Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
300 OK
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
komo
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.2.2004
Tipy a sázky: 555
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.4Hodnocení kvality tipů: 45.4Hodnocení kvality tipů: 45.4Hodnocení kvality tipů: 45.4Hodnocení kvality tipů: 45.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.10.2008, 7:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za milé přivítání přátelé“kořeni“... Cool
Když se podívám na datum založení svého nicku chytá mě už trošku nostalgie.Doklopýtal jsem po několika letech k této „vysněné“ metě a musím konstatovat,že K2 je jedna z mála sázkařských stránek,kterou pravidelně navštěvuji a touto cestou bych rád popřál lidem okolo K2 hodně sázkařských úspěchů a kvalitních tipů Exclamation
Snažím se hrát povětšinu sóla zápasy,ale nevyhýbám se ani AKOvkám ovšem maximálně se dvěmi(vyjímečně třemi) zápasy.Dlouhou cestou „poznání“ jsem došel k tomuto typu sázek a zjistil jsem,že mají největší ziskovost... Wink
Takže ještě jednou – hodně štěstí!!!
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.10.2008, 7:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

šolim napsal:
Nazdar všem starým kořenům. Sice to úplně nechápu, ale systém mě asi vyřasil, takže 4 hráč historie 300 OK se kamsi propadl. Na vině je dle mého nějaký nesmyslný index úspěšnosti. Návratnost jsem měl sice bídnou, nicméně na 94%. Jiní mají 60, 30 nebo jen 10% a v systému jsou pořád. Pro mě dosti nepochopitelné Exclamation Crying or Very sad


Je to určitě škoda, takto vyplul i koňař red rum. V této souvislosti mne napadá, že je to jako s tou velkou pardubickou. Kůn byl sice nejlepší, ale neobjel drobnost - "točný bod" a přišel o miliony... Zeptej se apliho, případně tvůrců pravidel, zda ten točný bod by neměl být "posunut do směru jízdy"...
Možná jedno z temat pro diskuzi vedle - pravidla...zkušenosti z protipovaných let na k2...
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.10.2008, 20:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

komo tu 300 psychicky prorval a už se daří...

USER: komo TÝDEN: 42 TIKET PODÁN: 14.10.2008 14:56 Kurz: 2.20 (1) Stav: ?

14.10.2008 19:30 Frederikshavn-Aalborg (?) 1 - Výhra domací 2.20 ?
USER: komo TÝDEN: 42 TIKET PODÁN: 14.10.2008 14:55 Kurz: 3.15 (2) Stav: ?

14.10.2008 17:00 Vitkovice-Budejovice (3:1) 1 - Výhra domací 1.70 ?

14.10.2008 17:15 Nitra-Kosice (2:4) 2 - Výhra hosté 1.85 ?
komo
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.2.2004
Tipy a sázky: 555
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.4Hodnocení kvality tipů: 45.4Hodnocení kvality tipů: 45.4Hodnocení kvality tipů: 45.4Hodnocení kvality tipů: 45.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.10.2008, 10:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jati napsal:
komo tu 300 psychicky prorval a už se daří...

USER: komo TÝDEN: 42 TIKET PODÁN: 14.10.2008 14:56 Kurz: 2.20 (1) Stav: ?

14.10.2008 19:30 Frederikshavn-Aalborg (?) 1 - Výhra domací 2.20 ?
USER: komo TÝDEN: 42 TIKET PODÁN: 14.10.2008 14:55 Kurz: 3.15 (2) Stav: ?

14.10.2008 17:00 Vitkovice-Budejovice (3:1) 1 - Výhra domací 1.70 ?

14.10.2008 17:15 Nitra-Kosice (2:4) 2 - Výhra hosté 1.85 ?


jo jo psychika dělá hodně... Laughing
tak hurá na 400... Wink
dopita



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.11.2004
Tipy a sázky: 399
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2009, 18:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím všechny, tak jsem to do 300 - ovky vplul na vlnách 2.ligy. Do konce roku 400???? Shocked Very Happy Shocked
dopita



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.11.2004
Tipy a sázky: 399
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2009, 18:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jo a prosím o opravu na 300 OK. Díky.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 9.09.2009, 18:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak už jsem tady taky .... já věděl že ten pán dodrží slovo, taková přesnost je moc hezká věc Laughing
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 9.09.2009, 20:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Měl jsem 300 už kdysi před rokem a pořád tam mám 200, ale vůbec mě to nebolí. Tady jsou mnohem důležitější věci, které mě štvou. Navíc jsem kdysi vypadl pro jakýsi index úspěšnosti, přesto, že jsem měl bilanci kolem 95%. Teď mám zase nějakých 32 OK, ale samozřejmě se to nepřičítá. Takže tento údaj je mi šumafuk. Já pro sebe vím, že jsem byl kdysi čtvrtý, který této mety dosáhl a tím to asi končí!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.09.2009, 5:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

šolim napsal:
Měl jsem 300 už kdysi před rokem a pořád tam mám 200, ale vůbec mě to nebolí. Tady jsou mnohem důležitější věci, které mě štvou. Navíc jsem kdysi vypadl pro jakýsi index úspěšnosti, přesto, že jsem měl bilanci kolem 95%. Teď mám zase nějakých 32 OK, ale samozřejmě se to nepřičítá. Takže tento údaj je mi šumafuk. Já pro sebe vím, že jsem byl kdysi čtvrtý, který této mety dosáhl a tím to asi končí!

Moje řeč, já vypadl těsně před dosažením 300 s podobným procentem protože jsem měl -nevím kolik. Je veliký rozdíl, když máš -20 při úspěšnosti 95% nebo 75%. za sebe musím říct, že mě t otrávilo a že jsem od té doby tip neposlal a je to více než rok.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.09.2009, 10:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Noo, jak to tak pozoruju, tak to od zavedení vylepšujících opatření docela upadlo ... KHL, nefunguje ... Liga Mistrů, o té se tady ještě asi neví ... dobrý Confused
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 15.09.2009, 11:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

s.e.n.s. napsal:
Noo, jak to tak pozoruju, tak to od zavedení vylepšujících opatření docela upadlo ... KHL, nefunguje ... Liga Mistrů, o té se tady ještě asi neví ... dobrý Confused


jo, nejsou money, není muzika ... chápu, že lidé co zde moderovali i také za odměnu a pokud skončí, já jim poděkuji za dobrou práci a zda budou i nadále bezplatně moderovat je na nich
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.09.2009, 11:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
s.e.n.s. napsal:
Noo, jak to tak pozoruju, tak to od zavedení vylepšujících opatření docela upadlo ... KHL, nefunguje ... Liga Mistrů, o té se tady ještě asi neví ... dobrý Confused


jo, nejsou money, není muzika ... chápu, že lidé co zde moderovali i také za odměnu a pokud skončí, já jim poděkuji za dobrou práci a zda budou i nadále bezplatně moderovat je na nich


Ale propi, o tom to není, mi je jedno jestli debatu někdo moderuje nebo ne, pro mě je podstatné že se debatuje a .... když už je o tom řeč, poprosil bych moderátory, chlapi, nekašlejte na to, myslím že pouze založit téma a tím tak nějak zahájit diskusi, to by stálo za to ne, přece tenhle podnik nezabalíme Wink
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.09.2009, 15:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
s.e.n.s. napsal:
Noo, jak to tak pozoruju, tak to od zavedení vylepšujících opatření docela upadlo ... KHL, nefunguje ... Liga Mistrů, o té se tady ještě asi neví ... dobrý Confused


jo, nejsou money, není muzika ... chápu, že lidé co zde moderovali i také za odměnu a pokud skončí, já jim poděkuji za dobrou práci a zda budou i nadále bezplatně moderovat je na nich


jo nejsou money... - to je slaboučká výmluva, co má dělat s tím, že:

a) jsi nesmyslně změnil letitá pravidla výše posílaných kursů, pravidlo, které ve své podstatě ruší mnohaletý žebříček pravidelných (!!!) návštěvníků stránek-těch, kterých by sis měl vážit a zároveň těch na jejichž názory absolutně kašleš...
b) jsi rozdělil uvadající, ale mnohde stále slušně fungující diskuzi na tu pro vyvolené a na tu pro zbytek nadšenců, kterým logicky po rozdělení dojde chut psat někam, kde skoro nikdo nezbyl a kde to je skoro mrtvé...

To jsou důvody, které jsi rozhodl ty bez ohledu na názory těch, kteří jsou sázkařsksy prokazatelně úspěšnější a zkušenější než ty a žádnou změnu nechtěli a nechtějí.

Tak si sobě ani jiným nenamlouvej lži !
ganmiki
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2007
Tipy a sázky: 3255
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 79.6Hodnocení kvality tipů: 79.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.09.2009, 21:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj všem, původně jsem diskuze kolem změny webu jen četl s tím, že nebudu přispívat, neb prostě je to propiho věc a já se buď přizpůsobím, nebo půjdum jinam, ale díky několika příspěvkům od "VIP", " všem možným kořenům" a jiným "stars" musím.
Takže:
- osobně nedám na toto fórum dopustit a to z jednoho jediného důvodu a tím je diskuze nad tipy ( nad událostmi ), to je podle mě naprosté gró celých stránek, to je to co mě zajímá, konfrontace názorů ze kterým může vzejít kvalitní tip a právě tady já vidím velký deficit všech možných "starých hochů" z tohoto fóra, velmi málo z Vás vůbec nějaké analýzy píše, ano vyplníte si K2profi a máte zde dobrou úspěšnost, prosím, ale tohle třeba mě vůbec nezajímá, považuji to za ekvivalent tipuj.cz apod. prostě tam něco zaškrtneš, bez zdůvodnění bez názoru a hotovo, mě ( a doufám, že většinu lidí ) zajímají právě ty rozbory, ty diskuze, ty různé pohledy, jenže na to vy "vrchnosti" pěkně s.e.r.e.t.e a dohledat od Vás ( a teď se chyťte za nos ) nějakou analýzu je sysifoský úkol, takže suma sumárum, křičíte, že změna pravidel je špatná, že fórum nežije, že jsou změny na h.o.v.n.o atd. atd. ,ale pánové uvědomte si, že fórum děláme my,my všichni a já bych byl velmi rád abych na fóru viděl mnohem více analýz od "starých" než je tomu teď a pokud to nechápete tak se běžte se svýma egama vycpat, protože dle mého soudu působí na fóru několik lidí, kteří ani nemají ten " VIP" status a odvádí mnohem lepší práci než Vy.
Hovgh.
Wink
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.09.2009, 22:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ganmiki napsal:
Ahoj všem, původně jsem diskuze kolem změny webu jen četl s tím, že nebudu přispívat, neb prostě je to propiho věc a já se buď přizpůsobím, nebo půjdum jinam, ale díky několika příspěvkům od "VIP", " všem možným kořenům" a jiným "stars" musím.
Takže:
- osobně nedám na toto fórum dopustit a to z jednoho jediného důvodu a tím je diskuze nad tipy ( nad událostmi ), to je podle mě naprosté gró celých stránek, to je to co mě zajímá, konfrontace názorů ze kterým může vzejít kvalitní tip a právě tady já vidím velký deficit všech možných "starých hochů" z tohoto fóra, velmi málo z Vás vůbec nějaké analýzy píše, ano vyplníte si K2profi a máte zde dobrou úspěšnost, prosím, ale tohle třeba mě vůbec nezajímá, považuji to za ekvivalent tipuj.cz apod. prostě tam něco zaškrtneš, bez zdůvodnění bez názoru a hotovo, mě ( a doufám, že většinu lidí ) zajímají právě ty rozbory, ty diskuze, ty různé pohledy, jenže na to vy "vrchnosti" pěkně s.e.r.e.t.e a dohledat od Vás ( a teď se chyťte za nos ) nějakou analýzu je sysifoský úkol, takže suma sumárum, křičíte, že změna pravidel je špatná, že fórum nežije, že jsou změny na h.o.v.n.o atd. atd. ,ale pánové uvědomte si, že fórum děláme my,my všichni a já bych byl velmi rád abych na fóru viděl mnohem více analýz od "starých" než je tomu teď a pokud to nechápete tak se běžte se svýma egama vycpat, protože dle mého soudu působí na fóru několik lidí, kteří ani nemají ten " VIP" status a odvádí mnohem lepší práci než Vy.
Hovgh.
Wink


Sám bych to nevyjádřil lépe ....
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.09.2009, 22:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ganmiki napsal:
Ahoj všem, původně jsem diskuze kolem změny webu jen četl s tím, že nebudu přispívat, neb prostě je to propiho věc a já se buď přizpůsobím, nebo půjdum jinam, ale díky několika příspěvkům od "VIP", " všem možným kořenům" a jiným "stars" musím.
Takže:
- osobně nedám na toto fórum dopustit a to z jednoho jediného důvodu a tím je diskuze nad tipy ( nad událostmi ), to je podle mě naprosté gró celých stránek, to je to co mě zajímá, konfrontace názorů ze kterým může vzejít kvalitní tip a právě tady já vidím velký deficit všech možných "starých hochů" z tohoto fóra, velmi málo z Vás vůbec nějaké analýzy píše, ano vyplníte si K2profi a máte zde dobrou úspěšnost, prosím, ale tohle třeba mě vůbec nezajímá, považuji to za ekvivalent tipuj.cz apod. prostě tam něco zaškrtneš, bez zdůvodnění bez názoru a hotovo, mě ( a doufám, že většinu lidí ) zajímají právě ty rozbory, ty diskuze, ty různé pohledy, jenže na to vy "vrchnosti" pěkně s.e.r.e.t.e a dohledat od Vás ( a teď se chyťte za nos ) nějakou analýzu je sysifoský úkol, takže suma sumárum, křičíte, že změna pravidel je špatná, že fórum nežije, že jsou změny na h.o.v.n.o atd. atd. ,ale pánové uvědomte si, že fórum děláme my,my všichni a já bych byl velmi rád abych na fóru viděl mnohem více analýz od "starých" než je tomu teď a pokud to nechápete tak se běžte se svýma egama vycpat, protože dle mého soudu působí na fóru několik lidí, kteří ani nemají ten " VIP" status a odvádí mnohem lepší práci než Vy.
Hovgh.
Wink

Naprostý souhlas thumbleft
assembly
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.7.2006
Tipy a sázky: 1695
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.09.2009, 23:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jj změna byla náhlá a rychlá, ale přeci jenom by to chtělo trochu kočírovat. A teď mám na mysli otvírání,neotvírání (moderování,nemoderování) témat. Dnes jsem zjistil, že všichni co mají status "šŤaváci K2" mají možnost moderovat PhP vlákna. Dám příklad např. pokud shinki se bude chtít celý rok věnovat ELH, tak myslím že bude lepší a přehlednější do tématu hokeje vytvořit subfórum a držet v něm ELH po kolech než to cpát do jednoho vlákna , které bude cca v 10-tém kole tak chaotické a nepřehledné, že může dokonce někoho i odradit. Jde prostě o formu, a chápu že to bude chtít nějaký ten čas, najít tu správnou cestu, ale mít v hokeji 6 vláken (CZ,SVL,AUT,DEL,...) a každé nekonečno stránek , není podle mě úplně ta cesta. Druhá cesta bez použití subfór by bylo , otevírat na každý hrací den vlákno. Co myslíte páni ?
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.09.2009, 23:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

assembly napsal:
jj změna byla náhlá a rychlá, ale přeci jenom by to chtělo trochu kočírovat. A teď mám na mysli otvírání,neotvírání (moderování,nemoderování) témat. Dnes jsem zjistil, že všichni co mají status "šŤaváci K2" mají možnost moderovat PhP vlákna. Dám příklad např. pokud shinki se bude chtít celý rok věnovat ELH, tak myslím že bude lepší a přehlednější do tématu hokeje vytvořit subfórum a držet v něm ELH po kolech než to cpát do jednoho vlákna , které bude cca v 10-tém kole tak chaotické a nepřehledné, že může dokonce někoho i odradit. Jde prostě o formu, a chápu že to bude chtít nějaký ten čas, najít tu správnou cestu, ale mít v hokeji 6 vláken (CZ,SVL,AUT,DEL,...) a každé nekonečno stránek , není podle mě úplně ta cesta. Druhá cesta bez použití subfór by bylo , otevírat na každý hrací den vlákno. Co myslíte páni ?


Já myslím že v rámci jakési přehlednosti je "znovuzavedení" minulého systému nutností ... Subfora k jednotlivým ligám by měly být automaticky a vlákno k jednotlivým fórům ve formě diskuse k aktuálnímu kolu založí prostě první lepší, další už se budou nabalovat.
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 16:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ganmiki napsal:
Ahoj všem, původně jsem diskuze kolem změny webu jen četl s tím, že nebudu přispívat, neb prostě je to propiho věc a já se buď přizpůsobím, nebo půjdum jinam, ale díky několika příspěvkům od "VIP", " všem možným kořenům" a jiným "stars" musím.
Takže:
- osobně nedám na toto fórum dopustit a to z jednoho jediného důvodu a tím je diskuze nad tipy ( nad událostmi ), to je podle mě naprosté gró celých stránek, to je to co mě zajímá, konfrontace názorů ze kterým může vzejít kvalitní tip a právě tady já vidím velký deficit všech možných "starých hochů" z tohoto fóra, velmi málo z Vás vůbec nějaké analýzy píše, ano vyplníte si K2profi a máte zde dobrou úspěšnost, prosím, ale tohle třeba mě vůbec nezajímá, považuji to za ekvivalent tipuj.cz apod. prostě tam něco zaškrtneš, bez zdůvodnění bez názoru a hotovo, mě ( a doufám, že většinu lidí ) zajímají právě ty rozbory, ty diskuze, ty různé pohledy, jenže na to vy "vrchnosti" pěkně s.e.r.e.t.e a dohledat od Vás ( a teď se chyťte za nos ) nějakou analýzu je sysifoský úkol, takže suma sumárum, křičíte, že změna pravidel je špatná, že fórum nežije, že jsou změny na h.o.v.n.o atd. atd. ,ale pánové uvědomte si, že fórum děláme my,my všichni a já bych byl velmi rád abych na fóru viděl mnohem více analýz od "starých" než je tomu teď a pokud to nechápete tak se běžte se svýma egama vycpat, protože dle mého soudu působí na fóru několik lidí, kteří ani nemají ten " VIP" status a odvádí mnohem lepší práci než Vy.
Hovgh.
Wink

To ganmiky:

Pravděpodobně reaguješ i na mé příspěvky. Zkusím se tedy k tvým názorům konkrétněji vyjádřit.

Pokud nedáš na toto fórum dopustit je jedině dobře, že se diskuze o změnách účastníš. Tvůj názor si cením, píšeš to z pozice 100 OK a přes 2000 příspěvků - není co dodat. Snad jen to, že jsi s vyjádřením názoru nemusel váhat, vždyť jde o něco na čem Ti opravdu záleží, tak proč se nezapojit ? Možná jsem se až dost důrazně vyjádřil právě proto, že mi na stránkách také záleží a po pěti letech se mi nechce bez jasného vyjádření „se sbalit a jít o dům dál“, jak píšeš.

Vadí ti, či dráždí tě - označování „VIP“,“ …kořen“. V podstatě s Tebou souhlasím. Musím se ale trochu vrátit do historie.
Jsem tu přes 5 let a jako osobní svoji iniciativu jsem začal kdysi dávno sledovat součty úspěšných OK kursů – „pěšky“,doma na svém PC. Zdálo se mi to zajímavé, podle toho jsem bral i vážně názory diskutujících. Určitě jsem bral vážněji a dodnes beru analýzu toho, kdo má 100 OK, než toho kdo je tu nový. Postupně se žebříček rozšiřoval a díky aplikátorovi (moderátorovi) se „zoficiálnil“. Za to aplikátorovi ještě jednou tímto děkuji!! Domnívám se, možná naivně, že ta 100 OK v profilu by měla být trochu prestižní pro každého, kdo zde začne posílat tipy. V té době bylo pár lidí na 100 OK a padl názor, že by měli dostat „něco“ do profilu. U moderátorů se zrodil návrh „starej kořen“, osobně mi nevadí a snad i s tím souhlasím. Co ale sleduji je to číslo OK, ten název je jen přibarvení. Pak se objevil nápis VIP, to je z dílny propiho . Dodnes nevím proč tam je a spíše mi vadí, nejsem zastáncem nějaké separace a toto označení mnohé skutečně naprosto zbytečně dráždí. Jsi tu taky už nějaký týden a nevím kolik jsi zaznamenal příspěvků, které by byly psány z titulu označení VIP. Považuji ho za zbytečné, působící negativně. Ted ho máš i ty a troufnu si tvrdit, že stejně jako já o něj nestojíš. Pro mne jsou důležité dva údaje – počet OK, z kterého usuzuji na věrnost stránkám a společně se zařazením do ligy lze vyčíst kvalitu sázejícího. (Mimo jiné- považuji za lepšího sázkaře toho, co je v 2. lize s 300 OK, než toho kdo je v extralize s 30 OK). Druhý údaj , který u mne ještě neznámých nicků sleduji, je počet příspěvků, tam je ta aktivita, která je nutná, aby to zde vše neumřelo. To mi bohatě stačí.

Deficit „starých hochů“ v psaní analýz – to máš asi pravdu. Tihle hoši jsou tu většinou dva a více let a většina si prošla nějakým vývojem. V některých obdobích psali více, jindy méně. Málokdo ale z nich tady nezanechal nějakou stopu, nějaké psavé období měl skoro každý. Namátkou mně napadá třeba „dopita“, který jeden čas psal jako o život a dnes většinou jen posílá tipy. Asi k tomu má jako každý svůj pohled a své důvody. Diskutovat nelze nakázat. Beru to tak, že se na jejich tipy mohu alespoň v rámci „výměny tipů“ podívat a pak se na ně sám podrobně kouknu. Další věcí je, že do "kvalitní" diskuze se zapojí rychleji a snáze více lidí, což není současný stav. S tvým názorem, že by se mělo psát více souhlasím, s tím, že nemohu díky separaci posoudit, zda někdo z těch co se mají chytit za nos píše v sekci vyvolených.

Koho oslovuješ „vrchností“ opravdu nevím, Osobně tady vidím jen skupinu moderátorů a uživatelů. To bys musel být konkrétnější.
Za sebe mohu napsat, že u mne najdeš cca 1000 příspěvků a určitě nejsou jen o tom, co je špatně. Nějaký čas jsem tu bez nároku na odměnu moderoval v „sekci tuším „ostatní“ druhou holandskou ligu (…jde to i zdarma, není vše o money…), psal zákulisní novinky před zápasy naší ligy z jablonce, kde k nim mám dost blízko. Tohle, co zde píšeš je dost nekonkrétní,.. Zkus vyzvat konkrétní lidi, které máš na mysli. Mimo jiné, ten „starej VIPák s egem“ , pokud se podívám na Tvůj profil, jsi i ty Smile . Těžké všechny házet do jednoho pytle.

Když si odmyslím to citové, asi zbytečné zabarvení, pak Ti nejvíce vadí uvadající diskuze. Od začátku kritizuji 2 zásadní změny – viz minulé příspěvky. Právě ta druhá změna má dost zásadní dopad na to, že diskuze „nevyvolených“ v současné době, kdy „jedou“ téměř všechny sporty a není žádná okurková sezona, vypadá tak jak vypadá, a to bez ohledu na VIP status. Jak vypadá diskuze „vyvolených“ nevím, třeba tam je spokojenost…
Jak to změnit jsem v jednom z nedávných příspěvků také napsal. Dnes bych po Tvém příspěvku doplnil i drobnost – zrušení označení VIP, ale „vo tom to není…“

Pokud to někdo přečetl až sem, tak ho obdivuji – nemám rád dlouhé příspěvky.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 16:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

to "VIP" je jen originální obrázek ze softwaru phpbb, jiný vhodný tam není, leda ho vyrobit, bo můžu dát obyčejný jako mají ostatní
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 16:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

assembly napsal:
jj změna byla náhlá a rychlá, ale přeci jenom by to chtělo trochu kočírovat. A teď mám na mysli otvírání,neotvírání (moderování,nemoderování) témat. Dnes jsem zjistil, že všichni co mají status "šŤaváci K2" mají možnost moderovat PhP vlákna. Dám příklad např. pokud shinki se bude chtít celý rok věnovat ELH, tak myslím že bude lepší a přehlednější do tématu hokeje vytvořit subfórum a držet v něm ELH po kolech než to cpát do jednoho vlákna , které bude cca v 10-tém kole tak chaotické a nepřehledné, že může dokonce někoho i odradit. Jde prostě o formu, a chápu že to bude chtít nějaký ten čas, najít tu správnou cestu, ale mít v hokeji 6 vláken (CZ,SVL,AUT,DEL,...) a každé nekonečno stránek , není podle mě úplně ta cesta. Druhá cesta bez použití subfór by bylo , otevírat na každý hrací den vlákno. Co myslíte páni ?


kopie příspěvku z 4.9. (sekce 100 OK) :
- diskuzi zásadě a výrazně zpřehlednit počtem témat, dát ji systém v oblasti organizace, omezit přidávání vláken
- do diskuze v obsahové části zasahovat minimálně, upozadit moderování
- nezakládat žádné "vybrané skupiny", je to mnohokráte ověřená lichá cesta, kdo si chce najít kvalitní příspěvek, ten si ho najde i v "pelmel", kdo ho tam najít neumí , ten si tu informaci nezaslouží, nepíšou sem v drtivé většině blbci a rozumní diskutující si zpravidla umí v debatěi udělat pořádek sami
- více zviditelnit dlouhodobé soutěže, tím si zajistit stálou hodnotnou klientelu, tyto soutěže jsou vlajkovou lodí těchto stránek
- do pravidel letitých soutěží nezasahovat !!! - to je babičino stříbro těchto stránek, snad kryté i autorskými právy
- o směrování stránek diskutovat a brát v potaz zejména názory těch, kteří na stránkách delší dobu aktivně vystupují a mají slušnou, čísly doloženou, úspěšnot
- nabídnout krátkobobá(!) zpestření formou dílčích soutěží, pouze jako doplněk bez velké organizační náročnosti. např. šolímovo turnaje, žádné megaturnaje, jak to bylo bohužel přetranformováno
- do oblasti marketingu mluvit nebudu
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 16:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

změněno na hvězdičky, je to lepší než VIP?
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 16:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jati napsal:
assembly napsal:
jj změna byla náhlá a rychlá, ale přeci jenom by to chtělo trochu kočírovat. A teď mám na mysli otvírání,neotvírání (moderování,nemoderování) témat. Dnes jsem zjistil, že všichni co mají status "šŤaváci K2" mají možnost moderovat PhP vlákna. Dám příklad např. pokud shinki se bude chtít celý rok věnovat ELH, tak myslím že bude lepší a přehlednější do tématu hokeje vytvořit subfórum a držet v něm ELH po kolech než to cpát do jednoho vlákna , které bude cca v 10-tém kole tak chaotické a nepřehledné, že může dokonce někoho i odradit. Jde prostě o formu, a chápu že to bude chtít nějaký ten čas, najít tu správnou cestu, ale mít v hokeji 6 vláken (CZ,SVL,AUT,DEL,...) a každé nekonečno stránek , není podle mě úplně ta cesta. Druhá cesta bez použití subfór by bylo , otevírat na každý hrací den vlákno. Co myslíte páni ?


kopie příspěvku z 4.9. (sekce 100 OK) :
- diskuzi zásadě a výrazně zpřehlednit počtem témat, dát ji systém v oblasti organizace, omezit přidávání vláken
- do diskuze v obsahové části zasahovat minimálně, upozadit moderování
- nezakládat žádné "vybrané skupiny", je to mnohokráte ověřená lichá cesta, kdo si chce najít kvalitní příspěvek, ten si ho najde i v "pelmel", kdo ho tam najít neumí , ten si tu informaci nezaslouží, nepíšou sem v drtivé většině blbci a rozumní diskutující si zpravidla umí v debatěi udělat pořádek sami
- více zviditelnit dlouhodobé soutěže, tím si zajistit stálou hodnotnou klientelu, tyto soutěže jsou vlajkovou lodí těchto stránek
- do pravidel letitých soutěží nezasahovat !!! - to je babičino stříbro těchto stránek, snad kryté i autorskými právy
- o směrování stránek diskutovat a brát v potaz zejména názory těch, kteří na stránkách delší dobu aktivně vystupují a mají slušnou, čísly doloženou, úspěšnot
- nabídnout krátkobobá(!) zpestření formou dílčích soutěží, pouze jako doplněk bez velké organizační náročnosti. např. šolímovo turnaje, žádné megaturnaje, jak to bylo bohužel přetranformováno
- do oblasti marketingu mluvit nebudu


hm jenže už nejsou lidi, kteří by bezplatně zakládali nová témata, tedy vytvářeli moderování, přestalo se platit, tak většina s moderováním skončila ... nebráním se subfórum jen pro moderátory, ale zatím jsou tak 2, kteří se mi ozvali, že by subfórum chtěli, až jich bude třeba 15 (což je cca polovina původního počtu), pak to rád udělám
ganmiki
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2007
Tipy a sázky: 3255
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 79.6Hodnocení kvality tipů: 79.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 16:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jati napsal:

Když si odmyslím to citové, asi zbytečné zabarvení, pak Ti nejvíce vadí uvadající diskuze.

Ano, jinak to citové zabarvení bylo způsobeno lahví dobrého červeného a neboť ve víně je pravda tak jsem se prostě musel vybrečet.
jati napsal:

Jak vypadá diskuze „vyvolených“ nevím, třeba tam je spokojenost…

Mám to chápat tak, že 300 OK VIP nemá automaticky přístup do některých sekcí ? To snad ne !

Jinak opravdu mi nejvíce vadí upadající diskuze a v podstatě si i myslím, že by všichni "staří kořeni", VIP, 100 OK atd. měli právě teď "zatnout zuby" a ukázat tu kvalitu i svými příspěvky, analýzami a tipy, třeba by to ( pokud nejsem moc naivní ) znovunastartovalo tohle fórum, aby nám nezdechlo, nevím. Jinak jsem rád za diskuzi, už to znamená, že to lidem není putna.
Díky.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 16:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

300 OK má stejný přístup jako šťavák, pokud ten přístup chtěl (dostal pozvánku a stačilo odepsat, že ANO)
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 17:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
300 OK má stejný přístup jako šťavák, pokud ten přístup chtěl (dostal pozvánku a stačilo odepsat, že ANO)



Ano, nabídku jsem od propiho dostal.

S dělením fora ale zásadně nesouhlasím, to je jeden z důvodů uvadající diskuze. Pokud jsem proti dělení - rozmělňování zbytků, tak se tam přeci nebudu hlásit a na úpadku se osobně účastnit...
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 17:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

[quote="ganmiki"]
jati napsal:

Když si odmyslím to citové, asi zbytečné zabarvení, pak Ti nejvíce vadí uvadající diskuze.

Ano, jinak to citové zabarvení bylo způsobeno lahví dobrého červeného a neboť ve víně je pravda tak jsem se prostě musel vybrečet.
[quote="jati"]

Dobře jsi udělal dvkráte, nejdříve s tím otevření lahvinky vína a potom i s napsáním textu !
Dokázal jsi, že ti na foru skutečně záleží, jinak by jsi po lahvince psal zamilované texty někomu úplně jinému než "vrchnosti" Very Happy
ganmiki
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2007
Tipy a sázky: 3255
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 79.6Hodnocení kvality tipů: 79.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 19:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

notworthy
Jinak tedy takový návrh, myslím, že propi nebude proti, pojďme si vymyslet novou strukturu fóra, přesně jak to chceme a výslednou podobu na které se shodneme žádejme vytvořit, alespoň se uvidí kdo vlastně chce nějaká vlákna udržovat a kdo ne, myslím, že tím alespoň uděláme malý krůček vpřed, sám za sebe mohu říci, že "svojí" ligu stejně dělám a dělat budu. Takže pánové a dámo, napište kdo chce mít dál svou vlastní sekci o kterou se bude i zadarmo starat a podle toho si pak zkusme navrhnout tu novou podobu fora.
edindzeko
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 8
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 17 unitů
Výhry: 15.76 unitů
Profit: -1.24 unitů
Yield: -7.29 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.5.2007
Tipy a sázky: 201
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 225.7Hodnocení kvality tipů: 225.7Hodnocení kvality tipů: 225.7Hodnocení kvality tipů: 225.7Hodnocení kvality tipů: 225.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 19:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Arrow ... za sebe mohu pouze říci ,že DEL poběží dál i zadáčo... Very Happy
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.12.2009, 22:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Je možné upravit nick jati 400 OK ?
Nevím jak komo a alex...
jati
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy