Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Tennis July 2012
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 10.07.2012, 15:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

10/07/2012 21:30 KO Savinykh @1.450 vs Marosi (Yetiho Fortuna); soutěž @1.571 (Pinna) 6u

Marosi už je ve svých 32 letech takřka fosilní materiál a účastní se především deblů, zatímco v singlu odehraje občas nějaký nahodilý turnaj, pokud se vejde do pavouků i s rankem v páté stovce žebříčku. V Palermu prošla skrz tři kvalifikační kola, nicméně o úplně hladký zásun se nejednalo. Během tří dnů strávila na kurtu téměř 7 hodin, z toho polovinu včera proti Mrdeze, což není úplně rozumné právě v Palermu, kde jsou hráčky každoročně sužovány velikými horky, kvůli kterým se začíná hrát až pozdě odpoledne, aby to křehule vůbec přežily. Letošní rok není výjimkou. O určitých herních obtížích pak hovoří skutečnost, že v posledních dvou zápasech udělala dohromady 21 dvojchyb a přes svůj druhý servis uhrála jen bídných 25 % míčů (19/76).

Savinykh není natolik konzistentní, abych jí svěřil sázku na 2:0 nebo handicap, proto jen sázka na výhru, nicméně předpokládám, že bude schopna dodat ten drobek, který chyběl třeba Mrdeze, která měla brejk k dobru ve všech třech setech.


Naposledy upravil Hu dne 14.07.2012, 14:18, celkově upraveno 1 krát.
RudaNeruda
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2012
Tipy a sázky: 30
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 29Hodnocení kvality tipů: 29Hodnocení kvality tipů: 29
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.07.2012, 22:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu, Savinykh je letos na antuce dost slabá, tak na to pozor.

Přidám dva tipy z deblů.
KondratievaLefevre - CabezaTatishvili 2. Fortuna 1,91. KondratievaLefevre nejhorší pár na okruhu. O vagón. Tatishvili velice slušná deblistka, letos porazila K/L 62 60 ve dvojici s Krajicek. Cabeza letos strašidelná, bilance 1-8, proto takový kurs. Nicméně třeba nedávno uhrála set na GroenefeldMartic a dlouhodobě v deblech výrazně lepší než soupeřky. A na antuce se v ženském deblu víc projeví i singlová kvalita. Na kom jiném by se Cabeza měla chytit. Šance vidím okolo 80%.

KBeckBednarek - DodigMPavic 2. Fortuna 1,91. Chorvatský pár uspěl na turnaji v Záhřebu v letošním roce, dostal se až do finále. Čekám, že se mu bude dařit na domácí půdě i na jiném povrchu. O Dodigových kvalitách netřeba mluvit, umí singl i debl, naposledy se o tom přesvědčil třeba náš Radek Štěpánek ve Wimbledonu. Mate Pavic hraje dobře na malých turnajích, viděl jsem ho v Praze a nezanechal úplně špatný dojem, i když prohrál s Meffertem. Teď smetl JCFerrera v singlu, což může být trochu problém, ale budu věřit, že zmákne obě disciplíny. Bednarek v deblu už Pavic porazil v Záhřebu ve dvojici se Skugorem, takže na něho má. K.Beck antuku nevyhledává, když to napíšu hodně jemně, letos v deblu 0-6. Tady vidím šance na 70%.



GL.

Chorvati vyhráli v STB, ženský debl se nehrál.


Naposledy upravil RudaNeruda dne 12.07.2012, 12:06, celkově upraveno 1 krát.
RudaNeruda
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2012
Tipy a sázky: 30
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 29Hodnocení kvality tipů: 29Hodnocení kvality tipů: 29
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.07.2012, 22:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dodatek:

Savinykh jsem si projížděl na tenisportalu a tam byla napsaná až na zítřek, teď to opravili. Vidím, že Marosi už vede 5:3, tak se omlouvám, že hodnotím rozehraný zápas.
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 11.07.2012, 9:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skoda, tepelnym zpracovanim nejspis doslo k recyklaci fosilniho materialu ... Sad
RudaNeruda
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2012
Tipy a sázky: 30
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 29Hodnocení kvality tipů: 29Hodnocení kvality tipů: 29
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.07.2012, 12:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

VoráčováStrýcová - KondratievaLefevre 1. Fortuna 1,34. Viz výše - zbytečné rozepisovat. 90% tomu dávám. GL
RudaNeruda
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2012
Tipy a sázky: 30
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 29Hodnocení kvality tipů: 29Hodnocení kvality tipů: 29
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.07.2012, 20:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím, wilsone. Pravděpodobnost u tohoto zápasu jsem si pro sebe vyčíslil na 90%, čili mi to dávalo velice pěknou hodnotu. Ten tip tu zazněl proto, že si za svým názorem na nekvalitu páru K/L stojím a abych dokončil svou práci s analýzou z neuskutečněného prvního kola. Neobhájené SF bude znamenat další propad žebříčkem.

Jsem rád, že ses nechal inspirovat u Chorvatů, byť tip se ukázal jako poslabší, na míče prohráli a urvali to tak tak v STB.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 14.07.2012, 15:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

14/07/2012 17:45 OK Zahlavova Strycova @1.900 vs Robson (Yetiho Fortuna); soutěž @2.200 (Pinna) 5u

Vidět Robson v semifinále v Palermu je velké překvapení hned z několika pohledů. Antuka je její nejhorší povrch resp. nejméně využívá potenciál její hry, na okruhu WTA zatím sbírala úspěchy pouze jako kusovky (15-20 v hlavní soutěži) a v neposlední řadě jí vždy brzdila její slabá mentalita. Ta už se ozývala ve včerejším zápase se Suarez Navarro, nicméně nakonec se do finiše doplazila, byť v zápase vyhrála celkem méně bodů. Boj o postup do finále pro ni není vzácný pouze v rámci WTA, ale vlastně obecně pro její kariéru, protože na okruhu ITF došla takhle daleko jen 5x, z čehož uspěla jen na domácích 10k v Sunderlandu a 25k ve Wokingu. Na lepších turnajích vždy v semifinále prohrála.

Pro Báru to bude hodně podobný zápas jako včera s Goerges, kde dělala všechno možné i nemožné, jen aby už to soupeřka střelila někam na tribunu. Příjemným překvapením je pak její servis, který v turnaji generuje, na její poměry, nadstandardně kvalitní čísla.


Naposledy upravil Hu dne 16.07.2012, 16:36, celkově upraveno 1 krát.
Morf
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 14.07.2012, 16:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

14/07/2012 17:45 Zahlavova Strycova @1.900 vs Robson (Yetiho Fortuna); soutěž @2.200 (Pinna) 5u

Hu, tak to jsem přesně nechtěl číst od tebe...

Já když jsem se podíval na ten zápas Bára-Laura, tak mi z toho vychází jasná vítězka Laura.

Připadá mi že Laura psychicky dozrává a už neni tak labilní jako dřív. Porazila Vinci na antuce a ještě "doma", a pak zdolala vynikající Suarez. To už značí hodně dobrou formu. S Vinci druhý set dotahovala ztrátu jednoho brejku a set dokázala otočit, to je jasný dukaz toho, že její psychický stav se lepší.

Barborka mile překvapila postupem až do semifinále, ale přes koho přešla? Přes naprosto tragickou Cohen, se kterou měla neskutečné problémy. Ano, pak porazila Julii, jenže ta se porazila naprosto sama, potýká se s obrovskou nevyrovnaností výkonů.

Pokud budem porovnávat psychické rozložení sil, nevím jestli je na tom lépe Bára, které neustále "mrdá" v hlavě. Zrovna ona mi jako mentální titán nepřipadá. Na servisu má sice slušná čísla, ale Laury servis mi přijde o dost kvalitnější. Jediné co podle mě hraje ve prospěch Báry jsou zkušenosti. Pokud Robson ustojí tlak tohoto zápasu tak vyhraje. Zbraně na to má.

Osobně si počkám na LIVko a budu vyhlížet co nejlepší kurz na Robson Arrow
Morf
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 14.07.2012, 20:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Klaním se ti velký Hu Cool Je vidět že máš ten ženský tenis zmáknutý.

Viděl jsem 2 sety, pak jsem musel odejít. Dle mého si Robson zápas prohrála sama díky X DF, které vyprodukovala naprosto zbytečně. A také ve druhém setu kdy vždy vedla 40:15 nebo 40:0 a přesto nedokázala udržet servis. Co se mě týká raději bych ve finále viděl Robson než Báru, ale obě by stejně tak jako tak, dostali a dostane sodu od Errani Very Happy

Tak nakonec jsem mrknul na statistiky a 18!! DF!! vyprodukovalal Robson Laughing I přes ně nebyla daleko k W, neskutečný...
blacky
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.2.2008
Tipy a sázky: 376
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 28.9Hodnocení kvality tipů: 28.9Hodnocení kvality tipů: 28.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 15.07.2012, 18:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Yung-Jan Chan hra dnes o 21:00 (SEC) kvaldu v Carlsbade, mala hrat uz vcera, ale zapas jej pravdepodobne posunuli kvoli deblovemu semifinale v Stanforde, ktore dohrala dnes cca 02:00 (SEC). Cize na presun (cca 1500km, 2 casove pasma), regeneraciu, spanok ma 19 hodin.
Jej superkou bude Erika Sema.
Pri pohlade na superky Eriky Semy za posledne 2 sezony som chcel najprv zahrat Chan, ktora sice dvojhru dost zanedbava, ale mala by mat stale navrch nad Semou. Potom, prave kvoli vyssie spominanym info, som chcel presedlat na Semu, ale nakoniec to asi necham tak, su to 2 Aziatky a pri mojom stasti bude mat Chan urcite buldociu povahu a strci cely ten presun do vacku. Smile

btw. to organizatorom nevadi, ze ich hraci "tahaju za nos"? V pripade postupu do finale by Chan asi nepriletela na kvladu do Carlsbadu.
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.07.2012, 9:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

... konečně zas na pořádným ITFku v Bukurešti... headbang

novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.07.2012, 18:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes opět v závěrečné části kvalifikace výuka

Maria - Teresa Torro - Flor (ESP) - Bianca Hincu (ROU) 6-0 6-0

a pozítří ji čeká Bibiane Schoofs, kterou už letos porazila 7-6(4) 6-2
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.07.2012, 9:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Soler Espinosa-Tatishvili

Tatishvili si před pěti dny natáhla stehenní sval na pravé noze a skrečovala zápas Suarezové ve druhém setu. Odhlásila se následně i ze čtyřhry, takže stav byl předpokládám vážnější.
Soler Espinosa umí dobře zahrát na antuce a potřebovala by se konečně chytnout a na kom jiném, než na hcp Gruzijčance.
Doporučoval bych vsadit tam, kde při případné skreči platí kurz.
Navíc v Bastadu panuje celkem chladné počasí, což by konkrétní zranění ještě více limitovalo.

Tip: Soler Espinosa Kurz: 1.60 SK: T....


OK 4-6 6-3 6-0



Naposledy upravil novalis dne 17.07.2012, 12:12, celkově upraveno 1 krát.
doNny
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.1.2009
Tipy a sázky: 1245
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 167.2Hodnocení kvality tipů: 167.2Hodnocení kvality tipů: 167.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 17.07.2012, 11:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gulbis - Volandri Gstaad (antuka), 14:00 7:6 4:6 6:3
O Gulbisovi je známo, že ten tenis někdy nebere vážně a já bych ho srovnal k Balotellimu ve fotbale. Kvalitní hráč s náladou a když to nejde, tak se na to prostě vyprdne. Naproti němu se postaví ortodoxní antukář Volandri. Ital pomalu ale jistě stárne a oproti němu hraje jeden fakt, a to rychlost tohoto povrchu.
Antuka ve švýcarském Gstaadu patří mezi nejrychlejší antuky vůbec, a pokud se nemýlím, tak patří snad i mezi nejvýšše položené turnaje, co se nadmořské výšky týče. Volandri není nějaký rychlík a tyhle podmínky by mu nemusely vůbec sedět. Oba hráči nemají v poslední době kdovíjak úžasnou formu, navíc oba vypadly ze svých turnajů v osmifinále. H2H je prozatím 0:2 pro Gulbise, navíc dokázal Volandriho na antuce už porazit, a to v roce 2010.
Nesázím na formu Gulbise, nýbrž na to, že to je přeci jen kvalitnější hráč, a pokud mu půjde servis, měl by být vítězem on. Dalším hlavním faktorem jsou podmínky v Gstaadu, které by neměly hrát do karet Volandrimu.

Gulbis @ 1,52 (Fortuna)
Gulbis @ 1,538 (Pinnacle)


Haas - Kližan Hamburg (antuka) 14:35 6:2 6:1
Kližana bychom také mohli nazvat ortodoxním antukářem, tak jak je to u Volandriho. Kližan objíždí spíše challengery, zatímco Haas zavítá i na prestižnější turnaje. Kližan letos odehrál spoustu zápasu na antuce, jen mu to "kazí" ty challengery, kde moc dobrých soupeřů nepotká. Haas letos odehrál taky zápasy na antuce, kde má 12/4. Haas předvádí docela stabilní výkony, kromě minulého týdne, kde si snad vybral výpadek na Cervenakovi. Tommy Haas mi příjde jako kvalitnější a zejména zkušenější hráč, navíc hraje na domácím turnaji, takže o motivaci má postaráno.

Haas @ 1,32 (Fortuna)
Haas @ 1,455 (Pinnacle)


AKO: 1,538 x 1,455 = 2,24 (Pinnacle) ... 2,5/10 YETI TIP OK
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 18.07.2012, 10:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

18/07/2012 13:00 KO Bondarenko @2.520 vs Barthel (Yetiho fortuna); soutěž @3.180 (Pinna) 3u
18/07/2012 13:00 KO Bondarenko +4 @2.060 vs Barthel (Yetiho Pinna) 7u

Barthel předváděla v uplynulých týdnech čiré tenisové zoufalství, pak stačí jedna výhra nad průměrnou soupeřkou a najednou se s ní opět počítá jako s favoritkou. Kdepak. Aktuální podmínky v Bastadu rozhodně nepřejí útočné hře a i sama Barthel něco žbrblala o nepříjemném větru.

18/07/2012 14:30 OK Hercog @2.660 vs Goerges (Yetiho fortuna); soutěž @3.000 (Pinna) 3u
18/07/2012 14:30 OK Hercog +4 @1.943 vs Goerges (Yetiho Pinna) 7u

Zápas krasavec to rozhodně nebude, protože obě hráčky jsou v současné chvíli hodně nekonzistentní. Goerges z podstaty své hry, která nepěstuje příliš dlouhé výměny, Hercog pak z důvodu chybějícího herního rytmu po vleklém zranění zad. Goerges nemá plán B ve svém herním repertoáru a poslední rok přistupuje k turnajům série International.... zvláštně.


Naposledy upravil Hu dne 19.07.2012, 14:28, celkově upraveno 1 krát.
lame



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.11.2006
Tipy a sázky: 67
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.07.2012, 10:55 Předmět: Giraldo S. - Laaksonen, Gstaad (antuka) 14:00 bet 365
Pište tipy na sázení
Citovat

Giraldo S. - Laaksonen - 2 @4,33
Možná by se dalo zahrát, že Laaksonen vyhraje set, ale líbí se mi více ML v tomto kurzu.
Laaksonen je švýcarský hráč, hraje doma a dostal divokou kartu. Proč ho hrát? Santiago Giraldo hrál ještě v pondělí v Bogote a musel cestovat přeletět do Švýcarska a letět proti času. Tzn. že aklimatizace žádná. Pořadatelé tento zápas odložili až na dnešek, tzn. na středu, ale dále již tento match odkládat nemohou, což znamená, že jihoamerický hráč bude mít obrovský handicap.

Myslím, že v této situaci nebude Santiago hrát jeho nejlepší tenis a může na svého domácího soupeře velmi ztrácet nebo skrečovat po prvním setu. Henri Laaksonen má určitě schopností porazit soupeře s takovýmto handicapem. Vůbec bych se nedivil, kdyby si tady Santiago zaletěl pro startovné 3670 € a připravoval se na nadchazejici olympijske hry.

Laksonen ML @4,33 bet365 KO 26 26 .. Giraldo nevypadal, že by mu ten přelet z Kolumbije nějak vadil...
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 19.07.2012, 15:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

19/07/2012 20:00 KO Oudin +3 @2.000 vs Radwanska U. (Yetiho Pinna) 7u

Radwaňská v prvním kole vyřadila Hantuchovou a v pozápasových reportech se zmiňovalo, že Radwaňská sice hrála dobře, ale že to byla Hantuchová, která dělala v důležitých momentech zápasu příliš mnoho chyb. V Oudin čeká jiná soupeřka, konzistentní, otravná, která generuje spousta dlouhých výměn a Radwaňská tohle úplně nemusí, protože nemá příliš pozitivní mentalitu a není složité v ní na kurtu probudit frustraci. Letos se během travnaté části utkala 2x s Falconi, která je typologicky blízko k Oudin, a výsledkem byla jedna porážka a jedno těsné vítězství, což budiž potenciální nápovědou. Tou může být i vzájemný zápas obou dnešních soupeřek z juniorské kategorie, kde v roce 2007 na Orange Bowlu vyhrála 15letá Oudin nad 16letou Radwaňskou 6-1 6-7 6-0. Starší verze Radwaňské loni v Carlsbadu získala titul a hovořila o tom, že podmínky nebyly moc rychlé takže měla čas s míčem něco udělat a hru mixovat.


Naposledy upravil Hu dne 22.07.2012, 17:45, celkově upraveno 1 krát.
Sklena
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.3.2005
Tipy a sázky: 19
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.07.2012, 12:28 Předmět: Roddick - Muller
Pište tipy na sázení
Citovat

Roddick - Muller

Roddick se svým dělovým podáním dnes na domácí půdě nedá Mullerovi šanci. I přesto, že ve včerejším zápase měl Roddick s Isnerem hodně práce a zápas se hrál na tři sety, tak si myslím, že dnes se bude jednat o jasnou záležitost. Vždyť podání Johna Isnera je také jedna velká kvalita. Na druhé straně Muller hrál s Fishem (zde nebýt skreče Fishe, Muller už dávno trénuje doma), a dále s Ebdenem (nepovažuji jej za kvalitního hráče) a Soedou (kdo viděl, nechápal co Soeda dokázal zkazit.)

Tip: Roddick -3,5 games

Kurz: 1,6

Sázka: 9 jednotek

zdroj: www.lepsikurz.cz
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 22.07.2012, 19:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

23/07/2012 09:30 OK Krunic @2.640 vs Hlavackova (Yetiho Pinna) 8u

Po Wimbledonu se Andrea nezúčastnila žádného WTA turnaje, ale místo toho se přesunula na Ukrajinu, kde došla do čtvrtfinále padesátkového ITFka v Doněcku a teď je jedinou tenistkou - olympioničkou, která je v Baku. Podivná rozhodnutí. Olympiáda začíná tenistům v sobotu, takže pod časovým tlakem vyloženě není, nicméně na nějaké velké věci se zde nechystá. To napovídá i skutečnost, že je přihlášena jen v singlu a ne v deblu, což na turnajích WTA spáchala za posledních 5 sezón pouze v těchto případech:

Řím 2012 - odstoupila se zraněním stehenního svalu (partnerka Rodionovová). Předtím vypadla ze singlu a Hradecká se jí zdržela v Madridu.
Birmingham 2012, 2011 a 2010 - do debla se vůbec nepřihlásila. Očividně kvůli následné kvalifikaci v Eastbourne.

Podmínky v Baku nejsou tak pomalé, jak tvrdí tabulka povrchů, to je spíš odraz velmi slabého obsazení turnaje, přesto se jedná o pomalejší hard, stejně jako je tomu na dalších turnajích hraných na povrchu RuKortHard (Moskva, Záhřeb). Tahle skutečnost a teploty kolem 35-40° by měly jít na ruku spíše Krunic, která je klasická "nezníčitelná běhavá svině" Smile


Naposledy upravil Hu dne 3.08.2012, 12:24, celkově upraveno 1 krát.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 22.07.2012, 19:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

24/07/2012 06:00 OK Zaniewska @1.850 vs Svitolina (Yetiho Fortuna); soutěž @2.010 (Pinna) 5u

Kde se vzala, tu se vzala, Zaniewská došla letos do třetího kola kvalifikace na French Open a následně prošla kvalifikací na Wimbledonu. Pozoruhodný výkon i s ohledem na to, že to byl její druhý resp. třetí WTA turnaj v kariéře. Tím mé vědomosti o téhle hráčce končí. Svitolinu jsem naproti tomu měl již možnost vidět na kurtu i před zrcadlem a více mě zaujal ten druhý výkon. Na kurtu si nepotrpí na příliš složité myšlenky a výměny se snaží spíš nějak umlátit. S okruhem WTA má podobné množství zkušeností jako soupeřka, když z šesti zápasů vyhrála jeden.


Naposledy upravil Hu dne 3.08.2012, 12:23, celkově upraveno 1 krát.
GugasambaKuerten
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.7.2012
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.07.2012, 20:34 Předmět: to novalis
Pište tipy na sázení
Citovat

moc pěkná fotečka Smile bloňďatá španělka s neskutečnou koulí v ruce té to letí famózně...měl jsemj tu čest ji vidět ve Zlíně a myslím že do roka a do dne pokud nepřijde zranění nám zamává z 50ky žebříčku...potenciál i pozitivní přístup k tenisu se mi u ní strašně líbil neustále se hecovala a makala na každý balon pro mě super koník na sázení Exclamation
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.07.2012, 13:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Torro Flor to dokázala a prodloužila neporazitelnost na 26 zápasů. Snad dostane tenhle týden v Olomouci na ITS CUPu další šanci.
headbang

novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.07.2012, 20:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu

Krunic
hello1 headbang
novalis
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.12.2006
Tipy a sázky: 1576
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3Hodnocení kvality tipů: 6.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.07.2012, 20:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Torro Flor ve středu v Olomouci proti nasazené jedničce Barboře Záhlavové - Strýcové

headbang
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 24.07.2012, 21:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

24/07/2012 23:00 OK Andreev @1.800 vs Sela (Yetiho Fortuna) 5u

Ve světě kurzy strmě padají směr Andrejev (2.10 > 1.40), na Betfairu jsou na tenhle zápas uzavřeny sázky v 6x větším objemu než na jakýkoliv jiný tenisový zápas v nabídce. Ať už je v tom cokoliv, Fortuna reaguje rychlostí postřelené muly.


Naposledy upravil Hu dne 3.08.2012, 12:23, celkově upraveno 1 krát.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 24.07.2012, 23:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

25/07/2012 09:00 KO Pous Tio @1.800 vs Krunic (Yetiho Fortuna); soutěž @2.050 (Pinna) 5u

Nedovedu si vysvětlit, na základě čeho je v tomhle zápase Krunic favoritkou a věřím tomu, že před zápasem už tomu tak nebude. Její zápas proti Hlaváčkové v prvním kole patřil do kategorie "kdo neviděl, neuvěří". Krunic položila jen otřesných 40 % prvních servisů, což jí prakticky v každém servis gemu přidělávalo spousta problémů (už proti Zhou v kvalifikaci měla jen 48 %), nicméně Hlaváčková hrála tak špatně, že Krunic poměrně zdarma vedla 6:1 5:2. Pak přišly kouzelné chvilky, kdy Hlaváčková začala hrát o něco lépe a Krunic se rozklepala kolena, což vyústilo prohraným tiebreakem, šesti neproměněnými mečboly a usedavým pláčem mladé Srbky v pauze mezi sety. Ve třetím setu pak vedla 4:2, aby zase náskok ztratila, ale Andrea, kterou podle grimas v obličeji sužovaly bolesti zad, to nakonec vyhodila a ušetřila Krunic 30 Kč za návštěvu u psychiatra. Byl to její pátý zápas v hlavní soutěži turnajů WTA v kariéře a v podstatě první plnohodnotná výhra, protože předtím porazila Bratčikovovou po skreči a ázerbajdžánskou amatérku Farhad.

Pous Tio je mnohem zkušenější na tomhle levelu a ač je to taky především antukářka, lze u ní najít několik solidních skalpů na pomalejších hardech. S podmínkami v Baku by tedy neměla mít problém.


Naposledy upravil Hu dne 3.08.2012, 12:23, celkově upraveno 1 krát.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 26.07.2012, 8:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Situace s olympioniky v Kitzbuhelu se kvůli dešti zajímavě zamotala a zajímavé patrně bude i její vyřešení. Týká se to Kližana, Kohlschreibera a Haaseho.

- tenisový turnaj v Londýně startuje v sobotu 28.7., los turnaje bude dnes 26.7. ve 13h našeho času. Zahajovací ceremonie bude v pátek 27.7. ve 20h. Neobjevil jsem žádné pravidlo, které by hráčům přikazovalo zúčastnit se zahajovacího ceremoniálu, nicméně předpokládám, že obecnou snahou sportovců bude na něm být.

- Kližan má situaci relativně nejjednodušší, protože už má odehrané osmifinále a je na dnes psaný jako poslední na centerkurtu. Předpověď počasí hlásí 60% šanci přeháněk a k večeru možnost bouřek, což Kližana vystavuje nebezpečí odložení zápasu na pátek. Z debla už vypadl.

- Haase měl patrně jakožto obhájce titulu v plánu odehrát co nejvíce zápasů, aby ztratil co nejméně bodů, nicméně do turnaje ještě nezasáhnul. Po domácím Oswaldovi by na něj ještě dnes čekal vítěz dohrávky Zopp/Odesnik.

- Kohlschreiber je v Kitzbuhelu jako marketingový tahák, což je patrné nejen z jeho vyjádření, že byl s pořadateli na účasti domluvený již delší dobu a proto si nevzal před olympiádou volno, ale i ze skutečnosti, že se před začátkem turnaje uspořádal osmičlenný turnaj amatérů, jehož vítěz se stal spoluhráčem Kohlschreibera v deblu. S amatérem Tumphartem pak dokonce přešli první kolo. Kohliho čeká nejprve dohrávka zápasu s Balaszem, který včera Kohli začal třemi dvojchybami a zadarmo pustil soupeře do vedení 3:0. Pokud by postoupil, čekal by na něj o pár hodin později Rosol a někde mezi tím, nebo někde potom ještě debl.

Selský rozum říká, že by dnes měli vypadnout všichni, protože si mohou start na olympiádě minimálně zkomplikovat. Pro protisázku jsem si vybral Kohliho, který včera k zápasu přistoupil velmi liknavě.

26/07/2012 11:00 (stav 3:0) KO Balasz @1.926 vs Kohlschreiber (Yetiho Pinna) 8u


Naposledy upravil Hu dne 3.08.2012, 12:23, celkově upraveno 1 krát.
martist
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.2.2005
Tipy a sázky: 91
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 67.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.07.2012, 7:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak nevím, ale co se v tom Kitzbuhelu děje mi hlava nebere. Ještě k tomu Haase - Kližan dnes proti sobě a jeden olympijskej finalista jasnej. Jak to maj dohodnutý s organizátory v Londýně nechápu a dost mě tohle všechno překvapuje Shocked

A ještě k tomu to počasí tam, se fakt divím, že tolik riskujou Confused
meresjev
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 27.07.2012, 7:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Všichni dnes asi budeme řešit to samé, je to logické. Nemohu se dočkat, až někdo někde vyštrachá, jaká jsou pravidla ve vztahu Kitzbuhel -> OH. Já hledám už hodinu a nic. Ještě je otázkou, jestli berou tenisti olympiádu jako poctu anebo se jim tam spíš moc nechce. Nevím... Idea
Ale kurz na Kohliho se pohybuje lehce pod 1,4 a ať mi nikdo netvrdí, že bookmakeři si nezjišťují podobné hrozby jako my Rolling Eyes
meresjev
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 27.07.2012, 9:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za info, kurz na Kližana začíná klesat, takže na tom asi něco bude. Ještě vyřešit toho Kohlschreibera Smile
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy