Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
NHL prosinec 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2011, 8:45 Předmět: 20.12.
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes velká spokojenost Smile Hlavní tip opět OK, vyšel i Detroit a sám pro sebe jsem si zahrál i to LA, takže dnes vyšlo úplně všechno Smile a statistika se opět vylepšila, mám trefených 8 tipů z 9 Smile To už by neměla být náhoda... Smile
Lukas_
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 20.12.2011, 11:27 Předmět: Re: 20.12.
Pište tipy na sázení
Citovat

tevez napsal:
Dnes velká spokojenost Smile Hlavní tip opět OK, vyšel i Detroit a sám pro sebe jsem si zahrál i to LA, takže dnes vyšlo úplně všechno Smile a statistika se opět vylepšila, mám trefených 8 tipů z 9 Smile To už by neměla být náhoda... Smile


Zatím ti to dobře vychází, ale myslím si, že ještě nelze tvrdit, že je to bude dlouhodobě úspěšné každou sezónu, ale zase netrvdím, že nemůže.

Mno mě by každopádně zajímalo jak to počítáš.
Tedy jaké data k tomu používáš a od toho se taky odvíjí to, kdy s tou předpovědí můžeš začít, ty jsi začal v prosinci, ale sezóna běžela už přetím, ale předpokládám, že od samého začátku sezóny s tím začít nemůžeš.

Jinak máš tam psané, že to počítačová předpověď, ale ten web mi připadá jako statický, maximálně nějaké PHP include aby hlavička a patička zůstala stejná.
Takže předpokládám, že si to počítáš nějak mechanicky a až pak to dáváš na ten web.
Ale ta data se dají stáhnout a automatizovat, já mám třeba skripty, v Pythonu, které umí stahovat scoreboardy z ESPN.
http://sports.espn.go.com/nhl/bottomline/scores

skoczek napsal:
bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom
všechny weby na počítačovou předpověď NHL
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


Skoczku, tobě jsem několikrát říkal, že máš vždy nějaké ty tipy z těch tvých predikčních webů vybrat a dát to sem.
Přotože jsi to sem dal a ty tvoje NHL weby jsem neviděl, tak jsem to tam prolistoval.
Tak třeba http://www.puckwatch.com/p/fantasy.html má sice úžasnou statistiku úspěšnosti "2011-12 Regular Season Overall Record: 291-127-36 (68.1%)", ale je to všechno ML OT included počítám, takže je to někdy i na dost nízkých kurzech, ale units tam už nemají, navíc historie tam je maximálně den zpět.

Takže utázka na tebe, děláš si nějaké statistiky úspěšnosti těch webů co tam máš? Protože to tam máš roztříděné best, very good, good.
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2011, 15:30 Předmět: Re: 20.12.
Pište tipy na sázení
Citovat

Lukas_ napsal:


Zatím ti to dobře vychází, ale myslím si, že ještě nelze tvrdit, že je to bude dlouhodobě úspěšné každou sezónu, ale zase netrvdím, že nemůže.

Mno mě by každopádně zajímalo jak to počítáš.
Tedy jaké data k tomu používáš a od toho se taky odvíjí to, kdy s tou předpovědí můžeš začít, ty jsi začal v prosinci, ale sezóna běžela už přetím, ale předpokládám, že od samého začátku sezóny s tím začít nemůžeš.

Jinak máš tam psané, že to počítačová předpověď, ale ten web mi připadá jako statický, maximálně nějaké PHP include aby hlavička a patička zůstala stejná.
Takže předpokládám, že si to počítáš nějak mechanicky a až pak to dáváš na ten web.
Ale ta data se dají stáhnout a automatizovat, já mám třeba skripty, v Pythonu, které umí stahovat scoreboardy z ESPN.
http://sports.espn.go.com/nhl/bottomline/scores

Máš pravdu úplně ve všem Smile tipy jsem začal dělat v době, kdy už bylo něco odehráno asi 25 zápasů, proto šel tento postup použít. Výhoda je, že dělám web prostě jen pro dobrý pocit a nepotřebuji vychrlit denně 20 tipů na prodej abych na stránce vydělal, tudíž můžu dělat všechno tak, jak se mi chce Smile
A stránky jsou statické, vše musím v tuto chvíli aktualizovat sám (i když je to vytvořeno tak, že to zabere denně max 5 minut), ale do budoucna bych si určitě chtěl zjistit jak vytvořit web dynamicky, v tuhle chvíli to bohužel nevím...
Lukas_
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 20.12.2011, 16:22 Předmět: Re: 20.12.
Pište tipy na sázení
Citovat

tevez napsal:
Máš pravdu úplně ve všem Smile tipy jsem začal dělat v době, kdy už bylo něco odehráno asi 25 zápasů, proto šel tento postup použít. Výhoda je, že dělám web prostě jen pro dobrý pocit a nepotřebuji vychrlit denně 20 tipů na prodej abych na stránce vydělal, tudíž můžu dělat všechno tak, jak se mi chce Smile
A stránky jsou statické, vše musím v tuto chvíli aktualizovat sám (i když je to vytvořeno tak, že to zabere denně max 5 minut), ale do budoucna bych si určitě chtěl zjistit jak vytvořit web dynamicky, v tuhle chvíli to bohužel nevím...


Mno počet nevadí o tom to není, to je právě výhoda, kterou má sázkař, oproti sázkové kanceláři, že může hrát jen něco, kdežto sázková kancelář musí vypisovat všechno.
Mno to že to nezabere moc to chápu.

Ale pořád mě zajímá jak to počítáš a na to jsi mi pořád neodpověděl, pokud nechceš tak řekni a já už nebudu otravovat s otázkami na ten vzorec.
Jsem zvědavý, protože třeba ten pondělní zápas Vancouver vs Minnesota by mě na under dávat nenapadlo, přeci jen jsou to týmy co mají určitou formu.
Ty zápasy co tam más se St. Louis nebo Los Angeles ty chápu, ale ten Vancouver vs Minn, nebo 13.12. Pitt vs Detroit, to bych si netroufal tipovat.

A ještě jsem zapoměl, měl bys k těm kurzům přidat i sázkovou kancelář. A k té sekci "Poslední tipy" tu sázkovou kancelář a výsledek.
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2011, 17:43 Předmět: stránky
Pište tipy na sázení
Citovat

Přesně to samozřejmě neprozradím Smile Je to prostě analýza velkého množství dat Smile všechno k čemu dospěju najdeš na stránkách, kdybych to prozradil, tak by neměly smysl Smile
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2011, 18:49 Předmět: 20.12.
Pište tipy na sázení
Citovat

Stránky jsou aktualizovány, bohužel jsem nestihl vše co jsem chtěl udělat, ale dodělám zítra Smile Z Calgary mám velký strach Smile
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.12.2011, 17:37 Předmět: 21.12.
Pište tipy na sázení
Citovat

Opět oba tipy OK Smile
Dnes hodně věřím underu St. Louis ve slušném kurzu 1,7 (u fortuny).
Pro hovoří to, že je to statisticky velmi pravděpodobné, proti snad jen to, že už toho vyšlo tolik, že jednou musí něco nevyjít... Ta úspěšnost zatím velice předčuje moje očekávání a udržet ji takhle vysoko se mi nejeví reálné...
Já ale dnes vsázet nebudu, cítil bych se provinile, když je to v den státního smutku zakazované... Na druhou stranu mi to ze strany státu přijde jako laciné gesto a nevidím v tom žádnou formu uctění památky člověka. Rozhodně se podle mě mohlo vymyslet něco, co by ho uctilo samo o sobě a ne jen udělat nesmyslné gesto s poznámkou toto je projev úcty...
Tak jako tak dnes nevsázím, všem co budou hrát under u St. Louis nebo cokoliv jiného hodně štěstí.
A ještě můžu doporučit under v zápase Detroitu s Vancouverem Smile v následujících dvou dnech se těch dobrých zápasů hraje hodně, takže se mezi top 3 nevešly, ale tip není špatný Smile
robert37
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.12.2006
Tipy a sázky: 432
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.4Hodnocení kvality tipů: 20.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.12.2011, 23:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tevez:
a) ke státnímu smutku: souhlasím s vyhlášením státního smutku, ale tak trochu nechápu proč je v zákoně zákaz sázek a loterií. Možná aby se výherci nemohli radovat Smile a rozhodně jsem přesvědčen, že to co se kolem toho všeho děje by nebylo po chuti ani samotnému Václavu Havlovi.
b) k underům: jednoduše klobouk dolů. Jen by to chtělo držet v tajnosti, aby ty undery sázkovky nepřestaly vypisovat Laughing A zjistil jsem, že mě ten hokej při vsazeném underu i víc baví.
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.12.2011, 0:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

robert37 napsal:
A zjistil jsem, že mě ten hokej při vsazeném underu i víc baví.


To mě taky Smile jseš v napětí celej zápas Smile každá minuta zápasu je zajímavá Smile když vsadíš na vítězství tak buď po 20 minutách víš, že jsi vyhrál nebo vidíš, že prohraješ... Takhle koukáš až do konce Smile
robert37
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.12.2006
Tipy a sázky: 432
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.4Hodnocení kvality tipů: 20.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.12.2011, 10:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak ti to zase vyšlo. Já si teda vsadil už předevčírem a to bylo vypsán jen Under 5, včera jsem ten under 5,5 jen pošolíchal do AKO s Flyers.
Zatím je ta tvoje úspěšnost neuvěřitelná


Jen by mě zajímalo, jako tvůj CML "centrální mozek lidstva"

http://youtu.be/6jaz6qG9UH4

přišel na Under 5,5 u zápasu Toronto vs. Buffalo. Mozky jiné BWINské vypsaly na ten under 5,5 kurz 1,95 Shocked a to by se mohlo trestat.
jinak BWIN a s ním BET365 nějak podezřele často vypisují jen UNDER 5
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.12.2011, 11:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

robert37 napsal:
Tak ti to zase vyšlo. Já si teda vsadil už předevčírem a to bylo vypsán jen Under 5, včera jsem ten under 5,5 jen pošolíchal do AKO s Flyers.
Zatím je ta tvoje úspěšnost neuvěřitelná


Jen by mě zajímalo, jako tvůj CML "centrální mozek lidstva"

http://youtu.be/6jaz6qG9UH4

přišel na Under 5,5 u zápasu Toronto vs. Buffalo. Mozky jiné BWINské vypsaly na ten under 5,5 kurz 1,95 Shocked a to by se mohlo trestat.
jinak BWIN a s ním BET365 nějak podezřele často vypisují jen UNDER 5


Dnes to ale bylo opravdu jen o štěstí... Vlastně svým způsobem trochu i o smůle, protože jestli jsi viděl ten sestřich, 3 góly z 5 byly docela zvláštní...
Tak jako tak, pátý gól padl v půlce zápasu a pak už nic Smile Pět gólů padne docela často, ale většinou poslední 10 sekund před koncem do prázdné brány, takže to k underu stejně spěje většinou celý zápas. dnes to byla jen klika Smile
Doufám, že mě dnešní zápasy vrátí na zem a budu rozvážnější Smile
Buffalu poměrně věřím. Celkově sice mají poměrně vyrovnanou bilanci O/U, ale doma mají skoro 60% overů, zato venku jen něco přes čtvrtinu... Navíc Toronto je přesně soupeř, který by jejich underu nahrával... I z pohledu Toronta (i když jednoho z největších over týmů) je Buffalo nakloněno spíš underu... Měl by to tedy být opatrný zápas s málo góly... Trochu jsi mě vystrašil, ale ono zas české sázkovky mají kurz jen 1,75...
Sice to není stoprocentní tutovka, ale dávám tomuto tipu šanci Smile Ale Phoneix se St. Louis zítra je samozřejmě jistější...
Jinak stránky jsou mírně upravené, jestli se někdo chce vyjádřit, uvítám konstruktivní kritiku Smile
Lukas_
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 22.12.2011, 17:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mno co se týče těch kurzů na ty undery.

Tak Pinnacle má na dnešní zápas Buffalo at Toronto kurz na under 5.5 1.971, ale jak vidím tak ta fortuna to má skoro pořád stejné na vše.

A jak jsi měl třeba ty kurzy na zápasy St. Louis 1.70, tak Pinnacle měl tak 1.60, ale zase u té fortuny je MP 5% když sázíš na internetu. Mohlo by se zdát, že to je 1.65 v tom případě, ale je to ještě daleko méně, protože když prohráváš tak prohráváš tady více, ale ty máš zatím takovou úspěšnost, že jsi na tom asi o chlup lépe než na Pinne.
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.12.2011, 12:45 Předmět: 23.12.
Pište tipy na sázení
Citovat

Sice opět s velkým štěstím, ale opět oboje vyšlo Smile Dnes mám sice jen jeden tip (opět to bude under u St. Louis Smile ), ale měl by vyjít...
Navíc po půlnoci už budu moct sázet, takže si ho i sám zahraju Wink
Bohužel jsem (aspoň dočasně) přišel o LA jako největší under tým. Mají nového trenéra, tak je otázka, jestli budou hrát stejně jako dřív...
Lukas_
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 23.12.2011, 13:20 Předmět: Re: 23.12.
Pište tipy na sázení
Citovat

tevez napsal:
Sice opět s velkým štěstím, ale opět oboje vyšlo Smile Dnes mám sice jen jeden tip (opět to bude under u St. Louis Smile ), ale měl by vyjít...
Navíc po půlnoci už budu moct sázet, takže si ho i sám zahraju Wink
Bohužel jsem (aspoň dočasně) přišel o LA jako největší under tým. Mají nového trenéra, tak je otázka, jestli budou hrát stejně jako dřív...


Gratulace zatím, ti to vychází skvěle a ten blog, ze kterého jsi čerpal inspiraci na vymyšlení toho systému je dost zajímavý. Docela jsem si tam početl, třeba tento článek http://www.sportpunter.com/2011/10/could-201112-be-the-lowest-scoring-nhl-season-in-history/ který popisuje, že se teoreticky dá odhadnout průměrný počet gólů dle preseason ti jen nahrává, jsem zvědavý jak to nakonec dopadne.
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.12.2011, 22:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ani Hat Trick Jeffa Cartera nestačil Columbusu na výhru v Nashville, rozhodol Erat 8 sec. pred koncom a zachránil množstvo tiketov Smile
http://video.nhl.com/videocenter/console?hlg=20112012,2,503&fr=false&cmpid=ggl1bx
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.12.2011, 2:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Trocha štědrodenní filozofie Smile
Přemýšlel jsem, proč mají české sázkové kanceláře stanovené hranice kurzů na over i na under vždy něco kolem 1,8 ku 1,8. Napadlo mě, že je to proto, aby nešlo vzít jeden over z jedné sázkové kanceláře a under z druhé a vydělat tak jako tak (protože součet převrácených hodnot kurzů by klesl pod 1 a stačilo by rozmístit sázky ve vhodném poměru). Jinými slovy myšlenka byla taková, že pokud jsou kurzy vyrovnané, nebude možné tento postup uplatnit... Myslím, že sázková kncelář tohle určitě nechce, protože pak by byl u ní vsazen velký objem sázek pouze na jednu možnost a bylo by to při kurzu 1,6 velmi riskantní...

Po hlubším zamyšlení je ale efekt přesně opačný.
Třeba dnešní under u St. Louis je ve fortuně 1,75 a over u bwin 2,4.
Pokud vsadíte za 2400 na under ve frotuně a za 1750 na over u bwin, vyhrajete (ať už o dopadne jakkoliv) 4200. Jelikož celkově vsadíte za 4150, jste 50 v plusu... Problém je samozřejmě s 5% manipulačním poplatkem, ten by v tomhle případě činil 120 korun, ale tohle je jediný zápas kde jsem to zkoumal, české kurzy jsou oproti světovým natolik odlišné, že by se možná dal najít takový zápas, aby to bylo stále výhodné.
Ten rozdíl v kurzech tedy stále nechápu, ale myslím, že by mohli vést na nastíněnou cestu...
Lukas_
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 24.12.2011, 8:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tevez napsal:
Trocha štědrodenní filozofie Smile
Přemýšlel jsem, proč mají české sázkové kanceláře stanovené hranice kurzů na over i na under vždy něco kolem 1,8 ku 1,8. Napadlo mě, že je to proto, aby nešlo vzít jeden over z jedné sázkové kanceláře a under z druhé a vydělat tak jako tak (protože součet převrácených hodnot kurzů by klesl pod 1 a stačilo by rozmístit sázky ve vhodném poměru). Jinými slovy myšlenka byla taková, že pokud jsou kurzy vyrovnané, nebude možné tento postup uplatnit... Myslím, že sázková kncelář tohle určitě nechce, protože pak by byl u ní vsazen velký objem sázek pouze na jednu možnost a bylo by to při kurzu 1,6 velmi riskantní...

Po hlubším zamyšlení je ale efekt přesně opačný.
Třeba dnešní under u St. Louis je ve fortuně 1,75 a over u bwin 2,4.
Pokud vsadíte za 2400 na under ve frotuně a za 1750 na over u bwin, vyhrajete (ať už o dopadne jakkoliv) 4200. Jelikož celkově vsadíte za 4150, jste 50 v plusu... Problém je samozřejmě s 5% manipulačním poplatkem, ten by v tomhle případě činil 120 korun, ale tohle je jediný zápas kde jsem to zkoumal, české kurzy jsou oproti světovým natolik odlišné, že by se možná dal najít takový zápas, aby to bylo stále výhodné.
Ten rozdíl v kurzech tedy stále nechápu, ale myslím, že by mohli vést na nastíněnou cestu...


Tak to o čem mluvíš už dávno objeveno je, viz. http://en.wikipedia.org/wiki/Arbitrage_betting

http://www.betbrain.com/ stahuje kurzy ze sázkových kanceláří a porovnává je, když si tam uděláš účet tak si můžeš zvolit, které sázkové kanceláře používáš a podle toho ti to tam bude vypisovat "surebety", které vznikají mezi sázkovými kancelářemi z tvého nastavení.
Ale z českých SK je tam jedině chance.

Ono ten manipulační poplatek je třeba započítat i když prohráváš, protože neprohráváš 1 unit, ale 1.05 unit.

Ale jako díval jsem se včera na T.... a kurzová hladina na ty overy/undery v NHL 1.75 - 1.85 jako 40 centů plus ještě nesmyslný MP to jsou zloději. Pinnacle 4ever

Ale Pinnacle mě se** v tom, že když chci hrát ty overy/undery třeba s tou hranicí 5.5, ale je to alternate, protože základní je 5, tak to nemůžu dát už ráno, ale musím čekat až do odpoledne než mi to ten rozevírací seznam povolí a buy points na hokej mi tam taky nejde.

Jinak včera na nejoverovější zápas dne PHI @ NYR měla Pinnacle over 5.5 @ 2.160.
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.12.2011, 11:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lukas_ napsal:


Tak to o čem mluvíš už dávno objeveno je, viz. http://en.wikipedia.org/wiki/Arbitrage_betting

http://www.betbrain.com/ stahuje kurzy ze sázkových kanceláří a porovnává je, když si tam uděláš účet tak si můžeš zvolit, které sázkové kanceláře používáš a podle toho ti to tam bude vypisovat "surebety", které vznikají mezi sázkovými kancelářemi z tvého nastavení.
Ale z českých SK je tam jedině chance.

Ono ten manipulační poplatek je třeba započítat i když prohráváš, protože neprohráváš 1 unit, ale 1.05 unit.

Ale jako díval jsem se včera na T.... a kurzová hladina na ty overy/undery v NHL 1.75 - 1.85 jako 40 centů plus ještě nesmyslný MP to jsou zloději. Pinnacle 4ever

Ale Pinnacle mě se** v tom, že když chci hrát ty overy/undery třeba s tou hranicí 5.5, ale je to alternate, protože základní je 5, tak to nemůžu dát už ráno, ale musím čekat až do odpoledne než mi to ten rozevírací seznam povolí a buy points na hokej mi tam taky nejde.

Jinak včera na nejoverovější zápas dne PHI @ NYR měla Pinnacle over 5.5 @ 2.160.

Já jsem tohle začal řešit včera v noci, když jsem zjistil, že u fortuny nejde na přes vánoce vsázet ani přes internet... Chtěl jsem si udělat účet právě u pinnaclu, ale viděl jsem tam u každého zápasu jen kurz na under 5,5 nebo under 5. Navíc zrovna St. Louis nemělo vypsáno 5,5, takže pro moje účely jsem sázkovou kancelář zavrhl a šel na bwin, kde se mi líbil práve ten součet 1/kurz... Jenže problém je v tom, že setjně se u toho zápasu dá vsadit jen jedna věc... bwin má sice dobrej ten druhej kurz, ale ten je mi k ničemu Smile Takže zloději jak se to vezme Smile Kdyby na zápas Barcelona - Příbam vypsali kurzy 1,4 ku 1,4, vsadil bych si u nich Smile Takže si myslím, že stejně většina mých sázek bude dál u fortuny která má ty kurzy pro moje účely výhodnější, i navzdory poplatku...
Lukas_
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.12.2011, 9:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Belkin napsal:
na surebets chlapci urcite nezbohatnete, to vam garantujem.

vyborne tevez, len tak dalej.

gl


Jj, to já ani netvrdím, já bych se do surebetů pouštěl maximálně k protočení bonusů. Protože aby to mělo nějaký smysl musel bys to rozjet v desetitisících Kč a takové peníze bych si na účet bwinů a jim podobných nikdy nedal.

Já nedám na Pinnacle dopustit. Jako jeden výběr v měsící zdarma a ještě jsem s nimi neměl nikdy problémy.

Když dáváš na účet bwinu z MoneyBookers tak oni to mají v eurech tak se to přepočítává a máš tam stejně vždycky méně a jak vybíráš tak se to zase přepočítává.

Ale přemýšlel jsem, že bych si to arbování jen tak zkusil a vyhuntil bonus z bet365. Abych si to zkusil jaké to je, protože když tak o tom čteš tak to vypadá lehce, ale realita je pak jiná, různé stornování u jedné SK a zrovna tam kde to bylo výherní a pak se dostaneš do ztráty a než to na 3% arberch doženeš zpět ...

A taky ten betbrain je o 20 min opožděný, realtime je až ta placená služba.
8888alex8888
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 1
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 1
Vklady: 2 unitů
Výhry: 1.92 unitů
Profit: -0.08 unitů
Yield: -4.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.8.2011
Tipy a sázky: 808
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 255.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.12.2011, 11:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/nahlad_tiketu/index.html?ticket_id=MjEwMzAxMzU2NjM3ODIwMDopgcs0%2FPH7Bi3E05Q%3D
skoda Sad
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.12.2011, 13:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

8888alex8888 napsal:
http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/nahlad_tiketu/index.html?ticket_id=MjEwMzAxMzU2NjM3ODIwMDopgcs0%2FPH7Bi3E05Q%3D
skoda Sad

To vie človeka nahnevať, ked ujde len jeden. . . keby ušli dva čert to ber. Mohlo byť na darčeky. . .
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 26.12.2011, 13:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dneska si Fortuna asi trochu zašprýmovala.
Henrique z NJD za 6,8 - mladík, který však dostává prostor a hraje kolem 19min/zápas. (T.... 4,7)

Filppula z DET za 5,0 - borec s 10 brankami na kontě, který hrává přes 17min/zápas. V lajně hraje s Hudlerem a Zetterbergem, co víc si přát. (T.... 3,8)

Erat z NSH za 3,8 - při jeho formě, kdy je klíčovým hráčem týmu, bych to viděl někde kolem 3,4 (T.... dokonce 4,00)

Korpikoski z PHX za 5,5 - Fin, jenž se dostal v prosinci do slušné formy, 3 branky za 5 zápasů, kolem 16-17min/zápas

Hansen z VAN za 5,5 - dánský útočník, na kontě má již 11 gólů, hrává přibližně 14-15min, každá jeho 5. střela končí gólem

Clowe ze SJS za 5,0 - tohle je spíš o mém pocitu, při počtu minut, který dostává, tam ty góly jednou začnou padat, ne náhodou loni nastřílel přes 20.

GL!

Zdaleka si nemyslím, že vyjdou všichni, ale radši dám tyhle hráče, než Gáboríka za 2,30...

Prohlédněte si nabídku Tipsportu a zjistíte, že Fortuna se opravdu rozdala Smile


Naposledy upravil Nyck dne 26.12.2011, 13:53, celkově upraveno 3 krát.
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.12.2011, 13:49 Předmět: 26.12.2011
Pište tipy na sázení
Citovat

26. 12. 2011
Minnesota - Colorado
Buffalo - Washington
NY Rangers - NY Islanders
Carolina - New Jersey
St. Louis - Dallas
Nashville - Detroit
Chicago - Columbus
Los Angeles - Phoenix
Vancouver - Edmonton
San Jose - Anaheim

study
- po vianočnej pauze dnes pokračujeme . . .
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.12.2011, 19:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Los Angeles Kings-Phoenix Coyotes
tip LA Kings 1 VZ (1,70 bwin)

V bráne LA nastúpi Jonathan Quick ktorý má formu, naposledy v San José mal 97,17% OK zásahov. Za hostí pravdepodobne nastúpi len dvojka Jason LaBarbera ktorý naposledy doma so St.Louis mal iba 83,3%. Je sice možný aj štart jednotky Smitha, ale ten ma dáke problémy s trieslami.
Za LA je na listine zranených len Scott Parse(2+0), kým v Phoenixe bude chýbať Adrian Aucoin(1+3) a pravdepodobne aj center Martin Hanzal(5+14).
Predpokladám,že Coyotes budu len ťažko hladať recept na Quicka. V presilovkách maju mierne navrch LA 15%-13%. Naposledy v Phoenixe oktobri raz vyhrali Coyotes 3:2 a raz LA 2:0.
chytrej kluk



Celková statistika na K2:
Počet OK: 6
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 8
Vklady: 14 unitů
Výhry: 11.67 unitů
Profit: -2.33 unitů
Yield: -16.64 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.2.2007
Tipy a sázky: 900
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 223.7Hodnocení kvality tipů: 223.7Hodnocení kvality tipů: 223.7Hodnocení kvality tipů: 223.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.12.2011, 22:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nyck napsal:
Dneska si Fortuna asi trochu zašprýmovala.
Henrique z NJD za 6,8 - mladík, který však dostává prostor a hraje kolem 19min/zápas. (T.... 4,7)

Filppula z DET za 5,0 - borec s 10 brankami na kontě, který hrává přes 17min/zápas. V lajně hraje s Hudlerem a Zetterbergem, co víc si přát. (T.... 3,8)

Erat z NSH za 3,8 - při jeho formě, kdy je klíčovým hráčem týmu, bych to viděl někde kolem 3,4 (T.... dokonce 4,00)

Korpikoski z PHX za 5,5 - Fin, jenž se dostal v prosinci do slušné formy, 3 branky za 5 zápasů, kolem 16-17min/zápas

Hansen z VAN za 5,5 - dánský útočník, na kontě má již 11 gólů, hrává přibližně 14-15min, každá jeho 5. střela končí gólem

Clowe ze SJS za 5,0 - tohle je spíš o mém pocitu, při počtu minut, který dostává, tam ty góly jednou začnou padat, ne náhodou loni nastřílel přes 20.

GL!

Zdaleka si nemyslím, že vyjdou všichni, ale radši dám tyhle hráče, než Gáboríka za 2,30...

Prohlédněte si nabídku Tipsportu a zjistíte, že Fortuna se opravdu rozdala Smile


přesně tak, třeba Mike Richards z LA dal 13 golů ve 27 zápasech a dnes proti PHO má Tipsort na něj @ 2,7 , fortuna @ 4 Surprised
janci78
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2010
Tipy a sázky: 629
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4Hodnocení kvality tipů: 31.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.12.2011, 8:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

janci78 napsal:
Los Angeles Kings-Phoenix Coyotes
tip LA Kings 1 VZ (1,70 bwin)

LA-Phoenix 4:3 OK
-po 4 (lacnom) gole Browna išiel La Barbera dole z ľadu.
-Nyck grats k Henrique z NJD za (6,8) Smile
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 27.12.2011, 8:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takže Henrique za naprosto neuvěřitelných 6,8 vyšel, stejně tak za 5,0 i Filppula, který dal rovnou dvě branky. Spokojenost Smile

EDIT: Jak teď koukám na sestřihy, tak Erat teda spálil pěknou šanci, Hansen zase krásně přihrál na jeden z gólů.

Když teď koukám na nabídku, tak Dupuis za 6,5 Cool
chytrej kluk



Celková statistika na K2:
Počet OK: 6
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 8
Vklady: 14 unitů
Výhry: 11.67 unitů
Profit: -2.33 unitů
Yield: -16.64 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.2.2007
Tipy a sázky: 900
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 223.7Hodnocení kvality tipů: 223.7Hodnocení kvality tipů: 223.7Hodnocení kvality tipů: 223.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.12.2011, 13:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dneska tě Nycku poslechnu, Dupuis @ 6,5 , když von tutuo sezonu v úterý dal už 5 gólů, navíc Carolina dostává nejvíc gólů

http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?ticket_id=MTk5MTQxMzYxNDc2NzMwMDrbrs8Glgj7h3m3iKw%3D


vklad jsem použil ze včerejška , když jsem uhodl 5 ze 6 střelců NHL
http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?ticket_id=MTk5MTAxMzYwODQ4MDcwMDoSD6B4cWi18He0Po0%3D
tevez
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2011
Tipy a sázky: 64
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.12.2011, 13:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Opět hlavní zápas dne vyšel, je to už po deváté v řadě a celkově mám úspěšnost už 92,3%! Navíc statisticky je už pravděpodobnost, že úspěšnost neklesne pod 60%, skvělých 99,13%!!
Stránka je nově aktualizovaná, dnes sice nic moc zápasy, ale zítra budou lepší Smile
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 27.12.2011, 14:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

chytrej kluk napsal:
dneska tě Nycku poslechnu, Dupuis @ 6,5 , když von tutuo sezonu v úterý dal už 5 gólů, navíc Carolina dostává nejvíc gólů

http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?ticket_id=MTk5MTQxMzYxNDc2NzMwMDrbrs8Glgj7h3m3iKw%3D


vklad jsem použil ze včerejška , když jsem uhodl 5 ze 6 střelců NHL
http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?ticket_id=MTk5MTAxMzYwODQ4MDcwMDoSD6B4cWi18He0Po0%3D


Hodně štěstí Smile Landeskog byl krásně trefenej!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy