Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Golf 2013
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.01.2013, 1:41 Předmět: Golf 2013
Pište tipy na sázení
Citovat

Abu Dhabi HSBC Golf Championship:

Po prvom roku s golfom, ktory sa predcasne ukoncil pre nekvalitne vysledky a zly pocit z tipovania ako takeho (niekde bola chyba a bolo treba nieco zmenit), sa po zmene v druhom roku tipovania vysledky casom dostavili, najma nejakych 6 tyzdnov, kedy v kazdom som trafil aspon jedneho vitaza z dvoch hlavnych svetovych Tour. Nemyslim si, ze je to tak lahko zopakovatelne, ale ukazalo mi to sposob, akym by som mal pokracovat aj dalej. Sezonu som predcasne ukoncil, prisla olympiada, bolo hodne cyklistiky a golf isiel logicky na vedlajsiu kolaj. Tento rok nic podobne nehrozi, cyklistiky bude rovnako ako v minulych rokoch, ale 2 sporty sa daju cez leto bez problemov zvladat. Teraz je toho este hodne, takze golf bude taka sledovacka pomimo, ale chcem byt v riadnom diani uz od uplneho zaciatku. Rozhodne nechcem do novej sezony nic menit na tipovani klasickych vysledkov/vitazov/top10, tam problem nevidim, nasiel som pomerne dobru zonu, kde sa vitazi aj realne daju nachadzat, oproti prvej sezone som sa nebal davat aj jedneho dvoch z kurzovych favoritov, ked som to povazoval za logicke, co tipovaniu len prospelo. Co bol problem, urcite tipy h2h, tie naopak budem obmedzovat, z uvodu sezony vplyvom nedostatku casu nebudu prakticky vobec, co je dvojita vyhoda, potom uvidim, ale urcite ich bude menej (podobny proces ako v cyklistike nastal minuly rok). Zaroven si chcem udrzat svoj staking na 2 turnaje (tj. minimum/maximum vlozenych prostriedkov do jednotlivych tipov/turnajov). Rozhodne budem pokracovat v snahe hladat mladikov s velkym potencialom, cakatelov na prve vitazstvo, co najskor nachadzat hracov, ktori budu nachadzat zaslu slavu a vracat sa znova na vyslnie.


P.Lawrie to win (0,75/10 - 46,0 - bet365) E/W

Slusny kurz, na vitazstvo v Abu Dhabi je potrebna presnost, najma zasahovanie greenov v regulacii (GIR), samozrejme puttovanie a scrambling. To, ze zasahovanie greenov v regulacii nie je pre Paula problem dokazoval celu minulu sezonu, rovnako aj minuly tyzden na turnaji pre vitazov jednotlivych turnajov z minulej sezony. Scrambling, ziaden problem, rovnako to potvrdzoval minuly tyzden. To, co minuly tyzden zlyhavalo, bolo puttovanie. 125puttov za 4kola, ani v jednom kole pod 30 puttov, co je hranica medzi slusnych a zlym vykonom na greenoch. Samozrejme, cim viacej zasahujete greeny v regulacii, tym hrate viacej puttov, lenze tieto cisla su aj na take zasahovanie a na kvalitu Paula na greenoch jednoducho nedostacujuce. Ked zlepsi tuto cast hry, bude v boji o vitazstvo. Paul Lawrie za poslednych 6 rokov pomerne kvalitne a stabilne vysledky na tomto turnaji - 20/30/20/27/MC/8, dolezite je spomenut, ze jeho kariera sa znova prebudila naplno len minuly rok, takze tie turnaje z minulych sezon su skor len ako pomocka, ktora ma ukazat, ze turnaj mu naozaj herne sedi.


R.Wattel to win (0,5/10 - 91,0 - Stanjames) E/W


Boli aj lepsie kurzy, lenze to je tak, ked davate tipy az na poslednu chvilu. Stanjames ma ale aspon platenych prvych 6 miest, oproti tradicnym 5. To je dovodom k zahratiu E/W. Wattel ma velky talent, ale premierove velke vitazstvo medzi dospelymi sa mu vyhyba. Je stabilny, je presny, je pomerne dlhym hracom, velmi kvalitne puttuje, prakticky nema vyraznejsie slabiny, zatial sa ale vsetky veci nespojili dokonale v jednom turnaji, prip. bol niekto lepsi, stastnejsi, prip. v rozhodujucom okamziku turnaja urobil Romain chybu a vypadol z boja o vitazstvo. Toto je turnaj, kde potrebujete byt aj presny, aj pomerne dlhy, aj ked dlzka v tomto pripade nie je ten primarny faktor. Minuly rok sa zucastnil tohto turnaja prvykrat a obsadil skvele 14.miesto.


A.Hansen top10 (2/10 - 6,0 - bet365) T9
T.Jaidee top10 (1,5/10 - 7,5 - Stanjames) T9


Dva tipy na top10. Obaja hraci za prve prezili prijemne obdobie medzi jednou a druhou sezonou, tj. zaver sezony, ktora sa na European Tour ani moc nekonci, pretoze nadvazuje turnajmi v JAR a hned pokracuje na Blizkom Vychode. Thongchai Jaidee zaroven ukazal aj aktualnu formu, ked minuly tyzden bojoval dokonca o prestizne vitazstvo na turnaji sampionov, skonci napokon treti. Co je mozno najklucovejsie je, ze obom sedi tento turnaj - obaja tazia z presnosti a kvalitneho puttovania, nie su to ziadni bombarderi. Anders Hansen posledne 4 sezony - 15/8/18/14, videl som tip na top20, ktory pokryl kazdy z minulych rocnikov, mna zasa nelaka ten kurz tesne pod 3,0. Radsej vyssie riziko v prospech mozneho vyssieho zisku. Jaidee tu ma posledne dva vysledky len 46/MC, predtym ale z 5 rocnikov az 4 vysledky do top15, ked k tomu pridame slusnu aktualnu formu a aj dlhodobu formu z poslednych mesiacov (poslednych 10 turnajov po celom svete a na roznych turach - 16/21/MC/10/7/6/17/3/-/3 - okrem posledneho vysledku su tie predtym (6/17/3) z turnajov v Azii so slabsou ucastou, pozitivum treba hladat aj v rozohratosti, prakticky neoddychoval a stale hral nejaky turnaj, co je vzdy lepsie pre hraca ako monotonny trening.


Naposledy upravil UselessToo dne 21.01.2013, 22:23, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.01.2013, 13:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Humana Challenge:

Turnaj sa odohrava na troch rozlicnych ihriskach, ktore maju ale podobne rysy, tj. okolo 7000yardov a vsetky su velmi dobre skorovatelne, da sa na nich hrat hodne nizko. A prave schopnost skorovat, tj. zasahovat hodne greenov v regulacii a to mozno, co najblizsie k jamkam a premienat potom tieto kratke putty, to bude uloha pre listinu zucastnenych. Toto je druhy riadny turnaj sezony na PGA Tour, minuly tyzden na Havaji sa tesil hned novacik z Web.com Tour (v minulosti Nationwade Tour), Russell Henley. Aj tip na neho vidim na viacerych strankach o golfe, kto ma pozna, vie, ze toto je druh tipov, ktore z duse nenavidim a ktore vychadzaju raz za uhorsky rok, nie je v nich ziadne value a dalsich x nie zrovna pozitivnych veci. To druhy Tim Clark, ktory sa zrejme konecne vratil po serii zraneni a zdravotnych problemov je opravneny favorit, kedze aj na tomto kalifornskom turnaji hral v minulosti skvele. Do svojho zoznamu tipov som ho ale nezaradil..


P.Mickelson to win (1,5/10 - 19,7 - Pinnacle)


Phil hovori, ze toto je pre neho len pripravny turnaj pred dalsimi vyznamnejsimi turnajmi na tzv. kalifornskom swingu (dalsi tyzden Farmers Insurance Open a za 3 tyzdne oblubeny turnaj na Pebble Beach). Lenze Phil je favoritom vzdy, ked sa hra v jeho rodnej Kalifornii, je tu tzv. ako ryba vo vode. To, ze je skvelym hracom a ze ma mnohe prednosti, najma skvelu kratku hru, ktorou sa predovsetkym preslavil (tzv. scrambling, hra okolo greenov), to uz vsetci viete, netreba okolo tooh moc pisat. Kurz mi pride zaujimavy, pole nie je take silne, aj ked turnaj je dobre obsadeny.


B.De Jonge to win (0,75/10 - 59,0 - Pinnacle)


Hrac, ktory stale caka na svoj prvy triumf, Humana Challenge je k takymto hracom pomerne stedra. Staci si spomenut na triumf neznameho Jhonattana Vegasa spred dvoch rokov, ktory hned na svojom druhom turnaji na PGA Tour vypalil vsetkym favoritom rybnik. Myslim, ze prvykrat tu vyhral Aj Bill Haas 3 roky dozadu, vitaz celeho Fedex Cupu z roku 2011. Brandon ma rad lahke kratsie ihriska, kde sa da masivne skorovat, ktore maju dost parov 4 (dve ihriska maju 4 a jedno dokonca 5 takychto jamiek). Zaujimavostou je, ze jeho krivka na tomto turnaji stale stupa - ma tu 4 ucasti a sled jeho vysledkov je takyto: 74/33/25/12, 4krat sa dostal do cutu a kazdym rokom ubera z konecneho vysledku zopar miest. Keby tento rok ubral 11, nevycital by som mu to. Samozrejme bez E/W sa s tipom pocas turnaja za priazniveho vyvoja daju robit rozne ine veci.


C.Wittenberg top20 (2/10 - 8,0 - Skybet)
C.Wittenberg top10 (1/10 - 16,0 - bet365)


Pomerne vysoke kurzy na hraca, ktory bol konecnou jednotkou na americkej druhej hlavnej serii, kde prvych 25 sezonneho Moneylistu dostava plnu kartu na PGA Tour. Nieco v tom hracovi bude a to sa da vycitat nielen z vykonov v minulej sezone, ked vyhral 2 turnaje a pridal k tomu dalsich x top10 umiestneni (2.miesto, 3.miesto, 6.miesto, 9.miesto, 2x 10.miesto a 2x 12.miesto). K tomu pridal aj zaujimavy vysledok na US Open, tj. na jednom z Majorov, kde skoncil na fantastickom 10.mieste. Casey teda zvladol aj konfrontaciu s uplnou spickou svetoveho golfu. On ju zvlada uz ako mladik, bol skvelym amaterom, lenze ako profesional uz na amatersku karieru az do minulej sezony moc nenadviazal. Stale ma len 28rokov, ma vsetko pred sebou a tato sezona by mala znamenat jeho strmy posun do spicky. Na vyhru to asi nebude, ale na umiestnenie v spicke by to uz byt mohlo. To, ze tesne neurobil na Havaji cut, to nevadi, ani minulu sezonu nezacal skvele, 19.miesto v Paname a neprejdeny cut z Chile ukazuju, ze mimo kontinentalne uzemie USA nie su jeho vysledky uplne top. Na tomto turnaji uz v minulosti startoval, pred 4 rokmi skoncil na slusnom 34.mieste.


D.Lynn top Englishman (2/10 - 5,5 - Skybet)

Znova tip nie je vylozene z mojej hlavy, ale rychlo som sa s nim musel stotoznit. Na turnaji startuju 4 Anglicani - Ross Fisher, Brian Davis, Greg Owen a David Lynn. Brian Davis a Greg Owen su uz stabilne sucasti americkej PGA Tour. Lenze ani jeden na tomto turnaji v minulosti zrovna neziaril - Davis (14/68/MC/26/MC/57/13/MC) a Owen (62/MC/-/MC/71/-/-). Fisher a Lynn su potom novacikovia, zunovalo sa im hravat len turnaje na PGA Tour a chceli sa niekam posunut, skusit nieco nove. Obaja su uz ostrielani golfisti, maju na svojom konte niekolko uspechov. David Lynn je velmi stabilny hrac, ci uz na turnajoch ako takych svojou hrou alebo vysledkami v nich na jeho konci. Jeho problem je, ze za celu karieru vyhral jediny turnaj. Lenze minuly rok, pri svojej vobec len druhej ucasti na jednom z Majorov, na PGA Championship, skoncil na skvelom 2.mieste a aj zrejme to bol impulz zabojovat v Q-School o kartu na PGA Tour. To sa mu podarilo aj s Rossom Fisherom a tak oboch mozeme sledovat uz na tomto turnaji. Ross je favoritom celej stvorice, David je naopak outsiderom. Lenze ani jeden moc nepozna turnaje z USA, takze neviem kde k podobnemu cleneniu prisli bookies, favorizacia jedneho na ukor druheho nedava ziadnu logiku, max. to mozme spravit podla svet. rebricka, ktory ma ale na jeden konkretny turnaj prakticky nulovy vplyv. U mna su obaja v zhode, dokonca David Lynn by mohol mat mierne navrch..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.01.2013, 23:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V Europe nefungovala spravodlivost a dobre tipy skoncili najhorsim moznym vysledkom, tj. dva tipy na top10 zostali presne na prahu uspechu a neuspechu, stvrtinovy navrat z mozneho max. navratu je skor fackou do tvare nez zasluzenou odmenou, dalsi dvaja presli cutom, Lawrie tesne, Wattel na slusne pozicii pred vikendom, zial pocas vikendu uz hral vylozene spatne.

V Amerike to nebolo ani nadejne, v prvom kole vyzeral dobre uz len David Lynn, po druhom kole uz ani ten, kedze zahral nedostatocne kolo, zaroven jeho krajania sa z uplneho zadku slusne vysvihli. Aj tak najlepsi Anglican na konci turnaja bol na konci tych, co presli cutom, cize z tohto pohladu sa tip ukazal ako spravny, zial Lynn nezahral ani to minimum, ktore by malo sancu na uspech. Mickelson prve kolo za even par, potom to uz slo, zial v turnaji, kde sa skoruje ozlomkrky si nemozete dovolit zahrat jedno slabe kolo na urovni paru. Za dalsie 3 kola nemozem povedat ani jedno krive slovo, takze ked to malo sluzit ako turnaj na rozohranie, Phil mohol byt vo vysledku spokojny. De Jonge aspon presiel cutom, chvilu vyzeral, ze zautoci na spicku, zial to bol asi len kratkodoby moment a pocit. Wittenberg hral slusne, ked sa ale lamal chlieb, nepridal zopar birdie a cutom nepresiel, najma 3.kolo mu vylozene nevyslo.



Commercial Bank Qatar Masters:

Dalsi z trojice blizkovychodnych turnajov v bohatych malych ropnych krajinach. Podmienky podobne, layout podobny, favoriti podobni ako minuly tyzden, aj ked urcite zmeny tu badat podla vysledkov z minulosti su, aj ked skor male ako velke. A prave tie zmeny budu korespondovat so zmenou vyberu jednotlivych hracov pre tento turnaj.


P.Hanson to win (1,5/10 - 17,0 - bet365) E/W


3u tomuto tipu rad venujem. Peter Hanson prezil v minulom roku sezonu snov. Zacal skvele, z prvych 6 turnajov sezony skoncil T2/T3/T4/T5, pricom 2.miesto pochadzalo prave z Kataru a dalsie 3 skvele vysledky z dvoch turnajov na WGC a tretie miesto z prveho Majoru sezony, z Masters. V dalsom priebehu pridal 3.miesto z domaceho Nordea Masters, T7 z dalsieho Majoru, z PGA Championship a na zaver sezony prisli aj vitazstva, z holandskeho KLM Open a z nemeckeho BMW Masters. Jednym slovom velka parada a nie je dovod, aby v nastupenom trende nepokracoval. Minuly tyzden bol "mimo radaru" a to doslova, kedze skoncil na nie prilis viditelnom delenom 9.mieste (aj s mojimi tipmi, Hansenom a Jaideem), zaroven on neisiel po krivke skvely v uvodnych kolach, spatny cez vikend, naopak, ledva presiel cutom, aby cez vikend zahral kola -6 a -3 a posunul sa nenapadne do top10. Ukazal formu a zaroven zbytocne neotravoval bookies skvelym vysledkom, pre tipera naprosty ideal. O pozitivnych spomienkach hovori 2.miesto z minuleho roku, predtym najlepsie 14.miesto pred 3rokmi.


H.Stenson to win (1/10 - 31,0 - bet365) E/W


Som na svedskej vlne pre tento tyzden. Henrik Stenson, milovnik turnaja v Katare, to bez akychkolvek polemik. Sice na tipovanie to je niekedy dobry nervak mat ho na tikete, pretoze naozaj nikdy neviete, co prinesie dalsia jamka, moze to byt famozny eagle na pare 4, rovnako aj snehuliak na tej istej jamke. To uz k tomu akosi patri. Minula sezona bola sezona navratu do spicky pre tohto nesmierne nadaneho a talentovaneho hraca, ktoreho jedinou nevyhodou je jeho roztrzita a niekedy az zuriva povaha. V minulej sezone to bol postupny posun od uplnej biedy na uvod sezony, az po vitazstvo v JAR v jej zavere. Behom 4 tyzdnov v strede roku si pripisal 3 top10 vysledky na dobre dotovanych turnajoch - BMW International Open - T6/Open de France - T7/Scottish Open - T8. Zaroven treba spomenut jeho vykon na Masters, ktory prisiel prave pred tymito turnajmi, kde 3 kola bojoval dokonca o vitazstvo, sice 3 kola boli niekedy hekticke a problematicke, ale vzdy si dokazala pomoct a kolo dohrat s dobrym skore. 4.kolo bolo uz take signifikantne, 81ran, +9 a prepad az na koniec stvrtej desiatky. Do konca sezony pridal 5.miesto na KLM Open, 6.miesto na Portugal Masters, vyhral SA Open Championship, tymto vitazstvom sa kvalifikoval na zaverecne podujatie pre najlepsim 60 hracov financneho rebricka, kde skoncil na vybornom 7.mieste. Minuly tyzden zacal vyborne, po 2.kolach mal idealnu poziciu na utok v 3.kole, zial z utoku bol pad, kolo za 76 a ani posledne kolo za 67 to uz moc vytrhnut nemohlo, skoncil v tretej desiatke, teda podobne ako Hanson mimo pozornost kamier. Na tomto turnaji v poslednych 3 sezonach ziadna slava, lenze v tejto casti kariery prislo az nepochopitelne stradanie, ked sa vylozene vytatil zo svetovej spicky. V rokoch 2005-09 tu jedenkrat vyhral a trikrat bol dokonca runner-upom turnaja, cize skoncil len tesne pod vrcholom na 2.mieste. K tomu jedno delen 7.miesto a to je vsetko z tohto obdobia. Pre mna je uz spat, jeho golf je na tej urovni zo spominanych uspesnych sezon, kedy napr. v Amerike vyhral slavny piaty Major planety (samozrejme neoficialne sa mu tak hovori) The Players. Hrac s takouto bilanciou z tohto turnaja nemoze byt mimo mojej pozornosti.


T.Bjorn to win (56,0 - 0,5/10 - bet365) E/W


Nemozem vynechat ani dalsieho Severana, skuseneho Dana Thomasa Bjorna. Thomas tento turnaj takisto v minulosti vyhral, stalo sa tak dva roky dozadu. Na turnaji presiel cutom pri poslednych 7 ucastiach, pricom pravidelne turnaj navstevuje v poslednych 5 rokoch. Okrem vitazstva tu ma aj dalsie 2 top10 umiestnenia - 8. a 9.miesto (roky 2006 a 2010). Minulu sezonu sprevadzali aj zdravotne problemy, pamatam sa, ze na zaciatku roku sa vracal po zraneni z minulej sezony, to malo urcite vplyv na jeho vykony na turnajoch na Blizkom Vychode, aj ked T3/T25/T9 z tychto troch turnajov v minulom roku nevyzeraju na pohlad zle. Minula sezona znova slusna, 7krat top10, pricom na Wales Open bola vyhra najblizsia a da sa povedat, kedze som zaver turnaja sledoval, ze mu vylozene unikla medzi prstami.


V.Dubuisson to win (0,5/10 - 81,0 - bet365) E/W
V.Dubuisson top10 (1,5/10 - 10,0 - Coral) T9


Myslim, ze by bolo velkou chybou vynechat tohto hraca z mojho zoznamu pre tento tyzden. V podstate len vymenim jedneho talentovaneho Frantika za druheho, obaja su stale v love za prvym velkym vitazstvom na European Tour. V tejto sezone prakticky urcite aspon jeden z nich vyhra, dost mozne, ze sa to podari hned obom. Victorov oblubeny turnaj, to rozhodne, vsak byt top10 v dvoch prvych ucastiach na takto dobre dotovanom a obsadenom turnaji je nemaly uspech pre stale 22-rocneho mladika. V minulej sezone mal take dva aspekty uspechov okrem tradicnej zastavky v Katare, jarne azijske turne (Malajzia T11, Cina T4, Korea T3) a velke ostrovne linksove podniky (T15/T5 z dvoch elitnych turnajov tohto typu)


R.Gonzalez to win (0,25/10 - 126,0 - bet365) E/W
R.Gonzalez top10 (1/10 - 10,0 - Coral)


Ricardo Gonzalez, argentinsky veteran, ktory kazdorocne zaziari na tych svojich turnajoch a udrzi si tak tesne kartu aj na dalsiu sezonu. Na pomerne nenapadneho hraca su jeho vysledky v Katare hodne nadpriemerne, vsak pocas kariery tu uz bol 4krat top10, pricom v poslednych 3 sezonach dokonca 2krat, minuly rok 5.miesto celkovo. Zaroven top20 tu bol az neuveritelnych 8krat, z 12 ucasti pomerne slusna uspesnost. Niet teda pochyb, ze podmienky na tomto turnaji mu idu k duhu. Minuly tyzden to bola take priemerne, tomu odpoveda aj vysledne skore na urovni even par a 4 kola bez extremov (72/72/74/70). Kurz k dostaniu je na urovni 10,0, este si pockam, ci vypise betko a potom budem mat uplne jasno, kde to podam.


J.Campillo top10 (0,5/10 - 19,0 - bet365)


Rozhodne si nieco zahram, aj ked zatial neviem presne co, ci to bude top10 alebo top20, jeden z tychto dvoch bocnych tipov. Jorge je stale hodne prehliadany golfista, na jednej strane sa tomu cudujem, na druhej ani nie. Dovodom, preco sa tomu cudujem je, ze uz ukazal za tu kratku karieru zopar dobrych vykonov a vysledkov, na druhej strane, z pohladu bookies je hodne nevyrovnany a jeho prechadzanie cutmi je nedostatocne. On to nie je moc dlhy hrac, dlhsie layouty mu tak logicky robia problemy, s ktorymi sa zatial nedokazal dostatocne vyrovnat. Turnaje na Blizkom Vychode su vsak najma o presnosti hry, co je Spanielova hlavna zbran. Co ma vedie k tipu na neho? Su to dve veci, vyborny vykon minuly tyzden, znova to "nestastne" 9.miesto a zaroven, pri zatial jedinej ucasti v Katare minuly rok skoncil na slusnom delenom 25.mieste. Uvod minuleho roku nasiel mladeho Spaniela v skvelej kondicii a tento rok by tomu nemalo byt, ako sa zda, inak, snad len vysledky z minulej sezony by mal povysit o jednu uroven vyssie.


Naposledy upravil UselessToo dne 3.02.2013, 20:29, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.01.2013, 11:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Farmers Insurance Open:

Tipy davam uz vylozene neskoro, preto tu niektore len spomeniem, ktore som zahral, niektore, kde kurzy su este fajn sem aj vlozim, bud v povodnom alebo v upravenom tvare. Vcera nebol cas to sem vpisat, predvcerom som bol rad, ze som zhrnul vsetky tipy z EPGA Tour, ta je spracovana dobre aj s kvalitnymi kurzami - pretoze kurzy zacinaju padat nejako okolo obeda v utorok, suvisi to najma s tipmi, ktore sa nachadzaju na jednej sledovanej stranke, kto sa tam objavi, je odkazany na rychly drop Smile . Podme radsej k veci.



B.Haas to win (0,75/10 - 57,0 - betfair)

Jeden z pripadov, kde to hram uplne inak, hram s E/W v podobnom kurze 56,0, vklad 0,75, cize celkovo 1,5u. Bill Haas je tak trochu mimo pozornosti tiperov vsade po svete, minuly tyzden nepresiel cutom, aj to bude jeden z dovodov. Lenze jeho bilancia v poslednych rokoch na tomto turnaji ma hodne stupajucu tendenciu a keby v nej mal pokracovat, tak vyhra je na spadnutie. Bilancia zo vsetkych startov: 16/MC/20/29/11/37/9/4. Tak ako Bill Haas stupal v povedomi medzi golfistami, tak stupali aj jeho vykony na Farmers. Pravdou tiez je, ze aj ked nepatril medzi tu smotanku, dokazal v tomto turnaji koncit vysoko, len raz nepresiel cutom, pricom za poslednych 6 rokov cutom presiel vzdy a zaroven nikdy neokupoval na konci uplne tie posledne miesta medzi tymi, ktori sa do vikendovych kol pozreli. Klucom k uspechu na Torrey Pines je dlzka, cize najma dlzka driveov. Bill Haas nepatri k uplne najdlhsim, ale patri urcite k dlhsim hracom, viz. jeho 66.miesto v konecnom poradi DD za minuly rok. K tomu pridava samozrejme presnost, konzistentnost a kvalitne puttovanie. Farmers nie su az o takom bezhlavom skorovani ako sme mohli vidiet minuly tyzden, prip. hned na uvod sezony na Havaji. Zaroven aj trochu kratsi hraci maju sancu, jedno kolo sa hra na kratkom ihrisku s parom 70, ktore ma menej ako 7000yardov, ale o vysledku v globale vacsinou rozhoduje to dlhsie, par 72, ktore ma jasne cez 7500yardov.


J.Rollins to win (0,5/10 - 71,0 - betfair)


To iste, zahrany s E/W v kurze 81,0 (vklad 0,5u na obe casti stavky). Dovodom je viacero. Aktualna forma, v prvom dvoch podnikoch 16., resp 20.miesto, mimo pozornosti kamier, zaroven hodne slubna a vyrovnana vykonnost, milujem podobny typ hracov, ked si mam vybrat, komu budem verit na dalsi turnaj. Dovod cislo dva, jeho vykonnost na Torrey Pines. Kapitola sama o sebe, za poslednych 7 rokov 2.miesto, 3.miesto a aj 4.miesto, jedinym problemom zostava, ze jeho umiestnenia su pomerne periodicke a opakuju sa kazde 3 roky, pricom minuly rok prave prislo to 2.miesto - z toho by sa dalo cakat, ze tento rok neprejde cutom, ale kto vie. V statistike DD za minuly rok v top50, na 47.mieste.


P.Mickelson to win (1,25/10 - 21,0 - Sportingbet) E/W


Phil Mickelson znova aj tento tyzden. Ak minuly turnaj mal sluzit ako rozohranie a tento ma byt vrcholom uvodu sezony, tak minuly turnaj splnil svoju ulohu. Prve kolo podpriemer az tragedia, dalsie tri kola nadpriemer, aj ked ani jedno kolo nebolo vylozene bezchybne a dokonale (to by bolo vtedy, keby v nom zahral -8, resp. -9, co sa nestalo). Phil je samozrejme delovy hrac a to aj na svoj uz pokrocilejsi vek, presnostou v dlhej hre nikdy neoplyval, zato v kratkej hre stale patri k top5 na svete. Z tohto pohladu mu Torrey Pines vylozene vyhovuje. V minulosti tento turnaj opanoval 3krat, lenze posledne vitazstvo je uz dost stare a patrilo by sa, aby Phil v Kalifornii znova uderil. Za poslednych 10rokov tu sice nevyhral, ale ma tu hned 5 top10 umiestneni (2.miesto pred dvomi rokmi), minuly rok presne po 10rokoch znova nepresiel cutom na jeho oblubenom turnaji. Pravdepodobnost, ze neprejde cutom znova je hodne nizka, pravdepodobnost uspechu sa tym len zvysuje. Z tych hlavnych favoritov mi pride v pomere pravdepodobnost vyhry/kurz ako najlepsia volba.


R.Fowler to win T6


Skor len upriamim na neho pozornost napr. na livebetting, sucasne kurzy uz nie su to, co boli este vcera, za tie sucasne by som ho uz nehral. Zahrany E/W v kurze 34,0 (1u na obe casti), dovody su rovnako prozaicke. Vynechal posledne dva prve riadne turnaje, ale na Havaji sa predstavil na tradicnom otvoreni sezony pre vitazov turnajov z minulej sezony. Skoncil na 6.mieste a ukazal, ze aj tato sezona by mohla byt pre tohto mladeho extravagantneho hraca uspesna. Co je mozno este zaujimavejsie, to su rozhodne jeho vysledku z Torrey Pines. Hral tu len trikrat, co by ste viac chceli od tak mladeho hraca, skoncil tu 3krat top20 - T5/T20/T13. Z pohladu dlzky driveov je na 60.mieste za minulu sezonu, ani Rickie nikdy nemal problem poslat lopticku extremne daleko, zaroven by som rad upozornil na fakt, ze patri k najpresnejsim hracom pri dlhych druhych ranach z fairwaye do greenu, to sa tu bude nesmierne hodit.


M.Leishman top Australian (2,5/10 - 7,0 - Stanjames)

Leishmanove kurzy na vitazstvo dropli, kurzy na primat najlepsi australsky hrac v turnaji ale nie. Leishman hral dobre uz na Havaji, kde to chvilu vyzeralo, zeby mohol bojovat aj o vitazstvo v turnaji, napokon skoncil na delenom 9.mieste. Minuly tyzden nehral a tak sa mohol v pokoji pripravovat na turnaj nasledujuci. Marc Leishman ma tento turnaj rad, startoval na nom 4krat v poslednych 4rokoch, vzdy presiel cutom - 26/2/9/52. Konkurencia medzi Australcanmi bude kvalitna, vsak aj kvalitny je kurz na Marca, rozoberieme si jednotlivych superov - Jason Day, kurzovy favorit, aj ked mierny, najlepsie umiestnenie z Torrey Pines T35, posledne dve sezony tu nestartoval, takto si kurzoveho favorita rozhodne nepredstavujem. John Senden tu ma po Marcovi najlepsi priemerny vysledok za poslednych 10rokov, lenze najlepsim umiestnenim z tohto obdobia je len priemerne 8.miesto a to dokonca stare uz 5rokov. Z tie posledne 4 tu dvakrat nestartoval a z dvoch ucasti tu ma len chabe delene 50.miesto. Aaron Baddeley, ani ten to tu nema rad, nikdy tu nebol top10 a to tu uz startoval 9krat, posledne 3 sezony MC/MC/T27, bieda. Stuart Appleby, kazdym rokom horsi, najlepsie roky kariery su davno prec, najlepsim vysledkom je T8 z rovnakeho roku ako u Johna Sendena, ale posledne 4 sezony ziaden vyvar - T57/MC/T51/MC, podobne je na tom aj Greg Chalmers - MC/MC/T71/T33. Cameron Percy tu ma jedinu ucast, neprejdeny cut. Geoff Ogilvy, 5 startov, vylozena bieda, najlepsim vysledkom je tragicke 50.miesto. Na zaver Robert Allenby, podobne ako jeho partak s podobny menom Stuart Appleby, aj on kazdym rokom strada a vzdaluje sa od svetovej spicky, aj tak tu ma spomedzi hracov mimo Leishmana najlepsie vysledky, dvakrat T9, k tomu naposledy slusne delene 22.miesto. Allenby vsak neukazal nic, comu by sa dalo povedat forma, na uvod sezony dve neprejdene cuty a ani v offseason v Australii nijak nehviezdil.


D.A.Points to win (0,25/10 - 121,0 - Pinnacle)
D.A.Points top10 (1/10 - 8,5 - BetVictor)

R.Ishikawa to win (0,25/10 - 228,0 - betfair)
R.Ishikawa top10 (0,75/10 - 13,0 - bet365)


Dva longshoty nad kurz 100, tym vyhram moc neverim, ale verim top10 a byt top10 zaroven znamena, byt blizko vyhre. Ryo mal dobru formu na konci sezony v Japonsku, vyhral turnaj, bol parkrat top10, nic velke, ale pre pohodu je to urcite len dobre. Sezonu na PGA Tour nezacal zrovna dobre, ked nepresiel cutom. Minuly rok tu ale startoval prvykrat a skoncil na delenom 13.mieste. Este lepsiu bilanciu tu ma D.A.Points, pre mna je to podobny hrac ako John Rollins, pomerne dlhy a najma hodne presny pri dlhych ranach, uz horsi na greenoch a v hre okolo greenov. 9/5/8, 3krat top10 tu maju len 2 hraci za posledne 3 roky z celeho st.pola - on a B.Snedeker, obhajca minulorocneho vitazstva. Preto top10 tip je logickym vyustenim, aj ked je pravdou, ze seria sa raz musi skoncit.

(hodne zvlastny turnaj z pohladu mojich tipov, v 1.kole to vyzeralo super, vacsina mojich hracov hrala na tazsom juznom ihrisku a zahrala hodne slusne, co mi davalo velku nadej, ze po 2.kole budu vysoko a ich sance na vyborne umiestnenie budu velke, opak bol pravdou, Rollins zahral len -1 po -2 na tazsom juznom ihrisku, Bill Haas dvakrat -3, tiez vyuzil dostatocne vyhodu severneho ihriska, Leishman z toho vzisiel ako traged kola, -1 na juznom, parada, ale +1 na severnom bolo trpkne sklamanie, najma v kontexte, ze Australcani nehrali nic extra v globale, keby presiel len jediny Senden z celej plejady cutom, nikto by sa nemohol cudovat, so stastim napokom presli aj Day, Baddeley a mladik Gardiner, napokon v 3. a 4.kole Day ja Baddeley ukazali masivne zlepsenie a dostali sa do top20, Rickie mal uplne najzvlastnejsi turnaj zo vsetkych, hral s Tigerom prve kolo na tazsom juznom ihrisku a musim povedat, ze coho sa dotkol, to pokazil, skore +5 na konci kola hovorilo za vsetko, v dalsom priebehu turnaja ale ukazal skvely vykon, -7 na lahkom severnom mu zachranilo cut, v dalsom kole, az nedelnom (v sobotu bola masivna hmla, nebolo vidiet ani na krok..) pridal kolo za -2 (zacal na 12.jamke s DB, na prvej deviatke ale zahral 4 birdie a zavahanie napravil), v dalsom, finalovom kole nieco podobne, s tym rozdielom, ze sa vyhol DB, znova zahral 4 birdie na prvej deviatke (pre neho druhej, lebo zacinal z 10), lenze co z toho, ked nevyuzil slusnu sancu na 7 (putt cca zo 4 metrov) a hlavne nevyuzil par 5, kde si prihral velmi dobre na putt kratsi nez 2m, zial nepremenil a z plneho E/W zostal tretinovy, Bill Haas bol druhym hracom, ktory skoncil top10 z mojich pickov, dlha hra famozna, kratka hra tragicka, z toho puttovania v nedelu a v pondelok (pozorne som to sledoval, pretoze bolo jasne, ze je v hre, minimalne o E/W) mi bolo az zle, za tie dve kola mal tak 14-16 sanci na birdie od 1,5 do 5 metrov, premenil snad 2-3, pricom aspon tretinu by mal hrac na jeho urovni v pohode premenit (takze tak o 2-4 putty viacej), v zavere nieco podobne, putt na zav. jamke z 1,5 metra, samozrejme nedal a nebol z neho ani ciastocny E/W.)


Naposledy upravil UselessToo dne 31.01.2013, 12:03, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.01.2013, 0:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zaciatok sezony zrejme nebude zadarmo, tak ako zaciatok prakticky vsetkeho, co tipujem. 5 tipov, ktore mali za 2 tyzdne blizko k spokojnosti a 4 chybala jedna jedina rana aspon k plnemu E/W alebo plnemu navratu za top10.


Waste Management Phoenix Open:


Specificky turnaj, ktory patri k tym klasickym turnajom, takze neprekvapi, ze sa tu dari hracom, ktorym sa dari aj na inych podobnych turnajoch tohto typu. Klucove bude pocetne zasahovat greeny v regulacii, eliminovat chyby, cize minimalizovat pocet bogey, pretoze birdie sa tu nezbieraju tak jednoducho - minimalizacia suvisi s danostami ako su presnost, hra okolo greenov a puttovanie, v tomto pripade zachranne putty (samozrejme tiez vyhybat sa trojputtom).


J.Dufner to win (2/10 - 16,2 - betfair)


Pre mna jasna volba, svojim sposobom prvy favorit, aj ked na tuto poziciu sa tlaci a uz zrejme natlacil aj Rickie Fowler, pre mna trpky hrdina posledneho turnaja (na poslednej jamke, par 5, mal 1,8-metru dlhy putt na birdie, som uz vtedy vedel, ze ten rozhodne o uspechu a neuspechu a mal som pravdu..). Jason Dufner, co sa mi na nom nepaci? Mozno len to, ze prichadza z turnajov na Blizkom Vychode, kde boli ale vhodne podmienky ako priprava na turnaj v pustnatej Arizone. Za dalsie, turnaj skoncil uz v sobotu, takze mal o 2 dni viacej casu na presun a aklimatizaciu ako hraci, ktori hrali v Kalifornii v Torrey Pines. Hram vyhru, moze zlyhat, je tam riziko, zaroven ma formu (top10 v oboch turnajoch na Blizkom Vychode), zaroven ma vyborne vysledky z poslednych 2 sezon (2. a 8.miesto), co je mozno najdolezitejsie, uz ho nelimituje neschopnost dotiahnut dobre rozbehnuty turnaj, jeho neduh z nedavnej minulosti.


J.B.Holmes to win (0,5/10 - 81,0 - Sportingbet) E/W
K.Na to win (0,5/10 - 81,0 - bet365) E/W
B.Crane to win (0,25/10 - 114,0 - betfair)
B.Crane top10 (0,75/10 - 10,0 - Stanjames)
B.Molder to win (0,25/10 - 101,0 - bet365) E/W


Dal som ich k sebe, setri to cas, to za prve, za druhe, mnohe ich spaja, mozno o tom ani sami nevedia. To, co ich spaja su primarne dve veci - chaba forma na uvod sezony, prakticky nikto z nich nepresiel zatial cutom (vynimka Molder) na turnajoch, kde nastupili, za druhe, v kontraste s prvou informaciou je ich uspesnost na tomto turnaji. J.B.Holmes je dvojnasobny vitaz, k tomu tu ma este 5.miesto (za 7 sezon, vyhry su uz pomerne starsieho data - 2006/2008). Kevin Na za 7 ucasti 2., 3., 4. a 5.miesto. Ben Crane za poslednych 5 rokov 2. a 4.miesto, k tomu este dalsie dva slusne vysledky. Bryce Molder za posledne 3 sezony 8. a 15.miesto. Vsetko su to milovnici klasickych ihrisk, casto mavaju kvalitne vysledky na rovnakych/podobnych turnajoch.


H.English top10 (1/10 - 10,0 - bet365)
C.Wittenberg top10 (0,75/10 - 19,0 - bet365)


A na dve vychadzajuce hviezdy. Samozrejme, minuly tyzden som chcel a nedal na Caseyho a on hral hodne na cele, aj ked v poslednom kole si to chvalabohu trochu pokazil a skoncil len deleny 15. Ukazal mnohe, dobre zachranne rany, vyborne puttovanie, co zial ukazal vo finale bolo napr. aj zla dlha hra, zasahovanie cohokolvek, co je kratko strihane bolo vylozene tristne, zrejme sa inspiroval Tigerom. English, trikrat presiel cutom na uvode sezony, na Havaji 9.miesto, potom dvakrat nemastne neslane. Minuly rok na prvykrat v Arizone na slusnom 15.mieste.



Omega Dubai Desert Classic:

A europsky turnaj, ktory zakonci swing na Blizkom Vychode. Co mi prezradzaju vysledky z minulych sezon je skor typ hracov, ktorych hladam - pomerne dlhy a najma zasahujuci hordy greenov v regulacii, zaroven hrac, ktory sance na birdie plne vyuziva. To su tie klasicke turnaje, kde tiez vydavam castokrat tie iste mena - napr. turnaje v Azii mi ho pripominaju (China Open, Ballantines Championship).


R.Cabrera-Bello to win (0,75/10 - 29,0 - bet365) E/W

Neverim, ze obhaji titul, ale zasa to ani nevylucujem a splna vsetky poziadavky, pomerne dlhy a velmi presny, najma pri hre do greenov. Formu ma slusnu, nic, co by bilo do oci ako pri inych hracoch, ale T9, T23, T22 za posledne 3 tyzdne nie je zle.


B.Wiesberger to win (0,75/10 - 67,0 - Coral) E/W
M.Siem to win (0,75/10 - 67,0 - Coral) E/W

S.Gallacher to win (0,75/10 - 71,0 - Sportingbet) E/W The Winner


Svata trojica, velmi podobni hraci, samozrejme, dokazem ich rozclenit, Gallacher je skor vyrovnany hrac, ktory nema ten spravny drive po vyhre, to naopak Bernd, ked je v hre o vitazstvo preradzuje na 6.rychlostny stupen a zvysok pola ma smolu. Marcel Siem ma kazdu sezonu podobnych sanci na vyhru mnoho, ale vacsinou vtedy nastane zlom a on vsetko pohnoji - minulu sezonu sice vyhral, ale ako pisem, keby zvladal klucove momenty, mohol mat vyhier daleko viacej. Dlhi hraci, vsetci traja, presni hraci do greenu, sedi, puttuju vsetci traja nadpriemerne. 2.miesto pre Gallachera v minulej sezone, predtym 10.miesto, Siem minuly rok 4. a Bernd tu nijaky velky vysledok neuhral, zatial, inak teoreticky by mu to malo tu svedcit.


J.M.Singh to win (0,25/10 - 238,0 - betfair)
J.M.Singh top10 (0,75/10 - 12,0 - bet365) T10


Jeev, takisto minulorocny vitaz, taky zvlastny, kedze uz mal davno dohrane a v case ked dohral by si nikto nevsadil na to, ze Jeev este bude moct hrat onedlho o vyhru v rozohravke. Jeev tu nema ziaden monster vysledok, lenze zasa tu ma najvacsiu vyrovnanost za poslednych 6 sezon - 34/19/16/15/42/37, pomerne impozantne, nebyt ani raz top10 a byt vzdy do 42.miesta. Forma, pomerne spatna, dvakrat na Blizkom Vychode nepresiel cutom, lenze tento turnaj je jeho oblubeny, takze z toho nemam az taku tazku hlavu..


Skvelym tipom sa javi znova Henrik Stenson, lenze ten kurz na neho ma moc nebavi, ma slusnu formu, hodne vyrovnanu, v minulosti tu vyborne vysledky a zaroven, v oboch minulych turnajoch bol prvym v dlzke driveov. Sergio bol minuly tyzden druhy, nemam rad takych vyhypovanych hracov, Jaidee 3krat top10 z troch turnajov, to iste, Olesen, to iste, Donaldson a Wood vyhrali posledne 2 turnaje, tiez nic. Este hram zopar hracov, ktori su hrozne dlhi a najma neznami, kedze prisli vsetci traja z Challenge Tour (boli v nej top10 na konci roku - Eddie Pepperell, JB Hansen, Scott Henry). Tie vklady na nich su fakt male a su mierene na top10 vysledky - Henry (51,0), Hansen (36,0), Pepperell (34,0).


Naposledy upravil UselessToo dne 8.02.2013, 11:32, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.02.2013, 0:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V Dubaji je to dobre rozohrane po 3 kolach, v tom poslednom ale pride do cesty jedna zasadna prekazka v podobe masivneho vetra, takze rozhodne budem vyvoj a hru mojich koni sledovat a snazit sa robit vsetko preto, aby som z toho vytriasol, co mozno najviac (pre ilustraciu, Stephen Gallacher vedie turnaj o 3 rany pred Richardom Sterneem, treti je Thorbjorn Olesen, ten uz straca masivnych 5 ran a dalsi hraci od 4.miesta uz 7 a viac ran. Podmienky budu mat tazke vsetci, fukat silny vietor bude od skorych rannych hodin az do neskorych vecernych. Prave Jeev je medzi tymi, co stracaju zo 4.miesta 7 ran.

V Amerike v Arizone to vyzeralo hodne dobre, tj. vela mojich hracov zacalo slusne a bolo v hre o dobry vysledok. Napokon dvaja nepresli cutom, ale po druhom kole boli 4 top20, tj. v dobrej pozicii na utok. Dnes ale nikto z nich nezautocil tak, ako by som ocakaval, traja zahrali zle, Na za +1, English za +2 a Wittenberg za -1, len Molder zahral tretie kolo za sebou za -4, je na -12 a deli 12.miesto. Hodne si pomohol Ben Crane, ledva presiel vcera cutom s -4, dnes ale -7, je na -11 a deli 20.miesto, top10 je tak stale v hre. Turnaj vedie suverenny Phil Mickelson, ktory zacal kolom za -11 a atakoval prestiznu a velmi cenenu 59. Aj Rollins a Haas hrali dve kola vyborne (dalsie dva tipy z minuleho tyzdna), dnes sa trochu prepadli, ale znova jasna ukazka, ze obcas sa tipy neoplati opustat po ciastocnych neuspechoch a sklamaniach.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.02.2013, 20:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bol som dobrym prorokom po minulotyzdnovych dalsich strastiplnych zaveroch hracov, ktori mi bojovali o E/W a top10 umiestnenia, ze ta smola sa musi zlomit, ze tipy su kvalitne a ze jedine rozuzlenie tohto vsetkeho je, ze coskoro nieco poriadne trafim a stalo sa - Stephen Gallacher sa oficialne stal prvym "vitazom" roku 2013. Wink

Bolo to dramaticke, cast som aj istil, aj ked tak tretinovu, takze rozhodne vladne spokojnost. Ono nikdy nenastala situacia, zeby Sterne isiel do nejakeho trhaku, viedol max. o ranu a to pri suboji dvoch hracov (nikto iny nemal sancu pomyslat na vitazstvo uz po par jamkach) je prakticky nic. Gallacher zacal tragicky, dve bogey na prvych 2 jamkach finaloveho kola, potom chvalabohu sa chytil a zahral na 3 birdie (par 5). Naopak Sterne na prvych troch jamkach 2 birdie a situacia na cele bola zrazu uplne vyrovnana. Potom sa situacia ustalila, Sterne isiel do 1ranoveho vedenia, to potom Gallacher zmazal, potom znova isiel na 10 do cela, ked Stephen znova neskoroval na tejto neoblubenej jamke, pritom to bol dobre skorovatelny par 5 po cely vikend (3 pary a bogey je zaujimava bilancia na par 5 pre vitaza turnaja so skore -22 Very Happy). Potom prisli krusne chvile aj pre Richarda. Zahral 3 bogey za 5 jamiek, sice aj jedno birdie na 13, ale z vedenia o ranu sa dostal do straty jednej a to uz 3 jamky do konca je podstatny rozdiel. Jamka cislo 16 rozhodla, neuveritelny eagle na relativne dlhom pare 4 pre Stephena bolo highlightom celeho turnaja a klucovym momentom na ceste za vitazstvom, pre Stephena druhym na EPGA Tour, prvym po 9 rokoch cakania.

Jeev nepotesil, zahral slusne kolo, ktore dokonca vyborne zacal a vyzeralo to ruzovo aj pre tych, ktori ho hrali cez E/W, potom prislo ale double bogey, to vylozene spomalilo rozlet indickeho golfistu. Do konca kola to bolo uz vacsinou v znameni parov, pricom vysledok je T10 umiestnenie, delil sa s jedinym hracom Tommym Fleetwoodom, ktory zial zahral na tej poslednej jamke to birdie, ktore nam polovicu vyhry zobralo.

Obhajca Cabrera-Bello nesklamal, ale chybalo mu vyraznejsie kolo, chybalo mu vyrazne lepsie vyuzivanie "lahkych jamiek" a najma kombinacii 2-3 a 17-18 (v prvych dvoch kolach mal na tychto jamkach, dva kratke pary 4 a dva lahke pary 5 nudnych 8 parov, pricom potrebnych by bolo aspon 4-5 birdie). Vsak prve 3 kola boli vzdy 69, teda -3. Konecne umiestnenie T17. Siem po slubnych prvych jamkach turnaja uz toho moc nepredviedol, ledva presiel cutom a cez vikend uz bol vylozene nenapadny. Wiesberger bol raz za cut, piatkove kolo jeho maximom, ktore cez vikend uz nezopakoval. Traja dlhi outsidri, dvaja nepresli cutom, treti po prvych 2 kolach vyzeral nadejne, cez vikend sa uz len prepadaval v poradi smerom nadol.



Z tych 5, co presli cutom v Arizone to prekvapivo najdalej dotiahol ten, ktoremu som pred vikendom nedaval prakticky ziadne sance na navrat prostriedkov a teda uspesny tip - Ben Crane. Ten zahral myslim treti najlepsi vikend zo vsetkych hracov, ktori presli cutom (kola za -7 v sobotu a -5 v nedelu) a z pozicie, hraca, ktory na poslednu chvilu nahanal cut a skoncil na hrane postupu so skore -4 pred vikendom to dotiahol na pekne T11 umiestnenie. Znova tak pokracuje seria jednoranovych neuspechov, aj ked v tomto pripade sa rozhodne tak nehnevam ako minule (cez vikend totiz spravil maximum a nebola tam v zavere nejaka velka sanca, ktoru by nevyuzil, skor naopak). Sklamali ti zvysni, kde som aspon od jedneho cakal navrat, kedze vsetci pred vikendom boli top20. Vsetkym primarne nevysla sobota, vynimkou bol len Bryce Molde, ktory hral dobre aj vcera, bez problemov mohol skoncit top10 (z coho by som aj tak nic nemal a bol som v tom case rad, ze ked uz nemal sancu na E/W, tak zaver vylozene pokazil a prepadol sa az do tretej desiatky vysledkovej listiny). Na, Wittenberg a najma English uz za dvojkolom stvrtok-piatok vyrazne zaostali. Aj tak, Europa urobila radost, straty zmazane a plus vystaci tak na 2 tyzdne bez akehokolvek navratu, to je prijemne vankus na rozbeh golfovych aktivit (je samozrejme jasne, ze by som rad pokracoval v nastolenom trende aj dalej..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.02.2013, 11:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Joburg Open:

Joburg Open sa tento rok posunul o mesiac, zo zaciatku januara (tradicne prvy turnaj kazdeho roka na EPGA Tour) na zaciatok februara. Nejake vazne zmeny v podmienkach by to prieniest rozhodne nemalo, len sa narusil ten juhoafricky swing na pomedzi dvoch sezon (bude to trochu narocnejsie na cestovanie, kedze po blizkovychodnom swingu pokracovali dalsie turnaje v Azii, myslim, ze tam bol turnaj v Indii - Avantha Masters, aj ked je tiez pravda, ze tento rok tam nebude turnaje v Europe, tie male jarne, ale budu tam vyhradne azijske turnaje, zaroven sa da povedat, ze jeden dlhy juhoafricky swing nahradili dva kratsie, ktore rozdeluju prave turnaje na Blizkom Vychode - nie je to zly napad, kedze v case juhoafrickych turnajov sa v USA hraju vyznamne turnaje, tento tyzden turnaj na Pebble Beach, v dalsich tyzdnoch dve turnaje WGC, svetova jamkovka a Cadillac Championship). Klasicky juhoafricky turnaj, tj. nie prilis clenity teren, dlhy layout (skoro 7600yardov pri pare 72). Ked sa pozrieme detailnejsie na dlzku jamiek, tak pary 5 su klasicke, v rozpati 520-560yardov, rozhodne v dosahu druhej rany na green, co bude klucovy aspekt uspechu - vyuzitie tychto jamiek k masivnemu uberaniu skore. Pary 3 a 4, rozhodne najma snaha nestratit/nestracat, kedze 3 pary 3 zo 4 su nad 200yardov a len jediny par 4 je pod 400yardov, pricom dva maju viacej ako 500yardov.

Dlzka je teda enormnou vyhodou, ale aj kratsi hraci sa tu dokazu presadit, prikladom je napr. David Drysdale, ktoremu sa tu kazdorocne velmi dobre dari. Posledne tri rocniky opanovali domaci hraci, v rokoch 2010 a 2011 dominoval Charl Schwartzel, minuly rok kometa sezony Branden Grace. Domaci hraci su vacsinou z kategorie dlhsich a najdlhsich na EPGA Tour, takze tieto vysledky nemozu byt prekvapenim, zaroven ich forma v domacich podmienkach je kazdorocne vyborna a celkovo prival novych mladych hracov z JAR je v poslednom case jasne viditelny a to nielen na domacich turnajoch, ale aj na hociktorom inom riadnom turnaji mimo africky kontinent, ako aj na vsetkych 4 Majoroch sezony.

Ponukaju sa viacere tipy, resp. hraci. Zacnem domacimi - Richard Sterne je jasny, zial by som bol radsej, keby skoncil v Dubaji niekde okolo 10.miesta, predsa len takto ten kurz pojde rapidne nadol - nadej mi dodava fakt, ze tu budu aj posledni dvaja vitazi - Charl a Branden, na tych budu este nizsie kurzy, na oboch hodne nizke, co samozrejme masivne zvysuje kurzy na ostatnych hracov. Druhym je George Coetzee, nehral na poslednom turnaji, predtym skoncil rovnako ako Sterne druhy na Qatar Masters. Sterne je vitazom tohto turnaja z roku 2008, Coetzee tu ma v poslednych dvoch rokoch kvalitne umiestnenia, pricom minuly rok si o dost lepsi vysledok pokazil az vo finalovom kole (pad z 3.miesta na konecne 14.). Zvysnych domacich hracov bude vyberat uz len podla vypisanych kurzov, tych mien, ktore mam v hlave, je viacej (od Haindla, cez Kingstona az po napr. Waltersa). Z mimojuhoafrickych hracov su to potom zname firmy a stavka na to, ze sa im tu kazdorocne dari. Prikladom je Jamie Elson, 4. a 2.miesto za posledne 2 sezony, tento rok prvykrat v akcii na EPGA Tour, kedze nema uplne privilegia na plnu kartu a tak chut sa pobit o vyborny vysledok bude velka a zaroven aj kurzy by znova mohli byt slusne (idealny typ hraca, ktory je nizko vo svetovom rebricku, ale na jednom/dvoch turnajoch mu to kazdorocne ide). Zaujimava bude aj dvojicka Skotov, Drysdale (za posledne 4 roky 3/MC/13/3, pricom to 13.miesto prislo az po zlom finalovom kole, cize vlastne trikrat bol uplne v cele pocas turnaja za posledne 4 roky, to je znamka velkej oblubenosti, skvele tu zasahuje greeny a vyborne puttuje. Jeho aktualna forma by nemala vydesit bookies, nepresiel cutom na prvom turnaji na Blizkom Vychode, potom pridal T49 a T45 na dalsich dvoch, to je pomerne pozitivne pred "jeho" turnajom. Druhym do skotskej partie je Marc Warren, fantasticky junior/amater, potom prisli roky stradania ako profik, ale v poslednom case sa tlaci strmhlav nahor. Minuly rok tu treti, na svojom poslednom turnaji pri daleko vacsej konkurencii v Katare deleny 17. Je tu aj ich krajan Scott Jamieson, lenze ten uz tento rok turnaj vyhral, je pomerne prehypovany, nizke kurzy, nic lakave pre tento typ turnajov, kde chcem hrat vysoke kurzy alebo nizsie kurzy na ozajstnych topfavoritov. Tommy Fleetwood, T37 a T10 na poslednych dvoch turnajoch, takze snad bookies sa nijako nezlaknu, pre nas ale vyhodne, ze vieme o jeho dobrej aktualnej forme. Hrac velmi mlady a zaroven velmi talentovany, ktory po rychlom vzlete nahor zacal minulu sezonu trochu stagnovat, lenze ten talent a potencial nikam nezmizol, ten je stale v nom a ja stale cakam, kedy ho naplno niekde preda. Je tu tiez Danny Willett, ktory by ale mohol byt 5-6.favorit, takze hrac s nizkym kurzom, ked nebude, bude velmi zaujimavym objektom. Hrac, ktory to tu ma tiez rad, viz. 4/4/33/14, minuly rok konecne naplnil dlhorocne ocakavania a vyhral turnaj, snad to z neho spadlo, pretoze aj predtym niekolkokrat bojoval o titul a nie a nie ho ziskat. Jeho forma, slusna, pricom do kariet nam hraca tesne neprejdeny cut v Dubaji o jednu ranu. Mohol si viacej oddychnut, pripravit sa na dalsi tyzden a zaspominat si, ako dobre sa mu vzdy hrac v JAR - viz. napr. 5.miesto z nedavneho turnaja pre vitazov z minulej sezony. Potom je tam mnoho novych/staronovych hracov z Challenge Tour/Q-School, pre ktorych je to prva vyrazna sanca ziskat slusne umiestnenie a najma slusny balik penazi, ktora im ma pomoct udrzat si kartu. Napr. mi padol do oka Joakim Lagergren, zvedavy budem na americkeho talenta, ktory mal smolu v zavere minulej sezony, ze sa napokon nevosiel do top20 poradia v Challenge Tour, celkovo na turnajoch ako takych, kedze dobre rozbehnute turnaje vacsinou v zavere premrhal (aj minuly tyzden v Indii klasicky prepad v poslednom kole z 9. na 18.miesto) - hovorim o Peterovi Uihleinovi, len tak mimochodom, napr. tiez na Marka Tulla, ktory nesplnil uplne svoju misiu pre rok 2012, tj. vybojovat si plnu kartu, ma len take obmedzene prava a tych turnajov nebude hrat az tolko, sancu ale dostane a sam vie, ze ich treba naplno vyuzivat.


J.Elson to win (0,5/10 - 111,0 - bet365) E/W

J.Elson top10 (0,75/10 - 10,0 - bet365)


Akurat si pocitam, ze aky zisk z tohto tipu by som bral, ked Elson nevyhra, ale bude top5, ako bol v poslednych dvoch sezonach. Ked sa tak stane, tak pri vklade 0,5u sa mi vrati 0,5x28,5 = 14,25u, co mi staci. Samozrejme, aj 0,5u pracuje, ale primarne to davam na betku kvoli tomu E/W, ked kurz vydrzi dovtedy, pokym betko vypise top10, tak prihodim aj na to nieco, ale to nebude tak skoro - zaroven vypisali zatial len 3 SK, pricom ale pochybujem, ze niekto tromfne bet365 - cakat sa zjavne nevyplati, ten drop moze byt masivny (niekam k 60-70).


D.Willett to win (1/10 - 31,0 - bet365)
T.Fleetwood to win (0,5/10 - 67,0 - bet365) E/W

M.Warren to win (0,75/10 - 61,0 - bet365) E/W
D.Drysdale to win (0,5/10 - 67,0 - Coral) E/W


K.Horne to win (0,5/10 - 81,0 - Sportingbet) E/W T6
K.Horne top10 (0,75/10 - 8,0 - bet365)


Som k nim toho popisal dost, okrem Fleetwooda tu uz kazdy kedysi zahral top5 vysledok, takze E/W, nikto tu este z nich nevyhral, ale napr. Keith Horne tu vyhral (na tomto ihrisku) turnaj Sunshine Tour v minulom roku, Danny Willet dvakrat 4.miesto, Drysdale dvakrat 3.miesto, Warren 3.miesto z minuleho roku.

Inak na cele 4 domaci favoriti, na Georgea strasne nizky kurz, na Sternea uz lepsi, ale nie o moc a Danny Willet je naozaj tym piatym favoritom, najlepsi zo zahranicia. Netreba ale moc zufat, kedze su tam aj dobre vysoke kurzy, najma z pohladu E/W a top10 umiestneni - Horne (81,0), Fleetwood (67,0), Warren (61,0), Drysdale (67,0), Walters (141,0), Finch (176,0), Uihlein (276,0), Doak (301,0), Lagergren (276,0), Tullo (301,0), Higgins (501,0), Stal (601,0), Haindl (601,0)...

J.Walters top10 (0,75/10 - 12,0 - bet365)
R.Finch top10 (1/10 - 19,0 - Stanjames)
P.Uihlein top10 (0,5/10 - 23,0 - bet365)
J.Lagergren top10 (0,5/10 - 23,0 - bet365)
C.Doak top10 (0,75/10 - 34,0 - Coral)
A.Haindl top10 (0,5/10 - 51,0 - bet365)
G.Stal top10 (0,25/10 - 51,0 - bet365)


AT&T Pebble Beach National:

Najprestiznejsi turnaj pred turnajmi WGC z kraja sezony, da sa povedat, ze vo vseobecnosti pred prvym Majorom sezony - pred Masters. Aj tu caka na hracov format Pro-Am, rovnako ako aj na Humana Challenge, takze aj toto je specifikom tohto turnaja v jeho rannej faze. Logicky sa tak turnaj hra na viacerych ihriskach, konkretne su to 3 - Spyglass Hill, Monterrey Peninsula a domovske ihrisko Pebble Beach. Spyglass Hill a Pebble Beach su zlozite a kratke (len okolo 6800 yardov) ihriska s parom 72, kde pri narocnych poveternostnych podmienkach, ktore su v Kalifornii absolutne bezne v tejto casti roku, je to vacsinou len o boji o par. Monterrey Peninsula je par 70, ihrisko ma okolo 7200yardov, ale zdanie klame, ihrisko je jasne najjednoduchsie a kto chce byt uspesny, musi na nom zahrat nizke skore, v opacnom pripade nielenze nebude bojovat na uplnom vrchu leaderboardu o vitazstvo/top10, ale je dost mozne, ze neprejde ani cutom. Prave niekto na ihrisku Monterrey Peninsula by mal byt first round leaderom, druh tipov, kde si musi pockat, kto, kedy a kde bude hrat. Zaroven plati, cim horsie podmienky budu, tym vacsiu maju hraci na najlahsom ihrisku vyhodu. Kedze ani jedno ihrisko nie je nijako dlhe a naopak 3krat budu hrat hraci na ihrisku s parom 72 hlboko pod 7000yardov, tak dlzka nehra taku ulohu ako je bezne na mnozstve inych turnajov - presnost nadovsetko. Je to tiez lesny turnaj, okolo fairwayi je plno stromov, ktore nepresnym hracom z T-cka urobia rozhodne vrasky na cele. Dlzka samozrejme dokaze aj pomoct, kedze su layouti kratke, su tu kratke aj pary 5 a aj niektore pary 4, kde sa da prvou ranou takmer dostat na green, lenze k dlzke treba rozhodne pridat aj presnost, inak sa dlha rana zmeni v jasnu nevyhodu.

Koho si vsimat tento tyzden? Phila som hral prve 2 turnaje v Kalifornii, bez uspechu, treti samozrejme vyhral, aj ked to bolo v Arizone, tak aj tento turnaj patri do tohto swingu na zapadnom pobrezi Spojenych statov. Phil ale po uspechu v Arizone straca sexepil, kurz bude rozhodne pod 10,0, tam nie je priestor, rozhodne nie v tipoch pred zaciatkom turnaja. Ani na dvojnasobneho vitaza turnaja Dustina Johnsona nebudu nijak valne kurzy, takze musime sa popozerat po nejakych dogoch. Steve Marino, ktory tak dobre hral Farmers Insurence Open pred 2 tyzdnami tu ma v rokoch 2010 a 2011 dvakrat 4.miesto, minuly rok bol v case turnaja zraneny, zaroven cakam na neho pomerne pekny a masivny kurz. Dalsim je Aaron Baddeley, ktory rozhodne nie je presny hrac, ale v poslednych dvoch sezonach 4. a 6.miesto, da sa to vysvetlit skvelou kratkou hrou a najma tym, ze mu sedia greeny, ktore vie perfektne citat. Jimmy Walker, rovnako skvele hral na Farmers, bolo z toho 4.miesto, Jimmyho oblubene (najviac 4.miest na pocet vsetkych top10 zo vsetkych hracov historie), tu v minulych sezonach zhodne dvakrat na 9.mieste. Potom uz to nie je take jasne - dobre by mohol zahrat Charlie Wi, minuly rok druhy, najma by som uvital, keby hral na tom lahkom ihrisku s parom 70 v uvodnom kole, pretoze on je milovnikom prvych kol na hociktorom turnaji. Potom je tam plejada hracov, kratkych hracov, ktorych som hral viacmenej minuly tyzden - Molder, Na, Trahan, O´Hair, Clark, Gay apod.



J.Walker to win (0,5/10 - 46,0 - Stanjames) E/W T3


Jimmy ma pomerne nizky kurz, lenze uz zacina pomerne buchat na dvere s napisom vitazstvo a bolo by chybou vynechavat tych par turnajov, kde mu to jednoducho kazdorocne ide (su to take 3-4 turnaje, max. 5). Jimmy ako som spominal, posledne 2 sezony dvakrat 9.miesto, to je course form ako sa patri. Aktualna forma, videli sme na Farmers, Tiger bol nechytatelny, ale v boji o druhe miesto Jimmy jednoznacne bol, skoncil deleny 4.


A.Baddeley to win (0,5/10 - 56,0 - Stanjames) E/W


Aaron Baddeley, tiez pomerne nizky kurz, lenze plati nieco podobne, co o Walkerovi, s tym rozdielom, ze Aaron uz na PGA Tour vyhral a myslim, ze nie raz. Popis som uz k nemu dal, 4. a 6.miesto za posledne 2 sezony, v tejto sezone 3krat prejdeny cut a k tomu 6.miesto z Farmers, kde ledva presiel cutom, aby cez vikend naplno zaziaril a posunul sa takmer o 60 miest.


S.Marino to win (0,5/10 - 76,0 - bet365) E/W


Pre mna z tychto troch je v nom najviac hodnoty, aj Steve rovnako ako jeho predchodcovia hral vyborne na Farmers, sice len T15, ale len vplyvom nezvladnuteho zaveru, resp. pondelnajsej dohravky, keby sa skoncilo v nedelu, Steve Marino by bol bezpecne v top10. Znova zopakujem, minuly rok tu nehral, bol zraneny, pred dvomi a tromi rokmi dvakrat na 4.mieste.


T.Clark to win (0,5/10 - 51,0 - Coral) E/W

Pridavam k nim Tima Clarka, hraca, ktory rovnako bojoval este nedavno s vaznymi zdr. problemami, zda sa ale, ze uz je spat. Tento rok uz ma za sebou 2.miesto na Sony Open na Havaji. Ihriska su kratke a tazke, nesporny znak toho, ze pomerne kratky tim oziva a jeho sance stupaju. Hral tu 6krat, naposledy pred 3 rokmi - ma tu 4., 2krat 10., 12. a 22.miesto, hodne slusne, aj preto nie je dovod mu neverit.


J.Teater to win (0,25/10 - 91,0 - bet365) E/W
J.Teater top10 (0,75/10 - 8,0 - bet365)


Josh Teater, tiez hrac v dobrej forme a to aj napriek tomu, ze minuly tyzden nepresiel cutom. Vsak na Farmers, na turnaji, ktory moje picky hodne spaja, skoncil deleny druhy, pred nim bol jediny hrac, Tiger Woods, ktoreho na tomto turnaji rozhodne nestretne. Josh tu bol uz 3rokmi na 5.miesto, minuly rok skoncil na slusnom 35.mieste. Josh sa kazdym rokom zlepsuje, minuly rok by napr. rozhodne nezahral finalove kolo tak, ako to dokazal na Farmers - minuly rok a aj roky predtym byval skvelym hracom do prveho, max. druheho kola, potom prislo stradanie, obcas ukazal aj vyborne 4.kolo, lenze z pozicii v 4. alebo 5.desiatke, z coho bolo potom max. 15-20.miesto.

Dalsie tipy, ked budu kompletne vypisane top10/20 a ked bude jasne, kto bude hrat v 1.kole na Monterrey Peninsule..

B.Estes top10 (0,75/10 - 13,0 - Coral)
D.Pride top20 (0,75/10 - 12,0 - bet365)


Vcera som sem dal tipy v objeme 11u (6,5u Joburg, 4,5u Pebble Beach), takze mam 9u uplne volnych, menej rozhodne dam do PGA Tour. Pridal som top10 na Josha Teatera a pridavam aj dva tipy na tychto veteranov. Pebble Beach nie je turnajom pre mladikov, mladi hraci su skor dlhi, plni testosteronu, rozhodne nie prilis presni alebo trpezlivi, cakajuc na svoju sancu a na prve birdie po serii bezpecnych parov. Tu mame presne opacnu dvojicu - hraci, ktori toho maju za sebou vela, dlzku ran nemaju prilis masivnu, su to taki presni kratki starsi hraci, so skvelou hrou okolo a na greenoch. Bob Estes za posledne 4 roky 3 ucasti a 4., 15. a 16.miesto, bilancia v skutku unikatna. Aktualna forma - Dicky napr. top10 na Honda Classic, minuly tyzden presiel cutom v Arizone, Bob Estes jediny turnaj a top20 (16.miesto) na Humana Challenge.

(12,25u Joburg Open, 6,75u na AT&T Pebble Beach National)

Golf 2013: +34,494u


Naposledy upravil UselessToo dne 13.02.2013, 19:12, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.02.2013, 21:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Som trochu rozcarovany z tohto tyzdna, dovodom nie je ani tak celkovy vysledok, ktory je fajn, ked som netrafil vitaza, ale skor ocakavania po prvych dvoch kolach, kde to vyzeralo naozaj skvele, najma na EPGA Tour v JAR, kde som snad mal "in contention" 7 golfistov, co je naozaj masivny pocet. Napokon to dopadlo tak, ze jediny, ktory mi urobil navrat bol Keith Horne, top10 (6u) a tretina E/W, zasa ta hnusna jedna rana (3,5u), co sice nepokryva vsetky vynalozene naklady, ale E/W su najma na to, aby sa prezilo dovtedy, kym ten zasah nepride. V Amerika na PGA Tour som naopak spokojny, mozno nie tak s vyskou vkladu na Jimmyho, lebo E/W napokon nepokryl ani uplne vlozene naklady (aj ked skoro ano), ale Jimmy T3, Baddeley potom T12, tiez nie daleko. Bob Estes super zacal a pred tretim kolom mal dobru poziciu, pricom ho cakalo najlahsie ihrisko, tam ale hral spatne a z ocakavaneho posunu bol este mierny prepad. Tim Clark zacal tragicky, prvy den za +4, dalsie dni sa uz posuval stale vpred, ale na nejaky zasadny posun to uz stacit nemohlo. Ja som si potom este zahral Coetzee len na place (top5) na Unibete (kurz 3,0 bez potreby dat win ma zaujal), ale to hodilo len "par eur".

Tento tyzden znova dva turnaje podobneho typu, dalsi turnaj v JAR Africa Open, obsadenie este horsie a vyber vitaza este viacej zaujimavy, viz. oproti minulemu tyzdnu v st.poli nenajdeme ani jedneho zo 4 minulotyzdnovych domacich favoritov (Schwartzel, Grace, Coetzee, Sterne). Prve tri rocniky vzdy vyhrali domaci hraci, najprv sa radova Charl Schwartzel, posledne dva rocniky opanoval Louis Oosthuizen. Lenze v USA sa blizia turnaje WGC, prvy Major a tak presunuty turnaj z decembra tychto spickovych hracov nelaka, nemozeme sa im moc cudovat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.02.2013, 22:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Africa Open:

Absolutne iny layout oproti tym, na ktorych hrali hraci na minulom turnaji. Vyrazne pod 7000yardov (necelych 6700y), pricom je to par 73, takze je jasne, ze mozeme vidiet aj bez top hracov naozaj birdiefest s niekolkymi eaglami, najma na paroch 5. Najdlhsi par 3, 176yardov, najdlhsi par 5, 537yardov, najdlhsi par 4, 468yardov, lenze z 11 parov 4 je hned 7 pod 400yardov, niektore dokonca na hranici 300yardov, co uz su bez problemov driveovatelne jamky prvou ranou na green. Sancu maju kratki aj dlhi hraci, kedze to nie je dlhe ihrisko, ale zaroven dlzka na mnohych jamkach ulahci vyrazne cestu za vylepsenim skore.



J.Van Zyl to win (2/10 - 17,0 - Coral) E/W T2


Moj favorit z tych nizkych kurzov, Jaco Van Zyl. Domaci hrac, ktory tu aj pri silnejsich konkurenciach svojich hviezdnych kolegov bol v poslednych 2 sezonach dvakrat 4. Minuly tyzden nehral zle, pokazil trochu posledne kolo, kedy zahral len -2 a prepadol sa na delene 11.miesto. Jaco je dostatocne dlhy, presny a najma schopny hodne skorovat na to, aby tu uspel a pripisal si velky uspech, na ktory caka a ktory uz tzv. klope na dvere..


J.Kruger to win (1/10 - 29,0 - Sportingbet) E/W


Jbe Kruger, v tejto sezone 5 cutov prejdenych, ale len 9.miesto, dalsie vysledky pomerne mimo dosah kamier a sirokej verejnosti. Na tomto turnaji 3/8/MC, cize rozhodne fajn a course form tu je, ak sa da vobec nieco take tvrdit pri takejto konkurencii.


R.Wattel to win (0,75/10 - 34,0 - Coral) E/W


Romain, dalsia zo sanci vyhrat horsie obsadeny turnaj, chyti ju za pacesy? Nechcem si nechat ujst ten den, kedy tento mladik vyhra svoj prvy turnaj a citim, ze je to blizko, velmi blizko. Mohol by tazit zo svojej dlzky a presnosti do greenov, rovnako ako aj z nie prilis tazko citelnych greenov. V tejto sezone to zatial nie je ono, najma vikendove kola na Blizkom Vychode ukazali horsiu stranku Romaina, ale ja mu verim a porovnavat konkurenciu na BV s tou na tomto turnaji je vylozene nezmysel. Pamatam si, ze nieco podobne som hral minuly rok na Avantha Masters (turnaj v Indii) a Romain moc nepotesil, skusak to znovu, snad s lepsim vysledkom.


O.Bekker to win (0,5/10 - 101,0 - Betfred) E/W

O.Bekker top10 (1/10 - 11,0 - Coral)


Minuly rok a aj tento v tomto obdobi, cize na rozhrani januara/februara vyhral na Sunshine Tour nejaky turnaj. Vyhral tak turnaj pred Joburg Open, na Joburg Open hral dobre prve 2 kola, vikend vylozene nezvladol a takmer uzatvaral pole hracov, ktori presli cutom. Pokus cislo dva, stale velmi perspektivny hrac, vsak mal nedavno len 28 rokov a pokojne by mohol byt dalsim Oosthuizenom, Schwartzelom ci Graceom, cize hracom, ktori sa zjavil z nicoho nic a zacal vyhravat velke turnaje ako na beziacom pase. Minuly tyzden pre tychto hracov nebol taky priestor ako tento, takze to vyuzivam a zameriavam sa na nich. Na tomto turnaji hral kazdy z minulych 3 rocnikov, ma tu 14. a 35.miesto


J.Roos to win (0,25/10 - 251,0 - Betfred) E/W
J.Roos top10 (0,5/10 - 21,0 - bet365)


32-rocny Jake Roos uz nieco na Sunshine Tour povyhraval a to na Sunshine Tour pravidelne hravaju aj hraci ako prave Van Zyl, Mulroy, Kruger, Aiken a pod. Minuly rok bol ale prelomovym, vyhral hned 3 turnaje, pricom vitazstva si pomerne rozlozil do celeho kalendarneho roku (cize sa neda hovorit o kratkodobej forme, kedy by tazil z tzv. vitaznej euforie). Minuly tyzden sa mu nedarilo, dlhy layout mu moc nesedel a tak nepresiel ani cutom. Turnaj s kratsim layoutom by mal byt o niecom inom, ak nie, tak nevadi, za pokus to stoji, najma tie kurzy na neho su skvele a cakam aj na top10/20. 18.miesto na tomto turnaji 3 roky spat.


T.Fisher Jnr. to win (1/10 - 36,0 - Betfred) E/W


Dlho som rozmyslal nad tymto hracom ako ho zahram, bol to taky zrejmy pick, lenze oproti minulemu tyzdnu aj v trochu inom kurze. Rozmyslal som medzi nim a Horneom, obaja vlastne vo vysledku sklamali, ked skoncili na nepopularnom 6.mieste (nepopularnom pre tiperov). Trevor Fisher nie je ziadna nula, minuly rok vyhral 3 turnaje Sunshine Tour, co znaci jedine, domacu tutu uz jasne prerastol a jedine, co potrebuje, vyhrat tento tyzden slabo obsadeny domaci turnaj EPGA Tour s nazvom Africa Open. Pri prvej zastavke v roku 2010 sa Trevor umiestnil na 4.mieste, na dalsi rok myslim 26., minuly rok tesne nepresiel cutom. Minuly tyzden viedol po druhom aj tretom kole (vzdy spolu s neskorsim vitazom Richardom Sternem), posledne kolo sa mu nevydarilo a prepadol sa na 6.miesto. Moze to vyzerat ako klasicke rozklepanie hraca pred zlomom v kariere, vitazstvom v turnaji, ale v tomto pripade to na tento dovod moc nevyzera, jednoducho mu odisla jeho hra a trapil sa, vsak aj po turnaji dodal, ze je zaujimave, ze aj ked nehral dobre, skoncil siesty, to by som potom chcel vidiet tu jeho kvalitnu hru. Tiez prehlasil, ze je pripraveny vyhrat v skorej dobe turnaj EPGA Tour, rozhodne to nie su prehnane ciele a prehlasenia, tento hrac na to zjavne ma. Druha otazka bola, zahrat len na win, zahrat ho aj s E/W, napokon aj s E/W, kedze mal by sa pohybovat znova vysoko a v slabsej konkurencii by mu nemusela ujst top5 tak ako minuly tyzden.


A.Versfeld to win (0,5/10 - 71,0 - Coral) E/W
A.Versfeld top10 (1/10 - 8,5 - Coral)


A moj posledny pick, znova domaci hrac (tento tyzden je to plejada JAR hracov v mojich tipoch). Allan Versfeld je tiez vitazom jedneho z podnikov Sunshine Tour z minulej sezony. Zaroven ma tento borec len cerstvych 23rokov a aj preto bol za minuly rok na Sunshine Tour vyhlaseny za novacika roka. To svedci o mnohom, kedze na Sunshine Tour je uroven velmi vysoka a mladych talentovanych hracov z JAR kazdym rokom rapidne pribuda. Tento tip som si prebral z inej stranky, ako jediny tento tyzden, pretoze ma fakt zaujali dovody. Okrem nizkeho veku a teda velkeho talentu, tam bol aj pekny dovod ohladom minuleho turnaja - Allan zahral -10, lenze v druhom kole na podstatne lahsom a kratsom ihrisku zahral az nepochopitelnych +2, v troch kolach na tom tazsom a dlhsom -12. Na tom tazsom teda exceloval, na tom lahkom zhorel ako fakla, predstavme si, ze na lahsom by zahral priemernych -6, zrazu by mal -18 a delil by 6.miesto, zaroven by bol druhym hracom z tych, co startuju aj na turnaji Africa Open, to len ako mala ukazka, ze T34 z minuleho tyzdna ma aj svoje nesporne pozitiva. Zaroven treba dodat, ze turnaje na rozhrani tohto a minuleho roku mu v JAR vysli, takze sa zda, ze ani tazsia konkurencia mu uz nevadi - 3krat prasiel cutom (s minulym tyzdnom 4krat), na dobre obsadenych turnajoch bol T21 a T17, k tomu este T50. Pri slabsej konkurencii je schopny rozhodne prekvapit.

Northern Trust Open:

Trochu iny turnaj tomu v JAR Very Happy . Velmi dobre obsadeny turnaj, aj ked z tej uplnej spicky svetoveho rankingu chyba pomerne dost hracov, tak z toho dalsieho sledu nechyba snad nikto. Turnaj bude vysielany aj na obrazovkach CTSport, rozhodne sa budeme mat, na co pozerat. Turnaj ma aj uplny iny layout ako v JAR, par 71, pomerne dlhy, bez 2 yardov 7300, takze dlzka ran (driveov) nie je zanedbatelny udaj, na druhej strane ihirisko je natolko narocne a az zaludne, ze len byt dlhy rozhodne nestaci. Staci sa pozriet na minuly rok, kde na vitazstvo stacilo skore -7, to sa moc nepodoba na turnaje z minulych tyzdnov a ani na ten v JAR, kde ako som spominal by to malo byt o tom, kto tam bude sypat najviac birdies. V Kalifornii bude treba eliminovat hrube chyby, dokazat vyuzivat pary 5, ako rozhodne najlepsie sance na ubratie rany a potom sa vysledok na konci turnaja rozhodne dostavi. Tu je moj zoznam favoritov...


B.Haas to win (1/10 - 34,0 - Stanjames) E/W T3

Kto sledoval minulorocny turnaj, uz tradicne vysielany aj na obrazovkach CTSport, spomina si urcite na klucovy okamih turnaja, ktory rozhodol o vyhre Billa Haasa v PO. Cca 15metrovy putt na vitazstvo neomylne premenil, ak sa to da vobec takto popisat a urcite zarmutil svojich dalsich dvoch suputnikov z flightu - Phila Mickelsona a Keegana Bradleyho. Celkovo zaver turnaja bol hekticky, tito traja hraci sa predhanali v skvelych puttoch, ci uz islo o zachrany alebo o vylepsenia skore. Bill Haas tu ma za posledne 2 roky 12.miesto a spominane vitazstvo, na jeho poslednych dvoch turnajoch bol top10 (9. a 6.miesto), zda sa, ze je vhodnym materialom na kvalitny vysledok a moznu obhajobu.


K.Bradley to win (1/10 - 36,0 - Stanjames) E/W


Skoro vitaz z minulej sezony, Keegan Bradley, pomerne mimo dosah kamier na uvod roka, ale to je jeho specialita, vacsinou sa vynori odnikial, vyhra turnaj a zasa na par tyzdnov "zmizne". V tejto sezone, 4.miesto na turnaji sampionov, naposledy 24.miesto v Arizone pred 2 tyzdnami. Sledovat Keegana je niekedy o drzku, dokaze hrat naozaj skvele a potom spravi zopar nepochopitelnych chyb a skor v kratkej hre, pricom on naozaj vie vsetko z golfovej abecedy, takze mi to skor pride, ze je to vecou kratkodobej nekoncentrovanosti, ci nejakej apatie a rozcarovania z vlastnej hry. Top20, co sa tyka dlzky driveov, skvely ball striker, ked mu to ide, dava smrtelne presne druhe rany, prave niekoho takeho hladame pre tento turnaj. Nemyslim si, ze minuly rok to bola nahoda.


J.Walker to win (1/10 - 36,0 - BetVictor) E/W

Co ma stve, ze som Jimmyho prespal v kurze 41,0 s E/W na SJ pre prvych 6 hracov, to bola famozna ponuka. Ale ani tych 36,0 nevyzera zle, kedze Jimmy v tejto sezone ukazuje zatial skvele vykony, prechadza bezpecne cutmi a co je este dolezitejsie, na dvoch kalifornskych turnajoch bol T4 a T3, pricom na NTO v poslednych dvoch sezonach zhodne na delenom 4.mieste. Bolo by rozhodne chybou nechat Jimmyho prave teraz bez pozornosti, to premierove vitazstvo tohto hraca sa rozhodne priblizuje.


A.Baddeley to win (0,75/10 - 41,0 - bet365) E/W


Z turnajov, kde zaziaril Jimmy, zaziaril aj Aaron, aj ked jeho cesta sla pomerne oklukou a az v poslednom kole sa vysvihol k vysinam (T6 a T12). Aaron Baddeley tento turnaj vyhral pred 2 rokmi, minuly rok T11, z 9 startov vzdy presiel cutom, tento turnaj jednoducho miluje. Pri sucasnej dobrej forme je povinnym tipom.


J.B.Holmes to win (0,5/10 - 91,0 - Coral) E/W


J.B.Holmes tu ma z poslednych 5 rokov najhorsi vysledok T12, pred 2 rokmi, nieco uzasne. Dokonca aj po tazkej operacii tu zahral minuly rok skvely vysledok, ked skoncil T8. Jeho poslednych 5 sezon: 7/6/3/12/8, famozna seria vysledkov tohto americkeho bombera. S dlzkou problem rozhodne nebude, presnost bude otazkou dna a sam som zvedavy, ci ju Holmes najde, tento rok totiz vysledky nic moc, dva neprejdene cuty a minuly tyzden T50, pri jeho bilancii tu ale povinny pokus.

Africa Open: 14,5u; Northern Trust Open: 8,5u


Naposledy upravil UselessToo dne 20.02.2013, 14:31, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.02.2013, 0:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to som zvedavy, vo vedeni po 3.kole Africa Open Jaco Van Zyl spolu s Darrenom Fichardtom, na cele Northern Trust Open po 3.kole Bill Haas, bude to zaujimava nedela a 4.kola v oboch pripadoch, snad nebudem musiet do toho moc zasahovat a pojde to relativne hladko..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.02.2013, 16:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Van Zyl dnes nevstal do dna tou spravnou nohou, hral dobre snad len prve dve jamky, od vtedy trapenie, aj ked treba povedat, ze silny vietor to hracom neulahcoval, poistil som win s Fichardtom, Place v E/W dohral do zdarneho konca, takze viacmenej spokojnost, aj ked radsej by som bol, keby to dotiahol podobne ako pred par tyzdnami Stephen Gallacher...

Dalsie picky, Kruger a Wattel spatni, zasa mi potvrdili, ze so mnou v zavese toho zatial moc nikdy neuhrali. Roos naopak slusny pick v tom kurze, vyzeralo to v niektorych fazach o dost lepsie, napokon to dnes vytiahol na relativne slusne miesto. Opacny trend mal Oliver Bekker, ten po dvoch kolach bol top5, do vcerajsku nastupil mohutne, -4 na prvych 7 jamkach, odvtedy az do konca turnaja to ale s nim islo dolu vodou, z -12 sa dostal na -5 a skoncil na zaciatku tretej desiatky. Trevor Fisher sa dral po prvom kole vpred, dnesok mu uz moc nevysiel a tiez skoncil na konci tretej desiatky. S turnajom ciastocna spokojnost, Jaco splnil ulohu favorita a moju vlozenu doveru, aj ked s dneskom u neho rozhodne nie som spokojny.

Snad favorit po 3.kole bude uspesnejsi na Norther Trust Open, Bill Haas zacina svoj boj o obhajobu triumfu z minulej sezony s 3-ranovym vedenim pred skupinkou zurivych vlkov...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.02.2013, 13:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak ani Bill Haas nenaplnil ocakavania a podtrhol tak nie prilis tipersky podarenu nedelu. Este stastie, ze hned od prvych jamiek jasne ukazal, ze dnes sa nechysta vyhrat turnaj, vzdy lepsie, nez keby vas hrac vyhraval 2-3 jamky pred koncom o 3-4 udery a potom sa pod tarchou uspechu rozklepal a odpalil vitazstvo - samozrejme aj to sa da istit, ale je to psychicky tazsie a najma to prichadza z nicoho nic, viz. Adam Scott na British Open, ako jasny priklad, resp. priklad na tom najvyssom fore.

Bill Haas sice zacal birdie, lenze prva jamka je nieco ako dlhsi par 4, cize skorovanie na pare 5 je takmer v kazdom kole uvodnou povinnostou kazdeho hraca. Uz druha jamka je trochu iny test, dlzkou podobna ako prva, ale tentokrat uz s oznacenim par 4, nepodareny drive, zlozita prihra, spatny chip a prilis dlhy putt na to, aby sa dal premenit. Taka jasna ukazka toho, co Bill Haas ponukol pocas dalsich jamiek 4.kola. 3.jamka ukazala zrejme najvydarenejsi moment Billa Haasa vo finalovom kole, prve 2 rany nic moc, vsak prihra do greenu znova neukazovala na to, ze Bill Haas zahra birdie, cakal ho totiz putt z viacej ako 10metrov. Ten ale premenil a stratenu ranu z dvojky si zobral spat. Tu, resp. hned na dalsich zopar jamkach bola jasna chvila sa Billa Haasa zbavit, stale mal totiz pekny naskok v cele a superi tiez stracali. Dalsie 3 jamky ukazali to iste - naprosto tragicku hru do greenu, pricom chipy do greenu boli snad este horsie. Na tychto 3 jamkach tak vzdy zachranoval putt zo vzdialenosti 2-3metrov, to nie su pozicie, ktore by chcel golfista zazivat nejako prilis casto. 3krat sa zachranil, jeho naskok este vzrastal, kedze prislo zopar bogey hlavnych konkurentov, tu bola ta najidealnejsia doba ho opustit - stale pekny naskok, nizky kurz na jeho vyhru (cize aj dobry kurz na lay na bf) a najma, tragicka hra, co je este horsie, tragicka hra z toho najhorsieho rangu, ked hrac vedie o 3-4 rany vo finalovom kole - tj. nezasahuje greeny ani z polovice a ani zachranne rany mu nejdu, prakticky sa da povedat, ze Billovi odislo to, co ho zdobilo predchadzajuce cele 2kola, kde aj ked sa dostal do problemov, bud si skvele prihral z bunkeru/roughu v okoli greenu, alebo premenil kratsi putt na par, aj ked tych bolo minimum vplyvom dobrej kratkej hry.

A potom to logicky uz prislo, neda sa zachranovat 2-3metrovymi puttmi cele kolo, ked je dlha hra uplne nepresna a ani kratka hra nefunguje ani zdaleka dokonale. Na dalsich 7 jamkach zahral 5 bogey a 2 pary, z -13 tak spadol na -8 a sen o obhajobe titulu sa rozplynul. Na tychto jamkach sa prakticky nic nezmenilo, rozdiel bol len v tom, ze zachranne putty mu prestali padat, co po dvoch bezchybnych kolach a ako tak slusnom uvode, kde sa mu tato vec darila, nebolo necakanym vyustenim. Bill Haas na tu biedu ale splnil skoro vsetko, co som od neho chcel - ukazal, ze na to dnes nema a to hned na uvod kola a zaroven, aj ked to v strednej casti kazil ako sa len dalo, tak po tom, co sam pochopil, ze NTO nevyhra, spamatal sa a na poslednych 2 jamkach zahral 2krat birdie - skoncil deleny treti a plna cast za Place z E/W je doma, k tomu zisk z istenia, cca polovica vyhry, keby turnaj regulerne vyhral bez istenia, takze vladne ciastocna spokojnost, aj ked v globale urcite sklamanie z toho, ze dvaja favoriti pred finalovym kolom na oboch turach zlyhali. Vitazom NTO sa stal lokalmatador John Merrick, byvaly student na miestnej UCLA, ktora sa nachadza od dejiska turnaja par stoviek metrov, pricom prave na Riviere mladi hraci takpovediac zacinaju s golfom. Zaroven to bolo jeho premierove vitazstvo na PGA Tour, lepsie miesto na tento uspech by si len tazko vybral.



WGC Accenture Match Play:

Tak to boli trpkosladke turnaje uz minuleho tyzdna a tento nas caka len jeden a to dokonca velmi specificky turnaj. Ano, od stredy zacne svetova jamkovka, uz myslim po siedmykrat v arizonskej pusti. Uz je znamy aj schedule jednotlivych kol a zapasov pozvanej 64 hracov, chybat budu len Brandt Snedeker (zevraj problemy so zlomenym rebrom) a Phil Mickelson (klasicky oddychovy tyzden s detmi/rodinou). Nahradnikmi tak su Shane Lowry a Fredrik Jacobson.

Schedule: http://www.worldgolfchampionships.com/accenture-match-play-championship/leaderboard.html

Budem to tipovat podobne ako minuly rok, snad s vacsim uspechom, tj. vyberiem jedneho, mozno dvoch, z kazdeho bracketu a budem dufat, verit a fandit, ze sa dany hrac dostane, co najdalej, tj. vyhra aspon svoj Bracket. Ihrisko je hodne dlhe a hodne otverene, idealne pre bomberov, ktori vedia aj dobre zapatovat, ale ani hraci primarne s vybornou kratkou hrou sa tu v minulosti rozhodne nestratili. Hraci, ktori nemusia moc jamkovu a su kratki tu ale nemaju prilis velke sance na uspech.

Prvy ma napadol dog Nicolas Colsaerts a moje nalady zdvihol aj super v 1.kole, Bill Haas. Samozrejme, moze tam byt nieco ako pomsta za minuly tyzden, ale moze ma Nicolas lepsieho supera? Bill Haas rozhodne nebude v stredu v idealnej psychickej kondicii po tom, co trestuhodne zahodil sancu na zisk titulu z NTO, pricom sa ukazalo, ze vo finalovom kole by mu stacilo kolo v pare, cize ziadne vynimocny vykon nebol na udrzanie potrebny. Dalsia vec je taka, ze Bill Haas bude trochu prehypovany, predsa len, trikrat top10 z poslednych 3 hranych turnajov, to vyzera na papieri skvele a za celu minulu sezonu sa mu nic podobne nepodarilo (vyhra a k tomu len dalsie jedno top10 umiestnenie). Dalsou vecou je, ze Bill Haas nie je dobry hrac do jamkovky, na tomto turnaji hral v poslednych dvoch rokoch a ani raz sa nedostal cez 1.kolo, suvisi to s tym, ze on nie je hracom, ktory by rozstrielal ihrisko, prip. dokonale vyuzival pary 5, riskoval na kratkych paroch 4 prvou ranou na green, k okoliu greenu, to v jamkovej hre na podobnom ihrisku je jednoducho treba, najma v situacii, ked mam tecie do topanok a prehravate tesne pred koncom osemnastky. To Nicolas Colsaerts je jamkovym specialistom, ak sa to da vobec takto povedat. V Arizone sice bude hrat len druhykrat a minuly rok vypadol hned v 1.kole, lenze ak si dobre pamatam, superom mu bol Lee Westwood, v jamkovej hre velmi kvalitny hrac, samozrejme takisto hrac top10 rebricka. Lenze aj EPGA Tour ma svoju jamkovku, tam minuly rok Nicolas vyhral, pred dvomi rokmi bol treti, ked toto nie je favorit, tak uz nikto. Layouty v Spanielsku, resp. v Arizone su si podobne a su idealne pre jamkovu hru, kde jamky musia umoznovat hracom hrat hru na riziko - ked sa rana podari, prinesie znacnu vyhodu nad konzervativnejsim protihracom, ked nie, jamka je prakticky prehrana.


Bobby Jones Bracket:

V nom je samozrejme svetova jednotka Rory McIlroy, ktoreho v prvom kole caka prijemny protivnik, Shane Lowry. Ten nepatri k nejakym skvelym jamkovym hracom, zaroven malokedy hrac na druhej strane Atlantiku, takze Rory by nemusel mat mnoho starosti v 1.kole. V druhom kole by ho mal cakat jeden z dvojice Fowler/Pettersson, Rickie je favoritom, je to bojovnik, je dostatocne dlhym hracom, velmi dobre puttuje, formu mal na uvod roka slusnu, aj ked posledne turnaje mu nevysli.

Dalsia stvorica D.Johnson/Noren - McDowell/Harrington bude hodne vyrovnana, Dustin proti Alexovi, dvaja dlhi hraci, Dustin na NTO vybuchol a nemal najmensiu sancu prejst piatkovym cutom, o Alexovi zatial pocut tento rok moc nebolo, ale je to hrac z kategorie, jeden den skvely, zahra -8, na dalsi den strasny so skore +3, cize nema sancu dojst daleko v jamkovke, ale ma sancu kohokolvek vyradit. V prvom kole sa spolu tiez zisli dva irske suboje, na jednej strane hrac zo S.Irska (McIlroy, McDowell), na tej druhej hrac z Irska (Lowry, Harrington). Zrejme len nahoda, ale je naozaj zaujimave, ze obe krajiny maju zastupenie v podobe dvoch hracov a prave ti sa stretnu v prvom kole. GMac toho moc zatial nenahral, minuly tyzden nepresiel cutom, podobne aj Padraig, lenze ten ukazal na zac. sezony uz slusnu formu na minulych turnajoch, favoritom je tak tentokrat irsky hrac, aj ked len mierny. Ani jeden ale nevyzera byt hracom, ktory by mal ist daleko, GMac tu zo 6 ucasti presiel prvym kolom len 2krat, najlepsim vysledkom je potom tretie kolo. Padraig tu hral uz mnohokrat, resp. celkovo svetovu jamkovku, tu hral len 5krat a najlepsim vysledkom v Arizone bolo "len" druhe kolo.

Dalsia stvorica hracov B.Watson/Wood - Furyk/Moore. Bubba je samozrejme extremne dlhy hrac a tato jamkovka by mu teda mala sediet, rozhodne ho povazujem za slusneho hraca do jamkovej hry z radov Americanov, ktori tento typ moc neoblubuje, aspon v globale nie. Bubba hral jamkovku dvakrat, raz dokonca hral semifinale a napokon skoncil na 4.mieste, minuly rok skoncil uz v 2.kole. Chris Wood, tohtorocny vitaz turnaja EPGA Tour s jamkovkami nema moc velke skusenosti, to iste plati aj o turnajoch v Amerike. Druha dvojica, dvojica pomerne kratkych hracov s vybornou kratkou hrou, Jim zacal sezonu len minuly tyzden a nehral zle, Ryan Moore ma na uvod roka skvelu formu. Favoritom je Ryan Moore, aj napriek tomu, ze vcera si pokazil dobre rozbehnuty turnaj. Ryan totiz pred dvomi rokmi hral stvrtfinale, vec, na ktoru Jim Furyk nikdy v jamkovke nedosiahol a to ju hral viac nez 10krat.

Schwartzel/Henley - Z.Johnson/Day, tu vidime jedneho z mojich favoritov tento tyzden, rozhodne favorita Bobby Jones Bracketu, Charla Schwarzela. Charl tu hral 4krat a vzdy presiel prvym kolom, raz bol dokonca v tretom, na vacsi uspech vo svet. jamkovke stale caka. Jeho sucasna forma je ale vynimajica a taha sa este od konca minulej sezony, odvtedy bol vzdy v top5, tento rok hral 2 turnaje v poslednych 2 tyzdnoch, na Joburg Open 2.miesto, minuly tyzden na NTO T3 umiestnenie. Co som ho tak po ocku sledoval na NTO, tak skvele puttoval z oblasti do troch metrov, aj vcera sa kolkokrat trapil s T-cka, s druhou ranou, ale vyborne mu sla kratka hra, vzdy si prihral k jamke a takmer vzdy premenil. Dlha hra nebude takym problemom v Arizone, prakticky tam nie su stromy, narozdiel od Los Angeles, takze presnost nie je tak dolezita a Charl, aj ked na to prilis nevyzera, je aj hodne dlhym hracom, najma vtedy, ked to potrebuje. Henley je novacikom PGA Tour, ktory hned na prvom turnaji vyhral, odvtedy uz hype doznieva, Henley sa zhorsuje turnaj od turnaja. Netreba dodavat, ze pre tohto hraca je to prva skusenost s jamkovou hrou. Zach Johnson je prilis kratky, aby mohol mat sancu na nejaky deep run na tomto turnaji, Jason Day je zasa prilis nestabilny, aby sa co i len mohol dostat napr. do stvrtfinale. Jason Day tu ma z dvoch ucasti 2. a 3.kolo, Zach Johnson sice vo svetovej jamkovke ma aj 3.miesto, ale to sa hralo na inom ihrisku v roku 2006, v Arizone zatial prinajlepsom 2.kolo.



C.Schwartzel to win Jones Bracket (3/10 - 8,0 - Unibet)


Gary Player Bracket:

Bracket, v ktorom je na cele meno Tigera Woodsa. V uvodnom kole na neho caka C.Howell III, ktory mal snovy uvod do sezony, minuly tyzden patril k tym, ktori ani nepresli cutom. Tiger je samozrejme favorit, lenze kurz bude chaby, Tiger nie je vylozene specialistom na jamky, o com svedci aj jeho posodenie v Arizone (aj ked niekto moze namietat, ze Tiger v tomto case sa celkovo trapil ako hrac) - jedno vitazstvo z roku 2008, pri dalsich 4 ucastiach nanajvys 3.kolo. Ked postupi cez 1.kolo, superom mu bude rozhodne hrac z Juznej Europy, bud Francesco Molinari alebo Gonzalo Fdez-Castano. A ani s jednym by nemal mat velke problemy, obaja skor kratki hraci, obaja moc casto nehravaju v USA, obaja nezacali do tejto sezony nejakymi impozantnymi vysledkami.

Dalsia 4 - Simpson/Lynn - Hanson/Bjorn. Webb Simpson patril k hracom, ktori posrali zaver turnaja NTO, pred finalovym kolom bol jednym z hlavny superov Billa Haasa o vitazstvo, napokon sa s Bill Haasom finalovym kolom zhodne pretrapili. Jamkovku hral raz, minuly rok nepresiel prvym kolom a velke veci necakam ani tento rok. David Lynn, sice Anglican, ale k jamkovej hre sa mi moc nehodi, je to totiz hrac, ktory tazi najma z vyrovnanosti hry, nie je to hazarder, nie je prilis dlhym hracom, same nevyhody, to by sa musel Webb rozlozit ako vcera alebo Lynn zahrat skvele kolo, ktore zial nebude schopny v dalsich kolach zopakovat. Tak ci onak, nie prilis vhodna dvojica k nejakemu tipu. Severske derby Dana so Svedom, obaja zatial nevyrazni, Peter Hanson ma znacnu vyhodu v dlzke ran a ta zrejme rozhodne. T.Bjorn sa do 3.kola dostal len raz, pred 13 rokmi a to sa samozrejme v Arizone rozhodne nehralo. To Peter Hanson minuly rok dokonca 4.kolo a vyzera to tak, ze by mohol byt najvacsim superom Tigera na ceste minimalne do 4.kola. Tak ci onak, tato cast pavuka mi pride vylozene slaba...

Ked som pisal, ze tato osmicka je slaba, tato dalsia osmicka je naopak extremne silna a najma, vyrovnana. Prvou stvoricou je Westwood/Cabrera-Bello - Kaymer/Coetzee, cize 4 hraci, ktorym rozhodne nechyba dlzka, vsetci viacmenej patria aspon k dlhsim hracom, ak nie k uplne najdlhsim. Westwood, velmi presny, znacne dlhy, zial naprosto tragicky puttujuci, co v plnej krase predviedol na NTO. S takymto puttovanim sa ziadna jamkovka vyhrat neda. Rafa Cabrera-Bello, zatial v znameni velkej vyrovnanosti zahajil sezonu. Zaroven sa nehnal do J.Afriky po swingu na Blizkom Vychode, kde sa trikrat motal okolo 20.miesta. Zo 16kol zahral len jedno nad par, to je pozitivna informacia pre turnaj, kde hrac musi byt vyrovnany, aby sa mohol dostat daleko. Zaroven, minuly rok v europskej verzii jamkovky skoncil treti, hral som ho a spolu s Colsaertsom rozhodne moje nadeje nesklamal. Som zvedavy na kurz proti Westwoodovi, ako aj celkovo. Kaymer stale v mode, kedy je na ustupe od cias, co bol dokonca svetovou jednotkou. George Coetzee je velmi talentovany hrac, ktoremu nechyba nic k velkym uspechom, snad len pohodovejsia mysel by sa hodila. Kaymer nie je zly v jamkovej hre, vsak posledne dve ucasti tu sa rovnali finale a 3.kolu.

Dufner/Sterne - Mahan/Manassero, stvorica, kde sa nachadza aj minulorocny vitaz. Na Ryder Cupe sa Jason Dufner ukazal ako slusny hrac v jamkovej hre, niet sa comu cudovat, je dostatocne dlhy a najma velmi presny, vie zaputtovat a aj sa dobre zachranovat. Richard Sterne by mal zasa tazit z momentalnej pohody, viz. posledne 2 turnaje, to je 2.miesto a vitazstvo na Joburg Open. Nevyhodou je absencia hry na jamky v poslednych sezonach, rovnako aj jeho bilancia z davnejsej minulosti - dvakrat tu vypadol v 1.kole. Hunter Mahan, obhajca vitazstva, tiez patri k hracom, ktori nezvladli zaver turnaja NTO. Posledne 4 jamky, to boli 3 bogey, skoncil turnaj na -8 a vitaz mal skore -11, je zrejme, ze sanca na vitazstvo tu rozhodne bola. Zaroven ale Hunter patri prave k hracom, co maju neskutocne vyrovnane vysledky na zac. roku - T15/T16/T16/T8, posledne 4 tyzdne na PGA Tour. Na NTO zahral vzdy kolo pod par ihriska, dalsia znamka vyrovnanosti. Spolu s Cabrerom-Bellom vyzera z celeho bracketu najlepsie. Matteo doplati zrejme na dlzku, tu nema, aj ked ani Hunter nepatri uplne k tym najdlhsim. Zaroven je to znova faktor nie prilis castych navstev USA, ktora vacsinou znamena nie prilis dobre vysledky pre tuto sortu europskych hracov.



R.Cabrero-Bello to win Player Bracket (0,5/10 - 41,0 - Coral)
P.Hanson to win Player Bracket (0,75/10 - 20,0 - Unibet)


Naposledy upravil UselessToo dne 5.03.2013, 0:40, celkově upraveno 4 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.02.2013, 14:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

...

Ben Hogan Bracket:


Tento Bracket postrada nejaku vyraznu hviezdu ako tie zvysne tri, zasa je tam snad najviac hracov, ktori by mohli aj globalne prerazit a vyhrat celu svet. jamkovku. Uvodnu stvoricu tak tvoria Oosthuizen/Ramsey - Grace/Garrigus. Oosthuizen sa prekvapivo v jamkovkach nepresadzuje, prekvapive je to najma z mojho pohladu, pretoze hru byt uspesny na to ma, nejako neskumam s kym v minulych rocnikoch vypadol, takze ci to vsetko nie je len zhoda nahod alebo naopak, jednoducho tento format nie je pre neho prilis oblubeny a trapi sa v nom. Lenze ani jeho superi v uvodnych dvoch kolach nie su jamkovi specialisti - Ramsey za prve nema obzvlast dobru formu na uvod roka, za dalsie sa radi skor ku kratsim hracom. Grace a Garrigus su bomberi, Grace mal slusny start do sezony, Garrigus naopak moc nie. Garrigus zaroven bude mat premieru v Arizone vo svet. jamkovke, Grace je tak v pozicii favorita a suboj v druhom kole s Oosthuizenom by bol nesporne zaujimavy.

K.Bradley/Fraser - Els/Jacobson, dalsia stvorica, ktora tiez neponuka nejaku hviezdu, ktora by mala prerazit. Prva dvojica dvoch nie prilis ostrielanych hracov v jamkovke, pre Marcusa Frasera dokonca priemerova ucast. Keegan ale ukazal, ze jamkovka mu prekvapivo nie je cudzia, v Ryder Cupe utvoril hviezdne duo s Philom Mickelsonom, kombinacia dlzky a presnosti vytvara velke moznosti. Els tu uz 4 roky po sebe nevypadol v 2.kole a proti Fredrikovi si musi verit tiez. Ten sice posledne dva turnaje T7 a T3, lenze aj Fredrik patril k smutnym hrdinom turnaja NTO - bogey na poslednej jamke mu neumoznilo zahrat si aspon playoff.

Rose/Choi - Haas/Colsaerts. Rose vypadol az 4krat zo 7 ucasti v prvom kole, cez brany druheho sa potom dostal len jedenkrat. K.J.Choi ma podobnu bilanciu, 9 ucasti, 5krat out v prvom a 3krat v druhom kole, najlepsim vysledkom ako u Rosea je tak 5.miesto. Druhu dvojicu som uz dost rozobral, Colsaerts v pozicii favorita, so slusnou sancou ist v turnaji daleko.

Posledna stvorica tohto bracketu - Garcia/Jaidee - Kuchar/Fujita. Sergio nehral zle, aj ked po prvom kole za -6 to na NTO vyzeralo trochu inak, nez na vysledok T11 na konci turnaja. Sergio ma 4.miesto z roku 2010, ale v inych sezonach hranych v Arizone uz nepresiel druhym kolom, roky predtym najlepsie T9. Thongchai Jaidee, jedina ucast a hned piate miesto spred troch rokov. Kuchar podobny vykon ako Garcia, ale s este vyraznejsou klesajucou krivkou, v prvom kole lider turnaja s -7, v dalsich troch kolach uz ale vzdy nad parom ihriska, po kolach +2, +3, +2 sa dostal tam, kde sa turnaj zvycajne zacina, na Even par. Kuchar je ale pomerne specialistom na tento turnaj - T17/T3/T5 z troch ucasti v Arizone zaujme kazdeho. Fujitove sance na uspech su hodne nizke, ucast skor na baze turizmu.



M.Kuchar to win (0,75/10 - 48,0 - betfair)

M.Kuchar to win Hogan Bracket (1,5/10 - 10,0 - Stanjames)
K.Bradley to win Hogan Bracket (1,5/10 - 10,0 - Paddypower)
N.Colsaerts to win Hogan Bracket (1,25/10 - 18,0 - Unibet)



Sam Snead Bracket:

Tu je hlavnou postavou Luke Donald. On je prave tym kratkym hracom, ktory dokaze miesat kartami aj v prostredi, ktore mu az tolko nenahrava. Marcel Siem v prvom kole nevyzera ako zlozity super, aj ked Siem patri k tym magorom, ktory hraju jedno kolo neskutocne a dalsie uz nestoji za nic. V druhom kole potom jeden z dua Piercy/P.Lawrie, Paul Lawrie nenavidi turnaje v USA, tiez kratsi hrac, zazraky necakam, najma jeho puttovanie v uvode sezony bolo hodne za ocakavanim, z coho potom vznikali nie prilis pozitivne vysledky. Piercy zasa nema valne skusenosti s jamkovkou, je novacikom a druhe kolo by bolo dozaista uspechom. Mimochodom, Luke Donald nepresiel prvym kolom len raz, stalo sa tak minuly rok, kde prekvapivo neuspel. Vitaz z roku 2011.

Dalsou stvoricou je Stricker/Stenson - Watney/Toms. Vsetko hraci, ktori su v jamkovej hre hodne dobri, otazkou je ich forma. Stricker sezonu este ani nezacal, je to jeho prvy turnaj a v tomto smere bude mat Henrik Stenson masivnu vyhodu. Zaroven je dlhsim hracom, pricom tento turnaj v minulosti vyhral, hned uvodny rocnik, kedy sa svet. jamkovka hral v Arizone. Minuly rok nehral, pretoze nebol v top64, predtym tri sezony vzdy vypadol v prvom kole, to bole ale obdobie stradania, z ktoreho je snad uz definitivne vonku. Watney ma zasa pozoruhodnu bilanciu, startoval tu trikrat a trikrat zdolal prvych dvoch superov a v tretom stretnuti vzdy vypadol (vzdy umiestnenie T9). David Toms byval spickovym hracom na jamky, ale podobne ako Stricker snad v tejto sezone este nehral, zaroven je krivka vysledkou vo svet. jamkovke po zmene layoutu isla strmo nadol (dlhsi layout pre velmi kratkeho hraca bol likvidacny, najma kazdym rokom uz Toms bude len kratsim a kratsim hracom). Watney je v tomto suboji velkym favoritom.

Scott/Clark - Donaldson/Olesen, dalsi hraci na holenie. Adamovi Scottovi sa nedari v Arizone, predtym jeho vysledky v jamkovke neboli zle. Lenze v Arizone to za 6 sezon nedotiahol ani raz do tretieho kola. Tim Clark v minulych dvoch rocnikoch nehral, mal vazne zdravotne problemy. Tie uz snad na dlhu dobu vyriesil a je spat v dobrej forme. Tim je sice kratsi hrac, ale aj napriek tomu tu ma posledne dva vysledky zo sezon 2009 a 2010 na urovni 3.kola, co Scottovi sa nikdy nepodarilo. Donaldson s Olesenom zaziju premieru, zaroven je teda jasne, ze hned pri svojej premiere si jeden z nich pripise aspon jedno vitazstvo a realne su aj dalsie pri pohlade na mozneho supera v 2.kole. Obaja hraci z kategorie dlhsi, Olesen dansky supertalent a cierny kon celej jamkovky. Donaldson zasa jeden z tohtorocnych vitazov na EPGA Tour.

Konecne koniec - Poulter/Gallacher - Senden/Van Pelt. Z tejto stvorice by mal teoreticky dominovat Ian Poulter, snad najvacsi specialistu na jamkovu hru na svete, ukazuje to prakticky kazdorocne, ci uz na tychto specialnych turnajoch, ako aj pri Ryder Cupe, dovolim si tvrdit, ze prave Ian Poulter vyhral Europe slavnu trofej v minulom roku. Gallacher je napak premierovym ucastnikom, v USA skoro nikdy nehral, nebol k tomu dovod ani prilezitost, az po nedavnej vyhre sa totiz dostal medzi golfovu smotanku v rebricku. Senden minuly rok na 9.mieste, cize sa dostal do 3.kola, Van Pelt dve ucasti, jedenkrat 2.kolo, jedenkrat vypadnutie hned v tom prvom. Van Pelt urcite lepsia forma, tazko tak urcit vitaza tohto suboja, jedno je iste, proti Poulterovi budu obaja v pozicii outsidera.



N.Watney to win (1/10 - 46,0 - betfair)

I.Poulter to win Snead Bracket (2,5/10 - 7,5 - bet365)
N.Watney to win Snead Bracket (1,5/10 - 11,0 - Stanjames)
T.Olesen to win Snead Bracket (1/10 - 17,0 - Skybet)


(15,25u na WGC Accenture Match Play)


Naposledy upravil UselessToo dne 5.03.2013, 0:38, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.02.2013, 22:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

L.Donald vs M.Siem 1
N.Watney vs D.Toms 1
K.Bradley vs M.Fraser 1
I.Poulter vs S.Gallacher 1
M.Kuchar vs H.Fujita 1
C.Schwartzel vs R.Henley 1
(3/10 - 11,0 - Stanjames)


Akovka z favoritov prveho kola, ktorym verim a to nielen v prvom kole vo vacsine pripadov. Mame tam zopar specialistov v jamkovke - Poulter, Donald, hraca vo velkej forme so zaujimavou bilanciou v President´s Cupe - Schwartzel a troch americkych hracov, ktori sa az prekvapivo dobre citia v tomto type hry, ukazali to bud na tomto turnaji v minulosti alebo v nedavnom Ryder Cupe - Kuchar, Bradley, Watney. Proti nim zvlastna zmeska, traja hraci z EPGA Tour, bud novacikovia v jamkovke (Fraser, Gallacher) alebo skoro novacikovia (Siem). Dalej tu mame japonskeho samuraja, outsidera turnaja, ktory z domacej tury vykukne len na tieto spolocne turnaje WGC/Majory. A na zaver novacik PGA Tour Henley a Toms, ktory je z formy a v Arizone strada posledne roky.


N.Colsaerts vs B.Haas 1 (6/10 - 2,1 - bet365)


Popis tu bol uz siahodlhy, Nicolas je specialista na tento format, Bill sa zda, ze sa v jamkovej hre zatial nenasiel a je otazne, ci sa tomu tak niekedy stane. Zaroven je tu urcity vplyv nepodareneho posledneho kola na NTO. Colsaerts zaroven uz nepatri uplne tak k hracom, ktori su Amerikou neprevereni, o tom svedci aj fakt, ze ma uz kartu na PGA Tour v tejto sezone a napr. hral turnaj NTO ako pripravu na svet. jamkovku. Cakam, ze Nicolas nebude mat problem postupit dalej.


R.Cabrera-Bello vs L.Westwood 1 (4/10 - 2,75 - Pinnacle)

Nieco podobne som hral aj minuly rok, tam mi to nevyslo, Lee Westwood sa prvykrat dostal cez brany druheho kola a skoncil na skvelom 4.mieste - jamkovka v USA mu nikdy nesla a jeden vysledok na tom meni len malo. Rafa je talentom jamkovej hry, stale je to hrac EPGA Tour, cize tu je jasna nevyhoda oproti Belgicanovi. Rafa aspon nehral v JAR, aj ked zasa fakt, ze uz skoro mesiac nikde nehral nie je dobrou spravou. Sance na postup su cca vyrovnane, favorita v tomto suboji nemam, ale vacsiu doveru a sympatie mam jasne pri mene Cabreru-Bella.


B.Grace vs R.Garrigus 1 (3/10 - 2,3 - Pinnacle)


Ten kurz ma zaujal. Branden Grace nezacal sezonu nejakymi vitazstvami ako pri jeho breakdown season, ale tri vysledky top10 za sebou na uvod sezony boli dostatocnou znamkou dobrej pripravenosti a snahou potvrdit, ze minula sezona nebola nahodna. Pomylil som sa, Robert mal vyborny vstup do sezony, skvele vysledky, lenze to mali obaja a rovina by davala vacsi zmysel. Hraci aj hrou podobni, strasne dlhi z T-cka, na Dove Mountain maju tak obaja sancu prekvapit.


P.Hanson vs T.Bjorn 1
T.Olesen vs J.Donaldson 1
(3/10 - 3,205 - 5Dimes)


Posledny double pre 1.kolo bojov. Severske spojenie Hansona s Olesenom, obom verim aj v sirsom kontexte, nez je ten prvokolovy.


Naposledy upravil UselessToo dne 22.02.2013, 11:44, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.02.2013, 12:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kedze svetova jamkovka je jedinym riadnym turnajom na oboch mojich hlavnych turach tento tyzden, skusim aj zopar bocnych tur, rozhodne nie v nejakom masivnom pocte tipov, ale na kazdej skusim 1-2 tipy a uvidim, ako to bude vyzerat. Rozhodne sa nejedna o tradiciu, to by sa nedalo stihat a bolo by to vkladovo neunosne pocas tyzdnov, kedy sa hraju klasicky dva, niekedy dokonca aj tri turnaje, ale tento tyzden je k tomu idealna prilezitost. Tento tyzden zacina pre tuto sezonu riadna cast Asian Tour prvym turnajom, to iste plati aj o druhej americkej sutazi Web.com Tour, po dvoch spolocnych turnajoch s EPGA Tour pokracuje aj Sunshine Tour, kedze sa minule 2 tyzdne hrala EPGA Tour a na dalsi tyzden sa tento swing skonci novym podnikom Tshwane Open, tak vacsina hracov zostala v JAR a zucastni sa tohto podujatia. Rovnako pokracuje aj PGA Tour of Australia..


Zaykabar Myanmar Open:


J.Byrne to win (0,75/10 - 176,0 - bet365) E/W

Tentokrat ide o sumu pre kompletny E/W, tj. polovica ide na win, druha na tradicnu cast s nazvou Place (top5, 1/4 z kurzu na vyhru). Ked bude top5 a nebude sa s nikym delit, tak vyhra by cinila okolo 16,5u, s tym sa da rozhodne zit Smile . Samozrejme, je to klasicky long run a velke oci nemam, zaroven mi pride velmi lakavym borcom pre tento tyzden - prvy turnaj v Azii, mame tak minimalnu az nulovu aktualnu formu jednotivych lokalnych hracov, prevazne thajskeho povodu. Thaworn Wiratchant je tak jasnym kurzovym favoritom, lokalna hviezda, najvyssie postaveny thajsky hrac hrajuci Asian Tour (vyssie je Thongchai Jaidee, ten ale hra pravidelne EPGA Tour a dnes ho caka 1.kolo vo svet. jamkovke). Vyberat tak z azijskych hracov je zlozite, to si mozeme prakticky hodit kockou... James Byrne je anglicky mladik, velky talent, ktory ma na konte zopar juniorskych uspechov, viz. pred dvomi rokmi bol clenom europskeho timu vo Walker Cupe, juniorskej obdobe Ryder Cupe, kde medzi sebou bojuju europski a americki hraci. Predtym bol napr. druhy na juniorskom British Open a tak len tesne mu unikla ucast na seniorskom British Open. Zaroven patri k hrstke hracov, o ktorom mozeme nieco vediet z pohladu aktualnej formy - za prve, na zaciatku roka presiel azijskou Q-School, inak by na tomto turnaji mohol len velmi tazko hrat, skoncil myslim T21, to stacilo na postup, co je dolezitejsie, on pokazil az posledne kolo, dovtedy bol snad v uplnom cele, mozno ranu za nim (posledne kolo za 77 ran, pre porovnanie, vitaz Q-School zakoncil turnaj za 65 ran, to je rozdiel 12 ran, pricom vitaz na konci mal skore -13, James -5, rozdiel len 8 ran). Dalsia vec sa zrodila len nedavno, na druhej azijskej ture, takej pripravky pre riadnu turu (nieco na sposob europskej Challenge Tour, prip. americkej Web.com Tour), vyhral turnaj Putra Open (Indonezia) a jasne tak ukazal, ze sa s nim musi pocitat. Zda sa tak, ze je dobre aklimatizovany, na kombinaciu tepla, dazda a vlhka je tento hrac dobre zvyknuty (sice pochadza z Anglicka, ale od troch rokov prebyval v Skotsku, potom studoval na Arizona State v USA). Za ten kurz jednoducho skvela prilezitost obetovat nejake financne prostriedky a zahrat ho.


Panama Claro Championship:


P.Cantlay to win (1/10 - 29,0 - BetVictor)


Z celeho startoveho pola je najlepsim hracom, co sa tyka zrucnosti, talentu a aj potencialu. Cakali sa od neho velke veci, ale minuly rok si nebol schopny udrzat kartu na PGA Tour po raketovom vzlete rok predtym. Vykon na Pebble Beach naznacil, ze dobre casy sa mozno vracaju, T9 vysledok v nabitej konkurencii slavneho turnaja, to je vysledok, ktory by sme od tohto mladika ocakavali, resp. cakali castejsie aj minuly rok. Minuly tyzden sice nepresiel cutom na NTO, ale len o ranu a jeho vykon rozhodne nebol uplnym sklamanim. V Paname vyhravaju zvycajne hraci, ktori si dokazu poradi so silnym vetrom, tj. vacsinou velmi presni hraci. Aj kvoli vetru sa vitazne skore nepohybuje vo velkym vysinach, vacsinou je jednociferne, ked moc nefuka, da sa ist aj do dvojcifernych cisiel. Cantlay nie je nepresnym hracom, aj ked na tych uplne najpresnejsich nema, na tych su ale podobne kurzy ako na neho a jedine, co im hra do kariet je ich presnost, trochu malo, si myslim. Goggin a Dunlap ukazuju, ze vitaz by mal byt velmi presnym, opakom je minulorocny vitaz Edward Loar, podobne aj deleny druhy bomber Luke List, ze existuju aj vynimky.


O.Fraustro to win (0,5/10 - 81,0 - Sportingbet) E/W

Hrac rozhodne neznamy, Mexican Oscar Fraustro si kartu na Web.com Tour vybojoval na latinskoamerickej pobocke PGA Tour, kde skoncil celkovo na 2.mieste v koncorocnom Moneyliste. Vyhral turnaj v Dominikanskej republike, k tomu bol trikrat druhy, 6krat top10, 11krat top25, takze len jeden turnaj mu vylozene nevysiel. Samozrejme konkurencia nie je tak masivna, ale aj tento kontinent sa postupne derie na vyslnie. Oproti privalu Argentincanov su mu turnaje v Strednej Amerike rozhodne prostredim blizsie, rovnako aj hra vo vetre.


M.Anderson to win (0,5/10 - 56,0 - bet365) E/W

Mark Anderson, hrac, ktory tiez podla mna pomerne jasne prevysuje osadenstvo na Web.com Tour a ocakavam, ze navrat naspat na PGA Tour pride uz v tejto sezone. Minuly rok som to s Markom viackrat skusal aj na PGA Tour, parkrat to bolo nadejne, zial nikdy to uplne neklaplo. Niektorym hracom trva urcitu dobu, kym sa usadia na PGA Tour a prejdu si tento proces viackrat (zostup/postup). Mark Anderson zaroven ma aspon ciastocnu kartu na PGA Tour, tento rok uz napr. presiel cutom na Sony Open, kde skoncil na delenom 54.mieste, cize nic velke. Ja si osobne nemyslim, ze mu sedia turnaje, kde sa masivne skoruje, jeho prednosti som uz popisoval minuly rok - scrambling, puttovanie a pomerne dobra dlzka z T-cka, uz horsie je to s presnostou, aj ked su rozhodne aj horsi hraci. Aj tym najpresnejsim hracom sa bude stavat, ze vo vetre nazasiahnu green v regulacii a budu sa musiet zachranovat dalsou, kto to nezvlada, ma problem, kto ano, ma z casti vyhrane. Prave z tohto by mal tazit Mark - zaroven, on tu uz jedenkrat v minulosti zahral vyborne, bol deleny 4. par rokov spat. Snad som sa rozhodol spravne, treti tip som vyberal medzi Benedettim, Andersonom, ci Klaukom.


Dimension Data Pro-Am:



H.Otto to win (0,75/10 - 34,0 - bet365) E/W T3

Po nepodarenom uvode sezony a viacerych neprejdenych cutoch na Joburg Open konecne cutom presiel a zahral slusne, viz. vysledok T19 umiestnenie. Na Africa Open nestartoval a tak az tu sa po dvoch tyzdnoch vracia do kolotoca domacich turnajov. Hennie Otto uz kedysi vyhral tento turnaj, zaroven tu ma dalsich zopar peknych vysledkov a z favoritov tu ma rozhodne najvyrovnanejsiu course form. Z pohladu favoritov sa oproti Africa Open udiali len kozmeticke zmeny, Aiken stale v cele, ale uz nie tak osamoteny, kedze jemu sa turnaj nevydaril, naopak Mulroyovi s Van Zylom ano. Z nich troch by teoreticky bol najlepsim tipom Garth Mulroy, zakoncil turnaj dobrym poslednym kolom, aj ked aj on moze lutovat poslednych jamiek, kde trochu stratil. Van Zyl nieco podobne, vitazstvo si ustrelil spatnym finalovym kolom. Za nimi minulotyzdnovy vitaz, veteran Darren Fichardt, kedze vyhral, nemoze byt zial zaujimavy, nenapadny James Kingston, zial na neho je prilis nizky kurz, potom europske zastupenie v podobe Simona Dysona, tam som skor zvedavy ako zahra pred Tshwane Open, kde podla logiky bude hrat, ked nehral na minulych africkych turnajoch a naopak hra len na turnaji z dielne Sunshine Tour. Dalej jeden z bratov Van der Waaltovych, ktory bol top10 minuly tyzden, Trevor Fisher, ktory ale v minulosti na tomto turnaji neslavil ziadne velke uspechy, ci celne umiestnenia. Keith Horne, nieco podobne ako Trevor Fisher a potom uz Hennie Otto. Pacil sa mi aj Oliver Bekker, lenze aby vyhral back-to-back tento turnaj, to sa mi moc nepaci, aj ked napr. minuly tyzden som jeden taky tip mal - Bill Haas a skoro to vyslo.


J.Roos to win (0,25/10 - 151,0 - BetVictor) E/W


Ked uz som si s nim dal minuly tyzden tolko namahy, tak by bolo chybou ho opustat. V minulosti tu uz bol jedenkrat top10, minuly tyzden nehral uplne zle, zial ani natolko dobre, aby bol aspon top10. Stale ale je to jeden z vitazov Sunshine Tour z minulej sezony a tie kurzy su az zbytocne vysoke


Naposledy upravil UselessToo dne 5.03.2013, 0:36, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.02.2013, 12:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak konecne sa vcera skoro dohralo prve kolo svetovej jamkovky po prekvapivych a senzacnych sneznych problemoch v inak teplej a extremne suchej pusti Arizony. Golfisti tak mali o jednu atrakciu navyse postarane a niektori si to nalezite uzili (gulovacka v podani Rickieho Fowlera, ako aj dalsie rozne vtipne videa, ktore velmi rychlo obleteli svet..).

Pred dohravkou prveho kola vcera som mal vela veci rozbehnutych dobre (favoriti Kuchar, Poulter, taktiez Olesen s Colsaertsom to mali takmer v suchu, naopak Cabrera-Bello zacal spatne a Schwartzela podmienky stopli v case, ked sa dostaval do tempa a vyrovnal skore svoho duelu). Schwartzelovi prestavka neprospela, tak ako zacal zapas prvy den, tak ho zacal aj druhy, tj. prehrou dvoch jamiek hned na uvod, aj cez velku snahu uz toto manko zmazat po druhykrat nedokazal a z turnaja vypadol. Z favoritov ale nebol jediny, aj ked z mojho pohladu jediny z tych realnych favoritov, ktori mohli dojst daleko. To, ze vypadli mimochodom Tiger, Rory, Dustin, Keegan, Ernie, Adam, Jason ci Lee nie je az taka senzacia, v jamkovke v poslednom case toho moc neukazali, resp. ich sucasna forma nebola ruzova, prip. mali nejaky novy problem na zac. sezony.

Druhe kolo je tak skoro podla mojich predstav, teoreticky by som mohol len dosledovat vyvoj a tlacit uz betnute tipy, v niektorych pripadoch tak urobim rad, napr. u Cabrera-Bella, to je taky vhodny kandidat, vyhral 7u proti Leemu prakticky v hodine dvanastej, vsak uz v uvode bol dole o tri jamky, napokon to dotiahol na poslednej jamke do nahlej smrti a tam hned na prvej jamke rozhodol. Aj druhy Spaniel si uzival nahlu smrt, Sergio Garcia naopak stratil pomerne jasne vedenie proti Thongchai Jaideemu, ale v predlzeni to zvladol a postupil. Je dost mozne, ze aj na tretieho Spaniela caka taky isty osud - jeden z dvoch nedohranych zapasov 1.kola, Fdez-Castano vs F.Molinari je po 15 jamkach vzacne vyrovnany, na supera z tejto dvojice caka vo forme hrajuci Charles Howell III, ktory sa vcera postaral o vyradenie Tigera.



M.Fraser vs F.Jacobson 2
R.Sterne vs H.Mahan 2
(3/10 - 2,78 - 5Dimes)


Zacnem doublom, jedinym a podobnym ako v 1.kole. Tentokrat ma spolocneho menovatela, idem proti dvom hracom, ktori v prvom kole mozno trochu prekvapivo zdolali svojich superov, pritom uplne inym sposobom. Keegan Bradley proti Marcusovi takmer nonstop viedol, Marcus sa potom dostal na remizu, potom Keegan znova viedol, rozhodne ale Keegan neviedol pocas zapasu o nejaky masivny rozdiel, dokonca sa mi zda, ze max. len o 1 jamku, co je v jamkovke prakticky nic. Fredrik Jacobson dokazal vyradit Ernieho Elsa, ktory vyzeral byt v dobrom rozmere pred jamkovkou (dobry vykon na NTO) a zaroven 4 roky po sebe nevypadol v 1.kole. Fredrik je hot, back-to-back top10 vysledok na PGA Tour v poslednych dvoch tyzdnoch a jednoducho musi byt velkym favoritom proti Fraserovi, dokonca podstatne vyssi kurz nez v dueli Bradley vs Fraser. Druha dvojica, obhajca titulu Hunter Mahan sa v 1.kole moc nezapotil, Mattea vyprevadil vo velkom style, dlzka teda zjavne bola limitujuca v podani mladeho Taliana. Richard Sterne s dlzkou nema problem, zato psychicky mi nepride natolko silny, v prvom kole totiz skoro prehral svoj jasne vyhrany duel v zavere, kedy Jason Dufner mohol dokonca vyrovnat na 17.jamke, kde mal takmer stopercentnu sancu, to bola klucova jamka zapasu, na 18.jamke sa uz nic vazne nestalo, jamka sa vypolila a Sterne jednojamkove vitazstvo udrzal. Mahan je super tazsi, skusenejsi a zaroven prostredie mu je dokonale zname, co sa o Sternem povedat neda. Pre Sterneho vitazstvo v 1.kole bolo vobec prvym na tomto turnaji a minimalne do dalsej sezony aj poslednym...


G.McDowell vs A.Noren 1 (4,5/10 - 1,855 - Pinnacle)

A solicka. Prvym je GMac proti nebezpecnemu Svedovi, ktory v 1.kole vyradil Dustina. GMac je kvalitnym jamkovym hracom, pred 3 rokmi hrdina Ryder Cupu, kedy vyhral duel v poslednej dvojici a najznamejsim je putt na 16.jamke, kde prakticky o tomto triumfe rozhodol. Ani minuly rok nehral v Ryder Cupe zle, len potvrdil, ze je timovym a jamkovym hracom. Tentokrat hra za seba, ale prve supertazke kolo zvladol, nezacal dobre, ked prehral hned uvodnu jamku, ale po 10.jamke uz bol o tri napred, lenze od 12. do 14.jamky sa skore znova vyrovnalo. Posledne 4 jamky rozhodli, GMac vyuzil pevnejsie nervy, lepsi puttovacie schopnosti a suboj titanov vyhral. Zapas to bol velmi kvalitny z oboch stran. Alex Noren, prakticky hram aj na GMaca, aj proti Alexovi. Ako som uz spominal, jeden den skvely, druhy moze byt naprosto hrozny, tazko opakuje vyborne vykony v dvoch kolach po sebe. To vyborne kolo prislo proti Dustinovi. V dlzke uderov GMac nema problem, je pomerne dlhym hracom, aj ked na to moc nevyzera, v suboji by mali hrat ulohu skusenosti z velkych turnajov a daleko lepsia nervova sustava Severneho Ira...


B.Watson vs J.Furyk 1 (4,5/10 - 1,885 - Pinnacle)


Jim Furyk mozno pre viacerych pomerne prekvapivo jasne vyradil Ryana Moorea, ktory tak dobre hral na uvod sezony. Som vedel, preco sa tomuto duelu dvoch kratkych hracov rad vyhnem. Dnes naopak, velmi rad pojdem proti Jimovi. Podmienky by sa mali v Arizone postupne zlepsovat, co rozhodne pomoze skor dlhym bomberom, nez kratkym presnym hracom. Pritom kratki presni hraci moc neuspeli v prvom kole, rozhodne sa necakalo, ze v tazkych podmienkach Jason Day tak znici specialistu na vietor a nepohodu, Zacha Johnsona. Na paroch 5 obrovska vyhoda pre Bubbu, na kratkych paroch 4 to iste, ked bude fukat proti hracom, znova prakticky ako keby hral jamku o ranu kratsiu nez jeho super. Zaroven Bubba nie je nepresnym hracom, prihry do greenu ma mnohokrat svetove, puttovanie je potom problemom oboch, Bubba ma hodne slusne dlhe putty, ale kratke ho dlhodobo zrazaju, u Furyka plati to iste, kedysi vyborny putter, postupom casu jeho domena sa straca.


J.Rose vs N.Colsaerts 2 (3/10 - 2,25 - Pinnacle)

Nie je v tom zdaleka tolko hodnoty ako v suboji Colsaerts vs Haas, kde sa moje predpoklady dokonale potvrdili, Bill Haas hral strasne, Colsaerts naopak velmi dobre, zapas tak nemal dlheho trvania, Nicolas rozhodne posetril sily a aj nervovu sustavu do dalsich dni. To Justin Rose sa natrapil a pritom sa zdalo, ze po 5 jamkach je prakticky hotovo, po nich totiz Justin viedol uz o 4 jamky. Lenze v dalsom priebehu nastal uplny obrat, Choi vyhral 4 jamky tiez a po 12 bola remiza. Zaver sa vratil znova do zabehnetych kolaji z uvodu, Justin Rose odrazil napor a suboj vyhral 2&1, cize zostavala jedna jamka, pricom viedol o dve. Suboj 50na50, verim viacej Nicovi Colsaertsovi a podporim ho tymto malym tipom.


L.Oosthuizen vs R.Garrigus 2 (4/10 - 2,25 - Betfred)


Naopak, tu mam favorita v Robertovi Garrigusovi. Robert dokaze napodonit vykon dve kola za sebou, skor ma problem vyhnut sa nejakej fatalnej chybe v nom, to sa mu nepodarilo ani proti Keeganovi, ked jednu jamku, par 4, zahral za 6 (tj. double bogey), jeho super dokonca za 3, cize za birdie. Lenze z troch uderov rozdielu v klasickom turnaji na rany je v jamkovke len jedna prehrana jamka, to Robertovi rozhodne vyhovuje. Robert je zaroven masina na birdie, dokaze ich zahrat na akejkolvek jamke a vo velkom pocte. Uprimne som si myslel, ze koniec mladych juhoafrickych hracov v prvom kole bude dokonaly - ku Schwartzelovi, Graceovi a Coetzeemu mal blizku aj Oosthuizen, v zapase pred koncom dokonca prehraval a to Ramsey nebol super z kategorie supernarocny. Keby som vypisoval kurzy, vyzerali by 1,85 vs 2,05 v prospech Roberta.


S.Garcia vs M.Kuchar 2 (3,5/10 - 2,0 - Betfred)


Aj Matt musi byt aspon drobnym favoritom, daleko menej sa zapotil v prvom kole, hral v pohode a vyuzil, ze mal pomerne lahkeho supera v podobe Japonca Fujitu. Garcia bojoval s Jaideem, napokon uspesne, ale v 1.kole odohral rozhodne najviac jamiek zo vsetkych hracov, hned 20. Garcia je neprijemny super, kedze dokaze hrat naprosto skvely golf, ale aj naprosty odpad.


N.Watney vs S.Stricker 1 (5/10 - 1,971 - Pinnacle)


Vykon Strickera proti Stensonovi, ziadne terno. Vyhral sice 6 jamiek, super len 1, ale z tych 6 vyhral len jednu jedinu po vlastnom birdie, inak vsetko par proti bogey supera. Stricker nehral zle, nevyprodukoval ziadne bogey napr., ale z vysledku 5&4 to vyzera, ze zahral nieco naprosto skvele, to sa rozhodne nekonalo. Watney je daleko vyrovnanejsi super nez "blazon" Stenson, oproti Strickerovi v nicom nezaostava, len je daleko dlhsim hracom, co pri pohlade na skorovanie na paroch 5 v podani Strickera v 1.kole bude rozhodne dolezity faktor.

(hmm, jedine prehra na 21.jamke v pripade Watneyho, sice by som Watneyho vymenil za jednu z tych dvoch dvojic, ktore v rychlej smrti vysli, ale tak treba to brat tak, ako to je, s Watneym totiz vypadol aj borec na celkove umiestnenie..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.02.2013, 19:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Accenture Match Play stoja pred velkym finale, v ktorom sa stretne "moj" Matt Kuchar a obhajca triumfu Hunter Mahan. Uz len logika veli, ze Matt by mal vyhrat (obhajca moze byt blizko, ale malokedy to uspesne dotiahne do konca, viz. minuly tyzden Bill Haas), ale budem v strehu a pripraveny istit, nechcem odist pri takom super kurze naprazdno, som si isty, ze bude urcite sanca istit, ked sa situacia aj v uvode nebude vyvijat dobre, ale tipu dam urcite sancu, resp. Kucharovi. Zasluzil by si to, po 3.mieste a 5.mieste v poslednych dvoch rokoch.

Inak je zaujimave, ze Hunter Mahan nehral na minulorocnom Ryder Cupe, pritom vyhral svetovu jamkovku a dalsia finalova ucast ukazuje jasne, ze to bola zrejme osudna chyba americkeho nehrajuceho kapitana Davisa Lovea III. Je to samozrejme spekulacia, ale mat takeho dobreho Americana v jamkovej hre a nenominovat, to je ako keby Europa sa vykaslala na Iana Poultera, aj keby jeho vysledky a forma v sezone boli tragicke.

Zatial jamkovka +55u cca, Kuchar v hre, kde prinajhorsom bude 15-20u, mozno viacej, ak budem istit malo/vobec. Tie bocne turnaje, tipy fajn, lenze v Paname mali hraci vrchol v 1.kole, kde Anderson viedol, Cantlay bol deleny deviaty a Fraustro okolo 20.miesta. Odvtedy uz len padaju poradim, este sa hra, ale velke veci necakam. Mlady Skot (Anglican) neprekvapil a nepresiel ani cutom. V JAR to bolo zdaleka najlepsie, tip na Otta bol perfektny, po 1.kole T2, po 2.kole T1, po tretom kole T1, stvrte kolo zial zacal triple bogey na 2.jamke a vitazstvo bolo v tahu. Aspon, ze sa trochu prebral a zachranil aspon T3 umiestnenie, 3/4 Place v E/W. Jake Roos, velmi dobre prve kolo, velmi dobre druhe, podpriemerne tretie a skvele stvrte, T9 a v kurze 151,0 rozhodne spokojnost, aj ked navrat ziaden. Jaco Van Zyl to uz na druhy pokus zvladol, jedinou skodou je, ze to nedal hned na ten prvy uz na Africa Open.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.02.2013, 13:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak naprosta parada, proti tomuto tyzdnu nemozem mat ani jedno slovo, zrejme odmena za nepodarenu nedelu v minulom tyzdni. Perfektne finale, kde sa vsetko vyvijalo v moj prospech a tak to aj dopadlo, aj ked Kuchar z toho napokon spravil skoro dramu, ked po 9 jamkach viedol o 4 a pred poslednymi dvomi jamkami to bolo uz len o 1 jamku. Tu ale vyhral a bol koniec, Matt sa tzv. dockal...

Je jasne, ze tento golfovy tyzden nebude lepsi ako ten uz minuly, aj ked snazit sa budem, aby som sa mylil. Tipy budu mozno este dnes, prinajhorsom zajtra okolo obeda, zalezi, kedy SK kompletne vypisu ponuku. Tshawe Open je neznama, nejake informacie urcite objavim, ale o course form nemoze byt ani reci, turnaj a ihrisko sa budu hrat po prvykrat v historii. Tak ako minuly tyzden s Henniem Ottom pojde skor po kurze nez po nejakych mojich vlastnych preferenciach, kde uvidim vyssi kurz nez by bolo mudre vypisat, tak toho hraca zahram, ale tych tipov asi nebudem moc.

Naopak Honda Classic, ktore bude znova vysielane aj na obrazovkach CTSport, to je ina. Idealne tipy budu ti, ktori hrali dobre v jamkovke a tesne zostali pod vrcholom finaloveho dna - tj. mimo top4 Kuchar, Mahan, Day, Poulter - hraci, ktori vypadli v prvych dvoch kolach. Menovite Lowry, GMac, Fdez-Castano, Simpson, Watson, Kaymer, Garrigus, Jacobson, Colsaerts, Piercy, Stricker, Clark - treba odtial vyhodit hracov bez karty na PGA Tour a hracov, ktori Honda Classic vynechavaju, na pohlad najlepsim tipom je GMac, najma pri porovnani v Freddiem Jacobsonom, na ktoreho je ubohy kurz 29,0 (po dvoch top10 umiestneniach a 3.kole v jamkovke, co je vlastne tiez top10 vysledok, aj ked v uvodzovkach).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.02.2013, 17:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zasa sa jasne ukazalo, ze betting nie je len o vyhrach, ale aj o prehrach a dokonca aj velkych prehrach. Ked su ale tie prehry kratkodobe, tak sa s tym da rozhodne zit, najma ked niekde sa ukaze kratkodobe vyhry, ktore su este vacsie ako tie kratkodobe straty, z coho logicky vzniknu kratkodobe mensie zisky. Golf to teraz mozno prekvapivo drzi a som zato rad, uz dvaja vitazi na konte a prakticky kazdy tyzden aspon nejaky return, dobre si drzim MM, ani raz cez 25u na dlhodobe tipy v danom tyzdni, to si drzim uz od zaciatku minulej sezony a odvtedy to slape. Ani mi tento rok tie dvojicky v klasickych turnajoch nechybaju, minuly rok sa vobec neosvedcili a zatial nemam tendencie sa k tomuto americkemu stylu vracat. Britsky styl tipovania golfu pokladam za daleko zaujimavejsi, skor nez dvojice mam rad tie bocne dlhodobe tipy rozneho druhu - od narodnostnych bojov, cez FRL, az ku klasickym tipom na top10, resp. top20.


The Honda Classic:



C.Schwartzel to win (2,5/10 - 15,0 - Betfred)

Jeden z troch borcov, ktori boli minuly tyzden stratovi, okrem Watneyho, Gracea, aj Charl Schwartzel. Citim, ze mi nieco dlhuje, za druhe citim, ze keby som ho prave teraz opustil, bola by to velka chyba. V poslednych tyzdnoch a mesiacoch je to totiz zaruka zisku. Aj tak sa mi nechce hrat E/W za nejake 4u pri tom kurze (vyhru chcem mat, ked to "trafim" niekde na urovni 30-40u pri tychto kurzoch, pri longrunoch aj daleko vyssiu, ked splnaju ulohu velkeho value). Ak si dobre pamatam, co vacsinou plati, tak tu startoval v poslednych dvoch sezonach a skoncil T5 a T14, zaroven ma formu ako hrom, 2nd na Joburg Open, T3 na NTO, skvele zakoncil minulu sezonu nejakym streakom 5 skvele zahranych turnajov. Za dalsie, za poslednych 5 rokov tu vyhrali len hraci z tzv. Rest of World, zo zvysku sveta, teda hocikto mimo domacich Amikov, za poslednych 8 rokov potom hned 7 vitazov splnalo tieto kriteria. Takze ist s hracom z JAR nebude chybou.


G.McDowell to win (1/10 - 34,0 - Paddypower) E/W

Paddypower zrovna nie je idealna SK, takze ked mate moznost, treba hrat niekde inde, ale ked davaju najlepsiu ponuku, tak zial ina moznost nie je. SB, SJ a PP maju pre tento turnaj top6 ponuku v E/W, GMac je potom jasna volba, ako som uz naznacil v kratkom preview. Turnaj mu tu sedi, jediny hrac, co v poslednych 2 sezonach bol dvakrat top10 (T6/T9). Dobre sa ukazal vo svetovej jamkovke, vypadol az vo 1/4finale s Jasonom Dayom, ktoremu podlahol o jamku a suboj sa dostal az na 18.jamku, cize uplne vyrovnany suboj. Britskym hracom sa na tomto turnaji nezvyklo dari, prakticky kazdy z nich tu kedysi zaznamenal nejaky pozoruhodny vysledok, top10 prinajhorsom. Justin Rose bol v mojich myslienkach, vsak pred 3 rokmi T3, minuly rok T5, lenze Charl vyhral interny suboj super nizkeho kurzu (hrat oboch je nezmysel). GMac tak bude hlavnym reprezentantom Europy a ako som pisal, zvysku sveta sa tu nebyvalo dari.


C.Tringale top10 (2/10 - 15,0 - Stanjames)


Teraz som sa zamyslel, sice mi ponukaju E/W top6 a kurz je 151,0 na SJ, lenze logicky je super kurz aj na top10 za 15,0. Dam 1u na top10 a 0,5u E/W na win/place. Skonci treti, bude mat plny E/W, neverim, ze vyhra, na to nema hlavu, v zaveroch turnajoch sa uz minuly rok castokrat rozklepal, aspon na hre to bolo jasne vidiet. Za ten E/W by som mal kurz 38,5 * 0,5u = necelych 20u, k tomu 15u za top10, necelych 35u. Takto za top10 mam 30u, lenze mam 4 miesta k dobru v celom objeme, nielen v polovici. Nehra mi tip na win, ale tomu sam neverim, ako pisem, je to zbytocne a podla mna v tom nie je ani moc value, je to na prakticky fair. Teraz dovody - Cameron Tringale ma zaujal svojou seriou na zaciatku sezony - na Havaji nepresiel ani cutom, lenze odvtedy sa zlepsuje tyzden, co tyzden - T37/T27/T43/T22/T21, je to zaujimave v tom, ze 5krat clovek prejde cutom a ani raz nie je top20 a ani raz nie je v tej poslednej 20 poradia medzi hracmi, ktori cutom presli. Mam rad takychto hracov, aj ked skor v oblasti, ze hraju od 11. do 30.miesta vysledky. Lenze to by bol kurz na urovni 80-100 a az taky rozdiel to nie je. Cameron tu hral posledne 2 sezony a skoncil myslim T43 a T47, hodne tematicke vysledky k sucasnej forme. Tento tyzden to bude, po tom minulom, o tipoch vsetko alebo nic, tento je hodne podobny tipu na Charla Schwartzela, suvisi to aj s tym, ze tipov bude menej a tak budu mat vyssi vklad.


D.Lynn top10 (1/10 - 23,0 - Coral) T4


David Lynn, uz sme sa raz tento rok stretli, kedy som sa snazil zahrat tip na baze prilisneho podcenenia Lynna v uzkom st. poli Britov na jednom z turnajov PGA Tour v case, ked vacsina europskych hracov brazdila ihriska a turnaje na Blizkom Vychode a zaroven tiez na to, ze vacsina jeho superov s danym turnajom nemala v minulosti moc pozitivne skusenosti. David Lynn again, tentokrat tip na baze, ze Britom sa tu, na Floride, hodne dari, pripomina to totiz v mnohom ohlade domovske linksove ihriska s celodenne fukajucim silnym vetrom okolo 20km/h+, to uz musite nieco vediet o hre vo vetre. Toto nie je turnaj o dlzke ran z T-cka, toto je turnaj o presnosti a puttovani, v tomto by David Lynn mal byt znova raz silny. Prilisne podcenenie druheho hraca milorocneho PGA Championship sa znova tresta.


G.McNeill top10 (0,5/10 - 23,0 - Stanjames)

George McNeill nemusi mat nejake velke obavy o svoju kartu na PGA Tour po svojom premierovom vitazstve na PGA Tour v minulej sezone. Sice vitazstvo prisli na slabo obsadenom Puorto Rico Open, ale na to sa historia nepyta, vitazstvo je vitazstvo. George je dalsim hracom, ktory to vie vo vetre, inak by ani v tom Puerto Ricu rozhodne nemohol vyhrat. Je dostatocne presny v hre na green, slusne puttuje a najma, skvele sa zachranuje, ked uz green nezasiahne. Podobne ako Tringale ma zaujimave vysledky z uvodu sezony - T28/T36/T36/T33. Je to horsie, ale podobne vyrovnane a prave vietor moze hrat jemu do kariet. Nie je to nic okuzlujuce, ale ja rozhodne nepatrim k tym, ktori by hrali back-to-back vitazov v nizkych kurzoch, prip. len uplne zrejme tipy na zrejmych favoritov. K tomu tu ma T12 umiestnenie tri roky dozadu, pred dvomi rokmi nehral, minuly rok nepresiel cutom a potom prislo vitazstvo v Portoriku, takze early season ma pomerne rad (pred 2 rokmi v Portoriku na 5.mieste).


J.Hicks top10 (1/10 - 13,0 - Paddypower)
L.Guthrie top10 (1,25/10 - 10,0 - Coral) 3rd
J.Hahn top10 (1,25/10 - 10,0 - Stanjames)


Dvaja mladici, resp. novacikovia a jeden uz skuseny hrac, ktory toho ale na PGA Tour zatial moc nenahral. Justin Hicks, pri jedinom starte pred 2 rokmi T17 na tomto turnaji, tento rok 4 turnaje, 4krat presiel cutom, z toho dvakrat top20 - T12 a T15. Luke Guthrie, premiera na tomto turnaji, zatial 4krat z 5 turnajov presiel cutom, vzdy v rozmedzi 20.-30.miesta - T27/T21/T26/T21. James Hahn zanechal najvacsiu stopu tento rok na turnajoch, uz dvakrat top5, presiel cutom na vsetkych hranych turnajoch tento rok.


Tshwane Open:


G.Mulroy to win (2/10 - 19,0 - Betfred)


Garth Mulroy, pokracujem v toceni top hracov z JAR na tretom turnaji v tejto casti sveta v tomto mesiaci. Garth Mulroy, preco prave on? Jaco Van Zyl stratil akykolvek sexepil v poslednych 2 tyzdnoch, kedy pohnojil zaver turnaja Africa Open a minuly tyzden vyhral turnaj Sunshine Tour Dimension Data Pro-Am. Thomas Aiken je kratsi ako Mulroy a pri layoute cez 7800yardov (netreba sa az tak desit, pretoze mnohe jamky sa hraju z kopca, ale aj tak je to hodne dlhe ihrisko) treba mat dlhe rany z T-cka. Za druhe, Garth ma hodne dobre formu, presiel vsetkymi cutmi na turnajoch, ktore hral, pricom je v tahu poslednych 6 tyzdnov. Za druhe, ma tri top10 umiestenia v rade na hlavnych turnajoch v JAR v ramci PGA Tour - T3/T9/T4.


T.Fisher Jnr. to win (1/10 - 31,0 - Betfred)


Minuly tyzden znova vysoko, stale mam v hlave jeho zlyhanie z Joburg Open, resp. ani nie zlyhanie, skor stratu stasteny a slusnej hry v klucovych okamihoch turnaja. Prial by som mu uspech a je k nemu blizko, dlhy layout mu samozrejme hodne sedi.


R.Wattel to win (0,75/10 - 51,0 - BetVictor)

Romain Wattel, druha sanca. Dlhy layout, slabsie pomale, vsak vsetky pary 5 su na urovni 600 yardov a viacej, dva dokonca nad 650yardov, ale ako som uz pisal, cisla niekedy skresluju realitu.


J.Roos to win (0,75/10 - 151,0 - bet365) E/W
D.Van Tonder to win (0,75/10 - 201,0 - Betfred) E/W
J.Lagergren to win (0,25/10 - 301,0 - bet365) E/W


Roos do tretice, ale top10 hrat znova nebudem, ked to ma prist, pride to, ked nie, tak nie. Danie Van Tander - T15/T19/T32/T20, jeho posledne 4 vysledky, cize nie spicka, ale moze prekvapit, zaujala ma prave ta vyrovnanost a zjavne poukazuje na to, ze moze byt pokojne tym hracom z neznamych domacich golfistov, ktori prerazia prave na tomto turnaji. A Joakim, minule moc nesklamal a sam viem, ze hrat dobry golf vie na tej najvyssej urovni, kurz 301,0 je prilis.

(Honda Classic 11,5u; Tshwane Open 5,75u)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.03.2013, 11:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dalsi skvely tyzden, golf zatial slape ako hodinky a tentokrat na to nebol potrebny ani nijaky vitaz, stacili kvalitne bocne tipy, ktore konecne vysli v plnom rozsahu. 3rd mladik Luke Guthrie, ktory by bral aj plny E/W, keby som ho hral aj win/place a ktory viedol samostatne po 2.kole a spoluviedol s neskorsim vitazom po 3.kole, finalove uz mu tak nevyslo, mal trochu smolu na jednej z jamiek, kde po rane z T-cka skoncil v oute, ktorych na tomto ihrisku moc nie je (rozhodne skor skoncite vo vode nez v oute).

Pribeh Davida Lynna a jeho deleneho 4.miesta je este zaujimavejsi a uplne opacny oproti Guthriemu. David Lynn zacal turnaj tak, ze po 5 jamkach bol uz +3, v tom case uzatvaral vysledkovu listinu. Dane kolo aspon nezabalil, ranu umazal a skoncil na +2. Druhe kolo tak davalo aspon nadej na cut. Tu zacal zaujimavy pribeh. Kolo rozbehol skvele, ale ked na svojej predposlednej jamke, na 17., zahral absolutne zbytocne bogey (nepremenil putt zo 60-70cm na par), tak sa zdalo, ze cut sa anglickemu hracovi zacina hodne vzdalovat. Posledna jamka je par 5, takze sanca zila, ale pred 3.ranou z cca 100metrov jeho sance nevyzerali zrovna najlepsie - 3.rana a taktika na layup ale vysla perfektne, skoro z toho bol eagle, tak skvele zahral. Cakal ho uz len podobny put na doklepnutie do birdie, pouceny zo 17. to tentokrat nepokaslal a presne presiel cutom, na Honda Classic netypicky nestacilo na prejdenie cutom skore nad parom ihriska. Lenze prve 2 kola tak moc nefukalo, lenze cez vikend sa podmienky pomerne rapidne zacali zhorsovat. David Lynn vyuzil dokonale v 3.kole vyhodu skoreho st.casu, zahral skvelych -2 a posunul sa razom do top20. Pred finalovym kolom tak zila velka sanca na utok na top10. To absolvoval znova skvele, zahral tretikrat za sebou kolo pod parom ihriska, za -1, napriek tomu, ze na 10.jamke zahral double bogey, ktore snahy na top10 znacne pribrzdilo. Lenze, odvtedy uz nechyboval, v tazkych poveternostnych podmienkach si perfektne poradil s tazkou 14, so seriou jamiek nazvanych Bear Trap (medvedia pasca), 15.-17., pricom na 17.jamke po odvaznej rane z T-cka zahral potrebne birdie. 18.jamku zahral famozne, skvela a najma dlha prva rana, takmer dokonala druha rana, kde mal trochu smolu a skoncil tesne v prednom bunkeri pred greenom, z toho si ale perfektne prihral a putt uz bol takmer len na doklepnutie do birdie. -3 a uz vtedy bolo jasne, ze top10 z toho bude. Po serii chyb dalsich hracov napokon vystupal az na T4 umiestnenie, rozhodne jeho najlepsi pocin na PGA Tour v tejto sezone.

Vyhral Michael Thompson, druhy hrac z minulorocneho US Open, kde minuly rok vladli supertazke podmienky, takze nie je prekvapenim, ze na Honda Classic mu to tak sedelo. Michael zaroven ukazal, ze aktualna forma u neho nehra velku rolu, tento rok mal prejdeny jediny cut a to tak, ze skoncil uplne posledny medzi tymi, co cutom presli. Michael jasne ukazal, co to znamena byt skvelym scramblerom, jeho zachrany jednoducho nemali chybu, rovnako aj puttovanie, tieto dve casti mu vyhrali turnaj, rovnako aj urcite stastie v tom, ze aj ked bol z T-cka nepresny/do greenu nepresny, nikdy to neznamenalo out/vodu, tj. stratu niekolkych ran na jednej jamke.

Chvalabohu uz skoncili turnaje v JAR, nepriniesli mi moc radosti, aj ked tipy ani tentokrat neboli zle, najma po 2.kole to vyzeralo hodne nadejne, ked Jake Roos a Romain Wattel delili 5.miesto. Ani jeden ale v 3.kole na vykon z toho druheho nenadviazal. Moje picky napokon Roos T10, Wattel T10, Mulroy T16, kedze som hral vsetko alebo nic, tak nepriniesli nic a moc by nepriniesli, aj keby som hral inym sposobom, skor este o nieco vacsiu stratu, z tohto pohladu som spokojny. Vitazom sa stal dalsi domaci hrac, Dawie Van der Walt, je zaujimave, ze maju podobny pribeh v tejto sezone ako Michael Thompson, vitaz Honda Classic. Dawie totiz ani na jednom z 3 turnajov predtym hranych v JAR nepresiel cutom, posledne dva cuty nepresiel vyraznym sposobom. Toto vitazstvo mu dava sancu prerazit na EPGA Tour.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.03.2013, 12:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tento tyzden bez turnaja EPGA Tour, ale zato s dvomi turnajmi na americkom kontinante, dokonca s tromi, pretoze po minulom tyzdni, kedy som nepokracoval s tipmi na druhu ligu na PGA Tour, Web.com Tour, vyhral, ako uz je zvykom, moj pick z predminuleho tyzdna, Patrick Cantlay, ukazal tak, ze na Web.com Tour nepatri a tento tyzden bude hrat na PGA Tour v Puerto Ricu.

Samozrejme, cislom jedna pre tento tyzden je turnaj z kategorie WGC, Cadillac Championship na Dorale. Pokracuje tak floridsky swing a tipy budu podobne ako na svetovu jamkovku - dovodom je, ze oba layouty su si dost podobne a budu sediet podobnym hracom. Inak povedane, kto hral dobre na Dove Mountain v Arizone, bude hrat zrejme dobre aj na Dorale tento tyzden. Matt Kuchar tu ma 3 top10 vysledky v poslednych 3 rokoch, lenze po uspechu v jamkovke straca hodne sexepil, ked bude kurz 25+, zahram si ho, ked nie, nehram ho a mozno ho zahram pocas turnaja.



Blue Course, TPC Blue Monster at Doral, Miami

Designer: Dick Wilson 1961; Course type: Resort course but scoring is totally dependant on wind levels; Par: 72; Length: 7,334 yards; Water Hazards: 11; Fairways: Bermuda; Rough: Bermuda 2.75"; Greens: 6,600 sq.ft average featuring Bermuda; Stimpmeter: 11.8ft; Scoring Avg 2012: 71.14; Ranked 38 of 49 courses for difficulty on the 2012 PGA Tour.


Zopar faktov o "modrej prisere" na Dorale, priemerna dlzka, klasicky par 72, ako takmer vsade na Floride, povrch Bermuda, rychle greeny, ale zasa nie prilis smerovo zaludne, minuly rok rozhodne jedno z najlahsich ihrisk, je na nom minimum zaludnosti, takmer ziadne stromy, siroke fairwaye, idealne pre dobre puttujucich hracov, ktory maju milimetrove prihry do greenu, samozrejme dlzka ran je vyhodou, ale zasa nie je nevyhnutnostou.

http://www.worldgolfchampionships.com/cadillac-championship/field.html

St.pole cita myslim najlepsiu 30 podla svet.rebricka, zvysok je doplneny podla dalsich kriterii, vyhier na velkych turnajoch z minulosti typu Players, Majors, ale aj vyhier z roznych tur v early season. St.pole cita 60 hracov, z toho zaroven vyplyva, ze silou mocou nebudeme hladat kurzy nad 100, pretoze ich prakticky ani nenajdeme.

Koho by som rad zahral? Kuchara, ak budu kurzy relativne vysoke, ale nasilu ho hrat nebudem. Charla Schwartzela, ak kurzy budu aspon 20+, stale hra dobre, znova top10 na poslednom dobre obsadenom turnaji a Charl na tomto turnaji exceluje, z poslednych 3 rocnikov 2. a 4.miesto. Prekvapivo dobre tu vzdy hra Francesco Molinari, tentokrat ale nema dobru aktualnu formu, takze sa budem hodne riadit kurzom. Obhajca titulu Justin Rose ma vobec nelaka, necakam nijak skvely kurz a dovody zahrania su takmer nulove. Koho hrat dalej, rozhodne Nicka Watneyho, ktory nehral na Honda Classic, ma slusnu formu a skvelu course form na Dorale - zo 4 ucasti vyhra a jedno 2.miesto. Z Amikov dalej premyslam o Garrigusovi, ktory ma fakt skvelu formu, hral skvele v jamkovke, ktora mu moc nesedi, tu nikdy nehral a nehral ani minuly tyzden, ale kurzy na jeho osobu by mohli byt zaujimave. Fowler, Bradley, Olesen, Coetzee..



V Puerto Ricu bude prekvapivo zaujimave st.pole, az nezvyklo nabite znamymi menami. Predbezne mam v hlave Chrisa Strouda a znova Georgea McNeilla, sice obhajca, ale nemusel by byt az tak maly kurz. Obaja hrali dobre na Honda Classic, McNeill chvilu utocil na top20 umiestnenie, napokon nezvladol zaver turnaja a skoncil na T41. Chris Stroud zaver zvladol velmi dobre a odmenou mu bol vysledok T13. Layout vyzera ako hodne dlhy, aj pomerne je, ale vitazi minulych rocnikov ukazuju, ze dlzka ran z T-cka nie je urcujucim faktorom - Michael Bradley ako specialista, 2-nasobny vitaz prakticky z nicoho (forma vzdy nulova, prisiel sem a vyhral) je kratky hrac, George McNeill, obhajca titulu, je tiez skor kratsim hracom. Obaja tak musia hrat skvele vo vetre, co je hlavny faktor na ceste k dobremu vysledku. Okrem tychto dvoch to vyzera na Brandta Jobea, ktory hra dobre 3 kola v poslednych tyzdnoch a v poslednom to vzdy tak poserie, ze sa nestacim cudovat a samozrejme mladici - ocakavam pekne kurzy, kedze na turnaji bude hodne hracov, ktori nam tie kurzy navysia - Molder, Na, Yang, Choi, Sabatini, Rollins, Overton, de Jonge, Casey, Cabrera..



Pozeram sa aj na Chile Open, najma preto, ze doma budu hrat dve domace hviezdy vo vybornej aktualnej forem - Mark Tullo a Felipe Aguilar. Som zvedavy, ake budu na nich kurzy a podla toho zareagujem.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.03.2013, 14:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

WGC Cadillac Championship:


C.Schwartzel to win (2/10 - 18,0 - betfair)


Viem, chcel som 20+ kurz, ale to som najma chcel v klasickej SK, kde by som si v takom pripade s cistym svedomim zahral E/W za 3u (1,5u win, 1,5u place). Nepochybujem o tom, ze sa bude aspon v nejakej casti turnaji motat uplne na cele a tak spojenie Charl, betfair a trading nevyzera najhorsie. 18,0 kurz mi uz pride zaujimavy, Tiger nehra dobre v poslednom case, aj ked na Dorale cakam zlepsenie, Rory od zmeny znacky, ktora ho oblieka (Nike) sa zatial s toutou zmenou nevyrovnal, nepresiel v tejto sezone zatial cutom, v jamkovke vypadol zahanbujuco uz v 1.kole so Shaneom Lowrym. Rose obhajuje a pochybujem, ze bude co i len mat sancu obhajit titul a Luke Donald tu sice vzdy hral stabilne dobre, v poslednych 2 sezonach dvakrat 6.miesto, ale to je zaroven aj to najlepsie, co tu kedy predviedol - v jamkovke sa daleko nedostal, co ukazuje na to, ze ani tu by nemal mat zalusk na vitazstvo. To su 4 hraci, ktori vedu trh s Charlom pre tohtotyzdnovy turnaj z kategorie WGC.


N.Watney to win (1/10 - 38,0 - betfair)

Tu je zasa prilis velky rozdiel v kurze medzi betfairom a SK s E/W ponukou. Velke rozdiely pritom nie su typicke pre tieto mensie kurzy, co ma nuti vybrat si tentokrat moznost bez E/W. Nemusi to byt zla varianta, ked som spominal, ze raz tu Nick vyhral a raz bol tesne pod vrcholom na 2.mieste.


G.Ogilvy to win (0,5/10 - 67,0 - bet365) E/W

Vyzera byt trochu overpriced na betku a to uz stihol pred chvilou trochu kurzovo padnut, ale 67,0 je aj tak stale jasne nad zvyskom tych, co Cadillad uz vypisali. Geoff hral skvele minuly tyzden na Honda Classic a to myslim smrtelne vazne, s Guthriem bol jedinym konkurentom neskorsieho vitaza. Geoff na Dorale uz vyhral, davno, hned na dalsi rok bol treti, odvtedy zhola nic, ale odvtedy da sa povedat, ze zhola nic nepredviedol nikde. Nemam rad tento typ tipov, kde hrac vyskocil, zahral vysledok a stratil pre dalsi turnaj mnozstvo value, ale betko to nejako nezachytilo a tu value u nich moc nestratil, to je prvy a jediny dovod tohto tipu, samozrejme okrem stareho vitazstva na tomto turnaji.


T.Olesen to win (0,25/10 - 120,0 - betfair)
N.Colsaerts to win (0,25/10 - 130,0 - betfair)


Ci si myslim, ze mozu vyhrat? Pri tych skvelych kurzoch ano a pri fakte, ze ta uplna spicka nie je v uplne top forme, tak o to viacej. Thorbjorn ma velmi dobru formu a ukazal, ze vie hrat aj na velkom fore kvalitny golf - spomente si na minulorocne British Open a jeho boj dokonca o vitazstvo, sice v zavere trochu stratil, ale svoj nesporny talent a potencial zasa raz ukazal. Nicolas Colsaerts ukazal v jamkovke, ze tento druh hry mu sedi a zaroven ukazal, ze mu sedia presne tie layouty, ktore sa v poslednom case v jamkovkach realizuju. A Doral je podobny layout. Z mladikov tu hral minuly rok len Colsaerts, skoncil T35, cize na zaciatku druhej polovice st.pola, mal aj na viac, ale chybali mu hodne skusenosti, v zamori bol viacmenej prvykrat. Uz jamkovka jasne ukazala, ze skusenosti za ten hekticky rok nabral, vsak uz je clenom PGA Tour, zahral si minuly rok aj Ryder Cup, to su velke zmeny pre belgickeho hraca. Pre mna budu hlavne tipy top10, ale tie kurzy su prilis dobre a je mozne, ze sa s nimi bude dat nejako pracovat, aj ked to by nastalo, az keby sa dali layovat v kurzoch okolo 3,0 (profit cca 10u).

Kuchar v kurze 23,0, cakam, ci nejaka SK este neustreli, aj ked skor nie, dobry tip na E/W pri jeho forme a vysledkoch na Dorale v poslednych sezonach. Pozeram po Garrigusovi za 51,0, po Molinarim, aj ked skor na top10, podobne aj George Coetzee, Bradley/Fowler mi pride trosku short, ale jeden je stale v hre, obaja nie, este si vyberiem..


K.Bradley to win (1/10 - 31,0 - BetVictor) E/W

Zmena je zivot. Kuch spadol a aj som si rozmyslel, ze za 23,0 do nejakeho vacsieho E/W, ktory by bol potrebny (1,5 + 1,5u) nejdem. Keegan Bradley hra dobre, k tomu hral dobre pri svojej jedinej ucasti na Dorale a dobre si pamatam, ze tohto borca som hral na Dorale aj minuly rok. O to viac som bol rozcarovany, ked vo finale jasne vitazstvo odpalil na konecne 8.miesto, to som este dlho rozdychaval (poistka prisla, ale on odpalil aj Place v E/W, to sa uz istit nijako neda, to je ta nedotknutelna cast v kazdom E/W). 31,0 je slusne, nic extra, ale kedze si myslim, ze mu to tu sedi a forma stupa, tak nie je inej moznosti, ako ho pridat do mojho WGC timu pre tento tyzden.


R.Fowler to win (0,75/10 - 46,0 - BetVictor) E/W


A kedze som opustil Kucha, mohol som pridat oboch, najma Fowler a jeho kurz 46,0 ma zaujali, to uz je dokonca value aj z pohladu kurzu. Hra tu prvykrat, na poslednom turnaji vylozene nezvladol zaver, ale inak hral velmi dobre a svojim sposobom mi ten kolaps pomohol - to, ze hral dobre to nijako neovplyvnilo, ale kurz na dalsi z turnajov rozhodne ano. Rickie. Rickie tu startoval dvakrat, pred 2 rokmi bol 8., minuly rok mu to nevyslo, tak ako sa tazko rozbiehal do sezony a velke uspechy prisli az po turnajoch WGC z kraja sezony. Tento rok vyzera jeho forma niekde uplne inde, nez tomu bolo minuly rok, zaroven oproti minulym sezonam je tu podstatny rozdiel v tom, ze Rickie sa uz zaradil do spolocnosti vitazov nejakeho turnaja PGA Tour, to na sebavedomi uz aj tak dost sebavedomeho hraca rozhodne prida.


R.Garrigus to win (0,5/10 - 56,0 - BetVictor) E/W

Neobmedzujem sa, ked sa mi borec paci, hram ho, ak si zaroven myslim, ze v uzsom st. poli ma kurz nejaku hodnotu, resp. potencial. Robert ma famoznu formu a hra dobre vsade, kde sa objavi. Tu nikdy nehral, vsak v spolocnosti tych najlepsich je len kratko, dlhe roky bol len takou sedou myskou medzi skutocnymi zralokmi na PGA Tour. Potencial dlhych ran a presnych prihier dokazal v poslednom case naplno rozvinut a na otvorenych layoutoch je dvojnasobne nebezpecny.


F.Molinari top10 (2/10 - 8,5 - Sportingbet)
N.Colsaerts top10 (1/10 - 8,0 - bet365)
T.Olesen top10 (1/10 - 8,5 - Sportingbet)
J.Senden top10 (1/10 - 10,0 - Coral)
G.Coetzee top10 (1/10 - 10,0 - BetVictor)


Top10 market, kurzy okolo 10,0, pri uzsom poli idem aj mierne pod 10,0. Francesco vedie, to som dopredu aj top10 avizoval, neda sa inak, ked tu startoval trikrat a trikrat bolo kolo top10 (T14/T3/T13). Francescovi to tu jednoducho neskutocne sedi, to si vsimol viacmenej kazdy. John Senden to iste, z dvoch ucasti T11 a T6, zrejme tiez nie nahoda, ono sa hovori, ze Doral sedi hracom, co dokazu palit rovne rany bez nejakych kudrliniek, obaja, aj Francesco aj John, patria stopercentne do tejto kategorie. Dalsi uz su viacmenej bez course form, Colsaerts tu ma T35 pri jedinej ucasti, dalsi dvaja maju tu cest tu startovat prvykrat. Forma dvoch novacikov je ale v tejto sezone uzasna, u Colsaertsa verim, ze mu pomohla jamkovka a pomoze mu aj charakteristika layoutu, ktory by mu mal sadnut. To je vsetko z pohladu tipov na Cadillac Championship...

(15u na Cadillac Championship)


Naposledy upravil UselessToo dne 14.03.2013, 23:31, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.03.2013, 0:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Puerto Rico Open:

G.McNeill to win (1/10 - 41,0 - Sportingbet) E/W

Vyzera to, ze tam bol na SB aj lepsi kurz, ale nejako sa to ani tentokrat neda dokazat, pretoze ak tomu nahodou tak bolo, tak na naozaj kratky cas a osobne som ten lepsi kurz teda nevidel. 41,0 je aj tak vyssi kurz nez kdekolvek inde so SK, ktore tento turnaj zatial vypisali a tento kurz mi staci. George 5.miesto a vyhra v poslednych 2 sezonach v Portoriku, dobre hral aj minuly tyzden a pokazil si to az poslednou deviatkou, kde zahral za 8 jamiek 6 bogey a ani birdie na zaver ho rozhodne nespasilo. Tu bude pole slabsie, layout podstatne lahsi, vietor bude znova faktorom, ale s tym McNeill dokaze dobre bojovat.


M.Bradley to win (0,5/10 - 91,0 - bet365) E/W

By som musel byt magor, aby som ho nehral, ked nejakou zahadou sa mu tu vzdy tak dari, resp., z 5 sezon, kedy sa turnaj hral, vyhral hned dvakrat a ako som pisal, vzdy vyhral uplne z nulovej vykonnosti. Zaroven vyhrava po 2 rokoch, kedy sa mu konci karta z toho vitazneho tazenia, tak si ju predlzi v Portoriku o dalsie dva roky, tento rok je teda znova jeho cas, aspon podla tejto logiky.


C.Stroud to win (0,5/10 - 101,0 - bet365) E/W
C.Stroud top10 (1/10 - 9,0 - bet365)

Course form, nic moc, startoval tu dvakrat, MC a T61, naozaj nic valne. Aktualna forma, do minuleho tyzdna skoro nic, minuly tyzden ale T13, takmer najlepsi vysledok hraca, ktory startuje v Portoriku a zrazu taky skvely kurz. Jednoducho pocit, rad hra vo vetre a hra v nom dobre, presny hrac, dobry scrambler, vyborny v puttovani...


B.Jobe to win (0,75/10 - 51,0 - Sportingbet) E/W

Nic moc kurz. On tu ale bol dvakrat top10 v poslednych dvoch rocnikoch a na poslednych dvoch turnajoch hral tak dobre prve 2 kola, aby vsetko zahodil v tom poslednom. On ten golf hrat vie a aj to ukazuje, neviem, co sa deje s nim, ked je blizko pomerne tucnemu seku za umiestnenie v top10, resp. v top20, ale ten potencial tu je a konkurencia tento tyzden nebude nijako velka.


D.A.Points to win (0,25/10 - 101,0 - Sportinbet) E/W

Taky kurz na tak dobreho hraca, aj ked v absolutne neforme, to sa mi paci. Ono v Portoriku platia trochu ine zvyklosti, tazko pochopitelne, ale aktualna forma jednoducho tak moc neznamena. Points ma hru na to, aby tu uspel, zalezi len, ci ju najde, snad ano.


C.Wittenberg to win (0,25/10 - 126,0 - bet365) E/W
C.Wittenberg top10 (1/10 - 11,0 - bet365)


A posledny frajer. Nemastna neslana konkurencia a znova obrovsky kurz na lidra Moneylistu za minulu sezonu na Web.com Tour. Napr. Guthrie je uz prvy favorit a pritom nevyhral ziaden turnaj na PGA Tour, stacilo k tomu tretie miesto z Honda Classic. Casey uz ukazal jasne jeho potencial, zatial mu chybalo trochu stastia a lepsie nervy v klucovych momentoch.

(8,5u na Puerto Rico Open)


Naposledy upravil UselessToo dne 6.03.2013, 7:21, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.03.2013, 11:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chile Classic:

Chile Classic nie je v mojom klasickom staking plane pre 2 hlavne turnaje tyzdenne. Je to nejaky bonus, pretoze som spominal, ze ma zaujimaju hlavne dvaja domaci hraci, keby som mal pravdu povedat, najma jeden. Felipe Aguilar je jeho meno. Preco ma nezaujima druhy spominany, Mark Tullo? Mark Tullo narozdiel od Aguilara, ktory uz 2-3 tyzdne trenuje v domacich podmienkach, hral a uspesne bojoval so supermi v JAR. Presun z JAR do Chile zasa nie je ziadna lahodka, aj ked Tullo s tym uz ma bohate skusenosti, aj minuly rok osciloval a prechadzal pasmami jedna radost. Ja takym veciam moc neholdujem a takych borcov zasadne netipujem.

Felipe Aguilar, posledne 3 hrane turnaje, 3krat top10, dvakrat este na Blizkom Vychode, na Qatar Masters T9, na Dubai Desert Classic T3, potom sa presunul do JAR, kde na najlepsie obsadenom turnaji z tejto casti sveta na jar, na Joburg Open, bol znova T3. Konkurencia tento tyzden je neporovnatelna s tou, s ktorou bojoval na EPGA Tour pred par tyzdnami. Dovodom je aj fakt, ze sa hraju dva turnaje PGA Tour zaroven a tak do Puerto Rica sa dostanu hraci, ktori ani nemaju kartu na PGA Tour a dostali tak pozvanku od organizatorov - mladici Cantlay (vitaz z minuleho tyzdna v ramci Web.com Tour) a Spieth (samostatne treti na tom istom turnaji). Na turnaji tak je vitaz prveho turnaja Web.com Tour Kevin Foley, dvaja Runner-up hraci z oboch turnajov, Matthew Goggin a Jim Renner, ale v globale sa o supertazkej konkurencii hovorit neda, chybaju aj hraci, ktori inak skusaju hrat aj turnaje Web.com Tour, ked sa nevlezu do st.listiny klasickych turnajov PGA Tour (zvacsa hraci z polovicnymi pravami, ktori minuly rok skoncili v Moneyliste v rozmedzi 126.-150.miesta. Zatial kurzy vypisalo len bet365, takze este chvilu cakam na klasicky tip na Aguilara.. ale dam sem aj novinku za drobne..

C.Schwartzel to win (17,0 - bet365) E/W
G.McNeill to win (34,0 - bet365) E/W
F.Aguilar to win (23,0 - bet365) E/W
0,1u x 9 (vsetky kombinacie Win a Place, ak nastanu..)


Taka sranda, citim, ze tento tyzden bude hodne uspesny. Keby vsetci traja vyhrali, bol by to vyvar storocia, co sa zrejme nestane, ale zaroven minimalne vsetkym verim, ze budu hodne vysoko, takze 3 x Place je hodne realne, to by robila nieco cez kurz 300, samozrejme keby Place neboli v nejakom dead heate, za druhe, ani dead heat neznamena KO stavku, delene 5.miesto nam ju aspon udrzi pri zivote, lebo kazdy aspon to T5 byt musi, aby bola ciastocne vyherna.


F.Aguilar to win (2/10 - 23,0 - bet365) E/W


Felipe Aguilar, minuly rok tu pri prvom rocniku Chile Classic v ramci Web.com Tour nepresiel cutom, ale jeho forma bola uplne niekde inde z kraja minulej a tejto sezony. Fakt sa mi to paci a nazor som nezmenil, zaroven ponuku vypisali aj dalsie 3 SK a max. je kurz 19,0 od nich, takze 23,0 u betka je naozaj skvelych, co som si myslel uz aj pri ponuke len tejto SK, ale istota je gulomet.


R.Oppenheim to win (0,5/10 - 101,0 - Paddypower) E/W

A moj druhy a posledny pick na turnaj Chile Classic. Rob Oppenheim, ak som dobre pred 2 tyzdnami cital na of. stranke Web.com Tour, vyhral nejaku Winter Tour pocas offseason a to pomerne suverennym sposobom. Cakalo sa od neho teda pomerne hodne na uvod sezony, ale neprejdeny cut a T44 nebolo to prave orechove, ktore by tomu odpovedalo. Ked sa pozrieme na jeho minulu sezonu, tak najdeme zaujimavy fakt a tym je, ze na prvych 2 turnajoch nepresiel cutom, prisiel na radu turnaje v Chile a on skoncil T4, na dalsi tyzden este T5 a za dalsie 2 tyzdne dalsi vysledok T5. Tj. z nulovych vysledkov v uvodnych 2 podnikoch, ktore su uplne zhodne pre minulu aj tuto sezonu, dokazal minuly rok zabrat a na dalsich 4 turnajoch bol trikrat top5, pre kurz nad 100 rozhodne zaujimava myslienka a v startovom poli rozhodne patri k tomu najlepsiemu, co v nom mozeme najst...


Golf 2013: +137,582u


Naposledy upravil UselessToo dne 11.03.2013, 14:32, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.03.2013, 14:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zda sa, ze sa obrovsky progres na chvilu zastavil, cakal som to, aj ked pravdou je, ze nie tento tyzden, skor ten dalsi, tj. inak povedane tento. Ani nie som sklamany, posledny 3-4 tyzdne boli nadstandardne, minuly tyzden lucky David Lynn, predtym prekvapivo dokonala jamkovka, tento tyzden nebol ani luck, ani tie dokonale tipy. Hladam to spravne slovo, ktore by vystihlo tento golfovy cisto americky tyzden... tyzden by som nazval ako "Na hrane". Na hrane uspechu a neuspechu, ani jeden tip, resp. hrac nehral prve husle, ale velke mnozstvo sa dlho drzalo "na hrane", napr. hral som tipy top10 John Senden a od uvodnych jamiek sa John drzal na hrane top10. Druhy poznavaci znak bol, ze vsetko, co bolo na hrane, sa sklzlo v poslednom kole na tu negativnu stranu, tj. z nicoho nebol navrat. Najvacsie sklamanie tyzdna je ale rozhodne Felipe Aguilar, resp. nie jeho vykon ako celok, ale jeho posledna jamka - par 5, jasne skorovaci, par by sa rovnal T4 vysledku a 2/3 navratu za Place, co by cinilo takmer 10u, pri nie prave idealnom tyzdni prijemny vysledok/navrat. Lenze osud chcel zjavne nieco ine, Felipe zahral bogey, pricom nadpolovicna vacsina hracov zahrala birdie (cize z toho mohol byt bez problemov aj plny Place navrat). Napokon skoncil T6, trpky vysledok pre golfoveho tipera hrajuceho E/W s klasickym top5 rankingom.

WGC turnaj, stavka na vzdy tu zlu stranu, ci uz pri vybere nizkeho kurzu (Tiger vyhral a potvrdil, ze jeho uspesnost na tretom turnaji, ked hra tri turnaje za sebou a pri prvych dvoch turnajoch nevyhral, je neskutocna - myslim, ze bilancia pred tymtom turnajom bola 16/23, tj. 16krat vyhral z 23 situacii, kedy sa tieto okolnosti naplnili. Charl nehral zle, tak ako nikto z mojho pokusneho triplu McNeill/Aguilar/Schwartzel, ale ani jeden to nedotiahol, Charl zahral finalove kolo za +3 a vyrazne sa z cela prepadol. Podobne dopadol Rickie Fowler, +6 v poslednom kole a enormny zosup dole. Spominany Senden +2, Colsaerts len Even par, Bradley -1 a najlepsi vysledok z mojho haremu, 7th Place. Vyhral spominany Tiger Woods.

Puerto Rico a George McNeill sa zahral na Charla Schwartzela, resp. skor na Rickieho Fowlera. -12 pred finale davalo sancu utocit este aj na vyhru pri vydarenom kole, lenze opak bol pravdou, +4 na skorovacom ihrisku je tragicky vysledok, obrovsky prepad vo vysledkovej listine a z dobre rozbehnuteho turnaja nebolo nic. Stroud tiez nehral zle, ale nieco tomu chybalo, inak povedane, nadpriemerne kolo, priemer na skorovacom ihrisku na vyraznejsi vysledok stacit nemohol. Vyhral Scott Brown, neznamy hrac s vybornou predturnajovou formou, T30 v AT&T Pebble Beach, potom dvakrat top10 na Web.com Tour (3rd/T7) a zrazu, vitazstvo v Puerto Ricu, prijemny a rychly navrat po strate karty z minulej sezony, kde mimochodom v Puerto Ricu bol T5, takze rozhodne tipovatelny hrac. Na druhej strane, vyhral velkym stastim, Fabian Gomez to mal pred poslednou jamkou vo vlastnych rukach, viedol o ranu, stacilo mu k istote vitazstva zahrat birdie na zav. pare 5, on zahral ale bogey a z vitazstva nebolo tak napokon ani PO.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.03.2013, 11:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tampa Bay Championship:

Podnik znamy v poslednych rokoch ako Transitions Championship prichadza na radu ako urcite uvolnenie pred podnikom Arnolda Palmera a neskor aj prvym Majorom, ktorym je kazdorocne Masters v Auguste. Po podnikoch WGC si vsetci radi oddychnu a tak pole hracov je rozhodne z tych slabsich. Tento turnaj je vyslovene pre kratkych hracov, ktori su extremne presni, prip. skvele zvladaju kratku hru okolo greenov. Druha vec, podnik, co suvisi so spominanou nizsou konkurenciou, umoznuje presadit sa novym mladym hracom na PGA Tour. Pred 2 rokmi vyhral Gary Woodland, treti Scott Stallings, obaja novacikovia na PGA Tour. Minuly rok z toho bolo zaujimave PO 4 hracov, pricom jednym z nich bol zasa novacik, Sang-Moon Bae. Po tretie, okrem novacikov sa tu logicky dari aj skusenym hracom, az veterenom. Znova je to logicke, layout je obklopeny hustym stromoradim, su tu tazke pary 3, kde nepresnost = velke problemy, zaroven su tu len 3 pary 5, pretoze ihrisko ma Par len 71, po serii dlhsich layoutov je tento kratsi, netreba pri nom dlhe rany z T-cka, naopak, niekde sa ani nedaju dlhe rany hrat, resp. je to vylozene kontraproduktivne. Napr. Sang-Moon Bae, prip. Gary Woodland nie su vylozene najpresnejsi hraci, lenze obaja predviedli na turnaji skvele puttovanie, minimalizovali chyby a ked uz sa vyskytli, dokazali sa zachranit, ci uz prihrou, alebo dlhsim puttom do paru. Ani jeden v sucasnosti neoplyva dobrou formou.


B.Stuard to win (0,5/10 - 111,0 - bet365) E/W
B.Stuard top10 (1/10 - 11,0 - Coral


Pre mna prva selekcia, preto ju aj prvu pisem, Brian si to zjavne zasluzi a tie kurzy su jednoducho skvele. Brian Stuard, jeden z novacikov na PGA Tour, ktorych na tomto turnaji vylozene vitam. Na uvod sezony sa hrali vacsinou dlhsie layouty a Brian je rozhodne kratsim hracom. Tak ci onak, vzdy presiel zo 6 turnajov cutom, 3krat dokonca bol top10, viac top10 vysledkov ma len jeden jediny hrac na PGA Tour, pricom Briana sa netykala jamkovka, kde aby ste boli top10, staci zvladnut 2 kola, zaroven na uvod sezony nehral turnaj sampionov, kde byt top10 z 30 hracov tiez nie je zrovna velkym problemom. Brian bol minuly tyzden T4 na Puerto Rico Open. Co ma ale bavi najviac, su jeho stats z prvych 6 turnajov - sice kratky, priemer driveov len nieco cez 280yardov, co je fakt slabota, ale DA 21., GIR 42., Strokes Gained - Putting 8., All-around ranking 8., klucova statistika Scrambling 10., Par 3 Performance 3., pricom v kazdom hranom tyzdni bol na paroch 3 pod parom, fakt z tych statistik je idealny kandidat na dobry vysledok.


W.Simpson to win (1,5/10 - 23,0 - Stanjames) E/W


Webb Simpson je piaty favorit tento tyzden, ale mam ho rozhodne radsej ako tych 4 pred nim. Webb Simpson ma tento turnaj rozhodne velmi rad. Posledne 3 sezony 13/2/10, lepsiu bilanciu ma z poslednych rokov len Jim Furyk. Webb Simpson aj tuto sezonu hra dobre, najma stabilne, co uz je taky poznavaci znak jeho turnajov. Stabilitu ukazal aj minuly tyzden, zahral za -6, T20 umiestnenie, ani v jednom kole nad parom ihriska, chybalo tomu lepsie skorovanie. Od zaciatku sezony to vyzera potom takto - T11/T20/MC/T26/T6/T5/T20. Kratsi a tazsi layout, tym lepsie, pretoze Webb patri k najpresnejsim hracom na PGA Tour, vsak minuly rok aj vyhral aj svoj prvy Major kariery, trochu prekvapivo vyhral US Open na extremne tazkom ihrisku v extremne zaludnych podmienkach. 14. v GIR, 40. v Stokes-Gained Putting, 4. v SS (zachrany z bunkerov), 6. v klucovom scramblingu, 34. na paroch 3 a 11. na paroch 4, , 2. v zasahovani greenov v regulacii z inych miest nez z fairwaye...


J.Dufner to win (1/10 - 26,0 - Coral) E/W


Hodne podobny hrac Webbovi Simpsonovi, dalsia istota presnosti, tento hrac ale zvlada vsetko. Minuly rok opanoval prve 2 kola a s -10 sa vyhrieval na cele. Potom prisiel este v tom case klasicky kolaps, dve kola v pare a zostup dole na T10 vysledok. Jason Dufner na tomto turnaji 4krat v rade top30, 4 roky za sebou - T17/T28/T28/T10, to ma fakt zaujalo, chyba tomu jedine, top vysledok, ktory mohol prist uz minuly rok, ale to este Jason nebol psychicky pripraveny, to sa mu podarilo az o par tyzdnov neskor, ked vyhral prvykrat, hned na to vyhral aj svoj druhy turnaj. Zatial sezona hodne nevyrazna T18/MC/T33/T51/T12, zatial ale hral len 2 klasicke turnaje. Jason sa dostal do mojho vyberu za jeho vykon z minuleho tyzdna, prve tri kola zhodne za -3, posledne len v Pare, ale aj tak T12 je velmi dobry pocin a turnaj v Tampe by mu mal sediet rozhodne viacej. Jason je skvely Ball Striker, viz. 6. v DA a 15. v GIR, dalsie stats slabsie, vsak niekde musi byt problem, ked Jason ma take vysledky ake ma, ono ale pozor, treba povedat, ze Jason sezona viacmenej zacal na EPGA Tour, konkretne na Blizkom Vychode, kde bol v silnej konkurencii dvakrat T9. Z minulej sezony, kde stats DA a GIR su hodne podobne tym z tejto, to je klasika, upozornim na Scrambling na 8.mieste a Proximity to Hole na 4., puttovanie nikdy nebolo Jasonovou silnou strankou, lenze ked zasahujete presne k jamke, tak skvele puttovat ani nepotrebujete a Jason je v puttovani niekde uprostred, co nie je zrovna najhorsie.


K.Duke top10 (1/10 - 21,0 - Coral)

Ken Duke, rozmyslal som, ze ho zahram aj za 251,0 na win/place, ale je to zbytocne, pretoze Ken rozhodne nevyhra. Ken nema nejaku bohvieaku formu, aspon to tvrdia vysledky, lenze Ken oziva s podobnymi turnajmi ako je ten v Tampe. Je to uz veteran PGA Tour, vsak uz ma 44 rokov. Tento rok len 2 prejdene cuty zo 6 turnajov, najlepsi vysledok potom T43. Pri pohlade na minulu sezonu, viacej prechadzal cutmi, to je fakt, aj na tych turnajoch, ktore su vylozene pre bomberov a kde on jednoducho musi stracat, oproti tejto sezone pridal ale T7 vysledok na AT&T Pebble Beach. Minuly rok to bola snova sezona, zarobil cez 1,5 miliona dolarov a v Moneyliste na konci sezony bol dokonca 42. 6krat bol top10, presne na jeho turnajoch, kde presnost je klucom k uspechu, pricom prave v Tampe si pripisal najlepsi vysledok T5 po vyrovnanom vykone vo vsetkych 4 kolach - on vacsinou skvele zacne a postupne mu dochadza energia, ale v Tampe to bol iny pribeh. Zaujimavostou je, ze okrem T5, boli zvysne vysledky v top10 vzdy T7, hned 5krat v sezone skoncil na tomto mieste. 21,0 kurz je strasne nadhodnoteny, nieco ako David Lynn na Honda Classic.


L.Glover top10 (0,75/10 - 13,0 - Coral)
C.Wi top10 (1,25/10 - 10,0 - Coral)


Glover nie je zrovna idealny borec na umiestnenie top10, najma, ked na svojom poslednom turnaji ho zahral, lenze 81,0 na win/place je este horsie ohodnotenie. Glover hral na Honda Classic hodne dobre, nezahral ziadne vylozene zle kolo. On tazke turnaje ma rad, vsak na jednom z nich sa mu podaril aj zivotny a zaroven prekvapivy uspech - vyhral US Open v roku 2009. To bola jeho zivotna sezona. V roku 2011 este vyhral dalsi turnaj, pricom v sezone nezahral iny top10 vysledok, minuly rok sa trapil so zranenim, jeho forma tak nebola ani zdaleka idealna, tento rok to uz vyzera o mnoho lepsie. Charlie Wi je presny opak, on ma problem vyhrat turnaj a nie byt top10, niekolkokrat druhy na PGA Tour, nikdy ale nevyhral. Tento rok taka klasika, 6 turnajov, 6 prejdenych cutov, ziadne ultra skvely vysledok. Jeho standardom je su take 4 top10 umiestnenia za sezonu prave na tych kratsich turnajoch, prip. hodne technicky narocnych, toto je jeden z nich a jeho sance na top10 su cca 25%.


Naposledy upravil UselessToo dne 19.03.2013, 23:23, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.03.2013, 23:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Avantha Masters:

Za nami prve kolo. Uz pred turnajom som mal v hlave zopar hracov, ktorych by som rad zahral a dnesne prve kolo mi to viacmenej umoznuje - hraci vacsinou zahrali dobre, ale kurz oproti startu turnaja sa moc nezmenil, niekde trochu klesol, niekde narastol. 4 domaci a jeden Francuz, vsetko alebo nic, ziadne E/W samozrejme, ale tiez moznosti, ak sa tipy budu vyvijat dobre, co verim, ze sa stane, v 4.kole istit (snad nebude treba..).

A.Lahiri to win (1,5/10 - 23,0 - betfair)
J.M.Singh to win (0,75/10 - 42,0 - betfair)
V.Dubuisson to win (0,5/10 - 55,0 - betfair)
R.Khan to win (0,5/10 - 75,0 - betfair)
S.Kapur to win (0,25/10 - 150,0 - betfair)


3,5u, za tu "srandu" to stoji, na druhej strane si myslim, ze si investicie minimalne zoberiem spat. 4 domaci, Lahiri, vitaz z minuleho tyzdna z turnaja Asian Tour, Rashid Khan, ten smolne prehral, pred poslednou jamkou viedol, ale Anirban premenil na 18. jamke putt z cca 3 metrov a islo sa do rychlej smrti. Shiv Kapur ma vybornu formu, uz v ramci Challenge Tour vyhral turnaj Gujarat Kensville Challenge na uvod sezony, minuly tyzden 4.miesto. Jeev Milkha Singh je potom najlepsim indickym hracom poslednych rokov, mal dobru formu na uvod sezony, minuly rok vyhral turnaj na EPGA Tour a po zraneniach, ktore ho trapili v poslednych sezonach sa vracia do starej dobrej formy. Victor je dlhy hrac, layout sedi dlhym hracom, stale o nom pisem, ze je len otazkou casu, kedy vyhra svoj prvy turnaj na EPGA Tour. Rashid Khan dnes -5, Anirban Lahiri -4, Victor a Jeev -3 a Shiv Even Par. Co nam nahrava? Skvele kolo Chinnarata Phadungsila za -11, druhy najlepsi vykon sa rovna skore -6, takze to bolo naozaj velmi vydarene kolo, bez jedinej chyby a so seriou 7 birdie v rade na druhej deviatke. Padlo mu tam takmer vsetko, len 22 puttov dnes potreboval. Tazko sa da cakat, ze nieco take pocas dalsich dni zopakuje, uz zajtra cakam, ze ho niektori hraci dobehnu, prinajhorsom sa tak stane v sobotu. Sancu na vyhru ma, to je jasne, ale rozhodne sa v sucasnosti nerovna kurzu 7,0 - myslim, ze kurz pojde hore a kto chce, moze si ho zahrat napr. po 3.kole, kedy na cele uz bude viacej hracov..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.03.2013, 0:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Minuly tyzden sa vitazi dali trafit, v jednom pripade som sa pohraval s myslienkou nejako zahrat vitaza (Streelman), v tom druhom som tak v plane ani na sekundu nemal (Aiken). Pokracuje downswing, aj ked zatial je to rozhodne v norme, dokonca aj ked tento tyzden bude pokracovat v podobnych tendenciach.


Malaysian Open:

Favoritmi budu Donald a Schwartzel, su to velke mena a pole hracov nie je zrovna dvakrat silne. Mna ale ani jeden z nich nelaka, to radsej prehram, nez hrat kurzy 6,5-7,0, resp. zoberiem prachy za E/W, ked skoncia moje picky hned za nimi... Zaroven napr. Luke Donald sa stahuje z USA hned na turnaj do Malajzie, takych hracov nehram a uz rozhodne nie v kurzoch pod 10,0.


S.Gallacher to win (0,75/10 - 46,0 - Stanjames) E/W

Stephen Gallacher uz pre tuto sezonu splnil to svoje - vyhral sebe a aj mne turnaj. Tento turnaj mu sedi, minuly rok druhy za hracom, ktory tu ani nie je - Louis Oosthuizen, rok predtym 11. Minuly rok sa turnaj konal tyzden po Masters, aj preto bolo vitazstvo Louisa prekvapive - na Masters prehral v PO a hned tyzden na to vyhral turnaj v uplne inom prostredi v uplne inom casovom pasme. Zaujimavostou je, ze v minulom roku sa tu domacim azijskym hracom moc nedarilo, v top10 nebol nikto a zastupoval ich len americky clen Asian Tour David Lipsky. Zaroven v top15 boli len dvaja kratki hraci, 7. Matteo Manassero, ktory rok predtym vyhral a 11. Jyoti Randhawa, tiez pomerne specialista na tento turnaj. Zaroven klucom k uspechu je rozhodne zasahovat greeny v regulacii, tykalo sa to viacmenej vsetkych hracov v cele leaderboardu. Obe veci dokonale spaja Stephen..


R.Wattel to win (0,5/10 - 61,0 - Betfred) E/W


Prva ucast minuly rok, hned 7.miesto. Zasahovat greeny a byt pomerne dlhym, resp. vyuzivat dlzku ran, to zvlada velmi dobre. Ked k tomu prida zopar premenenych puttov a najma, bude vyuzivat pary 5 k uspesnemu skorovaniu, tak nemam strach, zial v poslednom case to spojit nejako nevie. Vyberam si ho na ukor jeho kamosa Victora Dubuissona, ten sice minuly tyzden skoncil top10 (T9), ale je aj na neho mensi kurz a minuly rok skoncil az za Wattelom.


R.Jacquelin to win (0,5/10 - 67,0 - bet365) E/W


V tejto sezone 4 hrane turnaje a vzdy bol niekde uprostred tych, co presli cuttom. Tie tri vysledky v naslapenej konkurencii na Blizkom Vychode nie su zle, minuly tyzden sa tiez pomerne drzal, pricom dlhe layouty v laske moc nema. Zaroven je to hrac, ktory miluje turnaje v tejto casti Azie - Hong Kong, Cina, Indonezia, Malajzia, J.Korea... Pri poslednych 4 ucastiach tu - 3/17/16/32, ked sa vsetko spoji, mohol by byt stukou turnaja.


J.Luiten to win (0,5/10 - 76,0 - bet365) E/W

Poslednym borcom je moj neoblubeny hrac, Joost Luiten, inak povazovany za velmi talentovaneho hraca, ktory ten talent zatial naplno do vysledkov nepretavil. Z pohladu tipera je strasne tazko tipovatelny, uspeje, kde to nikto necaka a sklame tam, kde by mal dobre zahrat. Prvy klasicky azijsky turnaj sezony (Indiu tam nepocitam, to je taka vlastna kategoria) a Joost v tejto casti sveta vacsinou exceluje, napr. tu vyhral pred 2 rokmi Johor Open v Indonezii. Posledne 2 ucasti tu, T17/T20, takze hodne slusne. Hned z kraja sezony skvele 6.miesto v Abu Dhabi, to bolo fakt vyborne. Odvtedy uz take vselijake, naposledy jasne nepresiel cutom na Avantha Masters, asi mu novy layout na tomto turnaji moc nesadol. Tak ako ho nemam rad, tak si ho tento tyzden rad zahram, dovodom je najma pomerne pekny kurz, netradicna vec u tohto hraca na takto nevalne obsadenom turnaji.


Arnold Palmer Invitational:


Turnaj made for Tiger Woods, dokonale mu sedi, ma ho rad, dokonca ho miluje, ked ma formu, byva tu tazko k porazeniu, hrat proti nemu nema zmysel, aj preto SK vypisali ponuku W/O Tiger Woods (bez Tigera)..


T.Woods to win (5/10 - 4,0 - Pinnacle) The Winner


Myslim si, ze vyhra, to je vsetko. Co podporuje jeho vitazstvo. Okrem aktualnej formy, ktoru jasne demonstroval na turnaji WGC na Dorale je to fakt, ze on tu zbiera vitazstva po dvoch - 2002/2003, 2008/2009 a kedze vyhral minuly rok, vitaz je uz viacmenej dopredu jasny.. Alebo sa dockame prekvapenia?..

Zajtra pridam tipy z ponuky W/O, to len aby som nesiel proti Tigerovi a zaroven mal sancu vyhrat aj viacej prostriedkov..



G.McDowell to win (W/O T.Woods) (1,5/10 - 19,0 - bet365)


Graeme hra skvely golf v poslednom case, 5./9./3., posledne tri vysledky. Minuly rok tu bol jedinym hracom, ktory ako tak potrapil suverenneho Tigera, aj ked pred poslednym finalovym kolom to bolo vylozene na Tigerovi, ci vobec da niekomu sancu a realnu sancu ani nedal.


K.Bradley to win (W/O T.Woods) (1/10 - 26,0 - Stanjames) T3

Keegan Bradley tu hral len jedenkrat, pred dvomi rokmi to bol prepadak a suverenny neprejdeny cut. Lenze to bola jeho novacikovska sezona, na tak tazkom a prestiznom turnaji maloktory novacik uspeje, ono to vysledky aj potvrdzuju, viz. aj GMac, tak skuseny borec, tu uspel v minulej sezone prvykrat a to startoval na turnaji uz 4krat, predtym vacsinou neprejdene cuty. Posledne 4 klasicky turnaje 24/16/4/7, takze forma by tu rozhodne bola a o tom, ze tento hrac dokaze zahrat na velkych akciach svoj najlepsi golf sme sa uz v minulosti presvedcili.


C.Howell III to win (W/O T.Woods) (0,5/10 - 56,0 - BetVictor) E/W

Charles Howell III, tohto hracac moc nemusim, nikdy mi nepriniesol zisk, tazko sa z mojho pohladu tipuje atd. Je to ale hrac, ktory od zaciatku sezony hra vyrovnany a kvalitny golf. 3/2/9/36/-/MC/17/29/12/-/, jeho forma v tejto sezone tyzdne po tyzdni, pomlcka je volny tyzden. Bay Hill ma rad, kedze tu az neskutocne pravidelne zdolava nastrahy cutu, z poslednych 11 rocnikov nepresiel cutom len jedenkrat. Najlepsim vysledkom je T8, ale inak tu ma T15/T20/T21/T22, pricom posledne 3 vysledky sa urodili pri poslednych 4 ucastiach.


P.Perez top10 (0,75/10 - 11,0 - bet365)


Minuly rok tu po nejakych 9-10 prejdenych cutoch prvykrat cutom nepresiel. To je pomerne pozoruhodna bilancia. Dovodom tipu je jeho vykon minuly tyzden, kedy skoncil na delenom 7.mieste. Inak tu v minulosti ma 3 top10 vysledky, aj ked skor starsieho data.


V.Taylor top20 (1/10 - 9,0 - Skybet)

Vaughn Taylor chytil zaujimavu formu, ked bol na 9.mieste na jednom z turnajov Web.com Tour, myslim hned na tom prvom, potom bol 25. na Honda Classic a 14. v Portoriku. Na turnaji Arnolda Palmera bol uz v minulosti aj treti, inak poslednych 5 rocnikov prinieslo slusne vysledky - T3/T31/T17/MC/T54, minuly rok nehral. Top20 je realna meta, preto volim tuto stavku, top10 je uz predsa len pri tejto nabitej konkurencii velke riziko, to uz skor je lepsie zahrat E/W...


S.Garcia top10 + P.Hanson top Scandinavian
(2/10 - 7,86 - Coral)


Taky netradicny typ stavky v golfe, double a to este hodne zaujimave. Chcel som zahrat nejakym sposobom oboch a kombinoval som, ako to len slo. Hanson sa mi viacej paci v nejakom specifickom vybere hracov, nez aby isiel proti tym tazkotonaznikom na cele s Tigerom. Ale 2,0 ako kurz na top Sveda, to sa mi zdalo malo a pritom, byt najlepsi Sved a najlepsi Skandinavec, tam je len jeden maly rozdiel, tj. porazit navyse Thorbjorna Olesena, pre ktoreho to bude prva ucast na tomto turnaji, co by sa malo rozhodne prejavit v nie jeho prospech. Obaja su to golfisti v skvelej forme, Hanson 9/22/78/17/13/8, tj. 5 umiestneni top25 zo 6 turnajov. Sergio Garcia je potom na tom este lepsie, 2/17/13/17/3/7, pricom na tomto turnaji z 11 ucasti bol 5krat top10.

(4,5u na Malaysian Open, 12,25u na Arnold Palmer Invitational)


Naposledy upravil UselessToo dne 27.03.2013, 20:43, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.03.2013, 14:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Taky zvlastny golfovy pondelok, kde vzdy uz skor pokukujem po dalsich turnajoch v danom tyzdni a nie, aby som sledoval, ako sa dari mojim tipom "v tyzdni minulom". Vcerajsie 4.kolo na turnaji Arnolda Palmera bolo prerusene, posledny flight napr. odohral len prve 2 jamky (Tiger/Rickie).

Kolo sa dnes dohrava od 15:00 naseho casu. Tiger ma 3-ranovy naskok na stvoricu prenasledovatelov, medzi ktorymi su Bradley/Duke/Huh/Fowler. Tiger istit zatial rozhodne neplanujem, nie je dovod, je v cele, ma slusny naskok, hra dobre, je to jeho turnaj a pri jeho forme a povesti jeho poslednych kol, pred ktorymi viedol, nie je dovod k nejakej panike, samozrejme, keby sa nahodou zacali diat pozoruhodne veci, som pripraveny zasiahnut. Skor ale budem sledovat pocinanie Keegana Bradleyho. Toho totiz mam ako vitaza turnaja bez Tigera Woodsa a ako som uz napisal, patri k 4 hracom, ktori su hned za nim. Nemam pri tomto tipe E/W, uz teraz sa da layovat v kurze cca 4,2-4,3, ale zatial ma moju doveru, takze budem cakat a verit, ze to da. Samozrejme, lay nemusi byt zly, pretoze hrozi aj dead heat, ze vyhraju bez Tigera dvaja hraci, pri nabitom poli za nim je to hodne pravdepodobne, vtedy by sa vyhra delila a keby boli traja na T2 pozicii, potom uz lay v tejto chvili by bol dokonca vyhodnejsi. V hre je este Vaughn Taylor, zostavaju mu 3 jamky, je T30, podmienky dnes zrejme budu narocne, aj ked nie tak, ako boli vcera, keby dohral kolo za -1 (skoroval na najlahsom pare 16 a potom skore udrzal na dvoch zlozitych jamkach 17, resp. 18 (najtazsia jamka na tomto layoute), potom by sa dalo verit tomu, ze aspon nejaky navrat z tohto tipu bude. Sucasne skore na co i len T20 stacit podla mna nebude.

Sergio Garcia vyzeral pomerne dobre, aj ked prve kolo zachranoval na poslednu chvilu, nehral dobre, ale Even par bol slusny vysledok na konci dna. Druhe kolo uz bolo lepsie a rozhodne najlepsie, ktore tento tyzden predviedol. Chyby v nom boli, ale nie take vazne, -3 ho katapultovalo blizko top10. Tretie kolo bolo slusne, zial prisiel zaver kola, voda na 16, pricom sa snazil z vody hrat svoju tretiu ranu, samozrejme viac na tom prerobil, nez ziskal. Vcera turnaj predcasne ukoncil, mal tam taku zaujimavu epizodu na 10. jamke, ked trafil strom a to tak, ze lopticka zostala v jeho korunach. Sergio sa na strom vysplhal a zadovkou s jednou rukou odohral ranu na fairway. Jeho kolo bolo ale celkovo tragicke a tak sa mu uz dalej nechcelo trapit. Aj zvysne picky presli cutom, uz druhy tyzden mam v tomto smere velkych uspech, Perez skvele zacal, potom to bolo ale skor zle, nez dobre a postupne sa prepadaval. GMac nevyrazny, na tohto hraca moc stastie nemam, uz tradicne. Howell chvilu vyzeral (po 2.kole), ze bude utocit na priecky najvyssie, ale v 3.kole to bolo trapenie od 1.jamky do poslednej, vo 4.kole to uz zachranit ani nemohol a ani nijako nezachranil.

Na EPGA Tour, bez uspechu, aj ked, keby som hral namiesto Wattela jeho partaka Dubuissona, tak by som bol este v malom pluse. Kedze ale nevyhral, nejake nad tym nesmutim. Pozoruhodne na tomto tyzdni je to, ze absolutne vsetci hraci, ktorych som hral, presli cutom, to sa mi snad stalo prvykrat, co tipujem golf. Turnaj vyhral mlady talentovany Thajec Kiradech Aphibarnrat, ktory formu naznacil uz na Avantha Master (T4) a hodne mu pomohlo, ze turnaj v Malajzii mal napokon len 3 kola.

Tento tyzden sa mozeme tesit na turnaj Trophee Hassan II v Maroku, na ktory mam len a len dobre spomienky, pretoze minuly rok som nasiel vitaza - Michaela Hoeyho v kurze 81 a Shell Houston Open, kde minuly rok vyhral Hunter Mahan svoj druhy turnaj sezony.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy