Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Euroliga 2012/13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.01.2013, 15:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Euroliga 2012/13: -26,349u

(tretikrat pouzivam cervenu farbu, nerad, pocit z Euroligy je lepsi nez je vysledna strata, to je prvykrat vo vsetkych ligach, kde pocit prevysuje vysledok, ktory je viacej negativny nez by som cakal, mozu za to prakticky 3 veci - ze v cisle je aj kvalifikacia, ktora sa narozdiel od minulej sezony vobec nepodarila (cca -10u), druhym problemom boli vysledky AJ Milano a celkovo talianskych timov, na tych som skoncil odhadom -20 az -30u, co je za 10kol desive cislo a za tretie, smolne 10.kolo, kde mi nevyslo skoro nic a trikrat mi moj tim v hranom ML prehral o jeden jediny bod, ani 1.kolo faze top16 nevyslo podla predstav, najma zapas v Moskve ho ovplyvnil velmi negativne do minusu, z toho pociatocneho minusu z kvalifikacie som sa rychlo vyhrabal, uloha cislo dva je vyhrabat sa aj z minusu, ktory vzisiel z poslednych 2 kol..)


Bamberg vs Real Madrid

(3.1. - 20:45)

Sa mi mari, ze som uz nieco nedavno velmi podobne hral. Aha, konfrontacia spickoveho nemeckeho timu a Realu Madrid, 1.kolo top16, uz to mam. Skoncilo to underom, z toho som nebol zrovna nadseny, ale zasa vsetko zle, je na nieco dobre. Keby to skoncilo overom, tento suboj by rozhodne bol nad 160 a dokonca aj pomerne jasne nad 160. Bamberg je overovejsi tim ako Alba, o kvalite sa da tazko bavit, pre mna je aj kvalitnejsim timom, najma v konfrontacii s prednymi europskymi timami ma viacej, co ponuknut. Zahral som si to na Unibete, ked som sa rano zobudil a zacal pripravu na zajtrajsok (cize som si omrkol zapasy a pozrel, ci to uz niekto nevypisal a pozrel odchylky od normalu, pricom som si vytipoval, co budem viacmenej hrat vo stvrtok. Tu sa over ponuka, hranica na Unibete bola stedra, len 157,5, to sa dalo len tazko odolat. Uz tam nie je, kedze vypisala aj Pinna a Unibet dlho nevahal s rychlou korekciou chyby. 158,5 maju tie horsie SK ako WH a PP, 159,5 bet365, 161,5 Pinna, to len pre dokreslenie situacie. Bud nevyjde over nikomu alebo vsetkym, aspon taky mam pocit.

over 158,5 (5,5/10 - 1,85 - WilliamHill)


Efes vs Panathinaikos

(3.1. - 20:45)

Kym budu hranice nad 145 v tychto vzajomnych zapasoch, nezostane mi nic ine, nez hrat hlava-nehlava undery. Pana hranicu znizil, Efes po prestrelke v CSKA navysil, takze sa s nou podla ocakavania nic nestalo.

under 147,0 (7/10 - 1,971 - Pinnacle)



Khimki vs Barcelona

(3.1. - 17:00)

Hmm, poveziem sa na novej katalanskej vlne, ktoru sposobil podmorskym vybuchom navrat Juana Carlosa Navarra, alias "La Bomba". Co dokaze JCN, ked je "hot" sa mohli divaci presvedcit v zapase s uhlavnym rivalom z Madridu tento vikend. Prakticky sam dokazal naklonit misky vah na stranu svojho timu, zatienil na druhej strane Rudyho Fernandeza. Z pola netrafil jedinu strelu, za 2body 7/8, za 3body bezchybny 5/5, TH 4/4, 33bodov celkovo, 6doskokov a 3asistencie, k tomu 8 ziskanych faulov, index sa vysplhal na neuveritelne cislo 44. Barcelona tak zvladla druhy zapas v rade s velkou pompou, ked predtym dokonale odstartovala fazu top16 domacim vitazstvom nad Fenerbahce. Zapasy proti Khimki na jej pode su zlozite a vyhrava sa tam tazko. Vkladovo to nebude prehanat, ale nejako sa neviem odradit od toho to nehrat vobec. Naposledy, ked Barcelona mala vylet do Moskvy, tak miestne CSKA utrzilo zahanbujucu prehru o 19bodov.

-3,5 Barcelona (4/10 - 1,917 - Pinnacle)



Zalgiris vs Unicaja

(4.1. - 18:45)

Zo zapasu vyzaruje jedine - under. Aj ked Unicaju dvakrat nemusim, hrat proti nej -7,0 mi nepride zrovna chytry napad, najma ked cakam, ze Zalgiris zacne prestupovat na jednom mieste po Novom roku. Joan Plaza pozna dokonale spanielske prostredie, bol asistentom v Joventute aj v Reale, stal sa neskor aj trenerom Realu Madrid, karieru pokracoval v Cajasole, aby ho trenersky chlebicek zavial az do dalekej Litvy. Zapas je silne underovy a hranica postacujuca.

under 148,5 (7/10 - 1,909 - bet365)


Fenerbahce vs Siena
(4.1. - 19:00)

Poslednym zapasom, ktory sa mi paci, je ten v Istanbule. Siena je dozaista neprijemny a podcenovany super, kvalitu ale skupina B v prvej faze mohla odhalit len z casti a aj tak Siena skoncila jasne len na tretej pozicii (porazila tak len timy Alby, Prokomu a Chalon/Saone, cize len povinnost, ziadna nadstavba). Fenerbahce v skupine smrti neokuzlilo, ale primarny ciel splnilo. V prvom zapase top16 zverenci Simone Pianigianiho sklamali na plnej ciare, v Barcelone zohrali ulohu obetnych barankov a nie plnohodnotnych superov. Je tu sanca na domacu napravu, zaroven je to zapas, kde prehra zacne komplikovat domacim ich postupovy zivot do stvrtfinale. Siena nema moc, co stratit, zvladla domaci zapas proti MTA, cim sa pomstila za prvu fazu Euroligy. Na papieri je kvalita oboch timov znacne rozdielna, aj ked ja obhajujem stale vyber hracov v Sieni, najma ked muselo dojst k potrebnemu setreniu financnych prostriedkov v klube. Fener ma ale daleko vacsie ambicie, financne moznosti a hracsky potencial, Simone Pianigiani privita tim, ktory roky trenoval, ktory pochadza z mesta, kde sa narodil, rovnako specificky bude zapas pre dalsich dvoch hracov - pre najvacsiu oporu Bo McCalebba, ktory sa az posobenim v Siene stal superhviezdou v europskom basketbale a pre Davida Andersena, ktory by konecne mohol zahrat nejaky nadstandardny zapas. Suboj klucovych hracov ponukne najma rozohravka - Bobby Brown na jednej strane a Bo McCalebb na druhej, uspesnejsi by mal byt Bo McCalebb, ktory po nevydarenom predstaveni v Barcelone znova vsetkym pochybovacom ukaze, kto je v sucasnosti v Europe najlepsim PG, najma co sa tyka produkcie bodov a efektivity zakoncenia.

-6,5 Fenerbahce (5/10 - 1,943 - Pinnacle)


(Nemastne neslane, len dva undery na pohodu, zvysok nic, Real na over bol perfektne rozbehnuty, zial posledna stvrtina bola vsetko len nie bohata na body, Barca, ktora odcestovala bez JCN (dozvedel som sa az neskor) nemala sancu proti Khimki, vsak JCN je snad polovica Barcelony v jej vykonoch (musel som hrat proti na zmensenie skod) a Fenerbahce, asi sa s nimi po top16 navzdy rozlucime pre tento rocnik Euroligy, skrat v poslednej stvrtine a prehra o 6bodov)


Naposledy upravil UselessToo dne 5.01.2013, 12:24, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.01.2013, 17:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Caja Laboral vs Besiktas
(10.1. - 20:45)

Som si dal s dnesnymi tipmi trochu nacas, su to dva undere, ktore nejako nerozoznavam, ktory je underovejsi a o vklade tak rozhoduje len vyska hranice. Toto je ten, kde za prve, lajna este nespadla ako v druhom pripade, kde lajna bola vyssia aj hned po vypisani a to pomerne o dost bodov. Caja mozno odohrala zopar overovejsich zapasov v ACB pod novym trenerom, lenze novy trener ma podobnu trenersku filozofiu ako jeho predchodca, takze nejake overove zapasy skor suvisia so zmenou niektorych veci, ktore hned nefungovali tak dokonale nez zeby sa menila hra od uplnych zakladov. Besiktas stagnuje, ale obrana pracuje nadalej vyborne, viz. posledny ligovy zapas snad s najoverovejsim timom TBL, s Kolejlilerom Ankara.

under 151,5 (6/10 - 1,909 - bet365)


Druhy tip je Panathinaikos s Unicajou Malaga, under 146,0 (1,935 - Pinnacle). Hranica v poslednych 2-3hodinach padla o 1-1,5bodu, takze to sem davam skor ako nazor, myslienku, pretoze realne uz tato lajna neexistuje - samozrejme si myslim, ze aj tych 145/144,5 skonci underom, keby som si myslel opak, nehral by som ani 146,0.


Naposledy upravil UselessToo dne 10.01.2013, 23:47, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.01.2013, 12:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Efes vs Alba
(11.1. - 19:00)

Efes mal podareny minuly tyzden - najprv v pohode porazil v Eurolige Panathinaikos, aby cez vikend zotrel v TBL aj Fenerbahce, kde zjavne vsetko nepracuje tak, ako by malo (hovori sa nahlas o internych problemoch v time). Alba vonku od zaciatku sezony hodne podradne vykony, to vyvrcholilo nedavnym zapasom s Bayreuthom, kde Alba podlahla o neuveritelnych 25bodov! Tento vikend Alba po dlhom case konecne dokazala v nejakom zapase zvitazit, Alba vyhrala doma nad Braunschweigom 80:58. Forma oboch timov je tak diametralne odlisna, kvalita timu je jednoznacne na strane domacich, rovnako do kariet aj jasne hra domace prostredie. Alba v prvych 2 zapasoch faze top16 nenasla vhodne zbrane v domacom prostredi na Real (prehra o 14bodov) a CSKA (prehra o 18bodov) a tazko ich najde na horucej tureckej pode. Aj ked je hcp pomerne vysoky, tak vsetko hra do kariet timu z Turecka.

-12,0 Efes (4,5/10 - 1,952 - Pinnacle)


Barcelona vs Olympiakos

(11.1. - 20:45)

Nikde sa nepise o tom, zeby JCN dnes nemal nastupit. JCN sa znova predstavil v hre cez vikend, aj ked vplyvom vyvoja zapasu, ktory bol jasne na strane Barcelony, odohral len necelych 15minut, pri strelbe bol neomylne, 4zo4 a zaznamenal dohromady 10bodov. Znova pojdem do Barcelony, -7,0 s JCN v domacom prostredi vyzera zaujimavy, aj ked na nejaky big bet to rozhodne nevyzera.

-7,0 Barcelona (4/10 - 1,943 - Pinnacle)


Siena vs Khimki
(11.1. - 20:45)

Tu idem vylozene proti Khimki, ktory su uplne inym timom doma a vonku. Vonku toho v tejto sezone moc nevyhrali, prakticky s kazdym silnejsim timom prehrali. Naopak Siena v Eurolige silne timy zdolava, doma prehrala hned na uvod po presune z Ameriky s Albou Berlin a tiez v tom poslednom zapase, kde uz Siene neslo o nic s Prokomom Gdynia po velmi zaujimavom priebehu (zapas skoncil napokon podozrivou remizou..). Siena aj Khimki zahajili fazu top16 dokonale, vyhrali oba zapasy a vykrocili za postupom do stvrtfinale. Pri porovnani vysledkov aj tu vycnievaju viacej vysledky Sieny, Khimki sice dokazalo doma zdolat Barcelonu, lenze Barca bez JCN a este aj vonku je polovicna Barca. K tomu vyhra nad Besiktasom, ktory naplna dohady, ze bude otlkankom tejto skupiny. Siena najprv vyhra nad MTA doma, potom vyhra aj nad Fenerbahce vonku. Siena je v tomto zapase pomerne jasnym favoritom, ked porovname vykony Sieny doma a vykony Khimki vonku. -4,0 na domacich je hcp, ktory je prajny a ktory vplyvom znamych faktov treba zahrat.

-4,0 Siena (4/10 - 1,99 - Pinnacle)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.01.2013, 15:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zalgiris vs CSKA Moskva
(17.1. - 20:45)

Pinna vybafla s lajnoyu 149,0, ta ale raketovo zmizla z oci, takze doporucujem v sucasnosti stavku v Unibete. Dva underove timy a fajn lajna, samozrejme, existuju tu rizika, vyrovnany zapas, papierovo lepsi tim hra vonku, nic nove pod Slnkom.

under 148,5 (5/10 - 1,91 - Unibet)


Besiktas vs Barcelona
(17.1. - 20:45)

Taky hodne prvoplanovy tip, ktore ale cuduj sa svete su mnohokrat ucinnejsie nez rozne vymyslania a kombinacie vsetkeho druhu. Najma, ked Unibet ma slusnu hranicu 144,5, tu na betku by som ja napr. uz nehral (o dva body menej).

under 144,5 (4/10 - 1,91 - Unibet)


Bamberg vs Efes
(17.1. - 19:00)

Je jasne, ze zapasy vonku su pre turecke tim castokrat problemom. Lenze Efes sa z trojice tureckych timov zda v tejto casti sezony v daleko najlepsom rozpolozeni - Besiktas straca dych, nejake odchody nedokaze nahradzovat kvalitnymi hracmi, nie je tam tolko prostriedkov a Fenerbahce je pribeh kazdej sezony z poslednych 5, nieco ako Unicaja, velke plany, velke nakupy, kazdorocna masivna obmena kadra a uspech uteka nadalej k inym timom, niekde bude zjavne chyba.. Efes, ked nechce mat problemy s postupom, tieto zapasy potrebuje vyhravat, bude verit tomu, ze sa tak stane. Forma Efesu je skvela, forma Bambergu je skreslujuca, v lige totiz Bamberg hral z poslednych 6 zapasov az 5 doma, v Moskve zahral Bamberg prekvapivo vyrovnanu partiu, lenze to predviedol fenomenalny vykon Bostjan Nachbar.

-1,5 Efes (5/10 - 1,909 - bet365)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.01.2013, 0:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fenerbahce vs Caja Laboral
(18.1. - 19:30)

Z tych troch zajtrajsich zapasov som mal dopredu take 3 napady, jeden na kazdy zapas. Over v Pireuse bol krajny napad, moc sa mi do toho nikdy nechcelo a hrat to nebudem. Khimki v hcp, hcp isiel trochu hore, ale... v Moskve su nejake financne rozbroje, hracom chybaju posledne 3 vyplaty a na 15.1. naplanovali zacatie strajku, nejako to kazdodenne nesledujem, ale ako dovod nahratia nicoho na tento zapas mi to staci. Treti zapas, tam si predsa len nieco zahram. Fenerbahce sa trapi, vnutorne vztahove rozbroje stale posobia, zrejme v Turecku, resp. v Istanbule sa o tom pise a hovori viacej ako v nasich koncinach, takze tych aktulnych a presnych informacii moc nemam. Caja na druhej strane, po zmene trenera neskutocne slape. 15 vyhier v rade, 9 v ACB, 3 vyhry zachranujuce postup zo zakladnych skupiny Euroligy a zaroven famozny vstup do faze top16, kde tri vyhry v uvode hodne priblizuju mozny postup dalej. Fener bez vyhry a prehra s Cajou by znamenala predcasny koniec realnych sanci na postup (teoreticke budu zit este niekolko kol, ale na tie sa moc nehra). Do ML sa mi nechce, maly kurz na urovni 2,75. Hcp si zahram, prinajhorsom cakam vyrovnany zapas, v lepsom pripade bude Caja udavat ton.

+4,5 Caja Laboral (4/10 - 1,962 - Pinnacle)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.01.2013, 14:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Znova trochu "s krizikom po funuse", v tomto pripade to nevidim ako nejaky valny problem, pretoze nepoznam lajny, ktore boli tesne po vypisani. Po dopisani golfu na tento tyzden, kratkom vyhodnoteni neslavneho sampionatu v hadzanej, je tu znova cas vratit sa k basketbalu a cez vikend ciastocne aj k zimnym sportom (najma lety na lyziach by mali priniest usmev na tvari, vsak ani nic ine sa nejde, bezky az za tyzden a biatlon az na MS za cca 2 tyzdne..)

Spatny pohlad na vysledky Eurocupu a Eurochallenge hovori, ze nedostatok casu bol aspon v niecom pozitivny, kedze vysledky za moc nestali, toboz po minulom neslavnom kole tak neplanovana prestavka rozhodne pomohla, prip. aspon nijako neuskodila. V Eurolige take zvlastne kolo, dva suboje medzi timami, ktore sa pravidelne stretavaju aj v ligach (nemecky a spanielsky suboj), take zapasy nemam v laske v poharovych sutaziach. Dalsim zapasom je suboj problemovych timov Fenerbahce vs Khimki, znova prilis zlozite vybrat tip, najma ked Khimki hraju vonku, kde je ich bilancia zvlast neslavna.



Maccabi TA vs Olympiakos
(24.1. - 20:45)

Tentokrat vsadim z casti na pocit, z casti to postavim na hre Olympiakosu a z casti na tom, ze MTA je doma. Ked si vsetky tieto casti spojim, dostavam over, najma, ked hranica nie je nijak zavratna. Je to zaujimave, kedze Olympiakos od zaciatku roku predvadza stale tu istu ofenzivnu hru, ktorou dokazal vybudit k bodovemu zapasu, prestrelke, aj daleko underovejsie timy akym je MTA. Samozrejme, Maccabi nie je tym Maccabi, ktore sme poznali v minulych sezonach. Tempo je vyrazne pomalsie, obrana lepsia, vysledky ale horsie, tym nechcem povedat, ze zmena hry MTA uskodila, skor kvalita a sirka kadra je za dobami nedavno minulymi (alias aj na bohate MTA prisli ciastocne financne suchoty, resp. este predtym nez prisli, tak majitelia priskrtili kohutiky). Vysledky z ligy v podani MTA rozhodne su strasiakom, lenze treba zaroven dodat, ze aj v izraelskej lige su timy, ktore hraju podobne ako MTA a potom sa nemoze nikto divit, ze zapas dopadne tak, ako sa skoncil posledny ligovy zapas medzi Rishon Lez a MTA. To, ze MTA dokaze hrat aj hodne highscore zapasy zasa hovoria niektore ine vysledky s opacnym polom timov, ktore sa v domacej lige nachadzaju. Otazkou teda je, ze ci nam stoji drobny risk v pripade MTA na to, aby sme zahrali over 152 proti overovemu timu z Aten, pricom MTA bude hrat doma a rozhodne nebude chciet vyhru odovzdat svojmu dnesnemu superovi. Ciastocnu vypovednu hodnotu ma predsezonny pripravny zapas, kde padlo 166bodov, bola to len priprava, to za prve, za druhe, bol to zapas z uvodu sezony, kde forma oboch timov nedosahuje formy, ktoru by mali mat timy dnes. Kazdym dalsim pozretim mi ten zapas viacej smeruje na prekonanie dnesnej hranice, takze si ten over zahram, aj ked vkladovo to nebudem hrotit.

over 152,0 (4/10 - 1,98 - Pinnacle)



Da sa zahrat over v Istanbule, under vo Vitorii, v jednom zapase mi vadi vnutorna nepohoda medzi hracmi a vedenim, v druhom jednoducho spanielsky suboj, ktory v poharoch nikdy nevesti nic dobre a predpoklad je tak vacsinou uplne opacny ako vysledok.


Efes vs Zalgiris
(25.1. - 19:00)

V piatok rovnaka porcia zapasov, zaroven zapasy, ktore su rozhodne tipovatelnejsie nez dnes. Toto je taky headline, kde je na prvy pohlad jasne co tipovat a ako tipovat. Timy sa stretli uz v zakladnych skupinach, zda sa mi, ze dvakrat som hral under a dvakrat v pohode vysiel. Bookies odvtedy nezareagovali, hranica je prakticky nezmenena a to aj napriek tomu, ze v poslednom suboji padlo chudobnych 124bodov. Ked sa bookies nemali k zmene, trestam znova. Tych 150,0 je na podobny suboj naozaj moc a snad to timy aj v reale potvrdia.

under 150,0 (6/10 - 1,909 - bet365)


Siena vs Besiktas
(25.1. - 20:45)

Som rad, ze v top16 zostal len 1 taliansky tim, tym sa moje moznost pravidelne tipovat prakticky akykolvek zapas zvysili a to tak, ze by to nemalo byt zle. Siena mi minule zarobila nejaku korunku, skusim to s nou znova v domacom zapase. Tentokrat ale pojdem po trochu inej linii nez minule, zameriam sa na under. Besiktas je jasny, nema inu moznost, ako to tlacit obranou, utocny potencial stoji na vratkych nohach, podkos neexistuje a perimeter v decembri zacal stracat stavu a ani nejake doplnenie na tom nic nezmenilo (myslim, ze prisiel Ewing, znamy napr. z posobenia s Radom Rancikom v Azovmashi Mariupol). Siena doma, mala by v pohode vyhrat a potvrdit jasny nabeh na bezproblemovy postup. Siena tieto zapasy nezvladala ani v zakladnej skupine, ale nejako sa mi nechce verit, ze by mala s podpriemernym Besiktasom doma problemy. Underu jasny zapas pomerne pomaha, aj ked rozhodne nie velmi skoro rozhodnuty zapas, to by ale nemal byt tento pripad, pretoze v pomaly vedenom zapase sa aj lepsiemu timu tazsie odskakuje na nejaky priepastny rozdiel za tak kratku dobu akou je napr. polcas. Siena vyborne brani, viz. aj posledny ligovy zapas, ktory bol jasnou ukazkou toho, na com stavia tohtorocna Siena. Su tam niektore zapasy, ktore ukazuju opak, lenze tie vacsinou suviseli s overovou hrou ich superov, kde Bobby Brown bol ciastocne nuteny sa pustat do rychlych bodovych vymien, co mu rozhodne sedi viacej nez pomala a defenzivna hra, ktoru Siena vacsinou produkuje. Dobra obrana sa ukazala vlastna aj pri poslednom euroligovom vitazstve v Atenach, kde v zavere Siena az zazracne otocila a udrzala domaci Olympiakos na 72bodoch. Zapas vidim na skore nejakych 75-60, nanajvys 80-65, obe vysledky by znamenali jedine, uspesny tip na under...

under 152,5 (4/10 - 1,91 - Unibet)


Aj v Moskve ten under laka, vsak pridu borci z Malagy, lenze ani jeden tim nejako nemusim, Moskva je s tymi bodmi hodne nespolahliva a Unicaja je "kvalitny" tim na to, aby ste na nej pohoreli, nech uz je vas tip akykolvek. Panathinaikos s Realom, to uz sme tu mali v zakladnych skupinach a odvtedy som nazor nezmenil, potreboval by som o nieco vyssi kurz na Pana ML nez je v sucasnosti.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.01.2013, 23:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Clovek musi s tymi timami hodne pracovat a prisposobovat sa drobnym zmenam, ktorych kazdy tim preziva za sezonu hned niekolko. O to viacej, ze mame len 16timov, ktore v dvoch skupinach medzi sebou pravidelne osciluju. Zajtrajsia ponuka sa mi pritom zda hodne prajna...


Real vs CSKA

(31.1. - 20:45)

Zacnem tymto zapasom. Prakticky povinnost zahrat jeden tip, ktory bije do oci. CSKA po novom roku (uz na konci minuleho roku nieco zacinalo, ale tam sa to dalo vysvetlit rozne - napr. tak, ze v zavere zakladnej casti Euroligy jednoducho uz nema moc o co hrat, takze horsie brani a rychlejsie zakoncuje vlastne utoky, zaroven hra je bezstarostnejsia, takze v hre je aj viacej strat, co tempo takisto zvysuje..). Lenze v novom roku tento trend neustal, skor naopak a co je prekvapive, highscore zapasy hrava aj s timami, ktore su vylozene underove, to samo o sebe svedci o zmene hry CSKA. Zaroven je tu aj iny faktor, zlepsena forma armadneho klubu. Kladiem si otazku, moze v takomto rozpolozeni dostat CSKA lepsieho supera na mozny over nez Real, tym povestny highscore zapasmi a rychlou hrou? Odpoved je, ze len velmi tazko. Vplyvom toho, ze CSKA je stale vnimana ako underovy tim a a ako underovy tim mal tento celok aj vysledky z kraja sezony, tak hranica na over je na zapas Realu velmi prajna, neodmietnem a hram, pricom hranica vyzera, ze dokonca mierne klesa (moze to byt len kratkodoby jav, takze to moc neriesim).

over 152,5 (7/10 - 1,952 - Pinnacle)



Besiktas vs MTA

(31.1. - 19:00)

Druhym tipom, kde mam vylozene jasno je tento underik v zapase medzi Besiktasom a Maccabi. Besiktas, tam je vsetko pri starom, hra under s prakticky kymkolvek, resp. aby som bol presny, hra lowscore zapas prakticky s kymkolvek. Sledovany faktor je tak najma hranica a super je skor faktor vysky hranice, kde je dolezite si vediet zaradit supera a podla toho zvazit, ci vypisana hranica ma pre nas hodnotu alebo nie. Hranica, fajn, pomerne vysoka na Besiktas. Super, Maccabi, tzv. pseudoverovy tim, resp. je tu stale ten tien minulosti, ze Maccabi je jednoducho overovy izraelsky tim so vsetkym, co k tomu patri. Doby sa menia, Maccabi sa zmenilo tiez, obrana je na uplne inej urovni a najma to tempo, to je neporovnatelne pomalsie s rokmi nedavno minulymi. V lige tych lowscore zapasov na izraelsku ligu je jednoducho moc a su to pomerne vyrazne underove zapasy.

under 149,5 (7/10 - 1,909 - bet365)


Barcelona vs Siena

(31.1. - 20:45)

Suboj dvoch timov, ktore sa este nedavno vyhrievali na uplnom Olympe europskych top timov v Eurolige. Tie casy u oboch timov postupne odchadzaju, Siena pred sezonou rozpustila predrazeny tim a pustila sa cestou lacnejsich lokalnych hracov, treba povedat, ze zmenu som kvitoval hned od uvodu a Siene som veril aj cez nie prave podareny start (viz. prehra s Albou hned v uvodnom kole a celkovo problematicky rozbeh do Euroligy ako takej). Zakladna cast bola ovplyvnena najma jej uvodom, potom sa Siena rozbehla a seriu si pokazila az v uplnom zavere, v zapase, kde Siene zasa o nic neslo. Pohoda sa preniesla aj do faze top16, Siena sokujuco vedie skupinu F, skore 5-0 vyznieva jasno. Siena neporaza superov vyraznym rozdielom, suvisi to so zlozenim timu ako aj so stylom hry, subor bojovnikov, ktory postrada nejake masivne hviezdy, resp. hracov, ktori by zahrali zapas co zapas skvele, vacsina hracov vyborne brani, najma vtedy, ked chce (co sa v Lege A niekedy nedeje). Barcelona celu tuto sezonu (aj minulu svojim sposobom) bojuje s problemom s nazvom JCN a zranenia. Uz by som sa zrejme opakoval, JCN je 50 percent a niekedy aj viacej vykonu Barcelony v zapasoch, najma v klucovych momentoch je jeho absencia doslova zranujuca. Barcelona rozhodne tiez isla dole oproti slavnym nedavnym bitkam tychto timov, ciele zostali, ale dominancia sa vytraca. Preto ani neberiem vysledky z minulosti za prilis dolezite, od ktorych by som sa snazil odvodzovat sucasne tipy. JCN v poslednom ligovom zapase sice nastupil, ale len na cca 5,5 minuty, nic prenikave neukazal, skor taka moralna podpora nez riadna herna pomoc timu. Za prve, necakam moc bodov, Siena v zapase vonku ubranila aj overovy Olympiakos, bolo by zazrakom, keby sa pustili do prestrelky s Barcou, ktora takisto bude chciet mat zapas pod kontrolou, najma v tazkych casoch bez JCN (alebo s JCN na polovicny/stvrtinovy uvazok). Siena ma rozhodne sancu prekvapit, Barce stale moc neverim, aj cez pomerne slusne posledne vysledky (najma vyhra vo Vitorii), ale napr. zapasy s Valladolidom (vydrena vyhra v poslednych minutach) alebo s Bilbaom (vydrena vyhra doma cez predlzenie, pricom forma Bilbaa v poslednom case nebola bohvieaka, aj ked posledne vysledky ukazuju, ze sa nieco v time pohlo smerom dopredu) ukazuju presny opak, trapenie v zapasoch, ktore by Barca v minulosti v pohode zvladala.

under 148,5 (5,5/10 - 1,952 - Pinnacle)
+9,0 Siena (3,5/10 - 1,909 - bet365)



Zalgiris vs Alba Berlin
(31.1. - 18:45)

Neda mi to, aby som si aspon za malo nezahral Albu. Zalgiris u mna straca na dovere, najma v tychto zapasoch, kde je v pozicii pomerne jasneho favorita a nic ine ako jasna vyhra sa od nich necaka, vzhladom na vysledky, ktore tim predvadzal pred Vianocami. Alba ale nie je timom, ktory by sa vzdaval prilis skoro a hcp zaroven umoznuje situaciu, ze aj ked bude zapas relativne jasny a domacim timom kontrolovany, hostia ho mozu pokryt. Samozrejme, idealny scenar je vyrovnany zapas a aby ma to nemrzelo, s vyhrou domacich.

+12,5 (3/10 - 1,91 - Unibet)



Olympiakos vs Fenerbahce
(31.1. - 20:45)

Olympiakos, overovy tim, Fenerbahce tim, ktory ma problemy s obrannou hrou v poslednych tyzdnoch. Dobra konstelacia na over. Limituje moje nadsenie vyska hranice, je fair, vsak hra Olympiakos, ale takto vysoke hranice maju v sebe na tejto urovni vzdy urcity druh rizika.

over 155,5 (4/10 - 1,909 - bet365)

(2-4, strata cca 3unity, vysli napokon dva tipy s najvyssim vkladom, co zachranilo ciastocne situaciu, tipy na dogov vonku boli spatne, aspon tak to ukazali dnesne zapasy (spekulovat, ako by to vyzeralo zajtra, keby sa zapas opakovat, alebo za tyzden nema prilis zmysel), ten zapas v Madride moc nechapem, z pohladu bodov, pozriem sa tomu este na zubok, aby boli informacie do buducnosti (pravdou je, ze to vyslo, po urcitom case nejaky luck pri tesnom zapase aj v moj prospech), dva tesne zapasy, Barca under a Olymp over na zle strane barikady, takze prave toto ten Real kompenzoval a zachranoval..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.02.2013, 13:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po ranno-obednych sprintoch volne je tu cas aj na dnesny basket a 3 zapasy 6.kola faze top16. Snad budu prevladat po dohrani zapasov trochu ine pocity, ako pocas sprintov, resp. aj po skonceni vcerajsich zapasov, aj ked da sa povedat, ze ten posledny pocit bol v oboch pripadoch pomerne optimisticky a radostny (vyhra Northuga, predlzenie v Madride..). Tipy na piatok mam uz v hlave od stredy, co som prvykrat uvidel vypisane hranice u betka, takze dnes ich zverejnim a najma trochu popisem...


Unicaja Malaga vs Efes

(1.2. - 19:45)

Co prinasaju tipy zverejnene neskor? No samozrejme problem s padom kurzu/hranice a hladanie nejakej vhodnej alternative pri urcitom zachovani povodneho tipu. Sam som necakal, ze to tak padne od vcerajsej polnoci, kedy som si zahral obligatne na Pinne hranicu 149,0 (1,935). Takze som to vsetko presiel v sucasnosti, kedze na Pinne uz svieti 146,0, vo svete vsade drop, v nasich lokalkach uz zahajili tiez tento proces, len Chance spi. Ti maju dokonca hranicu 149,5, zaroven nehrozi nieco ako predlzenie narozdiel od internetovych SK, pre under dve pozitivne spravy. Z pohladu tipu, dva underove timy, ten lepsi a underovejsi vonku, co ma v sebe jednu vyhodu a jednu nevyhodu, Unicaja su mrdky, ale skor na take zapasy ako napr. v Moskve, zrejme aj kvoli tomu je lajna pomerne stedra. Aby som nezabudol, v hlave mam aj iny tip, Efes ML, len sa nejako neviem dokopat k zahraniu tohto tipu, ten kurz je taky vselijaky, na jednej strane lakavy, na druhej zradny a v niecom blokujuci mozgu dat povel k stavke.. mozno do vecera prehodnotim tieto nalady, samozrejme vplyv bude mat na to najma pohyb kurzov.

under 149,5 (6/10 - 1,85 - Chance)


Caja Laboral vs Khimki
(1.2. - 20:30)

Aj tu mam drobnu dilemu, dva tipy a tazko dopredu povedat, ktory bude lepsi a uspesnejsi. Oba hrat ale nechcem, samozrejme, je tu tretia varianta, TT. Tipy su hcp na domacich a over, obe logicky a lahko odovodnitelne volby - Caja pod Tabakom ziari, jedina prehra s Barcelonou za posledne 2 mesiace, pohodlna pozicia v ACB aj v Eurolige, naopak Khimki vonku snad neporazilo nikoho lepsieho a ich celkovy pocet vyhier vonku je rovnako tristny, ze by mali dlho trapit Caju vonku, ktora ma formu a ktora napr. odolala vplyvom Galatasarayu, ktora sa zaujimala o Andresa Nocioniho a nukala Caje za neho slusny balik. Khimki k tomu nedavna afera (ktora svojim sposobom stale pretrvava) ohladom nevyplatenych 3-mesacnych platov hracov a realizacnemu timu. Z toho mi vyplyva, ze hcp je lepsia varianta. S overom mam primarne zopar problemov - ze Caja nehra nejaky rychly basket, sice rychlejsi nez za stareho vedenia, ale stale ich za tempo tim nepovazujem, za druhe Caja dobre brani, ked potrebuje, za tretie, co predvedie Khimki, ti su schopni dat vonku pokojne aj nieco okolo 60bodov a to uz by Caja musela atakovat 100bodovu hranicu (samozrejme toto by riesil tip na TT), za stvrte, pomerne vysoka hranica, ktora je ale opodstatnena, rozhodne nie ale pre nas prilis hodnotna. Suma sumarum, hcp sa mi pred zapasom javi ako istejsia volba, TT pritom moc nezaostava.

-5,5 Caja Laboral (5/10 - 1,926 - Pinnacle)


Posledny zapas ma nejako neoslovil, bude tak jedinym, ktory nebudem tipovat v tomto kole. Z pohladu bodov zlozite, aj ked skor under, rozhodne nie over, z pohladu hcp po vcerajsku sa uz do hcp na hosti moc netlacim, pricom sa mi to ani tak nepaci ako tie dva vcera.

(po nie prilis pozitivnych sprintoch som sa ani v Eurolige nedockal ziadneho zazraku, pritom tipy by neboli take zle, keby som zahral tie spravne, da sa povedat, ze to, co nevyslo, som zahral, to, co vyslo, som samozrejme nechal tak, Caja marna, v tom zapase by nevyslo zhola nic, nech uz by som hral cokolvek a under odisiel o kos, aj ked po polcase to vyzeralo super..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.02.2013, 12:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

MTA vs Barcelona
(14.2. - 20:05)

Stvrtkove zapasy posledne kola zapasov prvej varky sa mi moc nepacia, jediny, ktory budem tipovat, je tak len tento zapas hrany v Nokia Arene v Tel Avive. Stretavaju sa dve underove timy, domacim ide o hodne. Zatial su na bilancii 2-4 a ked dnes prehraju, do odvetnej casti pojdu s nelichotivou bilanciou 2-5. Postupit tak bude velmi tazke, najma v skupine F, kde ako som dopredu pisal, je hned 7 timov, ktore si brusili zuby na postup, len Besiktas bol dopredu za jasneho outsidera a tuto rolu v prvych 6 zapasoch do bodky splnil. Na 4.miesto v tejto chvili straca izraelsky tim uz dve vyhry, pricom 4 timy, ktore su pred nimi hraju vzajmone zapasy - je teda jasne, ze dva timy urcite vyhraju, je dost mozne, ze to budu prave tie dva timy, kde su na bilancii 4-2. Spat k tipu, MTA sa nikam nepozenie, v tejto sezone uz klasika, zapasy na europskej scene doslova postradaju hordy bodov z minulosti. Barcelona ma daleko lepsiu poziciu, po minulom kole sa dostal katalansky tim do cela skupiny a fazu top16 uz moze zacat kontrolovat, prip. v zavere si vyberat supera zo skupiny E, kde uz sa viacmenej podla predpokladov oddelila silna stvorka a jediny tim, ktory do nej moze este nejakym sposobom prehovorit je Zalgiris, ktory ale po Novom roku je na klesajucej krivke vykonnosti. Necakam v tomto zapase prestrelku, hranica je slusna a hovori skor o zapase, kde je to 50na50 medzi lowscore a highscore zapasom. Je mam na to jasne vyhraneny nazor a under si rad zahram.

under 148,5 (5,5/10 - 1,962 - Pinnacle)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.02.2013, 9:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Khimki vs Olympiakos
(15.2. - 16:30)

Tradicny over, obom timom uz chybal tento zapas v poslednom case, hrali zvycajne s underovymi supermi, co sa viacmenej odrazilo aj na pocte bodov v spominanych stretnutiach. Lenze dat proti sebe dva velmi podobne a overove timy, toboz, ked home team Khimki hraju doma, to by malo ist niekam k 160, resp. nad tuto hranicu.

over 153,5 (5,5/10 - 1,909 - bet365)


Siena vs Caja Laboral

(15.2. - 20:45)

Paci sa mi ta vysoka hranica a aj cez urcite pochybnosti, ktore zapas prinasa, si ho zahram. Pre taku aktualnu ukazku pouzijem minulotyzdnove ligove poharove zapasy, oba timy hrali hned tri, kedze sa zhodne prebojovali az do finale talianskeho, resp. spanielskeho lig. pohara. Zo 6 zapasov padlo 156bodov len jedenkrat, suboj Sieny s masivne overovym Sassari (spomienka na jeho posobenie v Eurocupe). Niekto moze tvrdit, ze zvysne zapasy boli podobne bodove, s tym suhlasim, vsak z tychto 6 zapasov najmenej padlo v zapase Barcelony s Cajou Laboral a to az 149. Na druhej strane, ligovy pohar vzdy prinasa viacej bodov nez keby sa rovnake zapasy hrali ako sucast zakladnej casti ligy - dovody su take, ze sa jedna o kratkodobu sutaz, o zapasy rychlej smrti, tj, kto vyhra, ide dalej, kto prehra, konci, to zo sebou prinasa vacsiu mieru taktiky a teda aj viacej bodov, zaroven su zapasy vyhrotenejsie, v kazdom ide o vela, narozdiel od ligy, kde aj jednorazova chyba sa da hned niekolkokrat napravit. Ani dovod, ze Caja hrala s tromi underovymi timami moc neobstoji, pretoze s dalsim hra dnes.

under 155,5 (4,5/10 - 1,935 - Pinnacle


Naposledy upravil UselessToo dne 16.02.2013, 16:50, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.02.2013, 12:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hned, co som to vcera zbadal, som to musel zahrat, tie hranice boli moc dobre, aby sa co i len chvilu cakalo. Jedna sa o dva undery, ten v Kaunase a ten v Tel Avive. Nechapal som tie hranice aj preto, ze zapasy hrane predtym medzi oboma timami vcelku vysli prave do underov - 2 z 3 zapasov Siena vs MTA skoncili underom a pomerne jasnym k hranici (a to dokonca aj sucasnej), pricom zapas v TA bol rozhodne najunderovejsim. Zapas Zalgirisu s Panathinaikosom to iste, dokonca to bol tesny zapas v zavere a aj tak padlo len 133bodov. Mam hranice 157,5 (MTA vs Siena) a 147,5 (Zalgiris vs Pana) vcera z bet365, teraz sa daju zohnat hranice o 2-2,5bodu horsie, fair zapasu v Kaunase okolo 140 (142), fair toho v Tel Avive okolo 150 (151-153)...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.02.2013, 14:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Blatt je hodne premyslavy trener, jednoducho hru prisposobuje kvalite timu a tomu, co ma (v ruskej repre je to tradicny obranny kolos, pretoze ma na to hracov, ktori vyborne brania (Khryapa, Kirilenko, Mozgov), na druhej strane chybaju rychlonohi hraci, vynimkou je Shved). Samozrejme plati, ze radsej hra underovo, nieco ako Doc Rivers u C´s, navrat do obrany je dolezitejsi ako moznost ist do rychleho brejku, v tejto sezone tych brejkovych hracov ma Maccabi prekvapivo malo a to viacej sa vynima tato filozofia. David Logan prekvapivo ani moc nestriela, rozhodne menej nez by som cakal pred sezonou, urcite to iste plati aj z pohladu samotneho hraca. Na druhej strane, prekvapil Ricky Hickman, to je trochu iny typ hraca, take zive striebro, strasne pohyblivy a aktivny, niekedy spravi zazraky aj z uplneho hovna. Loganovi tak prakticky zostavaju len trojky a trojky su vecou nestalou. Dalej tam je Devin Smith, na uvod sezony zraneny, takze obom prvym spominanym sa zilo lepsie, malo vacsiu volnost, viacej striel, lenze ako cas postupuje, tak Devin berie viacej a viacej pokusov. Devin je zial strelec, ktory pali, aj keby v zapase predtym nepremenil ani jednu strelu - da sa aj napisat skutocny strelec, jednoducho verim vo svoje schopnosti a strelcom je preto, ze striela a nie preto, ze je uspesny v zakonceni. Takze skor David striela malo, nez zeby strielal zle (trojky v Eurolige skoro na 46%, vo faze top16 cez 43%, rozhodne to nepovazujem za zle cisla, hodnotit dvojky nema cenu, pretoze sa pod kos praktiky ani nedostava, na to tam je primerne Ricky, alebo prave Devin..). Za dalsie, proti Siene mu to nejde, vyborne ho brania (1/6, 0/3, 3/7 - 4/16 v globale, 25% uspesnost proti Siene v troch zapasoch za 3body).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.02.2013, 13:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Olympiakos vs Caja Laboral
(22.2. - 20:00)

Pre dnesok treti a zaroven posledny basketbalovy tip. Po serii hranych underov z poslednych dni, aj nejaky ten over. Olymp netreba predstavovat, jasne overovy tip na vsetkych urovniach, ci uz v domacej A1 lige, rovnako aj v Eurolige. Caja je uz trochu zamotanejsi celok, s overovymi timami hra overy pomerne dobre, aj ked najdu sa aj vynimky, s underovymi timami aj pri tych pomerne vysokych lajnach castokrat sklame moju doveru a aj tak skonci zapas v nezelanom overi. Budem verit, ze Caja nepreda svoju kozu lacno, ze sa bude Olympiakosu drzat ako kliest a za tychto okolnosti by s overom nemusel byt problem.

over 156,0 (4,5/10 - 1,943 - Pinnacle)


(dnes z troch basketov som okusil z kazdeho typu vysledku - void, KO o bod a OK o nejakych 5bodov..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.03.2013, 13:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Khimki vs Fenerbahce
(22.3. - 16:30)

V Eurolige sa schyluje k zaveru faze top16. Dnes je na programe dohravka 12.kola zo 14 a toto je zrejme najlepsie tipovatelny zapas z tych 8. Khimki su v boji o postup do stvrtfinale, v skupine to je al hodne zamotane a prakticky o tri miesta dalej bojuje vyrovnane 5 timov. Khimki dnes nebudu nic podcenovat, vyhra sice vyzera ako povinna, ale Fenerbahce, aj ked nalomene, bez formy a s viacerymi problemami, svoju kvalitu ma. Ale hcp hrat nebudem, dokonca sa mi nechce hrat ani TT na domacich, aj ked moze to byt lepsia varianta. Hram cisty over, Khimki overovy tim, Fenerbahce problemovy tim, skor overovy a najma, obrana nepracuje ani trochu dobre. 99bodov od Barcelony, 87 od Sieny, 94 od MTA a 87 od Caja Laboral. O nic lepsie to nie je ani v pripade, ked si vyberieme len zapasy, kde Fener hral vonku. Khimki s overovejsimi timami, prip. zle braniacimi timami pravidelne hraju zapasy okolo a vacsinou cez 160bodov, Fenerbahce ma problemy s obranou nielen na urovni Euroligy, ale aj domacej TBL, viz. 80 bodov od podpriemerneho Turk Telecomu v poslednom zapase.

over 155,5 (6/10 - 1,87 - bwin)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.03.2013, 14:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcera snad jedina sfera posobnosti, ktora vychadzala, bola Euroliga. Zapasy boli pomerne priaznive, co sa tyka dvojic a tak z toho bol over/under/under/under (tak ako casovo za sebou nasledovali) - vysli 3 zo 4, aj ked zapasy CSKA s Realom bol hodne na hrane.


Khimki vs Caja Laboral

(29.3. - 16:30)

Zapas, kde ide o vela sa neda hrat do underu, dokonca aj u underovych timov je to vzdy velke riziko, aj preto zapasy PO su hodne netipovatelne. Toto je z mnohych pohladov zapas PO. Khimki vyhrali 7krat, Caja 6krat. Situacia v skupine je stale hodne zamotana a odpoved na vsetky postupove otazky sa dozvieme az v kole zaverecnom, tj. za tyzden. Khimki hra doma, tj. mala byt vyhrat a za dalsie, doma prehrava len malokedy. Ak by dnes prehrala, situacia by pre Khimki zacinala byt takmer neriesitelna - 7 vyhier stacit na postup nebude, lenze ak dnes nevyhraju, vyhru v Atenach nad Olympiakosom by som rozhodne nepovazoval za prilis realnu, najma, ked prave tento super dokazal zatial Khimki ako jediny tim dobit ich domacu pevnost vo faze top16. Caja zasa vie, ze ked dnes prehra, v 14.kole odohra svoju poslednu odu v Eurolige v tomto rocniku. Takze zapas ma rozhodne velky naboj pre oba timy, kto prehra, konci, kto vyhra, bude zivit svoje sance na postup aj dalej. Khimki, overova istota, Caja, v poslednom case dava hodne bodov, na obe timy tu nedavno boli tipy na over, ked na to bola vhodna prilezitost, oba timy vysli. Vyhrotenost zapasu overu len pomaha, hrozia technicke chyby, je dost mozne, ze o vysledku sa bude rozhodovat az v zavere, aj ked za istotu by som to nepovazoval.

over 155,0 (5/10 - 1,926 - Pinnacle)


Fenerbahce vs Olympiakos
(29.3. - 20:00)

Zapas rozhodne nebude mat taky naboj, ako ten predchadzajuci, ale situacia na mozny over tiez nie je zrovna nepriazniva. Fenerbahce je v pozicii timu zmiereneho so svojim nezvratnym osudom, ktorym je nepostup z faze top16 do stvrtfinale. Olympiakos stale bojuje o tuto metu a ma vsetky tromfy v rukave. V tomto kole hra na pode Fenerbahce, tento celok za prve postrada stale formu, ktoru by sme od takehoto timu cakali, za dalsie, motivacia chyba a domace prostredie na tom moc nezmeni. Olympiakos vyhra dnes, vyhra nabuduce doma nad Khimki a istota postupu je doma, 9 vyhier bude stacit na 100%. Stacit moze aj 8 vyhier, lenze v hre nie je len postup, v hre je aj moznost vyhnut sa napr. CSKA vo stvrtfinale a hrat proti CSKA s tym, ze rusky gigant ma este vyhodu domaceho prostredia, to nie je moc lakava vizia. Olympiakos, dvakrat vyhra, bude 2. v skupine, ak MTA nevyhra v poslednom kole v Barcelone, ak vyhra, budu treti. Uz som parkrat pisal, ako je na tom obrana Fenerbahce, moj nazor sa nezmenil ani po poslednom kole TBL, kde doma Fener hostil Gaziantep a po 1,5 mesiaci sa Feneru podarilo udrzat supera pod 70bodmi, dokonca tentokrat aj pod 60. Olymp je trosku celok z ineho cesta, hra rychlejsi basket a kvalita je este viacej neporovnatelna. Zaroven by zapas nemusel skoncit nejakym vypraskom domacich, mohli by sa drzat a spravit z toho dramu.

over 157,0 (4,5/10 - 1,952 - Pinnacle)

(z pohladu stats vysiel ten, co vyjst nemal a nevysiel ten, co mal, ale tak je to viacmenej jedno..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.04.2013, 21:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Olympiakos vs Khimki
(4.4. - 20:45)

Posledne kolo faze top16 v Eurolige. Okrem dvoch vitazov skupin, kde Barcelona je uz par kol jasna a CSKA je na 99% vitazom skupiny (museli by prehrat v Atenach o hodne velky pocet bodov, co nie je moc realne) su boje o zvysne miesta stale otvorene a zamotane. Aj toto je jeden z tych zapasov, kde pojde o vela.

Pozicia Olympiakosu sa zda byt ako idealna - maju 8 vyhier, ktore mozu, ale nemusia na postup stacit, samozrejme hraju doma a to proti superovi, ktory ma v poslednych rokoch velke problemy s vyhravanim zapasov vonku. Khimki si vsetko pokaslali v minulom kole, hrali doma s Cajou a keby vyhrali tak nielenze by mali na konte 8 vyhier, ale odstrelili by definitivne aj jedneho zo superov v boji o postup. Caja vyhrala a poziciu si s Khimki len vymenila, teraz je na koni v boji o postup do stvrtfinale prave baskicky celok z Vitorie.

Vyhroteny zapas o vela u mna vzdy evokuje skor vyhodu, ked chcem hrat over. Emotivny zapas pritahuje emotivne rozhodnutia, technicke chyby a technicka chyba su prakticky body zdarma - resp. TH, ktore sa premenia neskor na samotne body. Okrem ineho, zapas je charakterom prakticky ako PO zapas, kto vyhra, ide dalej, kto prehra, na jednej strane urcite konci, na tej druhej mozno konci. Od PO zapasov sa ocakava, ze sa timy zameriavaju viacej na branenie, ale chciet to po timoch, ktore praktikuju ofenzivny basketbal je trochu pritiahnute za vlasy. Oba timy vo vacsine zapasov atakuju 160bodovu hranicu, bilancia v zapasoch, ked hraju s podobnymi timami ako su oni sami je este podstatne lepsia. Ked bude jeden tim uz nejako skoro vyssie prehravat, na tempe hry by sa to malo prejavit len pozitivne - pochybujem totiz, ze receptom jedneho alebo druheho timu bude v takej situacii zlepsenie obrany, prip. znizenie tempa hry. Prvy vz. zapas sa skoncil 82:87, v predsezonnej priprave 86:96, to len tak na ukazku, ako timy ponimaju svoje zapasy.

over 154,0 (6/10 - 1,952 - Pinnacle)



Trochu popis situacie, ktora vlastne popise aj moje myslienky vo zvysnych zapasoch: CSKA ma prakticky isty postup z 1.miesta, lepsie vz. zapasy s Realom, Efesom, zatial aj s Panathinaikosom, s ktorym vyhrali doma o 17bodov. Panathinaikos ma samozrejme isty postup, lenze preco tento zapas nevyuzit pre zvyhodnenie svojej pozicie - Panathinaikosu moze byt 1.miesto u prd.., v druhej skupine je situacia od 2. do 6.miesta tak zamotana, ze fakt nikto nevie, kto skonci na ktorej pozicii. Za dalsie, ani 2.miesto nevyzera realne, ale 3.miesto sa rozhodne nerovna 4.miestu. Ten, kto skonci 4. v skupine totiz vo stvrtfinale pojde na Barcelonu, myslim, ze kazdy tim sa tomuto suboju velmi rad vyhne. Co k tomu staci? Akymkolvek sposobom vyhrat zapas proti CSKA a vec je vyriesena. CSKA nepotrebuje vyhrat, ked prehra o 5-10 bodov, ciel splni, udrzi vyhodne 1.miesto a papierovo dostane najlahsieho supera, myslim si, ze to bude Caja Laboral, aj ked to je zatial len moj tip. Panathinaikos a je to dost mozne, ked skonci na tretom mieste, dostane za supera Olympiakos alebo MTA, Olympiakos v pripade, ze Olymp vyhra a MTA prehra v Barcelone, ked vyhra MTA v Barcelone, bude to prave izraelsky gigant. Zapas Realu s Efesom ma tiez velku prestiz, oba timy vedia, ze istota vyhnutia sa 4.miestu v skupinu tkvie v tom zapas vyhrat. Ten kto prehra bude musiet fandit CSKA, aby zdolalo Panathinaikos, oba timy totiz maju lepsie vz. zapasy s tymto timom a tak by s 9 vitazstvami v takom pripade zostali pred timom z Aten.

Druha skupina je tak zamotana, ze vsetko rozoberat nebudem a vsetky scenare ani sam nepoznam. Barca uz nema hrat o co, lenze hra doma (narozdiel od CSKA, kde je jedinou motivaciou neprehrat o vela) je motivacia sama o sebe. MTA ma o motivaciu postarane. MTA ma myslim lepsie vz. zapasy s Olympiakosom, vyrazne so Sienou, s Cajou, naopak horsie je na tom s Khimki. Najhorsi mozny scenar a komplikacia spociva v tom, ked MTA prehra, Caja vyhra, Khimki vyhra. Na 8 vyhrach zrazu budu 4 timy a ten tim, ktory bude mat najhorsie vz. zapasy z hry vypodava. Aj tak si myslim, ze by to nebolo MTA. Lenze zaroven motivacia tkvie aj v tom, neskoncit stvrty v skupine a vyhnut sa teda CSKA, kde by to bola zrejme konecna - CSKA by mala vyhodu domaceho prostredia, vyssiu kvalitu atd. Oproti faktoru vyhnut sa Barce v prvej skupine, to tu nie je zasa taka vyhra, narazit na CSKA, Real, Pana alebo Efes je trochu ina pesnicka, aj ked ciastocne to urcite funguje aj z pohladu skupiny okolo Barcelony. Olympiakos hra proti Khimki, Olymp vyhra, vyhne sa dozaista CSKA, samozrejme postupi. Khimki ked vyhra, sance na postup budu vysoke, naopak komplikacie a to velke by nastali pre Olympiakos, ktory nema zrovna dobre vz. zapasy s ostatnymi timami. Zapas Caja vs Siena je potom jasny, kto vyhra, ma sancu, kto prehra, konci, zrejme ten kto vyhra, aj postupi, aj ked istota to tiez nie je.

Takze sa da rozhodne uvazovat nad Panathinaikosom, ktory bude konecne komplet po dlhsom obdobi, ked vzdy nejaky hrac chybal. Rozmyslat sa da nad MTA, ale to je strasne zlozity tip a myslim si, ze v tom kurze ani nie prilis zaujimavy. Zapasy o nic, na over prilis "underove" zapasy a pritom hranice nie su az take nizke..


(nejako sa to v poslednom case v basketoch "zaseklo", nie je to uplne katastrofa, ale zapasy, ktore by aj mali vyjst, jednoducho nevychadzaju, aj toto bol ten pripad - dobry vyvoj, dost striel, ale prakticky najhorsi mozny vyvoj v 4.stvrtine, niektore bodovo hluche fazy a napokon taky stav v zavere, ktory uz nedaval podnet k rozohraniu taktickych hratok, pricom po 3.stvrtinach Khimki prehravali len o 3body a vsetko sa zdalo idealne..)


Euroliga 2012/13: -18,5795u

Mam hodnotiace obdobie zaveru sezonu, Euroligu som neuzatvaral, kedze sa stale hrala (a vlastne sa stale hra..) a bolo mozne, ze hodim aj nejaky tip zo stvrtfinale, aj ked to bolo nepravdepodobne (PO faza sa netipuje..). Euroliga, tak ako sa niekde chvalim, ked sa nieco podari, nieco vyjde, tak sa musim niekde aj pohanit. Pocit z tipov prekvapivo nemam zly (napr. oproti zaciatku sezony v BBL), ale to cislo ma neprekvapuje. Som si to tak prebehol, v uvode sezony "sekeru" spravili tipy s talianskymi timami (este predtym predkolo/kvalifikacia, ktora bola presne opacna z pohladu uspesnosti, nez ta minulorocna), najma snaha trestat undery s AJ Milano. V druhej fazi sezony som uz vlastne dosiahol plusove cisla, ale aby som sa na konci sezony ocitol v celkovych plusovych cislach to nestacilo, aj ked uz to v jednu dobu bolo velmi blizko. Euroliga je nieco ako ACB, clovek ju chce tipovat, pretoze sa na nu dobre pozera, zaroven je pre neho vyzvou, pretoze sa tipuje tazko, resp. tipy vychadzaju premenlivo, cize vysledky logiku castokrat nemaju. Z Euroligy/ACB som bol minuly rok v pluse, tento rok budem zrejme v oboch minuse, to len potvrdi teoriu o tom, ze sa na tychto ligach neda byt dlhodobo v pluse. V pripade Euroligy neobstoji ani pravdive alibi o tom, ze na sobotnejsie tipy mam v poslednom obdobi malo casu a este menej casu mam na nejake analyzy (a ze bez textu tipy nezverejnujem je tiez znamy fakt).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy