Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
+++ WIMBLEDON +++
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.06.2011, 14:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Je to tááááám Petrooooo

a tobě gratulace Hu k tipu a ke skvělé analýze
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 3
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13018
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506Hodnocení kvality tipů: 506
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.06.2011, 15:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gratulace k hromaďáku na Kvítko a poděkování Hu za rozbor

z mého pohledu nejdřív šmejklo v hlavě Petře a pak šmejklo meluzíně a Petře to přešmejklo zpátky ... holt krása ženského tenisu
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 30.06.2011, 15:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frantisek Fuchman napsal:

Zdravim, takze muzu na Kvitovou nalozit uplne v klidu Laughing Ja kdyz jsem si tady vzdycky s vami vsadil vzdy to bylo ko. Tak doufam,ze to ted klapne. Wink



V chanci kurz 1.7 na Kvitovou

Tak a je to doma smula je prolomena vyborny tip diky. cheers wav wav wav


NADHERNE OK Laughing Laughing Laughing
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 30.06.2011, 15:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


Vecer jak budu otvirat Metaxu tak prvni pulku je na zdravi HU a na krasny rozbor. Diky moc .
gratulace vsem Wink
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 30.06.2011, 16:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky a gratz těm, kteří zalovili Smile Já jsem abstinent, tak jsem si na oslavu aspoň koupil ručník z webu Wimbledonu Twisted Evil Vypadá dost dobře...

Azarenka si určitě zaslouží kredit za to, jakým způsobem ten zápas odehrála. I když měla "horší karty" než Petra, hrála od začátku druhého setu velmi chytře, mocně se krmila petřinou nervozitou a první nevynucenou chybu v setu udělala až za stavu 5:3 40:15. Nakonec to bylo pouze třicetivteřinové zaváhání ve druhém gemu třetího setu, které ji stálo servis a následně i zápas. Z Petry tím opadla nervozita, přestala se pohybovat jak bitevní loď a když odrazila 2 break back pointy za stavu 3:1, Azarenka už neměla kudy. V sobotu to bude na center kurtu velký Razz

Statisticky byla Petra opět o 3 vesmíry jinde:
Bobandinho
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.8.2007
Tipy a sázky: 2076
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 58.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.06.2011, 17:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Taky se přidávám s díky a gratulací k tipu na Petru. Hu tak ať ti ten ručník poslouží ať už s jeho využitím zamýšlíš cokoli... Very Happy

GL i v případném tipu na finále !
milang
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.1.2007
Tipy a sázky: 1803
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 75.5Hodnocení kvality tipů: 75.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.06.2011, 18:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Škoda, že som čítal Hu príspevok až teraz. Priznám, že nerád čítavam príspevky pred mojím rozhodnutím. Skrátka neprienieslo mi to dobré výsledky. Dá sa povedať, že na K2 chodím až po vsadení môjho tipu. Dnes som veril Petre až tak, že som vsadil UNDER 22.5. Po prvom sete som bol spokojný. O to viac ma šokoval priebeh 2. setu. Zápas som kvôli robote nevidel. V druhom semi som tak veril šarapke, že som na UNDER 22 vsadil všetko. Ale pri 0:3 som sa cítil všelijako. Keď znížila na 2:3, tak som to nemohol pozerať. .....Nakoniec to dobre dopadlo a aj keď som nevidel dnešné zápasy, tak mám pocit, že ten titul by mal patriť Marii. Hraje famózne a to čo predviedla s Dominikou k tomu niet čo dodať. Myslím, že nikdy nehrala tak dobre. Keď hrala Dominika s Carolinkou, tak som držal trošlu viac Carolinke, lebo som vedel ako dopadne jej zápas s Mariou. A napokon je mi trošku ľuto Carolinky. Strašne potrebuje GS, ináč dopadne ako Dinara. Petra hraje dobre, ale tá jej hlava nie je úplne OK. Neviem prečo my slovania máme také problémy s hlavou. Gratulujem vám k finálovej účasti Petry. Nie je to jednoduché dostať sa až tam. Teším sa na finále a ak vyhrá Petra budem sa tešiť s vami a ak vyhrá Maria, tak si poviem, že je to asi spravodlivé.
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 1.07.2011, 9:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.7., 13:00, Nova Sport

Djokovič-Tsonga 2

Poslední dobou jsem viděl spoustu zápasů Tsongy a hraje tento rok na trávě opravdu ve skvělé formě v Queen´s se dostal do finále, kde měl na lopatě Murrayho další týden hrál v Eastbourne, kde porazil v prvním kole Istomina hrál dobře, ale šlo vidět hrozně jak je unavený, ale až tak moc, že jsem si myslel, že už ani nezvládne zápas s Istominem a to jasně mělo dopad na Tsongu v zápase s Radkem, kde už opravdu nemohl a myslim, že mohl být rád, že vypadl a trošku se dát dohromady na Wimbledon, kde mu to opět jde nemusím, zmiňovat koho porazil, ale hrál úžasný tenis.Na druhý straně Novaka jsem viděl ve dvou případech a v obou mě vůbec nenadchl spíš naopak jak Tomič tak Baghdatis mu byly neskutečně vyrovnanými soupeři herně a proto já dneska musím zkusit Tsongu.A když ještě vemu v potaz vzajemnou bilanci a styl hry, kdy jsem je viděl proti sobě hrát tak Tsonga na Djokoviče umí dobře zatlačit a když se dneska bude vyvarovat zbytečných chyb může vyhrát!

Tip: Tsonga, kancelář: Pinnacle, kurz: 2,98


Djokovič.Tsonga 7:6 6:2 6:7 6:3

Tak tady se jednalo o hodně věcí v prvé řadě, když Tsonga servíroval na vítězství v prvním setu bylo to 0:40 pak dal na 40:40 a myslim si, že kdyby to doservíroval moc by Novaka nahlodal a dostal by křídla každopádně se tak nestalo a hlavně return a bekhand mu dneska fakt nešel return z druhého Novakova servisu byl fakt slabý pak ve druhým Djokovič převzal otěže zápasu úplně jasně i na začátku třetího setu pak na něj padla trochu nervozita Tsonga začal hrát agresivně a konečně se chytil nachvilku jeho return i bekhand, ale co naplat čtvrý set začal hodně špatně což je pro mě nepochopitelné a i když nemám Djokoviče rád musím smeknout jak to psychicky zvládl!


Naposledy upravil zawodak dne 1.07.2011, 16:51, celkově upraveno 2 krát.
James7
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.8.2009
Tipy a sázky: 95
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.07.2011, 12:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ICE-T90 napsal:
neviete mi niekto povedat, Postup bez boja Zimonjic Nenad/ Srbetonik Katarina vs Paes Leander/Black Cara prečo vzdali ZIM/SRE ? tesne predtým ešte vyhrala Srebotnik ženskú 4hru a čo pozerám aj dneska hrá, a Zimonič už vypadol v 1vom kole 4hry takže tiež by nemal byť zranený....


Nemýlím-li se, tak Zimonjic s Llodrou dneska hrajou finále deblu proti BB...
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 1.07.2011, 15:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bopanna/Mirza-Hanley/Hsieh 1

Oba páry hrajou pravidelně 4-hry a já věřím Indskému páru už jen, protože se lépe znají a výsledky nasvědčují opravdu, že jim to šlape.A taky, že si snad Mirza zpraví náladu po prohrané 4-hře v semifinále s párem Strebotnik/Peschke navíc by neměla být unavéna poněvadž to bylo velice rychlé.Zápas začíná zachviličku!

Tip: Bopanna/Mirza, kancelář: bet 365, kurz: 1,5

Bopanna/Mirza-Hanley/Hsieh 6:1 2:6 2:6

Co dodat? snad jen jak to hezky rychle začalo tak to smutně rychle skončilo.Doufám, že se mi takhle zadaří i v dnešním baseballu a budu mít dobrý den Very Happy
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 1.07.2011, 20:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bobandinho napsal:
Hu tak ať ti ten ručník poslouží ať už s jeho využitím zamýšlíš cokoli... Very Happy


Samozřejmě ho použiju k účelu, ke kterému slouží... tedy jako součást příběhu o tom, kterak jsem potkal dobrýho kámoše Rogera v Londýně... ženský maj příběhy rády Twisted Evil

Nicméně zpět k tenisu jako takovému. Když se člověk podívá na ty statistiky ze zápasu Petry s Azarenku a nebude znát výsledek, asi ho napadne, že to bylo 6:1 6:2 a Azarenka neměla šanci vyhrát. Děsivé je pak zjištění, že ona tu šanci měla a ne malou. Tím nekřiklavějším problémem Petry byl ten druhý set. Jakmile znervózní, přestanou jí jít nohy, stojí u úderů blbě a kupí chybu za chybou. S ohledem na to, že se jí to stalo ve většině velkých zápasů v poslední době, asi musíme být připraveni na to, že se to stane i tentokrát.

Azarenka nedokázala trestat Petry druhý servis, stejně tak nedokázala využívat jejího slabšího pohybu. Proti Marii budou tyhle dva atributy podrobeny mnohem těžší zkoušce. Druhé servisy dokáže zabíjet stejně jako Petra a její údery jsou nejen razantní, ale hrány i v neskutečných úhlech, čímž si efektivně otevírá kurt pro vítězný úder. Pro Petru to bude hodně běhání ze strany na stranu, více bránění než v předešlém zápase a nebude se dostávat z tlaku tak snadno jako proti Azarence, kde ji stačilo zahrát jeden úder a byla zpátky ve výměně.

Počasí má být zítra v Londýně nic moc, deštivo a větrno, což by mohla být poměrně podstatná okolnost. Pokud by pršelo, na center kurtu by se hrálo se zataženou střechou a křehký servis Marie by tak byl chráněn před větrem. Pokud by byl kurt otevřený a foukal by vítr, mohl by z toho být stejný srandy kopec jako proti Lisicki, kde trefila jen 48 % prvních servisů a udělala 13 dvojchyb. Pro Petru by to byla úžasná možnost, kterak držet soupeřku v šachu.

Proti Petře bude samozřejmě hrát i zkušenost. Je to pro ni první grandslamové finále, zatímco Maria už má za sebou 4, z toho 3 vítězné. Získat titul na první pokus je poměrně vzácná událost, která se nepovedla ani jménům jako třeba Venus, Clijsters, Henin.

Shrnuto, ohrnuto... Azarenka měla v pozápasovém interview naprostou pravdu v tom, že Petra se svojí hrou může smést z kurtu kohokoliv kdykoliv, nicméně poslední dobou odhalovala více slabin než by bylo zdrávo a ty její kolapsy mnohdy trvající 3, 4 i víc gemů jsou hodně zdviženým ukazováčkem. Maria je šampiónka, její mentální síla ve velkých zápasech byla vždycky obdivuhodná a Petra si nemůže dovolit bojovat sama se sebou a ještě se soupeřkou. Proti Marii by to velmi pravděpodobně nestačilo.

Kdybych si měl vsadit, zvolil bych Marii, protože se obávám, že Petra bude pod tím enormním tlakem okamžiku nabízet soupeřce příliš mnoho šancí, kde ten zápas urvat. Nicméně budu samozřejmě věřit, že Petra nějak, někde, někudy najde cestu k vítězství.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 1.07.2011, 23:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vítr samozřejmě neprospěje na servisu nikomu, nicméně zatímco Petra s tím bojovala prakticky jen v Eastbourne, a řekněme si, že ty podmínky tam byly opravdu extrémní, u Šarapovové bychom našli vícero případů, kdy stačilo málo nepřízně přírody na to, aby se jí servis rozložil. Letos nasbírala už pět zápasů s 10+ dvojchybami a drží si průměr 0.61 dvojchyby na servis gem, což budiž dokladem oné křehkosti.
milang
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.1.2007
Tipy a sázky: 1803
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 75.5Hodnocení kvality tipů: 75.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.07.2011, 13:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sharapova - Kvitová, finále sa nám blíži...už za 18 minút. Hľadám čo by som mohol vsadiť. A objavil som myslím. Petra má silné začiatky, hlava začína zlostiť až neskôr, tak v druhom sete. Mária sa potrebuje trošku zastrielať. Tak tip na 1. break v zápase mi vychádza pre Petru.

Tip: 1st break in the match Petra Kvitová, kurz 2.01. Pinna

Takýto tip bez dôvery a naviac vo finále GS.

GLGL
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 16
Vklady: 37 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +4.19 unitů
Yield: +11.32 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 2.07.2011, 15:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

milang napsal:
Sharapova - Kvitová, finále sa nám blíži...už za 18 minút. Hľadám čo by som mohol vsadiť. A objavil som myslím. Petra má silné začiatky, hlava začína zlostiť až neskôr, tak v druhom sete. Mária sa potrebuje trošku zastrielať. Tak tip na 1. break v zápase mi vychádza pre Petru.

Tip: 1st break in the match Petra Kvitová, kurz 2.01. Pinna

Takýto tip bez dôvery a naviac vo finále GS.

GLGL


Tak to jsi měl pech, ale já naopak využil toho mírného zaváhání a na poslední chvíli jsem se rozhodl vsadit a dal Petru v kurzu 2,666, vyšší mi bohužel nestačili vzít, ale nevadí, hlavně, že vyhrála. Jak Tě znám, tak Ti to ani moc vadit nebude! headbang hello1 wav blob6
milang
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.1.2007
Tipy a sázky: 1803
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 75.5Hodnocení kvality tipů: 75.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.07.2011, 17:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

šolim napsal:
milang napsal:
Sharapova - Kvitová, finále sa nám blíži...už za 18 minút. Hľadám čo by som mohol vsadiť. A objavil som myslím. Petra má silné začiatky, hlava začína zlostiť až neskôr, tak v druhom sete. Mária sa potrebuje trošku zastrielať. Tak tip na 1. break v zápase mi vychádza pre Petru.

Tip: 1st break in the match Petra Kvitová, kurz 2.01. Pinna

Takýto tip bez dôvery a naviac vo finále GS.

GLGL


Tak to jsi měl pech, ale já naopak využil toho mírného zaváhání a na poslední chvíli jsem se rozhodl vsadit a dal Petru v kurzu 2,666, vyšší mi bohužel nestačili vzít, ale nevadí, hlavně, že vyhrála. Jak Tě znám, tak Ti to ani moc vadit nebude! headbang hello1 wav blob6


Asi tak, ale lepšie je vyhrať ako prehrať.

Gratulujem Petre k veľkému víťazstvu. Myslím, že Petra netuší čo dnes vyhrala. Ešte raz gratulujem. Bolo to absolútne zaslúžené.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 2.07.2011, 20:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Najít v největším zápase kariéry tu chladnokrevnost, která ji zdobila na začátku sezóny, tomu se říká umění thumbleft Až do září, kdy začíná US Open, neobhajuje žádné body, takže cesta žebříčkem vzhůru je otevřena.
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 3.07.2011, 7:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nadherny tenis a spanila jizda Kvitove velka gratulace vsem co jsi na nasi hvezdu daly nejake ty korunky. cheers Dvakrat vsadit na Kvitovou a dvakrat vyhrat to je krasny uspech i kdyz tenis sazim jenom vyjimecne Laughing
milang
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.1.2007
Tipy a sázky: 1803
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 75.5Hodnocení kvality tipů: 75.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.07.2011, 21:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gratulujem Novakovi k titulu najväčšiemu. Myslím, že to dopadlo dobre a že tenisový boh existuje. Novak porazil Rafu 5-krát za sebou v tomto roku a nikto nemôže pochybovať, že to malo takto byť. Hral dnes opäť fantastisty. Nech žije nový král:

Novak Djokovič
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 4.07.2011, 13:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

milang napsal:
Gratulujem Novakovi k titulu najväčšiemu. Myslím, že to dopadlo dobre a že tenisový boh existuje. Novak porazil Rafu 5-krát za sebou v tomto roku a nikto nemôže pochybovať, že to malo takto byť. Hral dnes opäť fantastisty. Nech žije nový král:

Novak Djokovič

Plne stebou souhlasim Wink
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 16
Vklady: 37 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +4.19 unitů
Yield: +11.32 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 4.07.2011, 14:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

milang napsal:
Gratulujem Novakovi k titulu najväčšiemu. Myslím, že to dopadlo dobre a že tenisový boh existuje. Novak porazil Rafu 5-krát za sebou v tomto roku a nikto nemôže pochybovať, že to malo takto byť. Hral dnes opäť fantastisty. Nech žije nový král:

Novak Djokovič


Osobně z toho nadšen nejsem, protože Djoku moc nemusím, ale je pravda, že si to za letošní sezónu zaslouží. Nepřekvapilo mě ani tak vítězství nad Nadalem ve Wimbledonu, ale, že dokázal 2x vyhrát ve finále nad Rafou na antuce! A to je skoro zázrak! Rolling Eyes
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 4.12.2011, 23:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

http://sports.williamhill.com/bet/en-gb/betting/g/13072/Wimbledon-Specials.html

Na Wimbledonu 2012 bude sněžit @ 200.00

Dobrý no. Nevim, teda, ale kdybych vypisoval tyhle příležitosti, tak bych aspoň nastavil takovej kurz, abych aspoň někoho nalákal, kdo by si řekl, že to pro tu srandu dá.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy