Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
NHL 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 28.05.2013, 11:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To dave24 : Ale jo, jasně, už jsem si zvykl na to že to co se dočteš od českého pisálka se diametrálně liší od toho co se ve skutečnosti na ledě děje a na porovnávání neporovnatelného jsou oní naprostí experti. Ono je totiž něco jiného ventilovat sympatie a zveřejňovat fakta. I s tou "prací na puku" bych byl opatrný. Ono když se "čtyřka" vrací a jejich křídlo teprve tak tak vyjel z vlastní třetiny, tak je to myslím celkem evidentní, že by už bylo dobré přestat. Měl kluk zůstat v Dallasu, to byl tak manšaft ve kterém byl tím příslovečným jednookým králem a se ctí se na to vyprdnout. Tady v Extralize by mohl být králem s oběma očima ještě nějakou tu sezonu a bylo by to daleko užitečnější pro všechny.
Jinak serie Boston - Pittsburgh bude pro mě určitě zajímavá. Vůbec nemíním hodnotit už ani loňské výkony jednotlivých manšaftů a už vůbec ne nějaká prehistorická čísla, na porovnávání kvalit tímto pohledem jsou tady opět pisálkové, já včerejší noviny nečtu.

OT : Hodně se mi líbí takové ty článku typu "V osmdesátých letech vyhrával manšaft XY jeden SC za druhým a podívejte se dneska ... kdyby bylo kam sestupovat, tak by tento manšaft XY bojoval o udržení už hezky dlouho". Jak kdyby si ti pisálkové vůbec neuvědomovali, že to není o tom kde má ten manšaft stadion a kdy byl založen, ale o tom kdo v něm hraje, kdo ho vede a podobně. Je tedy naprosto jedno jak který manšaft hrál třeba ještě loni ( natož před deseti nebo dvaceti lety ), protože někdo odejde, někdo přijde, někdo je vyměnět, existuje něco jako DRAFT, takže tyhle srovnáváčky jsou dobré fakt akorát tak pro pisílky a to že nějaký manšaft v posledních dvaceti letech vyhrál SC 2x po sobě, je spíše náhoda, než nějaký cílený výsledek.

Hodně překvapený jsem z Detroitu, dle jejich sezoních výsledku jsem měl za to že vypadnou už v prvním kole a ejhle, úspěšně trápí Chicago a serie LA - SJS je taky celkem nejednoznačná, což je taky dobře, tak uvidíme co bude dál Rolling Eyes
dave24



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.5.2013
Tipy a sázky: 679
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 28.05.2013, 14:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To s.e.n.s.: To je pravda Jarda už je prostě za zenitem, alepon pro NHL určitě, hokej se hodně zrychlil a je to poznat na skladbě mužstev, která si vybírá hlavně borce co umí bruslit a pak zbytek. Ty hospodské kecy jak Jarda válí, když vidí nějaký sestřih a tam je zrovna jeho stahovačka je věc druhá...já to myslel tak, že mu moc borců neveme puk ,střela Ti nezmizí a ta rychlost je věc druhá, v tom věku už asi nezrychlí. BOS byla trefa vedle Ti to dopředu mají hodně dobré a mezi 6 elitních útočníků se prostě nemohl dostat.Uvidíme jak poběží série Pens-Bruins a moooc se těším.

Jinak dneska v noci jsem zvědavý, zatím domací vyhráli vždy tak by to mělo sedět domácím, ale NYR tak postoupili v 7. zápase na ledě WAS, nicméně čekám málo golů jako v celé sérii tak -4,5g možná i -3,5g, více přeji SJS dříve jsem jim fandil, tak tip nedám ani kdyby jste mě nutili Smile

Stejně tak jsme zvědav na zápas CHI-DET... Idea

Edit tak nakonec LAK -SJS 2:1 postupuje LAK, počet golů padlo jak jsem čekal, jinak jsi měl pravdu SJS hraje hrozně venku.


Naposledy upravil dave24 dne 29.05.2013, 7:32, celkově upraveno 2 krát.
irkocz
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.9.2011
Tipy a sázky: 512
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 66.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 28.05.2013, 18:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ono SJS je venku letos (bohužel) někde úplně jinde než když hraje doma (třeba rozdíl ve využívání přesilovek doma a venku je něco přes 30%). Koukal jsem na první třetinu posledního zápasu a musím říct, že LA dalo asi 2-3 tyčky. Zajímavé je, že SJS mají tak vysoká čísla u PP doma, ale ty jejich přesilovky v 1.tř. nevypadali vůbec pěkně (nebýt té 5 na 3, tak nevím, co by si počali). Navíc během série se už dvakrát stalo, že žraloky doma Kings vynulovali, takže jedině doufám, že se žralokům podaří dát první gól (což se mimochodem ještě nestalo, aby hosté dali prvního) a navážou na výkon z 2. zápasu, kde ještě pár minut před koncem vedli, ale pak šli do tří a nechali si vzít vítězství.
Vzhledem ke stavu věcí a komu fandím, rozhodně nic vsadit nemůžu, ale nedivil bych se, kdybychom se dočkali i 5 gólů.
dave24



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.5.2013
Tipy a sázky: 679
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.05.2013, 6:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak a záhada hlavolamu vyřešena CHI-DET 2:1 v prodloužení, dvojice finále konferencí je PIT-BOS a LAK-CHI, tak a teď to bude boj už se těším oba zápasy začínají v sobotu v noci ...
CHI-LAK Sobota 23:00
PIT-BOS Neděle 2:00
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 30.05.2013, 8:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pittsburgh - Chicago bych si jako finále představit dokázal. Myslím si že LAK měli dosud štěstí na soupeře, ale Chicago bude hodně tvrdý ořech. O Pittsburghu už jsme hovořili, nechci nic předbíhat, ale hoodně bych se divil kdyby postoupil Boston ...
Jinak samozřejmě obě nadcházející serie budou hodně bojovné a hokejové, to je jasné.
dave24



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.5.2013
Tipy a sázky: 679
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.06.2013, 11:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak a je to tady, v sobotu jsme se díval na oba zápasy, samozřejmě padlo nejméně golu snad v cele sérii 2:1 a 0:3. Hokej to že vede CHI mě ani neudivuje hrají lepší hokej, LAK víceméně čeká, tak jak hrají moc golů ani dávat nebudou, dnešní zápas to potvrzuje 4-2 tudíž stav série je 2:0 pro CHI, LAK táhnou víceméně Williams a Carter. No uvidíme kam bude směřovat série dále, nicméně čekám, že si CHI odveze jedno vítězství z LA, neb s tím co předvádějí asi nebudou pro CHI těžkým soupeřem, i na ledě LA počítám s defenzivním pojetím a spíše vyčkáváním. LA chybí Mike Richards, který nenastoupil do druhého utkání.
Ve druhém utkání to bylo trošku jiné PIT byl sice aktivnější hrál do těla, a dovolím si říct,že byl i lepší po 2.třetiny, ovšem goly dávali hosté z BOS. PIT nebylo nic platné že natřelili 2x tyč a šancí měli taky dost a golman Rask jim prostě nic nedovolil. V tomto zápase řádil zejména Krejčí, který si připsal 2 góly. Myslím si, že ve druhém utkání již PIT nebude mít takovou smůlu a poučí se z prvního utkání a nějaké goly dá, jelikož ani jedno mužstvo není remízové ve druhém utkání věřím PIT.

PIT - BOS 1 kurz 1,92 6/10 KO 1:6 mluví za vše
LAK- CHI -4,5g kurz 1,88 6/10 3:1 OK jsem nečekal, že LAK dají 3 goly Smile


Naposledy upravil dave24 dne 5.06.2013, 6:08, celkově upraveno 1 krát.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 4.06.2013, 10:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Noo, pěkně. Takže Pittsburgh zatím šlape vodu a nemůžu se zbavit dojmu že se zatím nestačí divit koho to vyfasovali za soupeře, stejně jako já koukám jak jsou bezzubí. Jenom bych doplnil že Tomáše Vokouhna nevyhnal z brány David Krejčí ( i když David samozřejmě exceluje a zastínil kdejakou dávno vyhaslou hvězdičku ), jak píše český pisálek, který žádný z těch zápasů neviděl, ale jeho vlastní obránci, což je Pittsburghská katastrofa. A co dál? Věřte mančaftu, který DOMA jeden zápas odflákne a druhý doslova prosere, že venku něco uhraje ...
Série CHI - LAK podle předpokladů, nic moc hezký hokej, ale o to v Playoff nejde, tady to pořád vidím na Chicago ...
dave24



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.5.2013
Tipy a sázky: 679
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.06.2013, 9:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

LAK -CHI -4,5g 5/10 kurz 2,02 KO 2:3
BOS - PENS 1 kurz 5/10 kurz 2,2 OK 1:0

No tak série PENS - Bruins spěje pro mě ke zcela překvapivému rozuzlení BOS vede 3:0, sice dneska v prosloužení, ale i to se počítá a vzhedem k tomu co Pens předvádějí, bych se ani nedivil kdyby to BOS doma urval a série skončila 4-0. Čekal jsem bitvu tak na 6-7 zápasů. Pens budou psychicky na dně a jejich hra v obraně je opravdu tragédie, kdo viděl ví o čem mluvím, navíc si media a fanoušci tlačí na brankáře, zejména to aby chytal Fleury, který sice je výborný golman, ale v PO je lepší Vokoun.
Jinak trošku ze statistiky: týmy za stavu 3-1 v PO otočily zápas na 3-4 zhruba v 10% a ze stavu 3-0 na 3-4 jen 1,7% (3krát ze 172 pokusů).
LAK- CHI tam to vidím na stejný kafemlýnek jako v posledním utkání, čekám, že LA bude hrát co musí, tudíž dobře dozadu, a snažit se jestřábům moc nepůjčovat puk a nenechat je rozjet ve středním pásmu, myslím si, že golů moc nepadne, jako v posledním utkání na ledě LA a spíše věřím v tomto utkání CHI.

2 s.e.n.s: tak jsem měl včera diskuzi jaký je Jarouš borec tak jsem řekl co jsem řekl, že pokud má icetime 17:30 a hraje přesilovky tak prostě 7 asistencí z 15 zápasů je prostě málo.
Idea
Oggy
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.06.2013, 12:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Viděl jsem první finálový zápas a přišlo mě, že byl Boston většinu času lepší. Kurz 2,85 na výhru Bostonu v sobotu večer/neděli ráno je docela dobrý, co myslíte?
martinsui
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.10.2009
Tipy a sázky: 438
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 190.4Hodnocení kvality tipů: 190.4Hodnocení kvality tipů: 190.4Hodnocení kvality tipů: 190.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.06.2013, 14:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ja som síce videl len zostrih z toho zápasu, ale je pravda, že Boston bol lepší, najmä v predĺžení mal 3-4 čisté šance, že buď to hráči Bostonu zle trafili alebo to skákalo pred bránkovou čiarou ... V každom prípade, každý zápas je iný a očakávam a dúfam, že Chicago podá v druhom zápase lepší výkon ... Naviac Bostonu sa v predĺžení zranil dôležitý útočník - Horton, čo by bolo podľa mňa, pokiaľ by už nemohol zasiahnuť do hry výrazné oslabenie pre Bruins, takže uvidíme ...
dave24



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.5.2013
Tipy a sázky: 679
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.06.2013, 10:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No v prvním zápase byl Boston lepším týmem a zároveň smolnějším, ale hokej se hraje na goly a ne na kdyby... BOS si nechal dát v poslední třetině dva goly a prodloužení je loterie o jednom golu. I v prodloužení měl BOS více ze hry, ale gola nedali. Osobně si myslím, že BOS jsou lepší a finále vyhrají. Týmy jsou výkonově hodně podobné, hrají docela dobrý hokej, ale výhodu BOS vidím v Tuuka Raskovi, ale hlavně v osobě trenéra Juliena, kterého považuji za jednoho z nejlepších v NHL. V minulém zápase se zranil Horton, člen 1. formace, a nyní je day-to-day, to znamená, že se asi rozhodne před zápasem, já myslím, že je to finále a pokud to bude jen trošku možné Horton nastoupí.
Osobně čekám trošku opatrnější utkání než ve čtvrtek, s méně vstřelenými goly, a taky si myslím, že druhé utkání zvládne série bude 1:1, počkám jestli ještě něco nevyplave napovrch, ale kurz 2,87 na Boston je prostě dobrý.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 14.06.2013, 10:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

" Medvědy trápí zranění Hortona. Do první formace by se zřejmě přesunul Seguin, ve hře je i Jágr "
Ano, dejte tam Jágra, já bych ten SC Jestřábům hodně přál Laughing
To se mi snad jenom zdá, ty novinářské kalkulace ...
Jinak samozřejmě oba manšafty super, jeden s druhým to nebude mít jednoduché ani omylem ...
dave24



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.5.2013
Tipy a sázky: 679
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.06.2013, 10:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No začíná to stejně jako série BOS-PIT první zápas přestřelka a pak skoro vždy pod 4 goly, jestli BOS bude hrát stejně a nepovolí CHI moc golu mají to v kapse, ted je golove tahne 3.lajna (no golově 2:1 PP a 2:0), ale prostě mi BOS přijde herně lepší a hladovější, uvidíme co dál ale asi bych to zase viděl -4,5g nebo dokonce -3,5g a druhou výhru BOS, přece jde do tuhého a hraje se o hodně. Ještě na mrknu před zápasem a něco napíšu. Všem přeji dobrý hokej.
A ještě to vypadá, že Hossa se zranil...

Edit: No ještě že mě osvítilo a nedal jsem nějaký tip, ale to mě fakt překvapilo Rolling Eyes


Naposledy upravil dave24 dne 27.06.2013, 6:54, celkově upraveno 1 krát.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 23.06.2013, 12:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak pátý zápas dopadl podle předpokladů dobře, ale obávám se, že bude třeba ještě dvou zápasů a že tedy Jestřábi budou zavírat až doma Wink
dave24



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.5.2013
Tipy a sázky: 679
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.06.2013, 15:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Ti to vyšlo s.e.n.s. Very Happy, celkem zajímavá série, dle začátku jsem myslel, že to bude na 7 zápasů tak do 4 zápasu mi přišli lepší medvědi a pak se to naklonilo k jestřábům. Ale celkem finále jak má být, vyrovnané zápasy, nezávisle na H/A, bojovnost i pěkné hokejové okamžiky.
Jen nevím proč Frolíkovi zazlívali ten zákrok pak gol v 5-tém zápase tuším, faul je když ho pískne rozhodčí...
Trošku je mi líto Jardy, docela jsem mu to na staré roky přál, pokud zůstane v NHL tak už v další sezóně se asi nedostane do klubu s ambicemi na SC.

Tak už teď se těším na nový ročník.

2 s.e.n.s.: Tak David Krejčí už SC má z roku 2011, ale pravda je že je to fakt borec a vyhrál kanadské bodování play off, a v některých zápasech byl prostě klíčovým hráčem, no pokud to medvědi moc nerozpustí tak mají šanci se zase dostat vysoko, tým na to mají, otázka je co s kluby udělá snížení platového stropu...jinak jo přestupy očekávám v hojném počtu letos


Naposledy upravil dave24 dne 27.06.2013, 7:08, celkově upraveno 2 krát.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 26.06.2013, 15:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak, vyšlo ... moc ne, ale jsem samozřejmě rád že to tak dopadlo. Boston si to naprosto učebnicově prohrál sám, už se holt viděli v sedmém zápase a tak to Chicago minutu a půl před koncem holt neuhlídali, to se stává. Chicagu to samozřejmě přeju, protože bojovali přesně tak jak se bojovat má a prostě tu serii vyhráli. Jágra mi není líto ani omylem. Když nevíš kdy máš skončit, protože na to už EVIDENTNĚ nemáš, nemůžeš se divit že si Tě manšafty začnou přehazovat jako horký brambor. V playoff nezahrál vůbec nic, navíc se dostavilo už celkem tradiční zranění a poslední zápas vpodstatě nehrál ... co k tomu dodat víc. Doufám že dostne rozum, přestane blbnout a půjde tam, kde na to ještě může stačit, tedy do Extraligy, maximálně ještě tak do KHL. Koho je mi líto, je třeba David Krejčí, ten kluk je skutečně HVĚZDA ( pro samé Jágrování se o tom ale nikde nedočteš ) a ten SC by si skutečně zasloužil. jenže on je ještě mladý, myslím že jednou se mu to určitě povede. Na další ročník se samozřejmě těším taky a už sleduju ty veletoče co se tam v zákulisí dějí, bude to zajímavé Smile
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 27.09.2013, 14:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak konečně se začalo nahlas mluvit o tom, co si už pár let kdekdo potichu myslí a taky celkem jasně vidí Laughing

http://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/512084-jagr-cim-by-asi-tak-mohl-pomoct-dablove-budou-patrit-k-nejhorsim-predpovidaji-v-zamori.html#hp-sez[/url]
Pivo
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2011
Tipy a sázky: 292
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 95.6Hodnocení kvality tipů: 95.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.10.2013, 10:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím, zajímalo by mě, jestli někdo sází na NHL už teď. Kupříkladu se dnes hráli 3 zápasy, pomyslně jsem si vsadil, na Chicago, Winnipeg a Toronto. Trefil jsem 3 ze 3. Na obhájce titulu a underdogy. Jen proto, že jsou to první zápasy, nevím, jak to bude pokračovat. Sázím zatím jen Gambrinus l. a NBA (ta ale začne za měsíc necelej). No a GL má přestávku dlouhou, nevím, jestli bych měl zkusit NHL, hokej je takovej víc nevyzpytatelnej mě přijde.

Díky za odpověď.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 2.10.2013, 11:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já třeba ne. Poučen z předchozích ročníků počkám pár kol, než se to trošku rozběhne. Každopádně je fakt, že díky tomu novému úžasnému pravidlu o hybridním icingu bych si klidně tipl na "vyšší počet ofside" v zápase Laughing Je až neuvěřitelné, jak sporné pravidlo se dokázalo infiltrovat i do NHL ...
Pivo
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2011
Tipy a sázky: 292
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 95.6Hodnocení kvality tipů: 95.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.10.2013, 11:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky moc, to mi stačí Cool
dave24



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.5.2013
Tipy a sázky: 679
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 2.10.2013, 14:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2 Pivo: jak uz psal s.e.n.s. tak je lepsi trosku pockat, nektere tymy maji lepsi zacatky sezony vetsinou ty slabsi a nektere zase hraji spatne treba 10-15 zapasu a pak to rozbali. Letos se celkem hybalo na prestupovem trhu a jeste bude si myslim, je treba se podivat kdo kam prisel a umi ne na pohasinajici hvezdy. NJ se asi do PO nedostane. Pokud by jsi chtel davat je mozna lepsi davat underdogz nebo + na pocet golu, ted to bude asi i sypat.
Pivo
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2011
Tipy a sázky: 292
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 95.6Hodnocení kvality tipů: 95.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.10.2013, 16:14 Předmět: NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky dave. Jen nevím, jestli teda mám počkat, nebo si opravdu vsadit aspoň jeden zápas denně, to by mi snad neublížilo. Krom toho jsem se Vás chtěl zeptat, jak jste na tom byli minulou sezónu? + nebo -? Rád bych věděl, jak to máte a jak se daří v NHL. Každou radu ocením, díky moc.
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 2.10.2013, 16:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ten začátek bude opravdu kostrbatý, protože podle přípravných zápasů se to nedá posuzovat, jen se nejspíše sehrávali, nacvičovali taktiku, takže výsledky asi moc neznamenají. To se ukázalo i dnes EDM s WPG, kde mělo spíše vyhrát EDM. Spíše mi přijde lepší časem dávat na ty +-, jak psal dave24.
Prasátor
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.7.2013
Tipy a sázky: 1967
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 301.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 20
PříspěvekZaslal: 2.10.2013, 19:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, já zase naopak musím říct, že pro mě jsou říjen a listopad, co se NHL týče, nejúspěšnější měsíce. Nevím, čím to je, ale od Vánoc už mi to tipování jde čím dál hůř. Každopádně souhlasím s názorem, že bude padat více branek. NHL se každým rokem snaží pozměnit aspoň v drobnostech různá pravidla, která by mohla přispět k zvýšení počtu branek a zvednout tak atraktivitu ligy v obrovské konkurenci jiných "amerických sportů". Letos jsou to už zmiňované betony. V NHL je pár vyloženě overových týmů, které se vyplatí sázet a kurzy zatím překvapivě slušné, př: včera Montreal - Toronto - over 5,5 byl kurz 1,89 (teď nevím, jestli v Chanci nebo v Tipsportu). Každopádně počítám, že kurzy na over výsledky budou postupně klesat, pokud ne, tak to bude jen dobře Wink
Prasátor
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.7.2013
Tipy a sázky: 1967
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 301.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 20
PříspěvekZaslal: 2.10.2013, 20:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A jeden subjektivní názor: nepodceňoval bych Devils. Myslím, že letos budou mnohem silnější než v minulém roce. Odchod Kovalchuka nepovažuji za oslabení, spíš naopak. Jediná citelná ztráta je odchod Davida Clarksona. Na druhé straně za velmi významné pozitivum považuji příchod Coryho Schneidera, který by mohl klidně už letos převzít roli jedničky po Martinu Brodeurovi. Obrana zůstala prakticky stejná, odešel jen Henrik Tallinder, který se ale poslední dva roky potýkal se zraněními a spoustu zápasů vynechal.
Co se útoku týká, přišel Ryane Clowe, což je podobný silový typ útočníka jako byl Clarkson a pro mě adekvátní náhrada. Další posilou je Michael Ryder, který v minulé zkrácené sezóně nastřílel 16 branek (mimochodem o 5 více než Kovalchuk). Nově před pár dny GM Lou Lamoriello podepsal dvouletou smlouvu se švýcarskou hvězdou Damienem Brunnerem, který pokud bude hrát tak, jako minulý rok v Detroitu, bude taky velikým přínosem. A možná jste někde četli, že by za Devils měl hrát nějaký Jarda Wink (pro mě zatím neutrální zpráva), uvidíme, jak na tom bude.
Každopádně celkově si myslím, že NJ bude silnější, než říkají prognózy a že letos v play off chybět nebudou.
dave24



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.5.2013
Tipy a sázky: 679
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156Hodnocení kvality tipů: 156
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.10.2013, 7:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2 Pivo: Vidíš vidíš, co člověk to názor, ono Ti asi nikdo neřekne jestli máš dávat nebo ne, každý má jinou zkušenost. Já třeba z počátku dávam proti favoritům a celou sezonu U/O. Teď jsou ještě fakt dobré kurzy. S.e.n.s. třeba mazácky počká, znám kluky co dávájí jen střelce, atd.

2 Prasátor: Já jsem neřekl, že NJ skončí poslední, ale taky si myslím že se do PO prostě nedostanou. Lou Lamoriello byl pro mě jeden z nejlepších GM v soutěži, ale teď se mi jakoby zdá, že trošku zaspávavá a není to jen letos, ale třeba se pletu. Ale neber to zle je to jen můj názor. Jinak odchod Ilji beru jako velké pozitiuvum, když se mu chce je to pan hráč, ale moc se mu už nechce a prej v kabině to taky není nejlepší parťák.

Jo a kluci nezaložíme nové téma NHL 2013/2014 at to pořád nesmažíme tady.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.10.2013, 10:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

" nepodceňoval bych Devils " ? Já osobně to komentovat moc nemíním, podle mě se letos nepodívají ani do play off, není tam nikdo kdo by je tam dostal, ale doporučuji přečíst analýzu manšaftu v ročence Pro Hockeye na tento rok ... konečně se přestalo Jágrovat a žurnalisti s hokejovými odborníky se na věci začali konečně dívat tak jak jsou, bez nějaké falešné, opičí úcty ... jak říkám, pro NYD to bude dost tristní sezona, věřte tomu ...

Pro Hockey :

Brankáři 8
Obrana 6
Útok 6

S průměrnou obranou a útokem, můžete mít brankáře jakého chcete a ten to tam sám nevytrhne ... Pokud převedete odchody Kovalčuka, Pariseho a Clarcsona na branky, přijdou Devils o 80 gólů, Clowe dal loni za 40 zápasů upocené 4 branky, Eliáš to sám nezachrání a o v play off gólově jalovém Jágrovi ani nemluvím .... tenhle manšaft, mi nejenže nepřipadá silnější než v minulém roce, ale právě naopak, je možná nejhorší za posledních několik let ....
Prasátor
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.7.2013
Tipy a sázky: 1967
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 301.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 20
PříspěvekZaslal: 3.10.2013, 11:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dave24: v pohodě, neberu to zle a na rovinu říkám, že můj názor na NJ ani nemůže být úplně objektivní, protože jsem jejich fanoušek Smile Na druhou stranu, sleduji je už dvacet let, tak snad jsem je za tu dobu trochu prokoukl. Asi bych se mohl rozepsat o faktech, které mě vedou k tomu, že to letos nebude tak hrozné, o zadluženosti bývalých vlastníků, o příchodu nového vlastníka, o možnostech Lamoriella v minulých letech a o mnohem větším prostoru letos, o nahrazení stařeckého tandemu Brodeur-Hedberg, o "rádoby hvězdě" Kovalchukovi, který je neustále v hodnocení +- v záporné bilanci, atd., ale to by stejně nikoho nebavilo číst Wink A dost už o Devils, necháme se překvapit jako obvykle.
Nějaké tipy na dnešek? Já na to kouknu a večer sem dám něco svého.

s.e.n.s., když převádíš sílu útoku na góly, měl bys zmínit i Rydera, který dal v posledních dvou sezónách 51 branek. A Brunnera ještě v ročence nemáš.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.10.2013, 12:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jako jasné, nemá to význam hodnotit "den před večerem", to je bez diskuse, budou přestupy, budou zranění ... nakonec může být všechno jinak. A k těm útočníkům ... ono je hezké když jsi hvězda a dáváš góly, ale za každou tou hvězdou někdo stojí, Vzpomeň jak byl hvězdou Jágr v NYR ... vzali mu vrchního nahrávače Nylandera a byl v prdeli ... jak se sejdou v jedné pětce kvězdný střelec a hvězdný chlap na černou práci, co se té hvězdě na ty goly pěkně nadře, je to pro manšaft požehnání, ale běda jak se něco stane, to jsou pak hned ty bilance zápornější a zápornější. Jinak je fajn že jsi věrným fanouškem jednoho manšaftu tak dlouho a ne jako "zbytek" čechů co prostřídali od Kladna přes Washington až po NJD podle aktuální situace Wink Laughing
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy