Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Sázky - volba prezidenta ČR 2013

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  

Volím
Zemana
44%
 44%  [ 8 ]
Schwarzenberga
55%
 55%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 18

Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 22.01.2013, 7:51 Předmět: Sázky - volba prezidenta ČR 2013
Pište tipy na sázení
Citovat

Sázky - volba prezidenta ČR 2013

Zkusím otevřít toto téma, protože mám určitý tip, nezastírám, že souhlasí s tím koho budu volit, ale tento tip má slušnou hodnotu.

Nejprve kurzy Zeman vs. Schwarzenberg (k 22.1. 7:30)
T....: 1.45 - 2.50
Fortuna: 1.40 - 2.55 (včera bylo 1.75 - 1.95)
Sazka: 1.40 - 2.30
Sportingbet: 1.40 - 2.70

Oblíbenost politiků u veřejnosti v minulosti byla podobná, oba patřili k těm oblíbeným. Nechci rozebírat zda bude lepší alkoholik nebo spící kníže, a podobné kraviny, dekrety, národnost, atd.

Miloš Zeman první kolo vyhrál o pár procent a myslím, že za jeho výsledkem stála i velká část voličů ČSSD, pravda dost jich zbylo i na Diensbiera či Fischera. Na druhou stranu vztah Zeman - ČSSD v posledních letech mělo jisté trhliny, zemanovo dítě Špidla či Gross nebylo to pravé ořechové, na Facebooku, blogy, atd. běhá spousta informací co všechno negativního způsobila zemanova vláda, kolik lidí s ním spojených je spojeno s korupcí a usvědčením.

Karlos je v tomto směru na tom lépe i když vím, že stín Kalouska je také negativní. Má podporu převážně pravicových voličů a těch co jsou někde uprostřed. Má silnou podporu slavných osobností a herců. Ovládl Facebook, blogy a co je důležité v pozitivním směru narozdíl od Miloše, který má svoji kampaň spíše negativní.

Další důležitý fakt vidím, že Klaus kupodivu podpořil Zemana a to vidím jako mínus. Podle mě Václav Klaus si velmi hodně zavařil s amnestií a velká část národa ho přestala mít ráda. Jeho další rozhodnutí či vyjádření bude velká část národa vnímat spíše negativně, tedy i jeho současný postoj koho volit na prezidenta vnímám negativně. Přeci pravice a levice v dobách vlád Klause a Zemana "naoko" proti sobě bojovala, ale kdo viděl nebo vidí teď, tak spolu spolupracovali. To pro mě bude možná klíčové vyjádření pro volby, že Klaus doporučuje Zemana.

Z obecného pohledu osobností a reprezentace ve světě je mi skoro jedno, oba jsou dobří řečníci, oba mají určité kontakty (pravda Karlos větší a lepší kontakty) a oba budou z diplomatického hlediska pro ČR pozitivní. Co se bojím, že když by vyhrál Miloš Zeman a následující parlamentní volby ovládla ČSSD (a to ovládne, ODS bude ráda, že se dostane do parlamentu), která již ovládá senát, tak by to celé pak mohlo být taky pěkně levicové, takové oranžové a to by nebylo dobře. Tedy jako protipól by byl lepší prezident pravicový.

V 1. kole jsem volil "malovaný obrázek", pravda šancí bylo málo. Ve druhém kole mám o volbě jasno a to Karlose.

Jak vnímám kurzy, lákadlo na jistou sázku Zemana v kurzu 1.40 mi přijde jako pěkný lep. Je to vyrovnané, rozhodnou i poslední dny kampaně, jak se Zeman ještě negativně projeví či jak Karlos udrží klid a nervy, aby na ty negativa nereagoval.

A jaký je váš názor, ale prosím, moc prosím, zkusme tu diskusi s nadhledem, díky.
gosciny



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.11.2006
Tipy a sázky: 493
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.01.2013, 9:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

vzhledem k tomu, jaký je kurz, by se celá sázkařská republika měla domluvit a volit kurz 2,5 Smile prachy jsou prachy. Stejně je to post kladeče věnců, tak o co jde Smile co nahrává "šolimovi: Smile je, že bude mít disciplinované voliče a ti přijdou všichni. taky to vidím vyrovnaněji... proto se mi zdá kurz 2,5 zajímavější. Když půjdou volit velká města, mohlo by to klapnout.
nonejmak
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.3.2008
Tipy a sázky: 189
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.9Hodnocení kvality tipů: 20.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.01.2013, 13:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nazdárek, musím říct, že volba prezidenta už jde zcela mimo mě a jsem celou kampaní těžce znechucen... Ale když už nic, tak jsem někdy asi v říjnu frkl pár stovek na knížete, kdy byl ještě kurs 55 Smile - ten už teď asi nebude (ne, že bych mu přál, bylo to čistě tipérské...) https://www.sazkabet.cz/?action=show-ticket-review&type=prematch&number=313311200013761737&hash=5c7cde6b5f9062336a2222b3a8b8fc2e
Jináč teď se mi líbí ještě kurs 3,6 v tipáči na účast do 50% voličů, neb si myslím, že toliko lidí je už tím vším natolik znechuceno a ví, že volba kohokoliv z těchto dvou je jen výběr menšího zla pro naší republiku, že by mne účast nad 50% hodně překvapila Smile - v kursu vidím velkou hodnotu - tipuji účast kolem 45%.


Naposledy upravil nonejmak dne 22.01.2013, 15:48, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.01.2013, 13:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tohle téma vzniká pro sázkaře pozdě, můžeme jen sledovat, jak média ovlivňují stádo,
Koupil jsem si začátkem roku TV magazín a žasl, 8 vnitřních stránek o knížeti, rozhovor se Svěrákem, co rád jí, co o něm jeho žena, sportovci a umělci....
Říkal jsem si, má teď kurz 9:1- stálo by to za to polehtat. Neudělal jsem a byla to chyba. Den před volbami už dohnal Fischera a sešli se 5:1. Den nebo dva po prvním kole byl už pod 1,5 - to měl před prvním kolem Zeman, který šel na 2,4. Pak přišel čtvrteční duel a jeho prokecnutí se k Benešovým dekretům a kursy se během 2-3 dní otočily.
Asi rozhodne čtvrteční utkání.
Za sebe ne jako sázkaře , ale voliče. Ač Karel, volím Miloše. Ne že by to byl můj šálek čaje, ale volit člena téhle vlády, které nevěří přes 80 % lidí, nejde. Dát hlas švýcarskému občanovi, zastupujícímu Rakousko v nadnárodní organizaci Bilderberg je projevem slabomyslnosti národa. Pokud se to stane, opravdu si zasloužíme tuhle vládu! Sorry.
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 22.01.2013, 15:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pro mne jasna volba ZEMAN Laughing Laughing
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 22.01.2013, 15:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pro mne je spici starnouci aristokrat rozhodne mensim zlem nez arogantni populista, spoluodopvedny za moralni rozvrat zeme ... Takze sorry, Mildo!
maria1019
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.4.2013
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.04.2013, 18:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Za sebe ne jako sázkaře , ale voliče. Ač Karel, volím Miloše. Ne že by to byl můj šálek čaje, ale volit člena téhle vlády, které nevěří přes 80 % lidí, nejde. Dát hlas švýcarskému občanovi, zastupujícímu Rakousko v nadnárodní organizaci Bilderberg je projevem slabomyslnosti národa. Pokud se to stane, opravdu si zasloužíme tuhle vládu! Sorry.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy