Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Czech - T.... Extraliga - 2011/2012
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 11.09.2011, 14:15 Předmět: Czech - T.... Extraliga - 2011/2012
Pište tipy na sázení
Citovat

Česká T.... Extraliga - 2011/2012



Oficiální stránka českého hokeje | Přestupy | Výsledky | Tabulka | Přátelské zápasy

Týmy pro sezónu 2011/2012:
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav
HC BENZINA Litvínov
HC ČSOB Pardubice
HC Energie Karlovy Vary
HC Kladno
HC Kometa Brno
HC MOUNTFIELD České Budějovice
HC Oceláři Třinec
HC Plzeň 1929
HC Slavia Praha
HC Sparta Praha
HC Vítkovice Steel
PSG Zlín


Naposledy upravil propitak dne 18.01.2012, 9:11, celkově upraveno 1 krát.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 11.09.2011, 14:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hádky a strkanice jsou ve FANS fóru, zde prosím diskusi a tipy k hokejovým zápasům, díky.
Avalanche
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.3.2004
Tipy a sázky: 4463
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.09.2011, 14:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1. KOLO



První kolo bude sázka do loterie jako vždycky. Pokusím se tedy shrnout změny v kádru jednotlivých týmů.


V Budějovicích žádné velké kotrmelce v přestupech nevznikly. Tzn. tým výrazně neposíl ani neoslabil. V podstatě zůstává ve stejném složení. Co je určitě pro fanoušky příjemné je fakt, že se vrátil Sailer z hostování z Karlových Varů, který je dle mého názoru ikonou tohoto týmu z jihu Čech. Síla Budějovic určitě bude především na domácím ledě. Ambice? Dle mého určitě ty nejvyšší. Osobně tipuji čtvrtfinále play off jako vloni. Zde jejich cesta skončila po souboji s Vítkovicemi (2-4). Prolomí hranice čtvrtfinále?


Boleslav rozhodně na poslední sezonu bude chtít rychle zapomenout. Nicméně tento tým obměnil kádr dost výrazně. Hodně hráčů tým opustilo, hodně hráčů přišlo. Co to s týmem udělá je vždy hodně ve hvězdách. Nicméně jména jako např. Výborný, Plodek, Balaštík slibují zlepšení. Bude tomu však opravdu tak? Těžko říci, hráči mají dle mého názoru svá nejlepší léta za sebou a těžko říci, zda se ještě jejich plamen naplno rozhoří. Nicméně Boleslav vloni neunikla baráži a letos to odhaduji na podobná místa v tabulce. Úspěchem by bylo předkolo play off.


Liberec žádné přestupové šachy nezaznamenal. Velkou ztrátou je rozhodně odchod Hunkese do Lev Poprad. Je jasné, že KHL pro něj byla lákavějším angažmá. Mimochodem obránce Hunkes zaznamenal 19 bodů, což ho stavělo do druhé pozice mezi obránci v týmu. Jinak však Liberec tým udržel po hromadě a myslím si, že může myslet opět na play off. Tentokrát určitě bílé peklo bude chtít vidět min semifinále. Loňské vypadnutí se Slavií bylo hodně smolné a Tygři měli určitě na víc. Osobně tipuji, že play off jim neunikne už v přímém postupu, tj. do 6.místa v extr.tabulce.


Obhájce titulu zaznamenal uričté ztráty a to hned nejlepšího střelce základní části, tj. Martina Růžičku, který odešel na hostování do Chaborovsku (KHL). Dále odešel brankář Duba, ten však v týmu nebyl, vrátil se z hostování a opět odešel hostovat (Lev Poprad). Dále obránce Lukáš Krajíček (s 20 body druhý nejlepší obránce týmu), dále útočník Polák (s 36 body 5. nej týmu) do Klotenu, dále Zagrapan do Hamenliny. Příchody ze Slovenska jsou pro mě vělkou neznámou, tedy co se výkonnosti týče, vrátil se obránce Cartelli z hostování ve Slovanu Bratislava a přestoupila nová tvář útočník Michal Chovan ze Zvolena, který v tomto klubu zaznamenal 41 bodů. Jinak co se týče osobního tipu, moc Třinci nevěřím. Myslím si, že po titulu přijde trošku sezona horší. Osobně tipuji, že na čtvrtfinále to bude stačit. Nicméně mi něco říká, že do šestého místa v základní části to nebude.


Chemici loni postoupili do čtvrtfinále přes unavenou Plzeň v předkole play off. Tím nechci jejich umístění shazovat, ale letos to vidím na stejný boj, tedy o předkolo play off. Kádr opustilo na poměry Chemiků hodně opor a sice Peter Jánský odešel do Sparty (s 27 body 4.nej útočník týmu), dále Jakub Černý (se 14 body 9.nej), dále Jaroslav Kracík (se 14 body 11.nej), dále Ivan Švarný - druhý nejproduktivnější obránce týmu, brankářská jednička Hübl, a Kroupa s Vopatem ukončili aktivní kariéru. Trojice posil ze SR je pro mě trošku neznámá, Martin Hujsa, Slovan Bratislava, Ján Brejčák, Poprad a Martin Frolík, Košice - Ml.B. No uvidíme. Nicméně pro mě jsou Chemici spíše slabší než silnější a podle mě to letos nebude stačit ani na předkolo...


Energie toho loni moc neuhrála, vypadla v předkole play off a nutno říci, že ta sezona byla dosti rozpačitá. Se Slavií sice v předkole vypadla až v posledním rozhodujícím zápase, ale nutno říci, že Energie určitě měla více ambicí. Tým opustil zkušený Sailer (19b 7.), který se vrátil do Budějovic, brankářská dvojka Sáblík do Znojma, 3.nej obránce Michal Dobroň hostování Slovan B., 4.nej obránce Čutta do M.Boleslavi. V příchodech obránce Martin Gründling ze Skalice (14 bodů), hostování Bartánus ze Sparty (17 bodů z 50 zápasů). Nejvýraznější posilou je bezesporu obránce Gulaši ze Sparty (19 bodů). Toť vše. Uvidíme na co to bude stačit. Nicméně pokud tým začne od "kořenů" může pomýšlet na play off. Otázkou bude, jak se tým chytne. Loni to bylo hodně vyčpělé. Můj tip? Myslím si, že ve Varech asi budou bez play off, ale kdo ví....


Vítkovice zažily vloni skvělou sezonu a obhájit finále pro ně rozhodně nebude jednoduché. Změny v kádru rozhodně byly, tak jdeme na ně. Odešel útočník Rudolf Huna Lev Poprad - KHL (3.nej útočník 39b), další útočník Petr Vrána (5.nej útočník 29b), dále obránce Lubomír Vosátko do Znojma - loni odehrál jen 10 zápasů. Dalším odchodem je další útočník Roman Tomas do Ml.Boleslavi (10.nej 17b). Posily? Žádné výrazné nehledejte. Pro mě docela překvapení, nicméně může se zdát, že návrat Tomáše Káňy by mohl být mírnou posilou. Ale těžko říct, skončila mu smlouva, kdyby zářil, asi by byla prodloužena. Ale nechci mu křivdit. Nebo Juraj Štefanka z Ml. Boleslavi ? (12 b). Každopádně pro mě jsou Vítkovice letos určitě slabší a já to na finále nevidím. Ale do čtvrtého místa v základní části by to mělo stačit. V play off se může dít cokoliv, vidím to na semifinále.


Perníkáři v loňské sezoně určitě čekali více, především z toho důvodu, že smetli Zlín 4-0 a jako první postoupili do semifinále. Paradoxně mi přišlo, že jim to uškodilo, protože Vítkovice byly více rozehrané než Pardubice. Ale to je můj soukromý a čistě subjektivní pocit. Nicméně já očekával min. finále, to se však nekonalo. Odešel nejproduktivnější obránce týmu Mezei Branislav (15b) a 5.nej útočník Špirko Rastislav do Lev Poprad - KHL holt láká...Dále odešel 2. nej obránce František Kaberle a brankářská opora Adam Svoboda do Plzně. Z Oulu přichází obránce Sičák a více podstatného jsem toho nezaznamenal. No, pak mi to přijde jako mírné oslabení kádru....především vzadu tedy. No uvidíme, každopádně na play off by to mělo stačit, do šestého místa taky. Celkově? Myslím si, že čtvrtfinále.


Ševci loni vypadli hned ve čtvrtfinále a to dost rychle 0-4 s Pardubicemi. Zajímavé je, že Zlín překonal hranici čtvrtfinále naposledy v sezoně 2004-2005, to Zlín dokráčel až do finále. Nicméně od té doby max čtvrtfinále. Ševce opustil hostující brankář Duda, který odešel do Lev Poprad - KHL. Určitě ztrátou je odchod Balaštíka do Ml.Boleslavi (2. nej útočník 35b), dále odešel obránce Jan Svrček do Komety, Ivan Rachůnek do Sparty (3. nej. 34b). Posily? Přišel Petr Čajánek z Petrohradu, dále útočník Ondřej Veselý z Komety (3.nej týmu 21b). Myslím si, že odchody dokázalo vedení rozumně nahradit. Uvidíme, jak se bude dařit navrátilci Čajánkovi. Dle mého názoru bude letos ve Zlíně opět čtvrtfinále.


Slavia loni hrála tři velmi vyrovnané souboje v play off (včetně předkola), nakonec to stačilo na semifinále, což bylo dle mého názoru za možnosti tohoto týmu. Tím však nechci toto umístění jakkoliv ponižovat, naopak, trenér Růžička je prostě kápo, který dělá pro hokej všechno a je to prostě vidět. Dokáže z minima vytěžit maximum. Mě něco říká, že letos už to stačit nemusí. Opět další ztráty....Odešel nejproduktivnější hráč týmu Michal Vondrka do Oulu, dále odešel obránce Tomáš Žižka do Komety (12b). Do týmu přišel útočník Kůrka ze Sparty, který spíše paběrkoval v minulé sezoně, dále přišel z hostování obránce Jakub Šulc (4b). Slavii opustila další opora a mě to přijde, že je rok od roku slabší. Nevím jak dlouho bude Růžička schopný kouzlit, nicméně já se obávám, že letos to bude mírný propad v umístění. Slavia bude muset opět bojovat o play off a obávám se, že ten boj nevyhraje...Uvidíme.


Kometa loni skončila těsně pod čarou, což bylo velké zklamání především pro věrné fanoušky. Nejpodstatnější změnou je odchod nejproduktivnějšího hráče Marka Kvapila (46b) do Dynama Moska (KHL), dále odešel Ondřej Veselý 3.nej z 21b. Odešel obránce Houdek, dále 3.nej obránce Pavel Mojžíš (14b), dále Jiří Dopita (7b), Radek Procházka (9b), útočník Josef Balej (14b) do Slovanu B. Posily? Obránce Svrček ze Zlína, dále Juraj Valach (obránce) – Zvolen, Tomáš Žižka (obránce) – Slavia Praha, Leoš Čermák (útočník) – Nižnij Novogrod (KHL) a Andrej Podkonický (útočník) – Liberec (28b 5.nej). Nevím, jestli bude kádr vhodně doplněn o chybějícího Marka Kvapila. Nicméně tým bude hnán povětšinu sezony vyprodanou halou a to může udělat zázraky. Dle mého názoru by Kometa letos mohla sahat po větším úspěchu, ale uvidíme. Tipuji překvapení, čtvrtfinále play off.


Rytíři, tak zní nový název Jágrova Kladna. Loni se jen těsně vyhnulo Kladno baráži. Co letos? Nevím, na větší rozdíl to nevidím...No každopádně tým opustil Martin Frolík, změn je v týmu vícero, nicméně ty podstatné. Přišli Jaroslav Kružík - Kingston, Martin Látal - Sparta Praha
Jiří Drtina - Slavia Praha, Martin Falter - Liptovský Mikuláš, Jindřich Kotrla - Č.Budějovice, Jan Piskáček - Cape Breton Screaming Eagles (QMJHL),
Tomáš Knotek - Halifax Mooseheads (QMJHL), Samuel Mnatsyan - Avandgard Omsk, Sacha Treille - Malmö IF Redhawks. Uvidíme co změny přinesou, nicméně já ve velký obrat moc nevěřím. Podle mě se Kladnu play out nevyhne....
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 12.09.2011, 8:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Smigi, nic jsem nesmazal, jen přesunul do sekce Fans, tam si vyměňujte názory jak říkáš, díky.
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.09.2011, 11:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kam ta naše extraliga spěje Embarassed Do Slavie přišel náš odchovanec Kalus. Sice ho neznám, ale podle útočníka Slavie Svobody má skvělou fyzickou hru a nebojí se nikoho a ničeho. V utkání s Mannheimem se dvakrát porval. A teď přišel do Třince na zkoušku Darcy Verot Exclamation Twisted Evil Jestli tu zůstane tak nevím, nevím. Aby z toho nebylo něco jiného než hokej Rolling Eyes
assembly
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.7.2006
Tipy a sázky: 1695
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.09.2011, 16:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
Dále odešel 2. nej obránce František Kaberle a brankářská opora Adam Svoboda do Plzně


LOL

František popravdě řečeno na to rychlostně neměl, přehled a zkušenosti ano, zároveň také spousta kiksů. Adam dostal v sérii s Vítkovicemi šanci až v posledním zápase a ujal se ji dobře, teď když se zranil Martin Růžička bude chybět. Chytat bude pravděpodobně Koutský a krýt záda mu bude nesmrtelný a všem klubům nápomocný Dušan Salfický (střídavý start ). PCE jsem viděl v přípravě pouze jednou a to proti HIFK, výborný zápas v tempu, kde až ná závěr třetí třetiny víceméně PCE měli hru pod kontrolou. Obrana si myslím, že posílila Václav Benák i Casey Borer se zdají být zkušení. Uvidíme jak zapadnou Elkins a Sim do české extraligy, já bych to viděl spíše na semifinále Laughing


pro Lavinu: když na tom budem v ZČ jak klokani zatím v lize, tak to bude dobrý
assembly
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.7.2006
Tipy a sázky: 1695
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.09.2011, 16:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

elnino9 napsal:
Kam ta naše extraliga spěje Embarassed Do Slavie přišel náš odchovanec Kalus. Sice ho neznám, ale podle útočníka Slavie Svobody má skvělou fyzickou hru a nebojí se nikoho a ničeho. V utkání s Mannheimem se dvakrát porval. A teď přišel do Třince na zkoušku Darcy Verot Exclamation Twisted Evil Jestli tu zůstane tak nevím, nevím. Aby z toho nebylo něco jiného než hokej Rolling Eyes


Mě taky docela překvapilo jak byly vyhrocené "přípravy" v eurotrophy, o Slávii se psalo, ale v zápase PCE-HIFK to skončilo taky hromadnou melou po 60min. A během zápasu se hlavně v první a třetí třetině "diskutujících" hloučků našlo požehnaně. Hlavně severoameričané šli po sobě z obou týmů. Na to , že to byla příprava, mě to přišlo vyhrocený až dost.
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2011, 19:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prečo sa dnes nehrá 1.kolo českej extraligy? Rolling Eyes
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 17.09.2011, 0:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

janči78 napsal:
Prečo sa dnes nehrá 1.kolo českej extraligy? Rolling Eyes


Byl prohřeb Honzy Marka a nebylo by slušný, aby se současně hrál hokej, navíc určitě na tom pohřbu byla spousta hokejistů.
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.09.2011, 15:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frick napsal:
janči78 napsal:
Prečo sa dnes nehrá 1.kolo českej extraligy? Rolling Eyes


Byl prohřeb Honzy Marka a nebylo by slušný, aby se současně hrál hokej, navíc určitě na tom pohřbu byla spousta hokejistů.


Aha no to mi je jasné,nevedel som,dík Confused
pecak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.7.2007
Tipy a sázky: 764
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 13.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.09.2011, 12:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plzeň – Vítkovice
18.9.2011 – 17.30
Extraliga nám začíná dnes prvním(druhým) kolem a tady je úplně mrtvo. No fuj, styďte se…
Plzeňští indiáni přivátají na svém ledě hosty z Vítkovic. Přes léto se toho v obou klubech moc neodálo. Plzeň opustil dva kanaďané, obránci Benák a Modrý. V útoku to nejprve vypadalo na angažování snipera Sýkory,jenž nakonec dal přednost NHlL týmu New Jersey. Do týmu se po loňském hostování vrátil rebel Radek Duda, dále přišel golman svoboda, obránce Kaberle, útočník Kratěna. Místo přípravných zápasů Plzeň hrála European Trophy a vedla si v ním nadmíru skvěle. Občas si léto kromě této soutěže zpestřila i nějakým tím přípravným zápasem, kde moc úspešná nebyla. Vítkovice European trophy nehráli. Sehráli dostatek přípravných zápasů s rozdílnými výsledky. Přes léto v kabině žádná bouřka. Odešel Huna, Vrána, Tomas, skončil Prusek. Přišli Sloboda, Káňa, Kudelka, Štefanka. Dnes do Plzně neodjel s týmem Vítkovic Viktor Ujčík, který si musí odpykat jednozápasový trest a Roman Szturc. Plzni se úvodní zápasy sezony daří vyhrávat. Ve vzájemných zápasech je většinou úspěšnější domácí klub. Dnes by tomu nemělo být jinak a domácí plzeň by si na své konto měla připsat první tři body.
Tip, výhra Plzně po 60 minutách, kurz bet 365 – 1.8
shinki
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.8.2005
Tipy a sázky: 815
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.09.2011, 14:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak i já jsem pomalu otevřel zazimované sázecí účty a provedl první a snad i poslední dotace před novou sezónou. V té bych chtěl především vést svou statistiku a občas se s Vámi podělit o nějaký ten tip do pranice. Snad přinesu nejen sobě trochu zisku.

Plzeň - Vítkovice
zápas mám rovněž v merku. Vsadím na chuť do hokeje při prvním (druhém kole) a stálost obou sestav. Vždyť i staronové akvizice v podobě Juraje Štefanky (návrat po nepovedeném ročníků mu jedině pomůže) či Radka Dudy nahrávají týmovému pojetí hry, který by nemusel být svázán nervozitou z prvního zápasu. V přípravě bylo zápasů na obou stranách dost. Od obou týmů čekám první třetinu tabulky a pohledný hokej. Jen škoda dvou šikovných útočníků na straně hostů, kteří nepřijeli.

Kurz na výhru domácích mě neláká i když plzeňskému týmu věřím více, jde přeci jen o první kolo. Přicházím proto s tipem na over 5,5 sportingbet 1,91 důvěra 3/10
u tipsportu jen za 1,75, zde proto volím rovnou Padne 7 a více gólů kurz 2.55 2/10

poslední vzájemné zápasy
Plzeň -Vítkovice 3:1
Vítkovice- Plzeň 6:4
Plzeň - Vítkovice 4:2
Vítkovice - Plzeň 6:1


Plzeň - Vítkovice 4:3p over 5,5 kurz 1,91 OK, over 6,5 kurz 2,55 KO
pecak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.7.2007
Tipy a sázky: 764
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 13.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.09.2011, 19:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3:3, TIP KO. gratulace shinki k overu. Kdyby Straka proměnil trestné střílení na konci druhé třetiny, mohlo vše dopadnout veseleji. Bohužel...
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 18.09.2011, 20:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to se povedlo - omylem jsem tipy na ELH napsal do topicu Welšský fotbalový ligy. Laughing Embarassed

http://www.kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?t=21743&highlight=

Frick napsal:
Nuže, je to tady. K fotbalu si přibalím i hokej.

Barážový klub Montovna VW - Paris Saint Germain
Domácí se v přípravě zrovna nepotkali s dobrými výsledky, zato hosté ano. V minulosti celkem dost remíz, kurz na hosty celkem vysoký. Můj výběr sázky je jasný.
TIP: 2 DNB @ 2,10 (William Hill) 4/10 3:4 OK +4,4un

Perníkov - Weißen Tiger Reichenberg
No, perníkum se na Liberec poslední sezonu moc nevedlo, ale řekl bych, že letos se tento trend zase obrátí. V European Trpohy se jim doma dařilo hodně, tak by na to měli navázat i v 2. kole ELH.
TIP: 1 @ 2,20 (William Hill) 3/10 5:2 OK +3,6un

Hutnicy Tzyniec - Největší zatáčka před Vídní
Nic moc oba v přípravě. Bude lepší počkat, jak se předvedou v lize.
BEZ TIPU

Indiánská reservace - Šíšovo
V poslední době se při střetnutí těchto mančaftů daří téměř vždy domácím. Že by to dlouhé cestovnání? No, řekl bych, že Pils na to před domácím publikem vlítnou a Vítky daj.
TIP: 1 AH-1,5 @ 2,35 (bet365) 3/10 4:3p KO -3un

Ropáci - Zahradní technika Bédy Trávníčka
Tady nevím, co si od toho slibovat. I kurzy jsou zcela vyrovnaný.
BEZ TIPU

Džegr's Knights - României club de hochei
Tak tady taky nevim. Více bych věřil domácím, ale kdoví, jak "léčba Jágrem" zabírá. Rudí by asi taky nechtěli začínat nějakým kiksem.
BEZ TIPU

סלביה פראג - Карловы Вары
Jo, myslím, že bysme to dát měli. Soupeř vypadá dost bídně, u nás byl ke konci přípravy vidět nějaký ten timing formy, to půjde.
TIP: 1 @ 1,95 (Expekt) 4/10 2:1 OK +3,8un


2. kolo ELH 2011/12
Vsazeno: 14un
Výherní zisky: 8,8un
Yield: 62,85%


Tak dobrý - kéž by se takhle dařilo i nadále. Přístě už s normálními názvy klubů, tohle byl jen takový fórek. Dyžtak můžete nazvat, jaký název klubu vás nejvíce pobavil Smile a jaký název je nejstupidnější Rolling Eyes .
Avalanche
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.3.2004
Tipy a sázky: 4463
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.09.2011, 15:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Avalanche
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.3.2004
Tipy a sázky: 4463
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.09.2011, 15:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes jen krátce, mám nějak málo času.....

Hraju Budějovice, protože v tom kursu se mi prostě líbí je zahrát. Tým zůstal navíc pohromadě. Po posvícení přicházejí s...., podle mě je Třinec oproti loňsku oslaben a bude mu rozjezd chvilku trvat.

Dále hraji Plzeň na Kometě. Zde se bude hrát asi v hodně super atmosféře! Kometa vyhrála venku a já si myslím, že to doma proti velmi silné Plzni bude mít velmi těžké. Pro mě dvojka a mám jí na tiketu.
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 20.09.2011, 15:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mladá Boleslav - Slavia
No, remízy se při utkání nás s Bolkou nepečeou, Bolce se nedaří, hráli jsme tak 6x, z toho 4x výhra po 60 min., dávám dvě.
TIP: 2 @ 2,55 (Bet365) 4/10 1:5 OK +6,2un

České Budějovice - Třinec
Souboj dvou týmů, jenž v prvním kole zahráli méně, než by se čekalo. Oby mančafty by si tedy rády spravili chuť. A lepší předpoklady pro "zlepšení chutí" má zpravdila domácí tým. Navíc se Motoru doma proti Třinci celkem daří.
TIP: 1 AH-1,5 @ 3,20 (Expekt, Betway, Bwin) 3/10 4:3 KO -3un

Vítkovice - Litvínov
Oboum týmům se loni dařilo více doma než venku, tak by to mohlo pokračovat i letos. U obou příprava nic moc, to jsou si v tomto směru kvit. Do Vítkovic je cesta z Litvajzu dlouhá, domácí prostředí bude rozhodující faktor.
TIP: 1 AH-1,5 @ 2,10 (Bet365, Betway) @ 4/10 2:1sn KO -4un

Zlín - Kladno
No, "znovuzrozenému" Kladnu bych letos důvěřoval o něco více než loni, ale Berani se prezentovali v přípravě dobře a v domácí premiéře asi budou chtít uspět.
TIP: 1 AH-1,5 @ 2,25 (Bet365, Sportingbet) 3/10 2:3sn KO -3un

Kometa - Plzeň
Plzeň v Rondu zatím vždy vyhrála a to vč. zápasu, kdy prohrávala 0:3, to už je možná zaděláno na slušný komplex Smile , navíc se Kometě v přípravě doma v Rondu nedařilo. Pak tu máme ale tu výhru v Třinci. Tady si dovolím odvážně tvrdit, že svůj podíl na tom mělo i špatné rozpoložení mistra. Já tady zkusím, pro někoho možná překvapivě, dvojku.
TIP: 2 @ 2,35 (Expket, Doxxbet, BetClic) 3/10 3:2sn KO -3un

Sparta - Liberec
No, Liberec se v Pardubicích moc neprosadil, Sparta zase prohrála prestižní středočeské derby. Oba týmy budou mít co napravovat. Tygři se s Rudými utkali v přípravě hned 2x - venku i doma. A v obou případech uspěli. To považuji za dobrý předpoklad k tomu, že by se jim mohlo podařit bodovat i dnes, nicméně by mohli být "laskaví" k domácím a o nějaký bodík se i podělit. Ono se tak v blízké minulosti stávalo hodně často.
TIP: X2 @ 1,70 (Bwin) 4/10 + X @ 4,20 (Bet365) 1/10 OK +2,8 un / OK +3,2un = +6un

Karlovy Vary - Pardubice
Pardubicím se ve Varech moc nedaří, domácím ale také moc nedůvěřuji, hraje se až zítra - NO BET.
BEZ TIPU
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 20.09.2011, 20:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frick napsal:
Mladá Boleslav - Slavia
No, remízy se při utkání nás s Bolkou nepečeou, Bolce se nedaří, hráli jsme tak 6x, z toho 4x výhra po 60 min., dávám dvě.
TIP: 2 @ 2,55 (Bet365) 4/10 1:5 OK +6,2un

České Budějovice - Třinec
Souboj dvou týmů, jenž v prvním kole zahráli méně, než by se čekalo. Oby mančafty by si tedy rády spravili chuť. A lepší předpoklady pro "zlepšení chutí" má zpravdila domácí tým. Navíc se Motoru doma proti Třinci celkem daří.
TIP: 1 AH-1,5 @ 3,20 (Expekt, Betway, Bwin) 3/10 4:3 KO -3un

Vítkovice - Litvínov
Oboum týmům se loni dařilo více doma než venku, tak by to mohlo pokračovat i letos. U obou příprava nic moc, to jsou si v tomto směru kvit. Do Vítkovic je cesta z Litvajzu dlouhá, domácí prostředí bude rozhodující faktor.
TIP: 1 AH-1,5 @ 2,10 (Bet365, Betway) @ 4/10 2:1sn KO -4un

Zlín - Kladno
No, "znovuzrozenému" Kladnu bych letos důvěřoval o něco více než loni, ale Berani se prezentovali v přípravě dobře a v domácí premiéře asi budou chtít uspět.
TIP: 1 AH-1,5 @ 2,25 (Bet365, Sportingbet) 3/10 2:3sn KO -3un

Kometa - Plzeň
Plzeň v Rondu zatím vždy vyhrála a to vč. zápasu, kdy prohrávala 0:3, to už je možná zaděláno na slušný komplex Smile , navíc se Kometě v přípravě doma v Rondu nedařilo. Pak tu máme ale tu výhru v Třinci. Tady si dovolím odvážně tvrdit, že svůj podíl na tom mělo i špatné rozpoložení mistra. Já tady zkusím, pro někoho možná překvapivě, dvojku.
TIP: 2 @ 2,35 (Expket, Doxxbet, BetClic) 3/10 3:2sn KO -3un

Sparta - Liberec
No, Liberec se v Pardubicích moc neprosadil, Sparta zase prohrála prestižní středočeské derby. Oba týmy budou mít co napravovat. Tygři se s Rudými utkali v přípravě hned 2x - venku i doma. A v obou případech uspěli. To považuji za dobrý předpoklad k tomu, že by se jim mohlo podařit bodovat i dnes, nicméně by mohli být "laskaví" k domácím a o nějaký bodík se i podělit. Ono se tak v blízké minulosti stávalo hodně často.
TIP: X2 @ 1,70 (Bwin) 4/10 + X @ 4,20 (Bet365) 1/10 OK +2,8 un / OK +3,2un = +6un

Karlovy Vary - Pardubice
Pardubicím se ve Varech moc nedaří, domácím ale také moc nedůvěřuji, hraje se až zítra - NO BET.
BEZ TIPU


Tak bohužel. Tohle kolo skutečně velice vyrovnané, velcí favorité z Vítkovic a Zlína svou roli příliš nepotvrdili. Nejvíce mne ale pochopitelně zamrzí snížení Trzyniece v čase 59:51. Pak by to kolo bylo úplně o ničem jiném.


3. kolo ELH 2011/12
Vsazeno: 22un
Výherní zisky: -0,8un
Yield: -3,63%


Celkem ELH 2011/12
Vsazeno: 36un
Výherní zisky: 8un
Yield: 22,22%
Fricek13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.9.2009
Tipy a sázky: 49
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.09.2011, 11:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Třinec - Zlín 1 (1,85) Unibet

Mno, předpokládal jsem, že vzhledem k třinecké kocovině by mohl být kurz o něco málo vyšší, ale i tak ho beru. Zlín sice vyhrál úvodní zápas na Bolce, ale ta je na tom momentálně zle nedobře. Druhý zápas jen potvrdil moje obavy (jako fanouška Ševců), že letos ta obrana bude sakra děravá. Asi největší problém hostí je post gólmana. Sedláček zkrátka není jednička... Vůbec mi přijde, že si nevěří. S Kladnem ostatně předvedl parádní botu, když špatným vyjetím přihrál hostům na gól Rolling Eyes . A pak je tu "nestárnoucí obránce Hamrlík" - bohužel, tohle musí být jeho poslední sezona. Nejenže je ještě pomalejší než v minulých sezonách, ale navíc v úvodu sezony je totálně z formy. Tohle nemůže být klíčový muž defenzivy. Ani v útoku to není žádná hitparáda, přísnější měřítko snese jen Čajánek. Leška se zatím hledá a posila z Brna Veselý, ač se mu loni celkem dařilo, je totálně mimo. Když k tomu přičtu, že Zlínu se v Třinci tradičně nedaří a chuť domácích po prvních bodech, nemůžu jinak... Jasná 1.
ggaazzaa
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.8.2004
Tipy a sázky: 966
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 14.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.09.2011, 13:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fricek13 napsal:
Třinec - Zlín 1 (1,85) Unibet

Mno, předpokládal jsem, že vzhledem k třinecké kocovině by mohl být kurz o něco málo vyšší, ale i tak ho beru. Zlín sice vyhrál úvodní zápas na Bolce, ale ta je na tom momentálně zle nedobře. Druhý zápas jen potvrdil moje obavy (jako fanouška Ševců), že letos ta obrana bude sakra děravá. Asi největší problém hostí je post gólmana. Sedláček zkrátka není jednička... Vůbec mi přijde, že si nevěří. S Kladnem ostatně předvedl parádní botu, když špatným vyjetím přihrál hostům na gól Rolling Eyes . A pak je tu "nestárnoucí obránce Hamrlík" - bohužel, tohle musí být jeho poslední sezona. Nejenže je ještě pomalejší než v minulých sezonách, ale navíc v úvodu sezony je totálně z formy. Tohle nemůže být klíčový muž defenzivy. Ani v útoku to není žádná hitparáda, přísnější měřítko snese jen Čajánek. Leška se zatím hledá a posila z Brna Veselý, ač se mu loni celkem dařilo, je totálně mimo. Když k tomu přičtu, že Zlínu se v Třinci tradičně nedaří a chuť domácích po prvních bodech, nemůžu jinak... Jasná 1.


pod tohle se muzu podepsat Exclamation
mikyousn
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.6.2009
Tipy a sázky: 495
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.09.2011, 15:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fricek13 napsal:
Třinec - Zlín 1 (1,85) Unibet

Leška se zatím hledá a posila z Brna Veselý, ač se mu loni celkem dařilo, je totálně mimo.


Jak si přišel na to,že se Veselýmu v Brně dařilo Shocked
Brno se ho rádo zbavilo...
Laughing

A k Leškovi bych zkusil přiřadil Kohlera a Důrase.Mohlo by jim to jít.
Leška = technik.Kohler = důraz před bránou.Důras = střelec (7 gólů v přípravě!) Wink

Ale taky budu dávat na tiket 1 Cool
Fricek13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.9.2009
Tipy a sázky: 49
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.09.2011, 17:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

mikyousn napsal:
Fricek13 napsal:
Třinec - Zlín 1 (1,85) Unibet

Leška se zatím hledá a posila z Brna Veselý, ač se mu loni celkem dařilo, je totálně mimo.


Jak si přišel na to,že se Veselýmu v Brně dařilo Shocked
Brno se ho rádo zbavilo...
Laughing

A k Leškovi bych zkusil přiřadil Kohlera a Důrase.Mohlo by jim to jít.
Leška = technik.Kohler = důraz před bránou.Důras = střelec (7 gólů v přípravě!) Wink

Ale taky budu dávat na tiket 1 Cool


Very Happy Já psal celkem, což značí, že to byl takový slušný průměr... A bral jsem to i z hlediska bodů, které udělal.
Útok Zlína mě netrápí, kvalita tam je. Je jen otázka času, kdy to začne šlapat. Mnohem horší je obrana a nejistý Sedláček. Mám pocit, že od té doby, co se upsal Zemanovcům, to s ním jde od desíti k pěti Laughing
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 23.09.2011, 1:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím - od tohoto kola tu mám jednu novinku, kterou jsem nazval GOLD TIP, bude jednat o tip na zápas, kterému skutečně hodně věřím. Počet těchto gold tipů bude různý kolo od kola (počítám, že 0-2 gold tipy na kolo). Těmto gold tipům budu vést i samostatnou statistiku, pochopitelně, golt tipy budou započítávány i do celkové "hlavní statistiky"

Třinec - Zlín
No, mistr vstoupil do sezony levou nohou a já bych skoro řekl, že ani na třetí pokus se tří bodů nedočká. To Zlín je na tom o něco lépe, byť jsem v minulém kole čekal více než bodík s Kladnem. Budiž to připočtěme kladenskékmu zmrtvýchvstání. Oba soupeři spolu dokonce hráli i v přípravě a Zlín vyhrál venku 2:4 - to je pro mne další argument pro tip, který nakonec dám.
TIP: X2 @ 1,95 (Bwin) 4/10 2:3sn OK +3,8un

České Budějovice - Slavia
Trochu se obávám, že nás Budějice dají, ale proti svým jít nehodlám. Smile
BEZ TIPU

Plzeň - Mladá Boleslav
Ou! Vypadá to na první pohled jako jasná věc, ale ouha, Plzeň mívala s Bolkou často problémy. Spousta těsných výher. No, nakonec to budu trochu riskovat a dám tam za vyšší vklad čistou jedničku za nevelký kurz...
TIP: 1 @ 1,55 (Sportingbet, Interwetten) 6/10 GOLD TIP 4:1 OK +3,3un

Litvínov - Kometa
Tohle asi nechám plavat. Litvínov porazil doma Budějovice, Kometa porazila venku Třinec. Oboum tým se tedy v roli domácího/hostujícího celku dařilo. Kdoví, jak to skončí. Asi bych o něco víc věřil domácím Chemikům, ale 1X za 1,54 hrát nechci...
BEZ TIPU

Kladno - Karlovy Vary
Minulé kolo jsem nechtěl hrát Pardubice v jejich zápase ve Varech. Důvod? Nedařilo se jim tam. A nakonec to tam perníci vymlátili 7:3, řekl bych, že obdobně by se mohla tradice porušit i nyní na Kladně. Středočeši to na Vary také moc neuměli v poslední době, nicméně věřím, že zítra se tato špatná tradice prolomí...
TIP: 1 @ 2,00 (Expekt) 4/10 4:3 OK +4un

Pardubice - Sparta
Hraje se až v úterý. Případný tip na tento zápas dám až později. Následné vyhodnocení již nebudu připočítávat k tomuto kolu ale pouze k celkové statistice...


Naposledy upravil Frick dne 23.09.2011, 20:07, celkově upraveno 1 krát.
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 23.09.2011, 3:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak koukám, že ve věci Třinec - Zlín se naše názory rozcházej, No, ale já bych tedy skutečně věřil tomu, že Třinec je trochu v krízi - ta příprava byla děsná a pokračuje to i v ELH. Jako třeba soupeři mohli bejt zdatní, ale být bez bodu, když jsem mistr.... Embarassed Embarassed Embarassed

Beranům to v přípravě šlo. Sice teď ten ušmudlaný bodík s Kladnem, nicméně kdoví, co můžem od nich čekat. Ono by totiž mohlo bejt po tomhle nekompletnim kole Kladýnko první s osmi bodama. Byť samozřejmě věřim tomu, že tam bude jinej tým, co bude mít hned plnej počet...
kulij
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.2.2008
Tipy a sázky: 295
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.09.2011, 14:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ja se neska taky pridam na stranu trince... sice oba uvodni zapasy prohral,ale treti uz vyhrajou...co jsem ho videl v budejcich,tak herne vubec nebyl spatnej... minimalene bod si zaslouzil,spis mel smulu ( vlastni treto gol a neuznanej vyrovnavaci gol na 3:3 kvuli posunutej brance ... mozna ho dam i v Hp ... k tomu si zahraju plzne...GL
Fricek13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.9.2009
Tipy a sázky: 49
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.09.2011, 20:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gratulace ke Zlínu.... Vlach udělal jen dobře, že posadil matného Sedláčka. Bohužel třinečtí střelci ve třetí třetině za stavu 2:2 neproměnili dvě loženky Rolling Eyes Ale jelikož v neděli nebudu chybět v hledišti, tak myslím, že to hoši zlínští proserou Wink
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 23.09.2011, 20:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frick napsal:
Zdravím - od tohoto kola tu mám jednu novinku, kterou jsem nazval GOLD TIP, bude jednat o tip na zápas, kterému skutečně hodně věřím. Počet těchto gold tipů bude různý kolo od kola (počítám, že 0-2 gold tipy na kolo). Těmto gold tipům budu vést i samostatnou statistiku, pochopitelně, golt tipy budou započítávány i do celkové "hlavní statistiky"

Třinec - Zlín
No, mistr vstoupil do sezony levou nohou a já bych skoro řekl, že ani na třetí pokus se tří bodů nedočká. To Zlín je na tom o něco lépe, byť jsem v minulém kole čekal více než bodík s Kladnem. Budiž to připočtěme kladenskékmu zmrtvýchvstání. Oba soupeři spolu dokonce hráli i v přípravě a Zlín vyhrál venku 2:4 - to je pro mne další argument pro tip, který nakonec dám.
TIP: X2 @ 1,95 (Bwin) 4/10 2:3sn OK +3,8un

České Budějovice - Slavia
Trochu se obávám, že nás Budějice dají, ale proti svým jít nehodlám. Smile
BEZ TIPU

Plzeň - Mladá Boleslav
Ou! Vypadá to na první pohled jako jasná věc, ale ouha, Plzeň mívala s Bolkou často problémy. Spousta těsných výher. No, nakonec to budu trochu riskovat a dám tam za vyšší vklad čistou jedničku za nevelký kurz...
TIP: 1 @ 1,55 (Sportingbet, Interwetten) 6/10 GOLD TIP 4:1 OK +3,3un

Litvínov - Kometa
Tohle asi nechám plavat. Litvínov porazil doma Budějovice, Kometa porazila venku Třinec. Oboum tým se tedy v roli domácího/hostujícího celku dařilo. Kdoví, jak to skončí. Asi bych o něco víc věřil domácím Chemikům, ale 1X za 1,54 hrát nechci...
BEZ TIPU

Kladno - Karlovy Vary
Minulé kolo jsem nechtěl hrát Pardubice v jejich zápase ve Varech. Důvod? Nedařilo se jim tam. A nakonec to tam perníci vymlátili 7:3, řekl bych, že obdobně by se mohla tradice porušit i nyní na Kladně. Středočeši to na Vary také moc neuměli v poslední době, nicméně věřím, že zítra se tato špatná tradice prolomí...
TIP: 1 @ 2,00 (Expekt) 4/10 4:3 OK +4un

Pardubice - Sparta
Hraje se až v úterý. Případný tip na tento zápas dám až později. Následné vyhodnocení již nebudu připočítávat k tomuto kolu ale pouze k celkové statistice...


Velmi příjemné vyhodnocení... Very Happy

4. kolo ELH 2011/12
Vsazeno: 14un
Výherní zisky: 11,1un
Yield: 79,28%


Celkem ELH 2011/12
Vsazeno: 50un
Výherní zisky: 19,1un
Yield: 38,20%


GOLD TIPS:
VSAZENO: 6UN
VÝHERNÍ ZISKY: 3,3UN
YIELD: 55,00%
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 24.09.2011, 23:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zlín - Pardubice
Tady bych spíše věřil hostům. Pardubky se tváří hodně rozjetě, ne že by byl Zlín špatný, ale fakt, že v domácím zápase s Kladnem se moc neukázal a s Pardubicemi to neumí mne nutí hrát Východočechy, minimálně jako neprohru...
TIP: X2 @ 1,58 (bet365 jako AH+0,5) 6/10 2:1 KO -6un

České Budějovice - Plzeň
I když kurz není vysoký, zahraju si neprohru domácích. Přecijen, Plzeň se asi opře spíše o zápasy na Pilszimáku, Budějky prožívají nyní lepší období, málokdy prohrají doma po 60 min. Mohla by to být remíza s tím, že si Plzeň vezme 2. bod v prodloužení, ale i s tím bych neměl problém.
TIP: 1X @ 1,48 (Sportingbet) 7/10 GOLD TIP 4:2 OK +3,36un

Vítkovice - Kladno
BEZ TIPU

Karlovy Vary - Liberec
"KV Arena hostí souboj zklamaných" - tohle se dočtete na webu Varů. A je to pravda. A je to pravda. No, Vary byly v přípravě štědrým hostitelem, hodně rozdávali "body" soupeřům, oproti tomu Liberec, byť v přípravě moc nezářil, dokázal venku brát body. A myslím, že by se mohlo zadařit i v KV Aréně. Na druhou stranu může Tygry dost strašit ten debakl s Vítkovicemi a mohli by i totálně selhat. Raději budu volit vyšší kurz na 2 DNB než vyšší vklad na X2....
TIP: 2 AH+0 @ 1,94 (Pinnacle) 4/10 1:3 OK +3,76un

Kometa - Sparta
Tak Kometa to na Spartu celkem umí, Rudí se moc zatím nepředvedli, Brněnští se snad budou chtít před Pepíky vytáhnout. No, taky na tom ale nejsou zas moc oslnivě, proto rád využiju lákavou nabídku Pinnaclu...
TIP: 1 AH+0 @ 1,77 (Pinnacle) 5/10 4:3sn PUSH +0un

Mladá Boleslav - Třinec
Tady zkusím vsadit na krizi Mladé Boleslavi a věřit tomu, že Třinec se na ní chytne, byť se mu v Boleslavi zas tak často nedařilo. Opět využiju lákavé nabídky Pinnaclu...
TIP: 2 AH+0 @ 1,90 (Pinnacle) 4/10 2:7 OK +3,6un

+ Jako drobnou inovaci zkusím vsadit za malý vklad AKO-vku, jenž bude započtena do statistik kola i cekové statistiky
Pardubice X2
České Budějovice 1X
Kometa 1 DNB
Liberec 2 DNB
Třinec 2 DNB

Vítkovice 1X
@ 16,50 (Bet365) 1/10 1x KO / 1x PUSH / 3x OK = KO -1un
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 25.09.2011, 20:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frick napsal:
Zlín - Pardubice
Tady bych spíše věřil hostům. Pardubky se tváří hodně rozjetě, ne že by byl Zlín špatný, ale fakt, že v domácím zápase s Kladnem se moc neukázal a s Pardubicemi to neumí mne nutí hrát Východočechy, minimálně jako neprohru...
TIP: X2 @ 1,58 (bet365 jako AH+0,5) 6/10 2:1 KO -6un

České Budějovice - Plzeň
I když kurz není vysoký, zahraju si neprohru domácích. Přecijen, Plzeň se asi opře spíše o zápasy na Pilszimáku, Budějky prožívají nyní lepší období, málokdy prohrají doma po 60 min. Mohla by to být remíza s tím, že si Plzeň vezme 2. bod v prodloužení, ale i s tím bych neměl problém.
TIP: 1X @ 1,48 (Sportingbet) 7/10 GOLD TIP 4:2 OK +3,36un

Vítkovice - Kladno
BEZ TIPU

Karlovy Vary - Liberec
"KV Arena hostí souboj zklamaných" - tohle se dočtete na webu Varů. A je to pravda. A je to pravda. No, Vary byly v přípravě štědrým hostitelem, hodně rozdávali "body" soupeřům, oproti tomu Liberec, byť v přípravě moc nezářil, dokázal venku brát body. A myslím, že by se mohlo zadařit i v KV Aréně. Na druhou stranu může Tygry dost strašit ten debakl s Vítkovicemi a mohli by i totálně selhat. Raději budu volit vyšší kurz na 2 DNB než vyšší vklad na X2....
TIP: 2 AH+0 @ 1,94 (Pinnacle) 4/10 1:3 OK +3,76un

Kometa - Sparta
Tak Kometa to na Spartu celkem umí, Rudí se moc zatím nepředvedli, Brněnští se snad budou chtít před Pepíky vytáhnout. No, taky na tom ale nejsou zas moc oslnivě, proto rád využiju lákavou nabídku Pinnaclu...
TIP: 1 AH+0 @ 1,77 (Pinnacle) 5/10 4:3sn PUSH +0un

Mladá Boleslav - Třinec
Tady zkusím vsadit na krizi Mladé Boleslavi a věřit tomu, že Třinec se na ní chytne, byť se mu v Boleslavi zas tak často nedařilo. Opět využiju lákavé nabídky Pinnaclu...
TIP: 2 AH+0 @ 1,90 (Pinnacle) 4/10 2:7 OK +3,6un

+ Jako drobnou inovaci zkusím vsadit za malý vklad AKO-vku, jenž bude započtena do statistik kola i cekové statistiky
Pardubice X2
České Budějovice 1X
Kometa 1 DNB
Liberec 2 DNB
Třinec 2 DNB

Vítkovice 1X
@ 16,50 (Bet365) 1/10 1x KO / 1x PUSH / 3x OK = KO -1un


Škoda, že Pardubice neudrželi alespoň remízový stav, to by to kolo bylo hned o něčem jiném... Sad I ta AKO-vka by vyšla, byť kurz by byl někde kolem 8,00 (za PUSH Komety). No ale beru to tak, že každé kolo s ziskem nad 10,00% je splněný cíl, takže dobrý... Smile

5. kolo ELH 2011/12
Vsazeno: 27un
Výherní zisky: 3,72un
Yield: 13,77%


Celkem ELH 2011/12
Vsazeno: 77un
Výherní zisky: 22,82un
Yield: 29,63%


GOLD TIPS:
VSAZENO: 13UN
VÝHERNÍ ZISKY: 6,66 Twisted Evil UN
YIELD: 51,23%
mikyousn
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.6.2009
Tipy a sázky: 495
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.09.2011, 19:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pardubice-Sparta

V tomto kole se mi toto utkání líbí asi nejvíc.

Tým Pardubic měl kvalitní přípravu a dobré výkony si přinesl do ligy.Sice teď Pardubice prohrály ve Zlíně, ale "BERANI" jsou doma silný tým.
Pardubky jsou mladý a dravý tým.Opírají se o parádní domácí publikum a kvalitního gólmana.Martin Růžička - procento zásahů 91.25% - 2.35 gólu na zápas.Střelecky je táhne SOMÍK, BARTEK, STARÝ, ELKINS.
A to mají ještě v záloze KOUKALA a KOLÁŘE.

SPARTA měla pomalejší rozjezd.Prohra na kladně.Domácí remíza s Libercem.Ale střelecky se zatím trápí většina opor.TON, BROŠ, TENKRÁT, FOSTER zatím bez gólu.Ani v bráně nemá Sparta zrovna oporu.Pöpperle Tomáš má procento zásahů 87.95.Průměr obdržených gólů má 3.19

Myslím si,že se většina hráčů bude chtít před bývalým trenérem ukázat.
A domácí publikum je požene k vítězství.
Navíc Pardubice na Spartu doma umí.
Sparta má zkušený tým, ale v tomto utkání zvítězí mládí a dravost.


Tip Pardubice
Kurz 1.8 u iFortuny
Důvěra 3/5
Utkání začíná 27.9. 18:00
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy