Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Futsal
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
MistrJoda
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 21.01.2010, 16:47 Předmět: Futsal
Pište tipy na sázení
Citovat

Futsal: Ázerbájdžán - Česko
Přestože čeští futsalisté porazili Ázerbájdžán ve všech třech vzájemných zápasech, ve čtvrtém utkání na lerošním mistrovství Evropy favority rozhodně nejsou.

Zatímco v roce 1995 zvítězilo Česko v kvalifikaci na EURO vysoko 10:2, o čtyři roky později v kvalifikaci na mistrovství světa polovičním rozdílem 8:4 a před třemi lety na stejné akci vyhrálo na domácí půdě už jenom nejtěsnějším poměrem 3:2. Oporami českého týmu byla tehdy bratrská dvojice Marešů Roman a Michal, oba dva jsou však zranění, a mužstvo kouče Tomáše Neumanna tak odcestovalo do Maďarska výrazně oslabené. Českému celku se navíc předchozí dvě EURA nepovedla a jejich poslední vítězství na turnaji nese datum 14. února 2005, kdy porazil Ukrajinu 2:1. Od té doby prohrál pětkrát po sobě. Ázerbájdžán má jako novic na ME zatím stoprocentní bilanci, protože jako nováček letošního turnaje porazil ve své premiéře před dvěma dny domácí Maďarsko 3:1. Vítězové otevřeli skóre už v 50. vteřině a zápas měli plně ve své moci. V přestávce vedli 3:1 a pak už umnou hrou pořádající zemi nic nedovolili. O branky Ázerbájdžán se podělilo trio kanárků Biro Jade, Serjão, Alves. Kromě nich jsou v týmu ještě dva rodilí Brazilci a právě v jejich osobách lze hledat strmý vzestup bývalé postsovětské země. Ázerbájdžán to ostatně ukázal v kvalifikaci na EURO, v níž v Portugalsku remizoval s domácím týmem, který je rozhodně lepší ne Česko. Na tiket dejte jedničku.


Jediné co mě u této analýzy trochu brzdí, je to, že to je sepsané na fortuně. A víme jak to s jejich analýzami je že? Confused

Ale snad to vyjde, já si ty Azerbajdžánce zahraju spolu s Ukrajinou...

GL. Wink
MistrJoda
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.01.2010, 13:30 Předmět: Re: Futsal
Pište tipy na sázení
Citovat

MistrJoda napsal:
Futsal: Ázerbájdžán - Česko
Přestože čeští futsalisté porazili Ázerbájdžán ve všech třech vzájemných zápasech, ve čtvrtém utkání na lerošním mistrovství Evropy favority rozhodně nejsou.

Zatímco v roce 1995 zvítězilo Česko v kvalifikaci na EURO vysoko 10:2, o čtyři roky později v kvalifikaci na mistrovství světa polovičním rozdílem 8:4 a před třemi lety na stejné akci vyhrálo na domácí půdě už jenom nejtěsnějším poměrem 3:2. Oporami českého týmu byla tehdy bratrská dvojice Marešů Roman a Michal, oba dva jsou však zranění, a mužstvo kouče Tomáše Neumanna tak odcestovalo do Maďarska výrazně oslabené. Českému celku se navíc předchozí dvě EURA nepovedla a jejich poslední vítězství na turnaji nese datum 14. února 2005, kdy porazil Ukrajinu 2:1. Od té doby prohrál pětkrát po sobě. Ázerbájdžán má jako novic na ME zatím stoprocentní bilanci, protože jako nováček letošního turnaje porazil ve své premiéře před dvěma dny domácí Maďarsko 3:1. Vítězové otevřeli skóre už v 50. vteřině a zápas měli plně ve své moci. V přestávce vedli 3:1 a pak už umnou hrou pořádající zemi nic nedovolili. O branky Ázerbájdžán se podělilo trio kanárků Biro Jade, Serjão, Alves. Kromě nich jsou v týmu ještě dva rodilí Brazilci a právě v jejich osobách lze hledat strmý vzestup bývalé postsovětské země. Ázerbájdžán to ostatně ukázal v kvalifikaci na EURO, v níž v Portugalsku remizoval s domácím týmem, který je rozhodně lepší ne Česko. Na tiket dejte jedničku.


Jediné co mě u této analýzy trochu brzdí, je to, že to je sepsané na fortuně. A víme jak to s jejich analýzami je že? Confused

Ale snad to vyjde, já si ty Azerbajdžánce zahraju spolu s Ukrajinou...

GL. Wink


6:1 WIN
MistrJoda
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.01.2010, 13:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Futsal
Azerbájdžán: Ukrajina
Tip: Azerbájdžán postup
Kurz: 1.77
SK: T....
Důvěra: 7.5/10

Dnes se hrají dvě čtvrtfinále a to mezi Českou republikou a Itálií a mezi Azerbájdžánem a Ukrajinou.

Co se týče prvního utkání, tak zde není o čem diskutovat, Itálie jasně postoupí. My jsme měli štěstí už s Maďarskem, kdy jsme otočili zápas z 0:4 na 6:5 jen díky nedisciplinovanosti pořádající země. Kurz je ale malý a Hcp i under/over je nastaven správně.

Zaujal mě spíše druhý zápas, kdy považuji Azerbájdžán za velkého favorita. Má v týmu 5 naturalizovaných Brazilců a výborného golmana. Rovněž obrana je famózní. Vždy velice rychle vtrhnou do utkání, brzy se ujmou vedení a brzy ho i navýší. Poté už kontrolují zápas, jsou pozorní v obraně a vyráží na rychlé brejky. Za dva zápasy inkasovali pouze jen jednu branku.

To Ukrajina byla favoritem zápasu v utkání s Belgii, nicméně zápas byl velice vyrovnaný a nakonec se štěstím vyhráli 4:2. V dalším utkání s Itálií už to takticky nezvládli a prohráli zaslouženě 2:4.

Dnes očekávám, že Brazilci v rouše Azerbájdžánu budou řádit v útoku a pozorná defenziva nedá šanci Ukrajině víc jak jednou skórovat.

Můj tip na celkový výsledek je 4:1
MistrJoda
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.01.2010, 13:35 Předmět: Re: Futsal
Pište tipy na sázení
Citovat

MistrJoda napsal:
MistrJoda napsal:
Futsal: Ázerbájdžán - Česko
Přestože čeští futsalisté porazili Ázerbájdžán ve všech třech vzájemných zápasech, ve čtvrtém utkání na lerošním mistrovství Evropy favority rozhodně nejsou.

Zatímco v roce 1995 zvítězilo Česko v kvalifikaci na EURO vysoko 10:2, o čtyři roky později v kvalifikaci na mistrovství světa polovičním rozdílem 8:4 a před třemi lety na stejné akci vyhrálo na domácí půdě už jenom nejtěsnějším poměrem 3:2. Oporami českého týmu byla tehdy bratrská dvojice Marešů Roman a Michal, oba dva jsou však zranění, a mužstvo kouče Tomáše Neumanna tak odcestovalo do Maďarska výrazně oslabené. Českému celku se navíc předchozí dvě EURA nepovedla a jejich poslední vítězství na turnaji nese datum 14. února 2005, kdy porazil Ukrajinu 2:1. Od té doby prohrál pětkrát po sobě. Ázerbájdžán má jako novic na ME zatím stoprocentní bilanci, protože jako nováček letošního turnaje porazil ve své premiéře před dvěma dny domácí Maďarsko 3:1. Vítězové otevřeli skóre už v 50. vteřině a zápas měli plně ve své moci. V přestávce vedli 3:1 a pak už umnou hrou pořádající zemi nic nedovolili. O branky Ázerbájdžán se podělilo trio kanárků Biro Jade, Serjão, Alves. Kromě nich jsou v týmu ještě dva rodilí Brazilci a právě v jejich osobách lze hledat strmý vzestup bývalé postsovětské země. Ázerbájdžán to ostatně ukázal v kvalifikaci na EURO, v níž v Portugalsku remizoval s domácím týmem, který je rozhodně lepší ne Česko. Na tiket dejte jedničku.


Jediné co mě u této analýzy trochu brzdí, je to, že to je sepsané na fortuně. A víme jak to s jejich analýzami je že? Confused

Ale snad to vyjde, já si ty Azerbajdžánce zahraju spolu s Ukrajinou...

GL. Wink


6:1 WIN


Ukrajina 4:2 WIN
renj4
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.01.2010, 17:43 Předmět: livko
Pište tipy na sázení
Citovat

prosím tě,dá se někde sledovat livko na ME?díky
ReliC
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.2.2009
Tipy a sázky: 18
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.01.2010, 18:24 Předmět: Re: livko
Pište tipy na sázení
Citovat

renj4 napsal:
prosím tě,dá se někde sledovat livko na ME?díky
skús www.atdhe.net
MistrJoda
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.01.2010, 20:50 Předmět: Re: livko
Pište tipy na sázení
Citovat

ReliC napsal:
renj4 napsal:
prosím tě,dá se někde sledovat livko na ME?díky
skús www.atdhe.net


eurosport, koukám na to TV
Kowe
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.6.2009
Tipy a sázky: 56
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.01.2010, 21:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

viděls Maďarsko- Česko? nádhernej zápas...

pro ty kdo neviděli-http://www.youtube.com/watch?v=k8frHU3j5k0

ještě že jim neuznali ten gól kterej by byl už na 0:3 pak sme sice stejne inkasovali, ale kdo ví co by se přihodilo...
MistrJoda
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.01.2010, 22:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

MistrJoda napsal:
Futsal
Azerbájdžán: Ukrajina
Tip: Azerbájdžán postup
Kurz: 1.77
SK: T....
Důvěra: 7.5/10

Dnes se hrají dvě čtvrtfinále a to mezi Českou republikou a Itálií a mezi Azerbájdžánem a Ukrajinou.

Co se týče prvního utkání, tak zde není o čem diskutovat, Itálie jasně postoupí. My jsme měli štěstí už s Maďarskem, kdy jsme otočili zápas z 0:4 na 6:5 jen díky nedisciplinovanosti pořádající země. Kurz je ale malý a Hcp i under/over je nastaven správně.

Zaujal mě spíše druhý zápas, kdy považuji Azerbájdžán za velkého favorita. Má v týmu 5 naturalizovaných Brazilců a výborného golmana. Rovněž obrana je famózní. Vždy velice rychle vtrhnou do utkání, brzy se ujmou vedení a brzy ho i navýší. Poté už kontrolují zápas, jsou pozorní v obraně a vyráží na rychlé brejky. Za dva zápasy inkasovali pouze jen jednu branku.

To Ukrajina byla favoritem zápasu v utkání s Belgii, nicméně zápas byl velice vyrovnaný a nakonec se štěstím vyhráli 4:2. V dalším utkání s Itálií už to takticky nezvládli a prohráli zaslouženě 2:4.

Dnes očekávám, že Brazilci v rouše Azerbájdžánu budou řádit v útoku a pozorná defenziva nedá šanci Ukrajině víc jak jednou skórovat.

Můj tip na celkový výsledek je 4:1


3:3, 4:2 na penalty TIP OK
MistrJoda
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.01.2010, 22:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kowe napsal:
viděls Maďarsko- Česko? nádhernej zápas...

pro ty kdo neviděli-http://www.youtube.com/watch?v=k8frHU3j5k0

ještě že jim neuznali ten gól kterej by byl už na 0:3 pak sme sice stejne inkasovali, ale kdo ví co by se přihodilo...


Viděl, moooc hezký zápas, ikdyž dnes jsem koukal na naše znovu a ty penalty stály taky za to. Twisted Evil
nonejmak
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.3.2008
Tipy a sázky: 189
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.9Hodnocení kvality tipů: 20.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.03.2010, 14:50 Předmět: ČF: Slavia - Tango
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes se hraje 3. čtrvtfinále domací 1. ligy ve futsale Slavia - Tango. První dva zápasy přinesly zcela vyrovnané boje, ve kterých vždy mohli vyhrát oba a vždy zápas skončil remízou a rozhodovali penalty, kde byli šťastnější domácí (tedy Tango). Oba zápasy jsem viděl a musím říct, že hra Tanga se mi extra nelíbila, nevím, zda-li je to tím, že většina hráčů hraje současně i vyšší soutěže ve velkým fotbalu a jistě náročná zimní příprava není optimální pro futsalové dovednosti, nebo jak si to vysvětlit. Zdálo se mi, že jim chybí jinak obvyklá dynamika, výbušnost a lehkost. Slavia dokonce v řadě momentů byla rychlejší, pohyblivější a futsalovější (hráči jako Novotný, Pleyer, Oliva dostávali hráče Tanga do úzkých). Vzhledem k tomu, že předchozí zápas se hrál ve středu a hraje se tedy obden, vsázím dnes na to, že se na hráčích Tanga projeví ještě víc ztráta dynamiky a výbušnosti, a že domácí Slavia v žádném případě nebude chtít odejít poražena ve třech zápasech (už proto, že není horší tým). Třetí remíza za sebou podle mne nebude a tak dnes očekávám po opět vyrovnaném boji vítězství domácího týmu (očekávám výsledek 4:2 či podobný Cool ). Dnes ráno byl na chvíli v synottipu kurs 4,5, který ale rychle přehodnitili a všechny naše sázkovky tak nyní nabízejí kursy kolem 2,9 - což je stále ještě únosné na vsazení. Pokud najdete vyšší, tak tím spíš doporučuji. Od zápasu lze očekávat minimálně vyrovnaný průběh, spíše bych to viděl tak 60:40 pro Slavii.

Slavia - Tango 1 2,9 5/10
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 26.03.2010, 22:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

nonejmak: Ahoj nikdy jsem nesazel futsal ,ale kdyz jsem si precetl tvuj nazor tak jsem si rekl, ze takovy kurz na Slavku zahraji. Tak dik za super informaci mas u me panaka. Wink A gratuluji vsem co jsi vsadili.Takovy kurz se musi hrat. Tak jeste jednou diky. Laughing Laughing Laughing
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 26.03.2010, 22:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frantisek Fuchman napsal:
nonejmak: Ahoj nikdy jsem nesazel futsal ,ale kdyz jsem si precetl tvuj nazor tak jsem si rekl, ze takovy kurz na Slavku zahraji. Tak dik za super informaci mas u me panaka. Wink A gratuluji vsem co jsi vsadili.Takovy kurz se musi hrat. Tak jeste jednou diky. Laughing Laughing Laughing
Jeste musim dodat polocas byl strasidelny 1-3 pro Tango Brno, ale stesti nam pralo. Wink
nonejmak
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.3.2008
Tipy a sázky: 189
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.9Hodnocení kvality tipů: 20.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.03.2010, 0:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

cccp007 napsal:
nonejmak: podekovat je slusnost, takze dekuji, moc hezke info, a jeste hezci kurz


Jj, chlapi, jsem rád, že se někdo svezl, i když mohlo to dopadnout jakkoliv, ale naštěstí to vyšlo Very Happy . Futsal hraju spoustu let, kluky z Tanga znám, takže prohru jsem jim "nepřál", ale za ten kurs to prostě stálo zkusit...
nonejmak
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.3.2008
Tipy a sázky: 189
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.9Hodnocení kvality tipů: 20.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.04.2010, 10:20 Předmět: Tango - Slavia 2.4.
Pište tipy na sázení
Citovat

nonejmak napsal:
Dnes se hraje 3. čtrvtfinále domací 1. ligy ve futsale Slavia - Tango. První dva zápasy přinesly zcela vyrovnané boje, ve kterých vždy mohli vyhrát oba a vždy zápas skončil remízou a rozhodovali penalty, kde byli šťastnější domácí (tedy Tango). Oba zápasy jsem viděl a musím říct, že hra Tanga se mi extra nelíbila, nevím, zda-li je to tím, že většina hráčů hraje současně i vyšší soutěže ve velkým fotbalu a jistě náročná zimní příprava není optimální pro futsalové dovednosti, nebo jak si to vysvětlit. Zdálo se mi, že jim chybí jinak obvyklá dynamika, výbušnost a lehkost. Slavia dokonce v řadě momentů byla rychlejší, pohyblivější a futsalovější (hráči jako Novotný, Pleyer, Oliva dostávali hráče Tanga do úzkých). Vzhledem k tomu, že předchozí zápas se hrál ve středu a hraje se tedy obden, vsázím dnes na to, že se na hráčích Tanga projeví ještě víc ztráta dynamiky a výbušnosti, a že domácí Slavia v žádném případě nebude chtít odejít poražena ve třech zápasech (už proto, že není horší tým). Třetí remíza za sebou podle mne nebude a tak dnes očekávám po opět vyrovnaném boji vítězství domácího týmu (očekávám výsledek 4:2 či podobný Cool ). Dnes ráno byl na chvíli v synottipu kurs 4,5, který ale rychle přehodnitili a všechny naše sázkovky tak nyní nabízejí kursy kolem 2,9 - což je stále ještě únosné na vsazení. Pokud najdete vyšší, tak tím spíš doporučuji. Od zápasu lze očekávat minimálně vyrovnaný průběh, spíše bych to viděl tak 60:40 pro Slavii.

Slavia - Tango 1 2,9 5/10


Tak nás dnes čeká pátý, tedy rozhodující zápas mezi hráči Tanga a Slavie. Opět nelze čekat nic jiného než vyrovnaný, urputný souboj, kdy se v jeho konci může radovat z postupu kterýkoliv z týmů... V podstatě stále platí, co jsem psal minule - hráči Tanga na mne působí těžkopádněji než bývalo obvyklé, nyní dle mne budou i dost svázáni ztrátou vedení 2:0 na zápasy. Navíc se od nich postup očekával a vyřazení by tak bylo pro brněnské velkým zklamáním a naopak hráči Slavie více méně nemají co ztratit (s jejich postupem se rozhodně nepočítalo). Tango má sice výhodu domácí palubovky, která může hrát svoji roli, i přesto, ale jdu dnes opět do překvapení, tedy:

Tango - Slavia 2 kurs 3,8 3,5/10
nonejmak
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.3.2008
Tipy a sázky: 189
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.9Hodnocení kvality tipů: 20.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.04.2010, 23:10 Předmět: Re: Tango - Slavia 2.4.
Pište tipy na sázení
Citovat

nonejmak napsal:
nonejmak napsal:
Dnes se hraje 3. čtrvtfinále domací 1. ligy ve futsale Slavia - Tango. První dva zápasy přinesly zcela vyrovnané boje, ve kterých vždy mohli vyhrát oba a vždy zápas skončil remízou a rozhodovali penalty, kde byli šťastnější domácí (tedy Tango). Oba zápasy jsem viděl a musím říct, že hra Tanga se mi extra nelíbila, nevím, zda-li je to tím, že většina hráčů hraje současně i vyšší soutěže ve velkým fotbalu a jistě náročná zimní příprava není optimální pro futsalové dovednosti, nebo jak si to vysvětlit. Zdálo se mi, že jim chybí jinak obvyklá dynamika, výbušnost a lehkost. Slavia dokonce v řadě momentů byla rychlejší, pohyblivější a futsalovější (hráči jako Novotný, Pleyer, Oliva dostávali hráče Tanga do úzkých). Vzhledem k tomu, že předchozí zápas se hrál ve středu a hraje se tedy obden, vsázím dnes na to, že se na hráčích Tanga projeví ještě víc ztráta dynamiky a výbušnosti, a že domácí Slavia v žádném případě nebude chtít odejít poražena ve třech zápasech (už proto, že není horší tým). Třetí remíza za sebou podle mne nebude a tak dnes očekávám po opět vyrovnaném boji vítězství domácího týmu (očekávám výsledek 4:2 či podobný Cool ). Dnes ráno byl na chvíli v synottipu kurs 4,5, který ale rychle přehodnitili a všechny naše sázkovky tak nyní nabízejí kursy kolem 2,9 - což je stále ještě únosné na vsazení. Pokud najdete vyšší, tak tím spíš doporučuji. Od zápasu lze očekávat minimálně vyrovnaný průběh, spíše bych to viděl tak 60:40 pro Slavii.

Slavia - Tango 1 2,9 5/10


Tak nás dnes čeká pátý, tedy rozhodující zápas mezi hráči Tanga a Slavie. Opět nelze čekat nic jiného než vyrovnaný, urputný souboj, kdy se v jeho konci může radovat z postupu kterýkoliv z týmů... V podstatě stále platí, co jsem psal minule - hráči Tanga na mne působí těžkopádněji než bývalo obvyklé, nyní dle mne budou i dost svázáni ztrátou vedení 2:0 na zápasy. Navíc se od nich postup očekával a vyřazení by tak bylo pro brněnské velkým zklamáním a naopak hráči Slavie více méně nemají co ztratit (s jejich postupem se rozhodně nepočítalo). Tango má sice výhodu domácí palubovky, která může hrát svoji roli, i přesto, ale jdu dnes opět do překvapení, tedy:

Tango - Slavia 2 kurs 3,8 3,5/10


Tak bohužel 1:1 v normální hrací době, 2:2 po prodloužení - takhle skončily 3 z 5 zápasů!!! Plus jeden skončil 1:1 a 1:1 - neuvěřitelný... Skutečně "neskutečně" vyrovnaná série, ale opět v tom kursu byla hodnota Shocked ... Jestli někdo zkusil, tak omluva, ale za pokus to stálo - já nakonec hrál v kursu 3,1 u chance X2 - s návratem vkladu při remíze.
Good luck do dalších zápasů Smile
nonejmak
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.3.2008
Tipy a sázky: 189
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.9Hodnocení kvality tipů: 20.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.10.2010, 17:35 Předmět: Grand Prix 2010 - Brazílie
Pište tipy na sázení
Citovat

V současné chvíli se hraje Grand Prix 2010 v Brazílii, kde máme ve skupině Brazílii, Libyi a Kostariku. Ve stručnosti - naši prohráli 2:9 s Brazílií, remizovali 2:2 s Libyí - po velmi špatném výkonu - viděl jsem internetový přenos. Kostarika remizovala 3:3 s Libyí a prohrála 0:8 s Brazílií. Dnes večer hrají naši s Kostarikou a oba potřebují vyhrát k postupu ze skupiny (při remíze bude situace zapeklitá, otázka jak zahraje Brazílie s Libyí), podle toho, co jsem viděl náš zápas s Libyí, tak našim moc nevěřím - museli by se hodně zlepšit (což ale samozřejmě je možné). Zápas tedy dle mne zcela otevřený, ale na Kostariku kurz 3,25 - ten nenechám ležet! Navíc sestava našich je složená trochu netradičně, i když se ve futsale pohybuji, tak řada jmen mi není moc povědomá, případně jsou tam např. dva hráči z Tanga, které (jako celek, nevím jak jednotlivci...) má nyní k optimlní formě daleko...
ČR - Kostarika 2 3,25 5/10
matesovka
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 856
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.10.2010, 19:36 Předmět: Re: Grand Prix 2010 - Brazílie
Pište tipy na sázení
Citovat

nonejmak napsal:
V současné chvíli se hraje Grand Prix 2010 v Brazílii, kde máme ve skupině Brazílii, Libyi a Kostariku. Ve stručnosti - naši prohráli 2:9 s Brazílií, remizovali 2:2 s Libyí - po velmi špatném výkonu - viděl jsem internetový přenos. Kostarika remizovala 3:3 s Libyí a prohrála 0:8 s Brazílií. Dnes večer hrají naši s Kostarikou a oba potřebují vyhrát k postupu ze skupiny (při remíze bude situace zapeklitá, otázka jak zahraje Brazílie s Libyí), podle toho, co jsem viděl náš zápas s Libyí, tak našim moc nevěřím - museli by se hodně zlepšit (což ale samozřejmě je možné). Zápas tedy dle mne zcela otevřený, ale na Kostariku kurz 3,25 - ten nenechám ležet! Navíc sestava našich je složená trochu netradičně, i když se ve futsale pohybuji, tak řada jmen mi není moc povědomá, případně jsou tam např. dva hráči z Tanga, které (jako celek, nevím jak jednotlivci...) má nyní k optimlní formě daleko...
ČR - Kostarika 2 3,25 5/10


souhlas,určitě se to zkusit dá , v Brazil bude doma víc náš soupeř Smile
nějaké čtení a link na přenos pro někoho - kdo by se chtěl koukat je tady:
http://www.efutsal.cz/index.php?page=clanek&clanek=80202
tak GL
nonejmak
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.3.2008
Tipy a sázky: 189
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.9Hodnocení kvality tipů: 20.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.10.2010, 22:46 Předmět: Re: Grand Prix 2010 - Brazílie
Pište tipy na sázení
Citovat

matesovka napsal:
nonejmak napsal:
V současné chvíli se hraje Grand Prix 2010 v Brazílii, kde máme ve skupině Brazílii, Libyi a Kostariku. Ve stručnosti - naši prohráli 2:9 s Brazílií, remizovali 2:2 s Libyí - po velmi špatném výkonu - viděl jsem internetový přenos. Kostarika remizovala 3:3 s Libyí a prohrála 0:8 s Brazílií. Dnes večer hrají naši s Kostarikou a oba potřebují vyhrát k postupu ze skupiny (při remíze bude situace zapeklitá, otázka jak zahraje Brazílie s Libyí), podle toho, co jsem viděl náš zápas s Libyí, tak našim moc nevěřím - museli by se hodně zlepšit (což ale samozřejmě je možné). Zápas tedy dle mne zcela otevřený, ale na Kostariku kurz 3,25 - ten nenechám ležet! Navíc sestava našich je složená trochu netradičně, i když se ve futsale pohybuji, tak řada jmen mi není moc povědomá, případně jsou tam např. dva hráči z Tanga, které (jako celek, nevím jak jednotlivci...) má nyní k optimlní formě daleko...
ČR - Kostarika 2 3,25 5/10


souhlas,určitě se to zkusit dá , v Brazil bude doma víc náš soupeř Smile
nějaké čtení a link na přenos pro někoho - kdo by se chtěl koukat je tady:
http://www.efutsal.cz/index.php?page=clanek&clanek=80202
tak GL


Tak bohužel tip na pohled zcela mimo: ČR-Kostarika 7:2. Viděl jsem až posledních 12 minut, kdy naši již vedli, Kostarika se snažila zápas obrátit, ale hrála velmi zoufale a dostala tak asi 4 góly do prázdné brány při tristně hrané power play (8 minut před koncem byl stav 2:1). Samozřejmě to nic nemění na zkušeně odehraném závěru z naší strany. Gratuluji naší repre, a pokud někdo zkoušel se mnou, tak se omlouvám za velmi špatný odhad... I když asi rozhodl první gól a je možné, že vše mohlo vypadat jinak, ale jak říkám prvních 28 minut jsem neviděl, tak nevím...
matesovka
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 856
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.10.2010, 23:47 Předmět: Re: Grand Prix 2010 - Brazílie
Pište tipy na sázení
Citovat

nonejmak napsal:
matesovka napsal:
nonejmak napsal:
V současné chvíli se hraje Grand Prix 2010 v Brazílii, kde máme ve skupině Brazílii, Libyi a Kostariku. Ve stručnosti - naši prohráli 2:9 s Brazílií, remizovali 2:2 s Libyí - po velmi špatném výkonu - viděl jsem internetový přenos. Kostarika remizovala 3:3 s Libyí a prohrála 0:8 s Brazílií. Dnes večer hrají naši s Kostarikou a oba potřebují vyhrát k postupu ze skupiny (při remíze bude situace zapeklitá, otázka jak zahraje Brazílie s Libyí), podle toho, co jsem viděl náš zápas s Libyí, tak našim moc nevěřím - museli by se hodně zlepšit (což ale samozřejmě je možné). Zápas tedy dle mne zcela otevřený, ale na Kostariku kurz 3,25 - ten nenechám ležet! Navíc sestava našich je složená trochu netradičně, i když se ve futsale pohybuji, tak řada jmen mi není moc povědomá, případně jsou tam např. dva hráči z Tanga, které (jako celek, nevím jak jednotlivci...) má nyní k optimlní formě daleko...
ČR - Kostarika 2 3,25 5/10


souhlas,určitě se to zkusit dá , v Brazil bude doma víc náš soupeř Smile
nějaké čtení a link na přenos pro někoho - kdo by se chtěl koukat je tady:
http://www.efutsal.cz/index.php?page=clanek&clanek=80202
tak GL


Tak bohužel tip na pohled zcela mimo: ČR-Kostarika 7:2. Viděl jsem až posledních 12 minut, kdy naši již vedli, Kostarika se snažila zápas obrátit, ale hrála velmi zoufale a dostala tak asi 4 góly do prázdné brány při tristně hrané power play (8 minut před koncem byl stav 2:1). Samozřejmě to nic nemění na zkušeně odehraném závěru z naší strany. Gratuluji naší repre, a pokud někdo zkoušel se mnou, tak se omlouvám za velmi špatný odhad... I když asi rozhodl první gól a je možné, že vše mohlo vypadat jinak, ale jak říkám prvních 28 minut jsem neviděl, tak nevím...


já neviděl ani tuk , roba má zítra nějaký seminář a zabavila mi notas Sad
výsledek jsem viděl na teletextu a hned jsem si říkal , že jsme asi vedli a dobili je z kontru resp. do prazdne , no nic uvidime dalši mač Smile

futsal je super hra , ale bohužel už ne pro mé artrózní kotníky Sad
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 13.11.2010, 0:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Jebull začal nabízet kurzy na Jetbull futsal ligu (hm, logické, že?) a co je pozitivnější, JFL je, díky spozoringu od Jetbulu, konečně na onlajnech Smile, pokud jsme si již nevšilmli sami. Very Happy

http://www.onlajny.cz/sport/index/id/10/date/2010-11-12
nonejmak
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.3.2008
Tipy a sázky: 189
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.9Hodnocení kvality tipů: 20.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.04.2012, 14:11 Předmět: ČR - Slovinsko
Pište tipy na sázení
Citovat

ČR - Slovinsko - ve stručnosti: Dnes vidím hodnotu v kursu 3,6 na Slovince. Naši musí vyhrát a to ještě navíc o tři góly (ve Slovinsku prohráli 0:2), to bude znamenat, že musí útočit, hrát vabank a to skoro po celý špíl. Buď se našim povede úvod, dají rychle gól, uklidní se a budou do konce bojovat o postup, nebo úvodní nápor góly nepřinese, Slovinci pak do otevřené obrany utečou, dostanou se do vedení, naši začnou hrát power-play, ale budou stále tahat za kratší konec... Já to spíše vidím na variantu b a tak zkusím:
ČR - Slovinsko 2 3,6 2/10
Ďuro11



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.9.2012
Tipy a sázky: 1333
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 224.2Hodnocení kvality tipů: 224.2Hodnocení kvality tipů: 224.2Hodnocení kvality tipů: 224.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.10.2012, 11:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Serie A
13.9.2012, 16:00 Verona-Kaos Futsal
Kaos Futsal @ 1.55 Fortuna (Do súťaže 1.7 Bwin)
Yeti 7/10

Verona je nováčikom ligy, je to pre ňu vôbec prvá sezóna v najvyššej súťaži v histórií ale zdá sa, že sa v nej príliš dlho neudržia. Verona má naslabší káder v lige, čo zatial potvrdzujú jej výsledky. Po štyroch odohraních kolách ma svojom konte nula bodov a skóre 2:21. Proti silnejším tímom odchádzali s debaklom, Venezii a Neapolu (tímy, ktoré sú ešte o niečo horšie než Kaos) podľahli 3:0 a 3:1. Kaos Futsal v minulej sezóna bojovalo a zachránu, do novej sezóne však posílilo a mohlo by tak bojovať o vyššie priečky. Za najväčšiu posilu môžme určite považovať brazilčana Kaká. Ten každoročne bojuje o titul najlepšieho strelca ligy a potvrdzuje to aj v novej sezóne. V troch zápasoch už nastrielal päť gólov a to ho ešte trápili zdravotné problémy. Tie však už zdá sa prekonal a v posledných dvoch zápasoch v podstate zariadil body pre svoj tím. Najprv zariadil remízu 1:1 s Cogianco Genzano a potom výhru 7:2 nad Pescarou, kde vstrelil štyri góly. Výkony Kaos Futsal sú zápas od zápasu lepšie (počas tohto a minulého týždna odohrali zápasy s tímami Serie A2, ktoré by teda mohli byť na podobnej úrovni ako Verona, a zvládli ich s prehľadom) a verím, že to potvrdia aj proti outsiderovi súťaže.
KO 6-4
r08
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.1.2008
Tipy a sázky: 2107
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 123.1Hodnocení kvality tipů: 123.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 9.11.2012, 9:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

9.11./11:00 Šalamounovy ostrovy - Guatemala Tip +10,5 gólu (1,85 bet365) 6/10

V zápase s Kolumbií dokázaly být ŠO nějakých 25 minut vyrovnaným soupeřem, poté jim ale začaly docházet síly a zápas skončil 3:11. Překvapila mě technická vyspělost některých hráčů ŠO a nějaký ten gól by mohli vstřelit i dnes. Guatemala má lepší tým než Kolumbie a myslím, že stanovenou gólovou hranici dokáže překonat sama.

4:3, tip KO


Naposledy upravil r08 dne 9.11.2012, 13:02, celkově upraveno 1 krát.
r08
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.1.2008
Tipy a sázky: 2107
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 123.1Hodnocení kvality tipů: 123.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 9.11.2012, 9:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

9.11./11:00 Kolumbie - Rusko Tip 2 (hcp +6,5) (1,8 Fortuna) 6/10

Kolumbie měla se dlouho dřela s Šalamounovými ostrovy, a to i přesto, že ŠO byl už v 1. půli vyloučen brankař a do branky musel k premiéře jeho patnáctiletý (!) náhradník. Až v závěrečné desetiminutovce pak Kolumbijci posunuli výsledek na exhibiční rozdíl. Rusové s pěti naturalizovanými Brazilci v sestavě jsou o dobré dvě třídy lepší než Kolumbijci a i když mají postup zajištěn, myslím, že Kolumbii šetřit nebudou a hcp v pohodě pokryjí.

0:2, tip KO
kimil135
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.4.2013
Tipy a sázky: 482
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 74.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.04.2014, 17:44 Předmět: 14.4./20:00 Chrudim - Slavia Praha tip 1 hcp -6,5 (1,72 bet365) 5/10
Pište tipy na sázení
Citovat

14.4./20:00 Chrudim - Slavia Praha tip 1 hcp -6,5 (1,72 bet365) Arrow 5/10
Tip: 1 hcp -6,5

Chrudim vládne českému futsalu a opět vyhrála základní část o 4 body před Teplicemi a se skóre 120:41. Slavia Praha postoupila s posledního osmého místa s 32 body a skóre 84:97 (čtvrtý nejhorší celek v počtu inkasovaných gólů). V prvním zápase play-off se to potvrdilo když Chrudim doma vyhrála 7:0. I ve druhém zápase, tentokrát na Slavii vyhrála Chrudim 8:0. Dneska bude chtít to potřetí zopakovat a vyhrát o hodně branek jak to bývá u Chrudimského celku nic nevypouští a navíc si budou chtít udržet nulu pro Jakub Žďánský, který je v této sérii zatím excelentní.
jarasek



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.2.2007
Tipy a sázky: 292
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 105Hodnocení kvality tipů: 105
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.10.2014, 10:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1,9 T....
ElNino17
Sázkař - Moderátor K2
Sázkař - Moderátor K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 8
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 7
Vklady: 15 unitů
Výhry: 16.03 unitů
Profit: +1.03 unitů
Yield: +6.87 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.8.2012
Tipy a sázky: 869
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 264.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.12.2014, 17:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

16.12.2014, 18:00, Chance Futsal Liga
FC Benago Zruč nad Sázavou - AC Sparta Praha
Tip: +7,5g (1,83 - bet365) | Důvěra: 3/10
Tip OK - 9:4


V dnešním jediném zápase naší nejvyšší futsalové soutěže očekávám větší přísun branek. Oba týmy si to dnes rozdají o průběžné 3. místo v lize za suverénními Chrudimí a Teplicemi. Benago má zřejmě o něco silnější tým, alespoň co se hráčů týče. Benago má zatím bilanci 8-0-3 a po Teplicích nastřílelo největší počet branek (60 gólů v 11 zápasech = v průměrů 5,45 gólu na zápas). Sparta má o 2 nasbírané body více, prohrála zatím pouze jednou (8-2-1). Rovněž útok pražského celku je hodně ofenzivní (57 branek). V prvním letošním vzájemném zápase Sparta na domácí palubovce vyhrála 5:3. Dnes očekávám od začátku ofenzivní partii, která by se mohla zastavit na nějakém vítězství 6:4 pro Benago.
rampa1984
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 126
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 157
Vklady: 283 unitů
Výhry: 313.47 unitů
Profit: +30.47 unitů
Yield: +10.77 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.10.2015
Tipy a sázky: 430
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 181.6Hodnocení kvality tipů: 181.6Hodnocení kvality tipů: 181.6Hodnocení kvality tipů: 181.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 15.09.2016, 17:43 Předmět: 16.9./01:00 Futsal: Azerbaijan - Spain 4/10
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ide o druhy zapas v skupine, pre mna hodnotny kurz, nepredpokladam vitaztvo favorita o viac ako 3 goly. Azerbajdzan ma urcite svoju kvalitu.
Franzi99
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 25
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 6
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 25
Vklady: 50 unitů
Výhry: 47.32 unitů
Profit: -2.68 unitů
Yield: -5.36 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 8.12.2014
Tipy a sázky: 1343
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 239.8Hodnocení kvality tipů: 239.8Hodnocení kvality tipů: 239.8Hodnocení kvality tipů: 239.8Hodnocení kvality tipů: 239.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.04.2017, 11:09 Předmět: 1xFutsal
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy