Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Golf 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.04.2012, 13:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.kolo: (20.4.)

(15:10)
K.Streelman vs B.Curtis 1
M.A.Carballo vs J.Gore 1
(3,191 - 2,5/10 - 5Dimes)

(V oboch pripadoch hram hracov s horsim kolom, nez ich superi. To je taky zakladny livemotiv vacsiny mojich tipov v dvojickach. Dalsim je urcenie kvality danych hracov, ich formy a v neposlednom rade, co bol ich problem, resp. extremne silna stranka v kole predchadzajucom. Ben Curtis ma tragicku sezonu na jeho pomery, je to kratucky, ale presny hrac. Vcera bez bogey, co je na tak dlhom ihrisku trochu zazrak, vzhladom k jeho vykonnosti. Dlha hra super, co sa tyka presnosti, puttovanie super, scrambling super, jednoducho kolo z rise snov. Kevin Streelman ma lepsie predpoklady hrat dobre na Valero Texas Open. Je pomerne presny, patri k dlhsim, slusne puttuje. Vcera ale traicke zasahovanie fairwayi, trafil ich len 5 zo 14 a aj tak zahral -1 za kolo. Hram proti Benovi, ale zaroven je Kevin velmi vhodny protivnik do dnesneho kola. Startuju sucasne, rovnaky flight. Carballo je urcite lepsi hrac ako Gore, zahral vcera dobre, za -2. Avsak, Gore zahral -4, je deleny 4., co je na hraca, ktory ma ciastocnu kartu a hra len par turnajov, z ktorych tento rok ma len 3 jasne neprejdene cutty, naozaj super score. Gore bude hrat este poobede dnes, co bude skor nevyhoda - ma byt silnejsi vietor, Carballo rano.)

(19:40)
M.Kuchar vs J.Wagner 2 (2,5 - 2/10 - 5Dimes)
(Klasicky duel 50na50, kurz teda value a hram najma preto. Kuchar lepsie kolo o 4 rany ako jeho partner v jednom flighte a aj dvojickovy rival. Zacal kolo super, potom trochu stagnoval. Ide najma ale o Wagnera. Ten patri k najlepsim puterom tento rok a vcera zahral 37puttov, 2 trojputty, no hroza. Pritom zahral kolo len za +2. Ano, zasahoval skvele greeny v regulacii, nielenze nebol schopny skorovat, ale bol schopny trojputtom aj stratit. Wagner je domaci hrac a ocakavam urcite lepsie kolo z pohladu najma puttovania.)

(20:00)
J.B.Holmes vs R.Moore 1 (2,0 - 3,5/10 - 5Dimes)
(J.B.Holmes zahral vcera spatne, zle puttoval, zle hral z T-cka, zle hral do greenu. Ryan Moore zahral priemerne kolo. Ocakavam teda zlepsenie od Holmesa o boj o cutt a od Moorea nieco podobne, co vcera.)

(Vysledkovy prepadak, dvojicky zasa raz "nesklamali. Nieco zacalo tragicky a potom sa to v dalsom priebehu snazilo davat plane nadeje aspon na VOID, druhe zacalo vyborne, avsak na jednej jamke sa to zvrtlo a uz to malo len tie horsie tendencie, aj ked aspon VOID by bol v tomto pripade spravodlivejsi - v bettingu spravodlivost funguje malokedy. A double, jedna dvojica vzhladom uz len k podmienkam nemala kam, druha, Curtis druhe kolo bogey free za sebou, to uz je nieco na takomto dlhom neprijemnom ihrisku pri jeho dlzke - kratkej.)

Volvo China Open, rozhodnutia spred turnaja sa dnes potvrdili, ze boli zle. Dal som prvych dvoch favoritov, uz je jasne, ze to bola chyba. To uz bolo plus/minus jasne vcera, ale dnes som im este daval sancu v Moving day sa niekam prepracovat, ako to spravilo dnes zopar hracov z podobnych pozicii. Nestalo sa tak. Colsaerts, spominany treti favorit je samostatne druhy, tri rany za Graceom - urcite nie prekvapenie v cele, ziaden kratky hrac, dobry scorer, ktory limituje svoje chyby, stale mlady hrac, ktory vie ako vyhravat turnaje, viz. uvod sezony a dve vyhry v domacom prostredi. Coetzee ma este zaujima, aj ked dnesnym kolom ma teda extremne prekvapil - kolo za -8 po kole za -5 vcera a z Even par po prvom kole - kedy som ho zahral (podla planu spred zaciatku turnaja) je zrazu na -13 s urcitou sancou na vyhru, a s velkou na top4 umiestnenie. sranda, ze som sa nechal ovplyvnit vysledkami v Malajzii, kde Noren s Fraserom za vysledky mohli len z casti - ako som pisal, mali horsie podmienky ako ini hraci v prvych dvoch kolach. Tu, Noren aj Fraser po 3.kole na -13 na delenom 4.mieste pred poslednym kolom. Duboisson stale v hre na -11, zatial bez nejakeho monster kola, vsak jeho najlepsie kolo ma vysledok -4, takze nadej, ze pride zajtra je velka.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.04.2012, 14:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na Volvo China Open od spokojnosti daleko, ale Victor Duboisson 4.miestom potesil - hlavne, ked E/W bude uplny (na 4.mieste boli len dvaja borci, este k tomu Coetzee, z ktoreho mam aspon ten polovicny E/W). Colsaerts druhy, z toho by E/W bol tiez, zial pred turnajom rozhodnutie zahrat 2z3 favoritov padlo na Hansona (dnes -7, najlepsie kolo, ale na E/W to uz stacit nemohlo, cely turnaj mal problemy s presnostou, aj z T-cka, aj do greenu, puttovanie tiez nebolo prve 3kola uplne top, aj tak skoncil deleny 14., co hovori o mnohom, Poulter -6 posledne kolo, obaja mi teda len ukazali, ze to islo, zial v prvych troch kolach chybalo aspon jedno super kolo namiesto jedneho z tych troch silne priemernych). Wattel nedal cut, to uz bolo jasne dva dni spat.

Vcera na Valero Texas Open sa dvojicky vyberali spatne, kvoli chabej ponuke, pretoze sa dohravalo 2.kolo este v sobotu. Dnes uz je to lepsie a nieco vyberiem.

4.kolo:


(22.4. - 16:25)
R.Knox vs S.Dunlap 1
H.English vs H.Kuehne 1
(3,24 - 2/10 - 5Dimes)

(Knox sa mi pacil, ako hral prve 2kola, vcera sice pokazil zaver kola, kde sa trochu rozpadol, ale to tipu len nahrava. Dunlap je posledny, co presiel druhym cutom po 3.kole, jeho hra je daleko horsia ako Knoxa, motivacia na lepsi vysledok tiez. Harris klasicky posral tretie kolo, boli horsie podmienky, ale aj tak, Hrat vie a dnes zacne stihacia jazda na nejake lepsie priecky. Hank Kuehne je nevyrovnany hrac, sice dlhy, ale lopticku malokedy ukociruje tam, kde chce. Je to hrac, ktory hra na predlzenu kartu po dlhych zraneniach, takze potrebuje ziskavat peniaze, avsak v minulych turnajoch tak max. dominoval koncu st.pola.)

B.Mayfair vs B.Hurley III 1
G.Mulroy vs G.DeLaet 1
(3,453 - 2/10 - 5Dimes)

(Garth Mulroy tu hral uz v minulosti dobre, ma tu nejake 5.miesto. Prve 2kola vyborne, vcera trochu prepad. DeLaet ma casto problemy s drivami do greenu, co tu znamena velke problemy, ked sa tak stane - z lesa sa hra naozaj zle. Nezahral zatial ani jedno kolo pod par ihriska, dokonca ani v pare. Billy Mayfair hral minule vyborny turnaj, bol pre mna prekvapenim turnaja. tu hra tiez dobre. Billy ledva presiel cutom, vcera zahral -4, idealny pripad dnes, ze bude rychly pad tam, kam patri, cize na koniec vysl.listiny.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.04.2012, 11:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

China Open som ako tak okomentoval. Podmienky pocas vacsiny turnaja vyborne, preto aj skore vystupilo az na taku uroven, aku sme na konci turnaja u vitaza Brandena Gracea mohli vidiet. Ihrisko teda bolo pre dlhych skorerov, vplyvom dobrych podmienok ani nebolo tazke - greeny boli velke a lahke citelne, bez vacsich terennych zlomov. Fairwaye siroke, kto ich triafal, nemal jediny problem v hre. Zaklad sa bolo vyhnut bunkerov, ci uz fairwayovym ako aj a to hlavne, tym v okoli greenov. Vsak Poulter mal po troch kolach bilanciu zachran z bunkrov 0/5 a to je to majster kratkej hry a zachrannych ran. Ono to tiez svedci o tom, ze ani dobre neputtoval. Keby totiz dobre puttoval, nemohol by byt po 3kolach len na -6 - treba tiez spomenut, ze cutom presiel o maly chlp - dve jamky pred koncom musel zahrat dvakrat birdie, prip. jednoducho zahrat na poslednych jamkach inym sposobom za -2, co sa mu podarilo a cut sa ho tak tykal. Pomerne dost bogey z jeho strany, vsetko pripisujem kratkej hre - aj on sa vyjadril, ze do greenu hral velmi dobre z jeho pohladu, len nedokazal skorovat. Posledne kolo mu ale dalo chut a nadej na vyborny vysledok na dalsom turnaji - ktory ako sam povedal by mu mal sediet daleko viacej - turnaj Ballentine´s Championship - co je sice kratsie ihrisko, ale zaroven o dost technickejsie ihrisko, kde hra z T-cka do greenu bude klucova, rovnako ako minimalizovanie chyb, tj. roznych bogeys a horsich skore = bogey avoidance. Skorovanie na tomto turnaji nie je jednoduche, preto kazda stratena rana boli dvakrat, greeny su clenite a narocne k presnemu precitaniu drahy puttu. Turnaj sa na tomto novom ihrisku bude hrat len druhykrat. Na vystavbe sa podielal jeden znamy hrac, ktory miluje cigary a dobre vinko - samozrejme, je to Miguel Angel Jimenez. Ten tu minuly rok skoncil smolne druhy, o jednu ranu za Lee Westwoodom. Ten by na turnaji startovat tento rok nemal, ale pole bude aj tak naslapane zvucnymi menami. Duboisson potesil, navrat za Place v E/W je presne to, co som potreboval, ked uz som vybral z tria favoritov, tak ako som vybral. Coetzee takisto potesil, ked zahral na poslednej jamke birdie a z deleneho 4.miesta je aspon polovica z casti Place z E/W po 1.kole, kedy som to zahral.

Na PGA Tour druhy tyzden pech. Cameron Tringale zahral nevyrazne kolo na uvod, ktore dlho vyzeralo ako uplne spatne, zahral tri bogey a dlho neprichadzalo ziadne vylepsenie skore, na zaver kola, na poslednych 4jamkach ale kolo dokonale zachranil, seriou birdie-par-eagle-par a skoncil teda kolo na Even par. Druhe kolo, bolo jasne, ze ti, co pojdu rano, budu mat vyhodu. Napokon vyhoda bola vacsia, nez som si dopredu myslel. Tringale bol v rannych flightoch, rovnako ako vsetci hraci, ktori v nedelu do poslednej jamky bojovali o titul. Takze tu som mal konecne stastie na podmienky. Zahral famozne kolo bogey free, pridal 7birdie, dokona na tazsej casti celeho ihriska - 7 birdie zahral za prvych 11 jamiek, pricom najlahsimi jamkami jednoznacne boli najkratsi par 5 - tj. 14.jamka a najkratsi par 4 - tj 17.jamka, kde bolo mozne sa drivom dostat takmer az na green, pre totalnych palicov az na green. Od 11.jamky zahral len same pary, vsak v rozhovore povedal, ze tych birdies mohlo byt aj o nieco viacej. Pozicia ale aj tak pred 3.kolom famozna, bol v stvorici, ktora sa oddelila ostatnemu zvysku pola na 3rany - Curtis (-10), Mathis (-8), Every a Tringale (-7). Piaty hrac uz bol na skore -4. Tringale bol vtedy druhym favoritom za Curtisom, kurzy na neho boli tak 5,0 max. Vtedy vyzeralo vsetko nato, ze E/W je skoro doma a vitazstvo je velmi realne. Zial, Tringale a tretie kolo. Necakal som ziadne super kolo, ale cakal som, ze aspon o ten celkovy par za kolo bude uspesne bojovat - vsak jamky boli navrtane, hlavne tie najlahsie, velmi vludne. Opak bol pravdou. Od 3. do 10.jamky, cize na 8jamkach zahral +6 a prepadol sa na koniec druhej desiatky. Kolo ako tak zachranil na lahsej druhej deviatke dvomi birdies za sebou, ale -3 na konci kola bolo dozaista sklamanim pre neho aj pre mna. Pred finalovym kolom sa krcil na delenom 7.mieste, nadej na E/W zila, vitazstvo ma uz nezaujimalo - resp. uz bolo takmer vylucene, pretoze som bol nuteny sa ho zbavit pri jeho rozkladnom procese v tretom kole, kedy to palil hlava-nehlava vsetko do lesa a ani zachranne rany nezaznamenavali uspech - skor naopak, mal mnohokrat aj smolu, vsak aj zla rana moze dopadnut relativne stastne a naopak, aj malou katastrofou (u neho skor katastrofou). Krasny E/W bol v hre stale, pravdepodobnost, ze zahra dobre kolo po strasnom bola vysoka, znova zial.. Prve dve jamky a same problemy. V oboch pripadoch nedobry drive, na tazkej 1 double bogey, kde nezachranil kratkym puttom bogey, druha jamka, dlhy par 5, strasna druha rana, ktora sluzi skor na priblizenie sa greenu pred tretou ranou, ranu zatiahol do lesa a pripisal si trestnu ranu, 4.rana do greenu nepresna, piatou si prihral k jamke a 6.ranou zachranil aspon bogey. Katastrofa na pokracovanie. Pritom je toho dvakrat taka skoda, ze on hral v globale naozaj dobre. V dalsom priebehu kola hral skvely golf, jedina chyba prisla na 10.jamke, kedy zahral bogey, ked sa nezachranil po nie uplne presnej prihre do greenu - nepremenil cca 2metrovy putt do paru. Zahral v poslednom kole ale 5 birdies a pred poslednou jamkou bolo jasne, ze ked zahra birdie, budem brat aspon polovicu prostriedkov za Place. Prva rana super, druha este lepsia, bol tak 70metrov od jamky pred tretou ranou v idealnej pozicii na utok na birdie (posledna jamka je dlhy par 5, skorovacia jamka, aj ked nie uplne jasna sanca). Pred tretou ranou boli sance na birdie vysoke. Prihra nebola uplne presna, ale 5metrovy putt na nie prilis clenitom greene sa premenit dal. O par centimetrov minul a zostal deleny 7. Pribehy mojich inych pickov su uz jednoduchsie, Bud Cauley bol v prvych kolach v podobnom flighte ako Tringale, cize podmienky mu priali. Nevytazil z toho tak vela, ale -2 a delene 12.miesto pred vikendou davali aj jemu slusne sance na vitazstvo. Tretie kolo ale podobne ako Tringale dovrtal, v tomto pripade skor kratkou hrou ako tou dlhou. Nepremienal kratke putty, nebol schopny skorovat ani zachranovat sa, prihravky v okoli greenu boli hrozne, stratil hrozne mnozstvo ran vylozene zbytocnym sposobom. Zaverecne kolo bolo labutou piesnou, neznasam to, ked mi hrac dava plane nadeje, prip. mi ukazuje, ze mal nato spravit daleko lepsi vysledok. Zahral -4 a to napr. spachal bogey nepremenenych puttom zo vzialenosti mensej ako pol metra - co je vylozene demencia (podcenenie) hraca nepremenit podobny putt. Skoncil na konci druhej desiatky. Charley Hoffman, tu by som bol zvedavy, co by dokazal, keby hral v priaznivych flightoch, hlavne v druhom kole. S horsimi podmienkami - vietor, sa vyrovnal dobre, az na par excesov - za prve 2 kola nazbieral az 3 double bogey a aj tak sa drzal relativne vysoko. Poslednym kolom sa vyhupol az na 14.miesto. Jimmy Walker sa s podmienkami nevyrovnal vobec a skoncil medzi uplne poslednymi, jedine pozitivum je, ze so ctou kolo dohral, pretoze mnohi odpadlici kolo 1. alebo 2.kolo predcasne zabalili.

Vyhral Ben Curtis, vitaz z kategorie prekvapivych. Ben Curtis rozhodne nie je no name, prekvapenie je to hlavne z pohladu jeho hroznej formy v minulom roku, ktoru si preniesol aj do uvodu tohto roku. Dalsim prekvapenim je fakt, ze turnaj opanoval vylozene kratky hrac - co je premiera, kedze predtym vyhrali dlhi, resp. dlhsi hraci. Svedci to o tom, ze jeho kratka hra bola o level nad zvyskom ostatnych, co je pravda. Druhou vecou je, ze vitazstvo lezalo relativne nizko, aj vo finalovom kole cvicila s hracmi nervozita, Ben Curtis robil skolacke chyby, hrozne puttoval, hlavne pri porovnani jeho vykonov na greenoch v prvych troch kolach a na poslednych par jamkach 4.kola. Hral som live Johna Huha. Cisto len preto, ze z finaloveho flightu vyzeral ako ten, co nema co stratit, hra uvolnene a naozaj dobre. Druhy dovod bol pribeh tohto hraca v turnaji. Ten ma v tipe len podporil - tieto americke pribehy na americkej pode sa totiz stavaju pomerne casto v roznych podobach. John Huh hral prve kolo, zacinal na jamke cislo 10., cize zacinal relativne lahsimi jamkami. Jeho prvych 8 jamiek tejto sekcie bolo ale komediou na golf. Ani na jednej jamke nezahral par, na lahkej 14. zahral birdie, na zvysku bud bogey alebo horsi vysledok. Po 8jamkach bol +9!! Anthony Kim, ten by to uz okamzite balil (vsak sa tomu tak aj stalo, kedze znova hral strasne a on a bojovat s osudom, to je pod jeho uroven), John Huh bojoval dalej. Na 18.jamke (jeho jamke cislo 9) zahral birdie, do konca kola stiahol este dalsie 3 udery a kolo zakoncil na skore +5 - pozicia nie skvela, ale o cut bojovat este rozhodne dalo. Druhy den hral v priaznivych rannych flightoch a zahral bogey free kolo za -4. Ocitol sa na +1, co bola uz v tom case, ked kolo dohral istota, ze cutom prejde, uz to bol obrovsky uspech psychiky a odhodlania tohto hraca, vsak od spominanej 18.jamke zahral 8birdie a ziadne bogey (a horsie), neuveritelna zmena. V tretom kole stihacia jazda pokracovala svizne dalej, -5 za kolo v tazkych podmienkach a posun na -4, co napokon znamenalo uz posun na delene 3.miesto a ucast vo finalovom flighte v poslednom kole. Vo finalovom kole po 46 jamkach bez bogey prislo hned na prvej jamke bogey. Odvtedy ale znova az do konca kola bogey nezahral. Naopak, utocil takmer na kazdej jamke na birdie a to prevazne na skorovacej druhej 9. Tam zahral na prvych 5 jamkach 3birdie a bol uz len jednu ranu za lidrom turnaja, Benom Curtisom. Potom tam mal zopar nadejnych pokusov, ktore bral ale hrac s humorom (ja moc nie.. Very Happy). Klucova bola jamka cislo 17. Situacia na cele bola stale rovnaka, Curtis na cele o ranu pred dvojicou Every a Huh. Je to jamka, ktora ma v nazve, ze skorovanie je takmer povinnost. Huh si prihral dobre, aj ked mohlo to byt aj lepsie, z celej trojice mal najvasiu sancu zahrat birdie. Naopak Curtis zahral katastroficku prihru do greenu, jamku prehral o viac nez 20metrov a dostal sa az niekam daleko za green - bolo jasne, za zahratie paru bude uspechom. Curtis si prihal, ale cakal ho siahodlhy putt na par - z nejakych 7metrov. Ale, zial, Curtis putt premenil, vdaka nemu si vlastne zachranil vitazstvo. Potom Huh smolne nepremenil putt do birdie a zo situacie, kedy to vyzeralo skor, ze Huh bude viest o jednu ranu pred zav. jamkou, naopak stale stracal tu jednu ranu ako pred jamkou cislo 17. 18.jamka priniesla znovu nadejny putt Johna Huha, ktory v jamke neskoncil a Benovi stacilo zahrat dvojputt z nejakych 5metrov - 2putty ani nepotreboval a vyhral o 2 rany pred dvojicou z finaloveho flightu - Matt Every a John Huh.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.04.2012, 23:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zurich Classic of New Orleans:

K.Bradley to win (21,0 - 1,5/10 - bet365) M/C
(Preco Keegan? Par tyzdnov nehral, to je fajn - neboli tu obvykle vplyvy dopadov poslednych priamych turnajov na jeho kurz - co je zakladny nedostatok tipovania golfu - hrnut sa do niecoho, kde uz sa stratilo minulotyzdnove value, aj ked mozno vysledok nebol z kategorie uplne top. Uz ma raz tento rok rozosmutnil, ked nedotiahol vyborne rozbehnuty turnaj kategorie WGC (Cadillac) do vitazneho konca. Rovnako uz bol jedenkrat v PO, vtedy sa v trojclennom PO radoval Bill Haas. Vysledky ma extremne vyrovnane, vyhra stale tento rok v jeho uspechoch chyba. Tu hra prvykrat, turnaj by mu mal sediet. Su tu extremne kratke skorovacie pary 4, ako opozitum k tomu mame 4 jamky vysoko nad 450yardov (ano, vsetko pary 4). Pary 3 tu maju priemernu dlzku - nad 200 a pod 220yardov, narocnost je priemerna, dlzka je tak akurat, pre dlhsich hracov ziaden problem. Pary 5, vylozene skorovacie, zaklad uspechu na tomto turnaji, pricom posledny par 5, 18.jamka je vyzvou k utoku - ktora mnohokrat dopadla tragicky - kratka druha rana casto konci vo vode, preto si treba rozmysliet, ci hrat druhou ranou na green alebo hrat na istotu az tretou na lay-up. Keegan je dlhy hrac, dobre zasahuje greeny a hlavne dobre puttuje. Zasahovanie fairwayi nie je tak dolezity faktor, kedze po hurikane Katrina stratilo ihrisko vacsinu stromov, ktore boli v jeho okoli.)

J.Dufner to win (26,0 - 1/10 - Bodog) E/W The Winner

(E/W top6, na Jasona pomerne nizky kurz, ale.. Jason tu ma v poslednych troch rokoch uzasnu seriu, 9.miesto, 7.miesto a minuly rok 3.miesto, postupnost veli, ze vitazstvo sa blizi. Vitazstvo je nieco, co Dufner este neziskal na PGA Tour, mnohokrat bol blizko, mnohokrat aj v tejto sezone zacal skvele, ale potom prisiel zlom a bolo po top vysledku. Kde inde malo prist vitazstvo, nez na tomto turnaji, kde jeho vysledky su skvele, aj ked jeho vykonnost nebola idealna. Dlzka slusna, presnost skvela takmer na kazdom turnaji a puttovat vie, aj ked mu tam tie putty niekedy moc nepadaju.)

C.Howell III to win (46,0 - 0,75/10 - bet365) T39
(Charles nie je moc vhodny tip na E/W. Zaprve to nie je hrac, v ktorom mam doveru, nieco ako Molder, za dalsie, on je taky hrac druhej, tretej desiatky, dobre vysledky, ale nic extra. Samozrejme, raz, dvakrat za sezonu vystrci rozky a bojuje o vitazstvo, ak sa tak stane, tak to bude len dobre, s tym sa urcite bude dat potom pracovat a E/W k tomu je zbytocny. Howell pomerne dlhy, dobry do greenu, dobry v puttovani, dobra forma v tejto sezone, pride mi ako vhodny tipek na tento turnaj. Preco hladam dlheho hraca, ked ihrisko v globale nie je moc dlhe? Pretoze pary 4 a tiez pary 5. Pary 4 maju dve tvare, bud su extremne dlhe alebo extremne kratke. Kratke pary 4 su pre dlhych hracov drivovatelne skoro na green, dokonca niekde aj na green, co je vlastne sanca na eagle a iste birdie. Na dlhych paroch 4 je zasa dlzka potrebna, aby sa zahral bezpecny par, prip. zachranil par - to nie su skorovacie jamky, par bude na nich vzdy dobry, birdie dvakrat tak cenne. A pary 5 - dlhsi hraci na tych skorovacich paroch 5 budu utocit druhou ranou na green, znova sanca na eagle a takmer iste birdie. Na poslednej jamke mozu rovnako zautocit druhou ranou, aj ked tu to ma svoje pre a proti.)

M.Anderson to win (201,0 - 0,25/10 - Bodog) E/W T30
M.Anderson top10 (19,0 - 0,75/10 - Paddypower

(Mark Anderson ma zaujal v poslednych par turnajoch. Minuly turnaj to pokazil, nepresiel druhym cutom, ale to nevadi. Pomerne dlhy hrac, skvely v kratkej hre, co mam daleko radsej nez vselijakych nemotornych hracov na greenoch, presnost dlhej hry je trochu problem, ale vzhladom k popisu ihriska to az taky problem vo vysledku byt nemusi. Rozhodne moj hrac, ktory by mohol milo prekvapit, snad bude mat konecne stastie na dobry flight v dobrych podmienkach - v minulych turnajoch mal na toto smolu.)

C.Tringale to win (56,0 - 0,5/10 - Sportingbet) T7
H.English to win (71,0 - 0,5/10 - Sportingbet) M/C

(Ked uz by som si mal vybrat, koho z tejto dvojice hrat E/W, bol by to druhy menovany. Dovodov je viacej. U Tringalea sa E/W neoplati hrat, dvakrat za sebou bol 8., v tejto sezone je to teda uz tretikrat, co bol na delenj 8.priecke. Hral som ho ako hlavny pick minuly tyzden v Texase, rozhodne nesklamal, ale vo vysledku z neho az tak moc nebolo - nevyhral, aj ked bol relativne blizko, minimalne do casu, kedy sa v tretom kole rozlozil a ani ten E/W v zavere 4.kola pre mna nezachranil. Tento turnaj je z jeho pohladu podobne uspesny v minulych dvoch sezonach. Minule som spominal, ze v prvej sezone spravil len 5 cutov z cca 20-25turnajov, ktore hral. Tento turnaj bol jednym z nich. V tej tragickej sezone skoncil T28, v minulej zlomovej sezone skoncil T18. Vysledky, ktore hovoria dost jasno. Minuly tyzden mal na vyhru, som o tom presvedceny. Skvele puttoval a vyborne hral do greenu zelezami. Z T-cka to niekedy idealne nebolo a aj scrambling mal nejake muchy, vo vysledku s hrou musi vladnut spokojnost, s vysledkom nie. Po dvoch top10 za sebou je tu vysoka pravdepodobnost neuspechu, ked to zoberieme z druhej strany aj vysoka moznost uspechu z kategorie najvyssich - tj. vitazstvo. Kurz oproti minulemu tyzdnu o nieco mensi, konkurencia vacsia, takze value sa nam trochu stratilo, co nie je prekvapenim po dvoch top10 vysledkoch. Jeho silne stranky som rozoberal a sem sa hodia. Druhym obdobnym pickom je Harris English. Minuly tyzden uz tradicne neustal tretie kolo, kde sa rozlozil, dostal sa az na koniec tych, co presli cuttom a 4.kolo dohral uz len tak z povinnosti. Prve 2kola ale neboli zle, dokonca miestami az vyborne, treba dodat, ze hral v tych tazkych flightoch v zlych podmienkach - poobedne flighty v piatok. Harris strieda zly vysledok s dobrym, raz je to zly vysledok, dalsi turnaj dobry, aj ked zatial len dobry - mnohe turnaje tento rok mal rozohrate na daleko lepsi vysledok nez napokon sa pre neho skoncili, aj preto je jeho najlepsim vysledkom nedavne 8.miesto. Oproti minulemu tyzdnu vidime znacny rozdiel v kurze - minuly tyzden bol k dostaniu za 41, tento tyzden uz za 71,0 - konkurencia je tu sice vacsia, ale nie nejako zavratne a zaroven si myslim, ze tento turnaj mu typovo dokonale sedi - taky kratsi Bubba Watson s omnoho lepsim puttovanim. Vsak stats klamu malokedy, v tomto pripade neklamu urcite - je top25 v DD (v dlzke drivov), v GIR (zasahovanie greenov v regulacii) a v Strokes Gained Putting (rany ziskane puttovanim - zakladna statistika puttovania ako celku). Jeho nedostatok je presnost drivov, ako u vacsiny extremne dlhych hracov, co by na tomto turnaji, kde stromov je pramalo nemal byt taky problem. Ani scrambling na tomto turnaji nie je z kategorie najtazsich aj ked v spojitosti s modelovanymi greenmi si to bude vyzadovat trochu zrucnosti - co moze byt urcity kamen urazu.)


Ballantine´s Championship:


M.A.Jimenez to win (29,0 - 1/10 - Skybet) E/W T5

(Jediny zatial jasny bet. Minuly rok blizko vitazstva, tesne to nevyslo. Ihrisko pozna najlepsie zo vsetkych, vsak ho sam dizajnoval, resp. sa podielal na dizajne. Minuly rok sa ukazalo, ze mu sedi, co je dolezite, obhajca Westwood tu tentokrat chyba, takze o jednu prekazku menej. Korejska enklava, Scott a zopar europskych hracov budu neprijemnou konkurenciou, ale Jimenez s jeho presnou hrou a vybornou pracou v okoli greena a na greenoch bude utocit na priecky najvyssie.)

J.Kruger to win (41,0 - 0,75/10 - bet365) M/C
(Hodne dobre si pocina v Azii, to je prva vec - je tomu tak aj tento rok, aj ten minuly. Tento rok uz vyhral svoj prvy turnaj, na Avantha Masters v Indii, posledne dva tyzdne dve umiestenia v druhej desiatke - aj v Malajzii, aj v Cine, v oboch pripadoch mal na lepsi vysledok, o ktory sa pripravil tak trochu sam. Nehram E/W, zbytocnost, ma byt veterno a to je vzdy premenna, ktora zahra roznymi sposobmi - ked sa ti hra nedari, tak vo vetre su nasledky daleko hrozivejsie ako keby sa tomu stalo v idealnych podmienkach. Naopak, ked sa kolo vydari, tak profit z neho je o mnoho vyraznejsi oproti inym hracom. Jbeho hra sa sem hodi, pomerne dlhy, ale nie moc, velmi presny do greenov a slusny s putterom, co bude alfa a omega uspech na zvlnenych narocnych greenoch. Veziem sa na juhoafrickej vlne.)

B.Rumford to win (71,0 - 0,5/10 - bet365) E/W T20
(Brett Rumford ma na tomto turnaji bilanciu, ktoru nemozem opomenut, aj vzhladom ku kurzu, aj k aktualnej vykonnosti, ktora vysledkovo mozno nie je top, ale zato je idealnym odrazom toho, ze pred jeho oblubenym turnajom je dokonale pripraveny. Za posledne tri roky v Korei 15., 2. a 7. Ano, v rokoch 2009 a 2010 sa hralo na inom ihrisku, ale doklada nam to mozaiku oblubenosti hry v tychto koncinach. 7.miesto zasa doklada fakt, ze aj toto ihrisko mu sedi. Vyborny v presnosti hry a skvele puttujuci hrac, co sa nam hodi do kramu. Minuly tyzden bral 29.miesto, rovnako ako napr. Ian Poulter (prve kolo zahral za +1, tam mu usiel vlak, postupne sa prepracovaval dopredu a turnaj zakoncil najlepsim kolom za -5). Zaujimavostou je, ze v oboch minulych rokoch na EPGA Tour boli jeho umiestnenia v Korei najlepsimi v sezone.)

D.H.Kim top10 (21,0 - 0,75/10 - bet365) M/C
M.Zions top10 (34,0 - 0,5/10 - bet365) T26

(Na vyhru im neverim, to je jednoducho fakt. Ale hodnotu v oboch vidim. Z Korejcov, mimo slavnu trojku, som chcel niekoho vybrat. Hrabal som sa vo vysledkoch z ich tury, hrabal som sa vo vselicom, vybral som tohto mladika. Dae Hyun Kim je hrac, ktory uz na korejskej ture pred dvomi rokmi vyhral turnaj, dokonca jeden z tych dobre honorovanych. Aj minulu sezonu zbieral dobre vysledky, aj ked nevyhral ani jeden turnaj. K tomu musim dodat dalsi fakt, pred 2rokmi na tomto turnaji skoncil 14., minuly rok uz 10., kazdym rokom je starsi, vysledky by sa mohli len a len zlepsovat. Nepresny z T-cka, ale minuly rok mu to zjavne nevadilo. Dobre zasahoval greeny, dobre sa zachranoval, dobre puttoval. Na korejskeho hraca nebyvalo dlhy, co je rozhodne vyhoda na kazdom turnaji a tu tomu nebude vynimkou. Matt Zions je skor inspiracia z inej stranky. Je to cisto stavka na value, vitaz z minuleho roku jedneho mensieho turnaja na EPGA Tour (Saint Omer). Minuly rok tu bol deleny 13. a to prve kolo zahral za +4 a na turnaji hral az na poslednu chvilu - resp. na poslednu chvilu si rozmyslel ucast na nom. Jeho sucasne vysledky nic moc, ale tak tomu bolo aj rok dozadu.)


Naposledy upravil UselessToo dne 30.04.2012, 17:22, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.04.2012, 12:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.kolo:

(27.4. - 19:30)
Stricker/Simpson/Watson
(Bubba je muz druhych kol, co mam v hlave zakodovane - nepozeral som stats. Vcera to bolo trapenie, neprihraval si presne k jamke, ako je u neho bezne a co potrebuje, kedze cakat premenene dlhe putty je asi v globale nezmysel. Bol pomerne nezvyklo nepresny, bolo to take bojovne kolo, ktore skoncil na slusnych -1. Dnes budu hrat v horsich podmienkach, tazko povedat komu to sadne a komu nie z tejto trojice. Faktom ale je, ze narozdiel od Bubbu jeho spoluhraci z flightu zahrali vcera tie top kola - -6 Stricker a -4 Simpson (s tym, ze v zavere trafil vodu na pare 3 a stratil dve rany, inak aj on by skoncil na -6). Kola teda vyborne, tie treba hrat tu sice kazde kolo, ale pravdepodobnost super kola je u Bubbu po vcerajsku daleko vyssia ako u ostatnych dvoch spoluhracoch, ktori v tazsich podmienkach po vcerajsku budu radi aj za -1 az -3. Bubbu by mal ist nizsie, ak chce pomyslat na obhajobu vitazstva z minuleho roku.)

B.Watson to win (3,0 - 3/10 - bet365)

(27.4. - 19:40)
Pettersson/Crane/Gay
(Kedze dvojicky su take nijake, resp. je dvojicka a kurz na Carla proti napr. Craneovi 1,7, tak znova mi tip na vitaza flightu pride lepsi. Carl mal vcera problemove kolo ako zopar inych top hracov. Hral v lahsich rannych podmienkach a zahral Even par. Zial, ako som uz naznacil, bol to boj. Na 5 aj 6 zahral double bogey, na jednej jamke poslal ranu mimo vysec jamky, na dalsej drivoval do vody. Kedze to boli v oboch pripadoch prve rany na jamke, dopady boli take, ake boli. Mnohych hracov by to polozilo, Carla naopak. Do konca kola isiel bogey free a zahral 4 birdie. Carl je milovnik druhych kol, ktore potvrdzuje vybornymi tretimi. To sa tyka hlavne turnajov, ktore mu sedia. Carl ma formu, posledne dva turnaje, 2.miesto a vitazstvo. Sparingpartneri, obaja kratki hraci, co uz je prvotny handicap na tomto ihrisku. Gay zahral vcera slusne, -2, bogey zahral az na poslednej jamke. Jemu ale obdobne ihrisko moc nesedi. Ben Crane naopak, +5 a ako keby este oslavoval kamaratov triumf z Masters (Bubba Watson a jeden z jeho najlepsich priatelov na PGA Tour). Crane je takisto kratky, od cutu uz pomerne vzdialeny, bude sa hrat v horsich podmienkach, takze motivacia sa pocas kola moze uplne stratit - ono uz mozno aj pred kolom)

C.Pettersson to win (2,5 - 3/10 - bet365)


(27.4. - 14:30)
K.Bradley - L.Donald 1
J.Dufner - W.Simpson 1
C.Howell - B.Molder 1
(6,085 - 1/10 - 5Dimes)

(Akovka z mojich troch top pickov zo zaciatku turnaja. Keegana som chcel skusit solo za viac - potom som si spomenul, ze proti ani na Donalda ziadne velke akcie skusat nechcem a nesmiem, takze skor idealny tip do nejakej podobnej akovky. Donald hral vcera strasne, mozno sa vyspi a dnes to bude super, ale uz z principu hram proti. Keegan vo vysledku nezahral o mnoho lepsie, ale aspon hra mala ake take prvky kvality, skor take bojovne kolo, nez vylozene tragicke, tu by som prave dnes cakal navrat do spicky. Dufner vs Simpson hram preto, ze Jason hra rano a Simpson poobede, malo by to byt podobne ako vcera, ze rano sa skorovalo predsa len lepsie ako podvecer. Howellova hra sa mi naozaj pacila, bolo z toho sice kolo len za -1, ale hral poobede, to za prve, za druhe hral tragicky z T-cka (nejakych 30% trafenycg fairwayi - 4 zo 14 - to je to kolo este naozaj vo vysledku pekne. Za tretie, v zavere kola zbytocne neskoroval, resp. stratil po dobrych druhych ranach. Bryce, tragedia, ihrisko mu nesedi, co sa tyka stylu jeho hry, takze nechame sa prekvapit. Small stake..)

(Nieco vyslo, ale to tak max. v akovke - kde dva tipy naozaj vysli tak, ako mali, ten treti, ten, ktory som chcel hrat chvilu solo, tam nebolo o com - Donald mal "svoj den" - eagle zo 100metrov na jamke cislo 1, birdie z 20metrov z pozicie mimo green, to je ale jedno, Keegan hral naprosto tragicke kolo po vsetkych smeroch, jeho prvy neprejdeny cut v sezone som si predstavoval trochu inak. Bubba nehra zle, ale ani dobre, Stricker k tomu na prvej 9 si prihraval do greenu s dokonalou presnostou - putty okolo metra do birdie apod. Cez to nesiel vlak. U Petterssena to neviselo tak vysoko, ale zato Pettersson bol daleko od idealu. Double bogey na 18., par 5, smolna prva rana, z rozladenia nevhodna a zla tretia rana, vysledok tomu na jamke odpovedal. Potom prisla znova nadej, Gay zahral double bogey pre zmenu na dalsej jamke, ale Carl o par jamiek neskor zahral bogey a double bogey a je mimo hru..)


Naposledy upravil UselessToo dne 27.04.2012, 22:43, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.04.2012, 22:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to vyzera na dokoncenie zleho dna z hladiska bettingu, aspon, ze moje picky zo zaciatku (len nech im to vydrzi) hraju zatial dobre - samozrejme nie vsetci, ale aspon vacsina. Neviem, na kobylku tipom tohto druhu som co sa tyka profitu neprisiel - zalezi to totiz na oboch hracoch, v pripade trojice troch, ked hrame proti, nesmie to pokazit hrac, ktory je cisto nahodny z naseho pohladu a to aj vtedy, ak usudok hrat proti niekomu bol spravny - hrac hra spatne kolo. Naopak, ked hrame na niekoho ako napr. dnes, to jednoducho musi tak byt, inak ide tip okamzite do kopru - preto sa lepsie hra proti ako na niekoho, na niekoho sa lepsie hra prostrednictvom tipu na cely turnaj v lepsom kurze a s nizsim vkladom - ak je nas predpoklad spravny, mozeme ziskat daleko viacej, ak nie, stratime menej. Je to take placanie, aspon, ze tie tipy na celkove poradie pomerne idu..

European Tour, tam dvojicky nerad hram uz uplne, leda tak len vtedy, ked sa ide po dvoch vo flightoch a jeden z dvojice hral predtym super kolo, pritom je to nejaky podpriemerny hrac. Livebety tam hram naopak radsej ako na PGA Tour, dovodom je hlavne predsa len mensia konkurencia a lepsia odhadnutelnost vyvoja - a to aj bez vplyvov podmienok - vtedy sa da dobre odhadovat aj PGA Tour. Hrat livebet pred 4.kolom znamena hrat vyssie kurzy, ktore maju sancu vyhrat a ocakavame, ze sa v 2., resp. 3.kole dokazu priblizit k uplnemu celu leaderboardu. Je to zvacsa hrac, ktory mal byt na spici, lenze prve dve kola mu bud nevysli, alebo hral v zlych podmienkach..

A.Scott to win (101,0 - 0,25/10 - Skybet) E/W T12
V.Duboisson to win (51,0 - 0,5/10 - Sportingbet) E/W T3

(Na Betfair, pre obchodnikov, najdeme aj lepsie kurzy. Adam Scott, dnes som ho sledoval v case rozkladu, ma za sebou strastiplne druhe kolo. Nedarilo sa takmer nic. Skoroval az na poslednej jamke, kde si zachranil, resp. poistil prejdenie cutom. Co som videl zopar jeho jamiek, tak smolne "utopil" lopticku, ktoru sice neutopil, trafil medzeru medzi kamenmi na zaciatku greenu jamky - samozrejme nehratelna pozicia, drop a zachrana bogey. Putty nepadali vobec, zachrany mimo green tiez. Scott ako keby platil dan za vyborne kolo vo veternom stvrtku, kedy zahral -1, aj ked na prvej jamke zahral double bogey. Je na +3, na Jimeneza straca 7ran, na lidra 10ran, ale skor u Jimeneza zacina ten blok kvalitnych hracov vo vacsom pocte. Victor Duboisson rovnako zaplatil za super prve kolo. Tam bol lidrom, kolo koncil na -4, mal dve rany naskok na druhych v poradi. Vcera v Azii, dnes u nas, hral naopak jedno bogey za druhym, putty nepadali a zachrany nevychadzali uz vobec. Na turnaji sa mu zatial nedari dobre zasahovat greeny, nieco, co v minulych turnajoch mu vychadzalo takmer dokonale. Oboch hracov, ktorych hram, spaja dobra dlzka uderov - obaja su skoro najdlhsimi, co presli cutom, resp. najdlhsimi spolu s Wattelom. Duboisson je na -1, pred nim je len zopar hracov, dohromady tak 18, na Jimenez strata len 3rany, na Frasera 5, na lidra 6, strata takmer miziva. Preco hram tychto hracov? Podmienky by mali byt oproti minulym dnom najlepsie z pohladu rychlosti vetra, zajtra dokonca este lepsie - prakticky bezvetrie. To su podmienky pre scorerov, ihrisko je narocne, ale prakticky na kazdej jamke sa da zahrat birdie. Dlzka ran rozhodne pomoze na paroch 5, ktore su pre tychto palicov vyzvou k utoku na eagle a povinnostou na birdie v lahsich podmienkach.)


Naposledy upravil UselessToo dne 30.04.2012, 17:25, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.04.2012, 13:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V Korei prekvapujuco nadviazal na druhe kolo mlady Rakusan Bernd Wiesberger a vedie turnaj o 5ran pred druhym Marcusom Fraserom. Deleny piaty je Miguel Angel Jimenez, na celo straca 7ran, na druheho teda len rany dva. Miguel hra dobre a zle zaroven. Uz 2kola a celkovo 50jamiek v rade nezahral horsie skore na jamke ako par, co je urcite obdivuhodne. Na strane druhej, skorovat sa mu moc nedari. Najzaujimavejsim je hlavne skorovanie na paroch 5 - za 12 jamiek nezahral na tychto jamkach jedine birdie, naopak hned na uvod turnaja zahral bogey, to znamena, ze na jamkach, ktore su spravene preto, aby hraci na nich skorovali je celkovo +1 za turnaj. Pozrel som si ako bol na tom minuly rok a za cely turnaj zahral 6birdie a 2bogey na tychto jamkach, teda -4. Ako ocakavam este nejaku exploziu skorovania u neho v poslednom kole, lebo zatial hra skor stabilne slusne, na super kolo stale caka, narozdiel od inych hracov. Brett Rumford bol dobry pick, skoda je, ze v druhom kole sa dopustil dvoch fatalnych chyb na dvoch paroch tri, ktore ani nie su prilis narocne. Zahral na oboch double bogey, za prve dve kola mal teda az trikrat double bogey a s tym sa utoci na uplne celo tazko. Nie je uplne z hry von, je na -3, ale mohlo to byt daleko lepsie. Dva picky, Scott a Duboisson si pocinali dobre, zahrai obaja -4 za kolo. Avsak mali na viac. Hlavne Scott, ktory rany stracal prekvapivo na paroch 5 - vsak za kolo zahral na nich skoro vsetko - par, birdie, bogey a double bogey. +2 na paroch 5 v dobrych podmienkach je sklamanie. Duboisson nie je daleko, uvidime ako zahra zajtra.

Na PGA Tour to vyzera obvykle - Jason Dufner vedie po druhom kole turnaj. Co sa deje v dalsom priebehu je zname tiez - bud sa zacne jeho hrat borit alebo skonci vysoko, ale smolne nevyhra. Budem kolo dokladne sledovat a snazit sa zakrocit, ak sa mi bude jeho hra zdat postupne klesajuca - je zname, ze puttovanie vo vikendovych kolach ho trapi, je to urcite psychicky problem. Ked sa k tomu pridaju nejake chyby, katastrofa je na svete. Tringale ako lider po prvom kole vcera uz tak neskoroval, ale na celo straca len tri rany a je deleny osmy. Charles Howell naozaj hral vcera dobre, po prvom kole, ktore bolo bojovne hral vcera vyborne, skoda len toho, ze kolo znova mohlo byt aj lepsie, niektore sance vylozene zahodil. Je deleny 15., 5ran od lidra. Deleny 30. je Mark Anderson, ktory zahral dve vyrovnane kola. Jeho prve kolo bolo urcite hodnotnejsim, vsak hral v tazsich podmienkach ako v druhom kole, zahral o ranu lepsie kolo a to mal na uvod kola double bogey. Poziciu ale nema zlu a ocakavam od neho este zlepsenie. Keegan vcera tragedia, Harris English nebol schopny si prihrat a skorovat, bol to skor boj o par, raz to vyslo, raz nie, logicky sa teda motal okolo paru, co bolo na prejdenie cutu malo.

3.kolo (28.4. - 16:50):

J.Rose vs S.Y.Noh 1
L.Donald vs S.Piercy 1
S.Stricker vs C.Villegas 1
(4,56 - 1,5/10 - T....)

(Nechcem sa pustat moc do tych dvojic, kde vsetci zo spicky hrali dobre a kde to bude o jednu ranu, o dve a to tazko povedat pre ktoreho hraca na konci kola. Dvojicky typu vyrazne lepsi borec vs vyrazne slabsi, take moc vo svete nevidime - bet365 ich vypisuje, ked su flighty po dvoch. Justin Rose po slabsom kole vcera zabral. Turnaj by mu mal sediet, dobry hrac v presnej hre do greenu, kde mu zostavaju kratke putty na skorovanie. Mladik Noh dlho nedokazal nejako prerazit na PGA Tour. V Azii aj na EPGA Tour turnaj uz vyhral, v Amerike je to skor boj na konci, obcas prejde cutom. V poslednom case jeho vysledky su lepsie, prve 2kola zahral obe slusne. Stale ale nie som presvedceny o tom, ze je schopny opakovane hrat kvalitne kola. Piercy je taky expert na druhe kola, minuly tyzden si pomohol druhym kolom za -6, tento tyzden to je prakticky identicky scenar. Minuly tyzden potom v tretom kole prislo ocakavane slabsie kolo, za +2. Donald, ach jaj, vcera mu to tam padalo, dnes hram hlavne proti Piercymu. Stricker je jednym z najlepsich hracov na v tretom kole alias Moving day. Camillo nie a nie najst zaslu slavu. Treningovy typ Villegas nedokaze v turnajoch ukazat to, co vie a za dalsie, ked to ukaze, nedokaze svoje dobre vykony opakovat vo viacerych kolach. Vcera super kolo za -6, predtym -3. Zeby svitalo na lepsie casy? Uverim, az ked uvidim. Dovtedy je to nestabilny hrac.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.04.2012, 14:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.kolo:

(29.4. - 17:07)
C.Stroud vs E.Compton 1
C.Howell III vs D.Hearn 1
S.Stricker vs R.Palmer 1
(4,66 - 1,5/10 - T....)

(Znova obdoba vcerajska. Chris Stroud mal skvele prve kolo a dalsie dve boli take bojovne - nepriprovoval si dobre pozicie, ak si ju aj pripravil, nepremenil kratky putt, skor sa ale zachranoval a bojoval o par. Eric Compton, hrac, ktory ma v tele uz tretie srdce hra zatial pomerne vyrovnane. Je to pre neho typicky znak v tejto sezone, vsak zatial nebol v ziadnom turnaji top20, pricom spravil 7 cutov z 10. Priemerne teda naozaj hra, aj jeho kola v minulych turnajoch o tom svedcia, avsak nie je schopny zaknihovat nejake top kolo, bezchybne kolo, kde by vsetko vychadzalo - nie je to tzv. scorer. Charles Howell zacal vcera zle, tam uz som videl, ze jeho sa vyhra tykat na turnaji nebude. Napokon kolo ubojoval v pare, aj ked na prvej deviatke to bolo velke trapenie. Cakam, ze po vcerajsku pride kolo o dve urovne lepsie, stale ma zalusk na dobre umiestnenie, take tradicne do top20 z tejto sezony. David Hearn, kvalitne prve, nekvalitne druhe, kvalitne tretie, nekvalitne stvrte? Malo by tomu tak byt. Steve Stricker znova ako niekto proti, tentokrat proti hrdinovi vcerajska. Ryan Palmer vcera bol ako v tranze, vyrovnal rekord miestneho ihriska - za 64 a kolo mohlo byt aj o malo lepsie, nebyt zopar chybiciek. Ryan uz aj den predtym hral -5, tu nie je taky problem opakovat dobre kola, dobre kolo tu treba brat az niekde od -4, to mozno skresluje pohlad na vec. Steve Stricker mal po dvoch podarenych kolach bojovne kolo, kde zvacsal bojoval o par. Niet sa comu cudovat, kolo predtym hral takmer vsetko k jamke, minimalne na prve deviatke.)

Jason Dufner aj po tretom kole vo vedeni. Znova plati, ze budem kontrolovat situaciu a ak sa stane nieco tragicke/bude prichadzat nieco tragicke, alebo bude vidiet, ze jeho hra sa rozpada, promptne zareagujem. Zo zadu ho kryje aj Cameron Tringale, ktory je na -13, 4 rany za lidrom a dve rany za druhym v poradi, tj. Grahamom DeLaetom.

Podnik v Korei, turnaj Ballantine´s Championship sa skoncil. Vyhral Bernd Wiesberger, pre ktoreho je to prve vitazstvo na EPGA Tour. Hral vyborne, od konca druheho kola neustale v cele, nebolo pochyb uz po vcerajsku o vitazovi - do konca pred finalovym kolom bol na neho kurz stale cez 2,0 (2,25) a to mal naskok na Marcusa Frasera 5ran a na dalsiu smecku hracov este o nieco viacej. Sklamanie, posledna jamka Miguela Angela Jimeneza. Bol deleny treti, par by rozhodne stacil, v tej chvili to bolo uz viacmenej jasne nato, aby bol top5 a bral som plny E/W za neho. Samozrejme, smolne dni, vsetko sa musi pokazit, Miguel po 66 jamkach bez bogey a horsie odpalil drive do lesa, lopticka sa nenasla, hral teda provizornou loptickou stvrtu ranu na green. Z pozicie mimo green zahral skor chip-in na par, ale napokon zahral "slusne" bogey, nato, co sa mu stalo pocas priebehu jamky. Zahrat na poslednej jamke bogey, na druhej najlahsej a jasnej birdie sance, to je pech ako blazon - skoncil teda deleny 5. - delil sa s jednym hracom - Anthonym Wallom - ktory zhodou okolnosti, zahral chip-in na eagle na poslednej 18.jamke a tym sa dostal prave na -10. Marcus Fraser zachranil birdie na poslednej jamke z bunkru, takze vsetko zahralo na poslednej jamke proti mojmu tipu. Na druhej strane, keby Jimenez zahral par, mal by som len 2/3 z E/W na Duboissona (moj livebet po 2.kole), co je ale 2krat tak dobre, ako tato situacia, ktora nastala. Ked sa aj dobre veci takto kazia, potom je jasne ako dopadaju tie zle a aky je vysledok snazenia v poslednom obdobi. Ja som inak spokojny, ked uz som netrafil vitaza, mat 2krat E/W je prakticky maximalny uspech + este livebet na lidra, ktory som sem nedaval. Moj zrak sa teraz upiera k PGA Tour a velkemu finale turnaja v New Orleans..


Naposledy upravil UselessToo dne 30.04.2012, 17:15, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.04.2012, 17:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Stvrty vitaz tento rok z tipov, ktore sem davam pred zaciatkom turnajov. Jason Dufner to konecne dokazal a ze to bol panecku boj - hlavne so svojimi vnutornymi "duchmi". Finalove kolo bolo roxzhodne zaujimave, ale bolo prevazne o dvoch hracoch. Ernie Els a Jason Dufner. Ernie Els mal skvely uvod, na 7.jamke uz bol -4, ked zahral prave na nej eagle. Jason Dufner nehral zle, ale nepadali mu putty, stredne dlhe, zaroven si nebol schopny prihrat na takmer iste birdie, na vzdialenost 1-1,5m od jamky. Hral teda vsetko za par, az jamka cislo 6, dlha druha rana, mierne nepresna, chip sa zo semiroughu nepodaril uplne a cakal na Jasona pomerne dlhy putt - cca 2metre - na zachranu paru. Nepremenil a v tej chvili sa po eagli na 7.jamke dostal Ernie do cela o 2 rany. Jason kontroval na 7.jamke povinnym birdiem, znova mu tam nepadol vlastne stredne dlhy putt - vsak puttoval zo 7metrov na eagle. 8.jamka a skvela prihra na iste birdie a 10.jamka a konecne premeneny putt dlhsi ako 2metre a zrazu bol Jason znova v cele. 11.jamka ale bola smolna, druha rana bola o nieco kratsia a co je este horsie, skoncila v nepopularnom bunkri tesne pred greenom. Z neho sa len velmi tazko da presne prihrat k jamke na birdie, takze zahral na skorovacej jamke len par - s Elsom boli znovu na rovnakej pozicii. Potom prislo par jamiek, kde obaja bojovali skor o par ako o birdie, hlavne Els zachranoval 3krat par zo vzialenosti dlhsej ako 3metre - vzdy to dokazal. Klucovou bola jamka cislo 16. Jason Dufner zahral nie prilis stastnu ranu z T-cka - ta bola prilis dlha pri danom smere a dokotulala sa do vody. Smola.. Par sa dal stale zachranit, chcelo to presnu druhu ranu a jednoputt. Presna rana do greenu neprisla, jednoputt ano. Premenil siahodlhy skoro 15metrovy putt, ktory mi musel dodat sebavedomia, ak ho predtym niekde stratil. Prezil svoju prvu smrt v turnaji. 17.jamka zmenu nepriniesla, 18.jamka a zacinalo sa prakticky PO - pretoze aj v PO sa hra len na jamke cislo 18., kym sa nerozhodne. Els hral v skorsom flighte, mohol teda vyvinut na supera tlak. To vsak nezvladol, zahral druhu ranu do bunkru, z bunkru sa nevyhral prilis blizko k jamke, putt na birdie nepremenil a zahral par - co bolo v tom case rozhodne malo. Dufner sa rozhodol neriskovat a zahrat len prihravku pred green. Chip do greenu sa mu moc nepodaril, 3metrovy putt nie je nieco, co by ste chceli hrat na vyhru v turnaji - toboz, ked ste v pozicii Jasona Dufnera. Putt ako inak nepremenil. Islo sa teda do PO. Prva jamka mala dramatickost vrcholnu. Dufner druhou ranou na greene, zdalo by sa, ze birdie je istota. Els druhou ranou v bunkri, v tom istom ako par minut predtym. Tentokrat ale bunker shot zvladol na vybornu, zastaval 1,5metrovy putt do birdie. Dufner zahral trojputt a Els zrazu mal matchball vo svojich rukach - ale svoju sancu trestuhodne zahodil. Dalsia jamka cislo 18 uz rozhodnutie priniesla. Els trafil fairwayovy bunker, z toho sa len vyhral a hral az tretiu ranu do greenu, ani ten netrafil a putt z pozicie mimo green nepremenil. Dufner? Dufner prakticky zopakoval situaciu z minulej jamky s tym, ze trojputt nezahral - birdie a vitazstvo v turnaji. Po minulotyzdnovej svatbe teda dalsi prielomovy cin v jeho zivote. Dalsie vyhry urcite pridu, mam ten pocit.. Anderson hral inak skvele zav. kolo, po dvoch kolach stradania, zaver kola vsak pokazil, co je zrejme dobre, lebo nezahral vysledok na ktory mal a ten vysledok by na top10 aj tak nestacil - takze aspon kurzy na jeho osobu v dalsich turnajoch nepojdu tak smerom dole. Tringale to znova zvrzal, jeho hlupe stracanie ran je tazko pochopitelne - po minulom tyzdni skvela volba hrat ho len na vitazstvo.. (absolutne nevhodny pick v dalsich tyzdnoch, trikrat top10, relativne teda dobre vysledky, ale ukazala sa schopnost, ze vyhrat nie je schopny, kedze sa nevyvaruje chybam, hlavne tym lacnym), Howell marny aj vcera, teda cely vikend, aj ked zahral zhodou okolnosti hole-in-one na jamke cislo 9 - svetla vynimka.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.05.2012, 13:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Open de Espana: (3.5. - 8:00)

Turnaj European Tour vo Valencii bude tentokrat Main Event tohto tyzdna, tipovat nieco na Wells Fargo Championship vyzera ako zlozita uloha, nejaky tip zrejme bude, ale nebude ich mnoho.

Vo Valencii bude rozhodne neprijemne fukat vietor a ani slnecne pocasie by hraci nemali ocakavat - su hlasene pocetne zrazky na vikend. To len dokreslujes kolorit hracov, ktori nas zaujimaju - technicki hraci, dobri do greenu, zasahujuci drvive percento fairwayi, ktori sa nedostavaju do problemov a vedia premienat aj dlhe putty. Palici sancu maju, ale veterne podmienky im ju minimalizuju - vsak Alvaro Quiros vyhral posledny turnaj na tomto ihrisku hrany v roku 2010.

Na zaver uvodnej casti dodam, ze dalsim klucovym kriteriom je, ze borci, ktorych vyberam, nehrali posledny turnaj v Korei - dokonca este lepsie, nehrali vobec v Azii. Znova, zmena casoveho pasma prinasa vzdy horsie vysledky v globale. Plus ti, co su skorej na mieste su dobre aklimatizovani, dobre potrenovali, mohli sa pripravit na tento turnaj podstatne lepsie.

F.Molinari to win (17,0 - 1,5/10 - bet365) The Winner
(Hram od vcera E/W na Bodogu v kurze 19,0, tak ale aj za 17,0 sa to da, aj ked E/W len top5 v horsom kurze uz nedoporucujem hrat. Francesco je presne ten typ, ktory by mal uspiet na kratkom technickom ihrisku, kde je dolezita presnost z T-cka a puttovanie. Tri roky spat tu bol treti, neklamny znak, ze jeho hra sem sedi, pred dvomi rokmi 27., to su jeho jedine ucasti tu. O jeho sezone skoda slov, hra vyborne, na kazdom turnaji, dokonca aj na tych, ktore mu nesedia zbiera vyrovnane vysledky top20, vyhra sa mu zatial uspesne vyhyba. Z 8 turnajov v tejto sezone bol top20 7krat! Zaujimavostou tiez je, ze vacsina turnajov, kde hral, bola pre palicov vhodnejsia ako pre kratkych hracov, ktorym Francesco rozhodne je (Cadillac, Masters, Volvo China Open..)

G.Fdez-Castano to win (61,0 - 0,5/10 - Sportingbet) E/W T53
(Docela masivne kurzy na tohto hraca. Mozno uplne nezapada do profilu presneho hraca z T-cka, prip. kratkeho hraca - je pomerne dlhym hracom, ale rozhodne splna kriterium neucasti na turnajoch v Azii. Minuly rok bol skoro cely zraneny. Sezonu zacal biedne a potom pol roka marodoval. Vratil sa az na uplny zaver sezony, kde hlavne na spanielskej pode preukazal svoju kvalitu. 6., 12. a 2. na troch jesennych spanielskych turnajoch, potom onedlho vyhra v Singapure, ktora mu zabezpecila kartu na dalsie 2roky a aj ucast na turnajoch z kategorie Major, prip. WGC. Tuto sezonu zatial bez vacsieho vysledku, cuty prechadzal, dobre hral na zaciatku sezony v Arabii, potom mal americky trip, co je pre klasickeho spanielskeho hraca (Ameriku nemusim) vysledkovy upadok, vysledky boli take vselijake, ale cutom na Masters napr. presiel. Odvtedy pauza, minimalne pauza na vacsich turach. 2 a 3roky spat 14., resp. 30. na tomto turnaji. Nie je to stavka na nejaku dokazatelnu formu, nie je to stavka na nejaku extremnu course form (aj ked tam z casti je), skor dovera k jeho hre (kvalitnemu domacemu hracovi), stavka na odpocineteho hraca, ktory tak ako minuly rok chce nastartovat sezonu prave na domacej pode.)

I.Garrido to win (81,0 - 0,5/10 - bet365) E/W M/C
(Ignacio ma rozhodne slusnu sezonu, o tom niet sportu, zatial. Naposledy 11.miesto na Volvo China Open, co nie je turnaj, ktory by mu mal sediet. K tomu 9.miesto na Trophee Hassan a nejake top30 vysledky k tomu. Ignacio je prototyp hyperpresneho hraca, co na turnaji, kde su stromy vsade, aj ked fairwaye su pomerne vdacne na zasiahnutie je nesporna vyhoda. Dlzka na tomto turnaji je len polahcujuca okolnost, pary 5 su relativne kratke a aj pre kratkych hracov su v dosahu druhej rany. K tomu treba dodat, ze Ignacio nie je uplne najkratsi hrac. Z rokov 2008-2010 tu ma vysledky - 2.miesto, 14.miesto a 17.miesto, turnaj mu teda nesporne sedi. Je to hrac, ktory doma hra vyborne (tym myslim Spanielsko vseobecne, suvisi to aj s dlzkou domacich turnajov - zvacsa kratsie)

D.Lynn to win (81,0 - 0,5/10 - Bodog) E/W M/C

(Ked ma byt turnaj veterny, ihrisko je kratsie a technicke a hra sa v Spanielsku, do uvahy prichadza tento anglicky hrac takmer vzdy. Nie je to typ vitazny, keby bol, vyhral by tych turnajov daleko viacej. Tento rok hral vzdy dobre, v jedinom spanielskom turnaji tejto sezony bol na 4.mieste. Z minulosti, 4.miesto 4roky spat na tomto turnaji, potom uz len 67.miesto a M/C, takze course form je taka vselijaka.)

E.De La Riva to win (151,0 - 0,5/10 - Bodog) E/W M/C

(Strasne sa mi pacila jeho hra v tom spominanom turnaji zo Spanielska - Open de Andalucia. Zaujimavost o tomto hracovi je, ze na poslednych dvoch turnajoch hranych v Spanielsku bol treti. Tento hra nema kartu EPGA Tour, startuje len v Spanielsku, pretoze bol za minuly rok vysoko v spanielskej domacej tour. Presny, dobry v puttovani, absencia dlzky nebude problem, som na neho zvedavy.)

J.Campillo to win (251,0 - 0,25/10 - Bodog) E/W T5
(Mlady hrac, ktory postupil z Challenge Tour minulu sezonu. Je naozaj kratky, takze nejake dlhsie turnaje mu nevonaju. Uz raz zaujal, druhym miestom na Avantha Masters. Na tomto turnaji startoval dvakrat, pricom raz na tomto ihrisku - presiel vtedy cutom, skoncil 61. Zaraza ma hlavne ten kurz, ktory je az hriesne dobry. De La Riva samozrejme v Azii nehral, Campillo hral naposledy na Volvo China Open, cize tiez splna zakladnu podmienku.)

(Este som rozmyslal nad par ludmi, ze by som ich pridal - hlavne vyssie kurzy. Vo vybere bol Mark Foster, odradilo ma, ze hral aj na poslednom turnaji v Azii - celkovo Azia z jeho strany biedna, niet sa moc comu divit (plus hra prve kolo neskor, takze po prvom kole ocakavam na neho lepsie kurzy, prip. rovnake a to aj ked zahra relativne dobre kolo). Dalej Fabrizio Zanotti, vyborny vysledok na Chna Open, potom tragicke kolo vo veternych podmienkach na Ballantine´s Championship, druhe kolo za -3 len potvrdilo, ze forma je dobra. Vyhodou tohto hraca je, ze ked uz hral v Korei, ze nehral vikendove kola a mohol sa skorej presunut do Europy. Phillip Price, skuseny veteran, ktory je kratkym hracom, co limituje jeho sance na urcitych turnajoch, vyborne hra vo vetre, je extremne presny a hral skvele v prvom europskej sekcii turnajov. Tu ma odradza, ze bude mat v prvych dvoch kolach jednu z najhorsich pozicii z pohladu casu, kedy bude hrat. Prvy den ide az v poslednom flighte, tam uz bude z mierneho pofukovania silny vietor, mozno nejake zrazky sa k tomu pridaju, nic jednoduche. V druhom kole zasa bude medzi poslednymi rano, takze znova mierna nevyhoda. Pridam teda tipy na prve kolo, na lidra po prvom kole..)

1.kolo:

A.Quiros 1.round leader (36,0 - 0,5/10 - Skybet) E/W
P.Larrazabal 1.round leader (46,0 - 0,5/10 - Skybet) E/W
F.Zanotti 1.round leader (101,0 - 0,25/10 - Skybet) E/W

(Ked sa podari jeden E/W, tak aspon nebudem stratovy, aj ked cakam viacej, 2,5u som ochotny do toho dat - co je prakticky nieco, ako keby sme hrali nejaku pofidernu dvojicku s malym kurzom - toto je vzdy lepsia varianta, ked mame tzv. napad. Napad spociva uz v spomenutom pocasi - rano je na tomto turnaji vzdy vludnejsie pocasie, najma z pohladu vetra, ked k tomu pridame na zajtra poobede hlasene zrazky, balik vyhoda sa pred hracov hrajucich rano zvacsuje. Obaja Spanieli nehrali v Korei, Zanotti hral len prve 2kola. Pablo hral na Alps Tour - taka mala tura, turnaje sa hraju prevazne v alpskych krajinach - ako pripravu na tento turnaj - bezpecne vyhral. Samozrejme konkurencia tam bola takmer nulova a ihrisko extra kratke, minimalne si otestoval svoje puttovanie a prihravky do greenu. Alvaro aj Pablo su tradicne silni v prvych kolach turnaja, potom bude kazdym kolom stagnuju, alebo svoju poziciu dokazu drzat a turnaj vyhrat - samozrejme zavisi o aky turnaj ide - Alvaro uz viedol po prvom kole aj na turnajoch z kategorie Major. Fabrizio Zanotti zasa bude mat jednu z najskorsich startovacich pozicii z hracov, od ktorych cakam dobry vykon. Tu je este dalsia zaujimavost - Fabrizio tu hral trikrat v nedavnych rokoch a vzdy tu zahral dobre - 16., 21. a 22.miesto. Ked to spojim s vykonom v Cine, kde by mu to sediet moc nemalo a s dobrou startovou poziciou, ocakavam jednoznacne dobre kolo - on dokaze hrat velmi nizke kola, skor mu chyba vyrovnanost - co sa obavam, ze v piatok v horsich podmienkach bude problem a cez vikend vlastne tiez, ak bude na spici. Len dodam, ze Alvaro vyhral poslednu ediciu tohto turnaja dva roky spat.)


Naposledy upravil UselessToo dne 16.05.2012, 21:19, celkově upraveno 3 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.05.2012, 11:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Wells Fargo Championship: (3.5. - 14:00)

Co hrac potrebuje, aby vyhral tento turnaj? Tazka otazka... vsetko. Nesmie byt kratky, nesmie byt nepresny, pretoze pride tvrdy trest. Musi sa dobre zachranovat a nestracat hlupo rany - cize scrambling, ktory suvisi s bogey avoidance a 3-putt avoidance, ktory zasa suvisi s puttovanim ako takym. V poslednych rokoch vyhral vzdy hrac, ktory puttoval najlepsie v turnaji.

P.Mickelson to win (12,0 - 1,5/10 - Stanjames) E/W T26
(To, ze tu nikdy nevyhral je skor plusom pre mna, nez minusom. Queil Hollow je prirovnavany svojim charakterom k ihriskam z kategorie Major, co samo o sebe znamena, ze je skuskou celej skaly zrucnosti jednotlivych hracov. Phil Mickelson tu hral kazdy rok z poslednych 8 sezon, vzdy samozrejme presiel cutom, 6krat bol top10, k tomu 12.miesto, takze len jedenkrat nebol v tesnom boji o vitazstvo. Na Masters, jeho posledny turnaj, hral skvely golf v druhom a tretom kole. Vo finalovom kole ho potopila jedna jamka, inak by bol v boji o vitazstve do poslednej chvile. Phil je znamy, ze je dlhy hrac, ze nie je sice prilis presny hrac, zato co sa tyka zachrannych ran patri k absolutnej spicke. V scramblingu, v hre z bunkrov a v puttovani figuruje uz roky na uplnej spicke z hracov, ktori hraju na PGA Tour, tento rok je 3. v puttovani, 2. v scramblingu a 11. v zachranach z bunkrov.)

J.Furyk to win (23,0 - 1/10 - bet365) T26

(Jim Furyk tu uz kedysi vyhral, bol tu aj druhy, dvakrat siedmy, takze course form na vysokej urovni. Je to trochu iny typ hraca ako Phil, dalo by sa povedat, ze priority, ktore sem sedia maju len trochu prehodene. Jim nie je az taky kratky hrac, ale je skor kratsi, naopak pysit sa moze presnou hrou, najma z T-cka (tento rok zatial prve miesto v Driving Accuracy), oproti minulemu roku o mnoho lepsie puttuje, co suvisi aj so zlepsenou statistikou v scramblingu a bogey avoidance.)

J.Huh top10 (8,5 - 1/10 - bet365) M/C
(John Huh uz vyhral na PGA Tour (Mayakoba Classic) a na svojom poslednom hranom turnaji bol tesne druhy - jeho pribeh spred dvoch tyzdnov som popisoval - z +8 sa postupom casu dostal az do priameho boja o titul, zial chybalo mu v zavere aj trochu stastia. Tak ci onak, na tazkom turnaji z pohladu presnosti hry hral po strasnom uvode za 3,5kola len jedno jedine bogey. Zaroven dobre skoruje na paroch 5 pri svojej dlzke, je presny z T-cka a rozhodne slusne puttuje - bude dolezite, aby nemal nejaky herny vypadok v turnaji. Na vyhru mu neverim, to vyhra nejaka vacsia "ryba", ale v hre o top vysledok by mohol byt.)


Naposledy upravil UselessToo dne 16.05.2012, 21:23, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.05.2012, 7:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Open de Espana
3.kolo (5.5. - 11:50):

R.Cabrera-Bello vs D.Fichardt 1
R.Ramsey vs S.Micheel 1
S.Kjeldsen vs G.Orr 1
(4,48 - 1,5/10 - bet365)

(Prve dva dni v Spanielsku boli tazke, dnesny nebude iny. V prvych dvoch dnoch napokon mali vacsie stastie hraci zo vcerajsich rannych flightov, z tych poobednych bol najlepsi Francesco Molinari a Soren Kjeldsen a pritom su az deleni 6. Dnesne podmienky budu pre vsetkych cca rovnake, minimalne z pohladu favoritov, takze sa ukaze, kto tam je kvoli stastiu a kto kvoli kvalitnej hre vo vetre, dnes aj v dazdi. Dvojicky klasicke, Fichardt vcera super kolo, podpriemerny hrac, ked uz tak na zaziarenie v jednom kole a potom pad. Cabrera-Bello vcera trochu stracal, ale len trochu, da sa povedat, ze zahral dve vyrovnane slusne kola. Richie Ramsey je stabilny hrac, ziaden velky scorer, zato presny hrac, co bude dnes klucom k uspechu. Micheel sa vcera zacinal rozkladat a ja cakam, ze v tomto trende dnes bude pokracovat po vybornom prvom kole. Soren Kjeldsen je vitaz tohto turnaja spred troch rokov, zatial hra vyborny golf, Gary Orr je prekvapenim z cela leaderboardu.)


Naposledy upravil UselessToo dne 16.05.2012, 21:16, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.05.2012, 10:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Wells Fargo
3.kolo (5.5. - 17:50):

B.Curtis vs R.H.Lee 1
R.Moore vs H.Haas 1
(2,786 - 2,5/10 - 5Dimes)

(Dvojicky z flightov, kde jeden je stabilne kvalitny hrac a druhy prekvapenie. Hunter Haas uz nema nato, aby hral 4kola na najvyssej urovni, zatial je prekvapenim turnaja, dve kola za sebou za -4, tazsie dnesne podmienky a tlak vysledku spravia svoje. Richard H.Lee ma rozhodne potencila, vsimam si tohto mladika, zial zatial ho nikdy nebol schopny naplnit vo viac ako dvoch kolach za turnaj. Naopak Ben Curtis zaziva znovuzrodenie, po vitazstve prisiel minuly tyzden znova dobry vysledok a tento tyzden sa zasa drzi blizko uplneho cela leaderboardu. Stavka na stabilitu a na postupne stradanie mladeho Americana s azijskym povodom.)

J.Overton vs D.Toms 1 (1,99 - 2,5/10 - Pinnacle)

(Jeff hra dobre, David Toms mal po spatnom prvom kole vcera v rannych flightoch kolo za -7, co bolo tretie najlepsie kolo dna za dvojicou Watney a Crane. Takze vylozene stavka nato, ze po super kole pride utlm.)

R.McIlroy to win (13,0 - 1,5/10 - bet365)

(Stavka na vyhru v celom turnaji. Kurz mozno nevyzera nejako top, to je fakt, ale.. Zatial je deleny 13., pred vikendom rozhodne dobra pozicia za hocijakych okolnosti. Co je este lepsie, vacsina favoritov je z hry von, pripadne na McIlroya dokonca straca. Samozrejme, dobri hraci su aj pred nim, lenze nie je ich moc a za dalsie, oni uz svoj vrchol v turnaji zazili - tj nejake super kolo, kde im vyslo vsetko. Strata na celo 6 ran a strata na tretie miesto len 4 rany, to rozhodne nie je vela, hlavne, ked je turnaj len vo svojej polovici. Za dalsie, McIlroy zatial hra kludne kola, v oboch zahral 3krat birdie na skorovacich paroch 5, na inych jamkach ma len 3birdie a zaroven 3bogey. Puttuje zatial priemerne, ani dobre, ani zle. Presnost z T-cka nic moc, greeny zasahuje dobre, zial pre neho nie tak, aby mal iste sance na birdie - nejake doklepnutie, putty do 2metrov apod. K tomu dodam, ze tento turnaj ma pre McIlroya zvlastnu prichut - vyhral tu svoj prvy turnaj na americkom kontinente pred dvomi rokmi a to sposobom, ktory by mi vyhovoval aj teraz - ledva presiel cutom, aby vo vikendovych kolach zahral -6 a -10, cize -16 a vyhral turnaj suverenne so skore -15. Jeho pozicia tento rok je oproti tej z minulosti trikrat lepsia.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.05.2012, 10:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcera, to co vyslo, som nehral - cize uz mnohokrat otrepane, kto zahra monster kolo den predtym, treba ist proti, ak je v dvojicke s niekym schopnejsim, ktory nehral den predtym rovnako super kolo. Platilo to na EPGA Tour - viz. Bourdy a jeho "80" v tretom kole. Platilo to na PGA Tour, Watney aj Crane zahrali Par, resp. +1, co je na Quail Hollow malo. Rory fajn, aj ked mohlo to byt este lepsie (sekcia 6.-7. - bogey po horsom scramblingu, stane sa, nemal lahku poziciu po prvom udere a neskorovanie na lahkom pare 7 - bunker, druha rana blizko greenu, ale znova tazke na scrambling, prihra a nepremeneny 4metrovy putt, okrem 8 birdie mal dalsich 4-5 sanci skorovat, ktore mu tesne nevysli, 16.jamka a bolestivy trojputt, kde mal vybornu sancu na birdie a zahral napokon bogey). Za turnaj uz zahral 4krat trojputt, co je naozaj vela, snad to bol vcera na 16.jamke posledny v turnaji. Aj prihry na paroch 5 nie su uplne top, dokonca aj ked lezi perfektne na fairwayi - snad este netrafil green druhou ranou na pare 5, co je trochu s podivom, kedze jeho drivy lietaju 300metrov (330yardov) daleko. Vcera prave na 16.jamke predviedol najdlhsi drive dna, dokonca presny, s dlzkou 377yardov (okolo 340metrov).

Jeho pozicia je slusna (uz je kurzovy favorit spolu so Simpsonom v kurze okolo 3,5 pred zaciatkom kola), pred nim uz len traja borci, ide v druhom flighte od konca, cize ziaden tlak posledneho flightu, na celo straca len 2 rany na domaceho Webba Simpsona (ktory byva tak 1km od dejiska turnaja), vcera kolo bolo dobre, ale malo svoje muchy, nechame sa prekvapit. Dvojicky dnes su tam zaujimave, na oboch turach, ale nemam chut hrat ziadnu, skor sa zameram na sledovanie (istenie) mojich tipov v hre o vitazstvo v turnaji.


(Dodatok, za drobne skusam v Spanielsku Roberta Rocka (kurzy okolo 60..), celkovo treba skusat scorerov, ktori su na dosah cela - stracaju nanajvys 5 ran na Dysona. Vcera mal utrapene kolo, straca presne 5 ran, zahral uz trikrat eagle na paroch 5, celkovo najlepsi hrac na paroch 5 v turnaji, dnes su podmienky najlepsie pocas celeho turnaja, co skorovaniu len pomoze. Polda mna je dnes mozne zahrat nejakych -7 urcite, ak sa zadari, ak to niekto zahra z cela, moze to stacit na vitazstvo, resp. minimalne na PO.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.05.2012, 12:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Piaty vitaz turnaja v sezone z mojej strany, Francesco Molinari. Predikcia, ze -7 bude vitazne skore v poslednom dni bola az zahadne presna a som rad, ze to bol prave Francesco. Francesco totiz bol jednym z hracov, ktori pocas prvych dvoch dni boli v horsich flightoch, udrzal kontrakt s celom aj so Sorenom Kjeldsenom a spravodlivost sa ukazala v poslednom dni, kedy sa dalo skorovat jednoznacne najlepsie. Tento rok druhe vitazstvo, ktore bolo vylozene bezproblemove - nemusel som nijako istit, a tiez druhe, kde moj vitaz nemusel hrat PO (este Michael Hoey). Z Jorge Campilla som vytazil uplny maximum, ked uz nevyhral, nieco z istenia takeho blazniveho kurzu (vsak pocas celeho turnaja bol prinajhosom top10, drvivu casu top5 a niekedy aj na uplnej cele leaderboardu, to na kurz 251,0 naozaj nie je zle..). Spravil Place v E/W, spravil top10 (ten som tu zabudol postnut), hral skvely golf pocas celeho turnaja, velmi vyrovnany a s trochou stastia mal aj na lepsi vysledok nez na delene 5.miesto. Napokon som bol rad, ze kolo sa uz pre neho koncilo, pretoze bolo vidiet na poslednych dvoch jamkach, ze jeho dlha hra sa rzopada (jamka 17., spatna prva rana do greenu, jamka 18., drive do bunkru a odtial znova netrafena fairway, v oboch pripadoch zahral bogey, co stacilo k uspesnemu vysledku z mojho pohladu). Takze ocakavany Main Event tohto tyzdna predcil moje ocakavania. Ani drobny bet na Rocka pred finalovym kolom nemrzi. Dalsie tipy, Lynn a Garrido z casti doplatili na cas svojich flightov, z casti jednoducho ich hra nebola uplne top. De La Riva dovrtal hned prve kolo a ani druhe slusne mu uz nijako turnaj nezachranilo. Fdez-Castano cutom so stastim presiel, ale jeho hra nebola dobra, znova mal nejake problemy s chrbtom, ktore mohli za nejake chyby a horsie puttovanie.

Na PGA Tour to uz tak dobre rozhodnutia neboli. Na Rickieho som pozeral, jeho 6. a 16.miesto z dvoch ucasti v minulych dvoch rokoch na tomto turnaji hovorili jasne, rovnako ako 10.miesto z minuleho tyzdna. Ale ten kurz 51,0 na niekoho ako Rickie mi proste prislo ako vysmech, takze som ho hodil cez palubu. Furyk a Mickelson, cutom presli, ale to je tak vsetko. Sice obaja hrali vyrovnane kola, ale vyrovnane kola len okolo paru, co bolo naozaj malo. Chybalo tomu jedno super kolo, bezchybne kolo, to sa nepodarilo ani jednomu za cele 4dni. Phila som sledoval, prve kolo, hral dobre, trafil vodu, dovrtal jednu jamku a zahral na nej triple bogey, vo vysledku -1 bolo prave to, kde stratil kontakt. Druhy den to uz mal tazke, poobednajsie flighty mali nevyhodu oproti tym rannym (prvy den to bolo jedno, kedy kto startoval), takze bol napokon raz za prejdeny cut. V sosobtu sa s s Westwoodom pohli smerom vpred (obaja kolo za -4, chcelo to nieco lepsie, Mickelson sa znova nevyvaroval zopar hlupym stratam). Westwood napokon utok dokonal v poslednom kole, Mickelson zial zacat hrat az od 6.jamky, kde uz bol +3 za kolo, pocas kola to vytiahol az na -2 za kolo, aby na 18.jamke znova zahral trojputt rovnako ako den predtym a skoncil okolo 25.miesta.

Tento tyzden, znova zaujimavy. Na EPGA Tour sanca pre niekoho ziskat kartu - klasicky dvojurovnovy turnaj deleny medzi EPGA Tour a Challenge Tour. Turnaj je bez spickovych hracov, dokonca aj bez hracov dlhodobych ucastnikov PGA Tour - ti tu nemaju pristup. Je to sanca pre novych hracov, co prisli z Challenge Tour tento rok, co presli cez Q-School, prip. pre hracov, co maju len ciastocnu kartu (119-150.miesto na moneyliste za minuly rok). Je to sanca teda prerazit vo velkom golfe, ale znova nastartovat svoju pomaly upadajucu karieru. Rozhodne turnaj, kde moze vyhrat takmer kazdy a to ma podnecuje hrat hlavne dobre kurzy, hladat len a len masivne value.. Som zabudol povedat, kde sa hra. Dejiskom je uz tradicna destinacia, ostrov Madeira. Minuly tri roky sa hralo na inom ihrisku, tento rok sa turnaj vracia tam, kde sa hralo 13 sezon predtym, cize course form bude len v oblasti poradnej, aj to len u starsich hracov. Ihrisko je kratke, zato rozhodne nie lahke. Su tam jamky, kde sa daju stratit 2-3rany, inak je ihrisko naklonene skorovaniu. Je to logicke, par 72 s dlzkou len nieco cez 6800yardov, co je len nieco cez 6km, to nemoze byt velky problem. Problemy ale pridava castokrat vietor, vsak je to ostrov, vsade okolo Atlantik, kazda nepresnost trestana. Chyby sa rozhodne daju negovat, 7 parov 4 je pod 400yardov, jeden len tesne nad touto hranicou, vsetko jamky, ktore su po drive v dosahu nanajvys 100metrov. Budeme hladat teda obdobnych hracov ako minuly tyzden, ktori su presni, nerobia moc chyb a rozumeju si s putterom. V minulosti sa ukazalo, ze aj dlhi hraci maju sancu - super kratke jamky s parom 4 su vyzvou, aby sa na ne utocilo mozno aj prvou ranou z T-cka pre jednoduche birdie, znova to chce aj presnost, inak to moze skoncit katastrofou. Nejaky masivny vietor nie je hlaseny, zatial, takze mali by sme vidiet dostatok skorovania.

Na PGA Tour neoficialny 5.Major sezony, The Players. Po minulom tyzdni teda dalsi turnaj, kde sa stretne smotanka golfu, ucast bude samozrejme este o trochu lepsia. Turnaj z kategorie, presnost nadovsetko (staci spomenut len ostrovny green na pare cislo 17, ktory obkolesuje logicky zo vsetkych stran len voda). Veterno bude pocas vsetkych 4dni, nie nejako extremne, ale ked k tomu pridame charakter a narocnost ihriska, o tom, ze si vitaz svoj trimf zasluzi nemusime pochybovat. Minule roky boli vitazi skor prekvapivi, resp. boli to velke vitazstva hracov, ktori cakali na svoj velky triumf na PGA Tour a prave na Players sa ho dockali (Stenson, Clark, Choi. Vsetci pritom mali z minulosit, pred svojim vitazstvom nejaky dobry vysledok z tohto turnaja - co hovori o tom, ze nejake prekvapive vitazstvo niekoho, kto tu startuje prvykrat tu moc nehrozi. Keby mal by vitaz podobny, mali by sme sa vyhnut favoritom a pozriet sa prevazne na druhy sled, na hracov, ktori hraju dobre, su presni, dobre puttuju a cakaju na svoje velke vitazstvo - niekto ako Jason Dufner napr., ktory ale nedavno vyhral, takze trba hladat dalej.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.05.2012, 22:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Madeira Islands Open:
(10.5. - 8:30)

A.Haindl to win (51,0 - 0,5/10 - Skybet) E/W T16
(Posledne tri vysledky v Europe - 17., 19. a naposledy tento tyzden 32., samozrejme v plnej europskej konkurencii na klasickych turnajoch EPGA Tour. Vidim v nom potencial, dokaze skorovat, dokaze hrat nizke kola, zial ma v kolach casto urcity problem, nejaku zlu seriu, ktorou si potopi sancu na top vysledok. V slabsom poli mozu aj tieto nedostatky stacit na top vysledok, najma ak vacsina jamiek su birdie jamky. Ked sa vyhne kritickym chybam, bude vysoko, o tom som presvedceny.)

T.Fleetwood to win (67,0 - 0,5/10 - bet365) T51

(Hra na kurz. Biedna konkurencia, talentovany mladik, kurz na urovni, ako keby hral na riadnom turnaji EPGA Tour a nie na turnaji, kde by mal byt pomaly hlavnou hviezdou. Samozrejme, jeho posledne vysledky na turnajoch nie su top, jeho forma teda tiez nie je na vzostupe, ale to sa na podobnych turnajoch casto straca do zabudnutia. Tentokrat strategicky bez E/W, pretoze je to hra na naozaj premrsteny kurz.)

R.Santos to win (81,0 - 0,5/10 - bet365) The Winner

(Vklad je mensi ako na Fleetwooda, taky, aby bola rovnaka vyhra v pripade uspechu. Ricardo je domaci hrac, da sa povedat v sucasnosti najlepsi portugalsky hrac. V tejto sezone uz zaznamenal nejake dobre vysledky na EPGA Tour, v minulosti sa mu sice na domacom turnaji nedarilo, ale to uz bolo naozaj davno a vtedy bol skor talentovanym mladikom nez vyzretym hracom, ktorym teraz naozaj je - onedlho novopeceny tridsiatnik.)

M.Tullo to win (81,0 - 0,5/10 - Skybet) E/W M/C
(Mark Tullo skoncil minuly rok 119. v Moneyliste na EPGA Tour, co bolo prve miesto mimo plnej karty. Bol z toho rozhodne nestastny a smutny, ale zobral na tom aj to pozitivne. Tento rok sa snazi hrat prevazne turnaje Chalenge Tour, aby sa pomocou nich vratil naspat na EPGA Tour. Jeho navrat by sa mohol urychlit, ak by vyhral tento dvojity turnaj. Sam hovori, ze hra lepsie ako minuly rok, hlavne jeho presnost hry je vyborna, co nas tesi vzhladom k charakteru turnaja, puttovanie je este trochu problem, tak snad mu to pojde.)

S.Hutsby to win (126,0 - 0,25/10 - bet365) E/W M/C
(Sam Hutsby skoncil v Q-School minuly rok druhy, je to mlady Anglican a zacina sa uz presadzovat aj na riadnych turnajoch. Minuly vikend v Spanielsku hral naozaj dobry golf. Postupom casu stracal, ale za vysledne 27.miesto si pripisal svoj najvacsi sek na EPGA Tour, bez mala 20tisic eur. Rozhodne pekny kurz vzhladom ku konkurencii, aj ked je tu obava, ze v pripade, ze bude hrat na cele zacne stracat - s touto situaciou sa este nestretol na takomto fore.)


Naposledy upravil UselessToo dne 16.05.2012, 21:15, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.05.2012, 23:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

The Players Championship:
(10.5. - 13:00)

B.Crane to win (67,0 - 0,5/10 - bet365) E/W M/C
(top6 E/W takmer u kazdej SK je rozhodne dobra ponuka pre tento neoficlalny piaty Major. Ben Crane je presne ten typ, co ma course form, ale este tu nevyhral. Tri a dva roky spat 4. a 5. (a teraz pozeram, ze 4roky spat bol na 6.mieste, takze rozhodne kandidat uspechu), minuly rok spravil cut, ale skoncil v druhej polovici pola (v piatej desiatke). Minuly tyzden hral dobry golf, pohyboval sa na spici, zda sa teda, ze oslavy Bubbu Watsona ako vitaza Masters sa definitivne skoncili a vrhol sa plnou vervou na golf. Kurz slusny, hrac z kategorie cakatelov na velke vitazstvo, minuly tyzden vyhral konecne Rickie Fowler - len dovrsil uspesne obdobie kamaratov ( http://www.youtube.com/watch?v=PM2NocuEihw ) - Mahan vyhral uz dva turnaje tento rok, Watson vyhral Masters a Fowler minuly tyzden svoj prvy turnaj na PGA Tour, uz len Crane chyba zo znamej golfovej kapely, aby vyhral tento rok svoj turnaj - a preco nie prave Players, kde ma tak dobre vysledky..)

G.McDowell to win (71,0 - 0,5/10 - bet365) E/W M/C
(GMac tu minuly rok skoro vyhral, resp. viedol po tretom kole. Stvrte kolo uz bolo trapenie a parodia na golf, napokon vo finalovom kole zahral +7 a skoncil len deleny 26. Je tu novy rok, novy turnaj, nova sanca vyhrat Players. GMac ma rozhodne zalusk vyhrat dost skoro nejaky turnaj, jeho vysledky na PGA Tour su tento rok vyborne. Kurz vzhladom k spomenutym veciam rozhodne hratelny, v mojich ociach dokonca vyborny.)

A.Baddeley to win (126,0 - 0,25/10 - Stanjames) E/W

A.Baddeley top10 (13,0 - 0,75/10 - Stanjames) M/C

(Aaron 37., 32., 9., M/C, 6. pri jeho poslednych 5 ucastiach na Players, dost slusne nato o aky turnaj sa jedna. Nema nejaku top sezonu, aj ked uz nejake slusne vysledky zahral. V poslednych turnajoch sa hlada, bojuje sam so sebou, ale za ten kurz by bol hriech ho nezahrat. Vyborny hrac s putterom, dobry do greenu, drive je castokrat problem, ale course form ukazuje, ze sa s nim da bojovat.)

J.Rose to win (46,0 - 0,75/10 - bet365) T51

(Ked uz mam zahrat niekoho z kategorie "kurzovi favoriti" tak to tentokrat bude Justin Rose. Justin ma vybornu sezonu, prakticky bez vykyvov (vsak jeho najhorsi vysledok z 8 klasickych turnajov je delene 33.miesto z kraja sezony na Farmers Insurance Open). Jeho uspech prisiel na turnaju z kategorie WGC, na Cadillac Championship, kde vyhral pred Bubbom Watsonom. Okrem toho ma dalsie tri top10 vysledky, pricom dva tieto vysledky sa zrodili na poslednych dvoch turnajoch, ktore hral - Masters (T8) a Zurich Classic (T10). Jeho course form na TPC Sawgrass nie je nijako vyrazna, hral tu 8krat a nikdy nebol top10, snad 4krat nepresiel cutom, ale treba brat do uvahy, ze este tri roky dozadu bol niekde inde, v tomto case hral hrozny golf a bojoval skor o udrzanie karty na dalsiu sezonu nez o vitazstva v turnajoch, toboz takto prestiznych a skvele obsadenych. Mna zaraza najma kurz, na Masters bol piaty favorit, kurzy boli 23,0, ak sa dobre pamatam, teraz su dvojnasobne. Spolahnut sa na E/W nemozeme, vsak nikdy tu nebol top10, ako som spominal, preto bohato bude stacit tip na vitazstvo, je to skor tip z kategorie value, pocitu a dobrej celosezonnej formy nez zeby tu v minulosti zaznamenaval nejake vyborne vysledky - tj. course form. Jeho hra by tu pritom mala sediet - presny hrac, vyborny v scramblingu a slusny v puttovani - tu bude dolezite, aka forma na greenoch ho tento tyzden postretne.)

C.Stroud top10 (13,0 - 0,75/10 - Stanjames) M/C
(Na vyhru mu neverim, takze to nema zmysel moc ani skusat. Na druhej strane je zaujimave, ake vysledky tu hral posledne dva roky, v tomto kontexte by jeho vyhra nebola urcite z kategorie vylozene prekvapivych. Chris Stroud, hrac, ktory sa dlho na PGA Tour hladal a uspesne si na konci sezony zachranoval v Q-School kartu na dalsiu sezonu, mal minuly rok konecne sezonu, kde prerazil, bezpecne si zachranil kartu a etabloval sa vo svete velkeho golfu. Prvykrat na Players startoval v roku 2010, tato sezona bola prvym krokom k zlepsovaniu - zial, skoncil v Moneyliste na 127.mieste a tak na dalsiu sezonu ziskal len ciastocnu kartu. V roku 2010 z uvodu sezony nepredvadzal prakticky nic, az prislo Players, slavny a obrovsky turnaj a on skoncil na delenom 10.mieste - este pred finale utocil na vitazstvo, to zahral za +2 a trochu sa prepadol. Dalsi rok bol obdobny, s ciastocnou kartou obchadzal hlavne mensie turnaje, pred Players za par slov stoji len vysledok na slabo obsadenom turnaji Mayakoba Classic kde skoncil 4., inak vacsinou neprejdene cuty. Znova, prislo Players, Stroud sa zmenil na zviera, ktore trha svoju korist. Tentokrat zahral posledne kolo vyborne, zo zadu sa dostal na 12.miesto a pripisal si potrebne prostriedky, ktore mu zabezpecili plnu kartu na tuto sezonu. Tato sezona? Jednoducho konecne Chris Stroud naplno predal svoj talent. Bud neprejde cutom alebo spravi vyborny vysledok, o com svedci fakt, ze uz 7krat v tejto sezone bol na turnaji top25, z toho 2krat top10, to v minulych sezonach na uvod nikdy nebolo. Aj preto ma kartu takmer istu na dalsiu sezonu, k istote mu chyba jeden slusny vysledok. Ten dufam znova pride na Players, na turnaji, ktory mu spravil tolko radosti v minulych sezonach. Jeho deviza, ako hraca, je jeho kratka hra. V dlhej hre je rozhodne co zlepsovat, ked sa vyhne hrubym chybam, znova bude utocit na vrchne priecky leaderboardu. Top10 za kurz 13,0 nie je rozhodne nieco, co budem bez zaujmu obchadzat.)

B.Cauley top10 (10,0 - 0,75/10 - bet365) M/C

(Bud je talentovany mladik, to uz vieme - vsak patri k par hracom v historii, ktory sa dostal na PGA Tour priamo z univerzity bez toho aby presiel bud Q-School alebo ziskal kartu na Nationwade Tour. Okrem neho podobnu vec dokazali pred nim len Tiger Woods, Phil Mickelson, Ryan Moore, Justin Leonard a Gary Hallberg, to hovori samo za seba. Jeho sezona je dobra, hra stabilne, aj ked v urcitych chvilach turnaja sa dopusti zbytocnej chyby, hlavne v kratkej hre, nejaky trojputt, spatna kratka prihra do greenu, nepremeneny kratucky putt a pod. Tieto veci ho trochu zrazaju, Dolezitym faktorom je, ze TPC Sawgrass je jeho domovske ihrisko, ktore hral uz nespocetnekrat, narodil sa kusok od neho. Samozrejme, prvy turnaj na Players malokomu vysiel na nejaky top vysledok, ale Bud zasa nie je ledajaky hrac. Sam sa vyjadril, ze TPC Sawgrass sedi jeho hre, pretoze je to ihrisko, ktore si vyzaduje presnu hru z T-cka na green, co je nesporne jeho najsilnejsia stranka v hre.)


Naposledy upravil UselessToo dne 16.05.2012, 21:10, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.05.2012, 10:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na Madeire prebieha druhe kolo, vyvija sa to tam tak, ako sa dalo cakat, cize prve 2kola sa bude masivne skorovat a vytvarat pozicia do vikendu, kde v sobotu pride to prave peklo - silny vietor v spojistosti s charakterom ihriska a s nervozitou malo skusenych hracov, prip. hracov, ktori budu citit sancu na navrat na EPGA Tour (alebo minimalne na priblizenie k navratu - aj top5 vysledok prihra hracom dost penazi, s ktorymi uz mozu zacat pocitat s kartou na dalsi rok). V prvych dvoch kolach sa teda nerozhoduje, bez streamu neplanujem ani ziadne stavky na dvojice, max. si dam nejakeho veterneho hraca po 2.kole zo zadnych pozicii, ale v relativnej blizkosti od uplneho cela.

Players, tam mame za sebou prve kolo, kolo zaujimave a da sa povedat, ze "favoriti" sa skor trapili, nez skorovali. Dnesny obraz je taky, ze ranne flighty by mali mat podstatne lepsie podmienky ako flighty poobedne, chcem to nejako vyuzit a rozmyslam ako. Napady nejake su, tak snad aj realizacia na fairwayach a greenach tomu bude odpovedat.

2.kolo:
(11.5. - 13:15)

R.McIlroy to win (21,0 - 1,5/10 - Betfair) M/C
(To iste, co minuly tyzden. Nezahral super prve kolo, ale nepokazil, zahral Even Par, v zavere trafil vodu na slavnej 17., ale zachranene bogey je pri takomto scenari rozhodne dobrym vysledkom. Na zac. turnaja bol Rory prvym favoritom, kurz na neho bol 10-11. Uz je takmer dvojnasobny, co vzhladom k inym favoritom je rozhodne fajn. Poulter hra poobede a Laird bude mat velky problem zopakovat take kolo ako vcera. To su prvi dvaja, nemali by sa nejako zvlast odtrhnut, skor nieco stratia. Na tych straca 7 ran. Na -6 je samostatne Blake Adams, co nie je ziadna konkurencia, ten pojde ako zvycajne velmi rychlo dole. Kevin Na a Ben Crane su na -5, tu by som bol rad, aby Ben Crane blizko cela zostal (z pochopitelnych pricin Very Happy ), ale zasa, hra poobede, bude to zaberecka. U Kevina plati to iste. A potom uz pocetne pole na -4, to su uz vsak len 4 rany, co je na Players pomerne malo, najma ked fuka a je to malo, ked zostavaju este 3 dalsie kompletne kola. E/W na Roryho, znova nie, ked ma vyhrat vyhra, ked nie, tak bude minimalne blizko cela, mozme istit, ked nato pride spravna chvila, ked tip bude na nic a Rory bude stracat, tak s tym nenarobime nic, tip bude KO, ale to si samozrejme nemyslim, inak by som to nehral. Ako pisem, mnoho favoritov uz na Roryho teraz stracaju, ini zasa maju naskok nanajvys 1-2ran. Zaroven Rory ma pred sebou ranne 2.kolo, kde by sa so skore malo dat nieco urobit, naopak ti po obede budu radi za kolo v pare, co bude velka vyhra.)

J.Furyk to win (101,0 - 0,5/10 - bet365) E/W T25

(Prve kolo, nepremenil ani jeden jediny putt do birdie, jedine birdie vzislo z pozicie mimo green. Zaroven si pripisal len jedine bogey, cize take nemastne-neslane kolo, co je ale na Players urcite velmi cenne kolo - vyhnut sa problemom a minimalizovat straty je zaklad uspesneho turnaja. Samozrejme, Jim potrebuje aj uberat rany, aby mohol vyhrat, ale take kolo, ak bude hrat stabilne, pride. Vyhol sa trojputtom (napr. Graeme McDowell mal myslim 3 trojputty), vyborne sa zachranoval, pretoze mnohokrat bol v pozicii mimo green, scrambling pracoval perfektne. Slusne puttoval dlhsie putty, prip. aj zachrany do parov, ked mal skorovat, tak putt aj kratsi nepremenil. Je na rovnakej pozicii ako McIlroy, tj. Even Par, rozhodne nie zla pozicia, ak dnes hrate skoro rano, v case, ked by fukat moc nemalo.)

C.Stroud vs C.Tringale 1
G.McDowell vs K.Bradley 1
(3,16 - 3/10 - 5Dimes)

(Dnes som sa vylozene zameral na dvojice, kde idu proti sebe hraci z ranneho a poobedneho flightu. Samozrejme, len pokracujem v tom, ze poobede budu podmienky o poznanie tazsie, cize ranni borci uz maju ako keby naskok dajme tomu v priemere 2 ran. Obaja borci na lavo su hraci, ktorych mam aj na turnajove tipy z pred zaciatku turnaja. Vcera poobede im to moc nevyslo, GMac sa trapil v kratkej hre, v tej dlhej bol jednym z najlepsich hracov vobec. Puttovanie bola tragedia, tam nechal vacsinu svojich ran. Keegan Bradley zahral Even Par, bez nejakeho excesu, z vyuzivanim parov 5 k skorovaniu a stracanie ran na paroch 4. V minulych tyzdnoch, ked sa zdvihol trochu vietor, Keegen nebol schopny trafit fairway ci green, dnes by som sa podobnemu scenaru nebranil. Tringale, tam je hyper hype v poslednych tyzdnoch, 3krat za sebou top10, minuly tyzden uz to opadlo a pri jeho hre by to malo opadnut aj tu. Stroud to tu ma rad a dnes by sa mal posunut vyssie, tj. spravit cut.)

S.Stricker vs H.Mahan 1
F.Jacobson vs B.Gay 1
(3,042 - 2/10 - 5Dimes)

(To iste, Stricker ide rano, vcera kolo pokazil, najma par ran mu ho pokazilo a absencia skorovania, ktorym by zopar chyb dokazal odmazat. Mahan ide poobede s Tigerom a Rickiem, vcera +2, aj v dobrych podmienkach vcerajska rany stracal, podobne ako Tiger. Freddie je labil, ale podmienkovu vyhodu by proti dalsiemu nie prave vyrovnanemu hracovi mal zazitkovat. Obaja su kratki presni hraci, obaja vcera mali zhodne kolo za -1.)


Naposledy upravil UselessToo dne 16.05.2012, 21:08, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.05.2012, 11:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po dvoch skvelych tyzdnoch (v oboch trafeny vitaz, nejake E/W za Place v oboch tyzdnoch..) to vyzera na horsi tyzden. Na PGA Tour mam v hre pred vikendom len Furyka s Roseom, aj ti su relativne daleko od uplneho cela, aj ked Furykovi verim nadalej. Vcera to bol hnus, Crane z uplneho cela napokon nepresiel o ranu ani cut, cim sa len pretavili moje obavy do krutej reality. V dvojickach, vsetci 4, ktori hrali rano, zahrali pod svoju uroven, prip. naprosto tragicky (labil Jacobson). Naopak, Tringale po obede, premenil kazdy putt nad 3metre a do 6metrov, mal trafit vodu na 17., ale zachranil ho chodnik za greenom, ktorym sa hraci dostavaju na tento ostrovny green (stastie ako blazon).

3.kolo:
(12.5. - 14:35)

J.Furyk vs J.Vegas 1
M.Laird vs C.Wi 1
(3,14 - 3/10 - bet365)

(Charlie Wi, tradicne po dvoch kolach vysoko, vyborne 2.kolo, to uz je koloritom mnohych turnajov, kde tento hrac startuje. Tretie kolo? Postupny prepad tohto hraca. Martin Laird este 3 jamky pred koncom kola na -10, jasny lider, na poslednych 3 jamkach prisla 2krat voda a strata dokopy 4 ran. Laird tiez nie je istota, je schopny vsetkeho, o com svedi aj zaver kola, snad nebude pokracovat tam, kde vcera skoncil. Johnny Vegas tak vysoko, to je pre mna sok. Tato sezona ma velmi daleko od jeho premierovej na PGA Tour v minulom roku. Trapi sa aj na turnajoch, ktore by mu mali sediet. O to viac prekvapuje jeho pozicia tu, on je vylozene nepresny hrac z T-cka, hrac zvlastnych ran a mnohych fatalnych chyb a to aj ked sa mu dari, sa to za kolo raz minimalne vyskytne.)

R.Moore vs J.Huh 1
K.Na vs C.Wi 1
(-0,5)M.Kuchar vs H.English 1
(5,451 - 1,5/10 - 5Dimes)

(Dvaja mladici a labilny Wi hrali vcera vyborne kola, na druhej strane su uz skusenejsi borci, hlavne hraci, ktori hraju velmi dobre vo vetre, ktori by dnes mal znova zosilniet. Ryan Moore nie je moj najoblubenejsi hrac, ale treba povedat, ze v poslednych turnajoch hral vyrovnany a kvalitny golf. Kevin Na a Matt Kuchar su majstri zachran a presnej hry, ziadni velki scoreri, takze zhorsene podmienky by ich hre mali vyhovovat.)

I.Poulter vs R.Fowler 1
P.Perez vs C.Tringale 1
(5,063 - 1,5/10 - 5Dimes)

(Odplata za vcerajsok, alebo mozeme povedat, ze jasna inspiracia pre den dnesny. Tym myslim Tringalea, hraca, ktory ked ma hrat, nehra nic, ked nema hrat, premeni takmer kazdy putt, stastie sa ho drzi neuveritelne atd. Vcera naputtoval cez 130 stop na prememenenych puttoch, co je naozaj extremne cislo. Plus premenil jeden chip-in, takze keby sme aj toto brali do tohto cisla, dostaneme sa nad 150 stop (tj. nejakych 45metrov). Pat Perez, dobry hrac, nato, ze je na neho 2,25 rozhodne fajn, pokracuje zrejme hype na Tringalea z poslednych tyzdnov. To iste Rickie Fowler, na Poultera 2,25? Ano, vcera mu kolo nevyslo, ale o to viac sa mi to paci. Rickie Fowler naopak, zahral -4, co je o 8 ran lepsie kolo ako Poultera vcera. Ale prve kolo bolo zasa presny opak, to Ian viedol cely turnaj, zahral skvele kolo za -7. Ihrisko mu rozhodne sedi, nie je to dovod ho nejako podcenovat.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.05.2012, 9:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3krat jedna chyba v akovkach. Furyk ma vytrestal za maly kurz, nechapem ako moze Vegas tak vysoko, stale to moj mozog nemoze vstrebat. Rickie hral perfektne, padol mu tam kazdy putt z nejakej realnej vzdialenosti na zachranu paru/na birdie. A Ryan Moore, radsej nebudem nic pisat o charakteristike hraca, labil to dokazal na 17., trafil vodu ako len treti hrac v danom dni (co len poukazuje na jeho labilitu), samozrejme, tym odpalil moju 3-akovku. Ked sa dari, tak sa dari, nedari sa tento golfovy tyzden na PGA Tour takmer nic.

Inak, moj nazor na finalove kolo je taky, ze posledny flight to neustoji. Kuchar, ktory nikdy nic nevyhral, je to klasicky stabilny hrac, ktory ked je v cele sa rozklepe. Kevin Na? Zatial sa vyhol chybam, hra dobre, ale pomaly - co nie je novinka, ale uz vcera bol na jeho hyperpomaly pristup niekolkokrat upozornovany. Za nimi Fowler, ten vcera hral super kolo, pochybujem, ze je schopny nieco take opakovat. Realne teda vyzera utok Curtis a Zacha Johnsona za -7 (kurzy okolo 20), Van Pelta na -5 (kurzy cez 100..), prip. balik hracov na -4 ma nejaku sancu (Kaymer, Mickelson, Poulter, Scott...). Budem pozerat a podla toho budem reagovat, ak sa potvrdi predpoklad lability/zhorsenej hry prveho flightu, zaroven kto sa ukaze z tych hracov vzadu v najlepsej pohode v dany finalovy den.

NA EPGA Tour, dnes znova silny vietore, bude to prava skuska pre slabsie pole a vitaz si svoj triumf zasluzi. Carlos Del Moral vcera poodskocil, zahral neuveritelne kolo za -9, zahral neuveritelne malo puttov, cislom len 20!! 7krat bol netrafil green v regulacii a vzdy sa zachranil, dokonca dvakrat z tejto pozicie zahral birdie. Jednoducho vynimocne neopakovatelne kolo a s tazkymi podmienkami tazko udrzatelne vedenie, aj ked ma naskok 3ran na druheho a 4ran na dalsiu smecku hracov. Zopar hracov mam v hre, domaci Ricardo Santos je prave na -13, 4 rany od cela. Haindl a Fleetwood su na -8. Sancu v tazkych podmienkach ma este mnoho hracov.

4.kolo:
(13.5. - 14:35)

Z.Johnson vs J.Vegas 1
A.Scott vs K.Stadler 1
B.Van Pelt vs B.Adams 1
(4,142 - 2/10 - 5Dimes)

(Proti Vegasovi, to je nieco ako vcera proti Tringaleovi (ten vcera pre zaujimavost +5). Vcera dokonca kolo za -4, takze o dovod viacej, celkovo zatial na 6.mieste, nepochopitelne umiestnenie. Adam Scott mal nedobre kolo a nedobry zaver, stale je to ale dobry hrac a hlavne hrac, ktory zvycajne utoci zo zadu vo finalovom kole. Dokonca ma podla mna este urcitu sancu aj vyhrat, keby sa mu dnes podarilo takmer vsetko. Bo Van Pelt, hrac ktory podobne, utoci az prilis neskoro, viz. na Masters jeho poslednej super kolo a toto v sezone spravil 3-4krat. Staci to na top10, ale nie na nejake lepsie umiestnenie. Blake Adams, uz vcera s tym znacne bojoval, drzi sa zubami nechtami ako tak v cele, ale je to boj.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.05.2012, 20:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na Madeire malo sancu, ako som pisal viacero hracov v poslednom kole, ale moja posledna nadej v tomto tyzdni na vitazstvo v turnaji a predlzenie serie (co tyzden, to vitaz na jednej z tur) bola v Ricardovi Santosovi a ten to dokazal. Skoda len, ze som to nemohol sledovat, co som cital, tak premienal skvele dlhe putty, zahral, ako som povedal, zivotne kolo a co bolo pre neho este lepsie, vyhral doma, to vitazstvo chuti dvakrat tak dobre. Ricardovi gratulujem a musim pogratulovat aj sebe k stastnej ruke pri vybere. Priebeh bol prakticky totozny ako minuly tyzden s Francescnom Molinarim, tri velmi kvalitne kola, kde nestratil kontakt, ale nevystavil sa ani tlaku vo finalovom kole, utocil podobne ako Francesco zo zadu, ale nie daleko od cela. Priblizil sa, veduci hrac sa dopustil fatalnej chyby, stratil aj dovtedy hlavny konkurent a zrazu zostal jasne sam na cele, posledne tri jamky a trikrat birdie zavrsili triumfalne vitazstvo na domacej pode.

Na PGA Tour aspon vysla nedelna akovka, inak to bol prepadak, vacsina nespravila ani cut, dalsi sa do hry pocas vikendovych kol nedostali - dalsi = len dvaja (Rose a Furyk). Kuchar prekvapil, zvladol to skvele, s tradicnym sirokym usmevom na tvari si uzil zaverecne (vitazne) kolo na Players a zaknihoval svoje dozaista najvacsie vitazstvo v kariere, 4.vitazstvo na PGA Tour.

Tento tyzden? Jamkovka na EPGA Tour pre vybranu 24 hracov a v Amerike Byron Nelson Championship, oblubeny turnaj v Texase, kde sa bude vyberat tazko, ale rozhodne sa nieco najde. Skor budem hladat vacsie kurzy, po vacsom turnaji (Players je pre mna Major) prichadza sanca pre mladikov a nejakych "outsidrov". Vo svetovej jamkovke v spanielskej Andaluzii cakam ako budu presne vyzerat zakladne 3-clenne skupiny, zajtra sa do kazdej prihodia nenasadeni hraci, co bude dost podstatne aky hrac bude v akej skupine. Pozeram sa po Colsaertsovi, Cabrero-Bellovi, mozno Hanson, Poulter, Lewis, Quiros... (je to ihrisko zaujimave, podla mna skor pre palicov, ktori hraju dobre do greenu = Colsaerts). Ihrisko ma 5 parov 5 a rovnaky pocet parov 3. Pary 4 su aj extremne dlhe aj extremne kratke, co znova svedci palicom - superkratke dostrelia na green a pri extra dlhych nemaju problem sa dostat druhou ranou na green, co kratsim hracom moze pri protivetre robit problem (samozrejme aj bez neho). Jamkovka je specificka sutaz, je to aj o taktike a psychike, zaroven je to o vyrovnanosti a stasti pri lose, pri forme supera v ten dany den atd...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.05.2012, 22:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Volvo World Matchplay Championship:
(17.5. - 9:00)

PAVUK: http://www.europeantour.com/mm/document/tournament/tournaments/16/02/07/160207_pdf_english.pdf

N.Colsaerts to win (15,0 - 1,5/10 - bet365) E/W The Winner
(Jamkovky su speficicke, len co je pravda a pole je zradne - nechce sa mi napisat kvalitne, ale zradne, su tam skor hraci, ktori dokazu jeden den zahrat skvele a druhy den naprosty odpad, co vsak toho, koho v ten dobry den vyradia moc neutesi. Ked mam ale vybrat moj pick tyzdna v jamkovke, bude to jeden z mojich oblubenych hracov na EPGA Tour, Nicolas Colsaerts. Mal nejaku teplotu 2 tyzdne spat v Spanielsku, tento turnaj je v Spanielsku tiez, takze nikam nemusel cestovat (na Players nehral, co je fajn). Mohol sa dat do poriadku a dobre potrenovat pred svojou velkou sancou, ktorou tato jamkovka nesporne je. Minuly rok sa zucastnil tejto udalosti prvykrat, zhodou okolnosti sa prvykrat hrala jamkovka v spanielske Andaluzii nedaleko Malagy. Minuly rok Nicolas skoncil v semifinale, az na 19.jamke (cize na prvej rozstrelovej jamke), kde prehral s buducim vitazom Ianom Poulterom. Ihrisko mu sedi ako malokomu, relativne dlhe, mnoho dlhych parov 5, kratke pary 4 s moznostou zahrat aj eagle po dobrej rane z T-cka, skvely hrac do greenu a extra dlhy, pomerne vyrovnany hrac a zaroven birdie masina, klasicky scorer. Oproti minulemu roku svoje vykony este vylepsil, svoje vykony hlavne stabilizoval, hra pravidelne o vitazstva, top10 umiestnenia v turnajoch od zaciatku roka. Pohlad na skupinu a jeho pavuka pri uspesnom postupe. Skupinu ma s dvomi Juhoafricanmi, obaja hrali Players, takze je tu presun z Floridy do Spanielska, nie je to nejaky extremny presun, nejakych 6hodin v casovych pasmach, ale je to nieco. Goosen je z formy dlhodobo, Schwartzel je neprijemny hrac, ale tiez nepreziva idealne obdobie. V pripadnom osemfinale ho caka niekto z trojice Rock/Rose/Clarke, vsetko neprijemni superi z britskych ostrovov, rozhodne ale z kategorie zdolatelnych, Clarke je z formy, Rose nehral moc dobre na Players a znova presun a Rock, dobry zolik, ale prilis nestabilny. V 1/4finale teoreticky uz moze narazit napr. znovu na Poultera, snad sa tak nestane, aj ked je to mozne. Viac to riesit nemusim.)

R.Cabrera-Bello to win (41,0 - 0,5/10 - bet365) E/W T3

(Druhy pick som tiez jasne naznacil. Tentokrat je to prakticky z druhej casti pavuka, ked to takto berieme, aj ked skupiny to mozno trochu zakryvaju. Do semifinale nemoze narazit na nikoho z hracov, ktorych som spominal vo vlakne z Colseartsom. Celkovo to vyzera, ze tato cast je lahsia, o nieco. Je v skupine s Martinom Kaymerom a Richardom Finchom, cize s prvym favoritom (kurzovym a zaroven hracom, ktory je najvyssie vo svetovom rankingu), tj. Martin Kaymer a naopak s najvacsim outsidrom, tj. Richard Finch. Postupit by teda mal, v osemfinale ho caka niekto z trojice (ak postupi zo skupiny) McDowell, Kruger, Karlsson. GMac je tazky super, Karlsson povodne nemal ani startovat na tejto jamkovke, je nahradnikom zraneneho Caseyho, Kruger je v poslednom case nevyrazny, labilny a naladovy. GMaca som hral na Players a v prvom kole bola problemom a to velkym, kratka hra, v druhom kole naopak ta dlha, logicky z toho vznikol neprejdeny cutt. Cabrera-Bello je domaci spanielsky hrac, jeden z troch domacich nadeji. Je to dlhy hrac, vyborny v zasahovi greenov, obdobny typ ako Nicolas. Tento rok ma vybornu vykonnost, pomerne vyrovnanu, je to scorer. Je to hra na value, kurz 41,0 vzhladom k popisanemu je naozaj vyborna ponuka.)

I.Poulter to win (11,0 - 2/10 - Betfred) T9
(Treti pick bude napokon obhajca triumfu. Jednoducho jeho forma je naozaj dobra, sice nic tento rok nevyhral, ale zahral par turnajov, kde formu ukazal. Ta forma ukazuje, ze v jamkovke bude silny, tam je silny, aj ked nema top formu, jednoducho je to specialista pri hre na jamky. Je silny psychicky, dokaze sa vyrovnat s dlzkou jamiek, aj ked nie je vylozene dlhy hrac, na skvelu kratku hru, co je pri jamkovej hre kluc k uspechu, hlavne v klucovych poslednych jamkach za vyrovnaneho stavu. Je to taky isty pick k dvom mojich oblubenym. Hral som Poultera na China Open len v o malo lepsom kurze proti cca 150 dalsim golfistom, tu je "len" proti 23, jamkovka je jeho laska a nevidim ziaden dovod, preco by nemohol vyhrat.)

Paci sa mi aj Hanson, zial kurz 13,0 mi pride ako maly. Zaroven nie som prilis fanusik mnohych tipov na hracov, ktory len tyzden predtym hrali velky turnaj v Amerike. Lewis je v nevhodnej skupine (Poulter a Senden, to je naozaj drsna spolocnost) a Quiros, tam mam zrejme ocakavanu obavu z jeho nevyrovnanosti - zaroven bude hrat s Garciom v skupine, nieco mi tam smrdi, ak to mam takto zaobalit..

E/W tentokrat pre semifinalistov, cize top4


Naposledy upravil UselessToo dne 24.05.2012, 11:34, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.05.2012, 23:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

HP Byron Nelson Championship:
(17.5. - 14:00)

J.Day to win (21,0 - 1/10 - bet365) T9
(Z favoritov je to tazke. Ked sa pozrieme na kurzy u hracov, su pomerne nizke, napr. Blake Adams pod 100,0, mnoho hracov bez vyhry na PGA Tour pod 50,0, dovodom su vacsinou vykony na Players, resp. nie tak nabite pole. Jason Day za 21,0 mi pride ako fair. Jason Day odstupil z Masters v druhom hracom dni pre problemy s lavym clenkom. Prve odhady lekarov boli, ze bude out cca 6tyzdnov. Vratil sa uz po mesiaci (cize skor nez boli odhady) na Wells Fargo, kde zaknihoval svoj najlepsi vysledok v sezone, delene 9.miesto, prve top10 umiestnenie sezony. Hral 4 vyrovnane kola, najhorsim kolom bolo 70ran, tj. -2, celkovo -9 za turnaj. Na Players o tyzden neskor nepresiel o ranu cutom, z coho nemozeme dedukovat takmer nic, nebol to prepadak a nebol to uspech, keby presiel napr. cutom (jedna rana je v golfe prakticky nic) mohol by skoncit vo vysledku aj top20, mozno aj top10, to uz sa nikdy nedozvieme. Zaujimavostou je, ze vitazi HP Byron Nelson v minulosti pred tymto turnajom mali len sporadicky nejaky top vysledok, skor pred ich vitazstvom prisiel neprejdeny cut, prip. vylozene slaby vysledok niekde na konci hracov, ktori cutom presli. Samozrejme, moze zato aj fakt, ze mnohi vitazi tohto turnaja hrali pred turnajom Byrona Nelsona Masters alebo Players, cize skvele obsadene turnaje, kde neprejdeny cut nemusi hned inklinovat k tomu, ze hrac nema formu, prip. hra vylozene zle. Jason Day vyhral tento turnaj pred 2 rokmi pri svojej premierovej ucasti, minuly rok bol samostatne 5., o vitazstvo bojoval dlhu dobu. To nam jasne hovori, ze tu hra dobra a rad a zaroven ma len tie najkrajsie spomienky na tento turnaj - prve vitazstvo na PGA Tour pre tohto mladika, ktory sa vtedy jednoznacne odpichol do sveta velkeho golfu, co dokumentoval minuly rok, kde na Majoroch zohraval len tu najvyssiu ulohu - dvakrat druhy - na Masters a US Open.)

J.Vegas to win (81,0 - 0,5/10 - Betfred) E/W T69
(Docela vtipny bet, nemam pravdu? Minuly tyzden som sa tu cudoval, kde to ten Johnny Vegas v tom leaderboarde je, ked som ale videl jeho hru, musel som uznat, ze hra naozaj perfektny golf. Vyzera to, ze narozdiel od jeho premierovej sezony na PGA Tour pride jeho obroda nie na uplnom zaciatku, ale az niekde v strede roka. Kartu ma istu, vsak minuly rok hned na uvod zaskocil cely golfovy svet svojim vitazstvom, takze v tomto pripae stres zo zlych vysledkov z uvodu sezony nemal. Na Players vyzeral ako uplne iny hrac, hrac, ktory sa nikam prilis netlacil, zaroven bol tradicne dlhy, co on byval a bude vzdy, bol dokonale presny, s putterom to bolo niekedy uzasne, niekedy horsie, vo vysledku to bol ale vynikajuci vykon a zasluzene delene 7.miesto. Tento turnaj by mu mal sediet viacej. Ano, je aj u neho vidiet faktor nizsieho kurzu, ale stale je to pouzitelny kurz a zaroven je to hrac, ktory vie ako chuti vitazstvo na PGA Tour, je talentovany a je to pohodak, stres na neho posobi trochu inak. nez na niektorych nervakov (Stenson, Larrazabal...), skor typ a la Matt Kuchar. Nie moc presny z T-cka, slusny do greenu, s putterom si rozumie, ked ma svoj den, lepsie puttuje z vacsej vzdialenosti ako z kratsej, ale to uz je taky klasicky osud dlhych palicov. Scrambling a kratke prihravky dobre, praca so zelezami vyborna, stacilo vidiet na Players jeho posledne dve prihry na paroch troch s vodnou prekazkou, raz to poslal takmer do jamky, raz to poslal do dvoch metrov k jamke, parada. Nie je to isty pick, ale otazkou je, co je isty pick v golfe? Zrejme taky neexistuje. Poveziem sa s jeho dobrou formou z Players, on je hracom, ktoremu ked sa dari, tak hra par turnajov za sebou naozaj dobre a s vybornymi vysledkami (vsak aj minuly rok bol treti na Farmers, tyzden po vitazstve na Humana Challenge). Minuly rok tento turnaj nehral, ale rozhodne mu bude viacej sediet ako Players, tam skoncil siedmy, kde skonci v Texase je otazkou, ale ocakavam, ze predvedie dobru show.)

A.Atwal top10 (15,0 - 0,75/10 - Stanjames) T56
(Arjun Atwal, indicky byvaly sparingpartner Tigera Woodsa pri treningu, spravil dva cuty z 11 startov, myslim, tento rok samozrejme. Preco "takeho zobraka" hram? Za prve, podal nedavno, v turnaji pred Players konecne dobry vykon, skoncil deleny 21. na dobre obsadenom turnaji, kde triumfoval Rickie Fowler, zahral tri vyrovnane kola a pokazil jedine, to tretie. Tento turnaj hral trikrat, prvykrat este davno, vtedy nepresiel cutom, dalsie dve ucasti boli daleko uspesnejsie. Roky posledne, 2010 a 2011, 7. a 8.miesto, poukazuje nato, ze tento turnaj mu jednoducho sedi. Nie je to ziadna istota, viz. jeho prechadzanie cutmi a to je jeho klasicky znak, ale kurz 15,0 na top10 je jednoducho prilis dobry vzhladom k jeho dvom top10 vysledkom z poslednych dvoch rocnikov a k dobremu predstaveniu pred dvomi tyzdnami, ktore dava nadej, ze ten golf predsa len hrat uplne nezabudol - uz to tak zacinalo vyzerat.)

Vcera uz nebola chut dokoncit turnaj Byrona Nelsona, dnes svoj zoznam hracov, ktorym verim a vkladam do nich svoje nadeje a financne prostriedky dokoncim a zaroven dovysvetlim dovody u hracov, ktorych som sem hodil uz vcera...

M.Anderson top10 (23,0 - 0,75/10 - Paddypower) M/C
(Ako som pisal, to pole mi nepride az tak nabite, samozrejme je kvalitne, o tom ziadna, ale je tu priestor aj pre novacikov, vsak minule dva rocniky vyhrali hraci, ktori tu hrali prvykrat. Aj Mark Anderson tu zazije priemieru. U Marka stale vidim potencial, uvidime, kedy ma to prestane bavit na neho davat, zatial kym su na neho taketo kurzy (na vyhru 251,0 a na top10 23,0), nie je dovod, aby som prestal. Problemom je zatial hrat dobre viac kol ako prve a posledne - uvod bez stresu a utok zo zadnych pozic, to su zatial jeho dva zbrane. Pritom klucove kola v golfe su 2. a 3., ak chce niekto vyhravat turnaje. V prvom sa o vitazovi ani zdaleka nerozhoduje a v poslednom sa uz do bojov o vitazstvo zapoji len uzka vyprofilovana skupina ludi, tam sa toho stihnut uz moc neda - samozrejme, posledne kolo je napor na psychiku a velmi lahko sa da uplne pokazit, ale z uplneho zadu sa turnaj vyhrat jednoducho neda. Na vitazstvo hram za drobne, to sa neda ani unitmi vycislit, top10 hram uz za viac, stale dufam, ze mi moju doveru Mark raz splati. Po prvom neprejdenom cute v sezone prislo 8 prejdenych cutom, uz tu je vidiet zakladnu vyrovnanost a kvalitu hraca. Ako som niekolkokrat spominal, tento hrac mal castokrat smolu na podmienky - ako novacik hra vacsinou na zaver rannej/poobednej skupiny flightov a to zo sebou prinasalo zle podmienky bud v prvom alebo v druhom kole. Vzdy to ako tak zvladol, ale vzdy ho to aj poskodilo. Je pomerne dlhy, je pomerne presny do greenu, aj ked z T-cka to nie je ono, na pomerne dlheho hraca sa mi paci aj v kratkej hre, aj ked ani tu to nie je konstantne dobre.)

J.Overton to win (41,0 - 0,75/10 - bet365) E/W M/C
(Je zahadou, ze tento hrac nikdy nic nevyhral. Problemom bude, ze mu chyba nieco ako "instinkt lovca", v klucovych chvilach nezahra nieco, co by mu to vitazstvo prihralo, nejake zazracne birdie po siahodlhom putte, nejaky stastny chip-in, skvelu prihru prakticky az k jamke atd. Hra solidne, relativne dlhy, velmi presny vzhladom k dlzke uderov, velmi slusny puttujuci hrac s dobrym scramblingom, jeho hre nechyba nic, aj ked jej chyba nieco vylozene top. 41,0 na takeho hraca, nie je to ziaden terno, to je fakt, ale ked sa pozrieme na jeho posledne dva vysledky tu na tomto turnaji, mozno trochu zmenime nazor, aj ked ten dojem z nizkeho kurzu tu bude zrejme vzdy. V poslednych dvoch sezonach totiz na tomto turnaji bol druhy a osmy, co je na hraca bez vitazstva naozaj skvela bilancia. Je to cakatel a podla mna sa coskoro docka vyhry, otazkou je kedy. Je to obdobny tip ako na Jasona Dufnera, aj ten pred jeho oblubenym turnajom bol stale bez vyhry, vyhra prisla, aj ked to bol velky boj. V tejto sezone uz ma 4. a 5.miesto a dalsie tri vysledky do top20, iba ukazuje na fakt, ze hra dobre a vyhru stale a stale ostreluje. Vyhrali Dufner, Fowler, cize hraci bez vitazstva, ktori si vitazstvo vylozene pytali. Vyhral velky turnaj Kuchar, plati nieco velmi podobne. Zeby prisiel na radu Jeff Overton? Uvidime..)


Naposledy upravil UselessToo dne 24.05.2012, 11:37, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.05.2012, 10:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.kolo:
(18.5. - 14:30)

J.Rollins to win (126,0 - 0,25/10 - bet365) E/W T24
R.Garrigus to win (151,0 - 0,25/10 - bet365) E/W T9

(Dvojicky ani nepozeram, dovodom je, ze na tychto dvojiciach na druhe kolo som vylozene najstratovejsi, resp. z nich mam najhorsi pocit. Nie je to nic prekvapive, znova by som hladal nejake dvojicky rano vs poobede a znova by ma borci z rana vypiekli.. Takze radsej dam vacsie kurzy z ohladom na 4.kola... John Rollins ani Robert Garrigus vcera nehrali nic svetoborne, na druhej strane, obaja zahrali +1 (co nie je zle) a hlavne, hraju dnes rano, co im dava aku taku vyhodu pred minimalne polovicou z ich konkurentov. Znova, rano fuka menej, poobede bude fukat viacej, tazko povedat aku to bude mat vahu na vysledky (tych, co hraju hlavne poobede) a ako vyuziju tito dvaja rano lepsie podmienky. Ja dufam, ze dvaja moji ranni borci vyuziju lepsie podmienky naplno. Robert Garrigus mal jednoducho zly den z pohladu puttovania. Nie je to nejaka extra puttovacia masina, to nie, ale priemer 2,0 (cize vzdy potreboval 2 putty, ked sa ocitol na greene) je naozaj tragicky. Naopak, jeho hra z pohladu zasahovania greenov bola znamenita, zasiahol 15 z 18, co je kvalitne cislo. John Rollins zacal kolo dobre, prva deviatka za -3, zial ta druha bola opacna, ziadne birdie a naopak 4 bogey a +1 za kolo bolo na svete. Tam nastal rozpad hlavne kratkej hry, nebol presny z fairwaye do greenu, takze sa musel skoro na kazdej jamke zachranovat a skoro na ziadnej sa nezachranil, bud bol problem v scramblingu, alebo v zachrannom kratkom putte. Obaja teda maju co zlepsovat, najma z pohladu puttovania.)

Co sa tyka uplneho cela leaderboardu, je tam Ryan Palmer na -6, za nim Alex Cejka a Marc Leishman na -5 a potom mnohi hraci na -4 a -3. Moji hraci, Jhonnatan Vegas dlho viedol pole v rannych flightoch, napokon kolo dohral na -3, cize fajn, pritom trafil aj vodu a poslal svoj drive niekde daleko do lesa na jednej z jamiek (par 5 na druhej deviatke). Dnes hra ale poobede, cize budem rad, ak sa udrzi cela. Jason Day hral skvele kolo az do 17.jamky. Na poslednych dvoch jamkach spachal bogey a double bogey a z krasnych -5 sa prepadol na -2. Dnes hra rano, snad zabudne na zaver kola a znova sa priblizi uplnemu celu. Overton Even Par, hra poobede, tipy na top10 su zatial za hranicou cutu.


Naposledy upravil UselessToo dne 24.05.2012, 11:38, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.05.2012, 9:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V jamkovke mi sice vsetci postupili zo skupin, ale zial tak, ze su vsetci v jednej polovici pavuka (ano, zle som sa pozeral, resp. nechcel som si uvedomit, ze v tomto systeme sa moze hrac ocitnut s kymkolvek a kdekolvek v pavuku po skupinach). To je najhorsia mozna situacia, ktora mohla nastat, uz nie je ani sanca, zeby som mal vo finale oboch borcov, resp. zeby som mal vsetkych vo 1/4finale. Preto som si dal z opacnej strany pavuka GMaca, pre mna najstabilnejsieho hraca z hracov, ktori su v jasne lahsej hornej casti.

PGA Tour a turnaj v texaskom Irvingu, druhe kolo prinieslo dobre kolo od Jasona Daya (je na -4, dalsie kolo, bojovne, za -2), zle zavery kol od Vegasa s Overtonom (Overton neuveritelne triple bogey na poslednej jamke cislo 18, keby zahral "len" double bogey, hra aj cez vikend, putt z 80cm ho asi bude este chvilu matat. Vegas predviedol komediu pre zmenu na 17.jamke, nepresny drive, aj ked nic tragicke, v pohode sa dal zachranit par a on zahra double bogey, na poslednej jamke bogey a z -3 sa prepadol az na +1. Atwal cutom presiel (+1), rovnako ako Garrigus (+1) a Rollins splnil podmienky tym, ze sa priblizil celu (vcera -3 a celkovo na -2). Pole je vyrovnane, Jason Dufner (ziadne prekvapenie tento rok, ze vedie po druhom kole, snad uz po 4krat sa mu to podarilo..) na -7, dalsia smecka hracov na -6.. Nikto sa teda nejako neodtrhol, je to vsetko v kope. Niektori prominentni hraci uz skoncili, viz. Overton, ale hlavne Oosthuizen, Scott, Wagner, Pettersson, Yang ci Sabattini. Dnes budu najtazsie podmienky pocas celeho turnaja, vietor nad 30km/h (az k 50km/h miestami), takze Moving Day si zrejme zastane svojho mena. Idem sa poobzerat po nejakych dvojiciach..

3.kolo:
(19.5. - 16:35)

A.Gonzales vs S.Bertsch 1
E.Els vs B.Davis 1
(3,299 - 2,5/10 - 5Dimes)

(Dnes som vybral napokon jeden double. Els proti Davisovi, dovody su zrejme. Vcera Davis najlepsie kolo dna, ako jediny hrac zahral kolo za -5, predtym naopak zahral 73 v prvom dni, cize za +3. Naopak Els zahral dve kola okolo paru (Even Par, resp. vcera -1). Obaja hraci maju v poslednych tyzdnoch formu, niekolko top10 vysledkov, Elsovi vitazstvo nedavno uniklo doslova medzi prsty. Druha dvojicka, Andres Gonzales nie je clenom PGA Tour, je clenom nizsej Tour, Nationwade. Tam sa mu tento rok velmi dari a tak dostal pozvanku od organizatorov aj na tento turnaj. V prvom kole vybornych -4, vcera sice trochu upadok za +2, ale stale je v hre o skvely vysledok. Shane Bertsch, pre mna odpadny hrac PGA Tour. Urcite nema plnu kartu (teraz som to pozrel, minuly rok v Moneyliste 168., cize nema ani ciastocnu kartu a kartu neziskal ani v Q-School, skoncil 38., takze sa dostava do turnajov bez cez kvalifikacie, alebo na pozvanky, alebo tam, kde je jednoducho slaba konkurencia, prip. slaby zaujem hracov, ktorych prava su vyssie), tento rok hral len 4 turnaje na PGA Tour, 3krat nepresiel cutom a 1krat bol v poli porazenych (T61). Hral tiez 3 turnaje Nationwade Tour, ani jedno top25 umiestnenie. Prve 2 kola, obe v pare. Pre mna je lepsi hrac s lepsou formou objav tejto sezony Nationwade Tour, Andres Gonzales.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.05.2012, 9:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jamkovka, Cabrera-Bello a Colsaerts v semifinale, podla pavuka mali hra proti sebe, ale teraz hraju proti ostatnym dvom semifinalistom. Pre tipera je cely system-nesystem jedna velka komedia (sodoma gomora). Do semifinale sa dostal aj GMac, takze v hre mam troch borcov zo styroch..

Akovka vcera tesne KO, Davis po dobrom okle spatne, to bolo v poriadku Bertsch, prekvapenie dna, bogey free kolo vo vetre, zahral -2 a o ranu porazil Gonzalesa, ktory hral dobre, ale zial (napr. posledna jamka a bogey, mohol byt aspon VOID a teda ciastocna vyhra). Jason Day deleny druhy, ranu za solo lidrom Jasonom Dufnerom. Jason Day pritom zahral trojputt z 2,5metra na poslednej jamke (zahral bogey po 29.jamkach bez tohto precinu). Ci mu to pomoze, pretoze kvoli tomu nepojde v poslednom flighte, sa ukaze dnes. Poziciu ma prakticky idealnu na utok na vitazstvo.

4.kolo:

(20.5. - 17:00)

J.Day vs D.Pride 1
P.Mickelson vs S.Bertsch 1
D.Mathis vs A.Romero 1
(4,5 - 2/10 - bet365)

(Dicky Pride je prilis vysoko, sice tento rok uz dokazal zopar zaujimavych vysledkov zahrat a to z pozicie hraca, ktory ma len ciastocnu kartu, ale predsa len.. Phil proti Bertschovi, je povinnost, aj ked ten kurz je maly, do akovky fajn. David Mathis je kralom poslednych kol, z toho vychadzam aj tentokrat. Ma kvalitnu formu v poslednych tyzdnoch, takze znova ocakavam tradicny utok na top10 zo zadnych pozicii.)

(v tych akovkach je miera stastia este vacsia nez v turnajoch, viz. Shane Bertsch v poslednom kole najhorsie kolo dna za +6 (ten ma vypiekol den predtym, ked zahral -2, takze je tu jasne vidiet, ze napad bol vyborny, zial realizacia sa posunula az o kolo neskor, to sa stava pomerne casto, v nedelnajsej akovke, dvakrat naozaj v pohode, jedenkrat moja chyba, zasa som hral hraca, ktoreho som mal v hre o vitazstvo ako pick zo zaciatku turnaja, snazim sa tomu vyhybat, aby som takych hracov do dvojiciek na kola nehral, ale nie vzdy sa tomu vyhnem uplne - a ked sa tomu nevyhnem, hrac mi to hned vrati.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.05.2012, 12:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na European PGA Tour treti vitaz v rade, po Molinariovom a Santosovom vitazstve prisiel uspech aj do tretice v podobe vyhry Nicolasa Colsaertsa. Moj main tip turnaja znovu uspel, aj ked jeho cesta za vitazstvom v jamkovke bola trnita. Mal na male uz v skupinach. Keby sme to zobrali z pohladu jedneho, bol by pech, keby nepostupil. Stratil totiz jasne vitazstvo v prvom dni proti Schwartzelovi (len remiza, slaba naplast) a rano na druhy den o jednu jamku prehral s Goosenom (zle zacal a stratu uz nedokazal uplne zmazat, aj ked sance tam boli. Jeho sance v tej chvili boli mizerne, musel Goosen zdolat krajan Schwartzela (co sa cakalo, ze sa krajania "dohodnu" na remize, ktora by vyhovovala obom). Dohoda sa nekonala, Goosen bezpecne zdolal mladsieho krajana a tym ho poslal do rozstrelu. Ten zvladol mlady Belgican a postup zo skupiny bol na svete. V osemfinale ho cakal Justin Rose, ktory vo svojej skupine zmasakroval aj Rocka, aj Clarkea. Colsaerts zacal skvele duel, stale viedol a zapas kontroloval do vitazneho konca. Aj so Snedekerom si vedel rady v dalsom zapase a bol teda v hre aj v poslednom finalovom dni. Na moje prekvapenie hral Colsearts s Paulom Lawriem. Paul zacal tento zapas ako z rise snov, vyhral vsetky prve 4 jamky a situacia z pohladu Belgicana vyzerala ako kriticka. Postupne stahoval, aby na 18.jamke vyrovnal a vynutil si nahlu smrt. Rozhodlo sa na 20. dodatocnej jamke a Nicolas sa mohol tesit na velke finale. Tam uz vzladol svoju poziciu vyborne a zasluzene vyhral tento turnaj. Cabrera-Bello skoncil v semifinale, GMac, livebet pred zaciatkom PO faze si zahral finale, kde podlahol o 2 jamky vysokemu Belgicanovi.

Na PGA Tour to tak super nedopadlo, Overton pokazil poslednu jamku druheho kola a po triple bogey sa o jednu ranu nevtisol do cutu (neuveritelne, co tam stvaral). Anderson znova horsie podmienky, nepresiel cutom, takze nic nove. Atwal a Vegas na konci tych, co cutom presli, Vegas hral dobre len necele prve dve kola, od konca druheho kola to bola len parodia na golf. Livebety neboli zle, Rollins okolo 25.miesta, Garrigus top10 (T9). Jason Day dlho prvy favorit na vitazstvo, pokaslal uz poslednu jamku v tretom kole - jasna birdie sanca a on zahra neuveritelny trojputt, v stvrtom kole to bolo nemastne neslane hned od uvodu, ale aspon nestracal, zaver uz bol vylozene tragicky, aj tak skoncil na rovnakej pozicii ako Garrigus (T9).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.05.2012, 15:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

BMW PGA Championship:
(24.5. - 7:00)

P.Lawrie to win (61,0 - 0,75/10 - Betfred) E/W
(Najvacsi podnik EPGA Tour, ked to berieme z pohladu, ze ide o podnik len a len urovne EPGA Tour - najlepsie dotovany, s najlepsim hracskym obsadenim, s velkou tradiciou... Moj top tip tyzdna bude Paul Lawrie. Preco Paul Lawrie? Dovodov bude viac. Nechcem ist hned z kraja turnaja do tych nizkych kurzov, aj ked nepopieram, ze su favoritmi turnaja. Jednoducho nejdem do nich preto, lebo vsetkych nizko kurzovym hracom turnaj sedi. Ci uz Donald alebo Westwood, obaja su to hraci so skvelou hrou tee-to-green (z T-cka az na green, dlha hra). Rory je nebezpecny vzdy a vsade a Justin Rose tiez moc nezaostava v dlhej hre, aj ked v tomto pripade to nie je jeho hlavna deviza. Musel by som hrat teda vsetkych alebo nikoho, neviem sa totiz rozhodnut koho zahrat, resp. nie je dovod niekoho z nich vypichnut a zahrat prave jeho. A ked uz by som chcel hrat niekoho s nizkym kurzom, musel by som byt presvedceny, ze ma v niecom jasne navrch oproti zvysku pola, prip. istotu, ze bude na uplnej spici. Takze sa obzeram po podobnych hracoch (dobra hra z T-cka az na green, kvalitna kratka hra.. hlavne skvely hrac z T-cka, to je kluc k uspechu). Paul Lawrie tento rok uz vyhral turnaj a celkovo ma vybornu sezonu. Vyhral Qatar Masters, dalsie 3 top10 umiestnenia (s jamkovkou 4), 24. na Masters, 14. na China Open (turnaje, ktore su pre palicov, co on nie je ani omylom), podobne to bolo aj minuly tyzden v Andaluzii, kde vo vetre (skvely hrac vo vetre) dokazal celit aj svojej slabine a skvelou hrou do greenu a na greenoch skoro celu jamkovku vyhral. Dva roky spat tu bol 6., inak toto bude jeho 21.ucast na tomto turnaji v rade, takze Wentworth pozna priam dokonale. Nikdy tu nevyhral, raz bol blizko, ked skoncil druhy. Zivotna sezona, kvalitne vysledky na turnajoch, kde ma jasny hendikap ukazuju, ze mozno toto je jeho rok, kedy sa bude tesit z prveho vitazstva na tomto slavnom turnaji.)

S.Kjeldsen to win (56,0 - 0,5/10 - bet365) E/W
(Soren Kjeldsen ma rovnaku skvelu sezonu po stradani v poslednych sezonach, resp. minimalne v tej minulej. Tam boli jeho jedine 3 top20 vysledky z turnajov v Azii. Tento rok uz ma na konte 3 top5 vysledky, ziadne vitazstvo. Dalsi z presnych hracov, na tomto turnaji mal v casoch, ked mal dobru formu kvalitne vysledky - ma tu 3., 7. a 10.miesto, pricom dva top10 vysledky nie su tak stare (3 a 4 roky dozadu). Tento rok bol viackrak blizko vitazstva, tak preco nie vo Wentworthe.)

I.Poulter to win (41,0 - 0,75/10 - Betfred) E/W
(E/W je takmer vsade s top6 umiestnenim v pripade casti zvanej Place, co je nesporne fajn. Ian Poulter, minuly tyzden sice neobhajil svoj triumf v jamkovke, ale neda sa povedat, zeby hral zle. Presna hra je jeho domena, ked mu to pojde na greenoch s puttmi, je zhavym favoritom triumfu. Jeho sezonu som rozoberal v poslednych tyzdnoch, je dobra, ale chyba jej taka ceresnicka na torte v podobe vitazstva. Rozhodne nie stavka na oblubenost Wentworthu, presiel tu len tromi cutmi, najlepsim vysledkom je "len" 18.miesto, ale to prislo minuly rok, kedy bol najpresnejsim hracom z T-cka aj z fairwaye do greenu (v zasahovani greenov v regulacii). S horucim putterom ma rozhodne na vitazstvo, ak bude hrat tak presne ako minuly rok.)

G.Coetzee to win (81,0 - 0,5/10 - Betfred) E/W
(Tak a pokracujeme. George Coetzee, trochu pri tele, trochu nervak, ked nieco nevyjde presne ako tento stale velmi mlady hrac chcel, ale tak nato som si uz musel zvyknut. Ja dufam, ze mu tento tyzden bude vychadzat vacsina veci, ktore si v hlave uzmysli, to bude zaroven znamenat, ze skor bude rozdavat usmevy na vsetky strany, nez od jedu hadzat putterom (to vacsinou, kedze na greenoch by chcel premenit snad kazdy putt a ked sa mu to nedari v nejaky den, je naozaj v depresivnej nalade). Silne stranky tohto hraca? Vyborna hra do greenov a skvely v puttovani, jeden z najlepsich na EPGA Tour, co sa tyka puttovania vo vseobecnosti. Na britskych ostrovoch hra rad a hlavne sa mu tam dari. Stale caka na svoj prvy triumf, ktory bol mnohokrat velmi blizko, ale vzdy k nemu nieco malo chybalo. Je to skor pocitovy tip a slusny kurz, vzhladom k tomu, coho je tento hrac schopny, na druhej strane, moze to dopadnut aj katastroficky, s tym ratam, to uz je osud u niektorych hracov.)

R.Ramsey to win (126,0 - 0,25/10 - Betfred) E/W
R.Ramsey top10 (12,0 - 0,75/10 - Betfred)

(Obligatny "longshot", cize nieco s vysokym kurzom a relativne slusnymi sancami na uspech, vylozene valuebet. Richie Ramsey je strasne stabilny hrac, nieco ako Matt Kuchar ci Steve Stricker na PGA Tour, zial chybaju mu vitazstva. Minuly rok jeden turnaj vyhral, z kraja sezony sa radoval na jednom turnaji v JAR, odvtedy na dalsi uspech caka. Rozhodne nehra zle, prave naopak, stabilita vykonov je velka deviza, ktora suvisi s jeho stabilne kvalitnou a presnou dlhou hrou. Problemy zacinaju a koncia v hre s putterom, tam su rozhodne medzery a je to aj jedna z odpovedi, preco Richie turnaje nevyhrava castejsie. Rozhodne to nie je scorer, naopak je to hrac, ktory je skvelym hracom, ked treba hrat pary, nestracat a drzat sa svojho skore. Vo Wentworthe taka hra moze rozhodne slavit uspech, sice oproti minulym rocnikom bude 12.jamka parom 5 a nie parom 4, takze z tohto pohladu vitazne skore bude nizsie nez v minulosti, ale stale, v poslednych rokoch bolo vitazne skore niekde na urovni -5 ci -6, takze ked to tento rok bude -10, nemozeme to brat ako skore z kategorie extremne nizkych. Vo Wentworthe je to o presnej hre a eliminovani chyb, v tom je Richie dlhodobo kvalitnym hracom, snad mu pojde scrambling, resp. hra v okoli greenov, v tom bol zakladny problem pri minulych ucastiach na tomto turnaji (dva roky spat 28.miesto, pricom v presnosti dlhej hry bol na uplnej spici)


Naposledy upravil UselessToo dne 23.05.2012, 11:04, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.05.2012, 11:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Crowne Plaza Invitational:
(24.5. - 13:00)

G.Ogilvy to win (46,0 - 0,75/10 - bet365) E/W
(Geoff Ogilvy hra tento rok naozaj dobre, zial nie dobre cely turnaj. Jeden z najtalentovanejsich hracov vobec ma rozhodne na viac, nez ukazuju jeho vysledky, zaroven ale ukazuju tiez, ze jeho vysledky su vyrovnane, len im chyba "nadstavba" v podobe vitazstva, top vysledku. Colonial, jedno z klasickych ihrisk s parom 70, to je nieco, co Geoff ma dozaista rad. Hracovi ako je Geoff nechyba nic, netreba popisovat jeho silne stranky. V tejto sezone mu chyba nieco, co sa vola skvely start do turnaja. V prvych kolach totiz nezahral zatial kolo pod 70, skor naopak, vacsinou su to kola nad par a potom sa tri kola musi snazit toto manko stahovat. Dari sa mu to, ale predsa len, zahrat tri super kola za sebou, to sa stava naozaj malokedy, malokomu. Na Coloniale hral uz x-krat, minuly rok nie, pred tym rok bol T13, 4 roky dozadu T7. Hram ho najma preto, ze je tzv. na dostrel velkeho vysledku, jeho vysledky su stabilne, hra sa postupne zlepsuje (vysledky tiez) a je len otazkou casu, kedy to pride a turnaj vyhra, prip. bude blizko vitazstva. T12 na Players je dokazom, ze vyhra je blizsie, nez to vyzera.

Z.Johnson to win (15,0 - 1,5/10 - bet365) E/W

(Velmi oblubeny tip a to aj napriek tomu, ze Zach je kurzovym favoritom. Ten kurz 15,0 ale nie je nieco, preco by sme ho hrat nemali. Dovody su dva skvela sucasna forma a rovnako skvela course form. Z poslednych 3 turnajov dvakrat druhy, na Heritage aj na Players. Colonial je tiez turnaj, kde sa rovnako presadzuju hraci, ktori su presni a nerobia chyby v hre tee-to-green. Potom je logicke, preco Zach je kralom tohto turnaja v poslednych sezonach. Pri svojich prvych troch ucastiach (roky 2004-2006) tu bol vzdy pomerne vysoko, aj ked o vitazstvo nebojoval do poslednych chvil (T14, T30, T26). Dva roky turnaj nehral, aby v dalsich troch poslednych rokoch bol Zach najuspenejsim hracom tohto turnaja (T9, 1st, 4th). V sucasnosti hra skvely golf a je na cakacke tohtorocnych hracov, ktori hraju dobre a su bez vyhry, jeho turnaj, tak cakam top vysledok.)

B.Crane to win (41,0 - 0,75/10 - Bodog) E/W

(Hral som ho na Players, zacal skvele, 1.kolo za -5 a bol blizko uplneho cela. Prislo druhe kolo, tazke podmienky, nejake chyby a absencia nejakeho birdie a vysledkom bol neprejdeny cut. Ben Crane ale nie je niekto, koho by som planoval len tak opustit. Patri k hracom, kde vidim, ze su blizko vitazstva a pri troche stastia ho aj co chvila dosiahnu. Tento turnaj je pre hracov typu Crane, co uz som pisal. O tom svedci aj jeho bilancia tu. Zaujimavostou cislo jedna je, ze vzdy, ked rok turnaja bol parny (2006,2008,2010) bol na turnaji top5 (postupne T4, 5th, T3). Mame rok 2012 a bolo by fajn, keby bilancia parnych rokov pokracovala. Ked uz mu nebude sudene vyhrat, tak top6 vysledok by bol urcitou naplastou.)

D.Toms to win (29,0 - 1/10 - Betfred)
(T4, T8, T2, W/D, T44, T3, T30, T18, T26, T27, T13, 1st - zacal som trochu statisticky, co nie je typicke, ale v tomto pripade je statistika lepsou moznostou ako vyjadrit vysledky Davida Tomsa na Coloniale nez tisice slov. Vzdy presiel cutom za poslednych 12rokov, ak turnaj hral (cize 11krat, ked si odmyslime odstupenie z turnaja v roku 2003). Z toho bol 10krat top30 a 5krat top10. Je to obhajca titulu z minuleho roku, kedy to bola neskutocna jazda v prvych dvoch kolach - zahral totiz dve kola za 62, co znamenalo, ze bol o svetelne roky pred zvyskom pola pred vikendom. Vyhru uhajil, aj ked to nebolo take jasne, ako to z kraja turnaja vyzeralo (Charlie Wi mocne dotahoval). David Toms hral velmi dobre na poslednych dvoch turnajoch, najprv zo zadnych pozicii sa vyskrabal vpred na Wells Fargo (T15), potom zahral vyborne aj na Players (T10). Prichadza jeho oblubeny turnaj, sice nie som fanusikom obhajoby vitazstva, ale do koloritu tohto tyzdna je to takmer povinny tip, aj ked bez casti zvanej Place. 2. v presnosti drivov za tento rok (uz tradicne vysoko) a 20. a 26. v priemere skorovania na paroch 3 a 4, co je na ihriskach s parom 70 klucovy poznatok.)

T.Clark top10 (13,0 - 0,75/10 - Stanjames)
(Nemyslim si, ze moze vyhrat, aj ked za predpokladu, ze mu zdravie vydrzi a nic ho nebude boliet, resp. zneprijemnovat mu hru, ma sance aj na vitazstvo. Zostanem pri bete na top10. Tim Clark bojuje dlhodobo s roznymi zdravotnymi lapaliami, chvilu to vyzera, ze je zasa fit a onedlho sa mu jeho neduh znova obnovi. Ked je zdravy, je nebezpecny na technickych ihriskach pre kazdeho supera. T14, T21, T12, T2, P2, T56, jeho poslednych 6 ucasti na tomto turnaji, minuly rok cely premarodil, takze ani na tomto turnaji nehral. Tento rok zacal nevyrazne, ale posledny vysledok a najma hra na jeho milovanom Players (T25) davaju nadej, ze sa Tim Clark vracia spat medzi golfovu elitu. Samozrejme, vsetko je ovplyvnene tym, ci mu zdravie vydrzi, ak ano, je len otazkou casu, kedy pridu aj vysledky.)

C.Wi 1.round leader (61,0 - 0,5/10 - Paddypower) E/W
(Ked spojime jeho pocinanie v skorych fazach turnaja vo vseobecnosti (tento rok obzvlast), jeho dobru tohtosezonnu formu a jeho course form na tomto turnaji, dostaneme jeden jasny tip, ktory je v podstate dobry skoro vsade, kde je ihrisko technicke a kratsie. Charlie Wi je labil, ked vedie, nie je schopny vyhrat turnaj a kedze je skvely v prvych kolach, kde na neho nie je tlak vysledku, tak vyhrat prakticky nemoze - kedze malokedy moze utocit zo zadu, ked sa mu tak dari v uvode turnajov. Rozdiel medzi lidrom po prvom kole a vitazom turnaja v kurzoch je zanedbatelny az nulovy. Jeho posledne 3 prve kola na tomto turnaji - 67, 68 a minuly rok 64, druhe najlepsie 1.kolo za suverennym Davidom Tomsom.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.05.2012, 11:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ten golf je fakt zahadna vecicka, co sa tyka bettingu. Ked clovek dava na prvy dojem (to bol problem na zaciatku tohto roku), zvoli si schopny system vkladov (ze ma svoje obmedzenia, ktore mu nedovoluju hrat v danom tyzdne za viacej, aj keby sa mu tam pacilo x-tipov, prip. keby sa mu tam niekto tak pacil, zeby rozmyslal, ze na neho da viacej.. atd), najde nejaky kompromis, prip. vlastny styl pri volbe tipov (co je vecny boj v kazdom segmente tipovania, v golfe to nie je inak) tak sa to "pomerne" da.

O tom, ze faktor stastia zohrava svoju ulohu tak ako vsade netreba moc hovorit. Zaroven ale treba vidiet, ze stastie hra mnohokrat aj pre vas (pre mna), co v poslednych tyzdnoch vidim, rovnako samozrejme vidim aj ciastkove smoly, zle vybery, prip. nezohladnene niektore faktory (co je stale vacsinou vplyv pocasia a teda tee times jednotlivych hracov v prvych dvoch dnoch, tie dalsie dva vikendove dni uz su z tohto pohladu jednoducho citelne - plati, ze ked vase povodne picky nepresli cutom, prajete si, aby mali lepsie (a to vyrazne) podmienky ti, ktori startuju skor a stracaju par ran na celo - aby ste mohli svoje povodne picky "nahradit" novymi (livebetting) a mali nadej, ze aj tento neuspesny tyzden sa otoci v uspesny. Ked je situacia pre vsetkych rovnaka, prip. lepsia pre tych, co su na spici leaderboardu, livebety na vysoke kurzy (borci, ktori utocia zo zadu) neprichadzaju moc do uvahy, resp. malokedy maju uspech/max. uspech.

V poslednych 4 tyzdnoch som trafil na jednej z dvoch tipovanych tur vitaza. Piaty tyzden tento jav pretrval a seria sa natiahla uz na neuveritelnu snuru 5 vitazov v rade. Zaroven je tu prijemna zmena, kedze vdaka Paulovi Lawriemu, ktory skoncil deleny 2., som dosiahol tyzden, kde som plusovy na oboch turach zaroven.

Celkovo picky tento tyzden boli velmi dobre aj z pohladu kvantitativnej kvality. Faktor pocasia som na BMW PGA Championship moc nevymakol, resp. som to moc neriesil (lebo aj tento jav sa mi mnohokrat vypomstil), kedze to vyzeralo, ze v prvych dvoch kolach (na pohlad) velke rozdiely medzi jednym blokom a druhym nebudu. Napokon rozdiel bol vacsi nez som myslel a jasnu vyhodu po dvoch kolach mali hraci, ktori startovali skoro v druhy veterny den (pretoze rano bol vietor predsa len menej neprijemny nez poobede). Prvy den bolo naozaj jedno, kde ste startovali, bolo prakticky bezvetrie, rovnako na tom bol aj finalovy den, kde vietor bol o nieco silnejsi, ale len o chlp, skorovalo sa obdobne dobre ako v spominany prvy dne, pricom navrtanie jamiek bolo tazsie. Problem bol teda jasny, z mojich 5 tipov hrali 4 v neskorsich casoch v inkriminovany druhy den, co im ubrali v priemere 3-5 ran, keby som to chcel vyjadrit ciselne. Jediny hrac, co hral rano to ako malokto z prvych hracov pokazil (Soren Kjeldsen), takze uz mi zostavalo len verit, ze to ti styria aj v tom vetre nejako obstojne zvladnu. Obstojne to zvladol najma Paul Lawrie, ale ked sa nato pozriem spatne, keby hral v ten den rano, bojoval by nesporne o vitazstvo v turnaji, pretoze hral pocas celych 4 dni skvely golf (spolu s Lukeom Donaldom nesporne najlepsi). Ian Poulter to zvladol tiez, cutom presiel, co bol vzhladom k podmienkam a nie prave top kolu v prvom kole uspech. V tretom kole zahral najlepsie kolo dna za -3 (rovnako veterne kolo, tentokrat pre vsetkych), na zaver len -1 a bol deleny 10. (z toho vyplyva rozhodne dobry pick). George Coetzee, z bezvetrie top vykon, v kolach ked hral vo vetre, prisli chyby, co nie je netradicne, kedze on nie je hrac, ktory by bol istotou v hre z T-cka (sedia mu skor turnaje, kde nie su stromy, cize napr. linksove turnaje). Aj on skoro doplatil neprejdenym cutom vo vetre v druhom kole, napokon po najlepsom kole dna -6 na zaver turnaja bol deleny 21. Richie Ramsey doplatil na vietor v druhom kole najviac, nepresiel cutom, aj ked v prvom kole zahral vybornych -3.

V oboch turnajoch to bol suboj dvoch domacich hracov, ktory sa dostali do popredia v druhom kole, v tretom sa odputali od celeho startoveho pola a v poslednom si to rozdali na ferovku o vitazstvo v turnaji. Vo Wentworthe to bol suboj Donald vs Rose, vo Fort Worthe to bol suboj Dufner vs Johnson, cize suboj dvoch hracov z jasne najlepsou formou v sucasnosti na PGA Tour. Prve 3 kola hrali obaja o uroven niekde inde nez dalsich 120hracov v turnaji, vsak Dufner bol na -15, Zach Johnson ranu za nim a treti bol az na -7, priepastny rozdiel, bolo jasne, ze vitaz musi vzist z posledneho flightu. Dufner bol na poslednych troch turnajov dvakrat vitazom, Zach Johnson pre zmenu dvakrat druhy, cize logicky by si zasluzil svoj triumf Zach Johnson. Spravodlivost platila, Zach vyhral a to aj s double bogey na zaver (zahral sice par, ale rozhodcovia mu dodatocne pripocitali dve trestne rany za nespravne markovanie na greene - chyba plynuca zo stresu..). T10 Ben Crane, T19 Geoff Ogilvy a Tim Clark, vsetci sa posunuli skor zo zadnych pozic dopred v poslednom kole, takze to nemozeme brat ako top tipy, ale napr. Benovi Craneovi chybala jedna rana na aspon jednu sestinu z E/W za Place, Timovi Clarkovi dve rany na stvrtinu z umiestnenia top10, rozhodne lepsie, nez keby sa z cela v zavere prepadli mimo top10/top5. Charlie Wi v prvom kole nesklamal, vsak znova platilo, ze vrchol v turnaji prisiel hned na uvod, kolo za -2 (68) bolo jeho najlepsim v turnaji, odvtedy sa len posuval smerom vzad vo vysledkovej listine.


Tento tyzden, obrovsky a slavny turnaj Memorial na PGA Tour, po urcitom medziobdobi v Texase (dva turnaje za sebou po Players) dalsi skvele obsadeny turnaj, porovnanie a odkusanie svojich schopnosti pred druhym Majorom sezony - US Open, ktory na radu pride za 2 tyzdne. Na EPGA Tour pokracujeme v turnajoch na Britskych ostrovoch, dalsi velky turnaj s dlhou historiou, Wales Open na slavnom ihrisku Celtic Manor. To uz je klasicky links, z kategorie dlhsich (par 71 - 4krat par 5 a 5krat par 3, cez 7300yardov), na mnohych jamkach je vodna prekazka. Oproti minulemu tyzdnu nie je drivovanie na spravne miesta, vyhybanie sa problemom po nich, takym dolezitym mementom. Vyhodu budu mat silovi dlhi hraci, ktori za prve, dokazu vyuzit svoju dlzku na niektorych dlhych jamkach - ked bude fukat vietor proti hracom, tak obzvlast, zaroven sila bude potrebna, ked hrac za hra niekam do tvrdej vysokej travy, co je pre klasicky links typicky kolorit. Fantazia pri hre ran je zakladny predpoklad uspechu na linksoch a to po kazdej stranke. George Coetzee vyzera dobre aj tento tyzden, resp. este lepsie, minuly tyzden ma nesklamal, naopak, zahral dobre, pritom vysledok nebije do oci a nemusel by hned znamenat nejaky masivny drop pri prvotnych kurzoch. Potom nejaky domaci hrac, zrejme Jamie Donaldson, hrac, ktory nie je schopny vyhrat turnaj, bud neustoji tlak vybornych prvych dvoch kol a prepadne sa v tom tretom, aby v stvrtom zachranil aspon top10, alebo jeho finish zo zadu nestaci na nich lepsie nez na nejake top10 umiestnenie. Paul Lawrie je vzdy moznost, formu ma famoznu, zaroven je faktom, ze po 3.mieste v jamkovke a 2.mieste minuly tyzden bude kurz v slabsej konkurencii na urovni 25-30,0, co je fakt bieda, ak tomu tak bude.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy