Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Euroliga 2013/14
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.09.2013, 21:11 Předmět: Basket: Euroliga 2013/14
Pište tipy na sázení
Citovat

Tipy:
VEF Riga ML (3,5/10 - 3,62 - Pinnacle)
------------------------------------------------------------------------------------

Chcel som napisat nejake preview, ale je to pomerne zbytocne, to radsej napisem preview k 7 timom v ramci Eurocupu, prip. v ramci jednotlivych lig (min. v tych, ktore pravidelne tipujem). Boj o jednu miestenku do Euroligy sa zacne zajtra prvymi dvomi zapasmi, pricom jednym duelom bude aj suboj domaceho Lietuvosu Rytas a VEF Riga.

Dopredu som si hovoril.. ak bude kurz nad 3,0, hram urcite Rigu. Stalo sa, hram. Dovody.. nepaci sa mi kader Lietuvosu Rytas, je to take nemastne neslane, z posil ma naozaj prakticky nikto nezaujal (konkretne Tepic je hrac typu "tovaru zo second handu", tj. presiel viacerymi rukami (timami), ide to s nim konstantne dolu vodou, nikde sa neuchytil a stare casy velkeho talenu a staleho reprezentanta Srbska su minimalne nateraz prec, Gecevicius, hodne obmedzeny hrac, v obrane podpriemer, v utoku prakticky schopny len ako staticky trojkar, tj. tim okolo mu to vykombinuje, v cas prihra a Gecevicius snad dokonci ich pracu, taky hrac nie je vylozene zly, ked ma okolo seba vhodnych spoluhracov, resp. je to hrac, ktory prichadza na 10-15 minut z lavicky, to beriem, avsak v LRV je to starter, zaroven sebec, na PG Omar Cook, asi by som sa opakoval, par rokov spat platil za slusneho rozohravaca, z Amikov rozhodne PG, ktore sa najviac priblizovalo europskym standardom, tj. skor dispecer a tvorca hry, nez sobecky strelec, ktory by to na seba bral v akychkolvek okamihoch zapasu, lenze LRV naopak by potrebovali PG, ktore by davalo mnozstvo bodov, lidra, schopneho rychleho hraca smerom do kosa (najma, ked prisiel napr. Gecevicius, ktory by z takehoto hraca mohol aj sam extremne tazit), to Cook nikdy moc nebol a v sucasnosti uz rozhodne ani nie je, jeho uspesnost strelby je k tomu pomerne stabilne podpriemerna, stal sa z neho klasicky lepic dier na 10-15 v zapasoch v roznych timoch Europy, dalsie posily viacmenej mladi hraci z domacich zdrojov, avsak talentovanymi boli 2-3 roky dozadu, vidim tam mnoho hracov z tzv. generacie okolo Jonasa Valanciunasa, ale u nich bude musiet nastat nejake zaclenovanie a uchytenie, to sa musi podarit a az potom budu moct byt vacsim prinosom), k tomu rozkladny trener Bauermann na lavicke, moc pozitiv tam nevidim a v Eurolige ich rozhodne nechcem. Dovodom, preco je taky kurz - okrem domaceho prostredia zrejme stale funguje viacej znacka Lietuvos Rytas, nez novy pojem na mape kvalitnych timov Europy - VEF Riga.

Zmeny v Rige - samozrejme nahradit Earla Rowlanda nie je nic jednoduche, chybat bude aj duo Bertans/Kavaliauskas, avsak nove posily nevyzeraju uplne najhorsie. Jedinym minusom pred zajtrajsim zapasom je tak situacia okolo Kasparsa Berzinsa (pomerne dlhy a komplikovany pribeh - iste je, ze v time skoncil a dalsie veci sa budu riesit medzi timom a jeho agentom). Trener Butautas si pochvaloval mladikov pocas pripravy v time, ktori by mali v tejto sezone dostat pomerne velky priestor (hraci z uspesnej U18 Geks a Pacesniks).

Zrovna proti lotysskeho timu je vyhoda domacej haly pomerne minimalna a naopak dvojsecna zbran sa skor otaca proti timu z Vilniusu.


Chcel som hrat aj Oldenburg, kde kurz cca 2,2 mi prisiel zaujimavy bez toho, aby som si dohladal sucasny stav oboch timov. Dovodom bolo, ze Oldenburg zostal prakticky v identickom zlozeni ako v minulej konecne uspesnej sezone, co je pre takto skore klucove zapasy novej sezony obrovska vyhoda. K tomu Varese je len prekvapko jednej sezony, v time sa toho dost zmenilo, 3 najlepsi strelci minulej sezony Lega A odisli, prisli ini hraci, kvalitativne na podobnej urovni, avsak zohratost hra proti timu z Talianska. Varese rad uvidim v Eurocupe, bude to prijemna zmena, pre mna novy tim v europskych poharoch, avsak na Euroligu tim nema, ci uz kadrom, zazenim..

Oldenburg napokon necham tak, pretoze sa v priprave zranil Adam Chubb. Klucovy podkosak, zrovna pod kosom je strata elitneho hraca citelnejsia, nez keby sa zranil niektory z kvalitnej a zdvojenej hracskej zakladne na perimetri. Ako zaskok, najma vdaka ucasti v tejto kvalifikacii na Euroligu, prisiel Andrea Crosariol, toho som uz prepieral v ramci preview na ACB ligu, kde som sa cudoval, co taky hrac robi v stanovach Caji Laboral. Samozrejme bez Chubba zapas z mojho pohladu nie je 60 na 40, ale 50 vs 50, prip. 49 vs 51, kurz 2,2 uz teda nevyzera prilis vyhodne, max. tak do akovky (stale si myslim, ze Oldenburg vyhra, ale tipovat to nebudem).


Zapasy hrane v stredu.. Teoreticky by som mal podobny tip ako na VEF Riga v podobe tipu na Nymburk. Potreboval by som zistit, ci Tre Simmons bude timu k dispozicii. V poslednych pripravnych zapasoch bol out kvoli problemom s patou, na jeho twitteri je to take nejasne, na stranke Nymburka nic aktualne ohladom dua zranenych (Benda, Simmons), teoreticky pocitam s neucastou v zapasoch o Euroligu, ak vsak zistim opak, prip. sa potvrdi, ze napr. Tre hrat bude, zahram si Nymburk v tom peknom kurze.

Banvit, Nymburk a Khimki, to su 3 timy, ktore su u mna favorizovane na postup do Euroligy a zrovna tieto tri timy su v rovnakej polovici pavuka. Okrem nich je v tejto casti aj Oostende, papierovo hlavny outsider bojov o Euroligu, avsak proti Khimki v kurze cez 7 o nich za minivklad uvazujem. Oostende totiz nie je timom, ktory sa moze podcenit a Khimki z minulych sezon uz pozna, ze pozicia hlavneho favorita kvalifikacie do Euroligy sa hned nerovna postupu.

-------------------------------------------------------------------------------

Ked uz som dnes nemal vyhrat, tak absolutne idealny vysledok - Riga nepokryla hendikep, zapas skoncil v tesnom underi, "pan opisujem a zapieram" mahony alias trdloman (bol tak naivny, ze si snad myslel, ze ja uz x mesiacov neviem, ze na druhej stranke ma iny nick, nez na stranke, kde sa prezentuje bud tymi zlodejskymi akciami alebo tipmi z bettingadvice, kde maju dobre informacie 1-2 ludia z 10, na tom zvysku sa da len dobre bavit (tipy na zaklade tutoviek s doverou 10/10, bude chybat polovica kadra bla bla bla..) alebo vlastnymi srackami s tragickou uspesnostou) teda prehral tiez a najma viacej, sam som zvedavy, kde sa stala chyba a zaroven dufam, ze ho to aspon na urcity cas odradi sem chodit (aj ked je to zrejme velmi naivna predstava).

(Druhy nick z dovodu, ze sa snad sam hanbil vystupovat ako uzivatel, ktory cielene kradne pracu toho, s kym by sa na stranke pravidelne musel stretavat. Uz len fakt, ze ma tu drzost sa hrat na pana neznameho pod novym nickom, vypoveda o tom, ze mu zjavne chyba "chrbtova kost", co nie je novinka, viz. moje predchadzajuce vyzvy nielen jemu, ale najma jemu, aby s tym divadlom uz konecne prestal a ked chce s nim pokracovat, tak nech prijme urcite zakladne pravidla slusneho fair jednania.)

Dvomi vetami - 1/14 spoza perimetra dvoch hlavnych trojkarov v time VEF Riga, tj. novej posily Delininkaitisa, resp. Kristapsa Janicenoksa. Ini hraci v podstate zahrali to, co mali, resp. aj ked nezahrali, nie je to dovod, preco Riga prehrala. Tuto statistiku najlepsie vykresluje situacia zo zaveru zapasu, kedy sa Riga definitivne mohla dostat naspat do hry o vitazstvo - Riga stiahla v poslednej stvrtine manko zo 14bodov na 4, mala loptu a najprv trojku nedal jeden, po OR hned na to bol druhy dotycny zblokovany. Na druhej strane skvely Seibutis, jediny nadpriemerny hrac v time svoju nelahku ulohu tentokrat zvladol na vybornu, kvalitne zahrali aj podkosovi borci.

V druhom zapase Oldenburg vyhral, avsak Varese malo o 16 zakonceni viacej ako nemecky super (tj. jasne dominovalo v OR, ako aj malo podstatne menej strat). Zapas tym potvrdil, ze ani jeden tim na nic velke nema. Suma sumarum, Rytas vs Oldenburg je zapas, kde sa neda zahra nic.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.10.2013, 9:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Za minivklad som skusil a uspel som. Sice som veril (myslel som si), ze to Khimki zvladne, ale kurz na Pinne stale rastol, az sa dostal nad moju hranicu kurzu, nad ktorou som povodne uvazoval. Vklad sice fakt maly (0,75u), ale pri vyske kurzu vyhra potesila.

Az stvrty zapas v kvalifikacii o Euroligu priniesol stretnutie, v ktorom vyhral napokon tim, ktory v zapase mal viacej streleckych pokusov (akcii, aby v tom boli zahrnute aj TH), povedane trochu ludskejsou recou, prvykrat vyhral tim, ktory bol lepsi v statistikach OR+TO. Do zapasu sice zasiahol Tre Simmons, avsak pred zapasom bolo zname, ze k dispozicii nebude iny legionar, Scottie Reynolds. Hrac bol suspendovany za jeho roztrzku s trenerom Kemzurom, zostal doma a je dost mozne, ze to bola jedna z pricin neuspechu. Kedze chybalo PG, hral napr. viacej na tomto poste Jirka Welsch, to sme mohli vidiet aj v repre Ceska, najma pri problemoch Tomasa Satoranskeho a bola to neskutocna bieda. Jirka nielenze mal hroznu strelbu z pola, ale najma Banvit na PG/SG zapas jednoznacne rozhodol. Duo Rowland/Mejia je jednoducho "bozi" Smile , po vyhre Banvitu nie je o com, pokusim sa silou mocou dotlacit Banvit do skupinovej faze Euroligy, som uz dlhorocny fanusik (3-4 sezony) tohto tureckeho timu a s tym kadrom, aky maju, by aj v Eurolige mali, co ukazat.

Rowland mal ranking 28 a zaznamenal myslim 9bodov, to hovori za vsetko, co to je za hraca. Mejia ranking 23. Aby som nehovoril len o nich, klucove bolo, ze v podstate cely tim zahral dobre - Prepelic ako hrac z lavicky dal 2 trojky z troch pokusov, peknych 8bodov. Dalsi trojkar z lavicky, tentokrat turecke PG Cevher Ozer 2/4 trojky, znova presne naplnil to, co sa od neho ocakava, Keith Simmons skoro dokonala strelba, trojky 3/3, jedine negativum je, ze nehral Dusan Cantekin. Tre Simmons skvely, Mahalbasic vyborny, avsak zo zvysku snad vyuzil svoj cas na palubovke len Lukas Palyza. Myslim si, ze v druhej casti pavuka by podobny vykon stacil na postup, v tejto, resp. proti Banvitu aj dobry vykon bol na postup nedostatocny.

---------------------------------------------------------------------------------

Moja taktika k dalsich zapasom. Ako som uz pisal Rytas vs Oldenburg nechaval lezat, kto si chce nieco zahrat, rozhodne je jedinou moznostou Oldenburg ML, o to viacej, ze bookies znova domacich dali do role favorita zapasu + domace prostredie.

Taktika k zapasu Banvit vs Oostende, rovnako NB. Verim Banvitu, kurz na Banvit logicky nizky, ale zaroven na Oostende nie az tak vysoky, ako proti Khimki, pochopitelne (z pohladu bookies slabsi super a zaroven vcerajsie vitazstvo ako bonus).

Taktiku mam urcenu pre finale... zakladom je, aby sa do neho dostal Banvit. Vysledok prveho zapasu nie je tak klucovy, avsak bol by som radsej, z pohladu tipera, nie z pohladu fanusika, aby zapas zvladol domaci tim. Vtedy by na mna vo finale cakala aspon rovina, mozno aj nieco viac. Samozrejme, prvy zapas bude mat vyhodu v dvoch veciach - stvrtfinale hrali timy Rytasu/Oldenburgu uz v utorok, tj. ked sa dostane jeden z nich do finale, bude to ma 3in4, naopak Oostende/Banvit 3in3, pricom zapas hraju dnes neskor, druha drobna nevyhoda.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.10.2013, 14:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dlhodobe stavky (vratane preview zakladnych skupin):

Real Madrid to win Euroleague (5/10 - 6,26 - Pinnacle)

Kuban Krasnodar to win Group D (2/10 - 10,0 - bet365)

------------------------------------------------------------------------------------

Oproti Eurocupu mam pracu rozhodne ulahcenu. Dovodom ani nie je tak pocet timov, ktory je presne polovicny, skor fakt, ze 12 celkov uz mam spracovanych (4xACB, 3xTBL, 2xBBL & LNB + Lietuvos Rytas), co je presne polovica. A zo zvysnych 12 je ruskom nejakeho tajomstva opradeny len jeden, resp. dva ucastnici a aj to zrejme trochu prehanam.


Skupina A zjednotila trochu dva vykonnostne svety. Na jednej strane trio strachu Barcelona/CSKA/Fenerbahce, na strane druhej trochu chudobni pribuzni, dvaja novacikovia sutaze, tj. Nanterre/Budivelnyk, resp. Partizan, ktory bol v poslednych rokoch vzdy v pozicii timu, ktory len mohol prijemne prekvapit s mladikmi, ktorych mal tesne pred sezonou doplnit nejaky jeden, prip. dvaja Americani.

CSKA Moskva vo mne zanechala prijemny dojem z prestupoveho obdobia, co sa vlastne potvrdilo dobrou reklamou europskeho basketbalu v ramci pripravy NBA na sezony. Ano, CSKA bol jednym z timov, ktori si to namierili do USA a vyzvali najprv T-Wolves, potom Spurs. Obstali, prvy zapas po predlzeni vyhrali, druhy taktiez doviedli to predlzenia, tentokrat zial s opacnym vysledkom. Ten odkaz je pomerne jasny - CSKA je zdaleka lepsie pripravenym timom na uvod sezony, nez tomu bolo v sezone minulej.

Dovodom je obmena kadra, narozdiel od spominaneho minuleho rocnika doslo pred touto sezonou len ku kozmetickym zmenam, ktore by mali znamenat, ze tentokrat to CSKA uz zvladne, tj. nebude dominovat len pocas sezony, ale aj vo F4. Preco o tom pisem? Z poslednych 5 sezon sa CSKA dostalo 4krat do F4 (mimo rocnika 10/11 vzdy, to bola ta katastroficka sezona, kde sa ani len nedostali do stvrtfinale a opustali Euroligu s dlhym nosom), avsak 2krat z toho 2.miesto, 2krat 3.miesto, tj. nikdy ucast nepretavili vo vysnivany titul. V minulych dvoch sezonach bol vzdy tim z CSKA prvym favoritom, pocas vyluky v rocniku 11/12 dokonca superfavoritom na cele s hviezdnym AK47, alias Andreiom Kirilenkom, zial v oboch pripadoch sa im do cesty postavilo nezlomne, odhodlane a nesmierne bojovne sukolie greckeho Olympiakosu, prvykrat az vo finale, minuly rok uz predcasne v semifinale.

Do timu prisli tri vyrazne posily. Este skvalitnit uz tak skvele duo na PG, prip. SG, prisiel Jeremy Pargo, velmi rozumne zvoleny elitny hrac. Meno si spravil v Europe (konkretne v MTA), aby to v poslednych sezonach skusal aj za morom, avsak nejake vyrazne prerazenie sa nekonalo, tj. bol slusnym nahradnikom v niektorych timoch, ale nic viac. V CSKA nielenze dostane top prachy, ale aj ulohu klucoveho hraca. Trio Teodosic/Pargo/Jackson je velmi verzatilne a pri vhodnom pouziti velmi efektivne a platne. Vyhodou je, ze zvysni dvaja hraci budu tlmit chutky Teodosica, ktory sice len tazko zmeni svoj niekedy az destruktivny styl, to nic nemeni na tom, ze je jednym z najlepsich rozohravacov Europy a ak ma den, robi zo svojho celku prakticky neporazitelny kolos. Ak vsak den nema, trener potrebuje mat za neho nahradu, aj preto prichadza Pargo, ktory je sam hracom, ktory je schopny rozhodovat zapasy.

Ked do timu mal prist nejaky schopny nadpriemerny Rus, tak v podstate na trhu nebolo lepsie dostupneho hraca nez je Vitalyi Fridzon. Fridzon v podstate nahradza viacere veci - odisiel Ponkrashov, co sice nie su rozhodne hraci, ktori hraju na rovnakych postoch (Ponkrashov PG, hrajuce aj na SG, Fridzon SG/SF), ale je to Rus za Rusa, zaroven z timu odisiel aj podkosak Dmitry Sokolov, takze bolo potrebne priviest aj nejakych ruskych hracov. Zaroven Fridzon aj sam dokaze byt rozdielovym hracom, cim by mal skvalitnit lavicku CSKA na uroven, aby nebolo moc poznat, ci hraju hraci zo s5 alebo az ten "druhy sled". Poslednou posilou je Kyle Hines. Pozicne nahrada za minuly rok vacsinou zraneneho Zorana Ercega, cim sa srbska kolonia trochu zuzila. Zoran Erceg bol klasicke balkanske PF, skvely trojkar, pod kosom sa pohyboval malo, viacej ho to logicky tahalo k perimetru. Absenciu trojek pokryje nedavno spominany Fridzon, Kyle Hines ma do timu priniest toho bojovnika, ktory v time CSKA tak trochu chybal. Zaroven je tu paralela s okridlenou znamou vetou - ked nemozem niekoho porazit na ihrisku, porazim ho mimo neho, tj. hrac prichadza z Olympiakosu, timu, ktory 2krat po sebe prekazil CSKA ich takmer dokonale plany.

Na lavicke nadalej Ettore Messina. Ako som naznacil, uvod sezony by mal vyjst CSKA mozno nad ocakavanie skvele. Ked pridu nejake zranenia neskor, znova su lepsie pripraveni, nez v minulosti, kader je o nieco kvalitnejsi a rozhodne sirsi, najma z pohladu tazkych zapasov v Eurolige/VTB lige.

Barcelona, ako som uz parkrat pisal, mnoho zmien, nie vsetky zrovna idealne, resp. tak, ktore povazujem za dokonale/pozitivne, start do sezony bude pozvolny a potom sa uvidi, najma sa uvidi, ci vydrzia hraci, ktori su znami ako casti marodi.

Fenerbahce, viacmenej klasika, kader vyzera dobre, ocakavania su znova obrovske, ci nastane konecne zmena k lepsiemu, tj. sa tim dostane do F4 je vo hviezdach. Zeljko Obradovic je rozhodne svetlom v tuneli, avsak nejaka aura s nazvom "Fenerbahce" moze byt aj pre tohto skuseneho stratega v prvej sezone neprekonatelnou prekazkou. Za druhe som zvedavy na suznenie tria McCalebb - Bogdanovic - Kleiza, ked sa to trenerovi podari, Fenerhabce ma nakrocene aspon do stvrtfinale..

Budivelnyk dobre namiesal americke posily. Storica Minard/Ahearn/Downs/Summers. Vsetci uz pomerne ostrielani, kazdy uz ma za sebou nejake mimoamericke angazma, zaroven mimo Rickyho Minarda sa rozhodne nejedna o nejakych veteranov, pricom Ricky Minard ma s Ukrajinou bohate skusenosti (napr. sa mi hned vybavi Azovmash v sezone, kedy tam hral aj Rado Rancik). Trenerom je nadalej Ainars Bagatskis, tento vplyv som uz spominal pri lotysskej repre. Kuksiksa v time strieda jeho reprezentacny partak Janis Strelnieks. Dalsou dolezitou posilou je litovsky veteran na pozicii centra, Darjus Lavrinovic. Najma vysoki Ukrajiinci doplnaju tuto sestku + skuseny Artur Drozdov. Tim ma parametre nadpriemerneho timu v Eurocupe, resp. podpriemerneho v Eurolige, rozhodne je v jeho silach boj o 4.miesto v skupine A.

Partizan, alias mladi vpred! Dusko Vujosevic nadalej pri kormidle a v kadri len drobne zmeny, co je rozhodne plus. Najvacsim odchodom, ocakavanym, bol urcite Vladimir Lucic. Druhym vyraznejsim Danilo Andjusic. Amici, ktori boli v minulej sezone - Torey Thomas v time nevydrzal ani mesiac, Drew Gordon vacsinu sezony, ale hovorit o nejakom extra super hracovi, resp. o hracovi, ktory by bol vylozene monster vyhrou na prestupovom poli sa hovorit neda. V tejto sezone uz zarazavaju obaja v TBL. Jedinym Amikom v novom time a jednou z mala posil je Tarence Kinsey. Znamy obranar, velmi slusny trojkar by sa mal snazit nahradit aspon z casti Vladimira Lucica. Dalsie posily uz taka klasika, prilev dalsich mladeznickych srbskych reprezentantov a zaroven nadviazanie na pracu s francuzkymi mladikmi - prisiel Boris Dallo, cim plejadu Francuzov v time rozsiril na 3. Tim by mal stat na vykonoch Lea Westermanna, jeho uloha sa odchodom vsestranneho Lucica, najma v Eurolige, este znasobi, je o rok starsi, je to jeho druha sezona v time, ocakavam, ze zahviezdi a bude drzat Partizan nad vodou. K ruke mu bude aj Joffrey Lauvergne, ten sa narozdiel od Westermanna, ktory tak trochu doplatil na vysoku kvalitu na rozohravke, dostal do timu Francuzska pre ME v Slovinsku a tak aj on bol jednym z 12 hracov, ktori na konci turnaja mohli slavit premierovy titul ME pre Francuzsko. Srbskym mladikom by zasa mala pomoct ucast na ME, kde Srbom z roznych dovodov chybalo mnozstvo hracov, najma pod kosom (na PF) a tak logicky dostali sancu mladsi. Gagic/Musli pod kosom a Milosavljevic/Bogdanovic na perimetri by mali byt ustrednymi postavami timu. Zatial je zraneny posledny clen zakladnej rotacie, Davis Bertans.

Tim je limitovany, narozdiel od minulej sezony americky hrac vyzera vhodne zvoleny a mimo Lucica zdrave jadro zostalo pospolu. Potencial vacsiny mladych hracov je obrovsky, pricom v zalohe cakaju hraci ako Milutinov/Bezbradica/Salic.

Nanterre nedavam nejaku vyraznejsiu sancu na postup. Prve tri timy su o 2 urovne vyssie, dalsie 2 maju minimalne bohate poharove skusenosti z minulych sezon. Pre Nanterre je to novinka, zaroven pri tvorbe kadra sa toto obdobie nezaobislo bez problemov. Vysledky a najma skore 3-0 po troch kolach LNB vyzera idylicky a dokonale, avsak realita Euroligy bude urcite krutejsia, pozitivne to z pohladu Nanterre je skor z toho uhla pohladu, ze maju aspon nahrane a aj ked pride rozhodne pokles formy vdaka nabitemu programu, tak PO by im ujst nemalo. Aj na pohlad lepsie pripravene timy z LNB, ktore kader tak nemenili a skor sa ho snazili doplnit nedopadli v Eurolige zrovna slavne, resp. na postup do top16 to nestacilo. O to vacsie by bolo prekvapenie, keby to zvladol prave celok z Nanterre.

1.CSKA 2.Barcelona 3.Fenerbahce 4.Partizan 5.Budivelnyk 6.Nanterre


/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Skupina B
, alias prechadzka ruzovou zahradou v podani Realu Madrid? Je dost mozne, ze nebudem az tak daleko od pravdy...

Real Madrid, behom tych 2 tyzdnov som uz o tomto time plel ody aspon 4-5krat, myslim, ze stacilo. Bez vacsich zasahov s jasnym cielom dobit Europu a obhajit titul v ACB lige, kadru nechyba skusenost, avsak s Danielom Diezom v zostave a s hracom ako Nikola Mirotic nechyba ani patricna mladicka dravost, pricom aj zvysok timu rozhodne rad vyznava ofenzivny basket (rychlik Llull, lietajuci Rudy, carodejnik Sergio, dvaja novi mobilni centri..). Uz minuly rok chybala len jedna stvrtina a primat najlepsieho timu Europy by uzmul prave celok z Madridu. Traja hlavni favoriti su jasni, s CSKA suhlasim, s Barcelonou zatial nie, greckych vitazstiev uz bolo dost a Turci budu radi, ked sa aspon jeden tim dostane aspon do F4, takze kurz cez 6,0 pokladam za slusny odrazovy mostik, ktory s lahkou uvodnou skupinou a faktom, ze by ju Real mal v pohode vyhrat, cim by teoreticky mal dostat aj schodnu osemfinalovu skupinu (nech bude akakolvek, Real postupi, aj ked cim lahsia, tym lepsie), stupa na cene. Uvidim, ako budu hrat ine timy, poistka nie je vylucena, naopak velmi realna.

Anadolu Efes, tim mozno nevyraza tak dych ako v minulych sezonach, avsak rozhodne ho nepodcenujem z dlhodobeho pohladu. Samozrejme, v uvode sezony ocakavam, ze niektore veci este budu do seba musiet zapadnut, resp. niektore zalezitosti, najma v obrane, bude musiet trener Mahmuti nejakym sposobom vyriesit.

Bamberg, plati to iste, co o Efese, avsak ten potencial v time nie je az taky vysoky, co znamena jedine - bude to velky boj o postup a to najma z dovodu, ze v skupine absentuje nejaky otlkanek, vylozene slaby tim. Zmeny v Bambergu sa zda sa nepodarili tak, ako v minulych sezonach, sice ocakavam zlepsenie, ale nie nijak zavratne.

Strasbourg naopak pre mna cierny kon skupiny. Mimo Realu ide vo zvysku o timy, ktore su urcite zdolatelne a z uvodu sezony nebudu hrat svoj top basketbal. Strasbourg ma uz za sebou 3 zapasy v LNB, co je tiez vyhoda oproti timom ako AJ Milano/Efes. Colletov celok si udrzal zakladnu kostru z minulej sezony, ktoru sa snazil len vhodne doplnit, ja si myslim, ze sa to podarilo.

AJ Milano ma vzdy tak prekvapi, ze to niekedy ani sam nedokazem pochopit. Samozrejme v tom najhorsom moznom vyzneni slova prekvapenie, az si myslim, ze ten tim skutocne manazuje sam Giorgio Armani. *facepalm*

Moss/Langford/Jerrells spolu v s5, vamos, to uz nie je len komedia, tj. totalna demencia. Tych komickych prvkov je tam viacej - Luca Banchi doviedol k titulu Sienu, ktora pred minulou sezonou musela velmi skrtat, aby nezbankrotovala, resp. aby neohrozila cinnost klubu v meste pre dalsie roky na elitnej urovni. Vedenie AJ Milano, ktore prachy ma, zial rozum uz nie, hned z prvej samozrejme siahlo po uspesnom trenerovi s tym, ze minimalne to iste, ak nie este nieco viac, dosiahne hned v prvej sezone aj v Milane.

Okrem spominaneho tria do timu prisli aj dalsi novi hraci, inak povedane, v time zostali z minulej sezony len dvaja mladi reprezentanti (Gentile/Melli), ktorych trochu lutujem, pretoze by som si vedel predstavit aj niekde inde a prave Keith Langford. Pod kos prisli Judson Wallace z Barcelony, Samardo Samuels z Hapoelu Jeruzalem, dalsi reprezentant Angelo Gigli z Bologne, naposledy Kyle Barone z NCAA, kde mal skvele cisla, ci Kristjan Kangur zo Sieny, podobne ako David Moss a aj trener Luca Banchi. Poslednym prichodom bol Marquez Haynes z Artlandu, ktory by mal robit backup na poziciach PG/SG duu Jerrells/Langford.

Strasne som zvedavy, ako tento tim dokaze na palubovke fungovat, nepoznam vysledky z pripravy, ale prve kolo Lega A len poukazuje na to, ze to asi taka sranda nebude dat dohromady particku individualit, kde kazdy by velmi rad sam zakoncoval. Podkos sice nevyzera zlepeny zo zlych hracov, ale zasa pochybujem, ze by "uderne" komando na PG/SG dorucovalo nejako casto loptu az na tychto hracov, ked predsa je jednoduchsie a aj lepsie zobrat to do vlastnych ruk..

Zalgiris, tim nevyzera, zeby bohaty majitel mal v plane naplnit ciele o vitazstve v Eurolige do 3-4 rokov. Skor naopak, vykup nepotrebnych litovskych hracov z ACB, kde Pocius/Jacikevicius uz nesplnali to, co by si elitne timy predstavovali + Cizauskas, tentokrat dovodom bol takmer krach v problemoch zmietaneho Valladolidu. Mimo tychto troch prisiel z nepisaneho becka Rudupisu Milaknis + sa vratil do prveho timu talentovany Estonec Siim-Sander Vene. Z Amikov len Dentmon a ten sa uviedol v domacej lige bilanciou z pola 0-8, takze az taka monster posila to zrejme nebude. Prisli aj dalsi mladici z dalsich litovskych spriaznenych timov, kde hraci bud hostovali alebo tam hrali na 1-2 sezony. Toto vsetko by malo doplnit to skusene jadro timu okolo lit. reprezentantov Jankunasa/Javtokasa/K.Lavrinovica.

1.Real Madrid 2.Efes 3.Strasbourg 4.Zalgiris 5.AJ Milano 6.Bamberg


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Skupina C, skupina smrti. Je tam obhajca trofeje, je tam turecky majster, je tam samozrejme nejaky tim z ACB ligy a je jedno, ze je to ten najhorsi, resp. ten najproblemovejsi, majster Talianska, najamcioznejsi nemecky tim s najlepsim financnym zazenim v Nemecku a novy polsky impulz po mnohych sezonach stagnujuceho Prokomu Gdynia.

Olympiakos si trochu prehodil ulohy s Panathinaikosom. Olympiakos skoncil svoju cestu budovania timu na greckom zaklade a v tejto sezone uz len doplnal zahranicnymi hracmi chybajuce miesta, ci uz po odchodoch niektorych hracov alebo jednoducho len z pohladu rozsirenia kadra. Vyber je zaujimavy v tom, ze Americania maju dost podobny pribeh. Amici prisli najma zacelit dieru na PF, prip. C, ak sa hra mala zostava po triu Hines/Antic/Powell. Vsetky tri nove posily do tychto miest spaja - grecka minulost, tj. posobili v nejakom mensom greckom time v minulosti. Vsetci Amici su rocniky 85, resp. 86, tj. ziadne mlade ucha, rozhodne ale ani veterani, tj. hraci v idealnom basketbalovom veku, na vrchole vykonnosti. Dalsia vec, prichadzaju z mensich klubov, pricom ide o prve angazma fakt v elitnom europskom time. Duo Simmons/Dunston by mali nahradit najma Hinesa, resp. Josha Powella, tj. ocakava sa od nich doraz, nasadenie, samozrejme efektivita v zakonceni. Brent Petway je moznost aj na SF, najproblematickejsie miesto v zostave Olypiakosu po odchode prakticky nenahraditelneho Kostasa Papanikolaoua. Prvou volbou by mal byt Stratos Perperoglou, avsak z lavicky by to mal istit prave Petway. Stvrtou americkou posilou je Matt Lojeski, po mnohych sezonach v Belgicku, prichadza posun vyssie, niet sa comu cudovat, minulu sezonu mal jednoducho skvelu na vsetkych frontach a belgicku repre moze doteraz velmi mrziet fakt, ze sa tesne pred ME ich novy prirastok zranil.

Poslednou vyraznou posilou je center Mirza Begic. Minuly rok mali vysokeho centra v zostave az po novom roku v podobe Georgiho Shermadiniho, nebol sice vyuzivany moc, ale dodaval timu nove moznosti, ci uz v utoku, ale aj v obrane. S Mirzom Begicom to bude podobne, hrat by mal viacej a do ofenzivne ladeneho Olympiakosu by mal idealne zapadnut, kedze prichadza z podobneho timu - z konkurencneho Realu Madrid. Na rozohravke sa menit nic ani nemuselo, tam su v hlavnej ulohe domaci hraci, ci uz Kostas Sloukas, legenda Vassilis Spanoulis, minuly rok pomerne dost dlho zraneny Evangelos Mantzaris, ci na SF hrajuci Stratos Perperoglou, schopny dobre zahrat aj na SG. Acie Law ako hrac z lavicky minuly rok vylozene nesklamal, takze si takisto udrzal svoje miesto v time. Olymp samozrejme nespi ani na poli mladych talentov, avsak ti moc prilezitosti pri sirke kadru dostavat v prvom time nebudu.

Bayern, zatial im to slape, pod kosom v BBL nemozu mat konkurenciu a aj ked 12/30 John Bryanta nie je uspesnost, na ktoru by sme boli u neho zvyknuti, dalsi hraci docasny kratkodoby vypadok bez problemov nahradzuju. Druhym hracom, ktory strelecky zatial neziari ako v minulom posobisku je Malcolm Delaney. Tam je vidiet ta zmena - 6,5ass priemer na zapas, podstatne menej striel. Sam som zvedavy, ako to bude vyzerat v Eurolige, kde najma v tejto skupine nebude lahky zapas, Bayern bude skor za doga nez favorita a az tam sa ukaze, kto bude tahat tim a kto naopak sa bude skor viest/vysedavat na lavicke.

Galatasaray jasne ukazal to, co som pisal uz v preview na TBL o tomto time. O vsetkom hovori pomer striel za 2 a za 3body a to by som rad pripomenul, ze statistika je trochu skreslena, kedze v poslednej stvrtine uz nebolo z pohladu Galatasaray uz o co hrat. 31 pokusov za 3body, len chudobnych 22 za 2body, dlho zaroven platil pomer 1:2, tj. na 1 strelu za 2body pripadali 2 strely za 3body. A ked sa trojkova strelba hned od uvodu darila, klasicky fungovala obrana, nebolo pochyb o vitazovi maleho istanbulskeho derby. A nielen Galatasaray vyhral, on Efes doslova ponizil, viz. po 3 stvrtinach Gala vyhravalo o priepastnych 28bodov. Galatasaray je tak rozhodne tym najpripravenejsim timom na sezony z tria tureckych zastupcov a ani v tejto zradnej skupine by turecky majster nemal mat zavaznejsie problemy s postupom. Osobne by som rad vsadil na vitazstvo Gala v tejto skupine, avsak kurz 5,5 ma len WH, zvysne SK max. 4,0, co mi uz nepride az take zaujimave.

Siena pokracuje v utahovani opaskov. Cital som, ze strop su 4 miliony, to sa podarilo splnit a pritom tim nevyzera na papieri uplne tragicky, takze klobuk dole vedeniu Sieny. Banchi odisiel do Milana, takze logicky dovtedajsi asistent Crespi prebral kormidlo talianskeho majstra. V time moc hracov nezostalo, z klucovych viacmenej len taliansky reprezentant Daniel Hackett. Nove prichody su snad zo vsetkych stran a ako hovorim, nevyzeraju zle na dane financne podmienky. Z NCAA prisiel Erick Green, 46 na tohtorocnom drafte NBA, uz v prvom zapase v Lega A ukazal svoje strelecke zrucnosti, ked z pola bol bezchybny (2 trojky). Z Pistons prichadza Kim English, hrac na pomedzi NBA/D-league, z Petrohradu Josh Carter, ktory bol tahunom timu v minulej sezone. Z Gran Canarie skuseny Spencer Nelson, ktory v time stravil vacsinu svojej kariery. Pod kos Othello Hunter, svetobeznik, ktory uz hral snad uplne vsade. Na PG priviedli tiez osvedcene meno, Taylora Rochestieho, ktoremu karieru spomalili najma caste zranenia. A este jeden hrac na PG, mladik David Cournooh, hrac s africkymi korenmi a talianskym pasom prichadza z novacika Lega A, z Bologne. Poslednou posilou je Jeffrey Viggiano, tam to bolo o tom, ci Kangur zostane alebo nie, tj. ci sa bude musiet setrit este o trochu viacej, alebo sa spravi drobna vynimka. Siena ma velmi atleticky tim, prakticky nema klasickeho vysokeho centra, ak vynechame Tomasa Ressa, ktory ako veteran moc minut hravat nebude.

Unicaja, popisaneho mnoho, resp. treba pockat, ci sa nieco zmeni. Ono uvody do sezon boli aj v tych na konci totalne pokazenych sezonach slubne, dokonca az vyborne, avsak v Malage tie vysledky dlho vydrzali, k tomu pribudli zranenie/konflikty a okolo Vianoc uz bol tim v totalnom rozklade.

Zo Zielony Gory mam zmiesane pocity. Minuly rok sa mi tim pacil, Hodge/Hosley, vyborne duo, rad som na nich daval v Eurocupe a oni ma vacsinou nesklamali. Vyhrali titul, ziskali po Prokome A licenciu v Eurolige. Teraz je to take hrr, tj. kupime toho vela, ale roznej kvality (nizsej) a v mnohych pripadoch za pochodu, trochu princip pokus - omyl. V podstate z minulorocneho kadra nezostalo v time nic, resp. rozhodne nie nikto dolezity. Najprv sa kupili polski reprezentanti z Prokomu - Koszarek/Zamojski, k nim priviedli aj centra Hrycaniuka. Koszarek je z tej trojice novacikom len tak na pol, pretoze uz minulu sezonu dohral v Zielone Gora. Z dalsieho polskeho timu prislo ine duo, z Turowu Zgorzelec Aaron Cel, resp. Frank Robinson. Z D-league pomerne zname duo, tj. hraci na prahu NBA, Christian Eyenga, resp. Craig Brackins. Dalsim prichodom pod kos je R.T.Guinn, ktory sa minuly rok objavil aj v Panathinaikosu, aj ked vacsinu sezony prezil v ukrajinskej lige. Pred par dnami tim posilnil aj Vladimir Dragicevic, skuseny a pritom stale pomerne mlady reprezentant Ciernej Hory. Z Murcie prisiel znamy Australcan David Barlow, z druhej talianskej ligy na rozohravku Erwing Walker a tiez dalsi hrac z D-league Adrian Oliver. V time zostali aj doplnky z minulej sezony, najma polski hraci Sroka/Chanas. Sam neviem, kto v time stale je, kto z timu odisiel, ako su na tom zraneni, do zajtra zistim nieco viacej, ale ako hovorim, nemam z toho dobry pocit. Najviac sa zrejme clovek dozvie az z prveho zapasu timu v Eurolige. Ten zly pocit suvisi aj s prvym kolom, predlzenie s Kotwicou, to je vsetko, len nie pozitivny vysledok, samozrejme, suvisi to aj s tym, ze zo zahranicnych posil sa objavili v zapase 3-4, aj to podali vacsinou znacne mizerny vykon.

1.Galatasaray 2.Olympiakos 3.Bayern 4.Siena 5.Unicaja 6.Zielona Gora


///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Skupina D, zrejme najvyrovnanejsia skupina, alias v skupine nie je jasny favorit, ale ani jasny outsider.

Crvena Zvezda, jeden velky navrat. Po dlhom obdobi, ktore je dlhsie nez 10 rokov, sa vracia do sveta velkeho europskeho basketbalu druhy zo znamej dvojice nezmieritelnych rivalov z Belehradu. Ocakavania su obrovske, snaha este vylepsit minulosezonny slusny kader velka. Osobne som cakal, ze kader bude predsa len trochu silnejsi, na druhej strane tazko mozete nadavat vedeniu, ze veri domacim srbskym hracom a planuje stavat v buducnosti na vlastnej liahni, ktora je bohata a ma pred sebou velku buducnost.

Blake Schilb, na tom sa neda nic pokazit, aj ked faktom je, ze ked bude hrat v Eurolige tak ako v minulej sezone, CZ zrejme moc timov neprekvapi. V time zostal DeMarcus Nelson, do timu prisiel aj treti Amik Charles Jenkins. Zatial v Adriatickej lige tim vylozene tahaju k dobrym vysledkom, maju kvalitne statistiky, takze moc krivych slov sa proti nim povedat neda, aj ked otaznikom boli viacmenej len vykony Charlesa Jenkinsa. Kvalitu na PG/SG rozsiril slovinsky mlady reprezentant Jaka Blazic, v time zostal Branko Lazic a z mladikov je na tychto postoch hlavnym menom Aleksandar Cvetkovic, zvysni si este na vacsiu minutaz budu musiet pockat.

Schilb s Markom Simonovicom by mali vytvarat ten prechod medzi rozohravkou a podkosom. A prave podkos bude z pohladu Euroligy zrejme najvaznejsi problem. V time zostal Rasko Katic, ktory si na stare kolena premierovo zahral v drese Srbska na velke akcii. Velkym problemom pre CZ je, ze Rasko Katic sa v prvych kolach Adriatickej ligy zranil. Spravy hovoria sice o tom, ze do dnesneho zapasu by mal zasiahnut, ale je tiez jasne, ze rozhodne nie na plnu minutaz a rozhodne nie v stopercentnom stave. Mimo neho skusenosti pod kosom vylozene chybaju, resp. skusenosti s europskym basketbalom na elitnej urovni. Z Megy Vizury prisiel pred sezonou obor Boban Marjanovic. Meno nie nezname, vsak uz ako mlady uchan hral par minut v CSKA Moskva, prip. v Zalgirise Kaunas, v poslednych 2 sezonach sa trochu stratil z oci, po statisticky skvelej sezone v srbskej lige (s 222cm nemat dobre cisla v srbskej lige, ak su okolo vas dalsi talentovani srbski mladici, to by bolo podozrive). Euroliga ale je o 2-3 levely vyssie, nez srbska liga, najvyssim hracom sice zostane, ale rozhodne nebude tak vycnievat a najma, proti nemu budu stat timy, ktore si s niecim podobnym vedia poradit. Mimo neho je podkos Ivan Radenovic, tiez nova posila, ktora prisla z Donetsku, mladik Luka Mitrovic, ktory sice na jeho vek kvality ma, ale na Euroligu zatial nedostatocne a potom uz len totalni mladici, ktorych cas este len pride - Rebic/Tejic/Ristic. Timu teda chyba skuseny zahranicny podkosak, nehovorim veteran, idealny nejaky Amik, ako to mali vyriesene aj v minulej sezone, aby ta vyvazenost medzi podkosom a perimetrom bola idealna.

Caja, novy trener, dost novych hracov v time, opodstatnene obavy o ich tohtosezonne pocinanie. V ACB v prvom kole prisla prehra po predlzeni v domacom zapase s Gran Canariou, nehral napr. Adam Hanga, prip. Leo Mainoldi.

Lietuvos Rytas, v tejto skupine nejake sance maju, najma z dovodu, ze je vyrovnana, ale na druhej strane vo vyrovnanej skupine bude k postupu potrebnych min. 5 vyhier, co sa javi ako nedosiahnutelna meta pre tim z Vilniusu. Druha zaujimavost - zda sa, ze vedenie zrazu zistilo, ze na Euroligu je ich podkosova zostava pomerne nedostatocna a strelecke predstavenia, ci uz Seibutisa, resp. Geceviciuisa asi stacit nebudu, resp. 2 hracov na perimetri si skuseni superi pomerne lahko postrazia. Aj preto na poslednu chvilu do timu priviedli skuseneho veterana Dariusa Songailu. Nakolko ich problem vyriesi je vo hviezdach, osobne si myslim a rozhodne nie som sam, ze nejaky masivny rozdiel to nespravi.

Kuban Krasnodar, vitaz posledneho rocniku Eurocupu, si urcite brusi zubky aj na slusny prienik v ramci Euroligy. Trenerske duo sice neprodukuje nejaky okulahodiaci basketbal, ale vysledky dlhodobo prinasa, tazko si predstavit, ze sa na tom nieco zmeni. Najma, ked kader nedoznal prilis vela zmien a riesit sa prakticky musel len odchod Nicka Calathesa, ktory logicky po skvelej sezone vyslysal hlasy z NBA a na ponuku Grizzlies okamzite kyvol.

Mimo Calathesa, MVP minulej sezony Eurocupu, odisli uz len Jimmy Baron, resp. niektori Rusi, ktori nemali na hru/vykony timu prilis velky vplyv - inak povedane, moc toho v sezone neodohrali. Prislo najma duo z Unicaji Malaga, co je velmi chytry tah, pretoze hraci z Unicaji su lepsi, nez ukazuje ich vykonnost, ktoru predvadzaju v time z Andaluzie. Marcus Williams by mal nejakym sposobom nahradit Nicka Calathesa, to samozrejme nie je uplne mozne, ale ako pokus to nie je najhorsie. Hlavnou ulohou bude malo strielat a snazit sa dopravovat vacsinu lopt na monster podkos. Druhy prichodom je Kruno Simon. Z uvodu sezony nahrada za zraneneho Simasa Jasaitisa, ked sa vrati Simas, extremne uderne duo, dve skvele SF, hlavne trojkove zbrane timu. Tito dvaja hraci su si velmi podobni - velmi dobre brania a ked dostanu v utoku slinu, su len velmi tazko zastavitelni. Na druhej strane, nevadi im, ked v zapase maju 1-2 strely, do strelby sa sami vylozene netlacia, takze v podstate idealni hraci do koncepcie, aka je v Krasnodare. A podkos, ten je, ako som uz spominal, monster. Derrick Brown/Richard Hendrix/Aleks Maric, neskutocne efektivne trio, pricom kazdy z hracov je trochu iny. Druha vec je, ze toto trio uz koncilo minulu sezonu - dvaja v Kubani ju aj zacinali, Hendrix prisiel az po Novom roku. Z ruskych hracov spomeniem stalicu Sergeia Bykova, velmi uzitocneho hraca z lavicky, podkos prisiel doplnit Alexey Zhukanenko, minuly rok sa osvedcil Andrey Zubkov, domaca liahen, dlhodobo pouzitelny nahradnik je Valery Likhodey, uz z cias, ked posobil v Petrohrade. Po odchode Calathesa bude mat na starosti dirigentsku taktovku nikto iny, nez Mantas Kalnietis, samozrejme Williams bude znacne pomahat a prichod Kruna Simona je tiez vlastne velka pomoc, pretoze to je neskutocne vsestranny hrac, ale je zrejme, ze naroky na Kalnietisa budu vacsie a bude tym prvym a jedinym klasickym rozohravacom v time (aj ked minuly rok hraval vacsinou ako SG, z logickych dovodov).

Maccabi TA, nemam paru. Na jednej strane, fajn, tim opustil uz pocas minulej sezony spominany Richard Hendrix, po jej konci Nik Caner-Medley, resp. David Logan, minimalne poslednej dvojici "psenka nekvetla" v drese Maccabi. Hracov prislo mnozstvo, na PG Tyrese Rice, ktory je kvalitne PG, avsak idealne je v time, kde ma absolutnu volnost, ako napr. v Rytase, rozhodne to nie je hrac na hru z lavicky a trener sa bude musiet snazit, aby ho dokazal pouzit ako tvorcu hry. Na PG napokon zostal Yogev Ohayon, aj ked sa spekulovalo, zeby mohol odist. Na SG zrejme najprijemnejsie prekvapenie minulej sezony v drese MTA, Ricky Hickman, z Ruska sa vratil Yuval Naimy (mozny backup tak na PG, ako aj na SG), pricom primarnym backupom Rickyho (ktory sam dokaze zahrat na PG) bude Sylven Landesberg. Na SF zostal Devin Smith, avsak ten casto maroduje, viz. minula sezona, takze do timu prisiel aj Joe Ingles, velmi dobry nahradnik, zvyknuty na tuto poziciu z Barcelony. Mimo nich samozrejme v time zostal aj Guy Pnini, avsak ten uz ma najlepsie roky kariery zrejme davno za sebou. Na PF navrat v minulosti elitneho trojkara Davida Bluthenthala po rocnej pauze mimo basketbalovy kolotoc. Stale sa riesi otazka Liora Eliyahu, ked sa situacia vyriesi, odide niekam inam Jake Cohen, ak nie, hrac, ktory prisiel pred sezonou z NCAA, doplni patica podkosakov v time. Tu tvori Shawn James, do timu tiez prisiel Big Sofo a z Cantu izraelsky reprezentant Alex Tyus. Zatial tim trochu pripomina izraelsku repre - z pohladu mien slusne, z pohladu vysledkov nejasne s moznostou velkeho sklamania. Zda sa, ze David Blatt bude mat znova krusnu sezonu, avsak MTA neradno nikdy podcenovat, tj. aj ked to z uvodu sezony nemusi byt nic uzasne, na jej konci z toho moze byt prekvapivo pozitivny vysledok.

Panathinaikos som si zamerne nechal az na dnesok. Na tomto celku som postavil svoj tip na Kuban Krasnodar, samozrejme nielen na tom, aj na fakte, ze Caja bola v hierarchii skupiny jasne pred timom z Krasnodaru, taktiez preto, ze MTA je z uvodu sezony skor zahadou, nez istotou kvalitnych vykonov, pricom potencial Krasnodaru je rozhodne vonku vacsi, nez u tradicneho home teamu z Tel Avivu, ktory maval slusne problemy vonku aj v sezonach, kde jeho vykony/vysledky budili hrozu.

Jasny favorit skupiny, aspon to kurzy ukazovali (1,8-1,9), zaroven kurz aj na celkove vitazstvo na moj vkus pomerne nizko, aj tam by som ho zdvihol aspon nad 20. Da sa povedat, ze po skrtoch z poslednych sezon je toto druha vlna zmien. Podla toho mnozstva prichodov by si clovek myslel, ze z najhorsieho je Panathinaikos vonku, ja by som povedal, ze mozno onedlho uvidime, ze zdanie klame.

Na druhej strane, prichody vyzeraju mozno pre niekoho na pohlad o mnoho lepsie, nez v skutocnosti su. Narozdiel od Olympiakosu, ktory tim udrzal v slusnych medziach a podla mna zmysluplne doplnil Amikmi s mensich klubov v idealnom veku (tj. ani nie ta riskantna cesta borcov z NCAA, hracov z Ameriky, ktori v Europe nikdy nehrali, ani nie cesta preplatenych radoby hviezd z inych elitnych timov Europy - vynimka snad len Mirza Begic, kde skor plati, ze Real robil drobnu obmenu pod kosom a Olympiakos po nom promptne siahlo, pricom malo, co ponuknut - kto by nechcel byt sucastou celku, ktory dvakrat po sebe dobil Euroligu), Panathinaikos zvolil hybridnu strategiu navratu greckych hracov (situacia 2 sezony dozadu v Olympiakose, kedy do timu prisli z ACB ligy hraci, ktori tam moc nehravali + dal sa velky priestor talentovanym mladikom z vlastnych zdrojov + Spanoulis ako velky ucitel/lider a doslova duchovny vodca) s tym, ze do timu zasa privliekol obstaroznych Amikov - tj. to, co sa dialo vo velkom v minulej sezone a co k nejakym uspechom snad ani viest nemohlo.

Grecka stopa, to by som rozdelil na 2 casti. Prichod dvojice z Panioniosu Pappas/Giankovits - Jankovic, to je zmysluplna cesta, lenze tito hraci by museli dostat aj priestor, tak ako to bolo v Olympiakose, kde Papanikolaou/Sloukas/Mantzaris/(Printezis) tu doveru naozaj dostali. Pappas hra 5-10 minut, Jankovic par sekund, resp. vobec, z lavicky z nich lepsi hraci nebudu, resp. vplyv na hru bude minimalne az nulovy. Druha cast, takisto nic pozitivne. Doviest Fotsisa, absolutny fail. V AJ Milano sa totalne zabil, z uvodu jeho posobenia tam hraval dost, ale nestalo to za moc, postupom casu hraval menej a menej, resp. skoro vobec. Uz ma 32 a jeho uplatnenie v Panathinaikosu z pohladu hraca bude takmer nulove. Druha vec je, sice ma 209, ale C nehral nikdy, je to PF, schopne zahrat aj ako SF, co je dalsia vec, ktoru nejako neviem pochopit z pohladu vedenia pri vybere hracov na sezonu. Viz. hned dalsi grecky prichod, Loukas Mavrokefalides. Tohto hraca mam rad, avsak ak ho kupovali na C, co rozhodne tak vyzera, tak na tom nie je moc, co pochvalit. Znova PF, ktore mnohi sa snazia tlacit na C, trochu umelo, hracovi to nesedi, v greckej repre bol na toto miesto dotlaceny, kedze v greckom time panovalo nieco podobne ako v Panathinaikose, tj. PF nepreberne mnozstvo, SF snad este viacej, ale aby v time mimo Bourousisa bolo slusne C, to ani omylom.

A hned nadviazem. Navrat Mikea Bastistea, kde bolo uz pred sezonou pomerne jasne, ako jeho turecka anabaza vo Fenerbahce dopadne. Batiste bra velke prachy a hral hovno, resp. potom uz ani nehral. Po sezone bol logicky volnym hracom a Panathinaikos mu podal pomocnu ruku. Z pohladu zelenych je to klubova legenda, lenze legenda ma uz 36 a spomienky na jeho top casy mu na sucasnej kvalite moc nepridaju. Tym nepisem, ze by este nebol platnym hracom, avsak nie pre tim, ktory by chcel postupit do F4/vyhrat Euroligu. Je to zaroven dalsie PF, ako keby ich v time nebolo uz dost. Druhym Amikom je Ramel Curry, dalsi tridsiatnik (33), plati nieco podobne ako u Batistea. Pre europovy tim platny hrac, takze tam, kde minulu sezonu posobil, aj realne patri. Pre euroligovy tim s vysokymi ambiciami, tragicka volba s nulovou buducnostou.

Diamantidis, svoje si odohra, vzdy lepsi hrac smerom dozadu, nez v utoku, o nom netreba moc pisat, ale doklada to fakt, ze tim je jednoducho prilis prestarnuty a nove nakupy vekovy priemer len zvyraznili. Minulorocne posily, ktore v time zostali - Maciulis, tohto hraca mam velmi rad, jeden z mala hracov v idealnom basketbalovom veku s top kvalitou v time. Pouzitelny je stale aj Stephane Lasme, skvely blokar, velmi kvalitny obranar, avsak znova musim spomenut absenciu 210+ cm centra v time. Lasme je undersized atleticky center, Mavrokefalides, ako som uz spominal, nie je center, ako PF s 206-207 akurat, ako center malo a neciti sa tam ako ryba vo vode a potom uz len hraci, ktori moc vyuzivani nebudu - Skordilis, resp. mlady talentovany dlhan Diamantakos, ktory este k vyske musi pridat niektore zakladne zrucnosti kvalitneho hraca na pozicii centra. Roko Ukic, injury prone hrac prvej kategorie, uz rozhodne nenaplni tie ocakavania chorvatskych fanusikov o hracovi s potencialom hrat stabilne v NBA x rokov. James Gist, dalsie PF, v tomto pripade pouzitelne aj ako falosne C, dokonca pouzitelny aj ako SF, takze uz len pre jeho variabilitu a atletickost velmi zaujimavy hrac, ktory tak trochu potvrdzuje, ze kto zmizne z Unicaji, tak v dalsich posobiskach si svoje miesto najde na rozhodne viacej nez 1 rok. A Michael Bramos, ktory tu kvalitu jednoducho nema - ako roleplayer mozno fajn, ale skor pre mensie timy s rozhodne mensimi ambiciami, nez su napr. v Panathinaikose.

Suma sumarum, zazraky necakam a hned, co som ich uvidel (bolo to velke prekvapenie) ako jasnych favoritov skupiny D, zacal som rozmyslat, ako to vyuzijem v moj prospech.


Naposledy upravil UselessToo dne 25.12.2013, 10:27, celkově upraveno 5 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.10.2013, 18:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.kolo:

Dnesne zapasy len v kratkosti. Hram oboch hosti, netradicne. Galatasaray za 3u, pacila sa mi ta vcerajsia drobna pozicia doga, aj ked v podstate 4-4,5bodoveho favorita. Faktom ale je, ze Siena nehra vo svojej domovskej hale, ale vsetky domace zapasy v Eurolige odohra v 50km vzdialenej Florencii. Takze sice domaca poda ano, ale za 5bodov by som ju neoznacil. Siena ma novy tim, sice sa mi paci, ale rozhodne potrebuje cas, to Galatasaray len citlivo doplnil a aj to predovsetkym pod kosom, kde sa zmeny robia predsa len lahsie, resp. nevyzaduju si az taku dlhu fazu zohravania.

Druhy zapas, tentokrat uz vacsi dog. Ako som pisal, Bambergu to zatial nejde, posily zatial uplne nehraju to, co sa cakalo, resp. sa ukazuje aj to, ze hrac ako Markota nebude moc pouzitelny smerom dozadu a smerom dopredu len v niektorych zapasoch. Strasbourg mam rad, takze som urcite ovplyvneny, ale znova im davam sancu. Zatial mi tie kurzy okolo 3,0 moc v novej sezone nevychadzaju, za 2,5u, aj tak, kurz 3,44 na Pinne v sucasnosti, skoro povinnost zahrat.

(taky sul-nul dvojzapas, Strasbourg slusne zacal, ale po druhej stvrtine az do konca mal Bamberg vsetko pod kontrolou, rozdiel v strelbe trojek priepastny, alias domaci strielali za 3 vela a skvele, domaci menej a podpriemerne, Galatasaray naopak od uvodu az do konca zapas jasne pod kontrolou, po polcase uz nebolo moc o com, Siena sice pomaly stahovala, ale na vitazstvo nemohla pomyslat ani na sekundu. Za uspechom Gala stoji znova raz - trojkova strelba, v prvom polcase rozbehli kanonadu a ked ju zastavili, bolo takmer po zapase.)


Naposledy upravil UselessToo dne 16.10.2013, 22:31, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.10.2013, 22:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


CZ vs Kuban under 152,5 (6,5/10 - 1,952 - Pinnacle)
Barca vs Partizan under 145,5 (4,5/10 - 1,952 - Pinnacle)

--------------------------------------------------------------------------------

Under v Belehrade na Pinne uz trochu dropol, ine SK prakticky vsetky drzia hranicu 152,5 vo vypisanej rovine. V pripade tohto zapasu ide o ... CZ zmenilo trenera, prisiel z MZT Skopje Radonjic a uz na prvych zapasoch Adriatickej ligy je vidiet jasna zmena v style myslenia oboch trenerov. Proti nim stoji Kuban Krasnodar s trenerskym bratskym duom Pashutinovych, uz samotne meno povie viac nez x viet. 152,5 je vypisanych najma preto, pretoze CZ Belehrad je z minulej sezony znamy ako monster overovy tim (pod vedenim Vlada Vukoicica) a zrejme nieco v hlavach bookies zostalo, ak nie bookies, tak statisticka stranka nepusti.

Under v Barcelone je naozaj klasika. Xavi Pascual na jednej strane, Dusko Vujosevic na druhej, trenerske duo dlhodobo nemenne. Kadre sa samozrejme trochu casom menia. To, ze hra Partizan v Barcelone by mohlo byt skor pozitivne, nehrozi nejaky tesny zapas (aspon by nemal), tym nehrozi ani predlzenie, resp. nejake zaverecne takticke sachy. Samozrejme hrozi nejaky rychly naklep, co by mohlo teoreticky znamenat otvorenejsiu hru v druhom polcase/v poslednej stvrtine. Keby to nebolo prve kolo, hranica je aspon o 3 body nizsia.

Dalej premyslam nad CSKA s Nanterre. Vonku a velky hcp, ale ide o suboj Davida s Goliasom, neviem, tu necakam nejaku velku zmenu v ponukanom hcp, takze to ma cas do zajtra. Napr. na zapase Efes vs Milano som v minulej sezone nieco prehral (resp. na underoch Milana), vtedy daval under zmysel, kedze tim trenoval Scariolo... Lenze do timu prisiel Banchi a najma, hraci v time, to je zostava sebcov, ktori zaroven neradi brania/vracaju sa do obrany, takze aj ked je Efes underovy, tak hranica pod 150 nie je ziadnym ternom a rozhodne ju hrat nebudem.

--------------------------------------------------------------------------------

(Keby vysli oba tipy, bol by to takmer idealny euroligovy vecer. Klasika nesklamala, naopak, bolo to viacej v pohode, nez som vobec mohol cakat, povedzme experiment, resp. hodnotnejsi tip naopak pri prvom moznom pokuse nevysiel, nebolo to take marne, ako mozno hovori vysledok, pravdou ale tiez je, ze k idealu to malo daleko. Tuto liniu ale rozhodne po prvom nezdare navzdy neopustam, uz len z toho dovodu, ze timy predviedli jasny over, s cim sa neda moc suhlasit, resp. underovost/obrana Crvenej Zvezdy by mala byt casom skor lepsia, nez naopak (leda zeby odvolali trenera, co by bol neskutocny fail a zatial je taky predpoklad znacne v nedohladne). V skupine je minimalne Panathinaikos, s ktorym sa bude dat do buducnosti pracovat, ci uz s Krasnodarom, ako aj s CZ, Caja pod Scariolom by tiez mala casom ist skor do underovych vod, MTA je velka neznama a Rytas bude velmi vhodny medznik, tj. doma, kde budu schopni drzat krok to budu skor overy, resp. undery sa budu hrat strasne spatne, vonku naopak, undery by sa mali dat hrat pomerne jednoducho a prirodzene. 3x over v 3 zapasoch, zaroven vysledkovo perfektne z pohladu mojho dlhodobejsieho tipu na vyhru Krasnodaru v skupine, tj. Kuban vyhral vonku, hlavni mozni konkurenti prehrali, sice vonku, ale minimalne prehra vo Vilniuse sa pocita.

V A to vsetky tri favorizovane timy zvladli, avsak od presvedcivych vyhier to malo daleko. Fenerbahce zapas otocilo az na zaciatku stvrtej stvrtiny, kde Budivelnyk sa snad zlakol mozneho ciastkoveho uspechu, zacal produkovat az nepochopitelne mnozstvo chyb, v utoku zacal hrat prilis komplikovane a ked si nebol schopny pomoct nejakym lahkym kosom, z +8 boli razom -5, neskor -10, na konci zapasu dokonca -18. CSKA a podobny pribeh s tym, ze uz nestihli vysledok upravit tak, aby to na prvy pohlad vyzeralo, ze v zapase nemali ziaden problem. Barcelona sice vacsinu zapasu viedla, ale Partizan sa statocne drzal, ono v lowscore zapase s chabym tempom hry sa tazko unika na vacsi rozdiel, este v predposlednej minute to snad bolo o kos (o 3body), potom Barca dvakrat zaskorovala a bolo rozhodnute.

Videl som nejake fragmenty aj zo zapasu Efesu s Milanom. Viacmenej Milano potvrdilo, co to za super tim zlepilo. V obrane des, v utoku kostrbate, mimo mladych Talosov (Melli/Gentile) a v utoku Langforda sa moc pochvalit z timu AJ neda. Naopak Efes ukazal, resp. Dusko Savanavic, ze tohtosezonnu strelecku zodpovednost jednoznacne prebera. Situacia je este jasnejsia, kedze druhe PF, Kerem Gonlum bude par tyzdnov out (nahradit ho prisiel Tadija Dragicevic, ale ten je tam skor ako poistka nez hrac, ktory by splnal funkciu Gonluma v zapasoch). Potvrdila sa tiez, ze po odchodoch Vujacica/Farmara hodnota Gordona v zapasoch este vzrastie a z allroundera/obranara/borca na ciernu pracu, bude aj hrac, ktory bude musiet pomoct aj v utoku nejakymi bodmi (16bodov/6doskokov/7asistencii/4zisky/2bloky - jednoznacne MVP zapasu)


Naposledy upravil UselessToo dne 18.10.2013, 10:23, celkově upraveno 1 krát.
Armchairexpert
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.10.2009
Tipy a sázky: 47
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.10.2013, 10:45 Předmět: 1. kolo Euroliga
Pište tipy na sázení
Citovat

Co rikate na tyto zapasy?

Zalgiris - Real Madrid
Ziel. Gora - Bayern
Olympiakos - Unijaca Malaga

Libi se mi venku Bayern a doma Olympiakos.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.10.2013, 11:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Osobne nehram nic. Body su vypisane vo vsetkych troch zapasoch hodne vysoko, v zapasoch, kde je Real, resp. Olympiakos je jasne preco, avsak Olympiakos sa pomerne dost obmenil, ten grecky zaklad sice pomerne zostal pokope, avsak novych Amikov je v time dost a bude chvilu trvat, kym to bude fungovat, najma v utoku, tak ako v minulom roku. Zalgiris je pre mna necitelny tim s citelnym underovym trenerom Zourosom, rozhodne nie zapas, kde by som chcel hrat over na hodnote takmer 160 (presne 156,5 v sucasnosti). Unicaja a trener Plaza, zatial vyzeraju ako idylicky overovy tim, avsak trenerom je Joan Plaza - mne z toho vyplyva jedine, ked bude dnes under, dobre, do buducnosti budem moct o to lepsie hrat Olympiakos, ked sa masina rozbehne. Ked over, o to lepsie, pretoze v buducnosti budem moct hrat o to lepsie under na Unicaju, ked sa rukopis Plazu v Malage zacne prejavovat.

Hcp na Real vonku masivny, z toho vyplyva, ze aj kurz na ML/jednoduchu dvojku v lokalkach je chaby/mizerny/nizky. -9,5, to chcu bookies povedat, ze keby hral Real doma, bol by hcp -19,5? Vsak v ACB som pred par dnami hral -16,5 proti Valladolidu, tj. timu, ktory kadrom nema ani na ACB, skoda porovnavat vobec s timom, akym je Zalgiris (sice po obmene, bez nejakych jasnych signalov, ze celok by mal vyraznejsie zatapat top timom v Eurolige (utocit na stvrtfinale/F4/titul), ale minimalne doma by mal byt konkurencieschopny proti komukolvek s tym, ze 2-3 vyhry by mal urvat). Ponuka sa zahranie hcp proti Realu, avsak proti Realu neplanujem hrat v uvode sezony ani omylom.

Olympiakos -7,5, to uz vyzera zmysluplnejsie. Znova musim napisat, ze aj ked Unicaje neverim a nehram na nich prakticky nikdy, tak uvody sezon, dokonca aj tych tragickych a pokazenych v minulych rokoch, vyzerali slubne/vyborne a Olymp rozhodne nebude timom, ktory bude vsetko nicit od zaciatku sezony (aj preto som chcel hrat Galatasaray ako vitaza skupiny C).

Teoreticky najlepsie vyzera Bayern. Avsak je to vypisane, ako keby Bayern bol uz viacnasobnym stvrtfinalistom Euroligy a brazdil euroligove polia uz roky. Vypisane od bookies velmi chytro, viz. vcera podobne na tom boli zapasy Fenerbahce/Panathinaikosu, hcp -5 az -6, favoriti hraju vonku proti nevyspytatelnym timom na papieri so slusnym kadrom, ktore doma budu zatapat favoritom a najma v tychto skorych kolach, aby vonku dostavali riadne na prdel.
Armchairexpert
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.10.2009
Tipy a sázky: 47
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.10.2013, 14:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Davam na Bayern a Olympiakos kurz 1,92

Bayern ma vyborny vstup do sezony. 4 vyhry v rade. Osobne si myslim, ze budou mit vice sehranejsi tym a kompaktnejsi nez "Polaci". Do Gory prislo hodne cizincu a bude trvat nez si to sedne.

Olympiakos zacal tezkym zapasem proti memu srdecnimu tymu PAO vyhrou. Ikdyz maji zraneni a prisli novy hraci, tak ocekavam vyhru Reku.
Armchairexpert
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.10.2009
Tipy a sázky: 47
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.10.2013, 21:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

BAYERN OK
OLYMPIAKOS OK
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.10.2013, 9:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.kolo:

Po vcerajsku rozhodne pozitivne naladeny, s novou chutou do boja s bookies. Ako to tak uz byva, ten menej pocetny zapasovy predvoj ma vzdy oslovi takmer vobec a viacmenej vzdy cakam, co prinesie den nasledujuci (pravdou je, ze cakam na cas tesne po obede, kedy Pinna vypise ponuku piatkoveho programu).

Dnes hram urcite, to uz som vedel od pondelka, kedy som zacal riesit europske pohare na tento tyzden, Galatasaray. Hram od vcera, na Pinne hcp -2,0. V sucasnosti tam svieti -3,5, v sucasnosti som nepozeral ine zahr. SK, ako su na tom, ale napr. Nike drzi 1,75 (3bet), k tomu sa da pridat Real napr., ale tip z uplne ineho prostredia ako doplnok a pekny kurz je na svete. Tych -2,0 je lepsich ako jednotka v 3bet, pretoze pri -2,0 ponechava velmi dobre sance na pokrytie aj pre pripadne predlzenie, co je ten jediny a zasadny rozdiel medzi 2betom a 3betom. Naopak volba medzi -3,5 a cistou jednotkou sa skor priklana k tej jednotke, predsa len vyhrat v predlzeni o 4body je menej pravdepodobne, nez ze sa tak nestane.

Zaroven pri tomto zapase som uvazoval o overe. Klasicka "divna" stavka z pohladu tiperov, ktori upenlivo hladia na poslednych zopar zapasov, ktore tomuto predchadzali. Gala je underovy tim, ktoremu sa ale dari a najma za 3body produkuje v kazdom zapase skvele cisla uspesnosti, Olympiakos je potom overovy tim, ktory si potrebuje sadnut, tj. tempo hry je vysoke, avsak efektivita v koncovke, najma pod kosom, nedostatocna. Samozrejme to suvisi s absenciou dlhana Mirzu Begica, bez neho sa na C musi striedat duo Simmons/Dunston, v pripade prveho by to nemal byt problem, v pripade druheho je to skor z nudze cnost, co som pozeral prvy zapas Olympiakosu v Eurolige, tak ani jeden sa mi nepozdaval, resp. ani jeden mi tam nepasoval. Naopak, kto ma prijemne prekvapil a bol jasnym MVP zapasu (kedze vyhral Olympiakos), to bol Brent Petway. Kto zapas sledoval, od neho videl dva skvele bloky, jeden pekny efektny dunk z rychleho protiutoku, ako aj istotu v strelbe spoza perimetra, ked to tim potreboval. Takze hram bol nielenze herne platny, ale aj dobre sa na jeho hru pozeralo, pridaval tam totiz aj nieco pre divakov, co je takisto dolezita sucast hry. Ten over max. do nejakej akovky...

Napr. s overom TT na Real. Napadol ma aj klasicky over, lenze proti tomu hra mozny blowout, co moze byt sice plus - Real povoli za rozhodnuteho stavu, Bamberg tiez prida nejake body, najma v druhom polcase a vysledkom bude nieco ako 90-70, ale aj minus, tj. Real svoju ulohu splni, Bamberg ale svoje manko z uvodu stretnutia uz nedobehne (90-60). Tip na over TT je tak viacmenej to, co si myslim, nez zeby to bola nejaka ultra vyhodna hranica. Pravdou tiez je, ze Bamberg v minulosti vedel zahrat v Madride proti Realu - 3 roky stara zalezitost je trochu skreslena, alias Real sa ako tim hladal, rozhodne sa neda hovorit o tom, ze by patril k top3 v Europe, naopak Bamberg v danej sezone zlepil kvalitne muzstvo, ktore slapalo ako hodinky, to iste sa da povedat aj o minulej sezone, tam mal zasa Bamberg pomerne dost smoly, tj. prehraval mnoho zapasov, kde nebol horsim timom, resp. kde v poslednej minute boli sance cca 50na50, tj. len nezvladal koncovky. V tejto sezone sa ale Bamberg stale hlada, rozhodne to nie je ten valec zo spominanych dvoch podarenych rocnikov v ramci Euroligy, naopak Real po minulorocnom najdeni idealneho timu urobil len drobne korekcie...

Krasnodar vs Rytas, absolutny NB, kedze spolu hrali v ramci VTB ligy pred par dnami.

MTA vs CZ, premyslal som znova nad underom, aj ked skor za situacie, ked som este nepoznal vypisane hranice. Ked ju uz vidim, musim povedat, ze som cakal vyssiu, najma po minulokolovych dvoch overoch v zapasoch, kde sa oba timy predstavili. Co ma laka, to je ML na CZ. Ten tim je kvalitny a ja si myslim, ze je dost mozne, ze sa im mimo Kombank Arenu (pre Euroligu si zvolili 20-tisicovu halu, aby z osialu fanusikov CZ vytrieskali, co mozno najviac penazi) bude hrat lepsie. Druhy dovod je este klucovejsi a tym je MTA a ich vykony v uvode sezony. Zatial to rozhodne nie je tim, ktory by budil strach a s ktorym by CZ nemohli odohrat vyrovnany zapas. Potom to uz je viacmene o tom, ci zahrat ML za superkurz skoro 6, alebo hrat hcp a ML brat len ako doplnok alebo hrat len ten hcp, to plati pre tych menej odvaznych. Volba tipu zavisi od toho, co od toho zapas mozeme ocakavat - ked si clovek mysli, ze ma CZ sancu vyhrat, avsak zaroven, ze je tu aj pomerne velka sanca, ze CZ dostane naklad (tj. situacia, "bud prekvapime alebo zhorime"), idealne je zahrat len ML na hosti. Naopak, ked si myslime, ze pojde s najvacsou pravdepodobnostou o tesny zapas s neistym koncom, je idealny vysoky hcp s tym, ze ako doplnok kvoli hodnote sa zahra ML.

Posledny zapas dnesneho dna je medzi AJ Milano a Zalgirisom Kaunas. Ked nieco, znova skusit doga, tentokrat je ale na doga mensi kurz, zakonite aj mensi hcp a tym aj horsia manevrovacia pozicia pre akykolvek tip. Zaroven ani jeden tim nema moju doveru, Zalgirisu bude chybat Ksistof Lavrinovic, domacim by sa naopak mal do zostavy vratit David Moss, z coho vyplyva jedine, AJ Milano bude este zabavnejsie nez minule kolo proti Efesu Istanbul.

PS:
Pocas dna to pekne vystupalo na CZ, takze ML za 1,5u, kurz 6,8 na betku, akovka za 2,5u +11,0 na CZ & over 145,5 Gala vs Olympiakos @3,64, a tiez akovka za 2u Real over 87,5 (TT) & Caja under 70,5 (TT) na Unibete @3,61


Naposledy upravil UselessToo dne 26.10.2013, 21:27, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.10.2013, 12:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


-4,5 Partizan (4/10 - 1,91 - Coral)

Strasbourg vs Efes under 150,5 (5,5/10 - 1,91 - Unibet)


-----------------------------------------------------------------------------------

Z toho zajtrajska 2 tipy. Partizan, prvykrat doma a hned proti superovi, ktoreho musia doma porazit, aby mohli pomyslat na postup do faze top16 zo skupiny A. Partizan kompletny, k tomu klasicka podpora vypredanej ikonickej haly Pionir, proti nim super, ktory sice statocne doma vzdoroval gigantovi CSKA Moskva, avsak zapas vonku a hned proti nim Partizan, kde plati, ze to naozaj nikto nema lahke a uz vobec nie euroligovy novacik, je trochu vec z ineho sudka. Proti Partizanu tazko prehrate o 20-25bodov so stylom hry, aky uz roky vklada do hlav svojich zverencov trenersky mag Dusko Vujosevic, preto sa velmi tazko hraju vyssie hcpy na tento tim v ramci europskych poharov, -4,5 je v norme, aj ked pozicia outsidera svedci Partizanu este viacej (napr. proti Fenerbahce to moze byt zaujimave).

Druhy tip, klasicky under. V prvom kole som pisal, ze under v zapase Efes vs Milano sa zahrat neda, kedze Milano po zmene trenera a prichode niektorych hracov underovo nevyzera, underovo nehra a zaroven je pre under ich obrana minimalne hrozbou, ak nie uplnym koncom. Strasbourg je predsa len pouzitelnejsi tim, ktory je underovym timom pod Colletom, avsak na uvod sezony je to trochu rozpacite, tak ako su rozpacite aj vykony tohto timu. Aby som under nehral, musela by tam byt hranica 145-146, hranica nad 150, ak nie je vyborna, tak min. dostatocna.

Mimo tychto tipov je tretim zapasom, na ktory treba upriamit pozornost zapas Pana vs Caja. -8,5 na betku, to sa da, aj ked pre mna skor s niecim do akovky, nez solo. Preto zatial tak trochu vyckavam, co sa bude dnes diat s hcp na Pinne. Situacia sa ma tak, ze Caja, ak mala zdravotne problemy u svojich hracov, tak teraz je to doslova lazaret. K Hangovi s Mainoldim pribudol Thomas Kelati, cez vikend proti Realu nehral ani Lamont Hamilton, tim v minulych dnoch opustil aj Dan Clark, tj. najma situacia pod kosom je kriticka. Namiesto Kelatiho v time podpisali veterana Rimasa Kaunkenasa, zatial na mesiac, potom sa uvidi. Rimas sa vracia po tazkom zraneni, takze jeho vykonnost v prvych zapasoch zrejme nebude uplne idealna. Problem tipu je skor v tom, ze Panathinaikosu moc neverim..

----------------------------------------------------------------------------------

Stvrtok to nebolo prilis vesele, aj ked sklamal viac-menej len Galatasaray. Na druhej strane, na to, aka bola strelba za 3body, moje sance zili este prekvapivo dlho (do zaciatku poslednej stvrtiny). Viz. strelba za 3 - domaci 3/17, hostia 9/19 a pisal som, ze Galatasaray je snad (zrejme spolu s Realom) kralom v tejto cinnosti v celej Europe/Eurolige. Sice chybal Cenk Akyol, ale to je len jeden z mnohych nadpriemernych, az skvelych trojkarov v time. Vdaka tomu samozrejme o jeden bod nevysiel over, co mi neprekazalo, kedze vtedy uz bolo jasne, ze KO skoncil aj hcp na Crvenu Zvezdu. CZ nebola vobec schopna zastavit utok MTA, sami nehrali v utoku zle, avsak tym rozdielom bol urcite vykon hlavnej ofenzivnej zbrane hosti - Blakea Schilba. V tak bodovo bohatom zapase, ked da len 2body pri strelbe myslim 1/7 z pola, musi logicky jeho prispevok chybat. Zaroven som cakal, ze Rasko Katic uz bude dolezitejsim clankom, nez tomu bolo v minulom tyzdni, ked sa len vracal po zraneni a nebol este uplne OK, nestalo sa, hral malo a ked hral, tak timu moc nepomohol.

V piatok to uz bolo podstatne lepsie, alias obe sola vysli tak, ako mali (az prekvapivo hladko..) + Panathinaikos so zdecimovanou Cajou nemal zlutovanie, po polcase bolo hotovo a potom sa uz len dohravalo. Tam ten under TT nebol zrovna stastim rozhodnutim (aj spatne to bola blbost, ked sa nad tym zamyslim).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.10.2013, 13:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.kolo:

-3,5 Budivelnyk (5/10 - 1,952 - Pinnacle)
-4,0 Unicaja (4/10 - 1,909 - bet365)

Olympiakos vs Bayern over 153,5 (5,5/10 - 1,952 - Pinnacle)


-------------------------------------------------------------------------------------

Som to videl uz pred 2 dnami vypisane na Corale s hcp -2,0 a hned ma to zaujalo. Nezahral som to z fleku (Coral teraz ako alternativa -3,0), ale vedel som, ze ked euroligove kolo zacnem hlbsie riesit, bude to jeden z prvych tipov, ak nie vobec uplne prvy.

Kto si mysli, ze Budivelnyk je horsim timom ako Partizan? Ak si to aj niekto myslel pred zaciatkom Euroligy, po pozreti zapasov doma s Fenerbahce, resp. vonku v Moskve proti CSKA, musel zmenit nazor. Budivelnyk hral jednoducho dobre, cim sa potvrdili ocakavania, ktore ukazoval zlozeny kader pred touto sezonou.

Budivelnyk sice naposledy prehrali v domacej ukrajinskej lige, avsak to je dan za nabity program, resp. za fakt, ze ta sirka timu nie je az taka obrovska a Euroliga je samozrejme jednoznacne na prvom mieste. Unava hracov bola o to vacsia, kedze v oboch prvych zapasoch nielenze narazili na fakt elitne timy Europy (minimalne z pohladu financiii/kvality/sirky kadrov), ale dlho drzali aj krok. S Fenerbahce pred poslednou stvrtinou viedli o 7, s CSKA zasa prehrali len o 5, sice cely zapas nieco stracali, ale v podstate nonstop sa manko vtesnalo do 10bodov. V danom zapase zaroven chybal jeden zo stvorice tohtosezonnych americkych posil - Blake Ahearn. Diagnoza - otrava jedlom, tj. nic zavazne, vynechal aj posledny ligovy zapas, ale pre toto euroligove kolo by uz mal byt znova riadne pripraveny pomoct svojmu timu.

Partizan? Po vyhre o 30 nad Nanterre zavladla velka euforia, ktoru nepokazil ani zapas s MZT Skopje, aspon z pohladu vysledku nie - Partizan vonku vyhral v tesnom zapase o jeden jediny bod 70:69. Avsak, euforiu krotia zranenia. Tim hra v podstate s 8 hracmi od zaciatku sezony. V spominanom zapase v Skopje uz po troch minutach hry musel odstupit Leo Westermann, pre upresnenie, prvy rozohravac timu. Situacia je o to horsia, ze zranenie trapi aj Bogdana Bogdanovica. Ten sice hra, ale so sebazaprenim - planovalo sa, ze proti Skopje bude hrat minimum casu, za idealneho vyvoja zapasu prakticky vobec. Avsak prave skore zranenie Westermanna naburalo tieto plany. Napokon Bogdan bol nuteny nielenze hrat, ale odohral cez 30minut, co sa da tazko povazovat za oddychovy zapas.

Z coho mam strach? Aby nenastal vypadok ako tomu bolo s Fenerbahce, kde z nicoho nic Budivelnyk zacal hrat az prilis komplikovane v utoku, resp. bez Dariusa Lavrinovica len bezcielne pobehoval s loptou okolo trojkovej ciary dovtedy, kym nejaky z hracov Fenerbahce neprisiel a loptu im nezobral - to bola pasaz, kde stratili 5-6 lopt a absolutne zbytocne. Naopak pozitivny je fakt, ze Micah Downs zahral proti Halychyne tak, ako zahral. Jeho strelba 2/10, za 3body 0/5 len dokumentuje masivny faktor variancie. Kto sledoval zapas s CSKA Moskva, tak potvrdi, ze jeho monster vykon v poslednej stvrtine drzal Budivelnyk v hre a vytvaral tlak na ruskeho giganta. Jednoducho prisiel, vystrelil, premenil, jedna trojka za druhou, skvele predstavenie tohto hraca.

Over Olymp vs Bayern jasny, hranica este pomerne prijatelna, cakal som ju horsiu o cca 2body. Olympiakos overovy tim, Bayern tim vo forme, ktoreho neradim nikam - trochu klamu telom, ze su overovi, skor su zatial uspesni a v BBL dominantni, nez cokolvek ine. Strach spociva v tom, ze slabsi tim hra vonku, aj ked timu, ked sa dari, je to vacsinou jedno, budem verit, ze tomu tak bude aj v tomto pripade.

Unicaja, ako ja ich nerad hram, alias preco hra Galatasaray prave toto kolo s Malagou... Co uz, zahrat sa to musi. Je pozitivne, ze ked uz situacia v Galatasarayi je taka, aka je, ze od tipov ma nedrzi fakt toho, ze ich mam tipnutych na nejaky dlhodoby tip (vitaz skupiny..). Galatasaray nicia zranenia, to sa inak napisat neda a je to doslova lavina, ktora sa sype na tento pomerne pekne postaveny turecky tim, resp. rozhodne sympatickejsie, nez je to v pripade lokalneho konkurenta a rivala z Fenerbahce. Zraneny je Nathan Jawai, opisovat presne, co mu je radsej nebudem, pretoze je to pomerne komplikovane. Manuchar Markoishvili si poranil Achillovku a bude out aspon 3 mesiace. Poslednym borcom do skladacky je Furkan Aldemir, toho netrapi nic vazne, ale pre toto kolo bude z pohladu Gala nepouzitelny. Gala samozrejme reagovali a z NBA dovliekli Popsa Mensaha-Bonsu. Z NBA je trochu prehnane konstatovanie, kedze on to tam viac-menej len skusal, sance, ze sa dostane do prveho timu (do 15-clennej supisky) boli minimalne.

Tentokrat strach spociva v hre Gala, resp. z toho, ze Unicaja je vsetko len nie spolahlivy tim. Gala to naposledy proti Olympu hrubo neslo za 3body, to sa asi nebude opakovat. To, ze budu v podstate bez akekokolvek podkosoveho hraca (Mensah-Bonsu by mal hrat, ale s timom bude par dni/hodin) je nevyhoda, ale zasa nie nejaka masivna zmena. To by mali vyuzit podkosovi borci Malagy, ktori zatial hrali dobre, najma Fran Vazquez bol vysoko efektivny, ale nielen on. Druha vec bude, aby sa vyhli vypadku koncentracie, tou tretou, aby konecne hrali dobre v obrane, resp. aby sa im nestalo to, co v zapase s Olympiakosom, resp. ako v zapase s Valenciou naposledy - to by proti Galatasarayu znamenalo obrovsky problem.


Naposledy upravil UselessToo dne 1.11.2013, 9:15, celkově upraveno 1 krát.
Armchairexpert
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.10.2009
Tipy a sázky: 47
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.10.2013, 15:40 Předmět: RYTAS - LABORAL
Pište tipy na sázení
Citovat

RYTAS vs. LABORAL

Zkusim dat domaci, v letosni sezone hraji ve slusne forme a to take hlavne diky domacim fanouskum. Dnes hrajis Laboral, kteri utrpeli porazku od PAO. Nepotykaji se s oslnivou formou a trapi je nektera zraneni. Ocekavam tezky a vyrovnany zapas.

RYTAS 10 @ 1,5
Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 31.10.2013, 6:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já dnes hcp Malaga

Strasbourg +5,5

Nanterre +17,5

Tento francouzský nováček je mi sympatický,nevěřim tomu,že by byli schopni cokoliv na Barceloně uhrát,ale zároveň nevěřím,že by zopakovali blackout jako s Partizanem,kde se na bídném výkonu a vysoké prohře podepsal určitě i bláznivý Pionir.Viděl jsem je v zápase s CSKA a myslím,že by mohli zopakovat něco podobného a vysoký hcp obhájit
Kojak
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 8.6.2005
Tipy a sázky: 192
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 44.3Hodnocení kvality tipů: 44.3Hodnocení kvality tipů: 44.3Hodnocení kvality tipů: 44.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 31.10.2013, 12:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mě se líbí dneska Fenerbahce U.-CSKA Moskva under 144 b.

Poslední 3 vzájemné zápasy vždy skončili nízkým skóre, v zápasech CSKA v Nanterre i doma s Budivelnikem padlo max 130 b. Co vy nato ?
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.10.2013, 15:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A to myslis tie 2 posledne preseason pripravne zapasy? Zaroven Fenerbahce byvavalo underovym timom (nedavna minulost), v sucasnosti tak rozhodne neposobi, takze hodnota tych vz. zapasov je takmer na nule.

Ten Strasbourg si zasa raz zahram napokon aj ja. 3,37 na Pinne, 2,5u, davam im dalsiu sancu. Bojim sa viac-menej novej metly, ktora vacsinou dobre metie, tj. zo Zalgirisu rychlostou blesku vypoklonkovali Iliasa Zourosa a namiesto neho dosadili litovsku legendu Sauliusa Stombergasa. Ten s trenovanim prakticky nema ziadne vyznamne skusenosti, ide o jeho prvy vacsi angazman v pozicii trenera, takze som si hned kladol otazku, ci ide o akt docasny, alebo dostane Saulius dlhsi priestor (ktory avsak v Zalgirise nedostavaju vacsinou ani renomovani treneri). Vymena trenera mi narusila plany ohladom underu, ktory bol po Zourosom jasnou volbou, takto davam od toho radsej ruky prec.

Nanterre je riziko hrat vonku, myslim si, ze doma fajn, to ukazali s CSKA, ze doma minimalne mozu potrapit supera, ak nie dokonca ho zdolat a je v podstate jedno, kto to bude (proti vacsiemu menu sa hra outsiderovi vzdy lepsie, nez proti cca seberovnym). Nic na nazore nemeni aj prichod Davida Lightyho, tj. hraca, ktory v minulej sezone bol jednou z ustrednych postav "zazraku z Nanterre".

-----------------------------------------------------------------------------------

Zo zajtrajsku som mal dopredu naplanovane under Kuban vs MTA, under CZ vs Panathinaikos a over Real vs AJ Milano. A cakal som na hranice.. Dva undery hram ako akovku na Corale (v oboch pripadoch hranica 153,0, spolu 3,64 kurz, 2,5u vklad). Under v Krasnodare by mal byt teoreticky lepsim, Kuban underovy tim, doma, proti nim utrapene MTA. CZ vs Panathinaikos, tam sa mi nepaci hranica a to skor jednoduchym porovnanim s hranicou z 1.kola medzi CZ a Kubanom Krasnodar. Kuban je na tom podobny ako Pana, co sa tyka underovosti a mozno este o malo lepsie. Avsak oproti prvemu zapasu tieto 2 dva timy zahrali kumulativne 4 overy, takze logika veli, ze hranica o nieco porastie, vysledkom je, ze je rovnaka, niekde dokonca nizsia. Osobne citim, ze bud vyjdu obidva tipy, alebo ani jeden.

S tym overom v Madride to znova vyzera na TT domacich, avsak to sa mi tiez nechce hrat solo. Takze bud nieco objavim zajtra k tomu, alebo to necham "plavat". TT z rovnakeho dovodu ako minule proti Bambergu - vysoky hcp, pomerne vysoka hranica na O/U, takze to chce aj slusny prispevok timu hosti, aby bola pokorena. A co som tak sledoval AJ Milano v prvych dvoch zapasoch, tak o to tempo sa postaraju, to je fajn, ale ze aj daju body (70+) a to dokonca Realu a vonku, zato by som ruku do ohna nedal.

(Euroligove tretie kolo dozaista zatial to najlepsie, po dvoch nemastnych neslanych kolach, kde som sa pohyboval okolo nuly. Mimo Strasbourgu (a ja som si zahral vcera aj Crvenu Zvezdu za 2u, aby som nelutoval ponuknutu sancu a zaroven dal sancu myslienke z minulych tyzdnov) z toho bol skoro sweep, minimalne sweep z pohladu O/U tipov. To iste, co sa stalo v Eurocupe a tento tyzden ma to neprijemne kosi - remiza a znova zahadna. Nie tak ako v Le Mans, ale stale.. remiza sa nerodi lahko aj ked je zapas vylozene vyrovnany, tym myslim koncovku. O to tazsie by sa mal rodit, ked jeden z timov ma trojbodovy naskok a loptu k tomu. Inak to bol znova az mozno prekvapivo dobry tip, kde to timom slusne padalo a aj tak hranicu v riadnom hracom case neprehodili a to na pocte bodov sa podpisal aj takticky zaver, ktory mi znova raz nevadil - aj s nim by to vyslo, keby nebola spominana remiza. Takze som bol znova sklamany, pretoze z famozneho euroligoveho kola bolo len vyrazne nadpriemerne. Real TT som zahral a urobil dobre, vsetko prebiehalo az prilis jednoducho od samotneho zaciatku, viac-menej v podstate ako podla mnou napisanej vysnivanej predlohy - 25bodov 1Q, 27 v druhej, po polcase bolo takmer hotovo, ziadne zazraky sa nediali ani po polcase, vsak Real jasne viedol a jedina sanca AJ Milano ako urobit nieco so zapasom bolo riskovat, resp. zrychlovat hru. Zahrane s mojim oblubenejsim, resp. istejsim vcerajsim underom, vysledok by to mozno potvrdzoval, ale ako som pisal, kvalita a v podstate aj prevedenie oboch tipov bolo podobne, az na to nestastne vyustenie v jednom pripade. Rozdielom tak bol jasnejsi zapas v Krasnodare - kde x a ani zaverecne dohadzovanie nemohlo byt na programe dna. Statisticky pomerne vyrovnany zapas, avsak MTA len kontrolovalo vyvoja v druhom polcase, takze je to trochu skreslene. Pre mna urcite najhorsi moment kola - Krasnodar netipujem v jednotlivych kolach, ale prajem a zelam si, aby vyhravali s pochopitelnych pricin - viz. dlhodoby tip na vitazstvo v skupine D. Rovnako ma teda nepotesila ani vyhra Panathinaikosu, ten zapas na to, ako sa to vyvijalo, dopadol jednoducho (pre mna) katastroficky.

Den predtym.. necakal som, ze Budivelnyk z toho spravi taku dramu, resp. ze Partizan bude tak dlho v hre o vitazstvo. Napokon dosiel hcp, Budivelnyk vyhral, takze som bol spokojny. Proti Partizanu ma myslienky vedu aj v najblizsich zapasoch - hraci sice hraju, ale hraju cez bolest, takze to nie je idealne a zaroven ich problemy sa tak pomalsie davaju do normalu, resp. hrozi, ze sa mozu zhorsit. Tesne vyhra je pozitivna z dovodu, ze Budivelnyk neodhalil naplno karty, tj. stale bude mierne podcenovany a zaroven Partizan bude nadalej v pozicii mierne precenovaneho timu (bez zraneni by to bolo fair, takto je to tak, ako pisem). Unicaja, vo vysledku easy zapas, aj ked tu svoju hluchu pasaz si aj do takehoto zapasu dokazali vlozit (zaver prveho polcasu). Mimo tuto pasaz, ktoru prehrali DD rozdielom, v zapase jasne kralovali. Znova zapas, ktory je extremne pozitivny, tzv. win-win situacia. Nielenze som vyhral, ale masivne vitazstvo nestabilnej Unicaji a masivna prehra v sucasnosti v problemoch so zraneniami sa topiaceho Galatasarayu je do buducich kol urcite prislubom k lepsim hraniciam. Zaujimave v zapase bolo, ze hostia mali 16 OR, takze na doskoku to ani zdaleka nebolo take zle, avsak suvisi to s dobrou a jedinou moznou taktikou Unicaji za sucasneho stavu Gala - branit pozorne nebezpecnych trojkarov a radsej nechavat volnost pod kosom, kde Galatasaray nemal moc s kym zahrozit. A trojkovu strelbu trener Plaza (resp. jeho zverenci) perfektne pokryl. Olymp vs Bayern absolutne overovy zapas, 66-66 po 3 stvrtinach, takze prakticky dokonaly priebeh, ale.. este minutu pred koncom svietilo na ukazovateli len 153bodov, takze oba timy sa snazili, aby mi ten over zdramatizovali. Strelba nebola ani zdaleka extremne podarena, dokonca bola podpriemerna a aj tak padlo 171bodov, aj ked s prispenim zaverecnych tahanic, kde sa Olymp silou mocou snazil dostat Bayern do hry a aj sa im to podarilo. Kedze som nehral under, ktory by mi vychadzal, tak sa predlzenie neurodilo, v opacnom pripade by to minimalne v tomto tyzdni bola takmer "tutovka". Zaujimavostou, aspon pre mna, bola absencia Brenta Petwaya, mojho noveho oblubenca v drese Olympiakosu. Naopak, na par minut konecne hral litovsky obor Mirza Begic.)


Naposledy upravil UselessToo dne 2.11.2013, 9:46, celkově upraveno 1 krát.
Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 31.10.2013, 17:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak ano,je pravda,že Nanterre může rupnout podobnym rozdílem jak s Partizanem,ale já věřím,že Barca v případě vyššího rozdílu trochu poleví...
teď jsem našel i hcp +19,5.....zkusim to za míň do akovky na sledovačku
Armchairexpert
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.10.2009
Tipy a sázky: 47
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 31.10.2013, 17:06 Předmět: FENER-CSKA
Pište tipy na sázení
Citovat

Libi se mi kurz na CSKA, co si o tom myslite?
Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.11.2013, 8:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jako doufal jsem,že Nanterre je schopný venku něco uhrát,ale že na Barceloně vyhraje ? Laughing Laughing

Copa dělali v tý poslední čtvrtině ? Nekoukal jste někdo ?
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.11.2013, 11:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.kolo:

Kuban Krasnodar ML (3/10 - 4,70 - Unibet)

Panathinaikos vs Kuban Krasnodar under 148,5 (6/10 - 1,952 - Pinnacle)

Siena vs Olympiakos over 150,5 (6,5/10 - 1,91 - Unibet)
Efes vs Zalgiris under 154,0 (4,5/10 - 1,952 - Pinnacle)

---------------------------------------------------------------------------------

Uz dopredu sa mi tam paci par zapasov, samozrejme pockam na Pinnu, minimalne s tymi stvrtkovymi zapasmi a potom to sem hodim v prehladnom vydani, ako je (zatial) zvykom.

Bamberg vs AJ Milano sa ponasa na overovy zapas, avsak po tom, co Bamberg prezil monster den proti Efesu (najma trio spoza perimetra), co sa samozrejme podpisalo pod vyslednym highscore zapasom a AJ Milano naposledy hralo proti Realu, nam bookies nemozu ponuknut prilis nizku hranicu, v podstate sme/som o krok pozadu. Solo z toho nebude, do akovky je to moznost.

Trochu opacna logika by mala naopak fungovat v zapase Efes vs Zalgiris. Tu trochu narazam na fakt, ze Zalgiris zmenili trenera (Stombergas), takze viac-menej, ak budem hrat, budem hrat hranicu, ktora bude stopercentne nad 150, dokonca niekde som videl hranicu bliziacu sa 155.

Panathinaikos vs Kuban Krasnodar bude zrejme zapasom celeho kola, z mojho pohladu. Under je jasny, hranice, ako tak pozeram, na urovni priemeru, tj. 148-149. Mimo to mam velku chut zahrat hosti. Tip na Kuban Krasnodar ako vitaza skupiny som postavil na tipe proti Panathinaikosu, za ktorym si stojim. Tip mi zije, aj ked prehra doma proti MTA zo skveleho vyvoja spravila vyvoj len priemerny. Vyhra proti atenskemu timu by veci znova otocila vyrazne v moj prospech. K samotnemu zapasu... Pana si bude odpykavat druhykrat a teda naposledy, svoj trest. Nie je to trest velky, kedze zapasy moze odohrat na pode, kde fanusikovia fandia tomuto timu, resp. sa dokonca viacej tesia a vytvaraju lepsiu atmosferu, nez by tomu bolo v domacej arene v tejto casti Euroligy (rozhodne trest odohrat zapas doma bez divakov by bol rozhodne tym menej vyhodnym riesenim - avsak to by klesla priemerna navstevnost na zapas v Eurolige, co by vedeniu tejto sutaze spravilo skrt cez rozpocet - vsetko robia preto, aby platil opak a takto by si sami hodili poleno pod nohy). Takze zapas sa odohra tentokrat na Krete (proti Caje sa hralo na Cypre, samozrejme v greckej casti Cypru), v meste Heraklion. Panathinaikos odohral ligovy zapas proti KAO Dramas vcera, hrali doma a nemohlo sa cakat nic ine nez jednoduche vitazstvo. Avsak na to, ze tim hra doma je akekolvek cestovanie neprijemne, toboz, ked posledne stretnutie sa hralo len v utorok. Krasnodar na druhej strane tento vikend nehral ziaden zapas, co je nesporne velka vyhoda - mohli sa vyhradne pripravovat na zapas s Panathinaikosom, mohli sa skor presunut na miesto stretnutia..

Problemom, zrejme jedinym, Kubanu Krasnodar zatial v Eurolige je produkcia za 3body. Pritom v time maju hracov, ktori su dobrymi trojkarmi, dokonca, ak chytia slinu, skvelymi. Zatial tu slinu nechytil ani jeden, ani druhy, ani zvysni hraci z lavicky. Pritom podkos hra skvele, tak smerom dopredu, ako aj v obrane, v obrane nehra zle ani perimeter, avsak v utoku je to bieda s nudzou. Klucove duo Jasaitis/Simon, velmi podobne statistiky. 3/10 obaja v strelbe za 2body, 1/6, resp. 2/7 za 3body, to je masivny podpriemer. Odchodom Calathesa trpi strelba Kalnietisa, od neho ale ani velke veci necakam. Uvital by som, keby moc nestrielal ani Marcus Williams. Specificky bude zapas pre Aleksa Marica. Aleks pred posobenim v Krasnodare 2 roky hraval za Panathinaikos, s ktroym ziskal aj vitazstvo v Eurolige v sezone 10/11. Z Panathinaikosu zatial nejde strach, je otazkou, ci sa to pocas sezony zmeni, zatial sa jasne ukazalo, ze sa s nimi da hrat a daju sa aj porazat. Kurz takmer 5 na hosti je z rise snov...

Siena vs Olympiakos, nadherny over, napr. hranica na Unibete 150,5 je must. Siena ma problemy v obrane, hra rychly basket, Olympiakos hra rychly basket a zaroven su logickym favoritom tohto zapasu. Vyzera to az prilis jasne...

Nanterre vs Budivelnyk - ukryty over alebo udicka? Tak alebo tak, klucova je hranica a ta je nizka. Dovod je zrejmy, byt v skupine s Partizanom, Barcelonou a CSKA moc bodovym zapasom neprospieva. Okrem ineho, je to suboj o postup zo skupiny, stale sa neocakava, zeby to jeden z trojice Fener/Barca/CSKA nezvladli, takze suboj o posledne miesto je medzi tymito dvomi supermi + Partizanom. Oba timy by radi potvrdili premierovy triumf z minuleho kola, cim by spravili dolezity krok na ceste do faze top16.

A zapas kola, Barca vs CSKA. Oba timy nehraju v sucasnosti svoj najlepsi basketbal, vyhodou CSKA je, ze aj ked nehraju nejako uchvatne, tak aspon zvladli oba uvodne zapasy v skupine proti papierovo slabsim timom. To sa nepodarilo Barce, ktora si domacou prehrou s Nanterre vyrazne skomlikovala zivot. Tu je predpoved jasna, samozrejme vedia to aj bookies, takze je to skor nazorovy, nez hodnotny tip. Cakat vela bodov v tomto zapase je zrejme fantasmagoriou, toboz, ked to obom timom v utoku moc nejde a oba timy by toto vitazstvo naozaj potrebovali - ci uz z pohladu vacsej istoty ohladom postupu, ako aj zdvihnutiu sebavedomia do dalsich tyzdnov a mesiacov, pre Barcu plati skor to prve, pre CSKA to druhe. Nizke hranice v takychto zapasoch su samozrejme miestami problematicke, pretoze sa naozaj caka, ze zapas bude tesny a otvoreny do poslednych minut riadnej hracej doby. Hrozi predlzenie, takticke sachy. A samozrejme, kvalita jednotlivych hracov je pomerne vysoka, takze aj cez kvalitnu obranu sa jeden alebo druhy tim moze presadit a to dokonca nadpriemerne. Na druhej strane, zapas ma parametre 125-130bodoveho uporneho boja, takze aj nejake dohadzovanie by under hranice nad 140 teoreticky nemal ohrozit.


Naposledy upravil UselessToo dne 8.11.2013, 22:54, celkově upraveno 2 krát.
Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.11.2013, 7:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dneska se mi taktéž líbí under Panathinaikos vs. Kuban.

Ovšem bohužel jsem uz chytil nižší hranici nez vyse zminenych 148b.
Myslim,ze Kuban bude celkem uporne bránit a Panathinaikos v momentalnim rozpolozeni nevidim na nejakou extra kanonádu.

Dále dnes zahraji Bamberg.Milán se mi nelíbí,dva zápasy venku a dva zápasy 0 20b.Minimálně ten zápas s Efesem se dal odehrát líp.Bamberg doma umí zahrát dobře a 1,7 je dle mě stále ještě hratelných.

Ze zítřejšího programu zahraju určitě nějakou formou Budivelnik,asi prostřednictvím hcp.Nanterre sice zatím celkem překvapuje v soubojích se silnými celky viz těsná prohra s CSKA a šokující výhra s Barcou.Nicméně tohle bude první zápas od kterého se bude od frantíků očekávat výhra.Předtím v zápasech neměli co ztratit a to bude podle mě znát,takže za mě hcp + over
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.11.2013, 10:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


Barcelona vs CSKA under 145,0 (5/10 - 1,91 - Coral)
Nanterre vs Budivelnyk over 145,5 (5,5/10 - 1,952 - Pinnacle)


-------------------------------------------------------------------------------------

Coral 150,0 na zapas Pana vs Kuban, 155,0 napr. na Efes vs Zalgiris a 145,0 na ostro sledovany zapas Barcelona vs CSKA (tak dobre hranice, ze si z toho musim zahrat doplnkovu akovku...).

A jedna poznamka, tzv. technicka: tip na Budivelnyk, fajn, mam podobny nazor, avsak ked nejaky tip, tak rozhodne nie ten drobny hcp na tim hrajuci vonku, ked uz nieco, treba zahrat ML (plati prakticky pre vsetky zapasy mimo tie v NBA, tam 3-5bodov uz ma svoju vahu).


Naposledy upravil UselessToo dne 8.11.2013, 22:53, celkově upraveno 2 krát.
Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.11.2013, 12:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jako to máš asi pravdu,než hrát hcp třeba 3,5 co tam bude..asi lepší ML.Ještě si počkam do zítřka.

K těm kurzům..například Tipáč má Pana under 146,5 a kurz 1,7 - trochu rozdíl no Very Happy Very Happy
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.11.2013, 15:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pritom Bambergu som cital nejaku statistiku, ze Bamberg to ma s talianskymi timami 1-6 (v europskych poharoch), co je samozrejme len statistika, kde sa da napr. spomenut, ze talianske timy byvali lepsie a to aj v nedavnej minulosti (v tej pradavnej dokonca dominantne). Co ma zaujalo viacej, to je pokles hranice na O/U o 2-3body na 155,5, co uz so dostava do mojej potencialnej overovej zony.

Ten over nemam rad, resp. mam na to uplne iny nazor. Co ma drzi od zahrania underu je viac-menej len ten zdravotny humbuk okolo Caji v uvode sezony, kde kazdy zapas hra tim v nejakom inom zlozeni + prisli hraci, ktori toho moc neubrania a chyba nadalej napr. Adam Hanga, co bude monster boost pre Caju v obrane (a nielen v obrane). Na underove tipy este pride, nemam strach, takze na dialku urcite budem fandit tvojmu overu, resp. je dost mozne, ze si zapas pozriem.
Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.11.2013, 9:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Koukali jste včera někdo na ten Pana ?
4.ctvrtina uzasna..dotahli tu velkou ztratu,6 s. před koncem srovnali,aby si vzapeti nechali dat nesmyslnou trojku pul sekundy před koncem.Byt trenérem tak to se mnou sekne Very Happy
Jinak Useless gratuluji k trefenemu tipu na Kuban,ale mit to vsazeny a koukat na to,tak mam asi infarkt.

Dnes si zahraji ten Budivelnik,jak uz jsme tady o tom psali a over Siena
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 8.11.2013, 9:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já se na to koukal a vsazeno jsem měl - tímto opět gratuluji a děkuji UselessToo. Na konci 3. čtvrtiny jsem si už ríkal pohoda, nachvíli jsem odešel, vrátil na poslední 3 min a nevěřil jsem svým očím Very Happy ten konec mi přišel jako neprofesionálně zahraný, aby si oba týmy nechali dát tři trojky.. Naštěstí ta poslední byla do správného koše a tip vyšel Smile

Jinak ty undery vyšly parádně! škoda jen, že tipáč má ty hranice +-3až4 body horší, už jsem na to i parkrát doplatil..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.11.2013, 10:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To, co mam betnute nepozeram (prinasa to smolu, trochu povercivosti tam je, to k tomu patri), pozeram ine zapasy.

Inak absolutna klasika s tym rozdielom, ze minuly tyzden by z toho bolo OT, under na 99,9% KO a ML dost mozno tiez (momentum by rozhodne bolo na strane Panathinaikosu). Takze sa zda, ze som mal pravdu, tj. ze sa to tento tim tyzden otoci (ono to nie je stastie, ze z "hovna som uplietol bic", skor stastie je nemat pech, to staci pri dobrych tipoch).

Pozeral som cast zapasu Caja vs CZ Belehrad a run and gun style som tam veru nevidel (teraz pozeram stas a davaju mi za pravdu (zial, pretoze som nehral, 1976 nevysiel tip a mne to znizi hranice do buducich kol) - 58+15 Caja, 60+21 CZ).

V Bambergu to k ofenzivnemu zapasu malo blizsie, avsak sa zaroven potvrdilo, ze Bamberg nie je tym Bambergom z rokov minulych (zatial) a AJ Milano je jednoducho na facku, aj ked vyhrali. Pozeral som prvu stvrtinu a potom som to musel "prepnut" na iny zapas, pretoze z toho boleli oci. AJ Milano a kedze vyhrali, kto iny, nez duo talianskych mladikov Gentile/Melli ich mohlo doviest k vitazstvu. To je jedine pozitivne na tom time a pochybujem, ze sa na tom v blizkej dobe nieco zmeni.

Videl som aj zaver zapasu Rytas vs MTA. MTA hralo strasidelne, toto kolo sa mi proti nim nechcelo ist, pretoze ani o Rytas si nemyslim nic dobre a par pozitivnych vysledkov z kraja sezony moj nazor vyrazne nezmenilo. Zopar statistik - 19 TO MTA (LRV 14), LRV az 16 OR (MTA len 7), to je 14 drzani lopty (streleckych prilezitosti navyse) a aj tak LRV dlho pomerne jasne prehravalo. Zaujimava bola akcia LRV na konci zapasu, prehravali o 3, mali klasicku rozohravku na utocnej polovici, dlho nebol nikto volny, na poslednu chvilu to hodili Songailovi, vedel, ze nie je moc casu, tak si to hned zamieril pod kos, to nemalo moc vela sanci na uspech, strelu nepremenil, po serii odrazov a rychlom sklepnuti do rohu na trojku na uplne volneho Martynasa Geceviciusa bolo vyrovnane - volny Gecevicius sa malokedy myli. MTA podobne upachtilo vitaznu strelu, tentokrat cielene hrali na Shawna Jamesa, ten to pokaslal a zaroven zachranil. Pomerne stylovy bol strelec vitazneho kosa - Tyrese Rice, hrac, ktory v LRV odohral podarenu sezonu pred 2 rokmi.

K zapasu Kubane. Konecne slusne fungovali trojky (na pomery Krasnodaru v tejto sezone skor skvele - 9/22), resp. Simas sa zobudza po zraneni (4/6). Krunovi sa neda nic vycitat, ked dal vitaznu strelu, aj ked pred tym to mal 0/5 spoza perimetra.. Co ma tiez zaujalo, kde bol Aleks Maric? Som necital nic o tom, zeby nemal hrat. Niezeby to nejako malo uskodit/uskodilo tipu, ale zrovna v zapase proti Pana je to zaujimave.
------------------------------------------------------------------------------

Toto kolo napokon malo jeden jediny rozdiel oproti tym minulym - plusovym dnom bol stvrtok a minusovym piatok. Dnesnych 0-3, sklamanie. 3-0 som po vcerajsku necakal, ale necakal som teda ani opacny extrem. Ten over vo Francuzsku mal byt, zapas v Siene sklamanie, tam som cakal trochu iny basketbal, to, ze nefungovala strelba je len nie prilis podstatna drobnost (za nejakych velmi pozitivnych okolnosti to vyjst mohlo, ale to je hodne chaba naplast). Takze napokon plusove kolo, ale zo vcerajsieho vysledku moc nezostalo..


Naposledy upravil UselessToo dne 8.11.2013, 22:59, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.11.2013, 12:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

5.kolo:

+9,5 Budivelnyk (3,5/10 - 1,943 - Pinnacle)
+10,0 Strasbourg (3,5/10 - 1,952 - Pinnacle) & ML (1,5/10 - 5,75 - bet365)


-----------------------------------------------------------------------------------

Predohravka v Madride, zapas si pozriem, avsak k tipu tam toho moc nie je.

Kuban snad da dole Caju Laboral, ta hladina na under mozno hratelna, zial nie je hodnotna, najma z dovodu poslednych zapasov je tam, kde je.

Zalgiris vs Bamberg, tento zapas sa snad nedal zle vypisat. Zalgiris v pozicii favorita vdaka domacemu prostrediu, kvalita oboch timov podobna, tj. neslavna, za malo sa mozno bude dat zahrat Bamberg z pohladu nejakej pozitivnej variancie.

Fener vs Nanterre, Nanterre sice uz snal zo seba nalepku timu, ktory bude len do poctu, avsak kombinacia zatial slusnych vysledkov Feneru s hypeom, ktory bol okolo timu uz pred startom sezony + domace prostredie = obrovsky hcp na domacich. Ked nieco, tak jedine over, aj to s velkymi obavami.

MTA vs Panathinaikos, MTA hra spatne, obcas sa zadari, ale dobru hru nedokazu udrzat ani pocas jedneho celeho zapasu. Big Sofo strhne na seba zrejme hlavnu pozornost. Pana je prehypovany tim, ktory ma potencial byt elitnym timom, ale zatial kurzy/hranice neodpovedaju predvadzanej hre v zapasoch. Under? Hranica vyzera v poriadku, max. do akovky.

Budivelnyk vs Barcelona, Ukrajinci doma, pochopitelne ako pomerne masivny dog. Ak nejaky tip, tak urcite tymto smerom. Barca sice ukazala naznaky zlepsenia, ktore ako inak musia suvisiet s lepsou hrou (strelbou) "La Bomby", ale nemyslim si, ze je to zatial konstantne zlepsenie, posun hry na vyssiu uroven, aby proti timom ako Budivelnyk vonku dominovali. Variancia hra v moj prospech, Budivelnyk dostal v Nanterre, v lige prehral doma, Barca porazila CSKA, v lige to islo lahsie, nez som si myslel s neprijemnym timom CB Canarias...

Unicaja vs Siena, na Unicaju prilis vysoky hcp, Siena zatial v Eurolige toho moc nepredviedla, bez napadu.

Gala vs Bayern, dal som si drobny tip na Bayern, ked som zistil, ze v poslednom ligovom zapase v pondelok sa zranili dalsi dvaja hraci, klucovi hraci - Jamont Gordon, resp. Erwin Dudley. Dropuje to, zrejme to bude pokracovat, aj ked Bayern v Turecku v pozicii favorita nie je nic moc lakave, aspon pre mna nie.

Olympiakos vs Zielona Gora, Olymp vyhra, hcp sialeny, najma po tom, co Zielona Gora sa po ustaleni kadra a navrate do zostavy niektorych zranenych hracov chytila a zacala podavat vykony, na ktore by mala mat a ma.

CSKA vs Partizan, malo bodov je taka jedina istota, vonku Partizan v Eurolige proti kvalitnym timom uz x rokov nehravam a hrat hcp na CSKA pri ich nepresvedcivych vykonoch je vsetko len nie ziskovy tah.

CZ vs Lietuvos Rytas, CZ sa mala zahrat minule, teraz to stratilo vsetky privilegia podcenovanej CZ. Under volbou, ale aj tu to vo Vitorii stratilo svoje caro, hranica len priemerna a tym aj nebezpecna.

AJ Milano vs Strasbourg, zeby som dal Strasbourgu znova sancu? Uz od pondelka o tom premyslam. Masivna favorizacia Milana je jednoducho joke.

(Trochu nastve, ked pri hcp +9,5 tim prehra o 10 a pri hcp +10,0 o 11, ale to sa obcas stane, este dobre, ze sa to stalo pri relativne malych tipoch, resp. pri malom pocte tipov. Akovka z underov vysla, ale to tiez bolo za malo (v Moskve, resp. v Tel Avive) a Bayern KO)


Naposledy upravil UselessToo dne 15.11.2013, 23:24, celkově upraveno 2 krát.
Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.11.2013, 6:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Včera jsem koukal na ten Real a předvedli opět naprosto suverénní výkon.Jsem zvědavej jestli tuhle mašinu dokáže někdo zastavit.

teď k dnešním zápasům:

Kuban vs Caja Laboral - podle mě zápas,kde se toho nedá moc vsadit.Hranice under/over nezajímavá stejně jako hcp na domácí,myslím,že Kuban urve výhru,ale dávám od toho ruce pryč.

Zalgiris vs. Bamberg - Tady si zahraju Bamberg,ačkoliv ani tohle není žádné terno,tak myslím,že minimálně hcp dokážou Němci pokrýt.Žalgirisu letos zkrátka nevěřím,už jsem zkoušel minule i Strasbourg,ale tam jsem pohořel.Takže suma sumárum Bamberg + 6,5

Fenerbachce vs. Nanterre - Francouzi ukázali,že otloukánkem nehodlají být.Takže co s tím ? Já osobně dalšímu překvapivému výsledku nevěřím a věřím Turkům na domácí palubovce,avšak takový monster hcp se mi hrát nechce,jelikož je nemam jednoduše rád Smile Nejvíc se mi líbí sázka na počet bodů frantíků.Budou mit problém se proti Turkum prosadit,ocekavam podobny zapas jako na Pioniru ( avšak ne nutne s takovym bodovym rozdílem ) tudíž hraji Nanterre under 67,5


Maccabi vs. Panathinaikos - řekove zaberou -to je muj názor.Avsak nevim na kolik to bude stacit.Nizky hcp nemá smysl..mozna za malo zkusim ML Pana
Budivelnik vs. Barcelona - Barcelona nedisponuje takovym kadrem jako v minulosti.Bilance 2-2 není nic moc,zvlast vybuch proti Nanterre muze hodne mrzet.Ano Barcelona to zvladne a pujde urcite do další faze,ale tam uz by nejaky mensi problém nastat mohl.Nicmene dneska spanelum verim.Budivelnik ma u me skraloup za vyprask u frantiku.Hraju hcp Barcelona - 7,5 a Budivelnik under 69,5 ale jen za malo do akovky

Malaga vs. Siena - Siena zatím neukazala nic,ale aby musel rupnout o nejakych 9 az 10 bodu ?? To si nemyslim...Siena se v Eurolize prezentuje " underovymi " výsledky..přitom nehraje az takovy pomaly basket.Dneska si opet za min zahraji over 149 - není to sice buhvijaka hranice,ale zahrat se to da..

Suma sumarum není tam nic co by me vylozene zvedlo ze zidle,ale něco se zahrat da.

P.S. - nejsem zadny velky odbornik přes basket - spise fanoušek,tak me zkuste neukamenovat Very Happy
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.11.2013, 19:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Olympiacos válec, pěknej konec...
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy