Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Handball Euro 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.01.2012, 16:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V minulych dnoch som sa trochu odmlcal. Dovodom bola samozrejme horsia ponuka. Jediny zapas, ktory som hral, bol under v zapase Nemecko vs Srbsko, kde ale v case, ked som to sem chcel hodit, uz bola hranica o 2goly nizsie, nez moja hranica, takze som to nechal tak.

Dnes sa mi tam nieco pozdava...

Dansko to win (1,8 - 4/10 - Pinnacle)
(Nemci uz mali dost stastia, stacilo by. Naopak Dani su v situacii, za ktoru si samozrejme mozu sami, ze jednoducho cesta k medailam vedie cez 3 vyhry v nadstavbovej skupine. Oba timy spajaju stastne zav. sekundy v minulych zapasoch, Dani urvali v poslednej sekunde vitazstvo, ktore im zachovalo postupovu sancu, Nemci zasa cennu remizu, vdaka ktorej maju vsetko vo vlastnych rukach. Nemci nehraju nic extra, klasicku upotenu obrannu hadzanu, chyb produkuju dost, co Dani budu trestat. Dani nie a nie sa zobudit z letargie, svetlom v tuneli je vykon Mikkela Hansena zo zapasu s Macedonskom. 12golov zo 17striel je vykon z rise tej najuzsej svetovej spicky.)


Polsko - Macedonsko over 53,5 (1,9 - 5/10 - Unibet)
(Macedonsko hra pomerne rychlu hadzanu, aj ked zaroven dokaze dobre branit, z coho su prave tie rychle brejky, ktore zvacsa zaklada paradnym pasom brankar Ristovski. Ten bol minuly zapas smutnym hrdinom, kto zapas videl, si urcite vsimol, ze brankar v prvom polcase skusal dat sam gol, skoncilo to neuspechom a teda lacnou stratou. Aj tento moment, blbost, zapas napokon rozhodol. Dani sa vratili do zapasu a golom uz po hodine dvanastej urvali cenne 2body. Poliaci sa fantasticky zomkli, nie je pre nich ani jeden zapas a ani jedna lopta stratena. Dnes budu urcite tazit aj z dopingu v podobe druheho polcasu so Svedskom, kde dokazali takmer nemozne, co sa tyka hadzanej na tej najvyssej urovni, vybojovat aspon bod po polcase 9:20. Hranica na goly vyzera pomerne nizko, nato akou hadzanou sa prezentuje Macedonsko (a ze Lazarov zacina hrat to svoje), nato akou hadzanou sa prezentuju dlhodobo Polsko.)


M.Hansen over 5,5
M.Ilic over 5,5
(3,96 - 2/10 - Nordicbet)

(Strelci sa uz davaju zlozito. Mikkel je konecne v razi, berie to na seba, dansku hori pod zadkom, je to logicke od lidra timu. Momir Ilic je to iste, len cervenomodrom drese. Marko Vujin sa strelecky zasekol, na Momirovi to zostava teda o to viacej, rovnako ako na brankarovi a vybornej obrane.)

(Strelci, tam uz definitivna stopka na tieto ME, nic sa tam neda objavit a uz mozem byt len za bookies, nie pred nimi. Dani fajn, viedli drvivu vacsinu zapasu, velmi podobny zapas na rozlozenie strelcov ako v zapase Slovensko vs Dansko (rovnaka strelba Hansena, vacsina golov od spojek Eggerta s Lindbergom). A tipy na goly ma teda dostavaju riadne, vyberiem tu najlepsiu, v prvom polcase mohlo dokonca padnut podstatne viacej golov ako 30, v druhom sa hra vyrazne spomalila, nieco chytili marni polski brankari, ktori inak ale len zasa potvrdili, ze su hlavnou slabinou polskeho vyberu. Naopak Poliaci spravili z Ristovskeho hviezdu zapasu, popri klasickej hviezde v podobe Kirila Lazarova, strelca 9golov.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.01.2012, 13:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Island to win (4,5 - 2/10 - bet365)
Draw (11,0 - 0,5/10 - bwin)

(Kazdy si to moze vylozit inak. Pod tipom je podpisany odpor k Spanielsku (co uz), ich dlhodobo horsie vykony v pozicii favorita, toboz po vyhranom zapase, kde boli v pozicii skor outsidra, prip. vyrovnaneho sparingpartnera. Najviac ten zapas smrdi remizou a vyrovnanim v poslednych sekundach zapasu. Oba timy hraju o postup, Spanieli sa aj pripadnou remizou dostanu velmi blizko k postupu do semifinale, vyhrou svoj postup definitivne specatia. Island by v pripade vyhry urcite zil aj do posledneho zapasu v hre o postup, rozhodne budu Islandani dnes fandit Francuzom, vyhra Chorvatov by ich sance postavila do role cakatela na zavahanie Chorvatov alebo Spanielov v poslednom zapase skupiny.

over 54,5 (4/10 - 1,98 - Pinnacle)
(Vz. zapasy z nedavnej minulosti potvrdzuju fakty o tom, ze v dnesnom zapase by sme skor mali utocit na hranicu co minuta, to gol, cize 60golo za zapas nez naopak na cislo okolo 50. V poslednych 5 zapasoch padlo minimalne 56golov, co by mne dnes bohato stacilo, toboz, keby Island dal aspon 29..)

Chorvatsko vs Francuzsko, moznost je under, aj ked ta hranica je naozaj nizko, bude to takticky suboj, kde pojde o vela, ani jednemu timu sa prilis nedari, Karabatic sa do formy ani zdaleka este nedostal a mozno sa ani nedostane na tychto ME. V poslednom zapase dvoch papierovo najslabsich timov skupiny je to suboj 50na50, na Slovinsko je vyssi kurz, takze tak. Madari uhrali o nieco lepsie vysledky, ale herne lepsi ako Slovinci nie su, rozhodovat v zapae budu vylozene detaily, prip. suboj brankarov.


Naposledy upravil UselessToo dne 26.01.2012, 23:06, celkově upraveno 1 krát.
matthew59
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.4.2005
Tipy a sázky: 65
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.01.2012, 14:25 Předmět: :)
Pište tipy na sázení
Citovat

Chalpi co si myslite o rozpise 2/6 na remizy na dnesny den?vychadzam z toho ze uz padlo velmi vela remiz na tomto turnaji a dnes by mohli opat nejake padnut...piste co si mylsite
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 25.01.2012, 16:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.01.2012, 23:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Konecne prispevok od tefelaka, s ktorym mozem aj ja suhlasit, presny, jasny, vtipny a bez zbytocnych utokov...

Nejako som sa nechcel uz pustat do PO faze, lenze to by museli kurzy sediet s mojimi odhadmi, cize Srbi a Dani by museli byt kurzovymi favoritmi..

Srbsko to win (2,5 - 4/10 - bwin)
Dansko PK (2,16 - 4/10 - Pinnacle)

(Spojim to. Ukazalo sa, ze slovenska skupina bola skupinou smrti, teraz to musi priznat kazdy jedinec. Je jedinou skupinou, z ktorej postupili dva timy do semifinale a ani Polsko od postupu nebolo daleko - aj tak mohli postupit don len dva timy z kazdej nadstavbovej skupiny. A ja si myslim, ze oba timy to dotiahnu az do finale. Balkanske derby, Srbi maju vyhodu domaceho prostredia. Dosiahli svoj ciel, semifinale. Srbi setrili svoje opory v dvoch zapasoch zo 6, co je pri tak naslapanom turnaji obrovske plus. Sice aj Chorvati v tom poslednom, to treba tiez spomenut, ale jednoducho nevidim ziaden dovod, preco by malo byt Chorvatsko favoritom. Kvoli menu? Ak ano, tak dakujem pekne za tento pristup. Ak nie, tak ma nic prevratne uz nenapada. Podla mna bude rozhodovat obrana a brankar, v oboch faktoroch sa na turnaji javi lepsie Srbsko. Co sa tyka utoku ma lepsiu variabilitu Chorvatsko, to je fakt, ale neda sa povedat, ze by utok na ME nejako prikladne fungoval. Podobne moznosti v utoku ma aj Srbsko, sice pre niekoho menej zname mena na niektorych postoch, kvalita a hlavne forma o moc horsia nie je. Druhy suboj. Proti Spanielsku, ja rad. Dani sice v skupine, zakladnej, nehrali nic moc. Nas ledva zdolali a potom dvakrat prehrali, v oboch pripadoch ich vychytal brankar. V zakladnej skupine stradal Mikkel Hansen, ktory sice nehral uplny top v dalsej faze, ale zlepsenie jasne naznacil. Kridla pracuju ako maju, brankar slabinou nikdy nebol. Spanieli, stale pre mna tim hviezd s absenciou timovosti v urcitych okamzikoch. Na lavicke sedia top mena, v branke bez Sterbika s obstaroznym Hombradosom rozhodne nespociva vyhoda, aj ked svoje si zatial odchytal. Hraju zatial dobre, nehovorim opak. Lenze krivka vykonnosti Danov ide hore, pred turnajom boli druhy favorit, Francuzi vybuchli, Dani by mali byt favorit N1. V pripade Danska ide o dobre nacasovanie formy, tak ako to oni zvyknu robit, Spanielov nejako nepostihla kriza, mozno zapas s Madarskom, ale remiza nie je vylozene krizovy moment. A v dlhom turnaji pride nejaky zapas blbec - Dani ho mali rozhodne proti Polsku, kde spravili s brankara Wicharyho takmer narodneho hrdinu. Myslim, ze uvidime odvetu zo skupinovej faze vo finale, tentokrat s danskou vitaznou bodkou. (to uz trochu predbieham..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.01.2012, 19:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Divacky velmi pekny sampionat, timy boli az nezvykle vyrovnane, na com sa podpisali dva faktory, okrem toho klasickeho, ze hadzana sa rok od roka vyrovnava, s cim suhlasim. Prvym faktorom bola zla forma top timov, prip. absencia klucovych hracov. Do tejto kategorie mozeme hodit Francuzsko, Island ci Polsko. Druhym jasnym faktorom je domace balkanske prostredie, ktore dopomohlo 4 balkanskym timom do top6 ME.

Tipersky, cakal som, ze to bude lepsie, chvilu to vyzeralo, ze to bude dokonca este horsie, napokon to dopadlo celkom obstojne, aj vdaka dlhodobej trojici topstrelcov svojich timov (Ilic, Sigurdsson, Lazarov). Snad nazory (ani nie tipy, kedze v tomto pripade som bol niekedy ovplyvneny, ci uz mojim postojom k timom, alebo jednoducho hranicami, ktore boli ponukane) niekomu pomohli.

Velmi som rad, ako dopadli ME vysledkovo, mozno s jedinou vynimkou, tou slovenskou, logicky. Na druhej strane nase ucinkovanie nevyzera tak zle, ked sa pozrieme, kto napokon hral vo finale a s kym sme to vlastne hrali v tej zakladnej skupine. Prepadak po vsetkych strankach s Polskom to ale rozhodne nevymaze. Ked sa vratim k vysledkom v globale, timy s absenciami bojovali, ale nejake prekvapenie, take velke, nevybojovali (Island, Polsko, mozno Slovinsko, aj ked za 6.miesto neziskali "nic"). Timy z dlhodobou stagnaciou nevysli z tiena ani na ME, aj ked k tomu aspon v pripade Nemecka boli pomerne blizko (aj ked herne rozhodne nie), tyka sa to okrem Nemecka urcite aj Ruska ci Svedska. Sklamanim ME boli vykony Francuzov, ti prepadli na viacerych postoch, tym neslapal od prveho zapasu tak, ako sme zvyknuti, vysledok je teda len vyustenim vsetkych skutocnosti. Prekvapenim ME boli naopak vykony domacich a polodomacich, cize Srbska a Macedonska. Jeden tim ma po mnohych rokoch medailu z velkej akcie, druhy aspon zabojuje o OH v dodatkovej kvalifikacii. Pri zavahani predsampionatoveho favorita naplnili rolu toho druheho vzadu Dani do bodky. Nebolo to suverenne vitazstvo od prveho zapasu, ale v konecnom vysledku urcite zasluzene vitazstvo. Osobne som rad, pred semifinale som mal taketo osobne poradie na prvych dvoch miestach, ako ME dopadli. Suboj o tretie miesto isiel trochu mimo mna, fandil som viacej Chorvatom a pred samotnym zapasom skor veril Spanielom, ze to vyhraju, napokon to skoncilo uplne idealne.

Reprezentacna hadzana pred tento rok rozhodne nekonci, iba sa zacina. Okrem tuhych bojov o samotnu olympiadu, nas caka akcia sice nie tak kvalitne a pocetne obsadena, na druhej strane ukazkou kvality je uz samotna ucast jednotlivych timov na OH.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy