Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
8.t. Acapulco, Delray Beach, Dubai, Doha a pár srandaturnajů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 8:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ooou tak to vřelé díky. A kde si to prosímtě dohledal? Díky Wink
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 8:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

novalis napsal:
ooou tak to vřelé díky. A kde si to prosímtě dohledal? Díky Wink


Na jeho oficiálních stránkách http://www.stevedarcis.com/nieuws.php?month=12&year=2010
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 8:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zawodak napsal:
novalis napsal:
ooou tak to vřelé díky. A kde si to prosímtě dohledal? Díky Wink


Na jeho oficiálních stránkách http://www.stevedarcis.com/nieuws.php?month=12&year=2010


heh tak to je dobrý.. Já to hledal po twittrech, facebooku, fórech ale, že by měl oficialní stranku to mě ani nenapadlo. Děkuji
Laughing
marso
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 9:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
Oudin Melanie - Tsurenko Lesya ... Oudin je vypsaná jako fav, a to i přesto, že v kariéře se zúčastnila pouze 5 turnajů na červené antuce, kde nevyhrála jediný zápas, nezískala ani set a ještě dostala 2 kanáry. Navíc přechází z haly na antuku. Proti ní stojí Tsurenko s kariérním rekordem na antuce 66:30, která má za sebou hladký průchod kvalifikací, kde mimo jiné ukončila 9zápasovou šňůru výher Rumunky Begu. Tsurenko kolem 2.10 je nice.

Velmi podobné okolnosti má i zápas Craybas Jill - Soler-Espinosa Silvia ... kde byla sice Siliva vypsána jako fav, ale kurz na ni nepochopitelně roste.


Díky za oba tipy, jen tak dál HU Very Happy
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 10:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Peer-Bartoli 1 kurz:1,55

Peerovou jsem viděl v zápase proti Wozniacki, ale moc mě nezaujala místami to, ale vypadalo velmi slibně a měla chvílemi i převahu včera hrála proti Světlaně, ale ta byla po finále v Dubaji a navíc mě ve finále přišla docela unavená bohužel včerejší zápas jsem neviděl i přesto, že jsem v něm hrál Peerovou.Její soupeřku jsem viděl minulý týden proti Kimiko a teda žádná sláva snad mi přišlo i že si Kimiko zasloužila vyhrát poté měla problémy s Bacsinszkou a nakonec prohrála v osmifinále hladce s Radwanskou, včera porazila Kleybanovovou, ale to je hráčka u které člověk nikdy neví takže to beru s rezervou.Vzájemné zápasy jsou 7:2 pro Peerovou a nevidím důvod proč by dnes Bartoliovou nemohla porazit snad jen její slabší druhý servis by mohl hrát určitou roli ....

Důvěra 6/10

Penneta-Šafářová 2 kurz:2,8

Tady jen stručně Penneta sice hot semifinále v Dubaji, ale na druhou stranu se může ozvat únava a hlavně její kotník, který si včera opět nechávala proti Zheng ošetřovat navíc místami byly vidět i grimasy v obličeji...Lucka minulý týden vypadla hned v prvním kole a tak se mohla v klidu připravit ... proti Radwanské to sice nebylo nic extra, ale já jí dnes věřim navíc vzájemné zápasy jsou 3:0 pro Lucku

Důvěra 4/10
Kojak
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 8.6.2005
Tipy a sázky: 192
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 44.3Hodnocení kvality tipů: 44.3Hodnocení kvality tipů: 44.3Hodnocení kvality tipů: 44.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 10:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Paire - Viola 1 1.54
Paire je mladý talentovaný Francouz, který tento rok hraje v super formě. Na hardě v AO a Rotterdamu se představil v dobrém světle a porazil hráče jako Benetau nebo Simon. Na antuce taky válí, v 1.kole hladká výhra. Viola tento rok nic moc, ze 6 zápasů má 4 prohry a na dobře hrajícího Paireho dnes stačit nebude.

Důvěra 9/10
Viktor Čistič
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 11:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kojak napsal:
Paire - Viola 1 1.54
Paire je mladý talentovaný Francouz, který tento rok hraje v super formě. Na hardě v AO a Rotterdamu se představil v dobrém světle a porazil hráče jako Benetau nebo Simon. Na antuce taky válí, v 1.kole hladká výhra. Viola tento rok nic moc, ze 6 zápasů má 4 prohry a na dobře hrajícího Paireho dnes stačit nebude.

Důvěra 9/10


Souhlas, mám ho ve výstupu v AKO Smile
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 11:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

marso napsal:
Díky za oba tipy, jen tak dál HU Very Happy


Za málo thumbright

zawodak napsal:
Peer-Bartoli 1 kurz:1,55

Peerovou jsem viděl v zápase proti Wozniacki, ale moc mě nezaujala místami to, ale vypadalo velmi slibně a měla chvílemi i převahu včera hrála proti Světlaně, ale ta byla po finále v Dubaji a navíc mě ve finále přišla docela unavená bohužel včerejší zápas jsem neviděl i přesto, že jsem v něm hrál Peerovou.Její soupeřku jsem viděl minulý týden proti Kimiko a teda žádná sláva snad mi přišlo i že si Kimiko zasloužila vyhrát poté měla problémy s Bacsinszkou a nakonec prohrála v osmifinále hladce s Radwanskou, včera porazila Kleybanovovou, ale to je hráčka u které člověk nikdy neví takže to beru s rezervou.Vzájemné zápasy jsou 7:2 pro Peerovou a nevidím důvod proč by dnes Bartoliovou nemohla porazit snad jen její slabší druhý servis by mohl hrát určitou roli ....

Důvěra 6/10


V Dubaji se Bartoli vracela po měsíční pauze po zranění, takže ty rozpačité výsledky mají své opodstatnění. Už v Dauhá proti Alise to nebyl oboustranně špatný zápas, Alisa nedala nic zadarmo, ale v mezihře a na returnu byla Marion o ligu výš a narozdíl od předešlých zápasů nedělala tolik nevynucených chyb.

H2H pro dnešní zápas docela jasně říká, co od souboje Bartoli - Peer očekávat. Marion vyhrála oba zápasy na extrémně rychlých površích, ale na čemkoliv pomalejším už vládla soupeřka... v Dauhá je hard pomalý, takže jednoznačná výhoda pro Peer. Stejně tak bude velice důležité trefovat co nejvíc první servis, protože ve většině předešlých vzájemných zápasech končily obě soupeřka hluboko pod 50 % bodů vyhraných přes svůj druhý servis. Bartoli má servis lepší, ale za cenu většího risku, takže i v tomhle bodě je potenciálně víc zranitelná(tím spíš, že je teď v Dauhá dost silný vítr). Shrnuto, ohrnuto... Peer je právem favoritkou, ale nemohu se zbavit dojmu, že ten kurz dělá z Marion menší nebezpečí, než ve skutečnosti je. Každopádně GL Wink
speedy.majk
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.1.2010
Tipy a sázky: 977
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 13:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

winnie napsal:


Gilles Simon - Lukáš Rosol
jak tu někdo píše, skoro to vypadá, že se Južnyj porazil sám, ale Simon předvedl opět velmi dobrý výkon, stejně jako na minulém turnaji, kde shodou okolností právě na Južném skončil (1:2)
na druhé straně Rosol, který sice přešel přes kvaldu a porazil Karolka Becka (další kvalifikant), ale proti Francouzi by neměl mít šanci
kurzy jsou do 1.20, uvidím opět jaké budou hcs a under/over



Tomu, ze Rosol porazil Becka, kterej dle meho uz tak rok hraje celkem velky h..., zadnou velkou vahu neprikladam a simon je prece jen trochu jinej level, takze sem to zkusil v hcp...jinak nechci ted pusobit jako general po bitve, kdyz uz je gasquet a mayer odehranej, ale oba pro me byly jednoznacne hcp favorite a taky mi pekne 2ako vysla a 1,45 na mayera v jeho soucasny forme byl imho luxusni kurz.

GL all
speedy.majk
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.1.2010
Tipy a sázky: 977
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 13:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
marso napsal:
Díky za oba tipy, jen tak dál HU Very Happy


Za málo thumbright

zawodak napsal:
Peer-Bartoli 1 kurz:1,55

Peerovou jsem viděl v zápase proti Wozniacki, ale moc mě nezaujala místami to, ale vypadalo velmi slibně a měla chvílemi i převahu včera hrála proti Světlaně, ale ta byla po finále v Dubaji a navíc mě ve finále přišla docela unavená bohužel včerejší zápas jsem neviděl i přesto, že jsem v něm hrál Peerovou.Její soupeřku jsem viděl minulý týden proti Kimiko a teda žádná sláva snad mi přišlo i že si Kimiko zasloužila vyhrát poté měla problémy s Bacsinszkou a nakonec prohrála v osmifinále hladce s Radwanskou, včera porazila Kleybanovovou, ale to je hráčka u které člověk nikdy neví takže to beru s rezervou.Vzájemné zápasy jsou 7:2 pro Peerovou a nevidím důvod proč by dnes Bartoliovou nemohla porazit snad jen její slabší druhý servis by mohl hrát určitou roli ....

Důvěra 6/10


V Dubaji se Bartoli vracela po měsíční pauze po zranění, takže ty rozpačité výsledky mají své opodstatnění. Už v Dauhá proti Alise to nebyl oboustranně špatný zápas, Alisa nedala nic zadarmo, ale v mezihře a na returnu byla Marion o ligu výš a narozdíl od předešlých zápasů nedělala tolik nevynucených chyb.

H2H pro dnešní zápas docela jasně říká, co od souboje Bartoli - Peer očekávat. Marion vyhrála oba zápasy na extrémně rychlých površích, ale na čemkoliv pomalejším už vládla soupeřka... v Dauhá je hard pomalý, takže jednoznačná výhoda pro Peer. Stejně tak bude velice důležité trefovat co nejvíc první servis, protože ve většině předešlých vzájemných zápasech končily obě soupeřka hluboko pod 50 % bodů vyhraných přes svůj druhý servis. Bartoli má servis lepší, ale za cenu většího risku, takže i v tomhle bodě je potenciálně víc zranitelná(tím spíš, že je teď v Dauhá dost silný vítr). Shrnuto, ohrnuto... Peer je právem favoritkou, ale nemohu se zbavit dojmu, že ten kurz dělá z Marion menší nebezpečí, než ve skutečnosti je. Každopádně GL Wink


HU: doufam ze mas pravdu, ja mam podobny nazor...navic to mam v maxiku 1. set na shahar, tak doufam, ze to vyjde:)

gl
Fricek13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.9.2009
Tipy a sázky: 49
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 14:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

speedy.majk napsal:
Hu napsal:
marso napsal:
Díky za oba tipy, jen tak dál HU Very Happy


Za málo thumbright

zawodak napsal:
Peer-Bartoli 1 kurz:1,55

Peerovou jsem viděl v zápase proti Wozniacki, ale moc mě nezaujala místami to, ale vypadalo velmi slibně a měla chvílemi i převahu včera hrála proti Světlaně, ale ta byla po finále v Dubaji a navíc mě ve finále přišla docela unavená bohužel včerejší zápas jsem neviděl i přesto, že jsem v něm hrál Peerovou.Její soupeřku jsem viděl minulý týden proti Kimiko a teda žádná sláva snad mi přišlo i že si Kimiko zasloužila vyhrát poté měla problémy s Bacsinszkou a nakonec prohrála v osmifinále hladce s Radwanskou, včera porazila Kleybanovovou, ale to je hráčka u které člověk nikdy neví takže to beru s rezervou.Vzájemné zápasy jsou 7:2 pro Peerovou a nevidím důvod proč by dnes Bartoliovou nemohla porazit snad jen její slabší druhý servis by mohl hrát určitou roli ....

Důvěra 6/10


V Dubaji se Bartoli vracela po měsíční pauze po zranění, takže ty rozpačité výsledky mají své opodstatnění. Už v Dauhá proti Alise to nebyl oboustranně špatný zápas, Alisa nedala nic zadarmo, ale v mezihře a na returnu byla Marion o ligu výš a narozdíl od předešlých zápasů nedělala tolik nevynucených chyb.

H2H pro dnešní zápas docela jasně říká, co od souboje Bartoli - Peer očekávat. Marion vyhrála oba zápasy na extrémně rychlých površích, ale na čemkoliv pomalejším už vládla soupeřka... v Dauhá je hard pomalý, takže jednoznačná výhoda pro Peer. Stejně tak bude velice důležité trefovat co nejvíc první servis, protože ve většině předešlých vzájemných zápasech končily obě soupeřka hluboko pod 50 % bodů vyhraných přes svůj druhý servis. Bartoli má servis lepší, ale za cenu většího risku, takže i v tomhle bodě je potenciálně víc zranitelná(tím spíš, že je teď v Dauhá dost silný vítr). Shrnuto, ohrnuto... Peer je právem favoritkou, ale nemohu se zbavit dojmu, že ten kurz dělá z Marion menší nebezpečí, než ve skutečnosti je. Každopádně GL Wink


HU: doufam ze mas pravdu, ja mam podobny nazor...navic to mam v maxiku 1. set na shahar, tak doufam, ze to vyjde:)

gl



Mně padla do oka Peer už včera, no, jak se zdá, měl bych se na ty ženské vy.rat...
winnie
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2011
Tipy a sázky: 7
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 14:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

winnie napsal:

Richard Gasquet - Sergei Bubka
další velký kurzový favorit...
ne že bych Richardovi nevěřil, ale hodnotu nevidím, přece jenom od AO odehrál poprvé celý set až zde, bez problémů porazil Dimitorva, Bubkovi skrečoval Ljuba



Gasquet 6:2, 7:5
ikdyž se na ten zápas dívám zpětně, tak bych do hcs ani under/over nešel, Ríša přece jenom za půl minuty dvanáct, ve druhým byl break dole a šel podávat za stavu 2:5, pak vyhrál pět her v řadě...kdo měl hcs tak gratuluji Wink

winnie napsal:

Tomáš Berdych - Nikolaj Davyděnko
Berdman si drží této sezóně konstantní formu, S v Chennai a Q na v Austrálii a za poslední dva týdny udělal Q v Rotterdamu (w/o Tsonga) a v Marseille (3:6, 4:6 s Čiličem), většinu jeho zápasů jsem viděl, na posledních dvou turnajích byl téměř bezchybný na servisu, jeho soupeři mohli považovat za úspěch pokud uhráli dva fiftýny (i proti Čiličovi většinu her vyhrál přes nulu, případně přes 15)
tady v Dubaji nedal šanci Chardymu, kterého porazil bez problémů 6:2 a 6:3, v loňském roce zde nehrál
Davy udělal výsledek v Dóha, kde skončil až ve F (3:6 a 4:6 s Rogerem), ale pak následovala hodně solidní bída...přes první kolo se nedostal na GS (Mayer), v Rotterdamu (Llodra) ani v Marseille (Simon), zklamáním pro mě byly nejen výsledky, ale především jeho výkony
dnes ale naprosto vymazal Garciu-Lopeze 6:2, 6:0, zápas jsem bohužel nesledoval, před rokem zde porazil 2:1 Serru a následně skrečoval Berrerovi
za zmínku určitě stojí vzájemné zápasy, které hovoří jasně pro Rusa 9:1
H2H mě mírně odrazují od tipu na Berdycha, ale kurz 2.00 beru, dále připadá v úvahu i sázka na tb v zápase, 2.06 (jak jsem psal, Tom svůj servis moc nepouští a Davy hrál tb ve všech zmiňovaných prohrách)



Berdych 6:3, 7:6
ten tb ve 2.setu byl docela se štěstím, oba hráči na servisu suveréní až do stavu 4:5, kdy měl Davy 2 breakbally, neproměnil, v 11. hře naopak Berďa break, ale hned nato se nechal rebreaknout...a v tb 7:5

winnie napsal:

Philipp Kohlschreiber - Philipp Petzschner
souboj dvou německých vrstevníků, kteří oba jsou v první stovce, ale oba již byli v rangingu výš
Kohliho jsem viděl minulý týden v hale v Rotterdamu, kde podal velmi solidní výkon v obou svých zápasech, v prvním kole nepustil Lua ani k jednomu breakballu a zápas vyhrál 6:4, 7:6, ve druhém kole ale narazil na "very hot" Robina, přesto jako mu dokázal vzít jeden set (btw Robin během dvou týdnů a 2 titulů ztratil pouze 3 sety..) a nakonec prohrál až v tb (3:6, 7:5 a 6:7)
letošní bilance Kohli je sice jen mírně pozitivní (5:4), na druhou stranu prohry s hráči jako již zmíněný Robin, dále Berdman, Ferrer (hráči top ten) a dr. Ivo (3 tb...) a ve všech zápasech jeden set získal
dnes nedal šanci Troickému, ve druhém setu se sice nechal rebreaknout, ale po prvním setu 6:1 vyhrál i tb
loni zde nehrál, po AO byl na turnajích v Americe (a žádná sláva)
Petzschner překvapil minulý týden v Marseille výhrou nad Gulbisem, ale spíš by bylo přesnější říci, že se jednalo o Lotyšovu prohru...ve druhém kole se s Čiličem držel až do tb, druhý set pak prohrál 3:6
jinak je letošní sezónu docela marný, jeho nejlepším výkonem byla prohra na AO v prvním kole s Tsongou v 5 setech, zbytek vážně docela bída (např. 3 hry v Záhřebu na Bogomolovi, případně "tenis" ve druhém kole v Rotterdamu proti de Bakkerovi)
i on minulý rok touto dobou hrál v Americe
vzájemné zápasy hovoří pro výše postaveného Kohliho, loni vyhrál oba zápasy 2:0 na antuce i na hardu (6:3, 6:2 v Indy Wellsu)
zde to vidím na vítězství favorizovaného Kohlschreibera, kurz 1.40 na výhru není špatný, a pro odvážnější, mě se ještě více líbí výhra 2:0 na sety za 2.10



Petzschner 6:0, 4:6, 6:2
tenhle zápas nějak nechápu...v prvním setu mi přišlo že je Kohli zraněný, pak se zázračně zvedl a druhý set vyhrál, ale ve třetím zase bída...každopádně špatná predikce Sad

winnie napsal:

Florian Mayer - Andrey Golubev
jen v rychlosti...Flo prožívá svou renesanci, letos už dvě S a jedno Q, s bilancí 10:5, na druhé straně Golubev, který v téhle sezoně pořád ještě nevyhrál ani jeden set, všechny tři vzájemné zápasy ale vyhrál, Mayer za 1.45 se mi nelíbí, uvidíme zítra jestli v něčem objevím hodnotu...



Mayer 6:3, 6:4
tady souhlas se "speedy.majk", do Floa jsem v hcs -3,5 měl rozhodně jít...škoda mohlo být ještě líp Smile
dr.doofy
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.6.2008
Tipy a sázky: 938
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 60.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 16:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Panove pozor..velmi dulezite info..!!Very Happy

Dnes v noci se mi zdalo,ze Medina vyhrala Acapulko..Smile to je jasne znameni..perte ji tam..Very Happy
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 17:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pochopil bych, kdyby se ti zdálo o její dnešní soupeřce, páč ta má slušnej potenciál, dokonce dva Smile ale taková stará raketa jako Medina? To bych se bál i usnout Razz
speedy.majk
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.1.2010
Tipy a sázky: 977
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 17:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dr.doofy napsal:
Panove pozor..velmi dulezite info..!!Very Happy

Dnes v noci se mi zdalo,ze Medina vyhrala Acapulko..Smile to je jasne znameni..perte ji tam..Very Happy


goerges ma sice podani jak chlap, ale na na antuce je mozny vsechno:)
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 18:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zawodak napsal:
Peer-Bartoli 1 kurz:1,55
Penneta-Šafářová 2 kurz:2,8


Tak jedno hodně tvrdé KO a druhé KO to vypadalo nadějně takže z mého pohledu možná škoda, že jsem nezkusil jen handicap ... Každopádně velký nezdar .... mno dneska zkusím hot Arn sice má s Voráčovou bilanci 1:1, ale tady jedu za hodně fakt jí hrozně věřim a zejtra zkusim nečekaně Pengovou proti Bartoliové dneska hrála Pengová výborně a bez chyb a hodně velké procento 85 procent prvního servisu se jí vešlo do kurtu Arn kurz:1,5 a jdu do toho naplno 10/10 jestli nevyjde a zejtra ani Peng tak pauzička Wink
dr.doofy
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.6.2008
Tipy a sázky: 938
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 60.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 20:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
Pochopil bych, kdyby se ti zdálo o její dnešní soupeřce, páč ta má slušnej potenciál, dokonce dva Smile ale taková stará raketa jako Medina? To bych se bál i usnout Razz


Taky nerikam,ze jsem se vzbudil mokrej..Wink:p ale stala vedle me a rikala neco spanelsky a pak mi poseptala...a ty si mi neveril..tak dneska za malinkej vklad poslechnu predtuchu...Very Happy
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 21:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pikalek napsal:
zawodak napsal:
zawodak napsal:
Peer-Bartoli 1 kurz:1,55
Penneta-Šafářová 2 kurz:2,8


Tak jedno hodně tvrdé KO a druhé KO to vypadalo nadějně takže z mého pohledu možná škoda, že jsem nezkusil jen handicap ... Každopádně velký nezdar .... mno dneska zkusím hot Arn sice má s Voráčovou bilanci 1:1, ale tady jedu za hodně fakt jí hrozně věřim a zejtra zkusim nečekaně Pengovou proti Bartoliové dneska hrála Pengová výborně a bez chyb a hodně velké procento 85 procent prvního servisu se jí vešlo do kurtu Arn kurz:1,5 a jdu do toho naplno 10/10 jestli nevyjde a zejtra ani Peng tak pauzička Wink


Arn hraju dneska taky, takze bejt tebou dal bych od toho ruce pryc Very Happy


Přece tě v tom nenechám, když výhra tak oba, když prohra tak oba to je fér Laughing
milang
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.1.2007
Tipy a sázky: 1803
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 75.5Hodnocení kvality tipů: 75.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 21:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dr.doofy napsal:
Hu napsal:
Pochopil bych, kdyby se ti zdálo o její dnešní soupeřce, páč ta má slušnej potenciál, dokonce dva Smile ale taková stará raketa jako Medina? To bych se bál i usnout Razz


Taky nerikam,ze jsem se vzbudil mokrej..Wink:p ale stala vedle me a rikala neco spanelsky a pak mi poseptala...a ty si mi neveril..tak dneska za malinkej vklad poslechnu predtuchu...Very Happy


Rozmýšlam som o tomto zápase, prešiel som všetkými možnými fázami až na záver sa mi zapáčil OVER 21.5,....ale nakoniec NB. Nečitateľný zápas. Aktulna forma Medini ??? Ak dávaš na sny tak GL
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 22:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Parra-Santonja Arantxa - Tsurenko Lesya

Včera měla Lesya lehoučkou soupeřku, která i díky žaludečním obtížím nekladla odpor, nicméně dnes na ni čeká jiný kalibr. Co mě u Lesji zaujalo:

- má minimální zkušenosti na téhle úrovni. V hlavní soutěži turnajů WTA odehrála zatím jen 8 zápasů, z nichž vyhrála 3: zde v Acapulcu po skreči proti Oudin, na AO proti Schnyder, která byla po zánětu průdušek a loni v Bad Gasteinu proti Duque Marino, která zas po svém titulu v Bogotě spustila sebedestrukční mód a dnes je až ve 4. stovce žebříčku. Dál než do druhého kola se tím pádem nikdy nedostala.

- proti hráčkám z TOP100 má kariérní statistiku 3:10. Výhry zaznamenala nad již zmíněnými pacientkami Oudin a Schnyder, a tou třetí byla Voráčová na zlínském ITF.

- už když jsem ji hrál na AO proti Korytcevové, zaujalo mě, kolik je schopna v zápase zahazovat šancí, nedotahuje slibné pozice, neproměňuje bps/gps, nevyhrává "big points", což je kratochvíle, kterou lepší hráčky trestají. Koneckonců i včera proti Oudin potřebovala za stavu 5:1 pět setbolů, protože na těch prvních čtyřech udělala 4 dvojchyby Smile

Na druhé straně Arantxa má zatím vstup do sezóny velmi vlažný, na hardech v Austrálii měla velmi těžké soupeřky, v Bogotě pak nezvládla dohrávku zápasu s Garcia-Videgany, který byl za stavu 4*:3 pro Arantxu ve třetím setu přeložen na další den kvůli dešti. V prvním kole v Acapulcu pak porazila Bammer 7:6 7:6.

Rozumím tomu, proč je v týhle lajně Lesya jako fav, ale nesouhlasím s tím. Má minimum zkušeností, stejně jako většina hráček ze SSSR není majitelkou pevné nervové soustavy a na antuce nikdy neporazila tak vysoko postavenou hráčku jako je Arantxa.

Tip:Parra-Santonja Arantxa ... 2.050@pinna
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 24.02.2011, 2:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
Parra-Santonja Arantxa - Tsurenko Lesya

OK Tip:Parra-Santonja Arantxa ... 2.050@pinna


6:3 1:0 ret. ... to už je snad osmý, nebo devatý skreč tenhle týden Shocked Twisted Evil


Mimochodem... Anabel dobře zakouzlila Smile Vyhrát druhej set z 1:5, to je u ní možný asi fakt jen ve snu... Smile
Viktor Čistič
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 24.02.2011, 9:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
Parra-Santonja Arantxa - Tsurenko Lesya

Včera měla Lesya lehoučkou soupeřku, která i díky žaludečním obtížím nekladla odpor, nicméně dnes na ni čeká jiný kalibr. Co mě u Lesji zaujalo:

- má minimální zkušenosti na téhle úrovni. V hlavní soutěži turnajů WTA odehrála zatím jen 8 zápasů, z nichž vyhrála 3: zde v Acapulcu po skreči proti Oudin, na AO proti Schnyder, která byla po zánětu průdušek a loni v Bad Gasteinu proti Duque Marino, která zas po svém titulu v Bogotě spustila sebedestrukční mód a dnes je až ve 4. stovce žebříčku. Dál než do druhého kola se tím pádem nikdy nedostala.

- proti hráčkám z TOP100 má kariérní statistiku 3:10. Výhry zaznamenala nad již zmíněnými pacientkami Oudin a Schnyder, a tou třetí byla Voráčová na zlínském ITF.

- už když jsem ji hrál na AO proti Korytcevové, zaujalo mě, kolik je schopna v zápase zahazovat šancí, nedotahuje slibné pozice, neproměňuje bps/gps, nevyhrává "big points", což je kratochvíle, kterou lepší hráčky trestají. Koneckonců i včera proti Oudin potřebovala za stavu 5:1 pět setbolů, protože na těch prvních čtyřech udělala 4 dvojchyby Smile

Na druhé straně Arantxa má zatím vstup do sezóny velmi vlažný, na hardech v Austrálii měla velmi těžké soupeřky, v Bogotě pak nezvládla dohrávku zápasu s Garcia-Videgany, který byl za stavu 4*:3 pro Arantxu ve třetím setu přeložen na další den kvůli dešti. V prvním kole v Acapulcu pak porazila Bammer 7:6 7:6.

Rozumím tomu, proč je v týhle lajně Lesya jako fav, ale nesouhlasím s tím. Má minimum zkušeností, stejně jako většina hráček ze SSSR není majitelkou pevné nervové soustavy a na antuce nikdy neporazila tak vysoko postavenou hráčku jako je Arantxa.

Tip:Parra-Santonja Arantxa ... 2.050@pinna


Dobrá práce Hu, svezl jsem se Smile

Dneska přemýšlím nad Berdychem v hcp -4,5, ale výsledek 6-4 6-3 se mi nějak nepozdává.Neviděl jsem včera Petzchnera jak zahrál, jestli byl Kohli tak špatný nebo co se tm vůbec dělo. Spíš bych zahrál -20,5, přeci jenom 6-4 6-4 se mi zdá reálnější.Tomáš by si měl své podání udržet.
Máte někdo nějaký názor ??
winnie
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2011
Tipy a sázky: 7
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.02.2011, 11:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

winnie napsal:

Roger Federer - Marcel Granollers
Roger v prvním kole bez problémů dvakrát 6:3
Granollers tu překvapil snadnou výhrou nad "hot" Dimem, ale zápas jsem neviděl (někdo nějaké zajímavé info?)
vsázet že Federer vyhraje 2:0 na sety nemá moc smysl, uvidím jaké budou hcs a under/over


Federer 6:4, 6:3
co k tomu říct...

winnie napsal:

Novak Djokovič - Feliciano Lopez
Djoker vyhrál AO a tady v prvním kole dal Llodrovi 6:3, 6:3
Franta Lopez se mi, na vzdor vyřazení ve druhém kole, velmi líbil na prvním GS, stejně tak hodnotím kladně vystoupení v Rotterdamu, i když opět vypadl už ve druhém kole, s Baghdou, ale tenis jaký tam hrál, snesl určitá kritická měřítka
btw, H2H (sice rok 2007) 2:0 a 31:11 na gemy...


Djokovič 6:3, 2:6, 6:4
Feliciano opět potvrdil, že rozhodně není špatný tenista, nebýt té špatné vzájemné bilance, která mě nakonec odradila, zahrál bych nějaký hcs nebo na Lopez over 7,5

winnie napsal:

Ernests Gulbis - Sergiy Stakhovsky
mladý Lotyš uhrál na začátku roku Q v Doha (0:2 Nadal) a S v Sydney (0:2 Simon), pak ale následovaly nepřesvědčivé výkony i výsledky, 6:7, 2:6 a 4:6 s Benji Beckrem a 6:7, 1:6 s dalším Němcem Petzschnerem
jiného Němce, tentokrát Berrer, tu v pondělí bez problémů porazil 6:3, 6:4, zajímavé určitě je, že v tomto týdnu se paralelně hraje turnaj v DB, kde právě Gulbis loni získal svůj zatím jediný titul...
Staka má zatím také pouze vyrovnanou bilanci, ale jeho výkony jsou vyrovnanější, především co se týká konců v turnajích, rozhodně nevypadává s hráči horší než on sám, Doha první kolo s Troicki, v Sydney Gulbis, na AO Robredo ve třetím kole, v Rotterdamu v prvním kole s "hot" Ljubou a minulý týden v Marseille porazil krajana Marchenka 2:0 a vypadl s dalším "hot servisákem", Tsongou 7:5, 4:6, 2:6
na rozdíl od Gulbise už neobhajuje teďka žádné body, minulý rok tu vypadl s Berrerem v prvním kole, letos bez problémů vyřadil domácího hráče Awadhyho 6:4, 6:2
H2H je 1:0, právě z letošního roku, v lednu vyhrál Gulbis ve čtvrtfinále v Sydney dvakrát 6:4
kurz na favorizovaného Gulbise je 1.50 a to se mi příliš nelíbí, pokud někdo někde někdy najde Stakhovskyho přes 3.00 rozhodně doporučuji vzít, jinak bych to viděl, že by v zápase mohl být tie-break


Stakhovsky 6:3, 5:7, 6:1
k tb chybělo trochu štěstíčka, ale správně jsem předpokládal, že Gulbis by neměl být takový favorit, ale kurzy padaly, pokud někdo bral 2.75, tak gratuluju Wink

winnie napsal:

Gilles Simon - Lukáš Rosol
jak tu někdo píše, skoro to vypadá, že se Južnyj porazil sám, ale Simon předvedl opět velmi dobrý výkon, stejně jako na minulém turnaji, kde shodou okolností právě na Južném skončil (1:2)
na druhé straně Rosol, který sice přešel přes kvaldu a porazil Karolka Becka (další kvalifikant), ale proti Francouzi by neměl mít šanci
kurzy jsou do 1.20, uvidím opět jaké budou hcs a under/over


Simon 6:2, 6:3
myslel jsem to stejně jako "speedy.majk", výhru nad Beckem, který byl bez servisu, vůbec neberu...á propos, hcs byl vypsaný stejný jako u zápasu Gasquet - Bubka a to pro mě nebylo těžké rozhodování, který zápas si vybrat Smile
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 25.02.2011, 11:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Wozniacki Caroline - Bartoli Marion

V loňském roce byly pouze 4 hráčky, které dokázaly Caroline v zápase přehrát rozdílem několika tříd - Jankovic v Indian Wells, Schiavone na French Open, Kvitová na Wimbledonu a Bartoli v Cincinnati. Marion tehdy vyhrála 6:4 6:1 a zaznamenala neskutečných 32 vítězných míčů(což dělá průměr bezmála dvou winnerů na gem) a k tomu pouhých 11 nevynucených chyb. Právě její dosavadní představení v Dauhá velmi připomíná ten totální tenis, kterým zníčila Caroline v Cinci. Na druhé straně Caroline včera odehrála asi svůj nejlepší zápas v životě - 35 vítězných míčů/7 nevynucených chyb, to je statistika z jiné galaxie, nicméně je třeba říct, že Flavia viditelně neměla fyzické a psychické síly na víc než na zisk úvodních dvou her a pak už byla jen v roli (ne)dobrovolného fackovacího panáka.

Stojí proti sobě dvě hráčky v top formě. Pro Marion hovoří poslední vzájemný zápas, pro Caroline hovoří statistika 25:6 v semifinálových zápasech turnajů WTA. Proti Petrovové byl na ni hcp -5, proti Pennettě -5/-4.5 a proti Marion v životní formě je -5.5 ... ach tak.

Tip:Bartoli Marion +5.5 ... 1.806@pinna
Tip:WILL C. WOZNIACKI WIN 2-0? No ... 2.450@pinna
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 25.02.2011, 17:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
Wozniacki Caroline - Bartoli Marion

KO Tip:Bartoli Marion +5.5 ... 1.806@pinna
KO Tip:WILL C. WOZNIACKI WIN 2-0? No ... 2.450@pinna


6:1 6:1 ... mno, nevím, co Caroline bere, ale docela jí to po tom jde.
karvinier
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 1
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 1 unitů
Výhry: 1.8 unitů
Profit: +0.80 unitů
Yield: +80.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2007
Tipy a sázky: 766
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.02.2011, 22:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

YETI :

Medina-Dulko over 21 gamů by pinnacle za 1,935


Souboj dvou vyrovnaných hráček, jak postavení na žebříčku, tak výškou, váhou, skoro i věkem. Utkaly se spolu již 4x a jak jinak, mají to spolu 2-2. Vždy to byly bitvy a počet gamů byl vždy větší než je hranice dnes.
karvinier
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 1
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 1 unitů
Výhry: 1.8 unitů
Profit: +0.80 unitů
Yield: +80.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2007
Tipy a sázky: 766
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.02.2011, 8:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

karvinier napsal:
YETI :

Medina-Dulko over 21 gamů by pinnacle za 1,935


Souboj dvou vyrovnaných hráček, jak postavení na žebříčku, tak výškou, váhou, skoro i věkem. Utkaly se spolu již 4x a jak jinak, mají to spolu 2-2. Vždy to byly bitvy a počet gamů byl vždy větší než je hranice dnes.


o ou, tak vůůbec Embarassed 0-6,2-6
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy