Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
MLB červenec 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 8.07.2011, 17:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

9.7., 1:05

Yankees-Tampa 1

Za domací bude na kopci Freddy Garcia poslední zápasy se mu velice daří a jeho tým je buď prohraje těsně nebo vyhrává jde o to, že Freddy je nasazován na těžké týmy Boston a Mets například.Jeho bilance doma je 5-4 ERA 3,6 takže žádná sláva, ale last 3 ... 2-0 a ERA 1,35!Za hosty bude nadhazovat Jeremy Hellickson venku 5-3 při ERA 3,46 last 3 ... 1-2 ERA 3,72.Já dnes věřím Yankees mají výborné 2 game 21-8 doma 10-4 Tampa venku 7-7 a navíc Freddy na kopci vypadá, že se pořád zlepšuje a je v optimální formě.

Tip: Yankees, kancelář: bet 365 Uvedení nadhazovači musí zahajovat kurz: 1,65

Odloženo ... VOID


Naposledy upravil zawodak dne 11.07.2011, 19:47, celkově upraveno 2 krát.
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 8.07.2011, 17:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

9.7., 1:05

Phiadelphia-Atlanta 1, Tip na Yetiho!

Atlanta i Phila hrajou ve výborné formě Atlanta dokonce last 10 zápasy neuvěřitelných 9-1, ale dnes mají hoši z Atlanty velkou překážku jménem Roy Halladay na druhé straně, ale stojí taky výborný nadhazovač Brendon Beachy a tady máme ten háček je výborně, ale proti Phile to prostě neumí 4 zápasy 4 prohry dokonce 3 doma a to je ten hlavní důvod proč si tohle zahraju!Co je jen takovej velkaj strašák je 1 game, protože Phila doma bilance 7-9 zato Atlanta venku 9-3 takže z toho moc dobrej pocit nemám, ale jdu do toho.

Tip: Phiadelphia, kancelář: bet 365 Uvedení nadhazovači musí zahajovat kurz: 1,58

Phiadelphia-Atlanta 3:2


Naposledy upravil zawodak dne 9.07.2011, 7:44, celkově upraveno 1 krát.
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 8.07.2011, 17:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

9.7., 1:10

Boston-Baltimore -1,5 .... 1

Za domácí John Beckett doma bilance 2-0 ERA famozní 1,17 last 3 ... 2-1 ERA 2,35.Na druhé straně Zachary Britton venku bilance 2-3 ERA 4,54 last 3 ... 0-2 ERA 5,4.Když k tomu ještě přičtu bullpen, který maj v posledních zápasech Baltimore marnej last 3 ERA 6,86 a ni pálka nefunguje a bilance v posledních 10 zápasech alarmující 1-9.Navíc v druhých game doma Boston 9-4 a Baltimore venku 5-12.Tady není nad čím přemýšlet!

Tip: Boston RL, kancelář: bet 365 Uvedení nadhazovači musí zahajovat kurz: 1,9

Boston-Baltiome 10:3


Naposledy upravil zawodak dne 9.07.2011, 7:42, celkově upraveno 1 krát.
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 8.07.2011, 18:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

9.7., 4:15

San Francisco-Mets 1

Ryan Vogelsong, který bude nadhazovat za domácí je prostě tipem na domácí zápasy jeho statistika je výborná doma 3-1 ERA 1,01 last 3 ... 2-0 ERA 2,89 venku mu to moc nejde, ale doma za posledních 5 zápasů pustil jen 6 runů!!Navíc bilanci s Mets má 2-0.Hostující R.A.Dickey taky není žádné ořezávátko venku bilance 3-2 ERA 3,28 last 3 ... 1-0 ERA 2,25 narozdíl od kladné bilance Ryana má R.A. bilanci se San Franciscem opačnou 0-2.Navíc pro San Francisco hovoří i fakt, že bilance v první game má doma 9-6, ale Mets má bilanci venku 2-10.Malé mínus je v bullpenu tam je kvalita v posledních zápasech na straně Mets.Nechápu proč kurzy na Mets jdou dolů a hodně expertů jim věří možná mě něco uniklo, ale já to zkoušim takhle.

Tip: San Francisco kancelář: bet 365 Uvedení nadhazovači musí zahajovat kurz: 1,74

San Francisco-Mets 2:5

Malé mínus je v bullpenu tam je kvalita v posledních zápasech na straně Mets.Prej malé Very Happy hezky jste mě varovali chlapi!Špatný tip, ale i tak jsem spokojenej po dnešku.


Naposledy upravil zawodak dne 9.07.2011, 8:06, celkově upraveno 2 krát.
Morf
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 8.07.2011, 18:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zawodak napsal:
9.7., 4:15

San Francisco-Mets 1

Ryan Vogelsong, který bude nadhazovat za domácí je prostě tipem na domácí zápasy jeho statistika je výborná doma 3-1 ERA 1,01 last 3 ... 2-0 ERA 2,89 venku mu to moc nejde, ale doma za posledních 5 zápasů pustil jen 6 runů!!Navíc bilanci s Mets má 2-0.Hostující R.A.Dickey taky není žádné ořezávátko venku bilance 3-2 ERA 3,28 last 3 ... 1-0 ERA 2,25 narozdíl od kladné bilance Ryana má R.A. bilanci se San Franciscem opačnou 0-2.Navíc pro San Francisco hovoří i fakt, že bilance v první game má doma 9-6, ale Mets má bilanci venku 2-10.Malé mínus je v bullpenu tam je kvalita v posledních zápasech na straně Mets.Nechápu proč kurzy na Mets jdou dolů a hodně expertů jim věří možná mě něco uniklo, ale já to zkoušim takhle.

Tip: San Francisco kancelář: bet 365 Uvedení nadhazovači musí zahajovat kurz: 1,74


Myslím, že propad toho kurzu může být způsebený tím, že alespoň pro mě jsou Mets hostující tým a můžou vyplenit jakejkoliv ballpark, paradoxně jsou lepší venku než doma. Když k tomu přidáš Dickeyho, tak ty kurzy asi sedí. Jinak ti přeji GL samozřejmě, já se tomu asi vyhnu.

Ale zahraji si s tebou Red Sox a přemýšlím nad Yanks

Idea
WilsonIV.
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.9.2009
Tipy a sázky: 603
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 16.4Hodnocení kvality tipů: 16.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.07.2011, 21:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Morf napsal:
zawodak napsal:
9.7., 4:15

San Francisco-Mets 1

Ryan Vogelsong, který bude nadhazovat za domácí je prostě tipem na domácí zápasy jeho statistika je výborná doma 3-1 ERA 1,01 last 3 ... 2-0 ERA 2,89 venku mu to moc nejde, ale doma za posledních 5 zápasů pustil jen 6 runů!!Navíc bilanci s Mets má 2-0.Hostující R.A.Dickey taky není žádné ořezávátko venku bilance 3-2 ERA 3,28 last 3 ... 1-0 ERA 2,25 narozdíl od kladné bilance Ryana má R.A. bilanci se San Franciscem opačnou 0-2.Navíc pro San Francisco hovoří i fakt, že bilance v první game má doma 9-6, ale Mets má bilanci venku 2-10.Malé mínus je v bullpenu tam je kvalita v posledních zápasech na straně Mets.Nechápu proč kurzy na Mets jdou dolů a hodně expertů jim věří možná mě něco uniklo, ale já to zkoušim takhle.

Tip: San Francisco kancelář: bet 365 Uvedení nadhazovači musí zahajovat kurz: 1,74


Myslím, že propad toho kurzu může být způsebený tím, že alespoň pro mě jsou Mets hostující tým a můžou vyplenit jakejkoliv ballpark, paradoxně jsou lepší venku než doma. Když k tomu přidáš Dickeyho, tak ty kurzy asi sedí. Jinak ti přeji GL samozřejmě, já se tomu asi vyhnu.

Ale zahraji si s tebou Red Sox a přemýšlím nad Yanks

Idea

Nejdřív jsem ten match chtěl hrát taky, ale raději od něj ruce pryč. Ryanovi V. poslední dva zápasy moc nevyšly a i když je odehrál venku, pustit z 6 hitů 6 doběhů na Cubs a ze čtyř 3 body v Detroitu... no nevím, aby se ho nechytla nějaká smůla. Dickey naopak poslední tři zápasy odehrál dobře, takže bych se moc nedivil, kdyby dnes Mets vyhráli.

Ale samozřejmě přeju GL a gratuluju k perfektním tipům a že to tady držíš nad vodou.
WilsonIV.
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.9.2009
Tipy a sázky: 603
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 16.4Hodnocení kvality tipů: 16.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.07.2011, 22:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kansas City-Detroit 2
Druhý zápas v sérii, včerejší 1-3, takže by se měli Royals snažit o vyrovnání. Jenže vysílají Kylea Davise 1-7, ERA 7,77 , který sbírá jednu porážku za druhou. Proti Detroitu se mu navíc vůbec nedaří. W-L 3-9 ERA 5,85 jsou čísla nelichotivá. V dubnovém utkání v Detroitu za necelé 4 směny povolil 6 hitů, které DET proměnili v 5 bodů a porazili tak Kansas 5-2.

Tigers posílají na kopec Rickyho Porcella, který také poslední zápas proti Kansasu prohrál (v 5 směnách pustil pět bodů), ale vzájemnou bilanci drží ve svůj prospěch a nemá tak špatnou formu jako Davis.

Po včerejším půstu se dnes asi pálky obou týmů zahřejí a over 9,5 je pro mě taky hratelný.
GL

KC-DET 4-6 OK
Po třech směnách 8b a pak horko těžko padly ty dva. Ale taky to došlo.

No bratře Wilsone ve Friscu nevím nevím jestli bylo nedávno vhodné ze vzteku mlátit do nádob s vodou. Bylo by lepší se soustředit na hru a ne kazit zawodakovi tipy Sad .


Naposledy upravil WilsonIV. dne 9.07.2011, 11:08, celkově upraveno 1 krát.
Happyk
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.4.2007
Tipy a sázky: 303
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.07.2011, 9:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kansas - Detroit 4:6 TIP OK

Naposledy upravil Happyk dne 10.07.2011, 23:09, celkově upraveno 1 krát.
vlevo
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.2.2009
Tipy a sázky: 3
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.07.2011, 11:33 Předmět: mlb
Pište tipy na sázení
Citovat

Jak dneska vidite MLB? me se libi florida vyhra mozna i hcp.....potom boston vyhra a taky uvazuju o hcp a pak philadelphia-atlanta 1inning remiza....milwaukee-cincinnati over +9,5 co vy na to??
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 10.07.2011, 16:24 Předmět: Re: mlb
Pište tipy na sázení
Citovat

vlevo napsal:
Jak dneska vidite MLB? me se libi florida vyhra mozna i hcp.....potom boston vyhra a taky uvazuju o hcp a pak philadelphia-atlanta 1inning remiza....milwaukee-cincinnati over +9,5 co vy na to??


Hele asi takhle v MLB může vyjít absolutně všechno i nesmysl ty můžeš mít lepší bilanci než já ... já zase můžu mít lepší bilanci než nějaký profík co tomu fakt rozumí jde o to svými tipy aspoň snižovat riziko prohry například pro mě procenta Florida-Houston jsou 50:50 a proto bych to nehrál řeknu hned proč.Tušm, že to je 4 zápas série Florida má bilanci 4 zápasů série 0-5.Navíc má horší bullpen last 3.I startující nadhazovač je slabší než Houstnu.Navíc v posledních 10 zápasech mají AVG .216 na leváky.K druhému zápasu Boston? to, že Baltimore jsou teď na ostřel ještě neznamená, že musej prohrát navíc já vůbec nic nevim o startujícím nadhazovači Bostonu a vlastně ani o Baltimoru vim jen, že ten Atkins neházel minulý zápas špatně.Mno k tomu overu se vyjadřovat nebudu tam bych to musel projít podrobněji.Phiadelphia proč ne, ale zase jsem se málem napálil sám na ten silný bullpen Atlanty proti nim teď prostě ne nato jsou moc ve velký formě.
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 10.07.2011, 16:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

10.7., 20:10, 20:15

AKO: Kansas City-Detroit 2 * St.Louis-Arizona 1, Tip na Yetiho!

Včerejší zápas jsem viděl to byl děs a hrůza co tam předváděly nadhazovači aspoň jsem si dal v livku over Smile.Mno teď k dnešnímu zápasu včera vypadaly pálky obou týmu dobře a tak by dnes měl být hlavním faktorem počáteční nadhazovač i vzhledem k bullpenům, kteří jsou téměř vyrovnaní last 3.Hostující Verlander výborný nadhazovač venku bilance 4-2 ERA 2,34 last 3 ... 2-1 ERA 0,79!To mluví za své venku má bilanci s KC 4-2.Za domací nastoupí Jeff Francis doma bilance 2-4 ERA 3,14 last 3 ....0-2 ERA 4.Když k tomu přičteme vzájemnou bilanci s Detroitem 0-2 tak se to musí zkusit.

A teď k St.Louis hrají už několikatý zápas doma v řadě a moc se jim nevede Arizona zase toho odehrála spoustu venku tušim, že tohle bude 10 zápas venku a myslím si, že tady by se trošku mohla objevit i únava a fakt, že se budou konečně po dlouhé době vracet domů a budou v klidu, když bude to All-Star.Ale to samozdřejmě není hlavní důvod hlavní důvod je Jaime Garcia doma se cejtí jako ryba ve vodě bilance 5-1 ERA 0,91 last 3 ... 2-1 ERA 3,44 hlavně díky nepovedému zápasu s Torontem doma.Za hostující na kopci bude Zach Duke venku 2-0 ERA 4,85 last 3 ... 1-1 ERA 6,75.Většinou jeho tým nevyhrál zásluhou jeho výkonu, ale spíš pálce.Navíc jeho bilance venku proti St.Louis je 1-4.Co se mě jen nelíbí je bilance St.Louis 1-2 doma dokonce 0-1.

Bohužel zvolil jsem akovku ne tak ani kvůli kurzům jako, že rád vsázim lichý počet zápasu buď 1 nebo 3.A jelikož jsem neměl třetí zápas rozhodl jsem se takto.

Tip: Detroit * St.Louis, kancelář: bet 365 Uvedení nadhazovači musí zahajovat, kurz: 1,53*1,53=2,34

Kansas City-Detroit 1:2, St.Louis-Arizona 4:2

V Kansasu byla hodně dramatická koncovka a nebojím se říct, že si domácí zasloužili i vyhrát.


Naposledy upravil zawodak dne 10.07.2011, 23:06, celkově upraveno 1 krát.
vlevo
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.2.2009
Tipy a sázky: 3
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.07.2011, 17:15 Předmět: ..
Pište tipy na sázení
Citovat

Diky za odpoved:) ja prave tenhle sport nejak nesleduju a v statistikach se moc nevyznam tak sem se zeptal.....vim ze ty tomu rozumis hodne a vychaziti to a to je co rict....ja vybral jenom podle oka a nejak sem to nerozebiral.dikys za odpoved a jen tak dal v tipech:)
Happyk
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.4.2007
Tipy a sázky: 303
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.07.2011, 17:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

St. Louis jsem si zahrál včera a těsně to vyšlo. Takže je dneska pokoušet nebudu. Ale padl mi do oka jiný zápas.

Cleveland - Toronto

Toronto se na můj vkus už na jejich hřišti dost napakovalo Smile. Dneska má Cleveland na kopci převahu a věřím, že ji využije. Heslo dne: mladí indiáni vpřed:-)...
Podle výkonu bullpenu se moc řídit nedá a klidně by mohl být over, ale do toho dneska nepůjdu. Kurz na Cleveland celkem je sympatický, takže s chutí do toho:-)....(TOR are 4-9 in the last 13 meetings - je čas na změnu.)


TIP 1


Takže Indiáni to nezvládli .....Cleveland - Toronto 1:7 TIP KO
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 11.07.2011, 20:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

13.7., 2:00, Home Run Derby!, ESPN America

Jose Bautista

Jelikož All-Star je především o srandě tak jsem si vybral na tip zábavnou disciplínu nejdříve jsem si chtěl dát, že vyhraje Ortiz nebo Fielder oba dva už dokázali tuto disciplínu vyhrát Ortiz 2010 Fielder 2009 oba měli kurz 5 a tak by to byl i slušnej kurz jak jsem chtěl hrát oba.Ale nakonec jsem si vybral největšího favorita Jose Bautista pálkař Toronta má výbornou sezónu 31 homerunů má v tuto chvíli, navíc Ortiz má jen 19.A ještě jedna věc v poslední sérii s Clevlandem dal ve 3 zápasech 3 homeruny.Je to soutěž a hlavně sranda takže vklad pidi jen pro zábavu!Sám tuto vsázku neberu vážně.

Tip:Jose Bautista, kancelář: bet 365, kurz: 4


Naposledy upravil zawodak dne 24.07.2011, 10:15, celkově upraveno 1 krát.
geppy
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.9.2009
Tipy a sázky: 546
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.07.2011, 21:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zawodaku diky,vcera jsem se svezl..tomuto sportu absolutne nerozumim,takze jen valim oci co tu predvadis Shocked a at to takhle slape dal a dal thumbright
WilsonIV.
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.9.2009
Tipy a sázky: 603
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 16.4Hodnocení kvality tipů: 16.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.07.2011, 22:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na Steamu hodili do jednodenní slevy MLB 2K11. Na XBoxu nebo PS3 to musí být asi nádhera, ale i PC verze vypadá na Youtube moc pěkně.
Hrajete ji někdo ?
Za 10 ojro je to skoro zadarmo.
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 12.07.2011, 23:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zawodak je n. thumbleft ,
nezostava nic len hello1 a notworthy ....no a este to najdolezitejsie - opisovat!
WilsonIV.
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.9.2009
Tipy a sázky: 603
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 16.4Hodnocení kvality tipů: 16.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 21:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dalver napsal:
WilsonIV. napsal:
Na Steamu hodili do jednodenní slevy MLB 2K11. Na XBoxu nebo PS3 to musí být asi nádhera, ale i PC verze vypadá na Youtube moc pěkně.
Hrajete ji někdo ?
Za 10 ojro je to skoro zadarmo.


Mám PC verziu mlb 2k11, hrám na PC s priemernou grafikou a ´´21´´ monitore a hra vyzerá dobre. Treba si však zaobstarať poriadny gamepad a mať nervy na ovládanie.
Inak hra je robená najmä na hranie po sieti, sezónu som doteraz nerozbehol..

Koupil jsem, graficky moc pěkný, ale jsem hotový z nastavení. Trénink na pálce v pohodě, ale dám zápas a tlačítka nefungují. Vystrajkuje mi prvního pálkaře, druhý jen čeká a hra stojí (to samé mi dělal basket od 2K, po půlce mi nešlo hrát 3 čtvrtku). Ani basket ani teď MLB mi nejde ukládat na disk.
PC má asi alergii na hry od 2K Sad , ale spíš to bude nastavením. Jenže nevím co s tím. S ostatními hrami, které hraju přes Steam, nemám problém.
Za případné rady budu vděčný.
WilsonIV.
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.9.2009
Tipy a sázky: 603
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 16.4Hodnocení kvality tipů: 16.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.07.2011, 1:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Už to jede Smile , bylo to nastavením.
afloat
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.1.2006
Tipy a sázky: 195
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.07.2011, 0:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zavodak sa stratil? Question
Morf
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 22.07.2011, 18:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zawodaku kde seš? Sad Laughing

Jinak dneska první nástřel: Rays a Braves. Ještě projedu více stats, ale tyhle dva se mi líbí hodně Cool
Happyk
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.4.2007
Tipy a sázky: 303
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.07.2011, 18:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Je to tady opravdu tragické. No nic...zkusím nahodit nějakou udičku:-)

Boston - Seattle

Každá série jednou končí. Mariners táhnou už 12 proher v řadě a je načase otočit kormidlem - směr win Smile. Je jasné, že jeden člověk sám nic nezmůže, ale mohl by tomu alespoň pomoct. Tím člověkem myslím Felixe Hernandeze (last 3 - ERA 2.78). Na druhé straně startuje John Lackey, který prožívá zatím svoji nejhorší sezónu a snad se zrovna dneska nehodlá zlepšovat Smile. Na západním pobřeží se mu rozhodně dařívalo lépe. Bez ohledu na další ukazatele si zahraju Seattle. Letos už ukázali, že na Boston mají, takže s chutí do toho!

Tip 2
Morf
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 23.07.2011, 10:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Morf napsal:
Zawodaku kde seš? Sad Laughing

Jinak dneska první nástřel: Rays a Braves. Ještě projedu více stats, ale tyhle dva se mi líbí hodně Cool


Braves OK, Rays KO.

Tampě jsem teda věřil dost. Pokud budou prohrávat s týmy jako KC, tak si i postseason můžou nechat jenom zdát, Red Sox ani Yankees je před sebe nepustí. Rolling Eyes
Happyk
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.4.2007
Tipy a sázky: 303
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.07.2011, 18:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Morf napsal:
Morf napsal:
Zawodaku kde seš? Sad Laughing

Jinak dneska první nástřel: Rays a Braves. Ještě projedu více stats, ale tyhle dva se mi líbí hodně Cool


Braves OK, Rays KO.

Tampě jsem teda věřil dost. Pokud budou prohrávat s týmy jako KC, tak si i postseason můžou nechat jenom zdát, Red Sox ani Yankees je před sebe nepustí. Rolling Eyes


Tampa mne také nemile překvapila, ale dneska do nich jdu, protože jsem nečekal, že na ně bude takový kurz. Věřím, že se jim reparát s Jeffem Neimannem na kopci podaří.

Jinak včerejší tip bohužel KO. John Lackey zahrál dobře.
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 22
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 21
Vklady: 43 unitů
Výhry: 43.3 unitů
Profit: +0.30 unitů
Yield: +0.70 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8840
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 275.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 24.07.2011, 7:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, nerad Vám tady do fóra píši jiné věci, ale máme v naší soutěži jeden malý problém a tady jsou doufám taky soutěživí lidé. Postrádáme ještě jednoho "trenéra" který by šel do soutěže Bundesligy. Někteří z Vás to již možná hrají, ale potřebujeme ještě jednoho. Proto Vás žádám, zda by se nenašel ještě jeden a nešel do toho s námi za nepatrný soutěžný poplatek 200,- Kč. Posílám odkaz a lze se na cokoliv zeptat v SZ buď na mě nebo Bobandinho.

http://kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?p=326524#326524
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 24.07.2011, 9:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím Vás všechny.

Bohužel musím z dlouhodobých zdravotních lapálií vyklidit pozice tudíž nadále nebudu moderovat MLB ani nic jiného chci se soustředit jen nato co si myslím, že je pro mě důležité.Chtělbych však, ale aby se našli lidé, kteří by se snažili tuto sekci podpořit svými tipy.A chtěl bych tu zanechat pár svých zkušností se vsázením.Začalo to, když mi bylo 10 let blbost?Nikoliv pamatuju si na svůj první tiket.Vsadil jsem si za 20 korun stepoval jsem u Fortuny na krku jsem měl provázek a na něm zavěšenou takovou tu plastovou rolku na drobné neměl jsem kapesné a všecjhno co jsem měl v rolce pocházelo z vrácencýh lahví, které jsem měl jen a jen pro sebe Laughing.Ta vsázka byla na výhru Sparty venku přiznám se, že už si nepamatuju proti komu vyhrál jsem 38 korun a byl jsem z toho strašně nadčen poté jsem stál po škole před Fortunou každý den a čekal na nějakého pána co by mi vsadil někdy to trvalo i hodiny dovnitř jsem nechodil a tudíž jsem neměl ani ponětí, že se má psát číslo a daný tip.Jen jsem řekl dotyčnému. že bych rád vsadil na Spartu 20 korun a on už se o zbytek postaral.Přinesl mi lísteček, kde bylo uvedeno co a jak.Jednou jsem byl s tátou v restauraci a tam jsem viděl jak tam jsou napsané čísla uvědomil si, že to dělám špatně poté jsem si vše našel na teletextu zjišťoval si tam čísla a připravoval tikety.Které a pak opět stepoval u Fortuny a nebo to dal svému staršímu sourozenci.Nikdy jsem to však neřekl rodičům vím, že by byly proti.Nevydělával jsem si tím spíš to bylo nahoru a dolu spíš malinko dolu.Takže jsem chtěl víc a víc lahví Laughing.A tak jsem nabíval zkušeností až jsem lezl pomalinku nahoru.Když někde budete číst, že vsázet se nedá a nebo budete muset mít štěstí je to nesmysl vsázet se dá úspěšně jen člověk nesmí být nenažraný a musí jít malinkými krůčky nahoru.Takže bych se chtěl rád podělit o své zkušenosti ne jak nato, ale spíše radami, které určitě, ale vy všichni znáte možná i daleko líp než já.Já se nazývám takzvaným pocitovým tipérém což se přiznám, že jsem dělal i v této sekci proto pro mě bylo utrpení, když jsem měl napsat nějaké ty analýzy a hrabat se ve statistikách i když to nemám rád většinou mě spíš odradí od dobrého tipu.Tak tady jsou ty rady.Najděte si svůj optimální rytmus.Já osobně nepreferuji důvěry připadá mě to jako absolutní blbost důvěra by měla být vždy stejná jen jediný případ u mě je, že je jiná a to je ten, že si chci okořenit zápas, který budu sledovat.Nevsázejte na svůj oblíbený tým nebo hráče ani proti budete pak mít rozpaky jako všude jinde ve vsázení hraje velkou roli psychika.Nesnažte se napravovat své chyby to znamená něco Vám nevyjde a vy v afektu vsadíte nějakounost v livku, která pak nevyjde jen proto, že jste si chtěli napravit předchozí tip.Nevsázejte v livku, když jste si před zápasem mysleli, že to bude naopak a najednou se to vyvíjí jinak.Neberte v potaz, že chybí nějaký klíčový hráč je to nesmysl v kolektivních sportech je to absurdita na, kterou spousta vsázkařů doplácí.Nevsázejte proti hráčovi třeba v mém oblíbeném tenisu, který den předtím kulhal a vypadá to, že tak bude další den slabší kord u favoritů maj velké prostředky k tomu, aby své bolesti skoro ani necítili.Když chcete vsadit na outsidera nehrajte to úplně na plné pecky zkuste radši handicap není důležité vyhrá, ale neprohrát.To samé u fotbalu proč si nezkusit dát asijský handicap 0, -0,5 remíza Vám aspoň zajístií půlku vrácených investic.Snažte se pro začátek nevěnovat pozornost statistikám vsázejte svým vnitřním pocitem.Zkuste začínat s malými vklady dám příklad začnete na stokoruně a klidně dávejte tipy po 1é korunách udělejte si nějaké stropy, kde v případě úspěchů navýššíte na 20 korun naopak v případě, že opět padnete zpětně zmírníte.Udělejte si své pravidla, které Vám budou vyhovovat já mám v tenise takových pár nevsázet na hráče, který se tento týden daleko v turnaji a posléze jede další týden na další.Nevsázet hráče po zranění.Nehrát proti kvalitním servisům na tvrdém povrchu nikdy nevíte, kdy si to ten dotyčný neodservíruje.Nevsázejte proti domácím nikdy nevíte jak se hecne.Naopak, když danému tipu věříte a hráč je domací je to nejlepší možná kombinace pravidel mám víc, ale které vyhovují mě jak jsem psal výšše vy si najděte své vlastní, které Vám budou vyhovovat.Nevsázejte co nejvíce tipů trpělivost růže přináší a tak je i lepší si počkat 2-3 dny na správný tip.Pokud pochybujete o svém tipu biď je trochu ruce od něj pryč!

Chtěl bych se tímto svámi rozloučit a popřát Vám hodně štěstí ve vsázení, ale hlavně v osobním životě.Tento skoro proslov jsem psal z fleku a číst si to po sobě nebudu a tak omluvte zmatenost a pravopisné chyby.
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 22
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 21
Vklady: 43 unitů
Výhry: 43.3 unitů
Profit: +0.30 unitů
Yield: +0.70 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8840
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 275.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 24.07.2011, 10:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zawodak napsal:
Zdravím Vás všechny.

Bohužel musím z dlouhodobých zdravotních lapálií vyklidit pozice tudíž nadále nebudu moderovat MLB ani nic jiného chci se soustředit jen nato co si myslím, že je pro mě důležité.Chtělbych však, ale aby se našli lidé, kteří by se snažili tuto sekci podpořit svými tipy.A chtěl bych tu zanechat pár svých zkušností se vsázením.Začalo to, když mi bylo 10 let blbost?Nikoliv pamatuju si na svůj první tiket.Vsadil jsem si za 20 korun stepoval jsem u Fortuny na krku jsem měl provázek a na něm zavěšenou takovou tu plastovou rolku na drobné neměl jsem kapesné a všecjhno co jsem měl v rolce pocházelo z vrácencýh lahví, které jsem měl jen a jen pro sebe Laughing.Ta vsázka byla na výhru Sparty venku přiznám se, že už si nepamatuju proti komu vyhrál jsem 38 korun a byl jsem z toho strašně nadčen poté jsem stál po škole před Fortunou každý den a čekal na nějakého pána co by mi vsadil někdy to trvalo i hodiny dovnitř jsem nechodil a tudíž jsem neměl ani ponětí, že se má psát číslo a daný tip.Jen jsem řekl dotyčnému. že bych rád vsadil na Spartu 20 korun a on už se o zbytek postaral.Přinesl mi lísteček, kde bylo uvedeno co a jak.Jednou jsem byl s tátou v restauraci a tam jsem viděl jak tam jsou napsané čísla uvědomil si, že to dělám špatně poté jsem si vše našel na teletextu zjišťoval si tam čísla a připravoval tikety.Které a pak opět stepoval u Fortuny a nebo to dal svému staršímu sourozenci.Nikdy jsem to však neřekl rodičům vím, že by byly proti.Nevydělával jsem si tím spíš to bylo nahoru a dolu spíš malinko dolu.Takže jsem chtěl víc a víc lahví Laughing.A tak jsem nabíval zkušeností až jsem lezl pomalinku nahoru.Když někde budete číst, že vsázet se nedá a nebo budete muset mít štěstí je to nesmysl vsázet se dá úspěšně jen člověk nesmí být nenažraný a musí jít malinkými krůčky nahoru.Takže bych se chtěl rád podělit o své zkušenosti ne jak nato, ale spíše radami, které určitě, ale vy všichni znáte možná i daleko líp než já.Já se nazývám takzvaným pocitovým tipérém což se přiznám, že jsem dělal i v této sekci proto pro mě bylo utrpení, když jsem měl napsat nějaké ty analýzy a hrabat se ve statistikách i když to nemám rád většinou mě spíš odradí od dobrého tipu.Tak tady jsou ty rady.Najděte si svůj optimální rytmus.Já osobně nepreferuji důvěry připadá mě to jako absolutní blbost důvěra by měla být vždy stejná jen jediný případ u mě je, že je jiná a to je ten, že si chci okořenit zápas, který budu sledovat.Nevsázejte na svůj oblíbený tým nebo hráče ani proti budete pak mít rozpaky jako všude jinde ve vsázení hraje velkou roli psychika.Nesnažte se napravovat své chyby to znamená něco Vám nevyjde a vy v afektu vsadíte nějakounost v livku, která pak nevyjde jen proto, že jste si chtěli napravit předchozí tip.Nevsázejte v livku, když jste si před zápasem mysleli, že to bude naopak a najednou se to vyvíjí jinak.Neberte v potaz, že chybí nějaký klíčový hráč je to nesmysl v kolektivních sportech je to absurdita na, kterou spousta vsázkařů doplácí.Nevsázejte proti hráčovi třeba v mém oblíbeném tenisu, který den předtím kulhal a vypadá to, že tak bude další den slabší kord u favoritů maj velké prostředky k tomu, aby své bolesti skoro ani necítili.Když chcete vsadit na outsidera nehrajte to úplně na plné pecky zkuste radši handicap není důležité vyhrá, ale neprohrát.To samé u fotbalu proč si nezkusit dát asijský handicap 0, -0,5 remíza Vám aspoň zajístií půlku vrácených investic.Snažte se pro začátek nevěnovat pozornost statistikám vsázejte svým vnitřním pocitem.Zkuste začínat s malými vklady dám příklad začnete na stokoruně a klidně dávejte tipy po 1é korunách udělejte si nějaké stropy, kde v případě úspěchů navýššíte na 20 korun naopak v případě, že opět padnete zpětně zmírníte.Udělejte si své pravidla, které Vám budou vyhovovat já mám v tenise takových pár nevsázet na hráče, který se tento týden daleko v turnaji a posléze jede další týden na další.Nevsázet hráče po zranění.Nehrát proti kvalitním servisům na tvrdém povrchu nikdy nevíte, kdy si to ten dotyčný neodservíruje.Nevsázejte proti domácím nikdy nevíte jak se hecne.Naopak, když danému tipu věříte a hráč je domací je to nejlepší možná kombinace pravidel mám víc, ale které vyhovují mě jak jsem psal výšše vy si najděte své vlastní, které Vám budou vyhovovat.Nevsázejte co nejvíce tipů trpělivost růže přináší a tak je i lepší si počkat 2-3 dny na správný tip.Pokud pochybujete o svém tipu biď je trochu ruce od něj pryč!

Chtěl bych se tímto svámi rozloučit a popřát Vám hodně štěstí ve vsázení, ale hlavně v osobním životě.Tento skoro proslov jsem psal z fleku a číst si to po sobě nebudu a tak omluvte zmatenost a pravopisné chyby.


Nějakou stopu jsi tu zanechal za těch bezmála 5 let, co tu figuruješ a třeba se tu po vyřešení zdravotních lapálií znovu objevíš. Určitě jsi byl pro tento web přínosem (i když já osobně hrám tyto soutěže spíš vyjímečně) a já Ti za sebe jen přeji hodně zdraví, to je nejdůležitější. Taky trochu štěstí, protože např. na Titaniku bylo spousta zdravých, ale neměli zas to potřebné štěstí! Wink
Happyk
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.4.2007
Tipy a sázky: 303
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.07.2011, 12:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zawodaku, ať se ti daří a dej se brzo dohromady!

Včera se nedařilo nejenom Tampě, ale také Yankees a Angels. Uvažuju jestli má cenu jít do Rays ještě jednou.
Dneska se zápasy MLB hrají brzy, tak uvidím jestli bude čas se k něčemu vyjádřit.
Morf
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 24.07.2011, 18:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Happyk napsal:
zawodaku, ať se ti daří a dej se brzo dohromady!

Včera se nedařilo nejenom Tampě, ale také Yankees a Angels. Uvažuju jestli má cenu jít do Rays ještě jednou.
Dneska se zápasy MLB hrají brzy, tak uvidím jestli bude čas se k něčemu vyjádřit.


Přidávám se k přání ať se ti daří!

Jinak Rays, to jsou s prominutím fakt mamrdi. 2x dobře rozjetý zápas a pokaždé to domrdaj. Dneska do třetice už nevim jestli se s niam trápit, ale nějak se mi nechce věřit že se nachaj sweepnout od slamáků KC Shocked
Happyk
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.4.2007
Tipy a sázky: 303
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.07.2011, 18:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Morf napsal:
Happyk napsal:
zawodaku, ať se ti daří a dej se brzo dohromady!

Včera se nedařilo nejenom Tampě, ale také Yankees a Angels. Uvažuju jestli má cenu jít do Rays ještě jednou.
Dneska se zápasy MLB hrají brzy, tak uvidím jestli bude čas se k něčemu vyjádřit.


Přidávám se k přání ať se ti daří!

Jinak Rays, to jsou s prominutím fakt mamrdi. 2x dobře rozjetý zápas a pokaždé to domrdaj. Dneska do třetice už nevim jestli se s niam trápit, ale nějak se mi nechce věřit že se nachaj sweepnout od slamáků KC Shocked


No právě, vidím to stejně Wink
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy