Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
matematika a výpočet pravdepodobnosti výsledku zápasu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.03.2008, 8:13 Předmět: matematika a výpočet pravdepodobnosti výsledku zápasu
Pište tipy na sázení
Citovat

Toto téma som založil, aby boli na jednom mieste vedené rôzne stratégie a teórie odhadu pravdepodobnosti výsledku. Kto používa /ak používa/ rôzne koeficienty pri odhade výsledku s ohľadom na predošlé zápasy má možnosť prejaviť sa resp. pomôcť ostatným. Géniovia, ukážte sa!!!
gugatronic
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.03.2008, 14:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

myslim, ze tohle bude zajimava sekce, ja jako matematik se presne timhle zabyvam uz dlouho... Smile

ad fcelari... neuronove site, ktere tam pouzivaji jsou pomerne extreme neodborne delane... a jejich vysledky dobre ani byt nemuzou...

nevim do jake hloubky se tu nekdo v oblasti neuronovych siti orientuje, ale navrh jejich topologicke struktury a vstupnich dat jsou delane pomerne povrchne... je to na delsi diskusi a pomerne odbornou, pokud do toho nekdo dela, tak se o tom klidne rad pobavim... (sam mam neuronove site na odhad ruznych NBA tipu, ktere dosahuji podobne odhady jak pouziva treba pinnacle)

neuronove site nejsou uplne spatne, ale zajimave vysledky dosahuji napriklad i klasifikacni stromy, shlukova analyza, a hlavne oblast, kterou se zabyvam ted nejvic a to jsou modely vytvorene extra na sazeni na bazi evolucnich modelu a fuzzy logiky - napr. geneticke algortimy...

to jsou ovsem metody, ktere vyzaduji pomerne silny matematicky background
gugatronic
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.03.2008, 14:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jinak expert na ruzne systemy je treba assembly Cool co ten uz toho vyzkousel Smile
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.03.2008, 22:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

gugatronic napsal:
jinak expert na ruzne systemy je treba assembly Cool co ten uz toho vyzkousel Smile

však si môžete podať ruky Wink
assembly
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.7.2006
Tipy a sázky: 1695
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.03.2008, 23:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

janik.k napsal:
gugatronic napsal:
jinak expert na ruzne systemy je treba assembly Cool co ten uz toho vyzkousel Smile

však si môžete podať ruky Wink


Laughing pokud chcete ten nejlepší systém doporučím front line assembly
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.03.2008, 5:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

assembly napsal:
janik.k napsal:
gugatronic napsal:
jinak expert na ruzne systemy je treba assembly Cool co ten uz toho vyzkousel Smile

však si môžete podať ruky Wink


Laughing pokud chcete ten nejlepší systém doporučím front line assembly

To si teda odporučil Laughing Laughing Laughing
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.03.2008, 15:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

koľko mudrcov na webe a zrazu nikto??? Laughing Laughing Laughing
gugatronic
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 9.04.2008, 14:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kdy sazet a kdy naopak nesazet...

Nebudu zakladat jine tema... pokud nekdo uzna za vhodne, ze by to melo mit vlastni tema, tak "no problemo"...

Kdyz tak prochazim forum, tak se nekdy stane, ze "sazkari" delaji opakovane pomerne elementarni chyby pri sazeni - at uz treba naposledy zajimava "diskuse" v NBA sekci - jestli sazet vysoke kurzy nebo spousta fanouskovsky zaujatych tipu a podobne...

Bylo by dobre, kdyby si uzivatele osvojili zakladni uvahy a myslenky, jak vlastne sazeni funguje... nechci tady nikoho urazet trapne jednoduchymi vecmi, takze pro vas, co to za jednoduche povazujete se omlouvam za lame topic a predem rikam, ze je to urcene spis mene zkusenym uzivatelum...

Sazeni at to na prvni pohled nemusi byt uplne videt neni tak jednoduche jak si nekdy lidi mysli... je tu nekolik zajimavych veci a ne vsechny jsou lehce zodpoveditelne a sam si u spousty veci nejsem jisty jak to delat poradne...

Zakladni informace pro sazkare je kurz... je dobre, nez clovek zacne investovat do sazeni penize, vedet co to je za cislo, jak vznika, proc se hybe, kdo s nim hybe a podobne...
Co to je za cislo asi vi kazdy, nejaka hodnota, kterou se v pripade vyhry nasobi vlozeny vklad... zajimavejsi je jak takove cislo vznika... kdyby sazkovka nechtela na nas vydelat tak by tohle cislo tvorila tak, ze pro dany zapas si odhadne pravdepodobnosti s jakou zapas vyjde, jednicku temito pravdepodobnostmi podeli a ma kurzy... ale sazkovka by rada vydelala a tak ten kurz trochu snizi... pri stanoveni pravdepodobnosti jak zapas dopadne je dobre si tuto pravdepodobnost rozlozit na dve slozky...

- nahodne slozka... tahle slozky vyjadruje naprostou nahodnost, ktere se v zapasech vyskytuje... (bude penalta?, da penaltu? zacne proset? trefi tycku?) ... veci, ktere se nedaji neijak odhadnou, nijak s nimi pocitat... jsou zcela nahodile...

- systemova slozka... ta je pro sazkare i sazkovky klicova... je to ta cast - at uz se to dela nejak matematicky nebo klasicky - kdy se na zaklade dostupnych informaci, znalosti, zkusenosti... snazi obe strany odhadnout jak zapas asi dopadne...

No a kdy teda sazet?
Klasicka situace - liga mistru druhe kolo... aby team A postoupil - musi vyhrat... protoze je lepsi nez souper, ale v prvnim kole prohral (Chelsea - Fenerbachce 8.4.2008) je na nej nizky kurz a vsichni tiperi nakladaji Chelsea, protoze je proste lepsi a musi jit dal... Otazka zni ma cenu Chelsea sazet? Odpovedet je... zalezi na kurzu... vy si muzete pro sebe tvrdit, ze Chelsea urcite postoupi je lepsi, ale existuje kladna pravdepodobnost, ze nepstoupi.... rekneme, ze Chelsea vyhraje a postoupi s pravdepodobnosti 78.4% - to je cislo, ktere si stanovite vy... jak si jej stanovite je jina vec... mate pravdepodobnost a vidite u sazkovek kurz 1.3 na vyhru... ma ted cenu sazet? ted uz je odpoved ano... vase pravdepodonost odpovida kurzu 1.275 a pokud vam nekdo nabizi vic, je to vyhodne... co kdyby byl kurz 1.25? na prvni pohled az tak velky rozdil to neni a v praxi bezny jev... ma to cenu ted sazet? ted uz ne...

jiny priklad... zapas NBA kde jedenz teamu je velky favorit... rekneme, ze kurzy se vypisi takto 1.2 vs. 5... ma to cenu sazet? odpoved je zalezi natom, jake sance dava tiper oboum teamum... pokud si mysli, ze sance outsidera jenekde kolem 25%... tak by mel sazet kurz 5, pokud si mysli, ze sance favorita je cca 90% mel by sazet kurz 1.2...

Nezalezi tedy na tom, kdo je favorit, ale jak jsou vypsane kurzy... v praxi se casto setkavam s tim, ze sazim proti teamu u ktereho si myslim ze vyhraje... duvod je popsany vyse...

Je skoda, ze se v analyzach neobjevuji kurzy nebo odhady pravdepodobnosti od autora, aby si clovek mohl zkonfrontovat tip s trhem a na zaklade toho usoudit jak moc velkou hodnotu dany kurz ma...

Kdy teda nesazet? Kdykoli vam nabizi nekdo kurz, ktery je nizsi nez kurz ktery si stanovite sami a je jedno, ze si myslite ze ten zapas je jasny...
A tak ano ma cenu sazet vysoke kurzy v NBA, nizke kurzy ve fotbalu a podobne... podstatne je to, mit zajimavy kurz...

Druha vec je to umet odhadnout kurz/pravdepodobnost pro dany zapas lip jak bookies... pokud to neumite, tezko dlouhodobe neco vyhrajete...

gl2all

(btw pojdte si zahrat ELTC 7.63 Wink, link v podpisu...)
pavka
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 24.04.2008, 18:32 Předmět: systém
Pište tipy na sázení
Citovat

Možná se budete smát, ale v polovině února jsem si za $197 koupil "zaručený" sázkový systém na americké sporty. Spíš jen ze zvědavosti, zrovna jsem měl nějaké vyhrané šušně, tak jsem si řekl, že v nejhorším neprodělám tolik. V NBA podle autorových statistik skončila loňská sezona: Final record for this year's NBA season: 79-1. Já mohu potvrdit 20-0 od 22. února. MLB máme zatím: Current record so far this MLB season: 5-0. Celý systém je postaven na statistikách za předchozí sezony, pokud jsem měl možnost se do statistik podívat, vypadá to, že vychází. Tak jsem fakt zvědav, jak se to bude vyvíjet dál Smile
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.05.2008, 8:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

presunutý príspevok od patrmont:
Já psal již před zápasem . Jistě víš , že existuje betfiar . Pokud nesouhlasím jdu proti němu a nabízím kurz ale jelikož netuším jak dopadne zápas tak ho prodávám ze ziskem . Proto by ode mě nebylo fér , říkat že sázím na Tsongu , když ho během 20 minut prodám . (vsázím jen live , jen tam jsem velice ziskový ) Nemyslíš ? Janík si začal jako první . Já jen reaguji . Dle mě , pokud chci být uspěšný sázím jen tenis a občas NBA , zatím pouze jako druhá výplata v měsíci ( a kolikrát lepší ) . Díky pánům jako je pecanek a carlos se můj zisk zvětšil . Jejich příspěvky a některých dalších mají váhu . Vaše nikoli ( týká se této sekce , ostatní nečtu ) . Odmítám psát holé tipy a připsat tam jen , že je tragéd na antuce . Ode mě neuvidíš nic takového . Já buď napíšu , že se přikláním k názoru a proč . Nebo budu odporovat a proč . A nebo budu ,jak včera varovat . K tomuto účelu snad slouží tento server nebo se pletu ? Mě nezajímá co vsázíš ale proč to vsázíš či naopak proč tomu nevěříš . Hovadina tipu vsázím proti němu ,že hraje na antuce špatně ( když ani nevidíš jak hraje ) je úplně scestná .To je jako na NBA vsadit na favorita a přitom nevědět , že jeho jediná hvězda je zraněná . Zastávat se můžeš koho chceš . Mě jde pouze o můj zisk . Čili čím více takových jako vy dva ,tím lépe pro mě . ( Doufám , že se připojíte na burzu sázek , takových sponzorů je třeba . ) Není to nic osobního proti Vám .
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.05.2008, 8:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ty si mi teda poriadny mudrc, na buyovanie a layovanie kurzov mám stiahnutý program a istý čas som na Betfari, ktorý je sponzorom týchto stránok live aj tipoval. Keďže na to nemám toľko času / chodím aj do práce / tak live už určitú dobu netipujem. Teraz som mal od tenisu pauzu, ale ver tomu, že po minulé 2 roky som na tenise zarobil slušné prachy...To že si génius v buyovani a layovani stávok je síce pekné, ale doposiaľ som od teba nikde nevidel žiadny tip. Však nám napíš aj v priebehu zápasu, resp. okopíruj nejaký tvoj tiket, nech sa ja blbec trocha od teba priučím. S tými odtipovanými 20 rokmi sme na tom zhruba rovnako, len rozdiel medzi nami je ten, že ja sem dokážem dať na rozdiel od teba aj nejaký tip a teda tým pádom aj duchaplnejší príspevok Rolling Eyes Wink Laughing
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.05.2008, 8:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

elnino9 napísal:
2 patrmont: já nic proti tobě nemám, ale podle toho, co tu píšeš, tak buď opisuješ od druhých nebo reaguješ na jiné příspěvky. Tak jsem to pochopil. Já mám radši lidi, kteří napíšou něco o zápase, který zde ještě zmíněn není než lidi, kteří varují nebo souhlasí s tipem druhého. Snažím se jen upozornit na zápasy, které se mi líbí a které vsázím. Nikoho nenutím to sázet. Kdybych měl vidět každý zápas tenistů, které vsázím, tak nedělám celej den nic jiného. Laughing Souhlasím s tebou, že pecanek a jemu podobní lidé mají obrovský přehled o tenise.
patrmont
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.3.2007
Tipy a sázky: 45
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.05.2008, 10:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nemá cenu dál polemizovat . Některé naše názory jsou shodné jiné ne .
patrmont
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.3.2007
Tipy a sázky: 45
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.05.2008, 10:36 Předmět: chyba
Pište tipy na sázení
Citovat

Odepsal jsem , bohužel špatně . Takže nové téma : Pro jistotu
nastradamus
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.7.2005
Tipy a sázky: 2849
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 27.02.2009, 14:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

G1ml1 napsal:
Jenom fakt nechapu jak si stanovujete tu pravdepodobnost ja tohle proste neumim, v hlave si to nejak srovnam, ale neumim to pojmenovat natoz k tomu davat cisla a jinak co se tyce toho prikladu vyse tak 78.4% je kurs 1.225 , jestli dobre pocitam:)
tady to najdes:
http://sazkar.net/forum/jak-sazet/jake-procento-odpovida-jakemu-kurzu-t971.html#p9751
gugatronic
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 27.02.2009, 17:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ta tabulka neni uplne presna... nezohlednuje ruznou hladinu kurzu u ruznych kanclu... kdyz ma sazka kurz 1.7 a betfair 1.7 neni to to same... pokud je betfair na maximu je to 58.8%, pokud drzi sazka hladinu 1.7vs1.7, tak to je 50%, coz je naprosto klicovy rozdil...

autor pise, ze to bere z burzy - v tom pripade je to samozrejme spravne (predpoklad maxim kurzu), ale u klasickych booku je to spatne..
dopita



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.11.2004
Tipy a sázky: 399
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.02.2009, 17:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

gugatronic napsal:
Kdy sazet a kdy naopak nesazet...

Nebudu zakladat jine tema... pokud nekdo uzna za vhodne, ze by to melo mit vlastni tema, tak "no problemo"...

Kdyz tak prochazim forum, tak se nekdy stane, ze "sazkari" delaji opakovane pomerne elementarni chyby pri sazeni - at uz treba naposledy zajimava "diskuse" v NBA sekci - jestli sazet vysoke kurzy nebo spousta fanouskovsky zaujatych tipu a podobne...

Bylo by dobre, kdyby si uzivatele osvojili zakladni uvahy a myslenky, jak vlastne sazeni funguje... nechci tady nikoho urazet trapne jednoduchymi vecmi, takze pro vas, co to za jednoduche povazujete se omlouvam za lame topic a predem rikam, ze je to urcene spis mene zkusenym uzivatelum...

Sazeni at to na prvni pohled nemusi byt uplne videt neni tak jednoduche jak si nekdy lidi mysli... je tu nekolik zajimavych veci a ne vsechny jsou lehce zodpoveditelne a sam si u spousty veci nejsem jisty jak to delat poradne...

Zakladni informace pro sazkare je kurz... je dobre, nez clovek zacne investovat do sazeni penize, vedet co to je za cislo, jak vznika, proc se hybe, kdo s nim hybe a podobne...
Co to je za cislo asi vi kazdy, nejaka hodnota, kterou se v pripade vyhry nasobi vlozeny vklad... zajimavejsi je jak takove cislo vznika... kdyby sazkovka nechtela na nas vydelat tak by tohle cislo tvorila tak, ze pro dany zapas si odhadne pravdepodobnosti s jakou zapas vyjde, jednicku temito pravdepodobnostmi podeli a ma kurzy... ale sazkovka by rada vydelala a tak ten kurz trochu snizi... pri stanoveni pravdepodobnosti jak zapas dopadne je dobre si tuto pravdepodobnost rozlozit na dve slozky...

- nahodne slozka... tahle slozky vyjadruje naprostou nahodnost, ktere se v zapasech vyskytuje... (bude penalta?, da penaltu? zacne proset? trefi tycku?) ... veci, ktere se nedaji neijak odhadnou, nijak s nimi pocitat... jsou zcela nahodile...

- systemova slozka... ta je pro sazkare i sazkovky klicova... je to ta cast - at uz se to dela nejak matematicky nebo klasicky - kdy se na zaklade dostupnych informaci, znalosti, zkusenosti... snazi obe strany odhadnout jak zapas asi dopadne...

No a kdy teda sazet?
Klasicka situace - liga mistru druhe kolo... aby team A postoupil - musi vyhrat... protoze je lepsi nez souper, ale v prvnim kole prohral (Chelsea - Fenerbachce 8.4.2008) je na nej nizky kurz a vsichni tiperi nakladaji Chelsea, protoze je proste lepsi a musi jit dal... Otazka zni ma cenu Chelsea sazet? Odpovedet je... zalezi na kurzu... vy si muzete pro sebe tvrdit, ze Chelsea urcite postoupi je lepsi, ale existuje kladna pravdepodobnost, ze nepstoupi.... rekneme, ze Chelsea vyhraje a postoupi s pravdepodobnosti 78.4% - to je cislo, ktere si stanovite vy... jak si jej stanovite je jina vec... mate pravdepodobnost a vidite u sazkovek kurz 1.3 na vyhru... ma ted cenu sazet? ted uz je odpoved ano... vase pravdepodonost odpovida kurzu 1.275 a pokud vam nekdo nabizi vic, je to vyhodne... co kdyby byl kurz 1.25? na prvni pohled az tak velky rozdil to neni a v praxi bezny jev... ma to cenu ted sazet? ted uz ne...

jiny priklad... zapas NBA kde jedenz teamu je velky favorit... rekneme, ze kurzy se vypisi takto 1.2 vs. 5... ma to cenu sazet? odpoved je zalezi natom, jake sance dava tiper oboum teamum... pokud si mysli, ze sance outsidera jenekde kolem 25%... tak by mel sazet kurz 5, pokud si mysli, ze sance favorita je cca 90% mel by sazet kurz 1.2...

Nezalezi tedy na tom, kdo je favorit, ale jak jsou vypsane kurzy... v praxi se casto setkavam s tim, ze sazim proti teamu u ktereho si myslim ze vyhraje... duvod je popsany vyse...

Je skoda, ze se v analyzach neobjevuji kurzy nebo odhady pravdepodobnosti od autora, aby si clovek mohl zkonfrontovat tip s trhem a na zaklade toho usoudit jak moc velkou hodnotu dany kurz ma...

Kdy teda nesazet? Kdykoli vam nabizi nekdo kurz, ktery je nizsi nez kurz ktery si stanovite sami a je jedno, ze si myslite ze ten zapas je jasny...
A tak ano ma cenu sazet vysoke kurzy v NBA, nizke kurzy ve fotbalu a podobne... podstatne je to, mit zajimavy kurz...

Druha vec je to umet odhadnout kurz/pravdepodobnost pro dany zapas lip jak bookies... pokud to neumite, tezko dlouhodobe neco vyhrajete...

gl2all

(btw pojdte si zahrat ELTC 7.63 Wink, link v podpisu...)


jak se to konkrétně projevuje na tvých tipech a startech v K2?
gugatronic
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 27.02.2009, 21:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

nijak, souteze K2profi se aktivne dlouhodobe neucastnim... ke konceptu souteze jsem mel v minulosti radu vyhrad, bohuzel zadnou se mi nepodarilo prosadit... v zasade ma soutez dobrou myslenku, a tak me nekdy prepadne myslenka se zapojit, ovsem behem prvniho tydne si vzdy uvedomim co je tam spatne a prejde me chut Smile
Majso
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.3.2009
Tipy a sázky: 323
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 80.2Hodnocení kvality tipů: 80.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.03.2009, 6:36 Předmět: Matematika v sportovej loterii nefunguje
Pište tipy na sázení
Citovat

Ja si myslim kto sa pohybuje v sazkovani dlhsiu dobu urcite vie, ze existuje mnozstvo systemov, ktore urcitu dobu prinasaju profit, ale kazdy system raz skonci svoju vyhravaciu dobu a ked ho vcas nezmenime, alebo s nim neskoncime mozeme bud prist o vsetko co sme doteraz na nom vyhrali, alebo dokazeme spravit nemozne co sa podari len par stastlivcom na tejto zemeguli, ze prideme na novy, ktory nam bude pomaly znovu zarabat peniaze.
Ja si myslim, ze kazdy ma raz za cas tutovkove tipy, ale nieje az taky velky gambler, aby tam vsadil natolko vela penazi, aby z toho mal profit trebars celorocnej vyplaty, alebo na druhu stranu vyhra velmi vela penazi a zacne byt takzvane chorym gamblerom, ktory bude hrat uz o iba velke prachy a tym padom je velka sanca, ze rychlo vsetko moze prehrat.
System existuje ak dokazeme eliminovat vsetky zapasy na ktore chceme stavit a nasledne na nich prehrajeme. Jednoducho stavkovat len vtedy, ked vyhrajeme. Myslim, ze vsetko je mozne. Su taki ludia medzi nami len mozno si ich nevieme predstavit a s nami sa bavit nebudu, aby neskrachovali vsetky bettingove spolocnosti a prakticky by uz nemali kde vyhravat.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.09.2009, 16:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já se osobně domnívám, že nejspolehlivější (jaká je jeho spolehlivost nechám na Vašem vlastním uvážení) je ten co tady obecně praktikuje. To jest : Vzájemná konzultace několika komentářů toho konkrétního zápasu, kde se berou v potaz nejrůznější kritéria, od formy, přes aktuální zranění až po prostý pocit jednotlivce, má to logiku a taky své kouzlo.Spolehlivý systém prostě neexistuje, pravděpodobnost v tomto případě není matematická ani omylem, je spíš dána výše uvedenými kritérii .... myslím že logickým základem pro mé tvrzení, je skutečnost, že doposud nikdo takový systém neobjevil. Jinými slovy, kdyby dejme tomu někdo našel způsob a napsal software, který by nás dovedl k jasnému výsledku, založil firmu a tento SW prodával, řekněme po 1000 dolarech za licenci (což je v porovnání s tím co Vám přinese absolutní prd) je z něj přes noc, vzhledm k předpokládanému množství sázkařů přes noc, nebohatší člověk v celém širém vesmíru a přes druhou noc by celý sázkový byznys padl nahubu, takže přátelé ... IMHO ... zapomeňte Laughing
edindzeko
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 8
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 17 unitů
Výhry: 15.76 unitů
Profit: -1.24 unitů
Yield: -7.29 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.5.2007
Tipy a sázky: 201
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 225.7Hodnocení kvality tipů: 225.7Hodnocení kvality tipů: 225.7Hodnocení kvality tipů: 225.7Hodnocení kvality tipů: 225.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.09.2009, 18:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

s.e.n.s. napsal:
Já se osobně domnívám, že nejspolehlivější (jaká je jeho spolehlivost nechám na Vašem vlastním uvážení) je ten co tady obecně praktikuje. To jest : Vzájemná konzultace několika komentářů toho konkrétního zápasu, kde se berou v potaz nejrůznější kritéria, od formy, přes aktuální zranění až po prostý pocit jednotlivce, má to logiku a taky své kouzlo.Spolehlivý systém prostě neexistuje, pravděpodobnost v tomto případě není matematická ani omylem, je spíš dána výše uvedenými kritérii .... myslím že logickým základem pro mé tvrzení, je skutečnost, že doposud nikdo takový systém neobjevil. Jinými slovy, kdyby dejme tomu někdo našel způsob a napsal software, který by nás dovedl k jasnému výsledku, založil firmu a tento SW prodával, řekněme po 1000 dolarech za licenci (což je v porovnání s tím co Vám přinese absolutní prd) je z něj přes noc, vzhledm k předpokládanému množství sázkařů přes noc, nebohatší člověk v celém širém vesmíru a přes druhou noc by celý sázkový byznys padl nahubu, takže přátelé ... IMHO ... zapomeňte Laughing


Arrow ...svatá pravda Idea
suptip
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.2.2007
Tipy a sázky: 2701
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 78.4Hodnocení kvality tipů: 78.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.09.2009, 6:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

s.e.n.s. napsal:
Já se osobně domnívám, že nejspolehlivější (jaká je jeho spolehlivost nechám na Vašem vlastním uvážení) je ten co tady obecně praktikuje. To jest : Vzájemná konzultace několika komentářů toho konkrétního zápasu, kde se berou v potaz nejrůznější kritéria, od formy, přes aktuální zranění až po prostý pocit jednotlivce, má to logiku a taky své kouzlo.Spolehlivý systém prostě neexistuje, pravděpodobnost v tomto případě není matematická ani omylem, je spíš dána výše uvedenými kritérii .... myslím že logickým základem pro mé tvrzení, je skutečnost, že doposud nikdo takový systém neobjevil. Jinými slovy, kdyby dejme tomu někdo našel způsob a napsal software, který by nás dovedl k jasnému výsledku, založil firmu a tento SW prodával, řekněme po 1000 dolarech za licenci (což je v porovnání s tím co Vám přinese absolutní prd) je z něj přes noc, vzhledm k předpokládanému množství sázkařů přes noc, nebohatší člověk v celém širém vesmíru a přes druhou noc by celý sázkový byznys padl nahubu, takže přátelé ... IMHO ... zapomeňte Laughing


A čo keď ho vymyslel, ale nepredáva ten software ale nechal si ho pre seba Question ...to len taká myšlienka ktorej samozrejme ani sám neverím Laughing
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 4.09.2009, 14:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

suptip napsal:
s.e.n.s. napsal:
Já se osobně domnívám, že nejspolehlivější (jaká je jeho spolehlivost nechám na Vašem vlastním uvážení) je ten co tady obecně praktikuje. To jest : Vzájemná konzultace několika komentářů toho konkrétního zápasu, kde se berou v potaz nejrůznější kritéria, od formy, přes aktuální zranění až po prostý pocit jednotlivce, má to logiku a taky své kouzlo.Spolehlivý systém prostě neexistuje, pravděpodobnost v tomto případě není matematická ani omylem, je spíš dána výše uvedenými kritérii .... myslím že logickým základem pro mé tvrzení, je skutečnost, že doposud nikdo takový systém neobjevil. Jinými slovy, kdyby dejme tomu někdo našel způsob a napsal software, který by nás dovedl k jasnému výsledku, založil firmu a tento SW prodával, řekněme po 1000 dolarech za licenci (což je v porovnání s tím co Vám přinese absolutní prd) je z něj přes noc, vzhledm k předpokládanému množství sázkařů přes noc, nebohatší člověk v celém širém vesmíru a přes druhou noc by celý sázkový byznys padl nahubu, takže přátelé ... IMHO ... zapomeňte Laughing


A čo keď ho vymyslel, ale nepredáva ten software ale nechal si ho pre seba Question ...to len taká myšlienka ktorej samozrejme ani sám neverím Laughing


I to mě samozřejmě napadlo, ale umíš si představit že by třeba Bill Gates, tutlal svůj MS DOS doma sám pro sebe ? Laughing
masterX
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.1.2009
Tipy a sázky: 346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.09.2009, 15:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

s.e.n.s. napsal:
suptip napsal:
s.e.n.s. napsal:
Já se osobně domnívám, že nejspolehlivější (jaká je jeho spolehlivost nechám na Vašem vlastním uvážení) je ten co tady obecně praktikuje. To jest : Vzájemná konzultace několika komentářů toho konkrétního zápasu, kde se berou v potaz nejrůznější kritéria, od formy, přes aktuální zranění až po prostý pocit jednotlivce, má to logiku a taky své kouzlo.Spolehlivý systém prostě neexistuje, pravděpodobnost v tomto případě není matematická ani omylem, je spíš dána výše uvedenými kritérii .... myslím že logickým základem pro mé tvrzení, je skutečnost, že doposud nikdo takový systém neobjevil. Jinými slovy, kdyby dejme tomu někdo našel způsob a napsal software, který by nás dovedl k jasnému výsledku, založil firmu a tento SW prodával, řekněme po 1000 dolarech za licenci (což je v porovnání s tím co Vám přinese absolutní prd) je z něj přes noc, vzhledm k předpokládanému množství sázkařů přes noc, nebohatší člověk v celém širém vesmíru a přes druhou noc by celý sázkový byznys padl nahubu, takže přátelé ... IMHO ... zapomeňte Laughing


A čo keď ho vymyslel, ale nepredáva ten software ale nechal si ho pre seba Question ...to len taká myšlienka ktorej samozrejme ani sám neverím Laughing


I to mě samozřejmě napadlo, ale umíš si představit že by třeba Bill Gates, tutlal svůj MS DOS doma sám pro sebe ? Laughing



Very Happy ale porovnávať Gatesa s týmto sa nedá. Ak by si si to nechal doma, nik by o tom nevedel a ty by si vyhrával a inkasoval, ale ak by si to rozpredal, vyhrával by každý a stávkovanie by nemalo zmysel, takže o biznis by si priśiel.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 4.09.2009, 15:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

masterX napsal:
s.e.n.s. napsal:
suptip napsal:
s.e.n.s. napsal:
Já se osobně domnívám, že nejspolehlivější (jaká je jeho spolehlivost nechám na Vašem vlastním uvážení) je ten co tady obecně praktikuje. To jest : Vzájemná konzultace několika komentářů toho konkrétního zápasu, kde se berou v potaz nejrůznější kritéria, od formy, přes aktuální zranění až po prostý pocit jednotlivce, má to logiku a taky své kouzlo.Spolehlivý systém prostě neexistuje, pravděpodobnost v tomto případě není matematická ani omylem, je spíš dána výše uvedenými kritérii .... myslím že logickým základem pro mé tvrzení, je skutečnost, že doposud nikdo takový systém neobjevil. Jinými slovy, kdyby dejme tomu někdo našel způsob a napsal software, který by nás dovedl k jasnému výsledku, založil firmu a tento SW prodával, řekněme po 1000 dolarech za licenci (což je v porovnání s tím co Vám přinese absolutní prd) je z něj přes noc, vzhledm k předpokládanému množství sázkařů přes noc, nebohatší člověk v celém širém vesmíru a přes druhou noc by celý sázkový byznys padl nahubu, takže přátelé ... IMHO ... zapomeňte Laughing


A čo keď ho vymyslel, ale nepredáva ten software ale nechal si ho pre seba Question ...to len taká myšlienka ktorej samozrejme ani sám neverím Laughing


I to mě samozřejmě napadlo, ale umíš si představit že by třeba Bill Gates, tutlal svůj MS DOS doma sám pro sebe ? Laughing



Very Happy ale porovnávať Gatesa s týmto sa nedá. Ak by si si to nechal doma, nik by o tom nevedel a ty by si vyhrával a inkasoval, ale ak by si to rozpredal, vyhrával by každý a stávkovanie by nemalo zmysel, takže o biznis by si priśiel.


Na tom něco bude, ještě to uvážím Laughing
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 5:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Orbital napsal:
Laughing
je v tom par vnitrnich rozporu

doporucuju se nad tim zamyslet z hlediska tvorby ceny

pokud by mel system mit cenu 1000usd, musel by tem lidem nejak sdelit, ze tech 1000usd vydelaj. pokud se vynecha marketing ve stylu miro striz, ktery za 1000usd prodava suchy z nosu, tak jsi prilis zjednodusene predpokladal, ze jediny system na sazeni, ktery by teoreticky mohl fungovat je ten, ktery pujde nahoru geometrickou radou - neco jako 100% tipy. ale co tipy, co jen posunou pravdepodobnost (=vyzaduji moneymanagement)?

v pripade, ze treba existuje nejaky system, ktery dava hraci jen vyhodu, sazkovky nezkrachuji vubec rychle, zvlast kdyz uvazis marketingovou barieru (moc lidi ti pred tou jednou noci neuveri ze ten system mas)

a je dalsi problem s limity sazkovek, rekneme ze mas nejaky system co ti dela 5%ni vyhodu, jenze jak zacnes sazet, kurzy jdou dolu, takze ten tvuj genialni system bude fungovat mozna tak akorat pro jednoho hrace, po jeho sazce kurz spadne, takze zbytek sveta nema na co sazet.

a tak to je. systemy a vyherni tipy existuji, ale existuji jen pro toho, kdo si je vymysli a drzi pro sebe. tohle neni hra s nulovym souctem, nebo dokonce pozitivnim jako trh OS software. jeden jde proti druhemu.

arbservisy, ktere se casem stavaji tim horsi, cim lepsi byly na pocatku, by mohly vypravet. sice davaji penize, ale sazkovky kvuli nim vsechny nezkrachovaly (nektere ano), ale podelily se o zisk


Dívej, já nejsem magor, já prostě vím že tahle kravina neexistuje a nikdy existovat nebude ... vždycky se najde blbec (a já nepochybuji o tom že i tady jsou) kteří pevně věří že na to přijdou a budou se tím královsky živit (myslím sázením), ale to je prostě blbost Laughing A co se hypotetického prodeje toho sw týká, to znamená za předpokladu že by existoval a byl funkční, v tom nevidím problém .... o tom že suché z nosa je fajn, musíš lidi přesvědčit, to je jasné ( i když lidi dneska koupí všechno, všude o tom čteš),ale nabídnout někomu za 1000usd miliardu, o tom nemusíš přesvědčovat vůbec nikoho, to si buď naprosto jist Laughing
suptip
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.2.2007
Tipy a sázky: 2701
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 78.4Hodnocení kvality tipů: 78.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 10:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ty si myslíš, že nie sú ľudia ktorí sa živia stávkovaním?
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 10:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

suptip napsal:
Ty si myslíš, že nie sú ľudia ktorí sa živia stávkovaním?


Odpovím Ti otázkou ... a Ty si myslíš, že se ráno vzbudí, zapnou počítač, vyjede jim tiket, oni ho vsadí a večer jsou výhru propařit ? Wink Prdlajs, jdou na to v lepším případě tak jako my tady, v tom horším ( a toho jsem byl svědkem ) jsou prostě IN a vědí, který zápas je a který není prodaný.
shinki
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.8.2005
Tipy a sázky: 815
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 12:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

hustopřísná debata. Cool Cool Cool Cool Cool
suptip
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.2.2007
Tipy a sázky: 2701
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 78.4Hodnocení kvality tipů: 78.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2009, 15:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

s.e.n.s. napsal:


Odpovím Ti otázkou ... a Ty si myslíš, že se ráno vzbudí, zapnou počítač, vyjede jim tiket, oni ho vsadí a večer jsou výhru propařit ? Wink Prdlajs, jdou na to v lepším případě tak jako my tady, v tom horším ( a toho jsem byl svědkem ) jsou prostě IN a vědí, který zápas je a který není prodaný.


Ja pár takých ľudí poznám. A každý má svoj spôsob, ale je to predovšetkým každodenné zhánanie informácii, sledovanie zápasov atď. Nie je to ani tak, že ráno si vsadia a potom celý deň oddychujú.

Samozrejme sú aj takí, ktorí sú jak si napísal IN, ale to je o niečom inom.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy