Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
28.t. Bastad, Stuttgart, Palermo, Bad Gastein & spol.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 9.07.2011, 23:37 Předmět: 28.t. Bastad, Stuttgart, Palermo, Bad Gastein & spol.
Pište tipy na sázení
Citovat

Turnaj v Bad Gasteinu se odehrává v lázeňské oblasti položené v nadmořské výšce okolo 1000m, což s sebou nese několik specifik:

1) v řidším vzduchu mají míče menší odpor a tedy rychleji létají, což je plus pro útočné typy a big servery. Součástí oblasti jsou taky časté deště.

2) na vysokou nadmořskou výšku je třeba organismus adaptovat, na což mohou na jedné straně doplatit hráčky, které se na místo konání přesunou krátce před startem turnaje (z Bastadu startují finalistka Larsson, semifinalistka Záhlavová Strýcová a z finále deblu Domínguez Lino a Martínez Sánchez) a na straně druhé toho mohou využít domácí hráčky zvyklé fungovat v tomhle prostředí. První kvalifikační kolo, ve kterém domácí #1114 Konig porazila #292 Poutchkova a domácí Moser, která se na žebříčku WTA ještě vůbec nevyskytuje porazila #290 Van Uytvanck, budiž námětem k zamyšlení.

Titul z loňského roku obhajuje nasazená #1 Julia Goerges.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 12.07.2011, 0:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jarmila Gajdošová - Johanna Larsson... 2:0 na Jarku kolem dvou nevypadá vůbec zle. Obě hráčky se spolu utkaly na začátku roku na pomalém australském hardu v Hobartu, kde Jarka vyhrála 6:1 6:3. Larsson neměla protizbraň na razanci, kterou produkuje hra Jarky, nezískala jediný break, většinu zápasu se bránila a při snaze hrát agresivně kupila chybu na chybu. Na antuce bude mít lepší podmínky pro bránění, ale Jarka zas víc času na míč, takže to rozložení sil by se nemělo tolik lišit. Jak už jsem psal výše, Johanna nemá příliš času na regeneraci a aklimatizaci, konkrétně psala, že ze Švédska vyrazila v neděli, týž den dorazila do Bad Gasteinu a jako bonus se jí po cestě ztratilo zavazadlo s oblečením, takže možná bude hrát oděna do lopuchového listu Smile Během dneška (pondělí) trénovala a zítra ve 12 našeho času již hraje. Během svého finálového tažení v Bastadu potkala jedinou hráčku z TOP50, kterou byla #45 LDL, takže v Jarce na ni čeká skok o level výš. Gajdošová 2:0 @2.00 Tip na Yetiho

Barbora Záhlavová Strýcová - Carla Suarez Navarro... Bára jako tenistka vlastně nemá moc tenisových zbraní, kterými by mohla soupeřku porazit. Její hra je kombinace vynikající obrany, pokrytí kurtu, zarputilosti a sebedůvěry. Co se stane ve chvíli, kdy z její hry zmizí ta poslední složka, ukázala po těsné prohře s Wozniackou v Charlestonu. Její hra byla najednou jak domeček z karet, šla od porážky k porážce a v zápasech snadno ztrácela vedení. Prohra s Hercog v semifinále v Bastadu pro ni musel být další psychický kopanec, výsledkem i průběhem toho utkání, a docela se obávám, aby to u ní nespustilo další takové tmavé období. V neděli hned odehrála v Bundeslize singla, kde prohrála s Bammer v supertiebreaku a vítězného debla. Loni do Bad Gasteinu odjela po prohraném finále v Praze, kde jí mrdalo v hlavě, a po prohře se starou známou Sandrou Záhlavovou se jako 1.28 fav loučila hned v prvním kole. Určitě je i netypické, že v pavouku debla není dvojice Benešová/Záhlavová Strýcová... kdo viděl dnešní zápas Ivety, která sehrála scénku "Au au moje kooleno, bolí to jak hoovado", toho možná napadne proč Smile Carla vede v H2H 2:1, když v tom utkání, které prohrála, dohrávala se zraněním. Do své bývalé formy se zatím vrací pomalu, nicméně její totální defenzíva 2 kilometry za základní čárou by mohla byl ideálním způsobem, jak přimět rozladěnou Báru k sebedestrukci. Suarez Navarro +2 @1.990 Tip na Yetiho

Kristina Barrois - Lesya Tsurenko... 1.5 na Barrois? Wow! Bookies se asi zapomněli někde v dubnu, kdy Barrois vystřelila odnikud a začla hrát na své poměry skvělý tenis. Jenže pak přišlo finále v Estorilu, kde se Barrois sesypala a od té doby je to trápení, nikde nic. V pátek prohrála v Bundeslize s Meusburger a Kerber, v neděli s Hradeckou, takže ani v téhle srandalize jí to moc nelepí. Tsurenko loni v Bad Gasteinu došla z kvalifikace až do druhého kola, takže něco málo k obhajobě má a pokud by navázala na výkon proti Medině v Budapešti, tak by to na cold Barrois klidně mohlo stačit. Tsurenko +4 @1.735 Tip na Yetiho

Paula Ormaechea - Maria Jose Martinez Sanchez ... i MJMS jsem zmiňoval mezi hráčkami, které mají minimum času na přesun do Rakouska, nicméně krom toho mě zaujala ještě jiná věc. MJMS se poslední sezónu a půl soustředí takřka výhradně na Grand Slamy a turnaje Premier. Na turnajích International se objevuje velmi zřídka (2011 - Bastad, Bad Gastein, 2010 - Soul, Barcelona, Marbella), z čehož je evidentní, že si s nimi spíše jen vyplňuje větší díry v kalendáři, kdy se dlouho nehraje žádný větší turnaj. Konkrétně v Bad Gasteinu byla jen v roce 2007, kde jako světová #211 došla z kvalifikace až do čtvrtfinále, pak už se jí na hory nechtělo. Co dovede mladá Argentinka Ormaechea, to je mi zatím utajeno. Zachytil jsem pár pozitivních ohlasů a antuka jí podle čísel očividně nepřekáží, ale její zkušenosti s velkým tenisem jsou zatím minimální. MJMS není typický poušťák, takže se na ten zápas asi nevykašle úplně, nicméně nějaký zajímavý hcp na Argentinku... možná, možná...
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 12.07.2011, 7:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Smekám před tebou, Hu. Tohle jsou čtyři vynikající analýzy, ve kterých je všechno podstatné a zároveň jsou čtivé a vtipné! Díky moc, těším se na další Smile

wav wav

PS: Stále mi nejde do hlavy, jak si můžeš všechno takhle pamatovat. Obdivuju. Tě asi nemají SK rády, co? Very Happy
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 12.07.2011, 9:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky, Nycku thumbright Samozřejmě není podstatné, co si pamatuješ nebo víš, ale jak to použiješ... a v tom směru se mě SK určitě zatím nebojí tak, jako třeba pana Dědiče, který má igelitku plnou tiketů, viz čas 21:13 v dokumentu http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10119576319-fenomen-dnes/207452801370023/ Smile


U toho posledního zápasu vypsali nakonec sice líbezný hcp +7, ale už to hodně droplo, tak zkusím jít cestou:

Paula Ormaechea - Maria Jose Martinez Sanchez over 17.5 @1.877 Tip na Yetiho
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 12.07.2011, 17:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
KO Gajdošová 2:0 @2.00


Larsson nepůsobila zdaleka tak energicky jako v Bastadu, dělala i dost chyb a její projev působil spíše negativně. Nicméně na výhru jí to bohatě stačilo, protože na kurtu byla úplně jiná hvězda, která předváděla takové věci, že ještě teď, pár hodin po zápase, mám obtíže pozřít to, co jsem viděl. Dvojchyby, dvoumetrové auty, voleje do sítě... a pořád a znova.

Jarka na Twitteru:"Hi all i lost today.played badly and altitude doesn't seem to be my friend.had very busy schedule since fed cup and body and mind is tired.."

Larsson - Gajdošová 6:4 6:2

Hu napsal:
OK Suarez Navarro +2 @1.990


Carla byla v prvním setu 4x o brejk nahoře, 4x se hned nechala brejknout zpátky, pak prohrávala 1:3 v tiebreaku, pak zase 5:3 vedla a nakonec proměnila třetí setball za stavu 8:7. Ve druhém setu už přestala Bára klást odpor.

Suarez Navarro - Záhlavová Strýcová 7:6 6:2

Hu napsal:
KO Tsurenko +4 @1.735


Zápas nebyl vysílán, takže jediný vjem, který ve mně zůstal, byla velmi vysoká čísla na servisu Barrois, hlavně v prvním setu to spíš připomínalo souboj s Raoničem. Jestli Tsurenko byla tak jalová na returnu, nebo jsem podcenil vlastní informaci výše, že místní podmínky vyhovují big serverům, to už se asi nedozvím...

Barrois - Tsurenko 6:2 6:3

Hu napsal:
OK Paula Ormaechea - Maria Jose Martinez Sanchez over 17.5 @1.877


Argentinka nakonec klidně mohla vyhrát, ale jako většina mladých písklat nedokázala urvat big points.

Martinez Sanchez - Ormaechea 7:6 7:6


Naposledy upravil Hu dne 12.07.2011, 18:03, celkově upraveno 1 krát.
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.07.2011, 17:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

KLAASEN vs OUELLETTE

Zápas začíná za několik pár desítek minut. Ouellette hraje naprostou tužku a Klaasen by si to měl pohlídat jak na začátku sezóny, kdy Oulletteho vyprovodil 6-4 6-3.

Turnaj je slušně dotovaný, tak čekám plné nasazení. gL

Tip: Klaasen Kurz: 1.69 SK: T....
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 13.07.2011, 0:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V Bad Gasteinu velká divočárna, asi se holkám na horách nelíbí, protože z osmi nasazených hráček přežila první kolo pouze č.8 Pervak a šanci bude mít zítra ještě č.6 Halep. To zároveň znamená, že v pavouku nezbyla žádná hráčka z TOP50.

Kolar - Pervak... pozítří teprve 17letá Slovinka Kolarová se teprve seznamuje s velkým tenisem. Po několika divokých kartách na domácí turnaj v Portoroži měla v Bad Gasteinu poprvé možnost se zapojit do kvalifikace turnaje WTA a hned na první pokus uspěla, když přešla přes Castano, Moser a Juríkovou. V prvním kole pak zesměšnila Allu Kudjavcevovou po výsledku 6:1 6:1, nicméně Alla zřejmě nebyla úplně ve své kůži, protože po zápase na Twitteru uvedla: "Spadla jsem z téhle 1000metrové hory. Zlomila jsem si pár kostí a vyrazila pár zubů Sad, ale nezlomila jsem si vaz. Musela jsem odstoupit z debla, ale Olga (Govorcovová) to chápe." Hmmm? Shocked Ve druhém kole na ni čeká královna antukových ITF kurtů Pervak, ta je v kariéře na antuce 94:36, z toho 72:19 proti na žebříčku hůře postaveným hráčkám, kteroužto Kolar samozřejmě je. Úspěch Ksenie tkví v poměrně jednoduchém principu - výborně brání, skvěle pokrývá kurt, nedělá chyby a je velmi schopný shotemaker, tedy shotmakerka. Směrem dopředu není příliš nebezpečná a ani její servis nepatří k silným stránkám, nicméně ten balík dovedností zmíněný v předešlé větě je pro ITF okruh naprosto dostačující. Hráčky, které se tam pohybují, v drtivé většině případů nemají dostatečnou herní konzistenci, útočnou sílou nebo pohyb, aby dokázaly překonat tu zeď, kterou Ksenie na druhé straně kurtu postaví. A jak Ksenia předvedla na Wimbledonu, i hráčky na okruhu WTA s tím můžou mít velké trápení. Kurz na výhru 1.5 je podle mě výborný sám o sobě, nicméně zkusím

Pervak 2:0 @2.20 Tip na Yetiho

Halep - Bammer... Bammer oznámila, že po Wimbledonu ukončí kariéru, protože to vypadalo, že na domácí turnaj v Bad Gasteinu už jí nebude stačit rank pro přímý vstup do hlavní soutěže a divoké karty nechtěla brát mladším hráčkám, nicméně nakonec se do hlavní soutěže vlezla a pro tenhle jediný turnaj svou kariéru znovu otevřela. Od března nevyhrála na okruhu jediný zápas a tyhle emotivní rozlučky nejsou obvykle moc o tenise, stačí se podívat na hráčky, které letos uzavíraly svou kariéru - Garbin prohrála poslední zápas kariéry na AO s Bartoli 6:0 6:0, Schnyder prohrála na FO s Cirsteou 6:1 6:3, loni Dementieva prohrála na YECu se Schiavone 6:4 6:2, předtím třeba Sugiyama ani nedohrála před domácím publikem proti Petrovové 6:0 2:1 skreč (zraněná nebyla) a vlastně i Bammer na první pokus uhrála jen 2 gemy s Niculescu. Nejsem příliš příznivcem Halep, nicméně tady bych od Bammer neočekával nějaký zásadní odpor, spíš jen symbolickou, ale už definitivní tečku za kariérou.

Halep - Bammer Under 20.5 @1.90 Tip na Yetiho

K. Bondarenko - Larsson... jak už jsem psal nahoře, Larsson v dnešním zápase spíše přežila než vyhrála. Vlastně i sama to potvrdila, když psala:"Dnes se mi nehrálo příliš dobře a i moje soupeřka měla problémy, očividně ještě větší než já. Možná to dneska nebylo nejpohlednější vítězství, ale výhra je výhra a já jsem šťastná, že to na konci bylo 6:4 6:2 pro mě." Únava ze zápasů + únava z přechodu do vysoké nadmořské výšky se ze dne na den neztratí a po tom jejím dnešním letargickém výkonu budu pokračovat v honu. Bondarenko má pro úspěch v tomhle zápase solidní útočný potenciál, který v prvním kole naplno okusila Llagostera Vives. Larsson se s Bondarenko utkala letos už jednou, v rámci Fed Cupu, kde Bondarenko zvítězila v hale 7:6 7:6. Obzvláště následující odstavec z pozápasového reportu na mě působí optimisticky, co se šancí Bondarenko v dnešním zápase týče:

"Larsson bojovala tvrdě, ale složitě se dostávala do stavu, kdy by mohla diktovat tempo výměn. Bondarenko hrála chytře, hodně se snažila hrát do slabšího backhandu Larsson a její hra byla pestrá, ploché údery střídala s topspinovými a efektivně si pomáhala údery ven z kurtu."

Bondarenko @2.390 Tip na Yetiho
Bondarenko 2:0 @3.25 Tip na Yetiho
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.07.2011, 5:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

novalis napsal:
Tip: Klaasen Kurz: 1.69 SK: T....


Klaasen 6-1 6-4
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.07.2011, 8:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

HAIDER MAURER vs KUKUSHKIN

Kukushkin je momentálně téměř neškodný, což dokazoval posledních pár týdnu a završil to o víkendu v Argentíně na Davisově poháru, kde dostal výprask jak od Nalbandiana 2-6 1-6 2-6 tak i od Monaca, kde už bylo rozhodnuto o postupujícím mužstvu 4-6 1-6

Haider Maurer není sice taky žádná třída, ale nějaká snaha o postup žebříčkem tam je.

Před dvěma týdny se stal rakouským šampiónem a i přesto, že měl menší zranění kotníku ve čtvrtfinále, ale přesto turnaj dokončil s velkou noblesou, takže zranění nebylo vážné. Minulý týden se odhlásil z challengerového podniku v Oberstaufenu, aby doléčil ten kotník a mohl být připraven na prestižnější podnik v Bastadu

Domácí turnaj, kde se stal šampionem Rakouska

1.kolo - BYE
2.kolo - AHM – Lukas Jastraunig 6:7 6:1 6:1
Čtvrtfinále - AHM – Christian Kloimüllner 6:0 6:1
Semifinále - AHM – Marc Rath 6:3 6:3
Finále - AHM – Nico Reissig 6:4 6:2

Tip: Haider Maurer Kurz: 1.68 SK: T....
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.07.2011, 11:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

novalis napsal:
Tip: Haider Maurer Kurz: 1.68 SK: T....


Haider Maurer 7-5 6-2
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 13.07.2011, 19:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
KO Pervak 2:0 @2.20


Mladá Slovinka Kolarová ukázala, že nemá ráda, když ji někdo podceňuje, za což se jí na dálku omlouvám. První půlku zápasu byla lepší hráčkou, k čemuž jí Pervak ochotně napomáhala zbytečnými chybami a hlavně zbytečnými dvojchybami v důležitých chvílích, a za stavu 6:4 5:2 to vypadalo na další propadák nasazené hráčky. Nicméně pomalu, ale jistě začal Kolarovou dohánět strach z vítězství, což bylo doprovázeno i četnými výbuchy vzteku a mlácením raketou o zem, za což dostala i jeden trestný fiftýn, když mrštěná raketa odlétla až do diváků Smile Pervak nakonec ubránila 4 mečboly na vlastním servisu za stavu 5*:6 a v tiebreaku čelila dalším dvěma. Ten první přežila po neuvěřitelném zkratu Kolarové, která nalitou smeč na síti poslala nepochopitelně do deblového koridoru a druhý odvrátila sama Pervak křižným prohozem, který se povede tak jednou dvakrát za sezónu. To už bylo na Slovinku příliš a do konce zápasu se nevzpamatovala, stejně jako asi 2 další rakety, které rozmlátila. Každopádně si ní rád vzpomenu na nějakém příštím juniorském Grand Slamu, protože s tímhle výkonem by mohla mít zajímavé šance.

Pervak - Kolar 4:6 7:6 6:2

Hu napsal:
KO Halep - Bammer Under 20.5 @1.90


Halep vedla v prvním setu 5:2* a měla v mezihře viditelně navrch, diktovala většinu výměn a nevypadalo to nějaké větší obtíže. Sice set neodservírovala za stavu 5*:3 a nechala se brejknout, ale brejk si hned vzala zpět a ve druhém setu pokračovala se stejnou převahou. V prvních třech servis gemech druhého setu vyhrála 12 z 13 bodů a naopak při servisu soupeřky zlobila. Za stavu 1*:2 ještě Bammer servis přes několik shod ubránila, ale ten příští už ztratila a Halep šla servírovat za stavu 6:4 4*:2. A to bylo tak nějak vše. Pak jí cvaklo v řepě, udělala 3 dvojchyby v řadě, ztratila jeden servis, druhej servis, set, další servis... a celý to vyřešila dvojchybou za stavu 6:6 v TB třetího setu.

Bammer - Halep 4:6 7:5 7:6

Hu napsal:
OK Bondarenko @2.390
OK Bondarenko 2:0 @3.25


Larsson byla bez šťávy a po prvním setu už se na to vykašlala...

Bondarenko - Larsson 7:5 6:0
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 0:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Parmentier - Errani... Palermo je pro Errani jedním z jejích nej turnajů. 2007 - semifinále, 2008 - titul, 2009 - finále, 2010 - čtvrtfinále, celkem v hlavní soutěži turnaje 15:3! Parmentier by měla být ideální soupeřka. Jednak jejich poslední 2 vzájemné zápasy, kde Errani ztratila 5 resp. 3 gemy, ukazují, že Parmentier nemá patřičnou kvalitu, aby se vypořádala s urputnou a otravnou obranou soupeřky a druhak má Parmentier v nohách z poslední doby velkou zápasovou porci. Ve francouzském Biarritzu odehrála během 4 dní 4 zápasy, z nichž si pouze v jednom vystačila s dvěma sety a po přesunu do Itálie si hned naložila 2 a čtvrt hodiny trvající dostaveníčko s Craybas, která dokázala ve třetím setu vyrovnat z 0:4 na 4:4 a Parmentier se ještě musela ohánět, aby zápas zachránila.

Errani 2:0 @1.61
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 9:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Stakhovsky - Del Bonis ... Stakhovsky je klasický hráč na rychlé povrchy, tam může uplatnit styl servis-volej, na kterém jeho hra nejčastěji stojí. Jakmile se dostane na pomalejší povrch, jeho nebezpečnost klesá, o čemž nejlépe hovoří kariérní statistika z antuky 52/59. Letos je na antuce 8/6, když 4 výhry urval v TB třetího setu a z toho 2 v Madridu, který má s antukou společnou jen barvu. V prvním kole ve Stuttgartu potřeboval bezmála 3 hodiny na Jaroslava Pospíšila, přes kterého nakonec přešel opět až v TB třetího setu. Del Bonis toho na okruhu v karéře zatím tolik neodehrál, jeho účasti na turnajích ATP byly spíše kusovky, nicméně ve Stuttgartu se zatím tváří velmi schopně. V dosavadních 4 zápasech neztratil ani set a servis v nich ztratil dohromady pouze jednou, a to hned v prvním kvalifikačním kole proti Thurnerovi. Proti Ejupovicovi, Knittelovi i Florianu Mayerovi už dokončil zápas bez ztráty servisu.

Jelikož ATP nesleduju tak podrobně, nejsem si jistý, zda se i tenhle turnaj nehraje v hale jako turnaj žen, nebo někde, kde je zatahovací střecha, nicméně pokud ne, pak je to určitě plus pro Del Bonise, protože po dešti bude kurt mokrý, míč se nacucne a to rozhodně neprospívá rychlé hře, a tedy Stachovskému.

Del Bonis @2.150 Tip na Yetiho
afloat
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.1.2006
Tipy a sázky: 195
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 10:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

nemaju tam strechu Wink
Warder
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.2.2007
Tipy a sázky: 52
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 10:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chtěl jsem se zeptat ohledně Errani, jestli nemáte někdo bližší info, proč skrečovala v Budapešti.. Nic konkrétního jsem se nedočetl, pouze to, že skrečovala kvůli "severe pain".. To je to jediné, co mi dělá v tom zápase vrásky, ale asi by to mělo být v poho, když přejela v 1.kole kulikovou.

P.S. V Německu se hraje normálně venku, žádná hala Wink
afloat
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.1.2006
Tipy a sázky: 195
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 10:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

errani skoncila kvoli vycerpaniu a krcom z tepla...
v tom zapase mala ale niekolko MP ktore nepremenila, tak sa slo do 3. setu a tam uz ledva stala, potom po jednom svojom podani chytila silny krc do stehna a potom ju uz len celu ladovali...
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 10:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za info o Stuttgartu thumbleft
Warder
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.2.2007
Tipy a sázky: 52
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 11:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky Wink
afloat
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.1.2006
Tipy a sázky: 195
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 11:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

moze mi niekto vysvetlit co si dokazuje Lopez na challengri v kolumbii Question Question
Kuba8
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.6.2011
Tipy a sázky: 13
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 11:08 Předmět: Dnešek
Pište tipy na sázení
Citovat

Za mě dneska rozhodně Youzhny.

Dále hraju Cirice jako nepochopitelnýho outsidera, v takovém kurzu.

Pak si zahraji Mayr+Hájek
Very Happy
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 12:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Když jsem se teď hlouběji zamyslel nad zápasem Meusburger - Bammer, i s ohledem na drop kurzů směr Meusburger, napadla mě následující scifi myšlenka:

Bammer se do turnaje nakonec dostala přímo díky svému postavení v žebříčku, nicméně před startem turnaje to spíš vypadalo, že jí to stačit nebude. Organizátoři turnaje jí tak nabídli divokou kartu, ale tu odmítla s tím, že nechce brát šanci mladším hráčkám. Meusburger zde z loňského roku obhajuje semifinále, což pro ni jako pro ITF hráčku znamená docela dost bodů, zatímco Bammer už nic obhajovat nepotřebuje a pokud se znovu rozhodne nebrat šanci mladším hráčkám... tak by to mohlo znamenat, že by mohla Meusburger pustit do dalšího kola. Přeci jen Bammer už si své velké vítězství odbyla v prvním kole...
afloat
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.1.2006
Tipy a sázky: 195
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 12:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
Del Bonis @2.150 Tip na Yetiho

skvely tip aj analka Exclamation good job
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 13:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dobrá práce Hu s tím Del Bonisem... Klobou dolů a ta Meusburger to vypadá taky dobře... Asi trochu polechtám, kurz tam je lákavý k okolnostem.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 13:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

@afloat & @novalis díky thumbright

Osobně se do toho zápasu pouštět nebudu, páč jsem Meusburger v předešlých zápasech neviděl a z dřívějška ji mám zapsanou jako kopyto... a hlavně hodnota kurzů už asi dávno odtekla do nějaké odpadní jímky. Nicméně GL odvážnějším Twisted Evil

@Alonzo_Mourning, dobrý postřeh. Na tennisexploreru ten zápas vůbec nemají uvedený.
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 17:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Teď se probudím z odpolední siesty a a Musburger 6-2 6-1?

To byla Bammer tak odevzdaná?

Tady když se spojí hlavy, tak se dají vařit neskutečný peníze
Laughing

t0m
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 18:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

klobouk dolů pánové, dneska jsem se Vašima tipama inspiroval a nádhera notworthy Smile
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 19:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
OK Del Bonis @2.150


Del Bonis - Stakhovsky 6:4 6:3

Hu napsal:
OK Errani 2:0 @1.61


Je to nesmírně osvěžující být taky jednou na správné straně tradičního WTA zvratu. Errani prohrávala v prvním setu 2:5 15*:40, ale soupeřka se naštěstí včas změnila ve velkovýrobnu nevynucených chyb a prohrála 11 z následujících 12 gemů.

Errani - Parmentier 7:5 6:1

novalis napsal:
To byla Bammer tak odevzdaná?


Meusburger byla lepší a hrála velmi dobře, takže by asi vyhrála v každém případě. Bammer dost chybovala, některý údery byly hodně odfláknutý a protože na druhé straně nestála Halep, nemohla pomýšlet na víc než na 3 hry.

t0m napsal:
klobouk dolů pánové, dneska jsem se Vašima tipama inspiroval a nádhera notworthy Smile


Gratulace, slyšel jsem, že budeš sponzorovat příští tenisovou soutěž Cool
afloat
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.1.2006
Tipy a sázky: 195
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 23:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak mam na zajtra sirsi vyber:
del Bonis
Ferrero
Mayr
Hercog
K Bondarenko

a do kombika by som skusil
Pironkova
Stebe
Giraldo

nejake vyhrady?
midin
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.7.2011
Tipy a sázky: 3
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 23:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Za me:

hidalgo
aspelin/siljestrom
kubot
ferrero
pervak
begu
rada9
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.8.2007
Tipy a sázky: 445
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 65.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 14.07.2011, 23:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Maximo gonzalez má hrát kvaldu na hamburg . řekl bych že jí dá přednost před 4hrou co myslíte.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy