Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Severská kombinace

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 16.01.2014, 17:05 Předmět: Severská kombinace
Pište tipy na sázení
Citovat

Severská kombinace
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.02.2014, 22:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


T.Edelmann top3 (2/10 - 9,0 - BetVictor)
J.Rydzek top3 (3/10 - 4,5 - Unibet)

H.Klemetsen vyhra skokansku cast (4,5/10 - 2,75 - Unibet)
I.Herola - najlepsi Fin po skoku (4/10 - 3,5 - Unibet)


T.Edelmann top10 & Linger/Linger top3 (sane) (4,5/10 - 3,23 - T....)
T.Edelmann vs B.Fletcher 1 & K.Clark top3 & S.Davis vs B.Hansen 1 (5/10 - 3,35 - Chance)

M.Kokslien vs M.Krog 1 & H.Klemetsen vs Y.Watabe 1 (4,5/10 - 2,66 - Unibet)
A.Pittin vs B.Fletcher 1 & F.Riessle vs T.Hug 1 (4/10 - 3,62 - Nike)

-----------------------------------------------------------------------------------

Tino Edelmann, pred Vianocami forma tragicka, po Vianociach sa zlepsuje zavod od zavodu. V poslednom case bola forma taka dobra, ze som si zacinal hovorit, ze na ZOH na neho jednoducho nesmiem zabudnut. Top3 pozriem este rano, mam predstavu, v podstate aj s tymi horsimi variantami, napr. v kurze 7,5 je to slusne value, pritom su aj lepsie a mozno budu este lepsie.

Top10 by mal urobit s prsom v nose, toboz, ked v Sochi postupne na skokoch pridava na kvalite. S podstatne zlepsenym behom je jasny kandidat na jednu z medaili. Lingerovci v poslednych treningoch uz pravidelne hned za neprekonatelnou dvojicou Wendl/Arlt.

Super dvojicka Edelmann vs B.Fletcher. Bryan tu skace asi ako jeho brat, co znamena jedine - tragicky. Ani superrychle nohy ho nezachrania. Dvojicka v kurze 1,8 ma pri normalnom priebehu jasneho vitaza. K tomu som nasiel take veci, ktore by mali vyjst, ale v podstate to ake jedine mozu pokazit.

Haavard tu skace skvele, skace skvele dlhodobo a kurz 2,75 vyzera jednoducho dobre, vypisal by som max. 2,0. Mladik Ilkka Herola nemoze byt taky dog. Skokan je to nadpriemerny, v treningoch ziaden z jeho finskych sukmenovcov nebol vyrazne lepsi, resp. dvaja boli horsi a kurzovy favorit Eetu Vaehaesoerinki skakal velmi podobne.

Johannes Rydzek je pri neucasti Bjoerna Kircheisena, ktory tu skakal tak dobre (pre mna prekvapivo dostal prednost Fabian Riessle) je u mna s Tinom Edelmannom velkou medailovou nadejou popri prvom favoritovi zavodu Ericovi Frenzelovi z Nemecka.

A este jedna akovka. Alessandro Pittin tu neskace nejako skvele, ale ani tak odpadne, aby bol bez sance na slusny vysledok. Da sa zaroven povedat, ze urcite neskace horsie ako Bryan Fletcher. Bezecky je urcite lepsim zavodnikom, pritom je kurzovym outsiderom. Vsetky skutocnosti k sebe nejako logicky nepatria. Fabian Riessle, uz spominany prekvapivy tah trenera, by mal byt lepsim zavodnikom nez Tim Hug, ktory stale zije z vyhry v slabo obsadenom zavode v Kazachstrane. Po skoku to bude podobne, v behu by mal mat navrch Fabian.

(Uz skok zial vysiel totalne na nic, o moc horsie to dopadnut nemohlo, alias Krogovi skok vysiel, v podstate najlepsie behom pobytu v Sochi, Haavard zariskoval a risk totalne nevysiel, tam stratil minimalne 8bodov, co je 32sekund, beh uz bol v pohode, velmi slusny na neho. Tym pokazil nielen specialny tip na skok, ale aj dvojicku s Krogom, aj ked ako som pisal, tam to bol dvojity faktor. Najlepsi Fin a trpka prehra o 0,5bodu. Vsetky s Edelmannom mimo top3 OK a akovka easy, takze spokojnost nulova, snad aspon dojdu tie dve akovky.

PS: Akovky dosli, spokojnost. Sice to bolo v jednom pripade kostrbate, ci uz so Shanim, ako aj s Kelly Clark, ale napokon to vyslo k uplnej spokojnosti.)


Naposledy upravil UselessToo dne 12.02.2014, 20:44, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.02.2014, 13:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

LIVE:

E.Frenzel vs A.Watabe 1 & A.Pittin vs M.Krog 1 & M.Kokslien vs B.Demong 1 (4/10 - 3,07 - Unibet)

------------------------------------------------------------------------------------

Eric ma nejaky drobny naskok na starte, je lepsim bezcom, aj ked nie vyrazne, ale najma, ma podstatne lepsi sprint v zavere. Alessandro Pittin na makkom podklade a po slusnom skoku pojde vysoko, skoda, ze nemozem nikde najst tip na top3. A Mikko pojde rovnako velmi rychlo dopredu, na Billa straca minimum.

(Skoda, bolo to tesne, tentokrat proti mne, Alessandro nesklamal, napokon aspon nemusim lutovat, ze top3 nikto zo SK na livku nevypisal)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.02.2014, 22:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


Ja hram za plnu palbu Bjoerna Kircheisena. V Nike som stihol 45,0 na win, 8,5 na top3, 4,5 na top6, to boli solovky a top10 za 2,2 som si zahral s top15 na Bryana Fletchera.

To uz je prec, napriek tomu napr. Tipac drzi 30,0/6,5/3,5/1,7. Napr. na mojho Bryana ma Tipac kurz 1,75 (v Nike som bral aj 1,7).

Okrem Bjoerna mam betnuteho Magnus Kroga 15,0 na win, resp. 4,0 na top3. V Chance som stihol, sice to nezobrali za moc, ale aspon nieco, dvojicky s chorlavym Ericom Frenzelom, najma s Pittinom v kurze nad 4,0 to bola jasna vyzva.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.02.2014, 9:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


M.Moan vs J.Lamy Chappuis 1 & B.Kircheisen vs H.Klemetsen 1 & Rusko I (O.Stulneva) vs Nemecko II (C.Martini) 1 (boby) (3,5/10 - 4,1 - Nike)
M.Krog vs J.Lamy Chappuis 1 & D.Wise to win (3/10 - 4,9 - T....)


-----------------------------------------------------------------------------------

Tak este nejake dvojicky. Jason Lamy Chappuis v prvom zavode v bezeckej stope uplne stuhol, nevie z akeho dovodu, ale bolo tomu tak. Ono aj keby dnes bezal pomerne dobre, proti Moanovi s Krogom to bude mat zlozite. Obaja totiz v treningoch na zavod na velkom mostiku skacu podstatne lepsie, nez tomu bolo na tom strednom. S ich bezeckymi moznostami a kvalitami nebudu mat problem dostihnut Jasona, otazkou bude, ci sa ho dokazu zbavit, ak bude forma podobna tej z minuleho zavodu, nebude im to robit ziaden problem. Kircheisen tu skace tak dobre, ze strata na Haavarda by nemala byt nijak masivna. Bezecky je suboj jasne rozdany, aj ked Haavard podla mna uplne v stope nezhori.

V Tipaci doplnok v podobe Davida Wisea. Spominal som ho pri tipe na Kevina Rollanda v patricnom vlakne. David Wise vyhral minulorocne MS, vyhral posledne 3 X Games, jednoducho favorit zavodu, ako sa patri. V Nike dvojicka v zenskom dvojbobe. Aj ruski muzi uz jasne ukazali, ze vyhoda domacej drahy ma velke caro a netyka sa to len bobov, ale aj sani a skeletonu. Stulneva v treningoch zvacsa 3. alebo 4., niekedy aj lepsie. Nemecka dvojka len priemer, daleko za medailovymi bojmi.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.02.2014, 20:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


Norsko to win & Cesko vs Finsko 1 (4,5/10 - 3,12 - Chance) *2,15

Rakusko top3 - NIE (4/10 - 2,55 - bwin)
Japonsko vs Taliansko 2 (3/10 - 2,9 - T....)


-----------------------------------------------------------------------------------

Nori prvy a druhy v zavode na velkom mostiku, k tomu spolahlivy Klemetsen a najma skvely skokan, ktory je pre norsky tim klucovy v tom, ze po skoku nebudu na najlepsich stracat az tak vela, t.j. zostanu v kontakte a Magnus Krog, ktoremu jednoducho nevysiel uplne idealne skok a kedze je to skor skvely kontaktny zavodnik, nebol schopny sam dobehnut celnu skupinu, aj ked ta pomerne taktizovala. Norom to na velkom skace, aj nie zrovna skvelym skokanom a v stope su najrychlejsim timom. Toboz, ked Eric Frenzel je po chorobe a v individualnom nestratil az tak vela len z dovodu spominaneho taktizovania. Dalsi traja nemecki clenovia sice maju vysoku kvalitu a aj dobru formu, lenze tym jazyckom na vahach je u mna nie uplne zdravy Eric Frenzel. K tomu Cesi proti Finom. Cesi tu ako tim vyzeraju velmi dobre. Slusne skocil v zavode Mira Dvorak, sice Churavy tu nie je v idealnej forme, ale to svoje odvedie, to iste mladik Portyk a nie inak je na tom Tomas Slavik. Pre stafetu je vyrovnanost klucova. Fini maju jedneho nadpriemerneho zavodnika, tym je Ilka Herola, lenze ten zvysok ani neskace, ani nadpriemerne nebeha.

(Aj tu som bol na livku pomerne aktivny. Skoky dopadli fajn, v cele Nemci, za nimi tesne Rakusani, treti Nori, za nimi tesne Francuzi. Na prvy usek logicky dali Nemci choreho Frenzela, ktoreho ulohou bolo sa len udrzat Norov, k tomu mal logicky naskok po skoku v podobe 25 sekund. Bwin prisiel s ponukou, ze Nori budu predavat na 1.mieste za 2,5 a to som teda nevahal. K tomu som hned zahral za 21,0 ako poistku iny tim mimo Norsko/Nemecko, kedze Rakusani dali na prvy usek svojho najlepsieho bezca Klapfera. Nor rychlo Nemca a Rakusana dostihol, v podstate este pocas prveho okruhu a kurzy na Nemecko vyleteli z 1,5 na 7,0. Nechcel som nic riskovat a betol som aj Nemcov, aj ked som Frenzelovi neveril, ze by plytval silami a snazil sa nezmyselne so zvysnymi stafetami zavodit o prvenstvo, ktore nic nikomu neprinesie. Tak sa aj stalo, usek vyhralo Norsko, t.j. Moan predaval ako prvy. Druhou akciou na livku bola poistka jedneho tu zverejneneho tipu. Rakusko top3 - NIE, na livku sa objavil duel Rakusko vs Francuzko, pricom na Rakusanov svietil kurz 2,55. To bolo v dobe, kedy to vyzeralo, ze Seb Lacroix sa tiez dotiahne na uplne celo. Lenze jedna vec je naskok zmazavat, druha dotiahnut, zaroven jedna vec je zmazavat, ked je v cele sam chory Frenzel a druha, ked celnu skupinu taha Moan s Klapferom. Iste cca 2u pre mna boli v tu dobu perfektna ponuka, ktora sa neodmieta a ukazalo sa, ze som urobil dobre. Talosi nebola dobra volba, napokon v zavere (asi pad) nedal Pittin ani Demonga a ani Portyka, takze v podstate Talosi nedali nikoho a uz vobec nie Japoncov, ktori zabehli stafetu v bezeckej stope nad ocakavanie dobre. Nori vyhrali, skoda, ze Fini do stafety ani nenastupili a bol z toho pochopitelne void.)
lizamare
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.4.2015
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.04.2015, 19:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

where they usually belonged to the better of the average and if something's name will go down, then quite quirky athletic figure. If someone teased breakfast in the stomach and on the leveling is still Stollar (right)
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy