Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Běh na lyžích (Cross Country Skiing) - 2013/2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.01.2014, 10:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.etapa:

T.Johaug to win (9/10 - 2,3 - Chance)
A.Kylloenen top3 (7/10 - 4,0 - Chance)
A.K.Saarinen top3 (3/10 - 10,0 - Chance)


A.Poltoranin to win (4/10 - 3,2 - Chance)
D.Kershaw to win (0,25/10 - 30,0 - Unibet) & top3 (2,25/10 - 8,0 - Unibet)
T.Tscharnke top3 (1/10 - 12,0 - Chance)

H.Weng vs A.Kylloenen 2 & A.K.Saarinen top10 (4,5/10 - 3,66 - T....)

M.Ishida vs K.Zeller 1 & A.K.Saarinen vs K.S.Steira 1 & M.Bjoergen vs T.Johaug 1 (3,5/10 - 4,9 - Chance) *2,97
T.Tscharnke top10 & A.Poltoranin vs P.Northug 1 (3/10 - 3,75 - Chance)
T.Johaug top2 & A.Kylloenen top6 & A.K.Saarinen top6 (3/10 - 6,56 - Chance)
T.Johaug to win & A.Poltoranin top3 & A.Koivuranta vs M.Schmitt 1 (1.kolo - skoky na lyziach) 1 (3/10 - 5,24 - Nike)
C.A.Jespersen top10 & K.Niskanen vs M.Ishida 2 (2/10 - 6,08 - T....)


-------------------------------------------------------------------------------------

M.Bjoergen odstupuje z TdS...!!!

Therese, bez Marit a Justyny na 10km trati je bezkonkurencna, nech je profil akykolvek - tam je jednoducho rozdiel triedy v klasike medzi elitnou trojkou a zvyskom sveta. Anne Kylloenen by mohla byt blizko, ale nemyslim si, ze Therese udrzi cely zavod. Obidve vyborna forma, viz. kto by povedal, ze budu 5. a 11. (po odstupeni 4. a 10.) po troch cisto skejtovych rychlostnych etapach v priebeznom poradi TdS. Aikku, 10,0 bez Marit, ked su 2 miesta na stupni vitazov otvorene, to je tiez nieco, co sa muselo hrat.

Alexei, najlepsi klasik v st.poli s rychlostnymi predpokladmi pred hromadny start. Pri neforme Northuga a pri fakte, ze Petter ma radsej skejt, nez klasiku, je cesta za vitazstvom otvorena. Hrozby su urcite Sundby, toboz po tom, co predvadzal v skejtovych sprintoch a Harvey, ktory je vo forme. To iste plati aj o druhom Kanadanovi, ktory rozhodne nie je ziaden slimak v koncovkach a pobit o top3 by sa mal, ak prve 3 podniky neklamali o jeho forme. Tscharnke, poveziem sa na vlne, ze Tim je jednoducho uz lepsi klasik, rychlost mu nechyba a spravna drzost a odvaha tiez nie.

A potom uz rozne kombinacie, istejsie tipy. Tscharnke top10 za 2,5. Aikku top10 za 1,7. Dvojicky proti Weng, ktoru mam zafixovanu ako lepsiu zavodnicku v skejte nez v klasike a Masako proti Zeller, kde kurz 1,6 je z rise snov, snad Masako nesklame ako naposledy (aj preto top10 za 1,7 som nechal lezat).

PS: Oto Berger stale ukrutne drzi Therese na 2,2 xD.

(Tesil som sa na pekny plusik, vdaka odstupeniu je pekny minusik, takze len potvrdenie toho, ze ani tento rok stastie mat nebudem, co vsak nie je ziadne nove zistenie. Cca -20u, viac-menej vsetko ide na ukor Marit, tych 25u urcite. Pre ukazku, keby Therese vyhrala, bol by z toho cca +40u zisk. Nebolo to len o Therese, muzi, chytil som 11. a 12., ktorych som hral top10. V zenach, v celnej skupine bola Aikku a skoncil na 5.mieste a Therese tretia, pricom druhe miesto by mi prihralo v podstate zmazanie celej dnesnej straty.)

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.01.2014, 16:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

5.kolo:

D.Rickardsson vs M.Jaks 2 (4/10 - 2,1 - bet365)
H.Erikson vs E.Vrabcova-Nyvltova 2 (5/10 - 3,22 - T....)
A.Harvey top4 (4/10 - 2,2 - bwin)

H.Weng vs D.Herrmann 1 & K.Lahteenmaki vs K.Zeller 1 & K.Niskanen vs A.Kylloenen 1 & A.Haag vs E.Stephen 2 (3/10 - 6,06 - bet365)
M.J.Sundby to win & K.Niskanen vs A.Kylloenen 1 (5/10 - 3,0 - bwin)

M.J.Sundby vs C.Halfvarsson 1 & A.Harvey vs A.Poltoranin 1 & C.A.Jespersen vs T.Tscharnke 1 (5/10 - 2,75 - Unibet) *1,81
E.Stephen vs J.Diggins 1 & K.Lahteenmaki vs K.Zeller 1 & M.Jaks vs J.M.Gaillard 1 & C.A.Jespersen vs T.Tscharnke 1 & M.J.Sundby top2 (5/10 - 8,1 - Nike) *5,23
M.J.Sundby to win & C.A.Jespersen top6 (4/10 - 3,52 - Nike)


-------------------------------------------------------------------------------------

Taky prvy nastrel pred tym, nez do boja vstupia aj lokalky. Niekde su horsie kurzy, niekde obmedzenie v kombinovani, to sa bude dat obist, ale najprv musi dotycna SK vypisat aj biatlon, prip. skoky.

Martin Johnsrud ma formu, v skejte je uz podla mna lepsi nez v klasike a je v situacii, kde rozhodne nebude 30 sekund na cakat na trio za nim, kde bude Northug, ktory sa nikam ponahlat nebude, Harvey, kde plati nieco podobne ako u Northuga a ze by Calle sam tahal zvysnych dvoch v 35km etape vyzera tiez ako nepravdepodobny scenar. Zvysni uz maju masivnu stratu, prip. nemaju patricnu kvalitu v skejte, aby mohli co i len pomyslat nad tym, ze nieco na Sundbyho zmazu. Proti Poltoraninovi zrejmy tip, proti Tscharnkemu viac-menej tiez. Jaks ma drobny naskok a zatial podava velmi dobre vykony na TdS. Daniel Rickardsson je predovsetkym klasik, sice dlzka etapy mu nahrava, ale urcite by nemal patrit k tomu lepsiemu, co na trati uvidime. Prinajhorsom 50na50, pricom Jaks by mal byt skor drobnym favoritom.

Jacobsen/Johaug/Kylloenen, zlozite urcit, kto etapu vyhra. Mozno keby ste sa ma spytali pred 2 dnami, odpoved by bola jednoznacna - Therese Johaug, lenze vcera to nebolo nic extra od nej a zajtra nebude treba len ujst Astrid, najprv ju bude musiet dostihnut. To nejaky cas zaberie, otazkou je, ci bude mat dost casu na to, aby Astrid usla. Trate budu o nieco tazsie nez v Lenzerheide, takze sanca zije, ale vo vypisanych kurzoch moc hodnoty nebadam. Zaroven Kerttu ukazala konecne formu, zial v etape, kde som sa jej trochu vyhol za vzkniknutej situacie. Pozicia Kerttu na starte etapy je velmi dobra - vybehne tesne za skejtovou sprinterkou Oestberg a cca 8 sekund za nimi je Therese. Teoreticky by aspon 10km s Therese mala vydrzat a potom sa uvidi. Kylloenen pojde so Saarinen, prip. Herrmann, casom sa tam urcite dotiahne Heidi Weng, dokonca si myslim, ze to nebude trvat prilis dlho. Z uvodu necakam od tejto skupinky take tempo ako od dua Johaug/Niskanen, potom by malo uz dojst k stiepeniu - najma Weng by mala ist strmhlav vpred. Duel s Annou Haag ma vzdy zaujima, najma v skejte uz nezasla dobre snad 2-3 roky. Zaroven, ked je v pozicii favoritky proti elitnej skejtovej zavodnicke sucasnosti, t.j. proti Elisabeth Stephen, niet na co cakat. Haag sice startuje do etapy skor, ale len o zanedbatelne 2 sekundy, co na tip nema absolutne ziaden vplyv.

V lokalkach vyhrala napokon Nike. Stephen s Diggins maju takmer vsetci, lenze kurz 1,55 je top. Vyrazaju na trat prakticky spolu, suboj vybornej vytrvalkyne so sprinterkou, ktora ani v sprintoch skejtom prilis neoslnila, tu je vysledok uplne jasny. Lahteenmaki, alias mam naskok 22 sekund, som lepsia v skejte a kurz je 1,45, to je takisto z kategorie must, toboz, ked som to hral vcera aj v horsom kurze ako prijemny doplnok. Jaks ma na Gaillarda naskok takmer 25 sekund. Gaillard je predovsetkym vyborny klasik, Jaks je predsa len vacsi obojzivelnik a zda sa, ze aj zavodnik v lepsej sucasnej forme. Tscharnke sa v tom skejte, najma pri dlhsich etapach, nejako trapi posledne 2 roky. Jespersen naopak ukazal, ze vytrvalcom je neskutocnym a je mu uz v podstate jedno, ci sa bezi skejtom alebo klasicky, aj ked klasika by mala byt jeho silnejsou technikou. A Sundby. Nechavam si tam drobnu moznost, ze ho niekto predstihne, aj ked si to osobne nemyslim. S podobnou poziciou ma dobre skusenosti z Ruka Triple v tejto sezone, kde pozicia dokonca nebola taka prajna, aka je dnes.

Na cokolvek s Evou som vylozene ocakaval od ceskych SK. Dockal som sa, sice tam chyba nieco na sposob 1,5-1,6, ale to pri pozicii Evy na starte nebolo ani moc mozne. Uz vcera som v kutike duse dufal, ze nejakym sposobom zacnu riesit suboj Evy s Hannou Erikson. Ta ma na Evu naskok takmer 27 sekund, lenze.. Eva vyraza hned za nou, avsak len par sekund za Evou je Aurore a najma, Krista Lahteenmaki. Duo Krista/Eva by malo byt na tejto skejtovej 15 extremne silne. Pozicia Hanny je o poznanie horsia. Vyraza nejake 4 sekundy za Heidi Weng, ktora vyrazi ako raketa. Hanna sa urcite pokusi pri jej nizkom veku a minime skusenosti s podobnymi zavodmi, chytit hned v uvode Heidi. Nemyslim si, ze to bude spravna cesta, ako prezit tuto najdlhsiu etapu v TdS, pretoze tempo Heidi sa spomalovat nebude, ta si je vedoma, ze dnes je to na nej, aby stiahla na celo, co mozno najviac sekund a nejake taktizovanie jej v tom nijako nepomoze. Hanna zaroven ukazala v minulych etapach 2 veci - v prvej, ze skejtom na dlhsie vzdialenosti to nemusi byt zrovna ono. V tej poslednej zasa fakt, ze prepalene tempo z uvodu sa nemusi do zaveru dvakrat vyplatit. Na tych 3km v Oberhofe dala Eva Hanne 17 sekund, t.j. vyznamnu cast z dnesneho naskoku. Pre mna je to dvojicka 50na50, dokonca si dovolim tvrdit, ze 55na45 pre Evu, kedze oproti napr. duu Johaug vs Jacobsen Eva dokumentovala, ze po 10-15km je prave ona tou rychlejsou zavodnickou v zaveroch - viz. posledny zavod a 7.miesto Evy a 9.miesto Hanny, pricom z pohladu stylu to bol pre Evu "slabsia" klasika.

(Uz toho bolo naozaj dost. Aby kazda top6 koncila 7.miestom a kazda top10 11., tak s tym sa moc vela srandy spravit neda. Jaks pre istotu zaver uplne odflakol, cim pochoval peknu akovku, ako aj solo tip, zrejme to tak musi byt, aby sa neskor vyhralo este viacej..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.01.2014, 22:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

6.etapa:

M.J.Sundby to win (3/10 - 4,0 - bet365/Unibet)
C.A.Jespersen to win (1/10 - 18,0 - bet365)
& top3 (3/10 - 4,0 - bet365)
D.Toenseth to win (0,5/10 - 21,0 - bet365) & top3 (2/10 - 7,0 - bet365)
T.Tscharnke to win (0,25/10 - 41,0 - bet365) & top3 (1,25/10 - 10,0 - bet365)

A.Jacobsen to win (3/10 - 3,75 - Unibet)
K.Niskanen to win (1/10 - 9,0 - bet365) & top3 (3,5/10 - 3,2 - bet365)
A.K.Saarinen top3 (4/10 - 3,6 - bet365)

M.Ishida vs A.Haag 2 (5/10 - 2,7 - bwin)

K.Niskanen vs K.S.Steira 1 & A.Legkov vs D.Toenseth 2 & H.Weng vs A.K.Saarinen 2 (2,5/10 - 6,42 - Unibet)
K.Niskanen vs K.Lahteenmaki 1 & E.Wiken vs J.Diggins 1 & A.K.Saarinen vs M.Ishida 1 (4/10 - 3,65 - Nike)
S.Volzhentsev vs D.Rickardsson 1 & M.J.Sundby vs P.Northug 1 & D.Toenseth vs V.Nousiainen 1 (3/10 - 3,86 - Nike)
K.Niskanen vs K.Lahteenmaki 1 & E.Wiken vs J.Diggins 1 & A.K.Saarinen vs M.Ishida 1 & A.Peiffer vs D.Malyshko 1 & E.Ustyugov vs A.Birnbacher & Va.Semerenko vs A.Henkel 1 (2/10 - 12,73 - Nike)


--------------------------------------------------------------------------------

V muzoch spojenie rychlosti a klasiky vymizlo, takze v podstate zostali len klasici na dlhsie distancie a z tych by mal vyhrat ten najlepsi. U muzov to zaroven nie je taka zmena, 15km alebo 10km, uz to ma svoju vahu a aj vzdialenost, aby aj nie tak vybusni jedinci mali sancu na dobry vysledok.

U zien je tam klasiky a vybucnosti dost, preto sa cudujem, ze po tych dvoch malatnych vykonoch je Therese nadalej favoritkou tejto etapy. Dnes sa nemoze na nic vyhovorit, pretoze mimo Kerttu, ktora zial dnes nekladla ziaden odpor, nikoho na trati nestretla a isla dokonalu intervalovu etapu. Lenze, na Jacobsen za 15km nestiahla absolutne nic. Zajtra to bude kratsia etapa, co Jacobsen len nahrava. Dve finske klasicky, Anne po poslednej skusenosti neverim, aj ked stava sa z nej moja cierna mora - alebo z Kerttu, to uz je na kazdom, ako si to otoci.

Upozornim na dvojicku M.Ishida vs A.Haag. Anicka Haagova 10km klasicky v Lenzerheide zvladla velmi slusne, aspon na jej sucasne pomery. To sa neda povedat o Masako Ishida, kde som urcite cakal podstatne lepsi vysledok a najma vykon. Pytam sa, ked Masako nebola schopna zdolat Annu Haag na dvojnasobnej trati, ako je mozne, ze na Annu Haag je na polovicnej distancii kurz 2,7? To snad vedia len borci z bwinu..

(Tu uz ide miestami o princip, nez o to, ci to bolo tesne. Dve druhe miesta, jedno tretie a stvrte miesto. Stvrte miesto o 0,5sekundy, akovku mi odpalilo KO o 0,4 sekundy, ktore sa pritom vyvijalo velmi dobre. Vsetky akovky s jednou chybou, to uz je tiez nemila tradicia. Boli tam aj spatne tipy, ta Haag bola krokom vedla proti Ishida, aj tip proti Diggins nebol z kategorie najstastnejsim, faktom je, ze tipy maju v poslednych dnoch vacsiu kvalitu, nez odpoveda vysledok, co je vzdy ubijajuce zistenie. Niekto by povedal, ze treba hrat viacej sol pri podobnom stave, ja hovorim, ze je to riesenie z kategorie "z mlaky do kaluze", kde ked to nejde, nemusi vyjst nic a ked sa to naopak zlomi, vyjde jednoducho vsetko, na co clovek siahne.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.01.2014, 9:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

7.etapa:

K.Lahteenmaki vs E.Stephen 1 & E.Vrabcova-Nyvltova vs S.Lindborg 1 (4,5/10 - 3,79 - Nike)

A.Jean vs J.Diggins 1 & R.L.Roponen vs K.Zeller 1 & T.A.Gjerdalen vs H.Dotzler 1 (2,5/10 - 4,61 - Nike)

-----------------------------------------------------------------------------------




Naposledy upravil UselessToo dne 7.01.2014, 21:08, celkově upraveno 1 krát.
cadamarteli
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.12.2006
Tipy a sázky: 315
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 5.01.2014, 10:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak nike vypisalo zaujimavu ponuku poviem ze top ale behom doslova par minut co to nahodili aj droplo vsetko
Stephen-Lahteenmaki K. 2 z 2,7 na terajsich 1,2
Stephens -Weng 2 z 2,05 na 1,25
ja som stihol za 1,65 obe.....inak maju slusny naskok ktory v pohode udrzia aj napriek tomu ze amicka jazdi slusne tuto trat. GL


Naposledy upravil cadamarteli dne 6.01.2014, 18:12, celkově upraveno 1 krát.
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.01.2014, 11:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vsadil jsem na MarathonB doporuceny duel Halfarsson-Bauer 2 za pouhých 100E, problémem je, ze tato pseudosazkovka není ochotna sazku vůbec vyhodnotit - dokonce to ani nevoidli, zkratka tam bet stále visi...

(nejspis dodatecne hledaji klicky, jak bet alespoň voidnout a pracuji na upravach herního planu)

Psal jsem jim cesky i anglicky, ani se neobtezuji odpovědět ... Ma s nimi někdo podobnou zkušenost?
cadamarteli
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.12.2006
Tipy a sázky: 315
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.01.2014, 11:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

no neviem ak si to mal na celkove umiestnenie TdS tak by to mala byt tvoja prehra nakolko Bauer do nej nastupil ale nedokoncil...tak sa mozes len modlit nech daju void
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.01.2014, 12:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mam to obracene, tedy Sveda proti Lukasovi ... (v nastvani pisu blbosti), pokud to ale voidnou, je to stejne jedno Sad
cadamarteli
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.12.2006
Tipy a sázky: 315
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.01.2014, 13:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak tvoja stavka musi byt vyherna urcite a len natahuju cas...nemuju ziadny protiargument aby dali void kym si to podal a obaja boli v pretekoch....potom napis ako si dopadol
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.01.2014, 15:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to nakonec pripsali ...

Your bet (C.Halfvarsson vs L.Bauer) has now been settled. While every
effort is taken to ensure bets are settled immediately after the result, there
will be times when our traders are very busy, and it may take a short time to
settle outstanding bets.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.01.2014, 11:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nove Mesto na Morave:

E.Joensson to win (6/10 - 4,0 - Chance)
A.Pethukov to win (2/10 - 8,0 - bet365)
N.Morilov top3 (1/10 - 12,5 - Unibet)

H.Falk top3 (1/10 - 11,0 - bet365)
N.Korosteleva top3 (1/10 - 15,0 - Unibet)

J.Kowalczyk vs A.Jean 2 (3/10 - 2,7 - Nike)

A.Gafarov vs N.Morilov 2 (5/10 - 2,55 - bwin)
A.Gafarov vs A.Razym 2 (3,5/10 - 3,05 - T....)
N.Chebotko vs D.Hofer 2 (4/10 - 2,25 - Chance)

A.Razym vs M.Jaks 1 & J.Matura top15 (skoky) & D.Mesotitsch vs A.Rastorgujevs 1 (biatlon) (4/10 - 3,89 - Chance)

D.Herrmann vs I.Ingemarsdotter 1 & A.Pethukov vs N.Kriukov 1 & K.Stoch vs P.Prevc 2 (3/10 - 5,1 - Nike)

---------------------------------------------------------------------------------

Pethukov, pomerne dlhy sprint, pomerne vysoky kurz, beriem. Morilov, podobne ako Korosteleva su tipy na Rusov, ktori by sa velmi radi objavili v nominacii na sprint volne v Sochi. Lenze nejaky kvalitny vysledok uz dlho nezasli, pricom kvalitu podla mna na to obaja maju - okrem ineho, su to surodenci. Hanna Falk, tam je to podobne - mlade Svedky ako Erikson, resp. Nilsson na nu vytvorili velky tlak a Falk v tejto sezone zatial bez velkeho vysledku, podobne ako v minulych sezonach.

Proti Kowalczyk by som isiel velmi rad, lenze bookies nie su hlupaci. Nike vypisalo jednu dvojicku, takze si ju z povinnosti zahram, aj ked ma svoje muchy. Tym problemom je fakt, ze Aurore Jean dokoncila kompletne Tour de Ski, naopak Justyna na protest do zavodu ani len nenastupila.

Proti Gafarovovi, ktory je predovsetkym klasicky sprinter. Tym je aj Ales Razym, lenze je doma a jeho posledne vykony v skejte ma milo prekvapili. Morilov, uz som pisal, ze vysledok je nutny z jeho pohladu. Chebotko, obdobny pribeh ako Gafarov, s tym rozdielom, ze jemu to v poslednom case moc neslo ani v klasike (viz. naposledy nepostupil ani do hl. zavodu).

PS: Napokon pridavam Emila. Minuly tyzden v ramci Scandinavian Cupu doslova opanoval skejtovy sprint. Sice to nebol az taky dlhy sprint, aj ked mozno informacia o 1km klame, resp. musel to byt velmi tazky 1km, ked sa siel takmer 3 minuty v kvalifikacii. V samotnej kvalifikacii Emil nedal nikomu sancu, druhy zaostal o takmer 5 sekund, pricom na starte bola cela svedska spicka, t.j. napr. aj Teodor Peterson, Robin Bryntesson, resp. aj skvely distancny zavodnik Marcus Hellner. Ked niekto takto jasne vyhra kvalifikaciu, maloco a malokto ho v samotnom ostrom zavode zastavi, tak sa aj stalo. Na dalsi den isiel Emil aj 15km klasicky a tretie miesto a najma strata len nieco cez 20 sekund na skveleho klasika Eldara Roenninga snad este viacej ukazuju, aku ma Emil po sviatkoch formu. Zaroven je to dokaz o tom, ze s pomerne dlhou tratou v NMnM nebude mat Emil ziadne vazne problemy.

(Dnes take sul-nul vydanie. Pocitovo, celkom spokojnost, chybal tomu klasicky pri takychto dnoch vylozene ziarivy moment. Dlho to vyzeralo, ze nim bude vitazstvo Pethukova, ten napokon vo finale nepredviedol taky impozantny vykon ako vo stvrtfinale/semifinale. Morilov 5.miesto, alias blizko, tip kvalitny, ale nieco tomu chybalo. Emil z nejasnych pricin nestartoval. Zenske top3 - Falk aj Korosteleva posobili pomerne dobre na trati, ale ani u jednej sa to neravnalo uspokojujucemu vysledku. Jean vs Kowalczyk, zrejme ocakavany scenar, aj ked je vzdy trpke, ked hrate proti niekomu, ten nepostupi do hlavneho zavodu a aj tak prehrate. Misia proti Gafarovovi viac-menej uspesna, aj ked Razym sklamal, som cakal, ze aspon do top30 sa dostane. Chebotko vylozene prekvapil 16.miestom v kvalde. Este mozem byt rad, ze Ida vo finale zaver vypustila a Denise polahky sa dostala aspon na 5.miesto.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.01.2014, 9:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


Norsko I to win (5/10 - 4,87 - Pinnacle)
Svajciarsko I top3 (1/10 - 14,0 - bet365)

Finsko to win (6/10 - 2,5 - Unibet/Chance)
Svedsko I to win (2/10 - 8,0 - T....)
Nemecko top3 (4/10 - 3,6 - bet365)
USA top3 (3/10 - 10,0 - Unibet)

Rusko I vs Norsko I 2 (muzi) (3,5/10 - 3,08 - Pinnacle)

Rusko II vs Svedsko I 2 (4,5/10 - 2,7 - Nike)

Svedsko I vs Polsko 1 (zeny) & Norsko I vs Norsko II 1 (muzi) (4,5/10 - 2,72 - Unibet)
USA top6 & Svedsko I top3 (2,5/10 - 7,0 - T....)
Kazachstan I vs Cesko I 2 (muzi) & Nemecko vs Norsko II 1 (4/10 - 3,67 - Fortuna)


---------------------------------------------------------------------------------

Skoda, ze finski muzi zmenili zostavu, dobre, ze som si daval pozor a vsimol si toho. Duo Pentsinen + Jylhae v klasickom timovom sprinte by podla mna mierilo velmi vysoko, tych top3 za 9,0 u betka bol jeden z hlavnych tipov dna. Takto v muzoch zostal ako hlavny tip Norsko I na vitazstvo v zavode. Len nieco pod 5,0 na Pinne je daleko nad mojimi ocakavaniami. Sice som cakal, ze norske elitne duo bude v zlozeni Hattestad a Brandsdal, lenze to som nevedel, ze je Roenning k dispozicii. V globale sa da povedat, ze nie je to horsia, podla mna sice ani lepsia dvojica, ale pri pohlade na ostatne dvojice je u mna hlavnym favoritom na vitazstvo. U Rusov som cakal duo Gafarov/Kriukov, to by malo rovnake sance na vyhru ako norske jednicky. Lenze v NMnM je aj Vylegzhanin a pokracuje boj o miestenky na ZOH v Sochi. Vylegzhanina dali s elitnym klasikom Kriukovom, silny par ano, najlepsi a neporazitelny par na tejto pomerne lahkej a rychlej trati rozhodne nie. Ked si to porovname s norskym elitnym duom, Kriukov a Brandsdal su si kvalitativne dost podobni, pricom Roenninga povazujem za o nieco lepsieho sprintera celkovo nez je Vylegzhanin (ak sa jedna o tieto kratke sprinty a klasicku techniku).

Svajciarsko top3. S oslabenou finskou zostavou je tento tip este zaujimavejsi, nez som si myslel. Svajciari maju najma na pozicii finishmana Gianlucu Colognu, na OH sa tesim na bratske duo Colognovych, ktore v klasickom timovom sprinte bude patrit takmer urcite k hlavnym favoritom na zlato. Dnes pojde s pre mna nie prilis znamym Uelim Schniderom, ktory snad vcera ani nestartoval, takze je zrejme, ze bolo dopredu naplanovane, ze toto duo pojde klasicky timovy sprint a ja verim, ze je to ta spravna dvojica. Gianluca by teoreticky bez Finov mal o tretie miesto bojovat so svedskou elitnou stafetou, moznou s druhou norskou, mozno sa do bojov zapoja aj domaci Cesi, aj ked tam skor nieco okolo 6.miesta.

Predtym, nez som prvykrat videl startove listiny pre dnesny zavod, tak som za prve favoritky mal v hlave urcite Svedky. Vcera Ida aj v skejte isla skvele, takze je zrejme, ze v klasike bude mozno po Kowalczyk druhou najlepsou zavodnickou a to o parnik. K nej Stina Nilsson, aj toto rozhodnutie kvitujem, dokonca aj rozlozenie usekov, kde finish obstara mlada Nilsson. Prvymi favoritkami su ale urcite Finky. Malvalehto trat sedi, je to rychle, nie je to prilis dlhe, o com svedci vcerajsok, kde postupila v neoblubenom skejte z kvalifikacie a ani v stvrtfinale si neviedla zrovna zle. K nej Aikku Saarinen, ktora v poslednych tyzdnoch preukazuje velku formu. Strach spociva len v tom, ze Aikku absolvovala celu TdS, aj preto nie su vhodne ziadne dvojicky s finskym timom a aj preto je tak vyhodne mat tam "svedsku poistku", aj ked to nie poistka v pravom slova zmysle.

Nemky, resp. Amicky na top3. 3,6 na Nemky je slusne, ale nie nic take, co by vylozene vyrazilo dych. Pre Kolb je klasika mozno o malo lepsi styl, pre Herrmann je to uz takmer jedno, v tejto sezone este ani raz nechybala vo finale individualneho sprintu, nech uz bola technika akakolvek. Amicky s duo Sargent/Caldwell. Som rad, ze to neskusali s Kikkan Randall, za prve, bol by vyrazne nizsi kurz a za druhe, kvalita dua by bola urcite mensia, nez je v tomto zlozeni. A kurz? 10,0, to az vyzera, ze Americanky budu zavodit s muzmi, inak si to nedokazem vysvetlit. Odvaznym doporucujem aj za malo tip na vitazstvo, aj ked ja tomu moc neverim, resp. niekto z tych favorizovanejsich stafiet bude pred nimi. Norkam takisto moc neverim, Falla tu vcera sklamala na plnej ciare a Oestberg je predovsetkym skejtova sprinterka. Polky riadne dropuju v SK mimo Pinnacle, kde Pinnacle zostava nad vecou a tak by to malo byt. Polky to finale daju, na to je Kowalczyk prilis dobra klasicka, aby sa tak nestalo. Vo finale uz Szymanczak bude prilis velkym limitom a Polky prinajlepsom skoncia na 3.-4.mieste (ja dufam, ze este horsie).

Neviem, o co sa Fortuna snazi s kurzom na duel Cesko vs Kazachstan, ale 2,37 je ulet. Zrejme este nezbadali, ze za Kazachstan ani omylom nejde Alexei Poltoranin a ze Volotka sa mu nerovna ani v tych najblaznivejsich snoch. Zaroven Cesi idu doma, motivacia bude velka, sice obaja po TdS, co je minus, ale aj cez tuto okolnost to horsie ako 50na50 byt nemoze. K tomu Nemky proti Norkam druhej generacie. Za tie ide neznama Harsem, ktora v poslednom case jazdi velmi dobre a Brun-Lie, ktora v klasike zrovna neziari.

3,08 na duel, ktory je prinajhorsom 50na50? Hmm. Vsetko som uz napisal, pre mna su Nori urcite prvymi favoritmi, to znamena, ze by mali byt favoritom aj v suboji s ruskymi jednickami.

Proti Rusom aj v pripade ich druhej dvojice. Ustiugov, vcerajsi vitaz a Japarov, distancny zavodnik. Lenze, Ustiugov, to je najma skejtovy sprinter, v klasike je polovicny, az tretinovy a Japarov, ten by jednoznacne potreboval tazsiu trat, nez je ta v NMnM. Svedi s duom Peterson/Persson, nic extra, ale stale urcite lepsie duo ortodoxnych sprinterov, nez je to ruske.


Naposledy upravil UselessToo dne 19.01.2014, 10:30, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.01.2014, 9:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Szklarska Poreba:

T.Tscharnke to win (0,5/10 - 20,0 - Unibet) & top3 (3/10 - 4,0 - Unibet)
H.Dotzler top3 (5/10 - 4,0 - Chance)
S.Volzhentsev top3 (3/10 - 4,0 - Chance)


J.Ivanova top3 (3/10 - 3,5 - Nike)
K.Smutna top3 (1/10 - 8,0 - Nike)

A.Poltoranin to win & T.Bing vs J.Filbrich 1 (4,5/10 - 2,97 - T....)

E.Stephen vs K.Smutna 2 & J.Diggins vs I.Sargent 2 (3/10 - 4,62 - Betway)
J.Ivanova top6 & K.Smutna top8 (3/10 - 3,3 - Nike)

A.Bessmertnykh vs S.Volzhentsev 2 & A.Harvey vs H.Dotzler 2 (3/10 - 4,38 - Nike)

------------------------------------------------------------------------------------

Znova, st.pole je kvalitou velmi ubohe a tipy na umiestnenia by sa mali vyplatit, viz. v muzoch ma nejaku kvalitu max. 15 zavodnikov, v zenach tak 10.

V oboch zavodoch je jasny favorit - Poltoranin na jednej strane, Kowalczyk na strane druhej. Oproti TdS, kde sa podobny zavod siel, nie je st.pole rozhodne silnejsie v muzskej casti. A tam Hannes Dotzler, specialista na hromadne zavody klasicky, bral 2.miesto. Za nim skoncil Stanislav Volzhentsev, jeden z mnohych skvelych ruskych klasikov. Tim Tscharnke, tam clovek nikdy nevie, ako sa vyspi. Vcera v sprintoch skejtom to nebolo najhorsie, je pre mna snad jedinym borcom, ktory by mohol prehnat aj Poltoranina na ceste za vitazstvom.

V zenach tych klasiciek mimo Justyny v st.poli moc nie je. Samozrejme Rusky, ciastocne Nemky a ceska Rakusanka Katka Smutna. Diggins - skejt a sprint, Stephen vyhradne len skejt, Herrmann a Randall - primarne skejt, v klasike k top zavodnickam nepatria a mohol by som pokracovat.

(Moc sa dari, keby aspon vyslo to, co bolo natipovane dobre, lenze v sucasnosti by nevysiel snad bez problemov ani kurz 1,1.

Prekvapivo zeny pocitovo sa vyvijali este horsie a dopadli o poznanie lepsie, pretoze aspon nieco vyslo. Sice dvojicka do akovky doplatila na skokansku ruletu v Zakopanom, ale top3 potesi. Smutna, chcelo to, aby sa zavodilo na o 100-200 metrov dlhsej trati, potom by tu top8 dala. Mojou chybou bolo, ze som do tipov nezohladnil narocnost trate, na to som doplatil zrejme v oboch pripadoch, u zien som to ale videl zretelnejsie. Liz Stephen je absolutne tragicka klasicka, co sa ukazovalo v zjazdoch a na rovinach, lenze vrcharka je spickova a po dnesku je mi jasne, ze nielen na skejtovych lyziach, ale aj na klasickach. Na tom krachol tip so Smutnou, v tom boli neocakavane problemy pri tipe na Ivanovu. Narocne trate v Sochi a 30km volne, som zvedavy, pretoze sance na medailu vidim pomerne velke, aj ked konkurencia bude pripravena, kvalitna a rovnako hladna po uspechu, ako spominana Americanka. Proti Diggins v pohode, zahral som si nieco aj proti Randall (Unibet za 1,75 s Ivanovovou) a aj experiment s Idou Sargent za monster kurz (tentokrat proti stale viacej vyhypovanej sprinterke Jessice Diggins v distancnych zavodoch). Takze muzi prepadak, zeny drobna zachrana pri tej biede.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.01.2014, 21:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Toblach:

S.Oestensen to win (0,75/10 - 20,0 - Unibet) & top3 (3,25/10 - 6,0 - Unibet/bet365)
D.Cologna top3 (2/10 - 6,0 - Unibet)

J.Kowalczyk vs The Field 2 (4/10 - 2,4 - bet365)

K.Lahteenmaki vs M.Ishida 2 (4/10 - 2,7 - Unibet)

----------------------------------------------------------------------------------

Simen Oestensen, v poslednych dnoch nielenze velmi prepierane norske meno, ale aj ovencene niektorymi uspechmi. Simen vyhral jasne na norskom sampionate 15km klasicky a zrejme kazdy by cakal, ze miestecko do Sochi ma iste. Omyl, vedenie norskeho lyziarskeho zvazu sa rozhodlo inak. Simen Oestensen nie je novym menom, ako mladik dokazal byt treti na Tour de Ski. Potom jeho kariera nabrala trochu klesajucu krivku a jedinou logickou moznostou, ako si zarobit, byt videny a mat prip. este moznost niekedy sa vratit do norskeho acka, bolo presedlanie k dialkovym bezcom. Pred par dnami vyhral slavnu Marcialongu a to naozaj vo velkom style, odvaznym nastupom cca 6km pred cielom. Spojenie formy (vychadzam z norskeho sampionatu, kde sa isla totozna trat, ako sa pojde aj zajtra - z pohladu dlzky, ako aj z faktu vitazstva na Marcialonge, ze forma ma siroky zaber), urcitej dalsej snahy o ukazku, ze bolo velkou chybou nenominovat ho na OH, s ktorou ide ruka v ruke dalsia skryta energia, ktora zavodnika zenie dopredu.

U Daria trochu idem do neznama. Ano, ukazal sa na domacom sampionate, lenze konkurencia je takmer nulova, toboz ked osvedcenym menom ako Perl, Fischer alebo Livers to v tejto sezone vobec nejde. Zajtra sa ide jeho dlhodobo najlepsia a najuspesnejsia trat, kde inde by sa mal vratit vo velkom style. Mozno vacsi zmysel ma tip na vitazstvo (mensia strata v pripade omylu, moznost viacej vyhrat v pripade presneho zasahu), ale nejako nemam pocit, ze by v nabitej konkurencii mal vystupat az na pomyselny vrchol.

V zenach viac-menej tip na kurz. Kurz 2,4 na to, ze Justyna zavod nevyhra, inak povedane, ze vyhra jedna z dua Therese/Marit. Therese vo vybornej forme, s Justynou 50na50 podla mna, Marit sa bude len zlepsovat, tam to vidim ako duel 70na30 pre Polku. Nejaku okrajovu sancu maju aj Finky, prip. vo velmi dobrom rozmare zavodiaca Charlotte Kalla, aj ked som realista, t.j. tymto alternativam neverim.

Krista a klasika nikdy neboli uplne top kamaratky a vzdy ma zaujme vysoky kurz specialistky klasicky vs Krista na klasickej trati, samozrejme, ak sa nejedna o kontaktny zaovd, kde Krista ma vyhodu v zaverecnom zrychleni, ak je to potrebne.

Planoval som zahrat aj double, lenze pozeram, ze v st.listine nevidim meno Samiho Jauhojaerviho, ktoreho som chcel hrat so Simenom Oestensenom. K tomu som mal pripravenu dvojicku Kylloenen vs Weng 1. Zial na Unibete nic vhodne k tejto dvojicke, ako nahradu nemam, takze max. sa mozem spolahnut na to, ze s niecim zaujimavym rano vyrukuje lokalky.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.02.2014, 23:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


P.Northug to win (9/10 - 4,5 - bwin)
E.Joensson to win (6/10 - 6,0 - Unibet)
C.Halfvarsson top3 (1/10 - 11,0 - bet365)

M.Bjoergen to win (4/10 - 3,75 - bwin)
C.Brun-Lie top3 (1/10 - 9,0 - Unibet)

O.V.Hattestad vs A.Gloeersen 2 (4,5/10 - 2,77 - Pinnacle)

F.H.Krogh nebude vo finale & D.Herrmann vs I.Ingermarsdotter 1 (4,5/10 - 2,17 - bwin)
B.Tritscher vs H.Wurm 1 & M.Hayboeck vs M.Kraus 1 (4/10 - 3,03 - bet365)

---------------------------------------------------------------------------------

Snad este dnes doplnim aj s kurzami, pocitam, ze to budu hodnoty 4,5 a 5,5 v pripade chlapakov, v pripade Brun-Lie 7,0. Zatial kurzy nema Unibet a ani Pinnacle v pripade muzov, co je aj vec, ktora ma drzi na uzde. Kedze sa nejedna o kurzy typu "ulet", tak ma nic netlaci a napr. Pinna by mohla prist s lepsimi kurzami, aspon v jednom pripade, nez su teraz.

Nejako si neviem predstavit, pri neucasti Ustiugova, ze by mal vyhrat niekto iny mimo duo Northug/Joensson. Je pred olympiadou, forma by uz mala byt na 90-95%, Northug dnes nezasiel zle, pricom stale povazujem typ a aj trat za pre neho nie prave najvhodnejsiu (15km klasicky intervalovym startom). Joensson ziari od Vianoc, ci uz su to FIS zavody, svedske majstrovstva alebo sprint dvojic v ramci SP, vykony su nadpriemerne, resp. skvele. Z koho mam strach, resp. kto by to mohol pokazit? Domaci Federico, tam clovek nikdy nevie, pomerne kratka trat, skejt. Potom mozno Gloerssen, aj ked tam je to pomerne neznama a inak snad nikto, aspon z pohladu vitazstva nie.

Calle, dnes zasiel slusne, az by som to nazval prekvapivo dobre, ako sprinter sa mi v tejto sezone takmer vzdy pacil. Limitom moze byt dlzka trate, plusom absencia niektorych moznych superov. Najvacsim plusom je samozrejme kurz.

3,75 po dnesnom vykone Marit, to je vyzva. Podobne ako pri tipe proti Justyne dnes, nejedna sa o nejake jasne racionalne dovody, resp. to nie je tip vylozene proti konkretnej osobe. Skor je to tip zalozeny na zlom pomere kurzov. Kikkan sice smeruje svoju pozornost v podstate len na olympijsky sprint volnou technikou, lenze to iste sa da povedat aj o Justyne a ako neslavne to dnes dopadlo. Marit vo forme je jedina osoba, ktora sa moze vyrovnat Kikkan v skejtovom sprinte, je to suboj 55vs45 pre Kikkan za takto postavenych podmienok.

Finn Haagen Krogh, nejako ho nevidim vo finale. Je podla mna rozdiel superit v sprintoch na TdS vo vyrazne obmedzenej konkurencii a superit v konkurencii, kde chyba len zopar mien. Samozrejme, nie je to ziadna velka slava, ked sa to spoji so smolnym losom rozbehov, prip. s nejakymi padmi, problem a KO je na svete. K tomu taka uz tradicna dvojicka - stabilne vysoko postavena Denise, v podstate robiaca finale na pockanie a Ida, ktoru mam jednoducho zakodovanu ako klasicku sprinterku, aj ked naposledy vykonom v skejte (ne)prijemne prekvapila.
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 25.02.2014, 19:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

UT: Co na to říkáš? http://oh.idnes.cz/rakousky-lyzar-durr-o-dopingu-ded-/zoh-klasicke-lyzovani.aspx?c=A140225_184120_zoh-klasicke-lyzovani_par Vím, žes ho dával často a on v podstatě celou dobu dopoval Very Happy
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.02.2014, 19:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Povazujem to za moralne akceptovatelne. Nieco mi zarobil, horsie by bolo , keby dopoval a ja na nom prerobil, to by ma stvalo.

A ci ma mrzi, ze som na nom nezarobil este nieco viacej? Ani nie, pretoze viac-menej naplnil svoj kurzovy potencial, v hromadnych zavodoch mu na vyhry chybal sprint, v klasickych zavodoch sa sice masivne zlepsil (tam to bolo najviac podozrive, s odstupom casu), ale na tych top5 jednoducho nemal a skejtove zavody invervalovo sa moc nebehali/ju (neviem, ci nahodou teraz sa nepojde tradicna 50 na Holmenkollene skejtom, ale znova plati, ze to bude hromadny zavod).
Didi1
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.3.2007
Tipy a sázky: 235
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 165Hodnocení kvality tipů: 165Hodnocení kvality tipů: 165
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.02.2014, 10:31 Předmět: Oslo 50 km
Pište tipy na sázení
Citovat

Oslo 50 km
http://data.fis-ski.com/pdf/2014/CC/2913/2014CC2913PROG.pdf
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.02.2014, 14:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hned po OH som mal v hlave dva tipy, resp. presnejsie dve jednoduche smerovania mojich tipov. Prvym smerovanim by mala byt Gabina Soukalova v Pokljuke (spojenie formy, oblubenosti trate, prijemnych spomienok, ako aj faktu, ze napr. Darya Domracheva bude predsa len v trochu inej ulohe po OH nez napr. Gabina, ktora sice uspela, ale rozhodne nepanovala tak, ako sa to podarilo Darye - to plati v jej pripade o to viacej, ze sa jedna o Bielorusku, kde predsa len zlate medaile zo ZOH nie su vecou beznou a samozrejmou + charakter riadenia v krajine, kde treba uspech velmi jasne spojit s rezimom), tym druhym Sergey Ustiugov v Lahti.

Za tym prvym tipom, resp. slovo smerovanie je presnejsie, pretoze nepojde len o jeden zavod, si stojim aj nadalej, za tym druhym, no, povedzme, ze vidim tam urcite trhliny, ktore som pred par dnami este nevidel.

Tou primarnou trhlinou je samotny zavod, ci uz z pohladu trate, ako aj z pohladu toho, ako sa na tejto trati zavodi a co to so sebou obnasa. Aby som to trochu ozrejmil, tak trat v Lahti bola pre muzov vzdy prilis jednoducha a kratka, aj v pripade klasickych sprintov, ktore k Finsku a Lahti patria viacej a v pripade skejtovych to plati duplovane. Minuly rok mali najlepsi muzi casy v kvalifikacii len nieco nad 2:20, to uz skoro vyznieva ako za cias sprintov v Dusseldorfe. Zachytil som, ze s tratou na sprint sa nieco robilo, upravila sa typicka zakruta tesne pred cielom, miesto, kde v mnohych pripadoch koncia sance na dobry vysledok a zaroven bola pred cielom novo nainstalovana umela prekazka, tzv. hrb, ktory by podla organizatorov mal sprint este viacej zatraktivnit. Dlzka trate by ale mala byt nezmenena, resp. by dokonca mohla byt este o nieco kratsia, aj ked len nepatrne.

Otazka tiez moze byt: Ako moze byt muzsky sprint narocny, ked muzi v Lahti absolvuju uplne ten isty okruh ako zeny? Zeny jazdia na tej istej trati casy o cca pol minutu horsie, co zaroven znamena, ze ani pre ne to nie je to najtazsie, co SP v sprintoch ponuka. Na druhej strane, predsa len 2:50 je pri skejtovych sprintoch u zien taka normalna hodnota.

Co to pre mna znamena? V muzoch si este dvakrat rozmysliet, ci 6,0 na Ustiugova je dost alebo malo. Cudne je, ked som sa dokonca chvilu zamyslal nad tym, ci by som nahodou nebetol nieco na vybusnych klasikov, ktori maju monster zaver, tento napad som ale rychlo zahodil za hlavu. Potom som sa trochu prebral a uvedomil si, ze podobny okruh je sancou pre nie prilis odolnych sprinterov s dobrou taktikou a famoznym zaverom, kde u mna dominuju mena ako Josef Wenzl, resp. Federico Pellegrino. Zaroven mam ale strach, najma u Pelligrina opodstatneny, ze niektori z nich neprejde kvaldou. V kvalifikacii to totiz bude hra detailov, svedci o tom minuly rocnik, ale staci na to aj jednoducho logika - kratka rychla trat, nabita konkurencia na konci sezony po velkej akcii, kde sa chcu ukazat aj velke hviezdy, ale po dlhsom case budu pri chuti aj zavodnici, ktori sa do vyberov svojich krajin nedostali. V pripade muzov to znamena, ze akekolvek podcenenie bude okamzite potrestane.

V zenach, hmm.. Kikkan s kurzom pod 2,0 je joke, alias ako sezona plynie, ona postupne po kuskoch straca podu pod nohami. Marit za cca 4,0, lepsie, ale s mnozstvom rizik a s vedomim, ze na OH na mna moc velky dojem neurobila. Maiken Caspersen Falla za 6-7, to vyzera z tohto tria najlepsie - zavodnicka znama pre svoje vyborne zavery sezon, po novom olympijska vitazka v skejtovom sprinte a urcite zavodnicka s jednym z najlepsich finishov medzi zenami. Oestberg, tam to vidim na nejaku tradicnu poziciu v top3 (druhe alebo tretie miesto), na co urcite moze byt slusny kurz okolo 3,0. Herrmann je na tom podobne ako Randall, alias sezona je dlha a nikto nemoze byt na vrchole 4-5 mesiacov. Priestor na prekvapko tam teda je, moje portfolio bude tradicne, t.j. VdGraaff/Fabjan, mozno Falk, mozno Diggins, skoro urcite Jean, otazkou je, ako ju zahrat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.02.2014, 22:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takze z toho vzniklo, v muzoch, S.Ustiugov to win (6,0), F.Pellegrino top3 (8,0) a J.Wenzl top3 (14,0), v zenach M.C.Falla to win (7,5), L.VdGraaff top3 (8,0) a A.Jean top3 (20,0). Za drobne potom Falk top3 (12,0), Diggins top3 (20,0), kde necakam nic okazale a vsetko pozitivne bude hodnotene kladne.

Este cakam na lokalky (zatial len T....), do dvojiciek sa nehrniem, ci uz zo spominanych dovodov, ako aj z toho najlogickejsieho dovodu - ponuka je slaba, resp. aspon mna nespokojila.

A.Kylloenen vs A.Jean 2 & L.VdGraaff top12 (4/10 - 3,71 - Chance)

(Strata je na to, ze nevyslo nic, v norme. Jedina vec, ktora mrzi, resp. bola chybnou, to je ranna akovka, ktora sa hrat jednoducho nemala, bodka. Ten zvysok uz boli pomerne vysoke kurzy, niektore tipy velmi dobre, niektore uz podstatne horsie.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.03.2014, 0:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


S.Roethe top3 (3,5/10 - 7,0 - bet365)
C.Halfvarsson top3 (2/10 - 6,0 - bet365)
N.Hoffman top3 (1,5/10 - 9,0 - Unibet)
P.Golberg top3 (1/10 - 15,0 - Unibet)


C.Hugue top10 (4,5/10 - 3,0 - T....)

N.Hoffman top10 & E.Vrabcova-Nyvltova vs J.Diggins 1 (3,5/10 - 3,57 - T....)


----------------------------------------------------------------------------------

St.listina muzskeho zavodu je skoro ako po zemetraseni, neprekvapilo by ma to v zavode tesne pred MS/ZOH, lenze na konci sezony v obdobi po velkych akciach? Zaroven Legkov je nevdacny favorit, v podstate len pred tyzdnom vyhral svoj zivotny zavod, na domacich OH vyhral kralovsku disciplinu, medailu dostal a hymna mu bola zahrana pocas zav.programu. Sundby, dalsie, druhe a posledne velke meno, jeho vykony maju klesajucu tendenciu, nic viac k nemu nemusim dodavat.

A to tretie miesto je volne, aj keby prvi dvaja favoriti zasli to, na co z dlhodobeho pohladu maju. Roethe, skvely zavodnik na skejt, na ZOH nevyuzity, chut by tu mala byt. Halfvarsson v podstate to iste, len v bielej kombineze Svedska. Noah Hoffman, tento rok v Kuusame, cize znova vo Finsku, zasiel najlepsi cisty cas pri stihacke v ramci Ruka Triple na 15km volnou technikou. V ramci tzv. prejazdu na TdS do Toblachu zaznamenal druhy najlepsi cas. Na OH na 50km bol extremne aktivny z uvodu, ale na neho je tych 50km uz trochu moc, resp. on nie je absolutne rychlostny typ, na co v zavere jednoducho doplatil. Paal Golberg, dnes prekvapivo vyhral sprint, v tejto sezone som ho uz zacinal ale povazovat skor za distancneho zavodnika. Pravdou sice je, ze ako distancny zavodnik sa blysol najma na klasike, avsak v sprintoch ma dlhodobo lepsie vysledky v skejte, takze je pre mna nezodpovedanou otazkou, ci su vysledky na klasike len vecou rozpisu zavodov pre tuto sezonu, alebo to ma tak presne zadelene.

Zo zien zatial Coraline Hugue, ktora na 30km na ZOH absolutne nesklamala a keby predviedla v zavere aspon slusny finish, skoncila by dokonca na lepsom nez 7.mieste. Aj v zenach chybaju nejake mena, aj ked je pravdou, ze st.pole je urcite dostojnejsie a kvalitnejsie obsadene. Akovka, Hoffman top10, na tuto metu Amik urcite ma v preriedenej konkurencii, zaroven ma urcitu vyhodu nizsieho st.cisla nez ti najvacsi favoriti a k tomu osvedcena Eva. Diggins dnes nestartovala v sprinte, takze je to taky tip - OK, ak Diggins pojde, s urcitou moznostou voidu.

Dalsie veci z lokaliek snad rano..


Naposledy upravil UselessToo dne 5.03.2014, 10:40, celkově upraveno 1 krát.
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 2.03.2014, 8:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
St.listina muzskeho zavodu je skoro ako po zemetraseni, neprekvapilo by ma to v zavode tesne pred MS/ZOH, lenze na konci sezony v obdobi po velkych akciach?


Dnes je na programu Vassuv beh ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.03.2014, 8:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ja viem, ale na Vassovom behu je len par klasikov, ktori by tu kvalitu na 15km volnym stylom zdvihli len o absolutne minimum (Jauhojaervi, Roenning, Bauer, Filbrich..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.03.2014, 10:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


A.K.Saarinen to win (0,25/10 - 45,0 - T....) & top3 (4,25/10 - 6,0 - Unibet/Chance)
K.Smutna top10 (3/10 - 3,0 - T....)


E.Roenning top3 (1,5/10 - 12,5 - Unibet)

A.Razym top12 (2,5/10 - 3,5 - Chance)

E.Shapovalova vs J.Ivanova 2 (5/10 - 2,9 - bet365)
A.Kylloenen vs A.K.Saarinen 2 (4/10 - 2,62 - Chance)

J.Ivanova vs A.Jean 1 & E.Roenning top10 (2,5/10 - 4,41 - T....)
A.K.Saarinen top12 & M.Jylhae vs A.Razym 2 (5/10 - 4,05 - Chance)
J.Wenzl vs M.Starega 2 & E.Joensson vs G.Cologna 1 (4,5/10 - 3,3 - Chance)

M.C.Falla vs D.Herrmann 1 & A.Gafarov vs S.Ustiugov 1 & P.Golberg vs G.Cologna 1 & K.Niskanen vs K.V.Gjeitnes 1 (2/10 - 6,94 - Chance)

-----------------------------------------------------------------------------------

Som sklamany. Sklamany z toho, ze startova listina sa zjavila az pred par sekundami na of. stranke a to rozhodne neprehanam, je tomu tak. Cakal som, cakal a napokon sa aj dockal, ale ze budu st.listiny dostupne az len nieco 3 hodiny pred startom kvalifikacie, to je nemile prekvapenie.

Pri pohlade do startovych listin ma ako prve napadne, ze st.pole je poddimenzovane a to v oboch kategoriach. Prejavuju sa dva dovody - tazka dlha olympijska sezona a bliziaca sa 50 na Holmenkollene. Takze narozdiel od pomerne lahkeho sprintu v Lahti, kde postup do vyradovacich bojov nebol vobec jednoduchy, pretoze vsetko bolo namackane v 2-3 sekundach, najma v pripade muzov, tu za prve, nie je taka konkurencia a zaroven, trat a najma zaver je masivne selektivny. Je to ten tradicny sprint s tazkym stupanim v cielovej rovinke, nic sa na profile trate nezmenilo a ja sa aj ako divak znova raz velmi tesim, pre mna je to totiz kralovsky sprint sezony.

Zacnem zenskym zavodom. Bez Justyny, ktora so zlomeninou v nohe uz logicky ukoncila sezonu, je favoritka nad Slnko jasnejsia. Tazky sprint klasicky je zalezitostou len Marit a Justyny v poslednych rokoch. Aikku je ale moja jasna nadej na podareny vysledok. Ma skvelu formu. Ta forma je najlepsie badatelna v skejte, t.j. v style, ktory v poslednych rokoch Aikku vylozene nicil, kde Aikku nemala prakticky ziadnu sancu na slusny vysledok. V tomto roku je ale aj v skejte viac nez konkurencieschopna a je tak zrejme, ze v klasike je na absolutnom vrchole. Skoda len, ze na OH to na 10km klasicky tesne nevyslo. Aikku aj v minulej sezone tu posobila velmi dobrym dojmom, aj ked napokon z toho nebol vysledok, ktory by ohromil. Treba pripomenut, ze v minulej sezone jej forma nebola najlepsia, to zaroven len podtrhuje jej velmi dobre sance v dnesnom sprinte. Aikku v klasickych sprintoch ma vzdy sancu, co jej v tych beznych sprintoch berie nadej na win, vacsinou aj na top3, to je sprintersky dojazd po rovine, cielova rovinka, kde Aikku uz nema to maximalne zrychlenie na takych dobrych hodnotach, ako mladsie superky. Lenze v Drammene tento problem odpada, pretoze cielova rovinka je tym najtazsim, co na zavodnikov a zavodnicky dnes caka. Top3 vidim velmi realne, ak sa nic zle nestane, vitazstvo je uz hra na hodnotu, viz. Marit aj minule podcenila situaciu, kvalitu na to sice mala, ale takticky svoju rozjazdu nezvladla a to sa v podstate stalo uz aj na ZOH. Tu sice jej naozaj staci cakat na zaver a vitazstvo jej skoro nemoze uniknut, resp. minimalne hladky postup do finale, ale naozaj sa stat moze vselico.

V pripade muzov som chcel zahrat Alexa Poltoranina, lenze ten napokon v zavode nefiguruje. Potom je to uz zlozite medzi triom Hattestad/Brandsdal/Kriukov. Hattestad, vyborna forma a do kariet mu hra aj tazky profil a k duu klasikov sa netreba siahodlho vyjadrovat, proti nim hra naopak tazky profil, aj ked len ciastocne.

Z toho zvysku mi do oka okamzite skocil Eldar Roenning, doslova specialista na tazke sprinty klasicky. Otazkou je, v akej je forme a co s nim spravil absolvovany Vasaloppet, ktory sa konal len pred 3 dnami.

Ales Razym, tip je zalozeny na kvalitnom vykone v Lahti na 15km volne. Ales skoncil na peknom 20.mieste, sice v nie uplne top konkurencii, lenze Ales je predovsetkym sprinter a najma jeho lepsim stylom je klasika. Dnes sa ide sprint klasicky a myslim si, ze Alesovi bude vyhovovat tazky profil a zaver do kopca, uz len z dovodu, ze dokaze kvalitne zajst 10-15km distancne zavody v clenitom terene. Kurz je masivny, dovodom su nie uplne idealne vysledky z posledneho obdobia, lenze to ma aj svoj druhy dovod - v poslednom case sa skoro vyhradne isli sprinty len volnou technikou, kde logicky Ales nema az take velke sance na top vysledok.

Pekna ruska dvojicka, tu som vycmuchal uz pred par dnami, ked betko zverejnilo svoju ponuku. Som prekvapeny, ze sa s kurzom odvtedy nic nestalo. Dovod kurzu? Evgenia Shapovalova tu bola minuly rok naozaj silna, vo stvrtfinale a v semifinale sa da povedat, ze po Justyne druha najsilnejsia. Vo finale to uz take prevratne nebolo, ale stale bol z toho velmi pekny vysledok a podareny zavod. V tejto sezone ale Evgenia trochu uvolnila vybojovane pozicie, svedci o tom aj fakt, ze sa nedostala do klasickeho timoveho sprintu dvojic na domacich ZOH v Sochi. Priestor dostala Dotsenko, ktora to tam pekne pomrvila a Ivanova, ktora sama na placku rozhodne mala, lenze prave Dotsenko jej tuto sancu velmi rychlo zhatila. Pre Ivanovu rozhodne tak hra forma, profil by mal byt dobry, viz. Ivanova nie je sprinterka, je to distancna zavodnicka, ktora sa z casu na cas ukaze aj v sprintoch klasicky. Tretia vec, ktora hra pre tip - Ivanova slavi najlepsie vysledky v sprintoch na zaver sezony.

Aurore minule ani nepostupila z kvaldy v jej silnejsej technike, t.j. v skejte. Sice klasiku uz zvlada na slusnej urovni, ale takto tazky sprint jej moc chutit nebude. Nie je to ale dvojicka, ktora by vylozene omracovala, takze double s Roenningom a nizky vklad mi pridu ako idealna volba. Roenning je top10 za 2,5 vo Fortune, kto je smoliar, moze zahrat top12 za 2,0 v Chance, aby uz po stvrtfinale mal jasno. Ked to Eldarovi pojde a faktor Vasaloppet nebude hrat velku ulohu, finale bude blizko a semifinale bude istota, ked nie, tak moze mat problem sa co i len kvalifikovat.

Aikku top12, staci postupit zo stvrtfinale a tip je doma. K tomu znova Ales v peknom kurze 2,25. Proti nemu Martti Jylhae. Doma v Lahti som od neho cakal pomerne dost, skejt, kratka trat, domace prostredie, pri jeho vysledkoch z minulej a tejto sezony by clovek cakal aspon finale a tam utok na stupne vitazov. Lenze on nezvladol postupit ani len zo stvrtfinale, kde to sice dlho vyzeralo perfektne, lenze v zavere uz nemal sil a nechal sa predbehnut krajanom Mathiasom Strandvallom par metrov pred cielom. Klasika, jeho podstatne horsi styl, zaverecne stupanie bude takmer neriesitelny problem, pretoze Jylhae spada do kategorie ortodoxnych sprinterov, v prospech tipu hra aj variancia, pretoze v Lahti prakticky nemohol mat lahsie stvrtfinale a aj tak dalej nepostupil.

Chance ma tych stavantych dvojiciek hordy. Da sa povedat, ze ide aj o to, ze dnes viem, proti komu mam ist. V muzoch je to urcite Jylhae, ale aj duo Wenzl/G.Cologna - Wenzl je sprinter na lahke profily, borec so skvelym zaverom, samozrejme do rovinateho terenu, cim kratsi a lahsi sprint, tym ma tento zavodnik vacsie sance. Zaroven, je to sprinter skejtovy, v klasike je podstatne horsi a dovodom, preco sa objavuje v nejakych ponukach je to, ze je stale vo vedeni SP sprinterov - v tejto sezone tazi z faktu, ze vacsina sprintov sa isla skejtom, z faktu, ze nevynechava ziaden sprint a z faktu, ze to semifinale urobi takmer vzdy a vsade. Gianluca je ortodoxny sprinter na klasiku, lenze uz na ZOH formou zrovna neovplyval, sice absolvoval len jeden start, ale to na demonstraciu sily bohato stacilo. Ulohou tak skor bolo vybrat vhodne toho, kto Colognu porazi. Chance ponuka hned trio - Joensson/Gafarov/Golberg. Povodne som chcel hrat Golberga, vitaza sprintu z Lahti, co ma odradilo je to, ze Golberg v tych klasickych sprintoch nejako nepochopitelne zaostava za vysledkami v skejtovych, pritom s kvalitou klasiky to nema nic spolocne - mozno to je tym, ze nema taky silny supaz, pretoze v distancnych zavodoch je to presne naopak. Emil je istejsia varianta - istejsia v tom, ze do finale sa Emil dostava bez problemov, vo finale uz mava castokrat smolu, aj ked na OH to bol uplne opacny pribeh. Emil ma rad tieto narocne sprinty, je mu v podstate jedno, akym stylom sa idu, zvlada oba dva na podobnej urovni, forma vyzera byt slusna, tak snad som vybral dobre. Este som zabudol v kratkosti nieco o Maciejovi Staregovi. Polsky sprinter tento rok jasne prenikol do sirsej svetovej spicky v klasickych sprintoch. Tazko povedat, ako je na tom v sprintoch, ktore su z kategorie narocnych, ale vykon v team sprinte na ZOH dokazuje, ze by to nemalo byt najhorsie. Kedze je to tip skor proti, tak by mal posluzit viac nez dobre.

Nad Katkou Smutnou som dlhsie rozmyslal, napokon som podlahol dobremu kurzu v Tipaci. Kurz nie je extra, ale nie je ani fair, fair by bol okolo 2,3-2,5. Smutna, kto si spomina na liniu z minulej sezony, pisal som, ze ona je strasne silna prave v tychto klasickych sprintoch s tazkym dojazdom. V poslednom case sice ma svojimi vysledkami moc neohurovala, ale to moze mat podobne priciny ako vysledky Alesa Razyma. Vklad je opatrny, nie som si tym uplne isty, aj ked vela veci hovori skor pre tip, nez naopak.

Dvojicka s Aikku, alias na Aikku nemoze byt kurz 2,62 v ziadnej dvojicke mimo Bjoergen, mozno este s Oestberg. Anne Kylloenen je v poslednom case pomerne mimo svoju obvyklu vykonnost, nezavrhujem ju, ale ani jej neverim. Prinajlepsom su jej sance dnes 50%, takze kurz na Aikku je naozaj vypisany daleko od idealu.

Tipy proti Britte Norgrenovej padaju, pretoze napokon ju nevidim v st.listine, skoda. Britta isla Vasaloppet v nedelu, takze bol by zazrak, keby dnes nieco skvele zasla v Drammene. Takze som povodne 2 akovky zuzil na jednu a vyradil tip na Alenu Prochazkovu. Alene verim, sama sa vyjadrovala, ze forma zacina stupat a toho je zavod, kde by vysledok naozaj zajst mohla (a pozeram, ze ani ona nie je na starte). Takze, vznikla z toho stvorica, taky zvysok. Spominany Golberg proti Colognovi, nieco proti Ustiugovovi, ktory je borec vyhradne na skejt a ked v Lahti nezasiel nic, tazko sa mu to podari tu v Drammene. Zo zien, nieco proti Herrmann, u ktorej plati absolutne to iste, co o Ustiugovovi a tip na Kerttu, resp. aj na Kerttu, aj proti Kari Vikhagen Gjeitnes, ktora sa v Chance ocitla snad len z titulu slusneho vysledku z minulej sezony v Drammene. Dobry vysledok nevylucujem, ale neviem, kde beru odvahu tvrdit, ze zajde to iste, co naposledy - zaroven takmer istotou je, ze lepsie to nebude a forma Kerttu je na zaver sezony nadstandardna.

(Spravodlivy vysledok, kde to mohlo so stastim dopadnut o nieco lepsie, ale s urcitou smolou aj podstatne horsie, viz. vysla akovka zo 4 tipov, co pri sprintoch je pomene ojedinely uspech.)


Naposledy upravil UselessToo dne 7.03.2014, 23:13, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.03.2014, 23:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


D.Rickardsson to win (1/10 - 15,0 - bwin) & top3 (4/10 - 4,5 - bwin)
E.Roenning to win (0,75/10 - 15,0 - bwin) & top3 (3,75/10 - 5,0 - bwin)
S.Oestensen to win (0,25/10 - 41,0 - bet365) & top3 (2,25/10 - 10,0 - Unibet)

I.Niskanen top3 (2/10 - 7,0 - bet365)
S.Volzhentsev top3 (1,5/10 - 10,0 - Unibet)

----------------------------------------------------------------------------------

Favoritmi zavodu su podla bookies Dario Cologna a Martin Johnsrud Sundby. Fajn, medzi favoritov patria, ale zeby tak vyrazne mali vycnievat, ... Sundbymu to ide viacej v skejte v poslednom case a Dario toho po ZOH nejako moc vynechal, svoj dovod to urcite malo a jednoducho to vytvara zly dojem (som pocul o nejakej lahsej chorobe, v podstate je mi to ale jedno, take nizke kurzy na 50km hromadne by som bol schopny hrat len na Northuga v elitnej forme). Potom Legkov, kde plati to iste, co u Sundbyho. Poltoranin napokon znova nie je na starte, to bol povodny prvotny napad, napokon posluzi inym sposobom, ako kurzovy navysovak.

Daniel Rickardsson je v neskutocnej forme. Najprv si zajde placku na 15km klasicky na ZOH, skvele zasiel aj svoj usek v zlatej svedskej stafete a nestratil sa ani na 50km volnym stylom. O jeho forme svedci skor kvalita vysledkov volnou technikou, kde po ZOH v Lahti skoncil v top3 na 15km. Prichadza 50km klasicky, Rickardssonova specialita. On nie je ani uplne marny sprinter v zaveroch, pri absencii Poltoranina/Vylegzhanina/Northuga atd. ma kvalitativne takmer na kazdeho. Zaroven, na Holmenkollene je trat tak narocna, ze neocakavam, ze sa bude rozhodovat az uplne na cielovej rovinke, st.pole sa podla mna znacne potrha.

Eldar Roenning sa zasiel pred tyzdnom Vasaloppet, vykon nebol marny, jazdil aktivne, vysledok takisto nesklamal, zaroven Eldar je jeden z mala zavodnikov, ktori budu mat zajtra elitny sprint klasicky na pripadny zaver, keby sa az privelmi taktizovalo. Je to Nor a pre Norov vyhrat 50km na Holmenkollene je takmer ako vyhrat zlato na ZOH/MS.

Simen Haakon Oestensen je dalsi Nor. Uz som ho v tejto sezone raz skusal, bolo to par dni po jeho najvacsom vitazstve, po vyhre na Marcialonge som ho skusal v zavode na 15km klasicky, islo sa intervalovo. To, ze bude zavod podstatne dlhsi a najma s hromadnym startom bude hrat v jeho prospech. V jeho neprospech moze hrat clenita trat, na nieco podobne nie je prilis zvyknuty pri laufoch, na ktore sa posledne sezony specializuje. Na druhej strane, ked je schopny vyhrat norsky sampionat na 15km klasicky v sezone, kde su vrcholom ZOH, musim v nom nieco byt aj v tych stupaniach, viz. vitazstvo na Marcialonge dosiahol prave v zaverecnom stupani, resp. v nastupe tesne pred slavnym stupanim tesne pred cielom.

A duo len na top3. Keby bol Iivo top3 a ja som ho nemal, bol by sklamany, nieco na sposob Bjoern Ferry. Nevyhra, o tom som presvedceny, ja si myslim, ze nebude ani top3, ja to predsa mlady uchan, ktory pojde snad svoju druhu 50 v kariere, ale pojde sa klasicky, je to neskutocny talent a kto vie, co je schopny este predviest v tejto sezone. Standa Volzhentsev je znamy klasik, ktory je dobry vytrvalec, sedia mu hromadne starty a ma aj dobre zaverecne zrychlenie, ktore ukazal napr. v tejto sezone v jednom zavode TdS.

(Tak na to sa velmi rad pozriem zo zaznamu, pretoze 4 borci priniesli zisk, resp. vsetci 5 boli v top10, to uz je ina parada, ked sa nieco take podari. Rano som uz sem zo smartphodu nedopisoval nic, nechcelo sa mi a tipy tu v podstate boli, sice v tych extremnych verziach, ale kazdy si domysli, ze ked verim v top3, tak top10 by nemal byt problem, prave tych underdogov som si zahral top10, takze preto pisem, ze so 4 z 5 velka spokojnost a nadavat Roenningovi za to, ze bol 6. by bol tiez trochu od veci.)
cadamarteli
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.12.2006
Tipy a sázky: 315
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 8.03.2014, 14:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dnes D.Rickardsson paradna trefa skoda ze to neslo nikde live tak snad zajtra u zien to aj uvidime a zasa trafis dake paradne tipy GL
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.03.2014, 8:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


A.K.Saarinen top3 (2,5/10 - 4,5 - bet365)
K.Niskanen top3 (2,75/10 - 6,0 - bet365)
S.Boehler top3 (0,75/10 - 20,0 - Unibet) & top10 (4/10 - 2,6 - T....)
E.Wiken top6 (2/10 - 6,5 - Chance)

K.S.Steira vs M.Ishida 2 (5/10 - 2,5 - Pinnacle)

A.K.Saarinen vs K.S.Steira 1 & T.Boe vs S.Eder 2 (4/10 - 3,21 - Nike) *1,7
K.Lahteenmaki vs S.Boehler 2 & A.K.Saarinen top6 (3,5/10 - 3,49 - T....)

------------------------------------------------------------------------------------

Vcerajsok jasne demonstroval, ze trat je spravodliva a ze kto ma formu, je skvely klasik a v idealnom pripade je aj vytrvalec, ale to je mozno to najmenej dolezite, tak tu slavi uspech. V zenach je situacia samozrejme trochu jasnejsia a zaroven charakter zavodov je diametralne odlisny, t.j. v tomto smere narocna trat nebude mat az taky zasadny vplyv.

Otazkou je, ci Norky opanuju kompletne stupne vitazov. Predsa len, ide sa klasika a tam by Charlotte Kalla nemala az tak hryzt, toboz, ked nedavno prekonala neprijemnu chripku, viz. Dario Cologna, ktory vcera ani len nedokoncil. Faktom je, ze ochorenie u nej prislo skor, ale aj tak mam obavu, aby z toho nebol zasa len priemerny/podpriemerny vysledok. Bjoergen by mala byt easy, Johaug, tam si nie som az taky isty, viz. zavod v Lahti, kde Therese slusne odpadla. Suma sumarum, za Marit by dnes mohli byt az 2 miesta na stupnoch vitazov volne, resp. hratelne pre viacej ako 2-3 zavodnicky.

Finky, to su klasicky na vrcholnej urovni. U Kerttu je pomerne dilema, ktory styl jej v sucasnosti sedi viacej, ja si stale myslim, ze klasika je spravnou odpovedou a ked bola na ZOH na krasnom 4.mieste na 30km volne, je otazkou, ci dnes v pre mna silnejsej klasike dokaze svoj vykon este o nieco stlacit a pobit sa aj o to tretie, mozno druhe miesto. Aikku v klasickych zalezitostiach je vzdy hrozbou, sice naposledy v sprinte trochu sklamala, ale to ma aj svoje ine dovody, nez len dovod primarny, ten vykonnostny.

Stefanie Boehler je taky wildcard pick. Na ZOH ma zaujala v podstate vzdy, ked sa islo nieco klasicky, aj preto sa napr. dostala do team sprintu. Vytrvalost by pre skusenu Stefanie mala byt skor vyhoda, takze som sam zvedavy, co s nou tazka trat na Holmenkollene urobi.

Proti komu? Urcite proti Kristin Steira. Ta klasicky nezasla uz dlho zhola nic, ani v skejte to dlho nebolo ono, ale tam uz sa prebrala a na ZOH z toho na 30km bola zasluzena bronzova medaila, ktora pre Kristin mala trochu zlatu prichut, kedze ona je znama tym, ze velmi casto konci tesne pod stupnami vitazov na 4.mieste. Ishida, klasicka na pohladanie a o Aikku som uz pisal.

(Taka polovicata spokojnost. Na cele to bolo podla predpokladov, v hlbke st.pola uz nie. Boehler sklamala na plnej ciare, naopak Steira/Lahteenmaki zasli take divne zavody - Krista perfektny uvod, potom uplne odpadla, zacalo to vyzerat aj s marnou Boehler pomerne nadejne, ale po 10km sa znova chytila a uz isla len vpred. Steira naopak, hodne mizerny uvod a potom uz sla dobre, v podstate skoncila najlepsie ako mohla, na top6 nemala a Nyvltova, ktora sa jej udrzala ju zasa easy dala v neoblubenom sprinte. Takze napokon den so zimnymi sportami dnes cca -20u.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.03.2014, 20:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


Vyzva!! Kto najde profil zajtrajsieho sprintu vo Falune, ma u mna jedno velke dakujem.. Da sa zit aj bez toho, ale pocitovo nebude najlepsie tipovat nieco, co nepoznam a nemam k tomu ani informaciu, ako by to malo priblizne vyzerat (sprint sa vo Falune uz velmi dlho neisiel, ak vobec - sprintovalo sa vzdy v Stockholme, to bol taky tradicny mestsky sprint so stupanim pred cielom podobne ako v Drammene)
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.03.2014, 21:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

official site: http://forvm.falun2015.com/wp-content/uploads/sites/10/2013/10/sprint_ny.pdf
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.03.2014, 22:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vdaka, to vyzera pomerne dobre.

Prve dojmy su asi take, ze kopce moc rozhodovat nebudu, pretoze v pripade muzov je od vrcholu posledneho stupania 650 metrov (zo zaciatku nejakych 100m klesania a 550m po rovine). Neviem si predstavit, ze by niekto od startu za to vzal a zvysku st.pola by zmizol, vobec nie v pripade muzov, ciastocne v pripade zien a aj to len pre konkretny pripad Marit Bjoergen, nikto iny.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy