Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
ENGLAND: Premier League 2011/2012
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Trey
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.7.2006
Tipy a sázky: 916
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.7Hodnocení kvality tipů: 25.7Hodnocení kvality tipů: 25.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 6.08.2011, 1:30 Předmět: ENGLAND: Premier League 2011/2012
Pište tipy na sázení
Citovat



CZ> Zprávy | Přestupy | Zápasy | Tabulky | Statistiky <CZ EN> News | Transfers | Results | Table | Injured | Fixtures | Stats <EN

Arsenal FC CZ|EN , Aston Villa CZ|EN , Blackburn Rovers CZ|EN , Bolton Wanderers CZ|EN , Everton FC CZ|EN , Fulham FC CZ|EN , Chelsea FC CZ|EN , Liverpool FC CZ|EN , Manchester City CZ|EN , Manchester United CZ|EN , Newcastle United CZ|EN , Norwich City CZ|EN , Queen's Park Rangers CZ|EN , Stoke City CZ|EN , Sunderland AFC CZ|EN , Swansea City CZ|EN , Tottenham Hotspur CZ|EN , West Bromwich Albion CZ|EN , Wigan Athletic CZ|EN , Wolverhampton Wanderers CZ|EN


Založil jsem vlákno (snad mi propitak odpustí mírné plagiátorství - nemohl jsem si pomoctVery Happy), ale vlivem nedostatku času, nebudu v této sezóně schopen plného soustředění na PL. Tudíž doufám, že se zde objeví i příspěvky dalších fanoušků ostrovní kopané - díky.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 11.08.2011, 7:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Liverpool-Sunderland
Á asi naštvu fanoušky Liverpoolu (mile by mě dal), LFC chce hrát nahoře, vysoké cíle má před sezónou, ale nevím nevím. V prvním kole jdou na silný tým Sunderlandu a já si myslím, že Sunderland tam bod uhraje. Takový pocitový tip.
Můj tip: remíza (4.31 pinna) Tip na Yetiho

West Brom.-Manch.Utd
Sestava United mi přijde hodně útočná, dozadu bych řekl, že bude trochu problém. Van der Sar, Scholes ukončili kariéru. De Gea než se trochu rozkouká a sehraje bude trvat a ta obrana mi nepřijde úplně nejsilnější. Mrknu na vzájemné zápasy, tak mi z toho vychází to, že United by mohli inkasovat a nějaký ten gól (dva či tři) vstřelitl.
Můj tip: over 2.5 branky (1.70 chance) Tip na Yetiho

Manch.City-Swansea
A ještě mě padl do oka jeden ovar. Cityzens mají také vysoké cíle, ale narozdíl od LFC si myslím mají kvalitnější tým a opět útočně orientovaný. Nevím co čekat od nováčka Swansea, který má tým složený převážně z ostrovních hráčů, ale pod španělskou taktovkou, posili zřejmě ještě budou na cestě. Hráč domácí za kurz 1,25 mi nepřijde dobré, ale padl mi do oka kurz na over. Citizens jako velmi útočný tým a nováček, který buď bude hodně bránit (a myslím, že neubrání moc dlouho bezbrankový výsledek) nebo zkusí překvapit. Čekam tak 4 branky.
Můj tip: over 2.5 branky (1.60 chance) Tip na Yetiho
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 12.08.2011, 16:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Q.P.R – Bolton Wanderers - Tip 1

Q.P.R loni v první lize suvereně vedli, doma v prvním zápase s poměrně nešťastným Boltonem bez pořádného střelce budou chtít ukázat že si PL zasloužili a Poutníky udělají ....

Expekt luxusních 2.35 za víc ....
Oggy
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 12.08.2011, 18:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prvni kolo zkusim nejake ty testovaci tipy...

Fulham - Birmingham

Tip: 1; kurz 2,1

Fulham neopustila zadna opora, naopak se podarilo tym posilit - prisel Gecov a doplnilo se bratrske duo Riise. Na druhe strane z Birminghamu se porouceli dve opory A. Young a Downing, prisel Given a NZogbia. Puvodne jsem chtel hrat over 2,5 - na sportingbetu je na to vypsany luxusni kurz 2,2, ale kdyz jsem pak projizdel pripravne zapasy hostu a sestavy vseobecne, tak se me zalibil vice tip na Fulham. Preci jen prihravky a goly tohoto dua budou Villans chybet.

TIP KO 0-0


Liverpool - Sunderland
Tip: 1 v HCP; kurz 2,3

Promin Propi, ale jdu proti tobe. Neverim, ze by muzstvo z mesta Beatles v prvnim zapase vyrazne klopytlo. Tento tym posilila rada hracu za obrovsky prachy - mlady Henderson ze Sunderlandu, Charlie Adam, ktery se minulou sezonu raketove vysvihl do zare reflektoru, nebezpecne leve kridlo Downing, Jose Enrique, ktereho liverpoolsti vyfoukli Arsenalu a v neposledni rade brazilsky ochrance svatyne Doni. Odesel jen Jovanovic a Konchesky, ktery se vubec neprosadil (jeden z nejdivnehsich kaufu :/ ).
Sunderland taky nelenil - na Stadium of light uvitali manchesterske duo OShea, Brown, zadarmo prisel Larsson z Birminghamu FC, Gardner ze stejnyho celku a velky talent Wickham. Odesel jen Henderson a Malbranque. Tym black cats na me pusobi celkem sympaticky, ovsem jsem zvedavy jak to bude s golovou produkci, po tom co odesel Bent zustala veskera vira jen na Gyanovi, dlouhodobe zranenemu Campbellovi a mladicich (Wickham, Don Won Ji...)
Injury - Liverpool ma napsaneho na marodce jen Spearinga Sunderlandu bude chybet golman Gordon, Campbell, L. Cattermole, M. Turner, T. Bramble.

TIP KO 1-1

Wigan - Norwich

Tady se me celkem libi remizka, Wigan patri k jednim z nejzhavejsich kandidatu na sestup, hlavne po odchodu nejvetsi hvezdy NZogbii. Bohuzel Norwich moc neznam i kdyz vidim prichod Vaughana od Toffees... NB

1-1

Newcastle - North London

Jako velky fanda hostu tento zapas radsi vynecham. Jak to vypada prestupy kanonyru zadna slava - kapitan tymu je jednou nohou v Barcelone, Nasri uz ma taky jine myslenky, Clichy zbehnul za penezi, jako velke pozitivum beru odchod "neumim sprintovat a nahravar" Denilsona. Do tymu prisli - top strelec Ligue 1 Gervinho, "finsky" talent Jenkinson a mladicek Oxlade-Chamberlain.
Straky opustil bijec Nolan a levy bek Enrique. Prisli - lofas Obertan, solidni zaloznik Cabaye, Marveaux a Demba Ba. Zadny velky hukot - kde jsou penize za Carrolla?
Arsenalu budou chybet
A. Diaby
L. Koscielny
C. Eastmond

Newcastle
S. Harper
J. Perch
T. Kadar

Arsenal nepodal v priprave oslnive vykony, navic muzstvu bude chybet Fabregas a jeho golove prihravky. Minulou sezonu to byl prave klub ze severu, ktery si odvezl z Londyna 3 body a doma pak za stavu 0-4 vyvalcil cenou remizu 4-4.
Kurz na neprohru domacich 1,7.

0-0

Blackburn - Wolverhampton

V tomto zápase se mi líbí tip na domácí. Hoste se minulou sezonu zachranili na poslednim nesestupovem miste, domaci skoncili jen o tri body nad nimi. U obou tymu se az na vyjimku neodhrali zadne velke zajimave prestupy - vyjimkou myslim Phila Jonese u Blackburnu (out) a Rogera Johnsona u vlku (in).
Zajimavym faktem, ktery me celkem svadi k tipu na domaci je vzajemny zapas, podzimni i jarni, oba vyhrali domaci. 3-0 a 2-3.

1-2

Preji vsem stesti a sobe obvzlaste... Smile


Naposledy upravil Oggy dne 15.08.2011, 6:44, celkově upraveno 1 krát.
Trey
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.7.2006
Tipy a sázky: 916
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.7Hodnocení kvality tipů: 25.7Hodnocení kvality tipů: 25.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.08.2011, 20:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

*Lawro's prediction*
LucazzACS93
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.8.2011
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.08.2011, 21:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fulham vs Aston Villa TIP 1 2,15
Fulham je na Craven Cottage velmi silný soupeř.Tým je rozehraný z 3.kol Evropské ligy a vypadá velmi v pohodě.Tým zůstal pohromadě jen se vhodně doplnil.Aston Villa prožila krušné léto.Odchod klíčových hráču,nový trenér z nénaviděného Birminghamu to nezvěstí nic dobrého.AV pomalu nakupuje nové hráče ale než se sehraje a mužstvo si sedne,bude to pár kol trvat.Fulham doma zvítězí !
Liverpool vs Sunderland TIP under 2,5g 1,90
Liverpool už není co bývaval,jeho styl hry se změnil a už to zdaleka není tak útočná hra jako dříve.Po odchodu Torrese už vůbec ne.Sunderland vhodně posílil obranu dvojicí z Manchesteru Brown,O´shea.Začátek bude opatrný a oťukávací,nějak mi na tiket vychází under.
Q.P.R vs Bolton TIP 1 2,35
Domácí loni suveréně prošli druhou ligou do Premier League.Tým se vhodně posílil ostřílenými borci z PL typu Dyera,Gabiddona.Bolton je venku opravdu tristní a letos je pro mě kandidát na sestup.Rangers v tomhle kurzu se prostě musí napálit !
Newcastle vs Arsenal TIP over 2,5g 1,80
Na Newcastlu uvidíme velmi zajímavou podívanou.Čekám ofenzivní fotbálek s hodně brankami.Loni se na St Jamses Parku hrálo 4:4.Zítra tomu bude podobně a minimálně 3branek se dočkáme Wink
Oggy
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 9:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

LucazzACS93 napsal:
Fulham vs Aston Villa TIP 1 2,15
Fulham je na Craven Cottage velmi silný soupeř.Tým je rozehraný z 3.kol Evropské ligy a vypadá velmi v pohodě.Tým zůstal pohromadě jen se vhodně doplnil.Aston Villa prožila krušné léto.Odchod klíčových hráču,nový trenér z nénaviděného Birminghamu to nezvěstí nic dobrého.AV pomalu nakupuje nové hráče ale než se sehraje a mužstvo si sedne,bude to pár kol trvat.Fulham doma zvítězí !
Liverpool vs Sunderland TIP under 2,5g 1,90
Liverpool už není co bývaval,jeho styl hry se změnil a už to zdaleka není tak útočná hra jako dříve.Po odchodu Torrese už vůbec ne.Sunderland vhodně posílil obranu dvojicí z Manchesteru Brown,O´shea.Začátek bude opatrný a oťukávací,nějak mi na tiket vychází under.
Q.P.R vs Bolton TIP 1 2,35
Domácí loni suveréně prošli druhou ligou do Premier League.Tým se vhodně posílil ostřílenými borci z PL typu Dyera,Gabiddona.Bolton je venku opravdu tristní a letos je pro mě kandidát na sestup.Rangers v tomhle kurzu se prostě musí napálit !
Newcastle vs Arsenal TIP over 2,5g 1,80
Na Newcastlu uvidíme velmi zajímavou podívanou.Čekám ofenzivní fotbálek s hodně brankami.Loni se na St Jamses Parku hrálo 4:4.Zítra tomu bude podobně a minimálně 3branek se dočkáme Wink


Under na Liverpool vypada na prvni pohled celkem solidne, ale posledni zapasy v PL minulo sezonu skoncili dost casto over. Hlavne Lpool doma celkem radil... GL
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 10:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


Zdravim panove ja bych zkusil zahrat NEWCASTLE-ARSENAL, ze daji oba gol.
Misto boje o titul,snaha o udrzeni mezi nejlepsi ctyřkou. Takovou sezonu predpovidaj odbornici Arsenalu. Trener Wenger nevyslysel volani fanousku a dosud ziskal jedinou vyraznou posilu-utočnika Gervinha z Lille. Zatim vsak udrzel v tymu klicove hrace jako je Nasri,Fabregas a Rosicky Laughing ,krome obrance Clichyho nikdo dulezity neodesel,coz by se melo projevit pozitivne na hre Arsenalu. Predevsim smerem dopredu budou hraci Wengera nebezpecni. Vzdyt loni byli druhym nejproduktivnejsim tymem anglicke ligy.Dokazali to i na hristi jiste vzpominate na zapas domacich s Arsenal kdy po 20minutach vedl Arsenal uz 4-0. Ve druhem polocase ,ale predvedli velky kolaps,ctyrikrat inkasovali a nakonec se strachovali o vysledek. Zapas skoncil 4-4. to uz se jim nestane ,kadr maji o poznani kvalitnejsi a zkusenejsi nez domaci, kteri take prilis neposilovali a jeste prisli o kapitana Nolana.
Muj tip oba gol -kurz-1,63
A jeste vyhra Arsenalu -tip-2 kurz -2,10 Wink
Wink CHANCE
ggaazzaa
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.8.2004
Tipy a sázky: 966
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 14.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 10:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

technicka predpoved k arsenalu : http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-anglie/108759/fabregas-podepise-barce-nasri-odejde-do-city-wenger-vse-popira.html
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 19:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
Liverpool-Sunderland
Á asi naštvu fanoušky Liverpoolu (mile by mě dal), LFC chce hrát nahoře, vysoké cíle má před sezónou, ale nevím nevím. V prvním kole jdou na silný tým Sunderlandu a já si myslím, že Sunderland tam bod uhraje. Takový pocitový tip.
Můj tip: remíza (4.31 pinna) Tip na Yetiho


Uff a je to tam výsledek 1:1 Tip OK
LucazzACS93
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.8.2011
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.08.2011, 23:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

W.B.A. vs ManU TIP Luis Nani-gól 3,75 !
Nani má vstupy do sezony každoročně senzační,letos to potvrdil jak v přípravě,tak hlavně v posledně hraném Comunity Shield ve Wembley kde byl vyhlášen hráčem zápasu a vstřelil 2branky a hlavně byl celý zápas nebezpečný.Na typově pomalejší obránce W.B.A bude jeho styl hry platit i zítra a věřím že se opět gólově tento Portugalec trefí. GL!
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 14.08.2011, 0:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frantisek Fuchman napsal:

Zdravim panove ja bych zkusil zahrat NEWCASTLE-ARSENAL, ze daji oba gol.
Misto boje o titul,snaha o udrzeni mezi nejlepsi ctyřkou. Takovou sezonu predpovidaj odbornici Arsenalu. Trener Wenger nevyslysel volani fanousku a dosud ziskal jedinou vyraznou posilu-utočnika Gervinha z Lille. Zatim vsak udrzel v tymu klicove hrace jako je Nasri,Fabregas a Rosicky Laughing ,krome obrance Clichyho nikdo dulezity neodesel,coz by se melo projevit pozitivne na hre Arsenalu. Predevsim smerem dopredu budou hraci Wengera nebezpecni. Vzdyt loni byli druhym nejproduktivnejsim tymem anglicke ligy.Dokazali to i na hristi jiste vzpominate na zapas domacich s Arsenal kdy po 20minutach vedl Arsenal uz 4-0. Ve druhem polocase ,ale predvedli velky kolaps,ctyrikrat inkasovali a nakonec se strachovali o vysledek. Zapas skoncil 4-4. to uz se jim nestane ,kadr maji o poznani kvalitnejsi a zkusenejsi nez domaci, kteri take prilis neposilovali a jeste prisli o kapitana Nolana.
Muj tip oba gol -kurz-1,63
A jeste vyhra Arsenalu -tip-2 kurz -2,10 Wink
Wink CHANCE

Zapas skoncil 0-0 to jsem necekal ,ze nepadne ani jeden gol .
Dvakrat -Ko vikend pro me zacal velmi spatne. Sad
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 14.08.2011, 19:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
West Brom.-Manch.Utd
Sestava United mi přijde hodně útočná, dozadu bych řekl, že bude trochu problém. Van der Sar, Scholes ukončili kariéru. De Gea než se trochu rozkouká a sehraje bude trvat a ta obrana mi nepřijde úplně nejsilnější. Mrknu na vzájemné zápasy, tak mi z toho vychází to, že United by mohli inkasovat a nějaký ten gól (dva či tři) vstřelitl.
Můj tip: over 2.5 branky (1.70 chance) Tip na Yetiho


Výsledek 1:2 Tip OK
Oggy
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.08.2011, 6:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A poslední zápas prvního kola:

Šejkové vs Wales
Tip: 1 v HCP, kurz 1,66; 0u

V tomto zápase se střetnou dva odlišné týmy, první tým plný přeplacených hvězd s ambicemi nejvyššími a druhý skromný s touhou zůstat v PL.

4-0 EASY OK
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 16.08.2011, 7:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
Manch.City-Swansea
A ještě mě padl do oka jeden ovar. Cityzens mají také vysoké cíle, ale narozdíl od LFC si myslím mají kvalitnější tým a opět útočně orientovaný. Nevím co čekat od nováčka Swansea, který má tým složený převážně z ostrovních hráčů, ale pod španělskou taktovkou, posili zřejmě ještě budou na cestě. Hráč domácí za kurz 1,25 mi nepřijde dobré, ale padl mi do oka kurz na over. Citizens jako velmi útočný tým a nováček, který buď bude hodně bránit (a myslím, že neubrání moc dlouho bezbrankový výsledek) nebo zkusí překvapit. Čekam tak 4 branky.
Můj tip: over 2.5 branky (1.60 chance) Tip na Yetiho


Výsledek 4:0 Tip OK

Jaj až se trochu bojim, že jsem trefil všechny tři zápasy ... to je závazek do budoucna Confused
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 17.08.2011, 15:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Arsenal - Liverpool
O Liverpoolu jsem se vyjádřil v minulém tipu a koneckonců podobný názor mam na Arsenal, podle mě nebude hrát letos v TOP4. A tento zápas vidim prostě na ...
Můj tip: remíza (3.27 pinna) Tip na Yetiho

Manchester Utd - Tottenham
ManU prodal dva obránce do Sunderlandu, teď se mu dva stabilní zranili a dlouhodobě je mimo da Silva. Směrem dopředu je to dobré, ale kdo bude bránit útočně laděný tým Tottenhamu? Vychází mi z toho více branek a skoro i výhra Spurs jako překvapení.
Můj tip: over 2.5 branky (1.727 SB) Tip na Yetiho

Bolton - Manchester City
Bolton si pěkně zastřílel na QPR, doma proti Citizens si myslím tam také něco šoupnou a hosté se nenechají zahanbit, opět jdu do branek.
Můj tip: over 2.5 branky (1.80 SB) Tip na Yetiho
Oggy
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 19.08.2011, 12:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Arsenal - Liverpool
Tip: 2; kurz 2,75; 4u

S Arsenalem to nevypadá vůbec dobře. Fabregas uz odesel, Nasri podepisuje smlouvu, vykartovany je Song a Gervinho. Nemluve o zranenych
http://www.arsenal.com/news/injury-news

Jack Wilshere
Armand Traore
Tomas Rosicky
Kieran Gibbs
Johan Djourou
Abou Diaby

Zajimalo by me kdo bude tvorit hru v Arsenalu, jediny kdo prichazi v uvahu je Ramsey, ale co jsem jej videl v poslednich dvou zapasech tak krome jedne golove prihravky nic moc. Navic kdo nastoupi na levem beku ? Clichy pryc Gibbs zraneny, Traore taktez.

Jak se tak divam tak me ani moc nenapada jak by mela vypadat zakladni jedenactka...

Szcesny
Sagna - Vermaelen Squillaci - Koscielny
Ramsey - Frimpong - ?? Oxlade-Chamberlain, Lansbury, stazeny Arshavin???
Theo - Rvp - ? Arshavin, Miyachi?

Zranění u Lpoolu nejsou tak pocetna, podle physio room
http://www.physioroom.com/news/english_premier_league/epl_injury_table.php

Určitě by měl chybět Gerrard a otazník visí nad Skrtelem a Johnsonem.

V tomto zápase se mi celkem líbí výhra hostů a under 2,5 - protoze:
- chybejici kreativni zaloznik kanonyru
- zdecimovana zaloha Arsenalu
- spatna moralka, tym urcite zasahl odchod tri hracu zakladni sestavy (Nasri, Clichy, Fabregas)
- Arshavin - krome prvniho pulroku toho zas tak moc nepredvedl, vetsinu zapasu pak jen odchodi
-Arsenal vyhrál jen poslední dva zápasy z 12 v PL

co hraje proti tipu na Lpool je odpocaty RvP a fakt, ze z poslednich 12 zapasu Arsenal s Lpool doma prohral jen jediny


STEWART ROBSON
Last season Liverpool were forced to play a very defensive game. This year Kenny Dalglish will be hoping his team can match Arsenal's creativity in midfield and cause problems with Andy Carroll's height and the movement of Luis Suarez. However Liverpool will need to play with the same intensity, both with and without the ball, as they did in the first half against Sunderland last week if they are to get anything from the game.


JAMES PEARCE, LIVERPOOL ECHO
They played 4-4-2 on Saturday against Sunderland and I wouldn’t envisage Kenny Dalglish will change it that much. Jordan Henderson started on the right, Stuart Downing on the left and then Charlie Adam alongside Lucas. So three of the four midfielders were making their debuts. But one of the noticeable things about when Dalglish took over last season was that he did vary his system a fair bit. They played 4-2-3-1 in quite a few games, 4-4-2, 4-3-3 - it was a bit of a ‘horses for courses’ scenario depending on the opposition and the players he had available to him.

Last season, Luis Suarez and Andy Carroll only played with each other five times in the Premier League but, for 45 minutes against Sunderland, their link-up play was excellent. They played off each other very well. Carroll was winning a lot of flick-ons and dominating the air while Suarez was really lively and got on the scoresheet.

Carroll scored the winner at Emirates for Newcastle last season and there is hope that Liverpool, as an attacking force, can really cause Arsenal problems. They will look to Downing, with his pace and quality on the wing, to get things going down the flanks. He has also got a big part to play in whipping in balls for Suarez and Carroll.


WAYNE VEYSEY says...

Arsenal 1-2 Liverpool

With his best players deserting him and the pressure for results mounting, the squeeze is on Arsene Wenger more than at any point in his 15-year Arsenal reign.

He still has the supporters on his side but there is an increasingly poisonous atmosphere at the Emirates Stadium and, with two huge games coming up against Liverpool and Udinese, it will be fascinating to see how fans react should events conspire against their team.

The rows of empty seats in the Champions League qualifier first leg on Tuesday - a novelty in itself since Arsenal moved into the splendid arena in 2006 - told its own story.

The Emirates will be packed to the rafters for Saturday's marquee game and anticipation will be high that Arsenal can overcome a crisis in personnel availability.

But expect some chants about money - and where it should be spent - should what will be an inexperienced team struggle against Kenny Dalglish's expensively refurbished Liverpool.


http://www.twoliverpoolfans.com/liverpool-fc-fans-perspective-arsenal-match




Takze kurz 2,75 na hosty si nenecham ujit.

Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 19.08.2011, 14:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na levém obránci může hrát Vermaelen, ale pak je problém na stoperu, kde Squillaci určitě ne a Djourou mívá výkyvy (jednou super, podruhé na ránu).
Oggy
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 19.08.2011, 14:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nyck napsal:
Na levém obránci může hrát Vermaelen, ale pak je problém na stoperu, kde Squillaci určitě ne a Djourou mívá výkyvy (jednou super, podruhé na ránu).


Tak na levem obranci jsou tri alternativy - C. Jenkinson (pravy mlady obrance), Vermaelen nebo Koscielny. Djourou by v priprade druhe ci treti varianty nenastoupil pac je zraneny. Takze tak jako tak bude v obrane dira.

Pro Arsenal začíná období po Fabregasovi – 64% ligových zápasů, ke kterým bývalý kapitán nastoupil, Arsenal vyhrál, bez něj v sestavě to bylo pouze 31%.
Trey
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.7.2006
Tipy a sázky: 916
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.7Hodnocení kvality tipů: 25.7Hodnocení kvality tipů: 25.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.08.2011, 19:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lawro's prediction
Oggy
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 20.08.2011, 20:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Oggy napsal:
Arsenal - Liverpool
Tip: 2; kurz 2,75; 4u


Arsenal FC - Liverpool FC 0:2 TIP OK

Kvuli takovymto zapasum tipuju. Clovek si to peclive zanalyzuje, vsechno hovori pro jeho tip a skonci to presne podle predpovedi.
Oggy
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 20.08.2011, 20:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zitra vypada slusne Under 2,5 na zapas Norwich - Stoke, oba tymy jsou spise defenzivne ladene. A vitezstvi Citizens venku s kurzem 1,75. Oba tipy hraju za 1u a v AKOvce s celkovym kurzem 2,85.
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 20.08.2011, 22:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Oggy napsal:
Oggy napsal:
Arsenal - Liverpool
Tip: 2; kurz 2,75; 4u


Arsenal FC - Liverpool FC 0:2 TIP OK

Kvuli takovymto zapasum tipuju. Clovek si to peclive zanalyzuje, vsechno hovori pro jeho tip a skonci to presne podle predpovedi.


Parada! hello1
Gratulujem a aj JayKaayovi k Aston Vile. Tuto sezonu by mohlo dobre slapat aj Anglicko! thumbright
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 20.08.2011, 22:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ale teda Chelsea (hcp!) a Everton zklamaly. Confused
uNs_



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.8.2007
Tipy a sázky: 755
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 20.08.2011, 22:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tono napsal:
Oggy napsal:
Oggy napsal:
Arsenal - Liverpool
Tip: 2; kurz 2,75; 4u


Arsenal FC - Liverpool FC 0:2 TIP OK

Kvuli takovymto zapasum tipuju. Clovek si to peclive zanalyzuje, vsechno hovori pro jeho tip a skonci to presne podle predpovedi.


Parada! hello1
Gratulujem a aj JayKaayovi k Aston Vile. Tuto sezonu by mohlo dobre slapat aj Anglicko! thumbright


Pochopil někdo Meirelešův prostředníček po druhém gólu Liverpoolu??? Mi připadalo, že je adresován Lucasovi... Ví někdo více?
Frick
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.5.2010
Tipy a sázky: 3346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1Hodnocení kvality tipů: 210.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 11
PříspěvekZaslal: 21.08.2011, 0:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Má někdo tušení, proč regionální členění nastvává v Anglii až od 6. ligy? Když to srovná člověk s jinými srovnatelnými zeměmi (ESP. FRA, ITA, GER), tak tam už v takové 5. nejvyšší jsou spousty divízí - ve Španělsku snad 37. V ostatních zemí je to tedy méně, Serie D má devět skupin, CFA2 8 skupin. V Německu (Oberliga, NOFV) je to trochu zmatečný. Zajímavostí budiž to, že vyjma Německa už pátá liga nejde nikde sázet a ve Francii ani čtvrtá...
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 21.08.2011, 8:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
Arsenal - Liverpool
O Liverpoolu jsem se vyjádřil v minulém tipu a koneckonců podobný názor mam na Arsenal, podle mě nebude hrát letos v TOP4. A tento zápas vidim prostě na ...
Můj tip: remíza (3.27 pinna) Tip na Yetiho


Výsledek 0:2 Tip KO

Jaj s Arsenalem to vypadá zle nedobře, gratulace Oggy
v.h
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.12.2005
Tipy a sázky: 1357
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 23.6Hodnocení kvality tipů: 23.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.08.2011, 10:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Frick napsal:
Má někdo tušení, proč regionální členění nastvává v Anglii až od 6. ligy? Když to srovná člověk s jinými srovnatelnými zeměmi (ESP. FRA, ITA, GER), tak tam už v takové 5. nejvyšší jsou spousty divízí - ve Španělsku snad 37. V ostatních zemí je to tedy méně, Serie D má devět skupin, CFA2 8 skupin. V Německu (Oberliga, NOFV) je to trochu zmatečný. Zajímavostí budiž to, že vyjma Německa už pátá liga nejde nikde sázet a ve Francii ani čtvrtá...


To je dane historiou a ta je v anglicku velmi uctievana.

Podobne je to s walesskymi klubmi - preco niektore hraju v anglickych sutaziach a niektore walessku ligu? Nuz historia, ak klub zacal hravat v angllicku (swansea, cardiff, wrexham, ...) tak ani po vytvoreni walesskej ligy neprestupil...

Futbal sa v albione rozvijal pod zastitou organizacie ktore je teraz znama ako "Football League". Ta preferovala celo-anglicke sutaze, najskor vznikla division 1, potom division 2 a po druhej svetovej vojne aj tretia a stvrta divizia. V roku 1992 sa najvyssia divizia osamostatnila a vznikla sucasna "Premier League".

Konferencia vznikla "zospodu" - boli tu sutaze na roznej regionalnej urovni ale chybala celo-narodna sutaz pod footbal-league (ta sa uz nizsie nechcela rozsirovat). No a tak sa v roku 1979 vytvorila Alliance Premier League co je vlastne sucasne konferencia. V prvych rokoch existencie medzi football league a conferenciou neexistovalo postup a vypadnutie klubov, to sa zaviedlo az v roku 1987. (Ale napr. v skotsku takyto postup a vypadnutie medzi skotskou football league a highland league stale neexistuje).

Tu su vlastnici jednotlivych sutazi, snad to pomoze na orientaciu
Level 1 : Premier League
Level 2, 3, 4 : Football League
Level 5, 6 : Football Conference

Edit : Vsimni si ze prve styri urovne maju v nazve "League" a to urcuje dalsie dolezite clenenie. Vsetko z tychto top-4 urovni je "ligove", vsetko pod nimi je "neligove" (non-league) co sa vyuziva v roznych clankoch, ligovy zapas, neligovy klub atd....

A teraz mam otazku aj ja ... V anglicku FA cup hraju doslova vsetky kluby, kluby z levelov 9 a nizsie uz odohrali extra preliminary round, v novembri sa pridaju kluby league one a league two, v januari aj teamy premier league a championshipu. To je pre mna krasa FA cupu - kazdy moze ten pohar vyhrat (alebo aspon odohrat svoj zivotny zapas). Preco v inych krajinach (napr, nemecko) pohare narodnych asociacii hraju iba "niektore" kluby???
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 21.08.2011, 12:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

uNs_ napsal:
tono napsal:
Oggy napsal:
Oggy napsal:
Arsenal - Liverpool
Tip: 2; kurz 2,75; 4u


Arsenal FC - Liverpool FC 0:2 TIP OK

Kvuli takovymto zapasum tipuju. Clovek si to peclive zanalyzuje, vsechno hovori pro jeho tip a skonci to presne podle predpovedi.


Parada! hello1
Gratulujem a aj JayKaayovi k Aston Vile. Tuto sezonu by mohlo dobre slapat aj Anglicko! thumbright


Pochopil někdo Meirelešův prostředníček po druhém gólu Liverpoolu??? Mi připadalo, že je adresován Lucasovi... Ví někdo více?

To znamena ,ze divaci jsou jednicky Laughing Laughing
danny13
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 21.08.2011, 13:34 Předmět: zápas
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes tip: Bolton - Man. City 2 1,78kurz(fortuna)

Predpokladám výhru hostí, ktorí majú vysoké ambície a sú vo výbornej forme. City nie je ľahké ani gol dať, veď aj štatistiky to dokazujú. Posledný zápas minulej sezóny v premiere leguae patril práve duelu Bolton - City výsledok 0:2. Potom v dublinskom superpohári zdolali city 3:0 írsky výber hviezd a následne inter milano 3:0. V community shield prehrali s rivalom Man. united 3:2 kde do 1. polčasu viedli 2:0,ale zápas si nakoniec prehrali. A v minulom kole a aj prvom zvíťazili doma nad nováčikom Swansea 4:0. Preto je dnes pre mňa Man. City jednoznačný favorit v tomto zápase a pripíšu si 2. zápas v tohtoročnej lige do tabuľky víťazstiev.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy