Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Golf 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.03.2012, 9:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mam dost prace s cyklistikou v poslednych dnoch, takze dvojicky v golfe rozhodne nevyberam. Posledne kola na oboch stranach Atlantiku sa blizia, v EPGA Tour sa musi dohrat este to tretie zo vcerajska.

PGA Tour, tam si mozem len buchat hlavu, ako som to hlupo vymyslel - tj., ze budem cakat na prip. lepsie kurzy.. Vsetci zahrali dobre prve kolo, kurzy isli teda dole a odvtedy je napr. Tiger na uplnom cele. Hrat proti Tigerovi sa moc neoplati, takze dnes to len dosledujem ako sklamany divak a idealne by bolo, keby vyhral z mojho pohladu Graeme McDowell.

V Europe to je zaujimavejsie. Nato, ako vyzerali moji borci po prvom kole (v ktorom mnozstvo hracov kopilo velke chyby), tj. naozaj spatne, sa pocas dvoch dalsich kol dostali na naozaj zaujimave miesta. Michael Hoey zahral -12 za dve kola po +2 v prvom a je samostatne stvrty pred dohratim par jamiek tretieho kola od par hracov. Branden Grace zahral po +2 na uvod v dalsich dvoch kolach rovnako -5 a je na -8 deleny 8. Obaja tak mozu realne bojovat o vitazstvo.

Stale vedie prekvapenie turnaja Damien McGrane. Toho som si zahral pred 2.kolom, kde to vyzeralo, ze sa turnaj mozno skrati len na 3kola (2.kolo sa dlho odkladalo kvoli silnemu vetru a prave kvoli tomu je v turnaji ten sklz). Matteo Manassero je potom ten, ktory by celu situaciu mal poistit, aj ked tento krok si zatial odkladam, predsa len zostava mnoho jamiek. Na cele sa drzia borci, ktori zahrali dobre v prvom problemovom kole - okrem McGranea je to Lara, Price, Derksen.. aj ked postupne vadnu a prepadavaju sa - su to skor prekvapenia, ako favoriti, vacsinou veterani a presni hraci, ktori vytazili z tazkych podmienok vo stvrtok maximum.

Takze v hre, tej realnej (lebo cuttom presli 7hraci z 8, predturnajovych, takze aj ti maju nejake male sance, aj ked su daleko - Van Zyl, Willett) mam Hoeyho, Gracea, uz aj McGranea, aj ked tu taku velku doveru nemam, lebo to nie je klasicky scorer (leda zeby boli tazke podmienky, to by mu nahravalo) a pocas kola sa vyvrbi mozny istiaci prvok, kedze v hre mam az moc borcov a napr. Hoeyho s McGraneom nemam E/W.

Mozno vymyslim nejake dvojicky..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.03.2012, 8:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po minulom horsom tyzdni s nulovymi navratmi povodnych tipov a s livebetmi, ktore vysli tak na pol, sa tento tyzden zadarilo, aj ked zadarit sa mohlo aj lepsie.

EPGA Tour, som spokojny. Trafil som svojho prveho vitaza na tejto Tour a dokonca v kurze 81,0. Michael Hoey, ktory bol po prvom kole +2, dokazal v dalsich 3 zahrat neuveritelnych -19 a po zasluhe vyhral cely turnaj o 3 rany. Pred turnajom som do toho vlozil 9,5u, pocas neho dalsie 3u na McGranea (pred druhym kolom). Vo finalovom som istit nemusel, Hoey a McGrane boli jedini, ktori boli vo vedeni, Manassero ako najvacsi mozny super a problem v ceste za vitazstvom jedneho z tychto dvoch pokazil prvu 9 a bolo rozhodnute. Hoey vyhral a som rad, ze prave on z tejto dvojice. Vzdy chcem, aby vyhral ten, ktoreho som sem postol [red turnajom a nie ten, ktoreho som napisem pocas turnaja, ci ho uz len spomeniem alebo dam ako tip. Dalsou vecou je, ze aj zisk z Hoeyho bol o malo vacsi ako mozny z McGranea. Skoda Gracea, ktory vyzeral, ze by mohol byt top5 a mohol spravit nejaky navrat v podobe cca 7,5u, zial, na dvoch jamkach na druhej deviatke stratil za sebou 3 rany a sanca na top5 bola prec. Zvysok cca splnil to svoje, plus/minus. Ked spravi 7hracov z 8 cutt, je to uz prvy uspech, toboz, ked po prvom kole to vyzeralo mozno az na Dannyho Willetta (ktory zahral ako jediny pod par, dokonca ako jediny nie nad par) katastrofalne, vacsina hracov, mojich, bola na +2 ci +3 a od uplneho cela mali pomerne daleko. Od druheho kola boli podmienky v Maroku podstatne lepsie a to mojim scorerom zjavne pomohlo.

PGA Tour, velke sklamanie. Asi opustim hlupu strategiu cakania na zly vyvoj, po tomto turnaji urcite. Tiger samozrejme vyhral, suverenne a pomerne bez problemov. K tomu Bubba Watson skoncil stvrty, co by hodilo pekny navrat za E/W. Dvaja borci, ktorych som hral pred turnajom zahrali v kontraste s prvymi dvomi spominanymi uplne strasne, Levin a prve kolo za +9, Toms dve nevyrazne kola a o jednu ranu neprejdeny cutt.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.03.2012, 8:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

EPGA Tour: Sicilian Open
PGA Tour: Shell Houston Open


Sicilian Open sa bude hrat na pare 72 s dlzkou nad 7300yardov = pomerne dlhe ihrisko na europske pomery. Verdura Golf & Spa Resort od dizajnera Kylea Phillipsa je novym ihriskom, Sicilian Open je v kalendari EPGA Tour len druhym rokom a minuly rok sa hralo na uplne inom uzemi. Kyle Phillips, co bude pre tento tyzden ako najlepsi zachytny bod, dizajnoval/redizajnoval aj niektore dalsie ihriska po celej Europe, na ktorych sa hrala/hra EPGA Tour. Kazdy dizajner ma svoj styl, ma svoj klasicky podpis, takze vysledky z turnajov, kde sa hra na ihriskach od tohto chlapika rozhodne mnohe napovedia.

Hilversumsche Golf Club
- hra sa na nom Dutch Open (roky 2010 a 2011, rovnako ako tento rok(
Dundonald Links - hralo sa na nom Barclays Scottish Open v rokoch nedavnych
Kingsbarns Golf Links - je jednym z troch ihrisk na Dunhill Links Championship
Club de Golf Valderrama - redizajnovane ihrisko, kde sa naposledy hral turnaj Andalucia Masters

Pojde teda zrejme o modelovane ihrisko, mozno dokonca o linksove ihrisko (kedze Sicilia je ostrov a zvlneny teren v okoli mora by nemalo byt problemom najst na tomto kusku zeme), z coho by mali radost rozhodne ostrovni britski hraci. Prvky linksu mal aj turnaj v Maroku a na cele boli hraci hlavne z britskych ostrovov. Mala by to byt velmi obdobna hra ako na linksoch v Britanii, miestami silny vietor, modulovane fairwaye a greeny, na ktorych sa tazko hlada dobre miesto na umiestnenie lopticky, tj. presnost umiestnenia a skusenosti hraju velku ulohu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.03.2012, 13:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sicilian Open: (29.3. - 8:00)

Zacnem predstavenim ihriska..

http://www.verduraresort.com/golf/golf-courses/east-course/hole-18/

Tu vidime profil zaverecnej jamky. Sam som si dal pracu, pretoze EPGA Tour (ich ofic. stranka) tentokrat ziaden prehlad jamiek nema, aby som si prezrel presne, co na hracov bude za par dni cakat. 18jamiek pre Sicilian Open vyskladali z oboch ihrisk v tomto rezorte, pricom prva deviatka je z West Course, druha z East Course - tj. raz budu hrat z jednej strany a raz z druhej strany, takze faktor vetra bude aj v tomto velmi zaujimavy. Pre tych, ktori si chcu pozriet profil vsetkych jamiek, tak turnaj sa sklada z prvych 5 jamiek West Course, 6. a 7.jamka su inak jamky cislo 13. a 14. na tom istom ihrisku a posledne dve jamky na prvej deviatke su aj poslednymi jamkami na spominanom "zapadnom ihrisku". Druha deviatka je potom kompletnou druhou deviatkou East Course.

Keby sme zobrali najdlhsie mozne odpaliska kazdej jamky, tak ako to urobili na oficialnej stranke rezortu (s tym, ze par 5 na jamke cislo 1 upravili pre turnaj Sicilian Open na par 4, ktory sa bude hrat z prvych odpalisk, aby sa skratila jamka ako taka), tak potom je dlzka nad 7500yardov, co je skoro 7km (presnejsie 6,9). EPGA Tour ukazuje ine udaje, asi sa pocita na niektorych jamkach s inymi odpaliskami, ktore sa ale v jednotlivych kolach mozu menit - tam je udaj nieco pod 7400yardov. Tak ci onak je to velmi dlhe ihrisko na pomery EPGA Tour, ked k tomu priratame vietor, ktory raz sice bude hrat s hracom, ale ked sa hra otoci, bude fukat proti nemu, tak dostavame naozaj narocne ihrisko a zaujimavy turnaj. Ihrisko je inak klasicky links, autor sa zjavne nezaprel. Jamky 8., 9. a 18. su hrane pocas celej jamky s blizkostou mora z jednej strany, jamka 5. ma vodnu prekazku. Stromoradie (les) moze byt nastrahou na jamke 1., 2., 13. a 14. Zvysok jamiek je lemovany len klasickou ostrovnou suchou dlhou travou.

Vyber kandidatov je teda pomerne jednoduchy (dolezita dlzka, dolezite zasahovanie greenov v regulacii, takisto scrambling je specificky, podobne puttovanie na zvlnenych greenoch, ktore treba vediet spravne citat, pomocka je urcite hra na spominanych ihriskach v minulych sezonach, ktore navrhol Kyle Phillips a v neposlednom rade je dolezite vediet hrat dobre vo vetre - minuly rok napr. velmi fukalo vo Francuzsku z inych turnajov nez linksovych..) a zaroven zlozity v tom, ze neexistuje nejaka course form z minulych rocnikov.


N.Colsaerts to win (13,0 - 2/10 - Skybet) T3

(Hracska zakladna je mega uzka, dovodom je samozrejme blizkost prveho Majoru a vsetci, co maju miestenku na tento vyhradeny podnik uz zamierili za ocean. Tento turnaj uz nespada do kategorie turnajov, kde sa vitazstvo rovna ucast na Masters, takze uz ani ti, ktori mali na poslednu chvilu zaujem urobit vysledok tu nie su, resp. boli by tu, aj ked tento zaujem nemali. Nicolas patri medzi mojich najoblubenejsich hracov na European Tour, tento rok som ho uz raz hral, na jamkovke mi vypadol v prvom kole proti Lee Westwoodovi. Je to extremne dlhy hrac, takze toto ihrisko nebude, co sa tyka dlzky ziaden problem. Zaroven spaja s dlzkou spaja kvalitnu hru so zelezami, kde tazi z dlzky, cize moze hrat kratsie zeleza, ktore su logicky presnejsie do greenu. Jeho zasahovanie greenov je fantasticke, je to taky europsky Bubba Watson. Scrambling moc nepotrebuje, ked trafi 4z5 greenov v regulacii a puttovanie je priemerne. Tento rok zatial hra vyborne - juhoafricko-arabska misia dopadla na vzdy top25 umiestnenie, trikrat top10. Misia za morom uz menej, aj ked vykon na Cadillacu bol dobry a na jamkovke mal smolu na supera - Lee napokon dokracal az do semifinale. Jeho hra je vyrovnana, nema velke vykyva v jednotlivych kolach, tazi z parov 5 a kedze vyborne zasahuje greeny, nerobia mu problem ani pary 3. Spominany veterny Alstom Open de France 11.miesto, Barclays Scottish Open 3.miesto, KLM Open 61. (rok predtym 8.miesto), Alfred Dunhill Links Championship 9.miesto minuly rok a na Andalucia Masters skoncil 28. Vsetko turnaje, ktore navrhol bud Kyle Phillips alebo boli ovplyvnene vetrom v minulom roku. Zda sa teda, ze vysledky ma a vie na linksoch hrat naozaj skvele. Sicilian Open a minuly rok 5.miesto, aj ked na uplnom inom type ihriska. Zaroven pozna chut vitazstva na EPGA Tour, co pri slabsej konkurencii a mnohych malo skusenych hracoch bude hrat v zavere turnaja svoju rolu.)

T.Lewis to win (46,0 - 0,5/10 - Skybet) E/W T11
(Tom Lewis je mlady supertalent. Je to Anglican a na linksoch tzv. vyrastal. V juniorskych casoch, prip. amaterskych prave na tomto type ihrisk slavil viacere velke vitazstva. Uz je to tiez hrac, aj ked je to stale mladik, ktory oslavil vitazstvo na EPGA Tour. Takisto ako Colsaerts to dosiahol minuly rok, tj. hned pri svojom prvom neuplnom rocniku na tomto fore. Stacilo mu nato 5 turnajov, aby sa na Portugal Masters tesil z vitazstva. Nie je to superdlhy hrac ako Colsaerts, ale dlzka by problemom byt nemala, kedze patri skor do kategorie dlhsich. K tomu je to velmi presny hrac do greenu, vyborny v scramblingu. Problemom v poslednom case bolo puttovanie, ktore vnasa trochu pochybnosti, ale aj s nimi je to hladany material na tento turnaj. V Amerike hral na par turnajoch so striedavymi uspechmi. Links, dlhe ihrisko, vietor a slabsia konkurencia by mala byt vhodnou kombinaciou pre tohto supertalentovaneho mladika pre jeho mozny druhy triumf.)

C.Nilsson to win (176,0 - 0,25/10 - bet365)
C.Nilsson top10 (15,0 - 0,75/10 - bet365) M/C
J.Morrison to win (151,0 - 0,25/10 - Paddypower)
J.Morrison top10 (13,0 - 1/10 - Paddypower) T31

(Tak slabe pole a take dobre kurzy na hracov, ktori vedia zahrat dobre a hlavne vedia zahrat vyborne vo veternych loteriach. Minuly rok Nilsson na Andalucia Masters 7.miesto, na Portugal Masters 3.miesto (veterny turnaj), Na China Open, kde vyhral Nicolas Colsaerts (aby som to prepojil) skoncil na 6.mieste. Na KLM Open dva roky spat 2.miesto, na Alstome 37.miesto a na Scottish Open 31.miesto minuly rok. Ano, dokaze pokazit kolo vo vetre, ako kazdy, ale vysledky v turnajoch s tazkymi podmienkami dokladaju, ze opak, tj. ze zahra dobre, je castejsi. Morrison vie, co to je vyhrat turnaj, minuly rok mal spatny uvod sezony a vyborny zaver, hlavne vdaka turnajom v Azii. Inak v tej biede sa zaskvel najma vo veternych turnajoch - spominany Alstom a skvele 7.miesto a KLM Open a miesto 12. Na Scottish Open 31., kde je konkurencia trochu ina, tj. trikrat silnejsia. Na Alfred Dunhill Links Championship 17.miesto - vysledky ktore hovoria, ze ma rad tazke podmienky a linksove ihriska. Na vitaza turnaja a 57.hrac minulorocneho Race to Dubai je kurz naozaj vysoky, podobne ako aj na Nilssona, kde plati obdobny popis.)

T.Fleetwood to win (67,0 - 0,5/10 - Stanjames)

(Len vitazstvo. Tommy Fleetwooda skusam pomerne casto, tento tyzden po minulom znova. Tentokrat k tomu nebudem davat top10, skor posluzi mozno ako jeden z viacerych borcov na vitazstvo v poslednom kole, kde to niekym pripadne poistim, ak si to situacia a vyvoj vyziada. Tych turnajov minuly rok tento uspesny mladik nestihol na EPGA Tour. Aj tak stihol zanechat vyraznu stopu a to na turnaji rozhodne nie malom - na Alfred Dunhill Links Champioship. Skoncil 5., zaujimavostou ale je, ze na ihrisku Kingsbarns zahral kolo za -9 (jedno z ihrisk, ktore navrhol Kyle Phillips). Dokaze skorovat velmi nizke kola, pritom, co sa tyka turnajov, je hracom stabilnym, tj. prechadza cuttmi a zbiera pravidelne peniaze.)


Naposledy upravil UselessToo dne 2.04.2012, 11:12, celkově upraveno 3 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.03.2012, 23:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Shell Houston Open: (29.3.2012, 15:00)

Klucom k uspechu je dlzka a zasahovanie velkeho mnozstva greenov v regulacii. Skorovanie na paroch 5 je pri podobnych ihriskach nutnost, ak chce hrat byt uspesny. Jedinym problemom je, ze ja osobne, keby som chcel uspiet za tyzden na Masters, by som nechcel zaziarit v turnaji tyzden predtym - to by ma tak trochu diskvalifikovalo z bojov o vyhru, viz. minuly rok Mickelson.

S.Stricker to win (17,0 - 1,5/10 - bet365) T36
(Dokaze byt super dlhy, ked chce, inak je dlzkou priemer. MA skvelu hru zelezami, mozno uplny top na PGA Tour. Na bentgrassovom povrchu sa mi dari ako malokomu. Z 5 ucasti tu ma 4 vysledky top11. Skvely puter, skvely v scramblingu, ktory tu je narocny, vyborny v zasahovani greenov.)

A.Baddeley to win (36,0 - 0,75/10 - bet365) E/W M/C

(Oblubeny tip tohto tyzdna. Hrac, ktory hra dobre, ale nema top vysledok tento rok. Sedem cuttov a len jedno top10 umiestnenie. Je to vhodny typ na vitazstvo, kedze nie je favoritom Masters, ale vitazstvo by sa mu hodilo. Vyborny puter a skvely scorer na paroch 4 a 5. Dlzka nie je problem, to vobec, na bentgrassoch ma dobre vysledky. Jedinym moznym handicapom moze byt zasahovanie greenov, ak sa mu podari trafit viacej greenov ako zvycajne, bude vysoko.)

H.English to win (126,0 - 0,25/10 - Stanjames)
H.English top10 (13,0 - 0,75/10 - Stanjames) T18

(Podla mna v nom je potencial a toto ihrisko by mu mohlo sadnut. Aj ked ma sklamal svojim vykonom dva tyzdne spat, ruky od neho prec nedavam. Tak dlhy hrac a dobry v zasahovani greenov je jednoducho vzdy v mojom zaujme. Nejako biednejsie zacal puttovat, ale stale je to v dlhodobom meradle nadpriemer a sam som videl, ze puttovat vie. Dva neprejdene cutty po prvych 6 v sezone by mohli byt skor k dobru, minuly tyzden mu ihrisko rozhodne nesedelo - nepresnost z T-cka bola tvrdo trstana, tentokrat hrac z T-cka nie je takym klucom ako je dlzka a zasahovanie greenov..)

K.Stanley to win (51,0 - 0,5/10 - bet365) T75
(Kyle Stanley, vyhodil mi ho software, ked som zadal nejake dolezite faktory, ktore by mal hrac mat, aby tu uspel. Vadi mi na nom, ze uz vyhral tuto sezonu. Inak zasa extra dlhy hrac, vyborne zasahovanie greenov. Puttovanie je raz skvele, raz strasne, od toho sa vlastne odvija jeho vysledok v turnaji.)

zajtra pridam zrejme este zopar pickov na top10 (2 ci 3)

P.Perez top10 (12,0 - 0,75/10 - BetVictor) T12
A.Kim top10 (10,0 - 0,75/10 - Sportingbet) WD

J.B.Holmes top10 (10,0 - 0,75/10 - Stanjames) T8
J.Teater top10 (15,0 - 0,75/10 - bet365) M/C

(13,25u na cely vikend, aspon z predstartovnych tipov, to je presne to, kde by som chcel byvat vikend co vikend (medzi 10-15u na obe hlavny tury..). Napokon su styria, uz nikto na vyhru, len na umiestnenie z kurzov, ktore su na vyhru cez 100,0 a viac. Pat Perez znova dlhy hrac, vyborny scorer na paroch 5 (zatial druhe miesto v sezone), dobra hra do greenov, slusne puttovanie, nadstandardny scrambling, dobre vysledky v sezone, zial pre neho, bez vacsieho vysledku - 4krat top25 a ani raz top10. Perez pred 4rokmi 8.miesto na tomto turnaji. Anthony Kim je taky hyperzaujimavy tip. Moze v tom byt value, rovnako ako to moze byt prvotriedny prepadak. Ked value berieme ako nejaku pravdepodobnost, tak je 50na50, ci bude hrat dobre alebo zle, ak bude hrat dobre, je 50na50, ci bude top10 - cize kurz na top10 by mal byt 4,0 pri tejto jednoduchej matematike, ktora v reale taka jednoducha zrejme nebude. Kim je vitaz tohto turnaja spred 2rokov, hra tu dobre, aj ked inde hra strasne, co mi dodava trochu sebavedomia mu verit aj tento tyzden, pretoze jeho aktualna vykonnost je jednoducho strasna. Zlepsenie prislo minuly tyzden, prekvapivo tam, kde by sa mu logicky darit nemalo, co sa vo vysledku aj ukazalo - hlavne vdaka strasidelnemu zav.kolu. Tak ci onak, dolezite je, ze ukazal zlepsenie, nic viac som od neho na predoslom turnaji ani nechcel. J.B.Holmes je superdlhy hrac. Po nemastnych vysledkoch z uplneho kraja sezony sa postupne zobudza, minuly turnaj zahral vyborne zaverecne kolo v tazkych podmienkach. Jeho slabsi uvod do sezony je lahke si vysvetlit - je po tazkej operacii mozgu. Jeho hra sa zlepsuje, nie je to hyperpresny hrac, takze by mu to tu mohlo sediet, co potvrdzuju aj vysledky z minulosti - druhe miesto tri roky spat. Poslednym hracom je Josh Teater, borec prvych kol. Ako top10 mozno bude vysoko, ale zaujal ma kurz a hlavne - jeho pocinanie na minulom turnaji, ktory by mal sediet mnohokrat menej nez tento a zaroven vysledky z minulych dvoch rocnikov Shell Houston Open, kedy bol dvakrat top20 (14. a 19.). Top50 v GIR aj DD, co je zakladny kamen vyberu.)


Naposledy upravil UselessToo dne 2.04.2012, 11:16, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.03.2012, 8:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyvoj v oboch golfovych turnajoch je zaujimavy, na EPGA Tour je situacia taka, ze kto presiel cutt, moze vyhrat, pretoze cutt bol na -3 a lider ma -8 (lidrov je hned 6), co je rozdiel len 5 ran a 5 ran je prakticky nulovy naskok pred vikendovymi kolami..

(Sicilian Open, 31.3. - 11:32)

N.Colsaerts vs R.McEvoy 1
P.Lawrie vs P.Edberg 1
(2,71 - 3/10 - bet365)

(Prvykrat tento rok nejake dvojicky z EPGA Tour. Bet365 ma dvojicky aj s remizou, kto chce bez nej, ma rovnake napr. na Unibete. Ja to davam tentokrat s remizou, ked to ma vyjst, co ocakavam, tak to vyjde jasne, ak nie, tak ani void v pripade remizy by mi nepomohol. Nicolas Colsaerts zahral slusne prve kolo a nepokazil ani to druhe, od lidra turnaja je na 2 rany a vsetko je pre neho otvorene, co sa tyka vyhry v turnaji. McEvoy je priemerny hrac, ktory ma rad linksy ako skoro kazdy britsky hrac, ale k spicke rozhodne nepatri. Colsaerts vcera zle puttoval a celkovo po zlom kole plati pri dobrom hracovi, ze cakam minimalne nadstandardne kolo, podmienky v jeho pripade na "Moving day" su idealne. Peter Lawrie bol lidrom po 1.kole, samostatnym s -8 a lidrom je aj po kole cislo 2, aj ked uz s dalsimi 5hracmi. Po skvelom kole prislo horsie, hlavne puttovanie sa ukazalo, ze je to vlastne len statistika a ze ked jeden den to tam pada, druhy den to aj pri dobrych pokusoch jednoducho nie a nie spadnut do jamky. To Pelle Edberg zahral -6, najlepsie druhe kolo zo vsetkych. Je to dlhy hrac, ale za jeho super kolo mohlo najma puttovanie, co je zasa jeho zvycajna slabina. Dnes by sa role zasa mali vymenit medzi tymito hracmi, co by v konecnom vysledku malo znamenat velky rozdiel v konecnom vysledku kola.)


Naposledy upravil UselessToo dne 1.04.2012, 7:32, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.03.2012, 12:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A na PGA Tour mame odohrane 2 nekompletne kola, dnes sa dohra druhe a bude sa hrat riadne tretie kolo. Zaujali ma dve dvojicky..

(Shell Houston Open, 15:30)
J.Senden vs B.Molder 2 (2,25 - 4/10 - 5Dimes)
(Obaja hrali obe kola vcera - pretoze prvy den prislo v polovici prveho kola prerusenie kvoli nebezpecnym poveternostnym podmienkam. Senden zahral 72-65 (-7) a Molder 70-70 (-4). Uz hned vidime, ze Senden zahral vyborne posledne kolo, co je vzdy vyzva hrat proti. K tomu mam este jeden zaujimavejsi dovod - Senden puttoval o dva levely nad svoje standardy, ako je totiz zname, Senden s puttovanim dlhe roky bojuje a aj ked sa jeho puttovanie lepsi, tak podobne kolo je jednoducho ako prizrak. Zahral myslim 5puttov nad 15stop (tj. 4,5metra), k tomu este jeden nad 3metre. Zahral bogey free kolo, takze nikde nechyboval, ci uz v dlhej hre (napr. voda) alebo v kratkej (prihry z roughu, ziaden trojputt..). Molder, kratsi hrac, ale vyborny v puttovani a v scramblingu. Tomu putty moc nepadali, aj ked puttoval dobre az vyborne. Rozhodne dnes favorizujem na lepsie kolo Brycea.)

B.Davis vs J.Huh 2 (2,1 - 3/10 - 5Dimes)

(Druha dvojica je stavka proti lidrovi turnaja. Brian Davis prezil vyborny piatok, kde zahral za dve kola -11, pricom zaznamenal len jedine bogey. Brian je pomerne kratky hrac a tak je jasne, ze musel vynikajuci puttovat a skvele hrat tzv. do greenu prihravky z fairwaye. Jeho hra az na dlzku nemala chybu - dobre sa zachranoval z roughu, vyborne puttoval, za dve kola netrafil len jedinu fairway a trafil drvivu vacsinu greenov. Pred turnajom sa s nim rozhodne moc nepocitalo, uz len vzhladom k jeho dlzke. John Huh je kometa tejto sezony, vitaz jedneho z malych turnajov (Mayakoba Classic, kde som ho uspesne za vitaza aj tipoval). John zahral vyborne prve kolo za -6, druhe kolo bolo skor o zachranovani z roughu, prip. o kratkych prihravkach do greenu z fairwaye, prip. z foregreenu. Take klasicke dobre kolo po velmi dobrom - cize nestratil kontakt s celom. Po takomto kole vacsinou prichadza znova dobre, kde putty nejake padnu a rany, ktore skoncia inak tesne mimo green, zostanu na greene. Znova, favorita vidim, vzhladom k priebehu, v Johnovi.)

(Som bol dost sklamany, z toho ako to napokon dopadlo. EPGA Tour a dve dvojicky vysli velmi dobre, aj ked Pelle Edberg zacal vyborne - ma trochu vydesil, aj ked stale ocakaval, ze pri tazsich podmienkach, ktore panovali, nema podobny hrac po vybornom kole sancu zahrat dalsie, co i len priemerne. PGA Tour, keby to dopadlo OK a Void, tak som velmi spokojny. Senden, prva deviatka, to sa mi pacilo, zahral double bogey, bol celkovo na nej +2, potom ale premenil (co ma prekvapilo) dva dlhsie putty (jeden nad 15stop, druhy na eagle dokonca nad 20), uz nechyboval a zahral rovnake kolo ako Molder, tj. -3 celkovo. Molderovi nemam co vycitat, -3 bolo nieco, s cim som cca ratal, mozno o ranu lepsie, to by mu ale musel padnut jeden z dlhsich puttov, ktore boli znova tesne, ale v jamke nekoncili. Druha dvojica - Davis znova bogey free kolo, toto ma prekvapilo. Inak nijako moc neskoroval. Huh, keby lepsie puttoval, co i len o trochu, tak mam aspon void, lebo herne hral naozaj dobre (co sa tyka pripravy sanci na birdie). Na druhej deviatke mal za sebou dva putty okolo 1,5metra a ani jeden nepremenil, v zavere potom mu nespadli dva dlhsie putty v oboch pripadoch a cca 1stopu, tj. max. 30cm. Ako z dvojiciek za den napokon nejaky plus, ale ako pisem, vzhladom k priebehu je to sklamanie.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.04.2012, 8:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Posledne kola..

V EPGA Tour to vyzera slusne. Colsaerts je zatial druhy, sice straca na Olesena 3rany, ale v neprijemnych podmienkach sa hrat nebude lahko, toboz, ked idete v poslednom flighte a za vami je plno supov, ktori po vas idu ako po koristi. Olesen nikdy nevyhral turnaj EPGA Tour, minuly rok bol trikrat druhy, zaujimave je, ze napr. vo veternom Alstome ci na inom talianskom turnaji, na Italian Open. Tu sa spaja vietor a talianske uzemie, takze bolo by to logicke, keby vyhral. Plan je taky, cakat na vyvoj, fandit Nicolasovi a ked sa bude nejako dat, tak poistit. Ak nie, nechat tak. Podla mna vyhra bud lider, tj. Thorbjorn alebo prave Nicolas. Kurz na lidra je len nieco nad 2,0, co je na istenie kurzu 13,0 pri Nicolasovi bieda. Tom Lewis je na delenom 16.mieste, Morrison na delenom 40., aspon jeden by mohol zahrat top kolo.

Na PGA Tour pokracuje v dobrych vykonoch Louis Oosthuizen. Zacal kolo zle, zahral 2bogey na prvych 2 jamkach, oklepal sa z toho a odvtedy uz sukal jedno birdie za druhym. Napokon zahral kolo za -6 a vedie turnaj o 2 rany pred Hunterom Mahanom. Moji borci mali horsie kola, tak snad si to odlozili na dnes - Holmes, Perez su okolo top10, English okolo 30.miesta, Stricker kolo pokazil a je z hry von - co je pre neho mozno dobre ohladom Masters, kedze nehra tu uplne zle, len putty mu nekoncia v jamkach tak, ako je zvyknuty.

(Sicilian Open, 1.4. - 10:38)
T.Lewis vs G.Maybin 1
A.Wall vs T.Sluiter 1
(3,134 - 1,5/10 - 5Dimes)

(Nebudem dnes hrat dvojicky proti vcerajsim prekvapeniam, ktore aj vytazili zo skorsej pozicie v kole - rychlo dohrali a pri zhorsujucich sa podmienkach ich vyborne kola znamenali skvely posun - hlavne Parr a Saltman. Dovod je taky, ze hraci na vrchole leaderboardu uz bojuju o vitazstvo, v tazkych podmienkach a psychickom napore to moze dopadnut absolutne nevypocitatelne, aj ked si myslim, ze vcerajsie prekvapenia prekvapovat dnes uz nebudu. Anthony Wall je taky drziak. Spravi cutty ako nic, ale aby vyhral, to nehrozi. V horsich podmienkach jeho hra je velmi vhodna - za dalsie mu sedi hra na ihriskach od Kylea Phillipsa. Sluiter zatial tri kola pod par ihriska, co je na hraca jeho kvalit nadstandard. Pravdou je, ze na domacom KLM Open maju velmi podobny profil ihriska od toho isteho autora - preto tu Holandania hraju pomerne dobre. Lafeber vybuchol vcera, dnes je rada na dalsie holandske prekvapenie. Tom Lewis, stale vidim, ze moze utocit zo zadu. Nezahral idealne kolo ani raz, stale tomu nieco chyba a aj tak je deleny 16., co nie je zle. Maybin vcera velmi dobry, ale Gareth je nevyrovnany hrac v poslednych mesiacoch a jeho dobre kolo strieda druhe zle. Aj ked nerad hra hracov, ktorych mam pred turnajom, tak toto si zahram.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.04.2012, 11:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Niekedy je medzi uspechom a neuspechom tenka ciara, plati to do bodky aj v golfe. S tyzdnom ako takym mozem byt spokojny, aj ked neviedol do plusu. Kazdy tyzdensa vitaz trafit rozhodne neda, aj ked treba priznat, ze obaja tohtotyzdnovi vitazi boli z kategorie trafitelnych, vzhladom k podmienkam vyberu. Olesen to napokon zvladol - ako som pred poslednym kolom hovoril, necakam, ze vyhra nejaka senzacia. Spatne si vzdy pozriem vitazov a ake som mal pred turnajom kriteria - je to dobry sposob, ako sa naucit vyberat vitazov v buducnosti. Olesen, ako som uz pisal pred finalovym kolom bol druhy na Alstome (veterny turnaj, co bol jeden z turnajov mojim okom sledovanych..) a na inom talianskom turnaji minuly rok takisto druhy (Italian Open). K tomu minuly rok mal az tri druhe miesta, co je neklamny znak kvality a faktu, ze vitazstvo sa stale blizilo a blizilo - je to velky talent, minuly rok bol jeho prvym na EPGA Tour a ma stale len 22rokov. Hunter Mahan vyhral na PGA Tour. Stabilne vysledky z minulosti na tomto turnaji, pomerne dlhy a velmi presny hrac, vyborny v puttovani. Nepresiel najma preto, ze mal jednu vyhru v tejto sezone (pomerne nedavny uspech) - co je pri hracovi ako Mahan je pomerne klucovy faktor, aby som sa nepokusal znovu o jeho mozne vitazstvo.

Colsaerts deleny treti, rozhodne nesklamal. Lepsie puttovanie a skorovanie na paroch 5, to boli dve kriteria, ktore ho stali vitazstvo. Podla mna by mu pomohlo, keby boli podmienky tazsie, ale to uz je len moj odhad. Lewis tesne za top10, tam chybalo nejake top kolo, kde by vyslo takmer vsetko. Nepokazil ani jedno, podobne ako Colsaerts, co len doklada spravnost vyberu, ale ako pisem, priemernost pri pomerne dobrych podmienkach pocas celeho turnaja nestacila na lepsi vysledok. Morrison vyborny uvod a vyborny zaver. Ten stred za moc nestal a preto skoncil tak ako skoncil. Hlavne poslednych 7jamiek v 3.kole (ktore bolo popraviskom viacerych nadeji aj inych hracov) mu zobrali vietor z pomyselnych plachiet. Fleetwood, ako tip, ktory by ma mrzel, keby nejako tento hrac uspel a ja som ho zahadne nedal, dopadol asi ako sa cakalo - uplne neprepadol, ani nijako neoslnil. Nepresiel cuttom o jednu ranu. Nilsson hra spatne, takze sa ho cutt netykal.

Na PGA Tour velmi podobne, s tym rozdielom, ze tu mi zahrali skor outsidri lepsie ako moji favoriti. Stricker hral dobre prve kolo, hral dobre druhe, ale vytazil z neho takmer nic - puttoval na jeho pomery zle, pretoze nevyuzival ponuknute skvele sance, ktore si vytvoril. Moving Day, tj. tretie kolo znamenal "move" smerom nadol a v tom stvrtom sa len o malo posunul. Ak chce nieco ukazat na Masters, rozhodne dobry vysledok (ako som pisal, Masters nevyhravaju hraci, ktori tesne pred nim nieco vyhraju, prip. si pripisu super vysledok). Baddeley hral v prvom kole tak ako Stricker v druhom, mnoho sanci a nepremenene putty - resp. spatne prihry do greenu, ktory sice trafil, ale tak, ze premenit putt (skorovat = zahrat birdie) bolo vysoko nepravdepodobne. Druhe kolo len dokoncilo pokazene prve a cuttom po prave nepresiel. Harris English, s vykonom som spokojny, aj ked mal na viacej. Zasa sa nevyhol zopar chybam. Prve 2kola boli fajn, skoroval velmi dobre - pritom v oboch zahral aj po jednom doubley bogey - co je rozhodne vec, ktora ho (aj mna) mohla vo vysledku mrziet. Tie dalsie dve kola mali velmi podobnu strukturu s tym rozdielom, ze uz tolko neskoroval. Namiesto DB zahral v oboch dvoch kolach bogey na dvoch najkratsich paroch 4, ktore boli urcene na skorovanie (10. a 12.). Na nich bol aj par zly a on tam zahral +4 za dve kola. Aj tak skoncil na delenom 18.mieste, len tri rany za mojou osobou chcenou top10. Pat Perez vyborny vykon, minimum chyb. Dost smoly pri puttovani. Chybala jedna jedina rana do top10, co by prinieslo pekny navrat a plusovy vikend s golfom. A ze sance mal aj v zavere kola - dva putty za sebou z cca 3metrov a na 17.jamke len tesne minul dlhy putt o par centimetrov. J.B.Holmes teda obstaral jediny navrat z predstartovnych tipov. Hral dobre, aj ked napokon som sa musel strachovat, aby v tej top10 zostal. Na 17.jamke zahral trojputt a pripisal si bogey a na 18.jamke, na najtazsej na celom turnaji, z T-cka poslal prvu ranu niekam do lesa, odtial sa dostal do bunkera blizko greenu, z bunkeru si prihral na putt nieco cez 2metre a ja som potreboval, aby premenil. Zvladol to a zostal deleny 8. Anthony Kim tragicky a pocas druheho kola vzdal, Josh Teater zdaleka zaostal za vysledkom z posledych dvoch rokov na tomto turnaji, cuttom bezpecne nepresiel.

A tento tyzden nas caka - prvy Major sezony - tj. MASTERS.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.04.2012, 12:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

The Masters:
(Augusta National, 5.4. - 14:00)

Zacnem tym, ze.. Paddypower ma specialnu ponuku pre Masters. Ponuka je taka, ze v pripade vitazstva Tigera Woodsa budu vsetky outright bety (tj. tipy na vitaza - aj s e/w - alebo bez), ktore budu vyhodnotene ako prehry, voidnute, tj. bude pri nich vrateny vklad. To je ponuka ako hrom, kedze Tiger je prvy kurzovy favorit.

Len doplnim, ze mozne vratanie vkladu sa tyka stavok vo vyske max. 100libier, co mi bohato staci (kedze 1u je u mna 10eur a to pripominam, ze top10 bety a rozne ine vedlajsie stavky sa tejto super ponuky netykaju.)

Posledna vec, preco je Paddypower naozaj chutna SK, minimalne pre tento tyzden je fakt, ze znova na velke akcie ponukaju E/W pre najlepsich top6 a nie ako vacsina konkurencie len top5 v poradi. Co vsetky kurzy len zlepsuje a prakticky ma nepriamo nuti davat tipy na vitazstvo prave tam.

R.McIlroy to win (6,5 - 3,5/10 - Paddypower) T40
(Rory je druhym favoritom. Minuly rok tu mal vyhrat - nevyhral, pretoze jedna zla rana nastartovala vo finalovom kole seriu jedneho horsieho uderu nez druheho a rozklad skoncil az poslednou jamkou v turnaji. Finalove kolo za +8 (za extremnych 80) znamenalo zosun az na delene 15.miesto. Tento rok uz vyhral turnaj, svoj druhy za morom. Vyhodou je, ze nie nejaky turnaj blizko Majoru, takze ani tento faktor sa ho netyka. Snad nevyhra tradicnu sutaz na paroch 3, ktora sa odohrava pred Masters a kde je pravidlom, ze kto ju vyhra, Masters rozhodne neziska v tom roku.)

L.Westwood to win (21,0 - 1/10 - Paddypower) E/W T3

(Lee Westwood, hrac, ktoremu sa Major vyhyba, co je az neuveritelne. Ma vyborne vysledky z minulych rokov na tomto turnaji, hra tu stabilne, pred 2rokmi tu skoncil druhy za Philom Mickelsonom. Na Shell Houston nenapadny, skoncil deleny 21. - to je miesto, ktore mi doslova zapada do mozaiky. Immelman (2008) - nepresiel cuttom na Shell Houston pred jeho vitazstvom, Cabrera (2009) - nepresiel cuttom, Mickelson (2010) - T35 a Schwartzel (2011) - T30. O com to svedci? Ze vyhravaju ti, co sice hraju na Shell Houston pred Masters ako pripravu (pretoze ihriska su si velmi podobne, ci uz dlzkou, samotnou hrou na nich atd..), ale za druhe ti, ktori pred Masters zahraju zle, len si otestuju nejaku cast svojej hry v uvodzovkach a tzv. neodkryju vsetky svoje tromfy.)

G.McDowell to win (67,0 - 0,5/10 - Paddypower) E/W T12

(Pekny kurz. Na Shell Houston neviditelny, posledne dve kola nestali za vela, zahral +5 na zaver a koncil vysledkovu listinu tych, co spravili cutt, resp. aj ten druhy cutt po 3.kole (pre prilis mnoho hracov, ktori presli normalnym cuttom). Predtym ale druhe miesto hned za Tigerom na Arnold Palmer Invitational, jeho hra prve tri kola bola vyborna. G-Mac vie vyhravat Majory a ja budem verit europskej britskej skole - vsetky prve tri tipy mam totiz z ostrovov.)

B.Watson to win (51,0 - 0,5/10 - Paddypower) E/W The Winner
(Bubba bude moj americky tromf, ked to ma byt domaci hrac. Na Masters nikdy neokuzlil, ale vacsinou zahral slusne - presiel cuttom, pohyboval sa na spici a potom to niekde posral - minuly rok napr. +6 pri finalovom kole, pre nim bol v boji o vitazstvo. Ak bude dobre puttovat, je vhodnym kandidatom na svoj premierovy triumf na jednom z Majorov. V tejto sezone vitazstvo ostreluje, ma neskutocne vyrovnane vykony a ten kurz jednoducho nemozem nechat lezat.)

L.Oosthuizen to win (101,0 - 0,25/10 - Paddypower) E/W 2nd

(Tu si dam zrejme este neskor top10 (ked sa to vypise niekde, co nebude trvat nejako dlho)), zatial takto. Louis Oosthuizen to pokaslal na Shell Houston - prenesene mozeme povedat, ze zachranil svoje sance vyhrat Masters. Po troch kolach jasny lider o dve rany pred druhym, o tri pred tretim a stvrtym a piaty uz stracal ran hned 5. Je to vitaz Majoru, vyhral British Open, takze rozhodne nemozeme povedat, ze je to hrac neskuseny na velkych forach. Na domacich turnajoch z kraja sezony zbiera jeden triumf za druhym, aj tento rok sa mu to podarilo na jednom z nich.)

Potom mam v plane zopar top10 (spominany Oosthuizen, Edoardo Molinari, ktory tu hral minuly rok vyborne, dobre hral na nedavnych turnajoch v Europe a rozhodne bude patrit k mojim ciernym konom celeho turnaja, mozno Ryan Palmer, na ktoreho su monster kurzy, takze na top10 bude rozhodne tiez pekny kurz, minuly rok presne na solo 10.mieste, Bae, Wagner, Garrigus.. a Dufner lider po prvom kole - labil, ktory hra dobre prve 2kola a vzdy to v tych vikendovych dovrta, ze je ledva top10..)


Naposledy upravil UselessToo dne 9.04.2012, 10:46, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.04.2012, 12:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

S tipmi na vitaza som spokojny, ako som spominal, nebude to vsetko, bocnych ponuk na tipy je obrovske mnozstvo a da sa v nich najst vzdy nieco zaujimave.

P.Mickelson to win (without T.Woods & R.McIlroy) (10,0 - 2/10 - bet365) T3

(Tuto mi do oci udrel najma ten kurz. Odratame dvoch top favoritov, kurzovych favoritov, pricom ked vyhra Tiger, tak vsetky moje outright tipy na PP budu vyhodnotene ako void a ked Rory, tak som vyhral (viz. o vlakno vyssie, tip na neho). Kurzy na Phila su na vitaza v priemere tak 11,5-12,0 - niekde najdeme 13,0, dokonca dnes aj 14,0 (ale len u jednej SK), v kontraste najdeme mnoho SK, ktore ponukaju na vitaza celeho turnaja 10,0 ci 11,0. A betko supne 10,0 na vitaza bez dvojice favoritov, ktori su podla mojej skromnej mienky adekvatni kurozvi favoriti - stava sa, ze niekedy aj ti, co maju nizky kurz pri svojom mene naozaj ani omylom nie su hlavnymi favoritmi turnaja - viz. Manassero minuly tyzden na domacej pode na Sicilian Open. Phil nevyhral Shell Houston, uz to je zaklad, ze moze vyhrat po 4.krat Masters. Pritom vieme, ze hra dobre (4.miesto minuly tyzden), v Auguste je ako doma, hra tam strasne rad a dari sa mu tam snad ako nikomu. Jeho hra sedi enormne dlheho ihrisku a zaroven sedi mu aj z pohladu tazkych ran z bunkerov, z roughov v okoli greenov. Osobne si myslim, ze vyhra prave niekto z prvej top dvojice, preto som nechcel hrat ani Phila na vitaza v tych kurzoch, tato stavka to ale vsetko riesi, pricom kurz je takmer rovnako vysoky. Samozrejme, ked vyhra napr. Tiger a druhy bude Mickelson napr. s McDowellom, tak mam len polovicny kurz, ked bude druhy s 5 hracmi, patinovy - ale to je vysoko nepravdepodobna situacia.)

E.Molinari Top Continental Europe Player (17,0 - 1/10 - Betfred)
H.Stenson Top Continental Europe Player (12,0 - 1/10 - Betfred)

(Vzdy sa pozeram pri tychto vacsich akciach, kde je ponuka podobnymi bocnymi skupinovymi tipmi nabita, na delenie podla narodnosti/polohy statu. Napr. hladat hodnotu v Amikoch (Tiger a Phil a zvysok..), v Australcanoch (Jason, John, Geoff..) ci v Britoch (Lee, Luke, Rory, Justin..) je zlozite a pomerne zbytocne. Je vhodne prezriet vsetky sekcie a najst taku, kde je mnoho tych, ktorych povazujete za takych, ktori nemaju velke sance hrat na spici leaderboardu a zaroven su brani v danej sekcii za favorita/favoritov. Kontinentalna Europa je v tom naozaj vdacna. Jasny prvy favorit je magor Sergio Garcia - uz len slovo favorit v hocijakom spojeni s nim je tak trochu fail - ako outsider je mozno vhodny kandidat, rozhodne to nie je drziak, kde by som si mohol byt isty, ze zahra nejaky vysledok top20, prip. top10, o co tu prave ide. Martin Kaymer je cislo dva, tomu sa tu nikdy nedarilo, tazko povedat preco, ale je to zial tak. A potom uz len masa, kde su kurzy 12,0 a viacej. Takze ideme proti prvym dvom a vyberame niekoho z masy. Bjorn, Stenson, Karlsson, Quiros, Hanson, Jacobson - to je prva vlna. Bjorn nie je prilis palic (resp. je naozaj kratky hrac), plus ma vypadky a za morom hrava len prilezitostne. Stenson (nie je palic, ale nie je ani vylozene superkratky, plus jeho plusy su niekde inde a s dlzkou sa vie popasovat) je moj vyber cislo dva, vyborna aktualna forma a to nielen jednorazova, ale taka, ktora mu pretrvava na viacerych turnajoch za sebou. Karlsson je hrac na jedno kolo, prilis nevyrovnany a utocne ladeny, ked ma zly den kopi chybu za chybou. Quiros je nieco podobne, ocakavam dobry zaciatok a zly koniec. Hanson a Jacobson, k nim nemam nic specialne proti. Potom tam mame Jimeneza, oboch bratov Molinariovcov, Castana a Hansena. Jimenez, to naozaj nie, Spanieli su za morom polovicni, Castano toboz. Hansen, nic moc forma a minuly tyzden hral desne na Shell Houston. Francesco je prilis kratky hrac, takmer najkratsi zo vsetkych na Masters okrem veteranov (niektorych), jeho brat je daleko dlhsi, nie ziaden superpalic typu Quiros, ale dlzka nebude rozhodne problem a zato je velmi presny do greenu, vyborny na greenoch aj v okoli greenov, nema vacsiu slabinu vo svojej hre, mozno okrem trochu kratsich odpalov z T-cka - ale oproti Hansenovi, bratovi, Bjornovi je to este "palic".)

E.Molinari top25 (6,0 - 3/10 - Centrebet)
J.Wagner top10 (10,0 - 0,75/10 - Betfred)
R.Palmer top10 (13,0 - 0,75/10 - Betfred)
R.Garrigus top10 (17,0 - 0,75/10 - Betfred)

(Palmer a Garrigus ako top10 hraci, co sa tyka dlzky svojich odpalov z T-cka, obaja so zaujimavymi vysledkami, aj ked v oboch pripadoch nieco chybalo - Palmer je taky nenapadny hrac v tejto sezone a vo vsebecnosti, chyba mu velky vysledok. Garrigus napr. nedavno druhy, ked bol ucastnikom PO 4hracov. Molinari prepierany, minuly rok 11., velmi dobry vykon, slusna sucasna vykonnost. Wagner ma vybornu sezonu, je velmi vdacny outsider v mnohych turnajoch, kde startuje svet. spicka (zatial). Ma v tejto sezone 1., 2., 4. (nedavno, na Arnold Palmer Invitational), 13., minuly tyzden 29. (cize pekny vysledok, ked uvazime, aky turnaj mali vitazni hraci z minulych rokov na Shell Houston Open), spravil 9cuttov z 10turnajov. Nezapada do mozaiky dlhych hracov, preto nemoze vyhrat, podla mna, ine danosti mu ale davaju slusne sance urobit dobry vysledok - na Masters nehra prvykrat, pred 4rokmi vyhral prave turnaj pred Masters - Shell Houston Open a na Masters potom skoncil na pkenom 36.mieste. Tato sezona je jeho prielomova a aj vysledok vzhladom k priemernemu vysledku v Houstone by mohol a mal byt lepsi.)

J.Dufner 1.round leader (81,0 - 0,5/10 - bet365) E/W T4

(Nieco na prve kolo, ktore tipujem max. tymto sposobom. Jason Dufner v poslednom case viedol po prvom kole minimalne v dvoch pripadoch, na Transitions Championship s Furykom a na Arnold Palmer Invitational s Charliem Wi.)

Winning 72 hole score? over 275,5 (2,23 - 7/10 - Pinnacle) 278 (-10)

(Su hlasene zle podmienky, silny vietor, dazdove prehanky, co vsetko nepriaznivo vplyva na hru jednotlivych hracov. Taketo podmienky maju byt minimalne prve dva dni, resp. skor prve tri dni, co su prave kola, kde sa skoruje najviac - finalove kolo uz je zvacsa nervozne, ide do tuheho a aj s podstatne lepsimi podmienkami sa hraci dopustaju chyb. -13 by nemal zahrat nikto, minuly rok sa to v idealnych podmienkach podarilo len jednemu hracovi, dva roky spat dvom, predtym, pri zlych podmienkach boli vitazne vysledky pod 10, dokonca aj plusovy (Zach Johnson a jeho prekvapive vitazstvo.. Moznosti zahratia je viacej - da sa zahrat najnizsie kolo v turnaji, ze nikto nezahra -8, co vyzera rovnako tazko uveritelne - minuly rok to zahral jeden jediny hrac - Jason Day v druhom kole. Ohladom cuttu, to by som neriesil, to sa tyka v tomto pripade odstupu od prveho hraca okrem tradicneho poctu moznych hracov (najvyssieho poctu), ktory mozu prejst cutt, ten co moze prejst cutt musi stracat nanajvys 10ran na veduceho hraca.)


Naposledy upravil UselessToo dne 9.04.2012, 10:48, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.04.2012, 12:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

J.Day 1.round leader (41,0 - 0,75/10 - Sportingbet)
R.Garrigus 1.round leader (151,0 - 0,25/10 - Betfred) E/W

(1.kolo by malo mat scenar - cim skor startujem, tym lepsie, pretoze hraci by mali zacinat za oblacnych podmienok, ale este by nemalo prsat a tak fukat. Burka by sa mala prihnat az podvecer, cize az na neskor startujucich hracov. Samozrejme, kolo moze byt posuvane, prerusovane, ked budu podmienky nebezpecne z pohladu hracov. Garrigus startuje v druhe dvojici, ako prvy urcity favorit. V prvych 10 trojiciach startuju Rose, Scott, Day, Harrington, ktori hraju dobre v prvych kolach turnajov a hravaju dobre aj na tomto turnaji. Najdeme tam aj hracov ako Kaymer (ktori tu ale nema dobre vysledky), Van Pelt (nemava az take dobre prve kola, skor dobieha vsetko v kolach poslednych), Palmer (tazko urcitelny hrac do nejakej skupiny), Stricker, Fowler, Baddeley.. Ale ta patica je najzaujimavejsia, pretoze spaja vsetky faktory - dobra hra v prvych kolach, dobre predpoklady, prip. vysledky z minulosti v Auguste a skory start do turnaja v prvom kole. Vyberam si najzaujimavejsi kurz z tychto borcov, zaroven najskorsi start a hraca, ktory tu minuly rok skoncil druhy, zahral najlepsie kolo na Masters za poslednych 15rokov minuly rok..)


Naposledy upravil UselessToo dne 7.04.2012, 8:52, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.04.2012, 12:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.kolo bolo zaujimave. Prekvapili pomerne priaznive podmienky, hralo sa bez prerusenia a ziadna burka pocas hry sa neudiala - kvapkat zacalo az na uplny koniec kola. Tipy na vitazov zahrali dobre, viz. 4z5 favoritov pred druhym kolom su z kategorie "mojich" vitazov + Tiger. Outsidri na top10 presne naopak, spatne puttovali, hrali zrejme, podla vysledkov, v o nieco horsich podmienkach, pritom sa cakal opak. To malo aj urcity vplyv na leadra po 1.kole - mozem byt spokojny, ze to tak bolo, vsak Jason Dufner splnil svoju zakladnu ulohu skoncit top5 po prvom kole a teda len potvrdil svoju formu na tuto cast turnaja - kde sa turnaj da stratit, ale rozhodne nie vyhrat.

Dnesne podmienky, nic dobre "rosnicky" nehlasia a horsie by to malo byt v rannych hodinach, aj ked super podmienky nebudu mat ani tie neskorsie flighty. Rano ma prsat, ma byt zamracene cely den, fukat ma z rana silny vietor, ktory postupne bude slabnut, ale vanok sa z neho stane az v takmer nocnych hodinach - takze neskorsie flighty by mali mat vyhodu, ale nie nejaku rapidnu.

2.kolo: (6.4. - 14:00)
L.Donald under 72,5 (1,85 - 5/10 - Centrebet)
(Pre mna lepsia volba ako hrat nejaku chabu dvojicu s niekym typu Watney. Jednoducho cakam aspon priemerne kolo, co 72 rozhodne je (je to kolo v pare). Vcera dvakrat zahral taky skvely hrac na 2 jamkach 3-putt, trafil len 7 z 18 greenov, druhy nedostatok obrovskych rozmerov - ked nezasahujete v Auguste greeny, nemozte hrat dobre kolo. Tak sa aj stalo, vysledkom tohto pocinania bolo kolo za +3. Donald startuje na uplnom konci kola, podmienky by mal mat, podla mna, teda relativne priaznive.)

E.Molinari vs K.Chappell 1
S.O´Hair vs G.Fdez-Castano 1
(3,428 - 2,5/10 - 5Dimes)

(Dva prve flighty a dvojice z nich. Podmienky rano by nemali byt top - silny vietor, ktory prisiel spolu s mracnami a ocakavanou burkou/dazdom. Edoardo vcera nehral dobre kolo, nezahral jedine birdie, ale na druhu stranu, aspon sa vyhol vacsej chybe a zahral kolo za +3. Problemom bolo zasahovanie greenov a puttovanie - resp. fakt, ze mu tam putty, aj dobre, nepadali, aspon z toho, co som mohol vidiet. Chappell, novacik, slusne kolo za -1, ked zahral dokonca eagle na 13, ale zahral tiez 5bogey - take premenlive kolo. Sean O´Hair sa vyziva v tazkych podmienkach, kedy sa moc neskoruje a skor bojuje o par. Vcera to splnil, zahral +1. Zahral take na neho klasicke priemerne kolo. Fdez-Castano je Spaniel, pomerne dlhy z T-cka, ale je velkymi turnajmi zatial nie moc pretrely a hlavne tymi za morom. Vcera sa este drzal, +2 nebolo zle. Dnes cakam, ze dopredu sa tlacit naozaj nebude a cakam skor prepad. Stavka teda nato, ze tazsie podmienky budu sediet k stabilnejsim hracom, ktori tolko nechybuju, ktori maju viacej skusenosti s miestnymi podmienkami, ci uz na greenoch ako aj v globale so samotnym ihriskom.)

S.Cink vs P.Lawrie 1
A.Scott vs M.Kaymer 1
(3,758 - 2/10 - 5Dimes)

(Paul Lawrie patril k prekvapeniam prveho dna, dlho sa drzal v cele ako clubhouse leader az kym neskoncil svoje kolo Louis Oosthuizen. Preco to hram? Prakticky nechyboval a zaroven zahral 2krat eagle na oboch paroch 5 - co je prakticky zazrak na takeho hraca, akym je Paul. Cink zahral slusne kolo, ale skor sa zaradil k mase, nieco podobne by mal zahrat aj dnes, skusenosti ma uz dost. Adam Scott pokazil prve kolo. Po 7jamkach +4, napokon kolo dokoncil na +3 a je v akom takom kontakte. Martin Kaymer sa drzal dlho v cele, potom sa postupne stracal, aby zahral nicnehovoriacich Even par, tj. kolo v pare.)


Naposledy upravil UselessToo dne 7.04.2012, 8:51, celkově upraveno 1 krát.
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 7.04.2012, 8:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mám vsazeno na vítězství Westwooda a zatím mě těší jeho postavení. Má reálnou šanci stále vyhrát? Smile
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.04.2012, 8:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Realnu sancu ma pomerne dost hracov. Rozhodne by sa mal vyvarovat podobnych strat ako vcera na 18.jamke - kde preputtoval minimalne jednu ranu, skor dve - putt cca z 2metrov.. Stane sa to, greeny su zradne v Auguste, ale zamrzi to. Inak hra vyborne, skvele zasahuje greeny, nerobi chyby z T-cka, horsie puttuje, zatial, resp. mu to tam tak nepada, ako sa hovori, ale to mozno len pride. Nato, ze ma 65puttov (co je naozaj prilis, aj ked to suvisi aj s tym, ze ked mas mnoho greenov v regulacii, mas logicky aj viacej puttov) za 2kola je -4 (prakticky delene prve miesto - Dufner je labilny a pojde dnes v poslednej dvojici, co mu moc neprida a u Couplesa plati, ze je veteran s chronickymi problemami s chrbtom - na Champions Tour hrava len tri kola, postupom casu by mal teda stradat, tak ako tomu presne bolo minuly rok) vyborna pozicia do vikendu.

Vcera, zacalo to vyborne, dobre to pokracovalo a aj tak som skoncil v minuse, vdaka Donaldovi, ktory ma rozhodne nema rad a ja jeho uz tiez nie. Podmienky boli naozaj slusne, burka sa neprehnala, aj ked vietor si svoje odviedol (nebol rozhodne nejako neregulerny, ale posobil na hracov), tak sa dalo skorovat, ale zaroven sa robili aj hrube chyby. Donald zahral double bogey na 8.jamke, co je par 5.. To by som strasne chcel vidiet, co tam predvadzal, lebo rozumne sa to asi vysvetlit neda. Zvysok kola bol taky nemastny neslany, skoroval, co je povinnost, ak chcete byt uspesny v Auguste na paroch 5 (tych zvysnych 3) a pred poslednymi troma jamkami sa dostal na kyzenych Even par za kolo. Na 16.jamke vyborna rana do greenu, tesne nepremeneny putt, na 17.jamke strata, nepremenil kratsi putt do paru a na 18.jamke to iste ako na jamke 16., znova o par centimetrov putt z nadejnej pozicie nepremenil. Kolo za 73, teda o jednu ranu mimo moje "ocakavanie". Z dvojiciek, 3zo4 vychadzali pocas celeho kola a aj vysli bez problemov, ta posledna, Cink rozhodne nezahral tak, ako by som potreboval, ale aj keby zahral, tak by z toho bol VOID, Lawrie prekvapuje zrejme aj sam seba, vsak na druhej 9 zahral dve pozoruhodne veci v 2kolach - v prvom dva eagly na oboch paroch 5 - co nedokazal zatial nikto iny a vcera tri birdie na poslednych 3 jamkach - po siahodlhych puttoch.

Dnes rozhodne nieco vyberiem..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.04.2012, 12:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.kolo: (7.4. - 15:30)
R.McIlroy under 70,5
B.Watson under 71,5
H.Mahan under 71,5
C.Schwartzel under 71,5
J.Rose under 71,5
(21,883 - 0,75/10 - 5Dimes)

(Rory zatial neexceloval, zacal zle cele Masters double bogey hned na prvej jamke prveho kola, v prvom kole to dokazal vytiahnut na slusnych -1. Vcera bolo jeho dotahovacie kolo, ktore sa zastavilo na skore -3. Je prakticky v cele a pritom nezahral nic extra, ked to poviem takto tvrdo. Podmienky neboli take zle, ake sa cakali, takze nemozeme povedat, ze -4 je spojene len s pocasim. Dnes je Moving Day, podmienky maju byt rozhodne najlepsie za posledne tri dni, vietor ma slabnut. Watson takisto, hra dobre, tradicne straca hlupe rany pri puttovani, co je jeho Achillova pata, vcera nezacal dobre a aj tak to vytiahol na -1. Mahan, dvakrat v pare, nemyslel som si, ze tu bude utocit na vitazstvo v turnaji - vitaz posledneho turnaja, uz som k tomu dost popisal, ale zaroven ta forma tu je, takze top10 by si zaknihovat mohol - aj pri poslednom turnaji bol nenapadny a az v poslednym dvoch kolach sa zjavil na uplnom cele. Charl je obhajca, nehral dobre, ale nehral az tak spatne ako Tiger ci Donald, co sa tyka jednoducheho pohladu na jeho hru. Putty mu tam nepadaju, su tam nejake nepresnosti, ale ani minuly rok neisiel do vikendu z nejakej top pozicie. Justin Rose je na tom podobne ako Mahan, nenapadny, ale drzi sa v pare, v oboch prvych kolach zahral rovnako par. Je to postavene na tom, ze by sa dnes malo urcite lepsie skorovat, menej stracat a hram hracov, ktori ma zatial nesklamali hrou a ocakavam od nich dnes posun vpred. Solo veci v tomto type betov po skusenosti s Donaldom uz pokusat nebudem, overy sa dnes vzhladom k podmienkam neoplatia ani na tych, od ktorych cakam prepad z danych pozicii, ktore v sucasnosti okupuju, takze obdobna akovka za velmi nizky vklad bude ideal - 3 to zvladnu urcite, pri troche stastia to moze vyjst.)

S.M.Bae vs K.Chappell 1
J.Rose vs F.Molinari 1
(2,925 - 2,5/10 - 5Dimes)

(Justin Rose, skryty favorit pred Masters a on nikde, neviditelny, ale na dostrel. Dnes potrebuje skorovat aspon -4 ci -5, aby bol v hre. Francesco nie je scorer, takze lepsie podmienky mu asi moc nepomozu vzhladom k pozicii v turnaji. Vcera uz stradal a +3 bolo skor uspechom vzhladom k jeho hre, aku predvadzal, nez naopak. Bae bol v prvych dvoch kolach po boku matadorov Jimeneza s Woodsom, zvladol to, dodalo mu to urcite mnohe. Dnes pojde s Chappellom, ptori ktoremu som isiel vcera a idem aj dnes. Nejako mi tam nesedi, osobne som cakal, ze neprejde ani cutom, to Baeho hra ma naozaj bavi a dnes by mohol nepekne zatopit aj tym najlepsim, ak sa bude vyvarovat nejakej hrubej chyby.)

R.McIlroy vs S.Garcia 1
I.Poulter vs F.Jacobson 1
(3,067 - 2/10 - 5Dimes)

(Hram proti v oboch pripadoch. Obaja zahrali vcera -4, co bolo druhe najlepsie kolo spolu s Mickelsonom za Fredom Couplesom. Poulter v oboch kolach dva pary, pomerne vyrovnana hra bez vacsich vykyvov, ten jediny bol na vcerajsej 16.jamke, kde si pripisal double bogey - trafil zrejme vodu (kedze ide o kratky par 3 obkoleseny zo vsetkych stran vodou..). Rorymu verim, Sergio mal divny rozhovor po vcerajsom kole, ktory ma len utvrdil v tom, ze dnes je kandidatom na kolo - vybuch.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.04.2012, 12:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skorovalo sa rozhodne viacej, navrtane jamky boli pomerne jednoducho ohladom puttovania a teda skorovania, vietor bol najslabsi, skoro nulovy. Dnes vietor bude silnejsi, sice asi slabsi ako v piatok, ale rozhodne hru niektorym hracom stazi. Ocakavam tazsie navrtanie, vsak je to finalove kolo.

Vcera, clovek sa uci na vlastnych chybach. Dvojice, tie primarne, kde bol kurz dostatocny, bud vysli alebo skoncili voidom. Tie pridavky, kde kurzy boli okolo 1,6, nevysli - Rose zahral +4 na poslednych 4jamkach, pricom dovtedy bol -4 bez jedineho bogey v celom kole. Rory aj Sergio boli tragicki na prvej 9, Sergio dokazal nieco stiahnut v zavere, Rory nie (proti Sergiovi to bol dobry tip, zial so zlym druhym clankom..).

V hre mam dost borcov, vsak druhy, treti a stvrty v poradi su "moji" a vsetci v hre o vitazstvo. Ti na -4 maju sancu, ale museli byt zahrat super kolo, aby mohli slavit vitazstvo. Inak sa rozhodne v poslednych 2 dvojiciach o vitazovi. Hanson lepsie zahrat nemoze ako vcera. Putty mu tam padali neuveritelne (23puttov v Auguste, neuveritelne). Vyhol sa chybam, z T-cka nechyboval.. Dnes horsie podmienky, o nieco, posledny flight, co je velky tlak na psychiku pre niekoho ako Hanson, plus este s Philom Mickelsonom, s domacim milacikom a trojnasobnym vitazom Masters. Som rozmyslal, ci zahram proti nemu stavku over pocet ran v poslednom kole (70,5), napokon to necham tak, aj ked si myslim, ze to vyjde.. Dnes len zopar "sledovaciek", aj ked sledovat budem hlavne boj o vitazstvo.

4.kolo: (8.4. - 17:00)
W.Simpson vs S.Garcia 1
H.Matsuyama vs M.A.Jimenez 1
(3,87 - 2/10 - 5Dimes)

(Dvaja novacikovia na Masters versus postupne stagnujuci Spanieli, tak ako sa cakalo. Je to vlastne hra len proti Spanielom, Simpson nie je zly hrac, ani na Masters, nato, ze tu hra prvykrat nehra zle. Po troch kolach je na hranici paru, v 3kolach nezahral jedno jedine double bogey a dohromady ma len 8bogey, co je vyborna bilancia a velmi vhodny protikandidat proti Garciovi (pretoze je stabilny). Hideki Matsuyama je amater, ale uz ako amater je top japonsky hrac a tu zatial na mna posobi vybornym dojmom. Jimenez kolo co kolo strada v hre a je to vidiet aj na vysledku. Suvisi to aj s vekom aj s klasickym trendom Spanielov za morom (on je velky antifanusik americkych turnajov. Uvidime, ako to dopadne.)


Naposledy upravil UselessToo dne 9.04.2012, 10:11, celkově upraveno 1 krát.
chytrej kluk



Celková statistika na K2:
Počet OK: 6
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 8
Vklady: 14 unitů
Výhry: 11.67 unitů
Profit: -2.33 unitů
Yield: -16.64 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.2.2007
Tipy a sázky: 900
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 223.7Hodnocení kvality tipů: 223.7Hodnocení kvality tipů: 223.7Hodnocení kvality tipů: 223.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.04.2012, 20:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Oosthuizen předvedl na 2.jamce albatros, tak jsem ho po takové ráně naložil live @ 3,2 (betfair), on už major dokázal vyhrát, má -2 na Mickelsona a Hansona

Naposledy upravil chytrej kluk dne 9.04.2012, 10:55, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.04.2012, 10:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to bola velka premiera a mohli zato kvantitativne dobre tipy na vitaza. Stalo sa mi prvykrat, ze v PO by som mal vsadenych oboch hracov a to tak, ze pred turnajom - nie je az taky velky kumst hrat dalsich hracov pocas kol a mat hracov pokrytych, aj ked za kumst povazujem aj dobre zachranovat a istit tipy a dokazat zahrat hraca aj ako livebet este v zaujimavom kurze - ked je v cele a hra dobre alebo naopak, ked straca a je na neho vyssi kurz nez pred turnajom - tu sa mam este vela co ucit..

Trafeny vitaz, trafeny porazeny v PO, jejden v kurze 51,0, druhy v kurze 101,0. Treti z partie na delenom 3.mieste, Phil Mickelson napokon rovnako na delenom 3.mieste, Graeme McDowell na 12.mieste a jediny, kto porusil tuto seriu je Rory McIlroy, ktory sa rozsypal vo finalovych kolach - resp. mal smolu, ze isiel s Garciom Laughing .

V prvom kole vysiel Dufner na E/W ako 1.round leader z tych bocnych betov, Mickelson bol uz spomenuty a sluzil pri tragickom predstaveni Roryho s Tigerom ako dalsi tip na vitaza. Kontinentalny hrac cislo jedna, to som poistil, v hre bol Henrik Stenson, ktory to mohol aj cele vyhrat, po pravde, kto sledoval jeho hru prve 3.kola - lenze, je to labil a nervak, stracal neuveritelne mnozstvo ran len kvoli svojej chorej hlave a posledne kolo to zabilo uplne, +9 a totalny prepad. Eduardo bol moj najvacsi fail na Masters, cut nejako zazracne spravil, ale to bolo tak vsetko - ani v jednom kole nezahral pod par. To jeho brat si pocinal daleko lepsie a skoncil v top20. Tipy na top10 dopadli rovnako prepadakom - uz v prvom kole o tom rozhodli vsetci - pri zlych podmienkach menej presni a velmi dlhi hraci utrpeli, tam to nebolo dobre od prvej chvile - viz. Garrigus triple bogey na prvej jamke turnaja, Ryan Palmer double bogey a Wagner 1.kolo za +9, myslim. Tip na pocet ran napokon vysiel, a to pomerne v pohode (stacilo aj -12, takto to bolo aspon bez nervov v zavere).

Tipy v jednotlivych kolach, rozhodne spatne vo vysledku a spatne aj v realizacii. Zasa som sa len presvedcil, ze mne v hocijakom sporte "psenka nekvete" tipovanim bud podkurzovych dvojic alebo dvojic s malym value, resp. nijakym. Pokazilo mi to trochu naladu, ze som sa "bal" zahrat niektore dvojicky, kde value bolo - nad 2,0 a naopak som sa pustal do zopar nezmyselnych dvojic, kde mam nejake negativne skusenosti s urcitymi hracmi - vcerajsok to len podporil - hram proti Spanielom, pritom mi nohy podtinaju ti, ktori by ich mali akoze porazit - to je potom zlozite (vybrat si moc toho, ktory je v dvojicke proti tomu, od koho ocakavam spatne kolo si nemozem - jedna sfera SK ponuka dvojice na zaklade flightov, druha na zaklade skor predchadzajucich kol u hracov, ktori hraju blizko seba vo flightoch..). Je to nieco ako tipovanie stvrtin v basketbale, ked mam pravdu povedat - je to za prve presne stvrtina vysledku (1.kolo, 1.stvrtina), za druhe, kazda stvrtina ma priamy suvis s tou nasledujucou, ked to pada v 1.stvrtine v basketbale, v druhej je vysoka pravdepodobnost, ze to padat nebude, aj ked je to value, nemame velku istotu, ze to vyjde, lebo je to len maly usek hry a kludnu sa moze stat, ze aj v druhej stvrtine nastoleny uspesny trend zotrva. V golfe je to uplne to iste, cakame, ze hrac po super kole zahra podradne, ale moze to ako tak udrzat a zahra podradne az to tretie. My sme vsak uz znechuteni z prehry a chceme byt co najdalej od toho, co nam minule prachy zobralo (aj druhy extrem nie je dobry, ze sa snazime vyhrat tie peniaze na silu spat rovnakym sposobom, ktory nebol predtym uspesny). Tak ako v basketbale uspech zavisi od oboch stran, tak v golfe je to to iste. Dobra predikcia zleho kola na jednej strane nemusi stacit na uspech, ak zle kolo zahra aj jeho rival. A niekedy aj zla predikcia moze stacit. Najlepsie je, ked je tip odvodeny od toho, ze od jedneho cakame dobre kolo a od druheho priemerne az zle kolo.. Prinajlepsom v kurze nad 2,0.

Treti vitaz tento rok, po Huhovi s Hoeym, znova v peknom kurze (41, 81 a teraz 51), dalsie turnaje predo dvermi s novou motivaciou a s novymi poznatkami, ze niektore veci treba este znacne vychytat a hlavne treba dodrziavat zakladne zasady, pretoze ked sa od nich len trochu vzdialim, tak pride okamzite trest.
gelu
Sázkař - Moderátor K2
Sázkař - Moderátor K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.7.2011
Tipy a sázky: 370
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 132.1Hodnocení kvality tipů: 132.1Hodnocení kvality tipů: 132.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.04.2012, 13:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Velká gratulace U2. Na špici hráli převážně tvoji hráči vybraní již před turnajem, což je v tak náhodou ovlivněném sportu jakým je golf něco neuvěřitelného.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.04.2012, 14:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

RBC Heritage:

Heritage sa minuly rok hralo az dva tyzdne po Masters, co je trochu rozdiel (po Masters je to trochu specificke, sancu maju vyhrat novacikovia, pretoze ti co hrali Masters si bud chcu dat pauzu po neuspechu alebo dat pauzu po prevratnom uspechu, ked si pauzu zasa nedaju, tak oslavujuci hrac toho moc nepredvedie a sklamany hrac je tiez znacne ovplyvneny neuspechom). Je tu ale zopar hracov, ktorym Masters rozhodne na psychike prida, pritom nie je moc extra co oslavovat. Su to hraci, co hrali dobre, ale neboli moc vidiet, prip. hraci, co vidiet aj boli, ale nedotiahli to do uspesneho konca. Druhou kategoriou hracov, ktori mozu zahrat dobre su hraci, ktori si naladu zlepsili vybornym poslednym kolom - viz. spomenme Van Pelta, Scotta, Donalda, Cinka, Furyka, Bjorna..

Heritage je specificky turnaj, kde vyhodu maju kazdorocne technicki presni kratki hraci, dlzka rozhodne nie je faktor, viz. ihrisko ma menej ako 7000yardov, plus je to len par 71, co znaci, ze ma len 3 pary 5 a teda az 11 parov 4, ktore budu zohravat klucovu ulohu. Skorovanie na paroch 4 je alfou a omegou. Na skorovanie na podobnych jamkach, nie dlhych na tomto turnaji je potrebna presna hra zelezami do greenu a vyborne puttovanie, bez toho sa skorovat neda na paroch 4. Greeny sa tu nezasahuju tak lahko, scrambling a hra v bunkroch je dalsou tradicnou sucastou, ktoru musia mat hraci kvalitnu, aby mohli byt tu uspesni. Viz. minulorocne PO o vitazstvo - Donald vs Snedeker. Ani jeden z nich nie je dlhym hracom, ale oboch spaja famozna kratka hra - puttovanie aj scrambling. Obaja hraju vyborne na paroch 3 a 4. Rok predtym vyhral Furyk, hra znamy z minulosti ako vyborny puter (v posledno obdobi je to take vselijake) a skvely hrac, co sa tyka presnosti, dlzka mu vzdy chybala, aj ked uplne najkratsi nie je. V minulosti tu vyhral Boo Weekley, kazdu sezonu spicka v zasahovani greenov a fairwayi, v poslednych rokoch ale az extremne tragicky puttujuci hrac, naco doplaca skoro kazdy turnaj. Vyborne vysledky tu ma Luka Donald, Brandt Snedeker, Ben Crane, Kevin Na, Aaron Baddeley, Bo Van Pelt, Brian Gay ci Ricky Barnes. Hraci, ktori maju mnohe spolocne. Vyber bude pozostavat teda z nich, plus mozno z niekoho, kto tu v minulosti moc nehral a bude splnat kriteria - presnost z T-cka az na green a skvelu hru v okoli greenov a na greenoch. Ponukaju sa novacikovia, ako som pisal, po Masters je ich sanca znova zaujat.


Maybank Malaysian Open:


Jeden z mnohych turnajov EPGA Tour, ktory spada do kategorie turnajov patriacich pod dva a viacej tur zaroven. V tomot pripade je to sucast Asian Tour a aj EPGA Tour. Obhajcom je Matteo Manassero, co samo o sebe hovori, ze dlzka nebude faktorom v globale. Ihrisko ma presne 7000yardov, co je cca 6,3km, naozaj velmi kratke ihrisko. Ale pozor, jamky su velmi rozmanite - najdeme tu velmi kratky par 3, ako aj pomerne dlhe (cez 200metrov), pary 4, mame tu dva ultrakratke na zaver kola, kde sa da prakticky hrat prva rana na green - resp. je v dosahu pre najdhsich palicov a v strede kola mame naopak dve pomerne dlhe pary 4, ktore su zaroven logicky najtazsimi jamkami v tomto rezorte. Aj pary 5 su zaujimave, tie na prvej 9 su pomerne kratke, len nieco nad 500yardov, co je v pohode v dosahu druhej rany na green. Naopak zaverecna jamka ma vysoko cez 600yardov, co je pre kratkych hracov nedosiahnutelna meta ist druhou ranou do greenu a utocit na eagle. Aj pre dlhych hracov to bude problem. Pri podobnom modeli jamiek, kde mame dlhe aj kratke, moze uspiet aj kratky aj dlhy hrac. Za kluc k uspechu bude schopnost skorovat a vyvarovat sa chybam - samozrejme kazdy hrac bude mat trochu inu cestu k uspechu - niekto cez vyborne puttovanie (ako napr. Matteo minuly rok), niekto cez skvele dlhe drivy a kratke prihravky do greenu na viacerych jamkach.

Pozor! Turnaj bude spickovo obsadeny, co prve rocniky tohto turnaja nebyvalo zvykom, kedze byval az prilis z kraja sezony, kde sa turnaj kryl s turnajmi kategorie WGC. Az minuly rok bol turnaj premiestneny ako turnaj po Auguste. To ale so sebou prinasa iny faktor - rychly presun hracov z Ameriky do uplne ineho ovzdusia a casoveho pasma, tym myslim tych top, co vacsinou neprinasa zelany efekt, aspon pri niektorych vybranych jedincoch. Preto sa budem vyhybat, aspon z kraja turnaja hracom, co hrali na Masters. Naopak sa budem snazit najst niekoho z domacich hracov (skor myslene domaci hrac ako clen Asian Tour, co je aj Australcan, American, Sved, Spaniel..), aj ked ti to vzhladom ku konkurencii budu mat tazsie nez napr. este 2-3roky dozadu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.04.2012, 14:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Maybank Malaysian Open: (12.4. - 1:30)

Tak hor sa na tipy. Vyber nebol jednoduchy, vzhladom k mojim kriteriam (vyhnut sa v predstartovnych tipoch hracov, ktori hrali na Masters) a aj vzhladom k tomu, ze som sa nezameriaval na urcitu skupinu hracov, co sa tyka ich hry (kratki a dlhi hraci, presni a nepresni hraci, hraci s dorbou dlhou, resp. kratkou hrou atd..).


A.Noren to win (71,0 - 0,5/10 - bet365) E/W M/C

(Napokon hlavne tipy budu dva. Prvym je Alexander Noren. Na 2-nasobneho vitaza z minulej sezony je kurz naozaj pekny, vzhladom k tomu, co som spominal a este vzhladom k dalsej veci. Kym sa k nej dostanem, musim tiez spomenut, ze jeho forma na poslednych turnajoch nebola uplne najlepsia - co sa tyka ysledkov urcite. Nebral by som to tragicky, aj minuly rok zacal slabsie a odpichol sa k jeho skvelej strednej casti sezony prave v Juhovychodnej Azii. A to som sa pekne dostal k druhej veci, mozno tej klucovej. V Juhovychodnej Azii sa mu totiz naozaj dari. Nebude to teda tak, ze mu sedi vylozene nejaky turnaj z tejto oblasti, skor mu sedia podmienky a pocasie (zvacsa veterne s vysokou vlhkostou a kratkymi intenzivnymi prehankami - z coho su makke greeny, co vyhovuje hracom, ktori dokazu hrat presne "na jamku"). Norenove vysledky z tejto oblasti - 4.miesto minuly rok v Malajzii (7.miesto 3roky spat), 5.miesto minuly rok v Korei (co je turnaj nasledujuci za tymto), v Cine pred 2rokmi 8.miesto (tiez turnaj z tejto casti sezony v Azii) a na dvoch turnajoch v Azii na zaver sezony spravil 5z5 cuttov v minuly rokoch (velky turnaj v Cine a dalsi v Singapure), pricom najhorsim vysledkom bolo 49.miesto - aj ked vyraznejsi vysledok si na tychto turnajoch nepripisal. Pozoruhodna bilancia na hraca, ktory nema nic spolocne s Asian Tour. Stats za minuly rok - 31. v DD a 40. v GIR, dve veci, ktore hovoria, ze je dlhym a presnym hracom, aj ked urcite nie presnym z T-cka na fairway, co by tak vadit nemalo. Puttovanie, dolezite na tomto turnaji, videl som ho pri oboch vyhrach minuly rok a v oboch pripadoch puttoval vynikajuco, o com svedci aj celosezonna statistika - Putts per GIR a 14.miesto v nej (tato je dolezitejsia, lebo hovori o puttoch, ked trafite green v regulacii, pocet puttov za kolo mnohokrat neodraza uplne kvality putera, pretoze ten, co trafi viacej greenov v regulacii ma vacsinou aj viacej puttov za kolo). Cele je to o tom, aby nasiel formu ako minuly rok a potvrdil svoju vybornu uspesnost na turnajoch v tychto koncinach sveta.)

M.Fraser to win (81,0 - 0,5/10 - bet365) E/W M/C

(Druhy vyber, znova hrac, ktory hra dobre v tychto koncinach, tentokrat je to ovplyvnene tym, ze je Australcan a cesta Australcanov, tych horsich, vedie mnohokrat cez Asian Tour - aj ked on si zvolil trochu inu cestu. Jeho aktualna forma urcite z vysledkov lepsia ako u Norena, vsak az na poslednom turnaji neurobil cut - o jednu ranu na Trophee Hassan II. Predtym napr. 4.miesto na Avantha Masters, dalsi turnaj z Asian Tour, tentokrat v Indii. Minulorocne vysledky z tejto casti sveta - Malaysian Open 32.miesto, China Open 75.miesto (M/C), Ballantines Championship 27.miesto, Singapore Open 46.miesto, Iskandar Johor Open 8.miesto, Hong Kong Open 11.miesto. Slusne vysledky, to rozhodne. On ma bohate skusenosti aj z minulosti, v Hong Kongu ma dalsie 7. a 10.miesto zo 4 ucasti na turnaji, v Korei dva roky dozadu dokonca vyhral a na China Open a Malaysian Open dohromady z 15 ucasti nepresiel len 2krat cutom.)

B.Fox to win (101,0 - 0,25/10 - Betfred) T16
B.Fox top10 (9,0 - 0,75 - Stanjames)

(Ben Fox, americky mlady hrac, ktory si zvolil zaujimavu cestu cez Asian Tour. Cesta to asi nebude jednoducha, ale minimalne z nej vedie chodnicek na European Tour - napr. staci vyhrat tento turnaj a ma kartu na dalsie dva roky. Co je zaujimave na nom, hmm.. Rozhodne to je jeho forma v tomto roku na Asian Tour. Hral 5 turnajov a vo vsetkych skoncil top10, neuveritelny vysledok. Nevyhral sice ani jeden turnaj, ale prave to mi vyhovuje (narozdiel od Davida Lipskyho, velmi podobny typ, dalsi American a kamarat Foxa, ktory v poslednych dvoch turnajoch vyhral a bol minuly tyzden druhy - tym nehovorim, ze nemoze urobit dobry vysledok). T6, 5th, 4th, T5, T10, to su jeho vysledky od zaciatku roka. Minuly rok startoval na tomto turnaji a o ranu nepresiel cutom - to vsak bola jeho vykonnost o dost horsia, vsak za celu sezonu Asian Tour spravil len 3 top10 umiestnenia - tento rok uz 5.)

J.Morrison Top Englishman (19,0 - 0,5/10 - BetVictor) M/C

(A maly vklad aj na tento zaujimavy tip, kde vidim urcite value. James Morrison, stretli sme sa s nim 2 tyzdne spat na Sicilii (medzi mojimi tipmi), nesklamal, ale ani nedoviedol slubne rozbehnuty turnaj k nejakemu top vysledku. On ma rad nehostinne podmienky a v Juhovychodnej Azii ich ma takmer zaistene. Ma tu zopar zaujimavych vysledkov, forma je zlepsujuca sa, aj ked chyba urcita stabilita v jednotlivych kolach. Na top britskeho hraca je kurz na jeho osobu 26,0, na najlepsieho Anglicana 19,0, co nie je velky rozdiel a zbavime sa tak zopar neprijemnych hracov zo Skotska, Walesu a S.Irska (Hoey, Jamieson, Gallacher, Lawrie, Davies..). Dyson je byvaly clen Asian Tour, kde ma nahrane mnozstvo turnajov, avsak jeho forma je chaba a hral na Masters (presun, spatny vysledok..). Mladikom (Lewis, Fleetwood) chybaju skusenosti a v Azii toho moc nahrane nemaju, co hra v ich neprospech. Graeme Storm a Danny Willett budu hlavne hrozby, ktore maju podobne sance na uspech v tejto kategorii ako Morrison, len s mensimi kurzami. Morrison nema podla mna sancu vyhrat, na top10 mu tiez neverim, ale top20 je realny vysledok, ktory by mohol stacit na vyhru o naj. Anglicana v turnaji - zaroven v daleko lepsom kurze ako na top10..)

*(snad na jednej nemenovanej stranke budu mat po dlhom case uspesne tipy, kedze pred jednou minutou (cize 8 minut po mne) vydali svoj clanok s tipmi, kde je hlavnou postavou Marcus Fraser - aj ked nie ako vitaz.. Very Happy a zjavne im neusiel ani Ben Fox..)


Naposledy upravil UselessToo dne 17.04.2012, 12:51, celkově upraveno 3 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.04.2012, 22:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

RBC Heritage: (12.4. - 13:00)

Po pomerne skromnom vybere v Malajzii - nebudem sa branit neskor nejakym livebetom, vsetko bude zavisiet na hre, aku budu top hraci produkovat, sa dostavam k mojej oblubenejsej Tour - PGA Tour. "Hrabal" som sa v tom pomerne dost, tak snad to prinesie uzitok a uspech.

Niektore faktory som spomenul, tie platia. Chce to v prvom rade kvalitnu hru z T-cka az na green, zasahovanie greenov je zlozite, pretoze greeny su naozaj velmi male a dobre chranene mnohymi bunkrami. Kvalitny scrambling je preto povinnost a puttovanie na kratkom a narocnom ihrisku zakladnym motivom skorovania - pri mensom pocte parov 5 a mnohych zachrannych ranach. Zaujimavostou tiez je, ze mena sa tu pravidelne na cele vysledkovej listiny opakuju a tie iste mena sa opakuju aj na podobnych ihriskach v sezone - kratke, technicke, pary 70 alebo 71, zvacsa tzv. "klasickeho" razenia. Course form hra teda velku rolu, rovnako aj vhodna aktualna sezonna forma.

L.Donald to win (8,0 - 2,5/10 - bet365) T37
(Nerad hram prveho favorita. Nechcel som ho hrat a hram ho za malo, pretoze rad si pockam na vhodnu situaciu zahrat ho za kurz vacsi a tzv. prilozit na jeho vitazstvo. Situacia nastat moze a nemusi, ako sme videli s Tigerom na Arnold Palmer Invitational. 2., 3. a 2.miesto v poslednych 3 rokoch na tomto turnaji, minuly rok prehra az v PO. Niet moc viac co dodavat, skvela hra v okoli greenov, skvela do greenu, ma to tu rad a rad sa sem vracia, jedina, co mu tu chyba, je prve vitazstvo.)

J.Furyk to win (19,0 - 1/10 - bet365) E/W T8
(Jim, vitaz na tomto turnaji spred 2rokov. K tomu tu ma 2 druhe miesta a jedno stvrte za 7 ucasti. Aktualna forma? 2.miesto na Transitions Championship, kde patril k trom porazenym v PO. Na Arnold Palmer Invitational 11. a na Masters znova deleny 11. Vysledok z Masters musime brat ako vyborny, pretoze Jim nie je dlhy hrac a s touto nevyhodou sa popasoval viac nez dobre. U neho plati, ze cim zlozitejsie a kratsie ihrisko, tym lepsie - pribudajuci vek tento fakt len umocnuje. Statistiky? 1.miesto v zasahovi fairwayi a 49. v zasahovani greenov v regulacii jasne hovoria o tom, ze z hrou z odpaliska az na green nema problem, co je vec uz tradicna. Puttovanie zatial miesto 35., puttovaval lepsie, ale rozhodne patri aj v sucasnosti k tomu lepsiemu v startovom poli, to rozhodne. Scrambling 22.miesto, vyborne. Prihry do greenu a atakovanie "vlajky", tj. Proximity to Hole 3.miesto a vyhybanie sa trojputtom 4.miesto. Dokonaly balicek nato, aby aspon bojoval o vitazstvo.)

K.Na to win (41,0 - 0,75/10 - Bodog) E/W T8
(Bodog najlepsie kurzy na velku vacsinu golfistov v st.poli a co je este lepsie, ako jedini maju E/W pre top6, az prilis velka vyzva. Kevin Na 4., 9., 11. a 17.miesto na tomto turnaji z 8 ucasti. Dalsi klasicky kratky hrac, ktory sa zobudza na tychto ihriskach. V sezone vyborne vysledky, ale zatial bez vitazstva - 4.miesto, 2krat 5.miesto a na Masters z jeho pohladu uplne famozne 12.miesto, co znaci naozaj vybornu sezonu a vybornu formu. Stats z tejto sezony trochu pokazeny niektorymi kolami, ale v minulej sezone 8. v puttovani a 9. v scramblingu za celu sezonu, takze to iba doklada jeho kratku hru. Kratky hrac, takze v presnosti velky problem nema.)

B.Davis to win (56,0 - 0,75/10 - Bodog) E/W T13
(Brian Davis, mozno moj najoblubenejsi tip. Po slabsom uvode do sezony dvakrat 4.miesto na poslednych 2 turnajoch a to na turnajoch, ktore su urcite dlhsie, cize pre hyperkratkeho Davisa nie prilis vyhodne. Znaci to rozhodne famoznu vykonnost. Nehral na Masters vdaka nesplnenym kriteriam, vsak patri k hracom, ktori nikdy nevyhrali ziaden turnaj na PGA Tour, vyzera to ako idealny moment, aby sa tak konecne stalo. Na Shell Houston mal -4 na paroch 3 a -7 na paroch 4, co by na tomto turnaji znamenalo vitazstvo. Zo 6 ucasti tu, 4krat top25 a jedno smolne druhe miesto z toho.)

B.Molder to win (67,0 - 0,5/10 - Bodog) E/W M/C
(Top5 v puttingu, scramblingu a v GIR tento rok. Zatial famozna sezona, vyborny vysledky aj na turnajoch, ktore mu az tolko nesedia, tam to ma ale svoju dan v tom, ze kvoli dlzke nema narok na lepsi vysledok nez top25 umiestnenie. Z 8 turnajov 6krat top20, pricom najlepsim vysledkom je 7.miesto. Na tomto turnaji hral len dvakrat s premenlivym uspechom. Takze skor stavka na skvelu uroven v pozadovanych sledovanych segmentoch hry a vyborna sezona zatial bez top vysledku, ktory casom prist musi.)

F.Jacobson to win (67,0 - 0,5/10 - Bodog) E/W 67th

(Toto je moj taky cierny kon. Mozno statistiky viacej mystifikuju, lebo on ma par vysledkov a par prepadakov. Ale na tazkych ihriskach bol top20 (Honda Classic, Northern Trust Open) tento rok a na Masters deleny 19., dalsi kratky hrac, co uspel, pritom pokazil prve kolo a zahral 76 ran. Minuly rok konecne vyhral na PGA Tour na Travelers, podobnom ihrisku akym je co sa tyka dlzky Heritage. Minuly rok mal famozny, mnoho vyrovnanych vykonov na jeho oblubenych turnajoch (turnaje s parom 70 a 71 a s nie prilis velkou dlzkou). Tu na turnaji vyrovnane vykony kazdy rok, ale chyba mu tu top vysledok - vsak za posledne 4roky najhorsi vysledok 37.miesto a najlepsi 12.miesto.)

W.Claxton top10 (26,0 - 0,5/10 - BetVictor) T60

(A napokon z novacikov beriem Willa Claxtona. Hlavne kvoli jeho presnej hre, 4. v GIR. Zaroven 18. v scramblingu. V puttovani je to priemerne az podpriemerne. Jeho prva ucast, kratke technicke ihrisko by mu mohlo vyhovovat a mohol by prekvapit.)

10u na Heritage, 3,5u na Malaysian Open, to je vsetko z predstartovnych tipov na tento tyzden.


Naposledy upravil UselessToo dne 17.04.2012, 12:48, celkově upraveno 2 krát.
gelu
Sázkař - Moderátor K2
Sázkař - Moderátor K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.7.2011
Tipy a sázky: 370
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 132.1Hodnocení kvality tipů: 132.1Hodnocení kvality tipů: 132.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.04.2012, 23:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

RBC Heritage (12.4. 13:00), tip na yetiho

B. Gay to win 81 (sportingbet 0,5/10) KO -0,5


Heritage je můj oblíbený turnaj tak si zcela výjimečně dám jeden outside bet. Brian Gay je přesně tipem hráče pro tento turnaj. Krátký z týčka, přesná železa do 150 yardů, výborný okolo greenu i na něm. Ostatně tento turnaj již jednou vyhrál. Letos podprůměrný, ale i přesto se v důležitých statistikách právě pro Heritage drží velmi vysoko.


Naposledy upravil gelu dne 28.04.2012, 22:02, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.04.2012, 12:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V Malajzii dve neuplne kola za nami, mojich par "nadeji" uz skoncilo, resp. traja zo styroch. Prave ti traja, ktori startovali v prvom dni v tzv. poobednajsich flightoch, keby boli vyrazne horsie podmienky nez mali ti, co startovali rano (nejako som zabudol brat ohlad aj na jav pocasia v prvych dvoch dnoch, chyba). V Malajzii a v celej juhovychodnej Azii by malo platit, ze skoro rano su podmienky vzdy daleko lepsie ako poobede a podvecer, platilo to napokon aj dnes len s tym rozdielom, ze pre nebezpecenstvo bleskov bolo kolo prerusene a dohravat sa bude az zajtra. Dalo sa dobre zahrat aj v tych flightoch aj v tych, viz. v cele su zatial dnesne ranne flighty (vcera poobednajsie), aj ked dohravat kola budu dnesne poobedne zajtra rano a budu mat nesporne vyhodu. Uvidime, ci sa napokon odohra vsetkych 72jamiek alebo len 54. Dvaja spominani mladici z Ameriky, hrajuci Asian Tour (Fox, Lipsky) sa zatial drzia viac nez dobre. Spicu poradia opanovali Juhoafricania, takze celo leaderboardu vyzera ako na nejakom turnaji z kraja sezony v JAR.

Na Heritage je jasno, slnecno, teploty dokresluju kolorit linksoveho ihriska (15-20stupnov) a links dokresluje aj neprijemny vietor - na ostrove nic netradicne (Hilton Head Island). Zaujimave je, ze v prvych dvoch dnoch podmienky priali a zrejme aj budu znova jednej porcii flightov - vcera poobednajsie, dnes teda ranne. Vcera vietor postupom dna stracal na intenzite, z nejakych 25km/h rano az miestami na vecerne bezvetrie. Na skore sa to prejavilo, aj ked nie mozno tak vyrazne, ako by som cakal. V rannych flightoch sa rozhodne viacej chybovalo a horsie skorovalo, drivy boli kratsie, presnost drivov daleko horsia. -3 Jim Furyka bolo ojedinele a jasne najlepsie kolo, vsak uz len dalsi 5 hraci z prvych 66, hrajucich rano zahrali pod par ihriska (Adams, Gainey, Sabatini, Bohn, Na). Poobednajsie flighty to vyuzili z casti - ti, co hrali biedne nestratili zo spickou kontakt, tak ako sa to stalo zopar hracom z rana. Az 17hracov sa z tychto hracov dostalo pod par, pricom dvaja zahrali najlepsie kolo dna za -4 (Campbell, Vaughn, Knost). Pritom sa da povedat, ze vacsie mnozstvo favoritov hralo rano, takze to len dokresluje kontrast. Faktom ale je, ze Heritage je tazke ihrisko aj pri uplnom bezvetri, co sa mnohi presvedcili, vsak favoriti, ktori hrali poobede tuto vyhodu zdaleka nevyuzili. Dnes ma byt situacia opacna, takze znova prejna pre ten isty druh flightov, rano ma fukat slabucko, postupne k veceru ma vietor silniet - aj ked nebude az taky prudky ako bol vcera rano.

Medzi tymi, co pokazili prve kolo bol Luke Donald, takze sa stala presne ta situacia, ktoru som si prial, keby som nedal na Lukea ani korunu. Situacia by bola fajn, keby dnes mal vyhodnejsie podmienky, ako ti, co zacinaju rano, v takomto pripade moze mat aj problem s cuttom, takze skusat livebet uz len kvoli podmienkam nevyzera ako spravna volba, aj ked si myslim, ze horsie ako vcera nezahra - tam spatne puttoval, co je pre neho netypicke. Hrat s nim nebudem nic, v drvivej vacsine s nim nemam stastie v roznych tipoch v jednotlivych kolach (+ podmienky..).

2.kolo: (13.4. - 14:40)

R.Barnes vs R.Fowler 1 (2,4 - 3/10 - Pinnacle)

(Rickymu to vcera nevyslo, zahral +3 v poobednajsich prajnych flightoch, co bol jeden z najhorsich vysledkov v tejto sekcii. Rickie zahral +1, pritom mal ale tri prihry zo vzdialenosti cez 100metrov presne k jamke. Puttovanie z blizkej vzdialenosti robilo problem obom, Ricky na podobnych ranach stratil mnoho - vsak nepremenil 4 putty z oblasti 1,0-2,5metra. Mal vyborny scrambling a aj dlhe putty ho nezradzali - aj ked ziaden nepremenil, minimalne nezahral trojputt. Fairwaye netriafal, greeny tiez nie (v oboch statistikach pod 50%). Len spomeniem, ze z dvoch ucasti tu bol 4. a 5. v minulych dvoch sezonach, takze tu hrat vie. Rickie caka na prve vitazstvo, velka nadej americkeho golfu zatial nepotvrdzuje to, co sa do neho vkladalo. Ta velka pozornost mu zjavne neprospela a v podvedomi ho zvazuje - jeho vykony v tejto sezone su za ocakavanim. Vcerajsie jeho kolo bolo take klasicke tohtosezonne - rozpacite. Striedal dobre momenty s hlupymi chybami, nejaky trojputt z 8metrov, nepremeneny kratky putt, fairway zasahoval velmi dobre, ale hra do greenu uz tak dobra nebola - treba brat vzhladom k podmienkam. Pre mna minimalne 50na50, s tym, ze miernym favoritom je Ricky (a nie Rickie).)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.04.2012, 12:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ricky porazil Rickieho celkom jasne (uz taka tradicia, bud je to o 5 ran OK alebo o ranu KO), aj ked som to cakal trochu inak - ze Ricky zahra nejake kolo pod par (-2 alebo -3) a Rickie nieco okolo paru. Na zaciatku kola (zacinali na 10, cize mali pred sebou druhu podstatne tazsiu deviatku) sa predhanali v tragickych ranach, ci uz hlboko do lesa alebo do vody (obaja na 18). Ricky sice hral kostrbato, co sa tyka dlhej hry, zato kratku hru mal o dva levely vyssie ako Rickie, co rozhodlo. Rickie zrejme len potvrdil, ze bud uz bol na party s vitazom Masters alebo sa na nejaku velmi ponahlal (Crane - ten napokon ucast na tomto pre neho oblubenom turnaji odriekol na poslednu chvilu - preco asi..., Fowler, Bubba Watson a Mahan su dobri kamarati, viz. http://www.youtube.com/watch?v=PM2NocuEihw Smile ).

2.kolo bolo presne take, ake boli podmienky, cize ako som pisal pred nim. Ranne flighty vytazili zo slabeho vetra (max. 10km/h a skor menej) maximum, resp. niektori hraci, ktori zahrali dobre. Poobednajsie flighty mali podmienky tazke, najprv sa vietor pohyboval okolo 15km/h v priemere, poslednu hodinu, hodinu a pol ich kola dosahoval 25-30km/h, v narazoch az 40km/h, co uz slaby vietor rozhodne nie je. Rozhodne sa menej skorovalo, aj ked nasli sa aj vynimky - hraci, ktori zahrali neuveritelne kolo - Michael Bradley a jeho -6 je zrejme najlepsim prikladom. Odniesol to Furyk, ktory po vybornom prvom kole (ako som pisal, ked zohladnime vietor najlepsom zo vsetkych hracov) nedaval potrebne putty, dopustil sa zopar chyb (na jamke cislo 3 double bogey, ked zahral drive presne rovnako ako v prvom kole, lenze druhou ranou sa tentokrat stromom nevyhol, odtial do bunkru, z bunkru 4.ranou na green a nepremeneny 3metrovy putt znamenal stratu dvoch ran. Donald cutt spravil, zahral kolo za -2, takze vzhladom k podmienkam velmi dobre, presne ako som hovoril, kurzy na jeho osobu ale aj tak narastli (vsak na celo straca uz cez 10ran, aj ked na prvu hrozbu v podobe Carla Petterssona "len 9"). Molder out, ten uz zazracne zahral len +2 prvy den a len potvrdil, ze ked ho zahram ja, hra spatne (dalsi hrac, ktoremu sa budem skor vyhybat..). Kevin Na zatial vyborna hra, v mojich ociach "spolulider" so Snedekerom (obaja na -4 z flightov, ktore hrali v silnom vetre v oboch dnoch) a mozno s Knostom (lider turnaja na -9, hral v jednoduchych podmienkach v oboch kolach). Jacobson bogey free kolo a zatial rovnako ako Na na -4, Davis kolo za -3 (po dvoch bogey na uvod zahral v dalsom priebehu len 5 birdie a vyrazne sa posunul vpred) a Claxton je zatial na pare (jeho hra sa mi velmi paci z T-cka do greenu, zial, jeho puttovanie je take rozpacite, plus si vybral trochu smoly na niektorych jamkach - resp. zaplatil za jednu chybu prilis velku dan.

To bolo druhe kolo. Dnes uz celo bude hrat v rovnakych podmienkach, rovnako aj zajtra, sice jedni maju nezasluzene manko na tych druhych, ale snad sa spravodlivost ukaze. Znova bude platit, ze ti co dnes skor startuju, maju vyhodu - avsak nie taku ako v prvych kolach, vo vikendovych kolach totiz idu flighty hned za sebou a ti, co startuju prvi, maju manko na tych dalsich. Dalsia vec je, ze v najtazsich podmienkach budu hrat ti najlepsi najtazsie jamky na druhej deviatke - pretoze najlepsi zacinaju vzdy z odpaliska cislo 1.

Pohlad na celo leaderboardu je zaujimavy. Je jasne, ze su tam hraci z lepsich podmienok. Colt Knost je na uplnom cele. Zahral dve vyborna kola a da sa cakat, ze v tazkych podmienkach, pod tlakom zav. flightu pride kolo "prepadak". Carl Pettersson je naopak skuseny Sved, tam by sa to dalo klasifikovat, ze z vyhody vytazil maximum a pred poslednymi dvomi kolami patri k hlavnym favoritom na vitazstvo - aj ked vcera zahral naozaj famozne kolo, co bude hrat mozno v jeho neprospech. Na -6 su dvaja hraci Boo Weekley, vitaz tohto turnaja z minulosti, dokonca dvojnasobny a Harris English, moj oblubeny mladik. Harris dve vyrovnane kola za -3, na druhej strane je tu uz tradicny otaznik, ci toto je ten prielomovy turnaj (ak ano, tak to bude smutne, kedze ho nemam..) alebo len dalsi priemerny vysledok a slusne umiestnenie. Odpovedou budu toto kolo - Moving day. Boo Weekley s jeho problemovym puttovanim to moze byt dnes velky boj po vcerajsom vysledku -6, vela od neho dnes necakam. Na -5 Campbell a Garrigus. Dalsi dvaja nie prilis top puteri, Garrigus nie prilis presny z T-cka, zato velmi dlhy hrac a vcerajsie kolo mu sadlo. Nemyslim si, ze je to turnaj sity jemu na mieru a veterne podmienky budu rozhodne problemom. U Campbella to vcera uz bolo nahnute a to boli podmienky pre neho maximalne prajne - vsak Campbell mal najlepsie podmienky zo vsetkych - bol v prvom flighte vcera - takze isiel aj v idealnu dobu prvy den. Na -4 pocetna skupinka 5hracov - Na, Jacobson, Snedeker, Estes a Bradley. Prvi traja su favoriti, dalsi dvaja prekvapenia, zatial mile. Avsak, Estes vcera napr. zahral hole in one, isiel famozne kolo, ktore sice trochu pokazil, ale -4 je aj tak vybornych. Bradley a -6 vo veternych podmienkach bolo spominanych. Na a Snedeker sa vysporiadali so situaciou zatial na vybornu a su v hre. Jacobson ma podla mna na turnaji najlepsiu kratku hru - vyborny okolo greenov a vyborne puttujuci v rozsahu 1-3m - co je presne to, co je tu klucove - ci uz zachranne putty po prihrach z okolia greenov, ked hra netrafi maly green alebo putty do birdie po vybornych prihrach z fairwaye. Zatial mu to tam moc nepada, resp. prihry nie su vzdy uplne presne, ale az na jednu zlu jamku skvele tzv. bojuje s parom na jamkach, kde ma problemy. Inak, ked sa hovorilo, ze mladikom toto ihrisko nesvedci, tak po druhych kolach je mnoho mladikov/novacikov vpredu. Okrem Englisha je to Gary Christian, Bud Cauley, Brian Harman ci Will Claxton. Samozrejme, vsetci hrali v lepsich podmienkach, pravou skuskou budu dalsie dva dni.


3.kolo: (14.4. - 14:20)

C.Pettersson vs C.Knost 1
F.Jacobson vs B.Estes 1
(2,56 - 4/10 - 5Dimes)

(V tomto pripade do toho nemusim ist nejako podrobne. Dvaja hraci, ktori hraju dobre a boli medzi tymi, ktori by mali byt vpredu uz pred turnajom, mali stastie, ze boli nasadeni do flightov s dobrymi podmienkami, z ktorych vytazili dobru vstupnu poziciu do bojov o titul. Colt Knost ma 3.miesto na Mayakoba Classic tento rok, co bol tiez veterny turnaj. To je ale vsetko, minuly rok v Moneyliste 156. a na PGA Tour zostal len vdaka prejdenej Q-School na konci sezony. Carl ma uz 2krat 2.miesto v tejto sezone, naposledy na turnaji tesne pred Masters, tj. Shell Houston Open. Freddie hra dobre, vcera bogey free, ale ako som pisal, hra mala muchy a skor to bol uspesny boj, ako bezproblemove kolo, kde pada kazdy putt, zasahujete vsetky greeny v regulacii, atakujete perfektne vlajku na kazdej druhej jamke atd. Bob Estes s esom (hole in one) vo vcerajsom kole, k tomu pridal este 5 birdies, kolo predtym mal 6 birdies - zaujimave je, ze na paroch 5 vcera neskoroval vobec, den predtym len raz a jedenkrat aj stratil, takze je zatial Even par na tychto najskorovatelnejsich jamkach (aj ked to tak moc neplati o jamke cislo 15, ktora je dlha, zatocena, s vodnou prekazkou a s nebezpecenstvom lesa po drive). GIR ma pod 60%, cize nie je ani nijako extra presny, nepremienal vcera ani tie kratke putty v mnohych pripadoch, ale zato - eso, dva putty z okolia 10metrov, dalsi cca 5metrov, jeden chip-in - co su viacmenej stastne momenty, kde je to faktor nahody, lebo aj dobry dlhy putt musi byt stastny, aby presne skoncil v jamke.)

S.O´Hair vs T.Immelman 1 (1,885 - 2,5/10 - Pinnacle)
(Sean O´Hair je hrac stvoreny do tazkych podmienok. Vsak sa staci pozriet ako zasahuje fairwaye, co je zakladny znak, aby sa hrac nedostaval do problemov na turnaji, kde su vsade po okoli stromy. Zatial v dvoch kolach tu skoro 80% a Immelman naopak ani nie 60%. Sean ma problemy s puttovanim a to je vidiet hlavne pri kratkych puttoch - to napr. vydavame aj u hracov ako Bubba Watson, Dustin Johnson, Matt Kuchar... Ziadne problemy s dlhymi puttmi, velke problemy, ked je to 1-1,5metrovy putt. Vcera take nedal hned tri. Necakam nic jednoduche, ale cakam, ze Sean sa s podmienkami vyrovna lepsie ako Trevor.)

Z.Johnson vs B.Cauley 1
B.Davis vs V.Taylor 1
(3,191 - 2,5/10 - 5Dimes)

(Zach je extremne presny hrac, kratky hrac. Zatial je na -3 a to nejako extra neputtuje. Bud Cauley je vsestranne zamerany hrac, dokaze zahrat dobre hocikde. Obaja zatial maju zhodne kola za 71-68. Brian Davis hral vcera naozaj dobre, V.Taylor tazil z prveho kola a trochu sa prepadol. Prepad by mal dnes pokracovat, naopak dufam, ze Brian bude pokracovat vzostupnej tendencii svojich vykonov. Vietor by pre neho nemal byt az takou prekazkou. Teraz som pozrel Buda Cauleyho a jeho vcerajsie kolo - 5 puttov nad metre a pod 4metre premenil + jeden siahodlhy putt cca z 10metrov. Inak hra hodne nepresna, co by ho dnes asi mrzelo/bolelo daleko viacej.)

M.Anderson vs J.Daly 1
C.Hoffman vs M.Bradley 1
(3,377 - 1,5/10 - 5Dimes)

(Proti hracom, nez na nich. Problemom je a preto aj ten vklad, ze partneri do dvojic nie su vylozene najvhodnejsi. Aj ked Mark Anderson nevyzera zle. Nie prilis znamy hrac, ktory ale ma slusny potencial a prve dve kola sa daju povazovat za uspesne. Patri totiz do skupiny tych, co mali najhorsie podmienky, vsak vcera dohraval snad posledny kolo - a on to zvladol, nebol moc tych, co presli cutom z druhej skupiny. Vcera zahral vyborne kolo za Even par, popasoval sa s tym dobre. To John Daly je stary znamy vystredny mazak. Zahra za sebou 4 birdie, vsetko vyzera super a ako za starych casov a pridu dve jamky, kde zahra dve triple bogey a sme doma. On hral naopak v priaznivych podmienkach a prekvapoval, pretoze toto nie je turnaj, ktory by mu mal sediet pri jeho niektorych preslapoch na jamkach - kde zahra napr. snehuliaka - jamku za 8 uderov. Som velmi zvedavy, co predvedie dnes, vo vetre. Uz vcera na konci kola sa zacinal rozpadat, este nejako to ustal a spravil cut. Uz vcera som vedel, ze chcem proti nemu hrat, nech je vypisany proti nemu hocikto. Druha dvojica, spominany supervykon Bradleyho, inak hraca, ktory snad hra dobre len v Portoriku - aspon tak to v minulosti bolo, pretoze vdaka Portoriku je vlastne stale na PGA Tour. Tam vyhral dvakrat slabo obsadeny turnaj, doplnkovy turnaj a vdaka nemu si vzdy vyhral kartu na 2 sezony. Vcera naco siahol to vyslo, zachrany, putty, skvele zasahoval green. Hoffman asi tiez, lenze ten hral aspon v super podmienkach v prvych flightoch, co ho predsalen dnes stavia do role, ze by to mohol pokazit menej, aj ked super kolo naozaj necakam.)

(za uplny small skusam Jasona Dufnera - bol by to naozaj pekny pribeh, keby po prvom kole za +7 vyhral turnaj, pricom poslednych x turnajov bol po prvych kolach uplne v cele a nikdy z toho nic nebolo - ako bonus nikdy nevyhral turnaj (kurzy na Betfair 450-500), u Donalda (100-110) este uvidim, podla prvych jamiek, ako sa mu bude darit - cela myslienka spociva v tom, ze budu mat lepsie podmienky pre hru ako celo , takze mohli by pri vydarenom kole stiahnut na valnu vacsinu hracov naskok na tzv. kontakt pred kolom finalovym)


Naposledy upravil UselessToo dne 15.04.2012, 13:57, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.04.2012, 13:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.kolo:

(15.4. - 17:16)
T.Clark vs J.Daly 1
T.Gainey vs C.Hoffman 1
(3,299 - 2/10 - 5Dimes)

(Podmienky vo finalovom kole obdobne poslednym dvom dnom, s tym rozdielom, ze ani ranne flighty (ti, co pojdu skor) to dnes nebudu mat take jednoduche ako vcera. Vcera som sa nepekne spalil na vlastnej hluposti s Dalym, pritom to mohlo vyjst, aj ked skor kvoli dobremu vykomu Andersona, nez prepadaku Dalyho, ktory nenastal aj preto, lebo jednoduhco vietor vtedy, ked hral on, nebol este taky silny - cize tip bol zalozeny na neexistujucom dovode, v tomto pripade. Dnes Daly ide neskor, to za prve, vdaka vcerajsiemu skore -3 sa posunul vpred a za druhe, podmienky ako som pisal, budu mat aj ti, co pojdu skor o nieco tazsie. Zaroven vcera dobre kolo, pravdepodobnost vacsich problemov a slabsieho kola sazvysuje Tim Clark to vcera ako tak zvladol, hral neskor ako Daly a zahral +1. Vzdy je pozitivom, ked hrac zahra dobre zaver kola ohladom kola dalsieho - to zahrali prakticky obaja, ale u Dalyho su to ine dovody, preco hrat proti. Druha dvojica, Charlie znova prekvapoval a malo chyboval. Napokon kolo z jeho pohladu nedopadlo tak dobre a tu tiez plati, ze nepohoda z poslednych jamiek sa casto presuva do prvych jamiek kola dalsieho. Tak ci onak, ma za sebou dve dobre kola, jedno sice trochu pokazil, ale treba brat ohlad ja na podmienky. Tommy Gainey vcera -3, co moze byt problem, lebo -3 bolo vcera jedno z tych najlepsich kol. Hram hlavne proti Charliemu..)

(15.4. - 18:55)
B.Davis vs B.Mayfair 1
H.English vs C.Beckman 1
(2,61 - 3/10 - bet365)

(Na jednej strane hraci, co hraju dobre pocas celeho turnaja, aj ked mozno Harris mal vcera to trochu ocakavane slabsie kolo po dvoch velmi dobrych. Na strane druhej, hraci, co vytazili z lepsich podmienok z uvodu kola a zahrali -4 (Mayfair) a -5 (Beckman). Dnes budu hrat podstatne neskor a v podstatne horsich podmienkach po vybornom kole z minuleho dna a dalsim faktom je, ze ich umiestnenie je prekvapenim - ich kvalita a vysledky z posledneho obdobia su biedne.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.04.2012, 14:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pocity sklamania rozhodne prevladaju. Aj ked na dvojickach bol plus cca 7u za tento tyzden, tak ziadne navraty prinasaju minus v tipoch z pred zaciatku turnaja. A ziaden navrat je vzhladom k priebehu sklamanim cislo jedna. Ben Fox na 16.mieste, dva udery od top10 na EPGA Tour, na PGA Tour Kevin Na a Jim Furyk na 8.mieste, a Brian Davis na 13.mieste. Je To sklamanie hlavne z pohladu, ze na tych miestach boli a v zavere ich stratili, prip. na ne utocili, len nedokazali premenit veci, ktore vacsinou turnaja premienali. Luke Donald, bol slupnutie vedla, nieco podobne, len naopak ako s Tigerom Woodsom par tyzdnov spat. Freddie Jacobson sa cez vikend herne rozpadol, uz v sobotu to zacalo a v nedelu to len dovrsil naozaj tradickym kolom, ktorym poslapal vsetko, na com prve dva dni tvrdo pracoval. Will Claxton zazil tiez prepad, ktory uz ale z mojho pohladu nic neriesil.

NA EPGA Tour vyhral sklamany ucastnik PO na Master Louis Oosthuizen. Sklamanie teda hned uhasil vitazstvom. Celkovo sa presadzovali, co som pisal pred turnajom top hraci, hraci z Asian Tour okrem dvojice mladych Amikov na tu spicku pola nemali - ako jediny zaujal z tych klasickych ucastnikov Asian Tour Jyoti Randhawa, ktory sa dlho drzal v uplnom cele. Zaverecnym super kolom sa do popredia dostal aj Scott Hend, ktory tyzden predtym vyhral turnaj na Asian Tour. David Lipsky, spominany druhy mladik len potvrdil svoju aktualnu formu a skoncil na peknom delenom tretom mieste - takze zrejme spatne rozhodnutie medzi dvojicou Lipsky - Fox, aspon vo vysledku.

PGA Tour a suverenne vitazstvo Carla Petterssona. Od druheho kola to bolo jasna jazda za vitazstvom. V prvych dvoch kolach si spravil v lahsich podmienkach poziciu, v tretom kole spravil klucove "move" na ceste za vyhrou a vo stvrtom vsetko len kontroloval. Za nim Zach Johnson, expert na tazke ihriska v zlych podmienkach. Dalsie poradie za nimi uz skor prekvapive - Knost, Stadler, Mayfair, Bettencourt, Every.

Charley Hoffman zaujal a to ho caka oblubeny turnaj Valero Texas Open, ktory mu sedi daleko viacej..

Na EPGA Tour prichadza dalsi azijsky turnaj, China Open na novom supertazkom ihrisku v Tianjin (Binhai Lake GC). Ihrisko je extremne dlhe, je to klasicky links, ktory lemuje miestne jazero Binhai. Hlasene su burky v case turnaja, pomerne silny vietor, co na obtiaznosti rozhodne prida. Pri vybere - uz som si to omrkol - sa treba zamerat na rozhodne dlhych hracov, ktory maju dobre vysledky - za A, na linksoch - za B, v Azii - za C, prinajlepsom aj na linksoch aj v Azii. Zaroven plati, ze hladame hracov s formou, ktory ju ukazali, ale nedotiahli niektore turnaje do vitazneho konca - resp. do konca s vrcholnych vysledkom, ktory znamena, ze kurzy na jeho osobu padnu a value sa straca. Tentokrat si uz budem davat pozor pri vybere aj z pohladu casov, kedy hraju, aj ked to zatial vyzera, ze nebude taky rozdiel kedy hrac bude hrat. Turnaj moze vsak ovplyvnit nejaka burka, tj. turnaj sa stopne, prip. bude skrateny, co uz predpovede, co sa tyka pocasia/casov flightov hracov riadne ovplyvni. Uz minuly tyzden sa mu pacil Poulter/Hanson - pozeram, ze su prvi favoriti, uz len na zaklade svet.rebricka. K tomu sa mi paci rozhodne superdlhy Colsaerts, ktory na China Open obhajuje titul (skor nevyhoda, aj ked to sa hralo na inom ihrisku a dlhsie by mu malo sediet este o level viacej - toboz linksove - na Sicilian Open treti, nedavno, napr.). Inak su zaujimavi vsetci hraci s dlzkou, Francuzi Wattel (minuly tyzden 7.miesto), Duboisson (minuly tyzden 11.miesto, obaja s dobrymi vysledkami na europskych linksoch z minulej sezony), Coetzee a Goya (obaja mladsi hraci, obaj dlhsi hraci, Coetzee s vybornymi vyslekdami z minulej sezony z linksov toboz), Lowry (zaujimavy balik dobrych vysledkov v Azii a ako Ir aj na linksoch, slusna az vyborna aktualna forma s tromi vysledkami top20 za sebou a s dvomi top10).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.04.2012, 11:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Valero Texas Open: (19.4. - 13:00)

C.Hoffman to win (31,0 - 1/10 - Centrebet) T13
(Kurzy na zopar borcov blaznivo padaju a ja sa nemozem cudovat. Pre Charlieho, uz ako som spominal, totiz hovoria cisla a statistiky. Je to dlhy hrac, ktoremu sa tu enormne dari a to dokonca v casoch, ked jeho forma je naozaj tragicka, viz. v minulych rokoch po spatnom zaciatku sezony. Na tomto turnaji ma skvelu bilanciu, 6krat startoval, 5krat presiel cutom, 5krat bol top20 a minuly rok bol o jednu ranu na druhom mieste vo veternom turnaji. Podmienky su hlasene celkom fajn na prve dva dni, na sobotu to vyzera na velku srandu s vetrom - su hlasene poryvy az k 50km/h, v nedelu by to uz malo byt lepsie. Samozrejme predpoved vetra z utorka na dni od stvrtka do nedele byva presna malokedy, resp. len z casti. K tipu ma vedie jeho vykon z minuleho tyzdna, kde rozhodne nemal byt tam, kde bol, vzhladom k jeho vysledkom z minulych turnajov. To je neklamna znamka formy, niecoho, co v minulych rokoch pred turnajom v Texase nemal a aj tak bojoval o vitazstvo.)

B.Cauley to win (41,0 - 0,75/10 - Betfred) E/W T18
(Bud Cauley je mladik, ktory sa silno priblizuje k svojmu prvemu vitazstvu na PGA Tour. Na Valero Texas Open je pomerne chaba konkurencia a dlhe ihrisko, co znamena tiez, ze mnohi prvi kurzovi favoriti nie su az taki favoriti ako to vyzera - Kuchar, Na, Jacobson (aj ked tu ma v poslednych dvoch rokoch dva top5 vysledky - ale tiez tragicke finalove kolo na poslednom turnaji), Wagner, Choi su vsetko kratki hraci, co je urcite nevyhoda na tomto ihrisku na vacsine jamiek - fairwaye su pomerne siroke a greeny velke, aj ked nastrahy cihaju v podobe stromoradia a mnohych bunkerov. Bud Cauley je v dlzke ran v top40, co je dostatocne. Zaroven je allrounder, vo vacsine statistik je v tej lepsej casti pola, co je presne to, co na podobne ihrisko je potrebne - nie je tam nejaka velka specifickost aka danost je potrebna k uspechu okrem dlzky uderov. Od zaciatku roka ma tento velky talent americkeho golfu 9 prejdenych cutov z 11, pred minulym turnajom mal seriu 4., 8. a 16.miesta v troch turnajoch za sebou, z kraja sezony k tomu dalsie 13.miesto. Tazke podmienky mu nevadia, co na minulych turnajoch ukazal, napr. na Arnold Palmer Invitational, kde finalove kolo bol boj o par a kde si kvoli nemu pripisal krasne 4.miesto.)

C.Tringale to win (61,0 - 0,75/10 - Betfred) E/W T8
(Cameron Tringale, dalsi mladik na okruhu, minuly rok konecne naplno prerazil. Nie je to nejaky extremny scorer na superlahke ihriska, je to velmi podobny typ ako Bud Cauley. Dlzka nebude problem, aj ked je o nieco kratsi ako Bud, v dalsich statistikach ale splna presne nieco, co sa sem hodi. 30. a 32. v DA a GIR, co su dobre statistiky presnosti na pomerne dlheho hraca, co sa sem vyborne hodi. 56.miesto v Strokes Gained Putting - cize rany ziskane puttovanim, co je na dlheho a presneho hraca rovnako kvalitna pozicia a doklad o tom, ze hrac zvlada aj zaklad skorovania - puttovanie. Minuly rok a uvod do sezony taky rozpacity. Rozhodne lepsi ako sezonu predtym, kde prisiel o kartu, ktoru si znovu ziskal az 4.miestom vo finale Q-School. Velmi obdobne to vyzeralo na turnajoch ako uvod tohto roku - tj. spatne zaverecne kola nicili vysledok prvych troch kol. Tento rok tomu nie je inak, ale aj tak je tu vidiet znovu posun vpred oproti roku predtym. Ma dve top10 umiestnenia, minuly rok v tomto case mal najlepsie umiestnenie delene 21.miesto. A prave v Texase bol ten velky prielom do dalsieho priebehu zivotnej sezony - zatial zivotnej, tato sezona vyzera, ze bude este lepsou. 5.miesto minuly rok na tomto turnaji bolo super, zaujimavostou tiez je, ze v tom roku, kedy bol doslova tragicky (dva roky spat) bol tento turnaj jeden z jeho len 5 prejdenych cutov za sezonu a slusne 28.miesto - takze za dva roky, kedy sa turnaj hral na tomto ihrisku ma T28 a T5. V slabsej konkurencii, s dobrou aktualnou formou a s faktom, ze tu zahral dobre aj v casoch, kedy hral v globale urcite horsie su velmi slubnou vstupenkou k tipu.)

J.Walker to win (51,0 - 0,5/10 - Bodog) E/W M/C

(A Jimmy, ktory ma uz raz tento rok nesklamal, ked som ho hral. Residence: San Antonio, TX. To hovori ako prvy dolezity faktor, preco ho hrat, je to hrac, ktory byva presne v sidle turnaja, je to jeho domaci turnaj. Dalsi faktor je, ze dva roky spat tu bral tretie miesto, minuly rok sice nepresiel cutom, ale jedno skvele umiestnenie z dvoch doteraz hranych rocnikov tu bohato staci. Dva roky spat mal horsiu sezonu, sezonu prekticky dvoch top vysledkov (tu a na Grienbrier, kde su mu velmi dari, aj minuly rok tam bol na 4.mieste), minuly rok mal podobny start do sezony ako tento rok, velmi rychle 3 top10 umiestnenia a potom uz skoro nic, az na turnaj Grienbrier v strede sezony. Tento rok to vyzera obdobne, skvely start, potom slabsie vysledky na turnajoch, ktore mu tak nesedia, ale stale, robi cuty - viz. 8 z 10, co nebyvalo samozrejmostou. Dostatocne dlhy hrac na tento turnaj, vyborny puter, menej presny hrac, ale dokaze sa zachranovat velmi umne.)

Este som mal dvoch v prvotnom zozname - English a Holmes. Tam mi ale vadia uz kurzy, 29,0 na Holmesa mi pride trochu malo, aj ked v minulych dvoch sezonach 11. a 13.miesto tu, dlhy hrac a relativne slusna forma - problemom je, ze to bolo obdobie este pred jeho operaciou - forma sa mu postupne vracia, ale pre mna je zatial vhodny ako hrac s vyssimi kurzami nez s tymi naozaj malymi. English, ostreluje to a tu by mohol byt po minulom tyzdni naozaj velke zviera, ale 41? To mi pride nato, ze mal najlepsi vysledok 8.miesto z minuleho tyzdna ako malo - nerad hram hracov, ktori stratia mnoho value len kvoli minulemu tyzdnu, niekedy az nezmyselne - vidime mnohe priklady, kde Stadler, Knost, Mayfair su hodne short a pritom turnaj v Texase by im sediet nemal, resp. kurzy su ovplyvnene turnajom, ktory ma sediet uplne inym hracom ako tento - kratky technicky par 71 a dlhe neprijemne ihrisko s parom 72, kde pary 5 budu velmi dolezite.


Naposledy upravil UselessToo dne 23.04.2012, 11:30, celkově upraveno 3 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.04.2012, 23:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Volvo China Open: (19.4. - 5:00)

P.Hanson to win (15,0 - 1,5/10 - Betfred) E/W T14
(Peter Hanson, kto sledoval Masters, videl na akej urovni je jeho hra. V tejto sezone zo 6 startov 4 vysledky top5, skoro 1milion eur na prizemoney. Ziadna vyhra. 3.miesto minuly rok v Hong Kongu na zaver sezony, 9.miesto na Alfred Dunhill Links Championship, 10. na Barclay Scottish Open, 4.miesto na Saab Wales Open, jeho vysledky z linksov minuly rok. Pomerne dlhy hrac, resp. naozaj dlhy, co sme videli na viacerych turnajoch. Presnost z T-cka v poriadku, zasahovanie greenov vyborne, puttovanie viac nez slusne.

I.Poulter to win (15,0 - 1,5/10 - Betfred) E/W T29
(V Azii sa citi velmi dobre, hra tu casto a rad. A hlavne uspesne. Vyhral myslim tri turnaje na EPGA Tour, ktore boli hrane v Azii. S navratom jeho zaslej formy (3.miesto na Arnold Palmer Invitational a 7.miesto na Masters) a pri nie prave top poli v Cine je urcite zaujimavym zdrojom napadov. Nie je top dlhy hrac, ale nie je zasa extra kratky, skor priemer, ktory sa s dlzkou dokaze vhodne pobit. K tomu ma skvelu kratku hru, s tou dokaze zachranit mnohe - na Masters fungovala vyborne. Na linksoch je odchovany, v Azii je skvely, dlzka na Masters bola este vacsia - ked zohladnime prevysenie na niektorych jamkach, neopustim ani jedneho, ktorych som chcel hrat po Masters.)

V.Duboisson (71,0 - 0,5/10 - bet365) E/W T4
R.Wattel to win (91,0 - 0,5/10 - bet365) E/W M/C

(Frantikov spojim do jedneho vysvetlenia. Obaja totiz dobre zahrali na nedavnom turnaji v Malajzii - co nam ukazuje dobru aktualnu formu a tiez dobru aklimatizaciu na azijsku cast sezony. Dalsim faktom je, ze turnaj v Malajzii bol dlzkou kratky - tento turnaj je naopak az extremne dlhy - vsak organizatori svoj turnaj prirovnavaju k Majorom ako British Open ci US Open. Obaja hraci maju priemer drivov cez 300yardov, co je bajna hranica medzi priemerne dlhymi a velmi dlhymi hracmi. Dubouisson nemal minuly rok nejaky extra vysledok pri svojej prvej sezone na EPGA Tour, ale mal velmi kvalitne vysledky na linksoch v strede a zavere sezony - Saab Wales Open - 34.miesto (posledne kolo za 80, pred nim bol top5), z Barclays Scottish Open odstupil po dobrom prvom kole pre zdravotne problemy, Johnie Walker Championship - 8.miesto a Alfred Dunhill Links Championship - 27.miesto. A to su linksy, a prave v Gleneagles (Johnie Walker) a Celtic Manor (Saab Wales) su tie linksy dlhsie - co mu rozhodne sedelo. Samozrejme dlzkou stale o dost kratsie ako kolos z Tianjinu. Wattela som hral na Avantha Masters v slabsej konkurencii, tam moje predstavy uplne nenaplnil - skoncil "len" 23. Mal vyborny vstup do sezony v Arabii - dva vysledky top15 z troch turnajov. Romain Wattel je jeden z mojich oblubenych talentovanych mladikov na EPGA Tour. Dlhe ihrisko a links, to by mala byt vhodna kombinacia mozneho uspechu, na ktory este stale caka - ano, minula sezona bola fajn, ale chybal vysledok, kde by slubnu poziciu dotiahol do vitazneho konca. Vsak aj v Malajzii to vyzeralo miestami na lepsi vysledok nez na 7.miesto. Linksy minulu sezonu - 15. (Saab Wales), 14. (Scottish Open), 59. (Irish Open), 44. (Johnie Walker), 45. (Alfred Dunhill) a 19. (Andalucia Masters).)

Colsaerts sa mi paci stale, co sa mi nepaci, ze vyhral minuly rok - co nie je lahke obhajit pre takmer nikoho, nieto este pre hraca typu Colsaerts. Ano, nehra sa na tom istom ihrisku, hostitelstvo turnajov sa na China Open presuva, podmienky na novom ihrisku by mu mali nahravat. Co sa tyka pocasia, prvy den by na tom mohli byt hraci podobne, v dalsie dni by mali mat vyhodu skorsie flighty, co bude najma vyhoda pre flighty poobednajsie v prvy den. Tam je aj Colsaerts ci Coetzee. Lowry je zasa hrac dvoch kol - bud vyjde prve alebo utoci az v poslednom, takze lepsi kurz ako 36,0 urcite pocas turnaja dostaneme, ked bude este mat zmysel ho nejako zahrat. Tych, co zahviezdili minuly tyzden uplne top vysledkom nehravam, nie je to moj styl - Gallacher, Cabrera Bello - aj ked su to pomerne dlhi hraci, resp. dlhi hraci.


Naposledy upravil UselessToo dne 23.04.2012, 11:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy