Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Finále Miami - Dallas
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 31.05.2011, 20:03 Předmět: Finále Miami - Dallas
Pište tipy na sázení
Citovat

Miami-Dallas 1.z. 1.6. 03:00

Dallas Mavericks 2.750 3,5/10 pinna

30-11 doma protin 28-13 vonku, obaja posledne 4 viatzstva (Miami doma, Dallas vonku). Obaja otacali takmer (ja by som povedal uplne) prehrate zapasy s Chicagom resp. Oklahomou. Miami je s hviezdnou trojkou urcite favoritom, ale podla mojho nazoru nehrali presvedcivo uz s Chicagom a 4:1 v ich prospech nezodpoveda priebehu. Ustrazili Rosea, ale akonahle sa rozstrielal Deng tak mali problem. A v tom moze byt zadrhel, Dallas totiz nie je timom Dirkulesa, maju super lavicku, Terry, Barea, Stojakovic dokazu rozhodovat zapasy (ale musia vychytit strelecku formu). A tu vidim sancu pre Dallas, ta ich lavicka je proste daleko lepsia nez lavicka Miami. Sam som zvedavy ako sa vysporiadaju s ubranenim LBJ, Wadeho a Bosha, no proti Chicagu ziaden z nich nepredvadzal strelecke hody. V sezonnach statistikach ale boli horsi v priemere obdrzanych bodov len o 4,7b a Chicago drzalo (hlavne vdaka zdrzovacej taktike/rozohravke LBJ) Miami hodne dolu. A kedze Dallas drzi uspesnost nad 40%, mozu pomyslat na uspech.

UNDER 187.5 2.000 7,5/10 pinna Tip na Yetiho

Rozmyslal som co prevazi - tempo basket z Dallas - Oklahoma, alebo strategicka bitka z Miami - Chicago. Po zvazeni som sa rozhodol ze LBJ na rozohravke urcite nebude menit svoje pomale tempo a trener Miami sa nebude chciet pustat do ziadnej divokej prestrelky s Dallasom. Myslim ze tade cesta nevedie. Naopak treba udrzat nebezpecne zihadla Dallasu a nedovolit im rychle brejky. To ostatne nie je Miami vlastne, v utoku takmer nedoskakuju a davaju prednost vcasnemu zachytu brejkov, no a brejkovat do plnych proste nejde. Odhadol by som ze to moze skoncit ako v ich suboji v PO v roku 2006 ked zo 6 zapasov (Miami vyhralo 4:2) bol jediny nad tipovanu hranicu. Podla mna stoji za pokus aj daky obr kurz na alternativnu nizsiu hranicu (aj pod 180b).

Který tým zaznamená nejvíce doskoků?
Dallas Mavericks +5,5 1.65 8,5/10 bwin Tip na Yetiho

V predchadzajucej serii prehralo Miami s Chicagom (2.m. v doskokoch v PO) na doskoky 4:1, Dallas prehral 5:0 s Oklahomou (1.m. v PO v doskokoch), ale len 2x nad tipovanu hranicu. Rozdiel v PO je 3,4 pre Miami, v sezone len 0,8 doskoku pre Miami. Kedze uz v minulej serii som tvrdil ze ma strasne vytaca ze Miami v utoku prakticky nedoskakuje, tak si myslim ze v tom budu pokracovat a potom je vysoka sanca ze dany hcp Dallas udrzi (takmer vsetky obranne + nejake male % utocnych u Dallasu, takmer nula utocnych + skoro vsetky obranne u Miami). Chance ma viac doskokov Dallas 2,0 a aj o tom som uvazoval, toto je vsak daleko, daleko istejsie.

NBA 2011
OK/KO 5/1
Vklady/vyhry 36/71,553


Naposledy upravil tono dne 31.05.2011, 22:54, celkově upraveno 1 krát.
Jakob89



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.3.2008
Tipy a sázky: 575
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 82.1Hodnocení kvality tipů: 82.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 31.05.2011, 22:45 Předmět: Re: Finále Miami - Dallas
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Miami-Dallas 1.z. 1.6. 03:00



UNDER 187.5 2.000 7,5/10 pinna Tip na Yetiho

Rozmyslal som co prevazi - tempo basket z Dallas - Oklahoma, alebo strategicka bitka z Miami - Chicago. Po zvazeni som sa rozhodol ze LBJ na rozohravke urcite nebude menit svoje pomale tempo a trener Miami sa nebude chciet pustat do ziadnej divokej prestrelky s Dallasom. Myslim ze tade cesta nevedie. Naopak treba udrzat nebezpecne zihadla Dallasu a nedovolit im rychle brejky. To ostatne nie je Miami vlastne, v utoku takmer nedoskakuju a davaju prednost vcasnemu zachytu brejkov, no a brejkovat do plnych proste nejde. Odhadol by som ze to moze skoncit ako v ich suboji v PO v roku 2006 ked zo 6 zapasov (Miami vyhralo 4:2) bol jediny nad tipovanu hranicu. Podla mna stoji za pokus aj daky obr kurz na alternativnu nizsiu hranicu (aj pod 180b).



Zkusím ti zareagovat na ten tip na under, neříkám, že ti ten tip nevyjde, ale už jen to, že tam je dost hráčů, kteří jsou schopni dat koš snad z jakekoliv pozice, Wade, Bron, Nowitzki, Bosh, dále smrtelná sestava Dallasu a Miami na perimetru, Stojakovic, Terry, Barea, Kidd, Bibby, Chalmers, Miller, Jones. Tak se mi v prvním zápase pozdává, že se to může velice lehce strhnout v přestřelku, dale se serie může vyvíjet jak říkáš pro undery, ale to až oba týmy přitáhnou šrouby právě v obraně. Navíc jejich letošní střety se přehoupli přes hranici, a velká síla Miami je v rychlém přechodu do protiutoku, stejně tak jako Dallasu, který má Kidda, který v jeho letech pořád umí vymyslet krásné přihrávky a v takovych těžkych zápasech tyto lehké body budou potřeba. Toť můj postřeh, kdybych něco hrál tak to sem hodím, do zápasu daleko. GL
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 31.05.2011, 23:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No, to je veru pravda, ze aj ked je to play off, tak nie je to iste ci sa hra prvy zapas, alebo rozhodujuci.
Spolieham sa na to ze je to uz finale (a zodpovednejsi pristup) a rolu hral u mna aj fakt ze obe druzstva v semi nezacali blaznit ani ked prehravali o 10-15b v poslednej stvrtine. Nic neotvorili resp. nezmenili styl ktorym hrali dovtedy, nadalej vychadzali zo zabezpecenej obrany (mozno skor povedat ze pritiahli sroby prave v obrane aj ked to sa tyka skor Miami) a tych poslednych cca 5min skusali trojky ci prieniky.
Nesledujem vsak NBA pravidelne, vychadzam len zo zapasov co som teraz v playoff videl (co je teda zalostne malo na nejaky fundovany odhad). Skor sa bojim ze Dallas chyti trojkovu snuru (Terry, Barrea, Kidd, Dirkules) a natiahnu tak skore.
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 31.05.2011, 23:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No ale pozeram ze sa tipuje skor jednotka a over, dvojka stupla na 2,8 a hranica sa posunula na 188 s underom za 2,01, tak sa mozno v odhade skaredo mylim.
Aj tak sa vsak na zapas (a nie len tento) tesim a dufam ze nebudem nadavat a nervovat sa ako v poslednych dvoch zapasoch Miami Laughing Samozrejme myslene kvoli ich neatraktivnej hre.
Jakob89



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.3.2008
Tipy a sázky: 575
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 82.1Hodnocení kvality tipů: 82.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 31.05.2011, 23:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
No, to je veru pravda, ze aj ked je to play off, tak nie je to iste ci sa hra prvy zapas, alebo rozhodujuci.
Spolieham sa na to ze je to uz finale (a zodpovednejsi pristup) a rolu hral u mna aj fakt ze obe druzstva v semi nezacali blaznit ani ked prehravali o 10-15b v poslednej stvrtine. Nic neotvorili resp. nezmenili styl ktorym hrali dovtedy, nadalej vychadzali zo zabezpecenej obrany (mozno skor povedat ze pritiahli sroby prave v obrane aj ked to sa tyka skor Miami) a tych poslednych cca 5min skusali trojky ci prieniky.
Nesledujem vsak NBA pravidelne, vychadzam len zo zapasov co som teraz v playoff videl (co je teda zalostne malo na nejaky fundovany odhad). Skor sa bojim ze Dallas chyti trojkovu snuru (Terry, Barrea, Kidd, Dirkules) a natiahnu tak skore.


Tak tu radoby obranu Miami proti Chicagu nemůžeš brát v potaz, k tomu je donutila precizni obrana Chicaga, které nadruhou stranu v utoku mělo jen Rose občas se k němu někdo přidal, kdyby v utoku více kousali mohli klidně urvat serii oni.

Miami - Dallas over 187,5 Expekt 1,91 1,5/5
tak nějak se mi to ze všech betů zamlouvá nejvíce, je to spíš takováá pocitovka a na sledovačku, na první zápas se mi over líbí. Na under ti GL přát nebudu ale na zbyte ano, hlavně ty doskoky by ti mohli dojít. A co se Dallasu týče tak by to mohli urvat jen s výrazným přispěním trojek, hráče na to mají, tak uvidíme.
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 1.06.2011, 6:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Miami-Dallas 1.z. 1.6. 03:00

Dallas Mavericks 2.750 3,5/10 92-84KO pinna


UNDER 187.5 2.000 7,5/10 176 OK pinna


Který tým zaznamená nejvíce doskoků?
Dallas Mavericks +5,5 1.65 8,5/10 46-36 KO bwin

NBA 2011
OK/KO 5/1

Vklady/vyhry 36/71,553


No jo, vysoka dovera na maly kurz a na nieco co tipujem prvy krat. So zapasom sa v poslednej stvrtine zacali rucat aj doskoky. Miami strielalo, vyborne doskakovalo aj v utoku, Wade ci LeBron si hadzali trojky v najdolezitejsich momentoch. Mimo toho lavicka Miami pretromfla tu Dalassu o 10b, Terry, Barrea a spol v druhom polcase snad bez bodu. Toz Miami nie je Oklahoma. V zavere uz exhibicia velkej svatej trojky.
Doteraz som si myslel ze Haslema maju ako maskota pre jeho vyzor, lebo to vyzeralo ze netrafi ani vrata od stodoly, no a dnes hral dobre, nehovoriac uz o Chalmersovi (3x trojka) a Millerovi (2x trojka).
No a o ultralajne aj pod 180 pisem, ale ju neskusim, miesto toho tie nestastne doskoky s pidikurzom Embarassed
Nie je kazdy den posviceni, ale take chyby ako dnes by som nemal robit.

NBA 2011
OK/KO 6/3
Vklady/vyhry 55,5/86,553
Jakob89



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.3.2008
Tipy a sázky: 575
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 82.1Hodnocení kvality tipů: 82.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 1.06.2011, 7:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jakob89 napsal:
tono napsal:
No, to je veru pravda, ze aj ked je to play off, tak nie je to iste ci sa hra prvy zapas, alebo rozhodujuci.
Spolieham sa na to ze je to uz finale (a zodpovednejsi pristup) a rolu hral u mna aj fakt ze obe druzstva v semi nezacali blaznit ani ked prehravali o 10-15b v poslednej stvrtine. Nic neotvorili resp. nezmenili styl ktorym hrali dovtedy, nadalej vychadzali zo zabezpecenej obrany (mozno skor povedat ze pritiahli sroby prave v obrane aj ked to sa tyka skor Miami) a tych poslednych cca 5min skusali trojky ci prieniky.
Nesledujem vsak NBA pravidelne, vychadzam len zo zapasov co som teraz v playoff videl (co je teda zalostne malo na nejaky fundovany odhad). Skor sa bojim ze Dallas chyti trojkovu snuru (Terry, Barrea, Kidd, Dirkules) a natiahnu tak skore.


Tak tu radoby obranu Miami proti Chicagu nemůžeš brát v potaz, k tomu je donutila precizni obrana Chicaga, které nadruhou stranu v utoku mělo jen Rose občas se k němu někdo přidal, kdyby v utoku více kousali mohli klidně urvat serii oni.

Miami - Dallas over 187,5 Expekt 1,91 1,5/5
tak nějak se mi to ze všech betů zamlouvá nejvíce, je to spíš takováá pocitovka a na sledovačku, na první zápas se mi over líbí. Na under ti GL přát nebudu ale na zbyte ano, hlavně ty doskoky by ti mohli dojít. A co se Dallasu týče tak by to mohli urvat jen s výrazným přispěním trojek, hráče na to mají, tak uvidíme.

díky příšerné střelbě KO, grats tono
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 2.06.2011, 10:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Miami-Dallas 2.z. 3.6. 03:00

UNDER 186 2.000 8/10 pinna Tip na Yetiho

Druhy zapas, rovnaka stavka na minusko (ale uz jedina). Hranica sa znizila o 1,5b ked v prvom zapase padlo len 176b. Miami vyhralo o 8b, hralo podla mna lepsie nez z Chicagom, dokonca ovela lepsie, vyborne doskakovalo a to aj v utoku. Nem dovod menit zasadne nieco v druhom zapase a vobec nie tempo hry. Dallas tesne vyhral prvu polovicu, v tretej stvrtine viedol dokonca o 8b, potom sa mi zdalo ze zacal hrat uvolnenejsie, rychlejsie (co je pre nich typickejsie) a prehral pomerne jasne. Poskytol priestor k vyniknutiu smrtiacim zbraniam Miami. Wade ci Bosh ak dostanu rychlost a priestor tak su neudrzatelny, nie je pre nich problem presadit sa v brejku 1 na 1. A v zalohe maju spatnu prihravku pre LBJ za 3 body. Ja by som odhadol ze cesta ako drzat s Miami krok je jedine obrana, neposkytnut Miami ziadnu volnost v utoku.
Co sa tyka strelby tak v prvom zapase mali 38% co je malo, taky priemer by som odhadol na 46% (a to je skor velmi dobry priemer, Mami bolo v zapase s Chicagom tesne pod nim, Dallas s Oklahomou rovnako) co znamena +8% co je 14b k 176 a sme na 190b na zapas. Lenze v zapase padlo 20 trojek co je vysoko nad priemer. Miami s Chicagom malo priemer 4 trojky z priemeru 10 na zapas, Dallas 7,6 z priemeru 12 na zapas. Ak teda znizim trojky na 12 to je 190 - 24b a sme hlboko pod hranicou.
Ja si myslim ze serie bude podobne ako Miami - Chicago underova a to viac ako v polovici zapasov.
Inak trendy v semifinale boli jasne - zapasy Miami under, zapasy Dallasu over (vdaka Oklahome). Podla mna vydrzia aj teraz.

NBA 2011
OK/KO 6/3
Vklady/vyhry 55,5/86,553
safik
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.11.2005
Tipy a sázky: 2601
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.06.2011, 5:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak tomu rikam OBRAT!! Skvele Dallas!! Zakoncili zapas snurou 22:5. Skvele obratili a i pres velkou chybu v zaveru, kdy nechali dat Chalmerse easy trojku. Uzasnej zapas.
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.06.2011, 6:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Miami-Dallas 2.z. 93:95 3.6. 03:00

UNDER 186 2.000 8/10 188b KO pinna

NBA 2011
OK/KO 6/3
Vklady/vyhry 55,5/86,553


Ak by som zopakoval stavky z prveho zapasu mohol som mat dobry pocit nielen zo skveleho zapasu, ale aj z pekneho zisku (kurz na Dallas sa vysplhal az ku 3). Bohuzial som zopakoval len jeden tip a to zrovna jediny prehravajuci. Under bol silne nalomeny uz po 1.stvrtine ked obe druzstva mali 57% uspesnost strelby co znamenalo 56b a teda 10b nad plan. Sancu som dostal az v samotnom zavere, ked v poslednej minute mohlo padnut 5b, no to rychlo zazehnali dve trojky hned v jej prvej polovici.
Dallas vyhral poslednych 6minut o 17b a otocil tak prehraty zapas (uz cele semifinale bolo o otocenych zapasoch v koncovke pre Dallas a Miami). Doskoky 41:30 pre Dallas. Uspesnost strelby 47 a 48% co je tesne nad tym co som pocital, takze nakoniec minusko nevyslo skor kvoli trojkam ktorych padlo 15 (priemer v semi bol 12).
Ale naozaj skvely zapas, s necakanym zaverom, ked by som pred koncom 3.stvrtiny a vlastne ani celu polovicu poslednej nedal na Dallas ani deravy gros.
Famozny bol Wade, ten ked dostane priestor k brejku tak urobi jeden na jedneho bez akychkolvek problemov a este efektne.

NBA 2011
OK/KO 6/4
Vklady/vyhry 63,5/86,553
safik
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.11.2005
Tipy a sázky: 2601
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.06.2011, 7:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Ale naozaj skvely zapas, s necakanym zaverom, ked by som pred koncom 3.stvrtiny a vlastne ani celu polovicu poslednej nedal na Dallas ani deravy gros.
Famozny bol Wade, ten ked dostane priestor k brejku tak urobi jeden na jedneho bez akychkolvek problemov a este efektne.


V tom s tebou souhlasim, Dallas vypadal na rucnik. Po Wadeove trojce, kdy to bylo nejakych 7minut pred koncem o 15 bodu, vypadal zbytek zapasu jako formalita. Docela by me zajimal kurz v tu chvili.
Dva postrehy. Souhlasim s tim hodnocenim Wadea. A prave proto nechapu hru Dallasu, kdy diky ztratam pousteli prave Wadea do brejku. Ta obrana Heat byla skvela, ale nektere ztraty byly vylozene trapne a zbytecne.
No a druha vec. Kdyz Heat vedli o 15, tak si asi mysleli, ze uz to nemuzou prohrat. Pri utoku casto drzeli mic jen, aby se posetrili cas a pak ke konci casoveho limitu meli jen nejakou nepripravenou pozici. Dallas se v zaveru hodne zlepsil v ofenzive (byli agresivnejsi a pripravovali si lepsi pozice) a Heat zacali pod vidinou unikajiciho vedeni zmatkovat. Vypada to, ze nas ceka jeste hodne zajimava serie.
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.06.2011, 10:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

safik napsal:

V tom s tebou souhlasim, Dallas vypadal na rucnik. Po Wadeove trojce, kdy to bylo nejakych 7minut pred koncem o 15 bodu, vypadal zbytek zapasu jako formalita. Docela by me zajimal kurz v tu chvili.
Dva postrehy. Souhlasim s tim hodnocenim Wadea. A prave proto nechapu hru Dallasu, kdy diky ztratam pousteli prave Wadea do brejku. Ta obrana Heat byla skvela, ale nektere ztraty byly vylozene trapne a zbytecne.
No a druha vec. Kdyz Heat vedli o 15, tak si asi mysleli, ze uz to nemuzou prohrat. Pri utoku casto drzeli mic jen, aby se posetrili cas a pak ke konci casoveho limitu meli jen nejakou nepripravenou pozici. Dallas se v zaveru hodne zlepsil v ofenzive (byli agresivnejsi a pripravovali si lepsi pozice) a Heat zacali pod vidinou unikajiciho vedeni zmatkovat. Vypada to, ze nas ceka jeste hodne zajimava serie.


Jo, jo, Miami posobi tak trosku namachrovane. Zrejme si neuvedomili ze ked oni dokazu v uplnom zavere otacat takmer prehrate zapasy, tak sa im moze stat aj opak. Inak konkretne LeBronovi sa minimalne 2-3x stalo ze (ako je u neho zvykom) drzal loptu do uplneho konca streleckeho limitu, lenze tentokrat sa ani nedokazal dostat k prieniku (ist si po faul) ci vystrelit. A to kvoli vybornej obrane Dallasu. No a potom nejake zbrkle pokusy o trojku ci strelu a bolo to.
Ani neviem koho z Dallasu vyzdvihnut. Jednoducho vyborny a vyrovnany kolektivny vykon ked v tych najkritickejsich chvilach podrzi druzstvo Dirk ci uz bodovo ci doskokom.
No a Miami uplne odisla lavicka, nebyt tej trojky Chalmersa v zavere (ked si pred strelou kludne mohol aj zapalit, tolko mal casu) boli by na 8b co je pri 70 min na ihrisku urcite dovod na prehru v zapase. Dalsim dovodom su tresnaky - 16 z 24 je takych 4-5 stratenych bodov oproti priemeru.
Pre porovnanie - lavicka Dallasu stravila na ihrisku 59min a prispela 23b a tresnaky Dallasu 17 z 21.
Ja to v dalsom zapase vidim zase na tip na minusko, dnes nepadlo len vdaka prvej stvrtine a hektickemu zaveru (posledne dve trojky a vitazna dvojka Dirka).
safik
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.11.2005
Tipy a sázky: 2601
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.06.2011, 17:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Ani neviem koho z Dallasu vyzdvihnut. Jednoducho vyborny a vyrovnany kolektivny vykon ked v tych najkritickejsich chvilach podrzi druzstvo Dirk ci uz bodovo ci doskokom.


S tim vyrovnany vykonem celkem souhlasim. Ale zaujal me Marion. V obrane hodne dobrej a dneska hlavne diky jeho dobre strelbe zustal Dallas ve hre. Behem toho zaverecnyho naporu Mavs nedal myslim ani kos a stejne mel strelbu 9ze14. Vubec proti Miami hraje zatim velmi dobre - 18PPG a 9RPG.
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 5.06.2011, 19:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dallas-Miami 3.z. (stav série 1:1) 6.6. 02:00

UNDER 188.5 1.952 6,5/10 pinna Tip na Yetiho

UNDER 178.5 3.45 2/10 unibet Tip na Yetiho

Dallas Mavericks - Miami Heat 2 2,18 4/10 pinna Tip na Yetiho

Dallas Mavericks - Miami Heat -2,5 2 2,6 2/10 unibet Tip na Yetiho

Cele semifinale aj zaciatok finale ukazuju ze vyhoda domaceho prostredia akosi neplati. Dallas sice v prvom kole porazil Portland 3:0 a v druhom Lakers 2:0, lenze s Oklahomou uz len 2:1. Miami vonku 1:1 s Philou aj Bostonom a s Chicagom 2:1. Uspesnost maju podobnu - Dallas doma 29:12, Miami vonku 28:13.
Dlhodobo ma Dallas s Miami 11:1 co je skoro neuveritelne. Lenze tentoraz ma Miami troch uplne spickovych hracov, ktory len cakaju na otvorenie obrany a so zeleznou pravidelnostou ho trestaju uspesnym brejkom. Preto ak pod tlakom domaceho prostredia Dallas zrychli hru (otvori obranu) tak to moze byt voda na mlyn pre Wadeho ci Bosha.
Ja si myslim ze im trener naordinuje plny dom a hra bude o uspesnosti strelby zo strednej vzdialenosti. Dallas vie ze netreba panikarit ani za velmi nepriazniveho stavu (druhy zapas) a Miami proste nehra tempo basket, lebo ho nehra LeBron. V prvom zapase padlo 176b vdaka prvej stvrtine (33b) a uspesnosti strelby cca 38% (ale zase padlo 20 trjek), v druhom padlo 188b a zase vdaka prvej stvrtine (58b) a zlepsenej strelbe (47 a 48% co je o par % nad priemer). Padlo 15 trojek.
Odhadujem ze tentoraz to bude nieco medzi tym, ale mohlo by byt menej trojek. Ak bude Dallas zrychlovat hru vidim to na dvojku, ak nie tak na under. Za cast vkladu skusam aj lajnu o 10b nizsiu a vyhru Miami o 3b a viac (v zavere sa za neprizniveho stavu hra bud-alebo).
Pre under je tu urcite riziko predlzenia, takze ako alternativa prichadza do uvahy kamenka za 1,85 a 188b.

NBA 2011
OK/KO 6/4
Vklady/vyhry 63,5/86,553
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.06.2011, 5:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Dallas-Miami 3.z. (stav série 1:1) 6.6. 02:00

UNDER 188.5 1.952 6,5/10 174b OK pinna

UNDER 178.5 3.45 2/10 174b OK unibet

Dallas Mavericks - Miami Heat 2 2,18 4/10 86:88 OK pinna

Dallas Mavericks - Miami Heat -2,5 2 2,6 2/10 86:88 KO unibet

NBA 2011
OK/KO 6/4
Vklady/vyhry 63,5/86,553


Ale posledne minuty mi ritka cukala, ked sa to pohybovalo stale okolo remizy a v poslednych sekundach a poslednej strele Dirkulesa to uz nebola len ritka. Zivo som si predstavoval ze pri remize bude 4xKO.
Dirkules a Wade absolutorium, LBJ bol nejaky neviditelny (na jeho pomery). Obrana, obrana a obrana. Minimum brejkov, preto aj v dalsich zapasoch sa da ocakavat kvoli skvelej obrane vela trojek. Dnes ich bolo po 8 na kazdej strane. Zaskvel sa Chalmers ktory zo siestich pokusov dal styri trojky.

NBA 2011
OK/KO 9/5
Vklady/vyhry 78/114,861
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 6.06.2011, 14:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Paráda, jen tak dál. Evidentně máš formu Wink
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.06.2011, 15:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dik, ja si myslim ze stastie bolo hooodne unavene.
Napriklad tu Dirk v poslednej sekunde tuz dvojku trafi a undery idu do paze a lahko moze byt 4xKO, u Vinalesa radsej ani nehovorim. Proste ako tvrdi superior jednoznacny "Glückpilz", len nech to este vydrzi.
A uz som si zvykol aj na samotipovanioe a samomluvu, kedze ussy mi zdrhol, alebo ho nasli a zabili americky imperialisti Shocked

Ale ked este niekedy natipujem nieco co som nikdy nevidel na vlastne oci tak "koze svadbu vystrojim" Laughing


Naposledy upravil tono dne 6.06.2011, 17:26, celkově upraveno 1 krát.
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 6.06.2011, 17:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Štěstí, ne štěstí... Podstatný je, jestli tip vyšel a ne jak.. Wink
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 7.06.2011, 21:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dallas - Miami 4.z. 8.6. 03:00
stav serie 1:2

Dallas - Miami 2 2,36 5/10 T.... Tip na Yetiho

Dallas - Miami -4 2 3,4 2/10 bet365 Tip na Yetiho

UNDER 186.5 1.952 6/10 pinna Tip na Yetiho

UNDER 179.5 2.65 2/10 bet365 Tip na Yetiho

V podstate zopakovanie stavok z minuleho zapasu. Obraz hry rovnaky, obe druzstva maximalne vyrovnane, domace prostredie zatial prehrava 1:2. Ak Dallas otvori hru, tak na to pravdepodobne doplati a moze prehrat aj vyssim rozdielom. Vseobecne zatial aj pri vyssom rozdiele sa zatial vzdy podarilo v zavere doshnat skore prehravajucemu druzstvu, co je skor rarita. Preto myslim ze by dnes uz mal byt rozdiel vacsi, presnejsie ze ak bude v polovici poslednej stvrtiny prehravat druzstvo o viac ako 5b tak konecny vysledok uz by mohol byt pre vyhravajuce muzstvo este vyraznejsi. Nejde stale otacat zapasy. Ale na druhej strane sa to stale toci okolo remizy, tak kto vie ci dnes nebude?
Co sa tyka underov, tak od zaciatku som tvrdil ze bude ich viac ako overov, momentalne 2:1 pre undery a hranica nejak zvlast neklesla aj ked undery boli vyrazne (174 a 176b) a over tesny (188b). Mozno v tom je aj stala pritomnost remizy, ktora teraz nebola len o chlpok.

Dwyane Wade +24,5b 1,8 6,5/10 nike Tip na Yetiho

LeBron James -26,5b 1,85 6/10 bwin Tip na Yetiho

Vsimol som si ze v poslednom zapase prevzal na urcity cas rozohravku aj Wade a to prave miesto LeBrona (dovtedy sa striedal len LeBron a Bibby). Body mu ale nijak zvlast neklesli a Dallasu nastrielal postupne 22, 36 a 29b.
LBJ sa zda byt trochu z formy, nejak tusim ze trener nedal na rozohravku Wadeho len ako moment prekvapenia ale v druhom zapase (uz neviem iste ci nie aj v prvom) sa LeBronovi podarilo par krat vobec nezakoncit v limite, alebo vystrelil len tak od buka, lebo musel. Proste Dallas ma lepsiu, ci minimalne vysunutejsiu obranu nez Chicago a to co sa mu s Chicagom darilo (ist si po faul ci uspesne zakoncit s poslednou sekundou) mu s Dallasom zatial vobec nejde. Od prveho zapasu ma aj klesajuce body - postupne 24, 20 a 17b.
Na to sa mi zdaju hranice skor obratene.

NBA 2011
OK/KO 9/5
Vklady/vyhry 78/114,861
Jakob89



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.3.2008
Tipy a sázky: 575
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 82.1Hodnocení kvality tipů: 82.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 7.06.2011, 21:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Total 3pt made over 14,5 1,901 Pinna 2/5

V sérii je prozatím hodně pokusů za tři body, něco kolem 45 na zápas, při úspěšnost cca 35% je hranice překonatelná. Ve všech třech zápasech hranice padla, a to i když Dallasu plno open trojek nepadlo. GL a GL k tipům tono
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 7.06.2011, 21:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jakob89 napsal:
Total 3pt made over 14,5 1,901 Pinna 2/5

V sérii je prozatím hodně pokusů za tři body, něco kolem 45 na zápas, při úspěšnost cca 35% je hranice překonatelná. Ve všech třech zápasech hranice padla, a to i když Dallasu plno open trojek nepadlo. GL a GL k tipům tono


Jo, jo a este raz jo!
Ja som vedel ze mi pri tom hafe tipov nieco vypadlo!
Mal som to v merku a plny suhlas. Zdovodnil som si to velmi dobrou obranou a skoro nemoznostou k strelbe za 2 ci k prieniku.
Vychodiskom je tocit to v pasme za 2 (ani neviem ako sa to vola, ze by utocne pasmo?) az kym sa neuvolny priestor pre prihravku spat a strelu za 3. Preto je v celom finale nadpriemer trojek.
Jakob89



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.3.2008
Tipy a sázky: 575
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 82.1Hodnocení kvality tipů: 82.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 7.06.2011, 21:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Jakob89 napsal:
Total 3pt made over 14,5 1,901 Pinna 2/5

V sérii je prozatím hodně pokusů za tři body, něco kolem 45 na zápas, při úspěšnost cca 35% je hranice překonatelná. Ve všech třech zápasech hranice padla, a to i když Dallasu plno open trojek nepadlo. GL a GL k tipům tono


Jo, jo a este raz jo!
Ja som vedel ze mi pri tom hafe tipov nieco vypadlo!
Mal som to v merku a plny suhlas. Zdovodnil som si to velmi dobrou obranou a skoro nemoznostou k strelbe za 2 ci k prieniku.
Vychodiskom je tocit to v pasme za 2 (ani neviem ako sa to vola, ze by utocne pasmo?) az kym sa neuvolny priestor pre prihravku spat a strelu za 3. Preto je v celom finale nadpriemer trojek.

asi máš na mysli vnik do "šestky" a vyhodit to na perimetr. jinak přikládám ještě Unit takže to hraji za 3/5!!
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 7.06.2011, 22:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Aach jaj, ospravedlnujem sa, je to amaterizmus nepoznat zakladny zargon Embarassed
Jakob89



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.3.2008
Tipy a sázky: 575
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 82.1Hodnocení kvality tipů: 82.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 7.06.2011, 22:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Aach jaj, ospravedlnujem sa, je to amaterizmus nepoznat zakladny zargon Embarassed

v pohodě, ono se tomu da říct určitě i jinak, hlavně ať to dojde Very Happy
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 8.06.2011, 17:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Dallas - Miami 4.z. 8.6. 03:00
stav serie 1:2

Dallas - Miami 2 2,36 5/10 86:83 KO T....

Dallas - Miami -4 2 3,4 2/10 86:83 KO bet365

UNDER 186.5 1.952 6/10 169b OK pinna

UNDER 179.5 2.65 2/10 169b OK bet365

Dwyane Wade +24,5b 1,8 6,5/10 32b OK nike

LeBron James -26,5b 1,85 6/10 8b OK bwin

NBA 2011
OK/KO 9/5
Vklady/vyhry 78/114,861


Opat mi velmi lepilo (ako inak) lebo zase to bolo tesne-tesnucko okolo remizy. A zase sa otocilo skore ked v uvode poslednej stvrtiny viedlo Miami o 9b. V zavere som sa ale uz len modlil aby Dallas dal asi minutu pred koncom trojku a rozhodol zapas (samozrejme z dvoch pokusov ani jeden uspesny), nastastie Miami nedokazalo vyrovnat. Pri remi by boli v pazi oba undery a zostala by hrat len vyhra Miami o 5b.
Strelci nastastie v pohode, bohuzial az tak ze vlastne mizerna forma LeBrona prehrala Miami zapas. V prvom polcase ho nahradil Bosh, v druhom uz bol aj on opat v svojej standartnej finalovej zlej strelbe.
Z 33 trojkovych pokusov bolo uspesnych len 6.

NBA 2011
OK/KO 13/7
Vklady/vyhry 106,075/154,673
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 9.06.2011, 20:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dallas-Miami 5.z.
stav serie 2:2

Dallas-Miami 2 2,2 5/10 fortuna (terno dna) Tip na Yetiho

UNDER 184.5 1.909 5/10 pinna Tip na Yetiho


UNDER 174.5 3.45 2/10 unibet Tip na Yetiho


LeBron James (MIA Heat) Pod 24.5 2.20 5/10 bet365 Tip na Yetiho


Dwayne Wade Over 25.5 Points 1.893 5/10 pinna Tip na Yetiho


C.BOSH 18b A VÍC 1.85 4/10 T.... Tip na Yetiho


Sance v kazdom zapase su pre obe druzstva rovnocenne, vzdy je to o par bodoch. V poslednom zapase (a uz aj v predposlednom) hral LeBron tuzku a aj tam malo Miami slusne sance, zapas sa zlomil ako obycajne mohutnym finisom prehravajuceho v poslednych cca 6minutach.
LeBrona uz na rozohravke nahradzuje Wade no na strleckych pokusoch a bodoch mu to neubera, stale ma okolo 20 pokusov (presne tento priemer) a nastrielal od prveho zapasu 22, 36, 29 a 32b. Rozohravka s nim a s Bibbym je rychlejsia, ale zase klesa uspesnost strelby (LBJ sa nedokaze natolko uvolnit ako on). S serii mal LBJ postupne 9 zo16 (24b), 8 z 15 (20b), 7 z 18 (18b) a 3 z 11(8b). Ani raz hranicu neprekrocil a aj ked forma jednotlivca (hlavne strelecka) sa moze zo zapasu na zapas uplne menit, kurz nad dva by mal mat nemalu hodnotu. Rovnako ako na skvele hrajuceho Wadea. Menej strelby a minutaze pre LBJ znamena viac striel pre Bosha a aj ked jeho uspesnost je slaba (postupne 5 z 18 (19b), 4 zo 16 (12b), 6 zo 14 (17b) a 9 z 19 (24b) tak body musia pribudat pretoze zostavajuci dvaja zo startu aj lavicka Miami je bodovo nevyrazna.
Moja predstava je ze ak LBJ bude hrat tuzku tak vyjdu pluska, ak sa zobudi tak vyhra Miami a aspon jedno plusko (Wade).
U underu je to jasne, styl hry sa menit nebude a teda pravdepodobnost je viac ako 50%.

NBA 2011
OK/KO 13/7
Vklady/vyhry 106,075/154,673
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 10.06.2011, 6:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Dallas-Miami 5.z.
stav serie 2:2

Dallas-Miami 2 2,2 5/10 112:103 KO fortuna (terno dna)

UNDER 184.5 1.909 5/10 215b KO pinna

UNDER 174.5 3.45 2/10 215b KO unibet

LeBron James (MIA Heat) Pod 24.5 2.20 5/10 17b OK bet365

Dwayne Wade Over 25.5 Points 1.893 5/10 23b KO pinna

C.BOSH 18b A VÍC 1.85 4/10 19b OK T....

NBA 2011
OK/KO 13/7
Vklady/vyhry 106,075/154,673


Prisiel na psa mraz.
Povedal by som ze o zapase rozhodla slabsia forma LeBrona (uz minimalne posledne 3 zapasy) a zranenie Wadea pri pade, ktory tak prisiel o minutaz (nehral dost dlhe useky dvoch stvrtin a nebol ani na lavicke ale v satni) a ja o over a mozno aj o zapas. Miami sice v poslednej stvrtine otocilo stratu nejakych cca 8b na tusim +3, no uplny zaver nezvladlo ked sa Dallas chytil trojkami.
Undery boli fuc velmi rychlo v druhej stvrtine bol cas ked strelecka uspesnost bola 60 a 64% a z toho trojkova este podstatne vyssia.
Nakoniec Miami 52,9% a Dallas 56,5% co je vysoko nad priemer oboch. Padlo 21 trojek a Dallas nimi rozhodol zaver.
Vyborne zahrali obe lavicky, ked Dalasska prispela 32b (a bolo by viac ale Barea bol miesto Stevensona myslim 1x v zaklade a dal 17b z toho 4x za 3b a bol s Terrym asi najlepsim hracom Dallasu...samozrejme po Dirkulesovi) a Miamska dokonca 40b.
Ak sa nechyti LBJ (a na to to ale vobec nevyzera) tak to bude mat Miami veeelmi tazke.

NBA 2011
OK/KO 15/11
Vklady/vyhry 132,525/173,073
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.06.2011, 0:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Miami-Dallas 6.z. 13.6. 2:00
Stav serie 2:3

Dallas Mavericks 3,050 3/10 pinna Tip na Yetiho

UNDER 187 1.943 5/10 pinna Tip na Yetiho

UNDER 177,5 3.5 3/10 unibet Tip na Yetiho

V semifinale a finale je to pre domacich 8:7, cisto len vo finale 3:2.
Uz len z toho by mal byt kurz 3 hodnotny. Naposledy a vlastne vsetky zapasy boli uplne vyrovnane, dovodom je slaba forma LeBrona a ked sa k tomu chyti lavicka Dallasu tak to moze byt ako v poslednom zapase. Tam sa ukazalo ze tempo basket nemoze Miami dopustit, v samom zavere ich Dallas jednoducho prevalcoval.
Takze ak chcu domaci vyhrat, budu podla mna lepsie branit a spoliehat sa na Wadeho a vskriesenie LBJ. A ked bude under tak moze mat kludne aj hodnotu pokolo 170b, ved pod hranicu 177,5 isli hned v troch zapasoch.

NBA 2011
OK/KO 15/11
Vklady/vyhry 132,525/173,073
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.06.2011, 5:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Miami-Dallas 6.z. 13.6. 2:00
Stav serie 2:3

Dallas Mavericks 3,050 3/10 95:105 OK pinna

UNDER 187 1.943 5/10 200b KO pinna

UNDER 177,5 3.5 3/10 200b KO unibet

NBA 2011
OK/KO 15/11
Vklady/vyhry 132,525/173,073


Skvely kolektivny vykon priniesol Dallasu zasluzeny titul. Kidd, Barea, Terry boli ovela lepsi na rozohravke a dokazali dat dolezite body, o Nowitzkom a dolezitych bodoch ani nehovoriac. Slabsia forma LeBrona a Bosha, jasne slabsia lavicka Miami. Zdalo sa mi ze Miami malo sancu len v zapasoch kde dominovala obrana, akonahle sa hra prelievala tak tahali za kratsi koniec.
Undery boli takmer jasne zle uz po prvej stvrtine (a nie po prvy krat) ked druzstva mali po 60% uspesnosti a padlo 59b co bolo 13 nad plan.

NBA 2011
OK/KO 16/13
Vklady/vyhry 143,525/182,223
+38,7u/+27%
WilsonIV.
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.9.2009
Tipy a sázky: 603
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 16.4Hodnocení kvality tipů: 16.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.06.2011, 8:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gratulace Mavericks, nádherná sezóna a konečně titul thumbleft thumbright hello1

PUCO gratulace a už to nalejvej occasion5
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy