Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Eurobasket 2013 (Slovenia)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.06.2013, 13:43 Předmět: Eurobasket 2013 (Slovenia)
Pište tipy na sázení
Citovat

Strasne dlha doba do zaciatku (turnaj zacina v druhej polovici augusta), este neskoncila ani finalova seria NBA, ani mnohe europske top ligy, aj ked uz sa takisto dostali do svojej finalovej faze.

Otvaram vlakno z toho dovodu, aby sa tu kontinualne mohli objavovat zaujimave informacie a tiez nazory, ci uz suvisiace s tymi informaciami, ale aj celkovo nazory na stavbu timu, trenera, nejake informacie z vnutra timov. Tych timov je 24 prvykrat v historii a rozhodne sa k tomu neda uz pristupit tak, ze clovek zacne informacie zbierat par dni pred zaciatkom turnaja.

Zaroven som sa zamyslal, ci nie je vhodna doba skusit nejake dlhodobe stavky, pokym nato bookies nezareaguju - v podstate to funguje na baze neistoty a roznych dohadov o ucasti/neucasti niektorych hracov, pricom do toho zial vstupia aj nejake zranenia z pripravnych zapasov, prip. nejake konflikty/rozbroje..



Spanielsko ako favorit fajn, Spanielsko ako topfavorit, nie dakujem. Vo vacsine SK je kurz na ich vitazstvo 2,1-2,2, v azijskej 188bet 1,75, co ma samozrejme vplyv na niektore ine kurzy. Gasolovci potvrdili svoju neucast, rovnako aj dalsi veterani ako Reyes, ci Navarro. Ibaka je neisty, situacia okolo Mirotica nejasna. Z toho vyplyva, ze podkos je vo velkom ohrozeni, moze to dopadnu pomerne priaznivo, ale rovnako aj katastroficky. Na PG problem nebude, rovnako aj SG/SF budu zrejme velmi dobre obsadene, tam je ten vyber siroky, kvalita tiez a aj predbezny zaujem u danych hracov by tu bol. Tak ci onak, Spanielsko vyzera skor ako jeden z favoritov, nez ten jeden favorit jasne stojaci nad tym zvyskom..

Takze v podstate tipovanie spociva v prvom rade na tom, ze hlavny favorit nie je/nebude az takym favoritom, ako sa zda. Zaroven ME po OH su specificke mnohymi odrieknutiami, dovod je prosty, z tychto ME sa nepostupuje na OH (to az z tych v roku 2015, kde zaujem bude znova podstatne vacsi u tych elitnych hracov/timov). To je samozrejme sanca pre papierovo slabsie timy/mensie krajiny zaziarit/prekvapit.

Francuzsko je druhy favorit. V tomto pripade je tych dohadov viac nez je zdrave - osobne necakam, ze sucastou timu bude Tony Parker. Joakim Noah mal taku utrapenu sezonu v drese Bulls a bojoval s viacerymi zraneniami. Tito dvaja hraci su klucom k moznemu uspechu. Ten kurz nie je moc zavratny a informacie su nejasne. Frantici maju superlahku skupinu na uvod, co bude velka vyhoda, nech uz bude ich roster akykolvek.

Neverim Rusom, ktori ohlasili, ze mnohe zname mena nebudu na supiske z roznych dovodov. Tim bude tak pomerne mlady a neskuseny, bez dvoch superobranarov a s novym trenerom na lavicke. Kurzy, ktore su na tento tim neodpovedaju realite..

Grecko za 17,0 u 188bet, hmm, to som si rad zahral. To je presne ten jednotlivy suvis kurzov. Ked je nizky kurz na Spanielsko v tejto SK, musi byt na niektory tim vysoky kurz, vyssi nez kdekolvek inde a je to prave Grecko. Grecko nepostrada skusenost, ani talent, vacsina hracov je pripravena reprezentovat, jedinym problemom je avizovana neucast Kostu Koufosa, tohto hraca mam velmi rad a som smutny, ze ho na ME zrejme neuvidim. Nejake dohady su tiez o neucasti Nicka Calathesa, ktory prezil famoznu sezonu v drese Kubane Krasnodar. Olympiakos obhajil na klubovej urovni vitazstvo v Eurolige a viaceri hraci budu stavebnymi kamenmi repre - tou hlavnou ako inak Vassilis Spanoulis, ale aj dalsi hraci (Papanikolaou, Printezis, Sloukas..).

Litva je dalsi tim, tu som zatial na vazkach, resp. ten kurz je vyvazenejsi napriec SK, takze minimalne v dvojcifernych cislach ho dostanem aj neskor. Litva postavi svoj tradicny tim, velmi kvalitny podkos, slusne kridla a nenapadna az podcenovana rozohravka, ktoru by mal obstarat prave Mantas Kalnietis. Litve verim minimalne na medailu..

Srbsko, zrejme out Teodosic, ktory je muz dvoch tvari, vyborny hrac, ktory dokaze drzat tim v hre, ale tiez hrac, ktory dokaze svoj tim extremne zrazat a ktory aj napriek tomu, ze timu skodi, pokracuje v postupnej destrukcii. Srbsko ledva postupilo na ME z minulorocnej kvalifikacie na ME, hralo strasne a pritom malo na supiske prakticky to najlepsie.. Srbsko ma na uvod tazku skupinu a hned na uvod suboj s Litvou, ked ho prehraju, budu radi, ked sa dostanu zo skupiny, taky je moj pohlad.

Domace Slovinsko, na vitazstvo v turnaji to nevidim, na slusny vysledok mozno ano, aj ked tiez vsetko nevyzera zrovna ruzovo. Slovinsku ale budem fandit, aby urobili znova raz dieru do svetu a s trochou stastia vybojovali medailu.

Turecko, wtf.. Ten tim nema takmer nikoho schopneho na post prveho rozohravaca a nejake vtipy s Enderom Arslanom nepokladam za stastne. Podkos, ten bude kvalitny a az snovy, nech uz tam bude ktokolvek, tam Turecko topanka v sucasnosti naozaj netlaci. Zaroven, Turecko mimo domace prostredie je absolutne marny tim, sice do Slovinska to nebude zasa tak neprekonatelna dialka, ale domace prostredie to urcite nebude. Zaujimave bude sledovat Emira Preldzica, povodom z Bosny, reprezentoval Slovinsko, aby sa potom po roznych hrach a machinaciach zo strany Turecka usadil prave tam.

Taliansko bez Danila Gallinariho. Moj nazor na Taliansko je extremne znamy a v podstate mam pravdu. Nazory na Taliansko su dva a su diametralne odlisne a tykaju sa v podstate hracov z NBA a ich dolezitosti pre tim. Moj nazor je taky, ze duo Bargnani/Bellinelli zabija akekolvek sance Talianska na dobry vysledok. Bez tohto dua a s Gallinarim hralo Taliansko minuly rok v kvalifikacii to, co si od Talianska predstavujem. To je ten idealny scenar, bez hentych dvoch a s Gallom. Lenze to vyzera tak, ze na ME to bude presne naopak a zaroven Bargnani bude po dlhom zraneni, formu v NBA mal tento rok katastroficku (neda sa povedat, zeby bol niekedy k niecomu ako komplexny hrac, ale aspon daval body..). Vidim to tak, ze toto duo zasa nikoho nepusti k ziadnej strele a aj ked ten zvysok timu z domacich zdrojov nevyzera/by nevyzeral zle, tak tento hlavny prud zabije aj vsetko to dobre a nadejne, co sa zacalo tvorit minuly rok.

Cierna Hora za 51,0, tentokrat longshot. Tazka skupina na uvod.. Cierna Hora bud uplne zhori, alebo bude mat minimalne medailu. Podkos C.Hory je famozny, duo z NBA, zvyknute na europsky basketbal, k tomu fantasticky Bojan Dubljevic, ako doplnok Milko Bjelica/Vladimir Dragicevic, najlepsi podkos ME by bol na svete. Situaciu na rozohravke podla mna vyriesia nejakym Amikom, sice to nepodporujem, ale je to zial modny trend. Suska sa, zeby to mal byt Bobby Brown, nemyslim si, ze je to idealne PG pre Ciernu Horu, chcelo by to skor timoveho rozohravaca a dobreho trojkara, nez scorera a sebca, ale lepsie ako nic. Talent na rozohravke C.Hora ma, ale rozhodne mladici este nie su na tej urovni, aby mohli byt clenmi S5, ako zolik z lavicky su naopak idealom. C.Hora absolutne dominovala v tazkej kvalifikacnej skupine A minuly rok a to bez svojich podkosovych hviezd a s problemovou rozohravkou, kde vacsinu veci zachranoval neskutocny talent niektorych mladikov. Timovy vykon vzdy zdobil C.Horu, nie som si isty, ze Bobby Brown zdiela podobne hodnoty..

Chorvatsko, s trenerom Repesom im neverim, su tam rozne skryte konflikty, hraci to riesia roznymi sposobmi, ono sa suska, ze Repesa napokon trenovat tim nebude a nahradi ho Neven Spahija, ale zatial je to len na baze neurcitych dohadov. Ja som tomu timu neveril ani minuly rok, sice to zvladli, kedze konkurencia v skupine bola plus/minus nulova, ale nie je dovod nieco menit na tomto nazore. Na papieri zaujimave mena nerobia ultimatne z timu favorita na medailu a naopak..

Zazrak z Macedonska sa uz necaka, Bo McCalebb neprezil dobru sezonu, co vsak neznamena, ze nebude napomocny. Ja ale necakam nic velke od toho zvysku, ktory v domacom prostredi hral na maxime svojich moznosti. Mozno nieco tento tim predvedie, ale pochybujem o tom, ze sa vobec dostanu do stvrtfinale, mozno to nebude stacit ani na postup zo zakl.skupiny.

Na dalsie timy je casu dost a su to tzv. outsidri, kde klucove bude to, aky tim napokon zlepia, ci nebudu chybat ti klucovi hraci, na ktorych to stoji, v akej budu forme, ci sa niekto nezrani a pod. Timy moze len prekvapit a vitazstvo na celych ME by bolo velkym sokom.

..................................................................

To len tak na uvod, onedlho zacnu pripravne zapasy, zacnu sa tvorit prve timy, prve supisky, potvrdzovat prve odrieknutia atd..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.07.2013, 16:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Eurobasket 2015 Qualification:

Budem trochu ekologicky, tj. nebudem zbytocne zakladat dalsie vlakno, ked tu uz mam zalozene vlakno pre ME 2013. Suvis je jasny, aj ked ide, keby sme boli presni, o uplne nieco ine, o uplne inu sutaz. Je to taka specificka sutaz o jednu priamu miestenku na ME, ktore sa budu konat za 2 roky na Ukrajine. Kedze sa pocet ucastnikov ME rozsiroval zo 16 na 24, tak je to idealna sanca pre male krajiny ako si v predstihu zaistit niekedy az historicky uspech.

O jednu miestenku bude bojovat 13 timov. Povodne ich malo byt 15, oproti minulorocnej kvalifikacii chybaju timy ako Cyprus, Azerbajdzan, ci Albansko. U Albancov ziadne prekvapenie, u dalsich dvoch timov sa to tiez da pochopit (Azerbajdzan je tak trochu umely projekt a Cyprus to hraval v poslednom case tak trochu nasilu). Zaroven tato kvalifikacia nie je jedinou moznostou pre tieto timy. Riadna kvalifikacia bude prebiehat za rok, ktorej sa zucastia aj timy, ktore si miestenku nevybojuju na ME v Slovinku.

System "turnaja" je jednoduchy. 13 timov je rozdelenych do 4 skupin, 3 su teda trojclenne, jedna je stvorclenna. Vitazi skupin sa dostanu do semifinale, pricom bude hrat vitaz A s vitazom C a vitaz B s vitazom D. Semifinale budu prebiehat systemom doma/vonku, tak isto bude prebiehat aj finale. 1.septembra bude posledny zapas tohto maleho sampionatu, takze sa to nebude bit s ME 2013 (tie zacnu az 4.septembra).

----------------------------------------------------------------------------------

Skupina A:
Rumunsko, Bulharsko, Island

Skupina smrti, ak vobec ma zmysel riesit nieco podobne pri takomto type akcie a len pri trojclennej skupine. Kedze ale uspesny moze byt len vitaz skupiny, tak toto oznacenie moze byt aj prekvapivo trefne. Rumuni bez Vlada Moldoveana, ale prekvapivo odhodlani bojovat o postup. Trener Rumunska bol spokojny s pripravou, napredovanim a hrou svojho timu, tak ci onak, Rumunom aj tak verim najmenej. Bulhari toto leto s oboma bratmi Ivanovymi - s Kaloyanom a Deyanom. Tentokrat bez Filipa Videnova, co ja osobne kvitujem, uz minule leto skor skodil, ako pomahal. Minule leto skusali ist americkou cestou, kedy v time bol aj Cedric Simmons. Ten sice svoje splnil, tj. najma dobre doskakoval, lenze pri doplneni Ivanovcami je podobny hrac absolutne zbytocny. Tak ako Bulharsko moc nemusim, resp. som sa im dvakrat vyhybal v minulych rokoch, tak tento omladeny tim s tym dobrym jadrom skusenych hracov vyzera az prekvapivo dobre.

Island, nechyba prakticky nikto, minimalne z tych otestovanych kvalitnych hracov. Island uz minuly rok zohral dostojnu partiu v skupine smrti so Srbskom, Ciernou Horou a Izraelom a dalsi krok ocakavam tento rok. Skoda len, ze maju skupinu s Bulharskom, v inych skupinach by ich sance boli este o nieco vacsie. Vyhody su jasne - zohrany kader, domace prostredie a Jon Stefansson. Zapasmi s Bulharmi by mohli byt festivalom ofenzivneho basketu, Rumuni sa sice budu trochu branit, ale vplyv dvoch overovych timov asi len tak nepretlacia.


Skupina B:

Portugalsko, Holandsko, Estonsko

V tomto pripade zamotana skupina. Estonsko by som favorizoval, keby som nevedel nic o stave timov, priprave apod. Estonsku chyba Kristijan Kangur. Co som sa docital, tak absolvoval operaciu prietrze (pruhu). Nebolo to uplne zrozumitelne, ale cital som, ze uz sa pomaly zacne zapajat do pripravy v Siene, ohladom Estonska, max. na zaver skupin by mohol byt k dispozicii. Slim Saander Vene, to uz je horsia sprava. V tomto pripade hrac absolvoval takmer celu pripravu s timom, aby sa v zapase so Slovenskom zranil. Docital som sa, ze problemovy je chrbat, ze tak skoro hrat nebude, nejakym bodom zlomu je 10.8. a druhy domaci zapas, zatial to nevyzera dobre, ale uvidime. Problemy s chrtbom hlasil aj Janar Talts, pri absencii Kangura/Veneho absolutne klucovy hrac z pohladu doskoku/podkosovej hry.

Portugalsko, dost pozmenena zostava oproti minulemu roku, ale u Portugalcov je to pomerne jedno. Nevyspytatelny tim, ktory dokaze prekvapit, aj uplne vyhoriet.

Holandsko bez dlhodobo zraneneho Henka Norela (koleno), rozhodne snazivy a neprijemny tim, ale zasa nie ani extremne kvalitny.


Skupina C:
Svajciarsko, Rakusko, Luxembursko, Dansko

Sice pocetna, ale v mnohom aj jednoducho slaba skupina. Rakusani si veria, aj ked vysledky v priprave neboli zrovna skvele - pravdou ale je, ze prvych 5 zapasov hrali bez Mahalbasica a s nim hrali len turnaj v Madarsku proti domacim, resp. proti Ciernej Hore, co je super z ineho rangu (aj ked stale bez oboch centrov z NBA).

Svajciarsko logicky bez Thaba a tiez bez Grega Brunnera, tentokrat kvoli zraneniu (minuly rok to bolo kvoli inym veciam - klubovym/osobnym). Takze taky pokusny mlady vyber ako minuly rok, znova pridani niektori novi mladici, niektori uz maju skusenosti z minulej sezony + zopar veteranov, najma Oliver Vogt.

Luxembursko bez dvoch dolezitych hracov, ako poznamenal rakusky trener pre uvodnym zapasom (Schumacher/Rajniak), pre ofenzivne ladene Luxembursko nie prilis ofenzivne ladeni superi, takze s overmi to tentokrat nebude take horuce..

Dansko po troch rokoch znova ohlasilo navrat a zucastnia sa dospelackej akcie. Ciel je jasny - nabrat skusenosti, zapracovat uspesnych mladikov z poslednych rokov z uspesnej U18, prip. U20. To iste je v plane aj na dalsi rok 2014. Do obidvoch podujati zvaz podal prihlasku a slubuje si od toho 6, resp. 8 kvalitnych zapasov na repre urovni.


Skupina D:

Slovensko, Madarsko, Bielorusko

Slovaci s mladym timom, s novym trenerom, bez velkych oci + klasicke problemy s nasim zvazom. Uspechom uz bola ucast na dobre obsadenom turnaji v Estonsku, kde sa zhodou okolnosti stretli s Bieloruskom, jednym zo superom v skupine D.

Madarsko tiez bez hviezd ako Hanga, ci Lorant, rozhodne ale s normalnejsim timom ako Slovaci.

Bielorusi v podstate s idealnym timom, tentokrat bez americkych experimentov a la Dante Stiggers.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.07.2013, 21:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pozeram, ze bookies zrazu ozili, ked nejde o mladeznikov... Co z toho vyplyva? Ocakavat velke chyby by bolo naivne, hodnota sa moze vytvorit az casom, aj to maju bookies kopec casu medzi zapasmi, takze im toho moc asi neujde. Druha vec je, ze zrovna tie zajtrajsie dvojicky su take nemastne, neslane. To znamena, ze jeden tim je taky, druhy onaky, vysledok je vo hviezdach.

Hram jedinu vec, Holandsko. Tiez v podstate zapada do mozaiky nejasneho duelu. Narozdiel od turnajoveho typu zapasov, kde len jeden tim je domaci a zvysok timov su tzv. na neutralnom uzemi (uz sa tam da potom bavit, ktory tim pridu ludia najviac podporit, z ktorej krajiny to maju fanusikovia najblizsie apod.), v kvalifikacnom type je jeden tim domaci, druhy tim je host, treba teda pocitat s 5-bodovom vyhodou pre domaci tim a teda 10-bodovy rozdiel medzi domacim zapasom jedneho timu a domacim zapasom druheho timu. Holandsko je len mierny favorit domaceho zapasu, z toho vyplyva, ze keby sa hralo na neutralnej pode, favoritom podla bookies by boli Estonci. Estonci bez Veneho s Kangurom? Ako som pisal uz predtym, Estonsko by som mal rad a bolo by opravnenym favoritom, dokonca s Venem by to bolo ine, takto sa mi ich pozicia vonku vonkoncom nepaci. Pripravu tiez treba brat ako situacia pred zranenim Veneho a po. Holandania tiez bez Norela, co je velka strata, aj oni mali nejake zdr. problemy (Slagter/Mladenovic), ale neislo o nic velke, skor prevencia pre vacsimi problemami v buducnosti/v kvalifikacii. Za 3u na Pinne hcp -2,0 za 1,952, takze snad nevyhraju o jeden bod...

EDIT: podla clanku na eurobasket.com bude chybat urcite zajtra aj Tanel Sokk (povedzme velmi dobry hrac do rotacie).

Rumuni +8,5 ... zaujimave, ale nejako sa neviem do toho dokopat, alias to, co som spominal (nejasne, nie prilis zaujimave, zbytocne sa tlacit do niecoho takeho). Svajciarsko vs Dansko under 146,5? Znova rovnaky pribeh.. Rakusko v hcp -18,5? Zbytocne moc, ked ide o prvy zapas, tj. Luxembursko bude odhodlane a plne sil, co neznamena, ze si nemyslim, ze to Rakusani nepokryju...


Naposledy upravil UselessToo dne 2.08.2013, 9:23, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.08.2013, 9:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na uvod to slo, alias hral som jediny tip, ktory vysiel, to vzdy potesi, aj ked je to hrane za maly vklad. Necakal som, ze Holandsko vyhra o 20, takze vyhra o 3body (tj. presne to, co som potreboval) bola idealna. Kto pockal na den zapasu, nemusel hrat drobny hcp, pretoze sa mierne zdvihol kurz na samotne ML, ale vyslo vsetko, takze fajn.

Z tych nezahranych moznosti vysli 2 z 3, osobne si nemyslim, ze Svajciarsko je o 40bodov lepsi tim nez Dansko, ze Rakusko v dalsich zapasoch bude hrat highscore zapasy s Svajciarmi/Danmi a ze Slovac to bude mat proti zvysku skupiny sakra tazke (co v podstate nie je ziadna novinka).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.08.2013, 13:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jasne zapasy, snad jasne aj skoncia..

Solovky:

Rakusko vs Dansko under 142,5 (5/10 - 1,952 - Pinnacle)
Bulharsko vs Island over 164,5 (6/10 - 1,98 - Pinnacle) & over 165,0 (2/10 - 1,952 - Pinnacle)
Rumunsko vs Slovensko over 148,5 (4/10 - 1,952 - Pinnacle)

-------------------------------------------------------------------------------------

Myslim, ze valna vacsina veci bola v strucnosti popisana.

Bulgaria vs Estonia 94:76 (AUT)
Bulgaria vs Austria 99:95 (AUT) - nehral Deyan Ivanov
Bulgaria vs Hungary 94:81 (AUT)
Bulgaria vs Austria 90:76 (AUT)
Bulgaria vs Kazakhstan 78:59 (AUT)

Z mojich poznamok uvediem toto. Estonci su taki prisposobivi, Rakusani underovi, Madari podobni ako Estonci a Kazachov moc nepoznam, zaroven bol to prvy zapas "pocas rakuskeho tyzdna v Oberwarte" pre bulharsku repre v ramci pripravy. Island je jasne najoverovejsi tim z tychto 4, takze vsetko pod 170 je vitanou spravou. Samozrejme, vsetko moze skoncit aj uplne naopak, je to basketbal, ale ten zapas o moc lepsie predpoklady na over mat nemoze (lepsie predpoklady bude mat za par dni, ked bude hrat Island doma, tj. papierovo horsi tim hra doma, takze nastriela podstatne viacej bodov a mal by to byt vyrovnanejsi zapas, cim zaroven nepisem, ze cakam v Bulharsku jasnu zalezitost).

Rakusko vs Dansko, hranicu beriem, mozno bude niekde aj vyssia, ale 142,5 je fajn. Madari s nasimi, co k tomu napisat... Madari maju Obieho Trottera, tj. naturalizovaneho Amika, ktory uz roky hrava/posobi v Madarsku. Klucom k overu je Slovensko a to z kazdeho uhla pohladu. Grznar/Grznar, otec a syn tvoria to klucove na celom tipe - stary Grznar jednoducho miluje run and gun basket, staci si spomenut na zapasy BB v nasej lige. Jeho syn ho velmi rad zasa aplikuje do zapasov. Nas tim je mlady, behavy, rozhodne sa nemozeme spoliehat na nejaku pomalu hru, kde budeme dopravovat lopty na vysokych pivotov/podkosovych hracov vo vseobecnosti, naopak, supera mozeme prekvapit len agresivnou hrou s rychlym prechodom do utoku a pri prvej volnejsej pozicii palit na kos. Madari, ako som uz pisal, su prisposobivi tim, tj. spomeniem si u nich aj na naozaj monster undere, ale aj monster overy, ked je super takeho razenia, ako je na tom slovensky tim, presnejsie slovensky trener.

Estonsko vs Madarsko, tam som zbadal, ze to stupa v moj prospech, tj. na Portugalcov. Ako som pisal uz v malom preview, Portugalcov ako tim moc nepoznam, chybaju im nejaki hraci, ale to je viacmenej jedno, budu hrat svoju hru, ktoru nema nikto rad a ked proti nim vam chybaju vyssi/vysoki hraci, tak mate problem. To zrejme zistia aj Estonci, ktorym urcite bude chybat Kangur, o tom niet sporu a mal by chybat znova aj Vene (aj ked v domacom prostredi to mozno skusi, rozhodne by ma to neprekvapilo, aj ked ten datum, kde je jeho ucast realna, bola domaci zapas 10.8 proti Holandsku). Okrem ineho, Estonci maju za sebou uz jeden ostry zapas, proti Holandsku, tesny, s uzkym kadrom, po dobrom navrate do zapase, ked uz z kraja prehravali skoro o 20bodov, vsetko veci, ktore hraju v prospech Portugalska. Stupa to, takze uvidime, kam sa to az vysplha a ci zahram len hcp, len ML alebo oboje.

Posledny zapas je mi ukradnuty, resp. nic by som nehral na Svajciarsko, naopak zahrat hcp na Luxembursko by sa dalo, ale je to taky klasicky odvazny tip proti prudu (zaroven ten hcp zrejme pojde este nahor). Lajna na over mamutia, pricom Svajciari su u mna underovy tim, takze znova nic jasne, prip. co i len zaujimave.


Naposledy upravil UselessToo dne 5.08.2013, 9:36, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.08.2013, 11:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Portugalcov hram.. Na Pinne v uvode trochu stupli, aby cez noc/dnes mierne klesali... Betko ma ale ine tendencie a kurz naopak zdvihlo, logicky aj hcp. Za 4,0 ML beriem (vklad primerany, 2,5u).

Zaroven si zahram akovku. +8,5 na Portugalsko je fajn, samozrejme, je to zapas vonku a stat sa moze vselico, najma pri hre Portugalska, ktora je extremne variancna. Hrat hcp solo za vysoky vklad je teda max. blbost, nech uz to dopadne akokolvek (dobre, prip. naopak zle). Ten hcp si zahram s inym hcp na hostujuci tim - s hcp na Island. +18,0, tj. este o 1,5-2,0body viacej, nez to zacinalo vcera na Pinne. Samozrejme, rovina betka je 1,85, co je ta nevyhoda, vyhodou je, ze si mozem zahrat ako, tj. v tomto pripade pre mna idealny druh stavky. Rovnako za 2,5u, kurz obligatnych 3,42. K Islandu v Bulharsku len tolko, ze Island samozrejme pred 3 dnami nehral, v tomto pripade to nie je taka nevyhoda, pretoze Bulhari vonku vyhrali jasne, nemali problemy so zraneniami a do zapasu zapojili dostatok hracov s idealnou minutazou, vsetko pomerne pozitivne veci z pohladu dnes domaceho timu. Lenze... Island, aspon z mojho pohladu, je az zbytocne podcenovany. Urcite by bolo lepsie, keby hral Island doma a hcp by nebol +18,0, ale +8,0, to by som hral dozaista solo + s tipom na ML, kde by ten kurz bol nieco pod 4,0. Takto je to klasicky tip na prilis vysoky hcp, kde plati, ze Bulhari maju tendenciu zapasy podcenit (aj ked tento tim Bulharska sa mi paci a ma svoju kvalitu). O vypustani zaveru pri vysokom vedeni v tomto pripade skoda hovorit, kedze prave ten naskok moze v konecnom vysledku rozhodovat (napr. Island aj Bulharsko vyhraju 3 zapasy zo 4 a prave vz. zapasy rozhodnu o postupujucom do semifinale).


Naposledy upravil UselessToo dne 5.08.2013, 9:35, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.08.2013, 9:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gratulujem bookies... Inak povedane, vyhrali bitku, nie celu vojnu..

Under v Dansku, zrovna z toho tipu nemam az taky zly pocit. Ano, hranica bola nizsie ako v zapase so Svajciarskom, slabsi tim hral doma a zaroven po strelecky nepodarenom vykone 3 dni predtym. Na druhu stranu, uspesnost bola fakt nemila...

Tie dva overy ... tu som sa nechal chytit. Nebudem sa bit do prs a pisat o tom, ze som hral lepsie hranice, nez sa casom vyvrbili, sledovat vyvoj hranic je skor informacna zalezitost k dalsim zapasom, nie potvrdenie dobre zahraneho tipu. Jednoducho povedane, slabsie timy hrajuce vonku nepredviedli zhola nic, to bol prvy a hlavny dovod. Preco som to potom hral, ked som toto vedel uz predtym, ze to hrozi... Za prve, timy, ktore hrali vonku, hrali svoj prvy ostry zapas v kvalifikacii, bral som to ako miernu vyhodu, v tomto pripade to skor bola mierne nevyhoda. Za druhe, jednoducho strach z toho, ze tie overy fakt padnu, ze budu mozno az extremne (zapas v Bulharsku) a ze uz si potom jednoducho ziaden over nezahram (ani ten na Islande, pretoze jednoducho hranica bude napr. nad 170 a to uz by bolo moc). Vidim v tom ale urcite pozitivum, aj ked to pozitivum je trochu neiste, resp. budu mat vplyv na neho dalsie zapasy. Pozivitivom je, ze ked uz to vyjst nemalo/boli tipy spatne/tragicke/cokolvek, tak je fajn, ze to nevyslo tak jasne. Island vs Bulharsko, spominal som, ze toto bude lepsia sanca pre over, pretoze slabsi tim bude hrat doma. Okrem ineho, v tomto zapase po vcerajsku zrejme uz o postup nepojde, Bulhari znicili Island cca o 30bodov, ked Bulhari zdolaju doma Rumunsko, co takmer urcite, je o postupujucom viacmenej jasno. Okrem ineho, hranica moze byt, to je to neiste, nizsia ako tentokrat. To neiste na tom je, ze tu overovost mozu timy ukazat aj na pohlad v menej overovych zapasoch s Rumunskom. Zapasy na Islande sa v skupine hraju ako posledne dva, takze tie dalsie 2 zapasy bude vyhodne tlacit to do underu, prip. pockat na hranicu a ked bude nejako podozrivo nizka, zahrat over...

Portugalsko to ciastocne zachranilo. V tomto pripade to fungovalo na 110%, tych 10% mohli pozicat niekam inam.. Portugalci od uvodu ovladali zapas, na konci 3.stvrtiny uz mali naskok takmer 20, sice Estonci to podobne ako s Holandskom dokazali zdramatizovat, ale znova zostalo len pritom.
---------------------------------------------------------------------------------

Dalsie zapasy. Nasi ukazali svoju najhorsiu stranku, horsie to uz nebude. Zaroven po takej prehre a po prehre v pripravnom zapase v Estonsku nad Bieloruskom o 34bodov moze byt aky kurz na Bielorusko? Nie vysoky... Hrat nasich, do toho sa nechystam, poznam silu naseho timu. Pustat sa do overu proti Bielorusku, aj ked doma, znova velmi zla predstava.

Island po prehre v Bulharsku viacmenej vie, ze postup je strateny, bude hrat znova vonku, proti Rumunsku, ktore zatial nemuselo nikam cestovat a zaroven, malo 6 dni na pripravu pre tento zapas. Zrejme po vcerajsku nebudem schopny zahrat over, to by ta hranica musela byt riadne nizko, co podla mna este nebude..

Portugalsko po uspechu v Estonsku bude chciet potvrdit vitazstvo z vonku. Lenze.. v Estonsku im trojky padali, to je ich hra, doma? To moze byt uplne iny zapas, ako som pisal uz dopredu, tieto timy su nestabilne a variacne. Holandsko bude mat jasnu vyhodu pod kosom, ak ju vyuziju, su schopni v Portugalsku vyhrat. Prvotnym napadom je under..

A skupina C... SWI vs AUT under, ale... po underovom dalsom zapase Svajciarov to znova bude len nieco okolo 140, horsi tim hra doma, mal by to byt vyrovnany zapas.. LUX vs DEN bez hranic, bez napadu... vyhra Luxemburska..?
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2013, 9:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Do tych early lines som sa netlacil a pre istotu som ich ani nesledoval (aby som nebol tentokrat nijako, ci uz pozitivne alebo naopak negativne, ovplyvneny). Malo by to priniest vacsi odstup a tzv. "chladnu hlavu", aj ked viacmenej uz dopredu bolo zrejme, ze podobne megalomanske akcie v tomto tyzdni robit nebudem (nie su na to vhodne zapasy, nie je na to zrovna idealna nalada a ani dovera v niektore muzstva).

V pripade zapasu v Rumunsku mam len zelanie. To spociva v tom, aby padlo, co mozno najmenej bodov a Rumuni ten zapas vyhrali. Island za skoro 4,0 na Pinne trochu laka, ale nie az tak, aby som to zahral. Mozno budem lutovat, ja dufam, ze vysledok bude povzbudivy do dalsich zapasov uz v takmer rozhodnutej skupine.

V pripade Slovakov som cakal vselico, ale hcp takmer 20bodov veru nie. Nasi mozu byt akokolvek odpadnym timom, je to moc, ked hrame doma. Slovo doma znamena dokonca viacej, nez by sa mohlo zdat. Hrat sa bude v BB, co pre vacsinu timu znamena absolutne domace prostredie, ci uz z pohladu ich rodiska, zaciatkov, ako aj hrania v time BB, dokonca pod trenerom Grznarom. Ano, nasi prehrali o 34bodov v Estonsku cca pred 2 tyzdnami s dnesnym superom, ale ten zapas nasim ani trochu nevysiel. Nepochybujem tu o tom, kto je favoritom zapasu, som som to pred 2 dnami napisal, su nimi Bielorusi, lenze 20bodov proti domacemu timu? To je viacej nez som cakal aj v tych najabsurdnejsich snoch. Za 3u v kurze 1,971 na Pinne si to musim zahrat. Bielorusom staci akekolvek vitazstvo, to, ci vyhraju vonku s nami o 40 alebo o 5bodov je z pohladu vyvoja skupiny uplne jedno. Zaroven za 3 dni hraju Bielorusi ten klucovy zapas - zapas v Madarsku, ktory rozhodne o tom, resp. by mal, kto bude tym timom z tejto skupiny, ktory si zahra v semifinale. Osobne si myslim, ze horsie zahrat nemozeme, nez sme zahrali proti Madarom, zaroven sme doma, tazko budeme mat taku tragicku prvu stvrtinu a aj keby Madari jasne viedli, domaci tim ma vzdy snahu prehru aspon zmiernit v poslednej stvrtine, narozdiel od Bielorusov, ktori uz budu mat v hlavach suboj s Madarskom... Inak to stale stupa, ale dnes sa mi pritom nechce v tych najvacsich horucavach sediet a cakat na 20+ hranicu..

Luxembursko vs Dansko, tento zapas je po vypisani hranic este nezaujimavejsi, nez ked som hranice len sam odhadoval..

Svajciarsko vs Rakusko, chcel som kurz 3,0, chvilu rano bol, teraz "len" 2,87 (MB 3,0, ale to neberiem ako bernu mincu). 2,87 este akceptujem, mozno cez den znova pojde na 3,0, mozno nie, tu to nie je take jednoznacne ako u zapasu Slovakov (kde sa tiperom necudujem, ze idu proti Slovensku, aj ked si myslim, ze ten smer nie je dobry, najma pri sucasnej hranici). Za 2,5u Rakusko u Pinny ... dovody, stavka na lepsi tim, slusny kurz...

3,64 na Holandsko, tiez beriem. Za 2u znova u Pinnacle. Problemov tipu je fakt, ze oba dva timy odohrali dobry zapas naposledy, tj. zdolali oslabene Estonsko. Vyhodou Holandska je, ze ten zapas je starsieho data, ze sa na tento suboj lepsie mohli pripravit a ze Portugalsko prezilo vyborny trojkovy den v Estonsku. Paci sa mi aj under a hram ho do akovky (143,5..)

-------------------------------------------------------------------------------

+19,5 Slovensko (3/10 - 1,971 - Pinnacle)

Rakusko ML (2,5/10 - 2,87 - Pinnacle)
Holandsko ML (2/10 - 3,64 - Pinnacle)


Naposledy upravil UselessToo dne 9.08.2013, 20:39, celkově upraveno 1 krát.
johnypohorka
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.6.2008
Tipy a sázky: 3088
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 291.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 7.08.2013, 18:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za to Slovensko ... velká pohodička Wink
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2013, 22:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes tie vysledky boli az prilis dobre. Prilis z dovodu, ze som narozdiel od minuleho kola hral len tie na pohlad nevyhnutne tipy. Keby som hral vsetko, resp. isiel do toho naplno, tak by bol vysledok masivne kladny.

Aj tak fajn, po vysledkoch, resp. skor tipoch 3 dni dozadu, sa tie zapasy znormalizovali. Vyhral dokonca Island, vyhrali nasi, co ma svojim sposobom prekvapilo (prijemne), z druheho pohladu ani tak nie, keby som sa mal pozriet na kurz a sance nasich. Rakusani, vyrovnany zapas, kde Rakusani boli horsi v OR, v TO a tiez v uspesnosti trojek (a to pomerne vyrazne, tj. nie o 1-2 TO/OR), aj tak bojovali o uspech az do konca. Holandsko, win v peknom kurze po vyrovnanom zapase, ktory cez den dokonca vystupal nad 4,0, under absolutne na pohodu.

Splnil sa mi sen o underovom zapase Rumunsko vs Island, aspon to.. Luxembursko vs Dansko, tam to nehodnotim, pretoze ani nemam co. Svajciarsko vs Rakusko under, to je presne to, co mi chybalo 3 dni dozadu, velmi podobny zapas, tentokrat do underu, tj. logickejsi vysledok nez minule.

A nasi, co neboli proti Madarom schopni premenit ani ..., dnes napr. trojky 13/29, celkovo vyborna strelba, narozdiel od Bielorusov zahrali viaceri hraci, nielen jeden alebo dvaja. Pustohvar s Kudryavtsevom 3/17 strelba, to by som videl ako ten hlavny rozdielovy moment.

----------------------------------------------------------------------------------

Za 3 dni ma bude zaujimat zapas Estonsko vs Holandsko. Budem zistovat, ci sa uz nahodou nevrati Vene, ak ano, tak mam o tipe jasno.

Madarsko vs Bielorusko vyzera po dnesku ako perfektny under, mozno BLR, ak bude zaujimavy kurz..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.08.2013, 13:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ani 4.kolo nebolo zle, definitivne som sa dostal z tych "sr.....", ktore sposobilo 2.kolo a snad v pozitivnom trende aj celu kvalifikaciu uz dobojujem. Konkretne, under HUN vs BLR na pohodu, to islo perfektne, aj ked zaverecny madarsky napor teoreticky ohrozoval obidva moje tipy. ML v kurzoch tesne pod 3,0 takisto doslo. Estonci do akovky vysli (napokon so stastim), aj ked hcp solo vdaka druhemu polcasu, kde sa jednoducho uspesna strelba domacich nedala vydrzat + zopar dalsich faktorov, dopadlo ako KO. Estoncov som napokon hral z ineho dovodu, nez som si povodne myslel, resp. z rovnakeho dovodu, avsak platilo to pre ineho hraca. Precital som si, ze Vene bude out do konca kvalifikacie, zaroven sa pri druhom zapase Estonska doma s Portugalskom zranil podkosovy hrac Raadik, co nie je vylozene klucovy hrac, ale zato fajn hrac z lavicky a pri problemoch Estonska s podkosakmi dalsia nemila sprava. Lenze... Kristijan Kangur sa pomerne rychlo dostal do hry po operacii pruhu, s timom uz par dni trenoval a jeho start proti Holandsku bol vysoko pravdepodobny (nebola to istota, ale blizilo sa to k nej).

Ani dalsie vysledky ma tentokrat neprekvapili, na zapas LUX vs AUT som nemal nejaky vyhraneny nazor, skryty tip, Luxembursko sa dlho dobre drzalo, zial po slubnom vstupe do druheho polcasu kedy znizili na nejakych 5bodov sa uplne rozlozili, Rakusakom to zacalo padat z perimetra, v podstate jedna trojka za druhou a naskok rastol, az sa zastavil na vyslednych 33bodoch. To, ze sympaticki Dani potrapili, resp. dlho tahali za dlhsi koniec povrazu, v domacom prostredi Svajciarov takisto neprekvapilo, zaroven sa jasne potvrdilo, ze Svajciarsko je jednoducho nestabilnym mladym timom, ktory dokaze prijemne prekvapit, ako aj absolutne vyhoriet. Vyhrat zvladli a to sa pocita.

Sokom bol zapas Bulharsko vs Rumunsko. Rumuni doslova prevalcovali domacich v prvom polcase. Bulhari sice v druhom polcase mocne z manka umazavali, ale v zavere sa znova zobudili dve hlavne postavy zapasu v drese Rumunska, hodili 2 trojky za sebou a odrazili tak napor - to uz bolo v case, kedy to vyzeralo, ze Bulhari sa dostanu do vedenia a preberu opraty nad vyvojom zapasu. Nestalo sa, Rumuni to zvladli a mohli oslavovat svoj prvy triumf v skupine. Z ich pohladu vyhra moc neriesi, ale proti rivalom (susedom) z Bulharska je o motivaciu vzdy postarane. To Bulharom minimalne neprijemne zavarili. Posledne 2 zapasy budu hrane na Islande, najprv Island bude hrat s Bulharskom, potom s Rumunskom. Ak Island oba zapasy vyhra, urcite pojde do semifinale. Prehra doma s Rumunskom z pohladu Bulharska totiz znamena, ze velku vyhodu skore proti Islandu definitivne stratila, k istote postupu jednoducho musi na Islande vyhrat, ak nie, vsetko budu mat v rukach Rumuni a ti sa moc trhat nebudu.

----------------------------------------------------------------------------------

Island vs Bulharsko... To, ze Bulhari prehrali robi z tohto zapasu velky boj. Tazko dopredu urcit, ci je to plus alebo minus pre over, ale pri hranici 155,5 si ju zahrat musim a to za 8u. Dovody? Je o cca 10bodov nizsie nez ta v Bulharsku pri prvom vz. zapase. Co je zaujimave, ze pri tomto zapase je over daleko este realnejsi, kedze suboj by mal byt logicky vyrovnanejsi a Island by mal nastrielat o mnoho viacej bodov, nez tomu bolo prave v Bulharsku. Dalsi dovod vznikol pred 2 dnami - Bulhari nepodareny zapas, tragicke trojky, velmi zly vykon dvojiciek Ivanovych, to sa asi nebude opakovat. Je to klasicky zapas 160+, dokonca by som napisal aj vacsie cisla, ale vieme, ako to naposledy dopadlo. Tak ci onak, nizsia hranica a to vyrazne a lepsia situacia pre over, to mi hra rozhodne do kariet.

Z pohladu vysledku, tiez som tu pisal, ked som hral +18,0 na Island v Bulharsku.. tj., keby bolo +8,0 doma na Island, hram to s velkou chutou a solo. Co hram urcite, to je ML v kurze takmer 4,0. Trochu mi to padlo, ale 3,79 za 3u rozhodne hram. V tomto pripade mi samozrejme nehra vsetko do kariet, inak povedane, to co bolo vyhodne pre over zo zapasu BUL vs ROM, to je nevyhodne pre ML - tj. Bulhari tazko budu hrat tak zle, tazko bude klucove duo dvojiciek hrat tak zle atd., pointa je jasna.

Slovensko vs Madarsko, tam je to vypisane zaludne. Nasi naposledy predviedli bezchybny vykon, vyborne trojky, vyborny uvod, skvely tahun Batka, velmi kvalitne vykony aj z lavicky (Korner napr.), jednoducho od uvodu hrali hraci v euforii a chceli hrat, chceli sa pobit o vitazstvo a to sa im aj podarilo. Lenze.. Madari naposledy prehrali doma s Bieloruskom, inak povedane, zapas im zrejme moc nevysiel, o com svedci aj len 61bodov, co je aj pri underovom zapase jednoducho malo. To ma skor vedie k tipu na over, tiez som ho hral, mal som vyssiu hranicu a aj tak mi pride, ze 143,5 je trochu moc a najdem este niekde lepsiu (na Pinne to zacinalo niekde okolo 140-142). Ked uz nieco hrat na vysledok, rozhodne skor nasich a rozhodne len ML (osobne to hrat ale nebudem).

Portugalsko vs Estonsko, salamunsky vypisane. Estonci s Kangurom po treningovom vypadku/zraneni, bez Veneho s Raadikom, v zapase vonku, kde uz mozu bojovat snad len o nadej, keby vyhrali o nejakych 15bodov (odhadom). Na druhej strane Portugalsko, ktore potrebuje vyhrat, aj ked aj tesne prehra im moc ich moznu cestu za postupom nezmeni - ta jednoznacne vedie cez vitazstvo v Holandsku. Hranica na O/U isla nadol, pod 140, je to tak na hrane aj k zahratiu do akovky, na solo rozhodne nedoporucujem (najma ocakavam lepsie strelecke predstavenie Kristijana Kangura, taktiez velmi kvalitne trojky od domacich, co zrovna over nefavorizuje).

A dva zapasy skupiny C, dvakrat favorit doma, dvakrat povinne vitazstvo a najma v hlavach klucovy zapas - Rakusko vs Svajciarsko, ktory sa bude hrat hned o 3 dni.
cadamarteli
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.12.2006
Tipy a sázky: 315
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.08.2013, 10:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Len podotknem ze v zapase Portugalsko-Estonsko mozno pojde o postup medzi tymito dvoma statmi,lebo nad Holandanmi visi otaznik kontumacie zapasov nakolko porusili pravidlo o trarte dvoch cudzincov co dostali obcianstvo az po 16rokoch.Dnes o tom bude Fiba rozhodovat co dalej. tu mate aj link ak to niekoho zaujima http://www.ohtuleht.ee/536923
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.08.2013, 11:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Estonske noviny, tie su dobre na zisk informacii ... Keby boli vsetky zapasy Holandska kontumovane, je to potom dvojzapas medzi POR vs EST, tj. aj tak by Estonci museli vyhrat o 7bodov, resp. o 6 a nastrielat viacej nez 72bodov, co nebude ziadna hracka.

Som zvedavy, co napr. budu robit Gruzinci, ktori cca pred mesiacom dali obcianstvo dvom hracom, ktori o Gruzinsku snad dovtedy ani nevedeli (Luke Zeller, resp. Ricky Hickman). Boli okolo toho aj obligatne vtipky, ze Luke Zeller si pomylil Georgiu (na Georgia Tech studoval napr. jeho brat Tyler) s Gruzinskom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.08.2013, 12:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Minule to slo, najma vysledkovo, zaroven sa potvrdilo, co znamena domace prostredie papierovo slabsieho timu vo vztahu k overu - vdaka tomu ten over padol, aj ked sa nejednalo o nejake hody TH v zavere. Skoda toho ML, to, ze to hodnotne bolo sa len potvrdilo, ale vsetko vyjst nemoze.

Dnes tam nie je ... nic, resp. nic zaujimave na solo za stredny/vyssi vklad. Hram len double BLR vs SVK under 152,5 + ISL vs ROM over 157,5 za 1,5u (v jednom zapase ide uz o nic po prehre Islandu pred 3 dnami, sice slabsi tim hra vonku, ale keby to nemalo chybicky na krase, nehral by som to tak, ako to vo vysledku hram, under, tiez logicky, nasi hraju vonku, to nebude taka parada ako dvakrat doma (sa asi zabuda na zapas s Madarskom, resp. na zapas v Estonsku s Bieloruskom), zaroven sa tym vyhybam tipu na vysledok, kde nema zmysel hrat nic - nasich ani omylom, Bielorusov v hcp mozno, ale -14,0 nie je na pohlad nic extra lakave, to radsej budem verit v zazrak, tj. ze nasi vyhraju a postupia tym do semifinale.

PS: extremne KO, kde je clovek naopak rad, ze zvolil sposob zahratia taky, aky zvolil, tj. s minimalnymi investiciami do rizikovych zapasov..


Naposledy upravil UselessToo dne 28.08.2013, 12:16, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.08.2013, 12:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

EUROBASKET 2013

A je to tu! Presne za tyzden sa v 4 slovinskych mestach uskutocnia v poradi 38. majstrovstva Europy v basketbale muzov.

Po novom s 24 ucastnikmi (samozrejme po druhykrat, za dezinformaciu sa ospravedlnujem), ktori svoju put zacnu v styroch 6-clennych skupinach, z ktorych len 3 timy postupia dalej do osemfinalovej faze. Od osemfinalovej pojde vsetko ako po starom, tj. 4 timy si zahraju klucovy zapas ME z pohladu uspechu a neuspechu, tj. stvrtfinale, pre zvysne 4 timy ME koncia. Zvysnych 8 stvrtfinalistov uz ME dohra az dokonca, pretoze nepojde len o medaile, ale aj o 6 miesteniek na buducorocne MS, ktore sa uskutocnia v Spanielsku. Ocakava sa teda, ze na MS postupi z ME prvych 7 timov.

----------------------------------------------------------------------------------

Group A:
Belgium
France
Germany
Great Britain
Israel
Ukraine

Acko je vylozene uboha skupina alias tazko si predstavit, ze timy ako Ukrajina/Belgicko/Nemecko mohli v dalsich troch skupinach co i len pomyslat na postup do osemfinalovej skupiny. Zaroven druhy tim z tejto skupiny ma slusnu sancu preklznut aj do stvrtfinale, co je zrejme podobne smutne konstatovanie, ako to uplne prve.

Francuzsko
ma tak absolutne idylicky rozbeh do ME. Tazko dopredu urcit, ci to bude vyhodne/pozitivne/napomocne smerom ku klucovemu zapasu ME, tj. k stvrtfinale, ale prvotna myslienka je skor ano. Za prve, Tony Parker nemusi hrat moc minut, dokonca to mozu Frantici robit podobne ako v priprave, kde Tony jeden zapas hral a druhy odpocival, predsa len ma za sebou narocnu dlhu sezonu v drese Spurs a kazda minuta oddychu sa v poslednych troch zapasoch ME moze hodit. Zrovna na rozohravacskych postoch je v time Francuzska slusny pretlak, resp. tu kvalita rozhodne nechyba a sam som viacej zvedavy na mladsich hracov, ktori sa v time nachadzaju, nez na osvedcene meno akym je Tony Parker. Tj. v uvode ME ocakavam, ze dost minut dostane Thomas Huertel, viacej striel zostane pre Nanda De Cola. Trochu som sklamany, ze do timu sa nedostal Leo Westermann, ale viacmenej doplatil na spominany pretlak na PG/SG. Po slabsej forme v uvode pripravy sa k vybornym vykonom rozohral Nicolas Batum a prave v subojoch so slabsimi timami je to hrac, ktory za 20 minut dokaze naplno ukazat svoje schopnosti. Podkosovi hraci nemaju moc na vyber, prave tu Francuzov najviac tlaci/la topanka, mnohi hraci odriekli ucast z roznych dovodov a tak uzka zostava, ktora sa vyprofilovala hned na uvod pripravy a v zdravi prezila nastrahy tychto zapasov, bude musiet hrat znacnu porciu minut hned od prvych zapasov ME. Len 4 hraci na 2 posty, bude tak znova platit, ze hocijake zranenie (to platilo aj pre pripravu) bude znamenat pre Francuzov velky problem. Ta kvalita pod kosom nie je taka vysoka, keby sme sa na to pozreli z druhej strany, obaja stale pomerne mladi centri maju skusenosti z NBA, kde sa vsak naplno nepresadili, avsak minimalne Alexisovi Ajincovi verim, ze si svoj post zastane. Na PF potom zvlastne duo - talentovany mladik Joffrey Lauvergne, ktory prave rozhodne dostane mnoho minut v zakladnej skupine a skuseny vsetranny hrac, ktory nie prilis dobre atleticke a pohybove danosti (pri rastucej vahe) stale nahradza vysokym intelektom a sikovnou rukou - rec je samozrejme o Borisovi Diawovi. Vyhodou Francuzska je aj kvalitny trener, ktory s timom pracuje uz roky - Vincent Collet. Suma sumarum, ked sa Frantikom vyhnu zranenia podkosovych hracov a dokazu lahku skupinu vziat ako svoju velku vyhodu, stanu sa z nich hlavni favoriti na titul. Jedinym zapasom, ktory by mohol Frantikov zastavit je stvrtfinale a teoreticky narocnejsi super z nabitejsich skupin C/D - teoreticky domace Slovinsko/nevyspytatelne Turecko.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Alexis Ajinca 2, Joffrey Lauvergne 3, Nando De Colo


Zvysok by som rad zaobalil a to tak, ze okrem VB ma kazdy zostavajuci tim sancu skoncit na 2., resp. 3.mieste v skupine, cim by si svoj pobyt v Slovinsku minimalne o dalsie 3 zapasy predlzili. Izrael je timom, ktory nielenze bude tazit z velkej stasteny toho, ze sa ocitli prave v skupine A, ale aj z toho, ze v time nechyba ziadna vaznejsia opora rokov minulych (teraz som si spomenul, ze chyba vo vybere Gal Mekel, ktory uprednostnil boj o miesto/tvrdu letnu pripravu v time Dallas Mavericks, pred moznostou naplno sa ukazat na ME). Urcite sa jedna o skuseny tim, o com svedci aj fakt, ze najmladsim borcom vo vybere je 25-rocny Omri Casspi, zaroven na papieri najvacsia hviezda timu. Nechybaju hraci ako Eliyahu, Halperin, Ohayon, Tyus, ci Pnini.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Yogev Ohayon 2, Yotam Halperin 3, Omri Casspi


Belgicky tim na zaver pripravy prisiel o svoju najcerstvejsiu tvar z pohladu reprezentovania tejto krajiny. Americky Belgican Matt Lojeski sa neprijemne zranil, ME pre neho skoncili skor nez vobec zacali a nahradnikom je mladik Quentin Serron. Belgicania maju slusny tim tvoreny slusnymi role playermi, lenze chyba tomu hrac, ktory by spravil ten rozdiel, potiahol tim v tazkych chvilach, ked sa nedari - v tejto skupine to stacit moze, ako som uz pisal, rovnako, ale nemusi. S Mattom by vyhliadky boli ruzovejsie, takto to bude velky boj.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Jonathan Tabu-Eboma 2, Sam Van Rossom 3, Yannick Driesen


Nemci bez skusenych kvalitnych mien, ako aj bez talentovanych mladikov buducnosti, chapat sa to da v oboch pohladoch, v pripade Nemecka to nie je ziadna novinka. Mladici sa chcu presadit za morom a povazuju kompletnu pripravu pre ich karieru za prospesnejsiu, skuseni harcovnici maju uz svoj vek, tazku sezonu v NBA za sebou a kedze ide o ME po OH, tj. ME, ktore nemaju ten olympijsky kvalifikacny punc, tak motivacia mnohych hviezd bola polovicna/ziadna. Nemecky tim je tak pomerne mlady, vacsinou tvoreny hracmi z domacej BBL. Prvy fakt potvrdzuje to, ze len traja hraci z finalneho 12-clenneho vyberu maju viac nez 25 rokov (trio Schaffartzik/King/Zwiener), to druhe, ze len Tibor Pleiss (ACB) a Niels Giffey (NCAA) hraju mimo domacu sutaz. Co mam na time rad, to je urcite duo pivotov - Pleiss, resp. Zirbes, obaja sucasni, resp. byvali borci Bambergu sa mozu naplno prezentovat. Uloha Heika bude jasna, dopravovat lopty na kvalitnych podkosovych hracov. Samozrejme Heiko je aj sam dobry strelec a s Heikom suvisi aj druhe pozitivum. Omladenie v time znamena najma to, ze z timu snad uz definitivne zmizli tragicki prestarnuti borci ako Hamann/Greene... a zacne sa stavat na perimetri na hracoch ako su prave Tadda/Doreth/Gunther/Staiger. V podstate vsetci maju svoje miesto v kvalitnom time BBL a tieto ME im rozhodne do dalsej kariere len a len pomozu. Je jasne, co timu chyba a nie je to ojedinely jav na tohtorocnych ME - kvalitne PF. V priprave tam hral najskor Niels Giffey, ale to je skor svojou vyskou SF, Robin Benzing je zasa SF, podobne aj Alex King. Mozno tam budeme vidiet Robina, ale nie je to prave orechove. Aj na PG by sa hodil este jeden hrac, aj o tom som v podstate pisal - "s absenciami" by z toho bol vyvazeny tim, aj bez nich mi je tim svojim zlozenim sympaticky, aj ked nejake vabne vyrovnane vykony necakam.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Tibor Pleiss 2, Lucca Staiger 3, Niels Giffey


Ukrajina ma tiez svoje sance. Dlha spolocna priprava, americky trener, skuska s novym naturalizovanym Amikom, ked so Stevenom Burttom to uspech prilis neprinieslo, pomerne mnoho novych mladych hracov, aj to je par faktov z ukrajinskeho timu par dni pred ME. Trener Mike Fratello zobral so sebou prekvapivo az 14 hracov, pricom o elitnej 12 sa rozhodne az v dejisku ME. Cut sa urcite nebude tykat osvedcenych mien, tj. noveho vybusneho Amika Pooha Jetera, znameho cestovatela, ktory za sezonu vymeni bezne 2-3 timy, istotu ma urcite aj duo Viacha Kravtsov, resp. Sergiy Gladyr. Ukrajine rozhodne nechyba vyska, ci uz pod kosom, ako aj u hracov na perimetri, dynamiku a rychlost by mal timu dodat Pooh Jeter, rovnako by sa mal starat aj o klucove strely vo vyhrotenych okamihoch. Vymenu Burtt za Jetera kvitujem, Ukrajina rozhodne nepotrebuje americke klasicke SG, dobrych strelcov z perimetra ma Ukrajina dost, ci uz ide o Gladyra, Pustozvonova, Zabirchenka ci Mishulu. Zaroven potrebovala nevyhnutne PG, na tomto poste zrovna v Ukrajine pretlak nie je (narozdiel od SG/SF/C). Ukrajinu som v poslednych rokoch nemal rad, tim vyzeral dobre (alebo slusne) na papieri, lenze to, co tim predvadzal na palubovke bol az prekvapivo odporny basketbal - nielen na pohlad, ale vacsinou aj z pohladu konecneho vysledku. Na ME sa predrali vdaka lahkej kval. skupine minule leto, zmeny sa mi pacia, takze sam som zvedavy, ako vyuziju dalsiu sancu na postup pri lahkej skupine aj na samotnych ME.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Pooh Jeter 2, Viacha Kravtsov 3, Sergyi Gladyr


Velka Britania, tam kvalita nie je vysoka, aj ked vsetci hraci pridu, resp. sancu stupaju a klesaju najma s ucastom Luola Denga. Nielenze chyba Deng, chyba aj Joel Freeland, Pops Mensah-Bonsu, o Benovi Gordonovi ani pisat moc nebudem, tam su aj teoreticke sancu o jeho ucasti, aj ked to ini hraci beru vazne a nie v case, ked tim ma takmer nulovu kvalitu. Akym takym stastim je uzdravenie na poslednu chvilu v podani Dana Clarka, takze aspon pod kosom pribudne kvalitny borec so skusenostami z ACB a s nim aj zopar potrebnych centimetrov. Ak VB vyhra co i len jeden zapas aj v tejto jasne najslabsej skupine, bude to obrovsky uspech.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Devon Van Oostrum 2, Dan Clark 3, Andrew Lawrence

(1.Francuzsko 2.Ukrajina 3.Izrael 4.Nemecko 5.Belgicko 6.Velka Britania)
------------------------------------------------------------------------------------

Group B:

Bosnia & Herzegovina
Latvia
Lithuania
Macedonia
Montenegro
Serbia

Presny opak, pre mna urcite najzaujimavejsia skupina a to hned z niekolkych dovodov. Za prve, na prvy pohlad sa sice zda, ze Litva a Srbsko jednoducho musia z tejto skupiny tak ci onak postupit, lenze zvysne timy su vsetko len nie prijemne prekazky na uvod turnaja. Dovolim si tvrdit, ze ktorykolvek tim z tejto skupiny by postupil zo skupiny A do dalsej faze, uz to samo o sebe o mnohom vypoveda. Za druhe, mnohe timy z tejto skupiny hraju zaujimavy ofenzivny basketbal, snad jedinou vynimkou potvrdzujucou pravidlo je tim Macedonska. Za tretie, v skupine su 4 timy z Balkanu, co je vzdy sranda, najma, ked v nej chyba domaci balkansky tim, z coho vyplyva, ze domaci z tychto krajin to do dejiska ME nemaju dvakrat daleko a zaroven, dalsie 2 timy su z Pobaltia, takze dalsia drobna rivalita. Za stvrte, faktor uvodnych zapasov. Na uvod sa stretnu prave papierovi favoriti, tj. Litva so Srbskom, po 2 rokoch sa znovu stretnu na uvod timy Macedonska a Ciernej Hory (co ma svoj specificky pribeh v tom, ze aj ked pred 2 rokmi prekvapivo Cierna Hora na uvod ME zdolala Macedonsko, tak od tejto chvile Cierna Hora uz ziaden dalsi zapas nevyhrala a naopak Macedonsko od tejto chvile tahalo seriu 6 vyhier v rade - co so sebou prinieslo najvacsie prekvapenie ME 2011 a posledny zapas, zapas dvoch neprijemnych podcenovanych timov, ktory jeden celok zrejme nastartuje do bojov o 3.miesto v skupine, porazeny uz bude len zneprijemnovat a zamotavat situaciu inym timom.

Bosna a Hercegovina, zrejme najvacsi outsider skupiny, avsak idealny tim na ciastkove prekvapenie. Bosna jednoducho nebrani/nevie branit, zapasy su divoke, nesputane, s mnozstvom bodov. Zaroven Bosna ma znova uzky kader, zrejme sirsi nez minule roky, ale osobne som cakal, ze na ME ten kader bude o kusok sirsi, nez vo vysledku je. Co od Bosny cakat? Ako som pisal, prakticky ziadna obrana a mnozstvo trojkovych pokusov, mozno triple-double Zacha Wrighta v nejakom zapase (s predlzenim), rozhodne sa v niektorom zapase odtrhne z retaze Mirza Teletovic, ta chut hrat v tomto pripade bude velka po presedenej sezone u Nets z Brooklynu. V priprave zaujimavo hral Nihad Djedovic, som zvedavy, ci mu to vydrzi aj do riadnych bojov na ME.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat:
1, Zach Wright 2, Nihad Djedovic 3, Mirza Teletovic


Lotyssko, jeden z timov, ktoremu jednoducho musim fandit. Lotysom som fandil uz pri mladeznickych repre, ktore dopadli velmi dobre toto leto a su urcite velkym prislubom do buducnosti. Na Lotyssko si velmi dobre pamatam pri sampionate pred dvomi rokmi, ocitli sa v skupine smrti, zhodou okolnosti to bola takisto skupina B, aj cez vyrovnane a sympaticke vykony na ME nevyhrali ani jeden zapas a odchadzali s bilanciou 0-5. Pred 2 rokmi to bol vyber Blums a mladici, tentokrat je koncepcia podobna s tym rozdielom, ze niektori mladici su uz o 2 roky starsi a niektori dalsi mladici sa do timu znovu zapracovali. Koncept je podobny - Blums, Strelnieks, Kuksiks, Dai.Bertans, Janicenoks, Skele, vsetko vyborni borci spoza perimetra. Bohato staci, aby to slo zapase jednemu z hracov a sila tohto timu prudko stupa. Keby som to mal popisat, cakam, ze nadejni borci z ME 2011 (Strelnieks/Kuksiks/Dai.Bertans - najma prvi dvaja) budu hladni po basketbale, kedze kariera ani jedneho neskoncila tam, kde by som cakal - Strelnieks sice zakotvil v St.Petersburgu, ale nema tolko striel, ako by si predstavoval, aj ked svoje miesto v zostave ma/mal. Strelnieks meni dres, bude posobit v ukrajinskom time Budivelnyk v novej sezone a je jasne preco - trenerom tohto ambiciozneho ukrajinskeho timu je nikto iny nez Ainars Bagatskis, reprezentacny trener Lotysska. V pripade Richardsa Kuksiksa plati nieco podobne - v poslednych dvoch sezonach si ho pohadzovali timy ACB ako horuci zemiak, vystriedal tri timy, ani v jednom nezohraval taku rolu, ako by bolo potrebne, ci uz pre jeho rozvoj, resp. aj pre mozne potreby reprezentacie, takze na novy rok po nom siahol znova repre coach Bagatskis a sezonu dohral v spominanom Budivelnyku - zahral si nejake zapasy Eurocupu, dokonca zhodou okolnosti proti kamosovi z repre Strelnieksovi, ako aj PO ukrajinskej ligy, co je pozitivne z toho pohladu, ze s Lagun Aro by sa mu sezona skoncila o mnoho skor a prestavka medzi klubovou a repre sezonou by bola o to dlhsia. Okrem ineho, hral viacej, mal dolezitejsiu rolu v time. Pozicia Blumsa s pribudajucim vekom nebude uz taka dolezita ako pred 2 rokmi, prave sa caka, ze tento post viacej preberie Dairis Bertans, resp. bodovy pridel spominani mladi hraci. Skele, resp. Janicenoks su idealnymi hracmi z lavicky, dostatocne skuseni s vysokou uspesnostou za 3body. Podkos je tiez obvykly, ziadne velke meno, zato siroka supiska, ktora sa da dobre variovat (ci uz SF/PF napr. v pripade talentovaneho uspesneho reprezentanta U20 Janisa Berzinsa, alebo PF/C, napr. u jeho skusenejsieho menovca Kasparsa). Zaroven tak ako borci na perimetri v poslednych dvoch sezonach v kluboch trochu tapali, mladici pod kosom sa naopak vyvijali a zlepsovali. Znova plati, ocakavam, ze v kazdom zapase niekto z mien ako Mejeris/Meiers/Freimanis/Selakovs prekvapi, tym myslim bodovo, to, ze budu slusni na doskoku a budu tvrdo branit (typicka je rychla akumulacia faulov, co vsak tolko nevadi, kedze ich kvalita je podobna, naopak je to ich ulohou nebat sa ist tvrdo do hracov a najma nepovolit superovi lahke 2 body). Zapasy z pripravy moje pomerne vysoke ocakavania (ktore su v kontraste s globalnym nazorom verejnosti) len potvrdzuju. Pozor na nich...

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Dairis Bertans 2, Janis Strelnieks 3, Mareks Mejeris


Litva, pri stave inych favoritov a ich supiske rozhodne minimalne velky kandidat na jednu z medaili, ak nie uplne na tu najcennejsiu. Podkos vyzera byt napratany k prasknutiu, tu problem Litvy naozaj nehladajme. Problemom je rozhodne perimeter. Doby Sarasa Jasikeviciusa sa skoncili, treba hladat nove PG. Istotou je len Mantas Kalnietis, dokonca ani s nim litovski fanusikovia neboli v uvode pripravy uplne spokojni - kumuloval mnoho chyb, mnoho strat, to sa sice zlepsilo, ale pochybnosti o jeho schopnosti dopravit loptu najma na Jonasa Valanciunasa pretrvavaju. V priprave bojovalo o 12 priecok 14 hracov, cakalo sa, ze cutom neprejde jeden podkosovy hrac a jeden zo stvorice rozohravacov, faktom je, ze nie prilis kvalitne vykony stali zivot oboch mladikov na poste PG. Cizauskas, resp. Juskevicius trenera nepresvedcili, napokon bitku o 13.miesto vyhral mladsi Cizauskas. To znamena, ze na posty pod kosom je hned 6 hracov, aj ked problem s faulami Jonasa urcite sposobi timu urcite tazkosti, najma v obrane (v podstate okrem Jonasa v obrane dokaze nieco zahrat snad len Robertas Javtokas, zvysok je na tom podpriemerne, az mizerne). Litve okrem ineho moze chybat projekcia z perimetra, pre Litvu nieco tak typicke - chybat bude najma Simas Jasaitis, hrac, ktory ked sa dostal do trojkoveho modu, bol prakticky nezastavitelny a bolo v podstate jedno, kto a ako ho branil. Pocius nie je vo forme, angazma v Reale mu rozhodne neprospelo (jeho odchod je logickym vyustenim), naopak zvysne trio Seibutis/Maciulis/Kuzminskas na postoch SG/SF v priprave vyzeralo velmi dobre a to nielen z pohladu utoku, ale aj obrany. Tych premennych v time Litvy je pomerne dost (ako zvladne poziciu klucovej postavy Kalnietis, to iste plati aj u Valanciunasa, ktoreho sice mozu nahradit ini hraci, lenze ti rozhodne nie su taki vsestranni ako prave mlady supertalent, ako zvladne svoju rolu Linas Kleiza po komplikovanej sezone za morom, ktora sa zda bola poslednou v jeho kratkej kariere v NBA, ako bude fungovat obrana PF supera s hracmi ako Kleiza, resp. Motiejunas - tj. do utoku super, v obrane tragedia..).

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Mantas Kalnietis 2, Jonas Valanciunas 3, Mindaugas Kuzminskas


Macedonski bojovnici sa budu snazit nadviazat na prekvapive 4.miesto z Litvy, avsak nebude to vonkoncom lahke. Skupina B je tazka a istotou postupu si nemozu byt isti ani timy ako Litva, resp. Srbsko. Vyhodou Macedonska mozu byt nesporne divaci, ti to nebudu mat do Slovinska prilis daleko a na zapasy svojho timu v skupine mozu vytvorit prakticky domacu atmosferu. Tim sa moc nezmenil, stale tie iste mena, vo vybere su snad len 2 mladsi hraci, ktori pred dvoma rokmi nehrali, to jadro timu zostalo nezmenene. Otaznikom su vykony Bo McCalebba, hraca, ktory nastartoval macedonsky NT k historickemu vysledku. Bo, ako aj cele Fenerbahce prezili sezonu zmaru, viac to davam za vinu timu, nez hracovi (to je nieco ako v Spanielsku Unicaja, ci v Taliansku AJ Milano). Moze to mat svoje pozitiva v tom, ze po pretrapenej sezone bude mat hrac chut ukazat sa, znova si naplno zahrat a zaroven sa pritom pobavit. Klucom k uspechu ale nebude tak vykon samotneho McCalebba, ako skor to, strhnut svojimi vykonmi tych hracov okolo - to sa presne stalo pred 2 rokmi - inak tragicky Pero Antic hral na hranici svojich moznosti, sice top hrac z neho nebude nikdy, ale svojou chutou, agresivitou a nasadenim najma pod kosom urobil pre tim obrovske penzum prace. V obrane svoje zahrali bratia Stojanovski, to iste sa da povedat aj o trojkach v utoku. Timu nechyba snad nikto dolezity, dokonca prekvapivo tam vidim aj meno veterana Vlada Ilievskeho, co som si myslel, ze uz ho na ME nikdy neuvidim (treba to brat tak, ze si nemyslim, ze moze nejakym sposobom hocijakemu timu na ME vyraznejsie pomoct). Macedonsko je tak v pozicii neriadenej strely - ich basketbal bude iny, nez budu produkovat zvysne timy v skupine, stale maju k dispozicii Bo McCalebba, ktory ked sa do toho dostane, je nesporne rozdielovym hracom a uz bude len zavisiet, ako zahraju ti role playeri okolo - Stojanovski, Antic, Samadziski, Gecevski, Chekovski..

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Vojdan Stojanovski 2, Bo McCalebb 3, Gjorgji Chekovski


Cierna Hora, moj cierny kon (a nielen moj) celych ME bude urcite timom, na ktory doporucujem, aby sa basketbalovy divak pozrel, avsak jeden kusok do moznej vitaznej skladacky bude predsa len chybat. Nikola Pekovic je ten spravny lider, ktoreho by mlady tim okolo aj mentalne potreboval. Ked uz hovorim nieco o skusenostiach, tak v time nie je napr. ani Vladimir Dragicevic. Aj bez nich je podkos vyborny, aj ked sa predovsetkym bude opierat o trochu mladych hracov (Vucevic, Dubljevic, Dasic). Nie som si ani isty Tyrese Riceom, ci bude tym vhodnym doplnkom na post prveho rozohravaca. Hrac je to nesporne kvalitny, ale skor pre tim, ktory to okolo takehoto PG cele postavi (Macedonsko), Cierna Hora by sa mala zamerat na hru cez ich monster podkos. Druha PG je idealne, mlady talent Nikola Ivanovic, tazko si predstavit lepsi backup (z pohladu buducnosti, aj sucasnej pouzitelnosti/kvality). Posty SG/SF, je tam dost hracov, predovsetkym bratia Sehovicovci, strach o trojky nemam, na to tam je duo PF Dubljevic/Dasic (plus v kvalifikacii to islo aj tym "menej znamym" menam). Prave kvalifikacia moze Ciernej Hore dodavat mnoho sebavedomia, moc sa od nich necakalo, napokon skupinu smrti so Srbskom/Izraelom jednoducho opanovali "bez straty kyticky". Ta klucova zmena je prave na poste PG - Rochestieho skusali aj tentokrat v priprave, typologicky sa k silnemu podkosu hodi viacej, zasa by nemali tak dynamickeho hraca (co podla mna ani nepotrebovali). Pravdou ale je, ze pomaly sposob hry by viacej sedel timu s Pekovicom ako hlavnym tromfom, s mladikmi moze byt rychly prechod s uspesnou trojkovou kanonadou nesmierne nebezpecny pre akehokolvek supera.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Bojan Dubljevic 2, Nikola Ivanovic 3, Vladimir Dasic


Srbi a v podstate nutena renesencia v narodnom time. Zraneny Teodosic, dlhe roky ustredna postava srbskej hry, ako aj klucovych momentov zaverov vyhrotenych zapasov, absolutne zdecimovana pycha Srbov, ich teoreticky najlepsie obsadeny post - PF, to su zrejme dva najvacsia zasahy do zostavy novovytvoreneho srbskeho NT. Lenze ... trenerom Srbska je nikto iny ako Dusan "Duda" Ivkovic, zrejme najlepsi trener, ktoreho budeme moct vidiet na ME. Neviem si predstavit nikoho povolanejsieho pre zmenu a najma omladenie, ako je tento skuseny strateg. A ked zmena, tak poriadna, Srbsko ma rozhodne z coho brat a ak nebude uspech teraz, zo skusenosti mladi hraci budu tazit v buducnosti, ci uz na klubovej, ako aj na repre urovni. Vyjadrene cislami, 7 hracov z 12 nie je starsich ako 22 rokov. Podkosove duo Krstic/Katic je velmi vhodne, aby viedlo tento tim, samozrejme spolu so spominanym srbskym strategom na striedacke. Ak si dobre spominate, minuly rok som tvrdo zaplakal, ze som Srbsku v kvalifikacii co i len v prvych par zapasoch veril, potom som otocil, nieco som si zobral spat, ale neda sa povedat, ze na Srbsko by som mal zrovna pozitivne spomienky. Srbsko sa po obrovskych peripetiach kvalifikovalo, so stastim, ale predsa, historia sa nebude pytat akym sposobom sa Srbi na zaverecny turnaj prebojovali, ked na nom uspeju.. Musim povedat, ze zranenia hracov timu rozhodne prospeju. Myslim si to preto, ze ten tim, ktory bol vytvoreny uz stagnoval, nielen spolu, ale aj jednotlivi hraci (dali by sa menovat priklady - Velickovic/Keselj/Tepic/Perovic) vo svojich kluboch, dovody boli rozne, cez zranenia, zly vyber timu, jednoducho v zlych vykonoch (v klesajucej krivke vykonnosti), prip. z kazdeho rozku trosku, ako sa hovori. Zaroven aj Teodosic v repre viditelne klesal, tym nepisem, ze je to zly hrac, ale faktom je, ze Srbsku viacej skodil, ako pomahal. Kedze vo vybere nie je Teodosic, dostal sa tam supertalent Vasilije Micic, ktory tak zaziaril na MS U19 v Prahe. Som zvedavy, co Srbi predvedu, moc sa od nich po mnohych zraneniach a absenciach necaka, ja od nich ale cakam viacej, nez keby na ME isiel "ocakavany vyber", pretoze kvalitu ten tim ma, len je pre oko bezneho divaka trochu skryta a menej skusenosti/starosti/zodpovednosti a viacej elanu a zdraveho nasadenia povazujem v pripade Srbska za nespornu vyhodu.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Nemanja Nedovic 2, Nikola Kalinic 3, Nenad Krstic

(1.Litva 2.Srbsko 3.Lotyssko 4.Cierna Hora 5.Macedonsko 6.Bosna & Hercegovina)
-----------------------------------------------------------------------------------

Group C:

Croatia
Czech Republic
Georgia
Poland
Slovenia
Spain

Becko je zamotane, tato skupina je ale tiez urcite zaujimava a mozno kvalitativne este naslapanejsia. Samozrejme horsie si predstavujem, ze Spanielsko, resp. domace Slovinsko by nepostupilo zo skupiny dalej, ale suboj o tretie miesto, resp. o tretiu postupovu priecku do osemfinalovej skupiny bude na ostrie noza. Teoreticky by to mal byt suboj Chorvatsko vs Polsko, ale Cesko ma zaujimavy tim, v ktorom nechyba snad nikto dolezity a Gruzinsku chyba len Zaza Pachulia (co je skor problem rotacie, nez s5).

Chorvatsku uz tradicne neverim. Keby v tom time nebol Dario Saric, tak snad ich ani netreba sledovat, takto si nejaky zapas urcite pozriem, aj ked sa to budem snazit spojit s nejakym inym zaujmom (zapas s Ceskom/Spanielskom napr.). Tomic potrebuje k sebe schopnych hracov, aby bol pouzitelny, zaroven je pomerne nachylny k faulom, co su dve veci, ktore Chorvatsko zrovna nevytrhnu. PG Ukic/Draper rozhodne nie su rozdielovi hraci, Ukic kedysi a Draper skor vhodny role player. Druhy klucovy hrac po Saricovi bude urcite Bojan Bogdanovic, stale je to vyborny sniper, aj ked to Chorvatsku herne nepojde, co ocakavam, moze zapas vyhrat systemom Mirzu Teletovica - ked ich neprebranime, tak ich prestrielajme. Nie je to taktika, ktora by vychadzala v kazdom zapase, resp. tim doviedla k medailovej priecke, ale dostat sa zo skupiny sa s toutou jednoduchou taktikou da. Mozno najhorsou spravou je, ze trenerom Chorvatska je stale Jasmin Repesa. To zaroven vrha pochybnost nad tym ako a ci vobec bude dostatocne vyuzivany Dario Saric. Ak nie, tak na PF budu borci ako Markota, resp. Rudez, na C je backup Tomica Zoric/Andric, takze nic ruzove Chorvatov zrejme necaka.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Dario Saric 2, Bojan Bogdanovic 3, Roko-leni Ukic


Cesko, jeden z dvoch zmien v menach ucastnikov oproti ME 2011 v Litve (tou druhou je ucast Svedska - chybaju Portugalsko, resp. Bulharsko). Cesko nema, co stratit, moze len prijemne prekvapit. Tim je dobre namixovany z mladych hracov, strednej generacie a basketbalovych veteranov, takze nechybaju ani skusenosti, ani mladicka drzost a dravost. Oproti uspesnej kvalifikacii prakticky v time nenastali ziadne vyraznejsie zmeny, tou jedinou a zasadnou je ucast Jana Veseleho, s cim sa dopredu ratalo. Cesko nie je etablovanou krajinou na mape ucastnikov ME v poslednych rokoch, takze kto bol zdravy nevahal a velmi rad prijal pozvanku reprezentovat. Skupine nie je zrovna prajna, uhrat sa zaujimavy vysledok da prakticky s kazdym, problemom bude uhrat take vysledok 3, tomu az tak v pripade ceskeho timu neverim. Na druhej strane, rozhodne to ani uplne nevylucujem.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Tomas Satoransky 2, Jan Vesely 3, Pavel Pumprla


Gruzinsko, tim, ktory bude neprijemny hned v prvom, druhom zapase, postupom casu zacnu hracom urcite dochadzat sily. Timu jednoducho chyba schopna lavicka, aj ked su na nej zaujimave prospekty buducnosti (najma Beka Burjanadze). Tsintsadze/Hickman/Markoishvili/Sanikidze/Shermadini je to zdrave jadro, ktore odohra/pre uspech bude musiet odohrat drvivu vacsinu minut. Hickman aj Markoishvili mali zdravotne problemy pocas pripravy, co urcite tiez limituje sance Gruzinska na nejake vyraznejsie prekvapenie.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Ricky Hickman 2, Georgi Shermadini 3, Beka Burjanadze


Polsko, dalsi z timov, ktori maju vsetky predpoklady prijemne prekvapit. Pravdou ale je, ze Polsko aj v elitnej zostave v minulosti dokazalo prekvapit, zial nie zrovna prijemne (v kvalifikaciach prehry doma s podpriemernymi supermi apod.). Pravdou tiez je, ze z dua Lampe/Gortat ide strach, zaroven aj backup je slusny - veteran Ignerski, schopny Adam Hrycaniuk a talentovany mladik z uspesnej generacie Przemyslaw Karnowski. Uloha Thomasa Kelatiho je obligatna, vhodne lepit diery medzi perimetrom a podkosom, pomahat rozohravke, pripajat k tomu kvalitnu obranu a najma, drzat tym nad vodou aj z trojkoveho obluka. Klucovym muzom vyberu bude ale uplne niekto iny .. Lukasz Koszarek. Prave na skusenom rozohravacovi bude najvacsi tlak, kvalita guardov nie je velka, dokonca ani sirka, takze problemom pre Polsko by bolo aj prip. zranenie tohto jedineho medzinarodne schopneho rozohravaca.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Lukasz Koszarek 2, Marcin Gortat 3, Mateusz Ponitka


Slovinsko alias domaci hostitelsky tim. Absencia Erazema Lorbeka (znova ten post PF) je presne tym zlomom medzi spolufavoritom na titul a len timom, ktory moze prijemne prekvapit na domacej pode. Slovinsko ma svoju kvalitu aj bez Erazema, lenze bez neho na poste PF vznika neprijemna diera, Erazem bol tym spravnym lidrom uz v minulosti a najma jedinym stabilnym schopnym hracom smerom do utoku. Takto bude Slovinsko najma o obrane - mladici Zoran Dragic, Jaka Blazic a Edo Muric su vyborni obranari, dobrym obrancom je aj starsi brat Zorana Goran a najma, prave Goran by mal prebrat taktovku lidra pri absencii Erazema. Na mna trochu moc veteranov, tj. az 5 hraci maju 30 a viacej rokov, ale da sa to pochopit, kedze ide o domace ME - je v tom faktor zasluh a nostalgie, ako aj to, ze Slovinsko nema az taku siroku zakladnu na niektorych postoch a tazko sa niektori hraci nahradzaju.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Goran Dragic 2, Zoran Dragic 3, Bostjan Nachbar


Spanielsko len potvrdzuje teoriu o problematickom poste PF. Pritom podkosove problemy Spanielov zacinali postupne - ucast odriekli veterani Pau Gasol/Felipe Reyes, nasledovalo odrieknutie Sergea Ibaku, s ktorym suvisel aj postoj Nikolu Mirotica. Na PF tak vzniklo trio Victor Claver/Jorge Aguilar/German Gabriel. Jorge Aguilar vyzera ako najpouzitelnejsi hrac (Gabriel totiz nie je klasicke PF) a Claver je jednoducho joke, ked to ma byt, kto bude ustrednou postavou na tejto dolezitej pozicii. Victor Claver aj v priprave ukazal zopar vtipnych momentov - od tragickej strelby, cez vyfaulovane za cca 7 minut cisteho casu, az po tragikomicke branenie (s tym suvisi aj cast o fauloch). Na C je Marc Gasol, ziaden problem, skor naopak, zaroven moze ukazat, ze nielen v NBA dorastol do pozicie klucoveho centra (prvy velky sampionat bez brata v pozicii jasneho lidra). Perimeter je potom zbierkou extremnej kvality a roznych moznosti - Rudy moze hrat na SF (tam bude starterom), ale prip. aj na SG, Llull je take prerobene zvlastne SG na PG, takze je to stale v podstate comboguard, Calderon dokaze so svojimi schopnostami v pohode zahrat ako PG na SG.. Negative som cital aj na noveho trenera Orengu, sam ho moc nepoznam, takze vlastny nazor si spravim az pri sledovani sampionatu. Spanielsko rozhodne kandidatom na zlato, ale rozhodne nie superfavoritom, ako v rokoch minulych. Sam som zvedavy, kto prevezme na seba zodpovednost zachranarskeho dua La Bomba/Pau.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Marc Gasol 2, Ricky Rubio 3, Jose Calderon

(1.Spanielsko 2.Slovinsko 3.Polsko 4.Cesko 5.Chorvatsko 6.Gruzinsko)
-----------------------------------------------------------------------------------

Group D:
Finland
Greece
Italy
Russia
Sweden
Turkey

Decko alias skupina, ktora mala potencial vytvorit skupinu smrti, lenze do toho zasiahla vyssia moc, resp. zvlastne cachre-machre v ruskom time. Grecko by nemalo mat problem s postupom, o inych timoch uz tak presvedceny nie som. Na papieri by Turecko nemalo mat problem, lenze kto pozna lepsie Turecko musi byt na pozore. Rusi s B timom, nedaju sa cakat pravidelne kvalitne vykony, ale az tak uplne by som ich nezatracoval, ako som to videl na inych portaloch/strankach. Taliani, cez rozne absencie tiez vidim urcite svetlo v tuneli, tj. niektore absencie su jednoznacne negativne, niektore povazujem za naopak velmi pozitivne. Aj vdaka problemom papierovo silnejsich/favorizovanejsich ma velku sancu na dalsie potvrdenie stupajucich kvalit finske druzstvo. Svedsko na to jednoducho nema, na papieri tim vyzera lepsie nez ako to potom vyzera realne na palubovke.

Finsky tim je jasnym dokazom toho, ze na kvalitne vykony netreba hned 12 velkym mien. Trener Henrik Dettman je klucovym prvkom finskeho uspechu, druhym faktorom je Petteri Koponen. Finska hra je neprijemna, je rychla, hraci vyborne strielaju z perimetru (a to aj podkosovi hraci), naopak pod kosom je to viacej o chytrosti a bojovnosti, nez o kvalitach/vyskovych predpokladoch. Keby som bol Chorvatsko, tak tim s charakteristikou Finska by mi extremne nahanal strach

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Petteri Koponen 2, Gerald Lee 3, Sasu Salin


To Greci musia mat len tie najvyssie ciele, nic na tom nemeni ani absencia dua Nick Calathes/Kostas Koufos. S tymito hracmi by prakticky grecky tim nemal vyraznejsiu slabinu, takto prave chyba ten vsestranne nadany (najma smerom do obrany) center a klasicky tvorivy rozohravac. To, ze trener Trinchieri chce dobre braniaci tim ukazuje aj vyradenie Kostasa Vasiliadisa, sice na oko atraktivneho hraca, ktory sa vyziva v tazkych strelach s klaksonom, lenze slaba variabilita moznosti v utoku a najma, mizerna obrana boli dostatocnym dovodom nebrat ho na ME. V pripade Iana Vougioukasa je dovodom jeho charakter - nie je nahoda, ze prave tento hrac sa tesne nedostava na velke akcie, resp. treneri uprednostnuju mladsich/teoreticky menej kvalitnych hracov. V tomto pripade dostal prednost mladik Kavvadas, mozno az neobvykle riziko, ale rozhodnutie rozhodne kvitujem. Obavy vladli, kedze Spanoulis je prvym PG pri neucasti Calathesa, z Vassilisovej hlavnej Achillovej paty - v prilis velkom mnozstve strat (v zlom assist/TO ratio). Posledny turnaj ale ukazal, ze tento problem by nemusel byt az taky vyrazny, resp. cisla z turnaja vyzerali az neobvykle pozitivne. Borcov na SG vylozene nemusim (Zisis/Bramos), naopak SF vyzeraju skvele, na PF je pretlak, tam aj keby sa niekto zranil, tak nic velke sa nestane a na C si budu musiet vystavit so zdr. problemami bojujucemu Bourousisovi, ktory si v priprave zlomil nejake rebra (uz by mal byt ale v poriadku). Zdravotne problemy sa nevyhli skoro nikomu, snad 6-7 hracov bolo v jednu dobu mimo hru, ale zda, ze vsetci sa vcas uzdravili. Za 17,0 som s tym spokojny, za sucasnych 4,5-5,5 by som to nehral ani omylom (alias realny kurz vidim niekde medzi 8-10).

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Vassilis Spanoulis 2, Georgios Printezis 3, Kostas Papanikolaou


Taliansko, bez mnohych klucovych hracov (Gallinari, Bargnani, Hackett, Mancinelli...), niektore absencie su pozitivne, niektore negativne. Pozitivne je ja uzdravenie Luigiho Datomeho, bez neho by situacia pod kosom bola prakticky kriticka. Aby som to objasnil, aj Taliansko je timom, kde pozicia PF je Achillovou patou. Luigi Datome je klasicke SF, ktore na ME bude nuteny nastupovat na pozicii PF a to nie na par minut, ale prakticky nonstop. V time su totiz len traja podkosovi hraci - Marco Cusin, Nicolo Melli a Daniele Magro, z toho Magro sa na palubovku dostane len vo vynimocnych situaciach. Gentile a Rosselli, tiez primarne SF budu pomahat Datomemu, pricom Gentile bude backupom Aradoriho aj na SF. Bellinelli je jasny na SG, snad sa bude krotit a nebude brat vsetky strely len na seba. Na PG je jasne duo T.Diener/Cinciarini. Trio Bellinelli/Aradori/Datome to tam bude masivne ostrelovat z perimetra, nic ine sa od Talosov cakat neda, pod kosom totiz prakticky neexistuju (s Bargnanim by to nebolo ine, ten by zaroven znamenal zhorsenie v utocnom doskakovani, resp. v doskokoch celkovo).

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Luigi Datome 2, Pietro Aradori 3, Travis Diener


V ruskom time chybaju takmer vsetky tradicne mena, od Kirilenka, cez Khryapu, az po Mozgova. Sancu dostavaju mladici Karasev/Kulagin, ale aj hraci ako Shved/Khvoston/Antonov, tj. hraci, ktori uz maju nejake skusenosti s dospelackou repre, ale urcite nie v pozicii lidrov. Z opacneho polu prekvapuje nominacia veterana Alexeya Savrasenka, to som trochu nepochopil. Od PG po SF su hracske absencie mierne, to je vidiet aj na kvalite supisky, lenze podkos, to je jedna velka diera, ci uz ide o PF, ako aj o poziciu C.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Vitaliy Fridzon 2, Alexey Shved 3, Sergey Karasev


Svedsko by si pomerne dobre mohlo zahrat v skupine A, D bude nad ich sily, o tom mnohe napoveda aj samotna priprava. Trochu som nepochopil, preco v priprave trener prakticky nerotoval svoj tim - ti klucovi 3-4 hraci hrali 35-36 minut, na ME to tazko lepsie, skor este o kusok horsie. Takze nielenze Svedsku chyba patricna kvalita, ale aj faktor unavy v poslednych 2 zapasoch spravi svoje. Supiska Svedska menami vyzera dobre, ako som uz pisal, Jeffery Taylor/Jonas Jerebko, niektori dalsi hraci, zaujimavy je aj nominacia velkeho talento Ludviga Hakanssona, naopak na C to bude musiet odmakat Joakim Kjellbom, uz 34-rocny hrac.

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Jeffery Taylor 2, Kenny Grant 3, Jonas Jerebko


Turecko, nieco podobne, tim vyzera na papieri lepsie, nez aka je skutocnost. Pod kosom problem nie je a snad ani byt nemohol, tam ma Turecko kvalitu snad aj na 3-4 vybery. Na perimetri sa naopak vyberalo velmi tazko a Tanjevic odvahu zial (pre Turecko) neukazal - turecki fans dostali na chvilu nadej v lepsie zajtrajsky, ked trener povolal Kenana Sipahiho. Nadej sa skoncila dnom, ked sa zverejnila konecna nominacia, Sipahi nikde, zato Arslan, ci Guler bezpecne prezili. Je tam aj Hedo, to tiez je jasne negativum a pri spominanom podkosi hral trener znova raz vylozene na istotu - z tolkych supertalentovanych mladych hracov nie je v konecnom vyberi nikto - radsej budu verit Keremovi Gonlumovi, ktory sice nesklame, ale ani neprekvapi a najma z pohladu buducnosti to je krok spat. Keby som bol fanusikom Turecka, neziaril by som na vsetky strany...

Hraci, ktori sa oplatia sledovat: 1, Omer Asik 2, Emir Preldzic 3, Ersan Ilyasova

(1.Grecko 2.Turecko 3.Finsko 4.Taliansko 5.Rusko 6.Svedsko)
-----------------------------------------------------------------------------------


Odkazy:
http://www.eurobasket2013.org/en/coid_0jsUInEAI9Es,Ozgb-Ven1.articleMode_on.html
http://www.acb.com/redaccion.php?id=95955


Naposledy upravil UselessToo dne 4.09.2013, 16:49, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.09.2013, 23:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bosna vs Lotyssko over 158,5 (6,5/10 - 1,935 - Pinnacle)
Srbsko vs Litva over 147,5 (5/10 - 1,943 - Pinnacle)

Lotyssko ML + Ukrajina ML (2,5/10 - 3,3 - Unibet)

Finsko ML (1,5/10 - 5,0 - Pinnacle)


J.Valanciunas O8,5 + B.Dubljevic vs P.Antic 1 (pocet bodov) (3/10 - 3,09 - Doxxbet)
O.Asik O7,5 + T.Parker U18,5 (4,5/10 - 3,24 - T....)
J.Vesely O8,5 + M.Markoishvili O13,5 (3/10 - 3,42 - Fortuna)
K.Achara O7,5 + J.Blums O8,5 (2/10 - 3,24 - T....)
V.Fridzon O10,5 + L.Datome O11,5 (3/10 - 3,24 - T....)
V.Sanikidze U17,5 + N.Bjelica O8,5 (2/10 - 3,24 - T....)

-----------------------------------------------------------------------------------

Dva overy, ocakavam vyrovnane suboje, v tom prvom je Bosna, co je takmer zaruka highscore stretnutia a zrovna Lotysi sa tomu branit rozhodne nebudu. Srbsko vs Litva je zasa slager prveho dna, pomerne nizka hranica, ocakavam vyrovnanejsi zapas, nez by sa pri prvom pohlade na supisky dalo ocakavat.

Lotysi, resp. Ukrajina, vidim oba timy ako silnejsie/vyrazne lepsie v tychto subojoch, samozrejme, su to zradne tipy, preto to hram ako akovku s nizsim vkladom. A na zaver valuebet na finske prekvapko - tam je pointa jasna, bud Fini Turkov zaskocia (po novom chyba Omer Onan, takze obrana Turkov na perimetri este viacej zaplace), tj. im vyjde trojkovy den a Turci budu ako opareni, co by sa rozhodne nestalo prvykrat, alebo Turci nic nepodcenia, Fini sa nechytia a radsej posetria sily do dalsich zapasov. Hranie hcp je teda ciry nezmysel a obrovske riziko.

----------------------------------------------------------------------------------

Sniperi, je tam toho strasne moc. S Tonym Parkerom samozrejme suhlasim, ako som pisal, Frantici Tonyho nenicili ani v priprave a v lahuckej skupine A by sa tento trend nemal menit. Tony je schopny aj za 20 minut skorovat 19bodov, zaroven je vyhodnejsie pre Francuzov hrat viacej z perimetra, nielen pretoze sami nemaju az taku silu pod kosom, ale najma super ma dvoch vyrovnanych centrov. Celkovo ale plati, vysoke hranice su vyzvou k hraniu underov, nie naopak.

Omer Asik, nizka hranica a najma, charakter supera. Z finskeho timu nemoze pod kosom konkurovat naozaj nikto dominantnemu centrovi. V pripade Turkov su overy vacsinou velky problem, pretoze sa body rovnomerne rozdeluju do 5-7 hracov, lenze proti Finsku to doslova vyzyva hrat vsetko pod kos na tureckych dlhanov, to snad ani Tanjevic neposerie.. (ak ano, vyhraju Fini, co by nebola uplna tragedia).

Valanciunas, nizka hranica v konkretnej SK, proti sebe sice Nenad Krstic, to vsak ale nie je nejaky neprekonatelny pes - obranar. Zaroven 9bodov od ustrednej postavicky utoku nie je zasa az take vysoke cislo, najma, ked cakam pomerne dost bodov z oboch stran.

K tomu duel dvoch uplne odlisnych hracov, ktorych spaja snad len vasen v strelbe za 3body. Avsak, Bojan je trojkar par excellance, to Pero Antic sice striela ako drak, ale prakticky celu karieru s nevalnou uspesnostou. V priprave to bolo obrovske trapenie, macedonski fanusikovia boli radi, ked ho videli na palubovke, co najmenej, uspesnost strelby tragicka a do hry nedaval ani to jeho povestne nasadenie a bojovnost.

Honza Vesely a znova hra proti superovi. Dat 9bodov nie je moc, aj ked cakam skor underovy zapas. Honza je PF, aj Slovinci maju na PF, ako som spominal, neprijemnu dieru. Mozno smerom dopredu ju zalepi dalsi veteran Bostjan Nachbar, lenze v obrane tam nie je nikto schopny zastavovat skvele atleticky vybavenych hracov, medzi ktorych Honza rozhodne patri. Ked budu dostatocne rozumni, tak ho budu faulovat pri prvom kontakte s loptom a vystavovat ho trestnym hodom, v ktorych sa sice zlepsil, ale stale to ziadna velka slava nie je.

K tomu chcem pridat nieco, Fortuna ponuku len postupne doplna, ponukaju sa viacere moznosti..

Pacia sa mi dalej Markoishvili O13,5 (klucovy hrac, proti podkosovemu duu to napojde, takze bude musiet zamakat perimeter, aby Gruzinsko malo sancu na dobry vysledok, da sa zahrat aj Shermadini under, rozhodne cielom Poliakov bude rychlo naakumulovat fauly prave na gruzinskom dlhanovi - tym by Gruzincom prakticky znicili cely podkos), Datome O11,5 (SF, ktore bude hrat na PF, kedze ale na PF Rusi nemaju ziaden velky pretlak, co timy urcite spaja, tak s jeho schopnostami sa mu nemusi hrat zrovna proti Rusom zle, okrem ineho je to stale SF, tj. strelec, velmi dobry trojkar atd., teoreticky by mali z Talianov davat body predovsetkym traja borci + Gentile/T.Diener by par bodov mali pravidelne pripojit), V.Fridzon O11,5 (Rusi hodne uzka zostava, Fridzon je jeden z mala hracov, ktori by hrali klucovu ulohu aj v preplnenej supiske ruskeho vyberu. Vyborny trojkar, ale nielen to, vhodny aj do rychlych brejkov, najazdov, velmi dobry hrac z ciary TH, pre mna hlavna strelecka zbran Ruska), Achara O7,5 (z toho britskeho odpadu sa v priprave javil velmi slusne, v skupine maju timy, s ktorymi sa da nieco uhrat, je to rizikovy tip, kedze VB da cca 60-65bodov, z toho tych 8 uz nie je tak malo), J.Blums O8,5 (overovy zapas, prijatelna hranica, zaroven skuseny mazak, ktory by mal byt najviac vidiet v prvom, prip. druhom zapase, pred 2 rokmi na uvod zahviezdil proti silnemu Francuzsku 32 bodmi, bol to jeden z pamatnych vykonov sampionatu v Litve, to dnes od neho necakam, ale jeho body budu urcite potrebne na ceste za triumfom nad Mirzovou Bosnou), Bjelica/Nedovic O8,5/O9,0 (proti Litve treba hrat sniperov na PF, resp. na PG, to je jasne, Nedovic je zrejme hlavnou atrakciou Srbska na tychto ME - ocakava sa, ze bude tahat tim na rozohravke a samozrejme pridavat k tomu aj slusne body, Nemanja Bjelica by rad pokracoval v slusnych vykonoch z tejto sezony, proti (ne)obrancom na PF Litvy to bude mat duo Bjelica/Katic dnes rozhodne ulahcene a ocakavam od oboch slusny/vyborny zapas), zatial vsetko..


Naposledy upravil UselessToo dne 4.09.2013, 22:00, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.09.2013, 16:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skoda, ze som dnes musel nieco vybavit, z toho vyplyva, ze nebol uz cas pockat aj na dopisanie sniperov v inych SK.

Som sa vratil na koniec prvych zapasov, pozeram, ze z pohladu klasickych vecernych tipov fajn, z pohladu sniperov uz to take idylicke nebolo alias Omer Asik (a nielen on, aj jeho partak Semih Erden, 6 akcii, 12 bodov, z toho mi jasne vyplyva a to som zapas ani nemusel vidiet, ze Tanjevic je idiot a stalo sa presne to, co som napisal - Tanjevic to poserie, Asik to neda, Fini vyhraju. A to Fini naozaj nepredviedli ziaden koncert spoza trojkovej ciary, skor ich standard, ale na ubohy tim Turecka to v poho stacilo. Uz teraz jasny dnesny headline z mojich tipov.

Potesil aj over, rovnako aj fakt, ze vysiel tesne (tj. 2 minuty pred koncom dali 158 a 159bod a odvtedy padli uz len 2, to je pozitivne z pohladu dalsich overov v overovej skupine B). Janis Blums to nedal, zrovna on bol tym, komu trojky nesli, aj ked ako timu sa Lotysi nemozu stazovat. Takisto platilo, ze jeden podkosak bude mat v kazdom zapase den, tentokrat to jasne dokumentoval Rolands Freimanis (24bodov za necelych 17minut, skvela bilancia). Takisto, ako pozeram, platilo pravidlo, superovi nedaj nic zadarmo, 30 faulov Lotysska proti 18 Bosny. S tymto zapasom som prakticky uplne spokojny.

Dalsie dva zapasy, skoncili trochu prekvapivo, co je super, kedze som ich nehral. VB vyhrala nad Izraelom, to je skor k placu z pohladu Izraela, nez cokolvek ine, tu sa jasne ukazala chut menej znamych hracov nad uz tak trochu zakonzervanym vyberom Izraela. To nemeni nic na tom, ze Izrael je lepsim timom a ze VB je outsiderom, ale bookies to aspon trochu zmatie. Kieron Achara 18bodov..

Gruzinci rozdrvilo Polsko. Naschval som dnes nehral Poliakov, pretoze im dlhodobo neverim (vzdy mam pochybnosti, aj som to spominal) a zaroven, Gruzinci su idealny tim na mozne prekvapenie v prvom/druhom zapase (potom doplatia na nulovu lavicku). Ako Polsko bolo marne a nesplnilo ziaden logicky krok v zapase (vyuzit kvalitu podkosa, eliminovat superov podkos a donutit ho k faulom), tak isiel do kopru tip proti Sanikidzemu (kde som to hral na vysoku lajnu - 17,5 bola obludna hranica, toboz na PF, prip. SF/C, ked musi lepit diery, ale dal ju, co ma netesi z dvoch uhlov pohladu - v skupine je Spanielsko (tragedia na PF), Slovinsko (tragedia na PF v obrane), Chorvatsko (uvidime, ale v obrane urcite tragedia takisto) a Cesko (ujde to, na pomery PF na ME), takze tazko sa bude dat hrat proti Viktorovi a to aj pri vysokej hranici. Idealny moment je hned zajtra, tazko zopakuje taky strelecky festival, nez uz superom bude ktokolvek a tazko klesne hranica, ked ju dnes prekonal. Skupina sa hned pekne zamotala, co je pre tipera len dobre.


PS: (oznam pre opisovacov cohokolvek - ci uz ide o moje informacie/nazory/tipy/... - ked uz si dani ludia nevedia inak pomoct, nez ukradnut pracu niekoho druheho, dufam a verim, ze ked nieco podobne niekde inde uvidim, tak snad tam bude uvedeny moj nick (a to ako minimum), nie je to sice koser jednanie, ale stale rozhodne ferovejsie, nez hranie sa na skveleho tipera so skvelymi informaciami... za pochopenie vopred dakujem, aj ked si nemyslim, ze by to valna vacsina ludi, ktorych sa tieto riadky tykaju, pochopila/zobrala na vedomie)
...
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.09.2013, 19:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nepřijde mi fér začít něčí kritikou, obzvláště když těch tipů je hodně a většinou logických, ale přesto tak začnu. Tip na Asika nebyl dobrý. Omer nemá vůbec žádnou útočnou hru, většinu bodů dává po sbíhání ze clon, po útočném doskoku, nebo když mu to spoluhráči připraví. A proti menším, pohyblivějším týmům jako Finsko toho Omer bude dávat málo, protože rozehrávka Turků je velká tragédie a Hedo už taky není to, co kdysi bývalo. Omer dal jeden svůj koš smečí po sběhu, jeden donáškou po útočném doskoku. (Erden na tom není o moc lépe). Ale ať taky jen nekritizuju a napíši něco svého, podle mě jsou moc dobré tipy over na Valančiunase (ta hranice u Doxxbetu je nějak extrémně nízká) a under na Jelínka. A z toho, co tu nezaznělo, se mi líbí Pleiss U11,5, Vidmar O8,5.
oxy
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 1
Vklady: 1 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: -1.00 unitů
Yield: -100.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.10.2006
Tipy a sázky: 1667
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 285.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 6
PříspěvekZaslal: 4.09.2013, 19:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

to UselessToo: znova smekám notworthy a musím poděkovat za sebe a snad i za ostatní za tvé podrobné a přesné rozbory thumbright i za ochotu se s námi o ně podělit hello1 Díky

PS: vykradačům nechť se spokojený spánek vyhýbá Razz
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.09.2013, 21:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To, ze bol tip na Omera nie zrovna podareny, som priznal. To, preco som ho hral som napisal tiez (nizka hranica/charakter supera). Ked duo centrov da zo 6 zakonceni 12bodov (stopercentna uspesnost), tak problem vidim viacej v tom, ze hraci neboli schopni im tu loptu dorucit, nez v tom, ze by svoje sance neboli schopni premenit. Radsej to tam Turci smazili za 3body (proti Finsku, wtf?), dobre, keby im to slo, da sa to pochopit, ale bola to tragedia. To, ze Hedo uz 3-4 roky nema, co ponuknut tureckemu NT je fakt, nie je to rozhodne len moj nazor (staci sa spytat ktorehokolvek fanusika Turecka a odpoved bude strucna a jasna - rozhodne nie pozitivna v prospech Turkogla).

Takze tip bol zly, to, ze je Omer Asik limitovany center s problemovymi TH je fakt, ale problem vidim jednoducho v tureckom time ako celku (vsak aj preto som proti Turecku hral, aj ked som mohol byt mozno o trochu odvaznejsi) - druha vec je, ze tipovanie overov na turecky tim je vzdy o hubu. Zrovna v skupine su timy ako Taliansko/Rusko, takze znova timy bez podkosu, aj ked skor bez PF, takze by to malo vyhovovat Ersanovi/Gonlumovi, Svedsko je odpad, to nehodnotim a Grecko je zasa "obor", s kvalitne obsadenym podkosom.

(u mna je napr. Gasper Vidmar neskutocny traged, sice predovsetkym v obrane - ci uz pri braneni ako takom, ako aj pri rychlom zbierani zbytocnych faulov - co ma samozrejme neblahy dopad na jeho minutaz v zapasoch a tipovat hraca na over, o ktorom viem nieco podobne, je nieco ako tiperska samovrazda)

-----------------------------------------------------------------------------------

Inak zaujimavy prvy den. Klasicky tipovat vysokych favoritov je ciry nezmysel, znova sa to potvrdilo (Frantici, Izraelci, Slovinci, ale ani Gruzinci, Taliani, Srbi, Cernohorci neboli kurzovymi favoritmi). Druha vec, tentokrat bodova, prvy den bol masivne underovy - niekde to prekvapenim nie je (aj ked az tak jasne undere aj v tych zapasoch trochu prekvapuju), v inych zapasoch naopak uz ano. Suvisi to s nervozitou, opatrnostou, niekde aj setrenim hracov oboch timov (lepsi tim z dovodu dlhej cesty sampionatom, slabsi tim s cielom neunavovat svojich zopar top hracov uz prakticky v stratenom zapase alias prekvapit moze niekedy nabuduce).

Sniperi vo vecernych zapasoch 6-1, to urcite zlepsilo dnesnu naladu a dostalo aj sniperov do plusu. Na druhej strane over Litva vs Srbsko nevysiel, pozitivom je jasnost vysledku - 147 bodov by znamenalo KO a nic by neprinieslo, 119 bodov je rovnake KO a zaroven dropne hranice do dalsich zapasov. Koncim den v pluse, na to, ze som nemal tak vela casu na prehrabavanie sa ponukou (najma v pripade sniperov), resp. som nechcel hrat mnoho klasickych tipov (prvy den, nazory som mal, ale posledne, co by sa mi pacilo a uz som tuto chybu parkrat urobil, je to, aby som sa nechal nachytat na niektorych veciach. Keby som musel (niekde som to pisal), hram Srbsko/Taliansko/Ciernu Horu, tj. miernych dogov v zapasoch, ktore su 50na50. Nehral som to z dovodu - nizkeho kurzu a nie uplneho presvedcenia - hrat double z kurzov 2,5-3,0 je blbost, hrat 3 sola je zbytocne riziko a prilis vela financii v prvom dni. Zapasy Spanielov, Francuzov, Izraelcov, resp. Slovincov, jasni kurzovi favoriti, ktorym ale moc neverim (z roznych dovodov - historia uvodnych zapasov, tlak domaceho prostredia..), tj. rozhodne nie zapasy, kde by som chcel hrat masivnych favoritov v hcp, zaroven timy ako VB (tragicky), Nemecko (ako som pisal, vyber sa mi paci, ale ma svoje limity), Cesko (hcp bol nizsi, tesne pod 10, na ML som im neveril..), Chorvatsko (absolutne nevhodny tim, snad najhorsi mozny matchup na uvod ME - pomaly sa rozbiehajuci Spanieli a tragicky vyber Chorvatska - nedalo sa zahrat absolutne nic) mi neprisli vhodne na zahranie.

Inak Ukrajinu som istil, vyzeralo to zle a len som cakal, kedy sa vratia do zapasu (vyrovnaju skore), to sa stalo, to, ze v zavere boli stastnejsi je len ciastkove stastie, ktore znamena, ze som vyhral viacej (vacsinou sa mi stava presny opak).

Zajtra budem mat podstatne viacej casu na sniperov, urcite tam budu chyby (boli aj dnes, budu aj zajtra, zaroven prve zapasy prinesu niektorych SK tzv. nove mena do portfolia po dnesnych vykonoch, naopak ti, co sklamali, pojdu o bod/dva dole, co takisto moze priniest zaujimavu prilezitost k tipu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.09.2013, 23:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

-20,5 Francuzsko (5/10 - 1,99 - Pinnacle)
Srbsko vs Bosna over 153,0 (5/10 - 1,952 - Pinnacle)
Chorvatsko vs Gruzinsko under 148,5 (4/10 - 1,952 - Pinnacle)

Ukrajina vs Izrael over 139,5 (6/10 - 1,943 - Pinnacle)
Lotyssko ML (4,5/10 - 2,66 - Pinnacle)

Slovinsko ML (1,5/10 - 3,95 - Pinnacle)

Bosna & Hercegovina ML (1/10 - 5,17 - Pinnacle)

E.Kikanovic U12,5 + K.Janicenoks U12,5 (3/10 - 3,42 - Doxxbet)
J.Vesely U16,5 + V.Sanikidze U17,5 + E.Ilyasova O11,5 (2/10 - 6,33 - Doxxbet)

Y.Bourousis O9,5 + M.Gasol O14,5 (2,5/10 - 3,24 - Fortuna/T....)
J.Taylor O17,5 + J.Welsch O6,5 (2,5/10 - 3,24 - Chance)
Y.Halperin O11,5 + R.Benzing U10,5 (2/10 - 3,24 - T....)
N.Krstic O14,5 + Z.Wright O11,5 (2/10 - 3,24 - T....)

-----------------------------------------------------------------------------------

Cierna Hora, nechcel som tomu verit, fakt trener pouziva Dubljevica len ako centra a rotuje ho s Vucevicom/Sekulicom. S takymto systemom zabijaju potencial Bojana a aj preto zahral dnes Bojan tak, ako zahral. Zaroven aj Nikola Vucevic hra malo, rozhodne sa neda po prvom zapase povedat, ze to, co malo byt na papieri najsilnejsou strankou Cernhorcov, prvy zapas vyhralo - klucove boli vykony dua Sehovicovcov a pokojna mysel Tyresea Ricea (presny opak Bostjana Nachbara..) v zavere. To Lotysi do bodky splnili to, co od nich cakam, zvladli v pohode prvy zapas, budu mat/maju viacej casu na pripravu, lepsie vyuzivaju svojich hracov a ak zahraju podobne ako dnes, zapas vyhraju. Proti Lotysom sa oplati hrat podkosaka supera, ktory je presvedcivy v strelbe TH.

Severske derby ma jasneho favorita, aj ked dnesne vitazstvo Finska z toho robi pravdepodobne NB. Zvedavejsi som skor na vypisanych strelcov oboch timov, mam urcitu predstavu..

Chorvatsko s Gruzinskom. Chorvatov som dnes videl a bol to hnus, pochybujem, ze v utoku zahral dnes nejaky tim horsie, nez prave Chorvatsko. Ukazali sa v jednom zapase vsetky nedostatky v plnej krase, o niektorych som tu pisal. Samozrejme, proti nim bol dobre organizovany tim Spanielska, avsak Spanieli nehrali nejaky monster zapas, stacil im priemerny, resp. az podpriemerny vykon a to vyhrali o 28bodov.. Gruzinci v uvode zapasu odstavili Lampeho s Kelatim, cim odrezali Gortata este viacej, Koszarek to nezvladal (a ked nie, tak nikto iny z guardov Polska), bez Lampeho s Kelatim sa logicky dobre zilo Sanikidzemu (zial..), jednoducho prijemny zapas na uvod. V druhom zapase stale cakam dobry vykon od Gruzinska, samozrejme "prekvapive" vitazstvo a masivna prehra Chorvatska idu proti tipu na Gruzinsko (resp. idu proti vyske kurzu na prip. vyhru), ale je to jedina vec, ktora sa da zahrat. Tou druhou je under - Chorvati hraju underovo, Gruzinci tiez (resp. ten dnesny zapas skoncil pseudooverom vdaka poslednej stvrtine). To, ze Chorvati pod Repesom hraju underovo znamena, ze v utoku to vyzera tak, ako to vyzera. Pomaly slimaci prechod, predrziavanie lopty, ktore vyustuju do dmntnych pokusov o trojky s naozaj tazkych pozicii. Ked k tomu pridam chaoticky doskok a mnoho strat, vyslednu katastrofu mame na svete.

Ukrajina s Izraelom. Izrael si to dnes prehral absolutne sam. Vykon by to aj tak bol tragicky, aj keby sa zapas vyhral o 2-5bodov, ten katastroficky zaver dal na vykone len trpku peciatku, ktoru potvrdilo aj rozharane predlzenie. Pacil sa mi komentar, ze VB nehrala dobre, to len Izrael hral este horsie... Ukrajina upachtila vitazstvo s Belgickom, takze rozpolozenie bude diametralne odlisne. Nemam predstavu, co zahrat..

Bosna so Srbskom. Prvy zo serie zapasov Srbska s timami byvalej Juhoslavie. Kedze dnes Srbsko vyhralo, nema zmysel rozmyslat nad cimkolvek na Srbsko. Naopak, mlademu srbskemu timu dnes sedela poloha outsidra, timu, ktory moze len ziskat. Zajtra to bude ine, budu favoritmi a budu dnesny cenny skalp musiet potvrdit. Bosna je nevyspytatelny tim, branit dobre nebudu, run and gun budu hrat aj nadalej, jedinou premenou je, ktorou nohou z postele vstane Mirza Teletovic. Mantas Kalnietis prezil podareny zapas, z toho by sa dalo vydedukovat, ze ani Zach Wright sa nemusi zajtrajsieho suboja bat. Mirza na PF by takisto nemusel mat taky tazky zivot, takze citim nieco vo vzduchu, zeby sa mohlo urodit drobne prekvapko.

Nemecko vs Belgicko. Po dnesnej vyhre Nemecka je velka skoda, ze Nemecko je v skupine s tragickou partickou styroch timov. Pretoze potencial na zahratie proti je obrovsky. Je tu niekto, kto veri, ze Nemecko zajtra predvedie nadpriemerny vykon, ked dnes proti Francuzov strielali s uspesnostou takmer 60% (a to sa tyka strelby za 2, ale aj za 3body). Podkosove duo startetov Giffey/Pleiss streba za 2body spolu 10/10 a zaujimavych statistik by sa dalo najst viacero (napr. rozohravacsky double-double Heika Schaffartzika 12pts/11ass). Napada ma under, hranica okolo 140.. (a samozrejme under proti hracom, ktori dnes zahviedzili v nemeckom drese - najma Robin Benzing).

Polsko vs Cesko. Proti Slovinsku Cesi nemali, co stratit, naopak domaci tim bol pad velkym tlakom a tento tlak bol v zapase vidiet hned niekolkokrat (najma v poslednej stvrtine). Polsko zlyhalo na plnej ciare, horsie to byt nemoze alias prehru o 20 s Ceskom si neviem predstavit. Cesi budu mat problem s robustnym podkosom, najma s dominantnym centrom (Benda/Houska su bojovnici/pozicni hraci, Balvin je zasa uchan, nema taku silnu poziciu v time, Vesely je PF, ktore trener vyuziva aj ako SF v urcitych castiach hry). Na Gortata by lajna mohla dropnut o 2bodiky a bude to zaujimave. Samozrejme, jedna vec je kvalita daneho hraca, druhou vecou je, ze nejakym sposobom sa k nemu ta lopta musi dostat. Koszarek tu ulohu dnes nezvladol, spojka Kelati mala hned od uvodu problemy s faulami, z toho by si cesky tim mal zobrat priklad a pokusit sa napodobnit Gruzincov. Logika hovori, ze Poliaci vyhraju o 8-10bodov..

Taliansko vs Turecko. Turci zasa proti timu, ktory ma kvalitu predovsetkym/len na perimetri. Lenze tak ako som neveril Turecko ako celku, tak po prvom zapase uz neverim v tureckom time naozaj nicomu. Ked zahrat nieco, over Ilyasova/Gonlum (Kerema asi nikto nevypise, zaroven dnes odohral "podareny" zapas, resp. aspon zaznamenal dvojciferny pocet bodov). Monster zapas Datomeho vs turecka obrana, tentokrat to vyzera na under. Zajtra, ak vobec, to bude skor den Marca Bellinelliho, nerad to hovorim, ale je to tak. Hranica ale nebude nizka, takze to necham plavat, skor to pisem preto, aby niekto nemal tendenciu hrat under..

Grecko vs Rusko, Greci a druhe vitazstvo. Zapas proti Svedsku na rozbeh je snad to najkrajsie, co postretlo favorizovany tim na uvod (aj ked ani Spanieli sa nemozu stazovat). Ocakavam podareny zapas pre PF Grecka, aj ked problemom je, ze Greci ich maju tolko, ze aj ked spolu skoruju 30-35bodov, tak nam to v tipovani sniperov zrejme moc nepomoze. Zaroven hrozi, ze zapas bude jasny a trener urobi to, co dnes - tj. da sancu kazdemu hracovi a rovnomerne rozlozi zataz na jednotlivych hracov. Dnes zahrali bodovo Rusi, od ktorych sa to caka, tu nejaky napad nevidim, zaroven Greci su timom, ktory branit vie a dobre, ked chce.

Litva vs Macedonsko. Zapas, ktory si urcite pozriem, ma to totiz svoju milu nedavnu historiu. ME v Litve, stvrtfinale, posledne sekundy zapasu a dalej to uz kazdy dobre pozna. Valanciunas po dnesnom zapase must bet na over, dal len 2body a zajtra ma proti sebe... Predraga Samadziskeho/Todora Gechevskeho? Hmm, necakam, ze by sa znova nechal dostat do problemov s faulami tak, ako v suboji so skusenym Nenadom Krsticom (podla mna klucovy moment zapasu). Zapas bude velmi nervozny, nielen kvoli spomienkam na spominane stvrtfinale, ale vdaka tomu, ze oba timy nezvladli svoj uvodny zapas na ME. Druha prehra by postupove ocakavania uz podstatne zacala komplikovat.

Slovinsko vs Spanielsko, dobry matchup. Slovinci zvladli (vysledkovo) uvodny tazky zapas s Ceskom, nic ine ich nemusi zaujimat. Spanieli zasa na oko rozdrvili Chorvatsko, co moze nevodzovat dojem nedotknutelnosti. Oba vysledky su pozitivne a jasne predurcuju hranie Slovinska, ci uz vo forme ML, alebo v nejakom v hcp. Strelci? Proti Goranovi bude Ricky a naopak, tj. ti si nic nedaruju, proti Marcovi Gasolovi Mirza Begic, ked tam bude Gasper Vidmar, tak Marc Gasol s nim urobi rychly proces - faul, faul, faul a na palubovke uvidime Mirzu. Na oboch stranach bieda na PF, mozno tlak zo seba po dnesku strasie skuseny mazak Bostjan Nachbar, v priprave mu to strelecky islo a Slovinsko k uspechu bude potrebovat jeho trojky (aj TH).

VB vs Francuzsko - po dnesku je to jasne, vrazdenie neviniatok. Pre Francuzsko skoncila sranda, prehralo sa, zajtra sa uz nic nemoze podcenit. VB dnes vyhrala a zajtra pociti tvrdu realitu ME. -20,0? Rad si zahram.. (mozno skor hcp v polcase, uvidime).

--------------------------------------------------------------------------------

Sniperi, je tam toho znova vela..

Doxxbet a jej klasicki hraci, ktori den predtym bodovo zaujali (Janicenoks/Vesely/Kikanovic/Sanikidze). Na Veseleho strasna palka, ked tentokrat proti sebe na SF/PF bude mat tazsiu konkurenciu. Prehodit to moze, ale rozhodne je to oproti vcerajsku jasna ponuka na under (vcera O8,5 a dnes 16,5? to je takmer dvojnasobok). Janicenoks je len jednym clankom z mnohych, dokonca ani vcera hranicu neprehodil, aj ked je to s nim rizikove v tom, ze ked sa mu da priestor a chyti slinu, ziadna hranica nie je dostatocne vysoka. Ale ta pravdepodobnost podobnej explozie proti obranne urcite lepsie vybavenemu timu Ciernej Hory je nizka. Kikanovic, vytazil z agresivity Lotysska v obrane 10 TH, vsetky premenil, lenze dnes bude celit napr. Nenadovi Krsticovi a nemusim pripominat, ako vcera dopadol podstatne slavnejsi a talentovanejsi Jonas Valanciunas. Sanikidze, rovnaka hranica ako vcera, ale po vcerajsej streleckej explozii cakam klasicky den blbec. Sice na PF Chorvatska nie su zrovna skveli obranari (az na mladika Sarica, ktory vcera branil dobre, v utoku na neho spoluhraci doslova kaslali alias sa skoro ani k lopte nedostal). Ersan, u Turecka vzdy riziko hrat over, ale hranica vyzera dobre, Turecko musi a na PF bude mat volne pole posobnosti. Zaroven vcera ani Ersanovi zapas strelecky zrovna nevysiel, co je dalsie plus.

Bourousis, vcera to tam nabombil za 13minut, proti Rusku na C ziaden velky protivnik nie je - skor hraci, ktorych si Ioannis "natiera" na chleba. Snad sa Rusi budu drzat a Ionnis stravi na palubovke o trochu viacej casu, nez tomu bolo vcera. Marc Gasol, vcera sa zastreloval, nemusel sa tak snazit, pretoze Chorvatsko Spanielsko pod tlak ani na chvilu nedostalo. Dnes proti Slovinsku to bude uz trochu ina pesnicka, Marc Gasol bude musiet ukazat, ze je tym klucovym hracom pod kosom a ze prevezme zodpovednost pri absencii slavnejsieho/skusenejsieho brata Paua. Zaroven som pisal, ze hrac ako Gasper Vidmar je pre Marca vhodnym kandidatom na rychle zosmiesnenie.

Jirka Welsch vyzera skvele. Vcera tazky zapas pre neho, isiel do zapasu z lavicky a hned pri prvom momente s hrou musel zatiahnut rucnu brzdu pri jednom z rychlych brejkov Slovinska do nepostavenej obrany Ceska. 7bodov je malo, najma, ked na SG ma Polsko vykonnostnu dieru, resp. hraci su aj vyskovo nizki. Zapas by mal tak vyhovovat Satoranskemu/Welschovi/Hrubanovi. Welsch po vcerajsich problemoch s faulami idealny kandidat na over. K nemu Jeffery Taylor, v Chance najlepsia hranica, inde o bodik vyssia, aj ked si myslim, ze pojde dnes cez 20. V priprave bol prakticky v kazdom zapase najlepsim strelcom, vcera to mal tazke proti dobrej obrane Grecka a aj tak zaznamenal slusny pocet bodov. Svedsko si urcite v skupine najviac veri prave na Finsko, okrem ineho je to urcite prestizny zapas, sice nie tak ako v pripade hokejovych stretnuti, ale zdrava rivalita medzi oboma krajinami je dobre znama napriec vsetkymi sferami.

Halperin je u mna ten najspolahlivejsi a najlepsi hrac, zaroven je na neho najnizsia hranica. Otazkou je, ci dostane dostatok streleckych prilezitosti, resp. ci sam pojde viacej do zakoncenia, nez tomu bolo vcera. 12bodov je urcite v jeho silach, Ukrajina nie je superom, proti ktoremu by bol velky problem skorovat. Benzing, cakal som mozno o bodik lepsiu hranicu, ale beriem ju. Nemecko dnes nezatracujem, ale ked ma vyhrat, tak upachtene a so stastim a rozhodne v zapase, kde by malo padnut malo bodov. Nielenze tomu nahrava skutocnost, ze vcera Nemecko prezilo rozpravkovy strelecky vecer, ale aj fakt, ze proti nim nastupi defenzivny underovy specialista z Belgicka.

Zapas Bosny, obligatny over. Krstic nebude mat na C taky problem ako s Valanciunasom, je to spravny lider a zaroven, necakam lahky zapas, takze si nemyslim, ze nastane situacia, ze Nenad bude vyrazne setreny. Samozrejme, Bosna je v obrane tragicka prakticky na kazdom poste, takze z toho moze tazit prakticky ktokolvek a body sa mozu viacej rozclenit, uvidime. Zach Wright, ked Kalnietis prezil podareny zapas proti Srbsku, preco by nemohol minimalne v utoku nieco podobne zopakovat Zach Wright. 12bodov nie je tak obrovska hranica, aby v ocakavanom overovom zapase a s tym, ze Bosna sa spolieha predovsetkym na trojicu hracov v utoku, aby bola neprekonatelnou prekazkou.

Hram aj trochu odvaznejsiu akovku za minimalnu ciastku, ked uz je tolko tipov pohromade.

(chcelo to trochu pockat na SB, Benzing a hranica 13,5 (oO) a Taylor napr. tiez o bodik lepsie (16,5)...)

----------------------------------------------------------------------------------

Lotyssko od vcera vecera az po teraz pomaly, ale isto, stupalo, v tom kurze a s tym, co si o zapase myslim, si to musim zahrat. Bosnu som tiez spominal, Srbsko mam ako tim rad, keby bola hranica nizsia (tj. keby vcera prehrali a napr. Bosna vyhrala), hral by som Srbsko, stal sa opak a hram aj opacny tip. Kurz nie je az tak monster fantasticky, aby som bol z toho niekde v oblakoch, ale hrat hcp na Bosnu je cesta do pekiel a ja tej Bosne dnes chcem dat aspon takuto sancu.

Rozmyslat sa da aj nad stvoricou Gruzinsko/Cesko/Taliansko/Ukrajina, alias vsetky tri timy sa vcera prezentovali dobrym/vybornym vykonom (Ukrajina sa mi nechce hodnotit), ich superi naopak absolutne nedostojnym. Co ma trochu brzdi, su urcite bocne vplyvy, napr. fakt, ze po dobrom zapase pride zly, po zlom naopak zlepseny vykon/strelba. Jedno je iste, hrat Chorvatsko/Polsko/Turecko/Izrael nikomu nedoporucujem v tych kurzoch, ktore SK ponukaju. Zahrat sa daju aj Belgicani, tam je to opacna situacia, tj. proti fantasmagorickemu vykonu Nemecka. Tazko sa ale hlada druh stavky, ktora by nebola narocna na vklad a priniesla by v pripade az prekvapiveho uspechu "outsiderov" masivny uspech. Napada ma snad len "kombik" 3/5 - 4/5 - 5/5.



Naposledy upravil UselessToo dne 5.09.2013, 22:36, celkově upraveno 6 krát.
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 5.09.2013, 6:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Itálie-Turecko 141,5+, Belgie +5,5. Důvodu v podstatě byly napsány. Uvažuju o výhře Chorvatů.
peli
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.9.2013
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 141.9Hodnocení kvality tipů: 141.9Hodnocení kvality tipů: 141.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2013, 11:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo postrehol som ohľadne Veselého, že SK majú rozdielny názor na duel v bodoch proti Lampovi.
synot: Lampe M.(POL) - Veselý J.(CZE) 1,70 10,00 1,95
doxxbet: Lampe Maciej (POL) VS Veselý Jan (CZE) 2,03 - 1,70


má podľa teba hodnotu niektorý z tých kurzov ?
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.09.2013, 12:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dve PF proti sebe, obaja klucovi hraci svojho timu, pricom Vesely zrejme klucovejsi (pouzitelny/vyuzivany na viacerych postoch) z pohladu postavenia v time. Z ineho pohladu, Cesi maju lepsi perimeter (najma rotaciu hracov) nez podkos a Poliaci presne naopak, co zasa favorizuje Lampeho a ubera na kredite Veselemu. Nie som zrovna fanusik tychto duelov a uz vobec nie, ked sa to neda postavit proti niekomu (a idealne zaroven aj na niekoho - aj ked viz. vcera s Dubljevicom, druha chyba usudku/informacie znamena neblahy vysledok.

(Benda a Houska na C je vyssia zostava naozaj len "" - skor vyssiu zostavu dosahuje tym, ze na SF da Veseleho, ked k tomu ma na PG/SG napr. Satoranskeho (dvojmetrovy rozohravac) a Welscha, tak hendikep pod kosom sa podstatne zmazava a proti nizkym Poliakom na perimetri bude tento rozdiel podobne impozantny, ako prip. dominancia v subojoch 1na1 Gortata s kymkolvek, sam som zvedavy, ci to bude od Poliakov obdobna tragedia, aku predviedli vcera - zapas som nevidel, takze pisem len z priebehu/vysledku/z komentarov ludi, ktory zapas sledovali)


Naposledy upravil UselessToo dne 5.09.2013, 14:11, celkově upraveno 1 krát.
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 5.09.2013, 14:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tady si dovolím opět lehce oponovat. Veselého Budínský využívá v drtivé většině případů na pozicích 3 nebo 5. Ne na čtyřce (PF)! Pokud bude Veselého ničit Gortat silou pod košem, přejdou naši do "vyšší" sestavy s Balvínem, Bendou nebo Houškou na pětce, Veselý půjde na křídlo a odtud body skoro nedává.Jenže to nemusí znamenat výhru Lampeho, pokud Maciej zahraje tak jako proti Gruzíncům. Kdybyste mi dali pistoli k hlavě a řekli vyber si, říkám Lampe. Jinak takové věci nee.
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2013, 14:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Obavam sa, ze na tychto ME je tipovanie overov vseobecne velmi rizikove a nerozumne. Napriek vsetkym teoriam, ktore ich mozu podporovat. Vacsina timov hra velmi opatrne, vyuzivaju max. mozny cas na utok, rozdiely medzi silnymi a slabymi sa zretelne znizuju, slabsi citia sancu na uspech - to su vsetko faktory, ktore nahravaju underom.

Samozrejme tieto skutocnosti si uvedomuju pomaly aj bookies a hranice su uz casto velmi nizko, ale napriek tomu undery stale padaju a vela z nich dost jasne (vcera Srbsko, dnes Ukrajina)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.09.2013, 15:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Som cital niekde aj teoriu o tvrdych obruckach a niektorych staznostiach hracov, ze skorovanie je kvoli tomu stazene, strely "nechcu" tolko padat do kosa atd (tykalo sa to samozrejme strelby za 3body, resp. TH - narazal na nizke percenta uspesnosti u niektorych timov v prvom dni ME - avsak tie niektore timy maju napr. so strelbou TH dlhodobe problemy, prip. nizka strelba suvisela vylozene s prehnanou nervozitou/obrovskym tlakom - Izrael/Slovinsko).

Svedsko vs Finsko, prva stvrtina a uz to akoze islo? Gruzinsko vs Chorvatsko, vysoke uspesnosti strelby a v zavere (niezeby pocas zapasu trojky vylozene nepadali) trojkova smrst, ktora odpalila az prekvapivo (pre mna) kvalitny tip na under.

Naopak tip na over Ukrajina vs Izrael krival na obe nohy hned od uvodu, aj ked mi bolo jasne, ze ked udrzia timy ten 20bodovy deficit na klasicku pomocnu hranicu 160 (40bodov na stvrtinu), tak pritom, aky bol zapas od druhej stvrtiny vyrovnany, by to v zavere padnut malo, aj ked tentokrat nemozem povedat, ze s tipom som tak spokojny, ako v pripade GEO vs CRO.

Treti pick, vyrovnany zapas, v tretom stvrtine to vyzeralo, ze Lotyssko definitvne odskoci, lenze opak bol pravdou a v strede stvrtej stvrtiny to vyzeralo, ze naopak Cierna Hora prebera kontrolu a pripise si druhe vitazstvo. Znova to nebola pravda, Kristaps Janicenoks sice odpalil pick na snipera, ale dopomohol k vyhre Lotysska, co je rozhodne lepsia varianta, nez keby tomu bolo naopak. Lotysom nevysiel zapas a vyhrali, Ciernohorci znova nehrali nic okuzlujuce a skoro znova upachtili vyhru o jeden jediny bod. B skupina len potvrdzuje v plnej parade predstartovne predikcie o napinavom tesnom boji o 3 postupove priecky.

Fini so Svedmi, Fini podla ocakavania nemali vacsi problem so svojim v sucasnosti basketbalovo slabsim susedom. Over Taylora sa aj cez mohutny nastup (nielen jeho, ale aj celeho Svedska) nerodil uplne lahko, tak ako je to bezne pri tipoch na strelca s hranicou nad 15bodov. V dalsom zapase budem zvedavy na hranice na finskych strelcov, predsa len je vidiet, ze Fini mal od druhej stvrtiny zapas pod kontrolou a elitni lidri sa do strelby moc netlacili. 12bodov Kimma Muurinena nech je najjasnejsim dokazom.
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.09.2013, 15:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak ta Ukrajina ten over napokon tesne dala.. sa rozstrielali v 2. polcase...cize dalsi pekny uspesny tip UT.. Smile
napriek tomu ja sa overom budem aj nadalej vyhybat - za tie 1-3 bodove tesnoty mi to nestoji Smile

hmm..az teraz som si vsimol, ze Chorvatsko - Gruzinsko sa v zavere zblaznili - toho underu je skoda.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.09.2013, 19:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sniperi dnes tiez podobne ako vcera, nieco vyslo, nieco nie, takze pokracuje cakanie na nejaky extra podareny den (este nieco mam v hre vecer, takze sa to mozno este trochu zlepsi).

Napokon hrat tych dogov do rozpisu bol az prekvapivo skvely tah. Aby som to objasnil - nechcel som hrat solo 5 tipov na kurz 3,0 - v hre by som mal dalsiu velku cast financii, keby bol dnesok "tym dnom blbec", tak by som trpko zaplakal. Zaroven som pisal, ze tipy sa mi pacia a bola by skoda toho nejakym sposobom nevyuzit, minimalne tomu dat aspon sancu. Vsetkych 5 zapasov, kurzy okolo, az prekvapivo bol aj po prvych zapasoch trend vyvoja kurzov jasny - dropovalo to na favoritov, ktori zahrali na uvod tragicky, stupalo to na podcenovane/menej zname timy (tim myslim tie 4 zapasy, piaty zapas boli Nemci, tam bol pribeh opacny). Z prvych dvoch vysiel jeden, druhy smolne nie (Gruzinci mali blizko vitazstvo, zial nieco nejaka malickost tomu chybala). Taliani jasne viedli, ti boli v pohode, Cesko skor stracalo, postupne dotahovalo, Belgicania vacsinu zapasu viedli, naopak Nemci postupne stahovali. Cesi to so stastim dali, zostavali Belgicania, aby nastala superziskova situacia 4z5 (3z5 by predstavoval drobny plus). Smolne zapas dospel do predlzenia, nechcel to nechavat na cistu nahodu a poistil som. Aj s poistkou je vynos z tohto pokusu daleko prevysujuci ocakavania. Aby som to objasnil - keby vysli 2 z 5, rozpis bude stratovy, pritom sola by priniesli drobny zisk. 3 z 5, rozpis by priniesol drobny zisk, sola by priniesli velmi pekny plus. 4 z 5, to je pri kurzoch s priemerom 3,0 samozrejme parada, daleko vacsi zisk nez pri solach s mensim rizikom vkladov. 5 z 5, samozrejme plati to iste, este vo vacsom meradle.

Over Bosna vs Srbsko, co dodat, som nasrany. Dobre sa to rozbehlo, vsetko vyzeralo, ze z toho bude pokojny over, lenze nastali na konci druhej stvrtiny doslova hluche chvile - behom 2-3 minut timy naakumulovali neskutocne mnozstvo strat, ktore este k tomu neviedli k lahkym kosom druheho timu, ale skor sa timy predhanali v jednej chybe za druhou, cas bezal, pokusy/strely nepribudali. Okrem toho podpriemerne trojky od oboch timov, potencial oboch timov je z perimetra podstatne vacsi, Nenad Krstic problemy s faulami, celkovo sa nepotvrdilo, co som si myslel a dufal v to, ze Bosna sa bude drzat a Srbom minimalne dlho zatapat (tych +10 na konci zapasu je z pohladu Bosny na pohlad este velmi pozitivny vysledok).

Tak strelci ani vecer ziadne terno alias Marc to vo vyrovnanom hektickom zapase logicky dal a Bourousis, musim priznat, logicky nedal. To bol jeden z tych tipov, z ktorych nemam ani trochu radost. Inak vecer z pohladu klasickych tipov to skoncilo velmi dobre - Frantici pokryli, aj ked z pohladu priebehu tiez som nebol z toho odvareny alias Frantici poodkryli dovody vcerajsej prehry s Nemeckom (nebolo to len o Nemecku a skvelom dni, bolo to aj o Francuzsku a obrane v case, ked hra lavicka - 2.stvrtina, Briti zacali sypat jednu trojku za druhou, naopak stvrta stvrtina, uz za rozhodnuteho stavu neschopnost dlhe minuty zaznamenat co i len bod. Podkos zatial neprekvapuje, vykony su zial skor sklamanim, samozrejme este je dost casu, aby sa to utriaslo/zlepsilo, ale nie som velkym optimistom v urcitych veciach (ked budu celit podstatne silnejsim timom). Slovinci, perfektne, to, co som cakal, naplno predviedli, Spanieli odohrali lepsi zapas nez proti Chorvatsku, ale to zlepsenie bolo len zanedbatelne. Fanstasticky Goran Dragic, Nachbar po nervoznom prvom stretnuti dal tam tie svoje trojky, potrebnych 14bodov (uz s klasickou bilanciou na ciare TH - 6/6), vyborny timovy vykon, velmi dobra obrana, skvela podpora publika, parada.

Suma sumarum, z 12 zapasov uspelo 6 kurzovych outsiderov. Oproti prvemu dnu sa ale neda hovorit o outsideroch, ktori by vylozene prekvapili, resp. boli realnym velkym prekvapenim/sokom (VB, resp. Nemecko). Z pohladu kurzov to tak sice moze posobit, ale ako som pisal, tie kurzy mali vo vsetkych pripadoch opacny nez logicky vyvoj (tj. vo vsetkych pripadoch klesal kurz na favorita a stupal na underdoga). Z pohladu bodov, ta extremna vlna superlowscore vysledkov sa pominula, trojky padali, body padali, sice tak rozne a nie k uplnej mojej spokojnosti, ale na globalnu smolu sa dnes stazovat nemozem (naopak, citim, ze som mal dnes viacej stastia - Frantici, Cesi, over UKR vs ISR, z casti Welsch (tip kvalitny, ale pochybnosti som uz mal, ze ani on to tam nehodi, pritom tych 7bodov mal mat na konte snad uz v polcase), Belgicko - kontra under GEO vs CRO, z casti over SRB vs BiH, mozno nejaki sniperi, ale dnes ked boli tesni, boli na tej spravnej strane - Ersan, fail vobec skusat snipera marnych Turkov s marnym Tanjevicom, ktory po 1,5 zapase, kde snad Turecko ani nevedelo, ze vobec hra nejake ME, pochopil, ze cez toho Asika v utoku to nebude az taky marny napad - inak to znova drtili cez Heda, ktory bol rovnako marny ako v prvom zapase s Finskom, ziaden progres som nevidel a vysledok tomu odpoveda, Vesely/Benzing, picky proti podarenemu zapasu/vysokej hranici, Vesely hral skvele, inak povedane, vyslo mu, naco siahol, dokonca aj jeho slabe stranky sa odrazu stali jeho prednostou (napr. TH), Benzing sa zda ma velkoryse postavenie v Nemeckom time, aj ked stale si nemyslim, ze je to hrac, ktory bude davat 15bodov na zapas na pockanie - ten pocet bodov skresluje zaver zapasu/predlzenie - Janicenoksa som spominal, napokon do overu to v poslednych sekundach dotlacil aj Kikanovic, takze o to lepsi pocit zo zaveru zapasu LAT vs MNE.

Suma sumarum, je co zlepsovat, ale nestazujem sa, tj. z prvymi dvomi dnami musim byt vysledkovo spokojny. Zajtra konecne trochu oddychovy program alias len zapasy skupin A a B.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.09.2013, 7:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bosna ML (3/10 - 3,15 - Pinnacle)
Macedonsko ML (1,5/10 - 3,83 - Pinnacle)

R.Benzing U19,5 (5/10 - 1,85 - Doxxbet)
M.Kalnietis U15,5 + T.Parker U17,5 (3/10 - 3,42 - Doxxbet)
E.Kikanovic under 13,5 + A.Nissim under 11,5 (3/10 - 3,42 - Doxxbet)
J.Tabu-Eboma U12,5 + K.Janicenoks U12,5 + K.Johnson U10,5 (1,5/10 - 6,33 - Doxxbet)

D.Bertans O7,5 + B.Diaw O7,0 (2/10 - 3,42 - Unibet)
------------------------------------------------------------------------------------

Robin Benzing na Doxxe hranica 19,5 Shocked , to mi sedi u hraca, ktory by mal utocit na MVP ME, prip. na hraca timu, ktory hra tempo basket/bude atakovat 90/100-bodovu hranicu. To je taka prvotna myslienka.. (od urcitej doby nemam rad solo sniperov, ale kto vie, ako dlho vydrzi tato hranica, resp. ci Doxxbet k tomu vypise nieco podobne zaujimave)

Z pohladu normalnych tipov na zapasy, paci sa mi rozhodne Bosna. Cierna Hora ma zatial jednoducho nepresvedcila, aby bola tak jasnym favoritom proti komukolvek v tejto "zamotanej" skupine. Znova si samozrejme myslim, ze budu padat body, stretnutie naturalizovanych Amikov na rozohravke, Mirza cakajuci na svoj monster den, na druhej strane tiez cakam, kedy sa utrhne niektory z ocakavanych trojkarov (aj ked Dubljevic na C to ma stazene - malo minut, nevhodna/netradicna pozicia).

Rozmyslam nad overom Litva vs Lotyssko, Srbsko vs Macedonsko skor nad underom, ale hranica trochu dropla, takze skor NB. Hranice z Acka su nizko, Francuzi s Izraelom, po vsetkych strankach NB. Nemecko vs Ukrajina skor over, naopak VB vs Belgicko skor under, ale nic extra pritazlive, alias je to 3.kolo zapasov v troch dnoch - z pohladu sestclennej skupiny najhorsi den pre tipera - stale maju vsetci sancu na postup, resp. nikto nema postup zaisteny, zaroven bookies uz maju 6 zapasov skupiny k dobru, takze ak tam boli nejake vyraznejsie chyby, tak sa minimalne skreslili - aby nejaka chyba zostala, museli by byt predchadzajuce vysledky proti prudu, prip. take klasicke kombinacie - jeden tim hra dvakrat s overovym, zahraju overy, na treti den sa stretne s underovym..

K strelcom.. okrem Benzinga to dnes bude underove. Tych moznych kandidatov na under bolo niekolko alias kazdy, kto trochu vystrcil hlavu z radu v prvych dvoch zapasoch je vhodnym objektom. Ulohou uz potom len bolo odhadnut hranicu, kde este under ma zmysel hrat a kde uz nie.

Tony Parker, v prvom zapase 18bodov, v druhom 16, v oboch mali Francuzi vacsie problemy, nez som pred turnajom cakal. Hrat under proti Tonymu je vzdy riziko, najma, ked podkos moc nefunguje a na PG ma jedneho pravidelneho nahradnika na 10-15minut (Thomas Huertel). Izrael pod Shivekom hra pre nich netypicky basketbal, ktory hracom nesedi, bolo to vidiet v kvalifikacii a tu na ME to rozhodne nie je lepsie. Dve prehry s VB, resp. Ukrajinou sa daju hodnotit ako prepadak a len zazrak by Izraelcov mohol dostat spat do hry o postup. Kalnietis, takisto rizikovy tip, ale hranica 15,5 v time akym je Litva, tj. body moze dat absolutne kazdy a typickym znakom je, ze 5-6 hracov ma okolo 10bodov a to aj pri prestrelkach. Cakam sice na body bohate stretnutie, ale dat 16bodov nebude malina. Kalnietis tim zatial bodovo taha, suvisi to aj s tym, kolko minut travi na palubovke, alias v time nie je ziadne ine PG mimo neho (je tam Delininkaitis, ale to je combo guard, tj. hrac, ktory dokaze zahrat slusne aj na PG, ale aj na SG - velmi dobry trojkar).

Kikanovic znova, proti podkosu Ciernej Hory to nebude ziaden med, na C sa striedaju hned traja, takze mozu hrat tvrdo. Podkosovi borci Lotysska, resp. Macedonska sa zrovna dvakrat nepresadili - okrem ineho, vcera zly zapas od Zacha Wrighta a duo Djedovic/Teletovic je istota 14-20bodov. Afik Nissim, na hraca z lavicky dat hranicu 11,5 v zapase proti Francuzsku je pomerne odvaha. Samozrejme, jeho vykony patria k jednym z mala pozitiv v hre Izraela na ME. Obavy mam z toho, ze Francuzsko dokaze aj do tretice spravit zo supera trojkove monstrum.

Tabu-Eboma bol k dostaniu v lepsej hranici, lenze ta dropla rychlostou blesku v lokalkach, takze aj 12,5 beriem. Belgicko moc bodov nedava, Tabu-Eboma je urcite jednym z lidrov timu, ale urcite neplati, ze by mal patent na body/mnozstvo striel. Janicenoks znova, verim, ze dnes to prevezmu ini - viacej cakam urcite od dua Strelnieks/Kuksiks, Blumsovi to z perimetra zatial nejde, PF by to mohlo ist proti litovskemu duu Kleiza/Motiejunas. Briti, zapas proti Belgicku, kazda vyssia hranica je automaticky under. Tych 10-11 bodov moze hodit takmer kazdy z timu, ale 55-60 bodov neponuka zrovna velky priestor k tomu, aby takych strelcov bolo viacej, resp. viacej nez jeden/dvaja (ak vobec nejaky).

Chcel som si naopak zahrat Dairisa Bertansa over. Nizka hranica, overovy zapas, dalsi z hracov, ktory by mal zobrat do svojich ruk viacej zodpovednosti. Samozrejme, s lotysskym timom a overmi to moze byt zlozite, ale hram to najma kvoli nizke hranici/charakteru supera - Kalnietis sa rozhodne nevyziva v braneni, zaroven treti tazky zapas v troch dnoch a on hra vacsinu minut, takze nejaka unava sa uz zrejme prejavi (verim, ze v obrane, ale aj v utoku). K tomu som dlho vyberal, rozhodol som sa pre Borisa. Zatial nemal strelecky zapas, aj ked on je hra a la Jirka Welsch, radsej este prihra lepsie postavenemu hracovi, nez aby to zobral na seba/isiel do kosa. To, co nahrava tipu je jeho cas straveny na palubovke - pisal som o tom, ze trener nema moc moznosti na PF/C - on dokaze zahrat kdekolvek, na par minut urcite aj na SF, prevazne na PF a nejaky minuty berie aj za duom Ajinca/Petro. Zaroven Lior Eliyahu je svetoznamy traged pri braneni..

PS: pridavam tip na Macedonsko, napad prisiel uz rano, ale cakal (mylne), ze kurz pojde este o trochu nahor - opak bol pravdou a sucasny kurz 3,83 na Pinne je tak o 3 desatiny nizsi nez povodny. Beriem aj ten, vklad je nizky. Dovody? Macedonsko, tak ako vsetky timy skupiny B je nevyspytatelny celok. Zatial jedna tesna prehra a po boji prehrany zapas s Litvou (+ rozne staznosti fanusikov Macedonska na rozhodcov a ich zvlastne verdikty - pravdou je, ze pred 2 rokmi to bolo vacsinou naopak), tym rozdielom oproti minulym ME je Bo McCalebb, je na nom vidiet, ze nema tu formu z rokov minulych, ze prezil nepodarenu sezonu spojenu aj so zranenim - sice z pohladu bodov by sa to dalo, ale v klucovych momentoch tam tu rozdielovu strelu neprida. Srbsko, mlady tim, dve vyhry na konte, zatial to zvladaju s pompou a velkou rutinou. Stale sa potvrdzuje, ze v niektorych zapsoch jednoducho nie su favoriti - na jednej strane radoby "velke" timy menom, na druhej basketbalovi "trpaslici", lenze s velkou chutou, v mnohych pripadoch prakticky s idealnou zostavou, prip. so supiskou, ktora ma lepsie parametre z pohladu timovej hry nez plny kader so sebeckymi prehypovanymi hracmi. Poslednym dovodom je moja prognoza v pripade tejto skupiny - nikto neskonci bez vyhry, nikto neskonci bez prehry pocinanie v skupine. Srbsko 2-0, Macedonsko 0-2, tato predpoved by mohla byt splnena behom prvych 3 hracich dni. Macedonci aj ked dnes prehraju to jedno vitazstvo si na svoje konto urcite pripisu (aj ked postup uz znamenat nebude), v pripade Srbska si uz taky isty nie som - aj ked proti Lotysom/Ciernej Hore to nebude ziaden med.


Naposledy upravil UselessToo dne 7.09.2013, 8:21, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy