Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Online Investment Group Ltd.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.09.2010, 20:19 Předmět: Online Investment Group Ltd.
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím, rád bych se zeptal zda máte stejný problém a každé poprosil o radu. Dnes mě v emailové adrese čekalo nemilé překvapení a to faktura od spolčenosti Online Investment Group Ltd. na 39,95 euro a to za registraci na stránkách www.ms-2010.sk. Na těchto www http://www.financninerad.cz/podezrele-portaly jsem se dočetl, že se jedná o podvodníky a že se nemá platit. Jsem z toho celkem špatný a upřímě nevím co mám dělat. Prosím o radu Crying or Very sad
jairocon
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2010
Tipy a sázky: 136
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.09.2010, 20:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ako sa zachovať?

Odpoveď je jasná. V žiadnom prípade neplatiť žiadne faktúry. Prečo? Právna analýza by vystála na ďalšie 4 články, takže sa v tomto článku uspokojíme s tvrdením, že faktúra je neoprávnená. Podvodníci využívajú v tomto prípade nízke právne vedomie bežných ľudí, strach z neznáma, používajú psychologické zastrašovanie slovíčkami ako súd a exekúcia voči ktorým má človek podvedomý rešpekt, prípadne nízky vek obetí. Áno aj deti boli zatiahnuté do týchto špinavostí. Na druhej strane snáď by sme nečakali od podvodníka nejaký charakter.
Záver? V žiadnom prípade nič neplatiť. Prečo? Prvá rovina je, že tým, že podvodníkovi zaplatíme mu umožníme spáchať v budúcnosti ďaľší podvod na inom človeku. Druhá rovina je rovina právna.
Vymáhanie pohľadávok v bežnom obchodnom styku funguje asi takto. Firma, ktorá ma dlžníka podá návrh na platobný rozkaz na príslušný súd. Súd platobný rozkaz vydá na čo vás upozorní poštovou zásielkou do vlastných rúk. Túto zásielku nesmiete ignorovať. V prípade, že zásielku nepreberiete alebo sa odvoláte voči platobnému rozkazu mimo odvolacej lehoty súd potvrdí právoplatnosť platobného rozkazu a na základe tohto rozsudku podá firma návrh na exekúciu. V prípade platnej exekúcie už nie je bohužiaľ kam sa odvolávať a obrana si už vyžaduje profesionálneho právnika.
Vyzerá to hrozne? Zďaleka nie. Zabudnite na to čím vás kŕmia komerčné televízie. Nemajte strach zo slovíčok ako je súd, platobný rozkaz a exekúcia. Hneď vám vysvetlím, že sa nemáte čoho báť.
Náš milý podvodníček totižto žiadnu žiadosť o vydanie platobného rozkaz na vás nepodá. Prečo? Dôvodov je viacero.
- Celá mašinéria okolo návrhu na vydanie platobné rozkazu je totižto spoplatnená. Navyše je to obrovské riziko, že sa obeť odvolá, potom nasleduje súd a to sú pre podvodníčka ďalšie výdavky.
- Podvodníček vie, že súd nemá šancu s tým, čo má v ruke vyhrať? Čo vlastne proti vám má? Vaše nacionále, maximálne vašu adresu k tomu. Nesmieme zabúdať, že dôkazne bremeno nesie v tomto prípade žalujúca strana. Čo vie žalujúca strana dokázať? Nič. Nevie dokázať fakt, že osoba, ktorá vyplnila daný formulár ste boli vy, nevie dokázať, že všeobecné a obchodné podmienky boli v danom čase v takom stave v akom ich prezentuje, nevie preukázať, že ste využili akúkoľvek ich „službu“, má v rukách len vaše bezcenné, navyše často verejne dostupné údaje. Šanca na výhru na súde? Pre podvodnú firmu žiadna.
- Súdy na Slovensku sa donedávna konali v mieste žalujúcej strany. Viete si predstaviť stovky a tisíce súdnych pojednávaní po celej republike? Viete koľko právnych zástupcov by si musel podvodníček najať a koľko finančných prostriedkov by ho to stálo?

Do dnešného dňa nie je známy jediný prípad kedy by podvodnícke firmy na niekoho podali platobný rozkaz a dovolím si tvrdiť, že sa tak nikdy nestane. Dôvod prečo som uviedol vyššie. Celý „biznis“ je totižto založený na odhadom 10-20% skupine ľudí, ktorá sa zľakne psychologického nátlaku a zaplatí. A to sú už pekné peniaze a podvodníkom to stačí.

Zdroj: http://pc.poradna.net/a/view/559610-ako-sa-branit-proti-podvodnym-firmam-na-webe
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.09.2010, 21:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za info. Něco podobného jsem si už na netu přečetl a napadlo mě napsat tady jestli někdo nemá osobní zkušenost.
jairocon
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2010
Tipy a sázky: 136
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.09.2010, 21:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

KollNed napsal:
Díky za info. Něco podobného jsem si už na netu přečetl a napadlo mě napsat tady jestli někdo nemá osobní zkušenost.
Osobnu skusenost nemam, ale pamatal som si, ze sa nieco take podobne premlelo pred letom ked na to telky upozornovali a vtedy vsetci odporucali, ze poskodeni tie faktury nemaju platit. Je mi luto, ze sa Ti take nieco stalo. Ale ako pisu - dokazovacia povinnost je na ich strane. Drzim palce!
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.09.2010, 21:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jairocon napsal:
KollNed napsal:
Díky za info. Něco podobného jsem si už na netu přečetl a napadlo mě napsat tady jestli někdo nemá osobní zkušenost.
Osobnu skusenost nemam, ale pamatal som si, ze sa nieco take podobne premlelo pred letom ked na to telky upozornovali a vtedy vsetci odporucali, ze poskodeni tie faktury nemaju platit. Je mi luto, ze sa Ti take nieco stalo. Ale ako pisu - dokazovacia povinnost je na ich strane. Drzim palce!


Jen ještě otázečka. Doporučil bys mi odepsat jim, že jsem nic neregistroval a že nic platit nebudu anebo raději tento email ignorovat? To mi teďka vrtá hlavou.
jairocon
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2010
Tipy a sázky: 136
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.09.2010, 21:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

KollNed napsal:
jairocon napsal:
KollNed napsal:
Díky za info. Něco podobného jsem si už na netu přečetl a napadlo mě napsat tady jestli někdo nemá osobní zkušenost.
Osobnu skusenost nemam, ale pamatal som si, ze sa nieco take podobne premlelo pred letom ked na to telky upozornovali a vtedy vsetci odporucali, ze poskodeni tie faktury nemaju platit. Je mi luto, ze sa Ti take nieco stalo. Ale ako pisu - dokazovacia povinnost je na ich strane. Drzim palce!


Jen ještě otázečka. Doporučil bys mi odepsat jim, že jsem nic neregistroval a že nic platit nebudu anebo raději tento email ignorovat? To mi teďka vrtá hlavou.
Ja by som to kompletne ignoroval. Emailom sa oficialne veci neriesia, ak budu chciet nieco riesit, pride to normalnou postou. Ako sa v clanku uvadza, zaregistrovat Ta mohol ktokolvek - ved meno/priezvisko/adresu moze hocikto odpisat od hocikial a k tomu pridat vymysleny email. Vonkoncom by som im neodpisoval cez email.
Tommyk333
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.9.2010
Tipy a sázky: 5
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.09.2010, 1:31 Předmět: faktura
Pište tipy na sázení
Citovat

Mne dnes prisla taka ista faktura na uhradu 39,95eur dufam ze ak to odignorujem tak sa nic nebude diat
fatran
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 23.09.2010, 8:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mna tam len znepokojuje ta IP adresa, inak to asi kompletne odignorujem
rennqa
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.9.2010
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.09.2010, 12:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tiez mi prisla dnes faktura na tu istu sumu, ale nepamatam sa, zeby som tam zadavala svoje osobne udaje a rovnako som na tej stranke od toho datumu mojej registracie nebola Confused
pokladní
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.9.2010
Tipy a sázky: 2
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.09.2010, 14:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

mám úplně stejný problém, taky mě přišla faktura emailem a vůbec se mi to nechce platit. na tom webu jsem byla jen jednou. pokladní
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.09.2010, 20:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gagin napsal:
Také mi přišla faktura, nejspíše to asi včera všem rozesílali. Přečetl jsem si o tom téměř vše, také nic platit nehodlám a nebudu.

Mě zase trochu znepokojuje, že v emailu píšou, že jsem vyplnil mé datum narození, čehož si nejsem vědom, a navíc datum narození vyplňuji jen u opravdu důvěryhodných zdrojů.

No nezbývá než čakat, pokud by někdo měl nějaké nové informace sem s nimi.

PS: Na těch jejich stránkách jsem se registroval a už jsem tam od té doby nebyl, nesoutěžil nic Crying or Very sad


Snad to teď nevyzní špatně, ale jsem rád, že v téhle brindě nejsem sám a mám se s kým poradit. Taky nehodlám nic platit. Jak už tady bylo řečeno, důkazní břemeno by v případě soudního procesu leželo na žalobci a ten mi horko těžko dokáže, že jsem danou smlouvu uzavřel opravdu já. Přeci jen všechny údaje jsou snadno zjistitelné a v dnešní moderní době není ani problém přijít na kombinaci hesla k emailu.
Alky
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 132
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 181
Vklady: 313 unitů
Výhry: 318.6 unitů
Profit: +5.60 unitů
Yield: +1.79 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.3.2006
Tipy a sázky: 4793
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 310.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.09.2010, 23:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

http://byznys.lidovky.cz/chteli-jen-do-slosovani-o-ceny-nevedomky-ale-uzavreli-smlouvu-p6l-/firmy-trhy.asp?c=A100923_200440_ln_domov_lya
safik
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.11.2005
Tipy a sázky: 2601
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.09.2010, 7:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

alkyalky napsal:
http://byznys.lidovky.cz/chteli-jen-do-slosovani-o-ceny-nevedomky-ale-uzavreli-smlouvu-p6l-/firmy-trhy.asp?c=A100923_200440_ln_domov_lya


Aha, takze klasika. Lidi s necim souhlasi a neprectou si s cim souhlasi. A pak se divi. Na jednu stranu je od te firmy dost zakerny, ze to takhle udelala. Na druhou stranu, ja bych to tem lidem nechal zaplatit. Kdyz si nejsou schopny precist, k cemu davaji svuj souhlas (obzvlaste v dnesni dobe plne podvodniku).....
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.09.2010, 9:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

safik napsal:
alkyalky napsal:
http://byznys.lidovky.cz/chteli-jen-do-slosovani-o-ceny-nevedomky-ale-uzavreli-smlouvu-p6l-/firmy-trhy.asp?c=A100923_200440_ln_domov_lya


Aha, takze klasika. Lidi s necim souhlasi a neprectou si s cim souhlasi. A pak se divi. Na jednu stranu je od te firmy dost zakerny, ze to takhle udelala. Na druhou stranu, ja bych to tem lidem nechal zaplatit. Kdyz si nejsou schopny precist, k cemu davaji svuj souhlas (obzvlaste v dnesni dobe plne podvodniku).....


Tady bych s tebou částečně nesouhlasil. Ano, jsem vůl a měl jsem si přečíst co si registruju. Ale přece když se někde registruju tak to neznamená závazný podpis smlouvy a hlavně ti nikdo nemůže dokázat, že ses opravdu registroval ty, protože údaje, které po tobě chtějí jsou dostupné všude. Navíc pod pojmem VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY na které kývám při registraci na každé fórum si nedokážů představit určitý poplatek. Navíc jsou ty jejich obchodní podmínky na stránkách www.ms-2010.sk jsou uvedeny jako "obrázek" a nelze v nich uplatnit funkci vyhledat. Další zvláštní věc. Navíc jako student práv si nemyslím, že by finanční ohodnocení patřilo pod VŠEOBECNÉ podmínky. Ale je opravdu hloupost, že si nečtu to co registruju.
kuzma123
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2010
Tipy a sázky: 7
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.09.2010, 22:28 Předmět: Online Investment Group
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím, mám stejný problém a dneska mi přišla ještě odpověď na mou reakci:

Vážený pán,



Váš písomný podnet nám bol doručený a týmto Vám zasielame naše stanovisko.

Vzhľadom na obsah Vášho podnetu Vám chceme pripomenúť nasledujúce dôležité skutočnosti:


Naše záznamy dokladajú prihlásenie a registráciu prostredníctvom Vašej emailovej adresy
a Vašich osobných údajov, t.j. meno, priezvisko, adresa a dátum narodenia, čiže Váš právny
úkon (uzatvorenie zmluvy) je dokumentovaný elektronickými prostriedkami, ktoré umožňujú
zachytenie obsahu právneho úkonu a určenie osoby, ktorá právny úkon urobila.


Pri uzatvorení zmluvy ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými
podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptujete ich a na
základe tejto akceptácie ste získali prístup ku kompletnej databáze, ktorá tvorí podstatu
poskytovanej služby. Vo Všeobecných obchodných a užívateľských podmienkach, všeobecných
užívateľských informáciách ste boli riadne informovaný o právach a povinnostiach zmluvných
strán, o cene a trvaní poskytovanej služby, ako aj o možnosti odstúpenia od zmluvy. Ďalej
chceme zdôrazniť, že uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu je v súlade
so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území Slovenskej republiky,
a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka
a § 262 Obchodného zákonníka.

Taktiež ste boli jasne a zrozumiteľne informovaný o cene za poskytovanú službu, jednak pred
prihlásením na našom portáli, ako aj pri oboznámení sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými
podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami, pričom zdôrazňujeme, že ste dobrovoľne a
z vlastnej vôle vyznačili akceptáciu týchto podmienok, a tým ste pristúpili k navrhovanej zmluve.

Skutočnosť, že ste našu službu využili iba čiastočne, nemení nič na platnosti predmetnej zmluvy,
a to aj z toho dôvodu, že zo strany našej spoločnosti poskytovanie služby naďalej trvá v súlade
s uzatvorenou zmluvou. Kedy a v akom intervale našu ponuku využijete ostáva na Vás. S Vašimi
prístupovými údajmi sa môžete kedykoľvek prihlásiť na náš portál a využívať jeho služby.

Do pozornosti Vám dávame aj tlačovú správu Slovenskej obchodnej inšpekcie:

http://www.soi.sk/sk/Poradna/Rady-spotrebitelovi/Oznamenie-k-spoplatnenej-stranke-www-ms-2010-sk.soi?ind=

Chceme Vás ďalej upozorniť na fakt, že pri nezaplatení danej pohľadávky v lehote Vám vzniknú ďalšie
náklady. Týmto Vás opätovne žiadame o úhradu danej pohľadávky na nasledujúce bankové spojenie:


Bankové spojenie // International Account Number

Majiteľ účtu: Online Investment Group Ltd.

IBAN: CY66 0050 0140 0001 4001 5383 2701
SWIFT: HEBACY2N
Sídlo banky:

Hellenic Bank
P.O.Box 24529
1394 Nicosia
Cyprus

Suma: 39,95 EUR

Variabilný symbol: 8821345

Úhradu horeuvedenej pohľadávky Vás prosíme vykonať v lehote do 7 dní na horeuvedené bankové spojenie.
Pri prevode nezabudnite udať všetky poplatky k tiaži príkazcu a správny variabilný symbol. Pri prevode
zo Slovenskej a Českej republiky použite tzv. SEPA prevod, akceptovaný každou bankou so sídlom
v Európskej únií.



Prajeme Vám pekný deň.


S pozdravom,

Online Investment Group Limited
Suite 15, Oliaji Trade Centre
Francis Rachel Street
Victoria, Mahe, Seyschelles


já osobně si pořád stojím za svém prohlášením, že jsem se na tento portál neregistroval
mé jméno, přijmení, bydliště, můj mail i datum narození se dá dneska zjistit vcelku jednoduše a z mé ip adresy se tam též mohl přihlásit kdokoliv...
má na to někdo nějaký jiný názor?
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.09.2010, 0:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Argumentoval bych tím, že já osobně jsem žádnou smlouvu neuzavřel a tudíž z mé strany chyběla vůle smlouvu uzavřít.

Dovolím si citovat občanský zákoník §34 Právní úkon je projev vůle směřující zejména ke vzniku, změně nebo zániku těch práv nebo povinností, které právní předpisy s takovým projevem spojují. §40(odst.3) Písemný právní úkon je platný, je-li podepsán jednající osobou; činí-li právní úkon více osob, nemusí být jejich podpisy na téže listině, ledaže právní předpis stanoví jinak. Podpis může být nahrazen mechanickými prostředky v případech, kdy je to obvyklé. Je-li právní úkon učiněn elektronickými prostředky, může být podepsán elektronicky podle zvláštních předpisů.

ad §34 Já osobně jsem neměl "projev vůle" neb jsem smlouvu neuzavřel já.
ad §40 V případě, že bych se osobně registroval si nejsem vědomem žádného podpisu právního úkonu.
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.09.2010, 18:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nějáké novinky v této kauze? Přišel už někomu další email od této "firmy"?
kuzma123
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2010
Tipy a sázky: 7
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.09.2010, 22:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zatim se neozvali....ale čekam brzy 1. upomínku, protože sem překvapivě nezaplatil..
kuzma123
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2010
Tipy a sázky: 7
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.10.2010, 19:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak přišla 1. upomínka

Vážený pán,

Ďakujeme Vám za dôveru a za využívanie našich služieb na online portáli
plnom futbalových informácií. Dovoľujeme si Vám vyúčtovať prístup ku
portálu na základe Všeobecných obchodných a užívateľských
podmienok, všeobecných užívateľských informácií.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
1. ms-2010.sk - prístup k databáze - 39,95 EUR
-------------------------------------------------------------------------------------------------


*Celkom k úhrade: 39,95*

Variabilný symbol: 8821345
Splatnosť: 7 dní

Bankové spojenie // International Account Number

Majiteľ účtu: Online Investment Group Ltd.

IBAN: CY66 0050 0140 0001 4001 5383 2701
SWIFT: HEBACY2N


Úhradu horeuvedenej pohľadávky Vás prosíme vykonať v lehote do 7 dní na
horeuvedené bankové spojenie. Pri prevode nezabudnite udať všetky poplatky
k tiaži príkazcu a správny variabilný symbol. Pri prevode zo Slovenskej a Českej
republiky použite tzv. SEPA prevod, akceptovaný každou bankou so sídlom
v Európskej únií.

Táto pohľadávka Vám vznikla na základe užívania online databázy .
Vaša registrácia sa uskutočnila dňa 06.06.2010 19:20:24 z IP adresy 88.81.89.30.
Pri registrácií ste vyplnili Vaše meno, priezvisko, bydlisko, emailovú adresu a dátum
narodenia. Pri prihlásení ste ďalej potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými
a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili,
akceptujete ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup ku kompletnej databáze,
ktorá tvorí podstatu poskytovanej služby.

Vo Všeobecných obchodných a užívateľských podmienkach, všeobecných užívateľských
informáciách ste boli riadne informovaný o právach a povinnostiach zmluvných strán,
o cene a trvaní poskytovanej služby, ako aj o možnosti odstúpenia od zmluvy. Ďalej
chceme zdôrazniť, že uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu
je v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území
Slovenskej republiky, a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom
na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka a § 262 Obchodného zákonníka.

V prílohe Vám posielame faktúru, slúžiacu ako platný daňový doklad. Na jej otvorenie
je nutné mať nainštalovaný prehliadač pdf súborov, ktorý môžete stiahnuť na
nasledovnej adrese: www.adobe.com/sk

V prípade otázok nás kontaktuje emailom na adrese: support@oig-ltd.eu


Ďakujeme, že ste využili naše služby


Váš Team z Online Investment Group Ltd.


Online Investment Group Ltd.
Suite 15, 1st Floor Oliaji Trade Centre
Francis Rachel Street
Victoria, Mahe
Seyschelles

Kontakt: support@oig-ltd.eu

Company No.: 074448


asi je zbytečné se jim snažit odpovědět..
kuzma123
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2010
Tipy a sázky: 7
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.10.2010, 19:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1. Upomienka


Vážený pán Pavel Kuzník,

Vaša faktúra č. 8821345 nebola aj po následnej kontrole do dnešného
dňa uhradená. Týmto Vás opakovane vyzývame k úhrade danej upomienky.
Chceme Vás upozorniť, že pri nezaplatení pohľadávky v lehote do 7 dní
Vám vzniknú ďalšie nadbytočné náklady.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
1. ms-2010.sk - prístup k databáze - 39,95 EUR
2. Zmluvná pokuta podľa VOP - 5,00 EUR
-------------------------------------------------------------------------------------------------


Celkom k úhrade: 44,95


Variabilný symbol: 8821345
Splatnosť: 7 dní

Bankové spojenie // International Account Number

Majiteľ účtu: Online Investment Group Ltd.

IBAN: CY66 0050 0140 0001 4001 5383 2701
SWIFT: HEBACY2N


Úhradu 1. upomienky Vás prosíme vykonať v lehote do 7 dní na horeuvedené
bankové spojenie. Pri prevode nezabudnite udať všetky poplatky k tiaži
príkazcu a správny variabilný symbol. Pri prevode zo Slovenskej a Českej
republiky použite tzv. SEPA prevod, akceptovaný každou bankou so sídlom v EÚ.


Táto pohľadávka Vám vznikla na základe užívania online databázy .
Vaša registrácia sa uskutočnila dňa 06.06.2010 19:20:24 z IP adresy 88.81.89.30.
Pri registrácií ste vyplnili Vaše meno, priezvisko, bydlisko, emailovú adresu a dátum
narodenia. Pri prihlásení ste ďalej potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými
a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili,
akceptujete ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup ku kompletnej databáze,
ktorá tvorí podstatu poskytovanej služby.

Vo Všeobecných obchodných a užívateľských podmienkach, všeobecných užívateľských
informáciách ste boli riadne informovaný o právach a povinnostiach zmluvných strán,
o cene a trvaní poskytovanej služby, ako aj o možnosti odstúpenia od zmluvy. Ďalej
chceme zdôrazniť, že uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu
je v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území
Slovenskej republiky, a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom
na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka a § 262 Obchodného zákonníka.

V prílohe Vám posielame upomienku, slúžiacu ako platný daňový doklad. Na jej otvorenie
je nutné mať nainštalovaný prehliadač pdf súborov, ktorý môžete stiahnuť na
nasledovnej adrese: www.adobe.com/sk

V prípade otázok nás kontaktuje emailom na adrese: support@oig-ltd.eu


Ďakujeme, že ste využili naše služby


Váš Team z Online Investment Group Ltd.


Online Investment Group Ltd.
Suite 15, 1st Floor Oliaji Trade Centre
Francis Rachel Street
Victoria, Mahe
Seyschelles

Kontakt: upomienka@oig-ltd.eu

Company No.: 074448


tentokrát již ve faktuře ve formě PDF nechybí v jaké měně se má zaplatit..
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.10.2010, 10:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Včera mi taktéž přišla 1. upomínka. Na netu jsem viděl i odkaz na pořad Občanské judo, kde se touto kauzou zabývali. Stále nehodlám nic platit a večer zkusím napsat email na ČOI zda mi k tomu mohou dát nějáké stanovisko. Za bližší informace od někoho dalšího budu moc rád.
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.10.2010, 22:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přídávám 2 odkazy na web ČOI s tím, že jsem jim ještě psal email a budu čekat na jejich vyjádření.

http://www.coi.cz/cs/esc-2/aktualne/slovenske-basnicky-platit-60-euro-nebo-neplatit.html

http://www.coi.cz/cs/esc-2/spotrebitel-2/nakup-pres-internet/web-content-a-slovenske-basnicky-otazka-postoupeni-pohledavek-na-seychelske-ostrovy.html
kuzma123
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2010
Tipy a sázky: 7
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.10.2010, 12:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

připadá mi, že je to pořád dokola...
v podstatě se ted bude čekat na dalši upomínky, pokus o smír...oni to pak možná předaji vymahačské firmě... do té doby můžem všechno ignorovat...
vymahačská může dát návrh na exekuci, uřady ji schválí, od soudu dojde papír, ty se proti tomu musíš odvolat a jit se soudit, žes žadnou smlouvu neuzavřel nebo že na zpoplatění nebylo dostatečně upozorněno a že nebyla vůle uzavřít smlouvu..
podle příspěvku od ČOI sem pochopil, že oni sou dost malí páni a defakto to nijak vyřešit nemůžou...
kdyžtak sem pak pls napiš, co ti od nich došlo do mailu
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.10.2010, 7:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ČOI mě zklamala, neozvala se. Pokud mi přijde 2. upomínka o nezaplacení začínám komunikovat se samotnou firmou.
kuzma123
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2010
Tipy a sázky: 7
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.10.2010, 8:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

asi jim tam píše víc lidí a nestíhají, ale to pro ně samozřejmě není omluva..
našel jsem vyjádření Sdružení na obranu spotřebitelů:

4.10.2010

Vážení přátelé,

od vydání výše uvedeného článku mi volala řada z Vás i mnozí další poškození. Všechny Vaše podklady jsem pečlivě sbíral a předával na naše právní oddělení. Naším cílem bylo posbírat co možná nejvíce poškozených, aby naše právní kroky byly skutečně podložené a opřené o co největší počet podvedených klientů. Vedle výše uvedeného přikládám vyjádření jednoho z našich právníků - Mgr. Tomáše Pally (myslím, že zde již byl někým z Vás taktéž částečně citován):

"Právní výklad SOS je takový, že smlouva vůbec nebyla uzavřena. Daná společnost využívá praktik, které byly již v minulosti popsány a praktikovány jinými společnostmi. Tyto praktiky jsou postaveny především na psychologiickém nátlaku na spotřebitele. Jejich výhružky však většinou zůstávají nenaplněny. Pokud by společnost skutečně požadovala platbu, musela by Vás dát k soudu, aby získala exekuční titul pro případné exekuční vymáhání. Tzn., že pokud Vám bude psát pouze upomínky a dopisy, nemáte se čeho obávat. U předchozích firem zůstávalo obvykle právě pouze u těchto mimosoudních pokusech o vymožení. Těmto tlakům se odolává nejlépe tak, že zašlete pouze jednu odpověď v tom smyslu, že jste neučinil skutečný a vážný projev vůle a že tudíž nic platit nehodláte. Pak už je lépe na mimosoudní upomínky nereagovat. V případě, že by společnost žalobu podala, Vaše argumentace u soudu by byla právě taková, že jste neučinil skutečný a vážný projev vůle směřující k uzavření daného smluvního vztahu, neboť o informovaném souhlasu z Vaší strany nemohlo být řeči, a proto je daný právní úkon podle ustnaovení §39 občanského zákoníku neplatný, a to absolutně. Rozhodnutí soudu pochopitelně nelze předvídat, ale já osobně si myslím, že Vaše šance v takovém případném sporu nejsou malé. Myslím ale, že k soudnímu řízení vůbec nedojde."

Takový je tedy právní postoj SOS, který byl již ostatně stručněji vyjádřen výše. V nejbližších dnech vyjde další oficiální tisková zpráva ohledně dalšího postupu, který SOS učiní. Po kompletaci všech podkladů a údajů od Vás poškozených to bude hromadné trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu, oficiální výzva ke společnosti na zdržení se protiprávního jednání a další kroky spolu s obchodní inspekcí. Hromadná určovací občanskoprávní žaloba zatím připravována není, neboť v dané situace není nutná.

Kontaktní osobou na právním oddělení SOS je pro tuto kauzu Miroslav Huml, právní poradce.

e-mail: huml@spotrebitele.info
karvinier
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 1
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 1 unitů
Výhry: 1.8 unitů
Profit: +0.80 unitů
Yield: +80.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2007
Tipy a sázky: 766
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.10.2010, 10:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.10.2010, 8:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přišel vám dnes také email od společnosti BIB services s.r.o. o vymáhání pohledávek pro Online Investment Group? Neplatíte anebo jste podlehli tlaku? Já málem minulý týden zaplatil ...
kuzma123
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2010
Tipy a sázky: 7
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.10.2010, 11:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zdravím,
ano, taky mi přišel email od společnosti BIB
tato společnost již vypada reálně
každapadně na radu ostatních platit nehodlam.
žádnou smlouvu se společnosti Online Investment Group jsem neuzavřel, žádný jejich portál nenavštěvoval, tak nemám nejmenši důvod platit


co tě vedlo k tomu, žes chtel minulý tyden zaplatit??
KollNed
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.12.2007
Tipy a sázky: 309
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.10.2010, 22:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chtěl jsem to už mít konečně za sebou a nestarat se.
Tommyk333
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.9.2010
Tipy a sázky: 5
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.10.2010, 10:40 Předmět: BIB
Pište tipy na sázení
Citovat

cawte mne tiez prisiel mail od tej spolocnosti BIB, zaplatil to niekto z vas alebo kaslete nato?
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy