Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
České dostihy 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.08.2013, 19:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ve Varech zvítězily mezi dvouletými zkušenosti, doběh byl LUŽNICE - HONZÍK - FRANCIE. Z noviců byl nejlepší čtvrtý BUONAROTTI.
Mně vyhrála jen LAMIRANDA, z náhradníků OUR LASS a EVEREST HILL.
Před námi je ale třetí kvalifikace na Velkou a nedělní Benešov.
V Pardubicích jsou početně obsazené dostihy, maximy jsou 20 a 19 koní.
Hlavním bodem programu je samozřejmě kvalifikace, mezi 15 účastníky je TREZOR, konečně s Bartošem v sedle. Proti němu především BREMEN PLAN, BUDAPEST, ZARIF: Na startu bude i LINGARRY, spolu s RONINEM a FRASINIM klasifikovaná, ale nekvalifikovaná z červnové kvalifikace, jak po měsíci slavně rozhodl Jockey club. Když jsem u těch slavných rozhodnutí, tak je zrušen třetí dostih Poháru Josefa Váni, plánovaný do Mostu. Viníkem má být ministerstvo zemědělství.
Kvalitou ale kvalifikaci asi předčí ji předcházející dostih II.kategorie, kde se na 5200 m utkají TIUMEN a ORPHEE DES BLINS, cestu se jim pokusí zkřížit 12 soupeřů, mezi nimi CHARME LOOK, NIKAS, MLÝN, BORDERLAND, TOMIS a OHIO.

Formát DosTipy
sobota Pardubice
1 LUMPÍK - LITTLE RAKTI
2 RYANA - BEAUTIFUL DIREKTA
3 MR LOUISE - TARANT
4 CHARLEY - KING OF GRACIE
5 THALLIUM - GEMANUS
6 ORPHEE DES BLINS - OHIO
7 TREZOR - BREMEN PLAN
8 ČÁRIRAY - TEREBESZ
9 VINNO VERITAS - BARBAROSA

neděle Benešov
1 ADELA - CLASA CAFE
2 TRAFFIC TOUR - DUPLO
3 ADIUTANT - NASIA
4 LAV - REDUL
5 WOLF - ROYAL MELODY
6 MARQUEES - AMERICKÝ SEN
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.08.2013, 12:30 Předmět: Početná pole pardubická
Pište tipy na sázení
Citovat

Početná pole pardubických dostihů slibovala, že budou převody pořadí a bude konečně o co hrát. Do prvního dostihu šel převod malého pořadí přes 600 z Varů. Vyhrál ale favorizovaný LITTLE RAKTI (2,5) s Andrésem, zřejmě nejtřídovější rovinový kůň ze začínajících tříletých skokanů a výra se rozplizla na 217 korunové podíly, velké bralo 359. Spolufavorit LUMPÍK (2,5) padl na posledním skoku , takže tabuli obsadili STINGIRL (5,5) , BIG MAGO (4), EXOTIC VALLEY (7,8) a MALHART (20). Za lesíkem padl JAMIL s Tůmou, kterého ve druhém dostihu nahradil v sedle jedné z favoritek RYANY Velek. RYANA (2,5) šla podle svého zvyku ihned do čela, ale za malou vodou podklouzla, padla a vstávajícího Velka srazila MEDULA (3), jezdec má prý otřes mozku. Na další překážce padla RAMPULINA (6) a před zahrádkami zkřížila cestu všem , MEDULA vysypala Andrése, KIMENNE sice skočila první skok, ale prakticky ze stoje a zůstala mezi ploty a zbylých pět klisen vybočilo a svorně se obracelo zpět. Došly až do cíle v pořadí FANTAGHIRO (10) – LETNÍ LÁSKA (5) – AKADA (6)– ROSI (12) a švédská HALLANDALE (6,5) Vítězku jel pro trenéra Votavu Marcel Novák, malé bralo 480, první převod velkého pořadí byl 1232. Je třeba poznamenat, že až po druhém dostihu začaly fungovat letité monitory a řada neinformovaných sázejících, včetně nás, ztratila chuť ke hře.
Další dostih vnesl zmatek mezi diváky, mezi 11 koňmi startovaly zvukomalebně téměř totožné dvojice TARAS (7,8) – TARANT (3), JATAR – JANTAR (oba 17) a LIBERTIN (5) – LIBERTY SON (10). Nakonec zvítězilo bojující duo RENDEZ VOUS (7) MR LOUISE (4), pozdě útočící TARANT předstihl svého skorojmenovce a doběhl třetí, pátý byl LIBERTIN. V obou pořadích se převádělo 1064 a 4235. Vítěz měl stejného jezdce, trenéra i majitele (EŽ) jako v předcházejícím dostihu.
Čtvrtý dostih měl jen 2 pády, 6 dalších koní bylo zadrženo, mezi nimi i favorit CHARLEY (2,5) a doběhlo tak jen 10 z 18 koní. Překvapivý doběh JAM TAKI (10) – UNIVERSE OF GRACIE (10) – PEINTRE ABSTRAIT (5) bral 3605 za malé a ve velkém se už převádělo 8512, Vítěze jel pro Radka Holčáka Marek Stromský.
19 koní v pátém dostihu poslalo převod dál ve výši 14.574 Kč. Favorit THALLIUM (2,3) skončil opět druhý, porazil ho KINDLY BOY (14), vedený opět Marcelem Novákem, v sobotu již potřetí vítězným. Tabuli doplnili LORAIN (5), GRIZLI (10) a GAUNER DANON (17). Byli jsme první mezi poraženými, měli jsme správně první dva a na třetím místě čtvrtého, pátého i šestého. Ale všichni víme, na co to je. Moje pokročilá porucha pozornosti se projevila v nejnevhodnějším momentu. MEA CULPA, MEA MAXIMA CULPA!!! Malé vyplácelo 511, ale to nikoho moc nezajímalo. Nakopal bych se do hlavy, ale museli jsme hledět vstříc dalšímu dostihu.
V něm byla mezi 12 startujícími jednoznačnou favoritkou ORPHEE DES BLINS s Faltejskem (1,8) , jediní 2 koně s „jednocifernými“ kursy nedokončili, OHIO (4,5) skončil na irské lavici a TIUMEN (3) padl na anglickém skoku. Za suverénkou došli AMARAGON (16), BORDERLAND (14) NIKAS (10), MLÝN (16), SEŠLOST (20), STEP DANCER (10) a LOIRE (16). V sedle AMARAGONA se poprvé objevil Myška, naši pozornosti to neušlo a byli jsme odměněni jednou ze čtyř výher ve výši 7.040 Kč. O vyšší částku nás připravil samozřejmě Olomoučák a ještě někdo. BORDERLAND se stává naším oblíbencem, letos sice ještě nedokončil, ale loni se přičinil druhým místem v Poplerově memoriálu o výhru roku. V malém se bralo 973.
Kvalifikaci odvodil tradičně BREMEN PLAN (5) ale byl na trávě zadržený, došel chromý a pravděpodobně ho už v dostizích neuvidíme. TREZOR s Bartošem (1,6) bezpečně zvítězil před šestiletým BROKEREM (16), další nadějí stáje Pegas, kvalifikaci ještě přešli BUDAPEST (7,8) , KASIM (14), zatím nehlášený MARINUS (30), SAURON (44), ČMAŇA (11) a ZARIF (7,8). Převody pořadí 1757 a 3367.
I v dalším dostihu vyhrál jasný favorit ČÁRIRAY s Andrésem (2) . Dostih překvapivě nevodil TEREBESZ (5), ale na skocích debutující ENDLESS STORM (14). Bývalý svěřenec slovenské královny Zuzany Kubovičové s přehledem uhájil druhé místo, za TEREBESZEM byli na tabuli ještě MANIFESTATION (5) a POWER PRIZE (10). Velké pořadí bralo 3577, šokující byl převod malého 4074!
Díky tomu byl zajímavý i závěrečný bumper. Bohužel i ten vyhrál vysoký favorit VINNO VERITAS s Rigem (1,7), za ním skončili CUDAK (4), BARACUDA (5), LISA MONA (2,5), KOFFILA LADY (7), ACCELERATE (7,8) a SLAWKA (10). Malé se smrsklo na 247, velké bralo 973. Výše kursů svědčí o „serióznosti“ SK Betino. Přidám ještě jednu perličku. Kursy stanovuje náš bývalý soupeř, myslím že se jmenuje Zavojský, ale nevím, jestli se to takhle píše správně. Stěžovali si prý mu, že kursy se objevují pozdě (v tomto případě až v pátek večer), že nejsou moc fair a nahánějí hráče k „černým“. Odpověď byla v tom smyslu, že nemusejí sázet… Tomu říkám přístup k zákazníkovi. Harry to jistě bude hájit, ale já bych koňskou kursovou sázku už nevsadil.


Naposledy upravil RedRum dne 26.08.2013, 8:13, celkově upraveno 2 krát.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.08.2013, 21:24 Předmět: PARDUBICE - Velké pořadí
Pište tipy na sázení
Citovat

Hm, tak výhry na velké pořadí v dostihu s Orphee byly celkem čtyři:

Olomoučák, Martin z Berouna, Red Rumovci a moje maličkost. To, že v banku bylo víc jak 28.000,- Kč čistého na výhry mě nepřekvapuje, Martin rozepisoval za víc jak 2.000, já za 1.560. A Jarda z Říčan asi za 1.600, ale netrefil to, Amaragona dával pouze na 3.místo. Laughing

Pokud jde o kurzovky a publikovanou dobrou radu bookmakera, tak já se tím řídím a když se mi kurz nelíbí, což bývá dost často, tak to nevsadím! Smile
Z ČERNÝCH BOOKMAKERŮ byli včera v Pardubicích pouze Ota, Káca a Lahůdka. Citrón byl na klusácích v Chuchli. Nevím, Red Rume, zda u černochů někdy sázíš, a zda víš podle přezdívek, o kom je řeč. Jejich kurzy také nejsou žádná sláva, a zrovna v Pardubicích mají hru mizivou. Akovku Trezor vítěz x Sixteen vítěz za 2.000,- Kč mi nevzal nikdo z černochů, tak jsem ji holt musel vsadit u Betina v kurzu 1,7 Trezor na 1,75 Sixteen a ještě jsem si vsadil k tomu jednu odvážnou trojakovku Sixteen V 1,75 x Trezor V 1,7 x Čáriray V 2,25 za 1.000,- Kč. Tudíž po trefě těhle dvou akovek a velkého pořadí za víc jak 7.000,- Kč jsem včera ze závodiště odcházel spokojen.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.08.2013, 6:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Olomoučák v tom měl asï zmatek, říkal:" Mám to já, Vlasta a takovej ve vestičce" a i když jsem mu se slovy, a já jsem vosk, chtěl ukazoval tiket. Pořád trval na třech výhrách.
Takže vylučovací metodou budeš asi ten Vlasta?
Nám stačilo 720 Kč, jelikož jsme o Orphee des Blins nepochybovali.
U černých nesázím, ale od vidění je znám a kdysi dávno v minulém století mě s nimi bývalá kolegyně seznamovala, to byli ale ještě Pepíček, Žid...
Kursové sázky nejsou můj problém, chtěl jsem jen zdůraznit nebetyčnou drzost monopolu.
P.S. Sixteen už dávno neběhá! Laughing
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.08.2013, 8:08 Předmět: Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Sixteen je samozřejmě zašifrovaná Orphee... Laughing

Třeba jsem nějakej Vlasta, třeba ne... Cool

Až bude zrušen monopol jedné sázkovky na dostihy, určitě se na to jak dravci vrhnou všechny ostatní sázkovky! Very Happy Ve Fortuně musí moc dobře vědět, jaké jsou na českých dostizích obraty. Jediným zajímavým dnem je Velká pardubická, kde se vloni betino pochlubilo rekordním obratem více jak 6 milionů Kč za tento dostihový den. Tak směšnou částku si vybere Fortuna na jeden zápas ve fotbale nebo hokeji, a když ten zápas skončí překvapením, bere Fortuna skoro všechno. A co je s takovými sázkami na dostihy práce navíc! Na fotbal nebo hokej či na jiné sporty si Fortuna vše nabere na pobočkách a přes internet a na dostihy by musela vysílat na závodiště techniku (počítače do kas, technika co to zprovozní), lidi ke kasám a bookmakera a ještě navíc platit pořadateli dostihů, protože ten chce ze sázek na dostihy také něco ze zisku pro sebe. Pak by si Fortuna musela zajistit kvalitní přenos ze všech závodištˇ z ČR na svůj web a to taky něco stojí. (Jsem zvědav, jak dlouho vydrží nadšení panu Bláhovi, který finančně zajišťuje on line vysílání z dostihů v Mostě, K.Varech a Velké Chuchli na Galopp TV, neb jeden přenos jednoho dostihového dne stojí ne několik tisíc ale spíše několik desítek tisíc Kč.)

To bych chtěl vidět tu kurzovou nabídku na součet převrácených hodnot kurzů na vítěze do 1,20 jako v Anglii nebo do 1,34 jako v Německu. Ale nemusím se bát, neuvidím vůbec nic, protože monopol betina zůstane dál, do tohohle byznysu s obratem kolem 20 milionů Kč ročně se fakt nikdo nepohrne! Razz Potenciál růstu obratu při lepších kurzech o nějakých 100 či spíše 200% je nereálný. To znamená přilákat k dostihům nové sázející - ale kdo bude študovat nějaké čtyřkové a pětkové koně pro něž je dostihů nejvíc. A ještě je problém v tom, že se ti koně každou sezónu obměňují, kdežto fotbalové či hokejové týmy zůstávají v ligách z 90% stále stejné... Wink K tomu by musel pravidelně vycházet nějaký manuál - dostihové noviny (stačilo by na webu Fortuny), kde se vše bude podrobně rozebírat. (Źatím to dělají amatérsky na jeden dostihový den v týdnu dostihoví nadšenci zdarma na Galoppu). Jak říkám, do tohohle byznysu se žádná z velkých sázkovek působících na českém trhu nepohrne, prtoože je z toho málo peněz za hodně vynaložené muziky.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.08.2013, 8:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mimochodem Sixteen prý nazabřezla.
Ale k problému monopolu. Obrat dostihových sázek je samozřejmě ve srovnání s ostatními sporty naprosto směšný, zanedbatelný a pod jejich rozlišovací schopnost.
Jedinou nadějí je celostátní sázka. Ve Francii je na běžných dostizích v hledišti prázdno, všichni seděli ve svých kavárničkách a sázeli, ale sázkové obraty PMU jsou obrovské a co je podstatné, zisky jdou do dostihů a francouzské dostihy jsou z tohoto pohledu nejzdravější v Evropě.
Teď jsem někde četl, že takhle zachránili belgické dostihy a nabízeli (-jí) spolupráci i nám. Ale to by o to musel někdo tady, čti JC, stát. A nehrát si na vlastním písečku, plácat se spokojeně po zádech a říkat, jaký to máme skvělý obrat. Crying or Very sad
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.08.2013, 22:32 Předmět: PMU
Pište tipy na sázení
Citovat

Problémy pro prosazení PMU u nás jsou v zásadě 3:

1. NAŠE ZÁKONY nepovolující provozování sázkové činnosti zahraničnímu subjektu.

2. Totalizátor, který u nás hráči kurzovek nemají rádi a problém s celostátním sázením totalizátoru (síť sběren, kde by se provozovalo, o totalizátor nemají Fortuna, T.... atp. zájem).

3. Neochota současného vedení Jockey Clubu o něčem takovém vůbec začít uvažovat a jednat.

On taky ten francouzský totalizátor strhává ze sázek na vítěze a na místo pouhých 13,5% z obratu a nikoliv 30% jako totalizátor český. Ve velkých objemech sázek jsou potom pohyby eventuálních výherních kvót na jednotlivé koně při hře na úrovni stovek euro minimální a výhry zajímavé. Jak by také ne, když do výher se vrací 86,5% ze vsazených částek!

Na pořadí 2 a 3 koní a další sázky už ten rozdíl není tak velký, ve Francii se strhává 26% z obratu a u nás 30% z obratu.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 27.08.2013, 7:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nezlob se Harry, ale ty jsi jako kolovrátek. Rolling Eyes
Psal jsem o záchraně belgických dostihů a nabídce spolupráce. Sám možná pamatuješ doby, kdy jsme dostávali tikety v podobě úzkých stříbrných proužků. To byl francouzský systém, který si pronajal nebo zakoupil tehdejší pořadatel sázek.
I v Belgii nešlo o odliv peněz do zahraničí, ale o jejich investování doma. Pokud jsi někdy byl ve Francii, tak jsi někde v kavárně viděl, jak to funguje.
Kdo chce, hledá možnosti - kdo nechce, hledá důvody.
Ty asi budeš ta druhá skupina.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.08.2013, 13:42 Předmět: Totalizátorové sázky
Pište tipy na sázení
Citovat

Ať tu bude jakej chce systém totalizátoru, třeba i PMU, nemůže to fungovat, když si totalizátor ze sázky na vítěze a místo bude brát 30% !!!
PROTO NENÍ V ČECHÁCH důvěra v toto sázky, protože na vítěze a místo vyhraju prd, když si nevsadím totálního outsidera. A proto chtěj hráči, co to vrtěj víc jak za stovku zkrátka radši kurzové sázky s jistotou garantované výhry v pevném kurzu.

A hráče co vrtěli kurzovky nepředěláš ze dne na den, aby začali vrtět totalizátor. To musí poznat, že to opravdu funguje a že na něm mohou i při vkladu třeba 1.000 nebo 3.000 kč na vítěze taky něco vyhrát!

Do systému je třeba získat nové hráče, jenže ti co to vrtěj pravidelně např. u Fortuny ny jiné sporty jsou zvyklí na kurzovky a především akovky, kde za málo peněz mohou vyhrát peněz hodně. Oblíbené akovky v totu provozovat nejde. Tudíž do systému TOTALIZÁTOR na dostihy moc nových hráčů v ČR nepřilákáš, a vše skončí krachem. A nejsem jak kolovrátek, jen se ti snažím vysvětlit, proč TOTALIZÁTOR jako celostátní sázka nemá u nás šanci na úspěch.

Ve Francii jsou jiné dějinné souvislosti, tam totalizátor vynalezli, tam ho jako první začali provozovat a nemají tam skoro žádné kurzové sázky na ostatní druhy sportů, proto se tam tolik sází na koně. A pouze v systému toto, protože kurzovky na francouzské dostihy žádná francouzská sázkovka ve Francii nenabízí. Zkus předělat v Anglii všechny sázkaře jen na toto, taky se ti to nepodaří.
ZÁVĚR: TOTALIZÁTOR na české dostihy i při výnosnosti jen kolem 15-max. 20% na vítěze a místo v ČR jako celostátní sázka NEMÁ BUDOUCNOST A NEMÁ CENU HO ZAVÁDĚT ČI SE O TO VUBEC POKOUŠET.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.08.2013, 13:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po tříměsíční pauze způsobené povodněmi začíná podzimní sezóna na centrálním hipodromu. Začíná hned posledním klasickým dostihem, St.Leger pro tříleté hřebce a klisny, u nás i valachy na 2800 m. Měl se sice konat o týden dříve, ale to všichni lehce oželíme.
Pryč jsou doby, kdy platilo, že derby vyhrává nejšťastnější, ale St.Leger nejlepší. Nemoderní vzdálenost distance se stává polibkem smrti pro budoucí plemeníky, ve světě je v řadě zemí St.Leger otevřeno i starším koním. Například vloni ho v Itálii vyhrál u nás trénovaný čtyřletý DONN HALLING.
Na startu je pouhá desítka koní, z nichž AL BUSTAN, TYCHO BRAHE a slovenský KRÖSUS jsou tam spíše do počtu a dvojice trenéra Pirucha po úspěchu v českém derby dni o tom slovenském zklamala.
Dostih by se měl stát soubojem svěřenců trenéra Holčáka ze stáje Monte Negro s Váňovým MISTER WESTMINSTEREM a vítězkou Oaks SALTANAT Artura Resulova, která nastoupí poprvé proti silnějšímu pohlaví, pokud se dá tento termín použít i pro vykastrované jedince.
17:10 - 7.dostih (010801)
68. CONSEQ ST. LEGER
R - cena L - 3 - 2800 m - 440 000 Kč
1 KING`S LOOK, 3 ž. Jaromír Šafář 2 58,0 / 82,5
2 ALWAYS ON SUNDAY(FR), 3 ž. Milan Zatloukal 58,0 / X
3 KRÖSUS(GER), 3 ž. Tomáš Lukášek 58,0 / X
4 TAGGERTON, 3 ž. Jiří Chaloupka 58,0 / 87
5 SALTANAT(IRE), 3 Bauyrzhan Murzabayev 56,5 / 90
6 BARATEUS(IRE), 3 ž. Dušan Andrés 58,0 / 84,5
7 MISTER WESTMINSTER(GB), 3 ž. Jan Rája 58,0 / 91,5
8 TYCHO BRAHE(IRE), 3 ž. Petr Foret 58,0 / 73
9 MISTER AVIATION(IRE), 3 ž. Ján Havlík 58,0 / 94
10 AL BUSTAN(IRE), 3 Martin Laube 58,0 / 75
V sobotu je na pořadu Most, kde se v Letní ceně utkají poslední dva vítězové derby ROCHES CROSS a KADYNY. O obou víkendových dnech se konají dostihy v Netolicích, kde měly být součástí koňských trhů, ale na stránkách města se píše o zrušení trhů pro malý počet koní.
P.S. Harry, kolik procent si podle tebe bere Betino z kurzových sázek, když tak dobře funguje? Nějak jsem to nepochopil.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.08.2013, 13:50 Předmět: Betino -kolik procent zisku je na kurzovkách?
Pište tipy na sázení
Citovat

To se oficiálně nikde nepublikuje a z bookmakerů taky nic nedostaneš. Takže to můžeš jen odhadovat. Každopádně si myslím, že zisk za celou sezónu je větší než 20% z obratu, jak se oficiálně uvádí. Minimálně 25%, spíš až 30%. Kolik si myslíš ty že na kurzovkách betino vydělává? [/img]
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.08.2013, 16:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Těch 20 % může být pravda leda po odečtení režie. Vypsané kursy se pohybují v návratnosti kolem 60 %. Víc je samozřejmě vsazeno na favority, ale to už je věci programu, aby to vyrovnal zvýšením kurzů na outsidery. Pro vyšší procento zisku hovoří ještě akovky, kterých také nějaké to procento bude.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.08.2013, 1:20 Předmět: Betino - kurzovky
Pište tipy na sázení
Citovat

60% to asi těžko, před startem dotihu jdou ty kurzy přece trochu výš, ale dlouhodobě to bude zhruba těch 30%, takže po odečtení veškeré provozní režie čistých 20%. 1.favorit papírově vyhrává v průměru každý 3.dostih, outsider vyhraje jen občas. Ono kromě vítězů záleží i na tom, jak se poskládají na tabuli nejen favorité , ale také koně vypsaní do dálky, na které bylo do dálky (až po sázku 1-5 vsazeno).
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.08.2013, 12:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Aby byl zisk sázkovky 30 %, musel by být součet převrácených hodnot kursů v průměru 143 % a o tom bych s velkým úspěchem pochyboval. Navíc často vidím ve výsledcích kursy na outsidery, jaké jsem v reálu na závodišti nikdy neviděl. Řekl bych, že jsou to kosmetické úpravy v poslední minutě.
Ale to je zbytečná diskuse, stejně jako mé tipy nepoužitelné mimo závodiště. No, snad se nestane nic mimořádného a v Chuchli budu.
Sobota Most
1 LEMESINA - NICANORA
2 SINNDARKA - CAMELAI
3 CHARHIZARD - ALMOND MAGIC
4 HETEMN POLNY - ALBERTO
5 TOZAN - MATTER FOR LOVE
6 ROCHES CROSS - RABBIT MOTIVMAN
7 A GENTLEMAN - RABBIT VERGLAS
8 PEGAS - WINKY WINKY
Sobota Netolice
3 STORMICO
5 MONTEPUCINI
6 QUAFF
7 SAFIJA
8 VINNY RAIN
Neděle Netolice
1 STEFAN
2 LORD JAGMIN
3 FLORIDAS
4 GODEA
Neděle Chuchle
1 SABANA - DEKOLT
2 LIVES OF CLAY - DILINGER
3 OLD STORY - AURORA
4 MARY YEATS - FUJARA
5 POULINE - INTIQUILLA
6 BRIGHT SAND - TULUM
7 MISTER WESTMINSTER - MISTER AVIATION
8 SIRAN - LABEL FIVE
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 2.09.2013, 9:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Víkend proběhl v poklidu, Olomoučák mi v Chuchli v žertu vyčítal, že jsem chyběl v Mostu. Opáčil jsem mu ve stejném duchu, ať je rád, že bych mu v prvním dostihu vybral pořadí 700 NICANORA - LEMESINA. A bral bych ho ještě 2x SINNDARKA - CAMELAI a PEGAS - WINKY WINKY, třetím vítězem by byl ROCHES CROSS.
V Netolicích mám 5 vítězů z víkendových 9 dostihů, ale tam byla početně slaboučká pole, takže to není takový úspěch. Byli to v sobotu MONTEPUCINI a QUAFF, v neděli STEFAN, LORD JAGMIN a GODEA.
Nejhůře dopadla podle zákona schválnosti Chuchle, kterou jsem poctil osobní návštěvou. Jedinou trefou byl BRIGHT SAND. Vyhráli 3 náhradníci = DEKOLT, AURORA a FUJARA. Nejsem ale hráčem kursových sázek a trefil jsem malé pořadí AURORA - TROP 712:10 a vellké v hlavním dostihu ALLWAYS ON SUNDAY - SALTANAT - MISTER AVIATION 853:10, takže jsem skončil v kladném hospodářsém výsledku. Kdybych byl důchodce, tak by mi to zaplatilo döpoledne navštívenou Muchovu výstavu, takhle jsem si musel připlatit.
Pivokrevnik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.6.2010
Tipy a sázky: 26
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.09.2013, 10:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Co se tyce nizkeho obratu, dejinnych souvislosti, ze tu neco "nema tradici" atp. atd.: Cesi jsou patologicti hraci. Objem hazardu je tu snad nejvetsi v Evrope. Jakakoliv nova forma hry, ktera se tu objevila, se okamzite rozrostla, casto formou bleskovyho boomu. Od skorapek pres forbesy, poker az k internetovym kurzovym sazkam. Zadna z tech veci tu "nemela tradici".. Tvrdit tady, ze se nejaka forma sazeni v Cechach nerozsiri nebo neujme je jako tvrdit, ze se tu neujme nejaky novy druh alkoholu Smile) Prosazi se tu tak neskutecne, obludne mnozstvi penez - bavime se udajne o 128 miliardach rocne!! Ja samozrejme naprosto chapu okrajovost dostihu, ale sazi se i na daleko obskurnejsi veci. Lidi sazi na prilezitosti typu II. norska florbalova liga apod. A o rad vic. Vzdyt se rozhlednete po tomhle foru, nebo se kouknete na rozpisy v nejblizsi Fortune.

Uvedomme si, ze kdyby si ceske dostihove sazky dokazali ukrojit umrnenych PUL PROCENTA z tohohle kolace, mame tu dotace jako ve Francii. Shocked
Jenze iniciativa by musela prijit z dostihu, ne od sazkovek, ty samozrejme nemaji duvod neco menit, ten pomyslny kolac je jejich a je jim jedno, na co lidi sazi. Novi sazkari nepribydou (protoze tady uz stejne sazi snad cela populace Smile), jde jen o to je pretahnout z jinych odvetvi. Na coz by dostihove sazky musely byt aspon trochu atraktivni. Pro zacatek by stacilo, kdyby byly statisticky atraktivnejsi aspon nez vyherni automaty Smile))

Myslim, ze pri popisovani duvodu proc to ci ono nejde, se uspesne zamenuji priciny za dusledek. Vady soucasneho stavu jsou vydavany za argumenty, proc by to nemohlo jit lip. Skutecne duvody jsou akorat tri, a jsou stejne jako kdybyste zkouseli zavest cokoliv noveho v jakemkoliv molochu, co funguje na bazi "smradek ale teploucko", treba na Ceske poste nebo v Ceskych drahach Smile)

1. vzdycky se to takhle delalo
2. nikdy se to takhle nedelalo
3. kdo jsi ty, abys nam do toho kecal?

Nema asi smysl prochazet jeden pseudoargument za druhym, pozastavim se namatkou jen nad jednou drobnosti, co tu padla, a to tou personalni narocnosti naberu sazek, ktera by udajne odradila zajemce pri zruseni monopolu. Snad stohlavy personal Betina v Chuchli neni podminkou a zadna jina sazkovka by to takhle silene nedelala! Tolik okynek jsem nevidel snad ani v Belmontu! Smile

jen tak od boku:


- V zahranici jsou bezne elektronicke ctecky, kazdy sazkar si zaskrta policka v tiketu a obsluha uz jen tiket projede cteckou. Jde o primitivni technologii. Fronty jsou razem polovicni - i personalu staci polovina.
- Okenka zvlast pro sazky na poradi koni - odpadaji dedci, co tvori fronty tim, ze pet minut diktuji svoje kombinace cisel vsech koni v poli (nic osobniho Smile Popripade okenko zvlast pro zacatecniky s ochotnou hosteskou, nebo okenko zvlast pro sazky nad 1000 korun (to jsem prosim videl v Americe. velmi blahodarny psychologicky efekt, pritahuje furianty, co chteji byt videt)
- zruseni bizarniho manipulacniho poplatku - sazkari by sazeli kulate castky a nehledali v penezenkach padesatitrikoruny, stopetikoruny a dvestedesetikoruny. Opet zasadne kratsi fronty, snazsi manipulace s penezi, mene personalu - verim, ze by to snad i vykompenzovalo ubytek zisku.
- kdo nechce stat frontu, necht si vsadi po netu, kazdy druhy clovek ma dnes smartphone. Vitejte v 21.stoleti. Opet mene personalu, investice do interface by se zaplatila za chvili.

jenze - nikdy se to tak nedelalo, vzdycky se to tak delalo, a hlavne co ja o tom muzu vedet, zejo.. Rolling Eyes
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.09.2013, 13:04 Předmět: Sázky na dostihy
Pište tipy na sázení
Citovat

Pivokrevníku,

to je ale záhada, když se sází u nás hodně a na všechno, proč už někdo dávno tenhle potenciál českých dostihů nevyužil?! Omezení na sázkovku na českých dostizích podle zákona 202 v 90.letech přitom žádné neplatilo a tak to mohly sázkovky jako Korag a Scars Tip, co na českých dostizích tehdy působily, rozjet ve velkém. Nebo si na tom mohl založit tehdy živnost kdokoliv jiný.

Až bude platit nový loterijní zákon, budeš mít, Pivokrevníku, skvělou příležitost si vydělat miliony, když na českých dostizích leží prachy na zemi. Stačí založit si akciovku a složit 100 milionů Kč jako finanční jistinu a začít vydělávat snadno velký prachy. Velké sázkovky jako Fortuna, T...., Synot Tip se do tohohle byznysu nepohrnou, ty už mají svoje jistý. Takže prakticky žádná konkurence a spousta peněz!!! To se jistě přidá i Red Rum, protože najít dnes investiční příležitost, kde ležej prachy na zemi, jen je sebrat, a přitom se do takového byznysu nikomu nechce (!!!) není v dnešní době lehké. A já se těším, že si konečně budu moct pořádně vsadit v pořádným kurzu a nebo že když si vsadím u tota, že mi nestrhnou 30% z obratu z výher! Razz
Pivokrevnik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.6.2010
Tipy a sázky: 26
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.09.2013, 13:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Harry, na co tolik kvetnate ironie, staci priste strucne napsat "kdyz jsi tak chytry, delej to sam" a "kdyby to slo, davno by to nekdo udelal" Rolling Eyes - to jsou top konstruktivni argumenty - palec nahoru!

asi takhle, pokud JCCR soucasny zisk ze sazkoveho provozu vyhovuje a povazuje ho v danych podminkach (=v zemi se snad nejrozbujelejsim sazkovym prumyslem na svete) za nejvyssi dosazitelny, proc ne, vzdyt je to v poradku..proc menit neco, co funguje? Smile Wink
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.09.2013, 15:49 Předmět: Sázky
Pište tipy na sázení
Citovat

Pivokrevníku,

ještě dvě otázky, na které bych rád znal tvé odpovědi:

1. Proč v roce 1992 zkrachovala sázka V65 na klusáky, když měla širokou publicitu (dvoje noviny, televize), sázelo se na všech poštách a nikdy se tuto sázku nepodařilo pořádně rozjet?

2. Proč se sází tak málo v porovnání s ostatními sporty na dostihy na Slovensku, v Rakousku, v Polsku, v Maďarsku a proč tam sázky neuživí dostihový provoz?

Že by v těchto zemích nesázeli všichni na všechno? Anebo to tam dělají taky tak blbě s dostihovými sázkami jako u nás? Třeba se v těchto zemích ukrývají další miliony zisku z dostihových sázek! Jenže proč například Racebets nerozjede na dostihy v těchto zemích svoje vlastní kurzové sázky po internetu, když je zde takový potenciál sázkového obratu???!!! Anebo jiná sázkovka že se nehrne po internetu do sázek na dostihy v těchto zemích?! Třeba FRANCOUZSKÉ DOSTIHY Racebets vesele nabírá po internetu, ač to není v souladu s francouzskou legislativou, české dostihy po internetu bere taky, ale na české dostihy bere jen sázky na vítěze ve startovních kurzech betina s max.vkladem 20 euro na jednoho koně.

TAKŽE PROČ NIKDO O TY DOSTIHOVÉ SÁZKY V ČR (na Slovensku, Rakousku atd.) NEMÁ ZÁJEM? To jsou všude v těch sázkových kancelářích tak blbí, že nevidí jako Pivokrevník a Red Rum tu zářnou budoucnost a tučné zisky?!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.09.2013, 8:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tady vidíš Pivokrevníku, že je úplně zbytečné se s Harrym kolovrátkářem dohadovat.ˇ
České dostihové sázení je prostě naprostá špička a je zbytečné něco měnit na monopolu SK Betino. A až nastane ten vzácný případ, kdy bude něco v jeho nabídce výhodnější než u zahraniční sázkovky, s náležitou pompou a fanfárami o tom budeme informováni! A ten případ nastane, určitě ještě v tomto století! Laughing
Budeme se plácat po rameno, jak to dobře vedeme, až se ocitneme v pozici maratonského běžce, kterímu všichni soupeři zmizeli za obzorem a on se domnívá, že vede. Tak nějak popisoval naši situaci koncem osmdesátých let tehdejší prognostik a nynější prezident v T-magazinu, jak si my někteří starší pamatujeme.
A k Harrymu,
1) V65 byl projekt tehdejšího ředitele státního závodiště dr.Stehlíka, od začátku odsouzený k zániku.
Na klusáky se nikdy moc nesázelo a tahle velikášská akce, jejíž součástí byly rozbory v TV, celostránkové inzeráty a startky v tisku a nákup švédských klusáků, prostě neměla šanci.
Byl jsem asi před 20 lety jednou na klusáckém čtvrtku v Chuchli, kde bylo 20, slovy DVACET diváků.
2) Odpověď je IZOLACE. Hrajeme si na vlastním písečku, nikdo nám do toho nemůže kecat....
Francouzi pomohli Belgičanům, jak jsem asi před týdnem psal, a předpokládám, že celá Belgie může zároveň sázet i na francouzské dostihy. EU kecá do všeho, ale tohle se nemůže trošku sjednotit. Všechny sólo země na svoji izolaci doplácejí. V tomto směru je Francie vzor minimálně celé Evropy.
Ze sousedních zemí bych ještě vyjmul Polsko. Tam, pokud jsem dobře četl Totalizator sportowy koupil závodiště ve Sluziewci a a myslím, že ti by to mohli být schopní rozjet.
P.S. Kdy jsem se zmiňoval o zářné budoucnosti a tučných ziscich? Rád bych se jen dočkal podmínek trochu srovnatelných s vyspělými zeměmi.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.09.2013, 10:39 Předmět: Sázky
Pište tipy na sázení
Citovat

OK, tak teď trochu vážně, jak to vidím já.

Jediná šance pro dostihové sázky v ČR je dostat je na internet, a přitom snížit marže betina a vypisovat kurzové sázky na součet převrácených hodnot do 1,40, max. 1,50, aby to někdo vůbec vsadil. A zároveň na internetu nabídnout i totalizátorové sázky (V, M, P2, P3 i zrušený Pick 5), na V a M ovšem nikoliv s 30% ziskem pro betino, ale jen 20%, jako to mají např. v Rakousku. A aťˇ si sázkař vybere, jestli raději kurzovou sázku nebo totalizátor s návratností 80%. A stejný výběr za stejných podmínek i na závodištích - buď toto V a M nebo kurzovka.

V totalizátoru by mohly být zajímavé výherní kvóty na P2, P3 i Pick 5 při celostátní sázce po internetu, a kurzovky by v betinu museli vypisovat tak, aby je někdo vůbec hrál, tj. srovnatelně s totalizátorem, který by si ze sázek na V a M bral jen 20% a nikoliv dosavadních 30%. A k tomu samozřejmě on line přenos z dostihů na internetu, což už vlastně dělá docela dobře galopp-tv včetně on line rozborů šancí koní před startem každého dostihu. No není to nádherná představa sledovat při sobotní kávičce
na galopp-tv např. dostihy z Mostu, kam se mi nechce jet, a vsadit si před dostihem on line z pohodlného křesla nebo v létě třeba z houpací sítě na zahradě?

Jenže to má háček. Betino sázky po internetu provozovat nemůže, k tomu už nestačí výjimka na provoz sázek na dostihy v ČR, a musí se složit finanční jistota v plné výši, tj. 100 milionů Kč. Kde by betino vzalo na finanční jistotu 100 milionů Kč při těch obratech, že?! Razz

Tak jsem to tak hezky pro nás, sázkaře, vymyslel, a dopadne to bohužel tak, že o tomhle si můžeme nechat jen zdát! Sad
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.09.2013, 16:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kdybys nenapsal ty poslední dva odstavečky, už bych si myslel, že jsi někde upadl a uhodil se do hlavy.
Proč by muselo sázky vybírat právě jen a jedině Betino?. Díky jeho režii se toho do dostihů ze zisku moc nedostane. Ať si přijde kdo chce, ale ať si je vědom toho, že 20 % ze 100 milionů je víc než 40 % z 15 milionů. To, kam půjde část zisku, se snad dá ošetřit. Kurzové sázky budou atraktivnější, v pořadích se nebude hrát o tisíce, ale aspoň o nulu více. Sázkové automaty, elektronika ( v Japonsku s Vámi rozmlouvá něžným dívčím hlasem Laughing ) Sázky nejen na závodišti...

Ale ne, to nejde! To se tady nikdy nedělalo, kdo by o to stál? To je moc populistické, to by nám naši voliči neodpustili! Ještě by chtěli, aby do chovatelských zkoušek nemohli valaši ...


Naposledy upravil RedRum dne 3.09.2013, 17:45, celkově upraveno 1 krát.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.09.2013, 16:46 Předmět: Sázky
Pište tipy na sázení
Citovat

Betino to zcela jistě nemusí dělat. Jenže kdo? Fortuně, Tisportu atd., zkrátka velkým sázkovkám se do tak malého byznysu nechce, a to už mají složeno 100 mega jistinu. Kdo z nových subjektů bude skládat 100 milionů Kč jistinu na účet Ministerstva financí, když ani ten roční obrat ze začátku nebude 100 milionů, natož pak zisk.

Ta částka jistiny 100 mega je zkrátka likvidační. Pokud se toho chopí někdo načerno po internetu ze zahraničí, tak zas nezbude pro koně ani koruna, a to také nikdo nechce. Když z hrubého zisku sázkovky nepůjde aspoň třetina na koně, tak to také nemá pro budoucnost českých dostihů význam.

Je to zkrátka začarovaný kruh. A to ještě nikdo neví, jak bude vlastně vypadat ten nový zákon o loteriích a hazardních hrách, protože Brusel nové znění zákona předložené do Bruselu ke schválení shodil letos
ze stolu neb je diskriminační vůči subjektům z jiných zemí EU (sázkovka provozující sázky po internetu MUSÍ MÍT sídlo a kamennou pobočku-místo registrace internetových hráčů-v ČR).A pak je tam diskriminace ve složení té jistiny 100 milionů na účet Ministerstva financí pro jakýkoliv subjekt provozující automaty, kasino, kurzovky - bez ohledu na výši obratu. To je totiž tah velkých firem typu Fortuna a především Synot Tip na likvidaci malých soukromých heren s výherními automaty. Tenhle zákon bude nová poslanecká sněmovna řešit až někdy během roku 2014, takže v platnost vstoupí nejdříve k 1.1.2015. Do doby než bude nový zákon, tak nikdo nový do dostihových sázek nevstoupí. A obávám se, že ani po uvedení nového zákona v platnost se k dostihovým sázkám žádný nový subjekt nepohrne.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.09.2013, 16:55 Předmět: Sázky
Pište tipy na sázení
Citovat

A to jsem ještě zapomněl dodat ten nejčernější scénář. Nová poslanecká sněmovna schválí nový zákon o loteriích a hazardních hrách od 1.1.2015 s těmi 100 miliony Kč jistiny pro všechny sázkové firmy. Tím pádem betino ukončí činnost, protože 100 mega nebude mít a v roce 2015 nebudou na českých dostizích vůbec žádné sázky až do doby, kdy se to bude veřejně pranýřovat v televizi, rozhlase, novinách a na internetu a než zas betino pak dostane nějakou výjimku ze zákona nebo se bude zákon v tomhle bodě měnit.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.09.2013, 6:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Děkujeme za optimistický závěr naší plodné debaty. Mrzí mě, že se e-mailem nedá poslat provaz, aby nešťastný Harry mohl sám ukončit svůj beznadějný život až mu zruší Betino. Copak bude dělat chudák Péťa Mrňák?
Mimochodem kdypak jsi si naposledy vsadil Pick5Jackpot? V roce 2006 nebo 2007? I to svědčí o zkostnatělosti Betina, že ji stále v herním řádu má!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.09.2013, 9:52 Předmět: Optimismus je na místě
Pište tipy na sázení
Citovat

Copak až zavřou betino, ale já jsem ten ubožáček, co doplatí na nový zákon o loteriích a hazardních hrách nejvíc. Jestli tam těch 100 mega finanční jistiny zůstane a já budu muset zavřít své tři malé herny s výherními automaty, které mi zatím produkují penízky na to, abych je mohl nacpat do chřtánu betina, nebudu mít už za co sázet na dostizích! Laughing

Mimochodem kdo by se cpal do provozování nějakých dostihových sázek, s tím je moc práce, výherní automaty produkují penízky daleko jednodušeji a rychleji! Razz Takový Pivokrevnik se mnou jistě bude souhlasit, tady přece hrají všichni a všechno!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.09.2013, 12:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Oddechový víkend přináší sobotní dostihy v Brně a nedělní v Chuchli.
Hlavním chuchelským bodem jsou proutěnky první kategorie, dokládající koncepčnost našich propozic.
Loňský primát obhajuje TARO, ale má proti sobě především dvojice SOKOL, ĆÁRIRAY.

Tipy:
sobota - Brno
1 FANTASTIC LIFE - VALTZ
2 NUCALS STAR - SIENIT
3 RAMPULINA - MIKKILIE
4 DUBLÉR - ZACHARY
5 ALJAŠKA - ALFRÉDO
6 EL CAMINO - RABBIT LIBRETTIST
7 GLOVER - TEMPLÁŘ
8 DUNÁTA - LORD

neděle - Chuchle
1 HONZÍK - DJAGGA
2 IRENKA - TAMBURIN
3 AGROMERACE - FAVORITE BOY
4 MARY YEATS - PATROLA
5 RABBIT DARK ANGEL - ADDISON
6 SOKOL - ČÁRIRAY
7 NEXTREME - AMERICKÝ ŠERIF
8 APINOA - LAILAH
9 VINNO VERITAS - BARBAROSA
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 11.09.2013, 13:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hlavní pražský dostih vyhrál SOKOL s žokejem Kašným, když v pomalém tempu zvítězil stylem start - cíl. Dostih byl rychlostí
srovnatelný s o 1,5 km delší srpnovou kvalifikací na Velkou.
Tři chuchelské jedničky (první místa) získal o prvním školním víkendu žák Mach. K jeho rovinovým triumfům přidal ještě překážkový hlavní dostih jeho učitel a trenér Wroblewski, bylo mu to málo a tak v sobotu vyhrál ještě v Brně SIN AN RICH a ve Francii DOROTKA. Jeho celková víkendová bilance je tak 6 vítězství, dvě druhá, jedno třetí a dvě čtvrtá místa z 11 startů.
Úspěch podtrhuje to, že žák Mach získal svá vítězství s odchovanci stáje Pegas. HIGH RESERVATION (matka HYACINTA a HONZÍKA) i CATOFFLE (matka CESMÍNY ) běhaly v barvách Pegasu.
V Chuchli byl překonán i rekord dráhy na 1000 m. překonal ho DEMON KING časem 58,92 s 58 kg v podobě Martiny Havelkové dovážené olovem. Dráha byla pevná - 2,8.
Já za sebe nemohu moc jásat, 3 zásahy v Brně = DUBLÉR, ALJAŠKA a DUNÁTA ; 2 v Chuchli = tutovky SOKOL a HONZÍK. Pořadí nestála za řeč, maximem bylo 1680 v hlavním dostihu za doběh SOKOL - TARO - FLAME VARIO. Nevyšel betonový VINNO VERITAS ani skoro stejně pevná MARY YEATS. Ještě, že jsem seděl doma. Laughing
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.09.2013, 9:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Podzim se blíží, v sobotu nás čeká poslední kvalifikace na Velkou a v neděli Svatováclavská cena navzdory kalendáři.
V tradičním sprintu na 1200 m dojde ke komparačnímu měření dvou tříletých s elitou starších sprinterů. Starší mají početní převahu, z osmičky starších vyčnívají především nejlepší sprinter jara MIKESH a v Česku letos debutující, ale v Bratislavě a Ebreichsdorfu třikrát v řadě vítězný ALL THE EVIL letos v klasikách triumfující stáje Meridian. Tříleté zastupují RENNY STORM a CUT ME LOOSE, ze starších má šance na tabuli ještě předevěím trio WAKA LAURA, KENDY a BRIGHT SAND.
Pardubická kvalifikace vypadá kvalitativně slabší než srpnová, přece jenom největší favorité mají splněno a už jen ladí formu.Čtyři koně z tuctu startujících nejsou ani hlášeni, AL JAZ a Váňovi READY FOR SMILE se SILVER REGENTEM, pětiletý MOULA nemůže být dokonce ani dohlášen. Dvojkový vítěz ze Světlé Hory, kde za ním zůstali Klaus, Ursan, Grilias, VALLDEMOSO, Loire a Merry Angel (AMARAGON a Ter Mill nedokončili) ale má na to, poměřit se s touto konkurencí. Podle průběžného handicapu si stojí nejlépe právě s minule za Orphee druhým AMARAGONEM. Poslední šanci se kvalifikovat mají druhou kvalifikaci klasifikovaný, ale nekvalifikovaný FRASINI a CANTRIDARA, Poprvé to budou zkoušet SPERANZA, už zmiňovaný AMARAGON, KING OF GRACIE, RUBÍN. splněno už mají IMBIR a VALLDEMOSO.
Pole nejsou tak početná jako v srpnu, ale jen jednou je jednociferný počet koní, takže to snad bude i sázkařsky zajímavé. Trošku sprchlo, takže dráha by měla být v ideálníím stavu. Snad budou zítra kursy, aby se mi lépe mudrovalo.
Kurzy ještě nejsou, ale mé tipy ano (pá 14:00):
sobota - Pardubice
1 STINGIRL - EXOTIC VALLEY
2 CARDAM - BORDERLAND
3 NATALIE - FANTAGHIRO
4 NIKAS - MARL BORA
5 FRASINI - AMARAFON
6 SORTINA - LARIZANO
7 KINDLY BOY - DEKOLT
8 KAI - REAPER
9 RAFA - SCOTY
neděle - Chuchle
1 STRAIGHTWHISKEY - SHOLAK
2 VAINAKH - JAMBUL
3 SAFIJA - BLACKANDGREEN
4 AUTOR - VER
5 WAKA LAURA - MIKESH
6 MY OLD HUSBAND - WALLISTO
7 MONTEPUCINI . A DEE JOE
8 AFELA - KITE OF GRACIE
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 15.09.2013, 11:31 Předmět: Těžká potupa v hluboké oranici
Pište tipy na sázení
Citovat

Podzimní počasí zahájilo poslední kvalifikaci, obloha se v průběhu odpoledne vyjasnila, naše tváře nikoliv. Bylo měkko, oranice dělala koním velké problémy a brala hodně sil. Měkká dráha měla ale vliv na počet škrtů, byly jen 3.
Pře prvním dostihem nefungovaly všechny obrazovky a tak jsme tříleté proutky vynechali. Udělali jsme dobře protože druhý doběhl totální outsider NAIKY, který odskočil s kurzem 25:1. Vyhrál lehce o 5 délek spolufavorit LUMPIK (2,75) kterého jel pro Wroblewskiho Thomas Boyer , třetí byl EXOTIC VALLEY (4). Pořadí se převáděla ve výši 812 a 854.
Vybrali jsme 722 v malém za doběh KYSHANTY (7) - CARDAM (3,5)- Slovenský favorit, zdolal k naší škodě o nos našeho oblíbence TEREBESZE (9), tabuli doplnili další účastníci loňského Poplerova memoriálu SHAMAN (8) a BORDERLAND (3). Vítěze jel pro trenéra Zobala Bartoš, ve velkém se už převádělo 2779.
To byl impuls k větší investici, ale můj osobní Kalousek nepřipustil větší náklady než zisk z předchozího dostihu a tak jsme omezili outsidery jen na třetí místo. SISI MERBLE (10) na druhém místě nás vytrestala. Dostih klisen vyhrála znovu FANTAGHIRO (2,3) s Novákem, třetí byla AKADA (5) velké pořadí bralo 4715, v malém se převádělo 847. Ušetřili jsme 300, abychom přišli o 3 tisíce.
V následující cross-country překvapily zelenobílé barvy mého oblíbeného klubu, které nesl Michal Kubík v sedle DRACULY (10), druhý byl polokrevný TER MILL (6), třetí UNIVERSE OF GRACIE (10). Z favoritů došel nejlépe čtvrtý JAM TAKI (3,5), ještě více zpět skončili NIKAS (2,25) STATUS QUO (7) a MODENA (7). Převod malého byl už 3577, velkého jen 910.
Kvalifikaci režírovali Váňovci, ve volnějším tempu vodil READY FOR SMILE (14), následoval REGENT SILVER (3,5). Josef mladší v jeho sedle po příchodu na trávu a odpadnutí vodiče k sobě nikoho nepustil a vyhrál jistě o 6 délek před mohutným AL JAZEM (6) a MOULOU (6). Tito tři ale nejsou do Velké hlášeni, kvalifikaci splnili čtvrtý SPERANZA (20), pátá CANTRIDARA (8) a sedmý AMRAGON (3,5). Šestý došel rovněž nehlášený READY FOR SMILE. Martina Růžičková vypadla z RUBÍNOVA (30) sedla na irské lavici, FRASINI (7), IMBIR (12), KING OF GRACIE (8,5) a VALLDEMOSO (4) byli zadrženi. Pro VALLDEMOSA to asi znamená neúčast v letošní velké a možná i konec dostihové kariéry. Hráli jsme jen malé a brali 492, velké bylo 1547.
Klasický steeple byl loterií o 15 koních, protože čísla 16 a 17 se nedostala ani do moci startéra. Moji koně obsadili téměř celou tabuli v pořadí MI SENOR (12) QUATIKI (10) SORTINA (2,3) a NELLA BELLAMY (16). Všem ale vytřelo zrak největší překvapení letošní pardubické sezóny ORIX s Michalem Köhlem (40). Vrátil se takřka do dvou letech do formy ze sezóny 2011 , kdy nám pár pořadí zkazil a stejně jako loni jednou zaběhl a vyhrál. Převody 1337 a 805.
V dalším dostihu jsem zaznamenal svoji největší potupu za poslední roky. Hrál jsem 6 koní v malém pořadí a ze 14 startujících obsadili druhé, páté, šesté a poslední sedmé místo. Vyhrál prakticky start – cíl SPIKE (14) se svým trenérem Kovačíkem v sedle při výroku velmi lehce o 6 délek. Za ním došli FALCON WING (5), TRIPOLIS (12), APARTMAN (14), DEKOLT (3), TIMBER (10) a LADY JANE (7). Malé bralo krásných 4585, ve velkém se převádělo 2968.
Předposlední dostih přes 401 Kč za malé pořadí mě potupil skoro stejně. Z pěti hraných koní v osmihlavém poli došli jen dva v pořadí NADAL (4,5) - REAPER (2,1) , Za nimi se seřadili outsideři JANTAR(12), TADEAS HAJEK (20) a LA ROCHEL (13). Jmenovec řiditele alchymistických dílen a osobního lékaře Rudolfa II byl však diskvalifikován, protože již místo první překážky skočil sousední a celý dostih absolvoval Marcel Novák v jeho sedle zbytečně. Vítěze jel Josef Sovka a velké pořadí 5383 bral nejspíš někdo z okruhu trenéra Blechy, jehož koně obsadili první a třetí místo. Dostih probíhal z větší části jako kvalifikace, vodil Váňův SIXTYSEVEN (4,5) pro KAIE (2,25). Na skoku u hangáru ale udělal chybu, spadl a vstávající Kubík dostal od dalšího koně do nosu nebo zubů (nebo obojího), KAI byl zadržen o dva skoky dále. Kluci by měli více číst Dicka Francise, jehož deska je na městské tribuně. Tam se žokej vždy po pádu stočí do klubíčka… aby minimalizoval následky. Minule dopadl obdobně Velek.
Závěrečný bumper skončil zadrženým 18-ti délkovým vítězstvím favorizované WAIKITY (4) s Borčem , mimochodem začínala na 1,8! Za ní doběhli SCOTY (5), MODERATOR (4) a křestní jméno vítěze předcházejícího dostihu RAFA (2,25), tabuli uzavřelo téměř křestní jméno kanonýra Schalke 04, představující ale spíš výrobce zemědělské techniky CLAAS (12). Malé bralo 326, velké 966.
Ráno jsem si vytáhl trojku mečů, stejně jako v pondělí. Pořadí tří koní ale uniklo a čtyři malá pořadí nezaplatila ztráty. Finále za měsíc snad bude lepší.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy