Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
European Trophy 2011 + Red Bull Salute 2011
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 24.07.2011, 10:46 Předmět: European Trophy 2011 + Red Bull Salute 2011
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak u Niké měli odvahu již vypsat kurzy.
https://www.nike.sk/app/kurzovaPonuka/iframeRememberM/sutaz/4366/?odohrane=false&order=IMP_A


Dle mého názoru velká loterie. Snad ten kurz na Belasi se mi zdá dost nízký a tedy kurz na KalPu by mohl mít hodnotu. Oba týmy skončily ve svých rajónech hodně podobně - jak v ZČ, tak oba shodně vylítli v 7. zápase ČF. A když k tomu přidám vyšší kvalitu SM-Liigy...

Případně 1 DNB na Motor - Plzeň v Budějicích v zákl. hrací vyhrála za posledních pět let jen 2x.


Naposledy upravil Frick dne 8.12.2011, 23:48, celkově upraveno 1 krát.
pecak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.7.2007
Tipy a sázky: 764
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 13.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.07.2011, 18:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vidím,že vlákno European Trophy bylo slavnostně založeno. Ani jsem si nevšimnul,že kurzy už máme na světě,tak je od čeho se odrazit,odrážet.
Frick sdílí názor, že je to pro něj velká loterie, pro mě zase tak nějak ne. Určitě jsou tam pěkné zápasy i v úvodním kole.
Vienna má hned na začátek 3 zápasy doma, hostí Oulu, Kaipu a Mannheim. Na analýzy a rozbory je příliš brzy, ale hooodně posílila. Do brány přišel Diviš, do obrany američan Insana a do útoku kanaďan Kavanagh. Letos bude zdárně sekundovat Salzburgu. Takže si myslím, že v těchto třech zahajovacích duelech nějaké body určitě získá.
Rozbory a další informace snad později
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 31.07.2011, 15:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na prví pohľad by bol pre mňa hratelný zápas Vienna-Oulu 2 (1.9). Videl som hrať Viennu naživo minulu sezonu u nás (prípravný).Ale každý zápas je iní. Rolling Eyes Neukázali nič a dostali výprask. Uvidíme ako sa zohraju tuto sezonu.
pecak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.7.2007
Tipy a sázky: 764
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 13.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 7:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Djurgarden – Slavie Praha
11.8.2011 – 19.00, Hovet
Tak a máme to tady. Konečně jsme se dočkali druhého ročníku Evropské ligy. Lépe řečeno European Trophy. Účastní se týmy Česka, Něměcka, Rakouska, Slovenska, Finska, Švédska. Chybí týmy Švýcarska a Norska. Slavie Praha zahájí trip ve Švédsku. Postupně se utká s Djurgardenem, Lulelou a finským TPS. Tři zápasy ve 4 dnech, navíc cestování. Pro Slavii to bude velká škola a ohromná zkouška. Djurgarden nikam necestuje a první tři zápasy hraje doma. Kromě Slavie přivítá ještě Spartu a rakouský Salzburg. Djurgaden loni skončil ve švédské lize ve čtvrtfinále, v loňské European Trophy se mu vedlo tak nějak střídavě oblačno. Z osmi zápasů vydolovali 12 bodů a ve skupině skončili na pátem nepostupovém místě. Slavie se loni European Trophy neúčastnila, letos je to pro ni premíéra. S jakým koncem a výsledkem to teprve uvidíme. Tým Djurgardenu před letošní sezonou opustil golman Owuya, jenž zamířil do AHLToronto Marlies. Druhý golman, golman Riderwall zamířil do Timry. Ovšem do brány přišla dobrá náhrada, přichází Wesslau, který za Djugarden už několik desítek zápasů odchytal. Loni působil v AHL. Slavii po minulé sezoně opustili opět zkušení hráči jako Žižka, Vondrka, Adam Svoboda. Přichází se Sparty Tomáš Kůrka. Vladimír Růžička bude stavět na Kopřivovi, obránci Kadlecovi, Vašíčkovi. Mezi zkušené útočníky patří Kůrka, Tomica. A pak spousta mladíků, stejně jako loni. Slavie dostane v letošní European Trophy pěknou školu, na mezinárodní měření dle mého názoru nemá mančaft. Oba mančafty mají za sebou jeden přípravný zápas. Minulý čtvrtek Djurgarden porazil Oskarshamn 4:2. Slavie si doma poradila s Libercem 5:3. Nějaký bodík by snad mohli získat pouze v zápase s TPS, ve Švédsku bodovat nebudou. Proto mě velmi mile překvapil kurz na Djurgarden. Kurz se pohybuje okolo hranice 1.7 což je pro mě lukrativní. A nepohrdnu ani handicapem -1.5.
Tip, výhra Djurgardenu po 60.minutách, kurz bwin 1.75
Tip, hcp -1.5 Djurgarden, kurz bwin 2.30
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 9:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já bych byl opatrnější..... Razz
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 9:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frick napsal:
Já bych byl opatrnější..... Razz


Je mi to jasné, ty budeš hodně opatrný sázkař Laughing
pecak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.7.2007
Tipy a sázky: 764
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 13.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 9:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

to Frick:Jako já nevím k čemu jsou dobré takové příspěvky, takové výkřiky do tmy?stejně jako včera.Tak napiš sakra aspoň důvod proč?Proč bych měl být opatrnější?dej souhrn důvodů proč a né takové suché konstatování, které je úplně k ničemu. Buď opatrnější,protože je Růža starý lyšák,jiný důvod mě nenapadá. snad mě přesvědčíš o opaku.
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 9:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, ten Djurgarden vypadá fakt dobře. Slavia určitě nasadí zas ty svoje mladíky Laughing Ani by moc nevadilo, kdyby je dal do hry i Djurgarden, bo švédští mladíci jsou prostě jinde než ti naši, viz poslední drafty do NHL.

Líbí se mi Farjestad, který doma nastoupí proti Salzburgu. Souboj dvou mistrů svých zemí. Domácí mají nějaká zranění: Rickard Wallin, Jonas Brodin, Martin Sevc, Jonas Frögren, Christopher Nihlstorp. Fredrik Sjöström ještě nebude hrát, ale měl by být ready na sobotní zápas proti loňskému vítězi. Salzburg taky nepřijede kompletní, chybí: Marco Brucker, Andreas Kristler, Giffen Nyren. Navíc v létě odešli dva nejproduktivnější hráči včetně golmanské jedničky. Jeho následovníky budou golmani z nižších amerických soutěží, jeden z NCAA a druhý z AHL. I domácí ztratili golmanskou jedničku, Salák podepsal smlouvu s Blackhawks. Ještě bych zmínil odchody obránce Junlanda a útočníků Prestberga a Axelssona. Dneska by se měla v bráně představit nová akvizice švédského celku - Fredrik PW, který dobře odchytal první přípravný zápas proti Leksandu, jenž Farjestad vyhrál 2-1 na nájezdy. Tomuto utkání nepřikládám až takovou váhu, jednalo se o první zápas, hráči si zvykali na výstroj, brusle apod. Salzburg prohrál s Omskem 2-3, když na konci zápasu dvakrát skoroval. Pro mě jasný rozdíl mezi mužstvy, loni Salzburg hrál čtyřikrát proti švédským soupeřům a čtyřikrát prohrál. Ještě jsem četl, že Salcburk přiletěl s 24 hráči a průměrný věk se pohybuje kolem 23 let, což je dost málo. I když někteří bojují o smlouvu, nevěřím, že by zde vyhráli.

Tip: Farjestad @ 1,6 Ladbrokes 5/10
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 10:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Další utkání, které mě zaujalo je mezi Slovanem Bratislavou a Kalpou Kuopio. Nechápu favorizování domácího celku. Kromě domácího prostředí pro ně nic nehraje. Podle mě mají horší kádr, v přípravě prohráli třeba s Kometou a porazili Olomouc 3-1. Sám trenér po zápase s Olomoucí prohlásil, že se sehrávají, vyměnili polovinu kádru a na ledě se hledají. To je jenom 5 dnů zpátky, což není moc. Proti nim se představí finský tým, který přiletěl už včera, což taky svědčí, že se chtějí pořádně na utkání připravit. Kalpa v prvním zápase sezony porazila Karpat 2-0 a svého soupeře přebruslili a byli lepší. Prý Oulu přestříleli 40-18 Exclamation Bohužel jsem nenašel sestavu, ve které přijeli ale údajně se představí na ledě i spolumajitel Sami Kapanen. Pro mě je favoritem hostující celek, finské týmy jsou hodně bruslařsky zdatné, což bude domácím podle mě činit velké problémy.

Tip: Kalpa @ 2,75 bet-at-home 5/10
sarabia
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.4.2005
Tipy a sázky: 228
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 10:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

elnino9 napsal:
Další utkání, které mě zaujalo je mezi Slovanem Bratislavou a Kalpou Kuopio. Nechápu favorizování domácího celku. Kromě domácího prostředí pro ně nic nehraje. Podle mě mají horší kádr, v přípravě prohráli třeba s Kometou a porazili Olomouc 3-1. Sám trenér po zápase s Olomoucí prohlásil, že se sehrávají, vyměnili polovinu kádru a na ledě se hledají. To je jenom 5 dnů zpátky, což není moc. Proti nim se představí finský tým, který přiletěl už včera, což taky svědčí, že se chtějí pořádně na utkání připravit. Kalpa v prvním zápase sezony porazila Karpat 2-0 a svého soupeře přebruslili a byli lepší. Prý Oulu přestříleli 40-18 Exclamation Bohužel jsem nenašel sestavu, ve které přijeli ale údajně se představí na ledě i spolumajitel Sami Kapanen. Pro mě je favoritem hostující celek, finské týmy jsou hodně bruslařsky zdatné, což bude domácím podle mě činit velké problémy.

Tip: Kalpa @ 2,75 bet-at-home 5/10



zachytil som ze do 2 rokov sa chcu byt o majstra, suhlasim s tipom, videl som supisku slovana a vyzera dost biedne, kvalita lig hovori jasne pre hosti,

zostava slovana

Brankári: Tomáš Pék, Branislav Konrád, Filip Orčík
Obrancovia: Lukáš Bohunický, Ivan Ďatelinka, Martin Štajnoch, Eduard Šedivý, Michal Dobroň, Ivan Švarný, Maris Jass, Ondrej Janík, Lukáš Kozák, Peter Frühauf, Patrik Luža, Peter Trška
Útočníci: Martin Sloboda, Tomáš Bulík, Michal Hudec, Martin Kalináč, Roman Kukumberg, Michal Macho, Andrej Kudrna, Martin Bakoš, Libor Hudáček, Jakub Cíger, Jozef Balej, Miroslav Preisinger, Dávid Buc, Dávid Skokan, Ján Lipiansky
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 11:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Určitě bych se vyhnul utkání Sparta - HV71. Sparta v přípravě po dvou porážkách, kdy hráli mladí, porazila Boleslav jen 1-0. Proti ní už nastoupilo zřejmě to nejsilnější co může Jandač dát do kupy. Gol padl až v závěrečných minutách. Naopak hosté asi ještě přípravný zápas neodehráli ani jeden. Alespoň jsem ho teda nenašel. V létě jim odešla celá jedna lajna (počítám ty důležité hráče): obránci Hietanen s Puistolou a útočníci Thornberg, Laine a Beech. Navíc Karlsson odešel trénovat Mytišči. Samozřejmě některé příchody jsou též zajímavé, např.: Welch, Krog a Joensuu. Ale kdo ví, v jaké přijedou formě a asi budou nerozehraní. Sám jsem na to zvědav.
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 11:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frolunda dnes na svém ledě přivítá obhájce trofeje - Eisbaren Berlin. Pro oba týmy to bude zřejmě první zápas v této sezoně. Švédský tým loni skončil v ET na pátém místě ve své skupině. V létě přišla dost velká obměna. Odešli oba golmani, pět obránců a čtyři útočníci. Samozřejmě, že jich taky dost přišlo, Olimb a Pettersson z AHL či von Gunten z Klotenu a Eriksson z Norimberku. Kde vidím největší problém je pozice brankáře. Hellberg je ročník 91, Andersen 89. A to je fakt hodně málo. Ještě když Andersen přichází z dánské ligy a Hellberg z Allsvenskan. To je dost podstatný rozdíl, navíc oba jsou zranění day to day. Je otázkou kdo nakonec nastoupí. Každopádně v brankovišti budou mít asi problémy. Eisbaren po loňském úspěchu na ET pokračoval i v DEL a získal další titul. Z odchodů stojí za zmínku snad jen obránce Walser, jenž si to zamířil do Rapperswil. Příchody jsou ale určitě zajímavější: z Novokuzněcku přichází obránce Angell, z Augsburgu hoodně ofenzivní duo Tallackson+Olver. Z AHL ještě dorazil Talbot a vypadá to na hodně silnou ofenzivu. Jejich trenér řekl, že cílem je obhájit vítězství z loňského roku a že můžou porazit každého. Zní to sebevědomě, ale v jejich případě se nedivím a dnes můžou uspět, dávám jim rozhodně větší šance než jak jsou vypsané kurzy.

Tip: Eisbaren @ 3,05 bet-at-home 5/10
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 11:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zbylé dva zápasy mě moc nezajímají, takže nechám aktivitu na někom jiném. Pokud se teda někdo najde Laughing

Budu rád, když se co nejvíc lidí zapojí do diskuze Wink Jak to dneska vidíte Vy Question Question
ggaazzaa
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.8.2004
Tipy a sázky: 966
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 14.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 12:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak nechtel bych se svymi znalostmi poustet do obsahlejsich rozboru jelikoz bych nedosahl urovne Ela ani Pecy, kazdopadne po tom co jsem si tu precetl mi jako tip dnesniho dne vychazi KALPA Exclamation

Dekuji, du to nalozit Cool
pecak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.7.2007
Tipy a sázky: 764
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 13.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 12:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jejda,jejda...taky je najednou tolik lichotek (smích)... Když se tak na to dívám, ten bet proti Slovanu Bratislava by nemusel být vůbec špatný.Škoda,že pinna nemá DNB. Ještě jeden malý poznatek z minulého ročníku ET. Mančafty střídali golmany, v prvním matchi většinou chytali jedničky, v dalším šli proti sobě dvojky. takže sledovat to v dalších kolech, slavia třeba bude hrát v sobotu další zápas proti týmu Lulea.A pro ně to bude první match v ET.Na to je potřeba se taky zaměřit a to u všech týmů,může to být rozhodující faktor.
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 15:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vypadá to tady moc pěkně. Mně se líbí Kuopio a Eisbaren, tohle určitě zkusím. Jen tak dál, ať to padá pěkně!
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 19:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Noo tak Eisbaren nebyl dobrý tip Twisted Evil Už 0-4 Exclamation Sorry Embarassed
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 19:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nooo ta Kalpa si snad dělá srandu Twisted Evil Twisted Evil

Tři minuty do konce inkasovat, hlavně že měli tři minuty předtím golovku Embarassed

Farjestad tlačí a nemůže skorovat Crying or Very sad Samé lepší výsledky, aspoň Ti Djurgarden pecaku dělá radost, mně to jde celé do kytek
ggaazzaa
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.8.2004
Tipy a sázky: 966
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 14.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 20:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak Kalpa to trochu posrala ale ne az tak moc Cool
https://www.chance.cz/cs/chance/tiket-vyhledavani/?cislo=99180742640&kod=142318
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.08.2011, 6:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No cement radši puke_l Všechno na levačku, proč to vlastně píšu Evil or Very Mad

Skvělé tipy pecaku thumbleft GL o víkendu
sarabia
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.4.2005
Tipy a sázky: 228
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.08.2011, 7:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

vcera ten slovan totalne prepadol, Kalpa si spravila exibiciu a takto dopadlo ....

vysledok mal byt tak 5:1 pre hosti
pecak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.7.2007
Tipy a sázky: 764
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 13.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.08.2011, 7:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky kamaráde. Nevěš hlavu... První vlaštovka jaro nedělá. I dnes jsou na programu interesantní přípravné zápasy. Zítra pokračujeme European Trophy. Takže snad opět něco rozebereme, je toho dost, než se tím člověk probereme, než něco zanalyzuje to taky chvilku trvá. Mrknu na to a pokud se mi bude něco pozdávat zajímavého, tak to sepíšu.
to sarabia: ale takový je život, mělo nemělo... Kdyby... prostě na to se nehrálo, nehraje a nikdy hrát nebude. Je potřeba to taky tak brát.
pecak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.7.2007
Tipy a sázky: 764
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 13.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 8:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Slovan Bratislava – Karpat Oulu
13.8.2011-18.00, Bratislava
V sobotu pokračují dění dalšími zápasy ve skupinách ET. V jedné z nich přivítá ve Slovnaft aréně domácí Slovan hosty z Oulu. Ve čtvrtek si překvapivě slovenští hokejisté poradili s Kaipou 2:1 po nájezdech. Kurzově byli favoritem domácí, herně nikoliv. Zajímavý a vypovídají je poměr střel. Slovan vystřelil 19x, hosté 43x. Vyloučení 8:5. Slovan teď neprožívá šťastné období, loni vypadl již ve čtvrtfinále domácí soutěže a před sezonou nastala docela výrazná obměna kádru. Odešli Šatan,Vaic, Kapuš, bratři Hunové. Přichází Uram, Hudec, Balej, Švarný. Pro mě Slovan nemá mančaft na mezinárodní měření, stejně jako pražská slavie. Pokud trenér Mikeš dodrží nepsané pravidlo a bude střídat golmany, tak do brány by v sobotu měl jít 20-letý Pek. Mladý golman, bez větších zkušeností s dospělým hokejem. Chytal většinou za juniory. Loni odchytal v dresu Slovakia U 20 15 zápasů, úspěšnost zákroků 86,7%, průměr 5.38 obdržené branky na zápas. Strašná čísla. Karpat včera podlehl Vídni 3:2 na nájezdy a jak jsem říkal, že Vídeň doma před tripem nějaké body uhraje, tak se tomu stalo již v prvním zápase. Zápas to byl hodně vyrovnaný, střely na bránu v poměru 42:37. Ovšem vyloučených bylo jako máku. Před sezenou z karpatu odešlo hodně hráčů, např. Tenkrát, Rosa, Sičák. Přišli Vondrka, Eklund, Haataje. Oproti loňské sezoně asi oslabení kádru. Pokud bude fungovat to zmíněné pravidlo o střídání brankářů, tak do brány by měl jít za hosty 21-letý Karhunen. Ten za Karpat již loni odchytal v lize 13 zápasů, v ET zápasy dva. Tudíž zkušenější než jeho slovenský kolega. Pro mě jsou v sobotním zápase favoritem hosté, uvidíme jaké budou kurzy.
Tip, výhra Karpatu po 60.minutách, kurz bwin 2.35

Vienna – Kaipa

13.8.2011-20.00 Vienna
Druhý match, duel mezi Vídní a finskou Kaipou. Finský mančaft nemusí dalece cestovat, jenom se přesune o pár desítek km na západ. Kaipa včera přehrávala Slovan Bratislava, ovšem na své konto si připsala pouho pouhý bod. Pro hosty trip zítřejším zápasem končí a pak se přesouvají domů, kde budou hostit dva české mančafty. Budějovice a Plzeň. V Kaippě bylo po loňském vyzaření ve čtvrtfinále menší zemětřesení, několik hráčů se v kádru vyměnilo. Zda k lepšímu nebo horšímu se teprve uvidí. Co se týká změny golmanů v zítřějších zápasech, tak za svým tvrzením si pořád stojím a tak by za domácí tým měl v bráně nastoupit 24 letý Stefanizsin, jenž má zkušenosti z něměckého Iserlohnu. Za hosty by měl jít do brány včerejší náhradník, 22-letý Oinonen. Vídeň před sezonou posílila, vyměnila oba dva brankáře,Diviš v bráně to je kvalita. Celkově by Vídeň měla být silnější než loni a Salzburgu by v rakouské lize měla zdárně šlapat na paty. Včera utkání s Karpatem sledovalo skoro 5 tisícovek diváků, slušná návštěva. Zítra budou očekávat od svého mužstva stejnou podívanou. Kaipa jak jsem již zmínil míří k zápasům domů na sever, vídeň naopak doma ještě přivítá v neděli něměcký Mannheim. Pro Mannheim to bude zahajovácí zápas ET, pro Vídeň 3 zápas ve 4 dnech. Být v kůži trenéra, tak se více soustředím na souboj s Mannheimem, kde budou mít větší pravděpodbnost k zisků bodu či bodů. Proti Kaipe si na své konto nepřípíší bod žádný.
Tip, výhra Kaipy po 60.minutách, kurz sportingbet 2.10

Lulea – Slavie Praha

13.8.-18.30, Lulea
Pro domácí hráče je to zítra teprve utkání v sezoně. Pro hráče Slavie to bude letošní třetí utkání. Dalo by se říci výhoda na straně hostů. Možná, že ano. Možná, že ne. Slavie v úvodním zápase ET prohrála na ledě Djurgardenu 5:2. Hráči si zejména stěžovali na široké hřiště, že všude to měli daleko. Djurgarden skvěle využíval přesilové hry, dva goly padají i na vrub golmana Kopřivi. To, že Slavie nemá mančaft na mezinárodní měření, to už jsem tady psal. V neděli je čeká další zápas, budou měřit síly proti TPS. Snad tady by mohli nějaký ten bodík uhrát. Zítra velmi velmi těžko. Lulea nepatří mezi nešpičkovější švédské týmy, ale… Pořád je to houževnatý švédský mančaft. Slavie musela cestovat ze Stockholmu ještě více na sever. I když to zřejmě bude vyrovnanější než byl ze strany Slavie proti Djurgadenu, přece jenom si na širší kluzoště již mohli zvyknout, dnes na něm trénovali. Růžička nějakou taktiku vedoucí k úspěchu nachystá. Já se domnívám, že to i přesto nebude stačit a Lulea si na své konto přípíše vítězství.
Tip,výhra Luley po 60.minutách, kurz sportingbet 1.67

Ode mě tak nějak vše. Z dalších zápasů bych se vyhnul Djurgardenu, mám takového tušáka, že Spartička by boda urhát mohla. Helsinki by měli porazit Jokerit, tento zápas jsem měl také v merku, ale nakonec jsem dal od něj ruce pryč. Tak a už stačilo…. Ještě štěstí, že jsem to stačil vsadit včera, jelikož všechny kurzy šly dolů…
Ronisek
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.10.2008
Tipy a sázky: 1154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 67.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 9:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frölunda - Salzburg pro mě jasná 1 a za kurz 1,65 to hraju všemi deseti....Frolunda přejela eisberen je pravda že Salzburk přejel 4-0 farjestadt ale celý zápas byli horším týmem....tipuju výsledek tak 4-1
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 9:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ou...

Už jsem tam ten Djurgarden naložil... brilsmurf

Ale tak Sparta vyhučela doma, musela se přesunout, DJU je zabydlenej a Sparta je horší než Slávinka. To by mělo vyjít. Smile
pecak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.7.2007
Tipy a sázky: 764
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 13.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 10:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A opět tam rvete pro mě úplně nesmyslně ty nejmenší kurzy. Djurgarden+Frolunda... Ale jo beru to, každého věc.
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 10:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Asi zkusim si zahrát Kometu 1X, v přípravě docela slušný, ve svym království by něco proti těm Švédum urvat měla.
Cenda
Sázkař - Moderátor K2
Sázkař - Moderátor K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.2.2008
Tipy a sázky: 351
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 11:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

pecak napsal:
A opět tam rvete pro mě úplně nesmyslně ty nejmenší kurzy. Djurgarden+Frolunda... Ale jo beru to, každého věc.

Pecak super analýzy Wink Ale nejde úplně o to, že kluci dávají zápasy s menšími kurzy, ale hlavně aby jim vyšli. Už předtím si na to narážel, nejde o to přece uhodnout největší kurz Cool
Jinak odvádíš skvělou práci..
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 11:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A ještě ke Slavii - copak nevíte, že Slávka se často po debaklu dokáže vzchopit? Třeba 2. semi v Psinci. Taky byste si na Slavii nevsadili...
Ronisek
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.10.2008
Tipy a sázky: 1154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 67.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 12:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

pecak napsal:
A opět tam rvete pro mě úplně nesmyslně ty nejmenší kurzy. Djurgarden+Frolunda... Ale jo beru to, každého věc.
když to srovnám s luleou tak kurz o 2 setiny menší apro mě jednoznačně zápas kterýmu věřím Wink
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy