Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Atletika 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 13.08.2013, 8:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

13.8. / 17:30 Isinbayeva - Suhr 2 @ 2,7 ... 3/10 (Unibet)
13.8. / 17:30 Isinbayeva - Silva 2 @ 2,1 ... 4/10 (Unibet)
OBA KO

Kdo sleduje naše téma na k2, tak si všimnul, že nejdu proti Jeleně poprvé. Není to tím, že bych ji neměl rád, to spíš naopak, ale už zdaleka není ve své neporazitelné formě a přesto kurzy neodpovídají realitě. Nerad v tyčce tipuji vítěze, protože se často stává, že vyhraje někdo ne tolik očekávaný, a proto tedy "zbabělé" tipy ve dvojici. Suhr je stříbrná z Pekinga, zlatá z Londýna, akorát na MS ještě nemá ani medaili. Letos z května má výkon 4,80, nicméně v hale už se dostala i přes pět metrů. Druhou soupeřkou Rusky bude Kubánka Silva, která letos vede tabulky výkonem 4,90. Skončila druhá v Londýně a zdá se, že letos má našlápnuto na ještě lepší výsledek. A ještě k Rusce. Má skočeno letos 4,78, moc nestartovala, připravená bude asi dobře. Každopádně jí moc nevěřím.

13.8. / 19:05 Solomon V @ 3,5 ... 3/10 (T....)
13.8. / 19:05 Symmonds V @ 7,00 ... 1/10 (T....)
OBA KO

Už od semifinále jsem měl v merku tyhle dva Američany. Nevím, co k tomu moc napsat. Papírovým favoritem je sice Aman, ale Američané nijak nezaostávají, navíc si mohou vypomoct na trati. Výkonnost na zlato mají určitě oba, teď to jen přetavit.


Naposledy upravil Nyck dne 13.08.2013, 18:59, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.08.2013, 10:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcera to uz slapalo, resp. to uz slapalo pri hodnotnych tipoch uz aj s dobrou taktikou smerom k rozbehom/kvalifikaciam (narozdiel od prveho dna tipov). V guli Lijiao Gong sa v druhom pokuse dostala tesne na 2.miesto a az do zaverecnych pokusov na nom vydrzala, tam ju sice prehodila famoznym osobakom Nemka Christina Schwanitz, ale to tipu na top3 rozhodne neublizilo. Sutaz len potvrdila to, co som napisal - 4 zavodnicky su si rovna v boji o striebro/bronz a povysovat jednu na ukor druhej nedavalo absolutne ziaden zmysel, najma, ked cele povysovanie bolo zalozene na klamlivom vykone v kvalifikacii.

Kladivo sa asi nedalo lepsie odhadnut - tj. trapni boli ti, co som napisal, mozno len Koji "trochu prekvapil" a aj to nie tak, aby sa mohol co i len trochu zapojit do bojov o placku. Litvinov odpad, Shayonou ocakavany privesok vo finale, Nazarov to tam stastne zachranoval tretim pokusom, co stalo sirsie finale skuseneho Poliaka. Vizzoni potvrdil, co su to skusenosti a naladenie top vykonu na den D a tak logicky sa v cele velmi rychlo vykrystalizovala stvorica Pars, Fajdek, Melich a Kozmus. Po prvom pokuse Poliaka bolo o zlate rozhodnute - pokus za 82m, to nevedel predviest zo zvysku nikto a stalo sa presne to, naco Pars jednoducho nemohol zareagovat. On musel prave dufat, ze aj tych nieco za 80,0m mu bude stacit, lenze objavil sa talentovany Poliak, ktoremu to hned vyslo a bolo zle. Treba hned dodat, ze to nebola nahoda, o tom svedcil druhy pokus, tiez "zlaty", tesne pod 81m. Pars bol po zasluhe druhy, hadzal pravidelne okolo 80m. Melich bol stastne treti, vysiel mu jeden pokus, inak zvysne bud boli uplne nepodarene, alebo len niekde okolo 77m. Na to doplatil Primoz Kozmus, ten to tam vylozene nicil okolo 79m, jednoducho mu chybal pokus k 79,5 .. ked uz to vyzeralo, ze to tam poslal, tak len s preslapom. Marcel Lomnicky sa dostal do uzsieho finale, kde sa sice uz nezlepsil, ale s vysledkom a aj vykonom bude urcite spokojny.

100m zien, Carmelita Jeter top3 dala. Po semifinale to vyzeralo skvele a finale to nepokazila. Moznosti Blessing Okagbare som zjavne precenil. Vykony z rozbehov/semifinale sice vyzerali uvolnene, ale to bol zrejme ocny klam - v podani reprezentantky Nigerie je to klasicky prejav. Zaroven zrejme doplatilo na unavu z minulych dni, ako aj z dlhej sezony, kde absolvovala 100m zavody, 200m zavody a nevynechavala ani sutaze v dialke. Tie hlavne akovky znova raz zaplakali a to najma..

zo 400m zien, kde zahadne prehrala Amantle Montsho. Zahadne z dovodu, ze to vyzeralo, ze tam skor bola ona, nez jej britska superka. McCorory prepadak, tam som sa zasa raz vratil v case, tj. som sa nechal nachytat na nadpriemerny vykon zo semifinale, ktory nebola schopna ani trochu zavodnicka zopakovat vo velkom finale.

Tyc muzov, nevysiel Kudlicka, vysiel Holzdeppe, aj ked trochu inym sposobom, nez som si povodne myslel. Jednoducho Brad prekvapil, nebolo to trapenie, ale velmi podareny vykon, ktory ale neznamenal medailovy uspech. S vitazov som nebol uplne spokojny, kedze som to prial Renaudovi, ale ked uz to nemal byt Renaud, tak som rad, ze to bol prave velmi talentovany Raphael Holzdeppe, ktory ma rozhodne na 6m.

A kratke prekazky muzov, bola to divocina. Prve semifinale, znova raz tragicky starter, ktory doslova mucil zavodnikov uz pripravenych na samotny start. Aj vdaka nemu dvaja nedokoncili, dvaja vylozene zaspali na starte a ani ten zvysok nezabehol svoje maximum. Nemohlo to teda dopadnut inak, nez ze z druheho semifinale postupi hned patica zavodnikov. Shubenkov znova raz bez problemov, az to bolo podozrive, resp. jeho favorizacia pre finale, kde niekde uz bol dokonca druhym favoritom s kurzami pod 4,0 (3,5-3,75). Merritt logicky isiel nahor, ale neopodstatnene, zaspal start, dokazal sa z toho dostat a tretim casom postupit z prveho semifinale. Vo finale mu to tiez nevyslo, tentokrat technicky, s cim maval aj v minulosti z casu na cas problem. Takze Merritt mi nevysiel. Este som si zahral na bwine proti Shubenkovovi, ktoremu som rozhodne neveril v medziach toho, ako bol strasne pred finale favorizovany. Vypisali proti nemu stvrteho Americana Ryana Wilsona v neskutocnom kurze 3,75 a zrovna Ryan to finale zvladol, narozdiel od jeho krajanov Merritta, resp. Richardsona, ktory zakopol na poslednej prekazke a prisiel tym o bronzovu medailu. Vyhral David Oliver, neprial som mu to, ale vykonom v semifinale si rozhodne pomohol - nevysiel mu start, nebolo to idealne predstavenie ani na trati, vo finale tak nastal presny opak, velmi dobry start a suverenny vykon vo velmi dobrom case za rovnych 13 sekund.

----------------------------------------------------------------------------------

Disk muzov. Som velky fanusik Gerda Kantera a zelam mu placku, to som uz pisal pred MS, kedy som este netusil, ze na samotnych MS sa nepredstavi Iranec Ehsan Hadadi. Tym sa situacia vyvinula tak, ze elitne trio by malo brat cenne kovy. Lenze... proti bude druhy Nemec, Martin Wierig, ktory rozhodne vie hodit za 66m, co rozhodne na medailu stacit moze, aj ked max. na tu bronzovu. Podobne je na tom kubansky Spaniel Frank Casanas, u toho bude najdolezitejsi prvy pokus, ktory potrebuje dat aspon 64m, tj. dobry zaistovak. Nikoho ineho tam uz na placku nevidim, aj ked Robert Urbanek je taky cierny kon, ktory by si mohol vo finale teoreticky zlepsil osobak (Poliaci budu po vcerajsku na tom velmi dobre - viz. Pawel Fajdek). Komu neverim, to je Julian Wruck, nejako na mna neposobia tie jeho vykony z univerzitnych/maly americkych mitingov, prip. nejakych z Australie. Zaroven je to mladik, rocnik 91, takze aj top8 by bolo velke prekvapenie. Hogana vobec nepoznam, Rusovi tiez neverim, Kubanec, to je taky idealny objekt na hranie proti - vysiel mu prvy pokus v kvalde, sice nehodil limit, ale prakticky ano, len nejakych par cm pod 65m a zaroven takmer jeho osobak, ktory je niekde tesne nad 65m. Vikas Gowda je potom taka istota - borec, ktory sice nema na to bojovat o placku, ale ktory je stabilny, nema problem hodit kedykolvek za 63m a jeho tradicny rozptyl je niekde medzi 63-65m. Mario Pestano, podobna charakteristika ako u jeho repre kolegu s tym, ze nema taku vykonnost, aby aj pri idealnom pokuse mohol pomyslat na placku - tj. rizikovy tipek do top8, bez sance na velke prekvapenie.

800m, neverim Amikom, takze idem kruto proti. Pred cca 2 tyzdnami pri poslednom mitingu diamantovej ligy pred MS som pisal o tom, ze treba ist na MS proti Solomonovi... Preco? Pretoze borec je tempar, ked sa nebodaj zavod pojde co i len trochu takticky, bude velmi rad za akukolvek medailu, Amikovi totiz chyba zaver. Aman zvlada tempo zavod a zaroven ma zaver, takze ked Amik to zoberie na seba (prip. sa dohodne so Symmondsom, ktoreho tzv. obetuje), zvysok bude len cakat v zavetri a cakat na cielovu rovinku. To je z pohladu Amika jedina moznost, ako mat medailu, podla mna. Ale zeby mal pri takejto strategii sancu na zlato, to si nemyslim. Zaroven Amik vyplytval viacej sil uz v semifinale, ked mal opravneny strach z toho, ze ked to nezoberie na seba, v zavere na to doplati. Aj preto menej znamy reprezentant Saudskej Arabie si v tempo zavode zabehol osobak a teraz je tiez prilisne favorizovany. Kto ma zaver? Rozhodne Aman a urcite mlady Francuz Pierre-Ambroise Bosse, ktoremu tu placku prajem a zaroven na top3 je super kurz. Aman vitaz (2,75 - Coral), Bosse top3 (3,5 - Unibet/bwin/Nike), to su moje solo tipy, dvojicky prave sledujem a porovnavam. Je tam aj Ayanleh Souleiman, lenze to je skor zavodnik na 1500m, prekvapit na placku moze, lenze napr. oproti Bossemu su na neho tie kurzy mensie, tj. menej zaujimave. 800m ale urcite posluzi ako dobry rychlostny test pred jeho top disciplinou - 1500m tratou.

LaShawn Merritt vyzeral skvele, ale Kirani v tom semifinale vzdy dava taku udicku, aby ho clovek viacej podcenovat, nez je nevyhnutne a zdrave. Merritt za 3,0+, to by som za mensi vklad skusil, takto davam ruky prec. Situacia okolo top3 je uz zaujimavejsia, resp. tretie miesto je velmi otvorene, aj ked je to len jedno mozne medailove volne miesto pred 3-4 zavodnikov. Tony McQuay ma idealnu poziciu na tretie miesto - startuje zo 4.drahy, ma pred sebou dvoch hlavnych favoritov (cislo 5 - James, cislo 6 - Merritt). Za 3,5 na top3 u bwinu aj McQuay aj Santos, to teoreticky vyzera najlepsie - problemom je, ze ani Masrahiho nemozem uplne vylucit, tj. ze to nie je jednoducho takmer istota zisku (tj. ked to nevyjde, prehram pomerne dost). Dvojicky sa mi pacia proti Jonathanovi Borleemu - ten ide z osmicky, nikoho nevidi a vsetci vidia jeho.


Tyc zien... nie prilis oblubena disciplina, kde hrozi DH, ktory nemam rad. Do toho zlateho suboja sa nepustam, je to prilis zlozite a to vedia aj bookies, ktori to vypisali "zaujimavo", tzv. ruky prec. Fabiana Murer top3, za 5,0, vklad 1,5u, klasicka stavka na zensky zavod, kde to niektore neunesu, precenia svoje sily, zaroven stavka proti kvalifikacii, kde to bola prave Fabiana, ktora daval na treti pokus svoj zaklad na 4,55m. Nebola jedina, preto ma prekvapuje, ze je taky dog. Samozrejme, v sezone extra neziari, ale skocit k 4,80 dokaze, co na medailu stacit bude, to som si isty, svoj utrapeny den si uz vybrala (je mozne, ze nebol jediny, ale to uz je osetrene vo vyhodnom kurze a v nizkom vklade). Keby vsetko slo tak, ako ma, potom medailistky budu Suhr/Silva/Isinbayeva, lenze takto jednoduche to zrejme nebude. Proti komu? Lisa Ryzih, uz len najst nejaku vhodnu dvojicu.

Zensky steeple, suboj 2 Kenaniek s 2 Etiopkami o zlato, Diro na placku mat moze, ale zlato by bol skoro az zazrak. Keby som musel hram jednu z kvalitnych Etiopiek, ako tip proti Milcah Chemos Cheywa. Zensky steeple v podani Africaniek je mnohokrat viacej bojom s prekazkami, nez s porciou troch kilometrou - ich technika nie je rozhodne dokonala, drobna nepozornost a favoritka je na zemi. Od tohto davam ruky prec..

A rozne akovky, niektore tipy spomenute v texte...

Chance - J.Svobodova vs L.Ryzih 1 (1,4) + P.A.Bosse vs M.Lewandowski 1 (1,55) + T.McQuay vs J.Borlee 1 (1,42) @3,08
Fortuna - J.Svobodova vs L.Ling 1 (1,45) + R.Urbanek vs V.Gowda 2 (1,95) + M.Aman vs D.Solomon 1 (1,67) @4,72
Nike - G.Kanter vs J.Y.Fernandez 1 (1,35) + P.A.Bosse vs A.L.Mohemmed 1 (2,06) + L.Santos vs J.Borlee 1 (1,6) @4,45
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.08.2013, 11:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
800m, neverim Amikom, takze idem kruto proti. Pred cca 2 tyzdnami pri poslednom mitingu diamantovej ligy pred MS som pisal o tom, ze treba ist na MS proti Solomonovi...


Videl jsem poslední závod DL a oba Amici mi prisli dost ve forme, pokud nepobezi proti sobe a domluvi se na ostrem tempu, mají imo sanci na placku oba, jsou schopni bezet na cca 1.42.50 - 1.42.80 a tohle tempo je schopen akceptovat asi jen Aman (takze neverim Frantikovi, i když mu fandim), vzhledem k programu, který Aman letos absolvoval, je otázkou, zda z takto ostrho tempa bude schopen finisovat ...

Pokud se pobezi pomalu, veril bych Frantikovi mozna i na V ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.08.2013, 11:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mne skor islo o to, ze Amici nemaju zaver (resp. najma Duane Solomon, Nick Symmonds ciastocne ma, ale skor ked sa bezi nejakych 1:44,00-1:44,50).

Amikom by svedcilo, keby tu bol Rudisha, ten by sam isiel tempo a oni by sa len drzali za nim, sice by ho neporazili (keby bol aspon v slusnom rozmare), ale mali by pohodlne striebro. Nijel Amos, dalsi zaujimavy zavodnik je tipek, ktory ma aj zaver, takze bolo by mu jedno, ci by sa bezalo vylozene takticky alebo hned od uvodu svizne. Zial, sice medzi prihlasenymi na zavod, ale do rozbehov nenastupil.

Naschval som si otvoril vysledky z Londyna, kde obsadenie bolo zalostne (v podstate americke majstrovstva, mimo nich najznamejsie mena Rimmer, resp. Kszczot), kde samozrejme mali svojho vodica, dokonca krajana Scherera, potom si to uz musel Duane Solomon tahat sam a v zavere ho porazil Nick Symmonds. Kto im to tu bude tahat na prvej 400 vo finale? Osagie je rad, ze je vo finale, Lewandowskeho sance stupaju s pomalostou behu, Souleiman ma 800m skor ako vhodny trening, Bosse je taky moderny Yuriy Borzakovskyi a Aman moc velke tempo k dobremu vysledku nepotrebuje, aj ked v pripade, ze to bude moc takticke je tu prave Pierre... a este prekvapko, borec zo SA, teoreticky by to mohol byt on..

Stat sa moze vselico, aj nejaky pad, prip. diskvalifikacia, vsak je to extremne kontaktna osemstovka, ale nemyslim si, ze Amici to budu mat take jednoduche ako na mitingoch.
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 13.08.2013, 12:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Proč by to nemohli rozběhnout sami dva v dobrém tempu? Smile
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.08.2013, 14:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcerajsok, jednoducho fajn. Neboli tam nejake monster zasahy, ale aspon neboli ziadne vymrdy a ked uz nieco bolo tesne, vacsinou to dopadlo prinajhorsom voidom (aj ked ten mi napokon moc nepomohol).

4.den MS by sa dal oznacit ako den bez vacsich prekvapeni. Vylozene prekvapivym bol len vykon Kiraniho Jamesa, resp. skutocnost, ze uplne prepadol a nielenze nebojoval o zlato, on nemal ani len medailu. Aj keby bezal na hranici svojich moznosti, zrejme by na LaShawna Merritta vcera nestacil. Dalsi dvaja na bedni neprekvapili, ked uz tam nebol Kirani - tj. Tony McQuay a na poslednu chvilu aj Luguelin Santos, ktory tym zachranil jednu z mojich akoviek.

Zenska tyc, az prilis sa to vyvijalo podla moznosti, resp. kurzovych tendencii bookies. Tj. na uvod odpadli ocakavane mena, nikto z nich neprekvapil, neskocil si nejaky osobak, snad len Jirina trochu zaostala za mojimi ocakavianami, kde som si myslel, ze tych na 4,65 na druhy/treti pokus da. Maximom bola vyska 4,65 pre zvysne Rusky a napokon aj pre Fabianu Murer. Druhym miernym prekvapenim bol fakt, ze 4,75 na prvy pokus na placku nestacilo. Tuto teoriu znicila tradicnym tretim pokusom Yarisley Silva na 4,82.

Muzska 800m a pre mna zrejme najvacsie sklamanie dna z pohladu mojich tipov - Pierre-Ambroise Bosse. V skratke, Bosse viacej riesil na trati rozne konflikty/strkance, nez samotny zavod/beh. To by nevadilo (resp. to k tomu patri), keby sa to dialo v poslednych 200-300m, lenze on sa to venoval hned od uvodu. Ked to mal zacat riesit, tak bol zavrety pri mantineli, po jednom zo subojov sa zrazu prepadol, stratil kontakt a ked chcel podniknut nejaky posledny utok, tak sa mu do cesty priplietol z poslednych sil beziaci borec zo Saudskej Arabie, ktory naozaj prezil predcasne finale uz v samotnom semifinale. Solomon to zahral podla not ostatnych, urobil vodica a v zavere ho ti rychlejsi prevalcovali. Amikom aj tak vysla taktika uspokojivo, striebro bolo maximum, z bronzu sa mohol radovat Ayanleh Souleiman. Zavod vysiel z pohladu tipov tak z dvoch tretin, keby Bosse dal aspon Lewandowskeho, tak ziarim stastim.

Muzsky disk, znova, traja ocakavani favoriti brali placku a este v poradi, ktore sa cakalo, tj. Harting - Malachowski - Kanter. Prekvapenie snad len z pohladu vykonu tretieho - len tesne za 65m stacilo na bronz. Gowda ocakavania naplnil, hadzal to svoje stabilne rozhranie, dostal sa do top8, zial Urbanek hodil o trochu dalej, tj. z tych nejasnych rizikovych dokazal byt tym, co to ustal a spravil slusny vysledok (narozdiel od Spanielov).

A zensky steeple, znova, odpadla najslabsia Kenanka, potom prisiel pad (tiez vec, ktora patri ku koloritu zenskeho steeple v podani elitnych Kenaniek/Etiopiek), ta to ale nevzdala, rychlo predbehla postupne vadnucu Etenesh Diro (tj. to piate koleso o voza) a v zavere sa aj mocne dotahovala na top3. Dokazala obehnut druhu krajanku Hiwot Ayalew, ale na dve Kenanky jednoducho uz nezostalo dost casu - vykonom by na zlato pomyslat mohla, resp. by to Milcah Chemos rozhodne velmi zneprijemnila.

------------------------------------------------------------------------------------

Zajtrajsok ...

Vyska muzi, nevidel som uplne podrobne kvalifikaciu, napr. Grabarza som snad vobec nezachytil, ani ziaden pokus Bohdana Bondarenka. Zakladna vec su podmienky. Keby nebodaj prsalo, sance Ivana Ukhova budu na bode mrazu. Zda sa ale, ze stvrtok v Moskve bude absolutne suchy, takze moznej ruskej radosit nic nebrani. Ukhova som hral pred kvaldou, domaci borec, celu sezonu prakticky nevideny a neviditelny, doma a s jedinym rizikom dazda v super kurze, kedze v sezone sa skakalo vysoko a nasli sa niekedy az prekvapive nove hviezdy svetovej vysky. Zaujal ma v kvalde pokus Dereka Drouina - kto videl ten uspesny pokus na 2,29m, tak musel vidiet, aku mal obrovsku rezervu. Podobne bol na tom napr. aj Barshim, aj ked tam to bol vylozene zle technicky zvladnuty pokus, kde latku preskocil s obrovskym stastim. Kto sa trapil a postupil s obrovskym stastim, to bol Erik Kynard. U Erika tie pokusy ani nevyzerali nejako skvele, on naopak tazi z techniky, ktora ked nie je dokonala, tak ma velky problem. Na jednu zaujimavost ma upozornil M88 - Baniotis ma v kvalifikacii na 2,29m zapis xR, co indikuje odstupenie zo sutaze pre zranenie. Nejaku taktiku by som v tom nehladal, kedze to bolo po prvom pokuse, na 2,29 skakalo 18borcov, takze aj ked mal trikrat postupne vysky na prvy pokus, bolo by prilis trufale si mysliet, ze mu to uz jednoducho bude stacit. Chce to nejake potvrdenie dohadov do zajtrajsieho dna..

Trojskok zeny, suboj vidim tesnejsie, nez to ukazuju kurzy medzi jasnymi favoritkami na zlato, tj. Olhou Saladuhovou a Caterine Ibarguen. Irituje ma tam Koneva, ktora je az nezmyselne nizko, ci uz pre samotne vitazstvo, takze logicky aj na top3. Na top3 viacej verim ukrajinskej Izraelke Knyazeve, resp. Jamajcanke Williams. Dalsim dvom Ruskam neverim rovnako, Pyatykh je uz davno za zenitom, aj v case velkej slavy to bola skor spolahliva skokanka na urovni 14,50, takze chciet po nej zazraky tu na MS v Moskve by bolo velmi trufale. To pole za Ruskami - napr. Rodic verim viacej ako Perra, u Mabel je to podobne ako u Pyatykh s tym rozdielom, ze nie je domaca a je na nu vyssi kurz, Veldakovej sa rad vyhnem a Jagaciak je hlavna outsiderka, co mi moc priestoru pre tip nedava.

Muzsky steeple, vyhra mladost zosobnena v Consesiusovi Kiprutovi, resp. skusenost v obhajcovi zlata Ezekielovi Kemboiovi? Alebo obom Kenanom v ich paradnej disciplina vypali rybnik Francuz Mekhissi-Benabbab? Moje poradie je Kemboi - Kipruto - Mekhissi, samozrejme, budu tam aj dalsi dvaja Kenania, ale toto vidim vyssie.

Prekazky na 400m, muzi aj zeny, v zenach jasna favoritka, Antyukh tak ako bola neviditelna celu sezonu, tak na MS si svoj image len udrzala. Lashindu Demus stale vidim ako najvacsiu hrozbu pre cesku prekazkarku, ked ju ma niekto zdolat. V muzoch je to uz zamotanejsie, tj. aj pre mna zaujimavejsie. Tinsleyho mam ako hlavneho favorita, bookies prekvapivo nie, tym je Jehue Gordon. Cierny kon je stary mazak Felix Sanchez, su na neho premrstene kurzy, pritom v semifinale zle nebezal a zrovna on je tym, co dokaze - 1, dobre sa na finale pripravit 2, nevystrielat sa uz v semifinale (ako napr. Omar Cisneros) 3, zabehnut pomerne hlboko pod 48. Niekto vo finale rozhodne padne, snad to nebudu "moji borci". Pacia sa mi aj vykony Emira Bekrica, obava je najma z jeho velkeho NR v semifinale, aj ked proti Culsonovi/Clementovi by mohol byt stale velmi zaujimavym materialom do nejakej dvojicky ako dog. Podobne Kasse Hanne s tym rozdielom, ze ten by mohol osobak zabehnut az v samotnom finale..

A 1500m zeny, jasna favoritka, takze tipy na vitazstvo to tentokrat nebudu - alias myslim si, ze Abeba svoju rolu potvrdi a uspeje. Na top3 skusit nejakeho kurzoveho outsidera, ak na nejakeho medzicasom pridem.
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 15.08.2013, 8:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Souhlasím, že Cisneros to udělal skvěle pro nás, protože těžko zopakuje svůj skvělý výkon. Já půjdu proti Gordonovi. Tinsley v pohodě postoupil, donedávna ještě držel čas roku a letos se zdál být horkým favoritem. Na MS však Cisneros či Gordon předvedli zajímavé výkony a kurzy už Američanovi nejsou tak nakloněny. Loni běžel Gordon ještě lepší čas než letos, a přesto skončil ve finále OH až šestý. Tinsley se tu nevystřílel, vše směřuje do finále.

15.8. / 19:00 Gordon - Tinsley 2 @ 2,2 ... 4/10 (Unibet) KO --- další tip už letos nepřidám, je to fakt šílená tragédie...


Naposledy upravil Nyck dne 15.08.2013, 18:11, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.08.2013, 8:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Je tam toho dnes nejako moc "po dni volna".

Nike: D.Drouin vs K.Baniotis 1 (1,8) + M.Tinsley vs O.Cisneros 1 (1,67) + K.Williams vs A.Pyatykh 1 (1,65) @4,96


Tuto akovku, resp. tie dvojicky, absolutne zboznujem, idealne mena proti sebe vo velmi dobrych kurzoch. Mnohe som napisal uz vcera - Cisnerosovi neverim, naopak Tinsley je u mna hlavny favorit na zlato. Drouin dobre mlzil v kvalde, tj. az na treti pokus dal 2,29 (stacilo by aj 2,26 na prvy pokus, co skocil), pritom jeho pokus ukazal, ze ma rozhodne na vysky 2,35+, Baniotis, nielenze horsi borec, ale aj zvlastny zaver kvaldy v jeho podani. Pyatykh neverim ani trochu, naopak Jamajcanka je taka istota, vyzera vo velmi dobrej forme a osobne jej verim, ze skoci osobak (niekam k 14,60).

Muzske prekazky, za 3,5 (Sportingbet) Tinsleyho musi hrat skoro kazdy, vyzeral velmi dobre v semifinale, mal lahky rozbeh, takze nemusel do toho tolko tlacit (len Bekric, zvysok bol daleko vzadu, stale sa pozeral na obrazovku s usmevom na tvari..). Naopak ini borci v honbe za postupom isli niekde az za hranicou svojich moznosti, prinajhorsom na uplnej hranici. Vhodna poistka je Felix Sanchez, kurz 13,0. Felixa nedoporucujem hrat na top3 - on sa aj v rozhovore po rozbehoch vyjadril, ze vo finale mozno zabehne 47,70, mozno 48,0, co presne charakterizuje prekazky, ako aj Felixovu poziciu - ked mu to sadne, moze v pohode vyhrat, ked nie, velmi lahko sa pri vyrovnanej konkurencii prepadne na 4.-5.miesto.

Za malo solo v zenskych prekazkach duel Demus vs Shakes-Drayton. Vo Fortune kurz 3,4 na Americanku, chapem, preco je Britka favoritkou, ale zial (alebo chvalabohu, to len uvidime po zavode) nezdielam rovnake nazory s bookies pri ich hodnoteni. Britka rada vyhrava rozbehy/semifinale, behava ich pomerne naplno, nerada vypusta, naopak Demus rada mlzi, v semifinale vyzera, ze toho ma plne zuby, bojuje o postup a vo finale zrazu "z nicoho nic" utoci na vitazstvo.

Na 1500m H.England top3, kurz 30,0 v Nike (vyhra 10u, ak to vyjde). Chcel som si zahrat nejakeho masivneho doga na top3, rozmyslal som nad Nancy Langat a prave prekvapivou medailistkou z Daegu. Super casy sa vacsinou vo finale 1500m na MS/OH nebehaju. Su to takticke sachy sprevadzane padmi velkych favoritiek, co v konecnom vysledku znamena vzdy nejake prekvapenie. Proti Abebe nepojdem, aj ked hrat v takejto discipline zavodnicku v kurze 1,25 nie je zrovna dobry napad. Nike vypisalo masivny kurz na England top3, 30,0 nema naozaj nikto, presne na nejaky podobny popud som cakal.

Fortuna: I.Ukhov vs E.Kynard 1 (1,78) + O.Saladuha vs E.Koneva 1 (1,58) @2,81

Uz taka chudobna akovka, ani vklad nie je vysoky, inak povedane, zaujala ma dvojicka Ukhov vs Kynard, kde jednemu verim, ze doma nieco zaujimave predvedie, v kvalde suverenny vykon, naopak Kynard uz ma tu sezonu pomerne dlhu, na vacsine mitingov skakal vysoko (skvele), sice sa vacsinou (vzdy) nasiel niekto lepsi, ale on si tu svoju uroven okolo 2,35 drzal takmer neustale. K tomu som mal problem nieco vybrat, napokon ma zaujal kurz z trojskoku - mne sa ta dvojicka moc nepaci, ale kurz je najlepsi z celeho trhu, Koneve moc neverim (prva velka sutaz (velke finale) z kategorie ME/MS/OH + Univerziada, kde zaziarila a ziskala zlato vo velmi dobrom vykone, zaroven v trojskoku je aj ruska kvalifikacia vzdy neprijemna, tj. za 14m vie skocit viacej nez len 3 trojskokanky, takze ani tato sutaz sa nedala podcenit. Olha Saladuha - z poslednych 5 velkych akcii neskocila horsie nez 14,79 vo finale, to hovori takmer samo. Obhajuje zlato z Daegu, z poslednych 2 sampionatov stareho kontinentu brala taktiez zlato, vyhrala tento rok aj halove ME a na OH minuly rok skoncila tretia.

Za 3,75 za 2u hram Olhu. Len za 2u z dovodu, ze ja si nemyslim, ze vyhra, ale rozhodne su jej sance vacsie, nez hovori kurz z bwinu. Je to finale a la 55 vs 45, kde kurz zvysuje Koneva, o ktorej som uz napisal takmer vsetko. Williams na 14,80 nema, na nejakych 14,70 max. ma Knyezyeva, ked vsetko sadne, u Konevy neviem povedat ako daleko skoci, ale tiez odhadom niekde k 14,60-65.

Trojskok, Derek Drouin top3 za 7,0 (1,5u) u Fortuny je viacej, nez som dufal, ze niekto vypise. Problemom skoku do vysky je DH, kde na tom tretom mieste mozu byt napr. aj traja skokani s rovnakym zapisom.

T....: F.Sanchez vs J.Culson 1 (1,7) + Y.Kowal top8 (2,7) @4,59
T....: A.Perra vs S.Rodic 2 (1,91) + K.Williams vs I.Gumenyuk 1 (1,65) + D.Thomas vs Z.Gouwei (1,8) @5,67
Nike: M.Hughes vs Y.Kowal 2 (2,25) + E.Kemboi top2 (1,65) @3,71

Fortuna: E.Koneva vs H.Knyezyeva 2 (2,5) + E.Kemboi to win (2,45) + J.Culson vs E.Bekric 2 (3,6) @22,05


S poslednymi akovkami sa najviac dostavam k poslednej nespomenutej discipline - tj. k muzskemu steeplu. Yoann Kowal je etablovany zavodnik, europska spicka, preto nejako nechapem kurzu 2,7 na top8 v Tipaci, pre porovnanie Nike ma tu istu stavku kurz len 1,7. Nike ma naopak fakt zaujimavu dvojicku - Kanadan Hughes si v semifinale zabehol skvely osobak, 2:16 a nejake drobne k tomu. Kowal ma osobak este o 4 sekundy lepsi na urovni 2:12. Steeple je zavod, kde sa kvalita rychlo pozna a to sa ani nemusi bezat s vodicom, resp. na svetovy rekord, v zenskom zavode sa to len potvrdilo. Rozbehy sluzia vylozene len na postup do finale, neda sa nimi vybojovat nejaka vyhodnejsia draha ako pri sprintoch, zaroven ta spicka je tak jasne vyprofilovana a je to tak specificka disciplina, ze len nejaky pad mohol stat favorita postup a aj s padom ti najlepsi by dokazali podla mna postupit do finale. V zavode je 15borcov, skoncit do top8 dokonca neznamena ani byt v prvej polovici st.pola - samozrejme, su tam 4 Kenania, je to ich specialita a porazit ktorehokolvek z nich je pre Europana takmer nemozne. Ale su tam mena, ktore zabedli nadpriemerne rozbehy a zrazu su pred Kowalom - prave Kanadan, American Jager a niektori na jeho urovni. Kemboiovi verim, zial kurzy 2,5, ktore ma takmer kazda SK (resp. okolo tejto hodnoty) nie su zrovna idealne na solo, ked v suboji s mladikom Kiprutom je to viacmenej 50na50 (mierne favorizujem Kemboia), v zavetri bude cihat Mekhissi a netreba podcenovat ani dalsieho mazaka Koecha.

1. a 3.akovka sa take akovky stredneho prudu, tj. ani urovne tej z Nike, ani vylozeny ulet, akovka vylozene hrana na monster value, kde vysledok je pomerne otazny. Tou je prave ta stvrta, vyhru Kemboia clovek zozenie v tom kurze skoro vsade, Knyezyevu napr. na Unibete za 2,55, cize tiez v lepsom kurze, lenze Bekrica snad len v Tipaci v rovnakom kurze 3,6. To je taka akovka pre radost, kde si osobne myslim, ze bud tipy vyjdu (ale solo ich hrat nechcem), alebo su kurzy premrstene a sance toho doga su vacsie. Druha akovka je tzv. z tipov, ktore zostali, su to take nejasne veci s dobrym kurzom, prip. Williams, ktoru uz mam v inych lepsich dvojickach a nehodi sa do nejakej akovky, kde by uz vylozene (pri neuspechu) mohla pokazit ine kvalitne tipy. Hrat proti Cinanovi vo vyske zrejme povinnost, ked uz ho v Tipaci vypisali (snad nikde inde to nespravili, urcite nie v takom rozsahu).

(Samozrejme, v SK je mnoho alternativ (napr. Kowal proti Mullerovi za 1,45, horsi kurz, ale vacsia pravdepodobnost uspechu (Unibet), tiez napr. Drouin proti Cinanovi, je to len za 1,3, ale je to istejsia vec, ako blazon Donald Thomas, ktory bud zhori alebo bude brat prekvapivu placku), v globale som popisal komu verim, komu zasa nie, to je zaklad, aby sa clovek trochu orientoval a vedel si vybrat niektore dvojice. Zenskym prekazkam sa vyhybam, resp. tomu boju od 4. do 8.miesta, pretoze je to podla mna loteria + ked nemam jasno, je zbytocne sa pustat do discipliny, kde hrozi pad.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.08.2013, 9:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zda sa, ze dnes na to uz budem len ja sam.

Vcerajsok, zrejme az predcil ocakavania, aj ked tie discipliny a ich pribeh z kvalifikacii/semifinale sa mi na prvy pohlad vo vacsine pripadov pacil. Lenze to, co sa cloveku najviac paci, vacsinou tak dobre nevychadza, takze aj tak som bol zvedavy na vysledok. Ten sa dostavil..

Z pohladu akoviek - vysli 3 zo 6, vysla ta najhlavnejsia, ta prva z Nike, to bol stavebny kamen mozneho uspechu. Vedel som, ze ked vyjde tato akovka, den nepopadne zle, resp. skonci aspon v nejakom pluse, aj keby nevyslo nic ine. A to este vysli dalsie 2 - jedna z tych dvoch pod tou hlavnou a jedna z tzv. zvyskovych tipov, tj. v poradi cislo 5 zo 6. Zo zvysnych 3 akoviek vzdy po jednej chybe..

Vcera boli v podstate len 2 vyrazne odchylky od mojho ocakavania - Koneva, ktora skocila dalej nez som ocakaval, v jednom pripade to malo vplyv na uspesnost dvojicky (aj ked ta bola hrana trochu nasilu ako doplnok k tipu, ktory napokon v pohode vysiel), v druhom pripade nie, kedze Knyazyeva sama nenaplnila hodnotu, kde by Konevu mohla porazit. Druhym zlym usudkom bol Kanadan Hughes na steepli muzov. Inak povedane, obcas sa stane, ze neznamy borec, ktory si v rozbehoch/semifinale zabehne skvely osobak, sa dokaze vo finale este zlepsit, v tomto pripade o plnych 5 sekund. Kowal nesklamal, bol na 8.mieste, skoro dal aspon jedneho Kenana, porazil vsetkych slabsich borcov, takze 2,7 vyslo a tym aj akovka s Felixom. Vdaka Hughesovi nebolo nic z Kemboia, aj tak nelutujem, ze som to nehral solo na win..

Co lutujem, ako jediny tip, je Emir Bekric top3. To sa proste zahrat malo, v tom kurze (niekde tesne pod 10,0), som sa nechal v toto pripade odradit urcitymi vplyvmi a nazormi nemenovaneho tipera, ktoreho som tu uz parkrat spomenul. Ta akovka for fun bola zahrana perfektne, mala sancu, vysli z nej 2 tipy z 3, ako hovorim, problem bol v nezahrani Bekrica, nez v comkolvek inom.

Tym sa dostavam k prekazkam. Znova raz tesna prehra, oproti Montsho aspon pri daleko lepsom kurze, tj. nie podkurze alebo hodnotnom kurze, s tipom spokojnost, s vysledkom uz nie (vcerajsia najsmolnejsia zalezitost). Dvojicky klapli perfektne - tj. proti Cisnerosovi Tinsley bez problemov, Culson to znova raz prepalil, 7.draha a pozvolny start Bekrica k tomu zvadzal + jeho klesajuca forma, z coho pramenilo, ze v zavere znova raz vytuhol (ako na poslednych dvoch mitingoch DL, kde napady proti Culsonovi zacinali, resp. uz tam boli z casti realizovane v tom druhom pripade). A Bekric proti Culsonovi tiez, aj ked v tomto pripade z toho nic nebolo..

Mierne sklamanie Olha Saladuha v dialke, jednoducho som od nej cakal viacej nez konecnych 14,65. Naopak Kimberly Williams naplnila do bodky moje ocakavania, aj ked v tomto pripade to nebolo z uvodu take jednoduche alias to chvilu vyzeralo, ze sa ani nemusi dostat do top8. Kimberly si skocila v 4.serii osobak, ktory som dopredu avizoval a ktory znamenal, ze 2 podpriemerne Rusky nemaju narok (Pyatykh, resp. Gumenyuk, ktora sa do top8 dostala s este vacsim stastim). Dvojicky proti Perra takisto nesklamali.

A vyska, znova sweep alias vyslo vsetko, coho som sa dotkol, resp. aby som bol presny, nevysiel Ukhov na vyhru, ale tomu som od urcitej chvili ani nefandil, kedze by to znamenalo len komplikacie/KO pre moj tip na Dereka Drouina. Jeden z highlightov vcerajsich tipov, kurz 7,0, Derek skvele 3.miesto, osobak (zaroven NR). Bohdan Bondarenko, nesporne zlato islo do tych spravnych ruk (spravny krk), fandil som, aby pokoril svetovy rekord Javiera Sotomayora, ale zial si este chvilu budeme musiet pockat.

Zenske prekazky, tam som nebol az tak tipmi ponoreny ako v inych disciplinach, ale ten jeden vysiel absolutne perfektne. Tym zaroven absolutne splatil pokusy po rozbehoch na Antyukh, resp. Demus.

1500m zien, znova vyborny tip, ale kusok chybal, minimalne z pohladu poradia, pretoze, co sa tyka dobehu, to az take tesne nebolo. Hannah England 4.miesto, ak sa dobre pamatam, v Nike kurz 10,0 na top4, co sa ale s top3 za 30,0 nedalo porovnavat, takze nelutujem ani trochu.

----------------------------------------------------------------------------------

Dnes plati presny opak, discipliny sa mi nepacia a bude to urcite vacsi boj vybrat nejake zaujimave tipy, nez vcera, kedy to viacmenej islo samo.

Dialka muzi, disciplina, kde neverim nikomu nic. Strasne tazko sa tam hlada realny favorit, resp. zavodnik, ktoremu sa da fakt verit, ze zvladne sa dostat v pohode do top8 a zaroven skoci niekam k 8,15. To nie je pre dvojicky dobra sprava. Menkov, resp. Rivera su borci z Univerziady, Caceres zaziaril v kvalifikacii, Mokoena vyzeral dobre, ale tiez v kvalifikacii nezahral toho utiahnuteho niekde vzadu, to by sa mi pacilo viacej v jeho pripade. Nemci, v kvalifikacii bez problemov, obaja prvym pokusom dali dobry pokus, Reif to tam zabalil, Bayer sa snazil, ale dvakrat s preslapom (rad by som tie pokusy videl). Tsatoumas, taka klasika, tj. bud zhori alebo pomerne prijemne prekvapi - tj. zavodnik, proti ktoremu sa da zahrat, ale je to riziko. A odpadlici, Cinan, ktory ale v kvalifikacii nijako nezaziaril ako jeho krajania v inych disciplinach, takze ten priestor na hranie proti tu chyba, Dwight Phillips, 4-nasobny MS v tejto discipline, stale obhajca titulu z Daegu je takym neistym ciernym konom, v kvalifikacii SB, sice nevyzeral nijako svetovo, ale ja si nemyslim, ze na placku bude treba skocit k 8,30, skor nieco okolo 8,15 by mohlo stacit. A Damar Forbes, moj cierny kon. Nike kurz 12,0 na top3, za 0,75u jasny tip na "mozne prekvapenie", aj ked tu ma snad nemoze prekvapit nic, nez uz vyhra ktokolvek.

Kladivo zien, disciplina, ktoru nemam moc nesledovanu, kladivo nie je sucastou velkych mitingov, je tak trochu mimo hlavne dianie a narozdiel od muzov v tom nemam taky prehlad. Zaroven, v kvalifikacii nikto vylozene neprekvapil, tj. zeby z toho druheho sledu niekto hodil skvely osobak, kval. limit... Karty su tak jasne rozdane a do akoviek sa daju najst skor mensie kurzy, resp. vacsie kurzy, ktore su ale zradne a nemam v nich az tak vyhraneny nazor (taku istotu).

Gula muzi, trochu lepsie ako kladivo zien. Whiting vyzeral suverenne, az prekvapivo suvurenne. Problemom je, ze Amici v rannych kvalifikaciach vzdy maju obrovske problemy a on si len tak v prvom pokuse vrhol za 21,50. Ak sa nestane nic prevratne, bude zlaty. Potom tam je pole 6-7 guliarov, ktori maju na to atakovat 21m a uspesne a z nich vzide strieborny a bronzovy borec. Tak ako je to rozdane vyzeraju ako vhodne prekvapenia na top3 Argentincan German Lauro, resp. Georgi Ivanov z Bulharska. Neverim moc Hoffovi, Prasil uz je v pozicii, kde sa moc neda hrat ani proti a ani na, aby to bolo zaujimave, nejaky potencial ma Nemec Storl a Majewski je taka zahada.. resp. v rozhovore sa vyjadril, ze bude bojovat o bronz, ze to je jeho ciel pre tieto MS, ze ho trapi celu sezonu bolavy chrbat. Problem tipov proti Majewskemu je ten, ze Tomasz je jednoducho borec pre velke akcie, kde sa dokaze vyhecovat k lepsim vykonom, nez na ktore snad realne ma - niekedy az sam seba prekvapi. Dalsi dvaja Cesi si uz splnili to svoje postupom do finale, Kolasinac v kvalifikacii nevyzeral nijak skvele a Corey Martin, to je pre mna vzdy velka neznama - alias malo by to byt lepsie, ale nie o moc a ci vobec Very Happy

5000m neriesim, jasny favorit, neprehladne pole Kenanov a Etiopanov, k tomu takticky zavod ako je zvykom na MS, nic pre mna.

Zenska 200, rozhodne nieco na Ahoure, ked uz mala placku na 100, tak na 200 je ta pravdepodobnost velmi vysoka. Neverim obom stastnych Americankam, ktore do finale preklzali o chlp, naopak sa mi pacili vykony vysokej Bahamcanky Miller, Ryemyen si odvedie ten svoj standard.

Stafety 4x400m muzi, rozbehy jednoducho stafety zoradili podla ich kvality, k velkym zmenam v zlozeni nepride, len hlavny favorit prida do zostavy zlateho a strieborneho z hladkej 400, takze len potvrdi svoju jasnu poziciu favorita na zlato. Trinidad ma slusnu zostavu a to este moze do nej zakomponovat Jehue Gordona, MS v prekazkarskej 400. Ine stafety nemaju prostriedky na zlepsenie, ak ano, tak len kozmeticke. Hrat dvojicky v tom chumli za Amikmi je nielenze zlozite, ale aj nebezpecne. Sice su predavky jednoduchsie ako pri kratkej stafete na 4x100m, vyrovnanost pola v boji o bronz moze sposobit nejeden problem.

Nike: G.K.Mokoena vs L.Tsatoumas 1 (1,5) + S.Miller vs J.Tarmoh 1 (1,55) + E.Kondratieva vs G.Khanafayeva 1 (1,57) @3,65

Unibet: L.Tsatoumas vs D.Forbes 2 (2,0) + D.Storl vs T.Majewski 1 (1,65) @3,3
T....: G.Lauro vs M.Kolasinac 1 (1,65) + R.Whiting to win (1,42) + S.A.Fraser-Pryce vs B.Okagbare 1 (1,33) @3,12
Nike: M.Farah to win (1,4) + J.McCall vs B.Perie 2 (2,03) + Z.Wang vs Y.Moreno 2 (2,21) + B.Okagbare vs M.Ahoure 2 (1,83) @11,49

Tej prvej verim najviac, ani trochu nedosahuje uroven tej primarnej akovky z Nike zo vcera, ale minimalne sa mi tam tie tipy pacia, tj. su to dvojice, kde na jednej strane doverujem tomu zavodnikovi, na tej druhej nie, ci uz z dovodu vykonov tu alebo z nejakeho dlhsieho sledovania.

Akovka z Tipaca je v podstate dvojicka s Laurom a nieco k tomu, aby sa naakumuloval kurz. Vybrat tam nieco schopne, ze by som tomu veril a zaroven nemala nejaka ine SK podstate lepsi kurz, bolo dnes zlozite (narozdiel od vcera, kde Tipac prijemne prekvapil).

Akovka z Unibetu je zasa zalozena na dvojicke z vrhu gulov, kde som to chcel hrat aj za 1,5 v lokalkach. K tomu trochu zradny duel, ale v slusnom kurze.

Posledna akovka je tzv. zbytok - nazorove tipy z kladiva, kde sa nejako nemam, o co opriet, resp. mam, o skusenosti Moreno a o vacsiu kvalitu Biancy Perie, resp. stale uplne nepredany velky talent z juniorskych liet. Aj tak uz ma 6.miesto z MS v Daegu. Startovala na Univerziade, ale tam nehodila nic extra, takze povazovat to za nejake predcasne ukazanie formy by bolo absurdne konstatovanie. Zaroven na Univerziade startovala aj pred 2 rokmi a bolo z toho spominane 6.miesto. Cinanke, ktora si hodila osobak v kvalifikacii tradicne moc neverim. Podobne ani Americankam v tych disciplinach. Zrovna tato Americanka spominanu Univerziadu opanovala, takze v tomto pripade sa uz da bavit o tom, ze forma prisla skor nez pred MS, z kvalifikacie postupovala ako posledna.

Takze dnes taka chudobna produkcia, zajtra to bude o mnoho lepsie, ako tak pozeram jednotlive discipliny.

Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 17.08.2013, 9:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zaujaly mě kurzy na 100m překážky ženy. Na mou oblíbenkyni Dawn Harper jsou zajímavé kurzy Smile Myslím, že Rollins nemůže být taková favoritka, i přest ten čas, který zaběhla. Přeci jen takové finále poběží poprvé. Zároveň bych zkusil i výškařku Barrett, Chicherova letos není tak suverenní a Pitkamaki taky nemá špatný kurz Smile

Naposledy upravil Nyck dne 17.08.2013, 9:04, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.08.2013, 9:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcera to predcilo moje ocakavania a to nebolo daleko od toho, aby vysli dokonca 3 akovky (a na tej ma rozhodne neodpalil ten primarny tip). Jedine solo dopadlo tak realne - tj. ani nezaziaril (a to som sa trochu mylil, ze pokus niekam za 8,15 bude stacit na placku), ale ani to uplne nepokazil, tj. skocil za 8m a postupil do uzsieho finale, co stacilo, aby mi vyhral dvojicku.

Menkov bol suverenny, o to 2.miesto to bol ocakavany boj alias komu to sadne a bude mat viacej stastia nez ten zvysok, bude mat medailu. Pozitivne bolo, ze teoria o outsiderovi fungovala, sice nie s Damarom, ale Gaisah ako najvacsi kurzovy outsider finale bral striebro. Bronz by si najviac zasluzil Eusebio Caceres, ale vylozene stastnejsi bol vitaz Univerziady - Mexican Rivera.

V guli vyhral Nemec Storl. To, ze vrhal daleko, to ma neprekvapilo, cakal som to, aj ked som realne ocakaval pokusy skor k 21,50. U Storla sa moze zdat, ze trafil jeden pokus a kvoli tomu berie zlato a to este ten pokus bol povodne neplatny a keby nebojoval o svoju pravdu, tak sutaz by zrejme dopadla trochu inak. Avsak, napr. siesty pokus Storla bol taktiez velmi daleko, tentokrat ale uz s realnym vyslapnutim z kruhu. Skor ma prekvapil Whiting, kde som si fakt myslel, ze moze utocit na 22m. Ukazalo sa, ze ranny pokus z kvalifikacie bol jednoducho ulet, resp. pokus na hranici jeho sucasnych moznosti. Prijemne prekvapil Dylan Armstrong, ten zvysok zahadzal povedzme svoj standard, tomu potom odpovedalo aj ich umiestnenie.

Dalsie discipliny, zranenie Allyson Felix, inak 200m bez prekvapeni, 5000m takticky rozvrhnute, co mohlo znamenat jedine, vitazstvo Mo Faraha. Stafety, o zlate Americanov nebolo pochyb, prekvapil Trinidad, ci uz so svojou supiskou (som rozhodne necakal, ze vyhodia Lendoreho a na prvom useku zostane Quow) alebo ja vykonom (kde k tomu samozrejme prispel aj Lalonde Gordon, ktory kratko predtym bezal semifinale na 200m, prave kvoli tomu som ich nehral). Toho volneho miesta sa najviac chopili Rusi, ktori napokon brali bronz a siahali aj po striebre, to vsak silou mocou v zavere udrzal finishman jamajskej stafety.

------------------------------------------------------------------------------------

Muzsky ostep, cez to vsetko, verim Veselemu. Po kvalifikacii som si jednoducho musel zahrat vitazstvo v kurze 3,0. Skoro vsade to mierne droplo, ale rozhodne nie vyrazne. Obavy tam su a je ich pomerne dost, do tipu ma ale zenie konkurencia, ktorej bud neverim alebo na to jednoducho nema. Hlavne Rus Tarabin z toho robi pre mna zaujimavy zavod, pred kvalifikaciou bol snad este o kusok viacej precenovany, ale ani po nej sa toho moc nezmenilo. Tych faktorov je viacej - Pitkamaki bol suverenny a hodil relativne daleko, ale zasa nie tak, aby to bol pokus, z ktoreho by sa blizka konkurencia musela rozklepat. Vesely naopak taky pokus hodil, lenze s preslapom, dalsi bol slusny zaistovak a kedze konkurencia aj v kvalifikacii nebola valna, na treti uz nemalo ani zmysel nastupovat, najma pri problemoch, ktore Veseleho trapia. A to je dalsi moment tipu - mysliet si, ze ho to moc limitovat nebude alebo si mysliet, ze aj ked ho to limitovat moc nebude, bude ho to limitovat v hlave. Tretia moznost je, ze vdaka zraneniu odnal zo seba zlatu zodpovednost, poziciu velkeho favorita, lenze prvym pokusom z kvalifikacie sa zasa tie pohlady k nemu vratili. V Thorkildsenovi sa nevyznam. Je zrejme, ze najlepsie roky/zavody uz ma za sebou, lenze mam pocit, ze zrovna on ma velmi dobru poziciu - nikto od neho nic velke necaka, v kvalifikacii sa zachranoval v hodinej dvanastej, na druhej strane skusenosti ma na rozdavanie a hodit 85-86m podla mna dokaze. Potom tu mame El Sayeda. Osobak v kvalde, idealny borec na hranie proti, najma, kde bookies ho hned hodili na poziciu 5.-6.favorita celeho zavodu. Dvojicka v Tipaci s Ambom vyzera velmi dobre. Ten zvysok, niektori borci budu tazit zo skusenosti, pre inych to bude naopak skusenost nova - napr. pre Rista Matasa.

Vyska zeny, aj tu mam jasno. Svetlana Shkolina vyzerala skvele v kvalifikacii. Ako muzi jasne ukazali, v tomto pripade treba verit prvemu dojmu a tomu, co som videl. Naopak, Brigetta Barratt unikla hrobarovi z lopaty, hned pri svojom zaklade musela odvracat sokujuce vyradenie tretim pokusom. Dobra zavodnicka do dvojiciek je Emma Green-Tregaro. Na top favoritky nema, takze sa da hrat proti, ked je prilisne favorizovana v niektorych sutaziach, naopak, je velmi spolahliva, vzdy, ked pocujem jej meno napadne ma vyska 1,95, okolo nej sa toci v kazdej sutazi. V dnesnom zavode posluzi idealne ako zavodnicka proti tym prekvapeniam, prip. nevyrovnanym mladsim zavodnickam z tej dolnej polovice st.listiny. Podobne je na tom Beitia, aj ked rozdiel je v tom, ze Spanielka dokaze aj prekvapit smerom nahor a dvojicky s nou smerom nadol maju zasa az prilis nizke kurzy. Gordeeva je taky otaznik, neviem vobec, co od nej mam cakat a potom ten zvysok. Trost dokaze prekvapit, ale aj sklamat, Spencer je mozne prekvapenie, neverim obom Polkam, Cinanke uz vobec nie, Nemka to svoje skoci, ale neprekvapi a podobne je na tom aj Litovka Palsyte.

200m muzov sa aj da nejako zle vypisat? Dvojicka Martina vs Saidy Ndure, prip. nieco odvaznejsie s Churandym ale nevyzera zle. Potom sa tam da bavit o Gemilim s Jobodwanom, lenze obaja vyzerali vcera vyborne.. povodne som si myslel, ze po tych vybornych casoch z rozbehov vecer stratia trochu glanc a nepostupia do finale, lenze oni sa boli schopni este zlepsit, Adam znova zlepsil masivne svoj osobak a Anaso si ho minimalne vyrovnal.

Prekazky, ja stale verim Pearson, rozbehy mi v tom moc neubrali, aj ked priznavam, ze Brianna Rollins vyzerala skvele. V sucasnosti ale vyzeraju lepsie ine zalezitosti, napr. kto skonci na tretom mieste za duom, ak sa samozrejme nic prevratne nestane, co pri systeme prekaziek hrozi - dnes sa pojde aj semifinale a aj finale, semifinale nie je ziaden med - v muzoch boli semifinale 2, v zenach 3, kluc je teda tvrdsi a faktor vyhody behu v prvom semifinale znatelnejsi vzhladom k finale. Lenze v tom prvom semifinale zrovna nie je ziadna favoritka, je tam snad len Tiffany Porter a nie prilis presvedciva Nia Ali. Druhe semifinale tiez nevyzera nejako nabito - Brianna Rollins a? Zrejme Francuzka Billoud, Kondakova v rozbehu osobak.. To tretie semifinale je skoro ako finale, tj. dve kvalitne Amicky Harrison, resp. Harper a samozrejme Sally Pearson. K tomu este neprijemna Alina Talay a neznama Jamajcanka s dobrym osobakom z tejto sezony. Suma sumarum, ked sledujem tie semifinalove behy, ide to proti mojim tipom, resp. proti mojim planovanym tipom, hmm..

5000m zasa sabotujem a stafetu na 4x400 v podani zien, zatial bez napadu, resp. bookies nemali moc velky problem to slusne vypisat.

PS: BB ako BB Very Happy, pritom tie mena su fakt podobne a forma Australcanky v plavani a Americanky v atletike snad tiez..

--------------------------------------------------------------------------------
T....: I.A.El Sayed vs K.Amb 2 (1,91) + E.Green-Tregaro vs K.Stepaniuk 1 (1,6) @3,06

Nike: V.Vesely vs D.Tarabin 1 (1,6) + S.Shkolina top3 (1,55) + Q.Harrison vs Y.Kondakova 1 (1,62) @4,02
Chance: C.Martina vs J.Saidy Ndure 1 (1,65) + S.Shkolina vs B.Barratt 1 (2,37) @3,91

T....: Taliansko vs Rumunsko 1 (1,8) + Rusko to win (1,85) + W.Weir vs N.Ashmeade 2 (2,93) + S.Farquhar vs R.Matas 1 (1,75) @17,07

Hlavnou akovkou dna je ta z oznacenim "svedska". Este by som k tomu nieco rad prihodil, ale nic vhodne, co by neznehodnotilo tieto dva tipy v Tipaci nebolo.

Dalsie dve akovky su uz akovky s urcitymi problemami a nejasnostami, resp. akovky sice zaujimave, ale s nizsou doverou. Akovka z Nike sa zacala tvorit okolo Veseleho proti Tarabinovi, kde kurz 1,6 ma vylozene zaujal, Shkolina top3 neurazi, verim tomu a kurz nie je zly a prekazky, tie z tejto akovky robia to riziko - keby takto bola vypisana dvojicka pred finale, je to super a musim to hrat. Pred semifinale s tym, ze Ruska ma lahsie semifinale a zaroven bezi pred Harrison, ktora ma naopak semifinale velmi nabite a hrozi jej, ze bude musiet postupovat az na cas. Shkolinu proti Barratt ma aj Unibet za 2,4, lenze Unibet zasa nema nic schopne k tomu - tj. nejaky kurz, ktory by nebol prilis nizky a zaroven mal dobre sance na uspech.

Posledna akovka je klasicka akovka - to, co zostalo, tj. vacsinou nazorove/pocitove tipy. Taliankam verim viacej nez Rumunkam, o Ruskach plati to iste (v suboji najma s Americankami), dvojicka z 200m, kde to hram kvoli vysokemu kurzu proti borcovi v 8.drahe a ostep proti Matasovi.

Z vysokych kurzov hram Queen Harrison top3 za 1u (6,0 v Nike) a Svetlanu Shkolinu to win taktiez za 1u (9,0 v SJ).


Naposledy upravil UselessToo dne 17.08.2013, 12:33, celkově upraveno 3 krát.
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 17.08.2013, 9:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Trochu se ti plete plavání a atletika Smile Bronte Barratt x Brigetta Barrett Smile

EDIT: Krásnej tip na Světlanu Cool
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.08.2013, 10:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bla, bla, bla .. znova uspech, co mam robit, ked som taky dobry... *ironymode*

Co ma vypieklo? Kim Amb. Pritom myslienka proti Egyptanovi viacmenej fungovala, ale Amb s pokusom niekam k 79m nesplnil svoju cast ulohy. Ono ani druha cast svedskej akovky sa nevyvijala skvele, resp. som si myslel, ze je to KO po tom, co dala az na druhy pokus 1,93m s tym, ze som videl, ze dalsia vyska je 1,97 (co je pre manzelku Yannicka Tregara uz na hranici moznosti). Napokon 1,97 dala, ale vo vysledku sa to ukazalo ako zbytocnost..

Dalsie 2 akovky ale vysli, s nejakym stastim a la Churandy Martina v 1.nevyhodnej drahe vo finale 200m skoro spadol, ked musel vyberat v plnej rychlosti prudku zakrutu, nejako to ustal a v zavere obehol slabeho Saidy Ndureho. Proti Tarabinovi bez problemov, Shkolina top3 takisto, aj ked ani to nezacinalo zrovna bez problemov, ten zhodeny pokus na 1,93m mi radost urcite neurobil, aj ked pri pohlade na jej rezervu som bol stale pokojny (dokonca som si myslel, ze by mohla skusit utok na svet. rekord, lenze pod dojmom velkeho uspechu (zlatej medaile) sustredenie opadlo a ani na 2,05 sa uz nebola schodna plne koncentrovat.

Prekazky, zial potvrdilo sa, ze semifinale ma velky vplyv. Myslim si, ze vdaka tomu mala placku Tiffany Porter a nie niekto iny. Nieco podobne plati aj so Sally Pears, avsak Brianna Rollins bola urcite zasluzenou vitazkou - vo finale zaspala na starte a ani to ju zlato nestalo a da sa povedat, ze vyhrala este s prehladom.

Ostep, Vesely win vysiel, aj ked tiez so stastim - ten prvy pokus Vitu vysiel, ale nie tak ako v kvalifikacii, co davalo stale sancu zvysku pola pomyslat/utocit na zlato, zaroven bolo zrejme, ze Vita uz dalej nehodi - takze aby tip vysiel, nikto ho uz nemohol prehodit. Toto uskalie som ale vedel uz dopredu a s tym som ten tip hral, takze to az take trapenie nebolo, resp. to trapenie bolo vyjadrene vo velmi dobrom kurze vzhladom na konkurenciu. Zvysne veci, ako som uz spomenul, moc nevysli, aj ked dvojicka proti Matasovi napokon neznamenala ziadnu velku bolest (nevysli aj dalsie zalezitosti).

----------------------------------------------------------------------------------

Posledny den MS, tradicne kratke stafety, ci uz v muzskom alebo zenskom podani. Na uvod sa pobezia semifinalove behy, na zaver programu naopak behy finalove. Znova su to dva starty v kratkom slede, vyhodu maju timy, ktore budu moct vymenit niektoreho zavodnika, to vsak prinasa aj jednu velku nevyhodu a to aj mensia zohranost a hrozba zlej (ne)predavky. Amici su absolutni specialisti na podobne kiksy, tj. radi obmienaju zostavu, ci uz medzi sampionatmi z roznych dovodov, ale aj prave medzi semifinale a samotnym finale (ked to nahodou zvladnu, tj. predavky dopadnu este ako-tak dobre). Rozhodne nehrat male kurzy, pohroma sa moze stat ktorejkolvek stafete. Naopak skusit hrat dobre zohrane stafety s nie prilis zvucnymi individualnymi menami. Takze, moje dva napady su - zahrat nejaku dvojicku proti Amikom - Amici su samozrejme proti kazdemu mimo Jamajku velkymi favoritmi, lenze ono dobehnut bez vacsich problemov 2 stafety je mnohokrat az nadludska uloha, takze kurzy okolo 4,0, v pripade zien aj viacej (aj ked tie tak casto problemy nemavaju) su urcite k zamysleniu.

800m a 1500m, pride mi, ze v oboch pripadoch je uroven prilis nizka, tym myslim ako celku. V 800m to plati globalne, chybaju velke mena, chyba nejaka vacsia konkurencia, vacsi boj o placku, tym nehovorim, ze boj o stupne vitazov nebude, len sa posunie o 2 urovne nizsie, co sa tyka vykonu/casu. Vypisane je to tak, ze aj ked niekto prekvapi, tak kurz na to prekvapenie nie je vysoky a zaroven tazko povedat, kto prekvapi z tych zavodnic, s ktorymi sa na top3 kurzovo az tak nepocita. K tomu treba dodat, ze je to 800m, tj. zradna disciplina, lakte budu pracovat este viacej nez v pripade muzov. Priebeh bude dost podobny s tym muzskym - Americanky su temparky a vylozene chaby cas im nenahrava. Samozrejme to, co predviedla v semifinale Montano tiez nie je cesta za uspechom. Zo Savinovej nemam nejaky uzasny pocit, aj ked pri tej konkurencii a pri jej schopnostiach aj tak moze pomerne bezpecne vyhrat. Moja favoritka je ale Brenda Martinez, vidim v nej nejaky kurzovy potencial, aj ked nieco mi tam chyba, aby som v nej videl fakt zmysluplny (vyborny) tip. Muzska 1500m je na tom podobne z dovodu, ze v semifinale vypadavali viacmenej vsetky zaujimave mena z poslednych akcii/mitingov. Zostali viacmenej 4 favoriti - kenske duo, Etiopcan Gebremedhin a American Centrowitz. 5 mien je potom vylozene prekvapivych, dalsie 2, ktore by mali tvorit ten koniec su kvalitativnym stredom. Uvidime, ako sa bude bezat, nejaky monster cas sa ocakavat neda, ale ani uplne mizerny - vitazny cas bude niekde okolo 3:31.

Zensky ostep alias 3,8 na Christine Obergfoll je hodnotny kurz. Pomenujeme si vsetky veci proti - hlavna rivalka je doma, je nou Maria Abakumova, v kvalifikacii hodila za 69m. Christine je ta vecne druha, zatial v kariere nevyhrala ziadnu zlatu medailu na velkej akcii a je jedno, ci ju zdolala Spotakova, Abakumova alebo senzacne Vira Rebryk na minulorocnych predolympijskych ME. Lenze.. keby Abakumova nezaziarila v kvalde a naopak Christine by hodila niekam k 65m, aky by bol kurz? 2,5 max. To, ze Ruska hodila daleko zaroven neznamena, ze sa jej to podari vo finale, nie vzdy totiz Ruske co i len ten jeden ako tak technicky podareny pokus vyjde. Klucovy bude prvy hod - Christine potrebuje niekam k 65/za 65, Abakumova naopak nepodareny pokus a situacia sa zacne velmi rychlo zamotavat. Naopak, keby Ruske vysiel prvy pokus, podobny tomu z kvalifikacie, tak je zle - Nemka tych 69m len velmi tazko prehodi. Nemku hram za 2u, je to nieco podobne ako Olha Saladuha v dialke - tj. je to hodnotne, kurz je taky, pretoze kvalifikacia dopadla vhodne, lenze proti tipu hra aj mnoho inych veci, niektore som v kratkosti spomenul.

Trojskok muzi, najde mi niekto SK, ktora vypisala tipy na hodnotu pokusov dvoch hlavnych favoritov, tj. Teddyho Tamgha, resp. Christiana Taylora? Ak ano, sem s nou. Myslim si, ze od tychto dvoch mozeme vidiet velke divadlo, ja dufam, ze s 18m pokusom, ako ceresnickou na torte. Za nimi by mal byt Pedro Paulo Pichardo, tym dalsim dvom uz moc neverim, tj. Yoann Rapinier, resp. Will Claye. Zvysne pole o placku bojovat ani teoreticky nemoze po zraneni Taliana Greca. Niektori na to nemaju vykonnost, niektori su za zenitom a niektori na to jednoducho nemaju ani hlavu a ani vykonnost niekam k 17,50. Tipovat vitaza v ponukanych kurzoch postrada zmysel, to iste davat tip na top3.

-------------------------------------------------------------------------------

K solovkam, ako som pisal, hram C.Obergfoll v Tipaci, kurz 3,8, vklad 2u. Hram taktiez Henrika Ingebrigtsena top3 v Nike v kurze 15,0. Povedzme, ze je to obdobny tip ako Hannah England. Chcem si niekoho zahrat za vysoky kurz. Tentokrat je to viacmenej popud z internetovych SK, kde ma prekvapil nizky kurz na top3 na tohto Nora. Ten mava dobre zavery, takze ked sa pobezi pomaly, ma rozhodne sancu, samozrejme, moze skoncit aj posledny, takze snazit sa hrat nejake radoby istejsie tipy za vacsi vklad je trochu samodestrukcne. Unibet ma na jeho vitazstvo kurz 12,0, na top3 2,5, Nike ma len na top3 kurz vacsi nez Unibet na vitazstvo. Treba v tom zohladnit dve veci, na jednej strane je Nike mimo, kurz 15,0 na top3 v discipline ako je 1500m a este pri takom polokvalitnom poli je nezmysel, Unibet ma snad 12,5 kurz max. na hociktoreho zavodnika z finalovej 12. Na druhej strane, Unibet je severska SK, je to vidiet pri hocijakom zavodnikovi z tychto koncin, vcera napr. Tero Pitkamaki, tj. kurzy na tychto zavodnikov su podhodnotene, je to aj pripad tohto Nora. Realny kurz je tak niekde na urovni 5,0 na tip top3. Za 0,75u, preco nie. Za 0,75 skusam aj muzsku stafetu, konkretne tip na top3 vysledok Kanady. Moze to vyzerat ako boj o tretie miesto, ale ako som pisal, nikto si nemoze byt isty tym, ze predavky prebehnu bezpecne a bez problemov. Kanada bola tretia uz na OH, resp. par sekund, kym nebola diskvalifikovana. Tu Kanadani individualne nevyzerali zle, takze nech bude zostava akakolvek, ocakavam od nich dobry vykon. Kurz je 10,0 a ma ho napr. Unibet/T..... Pre dalsie tipy na stafety pockam pre lepsi pocit na supisky..

Fortuna: K.Mitchell vs T.Jelaca 1 (1,5) + P.P.Pichardo vs Y.Rapinier 1 (1,45) + C.Taylor vs W.Claye 1 (1,32) @2,87

Nike: B.Martinez vs A.Montano 1 (1,8) + S.Viljoen vs L.Stahl 1 (1,77) @3,19

Akovky dnes za moc nestoja, bookies neponukli to, co som cakal, bol to viacej boj nieco vybrat, resp. ked uz nieco, tak vacsinou len jeden zaujimavy tip v tej danej SK.

Potom hram sola, Badarandu, osteparku zo Sri Lanku proti mladej Svedke Flinck v Tipaci (2,93), nebolo nic k tomu schopne, aby som tym neznehodnotil tento tip, takze radsej za malo solo. Solo hram aj Japonsko vs Francuzsko, muzska stafeta 4x100m za 2,7 na Unibete. Dalej Ukrajinky proti Americankam, kurz 7,66 v Tipaci a proti Amikov Trinidad za 4,58 v Nike, vklad rovnaky ako proti americkym zenam.

PS: a jeden livebet u bwinu, kurz 9,5 na to, ze v tretom muzskom semifinale na 4x100m nevyhraju Bahamy, Nemecko a ani Holandsko ... v podstate to je tip primarne proti vysokej favorizacii bahamskej stafety .. kurz 9,5 v sebe skryva mimochodom tip na Kanadu, ako aj na slusne stafety Sv.Kristof a Nevis, resp. Talianska. Ako som pisal, Kanada siahala po bronze na OH, stafeta je podobna, za 1u si to skusim
johnypohorka
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.6.2008
Tipy a sázky: 3088
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 291.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 22.08.2013, 0:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
10.8./08:15 MS Tip ČR 3 a více medailí (3,26 T....) 3/10
Z České republiky jede do Moskvy jedna z nejpočetnějších výprav. Celkem 28 atletů. Největší adepti na medailová umístění jsou dle mě Hejnová na 400m překážek, oštěpař Veselý, kladivář Melich a koulař Prášil. U první jmenované je jasné proč je před MS pasována na největší favoritku. V letošním roce má životní formu. Vládne pořadí diamantové ligy i světovým tabulkám. V Moskvě by si pro medaili doběhnout měla. Otázkou je jaká bude, neboť tabulky jsou jedna věc, ale například ruská běžkyně Antyukhová letos skoro neběhala a ladila formu přímo na MS. Stejně si vedla i před OH, které nakonec vyhrála. Další soupeřky jsou Demus a Shake-Drayton. Mezi tyto 4 by se měla dělit sada medailí. Věřím, že i na Zuzku Hejnovou se dostane.
Dalším adeptem a dle mě ještě větším, je Vítězslav Veselý. Ten také vede Diamantovou ligu. Ve světovém pořad je před ním jen Rus Tarabin, který ale na rozdíl od našeho oštěpaře nehází tak vyrovnaně. Právě vyrovnanost výkonů je letos velká výhoda Veselého. Přes 85 metrů není problém. Na prohlášeních v tisku je vidět, že si věří a jeho cílem není jen medaile, ale rovnou zlato. Je potřeba říci, že sebevědomí je oprávněné. Dle mě je Veselý větším kandidátem na zlato než již zmiňovaná Hejnová.
Třetím do party je kladivář Lukáš Melich. Ten je ve světových tabulkách na 4. místě (80,28m). Letos už hodil 3x přes 80m. V porovnání s těmi, kteří jsou v tabulkách před ním, tak dle stabilních výkonů můžeme Melicha řadit spíše do první trojky. Největším adeptem na zlato je Bulhar Pars, který má už i výkon přes 81m. Dále je v tabulkách ruský rodák Litvinov (80,89m), který se ale řekněme jen jednou uhodil a jeho další výkon je až 78,80m. Před tímto druhým výkonem má v tabulkách Lukáš Melich celkem 6 lepších hodů. Třetím v tabulkách je Tádžikistánec Nazarov (80,71m), jehož druhý nejlepší výkon je 79,42m. Lépe než tento výkon hodil Melich 4x. Co se aktiální formy týká, tak je na tom nejlépe asi Pars a Litvinov, jehož nejlepší výkon je z poloviny července. O třetí místo by se měl poprat Nazarov, možná i Polák Fajdek a pevně věřím, že nejlépe na tom bude náš Lukáš Melich.
Posledním adeptem je Ladislav Prášil z koulařského sektoru. V tabulkách je sice na třetím místě, ale jeho výkon je už z počátku roku. Suverény zde jsou američtí koulaři Hoffa a Whiting. Prášil by se však za příznivých okolností mohl prát o 3. až řekněme 6. místo.
Sečteno podtrženo, tak určitě kandidáty na minimálně 3 medaile z Moskvy máme. Pokud se všem zmiňovaným zadaří nebo hoodně překvapí někdo další (Bába, Svobodová, Maslák, štafeta 4x400m ...) tak by to mohlo dopadnout. Kurz, který nabízí T.... si za menší vklad zkusím.


Hejnová - zlato
Veselý - zlato
Melich - bronz

Tip OK
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 22.08.2013, 7:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

22.8. / 20:15 Menkov - Rivera 2 @ 3,6 ... 3/10 (Fortuna) KO
Budu sázet na to, že Menkov už své dva vrcholy sezóny má a že teď povolí v nasazení. Menkov letos neskončil horší než druhý, vyhrál MS na domácí půdě, kde předvedl maximum svých možností. Prohrál například na Univerziádě, kde ho zdolal právě Rivera. Mexičan skončil třetí v Moskvě, takže medaile ano, ale na lídra světových tabulek to může být málo. Osobně prostě cítím, že Menkov do toho nepůjde naplno koncetrovaný, určitě proběhly oslavy, tréninku asi moc nedal. I náskok na čele má Rus dobrý, takže by mu stačilo se soustředit až na poslední závod.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy