Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Spain ACB Liga Endesa 2012/13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.03.2013, 10:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Real Madrid vs Cajasol
(31.3. - 12:40)

Cajasol je stale podcenovany ako overovy tim. Ma to svoje logicke dovody, pretoze s underovymi timami Cajasol je doslova prebraneny, naposledy s Gran Canariou dali len 49bodov. Zaroven aj s overovymi timami to nie je vzdy s kostolnym poriadkom. Real Madrid je na cele overoveho pelotonu v ACB lige, v poslednom case to Realu padalo a pri dnesnom overi je hlavnou temou dna, kolko bodov da Cajasol ako hostujuci tim

over 154,5 (5/10 - 1,909 - bet365)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.04.2013, 9:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Barcelona vs Gran Canaria
(14.4. - 12:00)

Barcelona ma za sebou 2 tazke a vyrovnane zapasy vo stvrtfinale Euroligy proti Panathinaikosu. Zaroven ma urcite v mysli fakt, ze jeden zapas prehrala a postupova vyhoda sa dostala na stranu ich supera. Ulohou tychto dni je tak skor vyhrat jeden z 2 zapasov v Atenach, nez mysliet nad ACB. Barcelona, podla ocakavania, zlepsuje svoju obranu v poslednych tyzdnoch. Blizi sa koniec zakladnej casti ACB ligy, uz je v plnom prude vyradovacia faza Euroligy, mat kvalitnu obranu je klucom k uspechu. V tomto zapase cakam bud urcitu unavu na hracoch Barcy, resp. setrenie urcitych hracov na zapasy v buducom tyzdni. Nehram nic na GC, ziaden hcp, aj ked je to moznost, pre mna ale prilis rizikova. Hram under. Gran Canaria sa v poslednych tyzdnoch, mesiacoch zmenila z pomerne a prekvapivo dobre bodujuceho timu so slusnym tempom hry na tim, ktory sme poznali v rokoch minulych, kvalitna obrana a najma velmi nizke tempo hry. Poslednych 5 zapasov GC, 5krat under dnesnej hranice. Velke mnozstvo bodov je to posledne, co v tomto zapase ocakavam..

under 145,5 (5/10 - 1,9 - Unibet)


Lagun Aro vs Cajasol
(14.4. - 12:00)

Tu je zasa krasne vidiet, co obcas bookies robia s myslenim ludi, resp. aky je klucovy nazor/stats urciteho timu na lajnu v danom zapase. Hral som Cajasol proti Realu pred 2 tyzdnami over, hranica 154,5, to bola super hranica, over vysiel. V dalsom kole hral Cajasol s Joventutom a hranica bola niekde 158-160, to som hrat nemohol, pretoze ako moze byt hranica o tolko vyssia oproti zapasu s Realom, pre mna spolahlivejsim overovym timom nez je Joventut - over padol. A teraz - zapas s Lagun Aro, dalsi overovy tim a hranica 151,5? Klasika tejto sezony a podcenovanie Cajasolu ako overoveho timu. Lagun Aro ma seriu 8 zapasov, kde v zapase padlo aspon 158bodov, tych 158 bol jediny zapas, ktory bol pod klucovou hranicou overovosti - 160bodov. Cajasol, co ine mohol ukazat viacej, nez posledne 2 overy s overovymi timami, predtym aj 163bodov s Barcelonou. 151,5 je strasne malo, to musim hrat, aj keby som si o timoch nemyslel nic pekne.. Mozno ma na hranici az zbytocne velky vplyv prvy vz. zapas sezony, kedy padlo zufalych 130bodov, obom timom to vylozene nepadalo.. Okrem ineho, pojde aj o vela, zapas na ostrie noza, sanca Lagun Ara priblizit sa na jednu vyhru ku Cajasolu v boji o zachranu.

over 151,5 (6/10 - 1,952 - Pinnacle)


Unicaja vs Zaragoza

(14.4. - 18:00)

Boj o PO zacina naberat na intenzite a Unicaja Malaga si je vedoma, ze prehrat doma by mohlo mat fatalne nasledky. Precital som si rozhovor s trenerom Repesom, ktory si pochvaloval dlhsi casovy usek bez zapasu, hraci sa doliecili z roznych mensich zdr. problemov, jediny, kto mu v piatok chybal na treningu bol Zoran Dragic, ktoreho trapi clenok. Tim je ale dostatocne siroky, aby absenciu jedneho hraca dokazal zvladnut. Zaragoza naplna poziciu cierneho kona, je na 6.mieste tabulky a na Unicaju ma v sucasnosti naskok 2 vyhier. Zaragoza tazi z toho, ze hracom sa vyhybaju zranenia, stale si tak drzia pomerne siroky tim a dobru rotaciu, zaroven vyuzivaju fakt, ze hraju za tyzden len jeden zapas oproti spickovym timom, ktore bojovali/bojuju v europskych poharoch. Zaroven Zaragoza ma hodne skuseny tim, to zurocuju najma proti papierovo slabsim celkom. Unicaja ma lepsi tim, dokonca musim povedat, ze tento tim je najlepsi v Unicaje za poslednych x rokov, tym nemyslim z pohladu mien, ale z pohladu timovej hry na palubovke. Bolo by teda smutne, keby Unicaja dopadla rovnako ako v minulych rocnikoch, tj. znova by nepostupila do PO. Ak chcu hrat PO, dnes musia vyhrat, ja dufam, ze to bude jedno z tych jasnejsich vitazstiev.

-6,0 Unicaja (4/10 - 1,943 - Pinnacle)


(po polcasoch to vyzeralo skvele, dokonca to vyzeralo, ze by to mohlo byt bez problemov, lenze to by to muselo byt nieco ine ako ACB, aby sa nejake problemy neobjavili, 3.stvrtina v oboch zapasoch presne opacna, nez by bolo ziaduce, hodne bodov v Barcelone, hodne malo bodov v druhom zapase, 4.stvrtiny to ale nejako vykompenzovali a vratili to na tu spravnu kolaj, takze oba tipy tesne a napokon so stastim vysli ... a vecerne KO, Unicaja sa zrejme silou mocou snazi neskoncit v PO ani tento rok.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.04.2013, 17:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zaragoza vs Valladolid
(19.4. - 21:00)

Druhy dnesny tip. Minule som siel proti Zaragoze, dovody ani tak neboli proti tomuto timu, ale na Unicaju, ktora vyzerala dobre, vratili sa jej hraci, mala dlhsi oddych a mohla sa vhodne pripravit na zapas. Unicaja zial znova raz potvrdila, ze slovo "dovera" by som pri nich pouzivat nemal, nezasluzia si to. Zaragoza vyhrala o 20, zapas bol zaujimavy, pretoze prakticky kazda stvrtina sa skoncila jasnym vitazstvom jedneho z timov. Zaragoza bojuje o PO a brany PO su uz na dosah, vlastne uz po vikendovych zapasoch moze byt jasne, ze Zaragoza do PO urcite postupi. Zaragoza zaroven nebojuje len o PO, je v skupinke timov, ktore bojuju o 4.-7.miesto, 4.miesto je extremne zaujimave z pohladu vsetkych 4 timov. Valladolid, tim som spominal v inej lige, ked som pisal o Bambergu. Alex Renfroe nedostaval peniaze, nastval sa, odisiel a hned ho podpisali v Bambergu, kde si zahra na konci sezony o titul v BBL. Chybaju aj ini hraci, Valladolid uz klasicky ma financne problemy, lavicka prakticky uz neexistuje, tim je hodne uzky. Zaroven zachrana sa zrejme podari, aj ked uz Valladolid do konca sezony nic neuhra. Forma Valladolidu nie je skvela, viz. v minulom kole prehrali doma o 16 s priemernym timom CB Canarias. Spomeniem jednu statistiku - Zaragoza doma je vybornym celkom - zo 14 zapasov vyhrali 11 (prehry s Realom a Barcou, jedinym "pruserom" je prehra s Estudiantes), zaroven z 11 vyhier bolo az 9 DD, napr. aj proti timom ako Valencia, Gran Canaria, Unicaja, ci Caja Laboral.

-9,5 Zaragoza (5/10 - 1,952 - Pinnacle)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.04.2013, 22:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Murcia vs Fuenlabrada
(21.4. - 12:00)

Oba timy s 11 vyhrami, v sucasnosti zostupujuce timy su na 6, resp. 8 vyhrach, musel by sa stat zazrak, aby 11 vyhier na zachranu nestacilo. Zaroven o PO pozicie bojuju timy s 15 vyhrami, zostava 4-5 kol do konca zakladnej casti, inak povedane, tieto 2 timy patria k tym, ktorym uz o moc nepojde. Nevyhodu to moze mat v tom, ze oba timy mozu v tomto zapase citit sancu na vitazstvo a tj. definitivne potvrdit ucast medzi elitou aj pre dalsiu sezonu, aj ked v ACB sme sa tento rok presvedcili, ze jedna vec je zostupit z pohladu umiestnenia v tabulke, druha vec je aj realne zostupit. Tych timov, ktore kazdorocne bojuju s existencnymi problemami z pohladu financii je pomerne dost. V zapase by mali padat body. Hranica nie je zrovna fantasticka, aspon z mojho pohladu, radsej mam hranice u Cajasolu okolo 150, oba timy rozhodne skor overove, v lepsej forme hostia, inak kvalitativne hodne vyrovnane celky.

over 155,5 (4,5/10 - 1,909 - bet365)


Obradoiro vs Joventut
(21.4. - 12:00)

Obradoiro je tohtorocnym prekvapenim sezony. Uz tomu tak v ACB v poslednych rokov je, kedze Unicaja zrovna nenaplna ocakavania vynalozene do kaderu, trenerov, takze to jedno, mozno aj dve miesta su pomerne volne a ziska ho tak tim, ktoremu sa vyhybaju zranenia a dokaze udrzat tim v podobnom/rovnakom zlozeni po celu sezonu, to je recept mozneho uspechu s relativne slabsim timom na papieri. Obradoiro prakticky bez zraneni, minimalne nie dlhotrvajucich, aj pred zapasom s Joventutom tomu tak je. Joventut je znamy home team, klasicky tim, ktory nema problem sa zachranit a zaroven nema kvalitu hrat o PO/v PO, 11.-13.miesto je takmer kazdosezonna klasika. Obradoiro v poslednych 3 kolach super vysledky - vylupili domaci stanok Gran Canarie, potom skoro vyhrali doma s Barcelonou, naposledy vyhrali v Madride proti Realu, ten sice setril niektorych hracov, dal nizsiu minutaz hlavnym oporam, kedze ti toho mali dost po 2 zapasoch Euroligy a zaroven ich cakal minimalne jeden zapas v Tel Avive. To ale moc neznizuje vykony a vysledky tohto timu. Prva zaujimavost, posledne vz. zapasy oboch timov a platilo vzdy, moj dom, moj hrad. Prvy vz. zapas sezony v Badalone a len tesna prehra hosti o 2 body. Posledna zaujimavost, Joventut vonku prehral proti vsetkym 6 timom, s ktorymi hral a v sucasnosti okupuju PO pozicie DD (nehral vonku este s Barcou), Obradoiro je v sucasnosti na 8.mieste a pripadne vitazstvo znova priblizi tomuto timu brany PO..

-6,5 Obradoiro (4,5/10 - 1,909 - bet365)


Gran Canaria vs Real Madrid

(21.4. - 12:30)

Real Madrid, nahusteny program v poslednych dnoch, nejake to cestovanie, niezeby nebol Real zvyknuty, ale dolezitost zapasov a nasadenie toho najlepsieho v nich bolo posunute na maximum. Na pripravu po prichode z Tel Avivu nebolo az tak vela casu, zaroven to bude nejaky 6.zapas za 2 tyzdne. Tou dolezitou spravou je potom fakt, ze Real Madrid uz pred PO trochu vypusta paru, inak povedane, vstup do sezony v podani Realu v ACB bol impozantny, spravil si naskok a uz skoro nema, o co hrat. Gran Canaria stale nema istotu PO, sice ma k nemu dobre nakrocene a len nejaky velky fail v zavere sezony by stal tim ucast v nom, ale pokym to nie je istota, nie je to takmer nic. Gran Canaria je zaujimavy tim v tom, ze proti top timom sa dokaze vypnut k top vykonom, naopak rada a casto straca body s timami z dolnej casti tabulky. Madrid - Tel Aviv - Madrid - Kan.ostrovy, vsetko behom tyzdna. Bilancia GC proti Realu z dlhodobeho pohladu doma nie je zla, z poslednych 4 zapasov 2 vyhry a 1 prehra po predlzeni, samozrejme, timy boli trochu ine, GC ale hrala na podobnych prieckach ako tento rok (prip. o cosi nizsie), Real je spickou x sezon, aj ked je pravdou, ze posledne 2 sezony o maly kusok isiel nahor.

+6,0 Gran Canaria (4,5/10 - 1,909 - bet365)
Gran Canaria ML (1,5/10 - 3,17 - Pinnacle)


(mohlo to dopadnut aj o nieco lepsie, mohlo aj o nieco horsie, jedina istota bol over, ten vysiel bez problemov a velmi rychlo, Obradoiro z uvodu vyzeralo dobre, ako cas plynul, pomyselne vahy sa postupne priklonili na druhu stranu, Gran Canaria presne naopak, uvod sa prilis nepodaril, v zavere z toho nemusel byt ani pokryty hcp, zasa GC nebola daleko od predlzenia, vitazny kos Realu prisiel v poslednej sekunde..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.04.2013, 22:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Valladolid vs Cajasol
(27.4. - 19:00)

Hranica, ktora mi ku Cajasolu sedi viacej nez ta s Joventutom okolo 160. Valladolid z poslednych 10 zapasv isiel v 9 pripadoch na 157bodov a viacej, takze to naozaj nebude len o Cajasole. O tom, ze Cajasol s overovymi timami dokaze overy pomerne casto a dobre pokryvat som uz pisal v tejto sezone niekolkokrat, niekedy to sice nevyslo, ale prevladaju pozitivne vysledky. Moze mna/nas trochu desit fakt, ze oba timy sa nachadzaju tesne nad ciarou zostupu, oba timy maju 11 vyhier. Na druhej strane, na 17.miesto v tabulke maju naskok 3 vyhier a forma Lagun Ara nevyzera, zeby sa chystal nejaky masivny zachranarsky utok.

over 152,5 (6/10 - 1,909 - bet365)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.04.2013, 22:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Manresa vs CB Canarias
(28.4. - 19:00)

Dnes 5 tipov, 5 OK, po dlhom case dokonaly sweep. Zajtra tip jeden jediny, z ACB. Manresa, celok, ktory vie, ze zostupuje, aspon za normalnych okolnosti. Co mi trochu prekaza je fakt, ze Manresa hra doma, stale, aj ked timu "uz o nic nejde" je tu faktor hrania pred vlastnymi fanusikmi, aj ked v pripade timu, ktory uz definitivne stratil sancu na zachranu, to moze byt aj kontraproduktivne. CB Canarias chytili nebyvalu formu, este par kol dozadu boli namoceni v zachranarskych bojoch a zrazu mozu pomerne realne pomyslat na PO, pre novacika ACB, ktory povodne v ACB mal hrat, potom znova nie a napokon sa do vplyvnej 18 vtisol po odkupeni licencie od ineho timu, je to skoro ako sen. CB Canarias je na vlne, to tomuto timu mozu zavidiet mnohe ine skusenejsie, znamenejsie a bohatsie timy. Toto je zapas, ktory, ked chcu zivit nadej na PO, musia vyhravat. Vsak v poslednom case vyhravaju proti top timom, vyhravaju doma, ale aj vonku, viz. z poslednych 7 zapasov vyhrali hned 6.

-3,5 CB Canarias (4,5/10 - 1,98 - Pinnacle)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.05.2013, 9:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

CB Canarias vs Fuenlabrada
(5.5. - 13:00)

Novacik ACB z Kanarskych ostrovov je stale na vlne a zivi sancu na PO. Dnesny zapas je dalsi z kategorie "must win", ak chcu tuto nadej udrzat v realnej rovine. Fuenlabrada, 3kola pred koncom ma naskok 3 vyhier na 17.tim Lagun Ara, ma horsie vz. zapasy, ale napr. ma pred sebou este zapas s Cajasolom, ktory ma rovnako 11 vyhier. Pravdepodobnost, ze by sa Fuenlabrada ocitla na konci sezony na 17.mieste je menej nez 1 percento, uz dnes totiz posledna nadej Lagun Ara zhasne v suboji s inym ostrovnym timom, Gran Canariou. CB Canarias doma v poslednych tyzdnoch zdolali timy s inou kvalitou, naposledy Bilbao vo vrazednej prestrelke. To, ze budu body padat je fakt (tak ako v Murcii, kde obom timom nejde uz o nic), ale tento tip mi pride logickejsi, aj ked vo vysledku to snad bude jedno.

-5,5 CB Canarias (4,5/10 - 1,98 - Pinnacle)


Murcia vs Caja Laboral
(5.5. - 12:00)

Spomenuty zapas. Hranica ma "moc nebavi", rozhodne to nie je na ziadne velke vklady, ale na druhej strane, su pre nu padne dovody. Obom timom, ako som uz pisal, ide absolutne o nic. 3kola do konca, Murica od Lagun Ara o 4 vyhry napred, na PO naopak 4 vyhry straca. To iste plati o Caje, na Barcelonu na 3.mieste ma naskok 4 vyhier, na Real straca 3 vyhry, z toho jasne vyplyva, ze do PO baskicky celok postupi z druhej najvyhodnejsej priecky. Caje to sype, to dokumentuje vystupenie vo stvrtfinale Euroligy, kde ziaden zapas neisiel pod 158bodov a to hrala Caja s CSKA Moskva. V lige to sype v poslednom case tiez a urcite to ma suvis so seriou v Euroliga, ako aj s faktom, ze v tabulke sa uz nejako neda posunut ani dopredu, ani spadnut niekam dozadu. Zapas ma charakter 160+, to urcite, dali sa chytit lepsie hranice, ale kto neskoro chodi, sam sebe skodi..

over 163,5 (4,5/10 - 1,9 - Unibet)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.05.2013, 21:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fuenlabrada vs Zaragoza & Murcia vs CB Canarias
(12.5. - 12:00)

Predposledne kolo zakladnej casti ACB sa uz dnesnym solo zapasom rozbehlo, dohrane nebude, kedze Barca/Real bojuju vo F4 Euroligy, ale zvysok zapasov sa zajtra rozhodne odohra. Pokracujem v podstate v intenvaciach poslednych tyzdnov, vychadza to, netreba nic menit, najma ked kazdym tyzdnom su dovody bud rovnake, alebo este lepsie pre dany tip. Zaragoza/CB Canarias, timy v boji o PO, prip. v boji o lepsie postavenie v tabulke a vyhnutie sa Realu/Caje/Barce v 1.kole. Fuenlabrada a Murcia primarnu ulohu splnili, zachranili sa, zaroven PO je uz prilis daleko a tak sa sezona bude len dohravat. Ano, oba timy hraju doma a je to ich posledny zapas na domacej pode. Viacej sa mi paci Zaragoza, ale v oboch pripadoch plati, ze hrat hcp -3 az -4 nemusi byt zrovna velka vyhoda (keby to bolo doma a hcp by bol aj -6, resp. -7, hral by som hcp, takto je to zlozitejsie, hocijaka vyhra vonku aj za takejto konstelacie je cenna, resp. nie lahka.

Zaragoza ML + CB Canarias ML (4/10 - 2,54 - Unibet)



V zapase bol primarny napad iny nez hrat ML na hosti. Over vyzera ako vysoko pravdepodobna varianta, aby som bol presny, zapas sa ponasa na masivny highscore zapas. Murcii nejde o nic, hraju doma, rozlucka so sezonou, v podstate uspesnou sezonou, kedze tim rozhodne primarne pozeral na zachranu, nie na PO. V poslednych 4 zapasoch prestrelky, niet sa comu cudovat. CB Canarias hraju vyborny basket v poslednych tyzdnoch, stale bojuju o PO, ale svoj styl basketbalu nijako nemenia, tj. rychly basketbal s dorazom na utok. Vidim to ako 180bodovy zapas. Hral som 164,5 dnes, ale 165,5 na Unibete v tejto chvili je rozhodne velmi dobra varianta, ked aj na Pinne a aj na betku svieti 167,0.

over 165,5 (5,5/10 - 1,9 - Unibet)


Caja Laboral vs Estudiantes

(12.5. - 12:15)

Estudiantes sa rychlejsiemu basketu nebranilo ani pocas sezony, teraz su dalsim timom, ktory nemoze byt v PO, nemoze zostupit. Strach vytvara trochu situacia, ze hraju vonku a absencia motivacie sa moze zmenit az na nezaujem. Caja ma iste 2.miesto v tabulke, sezonu len dohrava a v hlave v sucasnosti ma najma a len PO. Zapas klasicky vymysleny pre plno bodov, aspon logika tak hovori a posledne zapasy oboch timov tuto teoriu len potvrdzuju.

over 163,5 (6,5/10 - 1,9 - Unibet)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.05.2013, 11:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nezahral som to idealne, to uz viacmenej ukazali kurzy rano pred zapasmi, kedy na CB Canarias vystupil kurz cez 1,8.. So stastim to vyjst mohlo, vsak sa hralo predlzenie a pred predlzenim mali poslednu strelu prave hostia, ktori vacsinu zapasu viedli, aby vo 4.stvrtine nezvladli jej uvod a aby v zavere znova otocili. V predlzeni uz potom tahali od uvodu za kratsi koniec povrazu. Overy, vo Vitorii to moc nepadalo, aj ked striel bolo dost a dost a hral sa hodne uvolneny zapas, najma z pohladu domacich (taka klasika pred PO, kedy zapas nemoze nic priniest, moze len zobrat... napr. sa moze zranit niektory zo starterov), v Murcii prestrelka umocnena predlzenim.


Posledne kolo celej basketbalovej sezony uz o tyzden. Vo stvrtok budu 2 spominane dohravky, zapasy Barcelony a Realu. Pred poslednym kolom ma 11 timov jasno, 9 timov zo spodu tabulky a 2 na jej cele. Potom tu mame 7 timov, 2 bojuju o PO a zvysnych 5 o poziciu v PO. Na ACB nezvyklo jasne vylozene karty, v podstate v poslednom kole by sa nemalo nic zaujimave udiat.

Aby som bol konkretny. Real ma vo stvrtok dohravku s Joventutom a cakat nieco ine ako masivnu prestrelku by bolo hodne naivne. Som minule spominal, ze lajny na Joventut su dlhodobo trochu navysovane, niekedy az nelogicky, takze som fakt zvedavy, aka moze byt hranica medzi dvomi dlhodobo znacne overovymi timami, ktorym v danom zapase nepojde absolutne o nic (o urcitu prestiz medzi timom z hlavneho mesta a timom z Katalanska), zaroven slabsi celok je doma s rozluckou so sezonou pred vlastnymi fanusikmi, na druhej strane sklamany Real, ktory zasa raz nevyhral Euroligu, pricom uz lepsie to rozohrane snad ani mat nemohol (finale s Olympiakosom, vedenie po 1.stvrtine o 17bodov a na zac. druhej uz okolo 20bodov a potom nastal zlom a zapas jasne ovladol znova trochu podcenovany grecky tim, ktory prakticky zopakoval svoj kusok z minulej sezony s tym rozdielom, ze obhajit je daleko tazsie nez prvykrat sokovat a vypalit velkym favoritom pomyselny rybnik. Druha dohravka je medzi Barcou a Lagun Aro. Aj Barca je sklamanim timom F4, ked nielenze prehrala v semifinale s uhlavnym rivalom z Madridu, ale v suboji o 3.miesto o jeden jediny bod podlahla CSKA. V suboji s Lagun Aro si moze a zrejme aj zaisti Barcelona 3.miesto po zakladnej casti.

Druhy tim tabulky Caja Laboral pocestuje na Kanary, kde bude ich superom CB Canarias. CB Canarias vcera dozili svoj sen o PO, ked po predlzeni prehrali s Murciou. Zapas tak by mal byt festivalom bodov, hranica pojde dozaista k 170, ale aj to je rozhodne prekonatelna meta, plati nieco podobne, co v zapase s Murciou, pricom v danom zapase este islo z pohladu CB Canarias o nieco, zaroven ostrovny tim bude doma v poslednom vystupeni sezony, po rozhodne uspesnej premiere medzi spanielskou basketbalovou smotankou.

Barcelonu caka na zaver sezony Unicaja Malaga. Ocakavam, ze Barca vyhra suboj v Lagun Aro. Ked sa tak stane, Barcelona v zapase s Malagou nebude mat, co ziskat, minimalne nie z pohladu pozicie v tabulke. Unicaja ma po vcerajsom nervaku s GC istotu PO, kedze tim vyhral vsetky 4 zapasy s najblizsimi supermi - s GC a s Obradoirom. Unicaja bude chciet vyhrat, len vyhra totiz zrejme bude znamenat posun na 7.miesto v tabulke a rozhodne hratelnejsieho supera - Caju Laboral, aj ked samozrejme hratelnejsieho len na papieri. Aby Unicaja skoncila na 7.mieste bez toho, aby vyhrala, to nepovazujem za prilis realne, GC doma jednoducho vyhra, superom je tim z dolnej polovice tabulky a hra doma, zaroven vyhrat potrebuje, kedze nema dokonca PO este iste.

Superom Barcelony moze byt bud Bilbao/GC/Zaragoza. Bilbao je vysoko pravdepodobne, v sucasnosti je na 6.mieste. V poslednom kole ma v podstate najhorsieho protivnika zo vsetkych timov, hraju vonku proti Obradoiru, ktore este zivi sancu na PO, aj ked tato sanca nie je zrovna dvakrat vysoka. Keby Bilbao vyhralo a Zaragoza prehrala (co je vysoko nepravdepodobne, hra doma znova proti timu zo spodnej polovice tabulky), tak by mohla ist na 5.miesto. Keby Bilbao prehralo, Unicaja prehrala a GC vyhralo, tak GC by islo na 6.miesto a Bilbao na 7.miesto. Co je zaujimave je, ze 7.miesto by sa rovnalo suboju Caji a Bilbaa, dvoch baskickych gigantov, je dost mozne, ze Bilbao by si v podobnom suboji verilo viacej nez proti Barcelone. Takze Bilbao uz nema moc, co ziksat pripadnou vyhrou, zaroven by mohli ziskat, ked Unicaja prehra a GC vyhra, co nevyzera zrovna nerealne.

Piata Zaragoza sa zrejme stretne s Valenciou, v hre je len vyhoda domaceho prostredia. Oba timy maju ale prakticky idealne posledne kolo, hraju doma proti slabsim timom, ktorym uz o nic nejde a tak by bolo prekvapenim, aby sa na poradi nieco menilo.

Su tam tiez dva zapasy o nic medzi timami zo spodu tabulky, dalsi suboj timu z Madridu - Estudiantes, proti Joventutu a Cajasolu proti Fuenlabrade. Cakat sa daju rozhodne body vo velkej miere.

Dvojice pre PO by teda mohli dopadnut zrejme takto:

Real vs Unicaja
Caja vs Bilbao
Barca vs GC
Valencia vs Zaragoza
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.05.2013, 14:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Joventut vs Real Madrid
(16.5. - 21:00)

Napisal som vsetko, hranica je zrejme priaznivejsia, nez som cakal, prakticky totozna, aka bola pri prvom vz. zapase, pricom minimalne 2 veci hraju este viacej pre over - slabsi tim hra doma a luci sa tymto zapasom so sezonou a so svojimi fanusikmi (zaroven motivacia proti timu z Madridu tu je vzdy), druhym dovodom je fakt, ze ani jednemu timu uz nejde o nic, co sa tyka klucovych veci v tabulke - pozicia v PO/postup do PO/zachrane v ACB.

over 163,5 (7,5/10 - 1,952 - Pinnacle)

(vcera to zrovna nebol stastny den, 149bodov pri tak zlej strelbe, najma domacich, ktori za 2 body mali az neskutocne mizernu strelbu pod 30% je este uspech, tych 15 by sa dalo velmi lahko najst a uspesnost strelby by sa z mizernej ani nemusela posunut do kvalitnej, prip. extra skvelej, cudujem sa najma Joventutu, Real podla ocakavania tocil zostavou, kazdy hrac hral aspon nieco cez 12, najviac bolo okolo 21 minut, aj u Realu nieco nefungovalo a boli to pre zmenu trojky, v celej sezone ich hlavna zbran)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.05.2013, 14:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

(19.5. - 12:30)
Cajasol vs Fuenlabrada
over 155,0 (6/10 - 1,971 - Pinnacle)


Cajasol tradicne podcenovany, viz. toto je zapas, kde je najnizsia hranica z tych na pohlad overovych. Dovodom cislo dva, preco tak tomu je su posledne zapasy Fuenlabrady - bud hrali este sami o zachranu, alebo v poslednych 2 zapasoch hrali proti nim timy bojujuce o PO.


Estudiantes vs Joventut
over 159,5 (5/10 - 1,909 - bet365)


Mohol by som mat tazke srdce na Joventut, pretoze jednoducho zapas proti Realu bolo vsetko len nie dostojnou rozluckou s domacimi fanusikmi. Zaroven si ale hovorim, ze mohla by zafungovat variancia - posledne 2 zapasy im to nepadalo, proti Barce vonku sa to da pochopit, doma proti Realu uz moc nie, Estudiantes dalsi madridsky tim, ktory bude mat motivaciu, hranica nie je az taka skvela, ale je to posledne kolo, takze cakat, ze tu uvidime 152-155, je trochu fantasmogira.


Laguna Canarias vs Caja Laboral
over 166,0 (6/10 - 1,909 - bet365)


Keby som stihol hranicu 164,5, tak by som vklad zrejme trochu este posunul. Tento zapas mi pride najoverovejsi, sice Caja naposledy nepresvedcila, ale s Laguna Canarias, ktora uz nehra o nic, by to malo ist k 90-100 bodom z pohladu domacich a hostia tych 80 daju takmer urcite. (da sa zahrat aj CB Canarias, rozhodne nic nevypustia, hraju doma a aj ked nemozu postupit do PO, budu hrat naplno, naopak u Caji uz v minulom kole bolo jasne vidiet, ze zapasy, ktore jej nemozu v tabulke nijako pomoct, ale ani uskodit, uz znamenaju pomerne pohodu a pripravu pred PO (s imperativom najma sa nezranit)


Real Madrid vs Lagun Aro
over 166,5 (4,5/10 - 1,952 - Pinnacle)


Zrejme najhorsi tip - pomer hranice a mozneho overu. Stale ale hratelny over, aj ked ukryva mnohe rizika.


(zvysne zapasy, nehral by som over ani omylom v zapasoch Valencia vs Manresa (vysoka hranica, Valencia moze potrebovat toto vitazstvo, kvalita Manresy, ktora hra vonku..), rozhodne nie GC vs Valladolid (obranne zalozena GC, ked najma potrebuje na 100% vyhrat, inak brany PO sa pre tim z Kanarskych ostrovov mozu zavriet, rozhodne nic, co by napomahalo prestrelke), Barca vs Unicaja (zamotany zapas, ktory overom skonci kvoli tomu, ze je nizka hranica, Unicaju nehram, pretoze je na nu nizky kurz, jednoducho rozhodne ziadne stavkarske terno tento zapas nie je a ani nim nebude), Obradoiro vs Bilbao (Obradoiro je skor underovy tim a ak chce byt v PO, zivit nadej na PO, musi jednoznacne tento zapas zvladnut, to znova bodom moc nenahrava), Zaragoza vs Murcia (hranica hratelna, tu este rozmyslam..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.05.2013, 19:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sezona je u konca. Na uvod sa musim ospravedlnit za omyl. Zil som v tom, ze Unicaja ma lepsie vz. zapasy s Obradoirom, teraz sa pozeram, ze Obradoiro je v PO a Unicaja nie, nechapem, pozriem aj na of. stranku, tam to iste, potom pozriem znova vz. zapasy a fakt, Obradoiro o 2 body je na tom lepsie. Ale to bola jedina chyba, ktora nemala na moje tipy ziaden vplyv.

Z pohladu overov/underov dnes nevysiel prakticky len jeden - ten v Seville, na pohlad pekny zapas, ale potvrdil, ze oba timy su z kratkodobeho pohladu trochu rizikom pre over (aj ked Cajasol som v tejto sezone mal rad a musim povedat, ze to bol pre mna ziskovy tim). Zahral som si napokon aj ten zapas Zaragoza vs Murcia, nad ktorym som v case pisania prispevku este uvazoval, zapasy, ktore som okomentoval ako tie, ktorych by sa mal clovek vyhnut, rozhodne ich nehrat do overu skoncili vsetky do jedneho underom, okrem jedneho pripadu dokonca suverennym underom (tj. o 10bodov a viacej pod hranicu urcenu SK). 3krat over v pohode a ocakavany tesny over Realu chvalabohu so stastim skoncil na tej spravnej strane (167bodov pri hranici 166,5).

ACB sezona znova pod psa, ako vzdy. Zaver sezony bol napriek tomu skoro snovy, takze som vacsinu strat umazal. Na dalsiu sezonu vyzva menom ACB pokracuje, primarnou vyzvou je vzdy skoncit v pluse, dalsie vyzvy sa vzdy ukazu az pocas sezony..


ACB: -15,9725u
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy