Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
39.t. Kuala Lumpur, Bangkok, Tokyo a spol.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Donall
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.9.2011
Tipy a sázky: 3
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.09.2011, 18:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
Haase - Nieminen... Jarkko před pár chvílemi doplnil na svůj blog http://jarkkonieminen.fi/blog.php hodnocení toho posledního zápasu s Thiemem a zmínil, že před zápasem už neměl horečku, akorát se cítil unavený a po zápase že odpočíval a dnes se cítí zas o něco lépe. S ohledem na ten zdravotní stav bych souhlasil s tím, že kurzy na Niema vyrostly o 0.5, nicméně je mi zvláštní, na základě čeho vypsali Niema v open lajně jako 2.5 doga. Je imho lepší hráč na rychlé v povrchy než Haase v tom smyslu, že není tolik závislý na servisu, obhajuje v Bagkoku finále, což je největší bodová složka jeho rankingu a koneckonců i Haase přiznal, že do Bangkoku dorazil po nemoci.

"I was sick before I arrived, and here people love air-conditioning, but I don’t. But I’m getting better now and I’m okay,” said Haase.

Nieminen +3.5 @2.070 Tip na Yetiho

t0m napsal:
Já sleduju třeba hlavně muže, tak není problém, kdyby se něco také s databází rozjelo, abych nějaké statistiky zapisoval taky Smile


A jak je to vlastně u chlapů? W/UE se zobrazují určitě u turnajů Masters a i u 500? U 250 tuším nejsou, stejně jako u International turnajů žen, takže ono to není jen o tom koukat, ale koukat na to správné Smile


Jarkko 7:6 7:6 hello1 super info
sepiach
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 28.09.2011, 19:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Z toho Nieminena mam doteraz dost zmiesane pocity. Ja som hral presny opak, Haase -3 ale ked tak na to pozeram teraz tak stastnejsi vyhral. Zapas som sice nevidel ale sledoval som skore. Haase v prvom sete drzal servis uplne bez problemov. TB viedol o minibreak ktory stratil a prehral. V druhom servoval ako prvy ked breakol Nieminena tusim 2x ale ani raz nedokazal potvrdit. Trochu mi to pripadalo ako zapas z okruhu WTA. Haase az na tie 2 hry, ktore mu mali prakticky vyhrat set a mozno aj zapas udrzal svoj servis vzdy bez vacsich problemov. Kazdopadne, gratulujem vitazom.

Skvely tip bol jednoznacne Wozniacki - Kanepi. Ja som si netrufol zahrat cistu dvojku ale zobral som over 18,5 - tato hranica v bwine sa mi zdala dost na hlavu. Kazdopadne - info o zapase som cerpal od HU takze dikes!
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 28.09.2011, 21:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
OK Nieminen +3.5 @2.070 Tip na Yetiho


Taky jsem zápas neviděl a sledoval jen scoreboard, takže jsem zaznamenal, že byl Nieminen asi 7x za zápas 15:30 na svém servisu, nicméně i tohle je součást Haaseho... prostě je to klaun, který neumí big points, což letos už nejednou demonstroval. Nicméně gratz aspoň ke Káje thumbright

Nieminen - Haase 7:6 7:6
flekman
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.4.2010
Tipy a sázky: 258
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 99.3Hodnocení kvality tipů: 99.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 28.09.2011, 21:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
Hu napsal:
OK Nieminen +3.5 @2.070 Tip na Yetiho


Taky jsem zápas neviděl a sledoval jen scoreboard, takže jsem zaznamenal, že byl Nieminen asi 7x za zápas 15:30 na svém servisu, nicméně i tohle je součást Haaseho... prostě je to klaun, který neumí big points, což letos už nejednou demonstroval. Nicméně gratz aspoň ke Káje thumbright

Nieminen - Haase 7:6 7:6


CO na zítra Hu? Dle mě je tam toho docela dost slušnýho. Petru s Mařkou zkusim asi. Fut mě vrtá hlavou Troicki..
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 28.09.2011, 22:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

První mi do oka padla Kanepi @3 proti Radwaňské, stejný matchup jako proti Woz Woz a Radwaňská se mi v předešlých dvou zápasech příliš nepozdávala. Nicméně podle iracionálního pravidla o vícenásobném nevstupování do stejné řeky jsem ho vynechal. U Petry je škoda, že nebylo vysíláno žádné její utkání, takže můžeme jen hádat, nakolik ji soupeřky prověřily, nicméně na druhé straně Šarapovová... 4/23 (17 %) bodů uhraných na svém druhém servisu proti Goerges! K tomu 11 DFs. Právě servis byl to, co udělalo ten podstatný rozdíl na Wimbledonu http://2011.wimbledon.com/en_GB/scores/stats/day20/2701ms.html . Ještě si prohlédnu nějaké fragmenty z dnešního zápasu Šarapovové, ale ten kurz na Petru vypadá, i po dropu, velmi zajímavě. 4/23 z druhýho servisu, to je prostě velkej průser.



Naposledy upravil Hu dne 28.09.2011, 23:06, celkově upraveno 1 krát.
flekman
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.4.2010
Tipy a sázky: 258
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 99.3Hodnocení kvality tipů: 99.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 28.09.2011, 22:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
První mi do oka padla Kanepi @3 proti Radwaňské, stejný matchup jako proti Woz Woz a Radwaňská se mi v předešlých dvou zápasech příliš nepozdávala. Nicméně podle iracionálního pravidla o vícenásobném nevstupování do stejné řeky jsem ho vynechal. U Petry je škoda, že nebylo vysíláno žádné její utkání, takže můžeme jen hádat, nakolik ji soupeřky prověřily, nicméně na druhé straně Šarapovová... 4/23 (17 %) bodů uhraných na svém druhém servisu proti Goerges! K tomu 11 DFs. Právě servis byl to, co udělalo ten podstatný rozdíl na Wimbledonu http://2011.wimbledon.com/en_GB/scores/stats/day20/2701ms.html . Ještě si prohlédnu nějaké fragmenty z dnešního zápasu Šarapovové, ale ten kurz na Petru vypadá, i po dropu, velmi zajímavě. 4/23 z druhýho servisu, to je prostě velkej průser.


Jo, to souhlas. Petra podle stats vypadala na servisu dost solindě. Je pravda, že nehrála s žádnou extra hráčkou, ale Mařka neni na returnu taky nic prvotřídního.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 28.09.2011, 23:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nejen servis, ale i backhand nefungoval (screen za stavu 7:6 4*:5):



Zápas bude 4. na centrkurtu v 17h místního času, takže Petru by ani neměla zaskočit nějaká vysoká vlhkost vzduchu, kteréžto není fanynkou.

Kvitova @2.190 Tip na Yetiho
flekman
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.4.2010
Tipy a sázky: 258
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 99.3Hodnocení kvality tipů: 99.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 28.09.2011, 23:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
Nejen servis, ale i backhand nefungoval (screen za stavu 7:6 4*:5):



Zápas bude 4. na centrkurtu v 17h místního času, takže Petru by ani neměla zaskočit nějaká vysoká vlhkost vzduchu, kteréžto není fanynkou.

Kvitova @2.190 Tip na Yetiho


Jsem v tom s tebou, GL Cool
robert37
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.12.2006
Tipy a sázky: 432
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.4Hodnocení kvality tipů: 20.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.09.2011, 0:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

flekman napsal:
Hu napsal:
Nejen servis, ale i backhand nefungoval (screen za stavu 7:6 4*:5):



Zápas bude 4. na centrkurtu v 17h místního času, takže Petru by ani neměla zaskočit nějaká vysoká vlhkost vzduchu, kteréžto není fanynkou.

Kvitova @2.190 Tip na Yetiho


Jsem v tom s tebou, GL Cool

to zkopírování obrázku je tak dokonale absurdní, že jsem si to musel taky zkusit. aneb chytrému napověz, hloupého trkni
Bobandinho
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.8.2007
Tipy a sázky: 2076
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 58.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.09.2011, 9:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pikalek napsal:
Nevite nekdo co se stalo Marce? Nesledoval jsem to a bohuzel jsem to mel u B365 kde je to VOID Rolling Eyes

Vyvrtla si levý kotník - po vlastním servisu blbě došlápla a bylo...
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 29.09.2011, 9:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
VOID Kvitova @2.190 Tip na Yetiho


Kvitova - Sharapova 4:3 ret.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 29.09.2011, 10:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kanepi - Radwaňská... oukej. Kanepi porazila Wozniacki i s 62UEs na kontě, takže i když jí to několikrát do kurtu nesedne, dokáže to vyvážit vítěznými míči a držet soupeřku v tlaku. Radwaňská se v předešlých zápasech potýkala především s velmi jalovým útokem a složitě se jí dařilo dělat body vlastní zásluhou, takže i tady bude závislá na chybách soupeřky.

Kanepi +3 @2.100 Tip na Yetiho
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 29.09.2011, 13:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
KO Kanepi +3 @2.100 Tip na Yetiho


50UEs ve 21 gemech je asi trochu moc...

Radwaňská - Kanepi 6:2 7:6
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 29.09.2011, 13:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tipsarevic - Cipolla... Cipollu si určitě mnozí pamatují z Madridu, kde unudil Roddicka k smrti. On nemá mnoho zbraní směrem dopředu, je to takový štírek, opruz, který to mixuje a čeká, což je potenciálně zajímavá hra na pomalý povrch v Kuala Lumpur, na což přišel i Tomic v prvním kole. Tipsa tyhle typy moc nemá rád, viz jeho H2H třeba s DevVarmanem a k tomu si na Twitteru stěžoval předevčírem na jetlag:

"Worst jet lag ever...enough is enough...taking sleeping pills tonight"

a před chvílí na vysokou vlhkost vzduchu (aktuálně 74 %):

"Humidity...Not a fan??..Really??..sigh..."

Cipolla +4.5 @1.990 Tip na Yetiho

Gintonic napsal:
Ta zhubla tak o 15-20 kg, ne ? Shocked


jj, patrně podobný efekt jako u A. Bondarenko, která díky zdravotní pauze shodila půlku sebe sama.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 29.09.2011, 16:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
KO Cipolla +4.5 @1.990 Tip na Yetiho


S tím, co měl Cipolla k dispozici (nic), se držel statečně, ale Tipsův firepower byl přecijen příliš velký.

Tipsarevic - Cipolla 6:2 6:4
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 29.09.2011, 20:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zvonareva - Kvitová... obě hráčky mají mezi sebou pozoruhodné H2H. Obě získaly po dvou jasných výhrách - Petra 2x na antuce, Vera 2x na hardu. V roce 2009 v Indian Wells nastupovala Petra jako #46, dva měsíce předtím získala svůj premiérový WTA titul v Hobartu, ale na konfrontaci s hráčkami z TOP10 ještě nebyla připravena. O rok a kus později se potkaly na římské antuce. Pro Veru to bylo první utkání po demolici, kterou utrpěla předtím ve finále v Charlestonu a patrně ještě nebyla psychicky srovnána, protože od stavu 4:4 prohrála osm gemů v řadě a ve druhém setu vyhrála dohromady jen 6 bodů. Letos na AO už měl jejich souboj na papíře mnohem vyrovnanější parametry, protože Petra za sebou měla průlomové semifinále na Wimbledonu a na začátku roku titul v Brisbane. Nicméně na pomalém australském hardu se jí proti strojové obraně soupeřky nedařilo. Servis nefungoval, ve výměnách často chybovala a když už se ve druhém setu zlepšila a vyhrála 4 hry v řadě, opět ji srazila ztráta servisu http://www.australianopen.com/en_AU/scores/stats/day15/2504ms.html . Poslední setkání si dopřály letos v květnu na madridské turboantuce, kde Petra nakonec dokráčela až k titulu. Zápas nebyl vysílán, nicméně podle průběhu se dá odhadnout, že Petra měla jednu ze svých destrukčních nálad.

Kvitová do svého prvního letošního antukového duelu vlétla jako uragán, první sadu získala za 33 minut hladce 6:1. Když ve třetí hře druhého setu opět prolomila Zvonarevové servis, vypadalo to na jasnou záležitost levoruké české hráčky.
"Šla jsem do ní, aby byla pod tlakem. Někdy jí víc vadil můj druhý servis s rotací, což nečekala. Jinak jsem hrála docela chytře protipohyby a dohrávala míče na síti," dodala česká tenistka.


S výjimkou Madridu byl společným jmenovatelem těch utkání relativně pomalý povrch, což je pochopitelně plus pro bránící stranu, v tomhle matchupu je jí Vera. Tentokrát na obě hráčky čeká nová zkušenost v podobě velmi rychlého povrchu. Jak je uvedeno v úvodním příspěvku tématu, nejeden hráč podmínky v Tokiu připodobnil k trávě a myslím, že na výkonech Petry je to znát. Po americké tůře, během které se trápila v úplně každém utkání, je najednou opět v superior módu a ten kousek dnešního utkání proti Šarapovové nebyl vůbec špatný. Už na začátku týdne si Petra kvitovala, že servis jí funguje výborně, pouze se trochu trápí s dvojchybami. Ve 2 a půl zápasu neztratila servis ani jednou a čelila doromady 7 bps. Příznaky u Zvonarevové jsou takřka totožné: čelila 7 bps, servis ztratila jen jednou a i ona si po zápase s Kirilenko chválila, že jí podržel servis. Narozdíl od Petry vyhrála o 20 % méně přes svůj druhý servis, ale vyvážila je 20 % navíc v uhraných bodech na příjmu. Důležité je, že Petra je zde schopna hrát stejný tenis jako na trávě, tedy základem je big serve a výměny obvykle trvají jen několik málo úderu, takže není nucena hrát dlouhé výměny a pozici pro zakončení si budovat. Prostě to střelí z první na druhou stranu a už takový míč má pro bránící stranu nepříjemné parametry. Petra je letos proti kolegyním z TOP10 7:4, Vera 3:6, přičemž od března prohrála 5x v řadě, z toho 3x proti Stosur.

Na jakémkoliv jiném hardu bych se patrně Very obával, protože je parádní hardařka, ale tady se jí ty míče budou chytat opravdu složitě.



Kvitova @2.330 Tip na Yetiho
Kvitova 2:0 @4.040 Tip na Yetiho
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 29.09.2011, 20:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zvonareva - Kvitová, tip 1, kurs 1,72,
Betfair
tip na Yetiho

Ještě se mi nezdá, že by měla Petra tu top formu, kterou by jsme u ní chtěli vidět. Právě na fakt, že se Veře daří na hardu, dávám do pozice favoritky v tomto zápase. Petra mě bude muset ještě přesvědčit, že se dostává do té své formy, kdy minimalizuje svoje nevynucené chyby. V tomto vidím větší šanci na úspěch Very. Velmi bude záležet na faktu, jak půjde Petře podání. Navíc půjde o zajímavý test před Fed Cupem a případná výhra jedné nebo druhé může hodně napovědět o celkovém vítězi.


Naposledy upravil solim dne 30.09.2011, 0:06, celkově upraveno 2 krát.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 29.09.2011, 21:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A stejně jako minulý týden jsou pro semifinalistky zajímavé kurzy na vítězství.

PLAYER TO WIN TORAY PAN PACIFIC OPEN (ALL IN)
V. Azarenka @2.490
V. Zvonareva @3.750
P. Kvitova @4.300
A. Radwanska @7.000


H2H
Azarenka - Zvonareva 3:6
Zvonareva - Kvitova 2:2
Kvitova - Radwanska 2:0
Radwanska - Azarenka 2:6
Azarenka - Kvitova 2:3
Zvonareva - Radwanska 2:2


Radwaňská jako jediná z téhle čtveřice nemá zatím velký titul, myšleno Premier Mandatory nebo Premier 5, pouze byla jednou ve finále v Pekingu 2009. H2H by ji favorizovalo proti Zvonarevové, kterou letos 2x porazila, ale v cestě má Azarenku, se kterou prohrála poslední 4 vzájemná utkání. Proti ní hovoří i skutečnost, že za poslední 3 dny strávila na kurtu téměř 6 hodin. Ve finále turnajů WTA je 7:2 (PM&P5 0:1).

Azarenka "ownuje" Radwaňskou, ale tam by na ni čekala buď Kvitová, se kterou prohrála poslední 3 utkání v řadě a všechny velmi hladce (v Madridu se po utkání dokonce rozbrečela), nebo Zvonarevová, kterou jasně porazila v posledním vzájemném utkání v Miami, ale v H2H ztrácí 3:6. Jako jediná má 2 PM&P5 tituly, oba z Miami. Ve finále turnajů WTA je 7:7 (PM&P5 2:2).

Zvonarevová je ze čtyř hráček nejzkušenější, má za sebou již 29 finálových zápasů WTA s bilancí 12:17 (PM&P5 1:5). Nicméně tuhle už ne tak oslnivou bilanci zachraňují především turnaje International (10:5). Ve finále lepších turnajů je 2:12, když získala tituly jen v Indian Wells 2009 a Doha 2011. Často byl problém neúspěchu uprostřed lebky. Všechny potenciální soupeřky ji v posledním vzájemném utkání porazily ve dvou setech.

Kvitová to umí na Radwaňskou (H2H 2:0) i Azarenku (viz výše), takže by měl být z jejího pohledu papírově nejsložitější semifinálový zápas. V semifinále turnajů WTA je 7:2 a ve finále turnajů WTA je 5:2 (PM&P5 1:0).

Zvonarevová nemá hlavu na opravdu velké zápasy a v potenciálním finále by ji v každém případě čekala hráčka, proti které letos tvrdě narazila, proto ji nepovažuju za reálnou kandidátku. Radwaňská má před sebou hodně složité semifinále proti Azarence a ve finále by se krom soupeřek musela vypořádat i s tlakem, který vytváří možnost zisku první velké trofeje. Šanci by měla ve finále proti Zvonareovové, ale tahle kombinace nevypadá příliš pravděpodobně. Azarenka může reálně porazit všechny 3 hráčky, akorát před případným zápasem s Petrou by si musela dát dvojitou snídani. I Petra může porazit všechny 3 zbylé hráčky a po zkušenostech z letošního roku ji lze označit za vítězný finálový typ.

V. Azarenka outright winner @2.490 Tip na Yetiho
P. Kvitova outright winner @4.300 Tip na Yetiho
robert37
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.12.2006
Tipy a sázky: 432
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.4Hodnocení kvality tipů: 20.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.09.2011, 6:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tomu se říká Blackout. Z vedení 4:0 a 5:1 Rolling Eyes

A v tiebreaku se úplně znemožnila.
Podání 0, Backhand 0, nohy -1
Jdu spát s prognózou na 2.set 6:1 pro zvonareva
Hm tak už 2:0 teče. Ldyž vidím, jak to vše vyhazuje...
co gem to spláchnutý 2 až 3 brejky
nejradši bych si hóóódně sprostě ulevil
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 30.09.2011, 6:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

robert37 napsal:
Tomu se říká Blackout. Z vedení 4:0 a 5:1 Rolling Eyes

A v tiebreaku se úplně znemožnila.
Podání 0, Backhand 0, nohy -1
Jdu spát s prognózou na 2.set 6:1 pro zvonareva
Hm tak už 2:0 teče. Ldyž vidím, jak to vše vyhazuje...
co gem to spláchnutý 2 až 3 brejky
nejradši bych si hóóódně sprostě ulevil


Tak to bylo ještě o gam horší, bohužel. Výsledek mě nepřekvapil, jeho výše trochu ano! Není to dobré před Fed Cupem! Crying or Very sad


Naposledy upravil solim dne 30.09.2011, 10:21, celkově upraveno 1 krát.
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 30.09.2011, 6:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

šolim napsal:
Zvonareva - Kvitová, tip 1, kurs 1,72,
Betfair
tip na Yetiho

Ještě se mi nezdá, že by měla Petra tu top formu, kterou by jsme u ní chtěli vidět. Právě na fakt, že se Veře daří na hardu, dávám do pozice favoritky v tomto zápase. Petra mě bude muset ještě přesvědčit, že se dostává do té své formy, kdy minimalizuje svoje nevynucené chyby. V tomto vidím větší šanci na úspěch Very. Velmi bude záležet na faktu, jak půjde Petře podání. Navíc půjde o zajímavý test před Fed Cupem a případná výhra jedné nebo druhé může hodně napovědět o celkovém vítězi.


7:6-6:0 tip OK
Tak se bohužel potvrdil můj předpoklad, že to stále není ono. První set se prostě musí za takto rozjetého stavu dotáhnout. Pak se může i prohrát, ale toto je pro Petru hodně nepříjemné. To v hlavě zůstane a těžko se to bude dostávat ven. Sad
Bobandinho
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.8.2007
Tipy a sázky: 2076
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 58.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.09.2011, 7:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

šolim napsal:
šolim napsal:
Zvonareva - Kvitová, tip 1, kurs 1,72,
Betfair
tip na Yetiho


7:6-6:0 tip OK
Tak se bohužel potvrdil můj předpoklad, že to stále není ono. První set se prostě musí za takto rozjetého stavu dotáhnout. Pak se může i prohrát, ale toto je pro Petru hodně nepříjemné. To v hlavě zůstane a těžko se to bude dostávat ven. Sad

hmm Miloš je, zdá se, ve formě - grtka k tipu Wink

Zápas jsem sledoval (jedním okem) jen na livescore tak bych byl celkem vděčný za nějaké info, páč Peťka vedla 5:1 a šla servírovat. Měla minimálně 1 setbol v tomto gamu (možná víc), ale nedotáhla to a po prohraném TB bylo hotovo...
Jestli jste to někdo sledoval, hoďte prosím info. Co stálo za návratem Very ? Vera nebo Petra ? S ohledem na finále, díkes !
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 30.09.2011, 21:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
KO Kvitova @2.330 Tip na Yetiho
KO Kvitova 2:0 @4.040 Tip na Yetiho


Zvonareva - Kvitova 7:6 6:0

Hu napsal:
KO V. Azarenka outright winner @2.490 Tip na Yetiho
KO P. Kvitova outright winner @4.300 Tip na Yetiho
Juelz
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.8.2006
Tipy a sázky: 349
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 95.1Hodnocení kvality tipů: 95.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.09.2011, 22:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Re: Jak utišit Hejhulu
« Odpověď #107 kdy: 17. 12. 2010, 08:37:15 »
Především to je diskusní troll a spamer a Vy ho tu pořád přikrmujete.
Ale už někdo z lupy dostává rozum, teď spamoval pod novým článkem o Taťáně le Moigne a voilà -- ty jeho dva bláboly bleskem zmizely...
Well done!
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 30.09.2011, 22:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jsou sdělení, jejichž významu ani po několikanásobném přečtení nerozumím. Tohle je jedno z nich.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 1.10.2011, 7:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vera je klasik Smile

robert37
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.12.2006
Tipy a sázky: 432
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.4Hodnocení kvality tipů: 20.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.10.2011, 8:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hoši po včerejším propadáku s Petrou a následně Azarenko, jsem všechno co mám, tedy mimo rodinných příslušníků, vzal a naložil na Agnieszku. S malou dušičkou, když mi všechno napovídalo, že to nevyjde:
1. Tvrdý povrch
2. Z mrtvýchvstání proti povadlé Kytce
3. Žádná podpora od Hu. Myslím, žádná analýza co by mě v mém úmyslu podpořila
Nu koupil jsem si lahev Zweigeltrebe na uklidnění a zakázal si na ten tenis dívat. Vzbudil jsem se v 8:00 a ono to fungovalo Very Happy

Prostě aby někdo v dnešní době porazil obranářky typu Radwaňské a Woznické musí podat absolutně bezchybný výkon. Přeci jen to vracení míčů je snažší než snaha o Winnery. No a 35 UE od Very je toho důkazem.
Takže Agniezsko díky, ale nemám rád ten tvůj tenis
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 1.10.2011, 8:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gratz, i když chodit all-in rozhodně nepatří mezi ty úplně nejlepší nápady thumbleft Btw podporu jsi tu měl, sice mezi řádky, ale měl Smile

Hu napsal:
Zvonarevová je ze čtyř hráček nejzkušenější, má za sebou již 29 finálových zápasů WTA s bilancí 12:17 (PM&P5 1:5). Nicméně tuhle už ne tak oslnivou bilanci zachraňují především turnaje International (10:5). Ve finále lepších turnajů je 2:12, když získala tituly jen v Indian Wells 2009 a Doha 2011. Často byl problém neúspěchu uprostřed lebky. Všechny potenciální soupeřky ji v posledním vzájemném utkání porazily ve dvou setech.

....

Zvonarevová nemá hlavu na opravdu velké zápasy a v potenciálním finále by ji v každém případě čekala hráčka, proti které letos tvrdě narazila, proto ji nepovažuju za reálnou kandidátku. Radwaňská má před sebou hodně složité semifinále proti Azarence a ve finále by se krom soupeřek musela vypořádat i s tlakem, který vytváří možnost zisku první velké trofeje. Šanci by měla ve finále proti Zvonareovové, ale tahle kombinace nevypadá příliš pravděpodobně.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 1.10.2011, 20:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tipsarevic - Baghdatis... co mají společného Vesnina, Hradecká, Benneteau a Tipsarevic? Dohromady tvoří statistiku 0:18 ve finálových zápasech v singlu na turnajích WTA resp. ATP, protože patří mezi typy, které hrají velmi dobře pouze do té doby, dokud nejde o titul. Pak je dožene tíha okamžiku a začnou vytvářet podivné věci. Tipsa osobně je 0:4 v singlových finále a 0:2 v deblových finále, takže na poličce pro trofeje může klidně pěstovat sukulenty.

2009 Moscow Youzhny def. Tipsarevic 6:7 6:0 6:4
2010 's-Hertogenbosch Stakhovsky def. Tipsarevic 6:3 6:0
2011 Delray Beach Del Potro def. Tipsarevic 6:4 6:4
2011 Eastbourne Seppi def. Tipsarevic 7:6 3:6 5:3 ret.


Především dvě letošní finále byla pro Tipsu příznačná. Po zranění vracející se Del Potro po zápase přiznal, že měl štěstí, protože byl hodně unavený a nehrál dobře, nicméně Tipsa toho dokázal využívat jen do stavu 4:1 40:40*, pak se kousnul, ztratil 2 servisy a za stavu 4:5* ještě zvládl zahodit 5 break-back ballů. Totální klauniádou pak bylo finále v Eastbourne proti Seppimu, který taktéž vyhlížel svůj první titul. Tipsa byl už set a break dole, ale dokázal se do zápasu vrátit a vyhrát druhý set. Ve třetím setu pak začal řešit s rozhodčím viditelnost na kurtu, když nejdřív pokračovat chtěl, pak pokračovat nechtěl, nicméně výsledkem toho bylo, že prohrával 0:4 30:30*. Zápas pak přerušil déšť a po návratu na kurt si Tipsa vzal oba breaky zpět, nicméně na vlhké trávě uklouznul, zranil se a za stavu 3:5 0:15 to odpískal.

V tomhle bodě možná ani není příliš podstatné, kdo proti němu bude stát dnes, ale jen pro pořádek... Baghdatis je ve finálových zápasech ATP 4:7 a s Tipsou má H2H 2:2, 1:0 z haly. Zvonarevová dnes nad ránem demonstrovala, že bez hlavy to nejde... a i pro Tipsu to bude boj především sám se sebou.

Baghdatis @2.260 Tip na Yetiho
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 2.10.2011, 12:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
KO Baghdatis @2.260 Tip na Yetiho


Tipsa se snažil nevyhrát, ale tentokrát mu to prošlo.

Tipsarevic - Baghdatis 6:4 7:5
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy