Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
March 2011
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 23.02.2011, 12:46 Předmět: March 2011
Pište tipy na sázení
Citovat

March 2011
Vlkkk
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 1.03.2011, 12:38 Předmět: Dnešní NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes jsem si vybral

BLUES - FLAMES

Pro mě velmi dobrý kurz na Flames. Musí bodovat, horko těžko drží osmičku. Mimo to se posledními zápasy dobře rozehrály. Kiprusoff se rozchytal.
Naopak přestupová politika Blues dává jasně najevo, že letošní bitvu o play off, na které ztrácí 7 bodů, vzdává. Přestup kapitána, a dalších třech hráčů z první dvou pětek dává jasně najevo, že to balí.

Mimo to, zraněný Halák. Chytá za něj Bischop, který má skvělá čísla, ale pšenka mu nepokvete pořád, zvlášt, když má odchytáno v NHL 10 zápasů.
Nepadne mnoho golů, proto váhám mezi čistou dvojkou za 2,50 a vítězem za 1,85.

CAPITALS - Islanders - kurz 1,7 nemá pro mě value, ale podle mne jasná jedna.

Senators - BRUINS - pět vítězství v řadě medvědů na cizích kluzištích, nevidím důvod proč by to zrovna v Ottawe nevyšlo. Medvědi jsou rozjetí, s děsivou soupiskou. Naopak Senators mají děsivou marodku, a vyměnili základní kámen přesilovky - Kovaljova. Zranění jsou i Spezza a Michálek! Takže již opravdu nevím, kdo by měl dát medvědům góla..DiPietro taktéž zraněný. Fortuna stále nechává kurz 1,9..uvidíme jak dlouho..

CANES - Florida - líbil se mi kurz na Carolinu 1,92. Vše se zdá, že hraje do karet. Ale nakonec tuto jedničku nedám. Vypadá to, že nebude hrát E.Staal, a Vokoun bohužel nebyl vyměněn, takže bude chytat.. ),

Atlanta - MONTREAL - Atlanta taky už tak trošku upadá, a dle výměn by se také zdálo, že letošní play-off odpískaly. Naproti tomu Montreal opět předvádí dobrý hokej a hlavně musí bodovat. V Atlantě by to mohla být dobrá kořist. Dobrý kurz na čistou dvojku.

Dneska bych rozhodně vynechal zápasy týkající se Rangers, Vancouveru a Kojotů. Pro mě zcela nečitelné..
Hezké dny..!

Idea
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.03.2011, 19:33 Předmět: Re: Dnešní NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Vlkkk napsal:

Senators - BRUINS - pět vítězství v řadě medvědů na cizích kluzištích, nevidím důvod proč by to zrovna v Ottawe nevyšlo. Medvědi jsou rozjetí, s děsivou soupiskou. Naopak Senators mají děsivou marodku, a vyměnili základní kámen přesilovky - Kovaljova. Zranění jsou i Spezza a Michálek! Takže již opravdu nevím, kdo by měl dát medvědům góla..DiPietro taktéž zraněný. Fortuna stále nechává kurz 1,9..uvidíme jak dlouho..

Tiež sa mi páči ten Boston 2 (1,9), Senátorom budú chýbať Alfredsson,Regina, Michálek,Carkner.
Winchester,Gonchar,Neil by naopak už mali nastúpiť. Miesto Kovaljova došiel z Nashvillu Marek Svatoš. Trochu mám obavy z Brankára Senátorov Craiga Andersona,ktorému sa u Senátorov darí. Podľa portálu http://www.tsn.ca/nhl/injuries/ by Spezza už mal nastúpiť.
O sile Bostonu písať netreba.

-Dnes pre mňa nečitatelný zápas taktiež NY Rangers - Buffalo
Wenca
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.7.2010
Tipy a sázky: 25
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.03.2011, 9:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes 9/10 under to se moc často nestává ... Idea
Vlkkk
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 2.03.2011, 11:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Wenca napsal:
Dnes 9/10 under to se moc často nestává ... Idea


To tedy. Zklamali mě Capitals a Sharks. Jinak to pěkně vyšlo.
Zároveň jsem viděl dvě třetiny Stl - Flames. St. Louis rozhodně nebylo horším týmem. Bez opravdu skvělého Kiprusoffa, který během těchto dvou třetin chytil několik tutovek by bylo po zápase. Ten Bischop je neméně dobrý, ve třetí mu to tam hold napadalo, když to trošku otevřeli, plus dva góly v přesilovkách.

Navedlo mě to k dnešnímu utkání CHI - Flames. Dokáže Mikka vychatat třetí nulu v řadě? Já myslím, že nikoliv. Chytat určitě bude, amíci tyhle série neprůstřelnosti milují a on tedy opravdu má formu. Jenže formu nabrali i Jestřábi. Včerejší utkání s Blues odehráli Flames opravdu v tempu, a to se mi zdá-li dvě třetiny opravdu pomalejším týmem. Útočná síla Jestřábů je velká, marodku prakticky nemají. Plus domácí prostředí. A hlavně, je to přímý souboj o PO. Dělí je v konferenci jeden bod! Jestli se Mikka opět nezblázní, tak pro mě čistá jedna, 2.00 Fortuna. První gól plameny tentokrát nedají.

Hodně zajímavé utkání se rýsuje v New Jersey - Tampa Bay.
Ďábly během posledních deseti utkání dokázala porazit právě a jenom Tampa. Přito NJ se zbláznilo, hraje přesný hokej, dostávají minimum gólů a doma jsou v defenzivě skvělí, plus dva skvělí gólmani. Jestli to bude stačit na první pětku Tampy nevím. Ovšem víme, že NJ, ztrácí na P0 deset bodů, ovšem má dvě utkání k dobru. Myslím, že tímhle stylem, když hrají tak postoupit opravdu chtějí. Arnott odešel, podle mého názoru, to není například pro přesilovku NJ žádné oslabení, naopak.

Když už bych si měl vsadit čistou jedna, tak radši na TORONTO s Pens. Poslední zápas Toronto prohrálo 5:6 pp. Budou chtít Tučnákům oplatit porážku, i kdyby jim nešlo o PO. A ono překvapivě Leafs o PO ještě jde.. ! Když porazí Pens, budou ztrácet 4 body. Stále u Tučnáků platí hrozivá marodka, a u Toronta zraněný Gustafson, nevím jak chytá Reimer. Čísla průměrná, ale vyhrává.. Idea A lepší kurz 2.25.
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.03.2011, 23:07 Předmět: Re: Dnešní NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

janči78 napsal:

Tiež sa mi páči ten Boston 2 (1,9)

Boston v noci v Ottawe sice tesne(0:1) ale vyšiel.
Vlkkk, až na Cap´s OK tipy, dobrá práca Smile
Kuknite video dňa z nočného zápasu nhl v Edmontone.
Arrow http://www.youtube.com/watch?v=GuvNjpmuNEA
martins
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.3.2011
Tipy a sázky: 9
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.03.2011, 23:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pro doplnění k tomu golmanovi Toronta....branku Maple Leafs bude v zápase proti Pittsburghu hájit James Reimer (úspěšnost zásahů 92,9% a průměr 2,31 inkasovaných branek za zápas), který odchytal posledních pět zápasů.
Vlkkk
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.03.2011, 1:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

smigi napsal:
Vzhledem k tomu, ze uz je konecne ten prvni jarni mesic (a to jsem se skalopevne vyjadril, ze uz na toto forum radeji z me strany zadny komentar nepridam... Alespon je krasne videt, jaky jsem ve skutecnosti lzivy clovek) a nakonec, ze jsem jiz i ty sve amaterske tipy pridal i na jine forum, tak si s prominutim dovolim, samozrejme s tichym prispenim zdejsich "profi tiperu", pridat sve tipy na strelce golu v nocnich zapasech NHL: "Dnesni noc je na programu pet zapasu. Shodou okolnosti ja si vybral i pet strelcu, ktere mam vsazene. Nebudu k tomu psat zadny komentar, jedine ze snad dle me malickosti, si myslim, ze dane kursy jsou hratelne: B. Burns 5,60 T...., J. Neal 4,30 T...., B. Rolston 4,30 Tisport, D. Moss 5,00 T.... (dekovacka za vcerejsek kdy kurs byl ale 5,30), A. Tanguay 5,23(5,50) Fortuna. Jinak samozrejme nikomu radeji nedoporucuji, aby dal na me tipy. Pokud vsak tak nekdo presto nezavisle a zejmena dle sveho nejlepsiho svedomi ucini, tak potom sobe i jemu preji hodne stesti!!!"


Tak to mě potěšilo, že někdo taky zkouší střelce.. Smile Já jsem nad tím dlouho dumal a taky jsem přišel na to, že value má opravdu méně střelců s kursem přes 4. Ale přesto jsem to vzdal..ale zas je to určitě lepší než sportka.. Smile Rád to mixuju (mixoval) s extraligou..
Jinak Moss včera hrál opravdu dobře. Jinak jsem na to ted s láskou koukal, a říkal jsem si, že bych tam napálil Bozak (Tor), Kopecký (Chi), Bertuzzi (Det).

Jinak dnes s odstupem pár hodin, nejvíc věřím tomu Torontu, mají formu, doma opravdu skvělou bilanci z posledních deseti zápasů, a hrají konečně jako tým a konečně jim v této fázi sezony zas o něco jde. Ale zas mě Leafs už tolikrát dali kudlu do zad, že.. Wink
nixio
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.3.2011
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2011, 1:31 Předmět: tipy na NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Hojte, narazil jsem na webovku www.bizonek.cz. Zatím mu to masakr vychází, tak podle toho dávám!
speedy.majk
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.1.2010
Tipy a sázky: 977
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2011, 19:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zdar jak svina asi po stopadesati letech:))

tak jsem se odvazil to zase zkusit s nhl:) a to hned rovnou v akovce:)

Devils - Penguins 1@2,1 loni byly pro me tyhle zapasy zlatej dul, devils na pens umi, letos pro oba tymy zacala sezona dosti odlisne, ale je to nyni pittsburgh kterej ma (ne vlastni vinou) problemy a tak verim, ze NJD s Martym v brance (confirmed) si do tabulky pripisi dalsi dva body (a postoupi do PO na ukor rangers:)) - me osobni prani)

Calgary - Columbus 1@2 zapadni konference je tradicne mnohem "nadupanejsi" nez vychod, takze do PO se tam talci s realnymi nadejemi hodne tymu a rozestupy jsou male, coz obzvlaste plati pro dnesni soupere, kdy mezi 7. flames a 12. blue jackets je rozdil 6 bodu. navic columbus ma tri zapasy k dobru, takze je vic nez zrejme, ze dneska nejde o dva, ale o ctyri body a ty ziskaji Flames, kteri konecne zacinaji hrat neco co jsem od nich cekal uz od zacatku sezony, navic by mel chytat Kiprussoff(not confirmed), kteremu se obcas:)) podari flames podrzet:). Navic v neprospech columbusu muze hrat i to, ze hral i vcera (a projel to v edmontonu).

AKO 4,2 6/10
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2011, 19:39 Předmět: 4.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

Anaheim Ducks - Dallas Stars
Dnes v noci idem zahrať duel v Anaheime(Honda center), kde privítajú Stars. Obaja momentálne tesne za bránou play off, takže je o čo hrať.

Porovnanie brankárov:
Dan Ellis 89,3% ANA
Kari Lehtonen 91,6% DAL
Ellis prišiel do Anaheimu z Tampy, opačne odišiel McElhinney. Zdá sa,že sa tu udomácnil, v stredu mal proti Detroitu 96,55%! Lehtonen mal v utorok proti Phoenixu 92,6% uspešných zásahov.

Zranenia:
ANA: Hiller, Koivu(13+20)
DAL: Richards(24+39), Grossman

last 6 ANA 2/4 13:23
last 6 DAL 3/3 14:15

Vzájomné zápasy:
16.11.2010 DAL-ANA 2:1
12.11.2010 ANA-DAL 4:2
26.10.2010 DAL-ANA 2:5
Ducks zastavili sériu vysokých porážok, spôsobenú aj výpadkom brankára Hillera a po dvoch tesných prehrách s Wild a LA sa nakopli s Coloradom a dokázali poraziť silný Detroit. Okrem Ellisa prišiel k Ducks aj F.Beauchemin(TOR),B.Winchester(STL),J.Ruutu(OTT). Ostatné štatistiky hovoria mierne pre Ducks. Ducks využijú domáce prostredie,stúpajúcu formu a porazia priemerný Dallas.
Anaheim 1 VZ ( 1,78 tipos) 3/5
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2011, 21:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Týmto gólom "spravil" Anaheim v stredu Detroit.
Arrow http://youtu.be/sJc_wCOOid8
Vlkkk
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 5.03.2011, 1:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

speedy.majk napsal:
zdar jak svina asi po stopadesati letech:))

tak jsem se odvazil to zase zkusit s nhl:) a to hned rovnou v akovce:)

Devils - Penguins 1@2,1 loni byly pro me tyhle zapasy zlatej dul, devils na pens umi, letos pro oba tymy zacala sezona dosti odlisne, ale je to nyni pittsburgh kterej ma (ne vlastni vinou) problemy a tak verim, ze NJD s Martym v brance (confirmed) si do tabulky pripisi dalsi dva body (a postoupi do PO na ukor rangers:)) - me osobni prani)

Calgary - Columbus 1@2 zapadni konference je tradicne mnohem "nadupanejsi" nez vychod, takze do PO se tam talci s realnymi nadejemi hodne tymu a rozestupy jsou male, coz obzvlaste plati pro dnesni soupere, kdy mezi 7. flames a 12. blue jackets je rozdil 6 bodu. navic columbus ma tri zapasy k dobru, takze je vic nez zrejme, ze dneska nejde o dva, ale o ctyri body a ty ziskaji Flames, kteri konecne zacinaji hrat neco co jsem od nich cekal uz od zacatku sezony, navic by mel chytat Kiprussoff(not confirmed), kteremu se obcas:)) podari flames podrzet:). Navic v neprospech columbusu muze hrat i to, ze hral i vcera (a projel to v edmontonu).

AKO 4,2 6/10


Zcela souhlas. CALGARY. Dal jsem jsem si to za litr.
Mikka, Iginlova lajna skvělá forma. Columbusu se pomalu vytrácí forma, plus domácí prostředí.

Dal jsem i ty DEVILS proti Pens.

a stále věřím CHIGACU.

Zápas Kačerů se mi bohužel vůbec nelíbí. Stars dokáží držet venku tempo, přišlo mi, že hrají kvalitní hokej, hlavně dozadu. - jejich výhra u Red Wings..
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.03.2011, 8:44 Předmět: Re: 4.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

janči78 napsal:

Anaheim 1 VZ ( 1,78 tipos) 3/5

Anaheim-Dallas 4:3 pp OK
Elitná formácia Ducks ma opeť nesklamala!
Getzlaf(0+3),Ryan(0+1),Selanne(1+1),Višňovský(3+1),Sexton(0+1)

Vlkkk
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.03.2011, 15:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes jsem se rozhodl nezlomit hůl nad CAPITALS. V utkání proti Blues přeci jenom měli smůlu...hordu šancí..a rozhodli až v prodloužení. To je to, v čem je rozdíl dřívějších a Capitals těchto týdnů. Bídná bilance v proměňování šancí. Nepadá to tam Ovečkinovi a stejně jako tým se na góly neuvěřitelně nadře.
Jenže. Viděl jsem poslední dva zápasy a přišlo mi, že když né výsledkově, tak formou se zvedají a je otázka času, kdy zas začnou šlapat jako hodinky..PO se blíží.
Dnešní soupeř, Panteři, v noci svedli upocenou bitku s Atlantou, která je momentálně stejně špatná jako Panteři. Pantery držel Vokoun. A nebylo by špatné, kdyby nastoupil Clemmenson místo něj.

Přesto fakta hovoří jasně. -> Florida je mimo PO. Nedávné docela rozsáhlé změny v kádru. Nulové domácí prostředí (ticho jako v kostele). Síla kádru a speciálních formací Capitals. A Caps se snaží urvat vítězství v divizi nad Tampou. Kdyby nechyběl na marodce Mike Green tak už by to velká idyla.

Za 1,95 si s láskou dám čistou 2.

Islanders - JERSEY - Devils věřím tedy o něco méně. Přitom by se tak vybízela opět ta čistá dvojka Dábly. Jenže poslední dobou vsázet proti NYI je přímo loterie. Občas vybouchnou, jindy předvedou excelentní týmový výkon. Mám NYI docela rád, ale o com jim v této sezoně ještě jde, že tak začli šlapat? O nic! Jersey jede jako stroj. 9 bodů na PO, dvě utkání k dobru. Již nemůžou mít jiný cíl než PO, když hrají tak jak hrají. Skvěle jako v PO.

Jinak bych se nebál věřit CALGARY, začli hrát opravdu dobře. Alex Tanguay hraje s Iginlou opravdu skvěle. Je to přímý souboj o PO. Domácí prostředí. A hlavně, v bráně Mikka.

Jinak kurz Fortuny na RANGERS proti Phile (2,59) mi přijde poněkud přitažený za vlasy. V Mad. s. garden se alespoň trošku fandí, Rangers budou kousat, protože musí, velká marodka, ovšem týmový výkon plus určitě lepší bránkář Henrik. Mimo to Phila včera hrála, a mimo to doma prohrála s Buffalem. Dostala pět golů, a to není zrovna běžné ve Wachovia center...
A mimo to se to hraje ve velmi příjemný čas pro evropského diváka a potulného sázkaře.. Smile popřemýšlím jestli to nebude málo.. Idea
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 6.03.2011, 15:35 Předmět: 6.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

Minnesota Wild-Buffalo Sabres
Na dnešnú noc sa idem zamerať na zápas medzi Wild a Sabres. Wild delia momentálne 2 body od 8 priečky na západe a Sabres delí 1 bod od postupovej priečky na východe(zatiaľ).

Gólmani:
Jose Theodore 92,2% MIN
Ryan Miller 91,4% BUF
Dnes nastúpi pravdepodobne v bráne Wild Theodore,ktorý vo štvrtok vychytal 40 striel(97,56%) Rangers a mal veľkú zásluhu na viťazstve 3:1. Backstrom pohorel v stredu s Islanders. Miller mal včera vo Vancouveri (91,67%).

Zranenia:
MIN:Latendresse, M.Koivu(15+34),otázny je štart Kobasewa(9+4) a Clutterbucka(18+13).
BUF:Roy(10+25), Hecht(11+16),otázny je štart Griera(5+10).

last 6 MIN 3/3 15:16
last 6 BUF 4/2 20:14

Vzájomne zápasy:
12.3.2010 BUF-MIN 2:3
Wild hrali vo štvrtok v NYR na efektivitu,boli síce prestrieľaný 19:41, ale ich útoky boli nebezpečné, k tomu im vychádzala koncovka a podržal ich Theodore. Ak tento výkon dnes zopakujú po dvoch dňoch volna dnes Sabres porazia. Hráči Sabres majú v noháh včerajší ťažký zápas vo Philadelphii.
Minnesota 1 VZ ( 1,7 tipos) 2,5/5
Vlkkk
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.03.2011, 19:14 Předmět: Re: 6.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

janči78 napsal:
Minnesota Wild-Buffalo Sabres
Na dnešnú noc sa idem zamerať na zápas medzi Wild a Sabres. Wild delia momentálne 2 body od 8 priečky na západe a Sabres delí 1 bod od postupovej priečky na východe(zatiaľ).

Gólmani:
Jose Theodore 92,2% MIN
Ryan Miller 91,4% BUF
Dnes nastúpi pravdepodobne v bráne Wild Theodore,ktorý vo štvrtok vychytal 40 striel(97,56%) Rangers a mal veľkú zásluhu na viťazstve 3:1. Backstrom pohorel v stredu s Islanders. Miller mal včera vo Vancouveri (91,67%).

Zranenia:
MIN:Latendresse, M.Koivu(15+34),otázny je štart Kobasewa(9+4) a Clutterbucka(18+13).
BUF:Roy(10+25), Hecht(11+16),otázny je štart Griera(5+10).

last 6 MIN 3/3 15:16
last 6 BUF 4/2 20:14

Vzájomne zápasy:
12.3.2010 BUF-MIN 2:3
Wild hrali vo štvrtok v NYR na efektivitu,boli síce prestrieľaný 19:41, ale ich útoky boli nebezpečné, k tomu im vychádzala koncovka a podržal ich Theodore. Ak tento výkon dnes zopakujú po dvoch dňoch volna dnes Sabres porazia. Hráči Sabres majú v noháh včerajší ťažký zápas vo Philadelphii.
Minnesota 1 VZ ( 1,7 tipos) 2,5/5


Ahoj,
tenhle zápas vnímám spíš jako skoro nevsaditelný. Dát pět golů ve Wachovia centru, včera, to není náhoda. Buffalo musí taky vyhrát. Směrem dopředu je určitě nebezpečnější. A věřit pouze brankáři Theodorovi se mi nechce.
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 6.03.2011, 22:07 Předmět: Re: 6.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

Vlkkk napsal:

Ahoj,
tenhle zápas vnímám spíš jako skoro nevsaditelný. Dát pět golů ve Wachovia centru, včera, to není náhoda. Buffalo musí taky vyhrát. Směrem dopředu je určitě nebezpečnější. A věřit pouze brankáři Theodorovi se mi nechce.

Ahoj na tom že,Sabres dali včera 5 gólov Flyers by som moc nestaval. Philadelphia je v kríze,posledných 5 domácich zápasov vyhrali len jeden a aj dnes už v New Yorku prehráva 0:6. Nehádam sa s Tebov, možno má Buffalo lepší útok, ale každý zápas je iný a poznáme nhl. Priznávam, že Sabres mi je sympatickejšie mužstvo, ale hrám o peniaze a myslím, že Minnesote nevyhrajú. Uvidíme ráno. Maj sa pekne Wink
Vlkkk
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.03.2011, 22:21 Předmět: Re: 6.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

janči78 napsal:
Vlkkk napsal:

Ahoj,
tenhle zápas vnímám spíš jako skoro nevsaditelný. Dát pět golů ve Wachovia centru, včera, to není náhoda. Buffalo musí taky vyhrát. Směrem dopředu je určitě nebezpečnější. A věřit pouze brankáři Theodorovi se mi nechce.

Ahoj na tom že,Sabres dali včera 5 gólov Flyers by som moc nestaval. Philadelphia je v kríze,posledných 5 domácich zápasov vyhrali len jeden a aj dnes už v New Yorku prehráva 0:6. Nehádam sa s Tebov, možno má Buffalo lepší útok, ale každý zápas je iný a poznáme nhl. Priznávam, že Sabres mi je sympatickejšie mužstvo, ale hrám o peniaze a myslím, že Minnesote nevyhrajú. Uvidíme ráno. Maj sa pekne Wink


Jasně, souhlasím. Jenom každý to máme o výběru, a jak jsem dumal, tak jsem dumal a tento zápas mi nevoněl.. Smile
Každopádně GL!
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.03.2011, 5:43 Předmět: Re: 6.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

janči78 napsal:

Minnesota 1 VZ ( 1,7 tipos) 2,5/5

Wild-Sabres 2:3 pp KO
No tak po toľkých nepremenených šanciach v 3 tretine si zaslúžili prehrať.
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.03.2011, 21:10 Předmět: 9.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

Columbus Blue Jackets-St.Louis Blues
Dnes nakladám duel v Nationwide Arene v Columbuse. Obe mužstvá su prakticky mimo hry o play off. Bude to odveta z pondelka,kedy hrali v St.Louis. Nebudú pod tlakom.

Porovnanie brankárov.
Steve Mason 90,3% CBJ
Jaroslav Halak 90,7% STL

Zranenia:
CBJ: Huselius(12+9),Stralman,Murray
STL: Perron, McRae, Sobotka(6+18), Crombeen(6+6), Polák(2+5), štart Berglunda(18+26) a Hensicka je otázny.

last 6 CBJ: 1/5 17:21
last 6 STL: 2/4 14:19

Vzájomné zápasy:
7.3.2011 STL-CBJ 5:4 sn, 22.1.2011 STL-CBJ 2:5
Posledný zápas ktorý hrali Jackets doma s Blues tuto sezónu 10.11.2010 vyhrali 8:1. Domáci dnes vrátia Blues prehru z pondelka 4:5 na nájazdy, do mužstva sa im má vrátiť center Derick Brassard(14+25). Do brány Blues má dnes nastúpiť Jaro Halák(zranenie ruky), ktorý skoro mesiac nechytal. Jackets využijú domáce prostredie a porazia nevýraznych Bluesmanov.
Columbus 1 VZ (1,7 Tipos) 3/5
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.03.2011, 5:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Columbus-St.Louis 3:4 pp KO. Krááásny obrat z 3:0 na 3:4pp Confused
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.03.2011, 18:38 Předmět: 10.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

. . .Čas . . . . . . . . . . . . . . . . . Zápas . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 . . X . . 2

11. 3. 11 / 01:00 Boston Bruins vs. Buffalo Sabres 1,90 4,00 3,15

11. 3. 11 / 01:00 Toronto Maple Leafs vs. Philadelphia Flyers 2,80 4,00 2,10

11. 3. 11 / 01:30 Florida Panthers vs. Ottawa Senators 2,10 3,90 2,85

11. 3. 11 / 02:00 St. Louis Blues vs. Montreal Canadiens 2,50 4,00 2,30

11. 3. 11 / 02:00 Nashville Predators vs. Minnesota Wild 2,05 3,90 2,90

11. 3. 11 / 03:00 Phoenix Coyotes vs. Calgary Flames 2,20 3,80 2,70

11. 3. 11 / 04:30 San Jose Sharks vs. Vancouver Canucks 2,25 3,80 2,60
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.03.2011, 19:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

St.Louis Blues-Montreal Canadiens
Dnes skusim opáčiť zapas v St.Louis (Scottrade Center)kde privítajú Habs.

Porovnanie brankárov.
Jaroslav Halak 90,6% STL
Carey Price 92,4% MTL
Jaro chytal včera po dlhšom čase proti Columbusu mal 86,36% úspešných zásahov. Price bol vyhlásený za tretiu hviezdu týždňa. 23-ročný Kanaďan odchytal tri zápasy a vo všetkých zvíťazil. Dokopy naňho smerovalo 113 striel, z ktorých dostal len tri góly. Jeho úspešnosť zákrokov dosiahla až 97,4 %.

Zranenia:
STL Perron, McRae, Sobotka(6+18), Crombeen(6+6), Polák(2+5), štart Steena(18+30) je otázny.
MTL Markov, Gorges, Špaček(1+15), Darche(9+12), Pacioretty(14+10)

last 6 STL 2/4 13:22
last 6 MTL 5/1 23:12

Vzájomné zápasy:
20.1.2011 MTL-STL 3:4
Blues už bez šance postupu do play off "pustili" v rámci výmeny svoje opory Brada Boyesa(BUF) a Erika Johnsona(COL). Canadiens sú favoritom zápasu, je lepší vo väčšine štatistík a potrebujú si potvrdiť play off. K tomu St. Louis hrajú tretí zápas za 4 dni, mohla by prísť aj únava.
Montreal 2 VZ (1,82 Doxxbet) 4/5

STL-MTL 4:1 KO nedarí sa nedarí, musím ubrať.....
Vlkkk
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 11.03.2011, 16:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

janči78 napsal:
Columbus-St.Louis 3:4 pp KO. Krááásny obrat z 3:0 na 3:4pp Confused


No tenhle zápas jsem měl taky.
Columbus hraje supr hokej, rychlost, fyzické nasazení. Jenom ta koncovka. A horší brankář. Jenže už bychom nad nimi měli zlomit hůl, přestupem Klesly nám chtěli něco napovědět, teď už chápu, když dvakrát rupli s Blues, když mohli být jednou nohou v PO. Mad
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.03.2011, 23:37 Předmět: 11.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes sa mi celkom páči zápas v Dallase.
-Už len kôli maródke,Stars sú kompletní, kým Minnesote bude chýbať viacero hráčov: Mikko Koivu(15+34), Cal Clutterbuck(18+13), Cam Barker(1+4), Clayton Stoner(2+3). Hlavne prvý dvaja sú opory tímu.
-Starts to na Wild doma vedia od r.2002 bilancia 13 výhier - 1 prehra.
takže, páni dneska zľahka Dallas-Minnesota 1( 2,0 Tipos) Rolling Eyes
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.03.2011, 9:16 Předmět: Re: 11.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

janči78 napsal:
Dallas-Minnesota 1( 2,0 Tipos)

Dallas-Minnesota 4:0 OK
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.03.2011, 16:03 Předmět: 12.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens
Dnes zahrám zápas v Consol Energy Center medzi Penguins a Canadiens. Domácim sa postupne vracajú z maródky hráči a mužstvo celkom šľape aj bez Crosbyho.

Porovnanie brankárov:
Marc-Andre Fleury 91,9% PIT
Carey Price 92,3% MTL
Fleury podáva stabilné výkony, v utorok proti Sabres mal 96,67% úspešných zásahov. Price mal vo štvrtok v St. Louis 88,46%.

Zranenia:
PIT Crosby,Malkin,Johnson,Tangradi,Asha,Orpik
MTL Špaček,Darche,Pacioretty,Sopel

last 6 PIT 3/3 16:17
last 6 MTL 5/1 20:11

Vzájomné zápasy:
12.1.2011 MTL-PIT 2:5, 6.1.2011 MTL-PIT 2:1
Montrealu bude dosť chýbať útočník Max Pacioretty, ktoremu to posledne celkom padalo 5 zápasov 4 góly. Posledný zápas v St.Louis im vôbec nevyšiel,najviac zakončovanie. Naopak Pittsburgh sa naučil vyhrávať aj bez Crosbyho, snažia sa zaplátať dieru v útoku angažovaním Jamesa Neala z Dallasu a Alexa Kovaleva z Ottawy,obaja sa v novom tíme už gólovo presadili. Verím, že domáci na čele s Chrisom Kunitzom(18+18), Markom Letestuom(12+12), Tylerom Kennedym(15+18) porazia v domácej aréne Habs. Hrá sa už o 20:00!
Pittsburgh 1 VZ (1,8 bet365) 2,5/5
Auu 0:3 KO Confused
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.03.2011, 20:16 Předmět: 16.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

Anaheim Ducks - St.Louis Blues
Dnes skúsim zahrať zápas v Honda Center. Ducks majú stratu na 8.Calgary len dva body,ale 3 zápasy k dobru. Blues už v podstate len dohrávajú súťaž.

Porovnanie rankárov:
Dan Ellis 89,2% ANA
Jaroslav Halak 90,6% STL

Zranenia:
ANA: Jonas Hiller
STL: Perron(5+2), McRae, Sobotka(6+18), Steen(18+30), Jackman, štart Nikitina je otázny.

last 6 ANA 4/2 19:16
last 6 STL 3/3 20:21

Vzájomné zápasy:
19.2.2011 STL-ANA 9:3 , 12.1.2011 ANA-STL 7:4
Domácim, bude chýbať len brankár Hiller, Blues sú na tom z maródkou horšie. Posledné zápasy, hrajú Ducks pomerne disciplinovane(3 vylučený hráči na zápas), čo by pri využití presiloviek 21,7% mohlo rozhodnúť. Blues využívajú presilovky na 17,4%. Ducks vrátia Bluesmanom výprask z Scottrade Center 3:9.
Anaheim 1 (2,1 DOOXbet) 2,5/5


Naposledy upravil janci78 dne 19.03.2011, 13:07, celkově upraveno 1 krát.
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.03.2011, 19:18 Předmět: Re: 16.3.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

janči78 napsal:

Anaheim 1 (2,1 DOOXbet) 2,5/5

Anaheim-St.Louis 2:1 OK usa2
Že,dííík Jason Blake v noci(2+0).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy