Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Euroliga 2012/13
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.09.2012, 14:12 Předmět: Basket: Euroliga 2012/13
Pište tipy na sázení
Citovat

Qualifying rounds (25.9 - 28.9.)

Nymburk vs Oostende
(25.9. - 18:00 - Desio (ITA))

Nymburk obmenil kader pomerne znacne. S timom zostali bud dlhorocni domaci hraci typu Benda, Necas a Sokolovsky, alebo mladi domaci hraci buducnosti kupovani z mensich ceskych timov a postupne vychovanani, aby sa stali pevnymi castami noveho Nymburku - Palyza, Kriz ci Vyoral. Poslednou skupinou su dvaja americki hraci, jeden prisiel az pocas sezony - A.J. Abrams, ukazal sa v dobrom svetle, najma ako tzv. siesty hrac z lavicky. To pokracovanie Drew Naymicka je trochu prekvapive. Hrac, ktory minulu sezonu moc neoslnil, ked hral, pricom ho postretlo aj zopar zraneni. Z hracov, ktori odisli budu najviac chybat Pavel Pumprla, Chester Simmons, Eugene Lawrence a Lamayn Wilson. Prichody su znova dvojake - to najlepsie z inych timov Mattoni NBL a nahrady zo zahranicia za americke opory. Aubrey Coleman by mal nahradit v pozicii scorera na poste SG prave Chestera Simmonsa. Prichadza z Bielly ako najlepsi strelec talianskej Lega A. Namiesto Eugenea Lawrencea prichadza Michael Taylor (Kavala), skor combo guard nez uplne klasicke PG. Aj dalsia posila prichadza z greckej A1. Dalsi najlepsi strelec svojho timu, tentokrat podkosovy hrac, Christos Tapoutos. Posledna posila prichadza zo Srbska, z Radnicki Kragujevac. Miljan Pavkovic je uz ten uplne klasicky rozohravac, vyska 1,78m a priemer 7 asistencii na zapas, aj v prestiznejsej adriatickej, aj v domacej srbskej lige. Tychto 4 hracov doplnaju domaci hraci. Jeden z najlepsich podkosovych hracov Mattoni NBL, Pavel Houska (PF/C), prichadza z Decina. Rady talentovanych hracov prehlbuje Tomas Pomikalek, rovnako z Decina. Poslednou je dalsi mlady hrac, avsak uz aj so skusenostami v seniorskej reprezentacii z tohto roku. Po vybornej sezone v USK Praha prisiel krok vpred a Vojta Hruban sa stahoval do Nymburka. To je vsetkych 7 posil. Nymburk odohral 7 pripravnych zapasov. Klucove su najma dva bloky, turnaj v Nemecku, kde sa stretol postupne s Bonnom (74:88), Bayreuthom (85:82) a na zaver so svajciarskom celkom z Boucourtu (77:81). To bol blok, kedy este mali Petr Benda s Vojtom Hrubanom reprezentacne povinnosti. Druhy bol bolo sustredenie v Slovinsku, kde odohrali rovnako 3 pripravne duely s lokalnymi timami, postupne s Rogaskou (77:58), s Krkou Novo Mesto (61:54) a s Uniou Olimpija (75:80). V priprave sa strelecky darilo ocakavanym dvom hracom, tj. Taylorovi s Colemanom, k nim sa skvele pridal mladik Lukas Palyza.

Oostende, belgicky majster tych zmien mal pomerne menej. Da sa povedat, ze oproti zaveru sezonu z klucovych hracov odisli dvaja - Trevor Booker (Panionios) a Kennedy Winston. Rovnako aj dvaja zaujimavi hraci prisli - opora tureckeho Olin Edirne Wesley Wilkinson, ktory prostredie v Belgicku velmi dobre pozna, pretoze par sezon spat v Belgicku svoje putovanie po Europe zacinal. Druhou posilou je Mario Stojic, ako inak z oblubeneho zdroja hracov - z Alicante. Ten tak rozsiril enklavu balkanskych hracov v time na 5. Je teda logicke, ze trenerom timu je niekto z Balkanu, konkretne chorvatsky trener Dario Gjergja. Oostende hra rado ofenzivny basketbal, cim sa dlhodobo pomerne vymyka z belgickych standardov. Ani v priprave tomu nebolo inak. Tu tim zakoncil dvojzapasom v domacom prostredi v Hapoel Jeruzalem, oba zapasy Belgicania vyhrali a tak sa dobre naladili pred bojmi o Euroligu (konkretne 87:71 a 80:70. Predtym sa tim zucastnil dvoch turnajov, jedneho vo Francuzsku (s Gravelines 94:88 a s Nancy 83:76) a jedneho v Nemecku (s Artlandom 78:85, s Ulmom 88:92 a s Giessenom 91:79).

Resume je take, ze uvidime rozhodne vyrovnany zapas, z pohladu kadra tazko urcit favorita, jemnu vyhodu ma belgicky tim, pretoze zasahov do zostavy bolo menej a ked uz, tak sa netykali rozohravky. Drobna hodnota je teda na strane Oostende, aka bude realita je vo hviezdach. O/U je nastaveny okolo hranice 155, under je vyluceny, over je hratelny, aj ked hranica nam z toho rozhodne nerobi nejaky masivne hodnotny zapas. Da kariet nam hra ocakavana vyrovnanost timov, Nymburk osobne dlhodobo neradim nikam, ale ked uz hra s timom z kategorie Oostende, tak pada naozaj dost bodov (Nymburku nerobi problem pustit sa do otvorenej ofenzivnej partie).


over 154,0 (4/10 - 1,99 - Pinnacle)

Cantu vs Lukoil
(25.9. - 20:45 - Desio (ITA))

Cantu, domaci tim. Netreba moc pisat. aka velka to je vyhoda. Cantu by si dozaista znova rado zahralo najprestiznejsiu klubovu basketbalovu sutaz v Europe. Kazdy tim cakaju v honbe za tymto snom ci cielom tri skusky, ktore vsetky musia behom 4 dni zvladnut. Nie je to teda len o kvalite 5-6 hracov, k podobnemu "maratonu" treba mat aj schopnu lavicku a teda kvalitnu rotaciu. Cantu hra do kariet okrem domaceho prostredia aj los. Zacina s bulharskym Lukoilom, co je papierovo hratelny super. V druhom kole moze narazit na Oostende/Nymburk, znova sa teda vyhne najvacsiemu favoritovi z Kazane. V pripadnom finale moze mat Cantu okrem domaceho prostredia znacnu vyhodu v relativne odpocinutom time, predsa len Cantu ma siroky kader a najma sa caka, ze sa menej nadrie na ceste do finale. To je len zakladny predpoklad, realita moze byt uplne ina, viz. uz spominana minulorocna kvalifikacia. V Cantu oproti minulemu roku zostali 4 hraci - veteran Mazzarino, zijuca legenda timu. Dalej Scekic (PF), Markoishvili (SF) a Maarten Leunen (PF). Za najvaznejsie odchody treba povazovat duo starterov pod kosom - Vladimir Micov (CSKA Moskva) a Giorgi Shermadini (Maccabi TA). Za zvyskom netreba moc plakat. Prislo totiz velke mnozstvo zaujimavych hracov. Duo reprezentacnych centrov - Alex Tyus (Izrael) a Marco Cusin (Taliansko). Jeden je lepsi obranca (Cusin), druhy lepsi v utoku (Tyus). Na rozohravku prisiel z D-League Jerry Smith, zatial sa ukazuje vo vybornom svetle, vsak aj v D-league mal zaujimave cisla. SG prebera pod svoju kontrolu dalsi reprezentant - Pietro Aradori, co je naozaj skvela posila. Trio Smith - Aradori - Markoishvili ma svoje iste a strelecky tahala v priprave tim, nie inak tomu bude aj v realnych zapasoch o nieco. Dalsou posilou je belgicky reprezentant Tabu-Eboma. Skvely obranar bude backupom PG/SG, viz. zapas talianskeho superpohara ( http://195.56.77.210/game/supercup2012.html ) par dni dozadu. Jeff Brooks (F) prichadza z druhej ligy a z uvodu sezony si pomerne zahra, kedze je zraneny Marko Scekic. V zalohe ma Cantu zopar dalsich hracov - na hostovani je cesky reprezentant Kudlacek, v time je aj dalsi American Tyler Bernardini, pivot Povilas Cukinas. Faktom ale je, ze to jadro timu tvori to, co mozete vidiet + Scekic. Okrem spominaneho superpoharu (80:73 proti Siene) vyhral tim pripravny turnaj, pricom vyhral oba zapasy, postupne s Braunschweigom (89:79) a s Bolognou (73:71).

Lukoil, ambiciozny tim, ktory ma pomerne dost prostriedkov (je jasne odkial) obmenil ciastocne americku zostavu. Bulharski reprezentanti prakticky v nezmenenom zlozeni. Odisli Mack, Owens, jeden z bratov Stojanovskych, tentokrat Damjan a Bruno Sundov. Naopak prisli dvaja hraci z malymi skusenostami z prostredia NBA, pricom Devin Green uz v minulosti v Lukoile posobil. Tym druhym hracom je Darryl Watkins, nahrada za obra Bruna Sundova na pivote. Mohammed Abukar prichadza zo svajciarskeho timu Lugano Tigers a poslednou posilou je svedsky reprezentacny rozohravac Thomas Massamba, skor skvely obranca ako brilantny technik a strelec. Posledne zapasy odohral Lukoil na vyborne obsadenom domacom turnaji, kde najprv podladol 69:71 Barcelone, v boji o 3.miesto vyhral 85:75 nad CZ Belehrad.

V pripade Cantu pokracuje pri kormidle uspesny a systematicky pracujuci Trinchieri, na druhej strane je to podobne - trener Dokuzovski. Obaja maju radi kvalitnu defenzivu, v minulej sezone som na Cantu malokedy videl hranicu okolo 150,0 a to aj proti podstatne ofenzivnejsie hrajucim superom nez je prave Lukoil. Tomu potencia znacne klesa mimo svoju domacu halu, to je tiez plus. Z pripravnych zapasov toho moc nevydedukujeme, resp. ja ano, tj. ze to ze v niektorych zapasoch padalo na pomery timov viacej bodov je najma kvoli superom - Braunschweig, tam je to jasne (viz. preview BBL) a Siena to s Bobbym Brownom tiez tlaci riadne do utoku (to tych 153 celkovo vyznieva este velmi dobre). Keby to bolo pocas sezony, tak hranica je dozaista pod 145, resp. keby mali bookies nejake vacsie stats o oboch timoch. Takto tam je 150,0 a hrat under je takmer povinnost.


under 150,0 (5/10 - 1,962 - Pinnacle)

Unics vs Ulm
(26.9. - 18:00 - Desio (ITA))

Unics Kazan ako hlavny favorit postupu do Euroligy. To bolo aj Khimki Moskva minuly rok, myslim, ze netreba pisat ako Khimki dopadlo. Som osobne cakal, ze pride v pripade Unicsu k nejakemu vacsiemu omladeniu. Cakal som zrejme spatne, k nicomu podobnemu nedoslo a ked ano, tak naozaj k len tazko postrehnutelnemu. Z minulorocneho timu zostali predovsetkym obaja americki veterani (ktori nato ale stale maju), tj. Kelly McCarthy a Terrell Lyday. S nimi zostal aj Vladimir Veremeenko. Prisli samozrejme nove posily, ktore mi moj odpor k minulosezonnemu Unicsu (Unicsu dlhodobo) trochu miernia. Na rozohravku prichadza Mire Chatman, ktory posledne dve sezony hral skvele v TBL (najprv v Besiktasi, potom v Karsiyake), pod kos hned tri posily, Marko Banic (PF) z Bilbaa a duo greckych reprezentantov z rozkladajuceho sa Panathinaikosu, Ian Vougioukas (C) a Kostas Kaimakoglou. Poslednou posilou sa stal Chuck Eidson (SF/SG), s ktorym Barcelona minulu sezonu nebola zrovna dvakrat spokojna. Tim doplnaju niektori ruski hraci, ktori su v time najma nato, aby sa splnili kriteria VTB (stale minimalne dvaja hraci s ruskym pasom na palubovke) a aby si hviezdy trochu oddychli pri zapasoch ruskej ligy/VTB ligy. Unics odohral pripravne zapasy pred tyzdnom v Antalyi, najprv prehral s Galatasarayom 55:70, potom vyhral s Cibonou Zahreb 86:61. Vysledky naznacuju, ze hra sa k lepsiemu s novym trenerom Acom Petrovicom zrejme o moc neposunie, tj. bude to dost podobne ako s byvalym trenerom Zakharom Pashutinom. Snad sa mylim a Unics ma milo prekvapi, aj ked teraz si to rozhodne nemyslim. Ulm som rozoberal vo vlakne s BBL, tim nepresiel mnohymi zmenami, je v kompletnom zlozeni okrem zraneneho Masona-Griffina (bol na operacii kolena 2 tyzdne spat). Ulm ma za sebou vysledkovo vybornu pripravu, co je zrejme dosledok mala zmien v zostave uspesneho timu z minulej sezony. Vyhra nad Strasbourgom 84:67, potom vyhra na turnaji po troch vitazstvach, s Giessenom 89:74, s Oostende 92:88 a s Artlandom 99:74, posledny pripravny zapas odohrali doma pred 2 dnami s Hapoelom TA, vyhrali ho 88:71. Tim zatial dobre slape, rozhodne by som ho nijako nepodcenoval..

+9,5 Ulm (3/10 - 1,917 - Pinnacle)

Le Mans vs Donetsk
(26.9. - 20:45 - Desio (ITA))

Donetsk, tim, ktory sa snazi urobit dalsi krok smerom dopredu. Zrejme sa postup do Euroligy tuto sezonu este nepodari, minimalne v Eurocupe bude ale vaznym kandidatom na F4. Tim doznal zopar zmien. Odisli Viacha Kravtsov (podla mna najvacsia strata - Detroit Pistons), Michael Lee a Oleg Saltovets (Halychyna) a Vule Avdalovic (Alba Berlin). Naopak zostalo uspesne duo z minulej sezony, tj. dvaja najlepsi strelci, Ramel Curry a Ivan Radenovic. Rovnako zostalo trio na SG/SF - Pustozvonov, Gliebov, V.Stojanovski, bud vyborni trojkari alebo vyborni obranari alebo v pripade Vojdana oboje. Posily prevladaju nad stratami - z Bilbaa prisiel nahradit Viachu D´or Fischer. Podkos rozsiruju aj dalsie zname mena a reprezentanti - Darius Songaila (PF/C) a Kaloyan Ivanov (PF), ktory prichadza zo zostupujuceho timu Alicante. Vuleho Avdalovica nahradza na poste rozohravaca Doron Perkins, dalsi vyborny obranca, velmi atleticky a dynamicky rozohravac, znamy najma z posobenia v MTA. Naposledy sa tim predstavil na turnaji vo Varese, kde najprv prehral s Albou Berlin (65:73), v zapase o 3.miesto potom aj tesne s Astanou Tigers (62:64). Od Donetsku sa rozhodne nedaju cakat zapasy nad 160bodov, rozhodne nie v europskych sutaziach a rozhodne nie, ked budu hrat s podobnymi timami ako su oni sami. Superom Donetsku bude vo 1/4finale francuzske Le Mans - ktore som uz trochu popisal vo vlakne o LNB. Cakam pomerne vyrovnany zapas, mierne favorizujem Donetsk. Vysledky ani jedneho timu v priprave nie su oslnive. Ako pozeram na vypisanu hranicu, zatial len orientacnu na U/O, tak nieco tesne pod 150 je jasny under. Osobne by som hral/bral aj nizsie hranice, aj nieco okolo 145 by mi prislo ako hodnotne. Takze v tipe mam naprosto jasno, uz len pockat kym to vypisu aj pouzitelne SK.

under 147,5 (7/10 - 1,909 - bet365)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.09.2012, 11:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ako to napokon cele dopadlo ma rozhodne netesi, to by som bol zrejme blazon, keby tomu bolo naopak. Zapas s najvyssim vkladom/najvyssou hodnotou na zaver 1.kola bojov bezpecne OK, tak by som si to predstavoval, zial pred tym spokojnost striedali skor pocity prekvapenia a udesu. Najma posledna stvrtina zapasu Nymburka s Oostende mi cely dojem vylozene pokazila a nielen z pohladu plusu/minusu.

Semifinalove boje su dnes pred nami. Prvy zapas, dva timy, ktore ma rozhodne nepotesili v 1.kole zapasov, netreba pisat dovod, ten je pomerne jasny. Z pohladu vysledku vypisane podla ocakavania a teda dobre, z pohladu bodov je hranica pomerne nezmyselne vysoko. Ale, Nymburk s Oostende bol rozhodne overovejsi zapas, pricom padlo 148bodov a hranica bol obdobna tej dnesnej, naopak Cantu s Lukoilom bol rozhodne underovejsi zapas a padlo vplyvom prveho polcasu/uplneho zaveru 166bodov. Under je moznost, over je hlupost, ale zostanem rad mimo dianie.

Druhy zapas, Unics proti Le Mans, ponuka sa jasny under. Unics bez Banica/McCartyho, zapas proti Ulmu nema ziadnu vypovednu hodnotu (z pohladu toho, ze by nebodaj niekto chcel hrat over a hranica sa mu vzhladom k prvemu bodovemu predstaveniu Unicsu zdala prinizka), najma ked Unics dal az neuveritelnych 35bodov za jednu stvrtinu, co sa Unicsu na takomto fore podari raz za uhorsky rok. Hranica na betku 146,5, cakam s cim pride Pinna, bude to nieco podobne. Unics v podobnych zapasoch v minulom roku maval hranice len nieco nad 140, Le Mans v tomto ohlade tazko porovnavat, ta underovost v tomto roku bude podstatne vacsia nez to bolo v zlozitej minulej sezone plnej utrap.


(27.9. - 20:45 - Desio (ITA))
Unics vs Le Mans
under 146,0
(4/10 - 1,962 - Pinnacle)


(Na finale logicky kaslem, nechodi to, vysledky su zvlastne (minimalne z mojho uhla tiperskeho pohladu) a tlacit prehnane na pilu nehodlam. Aspon, ze je Unics out, drobna naplast, cize historia sa az neuveritelne opakuje s minulym rokom s podani Khimki.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.10.2012, 12:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Group A:

Panathinaikos, tim, ktory po neuspesnej sezone bol viacmenej nuteny nieco zmenit. Neuspech zo sebou prinasa dva faktory - za prve, nespokojnost vedenia timu/hracov a najma domacich fanusikov, najma ked uhlavny rival ich zdolal vo finalovej serii PO greckej ligy a tym ziskal domaci titul a zaroven, co je mozno este horsie, dokazal z na pohlad len priemernym kadrom opanovat Euroligu. Tym druhym, ktory samozrejme ide roka v ruke s prvym faktorom je financna stranka veci. Nespokojnost fanusikov znamena menej predanych suvenirov, prip. listkov na zapas/permanentiek na sezonu, ubudne sponzorov, prip. sucasni sponzori obmedzia prisun penazi, co v sucasnom Grecku je stav pomerne bezny. To co postretlo minuly rok Olympiakos, resp. Olympiakos kvoli tomu zahajil novu sagu klubu, kde sa bude stavat tim na greckych hracoch (ci uz mladikoch z domacich zdrojov alebo mladikoch z inych mensich greckych timov, prip. priviest greckych hracov v najlepsich rokoch z inych timov v Europe, dat im patricny priestor a doveru, ktoru napr. v ich byvalom time nepocitovali). Podme k veci, teda k Panathinaikosu. Co sa tyka odchodov, odislo takmer vsetko, co malo dve ruky a dve nohy. Batiste so Satom do Fenerbahce, Kaimakoglou a Vougioukas do Unicsu Kazan, Perperoglou do Olympiakosu, Logan do MTA, Nick Calathes do Kubane Krasnodar (aj spolu s Aleksom Maricom), starsi brat Patrick do Maccabi Haifa, Saras Jasikevicius do Barcelony a Steven Smith do talianskej Bologne. Z jadra timu zostal len lider Dimitris Diamantidis a z podkosovej zostavy Kostas Tsartsaris. Prichody su take vselijake, osobne sa mi novy tim dvakrat nepaci (ani ten styl akym sa Panathinaikom vydal..). Andy Panko, opora poslednych sezon v priemernom time ACB ligy (Lagun Aro), uz 35rocny hrac, podobne prestupy su uz sami osebe znamkou znizenych financii. Na druhej strane, je to prevereny hrac, ktory sa presadil v Europe, darilo sa mu v konfrontacii top spanielskych timov a to x sezon, naklady neboli urcite vysoke. Hilton Armstrong, minuly rok hrajuci v drese tapajuceho ASVEL-u, s funkcnym rozohravacom velmi platny hrac, znova zrejme nie extremne drahy. Roko-Leni Ukic, hrac ktory podla mna ma svoje najlepsie casy za sebou, na druhej strane vekom by mal byt prakticky v idealnych casoch na europske pomery. Vo Fenerbahce vylozene sklamal, dalsou vecou je, ze castokrat ma problemy s roznymi zraneniami, takze je to taky otaznik, pricom som skepticky. Derwin Kitchen, Amik, ktory mal dobru sezonu v mensom izraelskom time, je teda logicke, ze prisiel postup vpred. Mal by nahradit v time funkciu Logana/Sata. O to by sa mal postarat s dalsim hracom, Jonasom Maciulisom. Tohto hraca mam rad, minulu sezonu mal zlozitu - bol zraneny v jej uvode, preto si ani nemohol najst novy tim, ked sa dal do poriadku zacal hrat v malom litovskom time Baltai, aby sa rozohral, na zaver sezony si potom dal aj par zapasov za taliansku Sienu. Panathinaikos by bolo rado, aby Maciulis sa rozpamatal na sezonu 2010/11 a svoje posobenie v AJ Milano. Opacny je postup Stephana Lasmeho. Kariera tohto hraca ma charakter sinusoidy - raz hore, raz dole. Minulu sezonu preto odohral v podpriemernom time ACB ligy, v Obradoire. Tam sa svojimi vykonmi stal ustrednou postavou, aj jeho zasluhou sa tim zachranil a Lasme sa par dni pred zaciatkom sezony vypytal kontrakt v novom time Panathinaikosu. Za sinusoidy v jeho nadejnej kariere (v NCAA ziaril a mal dobre nakrocene stat sa stabilnym hracom NBA) mozu aj caste vazne zranenia, ktore pravidelne zastavovali v rozlete. Devizy tohto hraca su najma v doskakovani a predovsetkym je to skvely blokar. Dalsim podkosovym hracom je dobre znamy Big Sofo - Sofoklis Schortsanitis. Narozdiel od Olympiakosu, odchod greckych hracov jasne prevysoval ich prichod, toto je svetla vynimka. Podkos Panathinaikosu minuly rok pracoval podpriemerne, zmena bola teda nevyhnutna a Big Sofo je zaruka kvality. Este prisiel jeden znamejsi Grek, Michael Bramos, z coho maju najvacsiu radost najma fanusikovia Gran Canarie. Tim doplnaju grecki hraci, ktori prisli z mensich greckych prvoligovych timov (Skordilis, Giannopoulos a reprezentant Xanthopoulos). Najvacsou stratou ale je odchod dlhorocneho trenera a zrejme najuspesnejsieho trenera poslednych 20rokov - rec je samozrejme o Zeljkovi Obradovicovi, ktory opustil stanovy Panathinaikosu po dlhych 13 rokoch. Za tu dobu vyhral v Panathinaikosom Euroligu 5krat.

Cantu, tim ktory som uz predstavoval pri kvalifikacii, je teda zrejme, ze pre Cantu bol tento boj uspesny. Zvladli tri tazke zapasy v 4 dnoch, do kariet im rozhodne zahralo aj semifinalove vyradenie Unicsu Kazan a tak samotne finale proti Le Mans bolo lahsie nez si hraci pred samotnou kvalifikaciou mysleli. Len by som sa opakoval, preto pouzijem text dve tyzdne stary; v Cantu oproti minulemu roku zostali 4 hraci - veteran Mazzarino, zijuca legenda timu. Dalej Scekic (PF), Markoishvili (SF) a Maarten Leunen (PF). Za najvaznejsie odchody treba povazovat duo starterov pod kosom - Vladimir Micov (CSKA Moskva) a Giorgi Shermadini (Maccabi TA). Za zvyskom netreba moc plakat. Prislo totiz velke mnozstvo zaujimavych hracov. Duo reprezentacnych centrov - Alex Tyus (Izrael) a Marco Cusin (Taliansko). Jeden je lepsi obranca (Cusin), druhy lepsi v utoku (Tyus). Na rozohravku prisiel z D-League Jerry Smith, zatial sa ukazuje vo vybornom svetle, vsak aj v D-league mal zaujimave cisla. SG prebera pod svoju kontrolu dalsi reprezentant - Pietro Aradori, co je naozaj skvela posila. Trio Smith - Aradori - Markoishvili ma svoje iste a strelecky tahala v priprave tim, nie inak tomu bude aj v realnych zapasoch o nieco. Dalsou posilou je belgicky reprezentant Tabu-Eboma. Skvely obranar bude backupom PG/SG, viz. zapas talianskeho superpohara ( http://195.56.77.210/game/supercup2012.html ) par dni dozadu. Jeff Brooks (F) prichadza z druhej ligy a z uvodu sezony si pomerne zahra, kedze je zraneny Marko Scekic. V zalohe ma Cantu zopar dalsich hracov - na hostovani je cesky reprezentant Kudlacek, v time je aj dalsi American Tyler Bernardini, pivot Povilas Cukinas. Faktom ale je, ze to jadro timu tvori to, co mozete vidiet + Scekic. Okrem spominaneho superpoharu (80:73 proti Siene) vyhral tim pripravny turnaj, pricom vyhral oba zapasy, postupne s Braunschweigom (89:79) a s Bolognou (73:71).

Khimki Moskva, tim, ktory sa mi paci rozhodne viacej nez tomu bolo v minulej sezone. Vitaz minulorocnej druhej europskej poharovej ligy, tj. Eurocupu, si tymto pocinom zaistil miestenku v tohtorocnej edicii Euroligy. Moc zmien nebolo, dotkli sa viacmenej hracov, ktore mali napojenie na lockout NBA, prip. v time len vypomahali do konca sezony. Jedinou vynimkou je Thomas Kelati, zial ten si uz v novom posobisku stihol privodit zranenie (hrac Valencie, bude out 3-5 tyzdnov). Odchod americkej dynamiky, to bolo to miesto, ktore bolo treba nahradit. A o to by sa mal postarat najma K.C.Rivers, na svoj pomerne nizky vek toho stihol po Europe pochodit uz dost a dost. Dalsi dvaja hraci patrili posledne sezony k staliciam ACB ligy, obaja s urcitymi skusenostami z NBa, zial pre nich sa vyraznejsie nepresadili a tak dalsia cesta bola jasna - Europa. Rec je o Paulovi Davisovi, velmi efektivnom podkosovom hracovi, ktory prichadza z Cajasolu Sevilla a Jamesovi Augustineovi, ktory bol v minulej sezone hlavnou hviezdou novacika ACB z Murcie. Na PG nemohli najst lepsieho hraca ako Petteriho Koponena, velky talent europskeho basketbalu, uz elitny neamericky rozohravac na europskom poli, zaroven vyborny strelec. Tim ma sirku, kvalitu a tentokrat prajem timu, aby toho v Eurolige ukazal viacej nez pri poslednych ucastiach.

Fenerbahce, alias dockame sa uspechu tureckeho timu v tomto rocniku Euroligy? Uz par sezon je to tzv. na spadnutie, zial vzdy sa nieco pokazi, resp. turecke timy nenaplnia vlastne ocakavania/ocakavania sirokej verejnosti a ani jeden tim sa napokon neprebojuje co i len do F4. Prostriedky, perfektne zazemie a velke haly plne hlucnych divakov, tam problem tureckych timov nie je uz x rokov. Uz padla aj posledna zabrana, tj. chodit hravat do tureckych klubov pre tych najlepsich hracov na starom kontinente - pretoze turecka liga, ako niektori hovoria, sa vyrovnala tej spanielskej (osobne tento nazor nezdielam, ale tak co clovek, to iny nazor). Fenerbahce meni a obmiena timy ako ponozky. Neosvedci sa jeden koncept, co sa da robit, skusi sa v novej sezone iny. Minulorocny "balkansky" koncept nevyzeral dvakrat dobre uz na zaciatku sezony a tak aj neslavne skoncil. Ako sa xkrat pisal pocas minulej sezony, problem bol v zraneniach niektorych hracov, v tragickom podkosi (to bol celosezonny najzasadnejsi problem) ako aj v chabej forme niektorych (najma balkanskych) hracov. Novy koncept je prozaickejsi, pospajat to dobre z dvoch kvalitnych timov, ktore sa kompletne prerabali - tj. zo Sieny a Panathinaikosu. Zo Sieny prisli McCalebb (tam sa neda naozaj nic pokazit) a Andersen (pre Fenerbahce zial..) a z Panathinaikosu Batiste so Satom. To mame hned dokonale vyriesene PG (narozdiel od minulosezonneho Ukica) a SF (ako nahrada za Marka Tomasa, ktory bol bud zraneny alebo hral naproste nic). Poziciu Vidmara by mal vyplnit Andersen, vyhodou je, ze Andersen rozhodne nebude hrat vo Fenerbahce vacsinu minut v zapasoch ako tomu bolo v Siene (problem cislo jedna), za dalsie, vo Fenerbahce snad za tych menej minut sa takmer nedostane k strele za 3body (resp. rozhodne nie k tolkym pokusom ako za Sienu, raz za zapas nech si vystreli) - nato tam maju uplne inych hracov inej trojkarskej urovne (Onan, Sato, Bogdanovic..). A Batiste nahradza Gista, to je jediny odchod, ktory mozme hodnotit diskutabilne, pravdou ale je, ze Batiste nebude rozhodne ziadnym prepadakom. Dalsou vecou je sirka kadru. Uzdravili sa Turkcan/Onan, snad sa im dalsie problemy vyhnu. Privliekli sa dalsi turecki reprezentanti a to najma Ilkan Karaman, spolu s Nikolom Miroticom dvaja top mladi hraci na pozicii PF v Europe. Aj prichod Barisa Ermisa dava zmysel. Netreba tiez zabudnut na posledneho podpisaneho hraca, Ernesta Bremera, ktory sa minuly rok potuloval od Ruska az po konecne Taliansko. Bremer je tam nato, aby tzv. istil McCalebba, aj ked faktom je, ze ked bude zdravy, bude hrat drvivu vacsinu minut. McCalebb (Bremer, Ermis) - Onan (Bogdanovic, Bremer, Ermis, Preldzic) - Sato (Preldzic) - Karaman (Batiste, Turkcan, Preldzic) - Savas (Andersen, Peker, Turkcan) to vyzera viac nez slusne, co z casti ukazalo aj vystupenie proti C´s (hodnotim cisto vykon domacich).

Union Olimpija, tim je hodne obmeneny, vykony z uvodu sezony nie su zrovna dvakrat ucelene, tim potrebuje cas. Inak sa mi skladba timu pomerne paci, najma trend stavania timu na talentovanych domacich hracoch, ktori dostavaju velky priestor. Prisli dvaja Amici, rozohravac Dominic Waters, ktory zacina ako starter a potom je nahradzany jednotkou na tomto poste, finsky skusenym a velmi kvalitnym rozohravacom Teemom Rannikkom. Ten v zatial hranych zapasoch odohral drvivu vacsinu minut, narozdiel od Watersa, ktory s minutazou pabierkuje. Druhym Amikom je PF Dylan Page, clen neuspesnej minulorocnej zostavy Roanne. NA C prisla velmi zaujimava posila, Aron Baynes, australsky reprezentant, ktory prichadza po vybornej sezone z Ikarosu. Pohodu si preniesol aj do australskej reprezentacie. Ako jeho backup bude prave mlady slovinsky mladeznicky reprezentant, Alen Omic. Ten uz par rokov v mladeznickych kategoriach vystrkuje rozky a patri k top3 centrom svojej vekovej kategorie. Vybrakovanie mensich slovinskych timov o mladeznickych reprezentantov pokracovalo aj v pripade Klemena Prepelica, velmi slubneho scorera, co uz dokazal potvrdit v prvych zapasoch Adriatickej ligy. Dalsi mlady talentovany hrac Luka Rupnik to bude mat pomerne tazke, aby si zahral cez duo Rannikko/Waters. Tim doplna Drazen Bubnic, backup Dylana Pagea na PF. Obsadenie na PG/SG je vyborne, rovnako aj duo na C, mierne vrasky robi post SF a tie najvacsie PF, kde okrem Dylana nemaju konkurencieschopneho hraca (nic proti Bubnicovi). Strelcov je v time dost a dost, uz tradicne pocetnost strelby z perimetra bude znacna - Salin, Prepelic, Blazic, ale aj Rannikko s Pageom. Sympaticky tim, ktory moze prekvapit, ale v nabitej skupine smrti to bude mat extremne tazke, v inych skupinach by zamutili vody rozhodne viacej.

Real Madrid, v poslednom case vzdy ten druhy vzadu za Barcelonou by chcel rozhodne konecne vystupit z tiena. Zmeny sa mi pacia, pretoze ich nebolo mnoho a ked uz nejake prisli, tak presne tam, kde to bolo potrebne. Anteho Tomica som uz spomenul. Okrem neho Real opustili aj Kyle Singler (Detroit Pistons) a Novica Velickovic. Tim posilnili dve uplne nove mena a jedno staronove, uz dopredu jasne avizovane. Tym je Rudy Fernandez, ktory keby mohol, tak by aj minulu sezonu dohral v drese Realu Madrid. Dvaja novi hraci sa osvedcili v minulej sezone vo svojich timoch a nielen v domacej lige, ale aj na poli Euroligy/Eurocupu - Dontaye Draper (PG - Cedevita) a Marcus Slaughter (C - Bamberg). Obaja hraci doplnaju mozne slabiny minulosezonneho timu, tj. atletickejsieho centra, pretoze v minulom roku sa na C striedali (ak neberieme do uvahy Ibaku) dvaja vysoki urasteni obri. Dontaye Draper riesi problem s rozohravacom, kde castokrat nastupoval Sergio Llull, ktory je skor rychlonohe SG. S Draperom na PG, Llullom na SG, s kymkolvek z mozneho tria na SF a Miroticom na PF bude rychly prechod do protiutoku naozaj vrazedny - a najma jeho riesenie velmi roznorode. Rafael Hettsmeimer, byvaly hrac Zaragozy, doplna podkosovu zostavu (zostavu celkovo) Realu Madrid - kde zaujme miesto statneho centra. Zaujem o tohto hraca malo viacero timov, u viacerych bol zrejme problem v jeho sucasnom zraneni, ktore doliecuje. V dlhej nabitej sezone sa Realu bude hodit a jeho zranenie v sucasnosti Realu moc nevadi - topanka ich zacne tlacit az neskor, teraz ho vylozene existencne nepotrebuju. Tim sa mi na papieri velmi paci a cakam dalsi level zlepsenia oproti minulej sezone.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.10.2012, 11:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Group B:

Ked skupina A je podla mna jednoznacne skupinou smrti, potom skupina B musi byt presny opak - nazov skupina problemovych/nestabilnych timov by sa pomerne hodil.

Alba Berlin, znova si pomozem s tym, co som uz spravil v sekcii BBL. Doplnim len, ze v jedinom kole BBL, ktore Alba odohrala doslova rozmetali zatial tapajuci Artland, v sobotu pre zmenu odohrali zapas s Dallasom Mavericks a nepocinali si zrovna zle, o com svedci prehra o 5bodov 84:89. Zhavou novinkou je potom angazovanie Briana Randlea, dovod je prozaicky a znamy, zranenie Nathana Peavyho. Brian prichadza ako overeny hrac, v minulej sezone posobil v izrealskom time Hapoel Jeruzalem, s ktorou si okrem ineho zahral aj Eurocup. Takze tu je spominane preview; Alba Berlin pozmenila razantne kader z minulej neuspesnej (vypadnutie v 1.kole PO s ambicioznym novacikom z Wuerzburgu a druha skupinova faza Eurocupu nemoze brat Alba za uspech) sezony. Osobne sa mi zmeny pacia, cas ukaze ci moj skromny pohlad na vec bol spravny alebo nie. Alba sa sice zbavila drvivej vacsiny minulorocneho kadra, zato hlavna hviezda v Albe pokracuje aj v tejto sezone - mozog a najlepsi strelec timu (minimalne v BBL) DaShaun Wood. Francis odisiel do TBL (Aliaga Petkim), Simonovic si to namieril domov do CZ Belehrad, nemecky reprezentant Lucca Staiger (Ludwigsburg) a Bryce Taylor (Artland) zamierili ku konkurencii v BBL. Derrick Allen si vybral kazdorocne ambiciozne Spirou Charleroi. Posily z mojho pohladu vyzeraju na papieri lepsie ako odchody. Prisiel velky talent europskeho basketbalu Nihad Djedovic (SG/SF). Pod kos prislo hned niekolko hracov - skuseny center Albert Mirallas z talianskej Bielly, z Artlandu Nathan Peavy (PF), z ukrajinskeho Budivelnyku dalsi skuseny hrac Zach Morley (SF/PF) a z Union Olimpije Deon Thompson (PF/C). Vule Avdalovic (Donetsk) naopak doplni kvalitne duo Wood/Schaffartzik na rozohravke (obaja menovani dokazu hrat aj na PG, aj na SG (combo guardi), to Vule je klasicky rozohravac). Prave tychto 8 hracov tvori to euroligove jadro. Tim doplnaju bud domaci veterani (Sven Schultze) alebo mladici. Ciele timu su jasne, tj. dostat sa do top16 v Eurolige a vyhrat BBL. 6.10. si s Albou zahra Dallas Mavericks v rami Europe Tour. Uvod sezony v podani Alby nebude lahky, niektori hraci hrali pocas leta v reprezentacnych timoch svojich krajin (Djedovic, Schaffartzik), casu na pripravu nebolo mnoho a to je presne to, co takmer kompletne novy tim potrebuje. V prvych kolach sa proti Albe bude hrat naozaj dobre..

vs Cedevita (SLO) 75:69 W
vs Khimik Youzhny (SLO) 46:44 W (zapas nemal riadnych 40 minut)
vs Zielona Gora (5.9.) 70:60 W
vs Mitteldeutscher (8.9.) 72:75 L
vs Oldenburg (9.9. - H) 80:77 W
vs Bayern (15.9. - H) 65:57 W
vs Verona (20.9.) 82:60 W
vs Donetsk (22.9. - ITA) 73:65 W
vs Varese (23.9. - ITA) 73:74 L
vs Decin (27.9. - H) 91:55 W

Chalon/Saone, tentokrat jediny francuzsky ucastnik bojov v Eurolige. Od preview zo zaciatku LNB sa udialo zopar veci ohladne klubu. Chalon/Saone nevstupil zrovna idealne do ligy, ked v piatok na domacej pode podlahol ASVEL-u o jeden bod, 71:72. Za prehru mohlo aj zranenie klucoveho strelca noveho timu, Marcusa Denmona. To je urcite vacsi problem ako samotna prehra, kedze Denmon utrpal zranenie na pravej nohe v oblasti paty a bude svojmu timu chybat minimalne 6 tyzdnov. Klub zaroven angazoval Dominiquea Suttona, zhodou okolnosti to nema nic spolocne so zranenim Denmona, pretoze prichod bol avizovany nezavisle na tomto incidente. Je to skor reakcia na neuspesne jednanie s Vincentom Grierom cca 2 tyzdne spat. Sutton by mal najma byt dalsim hracom, ktory bude hrat agresivne pod kos, nie je to ziaden strelec z dialky, tych ale ma aj bez Denmona Chalon pomerne dost. Preview: Chalon/Saone, po smiechu byva plac, ako hovori jedno porekadlo. Za smiech povazujem minulorocnu snovu sezonu Chalon/Saone - vitaz LNB, vitaz franc. pohara a taktiez vitaz Semaine des As. Dnes pre Chalon/Saone zacina sezona, kde si to v tradicnom suboji rozda vitaz LNB s vitazom ProB (Limoges) - v suboji sampionov. Zmeny v time Chalon/Saone nie su drasticke. Do timu prisli dvaja hraci, Shelden Williams, ktoremu nezostalo miesto v ambicioznom time Brooklyn Nets (zatial sa v priprave neobjavil) a Marcus Denmon, cislo 59 v tohtorocnom drafte NBA (San Antonio Spurs), by mal v time nahradit body Malcolma Delaneyho. V pripade Williamsa pojde o nahradu najlepsieh doskakujuceho hraca minulej sezony v drese Chalon/Saone - Alade Aminu. Odisli dvaja hraci, prisli dvaja hraci, kvalita timu rozhodne neklesla, znova treba ocakavat tim s vybornymi trojkarmi a Blakea Schilba vo vodcovskej ulohe. Tim postradal klasickeho top centra v minulej sezone, ani v tejto tomu nebude inak, hra timu by mala mat rovnake obrysy. Marcus Denmon sa zatial prezentuje rovnako ako na univerzite, tj. klasicky scorer na pozicii SG.
( http://www.lnb.fr/fr/Accueil/100003/Article/14417/Pre-Saison-PROA-2012-Le-programme-des-16-clubs )

Unicaja Malaga, jeden z dovodov preco tato skupina ma potencial byt extremne zaujimavou a vyrovnanou. Papierovo slabsie timy maju velku chut prekvapit, najma ked Euroliga nie je nieco, co je pre ne samozrejmost. Zaroven maju dostatocnu kvalitu potrapit timy, ktore su bud zname nestabilitou vykonov, resp. ich timy su v tzv. prerode. Unicaja spada do oboch kategorii, nestabilita a problemy je druhe meno Malagy poslednych sezon a prerod timu, to je zasa dosledok tych problemov (zial rozhodne nie riesenie). Unicaja ani najprv nemala byt medzi tymi timami, ktore maju svoje miestecko v Eurolige tzv. iste aj na tento rok. Podmienkou totiz je byt v PO ACB ligy, to sa ale Unicaje minuly rok rozhodne nepodarilo. Unicaja ale dostala prekvapivo vynimku a aj napriek nesplneniu zakladnych kriterii hra najprestiznejsiu europsku klubovu sutaz dalej. Zmeny som uz niekde nadhodil, ako zvycajne nezostal kamen na kameni. Unicaja nove posily tzv. rozfazovala, podobne ako napr. Fenerbahce. Perimeter si zobrali z minulorocnej Seville (duo Calloway a Urtasun), podkos z Barcelony (duo Perovic a Vazquez), priestor medzi, cize primarne SF maju na starosti dvaja balkanski hraci, ktori jasne prevysovali Adriaticku ligu - Zoran Dragic a Kruno Simon (novy trener Jasmin Repesa, takze tu je vysvetlenie balkanskeho vplyvu). Tim doplnaju dvaja Americania, dobre znamy James Gist z Fenerbahce (predtym z Partizanu) a cestovatel Marcus Williams. Potom dvaja spanielski veterani, v tejto dobe zraneny Sergi Vidal a Carlos Jimenez. Repesa, ako trener chorvatskeho NT, mal eminantny zaujem aj o Bojana Bogdanovica z Fenerbahce (o ktoreho mali zaujem viacere timy, tzv. na hostovanie). Zatial z toho padlo, uvidime kam to dospeje. Unicaja los v spanielskej lige vyuzila ku skore 1-1, prehra v Madride s Realom sa cakala, aj ked samotny vysledok je krutejsi ako priebeh zapasu a potom tesna domaca vyhra proti Joventutu Badalona. Este dodam, ze posledne (tragicke) sezony vacsinou zacinali velmi pozitivne, mam v zivej pamati uvod sezony v minulom roku, kde sa o Unicaje popisalo vselico, situacia sa ako inak zvratila okolo Noveho roku, kde tim z Malagy zacal strmo klesat ku dnu.
( http://www.acb.com/pretemporada.php )


Maccabi Tel Aviv, pre mna pomerne otaznik. Priprava, co som zachytil bol v uvode taka rozharana, na zaver sa to uz zacalo lepsit, treba povedat, ze narozdiel od inych timov, sezona pre Maccabi zacina az Euroligou (vplyvom nedohody medzi greckou televiziou a greckou ligou A1 sa odlozil start aj tejto ligy, ale v tomto pripade to nebolo nic dopredu planovane, resp. zrejme, v pripade tureckych timov je to nieco medzi, liga nezacala, zacne az cez tento vikend, zaroven ale kazdy tim hral 3 zapasy prvej faze tureckeho pohara..). Tim vyzera na pohlad nenapadne, co moze byt vo vysledku vyhoda (viz. Olympiakos v minulej sezone). Na druhej strane, ocakavaniana fanusikov a vedenia Maccabi su vzdy vysoke. Mesiac dozadu trapilo tim z Tel Avivu viacero problemov - kto bude hrat prveho rozohravaca a kto bude dalsim centrom v time.. V pripade rozohravaca to Maccabi vyriesilo tzv. na poslednu chvilu. Ohayon, rozohravac z minulej sezony uz odisiel do Kubane Krasnodar, lenze nepobudol tam dlho a Maccabi si ho stiahlo spat. Kuban potom musel riesit zavazny problem a ten vyriesil par dni spat, ked angazoval zo Zalgirisu Mantasa Kalnietisa. Situaciu pod kosom vyriesili angazovanim Malcolma Thomasa, hraca na pomedzi D-league a NBA. Co sa tyka dalsich zmien, odisla primarne trojica hracov - Big Sofo (Panathinaikos), Langford a Hendrix (obaja AJ Milano). Opacnou cestou sa vydali ini hraci, z hostovania sa vratilo duo Shermadini, ktory tak ziaril v minulej sezone Euroligy v drese Cantu a Ater Majok, hrac, ktory minuly rok posobil v slovenskej Nitre. Dvojku na rozohravke bude Ricky Hickman z talianskeho Pesara, trojku potom domaci hrac Moran Roth. Na poziciu scorera prisiel David Logan z Panathinaikosu, nove posobisko a najma ustredna pozicia v time by mu mali sediet rozhodne viacej ako v minulych timoch (najma v casoch, kym je zraneny Devin Smith). Rozhodne viacej sa ocakava aj od reprezentanta Guya Pniniho, ktoremu minula sezona jednoducho vobec nevysla. Poslednym z plejady hracov na SG/SF je Sylven Landesberg, pre nasinca neznamy hrac, ktory prisiel z ineho timu izraelskej ligy, plati za velky talent, takze som na neho aj ja zvedavy - plati to iste co pre zvysnych dvoch hracov, kym je zraneny Devin Smith, priestoru dostanu vsetci dostatok. Pod kosom je to jasne PF Lior Eliyahu a Nik Caner-Medley, ktory prisiel z Valencie, prip. Ater Majok, C trojica Shermadini/Thomas/James. S timom bol aj Pops Mensah-Bonsu, zial sa v priprave pomerne vazne zranil a z dohody nic napokon nebolo. Tim nemusi byt tak siroky ako minuly rok, Maccabi nehra Adriaticku ligu, domaca liga je pre MTA cisto treningova a tak 10-12 kvalitnych hracov bohato staci.

Siena, velke zmeny, mne sa ten tim paci. Tomu minulorocnemu som na chut rozhodne neprisiel, zjavne ani vedenie nie, tam ale zato mohli vysledky, ktore boli neslavne a zmena teda nevyhnutna. Jedina sucast, ktora naplnila ocakavania bol Bo McCalebb, ten bol ale neudrzatelnym materialom, Fenerbahce preplatilo vsetkych a tak sa najlepsi strelec Euroligy (v priemere na 1 zapas) za minuly rok stahoval do Turecka. Zvysok prestarnuteho timu isiel do ... a novy tim sa zacal stavat okolo Bobbyho Browna, jedneho z najsobeckejsich hracov v Europe. Oldenburg s nim rozhodne v minulej sezone nespravil dieru do sveta, Siena veri, ze dokaze nahradit Bo McCalebba aspon z casti. Bobby ale nie je moc rozohravac (slova sebec a rozohravac zrovna nejdu moc dokopy), takze bolo nevyhnutne hladat dalej, toho hraca nasli v Danielovi Hackettovi. Vysoky dvojmetrovy rozohravac, po novom taliansky reprezentant, by mal byt dobrym partnerom k Bobbymu, pretoze je zaroven aj kvalitnym obrancom. Aby toho nebolo malo, v time je aj dalsi klasicky rozohravac, Aleksandar Rasic, ktory je zaroven zvyknuty chodit do zapasu z lavicky, cize vhodny backup oboch hracov. Inak novy tim Sieny je tvoreny prirodzenou cestou elitneho timu v krajine, tj. Siena si vybrala najlepsieho hraca z niekolkych timov a z toho vytvorila zaklad pre svoj novy tim. Tyka sa Janninga, Sanikidzeho, Hacketta ci Kangura. Su to overeni hraci z talianskej Legy A, takze to nie je ako u experimentov s hracmi z NCAA/D-league, cena tiez nebude az taka vysoka, problemom su vacsinou len skusenosti tychto hracov s top urovnou, ktora je v talianskej lige pomerne obmedzena. Ale aj to je vecou nazoru. Druhym problemom je zohratie podobneho uplne noveho timu. Okrem spomenutych hracov do timu prisiel aj velky cestovatel Benjamin Eze (naposledy AJ Milano), dalsi podkosovy hrac Mario Kasun (KK Zahreb) a strelec Marcelus Kemp (Besiktas, ako inak v sucasnosti zraneny). Zaciatky budu tazke, som napr. zvedavy na 1.kolo v pripade Sieny/Realu, ako sa vyrovnaju s cestou do USA a spat v kratkom casovom rozpati. Projekt vyzera velmi podobne tomu minulorocnemu v Oldenburgu, tiez uplne novy tim, ustredna postavicka Bobby Brown, rozdiely su len v ambiciach/sirke kadru, aj ked vzhladom na kader a postavenie timu, oba timy mali/maju ambicie tie najvyssie. Hracsky ten tim nevyzera zle, zial ma prilis mnoho premennych, aby sa dal zistit uz teraz vysledok. Moj odhad je, ze horsie ako minulorocny tim tento nedopadne. Uvod sezony bude ale pre tim zlozity, cesta do USA mu rozhodne neprospeje, co nam rozhodne nevadi, skupina B bude o to zaujimavejsia.

Asseco Prokom Gdynia, posledny tim, hlavny a jediny outsider. Povodny dojem tak tyzden spat bol lepsi ako ten sucasny. Moze zato nazor na dvoch novych Amikov, ktori bud nato nemaju alebo su masivne z formy. To zial je aj Jerel Blassingame, rozohravac, ktory zostal z minulorocneho timu. V time je po novom aj Lukasz Koszarek, tomu ale nevadi hrat na SG, takze obaja hraci mozu nastupovat jeden vedla druheho. Celkovo polski hraci v time Gdynie su fajn, reprezentanti Koszarek, Hrycaniuk, Pamula ci Szczotka, po novom aj velky talent Mateusz Ponitka. Polske komando doplnaju Robert Witka a Tomasz Snieg. Frank Robinson v dvoch kolach polskej ligy vylozene tragicky, Drew Viney odohral len jedno kolo. Vela si slubuju od statneho centra Juliana Khazzouha, ktory uz v Europe nieco odohral, ale prichadza zo svojej domoviny, z Australie. Poslednym hracom je Rasid Mahalbasic, tentokrat velky talent z Rakuska, je v Prokome na hostovani z Fenerbahce. U neho by som cakal vacsie vyuzitie, kvalitu nato ma.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.10.2012, 8:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.kolo:

Euroliga je tu, v zmenenom formate (faza top16 sa nebude hrat v klasickej scheme 4 skupiny po 4 timoch, ale po vzore hokejovych MS sa budu hrat po novom 2 skupiny po 8 timoch) a v zmenenych casoch zapasov (namiesto dni streda/stvrtok sa bude hravat stvrtok/piatok - dovodom je sledovanost, bojovat s futbalovou LM je zbytocnost, aj ked v 1.kole zhodou okolnosti piatok nie je zrovna dvakrat dobry termin - hraju sa kvalifikacne zapasy v boji o MS 2014 vo futbale). System top16 mal svojich zastancov aj hlasnych odporcov, vo vysledku by mala zmena priniest v prvom rade viacej spickovych zapasov (predpoklada sa, ze do faze top16 sa uz podpriemerne timy nedostanu), z coho vyplyva, ze by sa malo vybrat viacej penazi z televiznych prav, viacej prostriedkov zo vstupneho v jednotlivych halach danych timov. Z pohladu sportoveho, zmena prinesie nieco na baze dlhodobej sutaze, kde jedno, prip. dve zavahania nebudu stat tim moznost zahrat si vo F4 (v systeme 4 timy, tj. 6 zapasov, je jedno zavahanie, najma v domacom prostredi naprosto kriticke..). Odporcovia samozrejme nazerali na vec z inej strany, vela zapasov, tie spickove timy budu mat istotu postupu napr. po 10 zapasoch zo 14, posledne 4 tak budu neatraktivne, to iste sa tyka aj tych najslabsich timov, ktore sa dostanu do top16. Ale ako som uz pisal, daju sa cakat skor tuhe boje o postup a moc timov, ktore by touto fazou vylozene preplavali, resp. nehrali dostojnu ulohu, nebude. To je ale zatial len hudbou blizkej buducnosti, vratme sa do sucasnej reality, tj. k zakladnym skupinam a prvemu kolu zapasov;

CSKA Moskva vs Lietuvos Rytas
(11.10. - 18:00)

Velmi podobny zapas ako St.Petersburg vs Rytas. Nezacinala minulorocna edicia Euroligy rovnakym zapasom? Mari sa, ze je tomu tak. Vysledok bol 80:61 a nieco podobne by som ocakaval aj dnes. Hcp okolo 18 a totals okolo 148, je jasne, co z toho vyberiem. Oproti minulemu roku Rytas isiel kvalitou znacne nadol, najma sucasny stav je daleko od idealu a tim jednoducho nie je pripraveny superit s tymi najlepsimi. Vyhodou je, ze maju Dzikica, ktory aspon kladie doraz na defenzivu a hru nikam nezenie (co je pozitivne z pohladu, ze je mensia pravdepodobnost monstrozneho vybuchu). CSKA bolo nutene urobit zopar zmien, najma kvoli odchode dvoch ruskych hviezd do NBA (Kirilenko a Shved k T-Wolves). Odisli aj veterani Lavrinovic s Siskauskasom, Jamont Gordon, Sammy Mejia a Nikita Kurbanov, okrem Jamonta Gordona absolutne nic, nad cim by bolo treba uronit slzu. Prisli zaujimave mena - Aaron Jackson, rychlonohy rozohravac, naposledy hrajuci v drese Bilbaa, Sonny Weems, hrac, ktory pri vyluke zostal celu sezonu v Europe a rozhodol sa zrejme, ze Europa bude jeho dalsou karierou, snad obmedzi pocetnost trojek (najma ked mu nebudu padat) a bude sa viacej tlacit pod kos, danosti nato ma. Dalej Vladimir Micov rozsiruje srbsku enklavu, hrac Cantu, kde bol oporou v domacej lige, aj v Eurolige. To iste sa da povedat aj Zoranovi Ercegovi, dalsi srbsky reprezentant, zaceluje stopy po Darjusovi Lavrinovicovi. Pocet scorerov doplna Drew Nicholas, sice sebec, ale kedze bude dostava pomerne obmedzene mnozstvo minut je sebectvo na mieste. Poslednou zavaznou zmenou je post trenera. CSKA sa vracia k osvedcenej zbrani, k Ettoremu Messinovi. Ten uz v CSKA v minulosti 4 roky posobil, za toto posobenie rusky celok ziskal 2 tituly v Eurolige a bezpecne vzdy opanoval aj rusku ligu. Doraz na dobru obranu bude aj nadalej, strata Kirilenka je bolestiva, dojem vylepsuju niektore nahrady hracov, ktori na CSKA minuly rok zjavne nemali. Problem Kirilenka je vyrieseny uz davno dopredu, v CSKA je totiz velmi podobny hrac, moj oblubenec, Viktor Khryapa. Je to obdobny univerzal, skvely obranar, rozdiely su len v tom, ze Viktor je skor SF, Andrei skor PF (aj ked toho ako SF ma nahrane dost a dost) a rozhodne nemozme cakat, ze by Viktor konkuroval v pocte blokov. Som zvedavy, ci Viktor zautoci na nejake triple-double po odchode Andreia, potencial nato ma..

under 148,5 (4/10 - 1,909 - bet365)


Zalgiris vs Cedevita
(11.10. - 18:45)

Dalsi zapas, znova zial zo skupin C/D, kde som ziaden text nepisal. Takze len strucne. Zalgiris podla mna rozhodne zvysil kvalitu svojho timu. Za problem by som povazoval nanajvys rozohravku. Dovodom je odchod Kalnietisa do Kubane Krasnodar. Prve PG je teda Oliver Lafayette, ktoreho rozhodne nepovazujem za top PG v Europe. Mozno co je este horsie, backup hladali na poslednu chvilu, len nedavno podpisali Ibrahima Jaabera, ktory bude mat presne tu funkciu hrat 10-12 minut. Inak do timu prisli veterani (legendy) litovskeho basketbalu, bratia Lavrinovicovci, Rimas Kaukenas. Medzi zranenymi su Robertas Javtokas, ktory dotvara dojem, ze pod kosom hra litovska reprezentacie 5 rokov dozadu a Tadas Klimavicius. Tim pozor vyzera asi takto: Lafayette (Jaaber) - Kaukenas (M.Popovic, Juskevicius) - Darden (Kuzminskas, Lipkevicius) - Jankunas (K.Lavrinovic) - D.Lavrinovic (Foote, Delas). Prave Darden by mal nahradit Weemsa, osobne si myslim, ze vyber je velmi podareny a Darden ma nato byt prave tymto hracom. Cedevita zatial strieda dobre vykony so zlymi, vysledkom toho je aj prehra s podpriemernym Splitom v ramci Adriatickej ligy. Najcitelnejsou stratou v time je dozaista Dontaye Draper (Real Madrid), toho nasleduje druhy klucovy hrac minulej sezony, Levour Warren (Avellino). Drapera by mal nahradit Marques Green, drobny, len 167cm vysoky rozohravac. Scorera po Warrenovi by mal prebrat Bracey Wright, tam problem nevidim, to je stavka na istotu. Na SF prichadza Mickael Gelabale, po takej cudnej sezone s mnohymi zraneniami, kde takmer vobec nehral sa znova vracia a tim Cedevity by mal byt vhodnym polom posobnosti. Do timu prisiel aj Marko Tomas, ako inak znova zraneny. Starterom na SF bude Luka Babic, oblubenec noveho trenera Maljkovica. Kym bude Tomas out, minuty na SF budu bohate. Backup na PG bude robit dalsi skuseny hrac, Vlado Ilievski, ktory ale v sucasnej chvili je absolutne z formy (cize je lepsie, ked hra malo). Podkos prisli vystuzit traja hraci - Luksa Andric, hrac nachylny k faulom, kvalitny v ofenzive, podpriemerny v defenzive. Backup mu bude robit Goran Suton, ktory prichadza z konkurencnej Cibony. NA PF bude starterom Predrag Suput, v minulom roku jedna z opor Bambergu. Tim na papieri nevyzera najhorsie, zial je to dalsi z radov timov, ktore potrebuju cas. Novym trenerom je Bozidar Maljkovic. Rovnako ako jeho naprotivok Joan Plaza, vedia, co je to trenovat Real Madrid. Bozidar v sucasnosti je tiez trenerom Slovinska. Oboch trenerov spaja aj ina vec, doraz na obranu, na usporiadane tempo hry (viz. Plaza a jeho posledne posobenie v Cajasole, ako som uz niekde spominal, tam bezne koncili zapasy so skorem napr. 58:55, Maljkovic naposledy trenoval ako klubovy trener Kuban Krasnodar, do kym ho neodvolali hral Kuban v minulej sezone underove zapasy, ked isiel prec, zrazu Kuban "pridal" 20-30bodov k svojim totals.. Lajna nam padla, som si najprv myslel, ze ludia sa nechaju oblafnut litovskym, resp. chorvatskym timom, co by samo o sebe znacilo skor peknu prestrelku, opak je pravdou. (vyberam Chance, sam to tam podane nemam, ale je tam v sucasnosti zrejme najlepsia hranica, aspon z toho, co som v lokalkach stihol pozriet - hranica trochu padla vo svete pocas noci, takze lokalky by mali byt na tom lepsie ako svet.. minimalne vo vyske hranice, rozhodne nie vo vyske kurzu)

under 153,5 (4/10 - 1,85 - Chance)

(Oh lucky boy.. zavery zapasov rozhodne stastim boli, to predtym sa da nazvat rozne, vyrovnany stav v Moskve predpokladal malokdo, dokonca Rytas mali po zasluhe vyhrat, keby sa zaslusnost udelovali body a vitazstva. Prvy polcas v Kaunase hodne nepriaznivy k underu, domaci premenili prakticky vsetko, co mierilo na kos (cez 80% strelba z pola), hostia minimalne za 2body nezaostavali (cez 80%). To ze dosiel under aj po takomto polcase je tak trochu zazrak, z casti neuprosny vplyv variancie.)


Naposledy upravil UselessToo dne 11.10.2012, 22:18, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.10.2012, 11:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fenerbahce vs Khimki
(11.10. - 20:45)

Zaujimavy zapas dvoch timov, ktore som vylozene nemusel minuly rok, ale obmena u oboch sa mi na tuto sezonu paci. Hcp je na urovni 8-9 bodov, co sa da povedat, ze odpoveda kvalitu timov a domacemu prostrediu v pripade Fenerbahce. Khimki by mal chybat Paul Davis, inak su timy v kompletnom zlozeni. Oba timy som popisal, teraz popisem tip. Jedna sa o over, hranice nieco nad 150, pomerne vysoka na standard Euroligy, na druhej strane stale velmi dobre hratelna, najma ked sa stretavaju dva kvalitne timy, ktore maju tak vela moznosti zakoncenia. Znova pouzijem osvedcenu analogiu, tj. zameriam sa na predstavenie trenerov. Na strane Khimki je to trener Kurtinaitis, sucasny trener Litvy, ktory trenoval aj minuly rok Khimki. Khimki rozhodne nehralo na udrzbu, davalo mnozstvo bodov, hralo atraktivny basketbal. Na tom by sa nemalo nic menit, nove posily su stylom hry dost podobne hracom, ktori odisli a zaroven, zmien zasa nebolo az tak vela. Pozitivom je, ze trojkarske moznosti sa este rozsirili prichodom Riversa s Koponenom (k nim rozhodne treba pridat duo Fridzon/Monya na SF). Na poste trenera Feneru sa udiala zmena, Spahiju vystriedal Pianigiani, rodak zo Sieny sa so svojim domovskym klubom rozlucil po dlhych 6 rokoch. Priviezol si dvoch svojich hracov a privezie si aj styl hry. Doraz na defenzivu u Pianigianiho vzdy bol a bude. Tempo hry vychadza skor z toho, co ma k dispozicii, kedze znova trenuje McCalebba, co je taka predlzena ruka trenera na palubovke, tempo nebude pomale. Znova, mnoho vybornych trojkarov, McCalebb s Preldzicom ako moznosti na rychly vnik do kosa a siroky a zdravy podkos, ktory by uz nemal byt slabinou ako minuly rok. Nehovorim, ze Fenerbahce je overovy tim, ale v spojeni s Kurtinaitisovym Khimki je hranica 153,0 rozhodne hratelna, najma ked je Fenerbahce doma a hlavne po tom, co som videl v zapase s C´s (kde fungovalo skoro vsetko na vybornu).

over 153,0 (4/10 - 1,952 - Pinnacle)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.10.2012, 11:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

AJ Milano vs Anadolu Efes
(12.10. - 20:45)

Zrejme nic pekne pre basketbaloveho fajnsmekra, ktory ma rad rychlu dynamicku hru plnu zaujimavych utocnych akcii, teda asi opak toho, co som mal moznost vidiet vcera v zapase Fenerbahce vs Khimki (s komentarom Jirku Zidka ako bonus). Zhodou okolnosti sa tito superi stretli aj minuly rok v rovnakej faze, prvy zapas sa hral rovnako v Milane a bol z toho chudobny vysledok 54:62. V oboch timoch sa oproti minulemu roku moc nezmenilo. Oba timy sa snazili kader trochu vylepsit, v zasadnym zemetraseniam ale nedoslo. V pripade Milana prisli z Maccabi TA Langford s Hendrixom, druhy pivot bol slabinou cislo jedna v milanskom time v minulej sezone. Tim sa mi moc nepaci, kvalitativne je na tom podobne ako minuly rok, trnom v pate bude ako inak nadhodnoteny a podpriemerny trener Scariolo. Na druhej strane maju noveho trenera, Zourosa strieda Mahmuti. Z pohladu bodov zmena nulova, resp. bodov v pripade Efesu by snad mohlo byt este menej. Pre priblizenie, Oktay Mahmuti posledne 2 sezony trenoval Galatasaray. Z pohladu hracskeho obsadenia sa uz na celu sezonu pripojil Jordan Farmar, minulorocna vypomoc z NBA pocas lockuoutu. Zrejme pochopil, ze turecke financie a moznost hrat klucovu ulohu v kvalitnom europskom time je viac, ako hrat druhe husle a zopar minut z lavicky v podpriemernom time NBA. Zaroven plany jeho byvaleho klubu mieria trochu vyssie, takze pre neho zjavne nezostalo dostojne miesto. Podobna je aj cesta Semiha Erdena. Na rozohravke by mal okrem Farmara udavat prim Jamon Lucas Gordon, hrac, ktory nedostaval mnoho minut v drese CSKA v minulom rocniku, zaroven treba povedat, ze tento vyborny obranca vyuzival cas straveny na palubovke az neskutocne efektivne, bol platny takmer v kazdej cinnosti. Aj v priprave Efes odohral zopar zaujimavych az extremne lowscore zapasov, takze Mahmutiho hraci zjavne pochopili velmi rychlo. Boli tu aj tendencie hrat Efes, vcera na Pinne dlho svietilo 2,75, dnes uz je kurz nizsi. Za tych 2,75 preco nie, tym myslim, ze zahrat sa to dalo, ale hodnotne mi to moc neprislo. Efes zatial pomerne bojuje s tym, aby vsetko na ihrisku, najma v utoku, ladilo, v Turecku nezacala liga, sice sa im podarilo vyhrat vsetky 3 zapasy v tureckom pohari, na druhej strane v dolezitejsej konfrontacii v boji o turecky superpohar nestacilo tesne na mestskeho rivala Besiktas. Under vyzera rozhodne lepsie..

under 150,5 (4/10 - 1,935 - Pinnacle)


Naposledy upravil UselessToo dne 14.10.2012, 9:11, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.10.2012, 12:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Siena vs Alba Berlin
(12.10 - 20:45)

Dnes do bojov zasiahnu aj dva timy s oznacenim "turisti". Jedna sa samozrejme o Sienu s Realom Madridom, ktori si spestrili uvod sezony o dvojzapas za morom s timami NBA (v ramci pripravy timov NBA na sezonu). Druhe zapasy hrali len na zaciatku tohto tyzdna, takze to oba timy maju pomerne hekticke a moze to byt jedna z vyhod dnesnych ich superov (ktore vsak nastupia na pode Sieny, resp. Realu Madrid). Zaujimavy bude zapas pre Bobbyho Browna, ktory v minulej sezone hral v BBL v drese Bambergu a na suboje s Albou si urcite dobre pamata. Rovnako aj na suboje s DaShaunom Woodom. Prave ten dnes bude znova klucom k uspechu oboch timov. Uz pred vypisanim kurzovej ponuky som uvazoval nad tymto zapasom, ze pojdem proti Siene, ktora okrem americkeho vyletu presla zasadnou rekonstrukciou, ktora ma najma usetrit mnoho prostriedkov oproti minulej sezone. Po pravde, najprv som chcel hrat over, teraz som si to znova cele presiel a nazor som uplne zmenil, rozhodne nie natolko, aby som hral presny opak, ale to, ze som od overu uplne upustil mi dava priestor vratit k prvotnej myslienke. Trochu to spadlo, nic zavazne ani vyrazne. ML hrat aj tak nechcem, sancu na vyhru maju, ale nevyhraju. Hcp je tak na hrane medzi jeho hrou a ML ako value, +7,5 sa da zahrat tak aj opacne, tentokrat si vyberam prvu moznost, ocakavam vyrovnany zapas, kde rozhodnu detaily, ktore napokon budu v prospech domacich (aspon si to myslim, ze to tak skonci). Hra Alby sa mi na uvod sezony prekvapivo paci, Wood s Djedovicom a Thompsonom vytvaraju klucove trio, najma v ofenzive. Kadre su na tom podobne, vyhodou Sieny je sirka a domace prostredie, vyhodou Alby je lepsia zohratost a viacej casu na pripravu na samotny zapas.

+7,5 Alba Berlin (3/10 - 1,909 - bet365)

Zvysne zapasy su o nicom - Real ma podobne starosti ako Siena, Panathinaikos je neznama, zapas si rad pozriem, rozhodne ho ale nebudem tipovat (lajna na over vysoko, hcp na Real vysoko, under sa hrat neda, pretoze Real a hcp na Panathinaikos uz vobec nie). Besiktas s Partizanom, dalsi zapas, ktory si rad pozriem, aspon polcas. Najma kvoli tomu, ze som vylozene zvedavy, ako to bude na palubovke vyzerat. Oba timy znacne vynovene z logickych dovodov, v Besiktasi vladne euforia po historickej sezone, v Partizane klasicke ocakavanie, co z mladikov dokaze vymackat Dusko. Over/under nehratelny, na jednej strane overovy tim, na druhej tradicne underovy s dorazom na obranu a hru cez pivotov v utoku (Musli/Gagic). V Barcelone som rozmyslal nad overom, ale je to taky hranicny tip, mozno trochu proti jednoduchej logike, hcp je nadstaveny dobre, rozhodne neumoznuje hrat nic na Barcelonu a nabada trochu hrat nieco na Bamberg, co je ale na uplnej hrane uspechu/neuspechu (cize dobre vypisane).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.10.2012, 13:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.kolo:

Show must go on.. Neuplynul ani tyzden a Euroligu znova ponuku tradicnu porciu 12 spickovych zapasov top europskych timov. Zmenou bude stredajsia predohravka (tj. dnesna) medzi Asseco Prokom Gdynia a Unicajou Malaga. Zapas na prvy pohlad zradny, nie prilis tipersky zaujimavy, takze sa mozno pozriem ako to bude v reale vyzerat.

Partizan vs CSKA
(18.10. - 20:45)

Vo stvrtok bude ponuka najsirsia a jeden zo zapasov sa bude hrat aj v legendarnej hale Pionir. Partizan caka prvy zapas doma v ramci tohtorocnej edicie Euroligy a superom nebude nikto mensi nez CSKA Moskva. Grobari uz tradicne vypredaju Pionir do posledneho miestecka, vytvoria elektrizujucu atmosferu a show sa moze zacat. -9,0 na CSKA vonku po matnom vykone doma proti slabemu Lietuvosu Rytas, to by zahral snad len blazon. Najma ked uz mnoho sezon plati, ze neradno chodit proti Partizanu v domacej hale, nech uz je superom ktokolvek a rozpolozenie a kvalita kadru domacich akakolvek. Aby bola linia uplna, zazraky netvori len prostredie haly Pionir, to caro dotvara aj charizmaticky mag na trenerskej stolicke - Dusko Vujosevic.

Nevidel som zapas CSKA proti Rytasu, zato som sledoval cely zapas Partizanu proti Besiktasu. Co som si z pozorovania odniesol? V prvom rade som videl fantasticky vykon Vladimira Lucica. Kym sa nechytia nove americke posily, bude odpovednost lezat zrejme najma na jeho pleciach. Vladimir je hrac, ktory je extremne univerzalny, basketbalovo zvlada prakticky vsetko a pozicia lidra bolo to posledne, co mu chybalo do mozaiky. Pritom treba povedat, ze v zapase proti Besiktasu hral len druhy zapas po zraneni. Druhy hrac, ktory vycnieval svojou hrou bol Leo Westermann. Hrac pre mna znamy, talentovany rozohravac, ktoreho si Dusko pred sezonou odchytil z ASVEL-u, kde by jeho potencial doslova zakrpatel v tejto sezone. Partizan je pre neho skvely tim, dostane mnoho minut, trener mu veri, nahrad v time za neho na PG moc nie je (Torey Thomas je skor sniper z SG, aj ked je to combo guard), v time nie je povazovany za mladika, kedze mladik je v Partizane nieco ako radovy clen (vekovy priemer timu je len nieco nad 20rokov v tejto sezone). Sklamali ma obaja mladi centri, o ktorych som cital velke ody, zapas ani jednemu moc nevysiel, Besiktas pod kosom pomerne prekvapivo kvalitne branil, to so sebou prinasalo mnoho priestoru na perimetri, ten vsak hraci Partizanu rozhodne nedokazali trestat tak, ako sa to pocas celeho zapasu darilo domacim. Christopher s Jerrellsom z toho spravili trojkovu show a to najma po polcase (v tretej klucovej stvrtine). Pre Besiktas velmi typicke, strelba za 3body bude gro mozneho uspechu, nebezpecenstvo je to priam obrovske, kedze vyborne za 3 vedia v time strielat takmer vsetci (okrem centrov).

Obrana Partizanu ide hore. Bolo to vidiet uz v danom zapase, cez vikend odohrali dalsi hodne lowscore zapas proti timu, ktory hrava skor prestrelky. CSKA je na tom podobne, brani lepsie ako minuly rok, kedze tak trochu aj musi a musi najma preto, ze smerom do utoku to zatial az tak neslape. Partizan je vlastne na tom podobne, Gordon sa zacina chytat, Thomasovi strelba v novom posobisku dvakrat nejde (bol zvyknuty na nieco uplne ine v ruskom Primorje), podkos je dolezita sucast hry, ale malo skusena na takomto velkom fore, co prinasa svoju dan a Westermann/Lucic na vsetko stacit nemozu. Historicke statistiky ukazuju, ze extremne lowscore zapasy maju oba timy dlhodobo v oblube, v prip. Partizanu je to az nemenny jav (pokym Dusko bude trenovat Partizan). Za uvahu stoji aj hcp na Partizan, aj ked je jasne, ze je to tzv. tip na hrane (kde to moze dopadnut velmi dobre aj velmi zle..).

under 144,5 (5/10 - 1,952 - Pinnacle)


Naposledy upravil UselessToo dne 18.10.2012, 22:18, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.10.2012, 13:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lietuvos Rytas vs Barcelona
(18.10. - 18:30)

Tipom zrejme znova neprekvapim. Dva underove timy, prijatelna hranica vplyvom niekolkych faktorov. Barcelona sa zatial hlada, od zapasu s Mavericks sa to lepsi. Zda sa tiez, ze Barcelone vydrzi z minulej sezony tzv. faktor poslednych lazo-plazo stvrtin. Tie stvrtiny su takym zrkadlom zapasu. So slabsim timom sa to uz len tak dohra, ked uz je naskok obrovsky, super dokaze tuto stvrtinu aj o par bodov vyhrat. Ked je superom underovy tim, posledna stvrtina je vacsinou naprosto tragicka pre oci divaka. Ak overovy, zapas sa v pohode dohra, padne zopar jednoduchych kosov, nejake volne trojky apod. Barca bude mat problem, ak strata supera bude do 15bodov pred touto stvrtinou a zacne hrat na tento usporny rezim. V minulej sezone podobnym sposobom si skomplikovala/stratila niekolko uz prakticky vyhranych zapasov.

Rytas ma na uvod dvoch jasnych favoritov skupiny, zapasy teda nemaju pre domacich nejaky postupovy vyznam, nemaju v nich co stratit, mozu len ziskat. Do prestrelky by to logicky nemal tlacit nikto, Rytas kvoli tomu, ze chce byt v moznej hre co mozno najdlhsie (tak ako tomu bolo v zapase s CSKA), Barca preto, ze najbezpecnejsi zapas bude kontrolovany zapas, kde supera prebrania, vypracuju si primerany naskok a ten sa budu snazit rozumnou hrou drzat (hrozi len spominane uspokojenie, ktore by mozno nebolo az take zle proti timu ako Rytas, pretoze by tych prvych 9minut poslednej stvrtine mohlo vyzerat ako nejake skore typu 14-7, lenze co potom ta posledna minuta, TH, mozne predlzenie - radsej nech to ma normalny priebeh).

under 147,0 (1,935 - 5/10 - Pinnacle)


Naposledy upravil UselessToo dne 18.10.2012, 22:18, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.10.2012, 14:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Caja Laboral vs Zalgiris Kaunas
(19.10 - 20:30)

Piatkova ponuka je sice len "5-zapasova", lenze z pohladu tipera su tie zapasy (aspon z mojho uhla pohladu) dvakrat zaujimavejsie. Tu mame prvy z nich. Caja Laboral, ako je zname, ma nadalej problemy so zranenymi hracmi. Pokracuje absencia prveho rozohravaca Rochestieho, druheho/tretieho PF Calbarra a tiez prveho/druheho centra Pleissa. Milko Bjelica sa uz zapojil do posledneho zapasu v ACB proti GC, boli z toho vsak len necele 3 minuty. Hdez-Sonseca je na lavicke potom len ako poistka v pripade nejakych zraneni pocas zapasu, prip. enormnych problemov s faulami. Zalgiris je viacmenej zdravy, chybaju len dlhodobi marodi Javtokas s Klimaviciusom) drobne problemy s chrbtom (to uz je ale chronicky fakt) ma starsi z bratov Lavrinovicovych, Darjus. Vynechal tak zapas vo VTB lige s Triumphom. Zalgiris pod Plazom zatial slape, timu zjavne nevadi ani odchod Kalnietisa, ani mnoho novych hracov, litovsky model, zalozeny na skusenych harcovnikov ma z uvodu sezony mozno az prekvapivo dobry drive. Vyhodou dvojic na PG/SG je, ze aj ked su obaja hraci naladovi, takmer vzdy jeden z nich zahra zapas, ktory smelo mozeme povazovat za nadpriemerny. Zalgirisu potom zjavne nevadi, ze ten druhy pride na palubovku, strely mu tam nepadaju a tak ho rychlo posadia a do hry znova idem ten v razi. Duo Kaukenas s Popovicom je priam dokonaly priklad. Darden hra skvele a keby nahodou tzv. neslo hentym dvom, je tu este on. Po pretrapenej sezone vo vtipnej Unicaje zjavne chyta druhy dych. A podkos aj bez dua zranenych hracov je dostatocne nebezpecny a siroky, s mnozstvom skusenosti, ale aj s hracmi, ktori mu dodaju trochu dynamiky a mladickej drzosti. Caja ma na zapas 8 plne pouzitelnych hracov, pod kos zial len dvoch (Nocioni a Lampe). Takze na PF zaskakuje Nemanja Bjelica, moze sa tam objavit Fernando San Emeterio, nejaku minutku mozno dostane aj nedavny marod Milko Bjelica.

Do hcp nepojdem, skusim len ML, kde ten kurz je pre mna viac nez pouzitelny. Dovody som viacmenej popisal, uzky kader Cajy, dobra forma a pohoda Zalgirisu, ktory ma rozhodne na viac nez len potrapit domaci tim. Druhy tip je prozaicky, under. Hranica je na uzemi Felixa Baumgartnera, tj. v pomyselnej stratosfere, na betku nad 160. Ci chcem alebo nechcem, ci pochybujem alebo nie, prip. ci mam obavy z vyrovnaneho zapasu alebo naopak, hrat to jednoducho musim. Caja hrala s Olympiakosom, Olympiakos po novom hra podstatne ofenzivnejsie, Caja ale uz davno nie je tym up and down timom, ktory bol schopny zohrat aj 60bodove stvrtiny (a to mimo tej poslednej). Plaza v Zalgirise vypoveda o vsetkom v podani litovskeho timu. Minuly tyzden under v zapase Zalgiris vs Cedevita padol skoro az zazrakom, v prvom polcase sice moc striel nepadlo, zato efektivita oboch timov (a to najma domaceho) vyrazala dych, takze aj tu je dovod, preco ani Zalgiris hranicu rozhodne svojim prvym pocinom v skupine nezrazil.

under 160,5 (6/10 - 1,909 - bet365)
Zalgiris ML (2/10 - 3,8 - bet365)


Naposledy upravil UselessToo dne 20.10.2012, 18:11, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.10.2012, 15:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Khimki vs Real
(19.10. - 17:30)

Hranica pod 160 nie je vylozene famozna, ale nema k tomu daleko. Plati zrejme uplne presny opak vsetkeho co som popisal k zapasu vo Vitorii. Dva timy, ktore hraju pre divakov zaujimavy tempo basket, ktori ordinuju obaja treneri. Maju nato hracov, v Reale to uz po minulom roku maju osvedcene a funguje to az na par chybiciek skvele, v pripade Khimki je este co zlepsovat (aspon to tak hodnotim po zhliadnuti zapasu v Istanbule proti miestnemu Fenerbahce). Skvele hrali Planinic a Rivers, podkos trochu vykonnostne osciloval, zjavne tam chybal Paul Davis, zrejme najvacsim problemom bolo dotiahnutie slubne rozbehnutych rychlych protiutokov do zdarneho konca. A ze tych sanci na jednoduche kose proti Fenerbahce bolo viac nez dost, najma v prvom polcase. Zial finalne riesenie tychto situacii vyrazne viazlo. Tolko k tomu staci, jednoducho over.

over 159,0 (6/10 - 1,952 - Pinnacle)



Cedevita vs AJ Milano
(19.10. - 18:30)

Znova sa vraciame k opacnemu tipu, tj. k underu. Zjavne underova skupina, minule kolo nam to v jednom pripade vyslo, v druhom nie. A ked nam to uz vyslo, tak velmi tesne. Co zaroven znamena, ze hranica nam viacmenej stupla, nez by bola, keby zahrali timy presne podla bookies v 1.kole. Realne by mala byt urcite pod 150, potom to uz je otazka chuti a pocitu, kam by ju medzi 145 a 150 umiestnil. V lokalnych ligach hravaju bezpecne (az niekedy extremne) undery, prejavit by sa to malo (mozno casom) aj v Eurolige.

under 151,5 (5/10 - 1,952 - Pinnacle)

(Druhe euroligove kolo, znova velmi dobry vysledok, neviem ako dlho to vydrzi, snad aspon este par kol (2-3, potom pride hluche obdobie a potom zaver, tradicny skupinovy tipersky model). Dojem a vysledok kazi remiza, ktora pokazila under v Belehrade, najma ked slusna sanca zila, ze to dojde aj s tym predlzenim. Druhe KO, znova AJ Milano, dalsi dovod ich mat este menej rad nez tomu bolo doteraz. 60% strelba z pola hracov z Milana vsetko zhatila (aspon, ze ta skupina je skoro kompletne underova s masivne overovym Olympiakosom, co tiper ako ja vylozene zboznuje, dalsie kolo to vyzera na Efes (prestrelka s Olympiakosom nam pekne zdeformuje hranice v danom zapase). Pozeram, ze Efes nam hra doma s Cedevitou, povinne vitazstvo a snad vysoka hranica pre spominany - Cedevita znova uhrala over v tomto kole, aj ked tesny, takze nam tuto show rozhodne nepokazi.) Som osobne zvedavy na kurz Sieny v Malage (som pozeral druhy polcas zapasu Prokom Gdynia vs Unicaja a z hry Unicaji boleli oci, hra postradala system a systemom tak bolo len palenie za 3 body. Videl som aj Sienu v TA, tam som naopak videl slusny potencial, este je to take divoke s ustrednym divacakom Bobbym Brownom, treba ale povedat, ze obrana pracovala velmi dobre a aj ked utok pomerne krival, tak sa Siena dlho drzala, resp. dlho tahala za dlhsi koniec povrazu. Mozno bude aj myslienka na under, hranica nam povie viacej o tejto moznosti. V Cantu je hratelny over, hranica niekde na urovni 155 odhadom, ked menej, bude to zaujimavejsie, ked viacej, tak skor nehratelne. Barca vs Besiktas, under, aj ked hranica bude smutne nizka. Rytas vs Partizan to iste, to je ta nasa druha takmer kompletne underova skupina, kde zial chyba ten tahun, jasne overovy tim. Fenerbahce vs Real, zapas 3.kola, dvaja giganti a horuci favoriti na miestecko vo F4. Real znova vonku, znova proti spickovemu timu, po prehre v Moskve nic prijemne. AJ Milano vs Caja, oproti tym prvym dvom zapasom mozno najproblemovejsi under na papieri, hranica by ale mala byt vyborna, nieco nad 150, znova zrejme neodolam...)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.10.2012, 13:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.kolo:

3.kolo, znova porcia 12 zaujimavych zapasov. Mnohe som naznacil par dni spat a za vsetkymi tipmi, ktore som predostrel, prip. naznacil, si stojim. Dnes uz nemusime mlzit, vsetci vidime, ake su hranice a podla toho sa aj ja zariadim.

AJ Milano vs Caja Laboral
(25.10. - 20:30)

Put po prvom dni zacinam v Milane. Z pohladu tipu na zapas je to zlozite, nesympaticke Milano, ktore zatial dokazalo ten najlepsi vykon podat v Eurolige (narozdiel od ligy, kde je to vselijake, len nie dobre). Zato moze z casti aj hracske zlozenie, ked mate Langforda v time, tak bezne zapasy Legy A nemozu byt vyzvou, comu odpoveda castokrat aj vykon v zapase. Euroliga je vrchol, nic v Europe v sucasnosti nie je viacej, takze tu problem nie je. Za druhe, doma Efes a vonku Cedevita je dobry los na uvod. Ten pokracuje, domaci zapas proti Caje, ktora ma z uvodu sezony problemov viac nez dost. Odchod niektorych opor, viacero zranenych hracov, z toho vyplyva uzka rotacia, zvysujuca sa unava, skoro az zacarovany kruh, z ktoreho sa neda uniknut. Unikom je angazovanie novych hracov na kratke casove obdobie, prip. postupny navrat zranenych za predpokladu, ze zdravi hraci sa medzicasom nezrania. Caju ako tim mam rad, pracuju koncepcne, dokazu hladat vhodne nahrady za odchadzajucich hracov. Uz som to parkrat pisal, Caja nie je rovnakzm timom par rokov spat, kedy hranice okolo 160bodov na ich zapasy davali zmysel. Tempo sa spomalilo, menej sa strielaju trojky a pocas zranenia hracov je podkos znacne limitovany. Milano a tempo basket, to spolu ani nejde, minimalne posledne 2-3 sezony. Hranica ma milo prekvapila, som cakal nieco nad 150, dajme tomu 152,5. Na Pinne svieti 156,5, co je presne o 4body viacej a zaroven treba dodat, ze aj moja spomenuta hranica by bola dostatocna k zahratiu. Vyborna hranica, underovy zapas, uz si len priat, aby nenastali nepredvidatelne komplikacie a zapas vysiel tak, ako ma.

under 156,5 (6/10 - 1,952 - Pinnacle)



Barcelona vs Besiktas
(25.10 - 20:45)

Tu to bude strucne. Barcelona sa uz dostala do svojho vrazedneho defenzivneho modu, skupina je underova, hranice stale nad 140 (uz zona pod 140 na takomto fore je tragicka, to uz by som hladal prilezitost na zahratie nejakeho overu, aj ked k tomu by bolo potrebne este nieco - mozno v zavere skupiny, ked budu mat top timy istotu postupu..). Besiktas nie je timom z minulej sezony, prip. z tej predminulej (s Iversonom v zostave napr.). Tim skvele brani, v com je nebezpecny je perimeter, v time su totiz najlepsi trojkari novej tureckej reprezentacie a zaroven trio Christopher/Jerrells/Dasic, ktori ked maju dost casu a vhodnu poziciu, palia okamzite. Pod kosom je to uz znacne limitovane, najlepsim pocinom su teda zrejme Christopherove najazdy, zial malokedy sa podari dostat po nich loptu na nejakeho pivota, takze koncia nejakou akrobatickou koncovkou (v lepsom pripade faulom). Barcelona v obrane ma silu prave na perimetri (pozicia od PG po SF), novy podkos je skor utocne ladeny. Klucovym bude najma tempo, to by malo byt az extremne pomale, ked Barcelona dokaze zastavit prival trojok Besiktasu, ma vyhrane a to pomerne lahko. Ak nie, bude to zaujimave, under bude v ohrozeni a Besiktas ma sancu dokonca uchmatnut vyhru.

under 144,5 (4/10 - 1,952 - Pinnacle)


Lietuvos Rytas vs Partizan & Chalon/Saone vs Maccabi TA

(25.10. - 18:30)

Prvy double Euroligy tento rok. V jednom pripade mame nizku hranicu, je to jasne underovy zapas, ale mozu nastat problemy. Pre mna je Partizan lepsi tim a hra vonku. Na druhej strane, trenerom Rytasu je Dzikic, netreba mnoho pisat, velmi dobre pozna prostredie balkanskeho basketbalu a Adriatickej ligy, byvaly uspesny trener Krky, zapasy proti Duskovmu Partizanu ma urcite v zivej pamati. Druhy zapas, stale pomerne vysoka hranica, MTA nie je tak dominantnym timom, aby daval na pockanie 90+ bodov v kazdom zapase. Minule som sledoval Hickmana (zapas doma proti Siene) a zdalo sa mi, ze je snad jediny hrac, ktoreho v tom zapase vidim (myslene tak, ze bol snad pri vsetkom v jednu dobu). Druha vec je, ze je si podobny s Devinom Smithom, ktory sa v tom zapase vratil po zraneni do zostavy. Ten basketbal od MTA bol hodne zaujimavy, znacne nepresny, efektivita a vyber zakonceni bol niekedy az udesny (prave Hickman sa sam pustal do 3-4 hracov a rozhodne nie raz..). Na druhej strane, hrali proti dobre atleticky vybavenemu superovi, ktory naozaj dobre branil pocas celeho zapasu, niektorym hracom zapas jednoducho nevysiel - spomeniem napr. Davida Logana, premenil 2 strely z 12-13, co rozhodne nie je jeho standard. Chalon/Saone je skor overovy tim, hra doma, co je plus, zapas s MTA by tak mohol byt pomerne vyrovnany (resp. je velky predpoklad, ze by tomu tak malo byt). Blake Schilb zatial ani v jednom zapase nepredviedol skvely vykon, stale sa caka, ze to v nom buchne a niekto to odnesie. Nahradzali ho ini, najma skvele hrajuci Steed Tchicamboud. Zapas a hranie overu ma svoje neiste prvky, ak sa ale udaju veci, ktore cakam, 160bodov urcite bude pokorenych.

under 142,5 & over 155,5 (3/10 - 3,61 - bet365)

Fener vs Real si napokon velmi rad pozriem, to je skoro povinnost, hranica trochu vyssie na moj vkus, druhym problemom je neisty start ustrednej postavy Feneru, Bo McCalebba. Ten nehral pocas vikendu a Fenerbahce malo namale, aby zdolalo doma novacika z Ankary (v zavere sa Kolejliler porazil z casti sam). Olympiacos vs Zalgiris, velmi necitelny zapas po vsetkych strankach, zaroven velmi dobre vypisany. V Gdyni cakam vyhru Alby, ale nebude to nic jednoduche, hcp 2,5-3,0.. nic moc.

(Co ma v danom okamihu stvalo je posledna stvrtina v Chalon-sur-Saone, sice to chapem (narozdiel napr. od poslednej stvrtiny v zapase Oostende vs Nymburk), ale zamrzi to. Najma domaci, ked uz hostom o nic neslo a o vysledku bolo rozhodnute mali bezpecne dat okolo 20 bodov v poslednej stvrtine (aj pri hostoch je vidiet zmena, MTA z minulych sezon by rozhodne islo cielavedomo po cenenej "100" v kolonke bodov. V poslednych 5 minutach snad padlo 5 bodov, do overu chybal presne rovnaky pocet, inak under v Barcelona OK, aj ked sa par hodin pred zapasom zacali diat s hranicou zaujimave veci (zo 141,5 sa behom chvile dostala na uroven 148, na Euroligu zaujimavy posun, najma ked islo o takto jasne orientovany zapas (v tomto pripade underovo). Milano, milano.. aspon, ze ti zobraci prehrali. Zranenie Andresa Nocioniho hosti rozhodne nepolozilo, naopak ich nastvalo k posledneho naporu v 4.stvrtine, kde inak vyrovnany zapas naklonili na svoju stranu. Nechcel som to privolavat, ale zda sa, ze na tohtosezonnej Caje lezi negativny mrak, ktory kosi muzstvo jeden po druhom, vypadol dalsi podkosovy hrac, za ktoreho prakticky neexistuje nahrada, takze cakam, ze vedenie bude musiet nejako flexibilne zareagovat a priviest noveho hraca.)


Naposledy upravil UselessToo dne 26.10.2012, 13:08, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.10.2012, 12:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

... piatok to uz bude chudobnejsie, tj. hraju sa len 4 zapasy, z pohladu tipov to bude zrejme este bohatsie nez vo stvrtok ...

Efes vs Cedevita
(26.10. - 19:45)

Spominany under. Hranica 154,5 je zrkadlom spomenuteho zapasu v Istanbule tyzden dozadu. Bez neho by to bolo nanajvys tesne nad 150 (150,5-151,5). Zapas ma svoje muchy, Efes dokaze byt doma extremne efektivny, Cedevita ako slabsi super s kvalitou supera moze mat najma v obrane zasadny problem. Z toho vyplyva dalsia vec, mozny vyprask v prvom polcase a pokojna dohravka v polcase druhom (ktora by mohla priniest viac bodov nez by bolo vhodne). Co ma naopak ukludnuje je fakt, ze zraneny je prvy center domacich, Stanko Barac a tiez fakt, ze Sasha Vujacic sa trochu vymyka slovu efektivna hra na utocnej polovici. Problemy mal aj Dusko Savanovic, na zapas by ale mal byt pripraveny. Hranica je ale natolko vyborna, ze ju rad zahram aj cez spomenute neiste miesta a otazniky.

under 154,5 (6/10 - 1,971 - Pinnacle)


Cantu vs Khimki
(26.10 - 20:15)

Pisal som nieco o hranici 155,0. Na betku vcera 155,5 ako prva hranica, ktoru som tam zazrel, dnes Pinna 154,5. Takze je to presne ta hranicna hodnota, ktora nepovoluje ziadne sialene pokusy, na druhej strane povoluje mensi tip na spominany over. Cantu v tejto sezone sa javi o nieco overovejsie nez minulu sezonu, Khimki sa jasne prezentovali uz v prvych dvoch zapasov Euroligy, utocnu silu zvysuje uzdraveny Paul Davis pod kosom, tym by sa mala zvysit efektivita celkovo, ako aj z rychlych protiutokov. Cakam velmi zaujimavy a vyrovnany zapas, co nam vlastne ukazuju aj kurzy na vysledok zapas (prakticky 50na50).

over 154,5 (3/10 - 1,971 - Pinnacle)



Unicaja vs Siena
(26.10 - 21:00)

Chutovka na uplny zaver. Pisal som, ze Siena ML ma eminetne zaujima, nevedel som, resp. som ani nechcel odhadovat, aky kurz ma bude cakat, chcel som sa nechat (milo) prekvapit. Hcp +6,0 a ML cez 3,0 je pre mna skor pozitivne prekvapenie, asi sa bude opakovat, ale hcp hovori o tom, ze Malaga je lepsim timom, s cim nemozem suhlasit. Hcp +3,0 by bol taky ideal, nato by som sa pozrel a nechal tak, ten kurz by bol okolo 2,5, mozno o malo nizsi, to uz by v tak zradnom zapase prilis nelakalo. +6,0 ako hcp je vdacny v tom, ze je jasne, ako taky hcp zahrame - je to len ML. 6bodov je strasne malo, toboz, ked hraju podobne nevypocitatelne timy a aj v zapase, kde mate istotu vyrovnaneho zapasu je 5-6bodov nie mnoho - jedna trojka, zopar TH v zavere pri snahe o zazrak a je to KO. Aj druhy tip som spomenul, je nim under. V tipe ma presvedcil pohlad na zapas MTA vs Siena, Kangur, Sanikidze, Hackett a ini naozaj vyborne branili a to treba hned dodat, ze utocny potencial MTA a Malagy je neporovnatelny. Tempo bude nevalne, under snad moze odpalit len super den Bobbyho Browna (co by mi vzhladom k prvemu tipu mozno az tak nevadilo), prip. vyrovnany zaver/predlzenie.

Siena ML (4/10 - 3,32 - Pinnacle)
under 150,5 (4/10 - 1,952 - Pinnacle)


Siena ML a vcera spominany over v akovke, to boli tie dve veci, ktore rozhodovali o uspechu a neuspechu tipov tretieho kola..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.10.2012, 17:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.kolo:

4.kolo, dostavame sa pomaly ale isto do faze, kde hranice by sa malo zacat normalizovat. To by viacmenej nastalo, keby vsetko vychadzalo podla ocakavani a predstav, sice toho vychadzalo pomerne dost, rozhodne nie vsetko. A prave to, co nevychadzalo bude podrobene nemilosrdnym tipom aj toto kolo. Snad sa stastie z prveho kola znova prikloni na moju stranu (v 2. a 3.kole sa nejako urazilo Very Happy ).

Zalgiris vs AJ Milano
(1.11. - 18:45)

Coho mas uz plne zuby, to je dozaista talianske "navrharske" Milano. Minule kolo sa k nim pridali aj zvysne talianske timy a tak moje bilancia v tipoch, kde boli sucastou "Taliani", bola 0-4. Milano v Lega A stale des a bieda, posledne 4 kola, to su 3 prehry, len pri vitaznom zapase preliezli 66 nastrielanych bodov (pri troch porazkach je ich priemer 62,7bodu). Zalgiris, od zaciatku sezony tim vedeny Joanom Plazaom nepozna slovo porazka. Zaroven treba dodat, posledne 3 tazke zapasy za 9 dni zvladli s pompou sampionov - vyhra vo Vitorii, vyhra nad Olympiakosom v Atenach a naposledy domaca vyhra o 10bodov nad CSKA Moskva. Statistika cisla dva, tieto 3 timy nastrielali proti Zalgirisu len v priemere chudobnych 66bodov. To su sice len statistiky, zial v tomto pripade povedia vsetko podstatne. Sice AJ Milano su ..., ale aj ten hnus v Eurolige sa niekedy musi zlomit, kto iny dokaze zostavit Bourousisa nez bratske duo Lavrinovicovych. Mam dva tipy, under TT na Milano (v prepocte nieco ako 72,5) najlepsia varianta zo vsetkych, cakat na nu nebudem a vklad rozlozim do oboch ciastkovych tipov.

-7,0 Zalgiris (5/10 - 1,952 - Pinnacle)
under 152,5 (5/10 - 1,935 - Pinnacle)


Caja Laboral vs Efes
(1.11. - 20:45)


157,5? Napadne mi to pripomina zapas Caja vs Zalgiris, verdikt bude strohy a rovnaky - under. Caja nie je underovy tim ani omylom, dokaze sice trestat diery v obrane, ked ma den, ale zeby sa niekam hnala.. Proti Realu aj s predlzenim 66striel a 12 TH, len ubohych 72 zakonceni za 45minut a to hrali, podotykam, s Realom Madrid. Lazaret s nazvom Caja Laboral sa zacina pomaly ale isto vyprazdnovat. Milko uz pravidelne hrava tych 10minut (a to aj pri plnej zatazi a forme hrava 15-20 max.). Klucovejsi je navrat Tibora Pleissa, proti Realu odohral necelych 20minut. Nocioni bude len dalsich par dni out a z klucovych hracov bude zostavat uz len Taylor Rochestie. Za Efes absencia Stanka Baraca, takze pod kosom to bude trochu nudnejsie (mensia rotacia hracov). Hrat Efes neodporucam hrat, Caja sa z toho postupne dostava, zaroven Nemanja Bjelica chytil famoznu formu, oproti zaciatku sezony sa rozohrava aj FSE. Efes ako klasicky turecky tim ma mimo domacu halu vzdy problemy, co vlastne potvrdil aj zapas v Milane na uvod Euroligy.

under 157,5 (7,5/10 - 1,909 - bet365)


Nad cim tuho rozmyslam je zapas Fener vs Pana. -5,5 vyzera na prvy pohlad super, na druhy pohlad si clovek povie, ze je to zradna hranica. Navyse Bo zasa odpocival/nehral pocas vikendovych zapasov TBL. Proti Realu som ho napr. v prvom polcase nevidel, resp. som nevedel podla predvadzanej hry rozoznat, ci je na palubovke on alebo Bremer (ziaden najazd pod kos za cely polcas, predrziavanie lopty a z toho plynuce nezmyselne tazke trojky z obrovskej dialky..). Druhy napad bol under, Panathinaikos, tam je to viacmenej jasne, Fenerbahce s McCalebbom (alebo uplne bez neho) ako proti Realu tiez hodne smeruje k underu.

MTA proti Prokomu, naprosty NB. Masivny hcp, MTA prehrali o 17 pocas tohto vikendu v domacej Nokia Arene s Maccabi Lez Rishon. Body, lajna na mna prilis vysoko, zle spomienky z minula, Prokom hra sice overovo (pri pohlade na ich hru a trenera na lavicke), ale nema hracov, aby sa na nich dalo spolahnut - jednoducho chyba kvalita a schopnost opakovat dobre vykony. Real a masivny hcp proti Cantu (-12,5), Cantu neprijemny super, naprosto nevhodny na pokryvanie vysokych hcp, nad overom som premyslal, ale 158,5 ma nemilo prekvapilo (bral som do uvahy ten masivny under Cantu v minulom kole, rovnako aj under v zapase Fener vs Real..). Barca vs Partizan to iste, hcp este vyssi, Barca sa sice uz zahrieva, ale aby som hral -16,0 (alebo nieco podobne), to by Partizan musel prist snad s beckom. Do underu nepojdem, takze snad bude over (aj ked pravdepodobne je, ze padne znova nieco okolo 130, na solo to ale neodporucam nikomu). V Malage Alba Berlin, od toho vitazstva v Siene nevyhrali vonku, Malaga naopak pomerne vysledkovo slape, takze minule dve sezony sa tak trochu aspon v tomto potvrdzuju. Na druhej strane, ma lahky rozpis zapasov a ked uz ma tazsieho supera, tak to nejako zazracne urvu na svoju stranu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.11.2012, 16:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To trapne Milano by som vymazal definitivne z mapy basketbaloveho sveta Smile Mad . A to tempo nebolo nijak zavratne a Lavrinovicovci s Bourousisom sa pomerne kvalitne vzajomne vyeliminovali. Milano v lige a v Eurolige, to je rozdiel 500% z pohladu vykonu a najma efektivity v zakonceni.

Ponuka na dnesny den bola vypisana na Pinne uz v stredu, samozrejme som to hned omrkol a mal som take 4 napady na mozny tip. Ani jeden nebol uplne horuci, ze by som mal nejaku velku obavu v masivne horsiu hranicu, ked ho postnem napr. dnes (prip. vcera).

Khimki vs Union Olimpija, povodny apel bol over, hranica 153,5. Nejako som pochyboval uz vtedy, chcel som si to ulezat v hlave, napokon sa mi to zda moc a to este medzicasom hranica trochu povyskocila (cize uz by ma mohol zaujimat skor opak, teda under). Podobne to bolo s Besiktasom a CSKA, to je taky obdobny priklad zapasu Barca vs Partizan, s o nieco lepsou hranicou, zaroven "lepsi tim" hra vonku, cize menej vhodny na under. CSKA je v krize od zaciatku sezony, nemoze sa chytit a naopak Besiktas hra v pohode, trojky funguju, aj bez klasickeho silneho podkosu sa daju robit s dobrou obranou divy. Podobne, hranica dropla o 1,5bodu a zaroven platilo, ze tento napad mal najmensiu sancu, ze sa aj realne uchyti.

Bamberg vs Lietuvos Rytas
(2.11. - 20:20)

A prechadzame k tomu, co prezilo aj dva dni uvazovania. Hranica naopak nepatrne stupla a kedze mal som v plane under, tak je to rozhodne pozitivne (rozhodne nepatrim k tym, ktorych desi drobny pohyb proti jeho tipu). Bamberg predstavuje skor overovy tim, ktory ale nedosahuje kvalit minulosezonneho vyberu a tak strelecka efektivita je podstatne nizsia, zaroven znacne nestabilna. To Rytas je klasicky underovy celok, uz som o tom pisal viackrat v tejto sezone, vacsinou sa to aj realne potvrdilo. V pripade Rytasu je nizsia efektivita v utoku zapricinena menej skusenym kadrom, mladi hraci su naladovi a je velmi nepravdepodobne, ze kazdemu zapas strelecky vyjde (az skoro nemozne). Hranica salamunska, hovoriaca, ze ani bookies akokeby nevedeli, kam zapas zaradit (ani overovy, ani underovy..).

under 149,0 (5/10 - 1,952 - Pinnacle)



Olympiakos vs Cedevita

(2.11. - 20:00)

Tu maju bookies jasno, lajna je v overovom europskom spektre, v tomto pripade suhlasim. Cedevita aj s underovymi timami sa motala okolo 150bodov, niekedy ma teda nastvala, niekedy potesila. Sama Cedevita sa nikam prilis nezenie, zaroven jej rychla hra nie je uplna cudzia, ked uz super navoli taketo noty zapasu. To Olympiakos voli prave ten rychly tempo prejav, ma tam nato mnohych mladych hracov, zaroven uz bude bez Joeyho Dorseyho, co je zrovna hrac, ktory je typologicky skor proti rychlemu basketbalu. Aj tu nam hranica trochu spadla, zacinala na 155, potom o bod stupla, teraz o 1,5bodu klesla, takze aktualne 154,5. Tak nech to timom pada, z Cedevity je tu tak trochu obava, zaroven verim, ze ked by bol zapas pomerne rychlo rozhodnuty, tak Olympiakos patri k timom, ktore dohravky beru pomerne vlazne

over 154,5 (4/10 - 1,962 - Pinnacle)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.11.2012, 17:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Uz je tam takmer hov...

Co je mozno aj dobre, zbytocne to nelaka sa pustat do roznych strastiplnych tipov. Dnes tam je jeden tip, zajtra druhy.

Rytas vs Besiktas

(8.11. - 18:30)

Underovy zapas, slusna hranica, jedine co potrebujem, aby nenastali podobne veci ako vcera v Eurocupe (napr. v Bilbae, posledna minuta, 20bodov a este k tomu aj predlzenie, tu prvu vec som prezil, tu druhu uz nie)

under 147,5 (6/10 - 1,962 - Pinnacle)

(Zial nastali, ale vyslo to aj s nimi)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.11.2012, 13:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Efes vs Zalgiris
(9.11. - 19:45)

Druhy avizovany tip. Hranica isla o 2body nizsie oproti tomu, co som zahral a co tam svietilo este vcera (takze opticky tu bude svietit nizsi vklad). Niekde som cital/videl, ze je to overovy zapas, pretoze oba timy maju vybornych hracov atd. Barcelona s CSKA nema nahodou vybornych hracov a mal to byt underovy zapas? (aj realne bol, aj ked tesne)

under 152,5 (4/10 - 1,952 - Pinnacle)


Dalsie zapasy a nemenny nazor. Caja sice uz kompletna, co je fajn a som zato rad, ale -7,0 v Zahrebe, da sa to pokryt, ale je to presne ta "zradna hranica". Body vypisane dobre. Prokom so Sienou je nieco obdobne, favorit vonku, hcp v podobny. Bodovo su oba timy naladove, tak ako aj ich herny prejav. Underovy Panathinaikos a overove Khimki, vzhladom k hranici skor under. Khimki vonku vacsinou nulove, takze Panathinaikos by mal zapas zvladnut. Olimpija s Realom, overovy zapas s dobre vypisanou hranicou. Partizan vs Bamberg, kvalitativne obdobne timy, suboj o postup zo skupiny, pre Partizan teda naprosto klucovy zapas, keby ho domaci prehrali, s dalsou fazou Euroligy sa mozu rozlucit. Partizan by mal pokryt a zapas skonci skor underom, oboje je ale prakticky idealne vypisane.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.11.2012, 16:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Minuly tyzden sice len dva tipy, ale obidve k mojej spokojnosti v pohode vysli. Tento tyzden zacina tzv. odvetna faza, tj. je logicky na rade 6.kolo. V tejto casti sa treba uz zacat pozerat vyraznejsie na tabulku, v niektorych skupinach su uz teraz karty jasne rozdane (napr. D), v inych prvych 5 zapasov len nieco naznacilo, o postupe/nepostupe sa bude rozhodnovat v najblizsich kolach, mozno dokonca rozhodne az to posledne.

Tak ako minuly tyzden , tak ani tento toho nebude zrovna mnoho. Do oka mi ale padlo zopar tipov, s ktorymi sa znova podelim...


Khimki vs Fenerbahce
(15.11. - 16:30)

Prvym tipom je zapas hrany na predmesti Moskvy. Zostanem verny tipu mesiac a pol spat, kedy som hral v tomto zapase over. Samozrejme to, ze s timom neodcestoval Bo McCalebb nase overove vyhliadky znizuje, na druhej strane lahsiu pracu by mohli mat aspon rozohravaci domacich na cele so Zoranom Planinicom. Z prveho zapasu oboch timov som videl vacsinu minut, hra nepostradala tempo, v hre oboch timoch na uvod sezony bolo dost chyb, ci uz v pocte strat alebo v prechodovej fazi. Khimki su doma velmi silnym muzstvom (narozdiel od zapasov vonku, najma na europskej scene), su aj v mojich ociach favoritmi zapasu, ale rad zostanem len pri tom overi. Od vcera hram hranicu 151,0 (4/10), dnes uz sme o 1,5bodu vyssie.

over 152,5 (3/10 - 1,943 - Pinnacle)


Potom zopar menej zaujimavych zapasov, z pohladu tipovania urcite, z pohladu samotnej dramaticnosti zapasov to zrejme bude obdobne. Jedna sa o zapasy D skupiny, kde obaja favoriti mozu spravit dalsi krok na ceste k poisteniu postupu. Barca nebude mat problem, zapas nie je nijako extremne underovy, outsider hra doma, mohlo by to byt ako-tak zaujimave, zaroven Bamberg nie je underove muzstvo, skor nieco v strede, so slabsimi timami dokonca skor overove. CSKA sa v Litve natrapi zrejme viacej, za prve ma urcite horsiu formu ako Barca, za dalsie, Rytas je underovy tim, proti ktorym sa presadzuje horsie ako proti timom typu Bamberg. Hranica tu isla trochu hore oproti tym prvotnym, keby som musel hram under, ale necham rad ruky prec.


Partizan vs Besiktas
(15.11. - 20:45)

Tych na pohlad underovych zapasov tam uz je tradicne dost, dnes si vyberam spomedzi nich tento zapas. Partizan je trochu prekvapivo jedinym timom, ktory po prvej varke zapasov zostal bez co i len jedinej vyhry. Je urcite pozitivne, ze je len jedinym timom, v minulosti to byvalo urcite horsie. Partizan sa medzicasom stihol zbavit Toreyho Thomasa, ktory svojimi vykonmi nijak nenadchol a funkcionari za neho priviezli ine SG, Nemanju Gordica. Nemanja slusny hrac, dobry obranca a kvalitny trojkar, rozhodne ale nie hrac, ktory by Partizan vytrhol zo dna na den trn z paty. Pre Partizan je tento zapas zapasom o vsetko, to som sice hovoril aj minule proti Bambergu, ale dnes je to uz definitivna sprava, ked nevyhraju tento zapas, s postupom do top16 sa mozu v Belehrade rozlucit. Besiktas ma poziciu prakticky idealnu, v prvych 5 zapasoch zdolal vsetkych uhlavnych konkurentov v boji o postup, dvakrat prehral s topfavoritmi skupiny a so skore 3-2 sa krci bezpecne na tretej postupovej pozicii. Znova, znacny usek tohto zapasu som v 1.kole videl, Partizan nebol schopny prakticky nijako branit trojkovy apetit domacich, ti naopak prekvapovali velmi dobrou obranou pod kosom, aj ked podla mien by som to do nich rozhodne nepovedal. Jediny, kto robil vacsie problemy obrane domacich tak bol vtedy navratilec do zostavy po zraneni, talentovany Vladimir Lucic. Hram under, minuly zapas padlo 146bodov a aj to len preto, ze v zavere uz tzv. nebolo o co hrat a obrany tzv. povolili. To by sa dnes stat rozhodne nemalo, zapas by mal byt dlho nerozhodnuty, az poslednych 5 minut by malo dat odpoved, ktory s timom si dnes odnesie dolezite vitazstvo. Z pohladu last 5 games oboch timov, u Partizanu nam prvy pohlad moze nahanat nebyvalu hrozu, vsak Partizan sa v ani jednom zapase nedostal pod 149bodov. Lenze, zapasy v Adriatickej lige, za prve maju mensiu vahu v tejto casti sezony, kde pri zlom vyvoji v Eurolige sa tim prakticky koncentruje len na nu. Zaroven, timy, ktore narazili na Partizan v poslednych troch kolach patria k najoverovejsiemu vobec, pricom ten posledny bol zaroven derby zapasom s uhlavnym rivalom - Crvenou Zvezdou. Bamberg je overovejsi tim, padlo 149bodov, to je vysledok v norme a zapas na Barcelone, tam to obom timom nadpriemerne padalo, zaroven tesny a vyrovnany zapas. Stale mi to vychodi na under, Nemanja Gordic by mal zlepsit obrannu cinnosti po Toreym Thomasovi, branit bude napr. aj Patricka Christophera, ktoreho pokryt bude rozhodne castou uspechu v dnesnom dueli.

under 145,5 (5/10 - 1,943 - Pinnacle)



Zopar zapasov je prilis tazkych, resp. je zbytocne ich nejako riesit (skupina B je jasnym prikladom, vsetko velmi dobre vypisane, dalo by sa vybrat, lenze uspech garantovat nemozem, prakticky je v danych zapasoch vsetko mozne). Zapas v Zahrebe, znova perfektne vypisany, hranica na urovni 150 priam dokonala, hostia zasluzeny favorit, lenze Cedevita doma dokaze hryzt, co uz stihla aj nedavno potvrdit ciastkovych uspechom.

Potom tu mam taku chutovku. Obidve zapasy tazko tipovatelne, ale ja sa o tom pokusim. Ide o combo Cantu ML + Besiktas ML. Cantu si zasluzi vacsiu doveru, okrem prveho zapasu totiz zohralo 4 vyborne zapasy a ak si dobre pamatam, v prvom zapase boli nejakymi 11-12bodovymi favoritmi proti dnesnemu superovi. Potom nechapem, preco tento zapas zacinal ako 50na50 v kurzoch, kurz postupne sice klesa, ale na uroven 11-12 (cize 5-6bodovy favorit) sa rozhodne nedostal a ani nedostane do zaciatku zapasu. Niekde som cital, ze Union Olimpija ma Aron Baynesa a ten podkos Cantu znova rozbije. Lenze, v dalsom zapase prehrali len o 2body vonku s Panathinaikosom, za ktore hral klucovu ulohu Big Sofo a aj tak boli radi, ze vobec vyhrali. V dalsom zapase pohodlne zdolali doma Khimki, sice Khimki nema takeho hromotlku pod kosom, zato ma velmi vyrovnanu eskadru podkosovych hracov. U Fenerbahce plati to iste a vysledok bol este masivnejsi v prospech Cantu. Zapas s Realom vonku zohralo Cantu so ctou, skoro znova pokryli vypisany hcp (v tych troch inych zapasoch, co som spominal ho pokryli bezpecne), znova hrali proti ultradlhanovi Mirzovi Begicovi. Cantu > Olimpija a z vysledkov oboch timov to vyplyva pomerne vyrazne. Zaroven je vo vzduchu nieco ako pach pomsty za prvy zapas, ktory by sa dnes mohol podarit. V Belehrade nieco nie je v poriadku, ked uz doma (v hale Pionir) prehraju s mestskym rivalom CZ o 12bodov. Kedze som minuly zapas videl, ten kurz beriem, aspon na tieto ucely.

Cantu ML + Besiktas ML (1,5/10 - 3,96 - bet365)


Poslednym zapasom je ten v Atenach, kde Panathinaikos hosti Real Madrid. Tu je to vsetko v kurze. Ten sucasny je jednoducho prilis nizky nato, aby som domacich zahral. Stale mam totiz v mysli zapas v Madride, kde Panathinaikos nebol horsim timom. Zaroven je dolezite konstatovat, ze Diamantidis mal v minulom euroligovom kole tak spatny zapas, ze prakticky nie je mozne, ze sa nieco take bude opakovat a naopak je vysoko pravdepodobne, ze dnes poda jeden z tych nadpriemernych vykonov. Kurz bude 2,9+, hram s cistym svedomim.

(po pomerne dobrom Eurocupovom kole sa pohoda zjavne na Euroligu nepreniesla, snad vyjde aspon dnesny tip..)


Naposledy upravil UselessToo dne 16.11.2012, 12:43, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.11.2012, 16:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Efes vs AJ Milano
(16.11. - 19:45)

Dobre, otocim to. Hram under preto, ze je nehoraznost, aby bola na Efes vypisana hranica 157bodov. Hned to vyzera lepsie, nez keby som pouzil v texte Milano. Milana mam plne zuby a pritom v tejto dobe som si pred startom skupinovej faze Euroligy myslel, ze uz hranice na Milano budu niekde medzi 145-150bodmi a teda nebude co tipovat a ak ano, tak rozhodne za male vklady, prip. do nejakych doublov. Teraz som sa pre istotu pozrel, co za hranicu bolo vypisanych pred 5 tyzdnami, ano, je to neuveritelne, 150,5. Myslim, ze to bolo tesne KO, padlo to o 1-2kose viacej, nez by stacilo na OK. Hranica o 6,5bodu vyssie, to by som naozaj nepredpokladal ani v Kocurkove. Milano hralo cez vikend v talianskej lige zahadny zapas, ktory skoncil bez predlzenia 100:105, takze sa timy zahrali na NBA, kde aj podobnych zapasov tento rok moc nevidime a to hraci na skorovanie maju o dlhych 8 minut viacej. V prvom polcase padla skoro kazda strela, naschval som sa nato pozeral, prislo mi to vtipne a tazko uveritelne, ale bolo tomu tak. V druhom zjavne sa to zacalo vracat do normalu, ale zachranit sa to dalo len z casti. To je presne situacia, kde by som moju minulu paralelu mohol otocit. Kedze Milanu to tak strelecky slo, tak je tu velky priestor k tomu, aby im to v Istanbule vobec, ale vobec neslo. Fakt neodhadujem, co sa v tom zapase zasa stane, ze trojky zacne chrlit aj taky Esteban Batista, hram vylozene hranicu, ktora je zle vypisana a tak to jednoducho je a nic sa na tom nezmeni.

under 157,0 (6/10 - 1,943 - Pinnacle)

(a to tie ... talianske podobne vysledky nemohli robit hned od prvych kol? Very Happy)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.11.2012, 15:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

7.kolo:

Ponuka sice slusna, ale max. tak poctom prilezitosti, rozhodne nie kvalitou. Ono som to avizoval, takze som/sme na to pripraveny/i. 7. a 8.kolo budu najtazsie na betting, v tych poslednych dvoch pojde uz do tuheho a naopak mnohe timy uz budu mat jasno, prioritou pre take timy v tom case bude liga (kratke obdobie medzi zakladnou castou a castou top16, kedy sa plne mozu venovat zlepseniu situacie v domacej lige).

Fenerbahce vs Union Olimpija
(22.11. - 19:00)

Minule som isiel proti doma hrajucej Olimpiji, pricom hrali s Cantu a dnes idem na Olimpiju vonku, ked hraju v Istanbule? Ano, je tomu uz tak. Ustrednu ulohu hra hranica. Ta je fakt ako z ineho sveta, ked zoberieme do uvahy, ze Euroliga sa nam vyrovnava, po 6.kole neexisutje tim bez vyhry a jedinym timom bez prehry je Barcelona a to len vplyvom lahsej skupiny. Statisticky, Fenerbahce vyhralo v tejto sezone o 16bodov len dvakrat, pricom to prve vitazstvo prislo este v preseason v prvom zapase skupinovej faze tureckeho pohara, potom uz len raz, doma v lige. Union Olimpija prehrala o 16bodov a viacej len raz, doma s Panathinaikosom Ateny. Fenerbahce bez Bo McCalebba viditelne trpia, najma v utoku. Posledne 4 vykony a vysledky dnesnemu tipu davaju skor za pravdu - masivna prehra v Cantu, prehra s Karsiyakou, smolna a tesna prehra v Moskve a naposledy nie prilis vyzivna vyhra doma s Tofasom. Olimpiji nechyba ziadne dolezity clanok zostavy, co nam znova dodava pokoj a podu pod nohami. Nechapem jednej veci, ak si dobre pamatam, proti Realu vonku bola lajna na urovni medzi 12-14bodmi, nieco mi asi uslo, ale naozaj sa pytam, v com si zasluhuje Fenerbahce bez McCalebba (alebo s nim, ale v obmedzenej miere kvality a casu stravenej na palubovke, zaroven s nepravidelnym zapasovym vyuzitim) o 2-3body vyssiu hranicu nez Real, ktory doma hra vacsinou skvele a prakticky nema absencie? Osobne by som ten trend videl opacny, tj. hranicu od 10 do 12bodov.

+15,5 Union Olimpija (6/10 - 1,952 - Pinnacle)


Strucny komentar k dalsim zapasom... Chalon s Albou je velmi necitelny zapas, ktory vyhra domaci tim v overovom vysledku. Unicaja s Prokomom je naprosto zbytocny zapas, Unicaja vyhra, nevieme o kolko a v akych intenciach sa zapas bude hrat. Milano s Cedevitou, tazke, ale da sa nieco vymysliet, ak sa chce nieco vymyslat. Milano oslabene, bez Cooka s Gentilem, zaroven ked Bourousis bude hrat, tak len na par minut. Ten hcp nie je ale taky bezpecny, to uz skusit rovno ML, za tychto podmienok. Under je realny, ale zrejme to overom skonci, tu by to este ako-tak davalo zmysel. Barcelona s Rytasom, Barca postup vo vacku, cize vyhra a uz bude len na nej, ci zo zapasu spravi exhibiciu alebo trening.


Olympiakos vs Efes
(22.11. - 20:45)

Som dlho rozmyslal, ci do toho ist, ci neist. Dva timy, ktore hraju uplne inak, jeden velmi ofenzivne, s kratkymi utokmi, druhy naopak hru brzdi, utoky su dlhsie, zakonceni za zapas menej. Lenze, Efes je zaroven velmi efektivnym timom, pricom ked hra proti overovemu superovi tato efektivita este narasta. O tom svedci aj ich minuly suboj v Turecku, kedy domaci vyhrali 98:72. Ten minuly suboj ma ciastocne presviedca, posledne zapasy oboch timov su dalsich povzbudzujucim prvkom, pozitivne je aj postavenie v tabulke oboch timov, skore 4-2, obidve timy maju naskok dvoch vyhier na dalsie dva timy, pricom tie hraju toto kolo vzajomny zapas, to znamena, ze ten tim, ktory prehra, bude mat aj nadalej naskok dvoch vyhier na 5.tim tejto skupiny. Netreba hovorit, co to znamena 3 kola pred koncom zakladnej casti.

over 154,0 (5/10 - 1,935 - Pinnacle)


Naposledy upravil UselessToo dne 23.11.2012, 0:09, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.11.2012, 16:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cantu vs Panathinaikos
(23.11. - 20:00)

Mase sa to zrejme paci viacej ako mne. Tip je pomerne jednoduchy, je nim vyhra domaceho timu, dovody su tiez jednoduche, absencie hosti a velmi pozitivne vykony Cantu v domacom prostredi (zdolala hladko Khimki aj Fenerbahce pri poslednych dvoch vystupeniach v Eurolige). Tou masou som myslel drop vo svete, kedze mame lokalky, tak nas to velmi nemrzi, prakticky vsetky maju identicky kurz, staci si len vybrat podla inych kriterii.
K tym absenciam, Panathinaikosu (apel bola diskusia na jednej stranke k tejto veci, co vyvalalo zvedavost a tak som sa vydal na of. stranku Panathinaikosu) bude chybat Andy Panko, Big Sofo, mladik Skordilis, podla of. stranky su otazne starty Ukica s Tsartsarisom (ja by som to formuloval tak, ze su nepravdepodobne). Zaroven sa na stranke nepise nic o tom, ze by do hry zasiahli prvykrat nove posily, tj. Marcus Banks, resp. Jason Kapono. Vsetky veci hovoria pre Cantu, nieco mi tam ale smrdi, zatial to neviem identifikovat, ale s jednickou sa zveziem. Do hry vstupuje vazne aj under, to je jedina cesta, ktorou moze Pana uspiet.

Cantu to win (5/10 - 1,97 - T....)



Literarne okienko, ako vsuvka medzi dvomi tipmi... Zapas v Madride, zapas medzi lidrami skupiny smrti, kto vyhra, postupuje a bude to Madrid. Ti maju co vracat hracov Khimki, kedze u nich dokazali v prvom zapase tesne prehrat. Over je moznost, ktoru mozno vyuzijem, zatial si to nechavam rozlezat v hlave. Siena s MTA, vysledkovo prakticky neriesitelny rebus pri nastavenej takmer rovine, body, tam to vyzera mozno prekvapivo underovo. Besiktas vs Bamberg, domaci by mali potvrdit postup zo skupiny, Bamberg by sa mohol prip. vyhrou priblizit k zisku 4.miesta. Skor under, ten je hratelny, aj ked nie moc hodnotny.


Zalgiris vs Caja Laboral
(23.11. - 18:45)

Zalgiris po prekvapivej prehre v Zahrebe nema este istotu postupu, tu urcite ziska vitazstvom doma nad timom z Vitorie. Vo Vitorii sa pocas tyzdna diali veci - najprv sa zbavili ciernohorskeho uznavaneho trenera Duska Ivanovica, aby par dni nato ohlasili trenera noveho, ktorym je 42-rocny trener Zan Tabak (naposledy trenoval este par dni spat polsky Trefl Sopot). Zan Tabak nie je novacikom v ACB lige, posobil tam v minulosti ako asistent trenerov v Reale Madrid, resp. v Cajasole Sevilla. Sam sa vyjadril, ze cakal na tento velky krok v jeho trenerskej kariere a ze ponuku popredneho timu spanielskej ACB zobral prakticky ihned, minuly zamestnavatel mu v jeho sne vyhovel. Sam o sebe hovori, ze je defenzivne orientovany coach, pred Sopotami posobil minuly rok ako trener druholigoveho spanielskeho timu z Girony (v tejto sezone hra tim az stvrtu spanielsku sutaz, rozhodne nie ale kvoli byvalemu trenerovi). Zaroven si myslim, ze mnoho zmien sa za 2-4dni urobit neda. Hranica je fajn, timy oba vyznavajuce pomalsie tempo hry, aj ked v pripade Caji je to maly otaznik..

under 155,5 (5/10 - 1,952 - Pinnacle)


Naposledy upravil UselessToo dne 5.12.2012, 15:23, celkově upraveno 2 krát.
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 23.11.2012, 9:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
Tou masou som myslel drop vo svete, kedze mame lokalky, tak nas to velmi nemrzi,


Dovolim si zareagovat, Misa nedavno zadal navyseni platu a jako duvod uvadel 24hodinovou pracovni dobu, pry i v noci mu kazdych 20s klepou zobakem na okno loznice postovni holubi s dulezitou informaci BetRadaru ... Nestiha spanek a bohuzel ani jine (dulezitejsi) veci Sad

Tedy bych pomalemu dropu nasich lokalek moc neveril, spis naopak, v TS pristupuje k okenku uklizecka (aby jen otrela prach) a obsluha jiz preventivne snizuje kurzy o 10procent (samozrejme na obou stranach)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.12.2012, 14:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

9.kolo:

Prakticky to iste co platilo vcera v Eurocupe, plati aj u Euroligy. Predposledne kolo a z 24 timov bojuje o postup mensina, takze logicky vacsina ma uz postup v suchu alebo naopak uz postupit nemoze a posledne kola si uz len uziva, resp. ich dohrava z povinnosti a plne sa koncentruje na domace sutaze. Jeden zasadny rozdiel tu samozrejme je, toto je system 6 timov kazdy s kazdym, tj. 10 zapasov, je teda jasne, ze istotu postupu/nepostupu si timy mozu zaistit skor nez v systeme 4 timov (6 zapasov), aj preto su uz vztahy o dost jednoduchsie, co sa tyka toho najzakladnejsieho kriteria, naopak vacsi pocet timov vytvara vo vzajomnej matematike vacsi chaos a boj o co najvyhodnejsie miesto do top16 ma o mnoho viacej moznosti.

CSKA vs Besiktas
(6.12. - 17:00)

Dnesna porcia zapasov nie je moc lakava, ono celkovo porovnanie poslednych kol z poslednych rokov medzi Eurocupom a Euroligou jasne vyznieva pre tu papierovo slabsiu ligu, kde postupuje menej timov (resp. postupuje a vypadava rovnako timov), skupiny su prehladnejsie a vyskytuju sa tam aj papierovo slabsie timy, ktore za predpokladu, ze nehraju uz o nic su lahke predvidatelne. V Eurolige je predsa len urcita moralna povinnost dohrat skupinu so ctou, ked uz tam nejaky tim je, kazdy zapas ma vahu, hraci zbieraju skusenosti, ktore sa budu hodit v dalsom priebehu sezony, ich kariery apod. Tento zapas spada do kategorie rusky tim s istotou postupu zo vcera (Petrohrad, Unics), kde mame nizku hranicu, pretoze tim pri normalnych beznych zapasoch kvalitne brani, pretoze mu o nieco ide a chce rozhodne vyhrat. Dnesny zapas nema ani pre jeden tim nejaky valny vyznam, Turci budu v skupine D treti, CSKA s najvacsou pravdepodobnostou rovnajucou sa takmer istote druhi, za suverennou Barcou. Lajna oproti vcerajsku este klesla o bod, to ma trochu prekvapilo, zaroven trochu potesilo, kazdy bod dobry, ci uz hrate over alebo under. Zapas o nic, slusna hranica, spomienky na posledny zapas CSKA v Eurolige s Bambergom, kde situacia z pohladu CSKA bola podobna tej dnesnej, pricom ale Bamberg este bojoval o vyhru, ktora by timu velmi priblizila vytuzeny postup. Obava je tu z pocinania Besiktasu vonku, predsa len nejde o nic, takze je tu moznost, ze sa nato vykaslu a daju nejakych 50-55bodov, snad sa tento scenar nenaplni, ak nahodou ano, tak snad CSKA bude atakovat 100..

over 145,5 (5/10 - 1,971 - Pinnacle)



Cedevita vs Olympiakos
(6.12. - 18:30)

Toto nie je zapas, kde o nic nejde. Cedevita rozhodne stale citi sancu na postup, ta sanca tkvie v dnesnom vitazstve nad Olympiakosom. Potom v poslednom zapase sa uz moze stat vselico na pode Caji Laboral (Caja uz moze byt po dnesku vonku z postupovej hry..). Olympiakos ma sice isty postup, ale vidina 1.miesta v skupine je lakava, na druhej strane, vo fazi top16 budu prvykrat v historii len 2 8-clenne skupiny, cize je dopredu jasne, ze sa v nej stretnu dva timy z prvych miest z urcitych skupin, to znamena, ze umiestnenie hrat o dost mensiu ulohu ako v minulosti (nie je iste, ako kedysi, ze sa vyhnete vsetkym inym timom z prvych miest, ked skoncite aj vy prvi vo svojej skupine). Takze sme si odpovedali, ciastocne, ze boj o umiestnenie v skupine bude menej tvrdy a menej dolezity ako kedykolvek predtym. To je urcite dobra sprava pre tim zo Zahrabu, ktory v domacom prostredi zatial hanbu v Eurolige rozhodne nerobi - dokazal zdolat v dvoch tyzdnoch za sebou Caju so Zalgirisom, dostojnu ulohu zohral aj minuly tyzden v suboji s tureckym Efesom. Hram over, vysledkovo to nie je moc lakave, aj ked keby som musel, hram v nejakej forme domacich. Overu nahravaju urcite veci - samozrejme charakter oboch timov, Olympiakos jeden z najofenzivnejsich timov v Europe, s mnohymi mladikmi na rozohravke (okrem Spanoulisa), zaroven u vacsiny hracov prevlada utok na obranou (moj oblubeny priklad je Georgios Printezis). Cedevita skor ofenzivny tim, najma v poslednych zapasoch ukazuje dobru strelecku formu, co nam zaroven ukazuje, ze proti svizne hrajucim superom dokaze urobit luxusnu prestrelku. V neposlednom rade mozeme cakat vyrovnany suboj, kde domaci su outsidrom, co je z pohladu overu vzdy dobra sprava.

over 155,5 (4/10 - 1,98 - Pinnacle)


Kratka situacna sprava aj k ostatnym zapasom - comu sa vyhnut. Prokom s MTA, naprosto nezaujimavy zapas po vsetkych strankach - divackej, tiperskej.. Zaroven dobre vypisany, takze nie je co riesit. Alba s Unicajou, zapas o pozicie, oba timy s istotou postupu, zapasy Unicaji nemusim, najma ked v nich nie je value, co je presne tento pripad. Cantu s Realom, domaci v poslednej snahe nieco urobit s neodvratnym osudom, ktory hovori, ze Cantu do top16 neprenikne, zaroven sa ale Cantu v poslednych tyzdnoch vobec nedari, ci uz v Lega A, ako aj v samotnej Eurolige. Real vyhra, o kolko je vo hviezdach, zaroven nerad tipujem underovy s overovym timom - skor under pri sucasnej hranici. A na zaver Partizan doma s Barcou, obdobny suboj tomu v Cantu, domaci musia, hostia uz maju davno splnene, Partizan by sa mozno zahrat dal, lenze potom sa clovek pozrie na poslednu blamaz s Igokeom v Adriatickej lige a chut ho hned prejde, aj ked zapas moze byt poznaceny pripravou na dnesny zapas, resp. odozvou po minulom euroligovom kole. Barca uz bez snahy o cokolvek, preto hrat under je blbost, aj ked oba timy hraju snad kazdym tyzdnom menej bodove zapasy nez tomu bolo tyzden spat..


Naposledy upravil UselessToo dne 10.12.2012, 13:58, celkově upraveno 1 krát.
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.12.2012, 19:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

6.12./ 20:00 Alba Berlín - Unicaja Tip: under 149.5 (1.95 Stan James) 5.5/10 63:74 OK

Oba týmy mají průměry pod 150 bodů na zápas, ALBA Berlin jsem párkrát viděl hrát a jejich hra se mi vůbec nelíbila. Vzájemný zápas v Eurolize byl těžce underový, uvidíme jak dnes, věřím underu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.12.2012, 14:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

10.kolo:

Ked existuje nejake kolo, kde sa da naplno vyuzit machinacii a taktickych manevrov, tak je to posledne 10.kolo. Niektore timy sa vlastne len snazia udrzat v hre, aby boli sucastou tychto zakulisnych hier, kedze Euroliga ako taka nie je pre male timy financne zaujimava (ano, je prestizna a prestiz moze akumulovat urcity zisk z predaja cohokolvek, zo zaujmu sponzorov a investorov, zo zvyseneho zaujmu divakov, z televiznych prav atd.)

E: Panathinaikos/Real + Khimki/Fenerbahce + Unicaja + Alba Berlin + Zalgiris/Olympiakos + Efes + CSKA + Bamberg/Partizan

F: Real/Panathinaikos + Fenerbahce/Khimki + MTA + Siena + Olympiakos/Zalgiris + Caja/Milano + Barcelona + Besiktas


Snad sa nemylim a prve a tretie timy zo skupin A/C idu do E a druhe a stvrte z B/D tiez. Opacny je postup u druhej 8-clennej skupiny pri jej tvorbe. V oboch skupinach su viacmenej 4 jasne timy, ktore ju budu tvorit. Potom tam mame 3 dvojice, kde nie je jasne, kto skonci na urcitom mieste, pricom tam plati variabilna moznost, tj. ked neskonci prvy, skoncim urcite druhy. V dvoch skupinach (C a D) sa potom kruto bojuje o posledne postupove miesto, teoreticku sancu maju v oboch pripadoch 3 timy, pricom jeden z nich ma oproti zvysku velmi male sance na uspech (preto som ho ani nezverejnil). V A skupine potom bude najzaujimavejsi priamy suboj o postup medzi Fenerbahce a Cantu na tureckej horucej pode.

Z napisaneho vyplyva, ze aj slabsie timy maju stale mnoho sposobov ako ovplyvnit chod posledneho kola. V C a D je to priam az dokonale, kedze ako som pisal, aj posledne 3 timy skupin bojuju o 4.miesto. V A Union Olimpija nemoze postupit, ale hra s Realom Madrid. Zaroven je zaujimave, ze tento zapas ako jediny sa hra v inom case ako zvysne zapasy skupiny. Hra sa po oboch zvysnych zapasoch 2:45, takze na sto percent bude znamy vysledok z Istanbulu, resp. z Moskvy. Zapas z Istanbulu Real moc nezaujima, ten v Moskve je naopak extremne dolezity pre situaciu Realu v top16. Vyhra Khimki doma nad Panathinaikosom (pomerne realne, dokonca pravdepodobne) pomoze vyrazne Realu, tym potom bude stacit akakolvek vyhra doma s Unionom a vyhra skupinu. Naopak ked vyhra Panathinaikos, zapas bude pre Real absolutne vyslekodov nezaujimavy, skonci isto na druhom mieste a bude vediet, ze si zahra v skupine F, urcite s Barcelonou, Sienou, MTA, v pripade vyhry Fenerbahce s tymto timom, v pripade vyhry Zalgirisu s Olympiakosom, v pripade vyhry Caji Laboral s tymto timom a s Besiktasom. Prakticky 7 skvelych timov a len 4 volne miesta do stvrtfinale. Oznacil som aj ine dvojice, prave Khimki/Fenerbahce, Khimki potrebuje vyhrat, v pripade prehry je pravdepodobne, ze neskonci na zelanom tretom mieste (predstihne ho s vysokou pravdepodobnostou Fenerbahce). Problemom Khimki je fakt, ze Panathinaikos zdolali aj v Atenach, ked vo stvrtok Pana zdolaju znova a Real vyhra (vtedy pojde jasne za vyhrou a prvym miestom v skupine), tak vlastne neziskaju nic, skoncia druhi za Realom a budu sucastou skupiny F. V takomto pripade ziskava Panathinaikos tretie miesto, co by Greci urcite brali. Moze nastat aj zhoda na 6 vyhier a 4 prehrach - Khimki vyhra, Real prehra, Real ma fixne skore zo 4 vz. zapasov +18, Khimki z 3 zatial hranych -10 a Pana rovnako z 3 -8. Real teda vyhra skupinu aj ked prehra zapas s Olimpijou a Khimki nevyhra o 29bodov. Khimki by znova skoncili druhi, Pana znovu treti, ziaden rozdiel pre ziaden tim. Resume je take, ze Real svoj osud nemoze ovplyvnit, vysledok zapasu je nepodstatny a cakam masivnu prestrelku s rovnako odovzdanym superom z Ljubljane. Panathinaikos pojde do skupiny E za vsetkych predpokladov, ked vyhra v Moskve, vyhra skupinu, kde prehra, skonci na tretom mieste, famozna pozicia. Khimki, ked chce skoncit v E skupine musi bud vyhrat o 29bodov a dufat v prehru Realu (prakticky nemozne) alebo fandit Cantu v Istanbule. Pravdepodobnost vyhry Cantu je urcite vyssia ako prva moznost skoncit v skupine E. Preto je jedinym riesenim pre Khimki prehrat s Panathinaikosom domaci zapas.

B skupina je potom hodne jednoducha. Chalon a Prokom uz davno out, cize o postup v tejto jedinej skupine uz nejde. Lenze dalsie moznosti su hodne zaujimave. V tejto skupine by mal kazdy chciet skoncit druhy, resp. stvrty. Lenze prave najpravdepodobnejsia moznost robi zo skupiny E taku privetivu (pretoze v nej bude Unicaja s Albou, dva timy, ktorych sanca postupit do stvrtfinale je miziva). Z toho zaroven vyplyva, ze MTA moze byt dost jedno, ako skupin dopadne, vie, ze s Unicajou uz hrat nebude. Takto si vlastne moze vybrat len istym superov, ci chce CSKA alebo Barcu, ci chce Besiktas alebo Efes, ci chce Sienu alebo Albu (pretoze hraju posledny zapas s Albou a ak MTA vyhra, stretne sa v skupine urcite so Sienou, ak prehra, je tu dalsia davka moznych situacii (ci vyhra Unicaja, ci prehra Siena..).

V C skupine sa javi vyhodne vyhrat v pripade Zalgirisu posledny zapas (mnohe moze zamotat skupina B, ale to povazujem zatial za nepravdepodobne a zbytocne scenare). Zaroven treba dodat, ze skupina C bude presne vediet, akych superov budu mat v skupinach top16, pretoze hraju az v piatok. Vitaz skupiny bude mat Efes a 6 timov, ktore sa vykrystalizuju vo stvrtok, druhy tim jedneho z trojicu Milano/Caja/Cedevita a zvysnych 6 postupujucich timov. Tu uz bude uplne jasne, co bude vyhodne pre Zalgiris, ktory drzi vsetky tromfy, hra doma proti timu, ktory nemoze nic ziskat a ani stratit. Olympiakos moze byt prvy alebo druhy, prvym moze byt len vtedy, ked Zalgiris prehra a ked bude prve miesto vyhodne, urcite Zalgiris vyhra. Takze Olympiakos tento zapas moc nezaujima. Zaroven proti sebe ma tim, ktory este dufa v zazrak - Milano. Milano ale zasa musi dufat v zazracne vitazstvo Cedevity vo Vitorii. Ked Cedevita nevyhra, Milano definitivne konci svoju put. Cedevita ma len teoreticku sancu, ma tak spatne skore, ze potrebuje masivne vyhrat vo Vitorii a cakat na prehru Milana v Atenach, pravdepodobnost je takmer rovna nule.

Skupina D, Barca o 20bodov doma neprehra s CSKA. CSKA vie, ze druhe miesto sa javi ako lepsie (zatial), takze nema ani dovod sa nejako trhat, tu moc bodov neuvidime, aj keby nato predpoklady v oboch timoch boli, co zaroven nie su. Besiktas ma jasnu tretiu priecku a o stvrte miesto bude tuhy boj. Rytas musi vyhrat v Istanbule nad Besiktasom, to je uplne jasne a zaroven fandit Partizanu. Partizan zasa musi fandit Besiktasu, ze sa nato nevykasle a zapas vyhra. Vsetky tromfy teda drzi v rukach Bamberg, vyhra domaci zapas s Partizanom, automaticky postupuje dalej bez ohladu na zvysny suboj.


Takze, ako tak pozeram, ponuka sa vyhra Panathinaikosu, over Realu (aj ked v pripade vyhry Pana Real bude chciet vyhrat), B skupine som nikdy neholdoval a z textu vyplyva, ze mozne je uplne vsetko. C skupinu treba hodnotit az po stvrtku, rozhodne ale vyhra Caja a zaujimava bude vyhra Milana, v D potom vyhra Rytasu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.12.2012, 12:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

(13.12. - 20:45)
Lietuvos Rytas ML (5/10 - 2,85 - Pinnacle)

Rytas musi vyhrat, Besiktas nic nemusi a tim sa tureckemu timu rozpada, ako cas bezi. Christopher je zraneny a vedenie sa zbavilo Vladimira Dasica. Pod kosom tak zostava este vacsie torzo (Vidmar, Ozer, Falker, Hersek a nedavno podpisali na rychlo Nalgu). Jedinym klasickym podkosovym hracom je pritom Vidmar, ktory je zasa nachylny na hlupe fauly, cize sa castokrat stane, ze musi rychlo striedat a moc uzitku timu neprinesie. Ozer je PF trojkar, pod kosom ho vidiet velmi malo, Falker je take prerobene SF, klasicky pes obranar, nehra moc minut a v utoku sa stara skor o spinavu pracu ako o body, Herseka potom trener moc nevyuziva, znova nieco podobne ako Ozer, trojkar s minimalnym pohybom v utoku pod kosom, v obrane podpriemer. Zraneneho Christophera potom v time nahradza nova posila Daniel Ewing, cez vikend proti Antalyi hral s timom prvy zapas. Pre Rytas idealna sanca uchmatnut vyhru a fandit Partizanu v Bambergu.


(13.12. - 18:00)

Panathinaikos ML (3,5/10 - 2,68 - Pinnacle)

Moj specialny tip, kde nevidim dovod, aby Khimki vyhralo, mozno okrem toho fanusikovskeho. Ano, vitazstvom sa urcite dostanu na druhe miesto v skupine, lenze naco im to 2.miesto bude, ked vsetko vyzera tak, ze druhe miesto prinesie so sebou skupinu smrti a Panathinaikosu vysnivanu skupinu E. Panathinaikos prakticky tiez nema, co ziskat, vitazstvom sa ale vyhnu zbytocnym prepoctom v situacii, keby Real vecer prehral (nepravdepodobne, ale mozne), urcite vyhraju skupinu bez ohladu na ostatne vysledky a budu mat tak lepsi rozpis zapasov v skupine E nez by tomu bolo za predpokladu dnesnej prehry.


(13.12. - 20:45)
Real Madrid vs Union Olimpija over 159,5 (5/10 - 1,926 - Pinnacle)

Real jasne overovy tim, Union skor overovy tim. Hostom uz urcite nejde o nic, max. o to nepriviest si z Madridu nejaky masivny naklad. Realu moze ist o vyhru, ale ked som presiel vsetky mozne scenare, pri prehre Pana vyhra skupinu na 99%, pri vyhe Pana skupinu nemoze vyhrat na 100%. Takze aj z pohladu Realu nie prilis zaujimavy zapas, kedze hra doma, tak ale cakam masivnu show pre ludi, ktori Realu pomahali a pomahaju k vybornym vykonom a zaroven ich tak trochu pozvat na dalsie zaujimave zapasy v skupinach top16.

(3x ML a 3x KO o bod? Je toto vobec mozne? Dobra komedia, aby to vsetky tri timy v zavere tak posrali, pricom dva timy bojovali o postup, aspon, ze pod vplyvom stvrtkovych vysledkov a vyssieho handicapu oproti prvym dvom zapasom som uz Milano hral aj s hcp, to vsak na veci moc nemeni..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.12.2012, 18:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Od posledneho kola zakladnej casti Euroligy pretieklo uz dost vody, aj moja neuspesna seria plna trapenia na urcite obdobie pominula, aj som skoro zabudol na 3 KO o 1bod z posledneho kola. Aj skupiny dopadli tak, ako sa dalo cakat, v B skupine sa favoriti nezahravali so svojim osudom na poslednu chvilu a tak nebolo pochyb, ze timy, ktore sa dostanu do E skupiny budu mat podstatne schodnejsiu cestu do 1/4finale. Novy format, rozhodne dlhsi ako ten stary so sebou priniesol aj nutnost zacat uvodne kolo uz pocas vianocnych sviatkov, vec, ktora sa minuly rok rozhodne nediala vplyvom toho, ze sa hralo len 6 zapasov namiesto 10 - zacinalo sa az na rozhrani januara a februara. Hor sa na 1.kolo..


Alba vs Real

(27.12. - 19:00)

Bookies to nemali az take zlozite, pretoze vzdy dva timy v jednotlivych skupinach sa uz poznaju zo zakladnej skupiny, cize toto zrovna nie su profitabilne zapasy, ak nim dojde v jednotlivych kolach. Zajtra nas cakaju take hned dva, z C skupiny si na seba rozhodne pamataju Caja s Olympiakosom (2. a 4. tim skupiny), podobne to je aj v suboji Sieny s MTA (1. a 3. tim skupiny B). Alba s Realom sa nestretli, Alba bola sucastou skupiny B (4.miesto), Real opanoval skupinu A. Superi Alby v jej skupine pomerne postradali overovost, Siena a MTA mozno ziju s overovejsej minulosti, resp. najma MTA, ale nic take sa v skupine v plnom rozsahu nedialo, Unicaja je potom underovy tim, Prokom by mozno overovo rad hral, zial naplnit to vplyvom slabsieho kadra nemohol a Chalon overovy bol, zial Blake Schilb zostal za ocakavaniami z minulej sezony, naco doplacal komplet cely tim. Real je ina overova pevnost, konecne poriadny overovy tim, kde sa aj Alba moze ukazat v tom ozajstnom svetle. V lige ma Alba tendenciu skor overovu, niekedy prekvapi nejakym bodovo nelogickym vysledkom, potom sa ale vacsinou znova vrati na staru kolaj. Nevidim v tomto zapase az taky priestor v otazke value, hranica je dost vysoko a zapas ma niekolko sivych neistych miest, to co ma zenie k tomu zahrat over je zasa fakt, ze Alba ako dog hra doma, situacia, ktora vzdy zavazi v prospech toho, aby som sa v nerozhodnej chvili priklonil na stranu overu. Cinim tak aj tentokrat.

over 155,5 (4/10 - 1,91 - Unibet)


Caja vs Olympiakos

(27.12. - 20:30)

Este mensi vklad bude tu, mnohe som uz prezradil pocas pisania textu k zapase v Berline. Timy sa stretli v zaujimavej skupine C, kde Caja v poslednych kolach doslova utiekla hrobarovi z lopaty, dokazala sa vratit do hry a napokon aj pomerne jednoducho postupit. Olympiakos v poslednych kolach uz nemal moc dovodov nahanat vysledky a skore, o umiestneni v top2 nebolo pochyb a pri poslednom kole timu muselo byt tiez dost jasne, ze ani to prve z toho napokon nebude - to pre tim z atenskeho pristavu znamenalo ucast v skupine F a skupinu smrti. Caja zacala produkovat v poslednom case pomerne overove zapasy, resp. highscore zapasy, nie je to vec pravidelna, resp. taka, zeby kazdy suboj s overovym timom znamenal hned 160bodov a viacej, ale je tiez faktom, ze pocetnost bodov sa po prichode Zana Tabaka zdvihol. Olympiakos neustale povazuje za rydzo overovy celok, oba zapasy z nedavnej minulosti skoncili nad 160, nie je dovod sa teda pustat do niecoho ineho, ked Caja dokonca tento trend este vylepsila.

over 155,0 (3,5/10 - 1,901 - Pinnacle)


Lepsimi zapasmi by mali byt az tie piatkove, najma zapasy CSKA s Efesom, resp. Panathinaikosu so Zalgirisom (v oboch pripadoch to prenikavo smrdi undermi).


Naposledy upravil UselessToo dne 28.12.2012, 12:10, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.12.2012, 15:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hranice na obe overy isli hore, dokonca az tak, ze ma to prekvapilo, cakal som posun tym smerom, ale max. 1,0-1,5bodovy.

CSKA vs Efes
(28.12. - 17:00)

CSKA svojich superov nijako nenici, to plati od uvodu sezony az dodnes. Nejako CSKA nesledujem, dokonca som ich videl v akcii snad len raz - skor zhoda nahod a nie prilis velka pritazlivost skupiny D. Vo faze top16 ich urcite uvidim hned niekolkokrat. Povodne som mal jasno o jednom tipe, ku ktoremu sa vplyvom dobrej hranice pridal aj druhy. Ten under je jasny, na oba timy prilis vysoka hranica, ktoru som v pripade CSKA nejako moc nevidal v skupine D a naopak u Efesu pomerne casto vplyvom Olympiakosu, celkovo nadsadenych hranic od prveho kola s nie prilis svedomitym plnenim mojich predstav najma timom z Milana. Milano ma uz strasit nebude, zaco som samozrejme rad. Zahram si ale aj hcp na Efes. Turecke timy svorne preplavali prvou fazou, ani jedne tim nebol vo svojich skupinach na prvych dvoch miestach, ale skutocna Euroliga sa zacina az fazou top16, nie inak tomu bude v tejto sezone. Efes ma nato potrapit hocijaky tim, aj ked dokaze aj nemilo sklamat svojim vykonom vonku, ani v C skupine tomu nebolo inak, masivne prehry s Olympiakosom a Zalgirisom su o tom jasnym svedectvom. U Efesu sa mi ale zda, ze postupne ide hore, maju inu cestu nastolenu nez je ta vo Fenerbahce, kde sa stale snazia doplnat tim, hladat kvalitnych hracov, rozsirovat uz aj tak dost nabity celok. Pozitivne je, ze pri tych spominanych prehrach nebol rozhodne problem v obrane, tie obdrzanie body boli na tak masivne prehry az prekvapivo v norme, pod 80bodov, lenze prave utocna produkcia bola az nemilym prekvapenim. CSKA posledne zapasy odohralo rozpacito, dve pomerne tesne vyhry doma a prehra s rivalom z Khimki 75:70. Keby bola hranica 7-8bodov, nejdem do Efesu, tych 10bodov uz u mna budi dojem, ze aj ked CSKA bude v zapase panovat, tak stale mam sancu, aj cez horsi tip, pokryt vypisany hcp. Co sa tyka underu, Unibet si drzi 148,5, Pinna ma 146,0, cize aj porovnavacia hodnota tu nie je zrovna mala (ak berieme Pinnu ako oporny bod).

under 148,5 (7/10 - 1,91 - Unibet)
+10,0 Efes (3/10 - 1,952 - Pinnacle)


Panathinaikos vs Zalgiris

(28.12. - 21:00)

Jasny underovy zapas. Oplatilo sa pockat na Pinnu, tentokrat nie pre porovnanie, ale pre lepsiu hranicu - 148,5 je viacej nez by som cakal. Panathinaikos sa nam trochu rozklada, odisiel Panko a je dost mozne, ze nezostane len pri nom. Zalgiris, tu by som cakal, ze timu z Kaunasu zacne postupne dochadzat dych - prestarnuty kader domacich veteranov nemoze v takej forme prezit celu sezonu a prave prelom rokov je doba, kedy sa forma timov postupne meni - je to faze, kde by kazdy chcel mat prave tu stupnujucu sa formu, rozhodne nie tu klesajucu. Obavy su zatial len u mna, tie zapasy, co Zalgiris v poslednom case hral nemozu nic potvrdit a ani vyvratit. Az zapasy v EL, resp. niektore vo VTB mozu nieco vyznamne naznacit, z coho sa uz budu dat vyvodit nejake zavery. Pri pohlade na zapasy v prvej faze, Panathinaikos bol clenom A skupiny, kde narazil prevazne na overovy timy (Real, Khimki, Olimpija, specificke Fenerbahce a podobne na tom bolo aj Cantu). Pritom jediny zapas nad 160 zahral tim hned na uvod v Madride, odvtedy drzal vacsinou svojich superov z kratka. Z pohladu tohto zapasu maju najlepsiu vypovednu hodnotu zapasy s Fenerbahce, tj. kvalitny celok stredu, jeden zapas skoncil 137bodmi, ten druhy dokonca len 124bodoch. Zalgiris, zaujimave je porovnanie, ze aj s overovym Olympiakosom uhral Zalgiris len 2 zapasy zhodne po 140bodoch, s Efesom 141bodovy a 124bodovy, s Cajou 148 a 127bodovy. Zalgiris mal vlastne len jeden exces, domaci zapas s Milanom, ktory skoncil 92:87, padalo obom timom skoro vsetko, najma trojky.

under 148,5 (7/10 - 1,962 - Pinnacle)


Barcelona vs Fenerbahce

(28.12. - 20:45)

Kriza nabera na intenzite, 4 prehry v rade, z toho posledne 3 v lige, nic pozitivne pred prvym kolom top16. Najma, ak vasim superom je Fenerbahce. Fenerbahce dufa, ze kriza, ktoru svojim sposobom sposobilo zranenie Bo McCalebba uz pominula. Fenerbahce, ako som uz spomenul v texte o Efese, hlada a doplna kader za pochodu. Uz podpisali Urosa Tripkovica, kedysi obavaneho strelca, ktory sa ale potom zranil a tuto sezonu sa snazi ozivit svoju karieru. Druhym v hladaciku vedenia Fenerbahce je hrac Chalon/Saone Shelden Williams, v minulosti obliekajuci dres New Jersey Nets. Prichod Urosa este dava zmysel, prichod Sheldena ale pokladam za vylozene nestastny, resp. krok, ktorym odhaluju svoju chybu pri vybere predsezonnych posil (Batiste/Andersen). Nemyslim si, ze Barca v sucasnom stave, bez JCN, ktory tak ako u Feneru McCalebb, sposobil svojim zranenim zaciatok krizoveho obdobia. Barcelona je pravom favorit, lenze 8,5bodu je vankus, ktory sa za sucasneho stavu neda odmietnut.

+8,5 Fenerbahce (4,5/10 - 1,98 - Pinnacle)


(Tu to uz take dobre nebolo - problem? Urcite neskutocna strelba CSKA proti Efesu, trojky cez 60%, celkova uspesnost strelby cez 64%, to under nemohol nijakym sposobom prezit, aj ked neusiel az tak o tolko, najma pri takej uspesnosti (len o 13) a ani Efes to nemal velku sancu pokryt, aj ked uspenost suvisi okrem stastia aj s obranou, za ktoru mozu len hraci Efesu, Fener s Barcou prakticky to iste, len s vyssim tempom hry a len v Atenach sa naplnil moj scenar)


Naposledy upravil UselessToo dne 28.12.2012, 23:05, celkově upraveno 1 krát.
libornsr1
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 28.12.2012, 8:09 Předmět: CSKA - Efes
Pište tipy na sázení
Citovat

CSKA - EFES

Otazníkový zůstává Sonny Weems, který má průměr kolem 16b na zápas, což by UNDERu taky trošičku nahrávalo Exclamation Exclamation [/b]
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy