Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
U20 European Championship Men (Kreta, 2014)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.07.2014, 9:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

7.den:

Vcerajsok v znameni napinavych koncoviek. Outsidri, ako bolo pisane sa drzali, viac-menej takmer vzdy vyrazne viedli, aby v zavere kvoli urcitym veciam bud boli rad, ze to udrzali alebo to nezvladli a prehrali.

Napr. taki Rusi prehrali neskutocnym sposobom, ked 4 sekundy pred koncom dostal Kulagin technicku, Madari znizili na rozdiel 2bodov a naslednou trojkou otocili vysledok. Rusi bez sance odpovedat a zareagovat. Zaroven som napisal vcera chybnu informaciu ohladom boja o zachranu - skupiny su urcene na to, aby sa 4 timy hned zachranili a ten zvysok si to rozdal o zostavajuce jedno miesto urcene na zachranu. Z toho vyplyva, ze znova vcera neskutocne marni Cesi su uz jednou nohou z kola von. Skoda Bulharov, ktori vacsinu zapasu viedli.

Izrael a Grecko. Greci boli timom, ktory to s vypatim vsetkych sil a stastia udrzal. Greci nejakych 4-5 minut pred koncom viedli o 10. Zvrat nastal vdaka dvom veciam - Srbi uz dlho neskorovali a bolo len otazkou casu, kedy sa uz konecne presadia a najma, Diamantakos/Agravanis mali problemy s faulami. Z uvodu zapasu Diamantakos bol jedinym hracom, ktory drzal Grecko ako-tak nad vodou. A viac-menej bolo jedno, ci bol na ihrisku Jankovic alebo nie, aj ked je jasne, ze bez neho bola dominancia este vyraznejsia. Nebyt Diamantakosa, Greci by prehravali velmi rychlo o 15+ a viac-menej by bolo po zapase. Uvodny napor Srbov Greci prezili, potom k obratu a vypracovaniu naskoku zavelilo duo Agravanis/Bochoridis. Stefan Pot na druhej strane sa trochu ofenzivne vytracal po skvelom vstupe a skoro vsetko zostavalo na Jankovicovi.

Izrael si slusny naskok vypracoval najma vdaka ultrastreleckemu pocinu Adama Ariela. Ariel premenil 7 trojkovych pokusov z 8, minimalne do uplneho zaveru zapasu tomu tak bolo. Bol to ocakavany boj podkosu, kde najvyssi hrac Maric, ktory doteraz pabierkoval, sa stal hrdinom celeho zapasu. So Zganecom im nikto z izraelskeho timu nemohol vyraznejsie konkurovat. Predlzenie uz dopadlo absolutne logicky - zlomeny Izrael, ktory vitazstvo stratil az v uplnom zavere, v poslednych sekundach, vs tim, ktory sa zo skoro istej prehry vyhrabal do boja o necakane vitazstvo.

Z becka Ukrajina do bodky naplnila moju predstavu. Nehral Rajala, prvy bod. Druhy, nebolo to len o podkosovych hracoch, ktori proti Finom zasa dominovali, ale to sa cakalo. Presadil sa na moje volanie Sakhniuk, ktory bol podla mna jasnym MVP daneho zapasu a tym klucom k ukrajinskemu pohodovemu vitazstvu.

Turecko nepokrylo. Prvykrat to bol taky turecky klasicky vysledok, t.j. malo bodov na oboch stranach (tym nemyslim, ze tento vyber, resp. jeho hra, je nejaka ultraunderova). Videl som fragmenty zo zapasu a da sa povedat, ze Poliaci hrali taku udrzovaciu strategiu, resp. vzdy, ked sa zdalo, ze Turci definitivne odskocia, dali trojku, prisli si po kos s faulom. To v lowscore zapase spravi so skore velmi vela. Viac-menej som ale cakal od Turkov viacej, 59bodov je malo proti akemukolvek superovi, nieto este proti papierovemu outsiderovi osemfinalovych skupin

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

MNE vs LAT .. mal som v meradle vyhru MNE po vcerajsich zapasoch. Za prve, jeden tim po dobrom vykone vyhral, druhy po ultratragickom prehral. Na strane druhej, Lotysi su u mna vyssie, po vcerajsku je to zapas 50na50 a kurzy su viac-menej 50na50, takze preco sa do toho pred zaciatkom zapasu pustat?

BUL vs SWE .. ako na potvoru, Svedi hraju, ked sa zabudnem, nedam ich apod. a naopak. Dnes uz zrazu len 6-7bodovy dog proti Bulharom. Bulhari po vcerajsku su v pozicii, kedy musia, ak sa este chcu vyhnut zapasom o hole prezitie. Ja si myslim, ze Bulhari vyhraju, ten hcp ma ale zrovna moc nebavi. Vsetko hra pre Bulharov, najma vcera spatny Vezenkov, resp. vcera ultratimovo dokonaly vykon Svedov, t.j. nieco, co som chcel vidiet a cakal od tohto timu uz v skupine (ono sa az zda, ze Svedi sa zapas od zapasu zlepsuju, aj ked hodnotit napr. zapas so Spanielskom, resp. so Srbskom je zlozite).

RUS vs GER ... ja si nemyslim, ze Nemci su lepsi tim. Pravdou je, ze psychicka stopa zo vcera moze mat vplyv. Je rozdiel prehrat vyrazne bez nejakej vacsej sance vyhrat urcity zapas a prehrat zapas, ktory sa uz prehrat prakticky ani neda, leda ze superovi date darcek, ktory on nalezite vyuzije. Faktom je, ze Rusi dokazali presrat aj postup zo skupiny, naopak Nemci z nicoho postup skoro vyrobili v poslednej stvrtine so Srbskom. Vypisana rovina, som na strane Ruska, ale znova citim, ze v zavere to bude neskutocne zaujimave divadlo.

POL vs ITA .. zapas poslednej stvrtfinalovej nadeje. Proti Talianom zial hovori skoro vsetko, na strane druhej, na hranie Poliakov nemam odvahu, resp. zrejme by som potreboval lepsi kurz. Taliani hrali az neskoro vecer, vyrovnanejsi zapas, ktory napokon aj prehrali, t.j. trikrat uder pod pas. Poliakov zrejme trochu viacej podcenujem, nez je zdrave, lenze ma to svoje bezpecnostne dovody - keby som ich zacal precenovat, dostanu o 30 s kymkolvek.

TUR vs ISR .. Izrael odohral vyborny zapas, najma Adam Ariel, lenze bolo to k nicomu. Hrali neskor nez Turecko, hrali predlzenie, hraju s mensou rotaciou hracov. Turci kontrolovane zdolali Polsko a su vo stvrtfinale. Izrael dnesny zapas nemusi moc riesit, klucovy boj o postup sa odohra zajtra v suboji s Talianskom. Ten, ked Izrael zvladne, stvrtfinale im uz neunikne, naopak, dnesna vyhra a zajtrajsia prehra by na 1/4finale zrejme nestacila (ak dnes Poliaci vyhraju, bude to trochu nepriamy suboj, inak povedane, Izraelu by mohla zajtra na postup stacit aj prehra). Turecko v hcp..

LTU vs SLO ... nepodareny zapas, aj ked proti vybernemu timu vs vyborny zapas, kde sa zasa raz ukazal Matic Rebec (4+8+15, len 2 TO za 33 minut hry). Hcp nie je moc vysoky, tych 7-8bodov je po vcerajsku naopak skoro az krasnych.

FIN vs BLR ... tazke, tak ako to bookies vypisali. Kurz niekde na urovni 2,3-2,5 na Finov, rozhodne pozeram skor tymto smerom, ale je to dost, ak znova nebude hrat Rajala? Fini dva zapasy s podpriemernymi trojkami, ktore su urcite blizsie realite nez ukazal prvy zapas, ale stale by som cakal uspesnost niekde okolo 30-35%. Bielorusi su u mna horsim timom ako Ukrajina, pre Finsko zaroven timom, proti ktoremu by sa im malo lepsie hrat.

BEL vs ROM .. tych 15bodov by mali pokryt. O kvalite sa tu nebudem bavit. Vyhra len o 17 nad Cyprom? Zapas po dni volna, po prvej stvrtine prakticky o vyhre rozhodnute, k tomu sa zapas niektorym hracom nevydaril (motivacia alebo jednoducho zly den), nerobil by som z toho prehnane zavery. Skor je to pozitivne, asi vdaka tomu, je hcp nizsi a vykon by mal byt naopak o 100% lepsi a koncentrovanejsi.

GEO vs HOL .. Gruzinci sice prehrali proti vsetkym trom kvalitnym timom v skupine, na druhej strane su urcite tym stvrtym timom. Holandsko, Rakusko a Svajciarsko su kvalitativne urcite az za nimi. Beka vcera ultraspatna strelba 5/22, predpoklad, ze dnes to bude diametralne odlisne. Jedine, co mi trochu prekaza, to je vcerajsie trapenie Holandska so Svajciarskom - keby vyhrali vyraznejsie, nazor by to na dnesny zapas nezmenilo, variancia a zrejme aj kurz by trochu zohrali v moj prospech a dalo by sa tak Gruzincom dnes o to viacej doverovat.
Normik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.6.2008
Tipy a sázky: 5
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 52.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.07.2014, 12:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jsem ted sledoval CZ proti Madarsku a cele to na me pusobí hodne podivne. 3 hraci hraji bez stridani celej zapas, rotace 6 hracu prakticky cely zapas a pak na poslednich 10 minut tam pridaji Kourila s Krivankem. Jsem zvedavej, co po turnaji vyplave ven, protoze si myslim, ze je neco spatneho uvnitr tymu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.07.2014, 9:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

8.den:

Vcera az na zachranarske skupiny nic moc.

V zachranarskych skupinach je situacia nad Slnko jasna. Skupina s BUL/MNE/SWE/LAT je po dvoch zapasoch na bode nula, alias vsetky timy maju bilanciu 1-1 a rozhodne sa dnes - kto vyhra svoj zapas, je zachraneny, kto prehra, bude musiet zabojovat o posledne miesto, kde bude nevyhnutne vyhrat obidva dalsie zapasy. Vsetky 4 timy pojdu do toho naplno, zajtra den volna, nie je ziaden dovod k setreniu a to ani za velmi nepriazniveho stavu, resp. za stavu, kedy k obratu moze dopomoct len zazrak.

Nalajnovane je to na tesnu vyhru Lotysska, resp. extremne vyrovnany zapas MNE vs BUL, kde nieco mi hovori, ze to urve MNE. Aj skvely Vezenkov po vcerajsku bude mat zlozitu ulohu zopakovat taky vykon, Bulharsko ale nieco podobne potrebuje aj dnes.

Druha skupina na pohlad zamotanejsia, pritom mozno este jasnejsia. Rusko potrebuje akukolvek vyhru nad Ceskom, naopak Cesi su uz out, ak to beriem prakticky a nie cisto teoreticky. V druhom zapase su karty tiez jasne rozdane - Nemci potrebuju Madarsko zdolat o 7bodov, za predpokladu, ze Rusi splnia ulohu jasneho favorita v zapase s Ceskom. Pre Madarsko plati uplny opak, prehra max. o 6bodov zaruci postup bez ohladu na zvysny vysledok.

Osemfinalove skupiny ... V F bude najzaujimavejsi priamy suboj o posledne postupove miesto do 1/4finale, uz vcera avizovane stretnutie ISR vs ITA. Timy su si hernym pojatim dost podobne, za vykony by si to jednoznacne viacej zasluzili borci z Izraela, ale na to sa nehra. Taliani vcera viac-menej velmi priemerny vykon s tym, ze aj tak si mohli v zavere dovolit posetrit, zvolnit, jednoducho prehrat 4.stvrtinu 4-17. To, co tak dobre fungovalo Poliakom proti Turkom, t.j. trojky v spravnu dobu a chvilu, to presne absentovalo v zapase s Talianskom. Polsko premenilo az 8.trojku v zapase a na ich skodu bola tato jedinou a poslednou uspesnou. Izrael vcera bojoval znova az do konca, problemom boli fauly Adama Ariela, ktory chybal timu v obdobi, kedy sa zapas lamal/rozhodoval. V zavere prepol na vyssi stupen Tayfun Erulku a odbil akekolvek snahy a myslienky supera na vitazstvo.

Podobny suboj uvidime aj v E, medzi Greckom a Slovinskom. Greci prakticky zopakovali zapas proti Srbsku. Pozvolny start, mnoho nepresnosti, jednoduche kose Spanielska, ktore ale neboli az take jednoduche, kedze ich Spanieli dosahovali zvacsa az z druhej moznosti po rychlom protiutoku. V postupnom utoku robil problemy len Sebastian Saiz. Greci vedeli, ako ho zastavit, stacilo faulovat a poslat ho na ciaru TH. To vo vysledku ale Grecko stalo zapas, v samotnom zavere. Greci po slabsej prvej stvrtine sa uz tradicne prebudili v druhej a to pokracovalo takisto uz tradicne v tretej. A ako sa hovori, tradicie sa moju dodrzovat, resp. nemaju sa porusovat, takze v stvrtej prisli problemy, ktore znova raz suviseli s poctom faulov podkosoveho dua Agravanis/Diamantakos. Diamantakos sa nejakych 7-8 minut pred koncom vyfauloval, Agravanis mal 4 fauly uz na konci 3.stvrtiny = velky problem. Spanieli, ako boli marni, tak im tam uz konecne muselo spadnut aj z dialky a obrat a vydrene vitazstvo bolo na svete. Greci dnes musia hrat to, co funguje a malo by to stacit, za predpokladu, ze k tomu pridaju body borci za 3 (primarne Bochoridis, ale aj Liapis/Agravanis. Pod kosom nebude ziadna velka prekazka, o to bude dolezitejsie vyhnut sa problemom s faulami, snad aj za cenu jednoduchsich kosov pri slovinskych najazdoch (co zrovna nie je primarny slovinsky styl hry). Slovinci su zasa timom, ktory dobre zapasy zacina, polcas je fajn, herne a aj vysledkovo, pride druhy polcas a problem. Predrziavanie lopty, neschopnost zariskovat v utoku, nieco vymysliet, konci to bud stratou alebo neskutocne tazkou strelou, vacsinou Rebeca (zufaly pokus za 3 2 metre za trojkovou ciarou). Takze, Slovinci budu viest, potom zacnu Greci pomaly otacat, v tretej otocku dokonaju a podla faulov dopadne stvrta stvrtina (t.j. ci Slovinci zdramatizuju/otocia alebo Greci pomerne jednoducho vyhraju).

Zvysne zapasy su zapasmi, kde uz nejde o postup, len o umiestnenie. Tie skorsie zapasy nemusia nic moc riesit, tych variacii je neskutocne mnozstvo. Vyber supera sa bude tykat len vecernych zapasov, t.j. CRO, ktore moze takticky prehrat s Poliakmi (ktori do toho pojdu naplno, uz len z dovodu, ze pre nich je ctou vobec hrat v top12, vyhnut sa zachranarskym bojom) a suboja FRA vs TUR, kde s urcitostou pojde o 1.miesto v skupine, na druhej strane. CRO, ked vyhra, skonci prinajhorsom druhe, s moznostou skoncit prve a to v pripade vyhry FRA o menej ako 13bodov. Ak budu chciet skoncit treti, prehraju s Polskom, ak druhi/prvi, s Polskom budu chciet vyhrat. V druhej skupine je tych variant okolo 1./2./3./4.miesta este velmi vela, preto nema zmysel to riesit kto na koho, proti komu a s kym.

V Becku je skoro vsetko jasne nalajnovane. Holandsko sa vcerajsou vyhrou a prehrou Finska s Bieloruskom dostalo z nicoho nic do hry o postup. V podstate im moze stacit aj dnesna prehra a nasledna skoro az povinna vyhra s Rakuskom (aj ked povinna v pripade Holandska neznie zrovna pravdivo). Dnes hra Holandsko proti Finsku. Finsko, ak som to dobre spocital, dnes postrada motivaciu. Prehralo obidva klucove zapasy a co je este horsie, prehralo ich jasnym sposobom. Je bez Rajalu a dnes v podstate hraju uz len nejaku fiktivnu nadej. Aby nadej ozila, potrebovali by dnes vyhrat o 37bodov (su -20 s UKR a UKR je +17 v minitabulke s NED/FIN). To je posledna nadej Finska - minitabulka 3 timov s 2 prehrami na konte. Pre Ukrajinu to je najhorsia mozna alternativa s tym, ze su 1-1 a +17. Pre Holandsko je to pravdepodobna alternativa, dokonca tam aj hrozi prehra s Rakuskom, co by nadeje UKR pochovalo (vtedy by rozhodoval vz. zapas s Ukrajinou a ako je zname, ten nedopadol zrovna dobre). Motivacia Holandska je jasna. Ak som si to dobre spocital, Holandsko takisto potrebuje 2 vyhry. Pravdepodobnost, ze Finsko po dnesnej vyhre prehra s trapnym Svajciarskom je na bode mrazu. Holandsko potrebuje vyhrat dnes, uz nemusi vyhrat s Rakuskom, ak Ukrajina prehra s Bieloruskom. V druhej skupine po obrate Jusufa Nurkica, aby som bol presny, nie Bosny a Hercegoviny v zapase s Portugalskom sa uz len caka na suboj Belgicko vs Portugalsko, suboj, ktory urci druheho postupujuceho. Vsetky zapasy su jasne, hcpy by sa zahrat dali (den volna nasleduje), ale su vysoke, resp. vyssie nez by bolo zaujimave k zahratiu.
KOFY9
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.11.2011
Tipy a sázky: 131
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 62.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.07.2014, 10:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

UT rozobral si to fakt pekne,len mi trosku ušlo čo a za aký vklad odporúčaš podať...bol by si taký dobrý a zosumarizoval to tak ako si to zvykol robiť?dakujem
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.07.2014, 10:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

9.den:

Tipy sa daju priamo tvorit par dni, ked su tam nejake vacsie chyby, prip. potencial na prekvapenia vo vyssich kurzoch, nez rozum kaze a hovori. Kazdym dalsim zapasom sa rozdiely stieraju, bookies zistuju, ze ti papierovo tragicki, nie su az taki tragicki, niektori favoriti, ze nie su takymi neohrozitelnymi kralmi a s prisunom dalsich informacii a uz lepsie stanovanych vychodiskovych podmienok sa tipuje o dost horsie. Informacie malokedy su jednostranne a ak aj su, tak pri mladikoch to nikdy neznamena istotu uspechu. Preto sa to oplati pisat, co viac-menej cakam (a aj som nuteny pisat v skratke), co nebrat pred zapasom, kde je hcp nevyhodny, kde naopak ma zmysel zahrat urcity kurz aj ked s tym, ze vhodnu dobu bude zrejme vyhodne vystupit, pretoze sa jedna o tim/hracov, ktori nezvladaju zavery zapasov atd. (co v globale plati pre vacsinu timov).

Ta variancia, aj ked si to niekto mozno nevie pripustit, zohrava vyznamnu ulohu v sportoch, kde sa cinnost vykonava den po dni. T.j. v basketbale su to turnaje, golf je na tom zalozeny celkovo, v biatlone je na tom zalozena strelba, ciastocne su na tom zalozene v plavani rozplavby/semifinale atd.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Zaverecna faza turnaja, posledne 2-3 zapasy pre kazdy z timov. Na tipovanie uz nie prilis vhodna, prakticky absolutne nie pred zapasom (cest vynimkam), velmi vhodna na akykolvek druh livebettingu.

Boje o zachranu - vypisane viac-menej dobre. Cesi uz nemozu byt favoriti proti nikomu, na druhej strane, kvalita superov sa postupne znizuje a podla vysledkov by sa mohlo zdat, ze Svedsko je zrovna tym celkom, ktory v poradi je tesne pred Ceskom na 19.mieste. Na strane druhej, Svedom sa v minulom zapase vratil Lofberg do zostavy, cim ich potencial hrat este lepsie trochu stupol. Cesko sa hrat neda (v kurze 10,0 by som si ich zahral, to ano), Svedsko v hcp tiez nie.

HUN vs MNE - Madari drobny dog, zrejme nepravom. Tu sa tazko cokolvek mne tipuje, pretoze za vykony si Madari nezasluzia zostupit, aj ked to uz zrejme tak dopadne. Ciernohorci hraju zvlastny turnaj - malinky kusok delil tento tim od postupu do top12 (zapas s ITA), to iste sa zopakovalo v zapase s BUL, kde znova prehrali az v predlzeni o jeden jediny bod. Psychologicky zaziva tento celok zrejme najtazsi turnaj. Do hlav hracom nevidim, vyrazny kurz ani na jeden tim nie je, znova, nema zmysel nic pred zapasom vymyslat.

Zapasy o umiestnenie - jednoducha logika - overy. Faktom je, ze ani v jednej dvojicke nie su 2 timy, ktore by vylozene volali, ze to bude ofenzivna prestrelka. Vsetkych 4 timom zo skupin o zachranu sa ulavilo, ked sa zachranili, pretoze vo vsetkych pripadoch o tom rozhodol az posledny zapas. RUS vs BUL vyzera ako najlepsia varianta, na strane druhej hranica tesne nad 140 je najvyssia a nie mala. Stale si myslim, ze by mala padnut, podobne ako by mal padnut over v zapasoch ITA vs GBR (jasny strach z GBR, pre ktorych je boj o 9.miesto velmi zaujimavy, takze ocakavat, ze zmenia nieco na ich defenzivne zameranej hre, je trochu naivne) a LAT vs GER (strach z GER, na druhej strane najlepsia hranica, len nieco tesne nad 130). Z tohto pohladu prvy a treti zapas vyzeraju ako slusne sance na over, druha uz menej a POL vs SLO by som nechal na pokoji (Rebec s vybornym zapasom naposledy, Poliaci su jednoducho spatni a zaroven pre nich by bolo uspechom skoncit na 9.mieste, narozdiel od sklamanych Slovincov).

Z tychto zapasov sa mi este paci Bulharsko ML. Pomerne slusny kurz v zapase, kde uz o nic velke nejde, kde v globale plati, ze su 50na50. Zaroven, narozdiel od inych zapasov, tu vidim aj kvalitu vyrovnanu, pricom vidim aj vacsiu motivaciu na stranu Bulharska. Bulharsko malo urcite vacsie ciele a plany, na druhej strane mohlo byt aj pokojne aj horsie, viz. zapas MNE vs BUL, viacej netreba dodavat. Vezenkov rad potvrdi post statistickeho lidra, zapas mu minule az tak nevysiel, na jeho pomery, zaroven exceloval na strane Ruska hriesnik Kulagin (aj ked proti Cechom..). Rusi a aby bojovali o 13.miesto uplne naplno, to sa mi nechce verit - skonci 13. alebo 16. je uplne to iste = neuspech, zaroven je to aspon udrzanie A skupiny do dalsich rokov, t.j. na danu situaciu dosiahli aspon to najmenej, co dosiahnut mali.

Stvrtfinale - vzdy zapasy perfektne na sledovanie, najhorsie na tipovanie. 3 zapasy sa tipovat pred zapasom ani nedaju. ESP vs FRA, Spanieli dokonca favoritom zapasu, podla kurzov. Srbom sa aspon podarilo to, ze nebudu s nimi hrat az do pripadneho finale, na strane druhej, uz Spanieli mohli byt za horami, za dolami, keby Srbi zahrali takticky. Spanieli by to mali dat a absolutne pri nazore neriesim kvalitu kadrov, resp. hru na samotnych ME - jednoducho povedane, Spanieli zvladaju tieto zapasy znamenito, co sa vysledku tyka, presny opak dlhe roky plati o Francuzoch, kde sa to trochu zlomilo v seniorskom vydani, pri mladeznickoch to ale plati neustale. Ten zaver proti Turecku moju teoriu len potvrdzuje (ten si mali posetrit az na den D, nie ho tak nestastne vyplytvat "v zapase o umiestnenie".

TUR vs LTU - Turci sa znamenito vyhli konfrontacii s Greckom - s domacim timom nechce hrat v PO nikto, Turci toboz, kedze by to bolo aj po inych strankach velmi vyhrotene stretnutie. Na jednej strane Turci, pocas celeho sampionatu hraju prikladne, t.j. rotuju drvivu vacsinu timov, ziadneho hraca zbytocne neunavuju, vzdy sa najde hrac, ktoremu zapas sadne (vynimka minule stretnutie, aj ked Emircan Kosut po ofenzivnej stranke by tento prieskum zrejme vyhral), pricom lidrov, ktori to na seba vedia zobrat je v time hned niekolko. Turci si zaroven vybrali cierny zaver, resp. celkovo cierny den v zapase s FRA - z tych 4-5 hracov nezahral nadstandard smerom dopredu nikto. Problemom je, ze Litva predviedla nieco podobne v zapase so Srbskom. Litva ma takisto dobru rotaciu (3 timy - SRB/LTU/TUR - v tomto smere dominuju), co ma prekvapilo proti Srbsku, to je fakt, ze napr. Grigonis, ktory tak rutinersky rozhodol zapas so Slovinskom, sa proti Srbsku do velkych akcii ani nepustal, mal 3 strely, hadzal 2 TH a to bolo vsetko. Dimsa takisto nic uchvatne nepredviedol, takze dnes sa da ocakavat epicky ofenzivny zapas so skvelymi individualnymi vykonmi a je len otazkou, ktory z hracov bude tym rozdielovym v uplnom zavere - Birsen alebo Erulku, resp. Dimsa alebo Grigonis? Over laka, lenze vyradovacia faza je taktickejsia, viacej vyhovuje underom (tesny zaver, prip. predlzenie by to ale mohli a mali spravit)

CRO vs GRE ... Cierneho Petra si vybral tim Chorvatska. Zrovna proti Chorvatsku by som veril skoro kazdemu. Aj Grecku dnes verim, ze postupi. Mal by sa prejavit fakt, ze Chorvatsko nema jasneho lidra. Proti Grecku by mali byt eliminovani podkosovi hraci, ktori proti timom ako ISR alebo ITA skoro az museli zaziarit. Nieco mi hovori, ze klucovu ulohu zohra Paolo Marinelli. PG Chorvatska bude mat dost priestoru, aby zapas rozhodol v prospech svojho timu, ak vsak bude mat zly den, nebude stat naopak uz zrejme nic v ceste Grecka za postupom. Tak ako si myslim, ze Grecko postupi (vylozene pocitova vec), tak netreba zabudat, ze ... suboj so Slovinskom bol z pohladu Grecka idealny, darilo sa v podstate vsetkym klucovym hracom a to nielen z pohladu utoku, ale aj obrany a (ne)zbierania faulov (podkosove duo, ale o tom som pisal, ze Slovinci nemaju zbrane, aby donutili supera k velkemu mnozstvu faulov). Chorvati v prvom polcase by mali primarne pracovat na podkosovom duu, aj ked budu prehravat, v zavere by tym dostali vyhodu, ktoru by mali zuzitkovat v obrat, tak ako sa to Grecku dialo vo vsetkych zapasoch, kde super mal zbrane na to, aby toto duo dostal tak, kam chce a potrebuje. Greci po vybornom zapase trapenie v utoku?

SRB vs ISR - jediny zapas, kde sa da nieco zahrat aj pred zapasom. Som toho nazoru, ze ISR si nezasluzi poziciu uplneho outsidera. V jednoduchosti by som zapas popisal asi tak, ze ISR bude trapit favorita, bude viest, zaver ale uz klasicky nezvladne a Srbi po boji postupia do semifinale. Ponuka sa ML s poistkou, prip. aj hcp, kedze je dost vysoky a ani zaverecne takticke sachy by ho nemali ohrozit (+11,5). Zaroven, treba vnimat aj ten faktor, ze vsetky stvrtfinalove timy odohraju za 3 dni 3 zapasy po uz tak narocnom priebehu turnaja. Srbi budu dominovat, Izrael v zavere to bude skusat, nezabali to (vidina semifinale je silnejsia nez uvazovanie o tom, co bude zajtra v boji o pekne, ale nicim vynimocne 5.miesto), takze je tu potencial, ze hcp bud pokryty aj po jasnom predstaveni Srbska od uvodu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.07.2014, 9:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

10.den:

Izrael napokon absolutne ocakavany priebeh, aj ked s tym, ze Adam Ariel nebol tou ustrednou figurkou, ktora by trojkami drzala svoj tim vo vedeni/v hre o vitazstvo a postup do semifinale. Greci bez choreho (zaludocne problemy) Diamantakosa nemali moc vela sanci proti Chorvatsku, toboz, ked Chorvatov vcera tak skvele zahral Filip Bundovic. Turecko hned z uvodu rozstrielalo Litvu - Litva totiz v uvode predviedla presne to, co je proti Turecku smrtelne - mnozstvo hlupych strat. Ked sa to spojilo az so zabijackou efektivitou za 3body od dua Cedi/Turen, naskok 20bodov bol na svete a to sa uz len velmi tazko stahuje v zapase dvoch kvalitativne podobnych timov. Turci po skvelej prvej stvrtine v dalsom priebehu uz nehrali ani z 50% to, co predtym, ale stalo dost na to, aby v pohode zapas kontrolovali a dotiahli ho do vitazneho konca. Spanieli s Francuzskom, uplna klasika. Nepozeratelny bojovny zapas, kde Spanieli dostali nejake percenta od rozhodcu, co vo vysledku stacilo, aby so stastim postupili do semifinale.

Overy nic moc, alias Rusi to brali herne ako normalny zapas, napr. stvrtfinalovy, vysli len Talosi s Britmi.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Semifinale, dvakrat rovina. Srbi prezili svoju smrt, problem moze byt unava, viz. vcera dvojnasobne predlzenie, na strane druhej, Nikola Jankovic nehral ani plnych 30. Bez predlzeni by som veril Srbom, takto je to na sposob hodu mincou. V druhom semifinale by som chcel, aby vyhrali Chorvati a myslim si, ze vyhraju ako inak Spanieli po velmi podobnom zapase ako s Francuzskom.

Zapasy o umiestnenie - tak ako bolo vhodne ist proti Grecku vcera bez Diamantakosa (jednoducho z dovodu, ze Chorvati mali jasny zaujem vyhrat, ist do toho naplno), dnes je situacia predsa len trochu zamotanejsia. Greci doma tazko budu nieco vypustat, aj vcera to nezabalili a aj so zle rozdanymi kartami bojovali aspon polcas doslova prikladne. Ano, v prvom polcase ich v hre drzali trojky, nic ine sa ani cakat nedalo. Ked sa pocas zapasu zranil dalsi podkosovy hrac Siologkas, bolo definitivne jasne, ze grecka put sa v tomto okamihu definitivne konci. Francuzi budu extremne sklamani, to Greci budu len tazko, vcera na supera nemali. Pochybujem, ze bude hrat Diamantakos, ak ano, nebude tak uzitocny ako v minulych zapasoch, resp. proti sebe bude mat Jaiteha. LTU vs ISR by mal byt zapas v znameni ofenzivy. Litva posledne zapasy sklamala na plnej ciare, najma hraci, od ktorych sa cakala ta nadstavba, tak ako ME budu postupne plynut - Grigonis a Dimsa. Litva by dnes mala dominovat - vcera nula bodov, od uvodu prehrany zapas, do ktoreho sa ani na chvilu plnohodnotne nevratili, naopak Izrael vystaveny a pravom sklamany.

Rusko opustili 3 hraci pred vcerajsim zapasom s BUL - Kashin/Kulagin/Martynov za porusenie discipliny. Samozrejme aj to malo neblahy efekt na moj over. Informacia je dnes znova ciernobiela - Nemci su favoritom zapasu podla bookies, na strane druhej vcera Rusi viacej bez tychto troch dreli, bojovali, branili, az sa chce povedat, ze sa prezentovali klasickou nemeckou hrou. Nemci ako favoriti, pritom pred par dnami prehrali o 12 s ruskym timom. Motivacia urcite vacsia na strane GER, ale to je tak vsetko.

LAT vs BUL by mohla byt konecne slusna kanonada. Hranica okolo 140.

Z Becka, nepaci sa mi ten hcp -17,0 na BIH proti UKR. Mal by byt nizsi, ide o 2 timy, ktore su najkvalitnejsie z B divizie (BEL tam patri tiez, ale UKR ma lepsie zbrane na eliminaciu Nurkica). Moze sa prejavit, ze UKR este vcera musela vobec tvrdo bojovat postup - s BLR musela vyhrat. Zapas napokon mal az na pohlad dohodnuty charakter - Ukrajinci jasne viedli, aby sa v zavere neskok skresal, Ukrajina vyhrala a Bielorusko prehralo tak, aby bezpecne postupilo, dokonca z prveho miesta - win/win situacia. U Belgicka by som mal strach, aby sa im nevypomstil vcerajsi koncert s Portugalskom - cakal som sice vyhru, ale urcite som necakal taku destrukciu timu, ktory mal byt najvaznejsim superom na ceste do semifinale.

Svedsko vs Madarsko na zaver - dva timy, ktore uz zostupili, ktore su primarne underove. Zapas, kde jedine, co sa da hrat, je outsider - SWE. Ale ma to zmysel pri kurze okolo 3,0 na slabsi tim, kde hladat motivaciu by bol skoro neriesitelnym problemom aj pre daleko starsich hracov, nez su tito 19 a 20-rocni mladici.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.07.2014, 9:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

11.den:

Dobojovane. Vcera to bolo fajn - oba overy dosli, ten druhy trochu so stastim, ale aj o tom to je, niekedy. Rusi s Nemeckom ocakavany nepozeratelny bojovny basket s tym, ze udicka bookies pekne vysla (Nemci favorit, pocas dna sa este trochu posunuli kurzom nadol a bum, Rusi vyhrali). Semifinale cislo 1 - vyborny start Turecka a proti obratu uz hovorila jednoducho unava, ako aj fakt, ze Jaramaz, ktory mal lvi podiel na obrate/vyhre v 1/4finale nad Izraelom jednoducho nechcel pochopit, ze mu to tam vcera jednoducho nepada (ono to ale mimo Jankovica nepadalo nikomu a odnikial - trojky zufale a za 2body sa v prvom polcase dlhu dobu bol schopny presadit proti prikladnej obrane hosti len Nikola Jankovic). Ten zapas presne kopiroval priebeh zapasu Turkov s Litvou - aj Srbi dokazali logicky znizit stratu v druhom polcase, lenze chybalo tam jedna-dve trojky, aby z naporu dostali pod tlak tureckych hracov. Zlepsenie suviseli s vacsim nasadenim pod kosom supera, kde tie zahodene strely si boli hraci schopni niekedy aj niekolkokrat doskocit a uz potom z cistej pozicie premenit. Druhy zapas, klasika. Spanielsko ide dalej, aj ked znova nepredviedlo prakticky nic pozitivne, nic pekne. Zapas o upornom boji, kde sa vzdy na konci smeje spanielska enklava. Ten zaver bol doslova vysmechom superovi a potvrdenim tychto slov.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Zacnem od toho najhlavnejsieho. Logika hovori, ze by mali vyhrat Turci a Srbi. Za prve, hrali vcera zapas skor, za druhe, bol to zapas, ktory sa v podstate rozhodol uz v prvej, resp. uplne v druhej stvrtine. Oba timy su drobnymi kurzovymi favoritmi. Hodnotu velku nech v tom nikto nehlada, zaroven su to tipy, ktore su z mojho pohladu aj subjektivne, pretoze za A, nemam rad Spanielsko, za to, co tu predvadza je aj striebro viac nez by si zasluzili; B, Turecko si vyhra zasluzi, od uvodu ME dominuje, rotuje vsetkych 12 hracov, hraju timovo a zaroven maju aj neskutocne indvidualne kvality (najma rozohravaci). Za dalsie, Srbsko vs Chorvatsko, to je velke derby, tam to bude o hubu, co sa tyka vysledku - dost faulov, zrejme nejake technicke..

Druhe zelanie je, aby Cesi zostupili.

Na body su dnes horsie zapasy, resp. prilis vysoke hranice. Poliaci po ultrapodarenom streleckom predstaveni (jeden hrac z perimetra 5/5) by dnes mali znova padnut do pomyselneho podpriemeru. Slovinci a VB underovi, plus Slovinci uz proti Poliakom velmi odovzdani, dvaja hraci uz viacej mysleli na ucast v kempe reprezentacneho Acka, Kastrati so zdrav. problemami, takze nebol tam prakticky nikto, kto by do toho isiel na 100 percent. Dnes by tak mohla VB pokojne vyhrat, kurz okolo 3,5 nie je uplne spatny.

LTU by malo dat GRE. Samozrejme, proti domacim, ktori aj keby hrali bez jednej nohy, budu davat do toho vsetko, co sa ukazao aj vcera proti Francuzom. Problem je, ze sa vystrielal Agravanis a ak dnes nieco podobne neukaze Bochoridis, sanca na vitazstvo bude len velmi mala. Skor ale nieco pre livko, keby Greci dobre zacali a aj to s rozumom, pretoze uz o nic velke naozaj nejde.

O vela pojde v zapase UKR vs BLR, inak povedane, o nic viacej, ci menej nez o postup do A kategorie. Je to repriza nedavneho suboja v skupine, aj preto bookies nebudu mat velke problemy vypisat to spravne. Ukrajina ten suboj tesne vyhrala, co je aj realny obraz kvality oboch timov.

BiH vs BEL je zapas uz dvoch postupujucich. Vitazstvo, kdekolvek, je zaujimavou metou, bez ohladu, ze nic velke vam neprinesie. BiH doma, lepsi tim, Belgicko nema hraca, ktory by dokazal vyraznejsie pribrzdit Nurkica (taky hrac v Becku neexistuje, ani Ukrajine sa to zrovna dvakrat nepodarilo).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy