Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Czech - T.... Extraliga - 2011/2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Emir
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.7.2008
Tipy a sázky: 102
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 31.03.2012, 16:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zaford: beru zpět. Až teď jsem si všimnul, že jsi vznesl dotaz ke 3. zápasu a ne ke 4., tak se ti omlouvám, protože to trochu mění situaci Smile
zaford
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 1604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 31.03.2012, 17:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ja to nemyslel nijak proti plzni ani brnu je mi celkem jedno kdo postoupí ale zdaji se mi kluci plzensky nejaky vycichly.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 2.04.2012, 13:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plzeň - Kometa Brno
Plzeňáci odvrátili vyřazení, ale domácí stadion pro ně bude větší oříšek, z letošních 4 zápasů v Plzni vyhrála Kometa tři, byť ty z Play-off o gól. Problém Komety byl v posledním duelu disciplinovanost, myslím, že na tomto zapracují, budou hrát soustředěně, tvrdě, nenechají se vyprovokovat a to by mohlo brnkat hráčům Plzně na nervy, přibývající čas bude pro Plzeň mínusem. Také je otázka jak budou reagovat diváci pokud by Kometa držela remízu či byla ve vedení, kteří očekávájí, že jejich hráči Kometu doma smáznou. Čekam výhru Brna o gól či dva.
Můj tip: vítěz zápasu včetně prodl. Brno (2.52 fortuna) 3/10 Tip na Yetiho 2:7 OK

Liberec - Pardubice
Úterní duel bude neméně napínavý. Tak nějak věřím partě kolem Nedvěda, že to do finále a možná k titulu dotáhnou. Teď dostali pěkně přes prsty v Pardubkách (8:1), ale toto bude jiný zápas. Je to spíše pocitový tip a celkově bych na postup do finále věřil Liberci i když asi půjdu proti proudu názorů.
Můj tip: vítěz zápasu včetně prodl. Liberec (1.80 fortuna) 3/10 Tip na Yetiho 2:4 KO


Naposledy upravil propitak dne 5.04.2012, 8:25, celkově upraveno 3 krát.
Emir
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.7.2008
Tipy a sázky: 102
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.04.2012, 14:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Propitak: k zápasu Plzeň-Brno: kurz na Brno je pěkný, tak proč to nezkusit, nemám nic proti. Ale s některými tvými postřehy nesouhlasím: ano problém Komety v posledním zápase byla nedisciplinovanost. Ta však plynula z toho, že Plzeň šla do vedení a byla celý zápas lepší a Brno nevědělo co hrát. Ano, Plzeň do toho ve 4. zápase dala všechno. Celkem mě kolem této série baví starost o kondici plzeňských staříků. Zatím se to nedá jednoznačně říct, ale pokud někdo ve 4. zápase šlapal vodu tak to bylo Brno, které to navíc hrálo na míň hráčů. Nerozporuju tvůj tip, ale pokud Plzeň na to vlítne a konečně jim to tam napadá, tak Brno skutečně se bude v myslích koncentrovat již na příp. 6.zápas doma. K provokacím: pokud to někdo psychicky nedával tak to byli v minulém zápase hráči Komety a to byl stav série pro ně 3-0. Férovka 3-1 na Dudu, který je zatím jako beránek a stejně je podle mnohých ten špatný jenom jako nejkřiklavější případ. A k psychice ještě jinak: Plzeň byla v úvodních 2 duelech až na úvodních 10 minut matná, mělo hned několik důvodů, které nebudu všechny rozepisovat, ale jeden je zřejmý: Straka v posledních 3 letech zainvestoval hodně peněz a úsilí právě z důvodu aby splnil dávný sen těch zhruba 5000 nejvěrnějších fanoušků, kteří často chodí na každý zápas už po desetiletí a ti opravdu nikdy na své hráče nepískají. Pobavilo mě jak ČT si povšimla, že ke konci 2. zápasu těch pár náplav, které opuštějí před koncem stadion, to by se v Brně určitě nestalo... Tohle však není opravdu typický obrázek fans v Plzni. Jestli totiž někde není hokej nějakou přiblblou módní záležitostí, tak je to právě zde. Přiteplení spíkři, bezduchá komerce to by zde opravdu neklaplo. To jenom na dovysvětlení. V Plzni se totiž fandí a věří i když domácí prohrávají 10 minut do konce o 2 góly. To jenom k těm mýtům, protože mě vždycky pobaví, jak má hodně lidí naprosto zkreslené představy převzaté médii. Abych to dokončil: a letos se opět zdá, že celá tahle honba za dávným snem skončí fiaskem. A v tom je ta psychologická výhoda: hráči už se smířili s tím, že to letos opět nevyjde a to je to naprosto nejlepší co můžou udělat, bez zbytečných stresů ukázat své umění. A to už ukázali ve 4. zápase, který však museli přes dominanci na ledě vydřít, protože se opět trápili v koncovce. Jestli se někdo momentálně dostává pod tlak tak jsou to hráči Brna, protože fans už nyní od nich postup do finále očekávají. A to může být problém: ten příběh o bojovnících je poutavý, ale hokejově je Brno naprosto průměrný tým a pokud se štěstíčko začne vychylovat na druhou stranu(už i Plzeň do toho začíná šlapat), tak se dočkáme ještě zajímavých věcí. Opět můj příspěvek může vyznít jako od nějakého zahleděného fanouška(viz.mé příspěvky třeba při tažení Viktorky poháry), ale nemyslím si, že mám klapky na očích. Já nakonec nikde nedoporučuju sázet na Plzeň v mizerném kurzu. Ale neodpustil jsem si reakci, protože se mi zdá, že plno lidí některé věci přehlíží. Tak GL.
shinki
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.8.2005
Tipy a sázky: 815
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.04.2012, 22:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

musím konstatovat, že jsme před televizí odseděl téměř všechny dny play off. Po dnešku si dávám volno, protože ti kterým jsme hned po "srdcových" Vítkovicích věřil nejvíce jsou out (doufám, že straku uvidím na MS). A říkám jediné - Kometa se svým kádrem a neuvěřitelným Jirkou Trvajem )chytá jak Hašek v naganu) nemůže udělat nic jiného než vyhrát ligu. Pardubky ani Liberec na to nemají je zastavit a myslím, že není nereálné dokonce vítězství 4:0. Z komety se stal konečně tým a ty prachy, kteří do toho ti bosové brněnští vrazili se jim musí vrátit. Ať si město titul užije, a hokej tam stoupne v ceně a klub začne taky vychovávat hráče a ne je jen zkupovat.
Emir
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.7.2008
Tipy a sázky: 102
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.04.2012, 22:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Propitak: gratulace k výhře. Já tady ze sebe udělal dobrého komika. Trochu jsem zpochybňoval kvality Brna, ale do finále jde po právu. Je to směšné: dneska jsem čekal, že po první výhře Plzně trochu Brno opustí fazóna a štěstí: opravdu jsem se trefil 0-3 ve 4. minutě. Hokej v Plzni sleduju přes 20 let ale takovou sérii jsem opravdu ještě neviděl. Nikdy jsem neviděl aby tým prohrál všechny 3 zápasy doma a aby se série rozhodla v 5. minutě 1. zápasu. To byl jediný okamžik, kdy bylo Brno dole. Pak už to byl pouze výsměch: Plzeň se během série asi 20x zvedala a vždy přišel další direkt v ten nejméně vhodný okamžik. Jestli jsem Brno tedy v něčem zpochybňoval, tak v tom že prostě když se daří tak jde všechno samo. A kalkuloval jsem, že i v této sérii bude musel ze sebe vydolovat víc, bohužel nemuselo, protože Plzeň opakovaně naprosto selhala. Selhání v dnešním hokeji vypadá i tak, že soupeře přestřílíš nějakých 45-25 a prohraješ 2-7. Jinak mě pobavil kalkul Záruby, zda Straka nastoupí za ČR na MS: převzal klub v bankrotu, nasypal do něj peníze, alespoň v základní části atraktivní styl hry a za odměnu odpočty a letos např. šikana s reklamou bet-at-home , která bude mít ještě dohru. Polovina lidí z toho má akorát škodolibou radost a on teď bude šířit slávu hašteřivých čechů někde po světě. Prostě tahle série byla výsměchem, kdy čím více do toho prohrávající začne šlapat, tím se ponořuje do větší beznaděje. Kometa je holt fenomén Smile Ale jinak proč Plzeň neuspěla mělo samozřejmě i objektivní příčiny, to o štěstí opravdu nebylo.
Emir
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.7.2008
Tipy a sázky: 102
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.04.2012, 23:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Shinki: to s tím Strakou jsem napsal aniž bych četl tvůj příspěvek. A napíšu ti, že je to fakt borec, když třeba i loni uvažoval, že za ČR nastoupí. Pro mě loni něco jako národní tým přestal existovat a upřímně se mi při sousloví český hokejový národ dělá špatně. Představil jsem si těch 12 klubů, kteří by klidně Plzeň bez mrknutí oka vyloučili. A jestli Kometa ligu vyhraje nebo ne mě nechává naprosto klidným, ale ne že bych jim to nepřál. Ale jedno si neodpustím: v Plzni je téměř stejně bouřlivá atmosféra jako v Brně po dobu posledních 25 let a nikdo z toho žádnou vědu nedělá, dokonce mediální obraz je spíše negativní. A jsem rád, že tomu tak je. A ne náhodou se tohle dementní srovnávání, kde je nejlepší kulisa atd., začalo více řešit až s příchodem Komety do ligy. A ode mě poslední příspěvek na tohle na stránkách o sázení nesmyslné téma.
yaris
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.4.2007
Tipy a sázky: 779
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.04.2012, 12:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kometa Brno : Pardubice

V tomto zápase si zahraji under 5,5 gólů, přestože prozatím zápasy končily spíše exibičními přestřelkami.Mezi posledním zápasem a dneškem byl dost velký prostor zaměřit se na obranu, protože to co oba týmy předváděly, to se nedá považovat za ideál v playoff, natož ve finále. Myslím, že PCE si budou více hlídat prostor před brakou, z kterého dostali snad 80% všech gólů od Komety. Naopak Brno určitě zapracovalo na oslabení, které jim moc nevycházelo.

Kometa letos připustila v PO na svém hřišti zápas s Over 5,5 gólů pouze jednou se Spartou a jednou v předkole s Kladnem. Ostatní zápasy skončily U.

Podobně PCE venku také dostávají a dávají méně branek než doma.


TIP Undeer 5,5 gólů, 1.90 Bet365(Gamebookers, Unibet) 7/10


---------------------------------
2:1 Tip OK


Naposledy upravil yaris dne 13.04.2012, 19:51, celkově upraveno 1 krát.
yaris
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.4.2007
Tipy a sázky: 779
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.04.2012, 17:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
Kometa Brno : Pardubice

V tomto zápase si zahraji under 5,5 gólů, přestože prozatím zápasy končily spíše exibičními přestřelkami.Mezi posledním zápasem a dneškem byl dost velký prostor zaměřit se na obranu, protože to co oba týmy předváděly, to se nedá považovat za ideál v playoff, natož ve finále. Myslím, že PCE si budou více hlídat prostor před brakou, z kterého dostali snad 80% všech gólů od Komety. Naopak Brno určitě zapracovalo na oslabení, které jim moc nevycházelo.

Kometa letos připustila v PO na svém hřišti zápas s Over 5,5 gólů pouze jednou se Spartou a jednou v předkole s Kladnem. Ostatní zápasy skončily U.

Podobně PCE venku také dostávají a dávají méně branek než doma.


Kdo chce, může zajistit. Nyní v Bet365 Over 4,5 v kurzu 2,30 a bude stoupat...hra je opatrná

Ideální konec Kometa 3:2 Pardubice...
yaris
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.4.2007
Tipy a sázky: 779
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.04.2012, 10:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kometa Brno : Pardubice

Včera se potvrdilo, že oba týmy hodně zapracovali na obraně. PCE bránily výborně střední pásmo a Brnu se nedařilo prosadit. Naopak PCE dali gól pouze ve hře 5na3.

Dnes hraji opět Under 5,5 gólů v Pinnacle za 1,88 6/10.

Nebudu se opakovat, můj názor na zápas se nezměnil.

1:2 Tip Ok


-------------------------------------

zároveň si pohrávám s myšlenkou, že by dnes mohly vyhrát Pardubice. Prozatím zápasy končily o jednu jedinou branku. Navíc Brnu se rozpadává tým. Ze včerejšího utkání jsou s otazníkem T. Svoboda a Dlouhý. Jejich absence v prvních dvou třetinách rozhodila Kometu.

Kurz 2,39 Betfair (2,20 Bet365) 2/10


1:2 Tip Ok
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 21.04.2012, 22:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mladá Boleslav - Chomutov
Začínám mít pocit, že pokud chtěl Chomutov udělat (možná) rozhodující krok k postupu do ELH, tak ho měl udělat ve 4. zápase. To se ale nestalo, serie je srovnaná a pomyslný break má opět Barážový Klub. Trochu mi to připomíná finálovou serii mezi Kometou a Pardubicemi. A proto věřím tomu, že Boleslav v neděli udělá důležitý třetí krok k záchraně. Ale opět - může to být těsné a bez jištění se mi do toho jít nechce.
TIP: 1 DNB @ 1,45 (Betway) 10/10
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 24.04.2012, 0:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chomutov - Mladá Boleslav
Chomutov mne osobně dosti překvapil výhrou v Boleslavi, čímž pomyslý jazýček vah opět posunul na svou stranu. Dnes čeká Piráty zápas, ve kterém si mohou konečně splnit svůj extraligový sen. A po jasné výhře v Bolce bych věřim tomu, že již po 60 minutách otveřou truhlici s názvem ELH 2012/13...
TIP: 1 @ 2,25 (Betway, Expekt, Betclic, Bwin, Bet365, Interwetten) 10/10
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 26.04.2012, 5:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak evropská ligová sezona 2011/12 se dnes uzavře v Mladý Boleslavi - nikdy jinde v Evropě by se žádná soutěž už hrát neměla.

A jak to dopadne? Řekl bych, že to Bolka udrží, ale po těch dvou propadácích už nic netipuju...
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 20.06.2012, 13:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://cz.betclic.com/sport/eventdetail.aspx?id=2019
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy