Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
41. t.: ATP Shanghai WTA Linz,
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 16
Vklady: 37 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +4.19 unitů
Yield: +11.32 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 15.10.2010, 21:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tomstersson napsal:
šolim napsal:
Tomstersson napsal:
moonspell napsal:
jinak co myslite hcp +5,5 A.Murray-Monaco ???
Andy sice slape, ale Monaco tady chyt fazonku, bojuje jak lev, myslim ze tenhle hcp by mel pokrejt, co myslite? pokud teda nebude unavenej, precejenom toho nabehal vic nez andy...



Dáreček od sázkovky. Monaco tady možná v životní formě mimo antuku Wink Andy není dravec, který by takové hráče dal v klidu


Sice to až na takový dáreček nevidím, ale 6:3-6:4 nebo obráceně by mohl dát. Pro mě NB. Andy je dobrej, hrají podobným běhavým stylem, ale Murray má lepší údery!


Tak Monaco neni zadny velky strelec, spise pinkalista, ale udery ma si myslim velmi dobre a je docela dobry obranar. Za sebe bych to videl na vyrovnane utkani. Zitra urcite jeden z tipu...


Přál bych Ti to, ale moc bych to nehrotil. Andy má vynikající return a je ještě o trošku lepší obranář. Jak uletí na jednom setu, tak je to v pytli. Na 3 sety nevěřím!
moonspell
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 18.4.2010
Tipy a sázky: 111
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.10.2010, 14:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

šolim napsal:
Tomstersson napsal:
šolim napsal:
Tomstersson napsal:
moonspell napsal:
jinak co myslite hcp +5,5 A.Murray-Monaco ???
Andy sice slape, ale Monaco tady chyt fazonku, bojuje jak lev, myslim ze tenhle hcp by mel pokrejt, co myslite? pokud teda nebude unavenej, precejenom toho nabehal vic nez andy...



Dáreček od sázkovky. Monaco tady možná v životní formě mimo antuku Wink Andy není dravec, který by takové hráče dal v klidu


Sice to až na takový dáreček nevidím, ale 6:3-6:4 nebo obráceně by mohl dát. Pro mě NB. Andy je dobrej, hrají podobným běhavým stylem, ale Murray má lepší údery!


Tak Monaco neni zadny velky strelec, spise pinkalista, ale udery ma si myslim velmi dobre a je docela dobry obranar. Za sebe bych to videl na vyrovnane utkani. Zitra urcite jeden z tipu...


Přál bych Ti to, ale moc bych to nehrotil. Andy má vynikající return a je ještě o trošku lepší obranář. Jak uletí na jednom setu, tak je to v pytli. Na 3 sety nevěřím!


dobrej odhad chlape,usetril si kacky..Smile
mi prislo ze monaco odesel spis nez fyzicky tak psychycky..kdyz srovnal tusim na 5-5, podaval, stav 15-0, a busil tam smecema a andy mu to vracel..prislo mi ze to trosku podcenil,ale i tak mazec vymena..a od ty doby mi prislo ze to tak nejak zabalil,ze prestal verit...ale skoda,i tak hral vyborne...andy bohuzel jeste lip
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 16
Vklady: 37 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +4.19 unitů
Yield: +11.32 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 16.10.2010, 14:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

moonspell napsal:
šolim napsal:
Tomstersson napsal:
šolim napsal:
Tomstersson napsal:
moonspell napsal:
jinak co myslite hcp +5,5 A.Murray-Monaco ???
Andy sice slape, ale Monaco tady chyt fazonku, bojuje jak lev, myslim ze tenhle hcp by mel pokrejt, co myslite? pokud teda nebude unavenej, precejenom toho nabehal vic nez andy...



Dáreček od sázkovky. Monaco tady možná v životní formě mimo antuku Wink Andy není dravec, který by takové hráče dal v klidu


Sice to až na takový dáreček nevidím, ale 6:3-6:4 nebo obráceně by mohl dát. Pro mě NB. Andy je dobrej, hrají podobným běhavým stylem, ale Murray má lepší údery!


Tak Monaco neni zadny velky strelec, spise pinkalista, ale udery ma si myslim velmi dobre a je docela dobry obranar. Za sebe bych to videl na vyrovnane utkani. Zitra urcite jeden z tipu...


Přál bych Ti to, ale moc bych to nehrotil. Andy má vynikající return a je ještě o trošku lepší obranář. Jak uletí na jednom setu, tak je to v pytli. Na 3 sety nevěřím!


dobrej odhad chlape,usetril si kacky..Smile
mi prislo ze monaco odesel spis nez fyzicky tak psychycky..kdyz srovnal tusim na 5-5, podaval, stav 15-0, a busil tam smecema a andy mu to vracel..prislo mi ze to trosku podcenil,ale i tak mazec vymena..a od ty doby mi prislo ze to tak nejak zabalil,ze prestal verit...ale skoda,i tak hral vyborne...andy bohuzel jeste lip


Tak já to nehrál, to jsem psal hned, tušil jsem však takový průběh. Jestli jsem ušetřil někomu kačky, tak to mě těší. S tím jsem to tam psal. Viděl jsem včera náhodou všechny zápasy a Murray na mě působil naprosto jistě. Odcházel jsem z domu za stavu 4:1 pro Murray, pak už jsem nic neviděl, ale nemohlo to být 5:5, protože zápas skončil 6:4-6:1. Teď sleduji 2 semifinále a Fedex právě prorazil podání Djoky. To už asi dotáhne 1. set do konce. Může to být však i tříseťák.
moonspell
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 18.4.2010
Tipy a sázky: 111
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.10.2010, 14:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

šolim napsal:
moonspell napsal:
šolim napsal:
Tomstersson napsal:
šolim napsal:
Tomstersson napsal:
moonspell napsal:
jinak co myslite hcp +5,5 A.Murray-Monaco ???
Andy sice slape, ale Monaco tady chyt fazonku, bojuje jak lev, myslim ze tenhle hcp by mel pokrejt, co myslite? pokud teda nebude unavenej, precejenom toho nabehal vic nez andy...



Dáreček od sázkovky. Monaco tady možná v životní formě mimo antuku Wink Andy není dravec, který by takové hráče dal v klidu


Sice to až na takový dáreček nevidím, ale 6:3-6:4 nebo obráceně by mohl dát. Pro mě NB. Andy je dobrej, hrají podobným běhavým stylem, ale Murray má lepší údery!


Tak Monaco neni zadny velky strelec, spise pinkalista, ale udery ma si myslim velmi dobre a je docela dobry obranar. Za sebe bych to videl na vyrovnane utkani. Zitra urcite jeden z tipu...


Přál bych Ti to, ale moc bych to nehrotil. Andy má vynikající return a je ještě o trošku lepší obranář. Jak uletí na jednom setu, tak je to v pytli. Na 3 sety nevěřím!


dobrej odhad chlape,usetril si kacky..Smile
mi prislo ze monaco odesel spis nez fyzicky tak psychycky..kdyz srovnal tusim na 5-5, podaval, stav 15-0, a busil tam smecema a andy mu to vracel..prislo mi ze to trosku podcenil,ale i tak mazec vymena..a od ty doby mi prislo ze to tak nejak zabalil,ze prestal verit...ale skoda,i tak hral vyborne...andy bohuzel jeste lip


Tak já to nehrál, to jsem psal hned, tušil jsem však takový průběh. Jestli jsem ušetřil někomu kačky, tak to mě těší. S tím jsem to tam psal. Viděl jsem včera náhodou všechny zápasy a Murray na mě působil naprosto jistě. Odcházel jsem z domu za stavu 4:1 pro Murray, pak už jsem nic neviděl, ale nemohlo to být 5:5, protože zápas skončil 6:4-6:1. Teď sleduji 2 semifinále a Fedex právě prorazil podání Djoky. To už asi dotáhne 1. set do konce. Může to být však i tříseťák.


jj, mas recht..tak 4-4 nebo 4-5...ale jestli si koukal tak urcite vis jakej micek mam na mysli..Smile jinak ja to videl vcera taky skoro vsechno, akorat sem si to vyhodnotil tak ze mne monaco fakt nadchnul...Smilea trosku sem doufal ze murraye by moh vynervit tim ze mu toho bude spoustu vracet...
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 16.10.2010, 15:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak zase nic. Měl jsem Djoker +3,5 a ono to skončí o čtyři... Rolling Eyes
Tomstersson
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.3.2007
Tipy a sázky: 2116
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 27.4Hodnocení kvality tipů: 27.4Hodnocení kvality tipů: 27.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.10.2010, 15:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Radost z toho výsledku nemám, ale když už nic, tak mě od prodělku zachránil kamarád, který chtěl odvézt z nemocnice a já to nestihl vsadit. No aspoň jednou jsem si tu haluz vybral. Ovšem zajímalo by mě, co tam Juan dělal od stavu 5:5 Wink
schpet
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.2.2010
Tipy a sázky: 73
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 62.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.10.2010, 15:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nyck napsal:
Tak zase nic. Měl jsem Djoker +3,5 a ono to skončí o čtyři... Rolling Eyes


Něco podobnýho i u mě,měl sem 23 a víc a bylo 22 Confused
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy