Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
České dostihy2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  

Zajímají dostihy na tomto fóru někoho?
Jen pár bláznů (jako jsem já)
8%
 8%  [ 1 ]
Nech si to pro specializovaný server
8%
 8%  [ 1 ]
Ale jo, jen si piš!
50%
 50%  [ 6 ]
Čtu to!
25%
 25%  [ 3 ]
Sázím podle tebe :-)
8%
 8%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 12

Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.05.2012, 11:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přemýšlel jsem, zda náseledující příspěvek nepatří spíše mězi zahraniční dostihy, ale velice se propojuje s českými dostihy. Na Slovensku se v neděli běží Velká jarní cena jako Veľká cena veľvyslanca Českej republiky na Slovensku. A v poli 9 koní beží již po týdnu od české VJC její vítěz, dodatečně dohlášený MYSTIC SWING, soupeři mu mají být především letos debutující MOVE YOUR VISION Zuzany Kubovičové,nabízený v dlouhodobých sázkách pro naše derby 10:1. Dále je na startu především Holčákových zimní nákup KADYNY. Ten ve své petržalské premiáře zklamal, stejně jako klisna CRIOSTAL, ta už se ale rehabilitovala druhým místem ve slovenské JCK, FANTAZIA MIA v ní byla až šestá.. Kromě favoritů je zde ještě maďarský STREBER, DESSON trenéra Olehly, SUN ERUTION a duo "outsiderů" FAVORITE BOY a VAGOSH.. Kromě toho se běží i Jarná míla, kde z pouhé pětice strujících vyčnívá trio MY OLD HUSBAND, INNOVATOR a APOLLO STAR.

Naposledy upravil RedRum dne 1.06.2012, 8:56, celkově upraveno 2 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 21.05.2012, 12:09 Předmět: Prach místo prachů
Pište tipy na sázení
Citovat

Pardubice uvítaly letním počasím, stav dráhy byl hodnocen jako pružná (3,5), ale prášilo se, že koně najíždějící směrem od tribun poslední překážku před příchodem na trávu do závěru dostihu nebyli vidět. A třeba Radek Havelka si stěžoval, že mu Pocta na tvrdu vůbec nešla. Cross country se ale už běhaly a to je pozitivum, druhým je, že vysvěcený zvon nikdo nezcizil, viděl jsem ho. Bohužel mi uniklo, k čemu tam je.
Pořadatelé operativně prodloužili platnost certifikátů na permanentku, permanentky stále nejsou. Ale turnikety ano, ovšem ne pro pravidelné návštěvníky.
Do prvního dostihu se z Chuchle převáděla obě pořadí. Malého bylo 1330, tak jsme ho zkusili a zůstali na svých. S výrokem jistě totiž vyhrála favorizovaná BONĎA (1,7) sMyškou, v tréninku Štěpánky Sedláčkové. Za favoritkou došli MI BENEDICT (6) – SARDONYKS (5,5) – CONCORD (8) a DUBLENETTE (6). Tempař TEREBESZ (4,5) tradičně dostih odvodil a skončil šestý. Malé 274, velké 67.
Následující dostih čtyřletých dokončilo jen 5 z 9 koní a příchod formy naznačili Holčákovci. Lehce zvítězil Františkův HANDSOME JACK (4,5) s Markem Stromským a v solidních ozestupech dokončili ještě GALANTERY (4), outsider SAUNUS (25) STRELEC (5) a daleko zpět ještě DANUBIUS (4,5. Velké se převádělo, malé bylo269.
Handicap starších na totožné trati byl zásluhou tempaře BOŽETĚCHA (6) o 8 vteřin rychlejší. Můj oblíbenec byl ale zadržen a velmi lehce vyhrál poprvé ve své kariéře spolehlivý ORIX (3,5) trenérky Horákovés Kouskem , před triem LUANDO (2,5) – NIGHT KNIGHT (4,5) – MLÝN (5,5). Dokončili ještě outsideři DINKA (14) a AZTEKE (14). Pořadí s bídou trojciferná 105 a 193, trefili jsme velké!Zde bych zkritizoval žáka, a trenéra, Kovačíka. Šel s MLÝNEM moc brzy a ztratil lepší umístění.
Z osmičky startujících v dalším dostihu skončili tři takřka ihned včetně favorita TAMELESSe (2,1) a jejich jezdci dostali pokutu za neznalost kursu. Cíle nakonec dosáhla čtvěřice PEINTRE ABSTRAIT (2,2) –PYTHIA (14) SHERSON (10) – BALERÍNA (10. Malé stálo za to 1652, ve velkém se převádělo 938- Vítěze jel opět Marek Stromský, tentokrát pro Radka Holčáka.
Stejná dvojice lehce ovládla i další dostih, s běloušem SHAMANem (10) velké pořadí doplnili Váňovci ZARIF (5,5) a ORIENTAL LION (13) a až za nimi třetí favorit ESO (5,5). Námi favorizovaná POCTA (2,2)doplatila na tvrdou půdu a došla předposlední, devátá. Nedokončil jediný kůň a ten byl zadržen. Malé 350, velké 3528.
V dalším dostihu nám „vyšla“ obě překvapení . Favorit LIRAIN (3) se dostal mezi ně jen na druhé místo a tak nám sázka na GRIZLIho l 8 a QUANTERU (9) byla k ničemu. První favorit CABERNET (2,5) padl. Vítězného koně GRIZLIHO jel SOVKA pro BLECHU! Malé bylo 530, ve velkém se převádělo 644.
Kvůli tomu jsme se nenervovali a v hlavním dostihu hráli jen malé. Mezi 3 bělouše v pořadí 1. SOKOL (4),3. TRAVIOLLA (3,5). 4. ALANBROOKE (4) CE V CÍLI klasického steeplu vešel jen druhý ZUGOR (7,7). RABBIT WELL (4) ani neodstartoval, jezdec a připadalo mi, že i kůň při samostatných návratech kulhali. Vedoucí BORDERLAND (6,5) vybočil. Malé bylo 802, velké 2114. Vítěze jel Dušan Andrés , trénuje ho Wroblewski pro letos velmi úspěšnou stáj Pegas. Ministr zemědělství svůj pohár nepředával, omluvu jsme slyšeli tolikrát, že mi to až vadilo. Inu je to slušný člověk, ten bývalý středočeský hejtman.
V osmém dostihu došli ze 6 koní jen 3, za dvojicí favoritů MALTAMO (1,5) – ELDORADO (2) došel jen HAZARD (16). Výrok zadrženě 12 – daleko vypovídá o rozestupech. MALTAMO vyhrál pro dvojici Váňa otec a syn a míří do zahraničí. Pořadí 23 a 214. Sázkové kursy k pláči, mít kromě dvou tipů 1,5 a 2,0 ještě další 4 alternativy 7, 8 , 16 a 25 je snad žalovatelné. Ale abych odlehčil přidám jednu perličku. Dával jsem velké a po outsiderech na druhém místě jsem dával opět favority na třetím místě. Obsluhujícího očividně překvapila stejná čísla na první a třetí pozici a já chudáka dorazil cifrou, kterou mu display ukáže. Nakupujte u odborníků!
Závěrečný dostih byl už ve stínu hokejového semifinále a dokončili ho jen 4 koně z osmi. První životní start skončil bohužel tragicky pro TABBYho (12) na malé vodě. Vysoká favoritka ANJOU (1,7) byla zadrženě a po boji dvojice AGE OF LOVE – OHIO vyhrál polobratr Age of Jape s Faltejsem pro trenéra Juránka a stáj BORS. Oba měli shodně kurs 3,6 a daleko za nimi došla samostatně dvojice LADY LON (7,7) MARKETA (10). Malé platilo 65, ve velkém šlo do Chuchle 252.
V neděli jsme měli řadu zástupců v zahraničí, takže jen velice stručně:
Slovenskou VJC vyhrál lehce o 1 1/2 délky MOVE YOUR VISION. o druhé místo se podělili MYSTIC SWING a STRÉBER, čtvrtý byl KADYNY, čas na 1700 m 1:45,33. Míii vyhrál lehce v čase 1:38,33 INNOVATOR před MY OLD HUSBAND, BRISK MOOS a GLASS OF CHAMPAGNE. APOLLO STAR byl škrtnutý. V Meranu obsadili u nás trénovaní koně 4 druhá místa a kůň měsíce dubna 2012 ROCHES CROSS zkusil start v gr.2 dostihu na 2200 m. Baden-Baden ale ovládla vítězka Vítězného oblouku DANEDREAM a náš crack skončil poslední, desátý.
P.S. Chyběl jsem v neděli v Chuchli a tak jsem se o ní úplně zapomněl zmínit. V hlavním dostihu došlo k překvapení, když top favorit CHARDONNEY TCHEQUE (1,3) skončil po boji o 1/2 délky druhý za veteránem SHARPOUREEM. (6) Ten tak vyhrál Velkou květnovou již potřetí, tentokrát v jejím rekordu 1:36,75. S odstupem 7 délek přivedl zbytek pole LYSYAN (4,5). Malé přadí 177, velké 475. Velké bylo vypláceno po trojnásobném převodu 5208 Kč, takže ho mělo 15-20 lidí.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.05.2012, 13:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na rovinách je tento víkend klid, nejlepší koně se připravují na nejůležitější trialy před derby a na Turf gala. Hlavním dostihem v Chuchli je Jarní handicap s pouhými 6 účastníky. Dá se předpokládat falešný dostih. který odvodí DHOUTE, na něhož mohou tlačit buď CANEY nebo DONN HALLING. Nabídka kurzů tragická 3 - 3 - 4 - 5 - 6 - 6. Co dodat? Nesázet!
17:00 - 7.dostih (010801)
JARNÍ HANDICAP
R - handicap I.kat. - 4+ - 2400 m - 120 000 Kč
1 CANEY(IRE), 7 ž. Jaromír Šafář 2 55,0 / 85 - 6 Rokyta-advokát Bílovec
2 PEARL JEANE(IRE), 7 ž. Radek Koplík 4 58,0 / 86 - 5 YOKO
3 DHOUTE(GER), 4 ž. Ingrid Koplíková 50,0 / 80 - 4 Clint-Racing
4 DEVIL`S STAR, 6 ž. Jiří Chaloupka 58,0 / 87 - 3 Stall Amor
5 DONN HALLING(IRE), 4 ž. Vendula Korečková 52,5 / 82,5 - 3 DS MAENTIVA
6 LARAN(IRE), 4 žk. Martin Laube 52,5 / 80,5 - 6 DS MAENTIVA
Zajímavým dostihem může být první dostih v programu, 5 dvouletých se utká o možnost prémie Racing Post a 3 z nich jsou v péči Vocáskových. Favoritem tak je logicky ten, na němž sedí Rája, tedy WHITE MOTIV (1,7) a největší soupeřkou mu bude FILADELFIA (3) se Zatloukalem.
V Pardubicích to bude jiná káva, první kvalifikace na Velkou přilákala 14 koní a kromě předních koní posledních let, jako jsou např. MANDARINO, KLAUS, VALLDEMOSO, FLAMBION, TREZOR, BELMONT a TOMIS, uvidíme i nastupující špičku jako je vítěz Prvomájové SOROS nebo vítěz Ceny Labe NIKAS. Zajímavostí dostihu je i start jeho pravé sestry NIKASKY a hlavně účast anglického žokeje Treadwella, překvapivého vítěze Velké národní 2009.

16:00 - 6.dostih (040301)
Velká cena města Pardubic – XX.ročník 1.kvalifikace na VP s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 200 000 Kč
1 MANDARINO, 11 ž. Pavel Kašný 68,0 / 82 - 8 EŽ Praha a.s.
2 HAMILLPOND, 8 Ján Mach, MVDr. 68,0 / 77 - 16 Rovina a.s. Hulín
3 NIKASKA, 8 František Kovačík 66,0 / 71 - 20 Václav Říha
4 UNIVERSE OF GRACIE(GER), 7 ž. Jan Faltejsek 68,0 / 76,5 - 10 BORS Břeclav a.s.
5 IMBIR(POL), 8 ž. Marcel Novák 68,0 / 68,5 - 14 Quartis-Zámecký Vrch
6 TOMIS, 11 ž. Bohuslav Mátl 65,0 / 82,5 - 8 DS Malá Morávka
7 BELMONT(POL), 8 ž. Jiří Kousek 68,0 / 82,5 - 5 Dr.Charvát
8 TREZOR(POL), 8 Liam Treadwell 68,0 / X - 10 Epicos
9 KLAUS(POL), 7 ž. Jaroslav Myška 68,0 / 87,5 - 3,5 Dr.Charvát
10 VALLDEMOSO, 8 ž. Dušan Andrés 68,0 / 89,5 - 3,5 DS Sendy Ostrava - Uhl
11 NIKAS, 7 ž. Luboš Urbánek 68,0 / 81 - 10 Castor
12 FLAMBION(SLO), 8 Josef Sovka 68,0 / 83,5 - 8 fotokoni.com ČR
13 WYONA(GER), 6 Michal Kubík 66,0 / 71,5 - 8 Vasury Kolesa
14 SOROS(POL), 6 ž. Josef Váňa 3 68,0 / 87,5 - 4 Joly
Mínění: KLAUS - VALLDEMOSO - SOROS
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.05.2012, 15:12 Předmět: Tragická nabídka?
Pište tipy na sázení
Citovat

Nabídka na hlavní chuchelský dostih 3-3-4-5-6-6, v součtu převrácených hodnot na vítěze 1,44 je na poměry Betina vysoce nadstandardní!!! Jindy se pohybuje kolem součtu převrácených hodnot 2,00! Pokud je nabídka se součtem 1,44 tragická, jak pak nazvat nabídky se součtem 2,00 i více na jiné dostihy?!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.05.2012, 12:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Harry: Z tohoto pohledu je nabídka startovních kurzů 2,5 - 3,5 - 6 - 6 - 6,5 - 11 ještě výhodnější Dává mi to 1,33. Kdo chce, ať si to hraje, já ctitel Betina nebyl, nejsem a nebudu. A opouštějí je i lidé, kteří je léta sázeli.
A mimoichodem ty startovní kurzy, jak píšu v dalším příspěvku, v Pardubicích na monitorech pár minut před startem takhle nebyly.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.05.2012, 12:31 Předmět: Trezor na betonovém povrchu
Pište tipy na sázení
Citovat

Počasí bylo v Pardubicích opět krásné, přímo letní. Dalším kladem bylo, že se nezranil žádný kůň. Ani jedno není zásluhou pořadatelů. Ti bohužel pokračují v negativech. Certifikáty na permice nebyly opět vyměněny, hlavním záporem ale byl stav dráhy, měřením hodnocený jako 2,7 – pevná. Navíc, na rozdíl od minulých let, není ještě možné objednat si lístky na Velkou. V důsledku „betonové“ dráhy bylo nezvykle mnoho škrtů. Napočítal jsem jich 23, nejvíce byl postižený 6. dostih, kde z 12 koní startovala pouhá polovina. Všechny své koně škrtnul dr. Olehla, takže chyběli KLAUS, HEGNUS, ARCIBALDO a CHERWICK. V hlavním dostihu byl škrtnut i druhý kůň v barvách dr.Charváta, BELMONT, dále MANDARINO a IMBIR. V dalších dostizích především BREMEN PLAN, CIM, CHARCCARI, ORPHEE DES BLINS, ARABIAN GEM, FRASINI… I Váňa, který většinu svých koní do dostihů poslal, se vyjadřoval k dalším plánům v souvislosti se zdravotním stavem, v jakém se jeho koně vrátí.
Úvodní proutěnou pro tříleté vyhrál favorizovaný ZEUS (1,8) s Havelkou, za ním skončili NADAL (7,77), GOBE (12), LORD JAGMIN (4,5) a ROONY (5,5). Pravý bratr Ready for Life nepředvedl nic, čím by připomněl svoji sestru. Vítěz je pravým bratrem Zugora, matka dala především Zulejku.
Následující IV.kategorii vyhrál poprvé v kariéře startující MOULA (20) s Novákem, dále došli CUX (6), SALUTI (3,5), FLORIDA HOUSE (40) a PARK MUIR (8).Převody dosáhly1204 a 3752 a já, smolař, který ráno připálil čaj, se nechal vlákat do hry.
Z dvojice favoritů zklamal TAMELESS (2,2). Vítězný SAGWAN (4) vedený Petrem Tůmou zvítězil před CENNOU PANENKOU (8,5), TALINOU (4,5), tabuli doplnili PERFECT MATE (15) a PAVLICEK (8). Malé bylo 407, velké letos rekordních 8799.
Čtvrtý dostih byl vypsán pro 4 a 5 leté klisny. Ovládla ho suverénním způsobem RYANA (2,7), outsiderka CENTURIA (30) svým druhým místem způsobila převody obou pořadí. Dále doběhly POBĚDA (4,5), KATRIBA (6) a LOIRE (30). Vítězku opět sedlal Petr Tůma. V tomto dostihu došlo k nepříjemnému zranění Pavla Szikory, když jeho CHICHEN ITZA proběhla okrajem překážky bez jakékoliv snahy o skok a nepěkně ho katapultovala.
Pátý dostih začal MIRAINO (4,5)vodit až po irské lavici. V závěru podlehl pětici HIPO JAPE (2,2) s Kouskem, KARLSBAD (7), KING OF GRACIE (3), SHERON (10) a BACCARAT (7,7). Výhry pořadí nestály za řeč.
Kvalifikace se účastnilo 10 koní, ale dva skončili zejména díky pomalému tempu na popovickém skoku. HAMILLPOND (30) skákal prakticky z místa. Skončil v příkopu a UNIVERSE OF GRACIE (8) se mu už nevyhnul. Všichni ostatní došli celkem bez problémů do cíle. První start v Pardubicích proměnil Liam Treadwell v suverénní vítězství. Předcházející start nemohl absolvovat pro škrtnutí Cherwicka, ale musím ho jen chválit. Prošel si prý trať několikrát, rozdal sice pár metrů, především u hangáru, ale vždy byl tam, kde měl být, tlačil na tempo a když TREZOR (6) zabral, neměl konkurenci. Druhé místo získal VALLDEMOSO (2) před TOMISEM (10), kvalifikovali se ještě WYONA (25), SOROS (2,5), NIKASKA (30), NIKAS (12) a FLAMBION (6). Malé 284, velké se převádělo. Zaslechl jsem, že i TREZOR by byl nejspíše škrtnutý, nepřiletět na něj anglický žokej. Čas 7:59,74 zůstal více než 20 vteřin za standartními časy kvalifikací.
Další dostih dokončili jen 4 koně z 8 a nejlepší závěr měl překvapivě WEISMÜLER (10) s Barborou Málkovou, před triem MR MILLIONAIRE (4), GECOSS (10) a READY FOR SMILE (6). Jezdkyni musím pochválit, počkala si a jen rukama dovedla svého ryzáka k vítězství.
Další dostih tradičně odvodil můj oblíbenec BOŽETĚCH (6). Tentokrát nebyl zadržen jako před týdnem, ale po dostižení si vydechl a nakonec po čtyřech letech, podruhé ve své kariéře, zvítězil, tradičně vedený Martinem Liškou. Bil jsem se do hlavy, že jsem svému miláčkovi nevěřil potrestaly mě solidní výhry pořadí 903 a 3455. Dále se umístili NEVERLAND (5), INKVISITOR (5), NARROW (10) a KOREKTOR (12). První favorit DIKTATORIAL (1,7) došel až šestý.
Poslední dostih vyhrál GREEK SUN (7,7) s Vladimírem Vernerem, za ním skončili WILD DANGER (3), HUGO KUB (10), TAMINOS LOVE (5,5) a GEMANUS (11). Kurzy zde uvedené jsou z oficiálních výsledků Jockey klubu, tedy kurzy startovní. S jedinou výjimkou, kterou je DIKTATORIAL, jsou stejné nebo vyšší než kurzy, které jsem zaznamenal na monitorech.


Naposledy upravil RedRum dne 30.05.2012, 7:49, celkově upraveno 1 krát.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.05.2012, 13:43 Předmět: Betino
Pište tipy na sázení
Citovat

Ale totalizátorové P2 a P3 u Betina hraješ, a tam tě oškubou rovnou o 30% natvrdo. Což je na evropské poměry neslýchané. Včera jsem byl na dostizích v Ebreichsdorfu, je tam pouze totalizátor a docela se to hraje. Do výher se ovšem vrací 80% vkladů ze všech druhů sázek a nikoliv jen 70% jako u nás, a to je dost významný rozdíl.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.05.2012, 20:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Harry: U vrácených 70 % dělá převrácená hodnota 1,428 a to bez manipulačního poplatku. Už to je v každém případě výhodnější než nadstandartních 1,44 v kurzech. Navíc je tu ještě faktor převodu.
Podle mých zkušeností neexistují horšía pro hráče nevýhodnější kurzové sázky než má Betino, škoda slov.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.05.2012, 23:19 Předmět: Kurzové sázky
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to existují srovnatelně špatné nebo ještě horší kurzové sázky v nevýhodných poměrech jako na Betinu, ale ty já nesázím. Například na tu pěveckou soutěž co je na Nově, byl při účasti asi 25 soutěžících přepočet převrácených hodnot na vypadnutí účastníka v následujícím kole (tedy vlastně na nejhoršího ze 25 "koní") u Fortuny 2,34 a u Tipsportu 2,15 + 10% manipulační poplatek, čili + 0,1 k tomu navíc. Podobně na fotbal, když se sází, zda jedno mužstvo vyhraje o víc jak 2, 3 či 4 góly už není součet převrácených hodnot 1,11, ale třeba i 1,80, anebo na lyžařské soutěže, např. skoky na lyžích je ten součet při sázce na vítěze závodu kolem 2,00. Tam všude si sázkovky kompenzují malý zisk z vysokých kurzů na fotbal, hokej či tenis, kde je součet převrácených hodnot 1,11 + 0,1 = 1,21 včetně 10% manip.popl. Jakmile je více možností jak 2 nebo 3 (např.přesný výsledek hokeje, fotbalu, nebo vítěz ME ve fotbale nebo vítěz závodu Formule 1), už je součet převrácených hodnot na vítěze daleko vyšší než 1,11. U fotbalu na ME při sázce na vítěze je to pouhých 1,34, protože by jim to jinak nikdo nehrál. U F1 je to kolem 1,50 a u málo hraných soutěží co nesází profíci jako ta pěvecká soutěž je to už nesmyslných 2,34.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 31.05.2012, 10:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přichází čas závěrečných trialů před naším domácím derby a tábor turfmanů se dělí na dvě části. Tradiční Velká červnová cena na 2200 m byla v posledních letech ve stínu Starohájského kritéria na 2000 m. Letos došlo v Bratislavě na krácení dotací a třebaže Turf gala nabízí rozhodně větší konkurenci v řadě dalších jedničkových klání, tříletí budou lepší v Chuchli. Plně obsazené boxy, do kterých se nedostali AL MANSUR a AMSSIO, se dočkají většiny špičky derby ročníku v českém tréninku. Z přihlášek podle očekávání odpadlo vše zahraniční a tak zbylo jen 32 jmen z bývalé federace, přičemž „zahraniční“ konkurenci představují dva svěřenci první dámy slovenského turfu Zuzany Kubovičové. Dosud neporažený MOVE YOUR VISION a ATACK , který skončil čtvrtý v naší VJC.
Z 16 startujících není kandidátem modré stuhy jenom EL CAMINO. V Bratislavě byli škrtnuti 2 účastníci Velké červnové, KAPTAH a PIECE OF GRACIE a tak se v poli 7 koní představí jen duo přihlášených do našeho derby ATACK a ANGEL ROCCO. ,n aopak se nikde neobjevují tréninkoví partneři DESSON a STARBUCK, místo kterých je nasazen stájový kolegaTRIP TO RHODOS, ten je ovšem v tréninku kousek vedle u Pavla Tůmy. Prognózy komplikuje i stejný den konání obou mítinků a tedy při nedostatku jezdců v regionu i netradiční obsazení, v Bratislavě budou jezdit především Andrés, Havlík a Pattinson, s nimi pak ještě Srnec a Línek. Naopak se po dlouhé době objevují René Koplík, Juráček a zejména navrátilec z Maďarska Kasal. Délka dostihu navíc odpovídá délce chuchelského oválu, takže svoji roli může sehrát i startovní číslo. Nejvýše hodnocený kůň průběžného handicapu a momentálně druhý favorit derby PEGAS má z tohoto pohledu solidní šestku. V jeho sedle bude stejně jako v Ebreichsdorfu Gary Hind, což je podle mého názoru jezdec s nejlepším odhadem tempa v našem regionu. Asi on jediný dokáže trefit rychlost, jakou se stylem start-cíl chodící ryzák může udržet na špici vytrvaleckého dostihu. Je to ale nestandardní styl pro vytrvalce a nevíme, zda ho opravdu bude realizovat. Větší vytrvalecké předpoklady mají rozhodně podle rodokmenu BETPAK DALA a BRUTAL ROCCO, který nemá na německé derby a bude zkoušet to naše. Koněm pro překvapení by mohl být dosud neporažený KAPTAH, jeho triumfy jsou ale jen ze trojek a nikoho ze špičky ročníku, kromě Rabbit Hurricane a Sicílie (PIECE OF GRACIE zatím neřadím mezi elitu) neporazil. Z koní jím poražených v debutu vyhrál v neděli již čtvrtý - MORNING MIRACLE.
Nevím po kolika letech není na startu Velké červnové ani jeden kůň z tabule VJC, možná to jemně naznačuje počátky určité specializace v našem turfu.
Aktuální kurzy na vítěze derby:
5:1 Pegas
7 Betpak Dala
10 Green World – Move Your Vision – Mystic Swing
12 Desson – Kadyny – My Afantou
14 Kaptah
20 A Gentleman – Atack – Dilinger – Starbuck
25 Al Mansur – Criostal – Favorite Boy – Lord of Gracie
30 Byskovic – Katchaba – Peace of Gracie – Robinson
40 Brutal Rocco – Mazhilis – Straightwhiskey
50 Amssio – Angel Rocco – Bacares – Eben – Echo Rules – Rabbit Hurricane
100 Anthon – Solini

Poslední starty účastníků VČC:
VJC Bratislava 20.5. 1700m Move Your Vision – Streber – Mystic Swing – KADYNY – Desson – Vagosh – FAVORITE BOY – Sun Eruption Čas: 1:45,28
VJC Chuchle 13.5. 1600m Mystic Swing – Glorious Eagle – Almond Magic – Atack – Hyacint – BETPAK DALA –Green Valleys – MY AFANTOU –Desert Monarch – ECHO RULES – Rabbit Hurricane – Tarant. Čas: 1:39,84
VJC Ebreichsdorf 13.5. 1700m PEGAS - Lake Louise – Florenz – Elektroschock – EL CAMINO Čas: 1:42,70
Frankenberger I.kategorie: 12.5. Most 2000m GREEN WORLD – Dilinger – Sicílie – KATCHABA – Starbuck –ROBINSON - Paullinka – ANGEL ROCCO – Bacares – Mazhilis – ANTHON Čas: 2:08,53
-II.kategorie: 12.5. Most 1800m A GENTLEMAN – Al Mansur -Čas 1:56,72
Listed 29.4 Hannover 2200 m 6. BRUTAL ROCCO (- 7 ¾ délky) Čas: 2:19,98
III.kategorie 29.4. Chuchle 2400m KAPTAH – Sicílie- Čas 2:36,56
Michal I.kategorie 22.4. Chuchle 1400m : Hyacint – Green Valleys – Desert Monarch – Tarant – LORD OF GRACIE – Mystic Swing – Almond Magic – ElL CAMINO - … Čas:1:26,75
III.kategorie 22.4. Chuchle .2:235 m, Starbuck – PEACE OF GRACIE – A GENTLEMAN - ROBINSON – Itigera –KATCHABA Čas: 2:30,78

16:00 - 5.dostih (010901) 61. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA KaKa CZ
R - cena I.kat. - 3 - 2200 m - 130 000 Kč
1 PEACE OF GRACIE(FR), 3 Ondřej Velek 58,0 / 65 BORS Břeclav a.s.
2 BRUTAL ROCCO(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 2 58,0 / X YOKO
3 GREEN WORLD(IRE), 3 ž. Ingrid Koplíková 58,0 / 80 Avaz Ismoilov
4 BETPAK DALA(GB), 3 ž. Petr Foret 58,0 / 86 Dr.Charvát
5 ECHO RULES(IRE), 3 žk. Martin Laube 58,0 / 82,5 CK Martin Tour
6 PEGAS(GB), 3 ž. Gary Hind 59,5 / 92 DS Pegas
7 FAVORITE BOY(GER), 3 ž. Radek Koplík 4 58,0 / X YOKO
8 KATCHABA(USA), 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 / 77 Joly
9 ROBINSON, 3 ž. Jan Verner 58,0 / 77 Buc-Film
10 A GENTLEMAN(FR), 3 ž. Milan Zatloukal 58,0 / 64,5 Dr.Charvát
11 KAPTAH(IRE), 3 ž. Jan Rája 58,0 / 72,5 Stáj Charvátová
12 ANTHON, 3 ž. Vendula Korečková 58,0 / 72 Horse Farm Kroutilík
13 KADYNY(GB), 3 ž. Rastislav Juráček 58,0 / 80* Monte Negro
14 LORD OF GRACIE(FR), 3 ž. Lukáš Kasal 58,0 / 79 BORS Břeclav a.s.
15 EL CAMINO(FR), 3 ž. René Koplík 3 58,0 / 82,5 Joly
16 MY AFANTOU(GER), 3 ž. Jakub Pavlíček 58,0 / 84 Dr.Charvát
Startujících: 16
Vyloučen-Chráněn: AL MANSUR(GB), AMSSIO(IRE)
Škrtnuti: STARBUCK
Změny ve startovní listině byly provedeny dle § 261 DŘ.

5. dostihy 16:30 (10603) - 28. Starohájske kritérium
rovina Listed, 3-ročné kone, 2000 m, 13.500 EUR. Štart.: 7 Druhy stávok: V, M, P2, P3
1 SUN ERUPTION (FR), 3 Stanislav Georgjev 58,0
2 TARANT (IRE), 3 dž. Zdenko Šmida 58,0
3 TRIP TO RHODOS (FR), 3 dž. Ján Havlík 58,0
4 ATACK (GER), 3 dž. Jaroslav Línek 58,0
5 ANGEL ROCCO (FR), 3 dž. František Drozda 58,0
6 ELEKTROSCHOCK (GER), 3 dž. Róbert Šara 58,0
7 DISTANT ROCKET (GB), 3 dž. Dušan Andrés 58,0
Škrtnutí: EIGHT STORIES (IRE), KAPTAH (IRE), PEACE OF GRACIE (FR)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.06.2012, 12:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po mnoha letech jsem dal přednost Chuchli před Turf gala a ani jsem nelitoval. Většinu konkurence u Dunaje obstarávali v Česku trénovaní koně a jek se nakonec ukázalo, vyhrávali tam favoriti, takže sázkařsky to ani tak zajímavé nebylo.
Úvodní dostih dvouletých vyhrál RABBIT MOTIVMAN (4) s novopečeným žokejem Janem Vernerem, není to králičí potomek Motivmana, ale Motivatora, hrdiny z Ascotu. Příjmení Motivator už ale patří králičí klisně ze 4. dostihu. Dále došli BERYASKA (6,5) – LUMPIK (4,5) a tabuli uzavřely svěřenkyně Vocáskových FILADELFIA (5) a LADY BACH (2,5). Díky převodu z Mostu byly velmi pěkné výhry pořadí 546 a 2198.
Trojkový sprinterský handicap vyhrál letos již podruhé MOILLY (3) se Šafářem. Nesl sice druhou nejnižší hmotnost, ale jisté 2 délky a čas 59,49 ukazují, že by mohl mířit výše. Medailové pozice obsadili PINTORETTO (6) s pouhými 52,5 kg a prcvní favoritka RABBIT MEDICEAN (2,2), pořadí platila 202 a 238.
Plně obsazené boxy dalšího dostihu dávaly tušit možnost překvapení, ale dostih ovládli favorité ALL THE EVIL (3) vyhrál před pro většinu překvapivým TRAFFIC TOUR (10) a spolufavoritem WLADANem (3). Vítěze jel pro otce Holčáka Rasťo Juráček a pořadí bylo jen 191, velké se dokonce převádělo. Ve výsledcích dostihu jsme nalezli vysoké kursy na outsidery 100:1, na obrazovce jsem je ale nezaznamenal, asi chodím na tribunu moc brzy. STELARITA a MOHYKAN s nimi obsadili 13.a 16.místo.
Kvalitní klisny se sešly v míli II.kategorie a nejlepší z nich byla CARRIE trenéra Tomáše Váni vedená Rájou. Hrál jsem GRÄFIN (5), ale za distancí byla podle mého neobjektivního fanouškovského pohledu „skřípnutá“ OLD STORY (5,5) a hlavně SIRAN(2,5). Vendulka ji musela brát zpět, klisna zrtratila rytmus a chuť a nakonec ji předstihla i APINOA (7,7). Výhry 146 a 1249.
Hlavní bod programu nabídl i koně, kteríé jsme letos v Chuchli ještě neviděli. Největší dojem udělal rozhodně mohutný PEGAS (2), jehož kurs po prohlídce jeho exteriéru klesl. BRUTAL ROCCO (11) tak nezapůsobil a naopak stoupal, zdál se mi moc krátký. KADYNY (6) mi připadal tlustý a pozici druhého favorita neudržel. Na tu se dostal líbivý KAPTAH (5) v novém dresu paní Charvátové. Její manřel měl na startu trojlístek BETPAK DALA (6), A GENTLEMAN a MY AFANTOU (oba 16). V tomto pořadí také obsadili 2.-4. místo za prvním favoritem. Ten šel pod Gary Hindem tentokrát kolem 6. místa, když pomalejší tempo udával GREEN WORLD (7,7), v cíli nakonec desátý. PEGAS nakonec první místo uhájil při výroku boj – krk – hlava – 1 ¼ - ¾ - hlava - 1 ½ - 4 ¾ - 1 1/2). Vyhrál ale jen díky své třídě a vzhledem k času 2:23,46 u mě jako favorit derby skončil. Tabuli uzavřel BRUTAL ROCCO, který nakonec předstihl KAPTAHa, sedmý překvapivě ROBINSON (16), syn derby vítězky 2004. Osmý FAVORITE BOY (16) ztrácel ve slovenské VJC 9 ½ délky na vítěze, o 4 ¼ více než tehdy čtvrtý, nyní devátý KADYNY. Suma sumárum modrá stuha letos může zamířit na Slovensko. ATACK jako favorit (2) vyhrál Starohájske kritérium na 2000 m v čase 2:07,71, o 1 délku za ním skončil po boji další kůň dr. Charváta, tentokrát v tréninku Pavla Tůmy, TRIP TO RHODOS. Ty z Velké červnové připravují Tomáš Váňa, Drlík, Šatra a Blažková, ta samozřejmě pro manželku. Domluvit se na taktice stáje pro derby bude kardinální otázkou. Výše pořadí nezaujala, 116 a 1155.
Čtyřkový vytrvalecký handicap na derby distanci překvapivě vyhrál letos debutující ESCAPE TO HEAVEN (12) s Foretem.. V boji trojice koní o druhé místo byl nejúspěšnější PEPA HAVEL (7) o krátké hlavy zpět byli favorit SARACENIAN (2,2) a CHRISSIO (6) Výhra malého pořadí významně překonala velké 1148 / 315. To je kouzlo malých sázkových obratů.
V mílovém čtyřkovém handicapu byli škrtnutí dva z vpředu očekávaných koní, KEVIN THE KNIGHT a COOL MARY. První favoritHIGH STORM (2,5) doběhl bez jezdce, ze záznamu to vypadal, že Martinu Laubemu praskl třmen. Naštěstí byl v oblouku na chvostu pole a nikdo další přes něho nešel. Vyhrál můj kůň pro překvapení TROP (8,5). Kromě bodu do soutěže, kde nás uspělo jen 6, mi to ale nic nepřineslo. Druhý FIORANO (12) překvapil i mě a tak byla jediná výhra malého pořadí 4109, což je letošní rekord. Ve velkém se převádělo 819, třetí byl „můj“ BE CHIEF (7,7). Vítěze jel pro Jaroslava Jelena Jaroslav Šafář.
Poslední dostih přinesl porážku favorizovaného syna bájné Registany. REAPER (1,8) neporazil jenom jeho předpokládaný konkurent ADIUTANT (3,8), ale především v kariéře debutující odchovanec trenérky Bekrové RUBY KING (12) s žákem Machem. Šebestová možná brala 1148 malého pořadí, velké směřuje do Lysé.
V Petržalke vyhrávali mezinárodní dostihy favoriti FRENCH QUEBEC (1,5) ATACK (2) , INNOVATOR (1,7) a ALFKONA (2,5). Jen ve Velké ceně Slovenska zklamala SHAMAL SALY (1,7) desátým místem a zvítězil MARIYDI(6).
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.06.2012, 20:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Poslední šancí získat dostatečný handicap pro eliminaci do derby je Červnový pohár na 2400 m v nedělní Chuchli. Ze 13 koní si zatím stojí nejlépe DILINGER, 78,5 kg v průběžném handicapu, v dlouhodobých sázkách momentálně 50:1, druhý za Green Worldem ve Frankenbergerově memoriálu. Největším konkurentem mu má být SOLINI, v sobotu vítězně debutující v Mostě, ale zatím stále bez handicapu.. Jeho kurs klesl přes víkend ze 100 na 8:1! Dále se budou snažit do Velké červnové se nedostavší AL MANSUR (30:1 – 63,5 kg) a AMSSIO (100 – 63,5 kg), dále do derby nehlášení BIONIOC FACE, nový nákup stáje Pegas a v dubnu v Itálii debutující GRÄFIN ISABELLA. Do derby jsou ale hlášeni další účastníci jako BYSKOVIC (200 - 63,5kg), BACARES (50 – 74,5 kg) a MAZHILIS (500:1 - 72 kg).
Zajímavé je, že v našem malém stát(d)ečku je třeba pro derby eliminovat, protože zájem je větší než kapacita boxů. Náš věčný nedostižný dostihový vzor, kolébka turfu, která je co do počtu dostihových koní úplně jinde než my, měla na startu v sobotu konaného derby jen 9 koní!.
V sobotu jsou dostihy v Lysé a hned první dostih dostihu, což jsou proutěnky IV.kategorie, v nichž se mezi 14 účastníky představí i jedničkoví rovinoví koně jako MARQUEES, MAKLÉŘ, ve Velké dubnové ještě startující nový nákup LUMINEUX nebo zkušený skokan COLOR MAN.. Možná ale překvapí někdo z další desítky startujících.
Wlckodlack
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.1.2009
Tipy a sázky: 60
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.06.2012, 8:05 Předmět: Turf stránky!
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,
zajimave stranky o tipech nyni i s tipovaci soutezi.

http://dostihovetipy.wbs.cz/HOME.html
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.06.2012, 23:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nejpodstatnějším důvodem pro návštěvu sobotní Lysé byl převod velkého pořadí z Chuchle. V prvním dostihu se po jednom škrtu představilo 13 koní, ale CHICHEN ITZA ani neabsolvovala zkušební skok, dá se říct, že se k němu ani nepřiblížila. Já osobně jsem byl rád, neuměl jsem si představit následky, kdyby provedla něco podobného jako v Pardubicích. Výsledkem byl 4 týdenní distanc pro dceru slovenské klasické vítězky. Předpokládal jsem 4 favority, ale podle kursů se vyčlenili MAKLÉŘ (2,1) a LUMINEUX (2,1), Trochu zpět zůstal COLOR MAN (4) ale skončil na 7,77), MARQUEES (6) už byl téměř na úrovni dua KEYTA BONITA a LAURA LUTHY (oba 7,77). Myška v jeho sedle dostih odvodil, naopak COLOR MAN byl od začátku za polem a již po prvním kole byl zadržen, MAKLÉŘ s Andrésem sice bezpečně vyhrál ale LUMINEUX byl až třetí, o krk dříve se do cíle dostal STEP FORWARD (20) se Sieglem, největší outsider dostihu., čtvrtý MARQUEES, pátá KEYTA BONITA, Do dalšího dostihu se převádělo 4767.
Pole 11 startujících ve druhém dostihu bylo pro mě neřešitelným rébusem a snad poprvé v životě jsem se ani nepokusil o takovýto převod. V rovině čtvrté kategorie se sešel opravdu nezařaditelný výběr. Jak volit v dostihu, kde první favorit HIGH DANDA (2) skončil letos předposlední o 42 délek za vítězem. Vítězný ERAGON (8) měl naposledy nejmenší ztrátu na vítěze, pouhých 17 délek a jako druhý SAGITARIUS (2,5) a pátá FLORA (6) i letos získané dotace. Třetí byla AUREVOIR (8), čtvrtý SMALL WITCH (8). V sedle vítěze byla žákyně Hlubučková a k mému škodolibému uspokojení převod narostl na 7700.
V třetím dostihu, tentokrát steeplu se sešel obdobný výběr jako v předcházející rovině. Favoritem byl DANTES PEAK (3,25) s Váňou ml. Jeho otec se o koni vyjádřil, že skáče jako koza a jedno 7.místo z posledních 3 překážkových startů a ztráta 82 délek mu dávala za pravdu. Jezdec Sovka dal přednost oranžové s bílým pruhem před opačnou kombinací. Volbou byl MAUGLÍ (6) a ne TARLOW (12) kterého jel už letos dvakrát.. Dalšími celkem spolehlivými skokany se zdáli INES (6) a HOLY GRAIL (2,5). Tato trojice dokončila 11 ze svých posledních 12 startů, ostatní 9 z 22, ale 3 byli absolutní nováčkové a 2 měli jediný start na skocích. Zvolili jsme jako „bankera“ číslo 10-MAUGLÍ. Po startu jsem se upřímně děsil, MAUGLÍ s hlavou dole daleko poslední, ale po 1. kole se dostal do koní, po druhém na 4.místo a když 3 skoky před koncem padl i vodící outsider LINDHAM (44), zbyla najednou na špici pouhá trojice koní, která doběhla v pořadí HOLY GRAIL (Derych) – MAUGLÍ, třetí s odstupem TCHO BILOUTE (10) a my mohli čekat na výrok SK. Nakonec byly 4 výhry po 2940 Kč. Na uhodnutí kompletního doběhu žádná sláva. Smolařkou dne byla Barbora Málková, která absolvovala za odpoledne 3 skoky, z toho 2 zkušební a jen napoprvé uspěla, jestli jsem dobře viděl, tak při posledním dostihu již měla pravou ruku v závěsu. Smutné potvrzení prvního vyhrání…
Po vybrání poklesl zájem o sázení pořadím ve čtvrtém dostihu se brala obě 35 a 273 , potom byly převody 56, 70 a 98 malého, do velkého neinvestoval už nikdo, Částky jsou v Kč.
Ty výhry se braly ve čtvrtém dostihu, rovině na 2200 m, ktero odvodil tradičně další RABBIT, tentokrát HAAFHD (10), který nakonec uhájil bramborovou medaili. Před ním skončili favorizovaný „hnědák“ PALEFACE (2,5), DEPRESSION (3) a MAINLY ROCCO (5) vítěze přivedl do cíle žokej Chaloupka.
Následující dostih vyhrál svěřenec v současnosti úspěšného trenéra Jelena AMPLIFICO (12), v prvním dostihu byl druhý Step Forvard, minulou neděli vyhrál v Chuchli Trop.za ním skončili DUBAI LAND (10), NERO KRVAVÝ BÁSNÍK (12), dlouho s náskokem vedoucí FABIEN (2,5) a IRISH MIRACLE(3). Vítěze jela jezdkyně Přibylová.
Závěrečné dostihy byly na 1300 m a umožnily divákům zajímavý pohled na startovní boxy zezadu. Ten první byl handicap třetí kategorie a odstartoval bez dvojice AKIYO – Chaloupka, jezdec musel sedlo dobrovolně opustit po proražení boxu. Dostih vyhrál SENDWIRE (7) se Zatloukalem, za ním se umístili YES MAN (7), DANUBIT (14), RABBIT SHINKO(4) a FIRSSIO (4).
Poslední dostih byl pětkový a sešla se v něm konkurence s průměrnou ztrátou na vítěze při posledním startu 100 m a většinou to byly dostihy do míle. Prosadil se stabilní „pětkař“ NEVTREME (6) s Foretem, za ním přišli QUANTAMERA (4), LEARJET (14), SORENT (8) a SINDIBAD (2,7). Pivo bylo tentokrát bez front a chlazené, ale to byla zásluha nízkého počtu diváků. V Lysé táhne prostě jen prvomájová.


Naposledy upravil RedRum dne 28.06.2012, 12:14, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 15.06.2012, 7:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Poslední víkend před derby chuchelský Conseq park odpočívá, nedělní Karlovy Vary jsou zrušeny a tak zbývají jen Pardubice se svým Zlatým pohárem. Na start klasického steeplu se v jeho 19. ročníku postaví 8 koní . Loňské vítězství obhajuje nevyzpytatelný RABBIT WELL, ale už ve druhé polovině loňské sezóny to nebyl on a rozhodně nebude favoritem. Tím by měl být Váňův CHARLEY, který se po roční pauze vrátil dvěma letošními vítěznými starty. Po Grossetu vyhrál i v Pardubicích, můj jmenovec se narodil na kulatiny matky mých dětí, takže není o čem. Slušně skáče a rovinovou třídu dokládá i druhé místo v derby, mohl být prvním vítězným valachem v našem derby. Velmi dobrý dojem zanechal při svém posledním startu SOKOL z letos velice úspěšné stáje Pegas a stále se lepší Zulejčin bratr ZUGOR, naposledy druhý

16:30 - 7.dostih (040401)
Zlatý pohár Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.
Stch - cena L - 5+ - 5000 m - 600 000 Kč
č. kůň, věk, jezdec, hmotnost, handisap - kurs - stáj
1 TRAVIOLLA(POL), 5 ž. Jaroslav Myška 66,0 / x - 5 TVD a.s.Slavičín
2 CHARLEY, 8 ž. Josef Váňa 3 68,0 / 85 – 1,8 Giterman Estate
3 RABBIT WELL(GB), 6 Ondřej Velek 68,0 / 86 - 5 Rabbit Trhový Štěpánov
4 BORDERLAND(IRE), 6 ž. Pavel Kašný 68,0 / 75,5 - 12 Lokotrans
5 RUNNING HOME(GER), 6 Michal Kubík 68,0 / 76 - 10 Rennstall Darboven
6 FRASINI(GB), 7 ž. Marcel Novák 68,0 / 71 - 7 Stáj Englic
7 ZUGOR, 6 ž. Jan Faltejsek 68,0 / 80 - 5 EŽ Praha a.s.
8 SOKOL(CAN), 5 ž. Dušan Andrés 68,0 / 83 – 2,5 DS Pegas

Nás jako hráče pořadí zajímá především vtipně pojmenovaný úvodní dostih. Vzhledem ke kvalitě většiny koní odpovídající spíše provinční Lysé je důvodem zájmu výše převodů obou pořadí z nedělní Chuchle. V malém je to 3.185 a ve velkém 11.606. Nejlepším koněm na startu je nepochybně BERBEC, ale jeho poslední start je z 21.6.2009, je to start v proutí Gd-2 z Merana. Z dalších stojí za zmínku především LIESBRIEF, KLIRENS, ČESÍLKO a NEW TIGER. Rozhodování zkomplikuje i stav dráhy a různé zatížení koní, zajímavostí je návrat Libora Šimůnka, který sedával v květnu vedle Josefa Vání, rovněž o berlích.. A abych nezapomněl, svoji trenérskou premiéru absolvuje Lucie Baluchová, trenérka LAMBROZINY.

13:00 - 1.dostih (040405)
Dostih velkého pořadí podporovaný sázkovou kanceláří TOTO CZ a.s.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4500 m - 50 000 Kč
č. kůň, věk, jezdec, hmotnost, handisap - kurs - stáj
1 RENARD ARGENTÉ, 6 Libor Šimůnek 67,5 / 57,5 - 10 Stáj Luka-Mandak
2 LIESBRIEF, 8 ž. Jaroslav Myška 69,0 / 74 – 3 Vránová Lucie
3 EFEZJA(POL), 8 Jakub Kocman 63,0 / x – 7 Agro Liblice
4 NEMIR, 9 ž. Marcel Novák 67,0 / x – 8 Sat An Kladno
5 BERBEC(POL), 7 ž. Marek Stromský 66,0 / x – 4 Stáj Hřebčín Albertovec
6 KLIRENS(POL), 8 Josef Sovka 63,5 / x – 4 DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
7 POBĚDA, 5 ž. Bohuslav Mátl 68,0 / 52 – 10 Lovka
8 ČESÍLKO, 6 Jan Derych 65,5 / 65,5 – 5 DS Kameňák
9 PERFECT MATE(POL*), 6 Vladimír Verner 65,0 / x – 8 Metropolite Turf
10 MADAGASKAR, 6 žk. Jan Faltus 63,0 / x – 20 Quartis-Zámecký Vrch
11 LAMBROZINA, 6 ž. Dušan Andrés 66,0 / 52 -10 Sorbon Malá Bystřice
12 NEW TIGER(GER), 10 ž. Luboš Urbánek 69,0 / 60 – 6 A & L Company
13 GALWAY, 5 ž. Jan Faltejsek 66,0 / x - 10 Kentia Racing
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.06.2012, 1:00 Předmět: Sedmička pohárů
Pište tipy na sázení
Citovat

Už jednou jsem psal že „Tarot nelže“, v sobotu ráno jsem si vytáhl 7 pohárů. Kosmický Tarot, který nejvíc používám, zde má muže utonulého ve vlastních klamných představách.
Vyrazil jsem dříve, protože startku jsem zapomněl v práci, Vlak v 10:30 měl zpoždění, ale po hodině vyplněné jízdou a návštěvou pracoviště jsem nasedl do vlaku s odjezdem z Hradce v 10:37. i takové věci se přihodí při cestování s ČD.
Startovní listiny měly ohlášený jediný škrt. Úvodní dostih ho neměl a tak jsme vybírali ze 13 možností. KLIRENS (5) na nás nepůsobil tím dojmem jako dříve a tak jsme ho hráli jen na místo a nahradil ho GALWAY (10). Dostih odvodil LIESBRIEF (5) následovaný právě KLIRENSEM a přes útok soupeře před cílovou rovinou Myška v jeho sedle jistě o 5 délek zvítězil. Stejně vzdálená byla i třetí EFEZJA (7,77). Potřebovali jsme tam v uctivé vzdálenosti čtvrtého NEW TIGERa (8) nebo pátého jeho tréninkového patnera PERFECT MATE (10)- ČESÍLKO (5) vybočil, ale prý byl zadržen pro zranění, zadržen byl i první favorit BERBEC (3).
Obě pořadí byla uhodnuta 416 a 4913 Kč.
Druhý dostih už samozřejmě nebyl tak sázkařsky atraktivní, vyhrál ho můj oblíbenec a antijmenovec bělouš LERAK (3) s Mátlem druhá byla 13 TEREBESZ (10). K zisku 702 malého pořadí tedy stačilo si pamatovat jméno a datum narození. Třetího TAMMYBINA (10) neměl nikdo a 891 velkého pořadí se převádělo. Sedlo SAN-KAIRA opustil žák Odložil a dalších dostihů se nezúčastnil.
Favorit HEGNUS (2,25) došel překvapivě čtvrtý. Byl poškozen kolizí EYLENE s FABIEM, která stála bohužel oba život, ale v tu chvíli už měla druhá favoritka RYANA (2,5) s Tůmou náskok a nakonec vyhrála opět zadrženě. Ukázala, že neumí jen na tvrdu. Druhé místo získala LOIRE (25) před QUATIKI (8,5). Faltejsek sice dostih dokončil na třetím místě, ale dále už se v sedle neobjevil a nebyl zdaleka sám.. Obě pořadí se převáděla ve výši 1344a 3325. Dostih dokončil ještě pátý JAM TAKI (11).
Pouhých 10 koní ve čtvrtém dostihu nevypadalo neřešitelně, ale byl to handicap. Nejvyšší hmotnosti NIKAN a BONĎA nebyli nikde, klisna dokonce jako jediná nedokončila. Dostih ovládl velmi lehce Dušan Andrés s ORPHEE DES BLINS (2,5), ale druhé místo získal absolutní outsider MATT (36) o krk před lepším z dvojice Váňových svěřenců LUANDO (8) a MI BENEDICT (4) na třetím a čtvrtém místě. Unikly nám tak výhry pořadí. 1472 a 4998. i když jsme měli 4 z první pětice v cíli, tedy i pátého NIGHT KINGa (16).
Kovačíkovi jsem vyčítal jízdu zezadu s NIKANEM,ale s sedle AMARAGONA (12) si vedl jako náhradník žáka Odložila výtečně a pro trenéra a otce Odložila získal první letošní vítězství. O půl délky zpět zůstal po boji CABERNET stáje Pegas s Andrésem.(5), třetí došel favorit ARABIAN GEM (2,25). Daleko zpět bojovala trojice GLEAM (7,77), SPERANZA (10) a ORIX (5). O pořadí nebyl příliš zájem a převádělo se 1267 v malém a jen 910 ve velkém. Dostih byl bohužel posledním v životě pro RYTMUSE.
Poslední cross country byla jen pro 8 koní druhé kategorie a lehce ji vyhrála ZULEJKA (3,33) s po zranění se navrátivším Liborem Šimůnkem před SILVER REGENTEM (4) a CHERWICKEM (3,5). Ten předvedl vynikající překonání irské lavice, ale na zkušenější skokany nakonec nestačil. S odstupem za triem favoritů doěli ještě IMÁGO (8) a KINDLY BOY (12). Pořadí po převodu byla jen 115 a 300.
Klasické steeply zahájil ten nejvýznamnější, Zlatý pohár, byl to sedmý dostih. Laughing
Pro stáj Pegas ho získal stylem start - cíl po pomalejším úvodu stupňovaným závěrem bílý SOKOL s Andrésem (3,25). Druhé místo vybojoval tentokrát bez problémů běžící RABBIT WELL (7,77) před Zulejčiným polobratrem ZUGORem (6,5). Dostih ještě dokončili daleko zpět BORDERLAND(17) a zcela vyčerpaná TRAVIOLLA (10). Favorit CHARLEY (1,8) byl zadržen, jeho tréninkový partner RUNNING HOME však v dostihu utrpěl fatální zranění. Moje důvěra ve jmenovce byla exemplárně potrestána a šetření nebylo na místě. Unikla nám obě pořadí 628 i převáděných 1876 velkého.
Kombinační trápení pokračovalo i v další klasice Spolehlivý LYUUKEN (5) se Sovkou přišel jako náš banker skutečně první, opět jsme měli 4 koně z tabule, Za druhým favorizovaným TAREM (2,5) došla moje oblíbená píseň LADY JANE (10) a odvalila kámen velkého pořadí ve výši 4970 z našeho dosahu. Čtvrtý ELDORADO (2) a pátý SPIKE(10) byli na našich tiketech k ničemu, malé bylo jen 67.
Utonuli jsme v posledním dostihu, vybrali jsme 2 favority a čtveřici k nim. „Ušetřili“ jsme, ale DANCING BABE vysadil Kubíka na vrata u stájí a ani se nedostal do moci startéra. Z outsiderů SYLVAK. neodstartoval, SERŽANT nedokončil. MARKETA v první polovině obtěžující vodícího AGE OF LOVE (2,35) odpadla a před ní byla naše pětice. Z ní šlo udělat 120 kombinací, jedna sázkovka to má i jako losovanou hru, a já to zakřikl, prohlásiv, teď už nám to může podělat jen to, že AGE OF LOVE a PORTENGO (2) dojdou bez medaile. Neuvěřitelné se stalo, AGE OF LOVE skákal poslední překážku jako druhý, ale nevyjížděný došel čtvrtý, plných 5 délek za TRIPOLISEM (7,77). Vyhrála LADY LON (11) před FANTAGHIRO (4,5). V sedle vítězky nebyl původně uváděný Stromský ani jeho náhradník Matuský, ale až druhý náhradník, žák Radek Man. Po Božetěchovi v poslední pardubický dostihový den vyhrála trenérka Křídlová další překážky. Peníze za DANCING BABE se vracely, my ušetřili ze 600 plných 60 a přišli jsme tak o velké, Bralo 4114, v malém se převádí 406. Chudobnému aj z hrnca vykypí.
Horší než peníze je ztráta 4 koní a to ještě mohlo být hůře. Nejsem si jistý, zda to byl právě FAR PLAN, kdo překonal násep v oblouku před cílem jako irskou lavici a zmizel dolů k plotu. Naštěstí jsme ho viděli, jak dobíhá ke stáji. Z jezdců se ještě zranil Vladimír Verner.
Tarot říká u sedmičky pohárů ústy Satan Bartlettové: Máte tolik možností na výběr až se nedokážete soustředit, abyste sáhli po té správné. Moudrá to žena.


Naposledy upravil RedRum dne 19.06.2012, 7:10, celkově upraveno 2 krát.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.06.2012, 13:06 Předmět: Zlatý pohár
Pište tipy na sázení
Citovat

Je to zajímavé, ale já měl pořadí 2 koní Sokol-Rabbit Well, které bralo 628 za 10 vsazených a Zugora jsem druhé místo vybojovat neviděl. Rolling Eyes Bojoval, bojoval, ale byl o půl délky třetí právě za Rabit Well(em).
Sorry, chybička se vloudila. RR
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 21.06.2012, 14:26 Předmět: Malé, ale naše
Pište tipy na sázení
Citovat

92. ročník místního derby přivádí na start tradičně plné boxy a ještě 3 náhradníky pod čarou. Prvním z nich je stejně jako vloni svěřenec trenéra Šavujeva GREEN WORLD. K vyřazení koní byl použít handicap, v němž byl pro koně bez českého handica pu použit tzv. eliminační handicap.
Prvními favority je duo PEGAS, MOVE YOUR VISION, ale překvapit může prakticky každý, derby vzdálenost si vyzkoušelo jen duo BIONIC FACE, KAPTAH. Největší předzkouškou byla Velká červnová na 2240 m,, kde v pomalejším čase zvítězil PEGAS před dalšími účastníky derby v pořadí BETPAK DALA, A GENTLEMAN, MY AFANTOU, BRUTAL ROCCO, KAPTAH, ROBINSON, FAVORITE BOY, KADYNY, GREEN WORLD a 12. byl ANTHON. Čas 2:23,46, výrok boj krk - hlava- 1 ¼ -3/4 – hlava – 1 ½ - 4 ¾ - 1 ½ - hlava… Stejný den vyhrál Starohájske kritérium v Bratislavě ATACK, když si po kolizi v boxech dal před dostihem kolečko navíc. Čas na 2000 m byl 2:07,71.
MOVE YOUR VISION a CRIOSTAL jsou šetřeni od svých klasických vítězství. DESSON startoval naposledy rovněž ve slovenské VJC a ztrácel tam 6 délek, MYSTIC SWING. startoval v týden po sobě následujících ex federálních klasikách, po českém triumfu byl v Bratislavě současně druhý, 1 ½ délky za vítězem. BIONIC FACE vyhrál týden po VČC na měkku Červnový pohár a STRAIGHTWHISKEY má nejdelší odpočinek, byla čtvrtá v naší JCK.
Manželé Charvátovi budou mít na startu 4 koně od 4 různých trenérů, ale je v jejich zájmu postarat se o rychlé tempo. Podle jezdeckého obsazení je nejpravděpodobnější, že se o něj bude starat MY AFANTOU, KAPTAH bude mít v sedle Teda Duncana, vítěz anglických Oaks i St.Leger a sedminásobný dubajský šampión. Za největšího favorita je spolu s PEGASEM považován MOVE YOUR VISION trenérky Kubovičové, majitel nejblyštivějšího původu Galileo –Cash Run (Seeking the Gold). Tento květnový irský hnědák je šetřený, ale ve svých 3 startech zatím neporažený. Na rozdíl od ryzáka ze sousedního ostrova má větší vytrvalecké předpoklady.
Český chov symbolicky reprezentuje osamocený ROBINSON, jehož matka Ready for Life derby vyhrála. Do sezóny vstupoval s handicapem 55 kg. Domácí chovatele zastupuje ještě DESSON, ale ten má sufix (ITY*), neboť se narodil při maminčině služební cestě pro sourozence v Itálii.
Program bude doplněn dalšími jedničkovými káními. 16 tříletých klisen v čele s klasickou FRENCH QUEBEC (1,5) se utká na 2200 m ze, 13 sprinterů na 1200 m zaujmou především DOROTKA (4). KOLYMBIA (4), CORCOVADA (3), KENDY (6) a LINE HONEY (7). 8 mílařům by měli vévodit ROCHES CROSS (1,9), SHARPOUR (2,35) a ICENI GIRL (5,5) a ze 16 starších vytrvalců ve Zlatém poháru zaujmou MARIYDI (2,25), PIKARDIE (7,77), OMNIBUS (10), GREEK WEDDING (7), ORPHAN (6,5), VANDUAL (10) , WALLISTO (7) nebo dosud neporažený DONN HALLING (3,25).
Dvouletí mají na programu tradiční Simsonovu cenu, v níž nebude chybět žádný z letošních ročníkových vítězů, tedy RABBIT MOTIVMAN (3), WOOLFILLY (4,5), RENNY STORM (5) a NIDARA (2,15).
Zajímavostí jsou úvodní starty koní čečenského prezidenta Ramzana Kadyrova, který umístil u trenéra Šavujeva své koně v čele s dubajským vítězem MIKHAILEM GLINKOU. Z nich se ve Zlatém poháru představí DORIAN CROWN (6) a ve sprintu ERGIYAS (5). V sedle obou koní bude nám zcela neznámý Khamzat Ulubaev.

17:20 - 7.dostih (011101)
92. ČESKÉ DERBY RÁDIA IMPULS
R - cena Gd-3 - 3 - 2400 m - 2 500 000 Kč hm. / hdc. - kurz
1 FAVORITE BOY(GER), 3 ž. Radek Koplík 4 58,0 / 81,5 - 50 YOKO
2 STRAIGHTWHISKEY(FR), 3 ž. Martin Srnec 57,0 / 82 - 50 Lokotrans
3 MYSTIC SWING(GER), 3 ž. Milan Zatloukal 58,0 / 90 - 10 Lokotrans
4 ROBINSON, 3 ž. Dušan Andrés 58,0 / 86 -30 Buc-Film
5 A GENTLEMAN(FR), 3 ž. Ján Havlík 58,0 / 90 – 7,7 Dr.Charvát
6 MOVE YOUR VISION(IRE), 3 ž. Zdenko Šmida 58,0 / 92*- 4 OMS
7 ATACK(GER), 3 ž. Jaroslav Línek 58,0 / 88* - 10 EMOP
8 BIONIC FACE(IRE), 3 ž. Lukáš Kasal 58,0 / 81,5 -25 DS Pegas
9 CRIOSTAL(IRE), 3 žk. Matej Rigo 56,5 / 85,5* - 25 Meridian
10 KADYNY(GB), 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 / 84,5* -16 Monte Negro
11 BETPAK DALA(GB), 3 ž. Petr Foret 58,0 / 90 - 5 Dr.Charvát
12 PEGAS(GB), 3 ž. Gary Hind 58,0 / 92 – 4 DS Pegas
13 KAPTAH(IRE), 3 ž. Ted Durcan 58,0 / 87,5 - 14 Stáj Charvátová
14 DESSON(ITY*), 3 ž. Jan Rája 58,0 /85,5 -14 Agrolipt ČR
15 BRUTAL ROCCO(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 2 58,0 / 88* - 10 YOKO
16 MY AFANTOU(GER), 3 ž. Jakub Pavlíček 58,0 / 88,5 - 20 Dr.Charvát
----------------------
17 GREEN WORLD(IRE), 3 ž. Khamzat Ulubaev 58,0 /80 Avaz Ismoilov
18 RABBIT HURRICANE(IRE), 3 ž. Jan Verner 58,0 / 79 Rabbit Trhový Štěpánov
19 ANTHON, 3 ž. Róbert Šara 58,0 / 77 Horse Farm Kroutilík

Nejlepší zpracování našeho derby jsem objavil jako tradičně u bratří Slováků na: http://www.turf.sk/
Pokud se vám na úvodní stránce objeví chybová hláška, klikněte v klidu na Tipy.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.06.2012, 13:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ideální počasí i dráha, to byla nedělní Chuchle. Program rámovala dvě klání třetí kategorie, to úvodní ovládlo trio favoritů v pořadí VITTORINO (3) ž.Rája - MIKESH (3) - SAMRUK (4). Přes plně obsazené boxy brala pořadí ubohých 186 a 145, velké bylo neočekávaně nízké.
Simsonova cena klesla v posledních letech do druhé kategorie, měla však na startu elitu dvouletých. Mezi všechny dvouleté vítěze 2012 v pořadí NIDARA (2,6) RABBIT MOTIVMAN (2,2) WOOLFILLY (3,6) a RENNY STORM (5,5) se na třetí příčku o hlavu vecpal jmenovec vládce a válečníka z 8.století BILGE KAGAN (14). V malém jsem „bral“ 76, ve velkém se 665 převádělo.
Jedničkoví sprinteři přišli do cílové roviny za vedení dua klisen, zatímco tříletá RABBIT DARK ANGEL (16) propadla až na desátou pozici., čtyřletá DOROTKA (7) odolala všem kromě mosteckého vítěze JUST FLY (12). Ten,vedený opět Zatloukalem, ač naposledy zdolal DOROTKU o 1 ½ délky, se netěšil důvěře publika centrálního hippodromu a jeho kurs z vypsaných 5:1 utěšeně stoupal. Tentokrát vyhrál bezpečně o 1 ¾ délky a potěšil mě výší malého pořadí 1477. Skutečným šokem bylo ale třetí místo CHARHIZARDA (16), který za sebou nechal všechny favority v pořadí CORCOVADA (3) - ERGIYAS (6) - KENDY (3,5) - KOLYMBIA (3). Za zmínku stojí čas 1:11,50 a především jednotlivé čtyřstovky 25,24 – 22,66 – 23,61.
Mílařů se sešlo jen 8 a Rájou vedený ROCHES CROSS (1,8) se SHARPOURem (3) potvrdili úlohu favoritů. Přestože SHARPOUR uhájil druhé místo jen o nos a hlavu před prvním slovenským hostem SILVERATORem (17) a LYSYANem (11). Výhry pořadí odpovídaly očekávání 36 a 673.
16 tříletých klisen mělo jedinou favoritku FRENCH QUEBEC (1,6) s Havlíkem, překvapením byl ale výrok boj ½ délky, tak blízko skončila SICÍLIE (10) s Línkem, první jezdec Vocáskových Rája totiž zvolil až třetí v cíli WHITE DARK ANGEL (5), za kterou doplnily tabuli PAHEELI (14) a NURBELA (8,5). Výhry byly nedůstojných 98 a 69. Při této bídě jsem ještě dokázal vydělat, protože jsem hrál jen 5 malých pořadí s vítězkou a 2.,3.,4.,5. a 10. klisnou v cíli. Čas po prvním furlongu 14,85, celkem ještě solidních 2:19,59.
Ve vytrvaleckém Zlatém poháru se opakoval doběh z 27.května DONN HALLING (3,2) - DHOUTE (50). Vítěz prodloužil svoji dosud vítěznou kariéru, poprvé startoval až jako tříletý 13.8.2011 v Kolesech a přinesl Vendule Korečkové dosud největší úspěch. Jako už mnohokrát, odhadl dokonale tempo Gary Hind v sedle druhého v cíli . Jen o krátkou hlavu skončil boj o třetí místo v pořadí MARIYDI (2,4) – DORIAN CROWN (16). Tabuli uzavřel OMNIBUS (20) , pod ní zůstal MY OLD HUSBAND (10) paní Charvátové. Čas 2:32,60 a překvapilo, že někdo trefil i velké pořadí. 1020 a zejména 1701 velkého mi přijde málo za takovou trefu.
Rébus zvaný České derby měl 16 neznámých, ty zahraniční byly utajovány tak dlouho, že trenérka Kubovičová dostala pokutu 200 Kč za pozdní příchod koní MOVE YOUR VISION (2,6) a ATACK (13) do paddocku. I za tu chvilku bylo vidět, že první favorit, ač nejmladší účastník dostihu (*20.5.) nevyniká jen rodokmenem. Z ostatních se mi líbil především PEGAS (3) a znatelnou proměnou prošel KADYNY (20). Před dostihy jsem dával větší šance jeho tréninkové partnerce CRIOSTAL (25), ale jezdecké obsazení šance otáčelo. Poprvé jsem viděl ještě duo DESSON (20), BIONIC FACE (14), víc se mi zamlouval hnědák dr. Olehly. Mojí jednoznačnou volbou byl první favorit MOVE YOUR VISION a zahrál jsem si ho s většinou pole. Dostih odvodil Ted DUNCAN v sedle s „nešťastné třináctky“ = KAPTAHa (20), kterému prý nejméně vadí jít z čela. Ostatní modrožlutí šli schovaní za polovinou pole, úplně poslední šel KADYNY (20). Tempo bylo poctivé, výsledný čas 2:30,76 je lepší než v předcházejícim dostihu starších. Na začátku cílové roviny se pokusil zaútočit PEGAS, ale potvrdil své genetické předpoklady a zacouval zpět. Až za distancí přišel dlouho schovávaný KADYNY, kterému nebyl schopný nikdo konkurovat. Za ním došli koně v pořadí MOVE YOUR VISION -MY AFANTOU (36) –BRUTAL ROCCO (11) – ATACK – BETAK DALA (5) - DESSON - CRIOSTAL – MYSTIC SWING (11) – KAPTAH – A GENTLEMAN (6,5) STRAIGHTWHISKEY (80) - PEGAS –FAVORITE BOY (100) - ROBINSON (30) - BIONIC FACE (14). Výrok jistě 2 ¼ - ½ - 1 ¼ - hlava – 1 – krk – 2 ¼ - hlava – ½ - 2 ½ - hlava – 1 ¼ - 1 ½ - 12 – 2. V boxech došlo k incidentu, když ROBINSON pokopal A GENTLEMANA, možná si při tom si i sám ublížil a tak jediný zástupce domácího chovu došel zraněný. Karlovický mák František Holčák dosáhl s hnědákem stáje Monte Negro již svého šestého derby vítězství a dohonil tak Jaroslava Maška a Františka Vítka na čele žebříčku. Slavil nadšeně, bohužel hodil již tradičně předchozí neúspěchy hřebce na jeho jezdce. Samozřejmě, že Jura Chaloupka zajel vítěze perfektně, ale byl to znatelně jiný kůň než před 3 týdny. Pro žokeje bylo první vítězství v derby pěkným dárkem k následným narozeninám. Malé pořadí bralo 1960 Kč, což mě posunulo na 4.místo letošního žebříčku, ve velkém se převádělo 5432 do závěrečného dostihu.
Tím byl trojkový handicap na 2400 metrů, který si v pomalém tempu (čas 2:37,99) odvodil Registanin syn REAPER (6). Jistě o 2 ¼ délky ho zdolal jen CHAMPAGNE ROSE (5,5) se Zatloukalem, první favorit PIEROT (2,2) byl o krk třetí. V jeho sedle se poprvé představil keňský žokej Wycliffe Matee, který je zatím na 3 měsíce ve stáji Pegas. Z převodu jsem ukrojil 2353 Kč, ale raději bych viděl medailovou pozici udržet CORVINU (5,5), ztrácející na čvrtém místě dalších 1 ¼ délky. Ale to už bych chtěl moc, i tak jsem byl se čtyřmi malými a jedním velkým za odpoledne nadmíru spokojený. Moje tarotová karta pro neděli byla 6 holí, vítězství ducha, triumf, úspěch. Es stimmt!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 28.06.2012, 12:21 Předmět: Pardubice a Karlovy Vary 30.6. a 1.7.
Pište tipy na sázení
Citovat

Hlavním dostihem posledního mítinku prvního pololetí je druhá kvalifikace na Velkou. Z 8 úspěšných absolventů květnové je na startu jediný FLAMBION, HOLLYPOND padl a čtveřice BELMONT, MANDARINO, KLAUS a IMBIR byla škrtnuta vzhledem ke stavu dráhy. Na startu se tak schází plných 17 koní, což slibuje zajímavou podívanou.
Po dvouměsíční zdravotní pauze se objeví v sedle Josef Bartoš, nedostatek jezdců však trvá a v kvalifikaci se objeví hned trojice zahraničních jezdců. Vedle Treadwella a Boyera, známých z minulého mítinku, se představí i Sam Thomas. Přestože je prvotní snahou všech především dokončit a tím se kvalifikovat na podzimní porcování překážkového medvěda, dají se předpokládat vyšší než olympijské účastnické ambice především u jmen BAGGIO, KLAUS, BELMONT a HIPO JAPE.
Zajímavým dostihem bude i jedničková Cross country Válečníka, kde se mezi devízkou startujících představí naši nejlepší koně v krátkých steeplech URSAN a O’KEY, konkurovat by jim měl především slovenský CARDAM, Z domácích pak SHAMAN, nebo mezi elitu pronikající LOVE THE WIN, který naposledy padl v Prvomájové, právě po předstižení duem URSAN – Soros. Dostihy začínají pro Parfubice netradičně ve 14:00 a v úvodních proutěnkách se představí 14 tříletých.
18:10 - 8.dostih (040501)
Velká cena společnosti ELTODO - II. kvalifikace na 122. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 200 000 Kč hm./ hand - kurz
1 KING OF GRACIE(GER), 6 ž. Jan Faltejsek 68 / 78 - 12
2 LIRAIN, 11 Ondřej Velek 68 / 77,5 - 10
3 GRIZLI, 7 ž. Dušan Andrés 68 / 70,5 - 12
4 BELMONT(POL), 8 ž. Josef Bartoš 2 68 / 82,5 - 3,5
5 HAMILLPOND, 8 ž. Jaroslav Brečka 68 / 77 - 30
6 ASPIRANT(POL), 9 ž. Radek Havelka 68 / 87,5 - 6
7 MANDARINO, 11 ž. Pavel Kašný 68 / 82 - 10
8 KARLSBAD(GER), 9 ž. Thomas Boyer 68 / 77,5 - 12
9 ARGENTAN, 8 František Kovačík 68 / 69,5 - 25
10 SEŠLOST, 8 Zdeněk Matysík 2 66 / 61 - 50
11 GRILIAS, 8 Michal Kubík 68 / X - 12
12 KLAUS(POL), 7 Sam Thomas 68 / 87,5 - 3,5
13 FLAMBION(SLO), 8 Josef Sovka 68 / 80,5 - 8
14 IMBIR(POL), 8 ž. Marcel Novák 68 / 68,5 - 25
15 BAGGIO(POL), 10 Liam Treadwell 68 / 92 - 3,5
16 HIPO JAPE, 6 ž. Jan Korpas 68 / 80 - 12
17 CIM(POL), 8 ž. Jaroslav Myška 68 / 76 - 12
V neděli se konají dostihy v Karlových Varech a za stávající situace se to bohužel jeví jako jedna z posledních příležitostí navštívit krásné secesní závodiště u příležitosti dostihů. Crying or Very sad
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.07.2012, 9:08 Předmět: Hic
Pište tipy na sázení
Citovat

Vlna veder dorazila na pardubické závodiště, aby pořadatelé její důsledky zmírnili, začínaly dostihy až ve 14:00. Vedro samozřejmě bylo, možná takové, jaké závodiště nepamatuje. U benzinky na zpáteční cestě ukazoval teploměr 37 stupňů a to bylo půl osmé večer. Vzduch doslova stál, na otevřené tribuně nebylo k žití a jediným výsledkem opatření pořadatelů bylo, že 3 dostihy před koncem došly točené nealkoholické nápoje. Většina lidí totiž přijela stejně jako obvykle, buď nevěděli nebo použili hromadný prostředek v dvouhodinovém taktu. Dalším mínusem je, že poprvé v tomto století ještě nejsou lístky na Velkou.
Úvodní proutí tříletých přivedlo na start většinou začátečníky. Rovinovou třídou vynikala PAULLINKA, průběžně se 76,5 kg v rovinovém handicapu, ve Frankenbergerově memoriálu o krk za derby účastníkem Robinsonem. Vocáskovi mají ale ve stáji druhou a třetí klisnu z Ceny Napajedel a mohou si dovolit tento odskok na skoky. Skončil úspěšně a PAULLINKA (2,25) s Dušanem Andrésem jistě vyhrála před polským outsiderem BONZEM (14) a dvojicí stáje Jeso JESKINK (4), GOBE (6). Tabuli uzavřel debutující TORRES (6) tréninkový a stájový partner Robinsona. BONZO způsobil převody obou pořadí, 2562 malého a 553 velkého.
Čtyřletí krosaři zažili brzy po startu hromadný karambol, když přes SALUTIHO (8) padli favorizovaní REGINE (2,75) a MANIFESTATION (4), naštěstí bez následků. Z favoritů tak zbyl jen HANDSOME JACK (3) ze stáje a tréninkového lotu vítěze derby. V cíli se však musel sklonit před duem MOULA (8) – CUX (11). MOULA s Marcelem Novákem tak zvítězil i ve svém druhém životním startu, tentokrát však zásluhou výroku dostihové komise. Proti výsledku dostihu byl prodán protest a i když jsme takto malé pořadí měli, upřímně přiznám, že bych ho uznal, CUX byl vytlačen až k písku a brán zpět. Malé bylo 544, ve velkém se převádělo 2170.
Ze 13 účastníků krosu čtvrté kategorie jich dorazilo do cíle jen 5. Pády však byly jen 2, šest koní totiž ztroskotalo na točném bodu, který před 3 lety těsně minul AMANT GRIS. Tentokrát však byla minela celého pole možná padesátimetrová, nejméně chybělo anglickému (!) žokeji Thomasovi, jezdícímu v Pardubicích poprvé v kariéře. Jím vedený DEKO (2,5) strhnul polovinu koní k návratu a nakonec se před něho dostal jen šokující vítěz ČMAŇA (12) se Zdeňkem Řezáčem, do cíle došli ještě QUANTERA (7), NEVERLAND (2,5) a BALER9NA (16). Malé pořadí nikdo netrefil a převádělo se 1246, velké mělo naopak minimálně 4 výhry po 1212 Kč. Ani dostihy nemají logiku.
Trojkový kros odvodil tradičně BOŽETĚCH (5), 500 m navíc proti jeho minulému vítězství už ale nezvládl a uzavřel tabuli za čtveřicí INKVISITOR (6) - MR MILLIONAIRE (2,5) -GECOSS (14) - WILD DANCER (4). Vítěze jel pro trenéra Zobala Ondřej Velek. Za malé jsme dostali 923, ve velkém se převádělo 1351.
Dalšího vítěze jel pro stejného trenéra Libor Šimůnek, dres se lišil jen barvou šerp křížem. KYSHANTY (5,5) porazil ZARIFa (3), dále doběhli AMARAGON (4,5), a blízcí příbuzní SHERON (12) a SHERARDO (5,5). Otcem obou je Security Risk a obě matky, Sherpa i Shercana jsou dcerami páru Arcane – Shehrema, tedy pravými sestrami. Malé pořadí bralo 175, velké 639. My nic, překombinovali jsme.
Kros 4 – 5 letých klisen suverénně ovládla vysoká favoritka, letos debutující bělka SORTINA (2), v sobotu podruhé tak zvítězil žokej Marcel Novák, poprvé trenér Votava. Druhá skončila SUN BELINA (5), třetí outsider BRAVO (25) před špatně skákající GALANTERY (3) a MACAONE (5).Malé pořadí 272, ve velkém byl opět převod 1526,
Jedničková Cena Válečníka na 3300 m přivedla na start elitu krátkých steeplů, celkem 8 koní. Favorit URSAN (1,7) byl od začátku vzadu a přes mohutný závěr mu chyběla v cíli hlava na slovenského CARDAMA (6) s Brečkou, tabuli, a vlastně kompletní doběh, doplnili O’KEY (5), SHAMAN (5,5) a CHAT ET CHIEN (4,5). Favoritův jezdec Korpas se vymlouval na neregulérní start, ale rozdal tolik metrů, že podle mého názoru může za porážku on. Malé platilo 74, velké 793. Vítěz byl dosud považován za koně na měkko.
Z kvalifikace na Velkou byli škrtnuti ASPIRANT, MANDARINO, SEŠLOST, IMBIR a HIPO JAPE, takže odstartovalo 12 koní.Sedlo GRILIASe (10) opustil poměrně brzy Kubík a volný kůň dlouhou dobu překážel ostatním. Bohužel zabrzdil před hadím příkopem a odskákal to BAGGIO (2,5). Na dalším skoku byl sice zadržen, ale bylo už pozdě, skončil svoji životní pouť, stejně jako FAR PLAN v pátém dostihu. Nejvíce sil měl nakonec KARLSBAD (16) s Thomasem Boyerem, kvalifikovali se ještě BELMONT (4), KING OF GRACIE (10), KLAUS (3,5) a ARGENTAN (30), KLAUSovi v závěru došly síly, na živém plotu u hangáru ale předvedl nevídaný skok. Skočil šikmo tak, že přeskočil i další živý plot ve cloně kolmo na překážku. Na konci tohoto živého plotu točný bod není, takže diskvalifikace se nekonala. V televizním přenosu tento skok bohužel vidět není, jen KLAUS běží na opačné straně plotu než ostatní. Malé pořadí 851, velké převádělo 3325.
V závěrečném dostihu běželo jen 8 koní. Favority byli polský ZICO (3) a ARCIBALDO (2) překonal je ale TIMBER (7,7) s Korpasem, který tak získal jediné vítězství dne pro trenéra Váňu. Malé bylo 350, z velkého jsme utrhli jen 674.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 11.07.2012, 12:39 Předmět: 20. slovenské derby
Pište tipy na sázení
Citovat

V českých zemích pokračuje letní spánek. Po čtyřdenním víkendu nabitém dostihy ve Slušovicích.se konají pouze sobotní dostihy v Lysé ss třemi vrcholy třetí kategorie. Středoevropské dění se přesouvá do Eratislavy, kde se koná Slovenské derby, které bude po 10 letech porovnávacím soubojem vítězů derby českého a maďarského. Kromě dua KADYNY a LATIN LOVER je tu ale celá česká tabule, tedy MOVE YOUR VISION , MY AFANTOU, ATACK a BRUTAL ROCCO, navíc ještě za peníze doběhnuvší DESSON a vodící KAPTAH. Z maďarského derby je tu tabuli uzavírající VAGOSH, Účastníky rakouského derby zastupuje pátý, ale silně se zlepšující RED MISSION a jedenáctku účastníků završuje z Německa dohlášený MAXIMOOL. Jezdeckou hvězdou odpoledne je Mirco Demuro, vítěz 2631 dostihů, který v derby povede o odvetu za Chuchli usilujícího domácího MOVE YOUR VISION. Dalšími zahraničními žokeji budou Tellini, Hind, Pattinson, Lopez, Krowicki, Georgijev a v Chuchli o derby nahrazený Ulubaev. Z českých se představí kromě Ráji, Šafáře, Zatloukala, Foreta, Chaloupky, Srnce a Pavlíčka dokonce i ve ‚Spanělsku jezdící novomanžel Janáček. Slovenské žokeje doma jezdící, tedy Línka, Šmídu, Šaru a Havlíka doplní Juráček . Jen jezdecká kvalita v Čechách nevídaná. Kromě derby se ale konají další kvalitní dostihy, utkají se dvouletí, tříleté a staščí klisny (SHAMAL SALLY, YUCCA, CRIOSTAL, WHITE ANGEL…), letouni na 1000 m (ALFKONA, DR GURU, WANILLCA, DOROTKA, FALCOHILL, PAKER, ANOTHER TRUE STORY…) mílaři (CHARDONNEY TCHEQUE, KOLYMBIA, CORCOVADA, DUX SCHOLAR, BEDOUIN PRINCE, SILVERATOR, QUISSIANA, PEGAS... ) a vytrvalci ve Zlatém poháru na 2600 m ( PACINO MO. ORPHAN, LAMBERTUS, DORIAN CROWN, MARIYDI …)
Chraň mě příroda propagovat monopolní SK Betino, ale od čtvrtka si bude možno u ní vsadit na Bratislavu prostřednictvím Fortuny.
Kury Betino na hlavní bratislavské dostihy (2.-7.)
Dvouletí (7 st.) MAC PURSUITS 2,2 - WOOLFILLY a HOT FAVORITE 3,5 - RENNY STORM 5,5 - BUNGEE a LEGIONA 7 - LILLY REEF 8
Cena Pat's Music ( klisny 2000 m - 9 st.) SHAMAL SALLY 2,75 - CRIOSTAL 3 - YUCCA 4 - FANTAZIA MIA 6,5 - WHITE ANGEL 7,77 - PIKARDIE 8 - CARRIE 10 - WINSOME HONEY 20 - ALL DARK 25
Cena Mysa (1000 m - 14 st.) ALFKONA 2 - DOROTKA 4 - WANILLCA 5 - ERGIYAS 6 - GLASS OF CHAMPAGNE, TULUM, DR GURU a APRILIUS 10 - TITUS SURUMU, EASTERN LIGHT, ANOTHER TRUE STORY a FALCOHILL 12 -PAKER 20 - CHIARALUNA 30
Bratislavská míľa (1600 m - 13 st.) CHARDONNEY TCHEQUE 2,75 - DUX SCHOLAR 3 - QUISSIANA a PEGAS 5 - CORCOVADA 5,5 - KOLYMBIA 7,77 - FIERY WING a SILVERATOR 10 - OLDFIELDROAD, WOODLARK a LYSYAN 12 - BEDOUIN PRINCE 16 - GLOUSHEK 20
Zlatý pohár (2600m - 10 st.) MARIYDI 2,5 -DORIAN CROWN 3,5 - PACINO, LIMONCELLO a LAMBERTUS 7 - OUTRIDE 8 - MARIBELL 10 -ORPHAN 12 - PRIME PREACHER 14 - PEER COOPER 20
Derby (2400m - 11 st.) MOVE YOUR VISION 2,4 - KADYNY 3,85 - LATIN LOVER 4 - ATACK a MY AFANTOU 10 - MAXIMOOL, KAPTAH a BRUTAL ROCCO 11 - RED MISSION 12 - DESSON 18 - VAGOSH 25
Zajímavostí dostihů bude návrat Arslangireje Šavujeva po letech do Petržalky. Tentokrát se kazašský mág vrací v letos nepříliš úspěšné sezóně s novými akvizicemi čečenského presidenta Kadyrova. Duo ERGIYAS, DORIAN CROWN jsme již viděli o českém derby, tentokrát se největším trumfem zdá být DUX SCHOLAR, kůň blacky type úrovně, hodnocený ratingem 111, tedy o 1 méně než největší Šavujevovo eso posledních let SHAMALGAN!
Dostihy se konají v Petržalke, ale ze 64 účastníků těch 6 hlavních je přesně polovina trénovaná na území našeho státu. A je jasné, že tolik kvalitních koní už letos nikde ve střední Evropě neuvidíme.
Wlckodlack
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.1.2009
Tipy a sázky: 60
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.07.2012, 10:37 Předmět: Prosím, naléhavě!
Pište tipy na sázení
Citovat

Nemáte někdo možnost stáhnout a poslat mi formy na Derby(SK)?
Byl bych moc vděčný,předem dík

emal:vlcek-martin@email.cz
Wink
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.07.2012, 12:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prázdninový poklid je narušen sobotním nejdůležitějším mítinkem toku v na mostecké dráze, koná se zde v sobotu jediná mimopražská klasika 67.Oaks, v neděli se konají první prázdninové koleské dostihy. Klid letní sezóny je ale narušen dost zásadním způsobem, v Mimoni někdo ukradl tribunu, ve Světlé Hoře hořelo, Karlovy Vary se zmítají v problémech.
Ale ke koním, především tříletým klisnám. V 12 členném poli je vysokou favoritkou FRENCH QUEBEC, ve střední Evropě oi svém zimním importu dosud neporažená. Hlavní soupeřkou by měla být SICÍLIE, která jí kladla tuhý odpor v tradiční Ceně Napajedel a účastnice derby STRAIGHTWHISKEY. O nižší dotace by měly bojovat PAHEELI, slovenská zástupkyně čedského původu CANCING MELODY a běkdo ze čtveřice NURBELA, DIVOK8 DOMINA, LA FLOR a MERLYP. Obavy u favoritky vyvolává jen vzdálenost, dr. Olehla od jara tvrdí, že její optimum je kolem 2000 m.
Druhým jedničkovým dostihem je sprint na 1200 m, který se nekoná na přímé dráze, čímž se může projevit i startovní číslo. Mezi jedenáctkou koní stojí nejvýše umístění ze sprintu o derby dni, druhý CHARHIZARD a pátý KENDY, měkká dráha by mohla posílit ambice veterána EDIGGIA, na návrat slavnějších dní čekají především LINE HONEY a FALCOHILL, TULUM nese pravděpodobně příliš mnoho. Nejvíce sledovaným účastníkem však bude Šavujevův SWEET DUCKY. Tento čtyřletek patří čečenskému prezidentoovi a po nedělním úspěchu v Bratislavě, kde obsadili DORIAN CROWN a DUX SCHOLAR první místa, se zdají být importy aklimatizovány a stájová forna zde.
Třetím jedničkovým dostihem je v sobotu klasický steeple, s 200 tisíci dotovyný citelně výše než sprint. Škrtnutý je ve Francii úspěšný HETMAN POLNY a tak ze utká jen 7 skokanů v čele s Váňovým duem BUDAPEST, ALBERTO. Největš překážkou by pro ně měl být problémový RABBIT WELL.
Krosaři mají jako hlavní bod nedělního programu druhou kategorii a trenér Váňa má mezi 8 účastníky dvojici WYONA, GRILIAS. Proti nim stojí především IGNACIO a JACUZZI a v pozadí i bývalá královna provincií, má oblíbenkyně TERESINA

16:45 - 7.dostih (090301)
67.OAKS společnosti Vršanská uhelná - Memoriál Ing.Tichoty
R - cena L - 3 klisny - 2400 m - 600 000 Kč
1 NURBELA, 3 ž. Jaromír Šafář 2 58,0 - kurz 10
2 DIVOKÁ DOMINA, 3 ž. Martin Srnec 58,0 - 12
3 LA FLOR(GER), 3 ž. Vendula Korečková 58,0 - 10
4 DANCING MELODY, 3 ž. Jakub Pavlíček 58,0 - 10
5 FRENCH QUEBEC(IRE), 3 ž. Ján Havlík 58,0 - 1,6
6 STRAIGHTWHISKEY(FR), 3 ž. Milan Zatloukal 58,0 - 7,77
7 JIHLAVA(IRE), 3 Ondřej Velek 58,0 - 25
8 RABBIT KINGMAMBO(IRE), 3 ž. Jan Verner 58,0 - 35
9 SICÍLIE, 3 ž. Jan Rája 58,0 - 3
10 TAMAREI(IRE), 3 ž. Jaroslav Línek 58,0 - 5,5
11 PAHEELI(GER), 3 ž. Radek Koplík 4 58,0 - 8
12 MERLYP, 3 ž. Petr Foret 58,0 - 17

13:50 - 2.dostih (090302)
Severočeská cena Hitrádia FM (ovál)
R - cena I.kat. - 3+ - 1200 m - 120 000 Kč
1 EDIGGIO, 8 ž. René Koplík 3 57,5 - 7,77
2 KENDY(GB), 4 ž. Radek Koplík 4 60,0 - 4
3 RABBIT DARK ANGEL(IRE), 3 ž. Jan Verner 54,5 - 8,5
4 CHARHIZARD(POL), 4 ž. Martin Srnec 57,5 - 3,5
5 LINE HONEY, 5 ž. Jaroslav Línek 60,0 - 7,77
6 AGROMERACE, 6 ž. Petr Foret 56,0 - 6
7 MR DARIO(IRE), 8 ž. Jiří Chaloupka 57,5 - 10
8 TULUM(FR), 7 ž. Milan Zatloukal 63,0 - 10
9 LORD SILVANO(GER), 8 ž. Jan Rája 60,0 - 6
10 SWEET DUCKY(USA), 4 ž. Jakub Pavlíček 57,5 - 3
11 FALCOHILL(IRE), 6 ž. Dušan Andrés 58,0 - 8,5

16:05 - 6.dostih (090307)
Velká Mostecká cena společnosti Litvínovská uhelná
Stch - cena I.kat. - 5+ - 4500 m - 200 000 Kč
1 ALBERTO, 11 ž. Josef Bartoš 2 65,0 - 3
2 DON DEBNIK(POL), 6 ž. Marek Stromský 68,0 - 14
3 BUDAPEST(IRE), 7 ž. Josef Váňa 3 68,0 - 1,7
4 DATIFFO(GER), 10 ž. Bohuslav Mátl 68,0 - 14
5 RABBIT WELL(GB), 6 Ondřej Velek 68,0 - 4
6 ESPERAR, 7 ž. Luboš Urbánek 68,0 - 10
7 LYUUKEN, 5 Josef Sovka 68,0 - 6

16:45 - 6.dostih (130209)
CENA PANA JOSEFA VÁNI
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4700 m - 85 000 Kč
1 WYONA(GER), 6 Michal Kubík 63,0
2 JACUZZI(POL), 10 ž. Marek Stromský 65,0
3 GRILIAS, 8 ž. Josef Bartoš 2 65,0
4 IGNACIO, 8 ž. Pavel Kašný 65,0
5 GRIZLI, 7 Josef Sovka 66,0
6 TERESINA(GER), 10 Ondřej Velek 63,0
7 SPERANZA, 7 ž. Thomas Boyer 65,0
8 GLEAM(POL*), 6 ž. Jaroslav Myška 66,0
Pro Kolesa nejsoukursy mimo závodiště vypsány.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 21.07.2012, 9:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Měl bych ještě k přehledu přidat vlastní názor. musím ale předem upozornit, že podle úsloví :"Jednou jsi dole, jednou nahoře." teď budu dole. Minulý týden v Lysé jsem byl jeden ze 4 účastníků soutěže se 4 správnými tipy v Lysé a moje jméno bude ještě zítra možná běhat na titulní stránce www.dostipy.cz. Po špatném květnu jsem se snad pevně usadil v první stovce (ale těch pravidelně tipujících je tak 150). Pro sázkaře bude důležitější, ře ve hře Bookmaker jsem skončil třetí se ziskem 229.800 a celkově se v ní posunul na 11. místo. Ale to se bude opakovat s pravděpodobností vysoce malou.
Tak tedy formát Dostipy:
Sobota - Most
1. SWEET WORDS - ASHARON
2. SWEET DUCKY - KENDY
3. LIBERTIN - ROSALINDA
4. VITTORINO - APINOA
5. OLD GLORY - LEX
6. BUDAPEST - RABBIT WELL
7. SICÍLIE - FRENCH QUEBEC
8. OHIO - NORINO
Neděle - Kolesa
1. ADIUTANT - ANGEL ROCCO
2. LYNETTE - CHAR
3. HOLLY MILL - REGINE
4. GLOVER - NIGRA
5. O'KEY - MIRAINO
6. IGNACIO - WYONA
7. FRASINI - BEAU
8. REAPER - VENI VIDI VICI
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.07.2012, 9:57 Předmět: Dokázal jsem to!
Pište tipy na sázení
Citovat

Po sobotním zmoklém Mostě, stráveném u TV, to vypadalo, že Kolesa proběhnou v podobném počasí. Před první odpolední však déšť ustal a já mohl usednout na své jednostopé vozidlo poháněné vlastní silou a vyrazit přes les do Koles. Přijel jsem včas a protože mostecká forma nestála za nic, obraty ještě za méně a můj kolega musel dřít na poli, rozhodl jsem se pojmout nedělní mítink jako nezúčastněný sváteční návštěvník.
Úvodní rovinu na 1800 m si rozdělili očekávaní favorité ANGEL ROCCO (2,15) – ADIUTANT (3,5) PURPLE RISK (5). Tomu odpovídala i výše výher pořadí, 35 a 266 Kč. Vítěze jel sobotní překvapivý vítěz Oaks Foret. Tam měla MERLYP neuveřitelných 40:1 a v pořadích se převádělo těžko předpokládaných 84 a 119. Převod velkého nabobtnal v posledním severočeském dostihu na 147 a zvýšil tak úvodní koleskou výhru.
Druhá rovina byla na 2800m startovala se tedy v cíli a musím konstatovat, že zcela neregulérně. Nejlepší závěr měla SONADOR (3) s Janem Vernerem, jeden z mála koní stájew Rabbit, nechodící start – cíl, za ní skončila moje první volba LYNETTE (2) ped TADMÁNSKÝM ČERTEM (8). Obě pořadí 56, to velké se ale převádělo.
První překážky ovládli rovněž favorité. HOLLY MILL (2) šla s Myškou suverénně od startu až do cílea ani REGINE (2,75) ji neměla šanci ohrozit. Třetí byl překvapivě outsider FLORIDA HOUSE (14) a tak se ve velkém převádělo už 273, malé vyplácelo 80.
I další dostih měl od startu do cíle na čele jediného koně TEREBESZ (2,5) s Markem Stromským vyhrál naprosto suverénně a protože papíroví konkurenti GLOVER (4), NIGRA (4) a LE ROYAL (5) stejně jako pronásledovatelka MARIONETTA(8) nedoběhli, bojovala o druhé místo dvojice SONG FOR JAZZ (10) FLYING EAGLE (14) a převáděla se obě pořadí ve výši 505 a 595.
To mě nechalo zcela chladným a nezúčastněně jsem pozoroval lání všech favoritu dne. O’KEY (1,6) totiž doběhl po bezkrevném výkonu až pátý. Dostih na 4000 m byl při tom pomalý a to by mu jako specialistovi na krátké steeply mělo hrát do karet. Myška brzdil HOLLYPA (8) usilovně, před koleským skokem až komicky doklouzával do vody. Tam ale všem vypálil rybník Tůma s LEMUELEM (12), na jejich pruskou akceleraci nikdo nezareagoval a v cíli byli zadrženě první. Favorit skončil až za triem AGE OF LUCK (2,4) – GEMANUS (12) – MLÝN (11). V obou pořadích se už převádělo zajímavých 1370 a 1764.
S těžkým srdcem jsem odolal. Z 8 koní bych vyřadil jen SPERANZU (12), dalo se to hrát. I tento dostih byl pod taktovkou jediného koně, tentokrát jím byl vítěz hlavního dubnového dostihu JACUZZI (2), opět s Markem Stromským. Nejblíže se mu přiblížila jeho tradiční soupeřka TEREZINA (11) , která tentokrát vrátila porážku v dubnu rovněž třetímu GLEAMovi (8). Skóre JACUZZI:TERESINA je po včerejšku 2:7 , letos ale 2:0, pokud jsem se nespletl. Na koleském skoku skončil spolufavorit IGNACIO (2,6), kterému se nedokázala vyhnout do Velké kvalifikovaná „domácí“ WYONA (4)a tak byly výhry opravdu zajímavé, 3185 malého a 2468 velkého
Proutky pro 4-leté a starší opět opanoval jeden kůň, tentokrát před sebe nikoho nepustil BEAU (5) s Myškou, na kterého nestačil ani vysoce favorizovaný TAQUARI (1,7), třetí byl FRASINI (6). Malé přineslo 91, ve velkém se převádělo 273. Silně zklamal polský debutant stáje Wrbna KOLONOS (7). Do neděle jsem si myslel, že německý rodák BEAU se správně vyslovuje francouzsky a hlasatelova angličtina mě vyvedla z míry, ale aspoň bylo veselo.
Celkovou částku 616 pak vybral za doběh REAPER (2,25) - LOKING (7) – SIXTYSEVEN (1,7) Tentokrát Myškův tempo diktující LOKING nevydržel až k cílovému mezníku a podlehl synovi Registany, který se v paddocku zajímal spíše o něžné pohlaví, ale včas se srovnal. Malé téměř nikdo nehrál a tak se na 70 Kč mohou těšit za týden v Benešově.
S vypětím sil jsem dojel domů, abych se stihl pokochat pohárovým vítězstvím svých druholigových barev nad žlutě maskovanou rudou partou z Letné na hřišti, jehož škváru jsem zamlada skrápěl svým potem. Zelenalo se všude i v mé duši, nejsem závislák!.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.07.2012, 9:20 Předmět: Kolesa - malé a velké pořadí
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to je výborné, že jsi odolal pokušení si vsadit! Jediným dostihem, kde jsem si zahrál malé a velké pořadí byl právě hlavní, tedy 6.dostih, kde jsem se aspoň nemusel o výhru z malého pořadí s nikým dělit! Laughing
Velké pořadí jsme bohužel uhádli dva. Olomoučák však tentokrát vyšel překvapivě naprázdno, protože není tak velkým fandou Teresiny jako ty.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.07.2012, 8:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Když má člověk dceru Terezu, tak to nemůže být jinak než srdeční záležitost. Ale od účasti ve Velké 2010 to už není ono, Jacuzzi je naopak letos nejlepší v kariéře a od něho jsem to hrál , bohužel jen na papíře Laughing , ale šetřil jsem a měl bych jen velké. Takže bych tě připravil tak o 900, byl bych třetí. Malé jsem měl bez něho.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.07.2012, 12:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Olympiáda přináší dostihovou televizní pauzu a tak ti borci, kteří chtějí vidět Borcův skok musí v neděli osobně na závodiště do Albertovce, v sobotu je možnost navštívit Benešov, počasí má být rozhodně lepší než minulý rok.
Hlavním Albertovským dostihem je ten závěrečný. Měl by být odvetou za minulý ročník, kdy TOMIS porazil překvapivě VALLDEMOSA, když sebral tyčku v oblouku a podle mínění mnohých, i mého, neměl vyhrát. Znepříjemnit úlohu favoritům by mělo trio BLACK DIAMOND, CHERWICK a AMARAGON, překvapit se bude snažit ZAGROŠKUDLA, polosestra ZULEJKY a ZUGORA je však zatím úspěšná pouze na Slovensku a u nás nic nepředvedla. Podle letošních výkonů však jednoznačným favoritem bude VALLDEMOSO.
17:30 - 8.dostih (190108)
Albertovská Cross Country - Cena společnosti RITSCHNY kovošrot a sběrné suroviny s.r.o.
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 5000 m - 200 000 Kč
1 BLACK DIAMOND(IRE), 10 Michal Kubík 67,0
2 ZAGROŠKUDLA, 9 Petr Tůma 65,0
3 TOMIS, 11 ž. Bohuslav Mátl 65,0
4 CHERWICK, 5 ž. Jaroslav Myška 67,0
5 NIGHT KING(AUT), 6 ž. Marcel Novák 67,0
6 HEATHER, 7 Zdeněk Bodlák 65,0
7 MR MILLIONAIRE(GER), 6 ž. Marek Stromský 67,0
8 VALLDEMOSO, 8 ž. Dušan Andrés 67,0
9 AMARAGON, 7 František Kovačík 67,0l

V Benešově jsou nejvíce ceněny dva dostihy třetí katehorie. V tom rovinovém má ale dvojice ADIUTANT, GOLDY na svém letošním kontě víc startů než desítka jejich soupeřů, takže je opravdu těžké čekat, kdo z nich je ohrozí. Hlavní steeple má jen 6 účastníků, navíc je to handicap, takže je velice otevřenou záležitostí a nelze vyloučit ani letos jedinou neúspěšnou účastnici INÉS, je totiž domácí. Loňský blátivý vítěz Velké benešovské, SAURON, míří do podle názvu „Těžké steeplechase“, ale jen IV.kategorie.
16:10 - 7.dostih (080106)
Benešovský handicap firmy MERAN
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4000 m - 50 000 Kč
1 INÉS, 6 Vladimír Verner 64,0
2 KINDLY BOY, 7 ž. Marcel Novák 64,5
3 WILD DANGER(GER), 5 ž. Josef Bartoš 2 66,0
4 RUBÍN, 10 Barbora Málková 62,5
5 MAUGLÍ, 6 Josef Sovka 60,0
6 BRICASSAR, 12 žk. Jan Faltus 61,0

Nakonec tedy mínění ve formátu Dostipy, snad to podle sinusoidy bude lepší než minule, kdy jsem ztratil 143.000!
BENEŠOV 28.7.
1. TORONTO HIL - MADANPOUR
2. LEARJET - LATRIB
3. PAT'S GOLD - FARDITT
4. ADIUTANT - GOLDY
5. TRAFFIC TOUR - YES MAN
6. SAURON - KILLWILLIE
7.KINDLY BOY - WILD DANGER
8. RABBIT KING'S BEST - PERIKLES
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.08.2012, 16:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V naší rozlehlé zemi bylo v sobotu v Benešově bláto a v proslavené ostré zatáčce před cílem i řada pádů. V Albertovci v neděli naopak beton a tím i spousta škrtů. Podstatnější než výsledky dostihů však byl v neděli hrůzostrašný pád žákyně Kateřiny Hlubučkové, vrtulník ji odvezl do nemocnice, kde byla nějakou dobu udržována v umělém spánku. nakonec to byl "jen" těžký otřes mozku a za týden už prý chce zase sedět na koni. Šlo o rovinový dostih a náraz hlavou do železného zábradlí!
Událostí okurkové sezóny je ale hlavní dostih nedělních Karlových Varů. V memoriálu Josefa Dolejšího na 2000 m se utká 9 koní a plná třetina z nich má jednoho majitele i trenéra. Ti koně běží svůj vlastní dostih, jsou mimo domácí konkurenci a marně přemýšlím, proč musí běžet proti sobě. Snad se jdou jen proběhnout břed plánovaným Baden-Badenem, snad je chce předvést čečenský prezident lázeńským hostům. Jména MIKHAIL GLINKA (3:1) letos přes 4 miliony Kč, vítěz Gr.2 Dubai City of Gold, rating 110, GREEN DESTINY (3:1), loni 6 milionů Kč, vítěz Gr.3 v Yorku a Newbury, rating 119 a DUX SCHOLAR (3,5:1), vítěz z Bratislavy, třetí ze Zabeel mile (G2) v Dubaji, rating 111 se vymykají našim zvyklostem stejně jako v posledních letech Shamalgan. Další koně na ně v žádném případě nemají a jsou to známá jména.10:1 mají GLOUSHEK a DEVIL'S STAR, 12:1 CONNEX a MY OLD HUSBAND,, 14:1 STARBUCK a 16:1 GREEN WORLD. I outsider Green World je svěřencem Arslangireje Šavujeva, ale má jiného majitele.
Takoví koně proti sobě ještě v tomhle státě neběželi!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy