Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
MLB August 2012

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 31.07.2012, 12:16 Předmět: MLB August 2012
Pište tipy na sázení
Citovat

MLB August 2012
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.08.2012, 10:45 Předmět: tip
Pište tipy na sázení
Citovat

Vypadá to tu jako po vymření, tak tu zkusím tipy a diskuzi ohledně MLB trošku rozpohybovat. Dnešní den jsem si vybral tři tipy.

New York Yankees vs Chicago White Sox
tip: 1 (1,952 - 3/10 - Pinnaclesports)

Původně jsem v tomto zápase chtěl vsadit na over 9,5 nicméně v posledních dvou zápasech toho Yankees na pálce mnoho nepředvedli a to zejména absencí klíčových pálkařských es, jako jsou A-Rod nebo Mark Teixeira. Na druhou stranu v základní devídce stále zůstalo hodně kluků, schopných kvalitních odpalů. Když teda vezmeme v potaz pálku Yankees, tak zde zůstává Jeter, Cano, Granderson, Swisher, Suzuki a pravděpodobně se dnešní den podívá po marodce zpět i Teixeira, což bude pro pálku velké plus. Kdežto v dobré formě a kvalitě na straně CWS jsou především tři pálkaři a to Rios, Korenko a Pierzynski. Vzhledem k tomu, že poslední dvě společná střetnutí nedopadla doběhama nijak slavně, netroufám si dnešní tip stavět na under/over. Z toho co jsem dosud napsal však vyplývá, že pálka NYY je na tom v současné době o trochu lépe než CWS. Naní zhodnotíme startery. Za NYY se na kopec jako první postaví F. Garcia, který v rotaci nahrazuje zraněného Sabathiu. Nicméně Garcia je kvalitní nadhazovač a ve svých posledních třech zápasech nešel nad dva runy za jeho odházené směny. Všechny tyto tři zápasy vyhrál. Na druhé straně, za barvy CWS se postaví na kopec G. Floyd, který ve svých posledních třech zápasech nebyl až tak stabilní. Za své odházené směny dovolil 3-5 doběhů. Nicméně na stranu NYY se přiklání i fakt, že v posledním Floydově zápase proti Yankees, šel z kopce už po pěti směnách, kdy dovolil 4 runy. Dalším faktem je, že poslední čtyřzápasový trip, který měli NYY v Chicagu, skončil 4:0 ve prospěch NYY. Při vyrovnaném kurzu vypsaném Pinnou je to pro mě vcelku zajímavý tip za 3/10.
(Co k tomu zápasu dodat, zkrat Garcii v páté směně způsobil bodový příděl CWS. Víc jsem věřil v NYY jak v over, což se ukázalo jako špatná volba)

Baltimore Orioles vs Texas Rangers
tip: over 10 (1,980 - 3/10 - Pinnaclesports)

V tomhle zápase je to pro mě jednoznačný over. I z toho důvodu byl Pinnou vypsán na hranici 10 bodů, což je docela hodně. Na druhou starnu, hraje se na stadionu v Texasu, typickém overovém stadionu. Co se týká vzájemných zápasů, tak v posledních 9 zápasech má TEX průměr 9,1 runů na zápas, což je neuvěřitelné. A v posledních třech domácích vzájemných zápasech mají průměr 10 runů na zápas. Posledních pět zápasů týmu TEX padl over, což znamená, že jejich pálka neztrácí na kvalitě. Tu vede především Josh Hamilton s RBI na hodnotě 102. Podle mého názoru dá Baltimor za tento zápas minimálně 3 doběhy. Pálku mají vcelku vyrovnanou. Nyní k nadhazovačům. Ryan Dempster, starter Texasu, od svého přestupu z CHC odházel tři zápasy, kdy v nich povolil v průměru 6,3 runů na zápas. Za CWS nastoupí Miguel Gonzalez, který se může chlubit úctyhodnou statistikou, avšak věřím, že pálka Texasu ho prolomí.
(Ani jeden z týmů se nedostal na svůj průměr, což způsobilo KO. Přispěl tomu i Dumpster, který odházel senzační zápas. Nicméně TEX se hodně dostával do šancí, měl obsazené mety, ale již to nedokázal využít. Kvalitní bullpen to podržel. Škoda.)


Cleveland Indians vs Seattle Mariners
tip: 1 (2,020 - 2/10 - Pinnaclesports)

Tohle je čistě pocitový tip, kdy starter Clevelandu Jimenez na venkovních hřištích nehází příliš kvalitně. Nicméně v dnešní den mu vcelku věřím. Pocitový tip za 2/10.
(Tak tenhle zápas mě zklamal asi nejvíc, po odehrané polovičce jsem vcelku věřil Indiánům, ale Seattle ukázal, jak by měl vypadat bullpen a kvalitní closer. Naopak Indiáni to moc neukázali.)
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.08.2012, 20:07 Předmět: MLB 21.8.2012
Pište tipy na sázení
Citovat

Po včerejším tragickém trojtipu dnes věřím následujícímu. Vzhledem k včerejšímu výsledku nesmíme ztrácet hlavu Wink

Cleveland Indians vs Seattle Mariners
tip: 2 (1,488 - 5/10 - Pinnaclesports)
tip: over 6,5 (1,971 - 2/10 - Pinnaclesports)

Opět začnu určitými fakty. Včera začala třízápasová serie, která se odehrává v Seattlu. Mariners vyhráli posledních 13 ze 14 domácích zápasů. Za Mariners nastoupí na kopec Felix Hernandez, který ve svém posledním zápase odházel všech 9 směn a nedovolil jediný odpal. Tento zápas byl proti Tampa Bay a tam je pálka na slušné úrovni. Hernandez je 23. hráčem světa, který dokázal odházet perfektní hru. Takovými nadhazovači jsou i Humber a Santana, kteří v následující hře pustili okolo 5 doběhů. Na druhé straně Roberto Hernandez, který má hodně špatnou statistiku. Je tedy dost pravděpodobné, že bude over. V kombinaci s tím, že je jeho hodnota stanovena na 6,5 runů, tak jdu do toho. Současně věřím ve větší kvalitu Felixe a proto i tip na domácí Mariners.
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.08.2012, 16:51 Předmět: MLB 22.8.2012
Pište tipy na sázení
Citovat

Cleveland Indians vs Seattle Mariners
tip: over 7 (1.990 - 4/10 - Pinnaclesports)
tip: 2 (1.847 - 5/10 - Pinnaclesports)

Opět věřím Seattlu a jeho nadhazovači Iwakumovi. McAllister dnes nebude oporou. Technické detaily doplním později.
Co se týká pálky, ta je dle mého názoru téměř vyrovnaná. Rozhoduji se především podle statistik pitcherů. Na straně Indiánů se na kopec postaví Zach McAllister. Ten na hřištích host hází s ERA 4,40. V posledních třech zápasech má dokonce ERA 4,60. V průměru končí v šesté až sedmé směně. To uvádím z důvodu, abych mohl zmínit bullpen Indiánů, který má celkem v posledních 3 zápasech ERA na hodnotě 4,15. Na druhé straně se na kopec postaví Hisashi Iwakuma, který v domácích zápasech hází s ERA 2,53. V posledních třech odházených zápasech je výsledné ERA 2,84. No a když jsem zmínil bullpen na straně Cleavlandu, tak chci říct, že na straně Seattlu je za poslední tři zápasy ERA 1,27. Kvalita na postu nadhazovačů na straně Seattlu mi nedává jinou možnost než dát tip právě na něj. Tip na over je pocit.
(Iwakuma odházel podle očekávání a bullpen Seattlu odházel opět skvěle. McAllister předvedl jeden ze svých lepších výkonů. Pestano z bullpenu Indiánů naopak ukázal, že není tak kvalitní, když pustil dva runy. Celkově vzato... už nebudu dávat na své pocity Smile


New York Yankees vs Chicago White Sox
tip: 2 (1.806 - 3/10 - Pinnaclesports)

CWS v poslední serii obdrželi tři prohry v celé serii. Nyní mají odehrané dva zápasy s NYY a zbývá jim jeden. První dva vyhráli s 9:6 a 7:3. Myslím si, že se CWS pokusí o to, co dostali od KC. Čili vyhrát všechny tři zápasy v serii. Za Sox na kopci nastoupí Chris Sale, který má z posledních devíti zápas skóre 7-2 a výsledné ERA z těchto zápasů je 1.80. V posledním zápase, ve kterém nastoupil, házel proti Oaklandu. Podařilo se mu 11SO a žádný walk. V posledních šesti zápasech má skóre 6:0 s výsledným ERA 1,17. Pro CWS je to ten pravý starter, který jim může pomoci uhrát i třetí domácí zápas proti Yankees. Na druhé straně, za NYY se postaví na kopec Phil Hughes, který nemá tak kvalitní výkony. V každém zápase pouští min. jednu BB. V posledních třech zápasech pustil celkem 15 runů. Tohle jsou mé důvodu pro tip na CWS.
(CWS se povedlo to, co jsem očekával. Sice je výsledek vcelku nízký, jediný bod Yankees zajistil Jeter z HR. Chris Sale odházel, jak bylo předpokládáno. Phil Hughes předvedl také jeden ze svých lepších výkonů, ale pálkaři CWS dokázali doběhnout dvakrát.)
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.08.2012, 10:28 Předmět: MLB 23.8.2012
Pište tipy na sázení
Citovat

Minnesota Twins - Texas Rangers
tip: under 10 (1,909 - 4/10 - Pinnaclesports)
tip: 2 (1,610 - 2/10 - Pinnaclesports)

Začátek serie týmu, který je v současné době na čtvrtém místě (TEX) a týmu, který se drží na 27 pozici (MIN). Posledních osm vzájemných zápasů skončilo underem a z posledních 22 domácích zápasů Texasu skončilo underem 16. Jejich vzájemné zápasy nekončí příliš velkými bodovými rozdíly. V dnešním zápase se na kopec MIN postaví mladý nadhazovač Scott Diamond s ERA 2,95. Za TEX se na kopci postaví Roy Oswalt s ERA 6,04, který je z hráčů bullpenu, ale naskakuje jako starter za Dervishe, který je nyní zraněný. Diamond má skore vyhrané, prohrané zápasy v poměru 10-5. Oswalt, i když má vysoké ERA, má tento poměr 4-2. K Diamondovi řeknu poslední slova a to, že je bezpochyby kvalitním nadhazovačem, nicméně stojí proti němu velmi kvalitní pálka Texasu, což může způsobit, že pár runů dovolí. Zaměřím se teď spíš na Oswalta. Jak už jsem řekl, není klasický starter. V zápasech, které startoval, hází celkem stabilně a moc runů nepouští. Ujelo mu to pouze dvakrát v zápase proti LAA a CHW, kdy pustil 8 a 11 runů. To jsou však týmy, které mají mnohem kvalitnější pálku, než Minnesota. Před měsícem a půl startoval Oswalt právě proti Minnesotě, kdy v necelých 6 směnách dovolil 1 run. No a nyní přejdu plynule na bullpen Texasu, který má neskutečno kvalitu. Celkové ERA má 2,74 a v posledních třech zápasech má ERA 0,46. Za necelých 20 odházených směn povolili jeden jediný run. Bullpen Minnesoty má celkové ERA 3,42, takže taktéž určitou kvalitu má.
V tuto chvíli ještě nejsou vypsány hodnoty over/under a jednotlivé kurzy. Nicméně, vzhledem k tomu, že TEX ve včerejším zápase nasázel 12 runů, tipuji dnešní hranici někde okolo 9,5 až 10. Dle mého názoru jsou obě tyto hranice hratelné na under. V případě zajímavého kurzu i tip na výhru Texasu za nízký vklad.
16:30 - zajímavý kurz vypsán nebyl - nebrat
20:00 - kurz na výhru TEX se nám vyšplhal o téměř dvě desetinky a to už je kurz, který zkusím


Atlanta Braves - San Francisco Giants
tip: over 7,5 (2,000 - 2/10 - Pinnaclesports)

Tohle si nenechám ujít. Samozřejmě ne že by to byla taková pecka, ale na kopci za Giants se ostaví Berry Zito, který má v posledních třech zápasech ERA 5,62. Bullpen giants rovněž v psledních třech zápasech hořel, kdy skončil na hodnotě ERA 6,45 a v 22 směnách povolil 17 runů. Na druhé straně za Atlantu na kopec půjde Tommy Hanson, který se vrátil po 20 dnech, kdy se léčil ze zranění. Odházel jeden zápas proti LAD, pustil 7 hitů z toho 3 doběhy a to pálka Dodgers je staticticky horší, než pálka Giants. Jako poslední dodám to, že SF má z posledních 11 zápasů 9x over. Z těchto důvodů věřím, že hranice 7,5 runů na zápas bude překročena. Možná byhc tipnul i výhru Braves, ale v případě těchto dvou týmů raději nebrat.


Naposledy upravil lysonr dne 24.08.2012, 16:20, celkově upraveno 1 krát.
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.08.2012, 3:26 Předmět: MLB 24.8.2012
Pište tipy na sázení
Citovat

New York Yankees - Cleveland Indians
tip: -1,5 NYY (1,730 - 6/10 - Pinnaclesports)

Nebudu se dlouze rozepisovat. Yankees v posledních 13 vzájemných zápasech na hřišti Clevelandu vyhrálo 9. Na kopec za NYY nastoupí C.Sabathia, který nastupuje po zranění. Poměr vyhrané prohrané zápasy má 12-3, ERA 3,56. Letos již jednou nastupoval po zranění, kdy poté odházel šest směn proti Torontu a nedovolil jediný doběh. Asi si odpočinul Smile Na straně indiánů se na kopec postaví Corey Kluber, který v letošní sezoně nastoupil ke čtyřem zápasům. Všechny čtyři zápasy prohrál, odházel 18 2/3 směn, povolil 19 runů a výsledné ERA je 6,27. Pálkařské kvality NYY jsem již popisoval v předchozích tipech. Avšak co stojí za zmínku k pálce indiánů je to, že neumí odpalovat proti levákům nadhazovačům, kterým právě Sabathia je. Takže pro mě vcelku jednoznačný tip na NYY. Nemá smysl sázet klasickou jedničku, jelikož je na ně nízký kurz. Proto zvolím hcp -1,5.


Přidávám ještě jeden zápas:
Seattle Mariners vs Chicago White Sox
tip: under 8 (2,020 - 3/10 - Pinnaclesports)

Jednoduchá rovnice. Na jedné straně nadhazuje Peavy, na druhé straně Vargas. Připočtěme bullpen Seattlu a vychází krásný under. Nemám čas se dál rozepisovat, takže to bylo stručné. Wink


Naposledy upravil lysonr dne 26.08.2012, 20:02, celkově upraveno 3 krát.
Plasmon
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.8.2010
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 1.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.08.2012, 12:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

CC je veľká istota na kopci - TOP Wink
GL
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 26.08.2012, 20:00 Předmět: MLB 26.8.2012
Pište tipy na sázení
Citovat

Minnesota Twins - Texas Rangers
tip: hcp -1,5 TEX (1,877 - 5/10 - Pinnaclesports)

Nestíhám psát. Texas má kvalitnější pálku, nadhoz i bullpen. Bude chtít vyhrát serii proti MIN.
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.08.2012, 7:22 Předmět: MLB 27.8.2012
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes mám víc času, tak jsem si rozebral pár zápasů, které mě zaujaly a vyšly mi z toho čtyři tipy, dva s nízkým vkladem kvůli riziku.

Chi. White Sox - Baltimore
tip: hcp -1,5 BAL (2.820 - 2/10 - Pinnaclesports)

Tenhle zápas mě zaujal především kvůli hodnotnému kurzu na HCP Baltimoru. Věřím, že Baltimorský starter Chen má určitou šanci odolat pálce Sox. V posledních zápasech měl pouze dva ústřelky, kdy pustil víc jak 5 runů, ale jinak hází vcelku vyrovnaně. Na druhé straně se postaví Liriano, který také hází vcelku vyrovnaně. Nicméně jak už jsem napsal, ze tenhle kurz a nízký vklad to beru. Z části věřím, že to vyjde a myslím si, že to bude vyrovnaný zápas. Ještě dodám, že Baltimor má kvalitnější Bullpen.


Oakland Athletics - Cleveland Indians
tip: hcp -1,5 OAK (2.170 - 3/10 - Pinnaclesports)

Před deseti dyn proběhla jedna třízápasoá serie, ve které Oakland vyhrál všechny zápasy. Oakladn je celkově hodně na koni. Vyhrál 8 z jeho posledních deseti zápasů. Místo na kopci za Oakland vezme pro tento zápas Brett Anderson, který v letošní sezoně odházel jeden jediný zápas. Odehrál ho před šesti dny a v 7 směnách povolil jeden jediný run, výsledné ERA 1,29 a hodil 6x SO. Byl to taky jeho nástup po zranění lokte. Byl hodně odpočatý. Za indiány na kopec půjde Roberto Hernandez, který letos odházel pouze dva zápasy. Rovněž málo jako jeho protějšek, ale Hernandez si na rozdíl od Andersona udělal čísla úplně jiná, horší. Za 12 odházených směn povolil 12 runů. Předvedl pouze dva strike outy. Výsledné ERA 6,75. Bullpen vyrovnaný. K pálce lze dodat to, že indiáni ji mají mírně kvalitnější, avšak Anderson je levák a proti levákům mají statistiku za celou sezonu téměř vyrovnanou jako Oakland proti pravákům. Věřím, že sázkovými společnostmi favorizovaný Oakland vyhraje i s bodovým rozdílem.


Tampa Bay Rays - Texas Rangers
tip: 2 (2.120 - 2/10 - Pinnaclesports)

Úplně totožný zápas, kdy na kopci za TEX nastoupil Holland a za TB nastoupil Price se odehrál před čtyřmi měsíci. Zápas skončil výsledkem 5:2 pro Rays. Nicméně za čtyři měsíce se toho hodně změnilo. Stručně se dá říci tohle. Za TB nastupuje nejlepší jejich nadhazovač, avšak nemá příliš velkou podporu pálky. Naopak za TEX nastupuje méně kvalitní nadhazovač, ale pálka Texasu je jednou z nejefektivnějších v MLB. Josh Hamilton to neustále dokazuje. Bullpen taktéž vyrovnaný. Podle mého názoru to bude vyrovnaný zápas a proto si zkusím za nízký vklad tip na TEX, který má v uvedené dvojice lukrativnější kurz.


Seattle Mariners - Minnesota Twins
tip: hcp -1,5 SEA (1.943 - 6/10 - Pinnaclesports)

Šest vzájemných zápasů v tomto roce. Pět vyhrál Seattle. Letos se jejich vzájemný zápas poprvé bude hrát na hřišti Minnesoty. Tam v loňském roce rovněž vyhrával Seattle. A teď další fakta. Pálka Twins je kvalitnější jak Seattlu, nicméně v posledních zápasech Seattle spíš prokazuje i kvality na pálce. A teď k tomu nejdůležitějšímu. Na kopec za Seattle nastoupí Felix Hernandez. V posledních třech zápasech ERA 1,90, za celou sezonu ERA 2,54. Nejlepší nadhazovač mariňáků. Za dvojčata na kopec půjde Liam Hendriks. Za tuto sezonu 43 odházených směn, 40 povolených runů, pouze 25x SO. Celkové ERA 7,06 a poměr vyhrané prohrané zápasy má 0-6. Když k tomu všemu přičteme bullpen Seattlu, jeden z nejkvalitnějších v celém MLB, tak nejde vsadit nic jiného než Seattle a já si to zkusím i v hcp -1,5.
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.08.2012, 9:29 Předmět: MLB 28.8.2012
Pište tipy na sázení
Citovat

Takže včera tipy vyšly z poloviny. Nicméně dva zápasy, které nevyšly v HCP, vyšly podle mého předpokladu, sice bez výhry. Dnes se zaměřím na úplně stejné zápasy, avšak tipy budou rozdílné Wink

Chi. White Sox - Baltimore
tip: 1 (1,714 - 5/10 - Pinnaclesports)

Nebudu se rozepisovat. Část analýzy je z předešlého dne. Doplním jen, že za Sox nastoupí Sale, který je oproti starterovi Baltimoru, kvalitnější.


Oakland Athletics - Cleveland Indians
tip: under 8 (1,847 - 4/10 - Pinnaclesports)

V posledních 8 zápasech 7x under. Nadhazovači kvalitní, avšak Cleveland je slabší na pálce. Nicméně ne s velkým rozdílem. Ono se dá říct, že pálka ani jednoho z těchto týmů není ideální, což bude právě mému tipu vyhovovat. Měl jsem v plánu vsadit i Oakland z důvodu, že stále bojuje o divokou kartu do playoff. Bojuje společně s TB a BAL. Oakland musí proti méně kvalitním týmům, jako je Cleveland, bodovat. Věřím, že hra bude hodně opatrná a dopadne nízkým výsledkem. Jelikož si myslím, že skore bude těsné, tak tip na OAK vynechám.


Tampa Bay Rays - Texas Rangers
tip: 1 (2,200 - 3/10 - Pinnaclesports)

Tampa včera ztratila zápas, který bude potřebovat v boji o divokou kartu do playoff. To znamená, že dnes vynaloží velkou snahu na to, aby zápas obrátila na svou stranu. Pomůže jí v tom starter Shields, který v posledních zápasech ukazuje dobrou formu. Rovněž má kvalitní statistiku proti Rangers.


Seattle Mariners - Minnesota Twins
tip: under 8 (2,000 - 3/10 - Pinnaclesports)

Sedm vzájemných zápasů v tomto roce. Šest vyhrál Seattle. Pálka Twins je kvalitnější jak Seattlu, ale ne zase o moc. A teď k tomu nejdůležitějšímu. Na kopec za Seattle půjde Iwakuma, za Twins to bude Diamond. Připočtěme k tomu bullpen Seattlu, spíše defenzivně zaměřené týmy, slabší pálku a vychází nám under jak vyšitý. GL
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.08.2012, 9:45 Předmět: MLB 29.8.2012
Pište tipy na sázení
Citovat

New York Yankees - Toronto Blue Jays
tip: hcp -1,5 NYY (1,820 - 7/10 - Pinnaclesports)

Velká důvěra v tento zápas. Na kopec za NYY nastupuje CC Sabathia. Jejich hvězda. Nastupuje proti jeho oblíbenému týmu TOR, který porazil v posledních 8 startech jako nadhazovač. Navíc si myslím, že si NYY nenechá vzít v domácím prostředí víc jak jeden zápas v serii od Toronta.


Oakland Athletics - Cleveland Indians
tip: hcp -1,5 OAK (2,240 - 3/10 - Pinnaclesports)

Opět stručně, jelikož už jsem se této serii věnoval v předešlých analýzách. V posledních třech vzájemných zápasech Cleveland nedokázal udělat jediný run. Navíc na kopec za OAK nastupuje Blackley, levák. Pálka Clevelandu výrazně zaostává proti levákům.


Naposledy upravil lysonr dne 1.09.2012, 7:07, celkově upraveno 1 krát.
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 31.08.2012, 18:54 Předmět: MLB 31.8.2012
Pište tipy na sázení
Citovat

Texas Rangers - Cleveland Indians
tip: hcp -1,5 TEX (2,070 - 4,5/10 - Pinnaclesports)


Pinna, nestíhám psát.
lysonr
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.12.2008
Tipy a sázky: 28
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6Hodnocení kvality tipů: 25.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.09.2012, 9:58 Předmět: Vyhodnocení 08/2012
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyhodnocení 08/2012
OK: 11
KO: 14
vklad: 91,5 un
Profit: -15,634 un
Roi: -17,09 %
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy