Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Skoky na lyžích (Ski Jumping) - 2013/2014
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  

Ktoré tipy zo skokov na lyžiach máte najradšej/najviac ich využívate/najviac ich tipujete?
1,tipy na víťazstvo
0%
 0%  [ 0 ]
1,tipy na víťazstvo
0%
 0%  [ 0 ]
2,tipy na iné umiestnenia (top3/top6/top10/...)
35%
 35%  [ 5 ]
3,h2h, alias dvojičky
64%
 64%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 14

Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.11.2013, 10:06 Předmět: Skoky na lyžích (Ski Jumping) - 2013/2014
Pište tipy na sázení
Citovat

(Famfary!)

Fanusikovia zimnych sportov sa konecne dockali. Tento vikend to naplno vypukne a na zaciatok to odstartuju skokani na lyziach. Ti sa trochu netradicne nenachadzaju niekde na severe Europy, ale v nemeckom Klingenthale. Tam sa pocas vikendu najskor odohraju zavody druzstiev, aby hned na dalsi den na mostiku s velkostou HS140 si to rozdali ti najlepsi v individualnom zavode. Dnes su na programe najprv prve oficialne treningy, hned na to caka na zavodnikov kvalifikacia.

V offseason sa toho udialo pomerne dost. Medzi menami v st.listine prveho zavodu urcite nenajdeme Andersa Jacobsena, resp. Richarda Freitaga. Anders Jacobsen len pred par dnami prvykrat po vaznom zraneni kolena (ktore si privodil po pade pri doskoku pri poslednych zavodoch sezony v Planici) skocil ostry skok z mostika, vsetko pod drobnohladom reprezentacneho trenera. Ocakavany navrat je predbezne urceny na domace zavody v Lillehammeri (stred decembra). Richard Freitag sa zranil az ku koncu pripravy, pricom urcite sa nevrati skor nez na T4M.

Z rakuskeho tabora - priprava prebehla velmi dobre. Do timu pre uvodne zavody sezony sa nevtesnal Martin Koch a v internom suboji o posledne miesto prehral Michael Hayboeck so Stefanom Kraftom. Thomas Morgenstern v offseason absolvoval dve operacie (nieco s kolenom + operacia nosnej prepazky), sam veri, ze po minulorocnom trapeni to hned z kraja sezony bude lepsie a ako inak, aj on smeruje hlavnu pozornost k ZOH v Sochi.

V nemeckom time je jedinym vacsim negativom spominane zranenie Richarda Freitaga. Od Andreasa Wellingera, ktory do minulej sezony vstupil ako kometa, ktoru takmer nikto predtym nepoznal, sa tentokrat uz predsa len nieco caka a ma to suvis aj s jeho vitazstvom v letnej GP. Z mojho pohladu je z kurz. outsidera jeden z hlavnych favoritov (viz. niektore kurzy na prvy zavod), ktory je ale stale len 17-rocnym skokanom, takze tie kurzy, ak su fair, tak su jednoducho prilis nizke. V time Freitaga nahradil Maximilian Mechler, Michael Neumayer sa pripravoval ako samostatna jednotka mimo nemecky tim, aj preto trener nemeckej druziny necaka, ze z uvodu sezony bude mat uz 34-rocny Michael nejaku fantasticku formu. Pre Michaela to zaroven s najv. pravdepodobnostou bude posledna sezona kariery. Martin Schmitt znova raz zacina sezonu len v kontinentalnom pohari.

Trener Norov Stoeckl je plny optimizmu. Jeho tim je pripraveny ako nikdy, najma Anders Bardal mal suverenne najlepsie merane hodnoty za svoju celu bohatu karieru a ocakavania Stoeckla/zavodnikov zdielaju aj miestni novinari a komentatori. Co ma trochu brzdi pri Bardalovi je fakt, ze on sam sa vyjadril, ze radove zavody/uvod sezony nie su take dolezite, ze nie su cielom tejto sezony (co je na druhej strane pochopitelne). Lepsim borcom tak bude zrejme Anders Fannemel, ktory podobne ako Bardal v priprave dosahoval extremne vysledky pri porovnani s nameranymi hodnotami z minulych sezon. Lepsim je z toho dovodu, ze narozdiel od Bardala, ktory vyhral SP, stal sa MS v poslednych sezonach, Anders Fannemel sa skor trapil a hladal, takze kurzy na neho su pred prvym zavodom obrovske/premrstene/hodnotne.

Cital som aj rozhovor s Jannem Ahonenom. Viac-menej sa to tocilo okolo toho, ze mu takmer nikto neveri (z pohladu zisku medaily z individualneho zavodu na ZOH), ci uz z rodneho Finska, ako aj v celej skokanskej obci (sa k tomu napr. vyjadroval aj trener nemeckeho timu). Druha vec je, ze Janne Ahonen sa nevratil len kvoli tomu, aby sa pokusil dobit posledny skalp, ktory mu v jeho bohatej uspesnej kariere chyba, ale rata, ze v kariere bude pokracovat minimalne v dalsej sezone 2014/15, tj. by si zaskakal aj na MS vo Falune.

Cesky tim a najzaujimavejsia sprava je ohladom Romana Koudelky. Roman sa na tesim tvrdo pripravoval, tesil a mal velke ocakavania, kedze priprava sa z jeho pohladu podarila. Potom prisiel drobny pad, ktory nezostal bez nasledkov. Roman ma problemy s krkom a krcnou chrbticou, skakanie je pre neho tak pomerne rizikovou zalezitostou a jedinym moznym riesenim je dat si pauzu, zotavit sa a az potom sa moze vratit do kolotoca SP. Kedy to bude, to je v sucasnosti vo hviezdach.

Polsky tim, v ktorom o posledne miestecko bojovali hned 4 borci (Muranka, Znizsczol, Hula a ...) sa napokon uslo najskusenejsieho Stefanovi Hulovi. Zaujalo ma konstatovanie trenera, ze polski skokani su pred sezonou cca v rovnakej forme - moze to znamenat, ze vsetci su taki skveli, ale skor to znamena, ze nikto, zrejme ani Kamil Stoch, nie su na vrchole svojich sil, resp. vo forme, v ktorej by mohli bojovat o stupne vitazov.

O Slovincoch snad len tolko, ze Robert Kranjec este nie je v nejakej oslnivej forme na uvod sezony, co je ale viac-menej tradicia a nutnost - pre Roberta totiz sezona ZOH "nekonci", naopak, po nich su este MS v letoch na lyziach, ktore budu pre letcov ak nie prioritou cislo jedna, tak aspon vrcholom na urovni OH.

Simon Ammann mal nedavno silne bolesti chrbta, ktore mu komplikovali pripravu na sezonu. Uz by malo byt vsetko v poriadku. Simonovi urcite nebude prekazat, ked v prvych zavodoch sezony jeho vykonnost nebude zrovna oslniva. Cielom Svajciara budu nielen ZOH, ale aj velka vyzva konecne vyhrat slavne T4M - tento primat mu v jeho uspechoch ako jediny stale chyba.


Naposledy upravil UselessToo dne 22.11.2013, 15:11, celkově upraveno 6 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.11.2013, 14:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Klingenthal:

Zo ziskanych informacii, ktore som zhrnul vo vyssie napisanom texte vznikli urcite tipy. Tie som si zahral v obmedzenych vkladoch este pred akoukolvek pomocnou aktualnou informaciou (citaj treningove skoky/kvalifikacia/zavod druzstiev). Ide o trio A.Bardal (12,5 to win/3,5 top3 - Unibet), A.Kofler (22,0 to win/6,0 top3 - Nike/Chance) a A.Fannemel (151,0 to win/35,0 top3 - bet365/Unibet).

Snaha bola zamerat sa na potencialne hodnotnych borcov, v dvoch pripadoch po informacii, ze by mali byt vo velmi dobrej forme na zaciatku sezony, v pripade toho tretieho ide o spojenie pravidelne dobrych vstupov do sezony a faktu, ze ta minula mu prilis dobre nevysla (zlom nastal okolo Vianoc/T4M).

Dalsie tipy pribudnu po dnesnych treningoch/kvalifikacii.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.11.2013, 10:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


P.Zyla to win (2/10 - 4,75 - bwin)
J.Hvala top3 (1,5/10 - 13,0 - bwin/T....)

M.Kot top15 (3,5/10 - 3,0 - T....)

J.Ziobro vs S.Hula 1 + K.Stoch vs R.Kranjec 1 + A.Wank vs M.Neumayer 1 (4/10 - 3,67 - T....)

-------------------------------------------------------------------------------------

Stefan Hula, ako som uz spominal, bol tym poslednym, kto doplnil polsky tim na prvom zavode v Klingenthale. A zatial je aj naozaj tym najslabsim, co do Nemecka priviezol trener Lukasz Kruczek. Od Ziobra cakam umiestnenei niekde okolo 15.-20.miesta, od Huly skor nepostup do 2.kola, ked uz, tak len velmi tesny a priecky na konci tretej desiatky.

Kamil Stoch, rovnako aj zvysni Poliaci, vyzeraju byt az prekvapivo velmi dobre pripraveni. Robert Kranjec, trochu mystifikuje bookies, podarilo sa mu to snad ako jedinemu z toho kladneho spektra, tj. bookies ho jednoducho precenuju. Neskace zle, ale neskace ani tak, aby bol 5.-6.favorit zavodu.

Andreas Wank vyzera v pohode. Od Nemcov som cakal, ze domaci uvodny podnik im bude sediet. Zatial je to skor o velmi dobrej globalnej vyrovnanosti, nez extremnej vykonnosti elitneho dua Wellinger/Freund, viz. aj vcera v timoch Wank/Geiger nielenze nepokazili, ale aj Nemecko drzali na cele, s prichodom spominanych hlavnych tahunov prisiel prepad, najma zavahanie Freunda bolo prekvapiva, az necakane. Michael Neumayer - v treningoch je vzdy lepsi, nez v samotnom zavode. Takze ked v treningu nie je v spicke, necakam, ze v zavode to bude ine.

A zopar tipov na umiestnenie. U Piotra Zylu bolo sklamanim, ze bol jednym z mala tych, ktori si mohli skocit aj v 2.kole timoveho zavodu. A ked skocil skvele vedel som, ze zajtra kurzy na neho nebudu moc vysoke. Zatial je v Klingenthale jasnym suverenom, ten sucasny kurz sice uz nie je hodnotny, ale vdaka tomu, ze sa nejednalo o predst. velkeho favorita, stale slusny. Za drobny vklad aspon nebudem lutovat, ze som ho vplyvom prilis vysokeho favorizovania vobec nezahral.

Jaka Hvala, tam to bolo viacmenej len o tom, ako ho vhodne zahrat. Ponuka sa top10 za 2,5, ponuka sa duel proti Biegunovi v Tipaci za 2,52 a ponuka sa aj odvazna varianta na top3 za 13,0. Ja hram aj top10. Top10 hram s A.Wellingerom top10, zatial skace dobre, ale nie skvele a tych top10 je rozhodne realna meta, aj ked za 1,6 to nie je ziadne terno, ani valuebet.

Poslednym, tentokrat realnym valuebetom, je tip na Macieja Kota. V treningoch 5., resp 13., kvalifikaciu trochu pokazil, ked skoncil az v poslednej postupovej 10. Vdaka tomu nedostal doveru ani do zavodu druzstiev a dnes sa bude snazit dokazat, ze to bol omyl a miesto na ukor Kubackiho si urcite zasluzil. Top15 za 3,0, to je moc a je jedno, co si o Kotovi myslim, resp. kde ocakavam, ze skonci. Poliakom to ide a ak len jeden skok mohol zato, ze Kot je taky outsider, tak to potom bookies naozaj dakujem.

(Drobna strata. Ked som videl, co sa zasa v Klingenthale deje, dufal som, ze zvitazi zdravy rozum a skakat sa vobec nebude. Zdravy rozum vsak vitazi v malom pocte pripadov a aj preto sa podivuhodne a unfair 1.kolo ako-tak odskakalo. Ako-tak pisem preto, pretoze zaverecne duo odmietlo nastupit na svoj prvokolovy skok, potom sa 1.kolo prerusilo, napokon aj uplne uzavrelo s tym, ze Bardal/Schlieri maju jednoducho smolu a o dalsich par minut sa oznamilo ocakavane, tj. ze vysledky 1.kola su aj konecne a tak sa Krszysztof Biegun stal jednym z najprekvapivejsich vitazov za posledne obdobie. Skoda, ze som nerozmyslal tymto smerom, nemyslim smerom "Biegun", ale smerom vyssich kurzov vo vacsom pocte. V danej loterii bola akovka prakticky bez sance na uspech, Jaku Hvalu pustili do najhorsich podmienok vobec, takze ten nemal narok na prekvapenie, Kot mal slusne podmienky a aj ich vyuzil a Zyla mal takisto velmi dobre podmienky a co ma prekvapilo, ze z toho tentokrat nevystrihol skok k 140 metrom.)
Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.11.2013, 11:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já osobně sázim skoky rozhodně nejradši ze zimních sportů,ale Klingenthalu jsem se vyhýbal obloukem a rozhodně jsem dobře udělal.Většinou byl start sezony připsán Kuusamu,kde se regulérní závod odskákal tak dvakrát co já pamatuju.Předpověď v Klingenthalu už naznačovala,že to bude " důstojná náhrada " za loterijní Kuusamo.Nicméně co mě překvapilo nejvíc jsou ty záklusní tahanice hned zkraje sezony.Nenastoupení Schlieriho a Bardala do závodu ? Možná mi někdo opravte,ale tohle tu ještě nebylo.Škoda té negativní nálepky pro skoky v úvodu sezony.Myslím,že Bardal a Schlieri jednoduše skákat měli....několik dalších skokanů se spustilo do podobných ne-li horších podmínek...spíše si myslím,že to byl čistý kalkul...v těch podmínkách by to na nejlepší umístění nebylo a než skončit třeba někde na rozmezí druhé a třetí desítky,to je lepší hrát si na uraženého a obvinit jury.Trochu oleje do ohně přilil norský šéftrenér Stoeckl,který prohlásil,že jury odvedla bezchybnou práci..trochu úsměvné když jeho jednička neskákalo - že by nějaké osobní spory ? Pointner zase předhodil nějakou nesmyslnou historku o tom,že Schlieri nebyl oficiálně vyzván ke skoku..což sám Schlieri dementoval prohlášenim na svých stránkách,že se bál o svoje zdraví......
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.11.2013, 10:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


T.Morgenstern to win (5/10 - 4,5 - Unibet)
P.Zyla to win (1/10 - 21,0 - bet365) & top3 (3,5/10 - 5,5 - bwin)
P.Prevc to win (0,75/10 - 20,0 - Unibet) & top3 (2,75/10 - 5,75 - Unibet)
A.Wellinger to win (0,5/10 - 35,0 - T....) & top3 (1,5/10 - 8,5 - T....)


----------------------------------------------------------------------------------

Thomas Morgenstern zatial doslova kraluje v Kuusame. Vcera mal najhorsie podmienky z top10 vysledkovej listiny a skoncil tesne treti za velkym stastlivcom Gregorom Schlierenzauerom a prekvapenim a lidrom po 1.kole, Marinusom Krausom.

Dalsi traja patria k tym zavodnikom, ktori moc stastia vcera nepobrali a ak existuje spravodlivost, tak dnes budu tymi, ktori to stastie mat naopak budu. Zaujimavy kurz je najma na Zylu, ktory v podstate nic moc zle nespravil a z velkeho favorita tyzden dozadu je len niekto zo sirsej skupiny favoritov s kurzom tak 5-krat vacsim. U Wellingera je to podobne, Prevc tu skace jednoducho dobre.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.12.2013, 12:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Titisee-Neustadt:

K.Stoch to win (2/10 - 9,0 - Unibet)
A.Wellinger to win (1/10 - 12,0 - T....) & top3 (3/10 - 4,0 - T....)
N.Kasai top3 (2/10 - 4,5 - Unibet)
D.Ito top6 (4/10 - 3,0 - T....)
M.Neumayer top10 (2,5/10 - 3,0 - T....)
J.Hvala top10 (2/10 - 4,5 - T....)
J.Matura top20 (1,75/10 - 5,0 - T....) & top15 (0,75/10 - 10,0 - T....)


------------------------------------------------------------------------------------

Skoky zatial ako keby ani poriadne nezacali. Raz je zavod absolutne neregulerny, aj tak sa napokon odskace (aspon jedno kolo), potom je pre zmenu zavod zruseny, naposledy je taky hybrid maleho a velkeho mostika, kde sa kvalifikacia na zavod na velkom skakala v den zavodu, takze zasa nic.

Poliaci zatial maju smolu, som zvedavy, kedy budu mat trochu stastia. Kamil tu skace dobre, kurz je zaujimavy, bude to tesne, takze volim len vitazstvo, aby som sa do toho moc nezamotal.

Wellinger vcera najdlhsi skok a nevyzeralo to, zeby sa snazil to nejakym sposobom natahovat, v podstate pokus na pohodu a ejha, 139m. Japoncici vo forme, Takeuchi uz je podkurz, duo Kasai/Ito este aku-taku hodnotu ma/drzi. Neumayer tu skace fajn, je doma, top10 je realny ciel, aj ked bude to na hrane uspechu/neuspechu. Jaka Hvala, dalsi smoliar sezony, 4,5 na top10 je prilis. A na zaver Honza Matura, sice bude 1.kolo zacinat svojim skokom, co moze byt velka nevyhoda, ale aj drobna vyhoda, ale v treningoch dva slusne skoky, kvalifikaciu zvladol a kurzy v podstate na postup do 2.kola a tam nejaky ten vysledok su prehnane.

(Co sa da robit. Tipy povedzme priemerne, pocit zo skokov ako takych nie prilis dobry, vysledok nemily. Stoch 2., Kasai 6., Ito 8., Hvala s Neumayerom v druhej desiatke, Wellinger mega pech na podmienky v 1.kole a Matura bol ten Cech, ktory to stastie v 1.kole nemal, pricom v skusobnom kole bol v top15.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.12.2013, 13:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Turné 4 mostíkov:

Ak som pisal nieco o tom, ze kvoli chystanemu clanku do casopisu som nemohol zverejnit niektore tipy, informacie, nazory a postrehy, v pripade skokov a T4M to platilo dvojnasobne.

Pre T4M hram Bardal to win/top3, Ammanna to win a Takeuchiho to win/top3. Je to nejakych 8-9 unitov, ktore som takto obetoval uz davnejsie. Bardal je spolahlivy, pred Turne nasiel formu, o ktorej tak basnil s trenerom uz pred startom sezony, aj preto nehram len tip na vitazstvo, ale aj top3. Pri Ammannovi je to ine, ten bude riskovat, ked nebude v cele, skusat rozne figle a taktiky s vedomim, ze moze stratit aj pekne umiestnenie. Jeho cielom je vitazstvo a nic ine. Taku je moj kon na Japonca, ktory po x rokoch znova privezie domov umiestnenie na stupni vitazov z T4M. Sancu maju aj ini Japonci, avsak jediny Taku mi pride, ze z nich je schopny nielen stabilne skakat, ale aj nejaky ten zavod vyhrat, co ho oddeluje od dobreho tipu na top10, na dobry tip na top3/top6 prip. pre opatrnych.

Vcera vypisali ponuku aj lokalky a mne sa naozaj paci Kuba Janda top15. Za 4u v kurze 3,0 som to tam hned poslal. Kurz je nezmeneny aj v tejto chvili, rovnaky drzi aj Fortuna. Janda si drzi od uvodu sezony stabilnu formu a zda sa, ze smerom k T4M k tym vykonom pridava 2-3 metry v kazdom skoku navyse. Aby borec skoncil v top15, staci k tomu jedine - 4krat prejst cez 1.kolo, inak povedane, bud 4krat zvladnut svoj suboj, alebo mat stastie a postupit ako LL. Za 2,5u hram aj Macieja Kota top10 (kurz 4,5 - T....). Maciej Kot sa prvykrat vyraznejsie ukazal prave na Turne, bolo to myslim pred 2 rokmi, kde v dvoch zavodoch skoncil v top5 (myslim, ze to boli Ga-Pa a Innsbruck). Za 1,5u hram aj Daikiho Ita top6 (kurz 5,5 - Unibet). Spolahlivy Japonec, kde mi chyba nieco, co ma v tejto sezone Taku Takeuchi, nieco, co by mu davalo vyhodu pred ostatnymi. On nekazi, skace daleko, ale vzdy sa najdu 3-4 lepsi, ktori bud mali viacej stastia ako on, alebo podmienky, ktore boli ponukane, dokazali lepsie vyuzit. Hram aj na Unibete stavku, ci sa nejaky Japonec umiestni v top5 na konci T4M (4/10 - 2,55). Paci sa mi aj tip na pocet stupnov pre vitazov u Simona Ammanna (1+), ale neda sa to s nicim kombinovat, takze to nechavam bez dalsej odozvy.

Z Oberstdorfu hram zatial len Andreasa Wellingera to win/top3 (17,0/4,25). Andy mozno bude top3 na T4M celkovo, lenze kurzom mi to nikto zial vhodne nezaplati. Mam teda jedinu moznost, hrat ho v prvych 2 nemeckych zavodoch, kde by mal byt teoreticky najsilnejsi. Naopak zlomovy zavod pre neho a nielen pre neho pride v Innsbrucku, na mostiku, ktory je najmensi a najzradnejsi.

Hranie dvojiciek je zradne aj pre jeden zavod v skokoch na lyziach, nie este pred 4 podniky, kde sa moze diat takmer cokolvek. Bez infa ako pred par rokmi (Japonci ukoncia svoje posobenie po nemeckej casti) to nema vyznam a ani zmysel. Kto to predsa len chce skusit, tak doporucit mu mozem len to, aby sa drzal vyssie spomenutych mien. Proti komu ist? Proti Stochovi nie, ten je favoritom pravom, aj ked na moj vkus trochu naddimenzovanym. Schlieri, to je urcite vhodny kandidat, zatial v sezone vyhral len vtedy, ked mu vyrazne prialo stastie, vsak to aj pri jednom zavode v rozhovore bez okolkov priznal. Tam, kde sa nic podobne nedialo, tam bol len priemernym skokanom, nic viac, nic menej. Od Freunda a Freitaga cakam dobre vystupenie doma a tieniste v Rakusku, najma Freund je toho stalym predstavitelom. V globale proti Norov typu Jacobsen/Hilde/Fannemel, aj ked prvi dvaja na Turne maju za sebou zopar pozoruhodnych vysledkov. Naopak su tam aj mena, ktore by sa mali prebrat, spomeniem napr. skuseneho Rusa Dmitriho Vassilieva, ktory bol uz na Turne v top10 snad 3krat za poslednych 5-6 rokov. Samozrejme, ak niekto vypise, da sa ist proti kometam z Engelbergu (Diethard/Ziobro), proti spiacemu Koflerovi, prip. proti Kranjecovi, ktory po slusnom uvode upadol do totalnej skokanskej letargie.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.12.2013, 12:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


T.Morgenstern to win (3,5/10 - 8,5 - Unibet)
S.Ammann to win (0,75/10 - 26,0 - bwin) & top3 (2,75/10 - 7,5 - bwin)

A.Wellinger top3 (0,5/10 - 17,0 - bwin) & top10 (3/10 - 3,5 - T....)
M.Kot top15 (4/10 - 2,5 - T....)
Cesky zavodnik top15 (2,5/10 - 4,0 - Fortuna)

1.kolo: J.Ziobro vs D.Kornilov 2 (2,5/10 - 4,15 - T....)
1.kolo: W.Loitzl vs Y.Watase 2 (2/10 - 5,75 - Unibet)

A.Wellinger top15 & cesky zavodnik v 2.kole (3/10 - 3,23 - Fortuna)
1.kolo: K.Biegun vs G.Deschwanden 2 & J.Hvala vs J.Tepes 1 (3/10 - 3,39 - Fortuna)


-----------------------------------------------------------------------------------

Morgi a Simi na mna vcera urobili najlepsi dojem, samozrejme mimo Bardala, na ktoreho ale nie su az take super kurzy (Morgi je pre mna vacsi favorit). Wellinger, z kurzu 17,0 na vitazstvo na kurz 17,0 na top3, to je prehnany kurzovy skok, najma, ked dvojicku ma z kategorie pomerne jednoduchych, na to, ze skoncil vcera v kvalde 26. Verim Maturovi, ak Wanka nahodou neda, tak bude patrit k favoritom na post LL. Fortuna ma drobnu vyhodu oproti Tipacu v tom, ze top15 moze spravit hocikto zo stvorice Cechov, aj ked realny prienik do top15 moze sposobit Jan Matura. Gregor Deschwanden, vsade vo svete pochopitelny favorit duelu, vo Fortune jasny dog. K tomu Jaka Hvala proti timovemu kolegovi zo slovinskeho timu, Jurimu Tepesovi. A klasicke dva tipy na mozne prekvapka - Ziobro tu nie je taky presvedcivy ako v Engelbergu, ale hype okolo neho aj tak pretrvava, Kornilov to vcera v tazkych podmienkach zvladol vyborne, ak tie budu aj dnes, bude dvojicka 55vs45, resp. 50vs50. Japonci su vo forme a zda sa, ze forma presla aj na toho stvrteho vzadu. Loitzl je vsetko len nie nejaka istota do KO duelov, aj ked v Engelbergu naznacil urcite zlepsenie.

(Boli tam vyborne tipy, boli tam dobre tipy a boli tam aj spatne tipy. Morgi a Simi splnili vsetky moje ocakavania - Simi mal viacej stastia, vyhral, Morgi mal pech, vykonnostne bol sice najlepsi, ale to niekedy na top vysledok nestaci. Bolo z toho 5.miesto. Wellinger, nie idealne podmienky v 1.kole, ale nieco tomu zjavne chybalo, takze skor zly pick. Cech v top15 - napokon to skoro vyslo uplne inak, nez som cakal. Podobne tip na Cech v druhom kole, tam znova Wellinger zariadil neuspech - to bola moja blbost, aj ked faktom je, ze Fortuna ma k tomu tipu dohnala, kedze sa to moc vecami kombinovat nedalo. Prvokolove dvojicky - bieda. Rozdelil by som to na kvalitny tip (Watase - na ten kurz to bolo tesne), slusny (Deschwanden) a spatne (Hvala, resp. Kornilov)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.01.2014, 12:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ga-Pa:

T.Morgenstern to win (4/10 - 7,0 - bet365)

T.Takeuchi top3 (1/10 - 15,0 - bwin) & top6 (2,5/10 - 4,7 - Fortuna)
A.Kofler top3 (0,5/10 - 16,0 - T....) & top10 (4,5/10 - 3,5 - T....)

A.Fannemel top10 (3/10 - 3,5 - Fortuna)
A.Jacobsen top10 (3/10 - 4,5 - T..../Fortuna)
J.Ahonen top10 (4/10 - 4,5 - T..../Fortuna)
K.Muranka top15 (3/10 - 3,0 - T..../Fortuna)

J.Matura top15 (2,5/10 - 3,7 - Fortuna)

A.Wank vs G.Deschwanden 2 (2,5/10 - 4,58 - Fortuna)
J.Ziobro vs M.Kot 2 (3/10 - 2,65 - bet365)

A.Kofler top15 & T.Takeuchi top10 (4/10 - 3,4 - T....)

---------------------------------------------------------------------------------

Morgi, stale si myslim, ze je to hlavny favorit na vitazstvo v celom T4M. Aj preto som bol nuteny dobre rozbehnutu sutaz (Ammann prvy, Bardal druhy) trochu poistit pred druhym pokracovanim. Prave Morgim (4,5), neviem preco az 1.zavode, ale lepsie neskor, ako nikdy a Stochom (13,0), ktory kvalitu ma, len mal v 1.kole v Oberstdorfe trochu smolu a nedokazal sa s nou vysporiadat tak, ako to dokazal napr. Morgi. Jediny, kto by to mohol pokazit je mladik Diethart, tomu ale stale neverim, ze by mohol vyhrat cele T4M - nejaky zavod, to ano, byt top3 celkovo, to tiez, ale vyhrat, o tom silno pochybujem.

Morgiho som hral na win za 6,5 pred kvalifikaciou, podobne ako tip na top4 (2,2). Teraz je kurz dokonca o malo lepsi, najma zasluhou dominancie Dietharta v treningoch/kvalifikacii.

Zvysne tipy smeruju na cierne diery v kurzovej ponuke. Niektori borci tu skacu po dlhsom case dobre/nadpriemerne (Fannemel), ini borci su v tom zavetri, t.j. rata sa s nimi, ale uplne sa im zaroven ani neveri (Kofler/Takeuchi, aj zrejme kvoli tazkemu KO duelu/Jacobsen). Ten zvysok skace dobre uz dlhsiu dobu, ale bez nejakeho vacsieho vysledku, inak povedane, maju problem spojit 2 dobre kola dokopy (Ahonen/Matura). A mlady Poliak, ktory ma formu a najma, pomerne lahkeho supera v 1.kole, t.j. minimalne top30 by mala byt istotou.

Znova dva KO duely s vyssim kurzom. Deschwanden, tam mi nieco asi uniklo. Skor ale nieco uniklo miestnym lokalkam, ktore vypisali zhodne na Gregora kurzy nad 4,0. Wank je labil, sice dobre treningy, ale Deschwanden tiez nesklamal. Gregor je zaroven vyrovnanejsi zavodnik, tym myslim zavodnik s lepsou psychikou, co v KO dueloch zohrava miestami absolutne klucovu ulohu. Druhy duel, polsky duel, jednoducho povedane, duel 50 na 50. Ziobro zahviezdil v Engelbergu a nizke kurzy sa ho stale drzia, Kot sice skace stabilne, ale vacsinou mimo elitnu 15.

(S tou top4 na Morgiho skoro sul-nul, aj ked je to skor drobna strata. Tipy dobre, skor vyborne, lenze narozdiel od minuleho zavodu tomu chybal plny zasah. Najma, ked Taku to v 2.kole tak pokazil, cim odpalil dolezitu akovku, toboz, ked Kofler sa predral v 2.kole z 20.miesta do top15. Morgi 2.miesto, to akceptujem, pretoze prehral jasne, Kofler 12., Ahonen 14., Muranka 17., z tohto tria malo nieco vyjst. Sklamal tak len Jacobsen, ktory to k top10 mal pomerne daleko.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.01.2014, 11:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Innsbruck:

P.Prevc to win (0,25/10 - 34,0 - bwin) & top3 (2,25/10 - 8,5 - bwin)

S.Kraft vs T.Naglic 2 (3/10 - 2,7 - Nike)

K.Geiger vs A.Hajek 1 (1.kolo) & T.Morgenstern vs G.Schlierenzauer 1 (5/10 - 2,61 - Nike)
T.Morgenstern vs T.Diethart 1 & G.Schlierenzauer vs P.Prevc 2 (4/10 - 3,66 - Nike)

------------------------------------------------------------------------------------

Viac-menej primarnou vecou zavodu je, aby Ammann/Morgenstern potvrdili svoju treningovu kvalitu a dali Diethartovi v zavode 20-30bodov. Zaroven im to tak dobre vyslo, ze aj ked Diethart skakal v treningoch biedne, v kvalifikacii skoncil na 2.mieste a tak bude bojovat v 1.kole proti Ammannovi. Simon aj Morgi totiz cielene vynechali kvalifikaciu.

Prevc skocil pekne aj v najtazsich podmienkach kvalifikacie, ma slusnu formu na T4M a tento mostik mu sedi ako uliaty svojim profilom.

(Tu sa jednoducho nedalo nic robit, v prvom kole fuklo Schlierimu, dobre podmienky mal aj Diethart a naopak znova raz mal tragicke podmienky Morgi. Ked k tomu pridam, ze KO duel Geiger prehral o 1 desatinu bodu, malo to vsetky parametre tohtosezonneho trapenia v skokoch, ako aj parametre kl.lyzovania na TdS. V 2.kole, kde sa to mohlo aspon z casti zlepsit (v dobrej pozicii bol Prevc, Morgi mal na to predbehnut Dietharta, to iste Prevc Schlieriho..), sa sice skakalo, ale hned, ked nastali vacsie problemy, sa kolo zrusilo. Som znechuteny a to doslova..)
cadamarteli
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.12.2006
Tipy a sázky: 315
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.01.2014, 12:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bischofshofen- zaverecny podnik
Morgenstern top 3 @1,6 T.... kurz nic moc ale mne staci...podla mna je Morgi naj favorit dneska,vyhral tu s prehladom dva treningy a kvaldu skocil tiez dobre a ak aj nevyhra do 3 miesta bude v pohode,navyse podmienky dnes budu ovela lepsie ako naposledy ked Morgimu asi najviac ublizilo a aj tak dokazal byt na 6 mieste GL


Naposledy upravil cadamarteli dne 6.01.2014, 17:57, celkově upraveno 1 krát.
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.01.2014, 12:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ja bych do tehle matematicke olympiady za 1.60 nesel ... Zafouka vetrik a z milionu parametru vyplivne superpocitac viteze, který skoci klidne o 30m méně Very Happy
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 6.01.2014, 13:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

asi tak.. tipovat toto s doverou vacsou ako 1/10 je cisty nezmysel. Rovnako ako biatlon. Aj ked toho ma clovek napozerane po ko.ot, tak je tam vzdy tolko premennych, ktore dokazu ovplyvnit konecny vysledok, ze sa neda hovorit o serioznom tipovani a uz vobec nie o nejakej konstantnej ziskovosti. ..clovek sa tak vyvaruje neustalych nadavok na poslednu strelbu, silny ci slaby vietor, teple pocasie, pomaly sneh, atd...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.01.2014, 11:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tauplitz/Bad Mittendorf/Kulm:

J.Damjan vs J.Janda 1 & A.Hajek vs R.Velta & S.Ammann vs A.Wellinger 1 (5/10 - 2,98 - T....)
R.Johansson vs Y.Watase 2 & M.Koch vs M.Poppinger 1 & J.Maeaetae vs C.Kozisek 2 (2/10 - 6,77 - T....)


------------------------------------------------------------------------------------

Mimo Hajka top5, Maturu top15 v akovkach, hram aj tuto akovku z Tipaca. Kuba Janda znamy pre svoj odpor k letom, na T4M zrovna dvakrat formu neukazal, zaroven Jernej Damjan, ako kazdy aspon trochu slusny Slovinec lietat vie a dobre. Hajek, jeden z favoritov celeho zavodu, Velta je letec, lenze ked nie je kvalitna forma, nie su ani top lety, aj ked je vidiet, ze letecky mostik ho dostal trochu viacej do hry o dobry vysledok. Wellinger, pre mna prototyp zavodnika na male mostiky, naopak Simon Ammann dokaze skocit dobre kdekolvek, toboz ked na T4M bola jeho forma vyborna.

Na bwine hram aj J.Matura vs R.Johansson, resp. S.Kraft vs J.Ziobro 1 (to su dalsie dvojicky do tych spominanych akoviek, kde sa veci z jedneho sportu nedaju kombinovat medzi sebou).

(Co som komu urobil.. to je asi nejaky vyrovnavaci rok po tom minulom, kde za celu sezonu snad nenastal jediny negativny zasek za uspesnym celkovym vysledkom. Simon Ammann pomrda 1.kolo, aj tak vo vysledku za Wellingerom zaosta len cca 7bodov.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.01.2014, 10:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


J.Tepes top3 (3/10 - 4,0 - T....)

M.Poppinger top10 (3/10 - 3,5 - T....)

J.Tepes vs K.Stoch 1 & A.Wellinger vs M.Poppinger 2 (2,5/10 - 4,54 - T....)

------------------------------------------------------------------------------------

Tepes mal vcera pomerne dost smoly, aj preto kurz na neho tak vyletel, da sa skusit aj vitazstvo, ale zostanem pri zemi a beriem len top3.

Poppinger vcera prekvapil, na druhej strane to nebolo prekvapenie z kategorie "mal som luck na podmienky a z nicoho som spravil nieco". Ked bol vcera top10, nevidim sebemensi dovod, aby nemal sancu byt na podobnom mieste aj dnes.

Stoch aj Wellinger su z rovnakeho cesta - cim mensi mostik, tym sa im skace lepsie. Aby mohli miesat kartami v letoch na lyziach, musia byt v top forme a tu ani jeden, ani druhy v sucasnosti nemaju.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.01.2014, 14:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Wisla:

G.Schlierenzauer to win (7/10 - 3,0 - Fortuna)
K.Stoch to win (3/10 - 8,5 - Unibet)

K.Muranka top3 (3/10 - 4,0 - Fortuna)

P.Prevc vs K.Stoch 2 & M.Poppinger vs A.Wank 1 & K.Muranka vs J.Matura 1 (4/10 - 3,89 - T....)
G.Schlierenzauer vs T.Diethart 1 & R.Kranjec vs M.Kraus 2 & S.Kraft vs M.Hayboeck 1 (2,5/10 - 5,63 - T....)
M.Poppinger vs D.Kubacki 1 & M.Hayboeck vs R.Velta 2 (3/10 - 3,3 - Unibet)


-------------------------------------------------------------------------------------

Gregor ukazal zlepsenie uz v letoch, v treningoch 1. a 2. a v kvalifikacii zaletel z nizsieho najazdu na metu 133m - najdlhsi skok zo vsetkych. 1,75 drzi bwin, 2,75 Unibet, 3,0 Fortuna, tu je vidiet pomerne masivny rozptyl, k comu dopomaha fakt, ze nie vsetky SK vypisali dnesny specificky zavod - vcera bola zrusena kvalifikacia, ktora sa skakala az dnes rano.

Kamil je urcite hodnotnejsi - zahadny muz zavodu. Aj preto je kurz 8,5. Neukazal sa v treningoch, neukazal sa v kvalifikacii. Minuly tyzden v letoch nevyzeral zle, sice tu formu pred Vianocami nema, ale skace doma a tu mu to islo takmer vzdy, aj v casoch, ked neskakal zrovna top na inych podnikoch.

A Klemens Muranka. Treti v druhom treningu, vitaz kvalifikacie. 4,0 nie je ziadne terno, to si bookies po kvalifikacii postrazili, ale je to viacej, nez som cakal (cakal som cca 3,0).

V prvej akovke mam pochybnosti len o dvojicke Stoch vs Prevc, ale aj tak verim, ze Kamil dnes zaziari. Druha je taka zbytkova z toho, co ponuka T...., nic som nevymyslal a hodil som to do jednej akovky. Mimo to by som rad doporucil easovku z Fortuny - 1,48 na duel Muranka vs Kranjec - Robbie nebol oslnivy ani minuly tyzden pri letoch, aspon z pohladu elitneho letca, na mostiku, ktory je skor mensi nez vacsi pri jeho sucasnej forme proti domacemu, ktory tu ukazuje skvelu vykonnost, jednoducho nema sancu.

(Stoch bez telemarku, celkovo bez top stylu, to je rarita. Tato skutocnost ma dnes stala aspon zachranu neuspechu, t.j. ciastocny uspech. Stoch na style stratil cca 4 metre (o malo viacej) v 1.kole, na vitaza stratil menej nez 1 meter dlzky. Dvojicky, tam to znicil ulet Hayboecka, v druhom kole to uz nebolo az take skvele, ale bohato stacilo, ze nepokazil. Druha vec, co to dorazila, slaby Muranka oproti treningom/kvalifikacii (mal aj pech na podmienky, treba dodat) a naopak velmi dobry Matura, ktory tie podmienky, najma v 2.kole, mal takmer idealne. Schlieri, dnesny fail, nebol hodny kurzu 3,0, aspon z pohladu toho, co som videl v oboch kolach. V prvom mal dat 135 pri tych podmienkach, co mal, v druhom to vylozene pomrdal, tam blizsi komentar je zbytocny. Dnes teda totalny cierny den, o level najhorsi v tomto roku nez doteraz ten najhorsi.)


Naposledy upravil UselessToo dne 16.01.2014, 20:21, celkově upraveno 1 krát.
Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.01.2014, 15:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Souhlasim s tipem na Schlieriho...

rikal jsem,ze před OH bude mit nejlepší formu a bude favorit na zisk zlata.Ted se to potvrzuje,v Kulmu uz lital skvele a jeho forma vzrusta.Myslim,ze je největší favorit dnes na vitezstvi.

Stoch bude také dobry,v Polsku skakal vždy skvele i když zrovna nemel formu
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.01.2014, 0:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sapporo:

N.Kasai to win (2,5/10 - 9,0 - Chance)
J.Matura to win & top3

M.Fettner top3 (2,5/10 - 7,0 - Chance)
M.Neumayer top3 (2/10 - 12,0 - T....)

M.Poppinger vs G.Deschwanden 2 (4/10 - 2,2 - Unibet)

J.Matura vs M.Poppinger 1 & G.Deschwanden vs N.Dezman 1 & M.Fettner vs T.Naglic 1 (3/10 - 3,49 - Chance)

M.Neumayer top10 & N.Kasai top6 (3,5/10 - 3,0 - Chance)

------------------------------------------------------------------------------------

Noriaki Kasai je take pseudovychodisko zo vzniknutej situacie a zaroven poistka Jana Maturu. Pseudovychodisko v tom, ze Kasai z troch skokov mal dvakrat mizerne podmienky v treningoch/v kvalifikacii. Ked mal podmienky obstojne a slusne, tak z toho bolo 3.miesto v druhom treningu. Prevc, vyborna forma, aj tu skace velmi dobre, ale v minulosti tu v Sappore zrovna neziaril a to mal aj dobre sezony, dobru formu a v tradicne slabsej konkurencii by clovek cakal jednoducho lepsie vysledky nez nejake top10 umiestnenia. Naopak Robert Kranjec to tu ma zjavne rad. Svedcia o tom vysledky z minulosti, ako aj jeho dnesne 3 skoky. Lenze hrat Kranjeca s kurzom 5-7 mi pride ako ulet. Kofler vyhral treningu, take picky uz nehram vobec, hodnota v nom nie je naozaj ziadna. Naopak u Kasaia sa hodnota vytvorila prave nepriaznivostou osudu a podmienok + samozrejme urcitej nezhody SK.

Jan Matura, dvojnasobny vitaz z minulej sezony z tohto podniku, takze spomienky su len a len pozitivne. On tu uz zaziaril pred 3 rokmi, ked bral dve velmi pekne umiestnenia v top10, raz siahal dokonca po stupnoch vitazov. Zahral som 17,0/4,75 u bwinu, to nejako z nicoho nic nedavno droplo, takze ponuka teraz disponuje kurzami od 10 do 12,5.

Manuel Fettner, dva dobre treningove skoky, pokazeny kvalifikacny, aj ked na vine su aj horsie podmienky, ktore zrovna tu v Sappore maju vyznamny vplyv na moznosti skocit daleko. Aj v minulosti tu mal Fettner nejake zaujimave vysledky.

Michael Neumayer, oblubeny mostik, to urcite. Zaroven dnes sa postupne zlepsoval - treningy 15./6., kvalifikaciu skakat nemusel, ale z predkvalifikovanej skupiny bol najlepsi a to jeho podmienky mali daleko od idealu (+ tak ako vsetci ostatni predkvalifikovani skakali z najazdu o 2 okna nizsieho, nez vsetci ucastnici kvalifikacie).

Gregor Deschwanden uz minuly rok zahajil zrovna tu svoj presun zo zavodnika, ktory nema narok na 2.kolo na zavodnika, s ktorym treba pocitat a ktory dokaze pravidelne skakat na body. Vysledky zo Sappora ho povzbudili a vyssiu doveru vo vlastne schopnosti zurocil pri letoch. Aj tento rok tu skace velmi dobre, zaroven stabilne, okolo top10. Poppinger zatial na Gregora nema, resp. ma, v treningoch dvakrat o trochu lepsi, lenze v oboch pripadoch v mierne lepsich podmienkach. V kvalifikacii platilo to iste, s tym rozdielom, ze Gregor aj napriek tomu skocil dalej a teda lepsie.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.01.2014, 23:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


R.Kranjec top3 (5/10 - 2,75 - Unibet)
M.Neumayer top6 (2/10 - 4,5 - T....)

M.Eisenbichler vs M.Neumayer 2 (3,5/10 - 2,52 - T....)

M.Neumayer top10 & R.Kranjec vs D.Ito 1 (3,5/10 - 3,2 - T....)


----------------------------------------------------------------------------------

Druhy zavod v dvoch dnoch je vzdy len o tom, vyplnit diery, ktore vznikli v zavode prvom. V preklade to znamena, ze hrat proti tym, ktori mali stastie a naopak hrat na tych, ktori mali smolu a pech na podmienky. Kranjec a Neumayer spadaju do kategorie smoliarov, rec je o 1.kole. V druhom kole sa obaja slusne posunuli, viz. napr. Robbie sa zo 16.miesta posunul az na 4. Spojili sa 2 veci - v regulernejsich podmienkach pre vsetkych predal to, na co tu v Sappore ma a za druhe, pred nim bolo mnoho "prekvapeni" 1.kola, ktore tam ale kvalitativne nepatrili.

Kranjec urcite ma na top3, 2,75 nie je zazracny kurz, ale pri biednej konkurencii v Sappore mi to staci na vsadenie. Neumayer top6 je kvoli hodnote, primarny je tip na top10, kde je znova, podobne ako dnes, vypisany kurz 2,0. Ked bol top10 dnes aj s nepodarenym 1.kolom v zlych podmienkach, s normalnymi podmienkami v oboch kolach ma narok takmer s istotou na zopakovanie top10 a urcite aj na mierne zlepsenie.

Proti Eisenbichlerovi hram len kvoli nezmyselnemu kurzu. Pre mna je to 50na50, co je myslim fair zhodnotenie, Markus skace dobre v kontinentalnom pohari, tu v Sappore v ramci CC dvakrat vyhral, dnes si neviedol zle, vsak delil 8.miesto spolu s Neumayerom a Maturom.

(Ohladom 1.zavodu, tazko sa tipuje, ked prvych 35 skokov fuka silny vietor proti, to znamena, ze fukalo priemernym a podpriemernym zavodnikom a tym nadpriemernym sa zrazu vietor otocil a mali prve ruky a nohy prace, aby niektori sa vobec dostali do 2.kola, prip. aby mali sancu bojovat o priecky najvyssie. Prevc bol suverenny, sa ukazalo, ze akykolvek tip na vitazstvo nebol dobry a nemal ani sancu na uspech. Tipy na top3 boli znicene spominanym vetrom, aj ked tazko povedat, ci by to na top3 napokon vyslo.)

(Zrejme staci, ze zavod je hlboko v noci, Eurosport to nevysiela live a uspech je zaruceny. Pred OH som sa aj v skokoch prijemne naladil..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.02.2014, 15:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Falun:

A.Bardal top3 (4,5/10 - 2,8 - Fortuna)
R.Koudelka top15 (4/10 - 3,5 - T..../Fortuna)
G.Deschwanden top10 (4/10 - 3,5 - T..../Fortuna)

M.Kot top10 (3,5/10 - 3,0 - Fortuna)
A.Koivuranta top10 (4/10 - 3,0 - T..../Fortuna)

A.Wellinger vs M.Kot 2 (4/10 - 2,52 - Chance)

R.Koudelka vs J.Matura 1 & A.Koivuranta vs D.Kubacki 1 & A.Bardal vs G.Schlierenzauer 1 (3,5/10 - 4,13 - T....)
A.Bardal top6 & G.Deschwanden top15 & A.Koivuranta top15 (2,5/10 - 4,19 - Fortuna)


----------------------------------------------------------------------------------

Tipy som uz mal vybrane s predstihom, lenze o tej 12 sa mi nejako nechcelo a potom som na to tak trochu zabudol, takze s tym prichadzam za 5 minut 12.

Proti Stochovi sa mi nechce, ma formu a aj ked je po ZOH a Kamil ma za sebou urcite aj mnoho spolocenskych akcii, tak za prve, on sam tu v treningoch neskakal zle, za druhe, nebol tu nikto, kto by stal za tip proti nemu, za tip na vitazstvo. Najblizsie k tomu mal Anders Bardal, ktory tu v treningoch predviedol 4 podarene skoky a je minimalne velkym favoritom na top3.

Dalsie tipy su v podstate zotrvacnostou zo ZOH, alias nie su ukazkou formy na jednotlivom mostiku, ale formy celkovej, aktualnej, daneho zavodnika. Tyka sa to Deschwandena, tyka sa to Koudelku, tyka sa to Kota, tyka sa to Koivurantu, mozno aj niektorych inych, minimalne ciastocne, ale tito 4 ma kurzovo oslovili najviac.

(Ja vysledok hodnotim kladne. Vzdy totiz vysledok zavisi na roznych okolnostiach a tie vcerajsie rozhodne neboli prajne. Zrejme to suviselo so zmenou podmienok. V dvoch minulych dnoch fukalo zvacsa mierne do chrbta, t.j. zadny vietor, naopak pocas zavodu permanentne fukalo proti, co masivne zasiahlo do vysledkov a znacne poskodilo sance mojich tipov. Uz po skusobnom kole, resp. po par skokoch 1.kola som si hovoril, ze ked vyjde 1 tip, budem relativne spokojny, ze vysli napokon dva, je na dane podmienky nadplan. Skoda akovky a to aj za vzniknutych podmienok, toho zvysku uz taka skoda nie je, naopak, mozem byt rad, ze Kot sa presne vtesnal do top10 a pokracuje pozitivna spolupraca s tymto skokanom v poslednych mesiacoch. Bardal a Deschwanden nesklamali, ale ani neocarili, obom podmienky moc nesedeli, je to logicke. Koudelka to iste, aspon bodoval, ked uz nic ine a trochu si vylepsil svoje startove cislo do dalsich zavodov. A Koivuranta, od toho som potreboval, aby v 1.kole skocil o meter dalej, ked uz nic ine..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.02.2014, 9:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lahti:

L.Asikainen top10 (4/10 - 3,5 - Fortuna/T....)

-----------------------------------------------------------------------------------

Nemam rad, ked sa ide zavod, v ktorom sa treningy absolvuju v ten isty den ako samotny zavod, to iste plati aj o kvalifikacii. Dnesny prvy zavod v Lahti je nahradnym za zruseny zavod na uvod sezony z Kuusama.

Mozno dobre, mozno zle, mozno po treningoch to SK znova vypisu, neviem. Lauri skvele skakal v stredu vo Falune, prichadza domaci zavod, podobny mostik, t.j. nic moc velke, kde by sa skakalo extremne daleko, to by mu malo sediet a snad to vo Falune nebol len zazrak, prip. nejake kratkodobe precitnutie. Uz v stredu som po nom pokukoval, tu vyzera kurzovo este lepsie, co je samozrejme paradox, ktory suvisi zrejme s tou neistotou, ci dokaze zopakovat vykon z minuleho zavodu.


Naposledy upravil UselessToo dne 28.02.2014, 19:05, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.02.2014, 14:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


P.Prevc to win (2/10 - 6,0 - Nike/Chance)

A.Bardal top3 (3/10 - 5,0 - bwin)
A.Wellinger top6 (3,5/10 - 5,0 - T....)
J.Janda top10 (1/10 - 8,0 - T....)
M.Kot top10 (4,5/10 - 3,0 - Chance)

G.Deschwanden top15 (4,5/10 - 2,65 - T....)

J.Janda top20 & A.Wellinger top10 (3,5/10 - 4,16 - T....)

------------------------------------------------------------------------------------

Napokon to dobry krok nebol, ale co sa da robit. Tym myslim celkovo hrat cokolvek pred treningami, pretoze SK vypisali a to bez vacsich zmien, ako aj z pohladu zahraneho tipu, kde by sa musel stat zazrak, aby to vyslo.

Prevc, nevidim v tom velku hodnotu, ale na druhej strane, nejako nevidim dovod, aby bol z tej elitnej trojice tak masivne kurzovo vycleneny. Nike/Chance drzia kurz bez vplyvu treningovych kol, pravdou ale je, ze z tej spominanej top trojice skakal v treningoch len on.

Bardal, znova to zrejme skonci tak ako minule, t.j. vysledkom tesne pod stupnami vitazov, ale kurz je podstatne lepsi nez minule a nie je moc dovod, aby tomu tak bolo. Fair 3,5-4,0.

Wellinger, vyhral jeden treningovy skok. S Andym Wellingerom clovek nikdy nevie, aj ked si myslim, ze je lepsi zavodnik do zavodov, nez do treningov, takze som pomerne optimisticky. Vyhodou urcite je, ze narozdiel od Krafta/Koivurantu, k ziadnym velkym dropom nedoslo (pretoze napr. prvy treningovy skok nebol az taky skvely).

Janda, dva vyrovnane a nadpriemerne treningove skoky. Aj keby skakali vsetci, tak okolo top15 by v oboch kolach bol. Nehram top15, pretoze mu az tak nedoverujem, aby som na neho daval nejake vyssie vklady, top20 by mal byt vysledok, ktory by mal dat aj s nie uplne podarenymi skokmi a top10 je ta vyzva, resp. moznost, ked to pojde ako po masle.

Kot, malokedy sklamal, vyhodou je, ze neskakal v treningoch, takze kurz na neho mierne vystupal. 3,0 na top10 na takomto mostiku je must bet.

A znova Gregor, zatial rozhodne stratova linia tipov. Znova som to chcel hned hodit na top10 za 6,0, potom som si to rozmyslel. Snad uz nie je mozne, aby znova neurobil aspon tu top15 a keby bol 11.-15., bol by som naozaj nasrany, ze som nedal na ten slusny kurz na top15 a chcel som z toho vytazit viacej, nez bolo rozumne.

(Dopadlo to o trochu lepsie, nez to vyplyva z postnutych tipov, ale stale sa to toci v skokoch v tejto sezone o tom istom. Pomenovat by sa to dalo ako horsia kvalita tipov, ktora suvisi s vacsim poctom chyb, nez by bolo akceptovatelne (dnes Kot a Asikainen, zahrane zbytocne skoro bez potrebnej informacie, okamzite som za to zaplatil), zaroven neschopnost sa rozhodovat spravne a to najma pri kvalitnych tipoch (Janda 13., zahral som top10 za drobne a top20 do akovky, pricom Wellinger to v 2.kole pomrdal, Deschwanden, povodne som chcel dat za 3u top10 v kurze 6,0, napokon som dal top15 a az na poslednu chvilu top10, lenze len za drobne, cize znova som sa obral a je jedno, ze Gregor bol v top10 len tesne). Posledny faktor, ako inak, stastie, ktoreho nikdy moc nebolo, ale v tomto roku v skokoch je ho az podozrivo malo. Pre mna najpozitivnejsim tipom bola dvojicka Janda vs Ammann za 3,2 v Chance, nedal som to tu, nehral som to za moc, resp. za tolko, za kolko som mal, aspon, ze to vyslo. Uz to asi lepsie nebude, nejako to dobojujem, zrejme by som si mal davat viacej pozor (co si sice davam, ale aj tak je to zrejme zalostne malo, aspon z pohladu vysledkov).)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.03.2014, 13:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes len proti Japonsku, kde absentuje Kasai a sezonu ukoncil aj Daiki Ito, takze sa napr. v time objavuje Shohei Tochimoto, ktory uz dobre 3 roky neukazal nic nadejne a pozitivne. Watase a Shimizu fajn, ale ked su tito dvaja to najlepsie, co v time mate, takisto to nie je informacia k jasaniu. Poslednym clenom je Taku Takeuchi, ktory po nedavnom pade je jednoducho mimo priestor a cas, neskace mu to, trapi sa.

Proti nim Cesko, resp. domace Finsko. Finsko, alias Anssimu to skace dlhodobo, tu vcera bodovali v pohode aj Larinto s Ahonenom a Asikainen snad predvedie aspon o nieco viacej, nez tomu bolo vcera. Stale by ale mal ukazat viacej ako napr. Tochimoto. Cesko, vcera potesili vykonom Hajek a Janda, Koudelka tu sice neziari, ale to svoje skoci a Matura je sice v lese, ale aj Matura v lese je viacej ako Tochimoto v lese.

K tomu nieco s Nemcami, napr. proti Slovincom, proti ktorym hram nerad, ale co sa da robit. Celkovo mi ten celny boj pride pomerne zamotany - Rakusani vyzeraju ako favorit, ale v tych kurzoch su naozaj vtipny favorit zavodu. Nemci, Freund je vo famoznej forme, ale ten zvysok je naladovy, aj ked pravdou je, ze v druzstvach skace takmer vzdy lepsie nez v individualnych zavodoch, aj preto ta dovera. Slovinci bez Kranjeca so vzdy neistym clenom v podobe Juriho Tepesa. Nori, vcera sice vsetci do top20, ale nieco mi v tom time chyba + Nori v timoch u mna predstavuju to dno, skacu tam zvacsa podpriemerne v poslednom case. Poliaci, po vcerajsom kvalifikacnom fiasku od nich ruky prec, aj ked nepodcenujem ich.

(oO, velka spasa vcerajsieho dna, zasluzena, ale velmi stastna. Tipy proti Japonsku - easy. V peknych kurzoch, Fini aj Cesi zaskakali velmi dobre timovo, v podstate absolutne idealne a Japonci so slabym a najma nevyrovnanym timom nemali narok. Lenze, pruserom smrdeli velmi dlho Nemci, resp. Nemci zbabrali prve 2 skoky a odvtedy isli ako pila, tych zvysnych 6 skokov nemalo konkurenciu a Nemci by jasne vyhrali, keby sa tie prve dva mohli nejakym sposobom zmazat/anulovat. Samozrejme to je nerealne, len nechapem, co tam Wank s Krausom stvarali pri svojom prvom pokuse. Nemci dotahovali, ale bez pomoci Prevca v osmej serii by tazko Slovinsko porazili, takze toto bolo megastastie. Nemci dali napokon vsetkych mimo Rakusko, takze dokonale splnili svoju ulohu. Zavod skoncil podla predpokladov, ale mohlo to skoncit aj uplne inak, lenze chyby na cele robili vsetci a vo vysledku sa tie chyby v celkovom vyzneni absolutne vyrovnali.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.03.2014, 13:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Trondheim:

A.Bardal to win (1/10 - 7,0 - bwin) & top3 (5/10 - 2,5 - bwin)
R.Shimizu top6 (1,5/10 - 5,5 - Chance) & top10 (5/10 - 2,5 - Chance)

S.Kraft top6 (4/10 - 2,7 - Chance)
R.Koudelka top15 (3,5/10 - 3,0 - T....)

J.Matura vs A.Stjernen 2 & R.Koudelka vs A.Fannemel 1 (4/10 - 3,6 - Chance)
S.Ammann vs J.Damjan 2 & A.Koivuranta vs M.Kot 1 (2,5/10 - 3,48 - Chance)

---------------------------------------------------------------------------------

Dojem z Trondheimu je taky, ze keby sa skakala tu sutaz druzstiev, Nori by tazko hladali konkurenciu. Bardal, to nie je ziadna novinka, aj ked jeho skoky tu su aj u neho o nieco lepsie nez v poslednych zavodoch. Prebral sa Ingvaldsen, prebral sa Stjernen, Velta je na tej svojej tradicnej urovni a najma, znova v kolotoci SP je Tom Hilde a neskace mu to uplne zle. Naopak, zatial velmi nevyrazny je Fannemel, co ma trochu prekvapilo, kedze velky mostik by mu mal hrat do noty.

Matura mozno o nieco lepsi s vacsim mostikom, ale Stjernen ho porazil v oboch treningoch a v kvalifikacii skoncil za nim len z dovodu podstatne tazsich podmienok a aj to len o zanedbatelnu jednu desatinu bodu. Koudelka tri pekne skoky vcera, Fannemel trikrat jasne nestacil.

Ammann obcas sice skoci, ale tento rok je to skor vynimka. Ani tu to nevyzera, ze by mal zaziarit. Damjan je spolahlivy, co je proti Ammannovi v tom kurze pomerne klucova vlastnost. K tomu len doplnok, ktory snad nezlyha, kedze Kot je v poslednom case mimo a vacsi mostik nez tie finske by v tom nemal nic vyznamne zmenit.

(Vysledky po dlhom case prikladne a perfektne, mozno trochu skoda Krafta, ktory mal zle podmienky v 2.kole, ale aj tak je otazkou, ci by to do tej top6 dal, osobne si myslim, ze ano, vsak to bolo len 4,5boda, to nie su ani 3 metre a skocil 124,0m, t.j. podpriemer. Nevysiel duel proti Maturovi najma z dovodu, ze dnes vacsinou fukalo proti a Matura mal v oboch kolach dobre podmienky (nie skvele, ale dobre, najma v 2.kole), Stjernen nesklamal, neprekvapil, svoje si splnil - umiestnenie okolo 20.miesta. Zvysok OK, viz. Bardal 1., Koudelka 4., Shimizu 5. Z toho pohladu sa da trochu lutovat len fakt, ze po zlych vysledkoch som mierne ubral na vkladoch, resp. tentokrat nezahral u Koudelku ten valuetip za drobne (top10), takze to v globale mohlo hodit nejakych 10u do plusu, ale aj vysledok +30u po tej neskutocnej biede je famozny impulz do zaveru sezony.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.03.2014, 11:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


R.Velta top6 (2/10 - 5,0 - Fortuna/T..../Chance)
R.Koudelka top6 (2/10 - 5,0 - Fortuna)

---------------------------------------------------------------------------------

Len dva tipy. Na Koudelku po minulom skvelom vysledku kurzy znacne spadli, na top10 je to len nieco pod 2,0, tak skusam svoje stastie s odvaznejsim tipom, tipom na top6. V treningu 3.miesto, v kvalifikacii takisto vysoko. Rune Velta vyhral jedine treningove kolo, ktore sa tu skakalo, v kvalifikacii to sice nebolo az take famozne, ale napr. narozdiel od Koflera, v treningu neletel daleko vdaka silnej podpore vetru proti, ale vdaka svojej vykonnosti a forme, ktoru v Trondheime uplne nepretavil v kvalitny vysledok, budem verit, ze na Holmenkollene to bude ine.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.03.2014, 13:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


A.Hajek top3 (3/10 - 8,0 - Unibet)
J.Tepes to win (1/10 - 26,0 - bwin) & top3 (4/10 - 6,0 - Unibet)

-----------------------------------------------------------------------------------

Na to, ze su to MS na ceskom uzemi, tak lokalne SK snad vyhlasili embargo, alebo samozrejme maju strach, ze by slusne utreli s tipmi pred treningami/kvalifikaciou, tak ci onak, je to slusny vysmech nevypisat nic (T..../Chance/Nike), resp. vypisat sice ponuku, ale napr. bez Hajka (opisovanie bwinu ma svoje nemile vyustenie).

Tondu som zahral aj na win pri tych prvych vypisanych kurzoch a to aj na vitazstvo po 1.dni (pravdepodobnejsi uspech), resp. celkovo, v oboch pripadoch kurz 50,0. Realnejsia stavka je na top3. Bookies to zatial ponali ako zavod na velkom mostiku, kurzovo su lidrami borci vo forme ako Stoch, Freund, Kasai apod. Tonda Hajek bol schopny slusne zalietat aj v case, ked v normalnych zavodoch nebol schopny prejst ani kvalifikaciou. V sucasnosti ale aj na velkych mostikoch nema problem v zavode ziskat nejake body, dostat sa do druhych kol, z toho vyplyva, ze na domacom sampionate v letoch musi byt zdravo sebavedomy.

Velke letecke hviezdy su trochu s otaznikom oproti nemu - Kranjec sa pripravoval samostatne po drobnom zraneni, ktore si privodil na ZOH, Koch sa objavil vo SP tento rok naozaj vynimocne a formou to bola skutocna tragedia, dokonca aj na jedinych letoch v tejto sezone nepredviedol nic vynimocne. Fannemel v poslednom case trochu zacal stracat dych, naopak zaujimavy moze byt Rune Velta z Norov. Cakal som, ze v nominacke bude aj Andreas Stjernen, lenze namiesto neho tam vidim letca Bjoerna Einara Romoerena, ktory vo SP tento rok neskakal pre istotu vobec.

Jurij Tepes v poslednych zavodoch ako na hojdacke. Faktom je, podobne ako u Hajka, ze to bolo minimalne slusne, cert ber, ze parkrat pokazil kvalifikaciu, viacej ma zaujima cely mix jeho skokov a napr. v treningoch, ale aj v niektorych zavodoch dokazal predviest viacej nez slusne skoky. Zaroven je to letec, ktory je zvyknuty mat tu krivku vykonnosti posunutu az na uplny zaver sezony, samozrejme, dovodom je podnik v Planici, kde boli jeho sance vzdy najvacsie, co potvrdil triumfom v minulej sezone.
Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.03.2014, 12:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nic ve zlém,ale myslím,že Hájek do třetího místa nemá absolutně žádnou šanci.....a to i soudě podle dosavadních skoků v Harrachově,rovněž i co se týče letů v této sezoně....vyšlo mu pár tréninkových skoků na Kulmu potažmo kvalda,ale v závodě jedna velká bída....Hájka tipuju kolem 20. místa.

Co se týče letů je to takové nevyzpytatelné,asi bych zkusil Bardala proti Stochovi v solidním kurzu..

pak se mi líbí vypsané Tipsportem,že v prvním kolem nebude delší let než 210 m.To se mi zdá sympatické...Prevc sice lítal jak blázen v tréninku,jenomže mysylím,že jury jako obvykle přistoupí k leteckým závodům dost obezřetně Smile
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.03.2014, 12:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


R.Velta top10 (5/10 - 2,5 - T....)
M.Neumayer top15 (4,5/10 - 2,65 - T....)
A.Hajek top15 (4/10 - 3,5 - T....)
J.Tepes top6 (2,5/10 - 5,0 - T....)
S.Ammann top3 (4/10 - 3,0 - Nike)

R.Velta vs A.Wellinger 1 & K.Stoch vs S.Freund 1 (3/10 - 3,8 - Unibet)

R.Kranjec vs J.Tepes 2 & S.Ammann vs G.Schlierenzauer 1 (5/10 - 3,02 - Nike)
P.Prevc vs S.Freund 1 & M.Kot vs J.Ziobro 1 & S.Ammann vs A.Bardal 1 (4,5/10 - 3,71 - T....)

---------------------------------------------------------------------------------

Co je toto za radoby odbornika? Vsak som to hral pred akymkolvek treningom.. Faktom je, ze ked dnes bude fukat proti, co je mozne, tak vcerajsie vysledky budu fakt len statistickymi. Taky Hajek s vetrom proti by zrazu easy bol top10, Tepes by bojoval o vitazstvo a pod (a Velta, Fannemel, Romoeren, Koivuranta, Matura, Boyd-Clowes, Descombes-Sevoie, Kasai (aj ked ten skoci za akychkolvek podmienok velmi podobne), Schlierenzauer (aj ked tomu nepomoze zrejme ani svatena voda, leda tak hyperluck aspon v troch kolach zo styroch).

Vcerajsok bol vylozene postaveny pre skokanov, ktorym sa dari na malych mostikoch, kde je klucom k uspechu len a len odraz. Vysoka najazdova rychlost v kombinacii s monster odrazom je zarukou letu k 190 aj bez toho, aby skokan bol co i len slusnym letcom.

Takze to stratene nie je, samozrejme, uz teraz je to spatne z toho uhla pohladu, ze dnes su kurzy diametralne lepsie, takze pokus trafit dobry kurz bez aktualnej informacie vobec nevysiel.

Ked zostanu podmienky take ako vcera pocas oboch dni, tak to bude vyzerat ako vcera, Prevc nebude mat problem, pretoze je Slovinec, takze je slusny letec, zaroven je zo Slovincov taky unikat, t.j. najviac mu sedia stredne mostiky, za nim Ammann a za nim ta zmeska neletcov a la Bardal, Stoch, Freund, kde je to spojenie dobrej formy a prave zadneho vetra.

Ked zostanu dnes podmienky take ako vcera, ale zajtra budu podmienky uplne opacne, bude to fair a sancu budu mat vsetci, t.j. mal by vyhrat naozaj ten najlepsi letec a nie stastlivec, ktoremu dane podmienky najviac sadnu. Znova by zrejme vyhral Prevc, avsak nie tak suverenne ako za situacie cislo 1. Ako by to bolo za nim, skor do popredia by sa dostali borci ako Tepes, Velta apod., nez borci ako Bardal a Freund.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.03.2014, 10:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


Norsko to win (6/10 - 3,0 - bwin)
Slovinsko to win (2/10 - 6,0 - T..../Chance)

Cesko top3 (4/10 - 4,0 - Chance)

Cesko top5 & Norsko vs Polsko 1 & V.Vitkova vs A.Bescond 1 (5,5/10 - 3,26 - Chance)
Slovinsko top3 & Cesko vs Japonsko 1 & Norsko vs Rakusko 1 (3,5/10 - 3,86 - T....)
Polsko vs Cesko 2 & Rakusko vs Slovinsko 2 (3/10 - 4,17 - Chance)


----------------------------------------------------------------------------------

Nori su jednoducho favorit cislo 1 a pomerne vyrazny v mojich ociach. Stvorica nema slabinu a zaroven nie je orientovana vyhradne len na jeden typ vetra. K trom letcom je vybornym doplnkom Anders Bardal, ktoremu naopak zadny vietor dokonale sedi a aj vdaka nemu vcera slavil striebornu medailu.

Slovinci su hlavnou hrozbou. Aj jednonohy Kranjec je stale Kranjec, v time maju najsilnejsieho zavodnika v Harrachove, aj ked napokon z toho bolo, po skazenom druhom a zrusenych dalsich 2 kolach, len striebro. Rakusani maju znacne neletecky tim, pricom som cakal v zadnom vetre urcite viacej, nez ukazali. To, ze to nesedi Schlierenzauerovi, to je fakt, pri jeho forme musel byt zakonito najslabsim clankom. Diethart este ako-tak, ked zoberieme do uvahy to, ze to boli vobec jeho prve lety v zivote, Hayboeck, resp. Kraft mierne za ocakavaniami, ale ako hovorim, ani jeden z nich nie je letcom v pravom slova zmysle. Poliaci len Stoch a aj ten tu sklamal, v danych podmienkach a pri jeho forme jednoducho mal byt aspon top3, mimo Kota, ktory sa tu snazi, je uz ten zvysok hodne mizerny. Nemci sice s majstrom sveta, ale po smolnom prvom skoku Neumayera vyhodili z timu prave jeho, co bol podla mna ich druhy najsilnejsi clanok. Wellinger, Kraus a Eisenbichler su mladi, letecky velmi neskuseni a aj ked napr. Markus v treningoch vyzeral nadejne, v zavode to uz neukazal. Cesi disponuju vyrovnanou stvoricou, kde Koudelkovi to sadlo v individualnom zavode, kde skoncil na peknom 6.mieste. Matura mal v oboch kolach pech na podmienky a aj tak nedopadol uplne zle (14.), Janda trochu pokazil druhy skok (21.) a Hajek je tak jediny otaznik a to nie kvoli jeho vykonom, ale kvoli jeho smolnemu padu pri odjazde druheho sutazneho skoku (21.). Faktom je, ze mal jeden den navyse, aby sa mohol na dnesny den pripravit a aspon ten standard by mal ukazat. Vyhodou ceskeho timu je najma to, ze ma 2 skokanov do zadneho vetra (Janda, Koudelka) a dvoch do vetru proti (Matura, Hajek). Podobne su na tom uz snad len Slovinci.


Naposledy upravil UselessToo dne 21.03.2014, 23:59, celkově upraveno 1 krát.
bart2
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.7.2006
Tipy a sázky: 77
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 41.8Hodnocení kvality tipů: 41.8Hodnocení kvality tipů: 41.8Hodnocení kvality tipů: 41.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.03.2014, 13:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ono se létat asi nebude a pokud by se náhodou létalo tak závod bude stejně neregulérní a je podle mě hazard tam cokoli sázet. Ale gl
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy