Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
CAF - Africký pohár národů 2012

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Bobandinho
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.8.2007
Tipy a sázky: 2076
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 58.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.01.2012, 18:03 Předmět: CAF - Africký pohár národů 2012
Pište tipy na sázení
Citovat

CAF - Africký pohár národů 2012
_______________Turnaj se koná v termínu: 21.1.-12.2.2012________________

ofiko web zde

Nasazení
Seznam účastníků podle rozdělení do výkonostních skupin pro los, který proběhl 29. října 2011 v Malabo. V závorkách jsou koeficienty CAF.

Koš 1:
Rovníková Guinea (jako pořadatel)
Gabon (jako pořadatel)
Ghana (22 b.)
Pobřeží slonoviny (17 b.)

Koš 2:
Angola (11 b.)
Tunisko (9 b.)
Zambie (9 b.)
Guinea (6 b.)

Koš 3:
Mali (5 b.)
Senegal (5 b.)
Maroko (3 b.)
Burkina Faso (3 b.)

Koš 4:
Súdán (2 b.)
Libye (1 b.)
Botswana (0 b.)
Niger (0 b.)

Základní skupiny
Skupiny A a B se odehrají v Rovníkové Guineji a skupiny C a D v Gabonu.
První dva týmy ze skupiny postupují do čtvrtfinále. Zbylé dva týmy jsou vyřazeny.


Skupina A: Rovníková Guinea - Libye - Senegal - Zambie
Skupina B: Pobřeží slonoviny - Súdán - Burkina Faso - Angola
Skupina C: Gabon - Niger - Maroko - Tunisko
Skupina D: Ghana - Botswana - Mali - Guinea


Rozpis zápasů:


Základní skupiny:
01-21-2012 E.Guinea 19:30 Libya
01-21-2012 Senegal 20:00 Zambia
01-25-2012 Libya 17:00 Zambia
01-25-2012 E.Guinea 20:00 Senegal
01-22-2012 Cote d'Ivoire 17:00 Sudan
01-22-2012 Burkina Faso 20:00 Angola
01-26-2012 Sudan 17:00 Angola
01-26-2012 Cote d'Ivoire 20:00 Burkina Faso
01-23-2012 Gabon 17:00 Niger
01-23-2012 Morocco 20:00 Tunisia
01-27-2012 Niger 17:00 Tunisia
01-27-2012 Gabon 20:00 Morocco
01-24-2012 Ghana 17:00 Botswana
01-24-2012 Mali 20:00 Guinea
01-28-2012 Botswana 17:00 Guinea
01-28-2012 Ghana 20:00 Mali

Play Off:

Čtvrtfinále:
04.02.2012 17:00 Bata A1 - B2
04.02.2012 20:00 Malabo B1 - A2
05.02.2012 17:00 Libreville C1 - D2
05.02.2012 20:00 Franceville D1 - C2

Semifinále:
08.02.2012 17:00 Bata V ČF1 - V ČF4
08.02.2012 20:00 Libreville V ČF3 - V ČF2

O 3. místo
11.02.2012 20:00 Malabo P SF1 - P SF2

Finále
12.02.2012 20:00 Libreville V SF1 - V SF2
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 20.01.2012, 18:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za přípravu tématu a pěkné představení turnaje.
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 20.01.2012, 21:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak konečně tenhle krásný turnaj Smile Už jsem na to obsáhleji koukal a Afriku dlouhodobě sleduju, tak snad nikomu nebude vadit nějaká ta menší prognóza:
Skupina A - Senegal by to měl zvládnout, ta útočná síla je impozantní. Že Demba Ba v podstatě jen střídá je dost "hustý" v kontextu toho, jak Ba v týhle sezoně hraje. Nějaký absence kreativného středu zálohy bych se v základní skupině nebál, tam by Senegal měl jasně kralovat.
O skvělý obraně Libye se nemá moc cenu rozepisovat. Jen jeden inkasovanej gól v kvaldě. Občas Rytíři hrajou i na pět obránců a prostě i na Afriku je to sakra defenzivní tým, ale výsledky maj, takže proč ne? Osobně bych jim skoro věřil na postup více než Zambii, zvlášť pokud zvládnou uvodní zápas proti domácím bez problémů.
Zambie změnila trenéra na konci kvalifikace a úsěšnýho Bonettiho vystřídal Renard - je sice pravda, že Renard už Zambii trénoval, ale tohle nikomu nepřidá. K tomu Zambii nehraje do karet ani to, že s domácí EGU hrajou až poslední zápas ve skupině, budou muset něco uhrát v prvních dvou zápasech a hlavně proti Libyi, což může být dost solidní tlak. Celkově je to pro mě takový nevýrazný tým.
Domácí EGU může jen překvapit. Jasně, že domácí prostředí může pomoct (jestli tam bude o fotbal zájem si tvrdit netroufnu), ale na tým složenej hlavně z hromady pochybnejch naturalizovanejch Brazilců a Španělů a stárnoucího útočníka kdysi slavný La Coruni by se mi asi vsázet nechtělo. Na druhou stranu je fakt, že EGU je doma schopná hrát vyrovnaný zápasy i s mnohem silnějšími týmy, takže uvidíme, ale každý bod bude spíše překvapením.
Postup: Senegal, Libye

Skupina B - Sloni jsou jasný. Ten tým má kvalitu, s níž se v útoku může měřit možná Senegal, ale Les Éléphants k tomu přidávaj kvalitní zálohu, která je v africkym kontextu i dost kreativní, takže něco neobvyklýho. Ten tým je na vrcholu a dost zkušenej, aby ustál tlak. Opět je otázka, co se stane v play-off, ale v základní skupině se pro Slovny nedají čekat nějaké velké problémy.
Angola to jsou takový černý Portugalci. Proti nevýrazný Burkině a no-name Sudánu bych jim i věřil, ale je to natolik labilní tým (na minulym APN 12 minut před koncem Angola vedla nad Mali 4:0, no zápas skončil 4:4). Každopádně týmu chybí nějakej velkej leader nebo aspoň nějaké víc známá persona. Akwá už nějakej ten pátek nehraje, velkej talent Mantorras se bohužel zahrabal, kvůli zraněním, Manucho se ve Valladolidu nikdy úplně nechytl.
Burkina na APN pravidelně postupuje, očekává se od ní hodně, ale málokdy je z toho něco víc. I letos to tak vypadá. V kvaldě ok, ale teď už jsou z toho ty klasický nevýrazný výsledky BF (čtyři remízy v řadě). Navíc forma Traórého - a ten je pro BF klíčovej - šla dolu.
O Sudánu v pravdě nevím ani to málo, co třeba o Rovníkový Guinei nebo Nigeru, což je dost překvapivý už jen z toho pohledu, že Sudan hraje na APN docela často (naposled 4 roky zpátky). Určitě budou hodně sehraný (80% týmu z dvou nejlepší týmů sudánský ligy), ale to z pohledu na soupisku uvidí každej jouda Smile
Tedy bych hlavně upozornil na to, že sázkovky asi budou Burkině dost věřit, já jí moc nevěřím.
Postup: Pobřeží Slonoviny - Angola

Skupina C - Tady to bude nesmírně vyrovnaný. Maroko našlapaný jak svině - stejně jako u Pobřeží Slonoviny velká výhoda v podobě kvalitní zálohy (ta je tady myslím ještě kvalitnější než ta Slonů), ale zároveň i kvalitní obrana a útok. Slabina je nasnadě, hráči jako třeba Taarabt (ale i další) se občas krotí dost těžko a je otázka, jak se s tím Gerets popere. Zatím se s tím pere jen velkohubými prohlášeními, což je otázka jak moc to zabere.
Gabon má narozdíl od EGU rozhodně větší cíle. Hodně síly, tuhá obrana a dvojice Aubameyang a Cousin v útoku? Tohle vypadá dobře.
Třetí silný tým do party je Tunisko. V pravdě mu tolik nevěřím. Jemaa je zraněný (připravený asi až na hypotetické čtvrtfinále), takže na africké poměry nebývale ofenzivní tuniské pojetí dostalo velkou ránu. Kopa mladíků z tuniské ligy (která ano - patří mezi nejlepší v Africe), takže to může dopadnout všelijak - překvapením i výbuchem.
Niger má Maazoua (dneska hraje za Waregem, ale někdo si ho třeba bude pamatovat z CSKA, Bordeaux nebo tak) a nikoho víc. Takový podivný poskládaný z hráčů z celé Afriky (+ zmíněný Maazou). Asi může překvapit, dokonce možná spíš než domácí Guinea, ale silná a vyrovnaná trojice soupeřů tomu nenahrává.
Postup: Maroko, Gabon

Skupina D - Ghana jasná, pro mě osobně sice není největší favorit (Sloni), chybí jí Essien, Boateng se vzdal repre, takže záloha nebude takový trumf, jak by semohlo zdát, ale...tohle Ghana zvládne.
Botswanu vidím jako jasného černého koně. Ten tým je dlouho spolu, hráči hrajou v jednom regionu, je tam dlouhodobé konzistetní práce (něco nauvěřitelnýho na Afriku). A vzhledem k tomu, že postup z kvaldy byl suverénní, tak evidentně nese ovoce. Anyway výkon Botswany bude hodně záležet na Ramatlhakwanem (na ty jejich jména se nětěšim). V podstatě jen on je dlouhodobě schopen dávat nějaké góly, jinak je útok impotentní. Obrana naopak super.
Mali hodně omladilo, chybí spoustu známých hráčů. Z té velké generace zůstal v podstatě jen Keita (což ale samo o sobě šance Mali alespoň na postup ze skupiny ohromně zvedá) a přibyla mladá krev. Dobrá obrana, Keita v záloze, docela dost gólů. Ten tým vůbec není špatný, ale už v kvalifikaci se ukázalo, že nešlape úplně jak má a i když poukázat na konkrétní problém není úplně lehké, tak Mali příliš nevěřím. Navíc má Mali už několik čtvrtých míst, ale na velký úspěch zatím stále čeká.
Guinea je takový tým postavený na hlavu. Solidní obrana, přesto útočný styl, který často přináší více gólů ve vlastní brance než v té soupeřově (kterých je, abych byl fér, také dost). Spoléhání se na stárnoucího Feindouna, který je aktuálně bez angažmá (forma???) určitě nebude tím pravým ořechovým. Ne že by nemohla Guinea projít do čtvrtfinále jako poslendí tři roky předtím, ale spíš je tipuju až na poslední msto ve skupině.
Postup: Ghana, Botswana (?)

Dál už je to dost otevřený. Největší favorit je pro mě Pobřeží Slonoviny, pak Maroko, ale tam je pár otazníků nad výkony největších hvězd. Senegal může mít v pozdějších fázích problém s kreativitou (resp. s její v podstatě absolutní absencí), Ghaně chybí někteří klíčový hráči, ale pořád tyhle dvě země určitě můžou myslet na příčky nejvyšší. Jako černého koně jasně vidím Botswanu - třeba ne přímo na nejvyšší místa, ale pořádně s kartami by míchat mohla a také domácí Gabon (tam je to ale ještě markantnější než u Senegalu - proti o několik tříd lépe technicky vybaveným hráčům se jim bude hrát špatně). Uvidíme, jestli se k nějakému úspěchu probrání nějakej defenzivní tým (Libye?).

Uff Smile
Sagittarius



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.9.2008
Tipy a sázky: 299
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.01.2012, 1:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nejako klesajú kurzy na Rovníkovú Guineu proti Líbyi. Neviete, čím by to mohlo byť?
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 21.01.2012, 18:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Těžko říct, nemůžu nic najít. Domácí mají extra motivaci v podobě hodně velkých peněz, které jim za výhru slíbil prezident země (a hráč Segundy division nebo průměrné africké ligy si 50k dolárů za zápas jen tak nevydělá Very Happy ), takže třeba tak.

No nicméně zůstanu u toho, že já Libyjskému projevu věřím, dnes se ukáže, jak na tom opravdu je. Hodně jsem přemýšlel nad sázkou na počet gólů, ale čistě z under 1,5 mám strach, kurzy nejsou tak vysoké, aby mělo cenu to riskovat za málo (u under 2,5 je logicky problém opačný - moc nízké kurzy).
Každopádně půjdu do Libyjců, protože pro ně je tenhle zápas klíčový a zaváhání jim cestu dál minimálně extrémně ztíží ne-li znemožní. A samozřejmě - těch gólů by opravdu padnout moc nemělo, takže i když se bojím underu, tak Libye 1:0 zkusím.

Rovníková Guinea - Libye Tip: 2 Kurz: 2.85 (bwin) 5/10
Rovníková Guinea - Libye Tip: Vítězství Libye 1:0 Kurz: 6.00 (bet365) 2,5/10

U druhého zápasu těžko říct. Senegal by měl určitě vyhrát, ale jestli to zvládne (a jestli se mu vůbec bude chtít) o více než dva góly, je otázka. Dost jsem zvažoval over 2,5, Zambie si umí vytvářet šance i proti nejlepším týmům - jen má problémy s proměňováním. Nakonec takový hybridní hcp na Senegal.

Senegal - Zambie Tip: Senegal v hcp -0,5, -1 Kurz: 1.975 (bet365) 6/10
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 21.01.2012, 22:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To je k po...tomu no. Libye technicky lepší, v osobních soubojích taky, bez problému na to měla. Ale s takhle debilně profesorskym výkonem si vyhrát absolutně nezasloužila. A to vůbec nemluvim o tom, že ta "fantastická" obrana vyrobila za tenhle zápas dvakrát tolik chyb, než za celou kvalifikaci na APN.
EGU - Tyč, břevno, gól z podivnýho ofsajdu, nadšenej výkon, skvělý fanoušci. Domácí si vyhrát zasloužili.

Rovníková Guinea - Libye 1:0 Oba tipy KO
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 21.01.2012, 23:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A Zambie vede po půl hodině 2:0. To snad radši půjdu spát.
Bobandinho
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.8.2007
Tipy a sázky: 2076
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 58.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.01.2012, 1:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No tak jsem viděl jen asi poslední půlhodinku Senegalu a dojem ? Že se o Africe traduje, že tam jsou s taktikou na štíru se všeobecně ví. Že snad jediný tým, který potvrzoval pravidlo byl Egypt pod Hassanem Shehatou, jenže ten byl odejit a Egypt (stejně jako Kamerun, Nigérie a třeba i JAR) na šampionátu chybí. Že to bude ale až taková bída ? Embarassed
Ano názor můžu mít dost zkreslený - soudím jen ze zmíněné třetiny zápasu - ale dojem mám ten, že naše divizní týmy jsou co do taktiky i umu na tom líp. Nemlluvím o atletičnosti, tam se afričanům asi nerovná nikdo v Evropě, ale celkově - no bída. Neříkám, že šampionát nemá nebo nebude mít kvalitu, jen bych byl vzhledem k favoritům podstatně obezřetnější. Senegal mě absolutně nepřesvědčil, pravda, moc času jsem mu nevěnoval, ale jména na soupisce ještě nic neznamenají...

elxter:
pokud jsi koukal na celý mač, hoď postřehy, třeba mi to vyvrátíš...
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 22.01.2012, 2:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Viděl jsem jen prvních třicet minut, pak jsem si řekl, že nějakej pěknej film bude pro moje nervy prospěšnější.
Ono obecně už zahajovací sestava Senegalu byla dost divná. V přípravě jim to šlapalo, soupeře drtili, takže nechápu, proč se najednou hrálo jiný rozestavení a hráli jiný hráči a tak. I to je možná trochu důvod toho totálního chaosu, kterej tam občas vyrobili. Z toho co jsem viděl, tak obrana Senegalu bídná, Zambie měla štěstí a brankář jí podržel a najednou vedla 2:0. Pokud Zambii půjde proměňovat šance, tak jako dneska na začátku zápasu (protože vytvářet si je určitě umí proti komukoli), tak může dojít daleko.
Jinak ano - s tou taktikou je to klasika. Ne že by to jinde po Africe bylo lepší, ale zrovna tahle západní oblast je tím přímo pověstná. Kromě Senegalu třeba i Mali nebo Guinea.
Pokud se o některejch týmech říká, že jsou takticky vyzrálý, tak o těch ze severu. Proto jsem zvědavej na Tunisko a Maroko - zvlášť u Maroka je to otázka, protože to je jedna velká (a často těžko zkrotitelná) individualita vedle druhé. Každopádně Libye se dneska možná pokoušela o těžce taktickej výkon, ale naprosto jí to nevyšlo, takže to určitě neplatí vždy a všude (to v africkém fotbalu asi nic)-
Bobandinho
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.8.2007
Tipy a sázky: 2076
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 58.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.01.2012, 8:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak ještě sehnat někoho, kdo viděl posledních 15 min z 1.půle a úvodní čtvrthodinku z té druhé a máme to komplet... Very Happy

Senegal snížil někdy 15 min. před koncem tak jsem očekával, že do toho půjdou a oni vůbec nevěděli, co mají dělat. To ani nejde nazvat zoufalým pokusem o tlak. Snad jen, že se víc lidí vysunulo dopředu a Zambie mohla trestat asi ze dvou brejků a přečíslení, jenže je snad ani nezakončila. Uvidíme co to přinese dál, ale docela mě láká zkusit dnes neprohru Súdánu v 1. půli (za 2,15, nebo 0 za 2,93) ikdyž Sloni by jasně měli. Jenže to platilo i o Senegalu. Na druhou stranu, když se člověk podívá jen na to nasazení do košů tak to vlastně překvapení nebylo a dnešní favorit se podle toho měřit nedá...
Tak nevim, nechám to uležet a třeba jen tak na kukačku
2zwinall
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.9.2009
Tipy a sázky: 60
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.01.2012, 13:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Opět se mi potvrdilo, že vsázet cokoli den dva dopředu, podle statistik a prognóz, je blbost. Měl jsem Senegal 1 za litr s kurzem 1, 62. Pak když po 30minutách prohrávali o 2 goly, jsem věděl, že je konec.

Ale člověk se málokdy poučí... Smile

Přeju všem GL a ať na tomhle africkým poháru neproděláme Very Happy
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 22.01.2012, 14:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já to měl s velkou přípravou a stejně za včerejšek jedno velké a těžké KO. Prostě Afrika no. Uvidíme, jak to bude vypadat dnes, když to bude stejná katastrofa jako včera, tak budu muset přehodnotit jak a jestli vůbec na APN sázet.
Zápasu PS - Sudan se téměř jistě vyhnu. Po včerejšku si chci radši počkat na to v jaký formě Sloni přijeli a o Sudanu fakt neví v podstatě nikdo nic, takže těžko vůbec něco hodnotit před prvním zápasem.
To Angola - BF to je jiná. Na Angolu jsou velice solidní kurzy a předpokládám, že půjdu do ní, ale uvidíme k večeru. Burkina to na velkejch turnajích v posledních cca 10 letech nedává a obecně na druhý místo favorizuju víc Angolu.

Každopádně taky všem GL. Bude potřeba Very Happy
yaris
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.4.2007
Tipy a sázky: 779
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48Hodnocení kvality tipů: 48
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.01.2012, 16:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ono je to s africkým pohárem dost složité. Sám jsem se převědčil při minulém turnaji, který jsem zde moderoval. Ze začátku nevycházelo nic, až po prvních zápasech začali favorité hrát.


dnes bych v zápase Pobřežních slonů očekával gólový příděl. Takže si zahraji over (stejně jako ve včerejším druhém zápase). Útočnou sílu na to mají a já je čekám ve finále. Takže rozjezd důležitý. Snad to nebude jako loni

V druhém zápase je to těžké. Podle mne boj o postup. Takže těžko odhadovat. Mísrnými favority jsou pro mne ale Burkina Faso. Zkusím za míň výhru BF "bez remízy"
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 22.01.2012, 20:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já hrál nakonec under (i když v pravdě ne za moc) a vyšlo to, zápas jsem měl zapnutý, ale nakonec jsem skoro vůbec neměl čas koukat, takže pokud jste to někdo viděli obsáhleji, tak pište dojmy.

Každopádně Angolu si vymluvit nenechám, určitě ne za ty kurzy. Je to spíš intuice a úplně nedoporučuju, aby někoho napadlo sázet podle mě Very Happy každopádně Burkina má velkej problém naplňovat turnajový očekávání naprosto běžně. V přípravě se jí moc nedařilo (Angole taky ne), nedokázala porazit Mali, Guineu ani Gabon, což jsou týmy cca. na úrovni Angoly. K tomu je nejlepší forma Traorého vcelku pryč. Takže budu doufat.
Burkina Faso - Angola Tip: 2 Kurz: 3.13 (Pinnacle) 5/10

GL všem!
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 22.01.2012, 23:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Burkina Faso - Angola 1:2 TIP OK

Tak dneska super. Kromě tohohle mi vyšel i ten under na druhý zápas. Škoda, že jsem se držel tak při zemi, ale po včerejšku jsem měl strach. Snad to dál půjde takhle. Zítra předběžně zřejmě Maroko a možná over, s druhým zápasem uvidíme.
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 23.01.2012, 20:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak dneska jen Maroko. Obecně stavím Maročany výše a Tunisku by měla chybět hlavní ofenzivní zbraň - Jemaa, což může být pro Tunisany, který jsou jinak zaměřený celkem útočně velkej problém. Nicméně i kdyby hrál, tak věřím, že si s tím Maroko poradí.

Maroko - Tunisko Tip: 1 Kurz: 2.45 (betclic) 6/10
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 24.01.2012, 14:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
Tak dneska jen Maroko. Obecně stavím Maročany výše a Tunisku by měla chybět hlavní ofenzivní zbraň - Jemaa, což může být pro Tunisany, který jsou jinak zaměřený celkem útočně velkej problém. Nicméně i kdyby hrál, tak věřím, že si s tím Maroko poradí.

Maroko - Tunisko Tip: 1 Kurz: 2.45 (betclic) 6/10


Maroko - Tunisko 1:2 Tip KO

Hm. Maroku selhali hlavní hvězdy, Chamakh otřesný a vůbec si se spoluhráči nerozumněl.
Jinak koukal jsem i na Gabon - Niger a Niger byl tak strašně mimo, jak to jenom šlo. Přejít půlku byl docela vrchol a téměř vždy potom následovalo zkažení úplně základní přihrávky.

Dnes do toho půjdu ještě klasicky, ale opět platí, že kdybych vyšel druhý den na prázdno, tak zvážím zda a jak na APN sázet i dál.
Botswaně věřím na černého koně, ale je otázka, jestli to předvede už proti Ghaně. Uvažuju nad sázkou na to, že oba týmy dají gól nebo nějaké drobné na neprohru Botswany.
Ve druhém zápase věřím Mali, má kvalitnější tým a od Guinei očekávám taktický chaos, ale jestli na to budu nějak sázet, ještě nevím.
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 24.01.2012, 18:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak nakonec jsem toho moc nevymýšlel a zkusíme překvapení. Ze všech outsiderů věřím Botswaně nejvíce - a ono Botswana je s její jízdou v kvalifikaci outsider jen v uvozovkách. Ghana asi vyhraje, ale to se o Senegalu říkalo taky.

Ghana - Botswana Tip: 2 Kurz: 13.00 (bet365) 1/10
Ghana - Botswana Tip: Botswana v hcp +1 +1,5 Kurz: 1,975 (bet365) 5/10
marecek75
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.4.2006
Tipy a sázky: 518
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 176Hodnocení kvality tipů: 176Hodnocení kvality tipů: 176Hodnocení kvality tipů: 176
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.01.2012, 12:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prosím vás, neviete nejaký link so štastikami afrického pohára narodov?
Didi1
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.3.2007
Tipy a sázky: 235
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 165Hodnocení kvality tipů: 165Hodnocení kvality tipů: 165
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.01.2012, 15:13 Předmět: Africa cup
Pište tipy na sázení
Citovat

http://www.cafonline.com/competition/african-cup-of-nations_2012/groups
Didi1
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.3.2007
Tipy a sázky: 235
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 165Hodnocení kvality tipů: 165Hodnocení kvality tipů: 165
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.01.2012, 15:16 Předmět: Africa cup
Pište tipy na sázení
Citovat

http://www.afrika-cup.de/
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 25.01.2012, 19:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dneska jedu opět Libyi (čistou 1 a pak výhru Libye 1:0), věřím, že zápas s EGU byl prostě jen zaváhání, nervozita a možná podcenění. Pro Zambii bude velký problém hrát proti týmu, který bude proti hrát ze zadu a nebude příliš tvořit. V Batě pršelo hrozně moc a terén je na hranici regulérnosti.

Libye asi po pěti minutách vede 1:0, kéž by to vydrželo Smile
marecek75
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.4.2006
Tipy a sázky: 518
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 176Hodnocení kvality tipů: 176Hodnocení kvality tipů: 176Hodnocení kvality tipů: 176
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.01.2012, 21:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dakujem za linky...
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy