měl dívat jak na spodní hranici tak bych musel říct že horní hranice má být 2,1 ale to samozřejmě pro nás sázkaře by taková soutěž asi neměla vůbec cenu. Nevím jak Vás ale mě vždy nejvíc těší když se mi vrátí dvojnásobek vkladu a víc, a proto např. včera byl pěkný kurz na Jirku Hudlera že dá gol, bohužel tu v soutěži za 3,1 čili mimo možnost tipovat. A jelikož jsem nenašel nic víc co by se mi líbilo tak sem tam bouchnul Berdycha za 1,8 Laughing Čímž sem popřel svá dřívější slova ale bohužel nastavéné mantinely mě k tomu donutili Evil or Very Mad
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 16:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

až zastihnu apliho tak nastaví hranici na 1,70 - 5,50

nastavení u lidí 100 OK a 200 OK a 300 OK mam v plánu, pouze musím najít čas
Lexion



Celková statistika na K2:
Počet OK: 77
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 59
Vklady: 136 unitů
Výhry: 138.34 unitů
Profit: +2.34 unitů
Yield: +1.72 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.2.2004
Tipy a sázky: 288
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 225.8Hodnocení kvality tipů: 225.8Hodnocení kvality tipů: 225.8Hodnocení kvality tipů: 225.8Hodnocení kvality tipů: 225.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 19:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
otázka: Když podle vás systém, který byl (tedy 1,30 min. + AKO) byl dobrý, tak proč ubylo lidí v extralize, I. lize a II. lize, proč celková úspěšnost je horší?


Působím na tomto webu prakticky od jeho vzniku a považuji ho za jeden z nejlepších o sázení. Soutěžím pravidelně a od začátku jsem nevynechal jediný týden, dlouhodobě jsem v 2.lize a nemohu se pohnout dopředu/ ač mám 543 OK kurzů a 1. místo v úspěšnosti/. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se u sázejících vytrácí počáteční nadšení pro soutěžení a výběr tipů a dochází k určitému stereotypu při výběru tipů a to zejména pokud jde jen o soutěž a ne o skutečné sázení o peníze. A to je ten pravý důvod, proč je po letech horší úspěšnost a ubývá lidí v ligách. Domnívám se, že ani výše kurzů a ani jednoduché sázky na tom nic nezmění. Souhlasím s Jati - pravidla se nemají měnit v průběhu závodu, závod se má dokončit, mají se vyhlásit vítězové a pak pokračovat dál... Pro mne bylo až dosud velkým přínosem těchto stránek, že mi vedou dlouhodobou statistiku mých tipů a já se tím nemusím zabývat a navíc mohu sledovat dlouhodobě i své soupeře. Doufám, že toto bude fungovat i nadále.
dopita



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.11.2004
Tipy a sázky: 399
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 20:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pořád mi nikdo nevysvětlil souvislost mezi úspěšností systému a stanovováním rozpětí kurzů. Na základě statistik? A to sázeli ti stejní lidé? Pouze v tom případě by se ta statistika mohla projevit. Zvýšení kurzu na 5,5? Absolutní nesmysl při sólo sázce. Dáváte takový kurz za 5.000? Znovu opakuji, že každý sází jinak, tak proč některé omezovat? Nechme to, tak jak to bylo. Tak se může uplatnit se svým způsobem sázení velké procento lidí.
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 23:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
až zastihnu apliho tak nastaví hranici na 1,70 - 5,50

nastavení u lidí 100 OK a 200 OK a 300 OK mam v plánu, pouze musím najít čas


to propi
pokud toto je tvoje reakce na obsáhlou a zcela konkrétní a věcnou diskuzi, kde 8 z 10 starejch kořenů nechce měnit pravidla, tak
a) neumíš číst
b) pohrdáš názory těch, bez kterých by tyto stránky nebyly co jsou
c) jsi zahleděný sám do sebe a nevnímáš realitu světa kolem

ptal jsi se mne na konkrétní dotaz

propitak napsal:
otázka: Když podle vás systém, který byl (tedy 1,30 min. + AKO) byl dobrý, tak proč ubylo lidí v extralize, I. lize a II. lize, proč celková úspěšnost je horší?
Jati a šolim prosím o odpověď na tuto otázku, předem díky.


šolim i já jsme ti odpověděli a dost konkrétně, možná jsi to nečetl....
odpověz nyní i ty, prosím, na mou otázku které písmeno z uvedených výše uvedených variant odpovědí je správné, s tím že odpověď : "žádné", je zbytečné psát ...
Přečti , prosím, 2x vyjádření nejúspěěšnějšího sázkaže těchto stránek Lexiona a stále Ti to nic neříká ?

Nejsem nadšen z konfrontačního tonu, který musím volit, ale nemohu jinak. K tomu nutno podotknout, že se dokážme hádat slušně. což je dost pozitivní a dává větší šanci optimálnímu řešení situace.

Zásadnější diskuze o směrování K2 s názory mnoha kořenů se zde hodně dlouho nevedla. Snad se vyjáří ve svém zájmu i další kořeni.

Propi zde napsal, že změna pravidel je jeho osobní rozhodnutí a tak to je i vnímáno. Změna je z mnoha uvedených důvodů špatná, říká to velká většina kořenů, kteří se vyjádřili.

Jaký názor mají admini ? Měl by být blízký a loajální zaměstanvatelskému hlasu, nicméně do diskuze, pokud má být úplná, patří, protože admini znají stránky nejlépe a dělají tu obrovský kus práce za symbolickou odměnu. Každý normální ví, že oni jsou zárukou toho, že to zde chodí. Jak vidí razantní propiho zásah do letitých pravidel a jak vidí budoucnost a směrování K2 : apli, janík K2 - dříve se špičkovou sázkařskou bilancí - i admini další ???
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 23:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

šolim :
již poněkolikáté byla naprosto necitlivým zásahem narušena objektivita dané soutěže
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 23:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dopita :
Propitáku nezlob se, ale v tvém zdůvodnění té logiky není ani kapka.
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 23:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

v,h, :

navstevnost bola dolezitejsia ako uspesnost tipov

do pravidel letitých soutěží nezasahovat !!! /a v.h pridava - v ziadnom pripade nie do prebiehajucej sutaze !!!
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 23:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

RedRum
Základní nesmysl se mi zdá být v propiho prohlášení
" racionální důvod jsou kořeny k2 (tedy podzim roku 2002 a vysoká úspěšnost s kurzy 1,80 - 2,20"

Vysoká úspěšnost takto vysokých kursů může být pouze krátkodobá, jako názor je to naprostý nesmysl.
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 23:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

donpedro39
Osobně bych pravidla soutěží v jejich průběhu neměnil, v tomto jistě souhlasím s názory zdejších.
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 23:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lexion
Působím na tomto webu prakticky od jeho vzniku.
mám 543 OK kurzů a 1. místo v úspěšnosti.
pravidla se nemají měnit v průběhu závodu.
Doufám, že toto bude fungovat i nadále.
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.09.2009, 23:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dopita :
Pořád mi nikdo nevysvětlil souvislost mezi úspěšností systému a stanovováním rozpětí kurzů.
Nechme to, tak jak to bylo.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy