Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Handball Euro 2012
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
B666
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.3.2011
Tipy a sázky: 186
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.01.2012, 15:40 Předmět: Handball Euro 2012
Pište tipy na sázení
Citovat

Konečná nominácia Slovenskej reprezentácie na ME 2012 v Srbsku (15.-29. januára):

Brankári: Richard Štochl (Montpellier Agglomeration HB/Fr.), Miloš Putera (TV 05/07 Hüttenberg/Nem.), Ladislav Kovačin (MŠK Považská Bystrica)

Pivoti: Andrej Petro (DHC Rheinland Dormagen/Nem.), Michal Kopčo (Tatran Prešov), Peter Dudáš (Hlohovec)

Krídla: Martin Straňovský (Reale Ademar Leon/Šp.), Tomáš Urban (HC winLand Michalovce), Radoslav Antl (Prešov)

Spojky:
Oliver Rábek, Marek Mikéci (obaja Nové Zámky), Patrik Hruščák (1. MHK Košice), Ľubomír Ďuriš (Hlohovec), Ladislav Tarhai (BSV Bern Muri/Švaj.), Peter Kukučka (Kadetten Schaffhausen/Švajč.), Daniel Valo (HSG Wetzlar/Nem.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.01.2012, 16:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nove vlakno, ktore je spojene s bliziacimi sa ME v hadzanej, som presunul do prislusnej sekcie, ktora je nato urcena. To len na uvod.

Sam som chcel dnes nieco napisat, skor vlastne postrehy, napady, mozne inspiracie, rozbehnut moznu predsampionatovu debatu. Hadzanu, kto ma pozna, netipujem. Aspon urcite nie klubovu hadzanu. Klubovu hadzanu sledujem len zriedka, nejaky ten zapas z Bundesligy ci Asobal ligy, prip. z Ligy majstrov. Zato ME, prip. MS, to je pre mna sviatok. Reprezentacnu hadzanu sledujem uz par rokov velmi pozorne, samozrejme hlavne tu nasu slovensku repre, ktore fandim, co to da. Hadzana je v poslednych rokoch zrejme najuspesnejsi a najstabilnejsi sport, co sa tyka uspechov a zaclenenia do sirsej svetovej spicky v niektorom z kolektivnych sportov (hokej stagnuje, futbal bola zatial jednorazova zalezitost a ak sa zial nic nezmeni, na dlhe roky posledna, volejbal patri podobne do sirsej europskej spicky, lenze ta svetova je podstatne sirsia ako europska, basketbal na Slovensku upada a da sa povedat, ze prakticky neexistuje na repre urovni).

Najprv dam kratky komentar k Slovensku. Nato nepotrebujem ziadnu vacsiu pripravu, ako v pripade inych timov, kde si musim pozriet supisku (aj ked mnoho veci viem, urcite absencie atd.. ale za vsetko by som ruku do ohna nedal). Vyhodou tohto timu, oproti tomu z poslednych MS je fakt, ze je mladsi. Samozrejme, nezaujate oko vidi Dana Vala, prip. Rada Antla, su to ale skor vynimky, ktore ma kazdy tim (napr. Dansko a Lars Christiansen). Takych hracov treba, samozrejme v malom mnozstve a len tych, ktori nato aj maju a neziju len z mena z rokov minulych. Valo je nepostradatelny, aj ked casto ma zdravotne problemy, hlavne vdaka chronickym problemom s chrbtom (nemoze hrat nonstop vsetky zapasy, z casu na cas musi nejaky vynechat, co na ME by problem byt nemal..). V pripade Rada Antla nadseny nie som, na druhej strane, moc lepsich nahrad na lavom kridle za jasnu jednotku Martina Stranovskeho na tomto poste nemame. Je to aj alternant na sedmicky po Martinovi, moc minut dostavat aj tak nebude a svoje si dokaze zahrat aj v jeho veku.

K samotnej supiske. Brankari, zaklad je, ze je zdravy Riso Stochl. Alfa a omega mozneho prekvapenia ci uspechu v hociktorom zo zapasov naseho timu. Kedze je zraneny Teodor Paul, tak okrem Puteru, ktory by bol brany v tom pripade ako trojka (keby Paul bol v poriadku) zviedli suboj o post trojky brankari z nasej ligy. Obaja obstali, ci uz Kovacin z PB alebo Zernovic z mojho domovskeho Hlohovca. Treba priznat, ze v lepsom svetle sa ukazal na Vianocnom turnaji Kovacin a jeho nominacia je zasluzena. Napisany na supiske v dejisku este nebude, kedze trener si nechava zadne vratka v pripade nejakeho zranenia hraca v poli.

Pivoti. Obaja nasi stale mladi a perspektivni pivoti su v nominacii. Ci uz Andrej Petro, ako aj Miso Kopco. O post trojky na pivote zviedli vyrovnany suboj dalsi hlohovsky hrac, byvaly hrac Presova, skuseny Dudas a Mazak. Na pivote mame teda to naj, co prichadzalo do uvahy.

Kridla. Situaciu na lavom kridle som uz popisal. Nas papierovo najlepsi hrac v poli, co sa tyka europskeho a svetoveho ohlasu, Martin Stranovsky, jeho nahradnikom bude Rado Antl. Na druhej strane aj vinou zranenia Volenticsa je situacia komplikovanejsia. Do Srbska vezieme totiz len jedneho klasickeho praveho kridelnika. Je nim Tomas Urban. Alternovat ho bude na kratke casove useky Marek Mikeci, inak klasicka prava spojka. Snad sa Urbanovi nic nestane, lebo Mikeci je z toho timu jeden z najhorsich hracov a to aj na svojom poste, nieto este na kridle. Pozitivum, rozhodne absencia druheho Stranovskeho - Tomasa. Vzdy nas najhorsi hrac, ktory podal dobry vykon jeden z 10zapasov a ani to nebolo nieco nadpozemske (neviem preco tam nie je, ale hlavne, ze tam nie je).

A spojky. Tu je klucove, ze je zdravy Peto Kukucka. Inu kvalitnu strednu spojku nemame a Peto patri k velmi kvalitnym spojkam, aj ked sa nato pozrieme cez europske okuliare. Alternovat ho bude dalsi Hlohovcan v zostave - Duris. Krajne spojky, lave a prave. Tam to bude stat primarne na Valovi, Rabekovi a Tarhaiovi. Hru Hruscaka moc nepoznam, ale horsie, ako Tumidalsky a podobne trosky, ktore stracali loptu 5krat za 10minut na minulych MS, to byt nemoze. Mikeci je snad jediny, ktory zostal z tych hracov, ktori na minulych MS patrili k tomu odpadu, ktore prichadzalo z lavicky a s nimi vzdy prisiel uplny kolaps nasej hry. Stranovsky, Tumidalsky, da sa povedat aj Antl (aj ked ten medzi nimi vynikal), este jedna spojka, na meno som zabudol a samozrejme este Fero Sulc ml. Fera mam rad ako hraca, lenze na nasu repre bol uz pomerne stary a hlavne nie je to hrac, ktory uz bol napr. na MS tym rozdielovym, tym, ktory by supera a brankara dokazal prekvapit. Na tempo tej top hadzanej zrazu nestacil, kazdy jeho podstrely a finty poznal, naopak stracal lopty a bombu z dialky, to pri jeho vyske nie je mozne. Na druhej strane, som rad, ze v nominacii je Laco Tarhai ml. Ja by som ho jednoznacne oznacil za velky objav naseho nie velmi vydareneho pocinania na MS. Presne plnil to, co v minulych rokoch Sulc + ma aj vysku, dokaze aj dat ranu z 10m. Velmi univerzalny zakoncovatel, neboji sa ist do hracov, dokaze ich technicky prehrat a bez problemov presne zakoncit. Oliver Rabek, to je zasa hrac, ktory by mal byt objavom tychto ME a po ME by si mal balit svoje veci v NZ, pretoze zaujem budu mat niektore kluby z Bundesligy. Je to len moj odhad, ale je to klasicka spojka stvorena pre Bundesligu. Skvela tvrda a presna ruka, rychle zakoncenie, vyborny vyskok. Nieco podobne, ako Csaba Szucs, ktory z nominacie vypadol pre zranenie a bude tak chybat na druhej velkej akcii za sebou. Ked bude niekde vypisany najlepsi strelec naseho timu, doporucujem vsadit prave na nasu delovu spojku - Olivera Rabeka. Kurz by mal byt slusny, pretoze najmensi kurz zrejme bude na Martina Stranovskeho, mozno Petra Kukucku ako cislo 2.

Trener, nic nove, stale Zoltan Heister. Pri kormidle je uz zopar rokov, jeho praca ma hlavu a patu, co vidiet aj na snahe dostat do repre aj mladych hracov z nasej ligy, ktori maju nato hrat na velkom fore a hrat v top ligach Europy. Aj cez niektore kauzy, napr. pri predcasnom odchode zo sampionatu, by sme lepsieho trenera tazko hladali. Aspon slovenskeho urcite, leda tak toho v sucasnosti ceskeho - Martina Liptaka, to je rovnocenny kandidat.
B666
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.3.2011
Tipy a sázky: 186
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.01.2012, 17:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dik.
sug
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 11.01.2012, 19:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Česká nominace bez překvapení (ono u nás ani není moc kde brát, co si budeme povídat), asi bych tam raději viděl Řezníčka, ale přepokládám, že trenér ví, co dělá... Jako obvykle se Češi řadí do dlouhé řady "černých koní", tedy mezi týmy, které mohou překvapit, ale také vypadnout již ve skupině.

Brankáři: Martin Galia (Grosswallstadt/Něm.), Petr Štochl (Füchse Berlín/Něm.).

Pivoti: David Juříček (St. Raphael/Fr.), Václav Vraný (Schaffhausen/Švýc.).

Spojky: Pavel Horák (Göppingen/Něm.), Jiří Hynek (Hamm-Westfalen/Něm.), Filip Jícha, Daniel Kubeš (oba Kiel/Něm.), Alois Mráz (Wetzlar/Něm.), Tomáš Sklenák (Eisenach/Něm.), Jan Stehlík (St. Raphael/Fr.), Jiří Vítek (Bergischer HC/Něm.).

Křídla: Jan Filip (St. Gallen/Švýc.), Jiří Motl (Lovosice), Karel Nocar (Chambéry/Fr.), Jan Sobol (Skopje/Mak.)

Náhradníci: Tomáš Číp (Prešov/SR), Radek Horák, Kamil Piskač (oba Dukla Praha), Tomáš Mrkva (Hamm-Westfalen/Něm.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.01.2012, 22:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Unibet vypisal strelcov, do ME zostava este pomerne dost casu, takze sa da ocakavat, ze este niekto nejake krajiny vypise (napr. bwin..), ale taka ponuka od Unibetu na kazdu krajinu, to som bol az prekvapeny..

H.Tvedten naj.strelec Norska
M.Ilic naj.strelec Srbska
U.Gensheimer naj.strelec Nemecka
G.V.Sigurdsson naj.strelec Islandu
O.Rabek naj.strelec Slovenska
N.Karabatic naj.strelec Francuzska
(218,51 - 0,5/10 - Unibet)

(Havard Tvedten, norsky kridelnik, najlepsi strelec na minulych MS z norskeho timu (vtedy som ho tiez daval, takze si pamatam), hadze vacsinu sedmiciek, vacsina golov z brejkov ide cez neho, z kridla da nejake 2-3 goly, ked sa mu zapas vydari, tak ma nato dat 10+ golov, a prave to je dovod ho hrat, stabilne da 3-5 a jeden alebo dvakrat sa utrhne z retaze, Mamelund bude zrejme najvacsia hrozba, Rambo ako druhy kurzovy favorit je nezmysel, Myrhol nie je pravidelny strelec z pozicie pivota - tam ani nie je sanca, aby dal za zapas 8+ golov pri hre Norska..; Momir nie je ani kurzovy favorit? tak to som bol prekvapeny, rychlo som si pozrel posledne pripravne zapasy v oboch Momir ako inak najlepsi strelec, na Momira by tak mal byt kurz 1,6 max. a nie taky aky je, Vujin je jedina hrozba, ale dozaista je outsider v tomto suboji; Uwe Gensheimer, prakticky neomylny kridelnik, logicky aj prva volba na sedmicku, Nemci tych golov moc davat nebudu, ako zvycajne, takze tych 4-5 sedmiciek z celkovom pocte v zapase zavazi, tiez favorit nato, ze sa v jednom zapase utrhne, tak ako v priprave a nastriela okolo 10golov; Gudjon Valur Sigurdsson bude davat minimalne stabilne 5golov, zvysni hraci mozno raz zaziaria a daju napr. 7+, ale inak to bude zvacsa okolo 3golov (myslim Peterssona, Palmarssona, Atlasona ci Gudmundssona); nas Rabek, je druhy favorit, mozno to este niekto vypise a bude lepsi kurz, v oboch poslednych pripr. zapasoch mimo exhibicie proti Iranu najlepsi strelec, cakam od neho velke veci, takze kurz nieco pod 3 do akovky beriem, istota to nie je, hlavny konkurent a zrejme aj jediny v osobe Martina Stranovskeho; Nikola Karabatic, jeden z mojich najoblubenejsich hracov, podobne ako Sigurdsson, je to istota, tych 5golov da, aj keby traktory padali, to Guigou, Accambray, Fernandez ci zrejme najvacsia hrozba Luc Abalo tak vysoko nastavenu pravidelnu davku golov nemaju, v klucovych fazach to jednoducho berie na seba, ako spravny lider)

H.Tvedten, M.Ilic, G.V.Sigurdsson, U.Gensheimer
(30,14 - 1,5/10 - Unibet)

(O dost istejsia varianta..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.01.2012, 23:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pozrieme sa este na ten zvysok timov. Macedonsko a Cesko ide mimo mna, Kiril Lazarov a Filip Jicha, tak ako aj kurzy jasne hovoria, nemaju vo svojom time konkurenciu, co sa tyka strelca timu.

Polsko, ktore hra primarne vacsinu akcii (zakonceni) cez tvrde strely zo spojok. Tych kvalitnych maju neurekom. Ono by sa teda dal cakat ako najlepsi strelec niektori z nich, lenze ich golovy prispevok sa pomerne rozklada do vsetkych hracov a z toho tazi kridelnik Tluczynski, ktory ako najtechnickejsi strelec hadze aj drvivu vacsinu sedmiciek. Na neho tak svieti kurz 2,O, co je v jeho pripade nie je ziadne zazrak, on tych golov moc nedava, dava ich pravidelne, hlavne vdaka sedmickam. Hodnota lezi v niektorom z hracov na spojke, mne sa osobne najvia pozdava Krzysztof Lijewski (kurz 10).

Svedi, tam je to jasne. Bude to bud Kim Andersson alebo Niclas Ekberg. Bud teda skuseny mazak alebo talentovany mladik. Dve opory sa vratili nedavno po zraneni - Ekdahl du Rietz a Doder. V priprave svoju dominanciu prvi dvaja len potvrdili, ked boli jasne najlepsimi strelcami.

V Dansku je kurzovym favoritom Mikkel Hansen. Dokonca je aj favoritom na post najlepsieho strelca ME. Zrejme je to ovplyvnene jeho vykonom na minulych MS a faktom, ze Dansko je po prave favorizovane na tie najvyssie pozicie. V Dansku sa tazko da hrat niekto proti, ale nedoporucujem hrat ani tuto spojku s delom v ruke.

V Madarsku to bude suboj Mocsaia, Csacsara a Ilyesa. Pricom ten treti by na prvych dvoch mat nemal a medzi prvymi dvomi sa naozaj tazko vybera. Lepsou volbou by bol len podla kurzu syn repre trenera Madarska - Tamas Mocsai.

Spanielsko je specificke. Len tak z hlavy by som dal Victora Tomasa, elitneho kridelnika nielen spanielskej repre, ale aj Barcelony a teda aj jedneho z najlepsich pravych kridiel planety. Iker Romero v kurze 2,6 mi pride ako jedna z najvacsich chyb, co tam Unibet poskytol. Mozno by to sedlo na Ikera o 6-8rokov mladsieho..

Chorvati, tam neviem. Goly dava aj stredna spojka, aj ked nie moc, legenda Ivano Balic, goly dava aj jeden z najlepsich pivotov na svete Igor Vori, goly budu davat aj vsetky krajne spojky (hlavne Duvnjak a Lackovic), ako aj sikovne kridla, hlavne 4prsty Ivan Cupic, ktory je kurzovym favoritom zrejme pravom, aj ked je ten kurz a celkovo on, nehratelny.

Slovincom chyba mnoho hracov, hlavne Kavticnik a Natek z tych vylozene klucovych, tam si to musim pozriet statisticky, lebo nechce sa mi verit, zeby v tom Unibet mal jasno, ked v tom nemam jasno ani ja od oka.

Rusi. Z hlavy jasny Igropulo. Potom som pozrel na kontrolu posledne pripravaky a Igropulo dal v dvoch zapasoch 3goly (samozrejme, pripravne zapasy treba brat s rezervou). Od Rusov asi aj tak ruky prec.
Tomstersson
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.3.2007
Tipy a sázky: 2116
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 27.4Hodnocení kvality tipů: 27.4Hodnocení kvality tipů: 27.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.01.2012, 23:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A co takhle Tvedten nejlepší střelec šampionátu?
Kurs 20 vypadá hodně slibně.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.01.2012, 12:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Co sa tyka najlepsieho strelca sampionatu, treba rozmyslat trochu sirsim pohladom na vec.

Co z toho, ze bude najlepsim strelcom po zakl.skupinach, prip. aj po tej nadstavbovej, ked jeho tim skonci napr. v nadstavbovej skupine na 4.mieste. Istotu dalsich zapasov maju urcite semifinalisti, cize prvi dvaja z kazdej nadstavbovej skupiny a oba tretie timy. Porciu 8zapasov, maju istu len top4 timy. Je tu moznost, ze aj stvrty a piaty tim v nadstavbovej skupine si zahra 7.zapas. Ale to len v pripade, ze bude potrebny pre urcenie olympijskeho miesta - to sa vztahuje len k urcitym timom, ktore miestenku este nemaju.

Osobne vidim favorita v Karabaticovi (Francuzi maju semifinale takmer iste), v Gensheimerovi (Nemci po dlhych rokoch na ME nieco predvedu) a mozno aj v Ilicovi (domaci budu nebezpecny tim, aj ked im osobne na medailu neverim).
Tomstersson
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.3.2007
Tipy a sázky: 2116
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 27.4Hodnocení kvality tipů: 27.4Hodnocení kvality tipů: 27.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.01.2012, 18:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No to je samozřejmě jasné, že top 4 týmy budou mít o 2 zápasy více, jenže Tvedten je schopný během 6 zápasů klidně o potřebný počet branek více. Wink Z mého pohledu je to snad jediný hráč na ME, který může každý zápas atakovat hranici 10 branek.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.01.2012, 20:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To si nemyslim... naprosty ideal strelca je, ked je to spojka a hadze sedmicky, priklady su dva, Kiril Lazarov a Momir Ilic. U Lazarova by som veril v to, ze je schopny za 6 zapasov nastrielat viacej, ako ktokolvek s top4 elitnych timov (spomienka na davne MS, kedy daval zapas co zapas 10+ golov), problemom je, aby tych 6 zapasov hral. Kto veri, ze postupia Macedonci zo skupiny, maju jasnu volbu na strelca celeho sampionatu. Momira som uz spominal. Podobne ako u Macedoncov, aj u Norov je realny rychly koniec v turnaji, cize len 3 zapasy (aj ked proti oslabenym Slovincom im verim).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.01.2012, 12:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

K.Lazarov, M.Ilic, G.V.Sigurdsson
(5/10)

(Gudjon v priprave za 2 zapasy 25golov, proti Dansku som uz statistiku strelcov nenasiel, ale tie dva predtym, proti Polsku a Slovinsku, cize rovnako superom z ME, mi bohato stacia na potvrdenie tipu, Momir plati to iste, Kiril a kurz 1,3 na bwine mi uz staci, aby som ho hral, v tychto troch strelcoch nevidim problem (v Nemecku nim moze byt Hens, v Norsku Mamelund (viz. zapasy s Francuzskom a jeho 15golov dohromady v 2 zapasoch, vo Francuzsku Abalo)

(a este som nasiel jeden velmi zaujimavy surebet, takze kto nema problem s tym, ze jeden tip je z domacej SK a jeden zo zahr., tak mi moze napisat, nejde o surebet, kde ide len o nejake drobne percenta zisku..)


Naposledy upravil UselessToo dne 14.01.2012, 12:47, celkově upraveno 1 krát.
Jakob89



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.3.2008
Tipy a sázky: 575
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 82.1Hodnocení kvality tipů: 82.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 14.01.2012, 12:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo napsal:
K.Lazarov, M.Ilic, G.V.Sigurdsson
(5,93 - 5/10 - <a target="_blank" href="https://www.bwin.com/cz/page.aspx?view=partnerfeed&zoneid=89623">Bwin</a>)

(Gudjon v priprave za 2 zapasy 25golov, proti Dansku som uz statistiku strelcov nenasiel, ale tie dva predtym, proti Polsku a Slovinsku, cize rovnako superom z ME, mi bohato stacia na potvrdenie tipu, Momir plati to iste, Kiril a kurz 1,3 na bwine mi uz staci, aby som ho hral, v tychto troch strelcoch nevidim problem (v Nemecku nim moze byt Hens, v Norsku Mamelund (viz. zapasy s Francuzskom a jeho 15golov dohromady v 2 zapasoch, vo Francuzsku Abalo)

(a este som nasiel jeden velmi zaujimavy surebet, takze kto nema problem s tym, ze jeden tip je z domacej SK a jeden zo zahr., tak mi moze napisat, nejde o surebet, kde ide len o nejake drobne percenta zisku..)

jaktože ti jdou ti střelci kombinovat do akovky?
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.01.2012, 12:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

moj fail, bwin osobne nepouzivam, aj ked kurzy tam sledujem a ked je tam lepsi kurz, jasne lepsi kurz, tak ho sem doporucim, takze ano, mas pravdu, kombo sa z nich vytvorit neda, narozdiel od Unibetu
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.01.2012, 12:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

trochu vedla, skopiruj si to a daj do spravnej sekcie... potom prispevok zmaz..

nech to nie je len OT, tak prispevok pouzijem aj na nieco uzitocne..

Strelcov uz bolo dost, dnes to vsetko zacina a venovat sa budem teda jednotlivym zapasom... Spisal som si vysledky pripravnych zapasov (neviem preco som tak neurobil pri overovani streleckych pocinov mojich strelcov..). Tentokrat to ma podobnu dolezitost ako pri strelcoch, cize viacmenej len pomocnu, potvrdzovaciu, nazory na timy mam dlhodobe a v hadzanej su zazite styly, ktorymi sa prezentuju niekolko rokov, celu generaciu, toboz, ked hraju pod tym istym trenerom.

Nemecko - Cesko
(Vysledok si nedovolim tipovat, Nemci su pravom favoriti, maju naslapany tim na papieri, ich mlada generacia sa dostava do idealneho veku a toto ME by malo byt prvym krokom na hadzanarske vyslnie, z ktoreho v poslednych rokoch Nemci, ako stabilna hadzanarska velmoc, spadli. V pripade Ceska je to skor posledna sanca postupne odchadzajucej generacie (Juricek, Filip, Nocar, Kubes..) na nejaky uspech, potom pride zrejme drobny ustup z pozicii. Vysledky v prvych zapasoch sa tipuju o to tazsie, ze je to vstup do turnaja, kde kazde zavahanie sa rovna malej tragedii, vyrovnanost timov je obrovska a vyhrat pri horsom vykone favorita moze ktokolvek s kymkolvek. V tomto zapase mam preto iny tip. Nemci su doslova povestni svojou vybornou obranou v poslednych rokoch. Je dostatocne tvrda, skvele organizovana a v branke je vacsinou velmi stabilny brankar. Naopak, smerom do utoku to nie su ziadne smrtiace brejky, vacsinou ide o postupnu pomalu rozohravku, kde moznosti zakoncenia su roznorode. Nemci radi hraju cez kridla, ktore maju skvele, mlade, talentovane.. Duo Gensheimer a Groetzki budu patrit k ozdobam ME. Cesi maju predpoklady dobre branit. Maju Dana Kubesa a Filipa Jichu (Kubes jeden z naj obrancov Bundesligy, Jicha velmi neprijemny obranca, ktory dokaze ziskat mnoho lopt..), dvoch vyrovnanych brankarov (Galia a Stochl). V utoku to take slavne nie je, ak sa zahra dobra vysunuta osobna obrana na Jichu a ten nema nejaky svoj super den, prip. tuto absenciu golov nezachrani napr. Horak, tak sa Cesi v utoku trapia. Prvy zapas napomaha skor malo golom vo vseobecnosti, toboz v zapase dvoch podobnych timov.)

under 53,5 (1,971 - 6/10 - Pinnacle)


Polsko - Srbsko

(Asi presny opak. Naproti tej prvej dvojici, kde sa jedna o lepsie braniace timy, ako utociace, v pripade Polska dozaista, v pripade Srbska je to uz viacej na hrane, plati, ze oba timy preferuju utok a vyssie tempo hry - Poliaci s ich stylom sa s tym vobec nehraju a palia zo spojok hlava-nehlava. Polsko je poznacene stratou mnohych opor zakladnej zostavy. Z hlavy, urcite par rokov spat najlepsi hrac sveta, brankar Slawomir Szmal. V poli, co si pamatam, urcite Marcin Lijewski a naposledy vypadnuvsi zo zostavy Bartolomiej Jaszka. Tak ci onak, Poliaci su vzdy silnym timom, ktore nemozno podcenit, nech uz nastupi v akejkolvek zostave. Zapas ma dva charaktery. Okrem toho prveho, ze zapas je bojom o postup zo skupiny, predsa len Dani su hlavny favorit skupiny a Slovensko by mal byt ten najlahsi, tak prave kvoli tomu, ze sa pocita s tym, ze postupia oba timy, vysledok sa prenesie do dalsej casti turnaja. A tam sa s nulou neda pomyslat na postup do semifinale, kam postupia len dva najlepsie timy zo 6, ale ani vidina napr. tretieho miesta (ktore by malo stacit na postup na OH) nie je moc realna. Polsko je znacne overovy tim, preto je hranice z jeho pohladu nizko, Srbsko skor tiez, ale narozdiel od Polska maju obranu daleko prepracovanejsiu. Pochybnosti vo mne vyvolava aj fakt, ze je to prvy zapas a pre oba timy velmi dolezity. Over si pri tej hranici ale zahrat musim.)

over 53,5 (1,99 - 3/10 - Pinnacle)


Svedsko - Macedonsko

(Jeden z najklasickejsich underovych subojov celych ME hned na uvod, to mi urobilo velku radost. Radost hlavne preto, ze Svedsko uhra under skoro s kazdym trochu obranne zalozenym timom a keby bol tento zapas na programe napr. ako posledny v skupine, hranica by bola pod 50.. Pretoze aj Macedonsko uhrava vysledky skoro okolo 50golov, nez zeby atakovala 60. Samozrejme, s Polskom by 60 asi prehodili, to zasa nehovorim ze nie, preto je dolezite pozerat kto hra s kym, aka je hranica. Preto na uvod su extremy idealne, 2underove timy spolu, 2overove, v jednom pripade je ideal 40golov, v druhom 70. Hranice sa zblazia a ked pridu stretnutia oboch protipolov, tak nastavaju niekedy az komicke vstupne hranice, kde masa sa riadi podla poslednych zapasov, co hranicu moze este viacej deformovat. Jednoducho neverim, ze Svedi s Macedoncami spolocnymi silami mozu pokorit hranicu 50golov Ohladom vysledku, Macedonsko ma realne sance prekvapit, Svedi v tych prvych zapasoch si vacsinou vylozene pytaju nejake problemy tym ich nasadenim, co si pamatam posledne ME a MS a Macedonsko na cele s Kirilom nie su nejaki nazdarci, akych Svedi v prvych zapasoch stretnu zvacsa na MS.)

under 51,5 (1,971 - 6/10 - Pinnacle)


Dansko - Slovensko
(Hranica ja fair na over. Oba timy hraju tradicnu rychlu hadzanu, oba timy maju vybornu prechod do brejkov - Stochl jeden z najlepsich brankarov, co sa tyka rozohravky, danske brejky su svetozname. Oba timy maju kladivo aj na spojke (Mikkel Hansen vs Oliver Rabek). Nasim verim v kazdom zapase, ale v tomto urcite najmenej. Mam silny pocit, ze dostaneme vyprask, takze nemozem byt vecer aspon sklamany, to je jedine pozitivum. Snad neprehrame o 1-2goly, to by bol asi najhorsi mozny vysledok na psychiku nasich hracov. Goly padat rozhodne budu. Zahram take double s este jednym tipom, ktory vyplyva z tipu predchadzajuceho.. Plati, ze nebudem smutny, ked toto nevyjde a Riso zachyta ako maly Boh..)

Dansko over 31,5
Svedsko under 28,5
(3,24 - 1,5/10 - Unibet)


(fail bol len ten over v pripade domacich proti Poliakom, vysledok Macedonsko vs Svedsko je najhorsi mozny, ked uz je to KO, tak by som bral aspon 60golov, nech tie hranice na oba timy idu vyssie v dalsich zapasoch, aj ked 60golov v takom zapase padnut ani nemohlo - uspesnost strelcov bola uz aj tak nadpriemerne vysoka)


Naposledy upravil UselessToo dne 16.01.2012, 14:45, celkově upraveno 2 krát.
B666
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.3.2011
Tipy a sázky: 186
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.01.2012, 12:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Trošku v predstihu, ale prispejem malým info.Vyjadrenia Slovenských reprezentantov o zápase s Poľskom.

Peter Kukučka:

"Som rád, že nehráme s Poliakmi hneď náš prvý zápas. Aj na predchádzajúcich šampionátoch naša forma vždy stúpala každým duelom. Na MS 2011 sme sa s nimi stretli už hneď na úvod a tesne prehrali (33:35), čo bola škoda. Z tohto hľadiska ma teší, že začíname s Dánmi a až potom si zmeriame sily s Poliakmi. Všetci vieme, že s nimi máme najreálnejšiu šancu bodovať, alebo na úkor tohto súpera postúpiť do ďalšej fázy. Majú síce silnú generáciu, ale do karát by nám mohlo hrať, že zo zdravotných dôvodov im bude chýbať brankárska jednotka Slawomir Szmal i ďalší hráči,“

Daniel Valo:

"Pri debatách o našich možnostiach v konkurencii súperov v A-skupine vychádzame aj z toho, že proti Poliakom sa nám vo vzájomných súbojoch dlhodobo darí. Podávame dobré výkony, či už v priateľských alebo kvalifikačných dueloch, už sme dokázali zvíťaziť aj na ich ihrisku. Z toho pramení naša šanca, že by sme tento zápas mohli zvládnuť,“

Martin Straňovský:

"Srbsko hrá doma a zrejme bude pod veľkým tlakom, čo by mohlo byť pre nás výhodou. Dánsko je favoritom skupiny, takže z môjho pohľadu máme najväčšiu šancu proti Poľsku. Hrali sme proti Poliakom veľa vyrovnaných duelov, z ktorých sme niekoľko vyhrali, aj keď súper nastúpil v najsilnejšom zložení. Ako som už povedal, naším úspechom bude, keď sa nám podarí získať nejaké body,"
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.01.2012, 14:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prvy den z ME, zapasy sa mi na pohlad pacili, aj co sa tyka tipovania, aj co sa tyka hry, mozno okrem nezazivneho zapasu Poliakov a Srbov, kde Poliaci proti dobrej obrane hosti si totalne nevedeli rady s tou ich jednotvarnou hrou a pri kvalitnom vykone srbskeho brankara boli v neriesitelnej situacii. Proti Slovensku hram rozhodne Slovakov, nasi na Poliakov z tej spicky vedia, polski golmani nedosahuju ani omylom kvalit Szmala a hra v postupnom utoku od Polska bola velkym sklamanim proti Srbsku. Naopak nasa obrana bola az prekvapivo dobra, Dani v postupnom utoku boli prekvapivo horsim timom ako nasi, Mikkel Hansen a celkovo danske spojky sa trapili, Danov spasili ako inak brejky, ktore maju smrtelne, aj ked par golov aj oni vylozene zahodili. Eggert a Lindberg boli z ich pohladu jasne hviezdy zapasu. U nas bol hviezdou okrem stabilneho vykonu Risa Stochla, pivot Miso Kopco, ktory v utoku hral az prekvapivo dobre, co sa tyka koncovky, v obrane bol jasny pilier, hned bolo vidiet, ked je v obrane on, alebo jeho dalsi dvaja spoluhraci na pivote (Dudas a Petro).

Dnesne zapasy su uz horsie na tipovanie uz od pohladu. Rusko vs Madarsko je absolutne netipovatelny zapas po vsetkych smeroch, to iste plati aj o slagri dna, zapase Francuzska so Spanielskom.

Chorvatsko - Island
(Z mojho pohladu absolutne vyrovnany zapas a to aj pri absencii Olafura Stefanssona (na poslednu chvilu im vypadol dalsi skuseny hrac pre osobne dovody Snorri Gudjonsson). Chorvati naopak hlasili problemy s ich dlhorocnym tvorcom hry - s Ivanom Balicom, neviem ako na tom je, ci nastupi, ci nie (+ este spojka Drago Vukovic..). Kurzy z poslednych zapasov medzi tymito supermi boli sice na strane Chorvatov, ale o dost v mensej kurzovej vyhode ako v dnesnom pripade. Druha vec je pocet golov, Island hra klasicku rychlu hadzanu, Chorvati su niekde v strede spektra (spolu s tazko zaraditelnymi timami ako Madarsko, Spanielsko, Francuzsko..), hranica je taka salamunska, ani nizko, ani vysoko.

Island to win (3,81 - 1/10 - Pinnacle)

over 54,5 (1,909 - 4/10 - Pinnacle)


Norsko - Slovinsko
(Slovinci bez Kavticnika, Nateka a Bilbiju. Absencie ma skoro kazdy, ale v pripade Slovinska su asi najvyraznejsie a pri fakte, ze nemaju az taku siroku zakladnu je strata klucovych hracoch o to citelnejsia. Oba timy vedia, ze dnesny zapas je naprosto klucovy ohladom postupu a nepostupu dalej, s Chorvati a Islandom, bude sanca na uspech podstatne nizsia a to pre oba timy. Norom nechyba takmer nikto z osvedcenej vazby, chyba len veteran v brane - Steinar Ege a v poli Kristian Kjelling. V utoku by sa mali spoliehat na ustredne trio - Tvedten na kridle, Mamelund na spojke a Myrhol na pivote. Slovinci aj cez mnohe straty hrali dobre na poslednom turnaji, co ocenili aj ich dnesni superi z Norska. Norom nejako prilis neverim, to hovorim dopredu, ale ako mat kurz na oslabeny tim Slovinska pod urovnou 2,0, ako pomerne jasnych favoritov, to mi prilis nevonia. Keby kurzy boli opacne, nechava ma to naprosto chladnym. Uvazujem aj o overi, oba timy maju radi rychlu hadzanu, v pripade Slovinska na nu upozornuju aj norski treneri (Slovinci maju pri vypadkoch velmi mlady tim, co mu podlieha aj hra), obava je tu kvoli zapasu s Polskom, ako aj tiez kvoli tomu, ze je to prvy zapas pre polovicu timu Slovinska na velkej akcii.

Norsko PK (2,42 - 2/10 - Pinnacle)


L.Abalo over 3,5
G.V.Sigurdsson over 4,5
(2,86 - 5/10 - Unibet)

(Luc Abalo, schopny dat gol prakticky z kazde pozicie, mozno okrem sedmicky, kedze ich nehadze, tazky zapas, pre oba timy dolezity hlavne z pohladu dalsej cesty turnajom - hned prvy zapas moze rozhodnut o tom, ci turnaj bude uspesny alebo nie.. Gudjon pri dalsom vypadku klucoveho hraca a pri jeho forme 5golov hodi bez problemov v rovnako dolezitom zapase ako v prvom pripade (ide takmer o to iste, dvaja favoriti zakladnej skupiny proti sebe)


Naposledy upravil UselessToo dne 17.01.2012, 0:36, celkově upraveno 1 krát.
B666
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.3.2011
Tipy a sázky: 186
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.01.2012, 21:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Slovensko - Poľsko 17.01. 18:15

V zápase budem veriť našim po dobrom výkone s Dánskom.

Tip:Slovensko kurz:2,77 Nike
kurz:3,0 Betclic 4/10
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.01.2012, 12:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A druhe zapasy skupin A a B. Nad niektorymi timami zacina visiet Damoklov mec, niektore zapasy budu mat nadych jasneho suboja o postup do dalsej faze a niektore budu mat uz vplyv na ucast timov v moznom semifinale ME.

Polsko - Slovensko
(Po tom vykone Poliakov prakticky zahrat proti Poliakom je povinnost, ked do uvahy zoberieme aj slusny vykon nasich a fakt, ze s Poliakmi toho mame nahrane zo spicky asi najviac, pricom sa nam proti nim dlhodobo dari. Najst nejake plusy z prveho zapasu Polska je naozaj zlozite, nahradnici Szmala nepredviedli nic extra, obrana nie je silna stranka Polska, hlavne obrana kridiel, takze to ani nehodnotim, vykon spojok podpriemer, obrana Srbska a Stanic v brane nemali s nimi vacsie problemy. Pre Polsko okrem spominanych absencii pribudne dnes zrejme dalsia. A to z kategorie extremne citelnych. V prvom zapase sa totiz zranil Krzysztof Lijewski a tak aj sila na spojkach pojde o level nadol. Pre Slovensko idealne nacasovanie, prvy zapas, kde sme nemali, co stratit. Zahrali sme priemerne, inak sa to hodnotit neda. Dobre sme branali postupny utok, zial nevyvarovali sme sa niekolkych lacnych strat, za ktore sme pykali. Nezahrali dobre lave spojky Tarhai a Rabek (resp. cakam od nich viacej) a malo sme vyuzivali nase kridla, Dani ich vyborne branili. Naopak, dobre hral Valo, stabilny vykon predviedol tvorca hry Peto Kukucka a brankar Riso Stochl, nadpriemerny vykon nas prvy pivot Miso Kopco. Dnes bude prioritou zlepsenie vykonu o oboch lavych spojok, hlavne od Rabeka cakam ocakavanu golovu exploziu. Vyuzitie kridiel by malo byt jednoduchsie, rovnako ako sanca na rychle brejky (Dani sa poctivo vracali a minimalne sa dopustali technickych chyb, ci inych strat). Okrem tipu na nasich, hram logicky este jeden. Vplyvom toho, ze Poliaci hrali so Srbmi a padlo tak strasne malo golov, hranica je strasne nizko. Zato moze aj nas under s Danskom. Keby sa tak nestalo, resp. keby to bol prvy zapas ME, tak hranica musi byt aspon o 2goly vyssie. Over som hral na minulych MS, over zahram aj dnes, nie je dovod ho nehrat, nase prestrelky s Polskom su uz koloritom subojov.)

over 54,5 (1,99 - 6/10 - Pinnacle)
Slovensko to win (3,63 - 2/10 - Pinnacle)


H.Lundstrom under 3,5 (2,2 - 6/10 - Unibet)

(Pre istotu som si pozrel este strelcov v zapasoch v priprave proti Rusku - dvojzapas. Zrak a pamat ma zjavne neklamali, Henrik tych golov moc za Svedsko nedava a nedaval. V prvom zapase mal podareny zapas, dal 4 goly z 5 pokusov, 2 z brejku, 1 z kridla, 1 z deviny, Svedi moc golov nedavaju a 4 goly su v ich pripade znacna porcia, ktoru si ale zvycajne delia 4 strelci - Andersson, Ekberg, Ekdahl du Rietz a Doder (viz. prvy zapas a tito 4 dali 17golov z 26), zvysni hraci z casu na cas tuto 4 doplnia nejakych vyraznejsim poctom golov, inak pabierkuju. Minule to boli Lundstrom a Nilsson, dnes to mozu byt napr. Larholm a Stenbacken. Tak ci onak, na prilezitosneho strelca je hranica 3,5 extrem, toboz, ked kurz je pri jeho mene 2,2 na under.)


F.Jicha over 6,5
M.Ilic over 4,5
(3,47 - 4/10 - Unibet)

(Filipovi zapas, co sa tyka utocnej hry proti Nemecku nevysiel, bol vyborne braneny a aj tak dal nejakou "zahadou" 7golov, pricom 2 ciste sance sam pred brankarom este k tomu nepochopitelne zahodil, Svedom chybaju niektori spickovi obranari, takze by Jicha mohol mat o nieco ulahceny zivot v dnesnom zapase, aj ked Svedsko rozhodne patri k timom, ktore vedia branit, tak ci onak, 7golov je naproste minimum, ak chce ma cesky tim sancu na uspech v podani Jichu, Momirovi tiez zapas nevysiel nejako strelecky proti Polsku, asi mu to moc nevadilo, ked tim vyhral, dnes hraju proti Dansku, po takmer zaisteni si postupu v prvom zapase bude dnes uloha jasna, znova vyhrat a nasmerovat tak svoj tim do semifinale ME, cez kridla to proti Danom moc nepojde (Eggert a Lindberg, tam je cesta zarubana), takze spojky na cele s Ilicom a Vujinom to budu musiet brat na seba o to viacej. 5golov je urcite viac nez splnitelna uloha.)


Naposledy upravil UselessToo dne 17.01.2012, 22:10, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.01.2012, 13:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nemecko - Macedonsko
(Najvyrovnanejsia skupina na ME, bez jasneho favorita a zaroven bez jasneho outsidra. Macedonci prisli v masivnom pocte povzbudit svoj tim a hala pri zapasoch ich timu je takmer plna cervenozltych fanusikov. Vysledok je vo hviezdach, oba timy musia, aj ked Macedonci si zrejme viacej veria na Cechov a naopak pre Nemcami po prip. nezvladnuti tohto zapasu zostane len papierovo najsilnejsi tim skupiny - Svedsko. Nemecko je tak ci onak pod tlakom, nielen vysledku, ale aj domacich medii. Myslim si, ze Nemci pritlacia na obranu a nebude sa opakovat uvod zapasu proti Cechom. V utoku to o moc lepsie nebude, tych 24golov je taky nemecky priemer. Osobku na Jichu pomerne zvladli, tam problem nebol, rozhodne musi lepsi vykon podat Silvio Heinevetter. Osobku si zopakuju aj dnes, Kiril Lazarov je zrejme este o nieco dolezitejsi hrac pre Macedonsko ako Jicha pre Cesko, pri znechuteni hry tomuto extra strelcovi maju z 3/4 vyhrate. Under vysiel aj proti Cesku a teraz hraju s underovym Macedonskom v zapase o vsetko. Celkovo skupina ma 3underove timy a jeden skor overovy.)

under 52,5 (2,0 - 5/10 - Pinnacle)



K dalsim zapasom, ktore mi neposkytuju logicku sancu nieco vsadit. Cesko vs Svedsko, jeden tim sa povezie na prekvapivom uspechu z prveho zapasu, druhy bude pod miernym tlakom, kedze prvy zapas svoju ulohu favorita naplnili len z polovice. Zapas rozhodne zrejme vykon Johana Sjostranda, ktory v prvom zapase zachytal pod svoje moznosti. Druhym faktorom bude, ako dokazu Svedi eliminovat Filipa Jichu. Srbsko vs Dansko, ocakavam, ze sa preberie Mikkel Hansen a celkovo danske spojky, ktore proti nam zahrali pod svoje moznosti. Na druhej strane, srbska obrana pracovala na vybornu a teda nic nenaznacuje, zeby mala prist prave v tomto zapase obroda v tomto smere. Ist proti domacim nevyzera ako dobry napad, ist proti dlhodobo druhemu najlepsiemu timu sveta tiez nie.


Naposledy upravil UselessToo dne 17.01.2012, 22:12, celkově upraveno 1 krát.
B666
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.3.2011
Tipy a sázky: 186
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.01.2012, 20:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

B666 napsal:
Slovensko - Poľsko 17.01. 18:15

V zápase budem veriť našim po dobrom výkone s Dánskom.

Tip:Slovensko kurz:2,77 Nike
kurz:3,0 Betclic 4/10



Tip:Slovensko kurz:2,77 Nike
kurz:3,0 Betclic 4/10 KO


Netreba nič písať Slovensko 24 - 41 Poľsko.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.01.2012, 22:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes to pomerne slo, aj ked to malo svoje body sklamania. Okrem toho slovenskeho, kde okrem horsiemu vykonu, predviedol svoju epickost aj nas trener, ked zaklad po polcase nechal sediet a do hry dal slabu lavicku, ktora logicky dostala od rozbehnutych Poliakov naloz. Druhy bod sklamania, ten tipersky hlavny, bol strelecky pocin veterana Henrika Lundstroma. Na kridle inak minimalne vyuzivany hrac (ked uz, tak hraju cez mladeho Ekberga) sa v prvych minutach zapasu stal prekvapivo hlavnou hviezdou, hlavne vdaka ceskej dvojici Filip - Stehlik, ktori v obrane tam mali prakticky sustavnu dieru, bud padol gol zbehom medzi nich, alebo to lava spojka dohrala na spominaneho kridelnika, ktory uz s koncovkou nemal problem. Po uvode uz nebol prakticky vidiet, az na jeden gol z brejku v zavere. Ak bude v dalsom zapase vypisany, tak idem znova do underu, nemecke mlade kridla asi nebudu taky med ako Filip s na spojku malinkym Stehlikom, ktori teda svojim vykonom, v negativnom slova zmysle, na seba putal velku pozornost, hlavne v prvom polcase. Bodove tipy v pohode v oboch pripadoch, top strelci nesklamali, aj ked Jichovi rozhodne nevysiel ani tento zapas - zahadzoval pozicie, ktore zvycajne bez problemov dava, aj to bol jeden z dovodov prehry.

Zajtra, je to den favoritov. Prekvapenie tam nevidim, ak sa nejake udeje, budem prekvapeny. Chorvati hrali v prvom zapase velmi dobre, aj ked dlhu dobu iba dotahovali svojho supera, ktori ale vykonom rozhodne nezaostal, rozhodli detaily v zavere. Naopak Slovinci s Normi zohrali tragikomicky zapas, kde sa stav prelieval z jednej strany na druhu, viz. zaciatok zapas a naskok 6:0, potom sa Slovinci chytili, postupne stahovali, aby v poslednych sekundach polcasu vyrovnali na 14:14. Druhy polcas bol presnym opakom toho prveho. Zacali lepsie Slovinci, vypracovali si naskok, ktory ale postupne stracali, hlavne vdaka prebratiu norskych spojok. Nori otocili a nejako to v zavere dorazili k vitaznemu koncu. Uz len z popisu vyplyva velka nestabilita v hre, ktoru favoriti zvacsa kruto trestaju. Druha skupina je prakticky to iste. Vysoko kvalitny zapas Spanielov s Francuzmi skoncil trochu prekvapivo vyhrou Spanielov. Francuzi tak uz nic nepodcenia a Rusi si to odnesu. Spanieli budu v pohode, Madari mozu mat v podvedomi zahodenu vyhru s Rusmi, kde cely zapas viedli, aby uplny zaver, asi poslednu desatminutovku, uplne pokazili a dovolili superovi zremizovat tento klucovy zapas o postup dalej.


Norsko - Island

(Klasicky overovy zapas dvoch severskych timov klasickej ofenzivnej skoly rychlych prechodov do utoku a kvalitne prepracovanych brejkov a akcii z druhej vlny. Spominam na minule MS, tam ma zapas nemilo prekvapil, ked skoncil jasnym underom, snad ma nieco podobne nebude cakat zajtra. Ak nezachytaju nadpriemerne brankari, nebude co riesit.)

over 57,0 (1,952 - 6/10 - Pinnacle)


Slovinsko - Chorvatsko
(Trochu pocitovy tip, trochu reakcia na od oka vysoku hranicu, zrejme aj vdaka zapasu Chorvatov s Islandom. 56 na tieto dva timy je trochu moc, vypisal by som tak o 2goly nizsiu, pri takej by som nevedel sa priklonit ani na jednu stranu. Takto je to z mojho pohladu hratelny under za nizsi vklad. Dva zlozito zaraditelne timy do goloveho spektra, Chorvati rozhodne dobre braniaci tim so spohlivym brankarom Alilovicom, Slovinci zasa tim mladikov, ktori s dobrou obranou mozu mat plne ruky a nohy problemov, hlavne ked ich budu sprevadzat podobne vypadky ako proti Norom, ktori sa v obrane zvacsa dvakra nepredru. Vysledok 29:24 pre Chorvatov, to je cca moj odhad.)

under 56,0 (1,962 - 3/10 - Pinnacle)


Naposledy upravil UselessToo dne 18.01.2012, 22:04, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.01.2012, 12:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

G.V.Sigurdsson over 6,5
N.Karabatic over 4,5
(4,39 - 4/10 - Nordicbet)

(Gudjon Valur, prvy zapas Island prehral, dnes je povinnostou vyhrat v severskom derby, minule dal 8golov, dnes da minimalne rovnaku porciu v ofenzivne ladenom zapase plnom golov, Nikolovi minuly zapas hrubo nevysiel, rovnako ako vacsine timu na cele s brankarom Thierrym Omeyerom, 5golov na takeho strelca po prehratom zapase proti podpriemernym ruskym brankarom a celkovo obrane, to rad beriem)


H.Tvedten over 5,5 (2,2 - 4/10 - Unibet)
(Prvy zapas mu strelecky nesadol, tahali to ini, v prvom polcase hlavne Bjarte Myrhol, v tom druhom obe spojky - Mamelund a Rambo. V ocakavanej prestrelke, s hrou hore dole by sa mal naplno ukazat, mnoho kontier, zopar sedmiciek, nejaky gol z kridla.)

(Gudjon nezlyhal, Tvedten bol spatny tip a Nikola da sa povedat tiez, ten je zatial len na vylete, jeho chvile pridu neskor, aspon Francuzi veria, ze ano)


Naposledy upravil UselessToo dne 18.01.2012, 22:03, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.01.2012, 14:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Island 1/1 (polcas/zapas) (2,0 - 3/10 - Unibet)
(Mi to pride lepsie ako handicap, v kvalitnom kurze, kde Island je pre mna jasny favorit, ktory potrebuje vitazstvo z tohto zapasu ako sol.)

-2,0 Island
-4,5 Francuzsko
-3,5 Chorvatsko
(6,57 - 1,5/10 - Unibet)

(Ked uz som vcera pisal, ze dnes verim favoritom, tak aspon takto. Rozdiely medzi timami su znacne, na druhej strane pri ME moze porazit kazdy kazdeho. Druhe kola su na jasne vyhry favoritov najidealnejsie.)

(Spanieli remiza, zvysni traja vyhra. Takze aspon naplast v tom, ze som sa vyhol klasicky Spanielom, aj ked mi to bolo k nicomu, kedze Francuzi zaver vypustili, Chorvati sice v zavere sa na hcp vysplhali, ale napokon nepokryli a Island bol vobec rad, ze vyhral, napokon hcp skoncil pushom)


Naposledy upravil UselessToo dne 18.01.2012, 22:01, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.01.2012, 17:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pretoze, Spanielov uz x-rokov nemusim, ked su na uterak, hram proti (na nich su vzdy dobre kurzy, takze na outsidra su tie kurzy naozaj pomerne vysoke za akejkolvek situacie), ked hraju slusne, tak sa im vyhybam oblukom, moju doveru nemaju, dokazu bez akychkolvek problemov prehrat s kymkolvek, aj ked ten tim na papieri je naslapany kval. menami. Nie nadarmo sa im par rokov spat hovorilo subor individualit, kde celok za mnoho nestal (pred turnajom velky favorit, po nom najvacsie sklamanie, asi ako ich futbalovi kolegovia 10rokov spat, ktori neboli schopni sa dostavat zo skupin, prip. do bojov o medaile). A Madarsko je papierovo z dnesnych superov favoritov tym najneprijemnejsim, prakticky im nikto nechyba, len Nagy skoncil s reprezentaciou.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.01.2012, 21:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

"Vcera a predvcerom hojno, dneska hovno". Sice hlavny tip vysiel, ale zo zvysku uz prakticky nic. Zajtra dva jasne tipy..

Svedsko - Nemecko
(Dva z najunderovejsich timov celych ME. Vdaka svedskemu overu s Cechmi, hlavne vdaka extra prvemu polcasu, kde Cesi nemali obranu na pravej strane. Zapas o vela, Nemci hraju o prezitie, Svedi vitazstvom sice body do dalsej faze neberu za Nemcov, ale brali by 3body s ostatnych dvoch zapasov, v pripade prehry len 1 alebo 2. Povedal som si, ze ked bude lajna nad 50, beriem ju. Stalo sa, na Pinne svieti 51 a mne nic nebrani to vsadit.)

under 51,0 (1,952 - 6/10 - Pinnacle)


Polsko - Dansko
(Skvele. Presne nieco taketo som cakal, resp. v to dufal. Obava bola v tom, ze vysledok Polsko vs Slovensko vyplasi bookies, ale kedze to robia na priemery, aspon tie pociatocne hranice, tak je to vo velkej pohode. Priemery samozrejme zraza zapas so Srbskom v oboch pripadoch. Inak oba timy max. utocne ladene, klasicky overove, Poliaci s biednou obranou, Dani s fantastickymi brejkami. Len pre ukazku, pripravny zapas par dni spat, 31:30.)

over 55,0 (2,0 - 8/10 - Pinnacle)


Naposledy upravil UselessToo dne 20.01.2012, 13:05, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.01.2012, 13:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

M.Vujin under 6,5
K.Lazarov over 7,5
(2,87 - 4/10 - Nordicbet)

(Osobne si myslim, ze dnes by to mal byt zapas oboch hviezd na oboch stranach barikady. Ci uz na strane ceskej alebo tej macedonskej. Ani jednemu sa prve zapasy uplne nepodarili, aj ked golov dali mnoho, na druhej strane, tych jasnych sanci, co nepremenili, bol az nezvykle mnoho. Srbi, co su vypisani, jednoznacne under. Trener aj hraci avizuju, ze sa budu skusat nove kombinacie, dostanu viacej priestoru hraci, co mnoho zatial neodohrali, zapas totiz nema pre Srbsko ziaden vyznam, kedze Slovensko dozaista skonci v skupine posledne a Srbsko si tak body z tohto zapasu uz nikam dalej nezoberie)


F.Jicha over 7,5
A.Eggert over 4,5
(4,08 - 3/10 - Unibet)

(Jicha dal dvakrat 7golov a pritom v oboch pripadoch v utoku hral daleko pod svoje moznosti, v prvom zapase dvakrat zahodil nemozne, ked isiel sam na brankara, v minulom mal sekvenciu hry, kde dal 2 tycky, nedal sedmicku a rovnako nedal jasny gol z brejku, Anders Eggert hadze ako prva volba sedmicky, Poliaci maju podpriemerne kridla hlavne s podpriemernou obranou a ocakavam, ze na kridlach to bude z pohladu Danov vyzerat asi ako proti nam, ked si robili prakticky, co chceli.)


Naposledy upravil UselessToo dne 20.01.2012, 13:04, celkově upraveno 1 krát.
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 19.01.2012, 16:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


šel jsem do velkeho rizika Laughing Laughing Laughing Laughing

https://www.chance.cz/tiket-vyhledavani?page=tiket&zobr=obr&cislo=1000101797947&kod=140413


měl jsem citaka , ale ne velkou odvahu Laughing
matesovka
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 856
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.01.2012, 19:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

počítej zajíce až po honu ...
jinak v našem zapase mají tu hranici posazenou hodně nízko , přes 52 by to jít mělo , obrany už jsou utahane a kdy zastavi Jichu Smile
teda pokud nezastaví sám sebe Very Happy
domaci tam maji strelecky taky co nabidnout - Lazarov,rychla křidla

Czech Republic - FYR Macedonia Over 51.5 1.909 ... 6/10 pinna
GL
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.01.2012, 13:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcera hralo skoro vsetko proti mne, ale stavaju sa aj horsie veci (myslim samozrejme tie dva zapasy..). Polska trojka zachytala zial, pre mna, zivotny zapas, uspesnost zasahov cca 50% a to proti nie hocikomu, ale proti Danom, rozhodne strojca vitazstva Polska a zaroven aj zabijak overu. Druhy zapas a prvy polcas 35golov.. tak to je sila. V druhom uz bolo vsetko v ocakavanych kolajach, radsej keby padlo aj v tom druhom 35golov.. (aj ked to bolo nemozne).

Dnes tam nie je nic, skupinu C vylozene nemusim a skupina D, tam su uz logicky hranice vysoko, vdaka pocinaniu timov v druhych zapasoch, tym netvrdim, ze tam overy nepadnu, len ze po vcerajsku sa do dopredu zlozitych veci a uz od pohladu zapasov po vsetkych smeroch, pustat nebudem.
2zwinall
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.9.2009
Tipy a sázky: 60
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.01.2012, 13:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
Vcera hralo skoro vsetko proti mne, ale stavaju sa aj horsie veci (myslim samozrejme tie dva zapasy..). Polska trojka zachytala zial, pre mna, zivotny zapas, uspesnost zasahov cca 50% a to proti nie hocikomu, ale proti Danom, rozhodne strojca vitazstva Polska a zaroven aj zabijak overu. Druhy zapas a prvy polcas 35golov.. tak to je sila. V druhom uz bolo vsetko v ocakavanych kolajach, radsej keby padlo aj v tom druhom 35golov.. (aj ked to bolo nemozne).

Dnes tam nie je nic, skupinu C vylozene nemusim a skupina D, tam su uz logicky hranice vysoko, vdaka pocinaniu timov v druhych zapasoch, tym netvrdim, ze tam overy nepadnu, len ze po vcerajsku sa do dopredu zlozitych veci a uz od pohladu zapasov po vsetkych smeroch, pustat nebudem.


Včera jsem se nechal od tebe inspirovat a dal za malej vklad do akovky jak Svedsko - Nemecko under ale s hranicí 52,5, tak Polsko - Dansko over ale s hranicí 53,5. V obou utkáních padlo přesně 53 branek. Very Happy Takže půlgól buď chyběl, nebo přebýval Very Happy
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy