Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Golf

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.02.2014, 17:43 Předmět: Golf
Pište tipy na sázení
Citovat

Golf

AT&T Pebble Beach:

J.Walker to win (1,5/10 - 29,0 - Stanjames) The Winner
P.Reed to win (1/10 - 41,0 - Sportingbet) E/W
S.Levin to win (0,5/10 - 76,0 - bet365) E/W
J.Hicks to win (0,75/10 - 151,0 - Sportingbet) E/W (vklad pre cely E/W)
M.Thompson to win (0,75/10 - 151,0 - Sportingbet) E/W (vklad pre cely E/W)
S.M.Bae to win (0,25/10 - 200,0 - betfair) & top5 (0,5/10 - 31,0 - Unibet)

R.Castro top10 (1,25/10 - 10,0 - BetVictor)
J.Mallinger top10 (0,75/10 - 13,0 - Coral)
C.Tringale top10 (0,75/10 - 15,0 - bet365)


-----------------------------------------------------------------------------------

9,5u na specificky turnaj na PGA Tour. Specifikom je urcite oznacenie ProAm, t.j. turnaj prebieha za pritomnosti roznych hviezd z negolfoveho prostredia a to pocas takmer celeho plynutia turnaja. Dane hviezdy idu s jednotlivymi flightami a nie kazdy z hracov ma rad, ked sa jednotlive kola natiahnu o nejake 2 hodiny oproti normalu.

Hernym specifikom turnaja su velmi male greeny. To pre tipera, resp. aj pre samotnych hracov znamena, ze dolezitymi faktormi uspechu bude zasahovanie greenov a ked uz sa green zasiahnut nepodari, schopnost prihrat si a zvladnut jamku po prihre na jeden putt. Kedze su male greeny, schopnost zvladat dlhe putty, vyvarovat sa trojputtom a podobne veci nebudu hrat prilis velku ulohu. Zameral som sa preto na tri klucove statistiky: GIR, Scrambling a statistiku hrania kratkych puttov (do 10 stop, od 5 do 10/15 stop). Okrem tychto dlhodobejsich statistik som si vsimal posun v jednotlivych statistikach, t.j. kvalitne zasahovanie greenov/puttovanie z minuleho tyzdna.

Spencer Levin hra na zdravotnu vynimku, minuly rok totiz na PGA Tour neodohral absolutne nic. Ocenujem, ze sa po zraneni nehnal do turnajov na PGA Tour, viz. jeho 7-8 turnajov na Web.com Tour (druha americka tura), ktore mali sluzit "na rozohranie" pre tuto sezonu, kde si je vedomy, ze musi behom cca 20 turnajov ziskat dostatocne mnozstvo prostriedkov. V tejto sezone je to zatial o konzistentnosti, avsak bez velkeho vysledku. Nepresiel len jedenkrat cutom, zaroven je ale bez top10 vysledku. Tento turnaj ma rad, logicky minuly rok tu nehral, avsak v 4 sezonach predtym vzdy presiel cutom a 3krat z toho bol velmi dobry vysledok - T14/T4/T9. Rad by som dodal, ze jeho posledny vysledok na tomto turnaji, resp. posledna ucast sa odohrala len tyzden po tom, co na poslednych jamkach odpalil takmer stopercentne vitazstvo na Waste Management Phoenix Open, t.j. turnaj, ktory sa hral minuly tyzden. Spencer Levin je z pohladu dobrych vysledkov skor ranne vtaca, t.j. dobre vysledky zbiera vzdy na uvod sezony. Aby som spomenul klucove stats - zatial v sezone je 40. v GIR, 12. v scramblingu, puttovanie je na tom "najhorsie", ale je vidiet, ze puttovanie z kratsich vzdialenosti mu robi mensie problemy, zaroven z toho vyplyva, ze jeho kratka hra je fantasticka - skvele cislo v scramblingu suvisi aj s puttovanim a ak hrac nie je top hrac v puttovani, jeho prihry musia byt vacsinou perfektne. Zaujala ma aj statistika, kde je 6. v skorovani na Paroch 3.

Jimmy Walker pri novom sposobe tipovania, resp. rozlozeni vkladov, nemoze byt hrany inak nez len na win. Vsetko pod 41,0 budem hrat takymto sposobom. Jimmy Walker, hrac dlho znamy ako contender na takmer kazdom turnaji, 2kola vzdy v hre, lenze v tom tretom, prinajhorsom vo stvrtom predviedol na par jamkach nejaky zasadny pruser a bolo po sanciach na vyhru. Ak pruser prisiel este v tretom kole, vo stvrtom silno utocil, ale na vyhru a ani na PO to nikdy nestacilo. Ak to prislo vo stvrtom kole, dopadlo to logicky este o nieco horsie. Lenze tato sezona - prve 2 vyhry na PGA Tour. Prve 4 klasicke turnaje a mimo 2 vyhier pridal aj T6 a T12 umiestnenie. Az na Farmers prisiel prvy neuspech v podobe neprejdeneho cutu. To bolo o jeho sucasnej forme. O jeho course form jasne vypovedaju vysledky z poslednych 3 sezon - T9/T9/T3. Ziaden iny hrac nema lepsiu bilanciu z poslednych 3 rocnikov, snad len Aaron Baddeley by sa mohol trochu porovnavat. Jimmy Walker zaroven splna skvele vsetky 3 klucove stat - 49./47./3. Najma jeho puttovanie je zatial v sezone fantasticke, ked sa to spoji s tym, ze je velmi dlhym hracom a zatial aj pomerne presnym, neda sa moc cudovat, ze uz ma na konte 2 vyhry.

Patrick Reed vyhral nedavno, na Farmers. Vo Phoenixe to znova nemal zle rozbehnute, ale po 2 vyrovnanych kolach za 67 prislo vikendove vytriezvenie. Reed je psychicky velmi odolny hrac, tazko povedat, aku velku ulohu v tom hra jeho cesta za plnou kartou na PGA Tour, ja si myslim, ze velku. Patrick Reed sa na PGA Tour usadil pomocou pondelkovych kvalifikacii. Kvalifikacie sa hraju o 3-4 miesta, na jedno kolo (18 jamiek) a ti, co dokazu predviest behom 1 kola najlepsi vysledok, si zahraju aj pocas riadneho turnaja. Skvele je, ked sa nieco podobne podari hracov 4-5krat za sezonu, ked sa to hracovi podari 10krat, je to absolutne fantasticke. Zaroven proti danym hracom hra variancia - oni uz svoje skvele kolo boli nuteni predviest, aby sa len dostali do turnaja, tazko mozu teda predviest dalsie 2-3 skvele kola pocas riadneho 4-koloveho turnaja. Lenze Patrick Reed zvladal aj tuto dalsiu cast. Kvalifikacie mu tak dali nadhlad, schopnost stale hrat naplno, ako keby sa turnaje hrali fakt len na to jedno kolo a zaroven k tomu pridal schopnost opakovat nizke skore viac dni za sebou. Najlepsim dokazom nech je jeho vitazstvo na Farmers. Prve 3 kola a trikrat neskutocne skore 63. -27 po troch kolach, obrovsky naskok na druheho v poradi a aj (pod)priemerne posledne kolo bez problemov stacilo na triumf. Hrac dlhy a presny (GIR 26.), scrambling znacne podpriemerny, puttovanie na kratke vzdialenosti takmer neomylne, aj ked devizou su najma putty do 5 stop. Patrick Reed moze vyhrat akykolvek turnaj, taky je moj nazor, viz. jeho mnozstvo top10 vysledkov v minulej sezone, co bola jeho prva sezona, prave sezona, kde sa presadil vdaka svojmu talentu kvalifikovat sa do vacsiny turnajov. Zaroven minuly rok bol celkovo 40. v scramblingu, takze sucasne postavenie je skor dielom negativnej variancie.

Justin Hicks, predstavujem vam najpresnejsieho hraca tejto sezony. Niet presnejsieho hraca v zasahovani greenov v regulacii, o moc horsie na tom nie je pri zasahovani fairwayi po driveoch. Priemerny scrambler, nadpriemerny v puttovani, najma v puttoch od 5 do 15 stop. Justin Hicks na tomto turnaji minuly rok na peknom T12 mieste, zaroven minuly tyzden v Phoenixe na T19 priecke.

Michael Thompson je podobny tipek ako Justin Hicks. Hrac nesmierne presny, nie prilis dlhy z T-cka. Scrambling 19., puttovanie 5-15 20. Minuly tyzden rovnako ako Hicks T19, na tomto turnaji hra snad prvykrat (resp. po 3 rokoch). Michaelovi nesedi zrovna moc velke mnozstvo turnajov, aj preto jeho vysledky nie su vyrovnane. Minuly rok sezonu zacal tromi neprejdenymi cutmi a T78 miestom, t.j. na absolutnom konci medzi tymi, co cutom presli. A na piatom turnaji sezony - bum, vitazstvo. Na Honda Classic, kde boli podmienky tazke ako hrom, kde vitazne skore sa zastavilo na -7. Mimo tohto vitazstva je jeho druhym highlightom v kariere T2 na US Open 2 roky dozadu, znova jasny priklad toho, ze cim tazsie, tym lepsie.

Sang-Moon Bae je tiez hrac, ktory spravi vysledok takmer z nicoho, bez nejakeho naznaku formy na predchadzajucich turnajoch. V sezone je to zatial nevyrazne, aj ked presiel 6 zo 7 cutov. Faktom je, ze vysledok v top20 zatial nema. Co ma presvedcilo, to bolo jeho puttovanie minuly tyzden, kde patril k uplne najlepsim hracom v celom startovom poli.

Roberto Castro, klasicky presny hrac, s potencialom patrit do uplne svetovej spicky. Zatial k prieniku do svetovej spicky chyba schopnost dotiahnut dobre rozohrane turnaje, resp. schopnost potvrdit skvele kola z uvodu turnaja aj v tom nasledujucom. Cameron Tringale sa konecne pripomenul minuly tyzden, potencial tohto hraca enormny, zial hlava je vacsinou proti. John Mallinger, naopak veteran golfovych turnajov, ktory minuly tyzden prekvapil T12 vysledkom. Na tomto turnaji ma z minulosti 2 tretie miesta, takmer stopercentne prechadzanie cutom, takze top10 nevidim zrovna ako nasplnitelny ciel.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Joburg Open:


A.Saddier to win (0,5/10 - 170,0 - betfair)
T.Fisher Jr. to win (0,5/10 - 81,0 - Sportingbet) E/W
B.Stone to win (0,25/10 - 126,0 - Unibet) & top10 (1/10 - 12,0 - Stanjames)

T.Hatton to win (0,25/10 - 250,0 - betfair) & top10 (1/10 - 15,0 - Sportingbet) T3
J.Roos to win (0,25/10 - 501,0 - Sportingbet) E/W & top10 (0,5/10 - 41,0 - Sportingbet) & top20 (1/10 - 17,0 - BetVictor)

J.Blaauw top20 (1,25/10 - 10,0 - Stanjames)
B.Pieters top20 (0,75/10 - 23,0 - Stanjames)
H.Bruiners top20 (0,5/10 - 41,0 - Stanjames)
M.Bothma top20 (0,5/10 - 41,0 - Stanjames)


---------------------------------------------------------------------------------

A 9u na podnik v JAR. Povodne trio bolo Adrien Saddier, Tyrell Hatton a Jake Roos. Napokon sa trochu rozrastlo, logicky o zopar domacich hracov.

Layout ma cez 7600 yardov, takze bomberom a dlhym hracom bude dokonale vyhovovat. Samozrejme, to sedi v podstate drvivej vacsine miestnych hracov, takze znova ocakavam, ze na celnych poziciach to tradicne riadne zahustia.

Kurzovi favoriti ma prilis nezaujimaju, mozno Aiken by ma zaujimal, keby som stihol kurz 28,0, teraz je len tesne nad 20,0 a to je jednoducho malo. V podstate ale nemam nic proti Charlovi, Georgeovi a dalsim elitnym domacim hracom, takze tu urcite bude nejaky priestor k livebetom, prip. k nejakemu tradingu.

Adrien Saddier, Tyrell Hatton a Brandon Stone, to su vsetko mladici, ktori su buducnostou European Tour. Vsetci sa uz dokazali ukazat, samozrejme nie tak, ze by nejaky turnaj uz vyhrali, ale na to, aby som im venoval svoju pozornost, to bohato stacilo. Turnaj v JAR nie su tak kvalitne obsadene, aj preto maju mladici, ktori prichadzaju z Q-School, prip. z druhej ligy, z Challenge Tour, velku sancu prerazit, prip. si aspon pripisat na konto dolezite financne prostriedky v snahe udrzat si kartu aj na dalsiu sezonu.

Trevor Fisher Jr., talentovany hrac, avsak zatial stale hrac, ktory z toho mnozstva juhoafrickych hracov neprerazil. Pritom medzi nim a napr. Brandonom Graceom nie je az taky vykonnostny rozdiel. V minulych 2 sezonach T3 a T6 na tomto podujati.

Jake Roos otvara portfolio domacich hracov, ktori opanovali niektori z eventov minulej sezony Sunshine Tour. Jake Roos je z tychto mien tym jednoznacne najznamejsim. Dalsimi hracmi s tymto statusom su Jacques Blaauw a Heinrich Bruiners. Brandon Pieters tu minuly rok skoncil T11, za posledne roky okrem jedneho rocnika vzdy zvladol prejst cutom, pricom vzdy bol v top50, urcite nie hrac, ktory by mal podnik vyhrat, ale zaroven urcite hrac, ktory by sa mohol umiestnit relativne vysoko. A Michiel Bothma na zaver. Pred 2 rokmi na peknom tretom mieste na tomto turnaji, kurz 41,0 na top20 je teda trochu nad ramec zmysluplneho kurzu. Sportingbet je SK, ktora neberie do uvahy dead heat, to znamena picky na top10/top20 maju vacsiu hodnotu ako picky v inych SK pri rovnakych/podobnych kurzoch, to iste plati aj o E/W.

(Prvy turnajovy tyzden v tipovani a hned win, to nam to pekne zacina. Jimmy Walker len znova potvrdil, ze ked sa vyhra prvykrat a hrac ma na to herne ma, potom sa uz vyhrava velmi lahko, takych pripadov aj s nedavnej minulosti je dost. Dlho v hre E/W bol Michael Thompson, nezahrali zle Patrick Reed a Cameron Tringale, ktory bol len o ranu za ciastkovych navratom za top10

V JAR to nebolo o moc horsie, skoda len, ze Tyrrella Hattona som nemal zahraneho E/W. V pohode vysiel tip na top10, nieco som zarobil na BF, ale tentokrat urcite menej, nez by som zarobil na spominanom E/W. Brandon Stone bol dlho plece pri pleci s Tyrrellom, v poslednom kole ale tak dobre nezahral, ako mlady Anglican. Z JAR, z tych vysokych kurzov napokon presiel cutom len Heinrich Bruiners.)


Naposledy upravil UselessToo dne 10.02.2014, 23:47, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.02.2014, 23:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Northern Trust Open:

B.Haas to win (1,5/10 - 31,0 - Sportingbet)
K.Stadler to win (0,5/10 - 81,0 - bet365) E/W
C.Tringale to win (0,5/10 - 111,0 - bet365) E/W
F.Jacobson to win (0,25/10 - 170,0 - betfair)
B.Van Pelt to win (0,25/10 - 201,0 - Coral) E/W


-----------------------------------------------------------------------------------

Billy Haas je na tomto turnaji taka istota. V nezabudnutelnej koncovke turnaja pred 2 rokmi mal najviac stastia z tria Haas/Mickelson/Bradley. Minuly rok uz sice nevyhral, ale tretim miestom potvrdil, ze podmienky na NTO mu dokonale sedia.

Kevin Stadler ma formu, pred 2 tyzdnami vyhral svoj prvy turnaj v kariere, na tomto turnaji v poslednych 4 rokoch 4 prejdene cuty a vysledky ako T10, T12 alebo T24. K tomu fajn kurz 81,0.

Cameron Tringale, minuly tyzden o ranu mi usiel aspon ciastocny navrat, skoncil znova tesne za top10, tentokrat na T13 mieste. To su dva velmi dobre pociny za sebou, k tomu treba pridat, ze na tomto turnaji sa mu velmi darilo v poslednych sezonach - T21/T24/T21. Klasicky pripad, ked hrac bije na vrata, na ktorych je napisane "fantasticky vysledok".

Fredrik Jacobson, klasicky tip na course form, T13 a T3 v poslednych 2 sezonach. Sucasna forma tragicka, ale on potrebuje tie svoje turnaje, ktore uplne na uvod sezony jednoducho nie su.

A Bo Van Pelt. Nema formu, ale ja to s nim skusim. Nemam moc, co stratit a idealne mi doplna elitnu stvorku. Z minulosti tu ma 4 umiestnenia do top15.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Africa Open:

J.Van Zyl to win (2/10 - 19,0 - bet365)
T.Van der Waalt to win (0,75/10 - 56,0 - bet365) E/W
D.Huizing to win (0,75/10 - 201,0 - bet365) E/W (vklad pre cely E/W)


--------------------------------------------------------------------------------

Jaco Van Zyl, resp. Tjaart Van der Waalt, dvaja domaci hraci, ktori tu maju vybornu bilanciu z minulych rokov. Jaco posledne 3 rocniky T4/T4/T2, k vitazstvu tak vzdy chybalo velmi malo. Tentokrat tu nie je ziadne elitne juhoafricke meno typu Oosthuizen/Schwartzel, takze boj o titul je otvoreny. Tjaart v poslednych 2 sezonach T2/T5, takze nie o moc horsie vysledky ako u Jaca.

Daan Huizing je podobny tip ako minuly tyzden Hatton, prip. Stone, t.j. dalsi z plejady extremne talentovanych mladikov. Tentokrat ide o Holandana, ktory sa velmi rychlo dostal z nizsej tury na Challenge Tour a z nej po par turnajoch si zaistil aj miestenku na European Tour.

Mozno este pridam nejake tipy, mozno znova na Roosa, ale tieto 3 su tie hlavne.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.02.2014, 12:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

The Honda Classic:

G.McDowell to win (1,5/10 - 29,0 - Stanjames)
M.Thompson to win (0,5/10 - 81,0 - Skybet) E/W
C.Tringale to win (0,5/10 - 101,0 - Sportingbet) E/W


W.McKenzie top10 (2/10 - 8,5 - bet365) T6

-------------------------------------------------------------------------------

Tak ako sa golf vracia na obrazovky CTSport, tak sa vracaju aj moje tipy - spolocnym menovatelom oboch skutocnosti je koniec ZOH.

Aby som sa vratil 2 tyzdne dozadu, tak podla ocakavania, po hyperuspesnom prvom tiperskom golfovom tyzdni v tomto roku to az take slavne nebolo. Lenze, investovanych bolo len 8,5u, co je na moje pomery velmi nizka ciastka (v priemere je to 15-20u na jeden tyzden), plus na BF boli nejake drobne navraty (1,5-2,0u). Sice boli picky dobre rozbehnute, nie vsetky, ale ani nie jeden, ale k uspesnejsiemu vysledku sa nedopracoval napokon ani jeden.

Minuly tyzden to bol o jednom specialnom turnaji. Svetovu jamkovku som sledoval, aj ked bez tipu. Nejakych skrytych favoritov som samozrejme mal, chvilu to s nimi vyzeralo velmi dobre, ale az do finalnych bojov (semifinale/finale) sa nedostali. Vyhral Jason Day, ktory tak konecne vyhral turnaj zvucneho mena a je tak otazkou casu, kedy sa mu podari vyhrat aj jeden zo 4 Majorov.

Tentokrat na dlhodobe tipy bude vynalozenych 17u, takze mam este nejaku rezervy pre pripadne FRL tipy, tie budu len za predpokladu nejakej vyhody urcitej casti st.pola.

Tentokrat je lidrom v mojich tipoch Graeme McDowell. Severny Ir sa velmi v dobrom svetle prezentoval uz minuly tyzden, kde sa dostal az do stvrtfinale, kde v strhujucom suboji podlahol neskorsiemu finalistovi Francuzovi Victorovi Dubuissonovi. GMac, ako znie jeho prezyvka, je dlhodobo velkym zvieratom na turnaji Honda Classic, viz. jeho posledne 3 ucasti a vzdy z toho bolo umiestnenie v top10. Dovodom je charakter turnaja, ktore od hracov nepozaduje ziadne skorovacie preteky, naopak, trpezliva hra a cakanie na svoju sancu tu slavi vo vacsine pripadov uspech. A v tomto smere patri GMac dlhodobo k top10 hracom na svete. Jamkovka ukazala, ze forma je slusna, najma, ked uvazim, ze layout GMacovi az tak uplne nesedi, predsa len v Arizone je to stavane viacej pre bomberov a extremne dlhych hracov, na Honda Classic to bude ine.

To potvrdzuje aj minulorocny, trochu prekvapivy vitaz, Michael Thompson. Tipy na Michaela sa tu uz odo mna objavili v tejto sezone, nesklamal ma, ale ani k tomu nepridal nic navyse. Prichadza obhajoba, ta je v drvivej vacsine pripadov neuspesna, ale v tych kurzoch mi to neda a musim na Michaela nieco vsadit. Dolezitejsie bude, aby uplne nesklamal a tym potvrdil vykony z minulych turnajov, kde bol dvakrat zhodne na T19 pozicii. Dovodom je top20 accumulator (uplne dole), ktoreho clenmi je 5 top pickov z tohto tyzdna. Myslienka spociva v dvoch faktoroch - v prvych tyzdnoch mi hraci radi koncili v pasme od 11. do 20.miesta. Zrovna sa jedna o Tringalea, Thompsona, ale aj Hattona. Druhy dovod je presne ten, hraci boli v hre, ale v zavere neboli schopny pritlacit a dostat sa do uplnej spicky. Nielenze nevyhrali, ale ani neboli top5, dokonca vacsinou ani top20, za to bezpecne sa vtesnali do top20 v plnej vyplacanej miere. Tringale top20 v poslednych 3 turnajoch, Hatton v poslednych 4 hned trikrat, Thompson v poslednych 2 turnajoch, Horne v poslednych 2 turnajoch, GMac na tomto turnaji 3krat za posledne 3 roky v top10.

Cameron Tringale, ako som uz naznacil, za posledne 3 turnaje 3krat tesne za top10, trochu trpke pre mna, ale aj pre tych, ktori mu verili. Takze som trochu zmenil styl, tak snad nesklame znova. Na tomto turnaji zatial bez vyrazneho vysledku, aj ked charakter prilisneho neskorovania by mu mal sediet.

Will McKenzie sa do accumulatora nevtesnal. Na tip na win ho nehram z dovodu, ze nie je to taka velka ryba, turnaj je vyborne obsadeny a on je takym hracom na pomedzi top10 a druhej desiatky. Formu ma na uvod sezony skvelu, z minulosti aj na tomto turnaji ma kvalitne vysledky, aj ked je pravdou, ze vysledky su uz starsieho data. Zaroven, kurzy na win trochu dropli, kedze sledovany portal ho dal medzi svoje tipy, klasicky scenar, ktory sa deje tyzden, co tyzden.

Este som premyslal nad nejakymi bocnymi tipmi, ci uz najlepsi hrac kont. Europy (Fdez-Castano), alebo britskych ostrovov (Lynn).
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Tshwane Open:

T.Hatton to win (0,5/10 - 81,0 - Stanjames) E/W & Top GB & Ireland Player (0,75/10 - 26,0 - Stanjames)
K.Horne to win (0,5/10 - 110,0 - betfair)
D.Huizing to win (0,25/10 - 251,0 - Coral) E/W & top20 (1,5/10 - 10,0 - Stanjames) & Top Continental Europe Player (0,5/10 - 67,0 - Stanjames)

T.Goya top10 (1/10 - 12,0 - Stanjames)
H.Bruiners top20 (0,75/10 - 26,0 - Skybet)


----------------------------------------------------------------------------------

Znova, moji oblubeni mladici, dalsia zo sanci. Zatial taktika slavila uspech, viz. T2 Hattona na poslednom riadnom juhoafrickom turnaji v ramci European Tour. Na Hattona je nadalej velmi slusny kurz, vzhladom k forme, ale aj vzhladom na kvalitu st.pola. Kurzy na top10 uz nie su take monster ako naposledy, takze volim taku zaujimavu stavku na najlepsieho ostrovana, kurz ma uspokojuje, zaroven z Britov a Irov tam nemam niekoho, koho by som sa obaval, prip. na neho tipoval.

Keith Horne je moja jednotka z domacich, t.j. juhoafrickych radov, aspon pre tento turnaj to plati urcite. Za posledne 2 tyzdne zaznamenal 9.miesto a minuly tyzden na Data Dimension Tour v ramci domacej Sunshine Tour dokonca perfektne 2.miesto, len ranu za vitaznym Tanom Goyom. Na turnaji Tshwane Open sa neda moc vychadzat z minulych podujati, hral sa zatial len jeden rocnik, ten minulorocny a tam Horne bol niekde v stvrtej desiatke. Dolezitejsim znakom je dlzka uderov, pretoze presne o tom bude tento turnaj. Jedno z ihrisk je snad najdlhsim ihriskom spomedzi tych, ktore sa hraju v ramci PGA Tour/European Tour, viz. jeho dlzka je len tesne pod 8km.

To urcite neprekaza Daanovi Huizingovi. Ja cakam, kedy tento hrac prerazi. Dlho som sa cakal aj v pripade Tyrrella Hattona a ejhla, prislo to. Moje portfolio pickov doplna Tano Goya a Heinrich Bruiners. Tano, ako som uz pisal, vyhral minulotyzdnovy turnaj v JAR, najma vdaka skvelym vikendovym kolam. Co je nemenej dolezite, Tano je jednym z najdlhsich hracov, ktori hraju na European Tour. Forma a dlzka, idealna kombinacia pre uspech v tomto tyzdni. Heinrich Bruiners nenaplnil zatial moje ocakavania, hral som ho pocas prveho tyzdna v JAR, kde sice presiel cutom, ale top20 nedobil. Pocas druheho turnaja to bolo obdobne, resp. dokonca lepsie, pretoze po top20 siahal podstatne vyraznejsie. Znicilo ho vikendove kola a napokon jeho umiestnenie bolo este horsie nez pocas prveho turnaja v JAR. Na Dimension Data minuly tyzden, znova presiel cutom, znova nebol top20, aj ked top20 sa vyrazne priblizil. Suma sumarum, vitaz jedneho z turnajov Sunshine Tour z minulej sezony, slusna forma a famozny kurz na top20, na ktoru urcite ma a kurz by mal byt prinajhorsom polovicny.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Top20 Market:


GMac & T.Hatton (1,5/10 - 8,0 - Stanjames)
GMac & K.Horne (1,25/10 - 8,0 - Stanjames)
M.Thompson & T.Hatton (0,75/10 - 18,0 - Stanjames)
M.Thompson & K.Horne (0,5/10 - 18,0 - Stanjames)
C.Tringale & T.Hatton (0,5/10 - 22,0 - Stanjames)
C.Tringale & K.Horne (0,5/10 - 22,0 - Stanjames)


Naposledy upravil UselessToo dne 4.03.2014, 15:55, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.03.2014, 13:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

WGC Cadillac Championship:

B.Watson to win (1,5/10 - 27,0 - betfair) T2
G.DeLaet to win (0,5/10 - 56,0 - Unibet) & top5 (1,5/10 - 12,0 - Unibet)
V.Dubuisson to win (0,5/10 - 67,0 - Stanjames) E/W

P.Reed to win (0,5/10 - 91,0 - bet365) E/W The Winner
P.Uihlein to win (0,25/10 - 300,0 - betfair)
K.Aphibarnrat to win (0,25/10 - 350,0 - betfair
)

---------------------------------------------------------------------------------

Ako bolo spomenute pocas prenosu Honda Classic na CTSport minuly tyzden, zaujimavostou tohto tyzdna je, ze oba turnaje na PGA Tour sa budu hrat na ihriskach, ktore patria Donaldovi Trumpovi. Blue Monster, ako znie nazov ihriska, na ktorom sa pravidelne kona tento turnaj v poslednych rokoch, je layout, kde bomberi maju znacnu vyhodu. Je to z dovodu, ze ihrisko je dlhe (cca 7500 yardov) a zaroven vitazne skore sa tu pravidelne pohybuje len tesne pod -20.

Samotne ihrisko ale preslo urcitymi zmenami, ktore misky vah predsa len trochu priblizuju aj ku kratsim a technickejsim hracom. Pridalo sa zopar bunkerov, ci uz fairwayovych, ako aj tych v okoli greenu, greeny su clenitejsie a teda tazsie citelne, to neovplyvnuje len samotne puttovanie, ale aj moznosti kvalitne si prihrat zo spominanych bunkerov, prip. z roughu.

Bubba Watson vedie moju sesticu do boja. Ak som za hlavne kriterium vybral dlzku z T-cka, tak nemozem mat lepsieho hraca, nez je Bubba ako pomyselnu jednotku pre turnaje na Dorale. Pravdou ale je, ze vybrat toho favorita z kurzov pod 40 nebolo uplne jednoduche. Do hry sa tlacili mena ako Dustin Johnson, z casti aj Tiger Woods, najma vdaka kurzu, ktory suvisi s neistotou ohladom jeho odstupenia z finaloveho kola na Honda Classic a mozneho vaznejsieho zranenia, ale napr. aj Harris English, ktory by minimalne mohol byt slusnou volbou pre trading. Napokon ale vyhral Bubba, ktory tu pred 2 rokmi len tesne podladol Justinovi Roseovi.

Zaujimave na tom zvysku je to, ze nikto z 5 dalsich hracov na Dorale nikdy predtym nehral. Nie je to zasa az take prekvapenie, ked sa pozrieme na vekove zlozenie tejto 5, vacsinou sa jedna o mladikov, ktorym bude golfovy svet lezat pri nohach v nasledujucich rokoch. Vsetci hraci z tohto zoznamu nemaju problem s dlzkou, vsetci hraci, mozno mimo Uihleina, uz dokazali aspon na jednom elitnom turnaji ukazat, ze sa velkych mien neboja a a dokazu s nimi minimalne drzat krok, ak ich hned neporazia. Dubuisson, viz. jeho nedavny vykon na svetovej jamkovke, kde podlahol az vo finale Jasonovi Dayovi, Grahan DeLaet, hrac, ktory uz doslova bucha na dvere s prvym miestom, viz. jeho nedavne b2b 2.miesto z 2 turnajov po sebe. Patrick Reed, vitaz z minulej sezony, vitaz uz aj z tejto, scorer, ktoremu nebude robit problem ist v niektorom kole naozaj nizko. Peter Uihlein, alias ako cesta skveleho uspesneho juniora moze byt trnita a komplikovana, co sa tyka adaptacie do sveta muzskeho golfu. Oklukou cez Challenge Tour/European Tour sa napokon prehryzol az na PGA Tour/turnaje WGC, ja len cakam, kedy zaziari aj na velkom spolocnom fore, nielen na ET. A Kiradech Aphibarnrat, to by mala byt spolu s Hidekim Matsuyamom velka azijska nadej do dalsich rokov. U neho je zaujimave, ze v podstate okamzite po triumfe na ET sa dokazal presadit aj na turnajoch za morom.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Puerto Rico Open:


D.Hearn to win (1,5/10 - 34,0 - bet365/BetVictor)
E.Grillo to win (1/10 - 51,0 - Stanjames) E/W
A.Cejka to win (0,5/10 - 81,0 - Stanjames) E/W

K.Kisner top10 (1/10 - 12,0 - Stanjames)
M.Anderson top20 (0,5/10 - 17,0 - Skybet) & top10 (0,25/10 - 41,0 - Skybet)


------------------------------------------------------------------------------------

Minuly tyzden bol ciernym tyzdnom, nech sa na to pozeram akymkolvek sposobom, prakticky v akomkolvek sporte, ktory tipujem/som v danom tyzdni tipoval. V golfe som napokon nedopadol uplne zle, lenze pred poslednym kolom boli moje nadeje urcite vacsie, nez je samotny vysledok. Nebol to tyzden, kde by moji borci hrali o titul, ale bol to tyzden, kde malokto sklamal a pri novom formate top20 doubles som si mohol robit nadeje na naozaj zaujimavy payout. Nestalo sa, z tych 6 hracov, ktori boli v top20, resp. len 1 ranu za top20 pred finalovym kolom sa do top20 dostali len dvaja, z toho ten jeden moc radosti neurobil, kedze k nemu chybal k uspesnemu doublu borec v top20 na Honda Classic. Mrzi najma Tringale, ktory sa tak rozlozil na druhej deviatke a ktory teda odpalil aspon ten jeden double s Keithom Horneom. Este viac ma mrzi Daan Huizing, resp. Heinrich Bruiners, ktory pred finalovym kolom na tom boli 50na50, resp. prinajhorsom 40na60 s ich umiestnenim v top20 (jeden bol o ranu in, druhy o ranu out). Obaja ale posledne kolo pokazili ako to len slo, z casti som mal pech, ze zrovna ti borci okolo top20 mali najhorsie podmienky vo finalovom kole, ale to ich ospravedlnuje len z casti. Tomu, ze som napokon zostal presne na svojom, vdacim Willovi McKenziemu, ktory T6 vysledkom dokonale splnil moje ocakavania umiestenia v top10 a zaroven nebojovania o titul, cim znova podciarkol jeho vybornu sezonu s umiestneniami od 6. po 15.miesta.

Puerto Rico Open je turnaj doplnkovy, doplnkovy k turnaju na Dorale z kategorie WGC. V tejto sezone je prvym takym, v minulych rokoch mu predchadzal este turnaj Mayakoba Classic, lenze ten po zmene struktury sezony, kde sezona zacina uz turnajmi na jesen, zmenil svoju polohu v kalendari PGA Tour a tak prvym takymto turnajom je prave ten z Puerto Rica.

Takyto turnaj je vzdy velkou sancou aj pre tie nie uplne spickove mena zaistit si kartu na dalsie 2 sezony, samozrejme pomocou vitazstva. Umiestnenie v top10 az taku vahu pri snahe zvysit svoje sancu na udrzanie karty na konci sezony nema, pretoze tieto turnaje su pomerne slabo dotovane. Takze turnaj ponuka priestor pre nove mena, ktore o sebe davaju vediet aj vo velkych turnajoch, ale na elitne mena v zaveroch vacsinou nestacia, ponuka ale sancu aj novacikom, pre ktorych je podobne st.pole predsa len znesitelnejsie a aj menej stresujuce, ako aj veteranom, ktori nemaju napr. plnu kartu na PGA Tour a musia vyuzit takmer kazdu sancu, ktora im je v sezone umoznena. Stvrtou sferou su borci z Challenge Tour, ktori maju meno a ktori sa do turnaja mozu dostat na sponzorsku pozvanku.

Layout je pomerne dlhy, avsak nie je to ani zdaleka turnaj pre bomberov z T-cka. Moze za to charakter turnaja, kde velku ulohu mnohokrat zohrava silny vietor. Samozrejme, skusenosti z turnajov v Latinskej Amerike a v Karibiku, prip. minule uspechy na podobnych turnajoch, dodavaju niektorym hracom zvyseny kredit a logicky aj moj zvyseny zaujem o nich.

Prvym pickom je Kanadan David Hearn. Je to taky suzvuk vsetkeho, co dobry pick potrebuje. Myslim, ze v poslednych 2 sezonach na tomto turnaji skoncil T8 a T14, co ukazuje, ze bud v slabsom poli je jednoducho o uroven vyssie a aj ked mu podmienky mozno nesedia, dokaze zahrat dobre, alebo mu turnaj sedi. Ja si myslim, ze plati skor varianta A. To je aj druhy dovod k zahratiu - naozaj si myslim, ze moc lepsich hracov, co sa kvality hry tyka, na turnaji nenajdeme. Tretim, nemenej dolezitym, argumentom pre tip je jeho kvalitne predstavenie minuly tyzden, na Honda Classic. Po finalovom kole -3, sa napokon prehryzol az na konecne T6 umiestnenie, ktore si delil s mojim pickom Willom McKenziem. Vzdy som si myslel, ze David nie je kratkym hracom a on podla statistik nim naozaj je, avsak nikdy nemal nejake masivne problemy s turnajmi, kde bolo potrebne byt nadstandardne dlhy. Je to u mna jeden z hracov, ktory ma na to vyhrat nejaky turnaj PGA Tour, avsak zatial dobre rozbehnute turnaje bol schopny vacsinou v zaveroch pekne pokazit, aj preto mozno vysledky na pohlad nie su idealne a okuzlujuce.

Emiliano Grillo, absolutne iny tipek, uplne z ineho prostredia, s uplne inymi dovodmi pre pripadne vitazstvo. Je to Argentincan, takze spada do kategorie "domacich hracov" z Latinskej Ameriky a Karibskej oblasti. Nehrava na americkej ture, je to stabilny hrac na European Tour. Nehral by som ho, keby hral minuly tyzden na Tshwane Open, jednoducho som zasadovy a picky na tych prelietavych borcov nemam rad a vacsinou mi vysledky tychto jedincov davaju za pravdu. Na jeho strane su okrem spomenutych 2 faktory - forma a dlzka driveov. Z poslednych 3 startov na ET skoncil samostatne druhy na skvele obsadenom Omega Dubai Desert Classic, na Joburg Open bol potom T28, kde si vysledok ciastocne pokazil v zaverecnom kole a to iste sa opakovalo aj za tyzden na Africa Open, kde pred poslednym kolom viedol o 2 rany pred Oliverom Fisherom a o dalsie 4 pred dalsimi prenasledovatelmi. Lenze do finaloveho kola vstupil nepochopitelnou 9 na pare 4, naskok bol zrazu uplne fuc. Zaujimavostou je, ze aj ked turnaj na prvej deviatke uplne stratil, dokazal na poslednych 5 jamkach zachranit, co sa dalo - na zaver totiz predviedol seriu 5 birdies a vysledok vytiahol aspon na T5 miesto. Je to mladik, velky talent, v skvelej forme, jedinou neznamou je, ako si poradi s novym prostredim na pre neho novom turnaji.

Alex Cejka, Cech s nemeckym pasom. U neho by som na uvod spomenul, ze ked je zdravy a dostane sa do formy, resp. do stavu, kedy ho hra bavi, nic ho neboli a moze hrat to, na co teoreticky ma, tak je to hrac, ktory patri do sirsej spicky na PGA Tour. Zda sa, ze klucova podmienka "zdravie", je na uvod sezony splnena a hned to bolo poznat na vysledku. Alex Cejka pred par tyzdnami totiz vyhral prvy turnaj na Webcom Tour, t.j. druhej americkej serii. Turnaj sa hral v Kolumbii, takze z pohladu prostredia to nebude az take odlisne pre Alexa tento tyzden. Nie je to hrac, ktory by niecim vyrazne vynikal, skor svoje vysledky stavia na vsestrannosti. Najvacsim problemom vacsinou byva(valo) puttovanie, naopak najsilnejsou strankou je presnost, najma ta do greenu.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

The Barclays Kenya Open:


B.Stone to win (0,75/10 - 51,0 - bet365) E/W
A.Dunbar to win (0,5/10 - 61,0 - bet365) E/W
J.Lagergren to win (0,5/10 - 101,0 - bet365) E/W
B.Akesson to win (0,75/10 - 111,0 - bet365) E/W (vklad pre cely E/W)
P.Price to win (0,25/10 - 201,0 - bet365) E/W


-------------------------------------------------------------------------------

Prvy podnik sezony v ramci Challenge Tour, t.j. druhej europskej tury, co sa tyka kvality. Tentokrat sa nezacina sezona v Indii, ale v Keni. Je pochopitelne, ze v st.poli bude mnoho juhoafrickych hracov a kedze posledne 3 podniky ET sa hrali v JAR, tak logicky aj tito hraci su v pozicii kurzovych favoritov.

Je preto logicke, ze od hracov ako Danie Van Tonder, Oliver Bekker alebo Jake Roos davam ruky prec, ti sa totiz velmi dobre prezentovali minuly tyzden na Tshwane Open a ich hodnota je tak absolutne v zabudnuti dejin. Na druhej strane, v Keni sa Juhoafricanov pomerne dari, takze by bolo asi chybou nezahrat ani jedneho hraca z JAR. Ja mam rad mladikov, takze Brandon Stone je pre mna idealny pick pre tento turnaj. On sa z casu na cas objavi aj na turnajoch v ramci European Tour, ked dostane sponzorsku pozvanku. Ako profik navstevuje turnaje len kratko, v podstate onedlho tomu bude rok, ked tuto zmenu ucinil. Ja ho nemam zaskatulkovaneho ako nejakeho bombardera, naopak, co si spominam, pacilo sa mi velmi jeho puttovanie, ako aj jeho hra v okoli greenov, takze pomerne kratky layout s kratkymi jamkami by mu mohol vyhovovat. Tych par ucasti na turnajoch Challenge Tour dokazal premenit na velmi dobre vysledky, zaroven velmi rad spomeniem, ze aj medzi europskou smotankou sa uz parkrat nestratil, viz. aj v tejto sezone T16 na Joburg Open a T19 Abu Dhabi HSBC Championship

Alan Dunbar je hrac vekovo velmi podobny, takisto je profikom len par mesiacov. Dobre hral na Sunshine Tour na turnaji Dimension Data pred 2 tyzdnami. To, ze ma talent, to je fakt a vec znama, zatial su to skor naznaky, pozitivne je, ze uz zacina zvladat aj finalove kola, ktore este v minulej sezone mu brali vietor z plachiet. V minulej sezone ale zaroven ukazal, ze prerod z uspesneho juniora na nemenej uspesneho profika nemusi trvat az tak dlho. Na turnajoch v Rusku, resp. vo Francuzsku v ramci European Tour skoncil zhodne na zaciatku stvrtej desiatky. Niekto by povedal, ze to nie su nijak zazracne vysledky, z casti suhlasim, ale na druhej strane aj nesuhlasim, kedze sa jedna o naozaj mladeho hraca, ktory v minulej sezone len prestupil z amaterskeho golfu do toho profesionalneho. Co pokladam za jeho velku vyhodu na tomto turnaji, to je jeho presnost. V Keni sa nikdy nejako prevratne neskorovalo, ak bolo vitazne skore dvojciferne, dalo sa to povazovat za uspech. V Keni sa okrem Juhoafricanov vzdy darilo britskym hracom, je otazkou, ci si s tym poradi taky mlady hrac, faktom je, ze hrac zalozena na paroch a vyckavani mu vzdy sedela a ukazovalo sa to aj pri roznych jamkovkach.

Dalsie duo je zo Svedska. Tentokrat ziadna hra na slusnu formu a mladicky potencial, aj ked slovo potencial by som az tak uplne nezahadzoval do kosa. Cesta stat sa stabilnym hracom na ET nie je vzdy jednoducha, vacsina uspesnych hracov si jednoducho musi prejst stadiom kariery, kedy meni prvu a druhu turu rok, co rok, nie a nie sa udrzat na tej elitnej, zaroven ale bez problemov dominujuci na tej slabsej. Mnohokrat je len psychicky problem spocivajuci v tom, ze hrac nie je schopny v prvej lige vyuzit tych 5-6 dobrych sanci za sezonu na skvely vysledok. Dokaze to len jedenkrat, max. dvakrat a to je v konecnom vysledku na udrzanie karty malo. Naopak v nizsej lige ma sancu na elitny vysledok takmer vzdy, ak teda dokaze vyhrat 1-2 turnaje a v dalsich 5-6 je top10, nemoze mat s navratom na ET problem. Joakim Lagergren v minulej sezone presiel 13 cutmi na ET, co nie je malo, najma ak nemal pristup uplne do vsetkych turnajov, lenze tu sa zaroven hned potvrdzuje to, co som pisal - neschopnost dotiahnut dobre rozbehnute turnaje. Najlepsim vysledkom za sezonu tak bolo len T17 miesto a to dokonca z nie prilis dobre dotovaneho turnaja v Rusku, ale na druhej strane, tych vysledkov v tretej desiatke, prip. v stvrtej, bolo neurekom a to aj na turnajoch, ktore boli dobre obsadene. Bjoern Akesson je trochu iny pripad. Minula sezona bola naozaj zaujimava, kde po 5 turnajoch v JAR na uvod to vyzeralo, ze s udrzanim karty na dalsiu sezonu nebudu ziadne problemy, viz. zvladol prejst vsetkych 5 cutov, na 2 turnajoch bol dokonca v top10. Lenze potom prisla bieda a zmar, nepresiel cca 15 cutmi za sebou. Ako tak sa zobudil az na uplny koniec sezony, lenze to uz bolo pomerne neskoro a zaroven prebudenie bolo len ciastocne. Obaja toho v tejto sezone moc neodohrali, takze otazka aktualnej formy je jeden velky otaznik, ale pri tych kurzoch toto drobne riziko pomerne rad podstupim.

A na zaver Phillip Price. Ak prvi styria spadaju do kategorie nadejnych hracov (najstarsi Akesson je rocnik 89), potom Phillip Price musi jednoznacne spadat do kategorie veteran. Price ma zaujal z dvoch dovodov. Prvym je jeho kurz, to je dovod za vsetky prachy pri takmer kazdom tipe. Druhym, nemenej dolezitym je fakt, ze layout je pod 7000 yardov, co je presne uroven, kde je tento hrac nesmierne nebezpecny. Fakt, ze turnaj v Keni je pomerne veterny a ze vitazne skore sa pohybuje okolo -10 len tento fakt umocnuje. Price totiz nikdy nebol velky scorer, co suvisi s tym, ze nikdy nebol velky palic. S pribudajucim vekom bol v poslednych rokoch permanentne takmer najkratsim hracom na ture. V minulej sezone, ked forma nebola idealna, tak mal len pramale sance, ze udrzi plnu kartu na ET a tak sa aj stalo. Sezonu predtym ale ukazoval, ze aj kratky veteran dokaze z casu na cas zahrozit a prekvapit. Cim bude veternejsie a neprijemnejsie, tym vacsie sance bude mat Price na velky vysledok. Jeho vyhoda nespociva len v skusenostiach, ale aj v tom, ze mnoho hracov nema za sebou v tejto sezone ani jeden turnaj a ak nejake aj ano, je ich malo a v nie prilis valnej konkurencii. Tak ako mladi hraci potrebuju hrat, hrat a este raz hrat, co mozno tyzden, co tyzden, stary hrac naopak potrebuje odpocivat a turnaje si kvalitne vyberat, napr. ako to robi na PGA Tour Steve Stricker a treba povedat, ze pomerne uspesne.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Chile Classic:


S.Saunders to win (0,75/10 - 101,0 - Paddypower) E/W (Vklad pre cely E/W)
C.Wittenberg to win (0,75/10 - 101,0 - bet365) E/W (Vklad pre cely E/W)
T.Gillis to win (0,25/10 - 126,0 - Coral) E/W
S.Harrington to win (0,25/10 - 126,0 - bet365) E/W
C.Benedetti to win (0,25/10 - 151,0 - Paddypower) E/W


--------------------------------------------------------------------------------

Ak mnohokrat plati, ze turnaje aj na PGA Tour, prip. European Tour nemaju favorita, o to viac to plati na nizsich seriach a tento fakt sa len znasobuje so zaciatkom sezony a s exotickou destinaciou.

Sam Saunders je ten klasicky pick, kde zahral dobre na poslednom hranom turnaji (v Kolumbii) a aj minuly rok na tomto turnaji. Zvysni 4 uz nepatria do tejto kategorie, skor ide o hracov, ktori bud uz nieco zaujimave odohrali a dokazali aj na PGA Tour, prip. ide o hraca, na ktoreho je vysoky kurz a pritom v tychto lokalitach ma ako skoro domaci, co ponuknut. Casey Wittenberg je velky talent, ale prva sezona na PGA Tour je tazka aj pre mozno este o malo vacsie talenty, nez je on sam. Naznaky tam boli, ale to je velmi malo na udrzanie karty aj na dalsiu sezonu. Takze pred nim je znova cesta, ktoru uz raz absolvoval, treba povedat, ze velmi uspesne a ja sa trochu cudujem, ze je na neho az taky kurz, aky je. Tom Gillis je naopak skuseny mazak, ktory je schopny skoncit uplne posledny, ako aj takmer vyhrat turnaj na PGA Tour. Neskutocne vysledkodovo naladovy hrac, kde podstatne je len sledovat vysku kurzu a stanovit si, kedy je hrac nehratelny a kedy naopak uz stoji za hriech ho skusit. Scott Harrington, v minulej sezone sa obcas uz aj objavil medzi top20 na PGA Tour, co samo osebe znamena vysoku kvalitu. Ta kvalita by mala byt poznat v podstatne slabsom poli, ktore je aj na pomery Webcom Tour slabe - hra sa totiz Puerto Rico Open, co je vzdy priestor pre elitnych hracov Webcom Tour skusit svoje stastie o level vyssie (napr. Alex Cejka). Camilo Benedetti je ten lokalny borec, byvavali na neho podstatne nizsie kurzy, lenze chaba forma a absencia lepsich vysledkov s tym spravili svoje.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

D.Hearn top10 & C.Kirk top20 (1/10 - 15,75 - SJ)
E.Grillo top10 & C.Kirk top20 (0,75/10 - 21,0 - SJ)
A.Cejka top10 & C.Kirk top20 (0,5/10 - 29,75 - SJ)

A.Cejka top20 & V.Dubuisson top20 (1/10 - 9,9 - Unibet)

A.Prugh top20 & K.Aphibarnrat top20 (0,25/10 - 63,0 - Skybet)
K.Kisner top20 & K.Aphibarnrat top20 (0,5/10 - 39,0 - SJ)

K.Foley top20 & K.Aphibarnrat top20 (0,25/10 - 78,0 - SJ)


Naposledy upravil UselessToo dne 10.03.2014, 21:41, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.03.2014, 15:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Trophee Hassan II:

D.Horsey to win (2,5/10 - 21,0 - bet365)
M.Ilonen to win (2,5/10 - 21,0 - Coral)
M.Hoey to win (1/10 - 41,0 - Stanjames) E/W
M.Baldwin to win (0,75/10 - 41,0 - Sportingbet) E/W
P.Waring to win (0,5/10 - 61,0 - Sportinbet) E/W
F.Zanotti to win (0,75/10 - 101,0 - Stanjames) E/W (Vklad pre cely E/W) & top10 (1,25/10 - 10,0 - Stanjames)
D.McGrane to win (0,75/10 - 126,0 - bet365) E/W (Vklad pre cely E/W)

R.Bland to win (0,25/10 - 151,0 - bet365) E/W T5
E.Pepperell to win (0,25/10 - 201,0 - bet365) E/W

-----------------------------------------------------------------------------------

Snad len David Howell nepresiel druhotnym vyberom a to si myslim, ze este ho niekam zakomponujem v priebehu dalsich dni. Trochu navrat k minulemu napokon velmi uspesnemu tyzdnu. Da sa povedat, ze drviva vacsina tipov nebola dobre, niekedy az beznadejna, ale stacili dva podarene picky na Dorale a z minusu je pekny plus, ktory sa napokon zastavil niekde na urovni toho, kolko som do daneho tyzdna primarne investoval. Na poistky pocas finaloveho kola islo cca 10u, na Dustina Johnsona, GMac a napokon aj Jamieho Donaldsona, ktory ma trochu vystrasil. Ale vsetko dobre dopadlo, resp. idealne, pretoze akakolvek poistka sa nikdy nerovna primarnemu tipu, moze sa mu len priblizit. Kurz 91,0 sa nepodari chytit kazdy den.

Na tento tyzden sa tesim este viacej. K turnaju Hassana II sa viaze len prijemne spomienky, pretoze Michael Hoey bol vobec moj prvy vitaz golfoveho turnaja, ktoreho som spravne tipol. Je to specificky turnaj, najma ten kontrast s turnajmi v JAR je obrovsky. V JAR to bolo najma o dlzke ran, z casti o puttovani, resp. v globale o schopnosti skorovat. V Maroku je to o vsetkom, len nie o dlzke uderov. Je to o stabilnom presnom drive a najma, o kvalitnej prihravke do greenu s vysokou uspesnostou premienania puttov okolo 3 metrov. Layout ma menej nez 7000 yardov, aj preto je to jedna z mala sanci, kde kratki borci ozivaju a nielenze ozivaju, oni tu aj vyhravaju/bojuju o vitazstvo.

Mikko Ilonen, to nie je az taky tradicny prestavitel kratkych hracov. Faktom ale je, ze je to predstavitel nesmierne presnych hracov v prihrach do greenu a dolezita vec v Maroku je aj hra okolo greenov a na greenoch. Minuly rok som sledoval finalove kola a Mikko superov zahanboval prave v hre v okoli greenov a na greenoch, jeho puttovanie a scrambling vycnievali v st.poli. Na Blizkom Vychode ukazal skvelu formu 2. a 5.miestom pred par tyzdnami, v Maroku to bude podobne, s tym rozdielom, ze layout je kratsi a konkurencia je podstatne slabsia. Za 21,0 ho jednoducho hrat musim, minuly rok druhy, ale ma tu aj 3., 7. a 17.miesto z troch rocnikov predtym.

David Horsey je naopak jasny predstavitel hracov, ktori to mimo kratke layouty maju naozaj tazke. Ked sa uz na dlhsom layoute presedia, svedci to vacsinou o skvelej forme. David Horsey na poslednych 2 turnajoch v JAR skoncil T10 a T3. Ono ale u Davida netreba ani mnoho znakov formy pred tymto turnajov, kedze aj v minulosti z nicoho dokazal spravit nieco. Pred 3 rokmi vitaz, minuly rok nestacil len na Mikka Ilonena, aj dalsie 2 vysledky nie su z kategorie prepadakov (T14/T29).

Michael Hoey, takisto vitaz z minulych sezon, uz som to spominal, vyhral pred 2 rokmi a bolo to sladke vitazstvo aj z mojho uhla pohladu. Michael Hoey ukazal formu, ked na poslednom podniku ET skoncil na 2.mieste na Tshwane Open, chvilu to vyzeralo, ze by mohol pomyslat aj na vitazstvo, lenze rana do vody jeho snahy velmi rychlo utla a Ross Fisher uz nemal problem doviest turnaj do vitazneho konca. Aj predtym v sezone uz mal slusny vysledok, na Blizkom Vychode v jednom z podnikov z toho bol T10 umiestnenie.

Matthew Baldwin, aj dobre forma, aj course form. 17. a 5. pri jeho poslednych a jedinych dvoch ucastiach v Maroku. Sezona snov zatial, sice tomu chyba naozaj elitny vysledok, ale stabilita, to je dlhodobo velka sila tohto kratkeho hraca. T19/T22/T41/T5/MC/T15, to je jeho sled poslednych vysledkov, az na jeden vypadok velmi kvalitne predstavenia.

Paul Waring zrejme nema az taku extra sezonu, aspon zatial, ale to v podstate nemal ani minuly rok. Skvele vysledky zacali az turnajom v Maroku, je to logicke, Waring nie je palic a Maroko startuje cast sezony, kde sa hraju kratsie layouty. Minuly rok T15, t.j. fajn vysledok. V tejto sezone na Dubai Desert Classic T13, naposledy na Tshwane Open T21, takze nic extra, ale zasa nic zahanbujuce.

Fabrizio Zanotti je pokracovanim mojej vcerajsej nedokoncenej prace, kde som sa najma snazil sem hodit tipy a az potom k tomu pripadne nieco pisat, s niecim som zacal, ale vsetko som rozhodne nedokoncil. Fabrizio Zanotti patri medzi mojich oblubenych golfistov prave pre tieto kratke layouty. Velmi nenapadny hrac, ktory ale vie presne, co robi a vie presne, ako si udrzat plne prava aj na dalsiu sezonu bez toho, aby vyhral turnaj. Minuly rok mu to financne sice nestacilo, lenze sa dokazal skoncentrovat v ramci turnajov v Q-School a druhym miestom si bezpecne zaistil kartu aj na tuto sezonu. Nedostane sa sice na kazdy turnaj, ale prave kratke layouty nie su tak hojne navstevovane a dobre obsadzovane, takze prava su na takej urovni, aby tento rok mohol zabojovat aj o priamu plnu kartu na dalsiu seoznu. Vykrocil naozaj dobre, teraz ale prichadzaju turnaje, kde by to potreboval potvrdit a ukludnit sa do nastavajuceho priebehu sezony. Sezonu nezacal uplne fantasticky, viz. na prvych 3 turnajoch jasne nepresiel cutom, lenze posledne 4 turnaje, to uz je ina. T22/T29/T31/T13, je to dohromady len 60 tisic eur, ale ked si uvedomime, ze pre Fabrizia tie oblubene turnaje len pridu, tak je to dobry krok za plnou kartou. Najma forma je prislubom k lepsim zajtrajskom, viz. z tych 16 poslednych kol zahral nad par len jedno jedine, resp. taha uz seriu 12 kol, kedy zahral prinajhorsom v pare. Minuly rok dokonca v Maroku vobec nehral, co nechapem, jeho sezona zacala zle a v podstate sa ani v dobre obratit nemohla, ked vynechal turnaj, aky sa hra v Maroku. V Maroku zatial startoval dvakrat, dvakrat presiel cutom, ale bez vacsieho uspechu. Tentokrat si ale myslim, ze sa na tom nieco zmeni k lepsiemu..

Damien McGrane len ukazuje na to, ze velky pocet britskych a pripadne irskych hracov, nie je nahodny. V Maroku, co som zatial nespomenul, sa hra na v podstate linksovom ihrisku, ktore nie je sice uplne britske, ale ma mnohe spolocne znaky. Damien McGrane takisto musi cakat na taketo sance, je to veteran, nikdy nepatril k dlhym hracom a pribudajucim vekom to lepsie uz nebude. Pred 2 rokmi mu vitazstvo z ruk uzmul Michael Hoey, skoncil tak na 2.mieste. V inych rocnikoch uz sice nic podobne nezopakoval. Pozerat sa na vysledky z uvodu sezony nie je az take klucove, dobry start nemal ani minuly rok a kartu udrzal, ani pred 2 rokmi, kedy tu slavil spominane 2.miesto.

Richard Bland plati za hraca, ktory dokaze turnaje neskutocne dobre rozohrat, avsak s tym, ako sa blizi jeho koniec, tak sa hra zacina povazlivo rozpadavat, uz neraz na tento rozklad doplatil, alias z umiestnenia v top5 bol napokon niekde v druhej, prip. v tretej desiatke. T5 na Africa Open dava tusit, ze s jeho sancami na dalsi dobry vysledok v blizkej buducnosti by to nemuselo byt zle. Na turnaji hra po 4krat, pricom najlepsim vysledkom su 2 umiestnenia na T19 priecke.

A na zaver mlady Anglican Eddie Pepperell. Tak ako si myslim, ze tento turnaj sedi viacej skusenym hracom, resp. hracom, ktori tu maju uz nieco odohrane a layout dokladne poznaju, tak si dovolim dat sancu aj jednemu mladikovi. Eddie Pepperell urcite ma na to tento rok vyhrat nejaky turnaj. Uz minuly rok v pozicii novacika dvakrat utocil, sice to nedotiahol, ale tieto dva utoky mu stacilo na to, aby kartu bezpecne udrzal aj na tuto sezonu. Nebolo to len o 2 vysledkoch, bolo to aj o pomerne pravidelnom prechadzani cutov. Tuto sezonu sice nezacal podla jeho vlastnych predstav, pravdou ale je, ze ani minuly rok v tejto dobe nemal na konte moc vyhranych financnych prostriedkov.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Valspar Championship:

G.DeLaet to win (1/10 - 41,0 - Skybet) E/W
C.Tringale to win (0,5/10 - 71,0 - Stanjames) E/W
J.Blixt to win (0,5/10 - 81,0 - betfair - Sportsbook) E/W
S.Stallings to win (0,5/10 - 110,0 - betfair)
R.Castro to win (0,75/10 - 151,0 - bet365) E/W (Vklad pre cely E/W)
B.Davis to win (0,25/10 - 276,0 - bet365) E/W


---------------------------------------------------------------------------------

Turnaj, ktory v poslednych rokoch meni nazov prakticky kazdorocne, viz. z Transitions Championship z toho v minulom roku bol Tampa Bay Championship a tento rok je z toho Valspar Championship, snad novy sponzor vydrzi pri turnaji aspon par rokov. Inak je to turnaj znamy pomerne nizkym skorovanim a skor bojom o par, nez cokolvek ine. Layout o dlzke cez 7300 metrov sice vyzera ako dlhy, ktory by mal favorizovat palicov, faktom ale je, ze fairwaye, ktore z oboch stran obkolesuje stromoradie tieto prvotne ocakavania trochu otacaju v prospech presnych a kratsich hracov. Potvrzuju to vitazi z minulych rokov, dvakrat tu vyhral Korejcan K.J.Choi, pravidelne sa tu dari Lukeovi Donaldovi, prip. Jimovi Furykovi, vsetci traja hraci dozaista patria ku kratkym hracom, presnym hracom a k vybornym hracom na greenoch.

Graham DeLaet je palic, ale presny palic. U Grahama je to viac-menej o tom, kedy turnaj vyhra, takze zatial som trpezlivy a aj tento tyzden som ho zaradil do mojho vyberu. Po serii 5 turnajov v top10, kde dvakrat bol len krocik od vitazstva, skoncil na 2.mieste, prisli trochu horsie vysledky, lenze to boli turnaje perfektne obsadene, zaroven jamkovka nie je sfera, kde by DeLaet vycnieval a dominoval. Minuly tyzden to bolo najma o skazenom 1.kole, kde zahral +6, dalsie kola uz boli fajn, jedinym problemom v nich boli zaverecne jamky, kde trochu stracal a to v podstate v kazdom kole. Nehram na course form, pretoze on na tomto turnaji hra snad prvykrat (tak nie, hral tu uz dvakrat, minuly rok slusne T17 umiestnenie), ale na aktualnu formu a na fakt, ze vyhra je blizko a mozno aj daleko, to sa niekedy len velmi tazko urcuje, to prekliatie, resp. neschopnost dotiahnut turnaje sa s hracom moze tahat aj dlhe roky.

Skusenosti s tym ma aj Cameron Tringale. Ten naposledy pomrdal poslednu 9 a z pozicii v top20 sa pomerne vyrazne zosunul niekam do stvrtej alebo piatej desiatky. Nepredlzil tak svoju seriu vysledkov v druhej desiatke na cislo 4. Faktom ale je, ze formu a vyrovnanost ma v poslednom case uchvatnu. Ked sa zaroven pozrieme, ako sa mu na tomto turnaji darilo pred rokom, jeden z tipov je na svete. Minuly rok tu skoncil T3, takze k vyhre mu az tak vela nechybalo. Tak ako na tomto turnaji sa prilis nestavalo, ze tu slavil vitazstvo premiant, hrac, ktory predtym na PGA Tour nikdy nevyhral, za posledne 3 roky sa to stalo hned dvakrat. Najprv vyhral vtedy novacik na ture Gary Woodland, minuly rok zasa Kevin Streelman. Z toho, co hram, by som bol pomerne rad, aby tato tradicia z poslednych sezon pretrvala, viz. mimo Jonasa Blixta a Scotta Stallingsa su to hraci bez vitazstva.

Jonas Blixt. Poznam dost tiperov, ktori svoje tipy na dalsie turnaje vyberaju podla toho, ako sa hrac rozlucil s predchadzajucim turnajom, t.j. podla posledneho kola, prip. podla vikendovych kol. Ak by som k nim patril, co nepatrim, tak Jonas Blixt by bol urcite jednym z hlavnych tipov, kedze s podnikom z kategorie WGC sa rozlucil kolom za 66, -6 na kolo. To ho napokon aj vystrelilo na pekne T16 umiestnenie. Jonas Blixt je hrac, ktoremu sedia, kde sa prilis vela neskoruje, v jednom podobne, kde to sedi aj prave hracom ako Furyk/Donald hral 4-clenne PO, ak sa dobre pamatam. Startoval tu premierovo minuly rok, presiel cutom, ale bez vacsieho vysledku (T38). Pomerne fajn kurz, uchadzajuce posledne kolo na Dorale a fakt, ze Jonas je neriadena strela, ktora parkrat za sezonu udrie a to takym sposobom, ze si toho vsimne kazdy, aj ten, kto si to vsimnut nechce.

Scott Stallings je podobny hrac, resp. este extremnejsi, aj preto zvoleny BF a priprava na trading. Scott ma dobre vstupy do turnajov a dobre utoky zo zadnych pozicii vo finalovom kole, takze trading moze nastat aj pomerne skoro, napr. na konci 2.kola, ale aj pocas 4.kola, kedy sa moze dostat do hry/do vedenia. Scott Stallings je hrac z kategorie hit or miss, takze bud je z toho top vysledok alebo z toho nie je nic, viz. jeho uvod sezony - vitazstvo na jednom z turnajov, avsak druhy najlepsi vysledok pochadza niekde zo stvrtej desiatky vysledkovej listiny. O tom, aky je to hrac, svedci aj jeho bilancia na tomto turnaji - pri premiere na tretom mieste, ten turnaj si dobre pamatam a potom dvakrat M/C.

Roberto Castro, presny hrac a dobry na greenoch, jeho limitom je dlzka, ktora ale tu nebude hrat az taku ulohu. Minuly rok pri svojej premiere na peknom delenom 21.mieste. Sezona bez velkeho vysledku, ale ten skor, ci neskor pride a urcite prave na turnaji, kde presnost je hlavnou ulohou pre hracov. Brian Davis je podobny typ, kratky a presny hrac. Tu na turnaji hra uz dobrych 10 rokov, posledne 4 sezony vzdy presiel cutom, ale neda sa hovorit o tom, ze by tu niekedy dosiahol fakt elitny vysledok. Kurz 276,0, pomerne slusna forma, vyhovujuci layout, ak nic ine, minimalne v urcitej faze by sa mohol ocitnut na cele/blizko cela, co by sa dozaista dalo urcitym sposobom vyuzit.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

D.Horsey top10 & J.Furyk top10 (1/10 - 15,17 - Stanjames)
D.Horsey top10 & J.Blixt top10 (0,5/10 - 29,75 - Stanjames)
D.Horsey top10 & C.Tringale top10 (0,5/10 - 26,25 - Stanjames)
D.Horsey top10 & M.Thompson top20 (0,5/10 - 28,0 - Stanjames)

M.Baldwin top10 & J.Furyk top10 (0,75/10 - 21,67 - Stanjames)
M.Baldwin top10 & J.Blixt top10 (0,25/10 - 42,5 - Stanjames)

F.Zanotti top20 & C.Tringale top20 (0,75/10 - 18,0 - Stanjames)
F.Zanotti top20 & M.Thompson top20 (0,5/10 - 40,0 - Stanjames)

R.Bland top20 & R.Castro top20 (0,5/10 - 33,0 - bet365)
D.Howell top20 & R.Castro top20 (0,75/10 - 19,5 - bet365)




Naposledy upravil UselessToo dne 19.03.2014, 0:01, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.03.2014, 13:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


L.Donald to win @26,0
M.Manassero to win @55,0
J.Furyk to win @80,0
J.Spieth to win @120,0
C.Pettersson to win @230,0
(vsetko betfair)

---------------------------------------------------------------------------------

Prvykrat v tejto sezone davam na sklo nejake livestavky, nie su prve vo vseobecnosti, pretoze za livestavku ja povazujem aj rozne poistky, ci uz formou layu, alebo formou hrania viacerych pickov na hracov, ktori vyzeraju nebezpecne a hraju dobre a mohli by jasneho lidra a la moj tip ohrozit.

Tento tyzden je taky chaoticky. Uvodne kola vyzerali dost strasidelne, naopak druhe kola boli skvele, tretie kola ma udrzali v hre o nieco, ale ani ma neposunuli do hry o vsetko, t.j. v hre su dvojicky, sance na E/W, t.j. sance na nejake ciastkove payouty a navraty vkladov, z coho napokon moze vzist aj zisk.

Netyka sa to az tak turnaja na Floride, kde moje picky bud uz skoncili alebo su pomerne daleko, este mam malu nadej na E/W, pretoze dnes sa moze stat takmer cokolvek a hraci, ktori startuju skoro rano (uz sa kolo zacalo pred par minutami), maju sancu pri nejakom skvelom kole preklznut aj do top5, prinajhorsom do top10. Takymi realnymi nadejami su Furyk na top10 a Michael Thompson na top20.

Teraz k veci. Dnes sa odohra zaverecne kolo turnaja Valspar Championship. Podmienky budu asi dost podobne tym, ake zazili pred par chvilami biatlonisti v Kontiolahti, t.j. vskutku veterne. Mozno by to nebol az taky problem na ihrisku, ktore je otvorene a kde nepresna hra nehra az taku ulohu. Avsak ako som uz pisal v preview, na tomto turnaji je presnost vsetkym. Vsade okolo fairwayi huste stromoradie, ak sa aj rana do fairwaye z T-cka podari, caka na hracov tazka uloha zasiahnut miestne male greeny a ked sa to nepodari, prihry z neprijemneho roughu nie su ziadnou malickostou.

Podmienky pre poslednych hracov budu tak ozajstnym testom, pretoze ani v minulych kolach za prakticky bezvetria sa nijako extremne neskorovalo, viz. lider po 3 kolach je na skore -8. Tym hracom je Robert Garrigus, trochu prekvapive meno, kedze jeho aktualna forma nebola nijak oslniva, faktom ale je, ze ked som spominal jeden turnaj z minulosti, kde sa v PO stretli 4 hraci, tak mimo Donalda, resp. Furyka, aj on Robert Garrigus bol clenom tejto skratenej rozohravky. Len ranu za nim je vecne pomaly Kevin Na, slavny aj pre jeho 16 ran na jednej z jamiek, cim vytvoril rekord PGA Tour. John Senden sa vcerajsim rekordom ihriska dostal na samostatne 3.miesto, samostatne stvrty je potom Justin Rose, pred finale jeden z hlavnych favoritov.

To su posledne 2 flighty. Aby som to zhrnul, Garrigus zatial 3 velmi dobre kola, avsak uz vcera zacinal v zavere trochu stracat dych, vsak pocas kola bol aj na -10 a utocil realne na -11. Kevin Na vyzera z tychto 4 na tom teoreticky najlepsie. Faktom ale je, ze posledne 2 kola zahral za 68, takze pravdepodobnost problemov a zavahani je vysoka. John Senden po vcerajsom hyperkole za 64 je hlavnym kandidatom tragickeho kola, aj ked je to hrac, ktory patri k najpresnejsim v celej PGA Tour. Justin Rose sa uz zacinal podobne ako Robert rozkladat na konci vcerajsieho kola, je na tom z pohladu vysledku najhorsie, teoreticky mu sancu davam, ale ta sanca, aspon zatial, nie je kurzom zaplatena. Podla hry a vyvoja ale zrejme slusny pick do druhej faze zaverecneho kola.

Goosen, vcera 64, mimo hru. Hoffman, uz dlho nezahral dobre posledne kolo, vcera 67, tiez pomerne mimo hru. Langley 2 kola za 69 po sebe, pomerne nezname meno, bude rad, ked sa udrzi v top10. Prichadza Luuuuke Donald. Vcera 67, drobny problem, avsak problem, ktory je narozdiel od Rosea zaplateny. Dlhu dobu synonymum presnosti a trpezlivosti, skvely na greenoch a v ich okoli, ma velmi dobru poziciu pred finale so skore -3. Kokrak, to je palic, aj ked na palica pomerne presny, bolo by ale velkym prekvapeni, keby nadviazal na vcerajsich 68. Matteo 69/70/71, takze je to priestor k zahratiu podareneho kola. Nastupujuce synonymum pre presnost, zaroven v poslednom case velmi pracoval na svalovej hmote, vacsej sile a teda aj dlzke ran, zda sa, ze pokroky su jasne viditelne, nie na tomto turnaji, ale na tych minulych. McNeill a Potter obaja vcera kolo za -4, takze smola, aj ked Potter bol jeden z pickov, ktore su vhodne na takyto turnaj. McKenzie a Driscoll vcera -3, obaja su to specialisti na vysledky v druhej desiatke, takze tam zrejme aj zostanu. Nasleduju Jacobson a Hearn, kde Sved by nieco mohol vymysliet, aj ked skor vylozene na trading, ze zacne skvele kolo a zahra rychle 3-4 birdie, nie je to zrovna hrac, ktory by podobny utok dotiahol do zdarneho konca. A uz Jimbo Furyk. S Donaldom a Petterssonom hraci, ktori tu uz vyhrali, v pripade Jima nie jedenkrat, vcera kolo za 71, takze to ma velmi dobre rozohrane na pripadny utok z hlbky pola, aj ked -2, to je len 6 ran od lidra a napr. len 2 rany od piateho v poradi, to pri veternych podmienkach je niekedy otazka 2-3 jamiek. Mal som kriterium, aby hrac bol pod parom, hraci na pare a horsie uz podla mna nemaju sancu na vyhru a trading na BF je len o tom najst hraca, ktory moze zautocit na primat. Zo skore -1 som vybral hned dvoch - spominaneho Carla Petterssona a este mladocha Jordana Spietha. Co som videl hrat Spietha v prvych troch kolach, hlavnym problemom boli kratke putty, tie pomerne uberali na pohode a aj na postaveni tohto mladeho supertalentu.

Na kazdom chcem vyhrat 60-80u v pripade, zeby som tomu nechal volny priebeh, co nehrozi. Nemam k tipom ziaden velky vztah, to plati pre vsetky livebety, takze tak ako som ich rychlo pribral, tak som schopny ich aj velmi rychlo pustit k vode a to aj s nejakymi stratami. Naklady su na urovni 5-6 unitov na tychto 5 tipov, takze aj keby to nevyslo a nechal som to napospas osudu, nic hrozneho by sa nestalo. Samozrejme, dufam a verim v uspech, resp. aspon pozitivny vyvoj, t.j. stracanie poslednych 2 flightov a tlak mojich borcov zo zadnych pozicii.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.03.2014, 23:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Arnold Palmer Invitational:

FRL Bets:


P.Reed to win (0,75/10 - 51,0 - Stanjames) E/W
P.Perez to win (0,5/10 - 81,0 - Paddypower) E/W
R.Henley to win (0,5/10 - 81,0 - Stanjames) E/W
L.Guthrie to win (0,75/10 - 101,0 - Skybet) E/W (Vklad pre cely E/W)
B.Stuard to win (0,75/10 - 126,0 - Skybet) E/W (Vklad pre cely E/W)
S.Stallings to win (0,75/10 - 126,0 - Sportingbet) E/W (Vklad pre cely E/W)

-------------------------------------------------------------------------------------

Minuly tyzden, tak ako som pisal, to nezacalo zrovna skvele, ale behom dalsich 2 dni sa to pomerne otocilo, avsak posledny den bol dnom premarnenych prilezitosti a tesnych neuspechov, kde takmer pri kazdom tipe chybala jedna alebo dve rany. Napokon jedinym navratom bol neuplny E/W u Richarda Blanda a este jeden double, ktory som sem nedaval a aj to neuplny. Skoda, ze nic nevyslo na sto percent, resp. ze som napr. nehral top10 na Blanda apod.

Zaroven sa ukazalo, ze treba trochu dlhsie podrzat v hre dobre tipy - Hearn hral dobre po zlom tyzdni a to na tazsom a lepsie obsadenom turnaji, Cejka, Gillis a Wittenberg sa velmi dobre ukazali v Brazilii v ramci Webcom Tour, toho je skoda, ze som nevyuzil. Ale ako pripomienka toho, ze mam verit svojim tipom, to nie je zle..

Livebetting dopadol slusne, ja som spokojny, aj ked bol tam potencial na vacsiu vyhru. Slusne kvoli tomu, ze layovany Garrigus sa velmi rychlo zosypal a uz sa nikdy do hry ani nevratil, takze ani nebol dovod davat poistny back. Skoda je toho, ze ked uz lider rychlo stratil a stracali aj dalsi hraci, ze moji hraci neboli schopni spravit ten posledny krok, aby kurz na nich zletel niekam k 3-4, to by sa totiz uz rovnalo slusnemu vyvaru aj po tejto stranke veci. Donald aj cez nie zrovna podareny den na greenoch, resp. katastrofalny a to sa tyka aj hry okolo greenov, sa drzal v hre, pretoze nechyboval a jeho dlha hra bola najlepsia v celom st.poli. Kedze celo chybovalo, nebolo to najhorsie, kedze ale pred finalovym kolom pomerne stracal, chybali tomu 2 birdie, prip. jednoducho 2 rany, aby som nelayoval v kurze 7, ale v kurzoch okolo 3, resp. 3,5 a mozno aj menej, kedze skoncil kolo na -4 a este par akcii pred koncom sa drzal v kurze okolo 10, takze mozno aj jedna rana by velmi pomohla. Furyk, prve 2 jamky a 2 birdie, na dalsich 2 problemy a boj o par, dvakrat udrzal a tu som predaval, pretoze to smrdelo rozkladom, ktory zial aj prisiel. Zial hovorim preto, pretoze mi to odpalilo slusny double top10 s Horseym. S Manassero tiez nieco malo kvaplo, aj ked absolutne minimum. Dalsi dvaja, Spieth hned na prvej jamke bogey a to bol par 5, kde takmer kazdy zahral povinne birdie, takze v podstate strata 2 ran a bolo hotovo. Pettersson sa drzal, ale pri tak vysokom kurze sa musi dostat uplne do hry, to je jednoducho pick bud-alebo, takze ked nevyjde dokonale, neda sa z neho vytazit nic a je stratovy. Toto backovanie pred finalovym kolom napokon vyvarilo 6-7u, 2u som este reinvestoval na Donalda/MacKenzieho, kedze som si v jednu chvilu myslel, ze -4 bude stacit na PO, pricom este obaja mali sancu zahrat aspon jednu birdie a dostat sa na -5. Napokon sa Senden zmatozil, s luckom namiesto bogey na 17 zahral birdie, co je slusny rozdiel 2 ran a prave tato rana rozhodla o jeho triumfe. Takze moj livebetting skoncil na vysledku +14/15u, cim som zmiernil tyzdnove straty na minimum.

Tento tyzden nehram ziadne tipy na 4 kola pred turnajom. Mozno toho trochu lutujem, kedze odstupil Tiger Woods a kazdy pick, ktory by som pondelok zahral by bol uz pred startom hodnotny - s hodnotou Tigera ako kurzoveho favorita, ktory napokon do turnaja nenastupil. Zaroven som s Tigerom mal urcite plany na livko, podla toho ako bude vyzerat, ako bude hrat. Na druhej strane, turnaj je absolutne otvoreny a nic ma nebude drzat v tipovani, ziadne predstartovne tipy, budem volny ako pierko a budem moct tipovat len podla toho, co budem vidiet a kto sa mi bude zdat najviac v pohode, samozrejme za uplatnenia niektorych vedomosti o hracoch. Nazor mam, niektorych hracov mam vytypovanych, snad nebudem neskor lutovat, ze som ich nehral hned zo zaciatku turnaja. Behom 4 dni nema prilis vela fukat, takze slusnu sancu maju aj presnejsi bomberi, aj ked ako dni budu plynut, vietor bude pomaly, ale isto silniet. Klucove veci na turnaji v Bay Hill - scrambling, t.j. hra v okoli greenov, da sa to prelozit aj ako snaha vyhybat sa bogey, cim menej zavahani, tym lepsie vyhliadky na dobry vysledok - nie je to scoring layout, kde treba kolo, co kolo skorovat -5 apod. Druha vec je samozrejme presnost z T-cka, t.j. znova faktor o vyhybani sa, tentokrat o vyhybani sa vaznych problemov. Clovek moze stracat pravidelne, to nastava vtedy, ked nema kratku hru, avsak moze strati aj narazovo a to ked si nie je isty svojou dlhou hrou. Puttovanie bude jednoduchsie ako na poslednom turnaji, co urcite potesi Watsona, Westwooda a podobnych problemovych hracov na greenoch.

Predsa len hram nieco zo startu turnaja - su to first round leaders. Je ich 6 a vychadzam zo starting times, t.j. hram hracov z rannych flightov v prvy den a to este dokonca z tych prvsich flightov. Neda sa tvrdit, ze poobedne flighty na tom s vetrom budu extremne zle, avsak doobedne flighty maju vzdy vyhodu, minimalne v kvalite greenov, ktore nie su este tak poslapane, da sa povedat, ze su dokonale rovne a bude ziadnych prekvapeni. Prvi traja hraci su znami FRL, zaroven Perezovi sa tu dari a dari sa mu v tejto sezone hrat skvele v prvych kolach. Stallings, tam clovek nikdy nevie, faktom je, ze je schopny zahrat dobre prvy den a ten posledny. Guthrie a Stuard su uz taki netypicki FRL, avsak Guthrie je specialista na tazke layouty a Stuard v tom kurze vyzera ako idealny tip aspon na E/W.


Naposledy upravil UselessToo dne 24.03.2014, 20:29, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.03.2014, 20:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Valero Texas Open:

F.Jacobson to win (0,75/10 - 41,0 - Unibet) & top5 (1,5/10 - 9,0 - Unibet)
K.Chappell to win (0,5/10 - 61,0 - Unibet) & top5 (1/10 - 13,0 - Unibet)
P.Perez to win (0,5/10 - 71,0 - Unibet) & top5 (0,75/10 - 15,0 - Unibet)
B.Harman to win (0,5/10 - 91,0 - Stanjames) E/W


--------------------------------------------------------------------------------

Valero Texas Open, zopar tradicnych borcov, ktorym sa tu kazdorocne dari, k tomu zopar klasickych kvalitnych hracov, ktori su v kurzovom cele pred zaciatkom turnaja.

Je zaujimave, ze vacsina tych golfistov, ktori tu hraju casto radi, maju aj velmi dobru aktualnu formu. Tyka sa to urcita Jacobsona, ktory ma posledne 2 vysledky z poslednych 2 tyzdnov T20/T10. Kevin Chappell minuly tyzden T14, Pat Perez mal sice teraz horsie obdobie, ale v podstate len na prvy pohlad, pretoze este pocas tretieho kola bol Pat Perez pocas tohto skonceneho vikendu tesne za tymi najlepsimi, avsak v poslednom kole sa rozpadol a skoncil takmer uplne na chvoste tych, co presli cutom. Brian Harman na tomto turnaji startoval dvakrat a skoncil T22 a T18, to je na hraca bez vyraznejsieho uspechu za spomenute sezony, velmi pekne vysvedcenie. Mesiac a pol spat na jednom z turnajov T3, mam ho zaknihovaneho ako hraca do necasu a veternych podmienok, co v Texase je plus/minus pocasie, ktore je na beznom poriadku.

(Minuly tyzden FRL tipy nevysli, avsak na livku som po druhom kole nastupil na lay suverenneho lidra Adama Scotta, tretie kolo bolo perfektnym pripravnym kolom na velke veci v tom stvrtom, kde myslienka ist proti kurzu 1,2 na vitazstvo po 2.kole (wtf?) bola uspesne dokonana. Nezostal som v hre az do uplneho konca, ale aj keby som tak urobil, uspel by som. Vyhral napokon Matt Every, pre ktoreho to bol prvym triumf na PGA Tour v kariere)


Naposledy upravil UselessToo dne 3.04.2014, 8:38, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.03.2014, 15:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.kolo:

W.Roach vs M.Putnam 2 (6/10 - 2,0 - 5Dimes)

Z.Johnson (Z.Johnson/A.Baddeley/W.Roach) & B.Harman (B.Harman/J.Kokrak/M.Flores) (3/10 - 5,32 - bet365)
Z.Johnson (Z.Johnson/A.Baddeley/W.Roach) & C.Hadley (C.Hadley/M.Kuchar/J.Kelly) (2/10 - 5,48 - bet365)


---------------------------------------------------------------------------------

Prvykrat v tejto sezone priame picky na niektore z kol, presnejsie na dvojicky z nich. Tretie kolo a stvrte kolo su pre dvojicky dve najschodnejsie kola, aspon pri systeme, akym to hram ja. Vcera bolo par hracov, ktori zahrali neskutocne kola vzhladom na veterne podmienky a zradny layout, avsak Wes Roach toto kolo zahral v poobednych flightoch, skore -6 po obede sa vynimalo podstatne viacej nez tie ranne od Bowditcha, ci Collinsa. Zopakovat take kolo, to sa bude rovnat zazraku. Vsak v 1.kole zahral Wes 75, jasna ukazka, ze nevynasiel na toto ihrisko ziaden zaruceny recept, ktorym sa da zdolat bez problemov a dennodenne. V podstate by som s nim hral akukolvek dvojicku a tato ma este nieco navyse. Prekvapivo je Roach v nej kurzovy favorit. Za druhe, Michael Putnam je hrac, ktory minuly rok bez problemov postupil z 1.miesta Webcom Tour na PGA Tour. Nejako som to neskumal, ale uz len rebricek Fedex Cupu ukazuje, ze zatial pomer sil plati aj na uvod sezony na PGA Tour, kde Putnam je 112. a Roach 131. Jediny problem vidim snad len v tom, ze Roach vstupi do kola az o 40 minut neskor - ideal by bol, keby zacinali v rovnaky cas, mozno dnes by lepsie bolo, keby Putnam isiel az po Roachovi, kedze sa ma vietor trochu tlmit smerom k veceru, aj ked si myslim, ze to budu mat hraci podobne, resp. podobne narocne. Putnam mimochodom 2 vyrovnane kola 72/71, co je takisto fajn a velmi nadejne k dnesnemu dnu - teoreticky by malo stacit podobne kolo (71-73) a tip by mal vyjst.

Druha zalezitost - dvojicky z cela nic moc, pretoze idealne dvojicky by boli proti prvej 4 hracov. Lenze ti idu spolu vo flighte a bookies tak minimalne z casti zachranili. Samozrejme, da sa hrat na BF proti nim plosne, lenze to uz mam pokryte - Perez -5, Jacobson -4, Harman -2, pridal som k nim len pred dnesnym kolom Chessona Hadleyho (@46,0). Ja jednoducho neverim tomu, ze stvorica Bowditch/Loupe/Collins/Beckman nejako dobre prezije vikend, uz vobec nie, ze jeden z nich vyhra turnaj a v podstate uz po dnesku cakam, ze lidrom bude niekto mimo nich 4. Betfair to vemi jasne ukazuje - favoritom je Pat Perez s kurzom a teraz pozor, s kurzom 11,0 a dalsi s podobnymi kurzami nasleduju. Fakt sancu ma po druhom kole velke mnozstvo hracov, v cele totiz su neznami hraci a outsidri a ak su favoriti niekde blizko cela, tak na uplne celo par ran stracaju. K tomu tazke veterne podmienky, alias komu to sadne bude kralom, komu nie doslova vydedencom a o zabavu mame postarane.

Hraci pojdu po troch, takze sa ponuka zahrat s ostrahou nejakych borcov z flightov. Zach Johnson je dlhodobo skvely hrac do veternych podmienok, v prvych 2 kolach nebol moc vidiet, ale to bolo v podstate vyhrou, kedze sa udrzal blizko cela a nechal si este nejake top kolo na vikend. Vo flighte s nim Roach, nemusim nic viacej dodavat a Baddeley, ktory zatial hral 2 kola velmi dobre, avsak silny vietor, stromoradie a jeho tragicke presnost driveov, bude zazrak, ked to prezije aj do tretice bez vacsej uhony. Chvilu som rozmyslal, ze zahral triple, ale to je predsa len prilis ambiciozne a v podstate by to zrejme dopadlo tym, ze aj ked by boli 2 dobre tipy, tak by som nebral nic a jedine, co by z toho plynulo, by bol moj srd a hnev. Harman a Hadley, hned po dohravke 2.kola moje duo borcov na H, ktore by malo v Moving Day, ako sa 3.kolo oznacuje, letiet strmo nahor. Obaja vcera mali podpriemerne kola, avsak nie tragicke, inak by nemohli byt na -2 a teda v podstate len 3 rany od prvej vacsej hrozby Pata Pereza. Kokrak a Flores je duo, ktore vyzera ako hratelnejsie, aj preto Harmanovi verim viacej. Veterne podmienky mu vyhovuju, dnes by z toho mal tazit, vcera v rannych lahsich podmienkach len Even Par, co bolo drobne sklamanie, najma 3 bogey v rychlom slede na druhej deviatke (startoval z 10) ho obrali o lepsi vysledok. Takze to kolo bolo horsie, nez napr. Even Par v poobednajsich flightoch, pre mna idealny mix kvality, schopnosti hrat vo vetre, aj course form/actual form a aj pomerne porazitelnych sparingpartnerov vo flighte - Kokrak, tohto hraca mam rad, ale je to bomber a aj ked pomenre presny, tak nejaky ten drive jednoducho uleti, otazkou bude ako, ci bude mat stastie alebo zial (chvalabohu) nie. Martin Flores, neprekvapuje ma, ze tu hra dobre, boli nejake indicie, ze by mohol byt dobrym pickom na vylozeneho outsidera. Avsak 2 kola za 71 uz smrdia tym, ze dnes pride pad nadol.

Hadley, tam lepsiemu kurzu brani jeho hype v poslednych dnoch a tyzdnoch - vyhral v Puerto Ricu, potom bol T15 na skvele obsadenom turnaji a minuly tyzden mal nakrocene k dalsiemu top10 vysledku, lenze v poslednom kole, presnejsie na druhej deviatke explodoval a skoncil hlboko v poli porazenych. Kuchar je samozrejme konkurent z kategorie svetovych hracov, lenze na tomto turnaji mu to prekvapivo nikdy az tak neslo, pritom je to rodak z Texasu, ak sa nemylim. Tazko povedat, v com je problem. Hadley vcera +1, najhorsi vysledok z tohto flightu. Treti clen, veteran Jerry Kelly. U veteranov plati, ze kazdym kolom stracaju trochu na kvalite, samozrejme Jerry Kelly este nemal 50, ale uz k nej nema daleko. Takisto, dva nadpiemerne kola za 71, aj tu to smrdi problemami a skore okolo 75.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.03.2014, 13:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.kolo:

Vcerajsok bol ciernym dnom. Absolutne sa neda vyhovarat na smolu, jednoducho vsetko spatne, mozno keby sa to kolo hralo este jedenkrat, pripadne za rovnakej situacie by sa simulovalo 10krat, tak vysledky a priebeh budu ine, ale podla toho to neposudzujem. Jednoducho, priebeh bol zly, sice v zavere sa to trochu zlepsovalo, ale to celkovy dojem nemohlo nijakym sposobom zachranit.

Na druhej strane, keby som to hral ako clovek, tak by som bol cca na nule, pretoze nieco vyslo. Zasa z ineho uhlu pohladu, keby som nebral len vcerajsie tipy na tretie kolo, tak nedialo sa v takom rozsahu kolabovanie veducich hracov, Beckman ano, Collins ciastocne, ale Lope a Bowditch v ziadnom pripade nie. To neznamena, ze si nadalej nemyslim, ze sa to stane, len pisem, ze vcera sa to nedialo. Zaroven moc dobre sa nedarilo ani predturnajovym tipom, len Perez zahral dobre, Jacobson hral kolo blbec, ako tak to v zavere zachranil a zahral "len" +1, takze je v hre minimalne o E/W a bohvie, co sa bude dnes diat a Harman, tam uz to na nic svetoborne nevyzera. Hadley, tam nadej zije, aj ked slovne spojenie Moving Day rozhodne zrovna on nenaplnil.

Dnes, samozrejme Perez/Jacobson, prip. Hadley, tlacim ich vpred. Oboch urcite na E/W, Pereza urcite do pozicie, kde sa bude dat s peknym ziskom layovat, teraz je kurz na lay 10,5, vsetko sa bude odvijat od Bowditcha s Kucharom. Hadley/Jacobson, sanca zije na nejaky schopny lay, ktory pokryje aspon naklady.

Lay Bowditch, prvy a hlavny tip dneska. Ukazali sa hned 2 moznosti zahratia. Hrat radoby lay na 5Dimes (nevyhra za 1,444) a potom to pripadne istit klasickym tipom na win kdekolvek, ale najskor na BF. V tomto pripade je ale lepsie vystriehnut SK mimo BF, pretoze poistka by v sebe obnasala, v pripade uspechu, t.j. pre mna neuspechu, komisiu vyhry v podobe 7%. Lenze tato moznost sa javi ako vyhodnejsia, sice tesne, ale predsa. Ja to hram tak, potom to bude o sikovnosti, ale samozrejme najma o vyvoji, ci istit a najma kde a kedy istit. Stavka na 5dimes je v hodnote 22,5u, inak povedane, cielom je vyhrat presne 10u, podobne ako pred 2 tyzdnami s Robertom Garrigusom.

Dalej hram na Pinne dvojicku R.Palmer vs W.MacKenzie 2 v kurze 2,13, vklad 4u. Will vo finalovych kolach je drziak, zaroven klepe na vrata s prvym vitazstvom na PGA Tour a kedze dnes sa mozu diat divy, nie je vylucene, ze by sa mu to mohlo teoreticky podarit. Palmer vcera -4, ked mal sancu skoroval, ked mal problem, vacsinou z jamky odisiel s parom, prip. tym najlepsim skore, ktore sa za danych podmienok ponukalo.

Double Jacobson/Immelman v kurze 6,24 za 2u. Jacobson vcera utrapene kolo, dnes proti Roachovi, ktory vcera nezahral to, co som cakal, t.j. zahral naozaj dobre kolo a to kolo zacinal s bogey na 1, takze ani prvotny neuspech ho nerozhodil. Immelman s vcerajsim skokanom Brendanom Toddom (-4), s Brinym Bairdom. On sam za +2, takze je tu velky priestor k zlepseniu, resp. dobremu kolu, ako aj je proti takymto superom pekny kurz na borca, ktory v minulosti dokazal vyhrat aj Masters.

A za 1,5u (kurz 5,0) tip na prekvapko - Chada Collinsa. Vcera sice +1, ale neskamal takym sposobom, ze by uplne pochoval svoj dobre rozohrany turnaj po 2 kolach. Vo flighte dnes so Zachom Johnsonom a Ryanom Palmerom. Ryan vcera -4, uz som to pisal. Sice obaja superi su zrucni v hre v silnom vetre, lenze zda sa, ze to je aj Chad, ktory ma podla mna podstatne vacsie sance na uspech, nez o tom vypovedaju kurzy.


Naposledy upravil UselessToo dne 3.04.2014, 8:37, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.04.2014, 12:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Shell Houston Open:

G.DeLaet to win (1/10 - 41,0 - Paddypower) E/W
J.Kokrak to win (0,5/10 - 67,0 - Betway) E/W
N.Colsaerts to win (0,25/10 - 161,0 - bet365) E/W & top10 (1/10 - 15,0 - bet365)
J.Teater to win (0,25/10 - 201,0 - Sportingbet) E/W & top10 (0,75/10 - 15,0 - bet365)
J.Vegas to win (0,25/10 - 251,0 - Sportingbet) E/W & top10 (0,75/10 - 21,0 - Sportingbet)


-------------------------------------------------------------------------------

Graham DeLaet, alias stale by som povazoval za masivnu chybu opustit tak skveleho hraca, ktory je blizko prveho triumfu na PGA Tour. Samozrejme, ma to svoje mantinely, ale ked pride turnaj, kde je potrebna dlzka z T-cka a presnost hry zelezami, potom DeLaet je zrejmy tip. Zaroven, od Grahama necakam nic velke za tyzden, na Masters, bude to jeho premiera a ako je zname, na Masters su dolezite skusenosti, snad faktor cislo 1 pre stvorkolovy uspech. Plati tiez povera, ktora je silna, ze kto vyhra turnaj pred Masters, nema prakticky sancu vyhrat nasledny Major, takze velki favoriti si dvakrat rozmyslia, ci budu pokusat pani stastenu, da sa tak povedat, ze to budu brat ako Sagan Driedaagse De Panne, ciastocny test formy, snaha nevypadnut zo zabehnutej hernej praxe, ale bez velkeho usilia turnaj vyhrat. Graham tu bol uz treti pri priemiera pred 4 rokmi, to este v case, ked bol absolutne neznamym mladikom.

Jason Kokrak minuly rok tu na T9 mieste, takisto fajn forma, x umiestneni v top20, pred 2 tyzdnami T4 na velkom turnaji Arnolda Palmera. Nesmierne dlhy hrac, vyborna hra zelezami, slusne puttovanie, splna vsetky kriteria.

Dalej uz len longshoty. Nico Colsaerts je sice trochu mimo, ale teraz prichadzaju turnaje, ktore by mu mali sediet. Este som nespomenul, ze mimo deloveho drivu je vyhodne to, ze fairwaye su naozaj stedre a siroke, takze bude pomerne problem dostat sa do problemov aj po vyhodenej prvej rane. Teater tu ma slusne vysledky z minulosti, plati nieco ako u Colsaertsa, prave pri tychto turnajoch by sa mal zobudit, resp. jeho hlavny problem, prenost driveov, tu nebude taka dolezita, nebude mu sposobovat tolko problemov a strat ran. Jhonnatan Vegas sa zacina trochu preberat po dlhsom case. Je to naladovy hrac, kde neexistuje nic medzi, bud uspech alebo prepadak. Course form takmer ziadna, ale to mi zrovna u neho a v tychto kurzoch tentokrat neprekaza.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

NH Collection Open:


R.Ramsay to win (0,75/10 - 34,0 - Sportingbet)
M.Warren to win (0,75/10 - 56,0 - bet365) E/W
B.Stone to win (0,25/10 - 161,0 - bet365) E/W
T.Goya to win (0,25/10 - 201,0 - Stanjames) E/W
D.Huizing to win (0,25/10 - 201,0 - bet365) E/W & top10 (0,75/10 - 17,0 - bet365)
S.Kim to win (0,25/10 - 201,0 - Sportingbet) E/W

B.Akesson top20 (1/10 - 15,0 - Stanjames)
W.Besseling top20 (1/10 - 13,0 - Skybet)


-------------------------------------------------------------------------------

Staronovy turnaj, resp. minimalne miesto konania, ale absolutne novy turnaj v tom zmysle, ze sa nikdy predtym este nekonal a uz vobec nie ako dvojity turnaj pre European Tour a zaroven pre Challenge Tour. Turnaje nahradza turnaj vo Francuzsku, St.Omer, ktory skoncil pre financne problemy.

Kriteria vyberu su dost podobne ako na PGA Tour. Turnaj poskytuje siroke fairwaye, takze neda sa ocakavat nejaky prehnany boj o zasahovanie tychto miest. Layout je na pomery Spanielska pomerne dlhy (tesne pod 7300 yardov), takze dlzka bude faktorom a druhym faktorom samozrejme budu prihry do greenu. Palici po dlhej dobrej prvej rane budu vo vyhode, sancu samozrejme budu mat aj kratsi hraci, ale vidim tu jasnu sancu hrat tych dlhsich. Ihrisko je zaroven v style linksu, velmi zvlnene fairwaye, pomerne modulovane greeny, takze hraci, ktori budu nachadzat tie spravne miesta budu na cele leaderboardu.

Suma sumarum, hladal som dlhych hracov, linksovych hracov a hracov znamych pre ich hru do greenu - ktori najdu takmer kazdy green a tzv. utocia na jamku pri kazdej prilezitosti. To je v podstate popis celeho skotskeho kontingentu okolo Ramsayho, Warrena, ale aj Gallachera, ktoreho som aj v minulosti na tychto turnajoch velmi rad hraval. Ten uz samozrejme postupil po uspechoch o kategoriu vyssie a pripravuje sa na svoju premieru na Masters. Dalsi dvaja ale nechybaju a som pri nich pomerne optimisticky. V pripade Richieho Ramsayho je drobny problem - len pred tyzdnom hral svoj prvy turnaj po zdravotnej prestavke, sice skoro bol top10, takze forma nebude zla, ale predsa len, urcite pochybnosti okolo neho mam a aj preto, len tip na win, ziaden E/W a ani som ho nepouzival do doublov na top10/top20. Dalej to boli palici, t.j. Tano Goya, ktory nedavno vyhral turnaj v JAR a davam mu dalsiu z mnoha sanci, aby ma presvedcil, ze za nieco stoji, Sihwan Kim a Daan Huizing, dlhi hraci, ktori casom urcite prerazia na European Tour, otazkou je kedy. Na Challenge Tour patrili k stabilnych a skvelym hracom minuly rok (Kim posledne 2 roky), takze v tomto zmiesanom poli hracov z EPGA Tour a Challenge Tour by mali patrit rozhodne k tomu nadpriemernemu a lepsiemu. Partiu doplna Brandon Stone. Rozmyslal som aj nad Jakeom Roosom, lenze ten nedavno vyhral turnaj, prvy turnaj sezony na Challenge Tour, takze mi zrovna nepride vhodne hrat ho znova. Brandon Stone ma talent a aj ked prave na spominanom turnaji v Keni sklamal a po prvom kole to zabalil, nevidim dovod v tych kurzoch ho nehrat znova. Este 2 tipy na top10 - Akesson/Besseling. Obaja znova nadpriemerne dlhi hraci, obaja s podobnym osudom, alias nie je lahke sa presadit na European Tour, aj ked mate na to dobre nasliapnute. Akesson sa sice udrzal na European Tour, ale bolo to naozaj vydrene a velmi tesne, skoncil v podstate na hrane elitnej 110, ktora si zabezpecuje kartu aj na dalsiu sezonu.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

B.Stone top20 & J.Vegas top20 (0,25/10 - 60,0 - Skybet)
S.Kim top20 & J.Vegas top20 (0,25/10 - 80,0 - Skybet)
M.Warren top10 & J.Teater top20 (0,5/10 - 44,0 - BetVictor)
M.Warren top20 & N.Colsaerts top20 (0,75/10 - 24,38 - Stanjames)
T.Goya top20 & N.Colsaerts top20 (0,25/10 - 67,5 - Stanjames)
M.Warren top20 & A.Cabrera top20 (0,75/10 - 21,13 - Stanjames)
T.Goya top20 & A.Cabrera top20 (0,25/10 - 58,5 - Stanjames)

M.Warren top20 & L.Westwood (1/10 - 13,0 - Stanjames)
M.Warren top20 & J.Kokrak top20 (1,5/10 - 12,19 - Stanjames)
B.Stone top20 & J.Teater top10 (0,25/10 - 90,0 - bet365)
B.Stone top20 & N.Colsaerts top10 (0,25/10 - 90,0 - bet365)
S.Kim top20 & J.Teater top10 (0,25/10 - 120,0 - bet365)
S.Kim top20 & N.Colsaerts top10 (0,25/10 - 120,0 - bet365)
M.Warren top20 & H.Mahan top10 (1,5/10 - 16,25 - Stanjames)


---------------------------------------------------------------------------------

Snad len trio Mahan/Westwood/Cabrera je tam navyse. Mahan na tomto turnaji ma snad 4 top10 umiestnenia z nejakych 8-9 startov, takze kurz 5,0 na top10 je skoro must pri fakte, ze Mahan nema problem hrat stabilne, problemom je z casti vyhravat a dotahovat dobre rozohrane turnaje do vitazneho konca. Cabrera s Westwoodom, alias doteraz mali sezonu nepodarenu, lenze prichadza Masters a turnaj pred Masters ich vzdy katapultuje do hry, resp. do formy, aj ked je to len polovicna pravda - viacmenej im sedi layout, kde Westwood moze vyuzit svoju presnost, najma pri prihrach do greenu, suvisi to samozrejme aj s presnostou driveov - Lee je v tomto smere dlhodobo spicka, lenze je rozdiel zasahovat fairwaye zo 70% pri uzkych fairwayach a s viacej ako 80% pri sirokych fairwayach ako na tomto turnaji. Su hraci, ktorym nevadi pritomnost v roughe, dokazu si mnohokrat prihrat lepsie, ako ini hraci z fairwaye, lenze do tejto kategorie Westwood neplati a uz rozhodne nepatri k hracom, ktori by vedeli carovat v okoli greenov, ked nezasiahnu kratko strihanu plochu. Naopak, Lee je niekedy az tragicky a na greenoch to tiez nie je ziadna hitparada, cest vynimkam. Takze kluc k uspechu spociva v zasahovani greenov a to mozno, co najblizsie k jamkach, aby putty boli kratke, minimalizovali moznost trojputtov a naopak davali slusnu sancu na skorovanie. Cabrera miluje Masters a toto je taka lahsia kopia tohto turnaja. Cabrera uz mimo Majorov zahra nieco malokedy, zrovna tu ma ale slusne vysledky - posledne 2 sezony T21 a T16, nieco podobne cakam aj tento rok. U neho je klucom k dobrym vysledkom to, aby zasahovanie fairwayi bolo jednoduche a nebolo faktorom, ktory deli startove pole na tych lepsich a na tych horsich. V inych cinnostiach je nadpriemer.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

(Este navrat k finalovemu kolu na Valero Texas Open. Tentokrat to uz nebolo take idylicke, ako pri Garrigusovi pred 2 tyzdnami, resp. pri Scottovi minuly tyzden, avsak aspon z casti to fungovalo. Snad uz po 4 jamkach bol Bowditch +3 za kolo, Kuchar v pare a zacinalo sa od nuly. Faktom je, ze mimo tohto bol zvysok velmi znepokojujuci, alias stracali aj dalsi hraci blizko cela, kde som pocital s tym, ze aspon jeden sa utrhne a zahra vyborne kolo. Sice teda Steven stratil tak ako som ocakaval, lenze sa z toho stala jamkovka medzi nim a Kucharom, co pri layovani nie je zrovna vyhodne - Kuchar sa dostane do problemov a z kurze 5,0 je zrazu 1,8 a clovek jednoducho nestihne rychlo promptne zareagovat. Takze sa to zrovnalo na cele, chvilu som tomu dal este sancu, samozrejme, stale som veril, ze Steven este nejake rany postraca a vyhra Kuchar, lenze aj Kuuuuch sa zacal trapit a naopak Steven sa z uvodnej letargie posutpne zacal dostavat. Nezostavalo tak nic ine, ako pristupit k verzii stavky na Stevena a pripadny sa popozerat po tipoch mimo duo Kuchar/Bowditch. Tam som cakal, kto sa preberie z tych hracov na -5, resp. -6, dobre sa mi javili Summerhays a pred startom kola spominany MacKenzie. Nezahrali uplne to, co som potreboval, zaroven ale Bowditch sa chytil a v podstate kolo od tych uvodnych jamiek dohral v pare, ak neratam bogey na poslednej jamke v situacii, kedy uz vedel, ze turnaj vyhral. MacKenzie vs Palmer snad najviac easy dvojicka na jedno kolo, ktoru som kedy hral (rozdiel 12 ran, to uz je nieco), dalsie pokusy KO (ci uz akovka, alebo tip na Collinsa, kde to dlho vyzeralo dobre - Palmer v pi... a so Zachom to bol vyrovnany suboj az k nejakej 15.jamke). Perez z povodnych tipov explodoval, takze E/W sa nekonal, takze tyzden sa skoncil pomerne velkou stratou - nepodarene tipy na tretie kolo + ziaden navrat z predstartovnych tipov, cca -13 az -15u)

(Tyzden, ktory sa da oznacit ako velmi nadejny, ale v konecnom vysledku ako nie prilis uspesny. V uvode to vyzeralo skvele, v podstate dobre aj na EPGA Tour, aj na PGA Tour. Na EPGA Tour sa to zlepsovalo nadalej, na PGA Tour naopak druhe kolo znicilo takmer vsetko, co sa dalo. Na European Tour to vo vysledku takisto nedopadlo dobre, alias z vyborneho tipu na Warrena nemam takmer nic - neistil som ho, pretoze bolo prilis skoro a neoplatilo by sa to, o ranu som nedostal ani ziaden E/W a kedze borci na PGA Tour sa takisto moc nepochlapili, vysiel mi len jeden double s Lee Westwoodom. S Ramsayho som dostal viacej nez s Warrena, pretoze ten sa dostal na celo v tu spravnu dobu - pocas 4.kola, na prvej 9. Suma sumarum, tyzden, ktory bol do plusu, ale potencial bol urcite vacsi, nez je payout/zisk.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.04.2014, 7:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

The Masters:

1.kolo:

J.Walker FRL (0,5/10 - 61,0 - Sportingbet) E/W T5
G.Woodland FRL (0,5/10 - 67,0 - Sportingbet) E/W T5

F.Couples FRL (0,5/10 - 81,0 - Sportingbet) E/W
J.Donaldson FRL (0,75/10 - 101,0 - Betway) E/W (Vklad je pre cely E/W)
T.Olesen FRL (0,25/10 - 126,0 - Betway) E/W
S.Stallings FRL (0,25/10 - 151,0 - bet365) E/W

K.Stadler FRL (0,25/10 - 151,0 - Sportingbet) E/W T5

---------------------------------------------------------------------------------

Viem, trochu meskam. Moj oblubeny turnaj zacina uz dnes, za par hodin a tipy az doteraz nikde. Ziaden strach, tipov bude pocas nasledujucich 4 dni mnozstvo, umenim bude vybrat tie spravne a uspesne. Zacinam tipmi na FRL, t.j. honba za first round leaderom. Strategia je jasna, vyberat zo skorsich flightov, ktori budu mat vyhodu o nieco slabsieho vetra a najma uplne dokonalych greenov. Tym nevylucujem, ze sa niekto utrhne z tej druhej polovice, ale pravdepodobnost hovori v moj prospech. Oblubenym tipom je Freddie Couples, uz pravidelny ucastnik seniorskej tury, avsak stale hrajuci vo velmi dobre forme. Zaroven on na Masters aj v minulych rokoch hryzol a to poriadne, samozrejme, najma v uvode. Potom ho jednoducho vzdy dostihol vek, uz to nie je mladik, sily ubudaju a naopak bolest chrbta, jeho hlavny problem, postupom turnaja nabera vacsinou na intenzite. Zvysok su take klasicke mena na FRL, mozno s vynimkou Thorbjoerna Olesena, kde som sa zasa dusoval, ze ho po minulom comebacku urcite nejako zahram aj v tom roku nasledujucom. Na 4-kolovy tip nemam gule, priznam sa, pri jeho forme, FRL je predsa len trochu nahodnejsia cast, tam sancu ma a mozno ho to vybicuje k vybornemu vykonu aj celkovo. To uz ale bude zalezitost tradingu na BF, nie tipu pred turnajom.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

P.Mickelson to win (3/10 - 16,5 - betfair)
C.Schwartzel to win (1,5/10 - 38,0 - betfair)
G.DeLaet to win (0,5/10 - 90,0 - betfair)
F.Couples to win (0,5/10 - 180,0 - betfair)
J.Donaldson to win (0,5/10 - 160,0 - betfair) & top GB & Ireland (1/10 - 19,0 - Betway)

C.Kirk to win (0,25/10 - 250,0 - betfair) & top20 (2/10 - 6,5 - Stanjames) T20

-----------------------------------------------------------------------------

Mne sa paci viacero tipov, postupne zrejme bude opravovat, predavat, pridavat a menit mena, ktorym budem verit, toto je vstupna sestica. Phil a Charl su pre mna logicke volby, ktore vychadzali aj z vysledku oblubeneho testu pred Masters v podobe Shell Houston Open. Osobne si myslim a uz sa mi to parkrat potvrdilo, ze na tomto turnaji je idealne ukazat formu, ale nebyt uplne na spici - umiestnenie od 10. do 30.miesta je idealne pre uspech na Masters. Katastrofou by bolo vitazstvo, podobne ako je tomu pri vyhre v tradicnej stredajsej sutazi na paroch 3. Tu tento rok vyhral Ryan Moore, cim si podpisal ortiel turnajovej smrti.

Len Charl hram E/W, vtedy kurzy boli este 41,0, co je pre mna minimalny kurz, aby som zahral E/W. Teraz su vsade na neho kurzy 36,0, to uz sa oplati hrat radsej na BF s moznostou rychleho layu, ked to bude vhodne a vyhodne.

Z pohladu pocasia to bude reklama na golf. Pocas 4 dni ma byt teplota od 25 do 28 stupnov Celzia, okrem nedele, kde z casti trochu hrozia zrazky, aj ked pravdepodobnost je relativne nizka, ma byt nadherne slnecne pocasie. Greeny budu suche, t.j. rychle, to iste plati aj fairwayach. Z toho mi vyplyva, ze klucom k uspechu bude monster puttovanie, hra okolo greenov, resp. prihry do greenu - zasahovanie GIR. Dlzka bude faktor, ale bol by vacsim faktorom, keby prsalo a fairwaye neumoznovali dobeh.

Graham hram preto, pretoze moze vyhrat akykolvek turnaj, ked to nedokazal doteraz nikde inde, preco nie prave na Masters? Kedze to hram takmer vsetko na BF, klucove bude sa dostat do hry a nie vyhrat, aj ked zrovna mlademu Kanadanovi by som to doprial. Jamie Donaldson celu tuto sezonu dokazuje, ze je pripraveny skvele na velke turnaje a nemusi sa brat prakticky nikoho zo superov. Freddieho som spominal, po dvoch kolach by mohol byt velmi jednoducho lidrom turnaja a s tym sa uz da na BF velmi pekne pracovat. Chris Kirk - je to dlhy hrac, ano je, je to vyborny hrac do greenu, ano je, je to lavak, ano je (layout v Auguste svedci lavakom, ci uz ozajstnym, alebo aspon minimalne tym golfovym).


Naposledy upravil UselessToo dne 15.04.2014, 7:39, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.04.2014, 12:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


Vcera to bol nezvyklo stastny den. Za prve, darilo sa zrovna vsetkym pickom zo SB, kde ako je zname, preplacaju v plnom rozsahu aj delene "tied" pozicie. Keby Freddie udrzal tych -2 aj na poslednych dvoch jamkach a nezahral na 17 pre mna osudne bogey, tak som spokojny na 200%, ak nieco take existuje. Takto som spokojny na 110%, minimalne s touto castou tipov. Treba si uvedomit, ze stastim neboli len tipy v SB, ale aj fakt, ze stacilo, aby dalsi jeden hrac zahral -3 a z pekneho payoutu by bola pekna krasna nula.

Celkove tipy, resp. tipy urcene aj na trading nedopadli zrovna idealne, aj ked mimo DeLaeta su vsetky v hre. Kedze sa vcerajsok podaril, tak pokracujem v planovanom sposobe boja. Bolo chybou hrat Phila vcera, ale tip som bral ako dlhodoby, t.j. ze keby mala klasicka SK lepsi kurz ako BF, tak zahram tam a istit budem len, ked sa Phila ocitne niekde pocas tretieho kola aspon na delenej prve pozicii a zaroven jeho hra by zacala kolisat/urobil by nejaku fatalnu chybu. Dnes hra relativne skoro, urcite oproti vcerajsku, horsie hrat len tazko bude, najma v kratkej hre, takze prislub tu je. Kto mu neveri, moze layovat v kurzoch okolo 60,0, co sice nie je vyhra, ale je to aspon ciastocna zachrana. V tomto kole mu dam sancu, ked hra bude podobne tej vcerajsej, nie je nic lahsie, nez sa ho zbavit a znova backnut, ked sa do pohody dostane (samozrejme, ak prejde cutom).

Dnes teda jednoznacna hra na ranne flighty, avsak mimo duo Oosthuizen/Watson. Budem silno tlacit proti nim, samozrejme verim, ze Bubba nemozem a ani nezopakuje bogey free round, na druhej strane urcite moze lepsie skorovat, avsak, vcera nezahral ziaden trojputt a ani to sa podla mna urcite nebude opakovat. Takze bud zahra slusne kolo v pare alebo nieco na sposob +3 az +5 (a zaujimavym tipom bude pre kolom s nazvom Moving Day, tym sobotnym). Oosthuizen zahral -3 a pritom trafil vodu na 12, co hovori za vsetko.

Potom je to uz jednoduche - hrat kohokolvek, kto zahral slusne vcera, vcera nehral dobre, ale v hre sa udrzal a dnes by mal zautocit v lepsich rannych podmienkach na uplnu spicu. Na -2 je Marc Leishman, ktoreho som chcel hrat uz vcera, potom som ale zistil, ze hra az poobede, takze som si povedal, ze pockam a zahram ho az po 1.kole, ked zahra aspon priemerne. Zahral nadpriemerne, hram ho aj tak. Na -1 je Stephen Gallacher, hrac, ktory sa uz jasne zaradil do sirsej spicky, avsak na Majoroch nema nejake velke vysledky a uspechy. Poziciu na vyborny vysledok ma skvelu, ide samozrejme rano a to este pomeren skoro, je na -1, je to relativne dlhy hrac s vybornou hrou do greenu, je v jeho silach zahrat napr. -4. Na Even Par je Kevin Streelman. Tu je jedna jasna vyhoda a jedna jasna nevyhoda - Kevin je pomerne kratky hrac, to je samozrejme nevyhoda a tou vyhodou je, ze Kevin startuje hned v prvom flighte, dokonca len v dvojclennom zlozeni, takze nielenze startuje najskor, ako je to mozne, oni dokonca mozu ist podstatne rychlejsie a kolo dohrat s pomerne slusnym naskokom pred druhym flightom. Ak Kevin podmienky vyuzije a zahra povedzme -3/-4, budem velmi spokojny.

Dalsi borci su uz nad Parom, ale to neprekaza, pretoze vsetci do +3, mozno aj do +4 maju rano realnu sancu sa velmi rychlo vratit do hry, viz. napr. Thorbjoern Olesen minuly rok, ked po 1.kole za 78 skoncil na delenom 5. alebo 6.mieste. Kuchar/Westwood/Stenson su +1 za prve kolo, co je nadpriemerny vykon, aj ked sa to tak nemusi javit. To je elitne trio, Kuchar a Stenson velki predstartovni favoriti, Westwood ma sancu vzdy, na trading jeden z najlepsich hracov (aj ked treba byt pripraveny vcas layovat). Vsetci velmi nevyrazne kola, vsetci zhodne 2krat birdie, 3krat bogey. Westwood najma nulovy na paroch 5, na 13, kde ho brala kamera dokonca mohol byt velmi rad za Par, pretoze bol v masivnych problemoch a len velke stastie ho zachranilo od katastrofy. Stenson povinne vyucil 13 a 15, dve najjasnejsie birdie sance, ale mimo toho bez nejakeho bonusoveho birdie a jeho bogey prisli na jamkach, kde to nie je nejake prekvapenie - tazka 12, tazka zaverecna 18 a este na jednom pare 3. Kuchar zachyboval na 15 a dokonca stratil, co je prakticky strata 2 ran a nie jednej. Inak podone kolo ako u Stensona. A Jason Day doplna zoznam. Je na +3, ale ... Zaver kola zvladol nadejne, zahral birdie na 17, par na 18, beriem to ako impulz do dalsieho snazenia, toho dnesneho v prvom rade. Problem vcerajsieho kola? Su hned - sekcia neprijemnych jamiek na prelome 2 deviatiek, kde za 4 jamky postracal 5 ran, to boli jeho jedine straty. A taktiez neschopnost vyuzit 2 jasne birdie sance na 13/15, z oboch si odniesol len Par. Jason Day ma potencial dnes zahrat najlepsie kolo turnaja (nieco ako -6), co by ho okamzite katapultovalo do hry o vitazstvo.

///////////////////////////////////////////////

M.Kuchar (30,0)
M.Leishman (36,0)
H.Stenson (55,0)
L.Westwood (55,0)
J.Day (85,0)
S.Gallacher (110,0)
K.Streelman (130,0)
M.Jones (360,0)

///////////////////////////////////////////////

Vsetko betfair a vsetko hrane na payout 100u - navyseny, pretoze v tom vidim velky potencial, za druhe zrejme nic nebudem drzat az do uplneho konca, takze aby som vyhral dost, potrebujem mat potencialnu vyhru nadstavenu trochu vyssie, nez je normalne u tipov v beznych SK. Spolu to cini nieco cez 10u, skor presnejsie 12u.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.04.2014, 18:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes to bude len situacna sprava, pretoze nebudem postovat ziadne tipy a to ani na trading. Dovodom je vcerajsok, kde vacsina hracov zahrala tak, ze sa v hre udrzala, ale nie tak, aby som z nich hned tazil.

Vynimiek bolo par, napr. Phil, aj ked to bolo len zbozne prianie, ze by sa vratil do hry. Samozrejme, neprejdeny cut je smutna vec, ale +4 alebo +5 by toho moc nezmenilo. Aj ked, dnes napr. Gary Woodland s +3 uz je na -3, t.j. na delenom 3.mieste, to len tak na okraj. Matt Jones uplne v prdeli, aj ked zrovna on je tou najmenej bolestivou moznostou. Jason Day nenaplnil ocakavania a ani dnes nevzkriesil svoje sance, takze takisto bude vklad na neho ... Naopak Leishman sice cutom nepresiel, ale svoju ulohu ako prvy naplnil - t.j. hned na uvod 2.kola zahral 3 birdie, potom hned na dalsie jamke bogey a isiel z hry von. Bol prvym a zatial jedinym borcom, ktoreho postihol neuprosny ortiel layu.

Dalsich hafo hracov v hre - vcera borci ako Stenson/Kuchar/Westwood/Streelman/Gallacher zahrali nenapadne fajn kolo, aj ked radsej by som bol, keby sa niekto z nich utrhol. Co sa nestalo vcera, mozno sa stane dnes, aj ked dnes tomu chyba nejaka vyhoda oproti zvysku v podobe podmienok, aj ked ratam s vyhodou absencie skveleho kola a naopak u hracov na cele pocitam s horsim kolom, aj ked horsie kolo v lepsich podmienkach a v 3.kole, kde niektore jamky su sice navrtane bestialne, ale zasa niektore ine extremne prajne (klasika - niekde sposobit double/triple bogey a za dobru ranu potesit birdie, niekde zasa sposobit to, aby padali easy eagly, prip. umoznit za odvahu zahrat easy birdie, ako na dnes skratenej 17). Mimo tejto 5 Couples a Donaldson, kde Jamie sa zatial delil o post najlepsieho Brita/Ira s Gallacherom. Obaja vcera hrali v tazkych popoludnajsich podmienkach skvely golf, takze dnes pocitam s tym, ze budem musiet, aj ked nerad, len s relativne drobnym ziskom layovat. Vcera to mali obaja rozohrate lepsie, nez napokon skoncili, obaja zvladli tazku pasaz velmi dobre, zial nie tak skvele skorovali na paroch 5 a do konca kola este k tomu stratili obaja po jednej rane. Idealne by dnes bolo keby mali dobry nastup a naopak Bubba stratil nejake rany, ale to viac-menej plati pre vsetky in-play bety. Ako ukazuje priklad Woodlanda, ale aj inych, ti co vcera kolo pokazili, dnes naopak ozivaju, nie vsetci, ale mnohi z nich, co len ide ruke v ruke s tym, aky mam na vplyvy nasledujucich kol po sebe nazor. Tesim sa na skvele kolo na obrazovkach CTSport. Bodaj by som nemusel layovat nic a to nie z dovodu, ze by vsetci zahrali na 1 double bogey, ale z dovodu, ze vsetci zahraju skvele kola.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.04.2014, 12:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcerajsok vyborny. Splnilo sa takmer vsetko, co som chcel, alias lider hral doslova idealne kolo pre mna a v podstate aj pre svoje sance vyhrat cely turnaj, ale k tomu sa dostanem az neskor. Zaroven, co bolo klucove, z tych mnohych pickov, ktore mi zostali v hre, zahral Matt Kuchar vyborne kolo, dostal sa do hry a nebyt poslednej jamky, nemusel som ho predavat. Faktom je, ze mozno je aj dobre, ze som ho layol v kurzoch 6,3-6,5. Teraz je kurz na back 5,7, na lay 5,8, takze sa to moze zdat ako stratove rozhodnutie, ale v tu chvile sa to javilo ako to najlepsie, co mozem urobit. Aby som to vysvetlil - Bubba stale hral, zaroven bol vo faze, kedy sa uz zacinal vracat do hry, aspon so si to myslel (za bod zlomu som bral prihru na 10, vtedy som Bubbu zahral za 4,3, pred sebou mal 2 najlahsie pary 5, pricom vacsina superov uz mala dohrane alebo minimalne jeden Par 5 za sebou). Layom Kuchara som v podstate sucasne podporil Bubbu, resp. som mu aspon nebranil v rozlete, ktory sice nenastal, ale to moc neprekaza. Dobre hral aj Lee Westwood, kde je skoda toho bogey na 17. Toho som nalayol, ked bol na -3 sa hracom v cele este relativne darilo (problemy u vacsiny nastali az potom). Situacia v zavere mozno nenahrala mojmu skoremu layu Kuchara, prip. mojmu in-play betu na Watsona, avsak zasa vyrazne pomohla Westwoodovi. Plan je jednoduchy - fandit Leemu, aby zahral nejake rychle birdiky, skocil aspon na -4 a potom rychly lay, ked sa nieco zacne kazit/superi zacnu skorovat.

Donaldson/Couples, ako som slubil, tak som spravil, zial nedali mi na vyber. Obaja stratili hned na 1, pockal som na 2, tam skoroval Couples, Donaldson nie a tam som ich oboch layol s malym, ale aspon nejakym, ziskom. Streelman/Gallacher vyzeraju, ze aj ked boli zahrani pred 2 kolom dobre, nebude z nich nic. Keby som mal strategiu, ze kto nezahra birdie na 2, toho budem layovat, tak som este vysmiatejsi, samozrejme, Steelman nie je ziaden velky palic, takze podobna strategia plosne nemohla byt logicky pouzita, aj ked pri mojich borcoch vysla snad stopercentne. Gallacher uplne v lese, cely vklad tak je ta-tam, Streelman sa ako-tak pozviechal a kolo dokoncil na +1 celkovo, za kolo +2. Nadej umiera posledna, mozno dnes prekvapi. Layovat som bol nuteny aj Stensona, narozdiel od dua Gallacher/Streelman som mal v nom viacej prachov (mensi kurz = vacsi vklad, ked som to hral vsetko na rovnaky payout bez zasahov). Aspon polovica vkladu zachranena, co sa da povazovat za relativny uspech.

Naopak slusne hralo duo Kirk/Day. Kirk sa dokonca posunul do top20, keby tam zostal, predstartovne tipy na celkove vysledky by boli zachranene a plusove. Naopak Donaldson a tip na najlepsieho Brita/Ira uz vyzera byt strateny, aj ked vsetko je mozne - na najlepsieho Leeho straca 5 ran, nepravdepodobne, ale nie nemozne. U Daya stale verim, ze by dnes mohol zahrat to niekolkokrat spominane famozne kolo, on to uz na Masters parkrat predviedol.

Plan na dnes je taky - verit tym, ktori su mimo hry a stale som ich nalayoval, aby sa dostali aspon do hry. To iste plati aj pre Westwooda, aj ked tam je iste, ze nieco na nom zarobim - otazkou je len kolko. Verim, ze vyhra Bubba, po vcerajsom pretrapenom kole je u mna hlavnym favoritom, toboz, ked zvladol dva pomerne tazke putty na par na 17/18. Pred puttom na 18 som si povedal, ze ked zachrani Par, tak zajtra ho musim hrat naplno. Svoj vcerajsi back som layoval s miernou stratou, aby som dal sancu vsetkym skorsim starterom, predsa len Bubba Watson je az v poslednej dvojici a to uz niektori borci budu mat za sebou polovicu zav. kola (taky Day/Kirk a pod.). Je mozne, ze skocim na niekoho na vlne a ked z nej spadne ho jednoducho budem layovat - klasicke vyuzitie neskutocneho potencialu trhu Masters na betfairi, kde snad likvidita nemoze byt uz lepsia.

Wildcard pickom dneska bude Adam Scott. Vcera trapenie, ale podobne ako u Watsona, zlepseny vykon na druhej deviatke a najma velmi dobre zahrane posledne 2 jamky, u Scotta to bol zaver birdie-par, pricom na 18 mal na birdie nejaky 3-4m putt, co vcera nebolo nic lahke, dostat sa druhou ranou takto blizko. Sice je na +1 a ak zahra najlepsie kolo turnaja (podobne ako vcera Jimenez) za -6, stale bude len na skore, ktore patri zatial najlepsim hracom na cele leaderboardu. T.j. ani skvele kolo nebude znamenat s najvacsou pravdepodobnostou vitazstvo. Na druhej strane, rozbehnuty Scott dokaze mozno zahrat aj nieco lepsie ako -6, vtedy pre neho neexistuje jamka, kde by nemohol zahrat birdie. O co pojde? Pojde o klasicky trading - masivny kurz, slusny potencial, na cele snad len Bubba, ktoremu dnes masivne verim, zvysok bud vcera hral skvele kola, alebo hral velmi dobre, ale s nejakou vyraznejsou chybkou (Blixt/Spieth).

////////////////////////////////////////

A.Scott (100,0) betfair

///////////////////////////////////////

Dvojicky cisto na dnesne kolo, v podstate som napisal - vsetky tipy na Watsona, Scotta, naopak urcite proti Fowlerovi a Jimenezovi, mam strach aj o Couplesa, aj ked vcera to bolo jeho tradicne problemove tretie kolo, v tych stvrtych je skor schopny sa posunut dopredu. Dozadu by mal ist aj Stadler, s istotou Woodland po vcerajsom zaujimavom kole, ktore nedotiahol do uplne hviezdneho konca.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.04.2014, 8:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Maybank Malaysian Open:

D.Willett to win (1/10 - 36,0 - Betfair Sportsbook) E/W T5
R.Ramsay to win (0,75/10 - 41,0 - Sportingbet) E/W
P.Larrazabal to win (0,75/10 - 46,0 - Stanjames) E/W T8
B.Wiesberger to win (0,75/10 - 56,0 - Betfred) T2
M.Warren to win (0,75/10 - 67,0 - bwin)

F.Aguilar to win (0,5/10 - 67,0 - Sportingbet) E/W
N.Colsaerts to win (0,5/10 - 71,0 - bet365) E/W T2
M.Baldwin to win (0,75/10 - 101,0 - Coral) E/W (Vklad pre cely E/W)

-----------------------------------------------------------------------------------

Turnaje po Majoroch nie su u tiperovi moc oblubene, ked sa ale dodrzia urcite zasady a pravidla, velmi lahko mozu byt uspesne, co je zrejme prvy predpoklad spokojnosti tipera.

Malaysian Open sa nehra na prilis dlhom layoute, ani neviem, preco som si myslel opak. Faktom je, ze aj ked je ihrisko s dlzkou pod 7000 yardov, co sa urcite radi na okruhu European Tour k tym kratkym, dlhi hraci maju na mnohych jamkach pomerne jasnu vyhodu. Fairwaye su siroke a stedre, pri greenoch vacsinou plati to iste. Klucom k uspechu je zasahovat greeny, snazit sa na vacsine jamiek atakovat jamku a vytvarat si tak pozicie na skorovanie a tym myslim realne sance, t.j. putty do 10ft, prip. do 15ft.

Tipov je pomerne dost. Selekciu v podstate sposobilo Masters, vsetky velke mena vynechavam, aj ked napr. pred 2 rokmi vyhral Louis Oosthuizen, co je extreme este v tom, ze on na Masters hral o titul az do poslednej sekundy - prehral az v PO s Bubbom Watsonom, ktory sa z vitazstva na najslavnejsom turnaji sveta tesil aj tento rok. Tipov na vyhru je 8, je to dost, ale myslim, ze si to mozem dovolit, pretoze vynechavam vylozene male kurzy, nie vsade hram E/W a tak sa v pohode vtesnam do pomyselnej 10u hranice na turnaj.

Niektore tipy sa opakuju s turnajom v Spanielsku. Aj v Malajzii je to snaha o links, podobna dlzka, podobna charakteristika layoutu, zmenou samozrejme budu podmienky - vysoke teploty, nesmierna vlhkost, burky, jednoducho malajska klasika. To je hned dalsi z dovodov, preco hrat vyssie kurzy - naozaj hrozi, ze podobne ako minuly rok, sa ani tento rok neodohra turnaj v kompletnom 4-kolovom vydani. Burky su hlasene na kazdy den, takze to moze byt slusne sado-maso na cele, co len podporuje teoriu o vyssich kurzoch, ako aj o tom hrat viacej tipov (fakt sa tazko da povedat, kto zahra a kto nie, kto bude mat stastie zrovna na slusne podmienky a kto naopak).

Willett/Ramsay, klasicke duo na uvod. Dlhy drive a pomerne kratka prihra do greenu, vacsinou velmi presna, premenit kratky putt a sup na dalsiu. Typ ihrisk, kde je klucova dlha rana a schopnost dobre sa opriet o drive, ked je to mozne, resp. potrebne, tymto dvom dokonale vyhovuje. Ramsay minule presvedcil, zarobil, za 41,0 napokon dostane sancu znova, uz je jasne, ze po zraneni je minimalne v obstojnej forme. Willett ma zasa vybornu bilanciu, z troch startov 6/17/3, lepsie je na tom snad len Matteo Manassero. Pablo Larrazabal slusne utrel na domacom turnaji pred 2 tyzdnami, mal dost casu dat sa psychicky do poriadku a skusit to znova. Turnaj mu teoreticky sedi, co dokladaju aj vysledky z minulych 3 rokov (29/24/6). Ja skor kvitujem minuly vypadok, pretoze oproti nehratelnym kurzom na domacom turnaji, tak tu tych 46,0 je pomerne dobre hratelnych. Prichadza na rad duo bez E/W. Bernd Wiesberger sa hlada a je naozaj otazne, ci sa v Azii najde, faktom je, ze on azijske turnaje ma velmi rad. Zrovna tento nie, aspon nie vysledkovo, co je pre mna trochu zahada, ale do hry ma uvrtal ten kurz - v konkurencii, ktora sa na turnaji zide, je to jednoducho moc. A Bernd je hracom, ktory z nicoho je schopny zahrat dobry vysledok, bez nejakeho upovedomenia verejnosti o forme. Stacilo by keby hral spicu, nemusel by to dotiahnut, bez E/W mi uz po rozklade bude aj tak u ... a najma, po Malajzii pridu turnaje, kde v minulosti ziaril, takze to bude aj klucom k uspechu na dalsich turnajoch. Warren minule sklamal, nezahral E/W, sice top10/top20 spolahlivo dal, ale kedze v Amerike to zrovna moc nefungovalo cez vikend, tak jedna uspesna dvojicka ma moc stastnymi pocitmi nenaplnila. Sancu dostane znova, tentokrat ale bez E/W, dovod je zrejmy.

Felipe Aguilar je rozhodne hrac, ktory dokaze, ked chyti slinu, zahrat 2-3 turnaje po sebe famozne a potom sa znova odoberie na zimny spanok. Upozornil na seba v Spanielsku, kde s Crespim a Ramsaym bojovali o titul, on osobne sa na druhej 9 finaloveho kola rozpadol ako ciganska hracka, ale to je pozitivne - keby nie, tak urcite nie je v tomto turnaji na neho kurz 67, ale nanajvys 40,0, mozno este menej. Nicolas Colsaerts je trochu podobny vystrel ako Wiesberger. Jeho azijske turnaje, kde je naozaj klucom k uspechom monster drive, este len pridu. Zaroven jeho posledne vykony su vsetko len nie slubne + ani course forme nie je idealna. Avsak, znova, v tomto poli je kurz 71,0 na takeho hraca premrsteny. Mokro a vlhko layout predlzuje, t.j. tak ako sa niekde dostane on ako monster palic prvou ranou, tak pre inych to bude mission impossible, to iste plati o druhych ranach na paroch 5, prip. pri dlhych jamkach s parom 4. Matt Baldwin je naopak relativne kratky hrac. Silnou strankou tohto borca je puttovanie a hra do greenu.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

RBC Heritage:


C.Stroud to win (0,75/10 - 51,0 - Coral) E/W
K.Streelman to win (0,75/10 - 67,0 - Coral) E/W
B.Horschel to win (0,5/10 - 67,0 - Sportingbet) E/W
R.Knox to win (0,5/10 - 91,0 - bet365) E/W T9
B.Weekley to win (0,75/10 - 101,0 - bet365) E/W (Vklad pre cely E/W)
S.Cink to win (0,5/10 - 126,0 - bet365) E/W

B.Harman to win (0,25/10 - 151,0 - bet365) E/W & top10 (1/10 - 15,0 - bet365) T7

------------------------------------------------------------------------------

Kevin Streelman a Stewart Cink su pre mna hlavnymi tipmi. Obaja totiz dobre zahrali na Masters, pricom obaja patria do kategorie kratsich hracov. Kevin mal podareny nastup, cez vikend to uz bolo horsie, naopak Stewart sa skvelym zaverecnym kolom dostal do top20 najlepsich. K tomu maju obaja slusnu course form - Stewart v minulosti uz turnaj vyhral, z poslednych 11 startov presiel cutom 10krat. Streelman minuly rok treti, rok predtym T17.

Malokto uspeje na Heritage hned pri prvej ucasti. Staci sa pozriet aj na vitazov tohto turnaja - Weekley a Baddeley su vzacne vynimky. Furyk rok pred vyhrou M/C, mal roky predtym aj vyborne vysledky, ale nie hned pri prvom starte tu na tomto turnaji. Napr. Snedeker pred vitazstvom z 5 startov T16 ako najlepsi vysledok, druhym naj vysledkom umiestnenie v piatej desiatke vysledkovej listiny. GMac, minulorocny vitaz, bol na tom podobne - 70/MC/61 - pri jeho troch startoch. Treba dodat, ze prve 2 starty boli este z doby, kedy bol uplnym uchanom, ale aj tak.

Dalsie tipy - ako prvy je Chris Stroud. Velmi vyrovnana a vyborna forma v poslednych tyzdnoch. Aj Chris potvrdzuje, ze pomerne dlho trva niektorym hracom, kym dokaze prekonat nastrahy tohto turnaja - az po troch M/C minuly rok na peknom delenom 6.mieste. Billy Horschel zatial nenadviazal na prelomovy rok 2013. Co hovori v jeho prospech - pri prvej ucasti T9 minuly rok, samozrejme, vtedy mal zivotnu formu, ale aj tak, teoreticky mu podmienky kratkeho technickeho layoutu absolutne sedia, takze kde inde by mal zabrat, nez tu. Russel Knox tu snad hra prvykrat, az sa mi tomu nechce verit. Presny hrac a zaroven vyborny scrambler, dve veci, ktore vzdy patrili vitazom, ale aj dlhodobo uspesnym (napr. Luke Donald, velmi oblubeny tip, ja ale nechcem hrat pomerne nizke kurzy tento tyzden + Luke Donald nie je zrovna v super forme, aj ked tento turnaj ma tak rad, ze ani to by nemal byt az taky neprekonatelny problem). Knox ma velmi dobru sezonu, urcite obdobie bol dokonca hracom, ktory bol velmi oblubeny medzi tipermi, tato vlna trochu opadla, faktom ale je, ze Russel cutmi prechadzal aj nadalej, ale uplne elitne vysledky z toho neboli. Mozno aj preto kurz sa vratil k hodnotam, ktore ku Knoxovi patria viacej a v ktorych je pre mna potencialne zaujimavym hracom na kratkych layoutoch. Boo Weekley, trochu zrejmy pick, 2-nasobny vitaz, ako som uz spominal, nezaziva nejaku super sezonu, ale na uvod sezony su to vacsinou turnaje pre dlhych hracov, scorerov a nie pre presnych a trpezlivych hracov, ktori nechybuju a cakaju na svoju sancu. Sem spada podla mna aj Brian Harman, ktory naposledy, co som ho hral, trochu sklamal moje velke ocakavania. Kurz je oproti danemu turnaji vyrazne vyssi a za maly vklad nepoviem nie. Course form tragicka, ale MC/MC/70/59 mi pripomina aj niektorych vitazov z nedavnej doby, takze to zrovna tu nepovazujem az za taky problem.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

(Navrat k poslednemu kolu Masters. Bubba parada, takze je jasne, ze u mna vladne absolutna spokojnost. Mimo 2.kola musim hodnotit Masters z pohladu tipera/tradera za skvele. Lee Westwood nenaplnil nadeje, ze by mohol hned na uvod rychlo skorovat, takze isiel z hry von. Nadeje nenaplnili ani hraci ako Scott/Day a podobni, ale to az tak neprekazalo, kedze vysiel hlavny tip, hlavna myslienka kola/dna. Bubba mal v podstate cele kolo absolutne pod kontrolou, pravdou je, ze superi mu to rozhodne nestazili, ale na to sa historia nepyta. Skoda Chris Kirka a top20, to je taka cierna bodka na finalovom kole, kedze Chris zahral bogey na poslednej 18.jamke, vdaka comu skoncil T20 a bral som z tohto tipu len patinu. Bolo by to fajn, keby nezahral zrovna na poslednej jamke bogey, takto je to pomerne trpke rozuzlenie.)


Naposledy upravil UselessToo dne 25.04.2014, 10:49, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.04.2014, 8:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Maybank Malaysian Open: & RBC Heritage:

J.Jeong top20 & S.Cink top20 (0,5/10 - 36,0 - Skybet)
J.Jeong top20 & B.Harman top20 (0,25/10 - 52,0 - Skybet)
J.Jeong top20 & B.Davis top20 (0,5/10 - 40,0 - Skybet)
J.Jeong top20 & R.Knox top20 (0,5/10 - 32,0 - Skybet)
J.Jeong top20 & R.Castro top20 (0,25/10 - 64,0 - Skybet)

E.De La Riva top20 & T.Potter top20 (0,25/10 56,0 - Paddypower) T10 & T18
E.De La Riva top20 & E.Compton top20 (0,5/10 - 42,0 - Paddypower)
E.De La Riva top20 & R.Knox top20 (0,5/10 - 28,0 - Paddypower) T10 & T9
E.De La Riva top20 & J.Hicks top20 (0,5/10 - 35,0 - Paddypower)
M.Baldwin top20 & E.Compton top20 (0,5/10 - 24,0 - Paddypower)
M.Baldwin top20 & R.Knox top20 (1/10 - 16,0 - Paddypower)
M.Baldwin top20 & J.Hicks top20 (0,75/10 - 20,0 - Paddypower)
R.Gonzalez top20 & K.Streelman top20 (0,75/10 - 21,6 - Stanjames)
R.Gonzalez top20 & R.Knox top20 (0,5/10 - 24,0 - Skybet)
R.Gonzalez top20 & S.Cink top20 (0,75/10 - 26,0 - Skybet)
R.Gonzalez top20 & R.Castro top20 (0,5/10 - 48,0 - Skybet)
R.Gonzaez top20 & G.Chalmers top20 (0,25/10 - 60,0 - Stanjames)
F.Aguilar top10 & T.Potter top20 (0,25/10 - 56,0 - bet365)
F.Aguilar top10 & R.Castro top20 (0,25/10 - 56,0 - bet365)
F.Aguilar top10 & G.Chalmers top20 (0,25/10 - 70,0 - Stanjames)
F.Aguilar top10 & E.Compton top20 (0,25/10 - 42,0 - bet365)
P.Larrazabal top10 & G.Chalmers top20 (0,25/10 - 50,0 - Stanjames)
P.Larrazabal top10 & K.Streelman top20 (1/10 - 18,0 - Stanjames)
P.Larrazabal top10 & S.Cink top20 (0,75/10 - 22,5 - Stanjames)


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

(Navrat k poslednemu kolu Masters. Bubba parada, takze je jasne, ze u mna vladne absolutna spokojnost. Mimo 2.kola musim hodnotit Masters z pohladu tipera/tradera za skvele. Lee Westwood nenaplnil nadeje, ze by mohol hned na uvod rychlo skorovat, takze isiel z hry von. Nadeje nenaplnili ani hraci ako Scott/Day a podobni, ale to az tak neprekazalo, kedze vysiel hlavny tip, hlavna myslienka kola/dna. Bubba mal v podstate cele kolo absolutne pod kontrolou, pravdou je, ze superi mu to rozhodne nestazili, ale na to sa historia nepyta. Skoda Chris Kirka a top20, to je taka cierna bodka na finalovom kole, kedze Chris zahral bogey na poslednej 18.jamke, vdaka comu skoncil T20 a bral som z tohto tipu len patinu. Bolo by to fajn, keby nezahral zrovna na poslednej jamke bogey, takto je to pomerne trpke rozuzlenie.)


Naposledy upravil UselessToo dne 25.04.2014, 10:54, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.04.2014, 19:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Volvo China Open:

N.Colsaerts to win (2/10 - 29,0 - bet365)
B.Rumford to win (0,75/10 - 81,0 - Stanjames) E/W (Vklad pre cely E/W)
M.Ilonen to win (0,75/10 - 81,0 - Skybet/Stanjames/Coral) E/W (Vklad pre cely E/W)
R.Santos to win (0,5/10 - 81,0 - Sportingbet) E/W
E.Grillo to win (0,75/10 - 101,0 - Stanjames) E/W (Vklad pre cely E/W)
F.Aguilar to win (0,75/10 - 101,0 - Sportingbet) E/W (Vklad pre cely E/W)
M.Orum Madsen to win (0,75/10 - 126,0 - Stanjames) E/W (Vklad pre cely E/W)
T.Hatton to win (0,25/10 - 201,0 - Stanjames) E/W & top10 (1/10 - 15,0 - bet365)

M.Hu top20 (0,75/10 - 17,0 - Stanjames)
A.Townsend top20 (0,5/10 - 26,0 - Stanjames)
X-J.Zhang top20 (0,5/10 - 26,0 - Stanjames)


--------------------------------------------------------------------------------

Zacnem minulym tyzdnom. S tipmi som velmi spokojny, alias na oboch turnajoch sa presadzovali hraci, ktori sa presadzovat mali, velmi dobre som vybral, samozrejme mimo zrejmych favoritov, ktori napokon turnaje vyhrali/boli vpredu, co je mozno jedine pochybenie, ale ja osobne nie som z toho smutny - hrat som ich nechcel, takze nemam pocit, ze by som tratil, prip. nevyuzil jasnu sancu na pekny zisk. Samozrejme, nasli sa problemove miesta, ktore ma vo vysledku stali vacsi zisk - spomeniem len Dannyho Willetta, ktory na poslednej jamke, pare 5, kde sa skor dalo skorovat nez stratit a tak to platilo pre vsetkych hracov snad mimo Willetta, zahral drive do outu, musel hrat teda provisional drive, co uz bola jeho tretia rana, k tomu si ani nejako zazracne neprihral jeho piatou ranou a ani putt nepremenil, bolo z toho double bogey a v podstate z pozicie, kde cely E/W bol takmer istotou z toho napokon bol vysledok tretinovy, kedze skoncil T5 s dalsimi dvomi hracmi a nehral som to na SB. Za ciastocne sklamanie sa da brat aj T18 Teda Pottera na Heritage, tiez ma to stalo cca 6u podobne ako Willett, tentokrat to uz nebolo tak hrozostrasne, ale na 17 bogey, pritom putt len tesne minul, na 18 pomerne realisticka sanca na birdie a len tesne nedohral. Bernd T2, co bolo tiez smutne, kedze som hral len tip na win a kedze Lee Westwood viedol od 1. do posledneho kola a v podstate nikomu nedal sebemensiu sancu, tak logicky ani s tradingom to nebolo ruzove, resp. bolo to nulove, zmysluplne layovat sa nedalo. Podobne napokon dopadol aj dalsi skvely pick - Pablo Larrazabal sa aj cez znamu epizodu s rojom srsnov pocas 2.kola dostal na skvele T6 umiestnenie, o ranu mi tak usiel E/W, aj ked vtedy som bral umiestnenie v top10 ako skvely vysledok. To som samozrejme nevedel, ze na Heritage posledne kolo absolutne odpali Kevin Streelman a Stewart Cink sa zo slusnej pozicie nikam dopredu neposunie. Na Heritage to cely turnaj bolo rozohrane tak, ze mnoho borcov sa tak motalo okolo top10/top20, co bolo slubne najma pre dvojicky. Po dvoch kolach by som nepovedal, ze lepsie dopadne v tomto smere picky na ET (duo Spanielov De La Riva a Larrazabal splnili svoju ulohu na 100%). V USA len Knox, slusne Potter Jr. a aj Harman, ale toho som mal snad len v jednej dvojicke. Fajn je, ze na poslednej jamke premenil dlhy putt na birdie a dostal sa do top10 s plnym payoutom. De La Riva top10 solo tiez prinieslo aspon tretinovy profit, takisto po zaverecnom siahodlhom putte na 18. Takze pozitivny tyzden, aj ked vzhladom na mnozstvo hracov okolo cela/v absolutnom cele tomu este nieco chybalo, nejaka pomyselna ceresnicka na torte.

V pondelok som riesil ine veci, este vcera vecer a cely dnesok mi nejako strajkovala stranka K2, takze tipy prichadzaju trochu neskoro, ciastocne uz ovplyvnoane dropmi. Tento tyzden by nemal byt az taky jednoduchy na tipovanie. Nie su to turnaje tak vyhranene pre konkretny typ hracov. Problemom turnaja v Cine je konkurencia - to je problem z pohladu value, ktore snad existuje len pri azijskych hracoch, kde ale nevidim meno, ktore by bolo na konci top5, pricom kurz na neho je v trojcifernych cislach pred zaciatkom turnaja.

Nicolas Colsaerts je tzv. zrejmy pick, tip, ktory bude hrat mnozstvo hracov. Ako nerad hram back to back uspesnych hracov, tak tu mi tych 29,0 (co malo betko) a aj sucasnych 26,0 pride ako value, dokonca value a nielen fair. Jednoducho bookies nemozu otocit o 180 stupnov kvoli jednemu turnaju po slusnej mizerii, ktoru Nicolas produkoval najma na PGA Tour na uvod sezony. China Open je layout pre bomberov, Nicolas je bomber a mne sa aj ine prvky hry Nicolasa pacili. Ako som minuly tyzden pisal, Malaysian Open nie je zrovna turnaj, kde Nicolas ma nejaku jasnu edge oproti kratsim hracom, samozrejme, na niektorych jamkach dokaze tazit zo svojich driveov, ale na inych sa kvoli tomu moze dostavat do velkych neprijemnosti. Na China Open je tato edge uz zjavna a klucova. Za minule 3 ucasti bol 1./2./8., vysledky, ktore hovoria jasnou recou. Pri fakte, ze minuly tyzden bol T2 za neporazitelnym Lee Westwoodom, je kurz cez 20 v tomto st.poli must betom.

Potom je uz pomerne zlozite vybrat niekoho, kto by mal byt na cele, bojovat o vitazstvo a zaroven aby na neho bol slusny (hodnotny) kurz. Chcel som hrat Pabla, ale aby bol na neho kurz podobny Colsaertsovi, to mi moc nevonia. Mozno budem dufat, aby pokazil podobne ako v Malajzii prve kolo a ked podmienky budu hrat do kariet, zahrat ho az pred kolom druhym. Skusam obhajcu vitazstva - Bretta Rumforda. Minuly rok mal v tomto obdobi doslova monster formu, formu kariery. Tento rok toho zatial moc neodohral, neviem presne, co za tym tkvie, faktom je, ze posledny vysledok nebol uplne marny, aj ked uz to par tyzdnov je, co ho zahral. Podobne pri zemi mam chut skusit Mikka Ilonena. 81,0 mi nepride ako dobre vypisane. Ano, viem, minuly turnaj v Malajzii zahral absolutne tragicky, co je dovod vysokeho kurzu a teda aj mojho tipu na neho v tomto turnaji. Mozno je layout trochu dlhy, ale to zasa budem riesit inymi pickmi na bomberov typu Nico Colsaerts.

Dalej hraci s naznakom formy a schopnostou hrat dobre na turnajoch, ktore su turnajmi zalozenymi na druhych ranach, ranach do greenu. Mena ako Aguilar, ktory sklamal minuly tyzden (avsak urcite nie tak ako Ilonen), Santos, ktory sa dostava do velmi dobrej formy a aj minuly tyzden bojoval o top10, Grillo, ktory ma dlzku, dokaze ist velmi nizko pod par, sice forma z poslednych tyzdnov nevyrazna, ale to nie je vsetko. Marten Orum Madsen patri k najvacsim bomberom, takze v trojcifernych kurzoch je jednoducho neprehliadnutelny. Sukolie doplna Tyrell Hatton, moj oblubenec, ktory ma uz parkrat nesklamal, hrac s obrovskym potencialom, pomerne dlhymi driveami a komplexnou hrou.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Zurich Classic:

G.DeLaet to win (1,5/10 - 29,0 - bet365)
N.Thompson to win (0,5/10 - 101,0 - Coral) E/W

S.Y.Noh to win (0,25/10 - 126,0 - Coral) E/W The Winner
D.A.Points to win (0,25/10 - 176,0 - bet365) E/W
S.Stallings to win (0,25/10 - 201,0 - Betfair Sportsbook) E/W
J.Teater to win (0,25/10 - 201,0 - Coral) E/W & top10 (0,75/10 - 15,0 - Sportingbet)

A.Loupe top10 (1,25/10 - 12,0 - Coral)
H.Swafford top10 (1/10 - 19,0 - Betfair Sportsbook)


--------------------------------------------------------------------------------

Plati dokonaly opak oproti minulemu tyzdnu - na oboch turach v tomto tyzdni to bude o dlzke driveov. Zurich Classic je turnaj hrany na okraji New Orleans v state Louisiana. Tato lokalita si prezila svoje hrozy v roku 2007 a ani toto ihrisko sa nezaobislo bez dopadov. Uz som to v minulych rokoch spominal, turnaj znamy ako pomerne dobre chraneny stromoradim v okoli fairwayi sa po katastrofe premenil skor na turnaj a la mesacna krajina, tych stromov zostalo v rozlahlom objekte absolutne minimum. To nahrava bomberom o to viacej, kedze presnost driveov nie je takym kriteriom ako v minulosti. Presnost druhych ran, tam je to o inom, ale to uz je ina disciplina a palici po monster driveoch hraju vacsinou podstate kratsie druhe rany ako konkurencia, ktore by logicky mali byt presnejsie a menej nachylne na chyby. Louisiana je stat, ktory sa da nazvat vodnym a o vodnych prekazkach je aj tento layout. Nebyt vo vode je klucom k uspechu.

Turnaj v minulosti vyhravali rozhodne dlhi hraci a aj prekvapivo dobre vysledku tu hrali hraci, ktori na mnohych inych turnajoch doslova pabierkovali (Bobby Gates minuly rok T4 napr.). Takze znova Graham DeLaet, ktory patri k uplnej spicke v dlzke driveov, avsak dokaze k tomu pridat aj ine veci. Je otazkou, ci to vyjde uz tento tyzden, minimalne dufam, ze bude v hre a ze na BF v zavere budem moct istit, prip. aspon si zobrat vklad.

Potom uz len masivne kurzy, kde niekde som aj zavahal a ini borci na strankach o golfe ma predbehli, co sa prejavilo dropmi a nie az takym zaujatim mojej osoby o tychto hracov, minimalne v predturnajovom podani a najma v tipoch na vitazstvo. Je zaujimave, ze napr. Nicholas Thompson je rozhodne hracom kratsim, ale jemu sa tu aj v minulosti darilo, minuly tyzden hral skvely turnaj, nevidim jediny dovod, aby nemohol utocit aj tentokrat. D.A.Points to iste, minuly rok na 2.mieste, to je hrac znamy pre jeho neskutocne presne dlhe druhe rany, casto s dlzkou cez 250 yardov, takze aj ked on nepali najdlhsie drivy v priemere (aj ked s dlzkou, ked chce, nema problemy), s dlhymi layoutmi si dokaze rady. Aj tak je to pick na prekvapko, pretoze jeho sucasna forma je rozhodne podpriemerna. Zvysok su dlhi hraci, Stallings je klasicky wild pick, kde clovek nikdy nevie, kedy zahra, Teater tu ma dva slusne vysledky z minulosti a rozhodne je to top50 hrac, co sa tyka dlzky ran. Noh hypertalentovany korejsky hrac, na Korejca velmi dlhy, ktory patri u mna do kategorie hracov, ktori do konca dalsej sezony vyhraju svoj prvy turnaj PGA Tour. Potom tam je zopar hracov, ktori sa hodia do top20 tipov (Loupe, Swafford, mozno Vegas..)

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

S.Kim top20 & S.Marino top20 (0,25/10 - 110,0 - bet365)
S.Kim top20 & H.Swafford top20 (0,25/10 - 85,0 - Skybet)
S.Kim top20 & J.Teater top20 (0,25/10 - 65,0 - bet365)
S.Kim top20 & A.Loupe top20 (0,25/10 - 65,0 - bet365)
J.Jeong top20 & S.Marino top20 (0,25/10 - 93,5 - bet365)
J.Jeong top20 & J.Teater top20 (0,25/10 - 55,25 - bet365)
J.Jeong top20 & A.Loupe top20 (0,25/10 - 55,25 - bet365)
T.Hatton top20 & S.Marino top20 (0,25/10 - 71,5 - bet365)
T.Hatton top20 & J.Teater top20 (0,5/10 - 42,25 - bet365)
T.Hatton top20 & A.Loupe top20 (0,5/10 - 42,25 - bet365)
T.Hatton top20 & J.Rollins top20 (0,25/10 - 55,25 - Stanjames)
T.Hatton top20 & N.Thompson top20 (0,75/10 - 32,5 - Stanjames)
T.Hatton top20 & D.Hearn top20 (0,5/10 - 32,5 - bet365)
M.Orum Madsen top20 & N.Thompson top20 (0,75/10 - 32,5 - Stanjames)
M.Orum Madsen top20 & J.Rollins top20 (0,25/10 - 55,25 - Stanjames)
M.Orum Madsen top20 & D.Hearn top20 (0,5/10 - 32,5 - Stanjames)
F.Aguilar top20 & N.Thompson top20 (0,75/10 - 25,0 - Stanjames)
F.Aguilar top20 & G.DeLaet top10 (1/10 - 18,75 - Stanjames)
R.Santos top20 & N.Thompson top20 (0,75/10 - 28,15 - Stanjames)
R.Santos top20 & G.DeLaet top10 (1/10 - 16,24 - Stanjames)
R.Ramsay top10 & G.DeLaet top10 (1/10 - 22,5 - Stanjames)


(Mimo tohto hram este triply top10 Colsaerts/DeLaet a k tomu win Dubuisson/Wiesberger z turnaja Indonesian Open (kurzy 11/12 v pripade tipov na win). SK neposkytuju moznost zahrat top10, ono by ani neboli ziadne super kurzy na to, takze toto je jedina a zrejme aj idealna cesta ako trafit pekny kurz, nieco zarobit a zaroven neopomenut uplne tento turnaj a tychto dvoch hracov.)

(Cez to vsetko, na konci z toho bol dalsi plusovy tyzden, aj ked trafit kurz 126,0 a byt v pluse len par unitov zrovna nie je na pochvalu, o tom som pisal, kde nastala chyba. Snad som zabudol spomenut, ze podobne ako turnaj predtym, tak aj tu ma znova nastvalo, ze hrac, ktory mal pred finalovym kolom umiestnenie v top5 takmer iste, ked zahra dokonca aj podpriemerne kolo (Ilonen), nie je schopny naplnit tuto jednoduchu ulohu a to ako jediny z celnej 4 hracov. Prakticky cele kolo som videl a jeho hra bola jednym slovom tragicka. Tak ako som si myslel po 3.kole, kde mu hlavne tie dlhe putty, ktore hral skvele, vobec nepadali do jamiek, ze vo stvtom este zautoci na titul, tak takyto vysledok bol slusnym vytriezvenim. Doubly, alias len Orum Madsen sa dostal do top20 a aj to na nejakom delenom mieste, takze v tomto smere po minulom slusnom tyzdni pekny prepadak.)



Naposledy upravil UselessToo dne 29.04.2014, 7:01, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.04.2014, 12:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.round (Zurich Classic):

K.Bradley FRL (1/10 - 41,0 - Stanjames)
M.Every FRL (0,75/10 - 51,0 - Stanjames)
W.McGirt FRL (0,75/10 - 81,0 - bet365/Stanjames/Betfair SB) E/W (Vklad pre cely E/W)
R.Garrigus FLR (0,75/10 - 101,0 - Sportingbet) E/W (Vklad pre cely E/W)
K.Stanley FRL (0,25/10 - 151,0 - Skybet) E/W
T.Gainey FRL (0,5/10 - 151,0 - Sportingbet) E/W
B.Gates FRL (0,25/10 - 251,0 - Sportingbet) E/W


-------------------------------------------------------------------------------

Som pomerne spokojny s prvym kolom v Azii na turnaji Volvo China Open, aj ked nie uplne so vsetkym (Colsaerts zhorel ako fakla, triple bogey na jednom z parov 5 u Santosa, ktory dovtedy hral skvele, Aguilar double bogey na 1.jamke, pricom tazsiu druhu deviatku predtym zvladol s graciou za -1 a v neposlednom rade Orum Madsen, ktory zahral 2krat double bogey na poslednych 2 jamkach). To je jeden dovod, druhy dovod je, ze Masters mi prihrali peniaze pre tento typ tipov, alias na Masters som nieco zarobil na FRL tipoch. Treti dovod, ranne flighty nebudu musiet tak bojovat s vetrom, budu mat nedotknute greeny, ktore budu upravene idealne. Vyber bol teda zuzeny na ranne flighty. Snazil som sa vyhnut mojich dlhodobym pickom, faktom je, ze vacsina hra az poobede, ale taky DeLaet hra velmi skoro rano, takze by sa ponukal. Budem mu priat uspech, aj ked mohol by zahrat o ranu horsie nez borci ako Every, ci Bradley, to by bol ideal. Every a Bradley ako borci s dostatocnou dlzkou ran, ako borci, ktori boli na zozname, ale nevliezli sa do vyberu z dovodu, ze som za prve nechcel hrat viacej ako jeden pick v kurzoch pod 41,0, za druhe z dovodu, ze napr. Matt Every je pre mna podkurzom z celkoveho pohladu. 51,0 na FRL je naopak skor hodnotnym, aj ked skutocnymi hodnotnymi pickmi su az tie trojciferne z mojho zoznamu.

William McGirt chyta formu, vzdy bol vhodnym borcom na FRL tipy, alias vzdy dobre zacina do turnajov, obcas sa udrzi, vacsinou spadne, aspon trochu. Druha vec, zacina uplne v prvom flighte dna a celeho turnaja, takze za 81,0 mozno nie uplne top hodnota (skoda, ze taky kurz nema SB s jej vyplacenymi delenymi E/W v plnom rozsahu), ale urcite zaujimavy kurz. Dalsi borci su bomberi, niektori vylozene znami pre svoje schopnosti v prvych kolach (Tommy "Two Gloves" Gainey, moj top pick z dnesnych), ini skor s kvalitnymi vysledkami z minulosti na tomto turnaji, aj ked skor jednorazovymi, to ale staci, urcite na FRL tipy (prave som mal strach ich hrat pre cely turnaj). Gates minuly rok T4, Stanley tu tiez mal nejaky top3 vysledok a Garrigus pred cca mesiacom po prvom/druhom kole jasne viedol jeden z turnajov - zrovna on s dlzkou layoutu nebude mat ziaden problem.

(Nadejne to snad bolo len vtedy, ked Gainey bol po 2 jamkach -2 a potom chvilu, ked to vyzeralo, ze sa rozbieha birdiefest u Keegana Bradleyho. Gainey ale po 2 uvodnych birdies zahral na to 2 bogeys a nadej bola rychlo potlacena. Zaroven neplatilo, ze poobednajsie flighty budu hrat horsie kola - mozno v globale bolo tazsie hrat po obede, ale Ben Martin zahral -10, moj Noh -7. Nevadi, ide sa dalej, faktom je, ze 1.kolo celkovo v Louisiane nevyslo a osobne dufam, ze 2.kolo mi da aspon nadej, kedze naopak v Cine sa to vyvija nadalej viac nez dobre.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.04.2014, 23:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

The Championship at Laguna National:

S.Dyson to win (0,75/10 - 41,0 - bet365/BetVictor) E/W
R.Karlberg to win (0,5/10 - 67,0 - Coral) E/W
R.Khan to win (0,5/10 - 101,0 - Skybet) E/W
M.Warren to win (0,75/10 - 101,0 - Coral) E/W (Vklad pre cely E/W)
M.Mamat to win (0,25/10 - 126,0 - Skybet/Coral/Betfair SB) E/W
C.Plaphol to win (0,25/10 - 201,0 - Skybet) E/W
C.B.Lam to win (0,25/10 - 501,0 - Stanjames) E/W & top10 (0,5/10 - 51,0 - Stanjames)
P.Pittayarat to win (0,25/10 - 501,0 - Skybet) E/W T11 (Vklad pre cely E/W)
& top20 (1/10 - 17,0 - Skybet)

---------------------------------------------------------------------------------

Minuly tyzden som urobil chybu, ked som sa nepozrel (a ze to zvycajne robim) na layout turnaja v Cine. Ked som si uvedomil, ze sa hra na inom ihrisku, bolo pomerne neskoro, faktom je, ze dlzka bola vyhodou na mnohych jamkach, aj ked aj bez nej sa dal turnaj vyhrat.

V Singapure, kam sa turnajovy zivot vracia po par rokoch, to bude obdobne. Dlzka layoutu je velmi podobna, ci uz turnaju v Indonezii, v Malajzii, ako aj v Cine, podmienky tiez nebudu prilis ine. Je tam mnoho kratkych parov 4, naopak pary 5 su pomerne dlhe, jeden dokonca s dlzkou cez 600 yardov. Informacie o course form su strohe a ak su tak logicky starsieho data.

Simon Dyson napokon vyhral bitku o post "mojho favorita", do ktoreho som schopny vlozit svoju doveru a peniaze. Boj to bol tvrdy, pretoze sa ponukali aj mena ako Andy Sullivan, ci Tommy Fleetwood. Preco Simon Dyson? Za prve, lepsi kurz. Sullivan a aj Fleetwood sa motali/ju tesne nad 30, Simona nie je problem ulovit v kurzoch nad 40 a to vo viacerych SK. Za druhe, Simon je znamy tym, ze v Azii mu to vzdy ide. Simon totiz svoju karieru zacinal prave na Asian Tour, az potom presiel ako staly clen na European Tour, je ale jasne, ze vztah k Azii mu zostal a aj na vykonoch na tomto kontinente to je vidiet. Po dlhsom case ma zaujal vykonom a v podstate aj vysledkom minuly tyzden v Cine. V globale sa da povedat, ze jediny problem jeho vykonu bol v tom, ze mu to tam nepadalo. Mozno ten najdolezitejsi vplyv zanechala jamka 17, par 5, kde sa v pohode druhou ranou dostal na green, utocil na eagle a len milimetre chybali, aby sa tak stalo. Simon nikdy nebol ziaden bomber, takze pre mna je to znak, ze s ihriskami od 7000 do 7200 yardov nebude mat problem a ze bude moct utocit smelo na birdie na vsetkych paroch 5 a samozrejme aj na kratkych paroch 4 a to sposobom agresivnym, t.j. na paroch 5 druhou ranou, na paroch 4 v podstate prvou + velmi kratka prihra do greenu.

Rikard Karlberg nebol uplne v povodnom zozname, aj ked po M/C v Indonezii a po skvelom vykone v Malajzii sa dokonale hodi pre tip na tento tyzden. Pole hracov je slabe, vypoveda o tom fakt, ze kurzovym lidrom je Bernd Wiesberger, nic proti nemu, ale na vyjadrenie kvality pola je to myslim trefne spojenie. Pred 2 tyzdnami ukazal, ze tento svedsky hrac ma na to vyhrat slabo obsadeny turnaj v Azii, v Azii, ktora sa pre neho stala domovom. Je to staly clen Asian Tour uz x rokov, vdaka nej sa prehryzol aj ku karte na European Tour, aj ked je pravdou, ze Asian Tour uplne neopustil a hrava na nej stale mnoho turnajov. Minuly tyzden ukazal, ze v zradnych podmienkach moze neprejst cutom takmer kazdy, aj taka celebrita ako Karlberg na pomery hracov Asian Tour. Faktom je, ze kvalita pola v Indonezii nebola o mnoho horsia nez tomu bude tento tyzden v Singapure - par hracov st.pole doplni z podniku v Cine. Bavi ma kurz, viacej by sa hodil niekde okolo Dysona, t.j. nieco ako 41 alebo 46, urcite nie 67,0, ako ponukol Coral.

Tak ako som bol striedmy v pickoch na azijskych hracov v poslednych tyzdnoch, tak tento tyzden mam trochu iny nazor. Faktom je, ze v tomto zmyslani mi velmi pomohla tato prehladna tabulka ( https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0Ajc8GgQGM23DdGxSZlJYajYwLWxWVDRJNTRDTXdVblE&output=html ). Nielenze je v nej vidiet course form x rokov dozadu, ale aj aktualna forma vsetkych hracov, najma tych azijskych. Predsa len nie vsade sa dostanete k vsetkym vysledkom tychto hracov, ak ano, je to pracne a je dost mozne, ze vas to odradi skor, nez sa dopatrate k ziadanemu vysledku. Ak sa aj k vysledku dopatrate, je to v mnohych pripadoch vysledok neuplny, teda matuci a vacsinou aj mylny. Tabulka ukazuje, ze v minulosti tento turnaj priniesol vela uspechov Mardanovi Mamatovi, co je domaci veteran. Hraci z Thajska tiez musia brat tento turnaj za takmer domovsky, maju to len na skok. Z thajskych hracov som vybral posledneho vitaza Chawalita Plaphola, ale najma mladika Panuphola Pittayarata. Zaujimavu course form ma aj Chih Bing Lam, taiwansky hrac, kde je to zaroven velmi zaujimave spojenie course form a actual form, viz. z poslednych 2 turnajov dvakrat top20 a to mal turnaj v Indenezii rozbehnuty este lepsie, nez napokon pre neho skoncil.

Azijske okienko doplna Rashid Khan. Indicky mladik na seba zacinal upozornovat uz minuly rok, ale tento rok je pre neho zatial prelomovy. Z poslednych 6 turnajov bol 1., 2., 3. a 4., v Indonezii minuly tyzden napokon T9, avsak pred zaverecnym kolom bol dokonca T3. Pre mna je ale fajn, ze z toho nebol lepsi vysledok - ako potvrdenie jeho skvele formy T9 bohato staci, bol v hre o titul, to, ze to nevyslo vo vysledku pre mna znamena jedine - podstatne lepsi kurz v tomto tyzdni.

Do zoznamu sa na poslednu chvilu dostal aj Marc Warren. Mozno je E/W znova velmi bolestivy napad, ale pri kurzoch 101,0 uz mi to pride ako relativne dobre, aj ked Marc je znamy choker. Nedavno formu ukazal, znova plati, ze mi neprekaza, ze sa tak nestalo v uplne poslednom hranom turnaji pred tymto, to by znamenalo len masivne dropnute kurzy, co zrovna nie je to, co by som vyhladaval.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Wells Fargo Championship:


L.Westwood to win (2/10 - 21,0 - Coral)
J.Blixt to win (1,25/10 - 56,0 - Stanjames) E/W (Vklad pre cely E/W)
M.Jones to win (0,5/10 - 71,0 - Paddypower) E/W
J.Kokrak to win (0,5/10 - 81,0 - BetVictor) E/W
B.Harman to win (0,75/10 - 101,0 - bet365/Skybet) E/W (Vklad pre cely E/W)

S.Marino top20 (1/10 - 15,0 - bet365)


------------------------------------------------------------------------------

Len 5 tipov? Ano, len 5. Wells Fargo Championship sa hra tradicne na Quail Hollow a prve, co ma vzdy napadne je, ze k uspechu tu treba mat velmi kvalitne a presne dlhe druhe rany do greenu. To sa mi vzdy spoji s D.A.Pointsom, ktory nema nejake monster drivy, ale pritom dokaze perfektne zvladat jeho dlhe zeleza pri hre z roughe/fairwaye do greenu. Fairwaye su obkolesene stromoradim, aj preto je mnohokrat lepsie brat na T-cku skor trojku zelezo, nez ist bezhlavo na to s driverom, pricom o nieco dlhsi drive vo vysledku prilis vela neprinesie a pritom daleko viacej problemov moze sposobit.

Je to jednoducho layout, kde klucom k uspechu je mat vsetko, nedostavat sa prilis mnoho do problemov, vyuzivat jamky, ktore su lahko skorovatelne, samozrejme vyhybat sa vodnym prekazkam, ktorych je pomerne dost (sa mi vzdy vybavi pomerne nova vodna prekazka na poslednom pare 5 na tomto ihrisku, male jazierko, ktore ma chranit tuto jamku pred ambicioznymi pokusmi dostat sa na green druhou ranou - klasicka jamka "Risk and Reward"). Layout je dlhy, cize bez dlzky to nepojde, aj ked ako som pisal, nie vsetko je to o dlzke drivov, aj ked presne dlhe drivy su tak ako na kazdom layoute plusom pre hracov.

Na cele mojho tentokrat kratkeho, ale o to kvalitnejsieho pola hracov, je Lee Westwood. Vyhral v Malajzii, v Indonezii a ani v Cine nehral, takze na prechod z Azie do americkej klimy a casoveho pasma ma/mal cca 10 dni, co je na skuseneho golfoveho hraca dostatocne dlhy cas. Keby tam ta tyzdnova pauza nebola, v mojom zozname by rozhodne nefiguroval. Co napisat k Westwoodovi? Kto aspon po ocku sledoval jeho vykon v Malajzii, tak bude so mnou suhlasit, ze na Quail Hollow musi byt velkym favoritom. Jeho dlha hra bola znova raz perfektna, skvele prihry, on nikdy nemal zaroven problem s dlzkou ran, ked je to potrebne a prekvapivo slusne puttoval. Zaroven na Quail Hollow ma 2 top5 umiestnenia v minulych 2 sezonach, takze sa tu snubi vsetko potrebne pre slusny tip.

Jonas Blixt, bol som chvilu na vazkach. Presvedcil ma mozno aj kurz 56,0, kedze to najprv vyzeralo, ze maximom bude 51,0. Jonas Blixt a vsetko je to o jeho skvelom predstaveni na Masters. Tam ukazal, ze je absolutne komplexny hrac, ktory ma k tomu aj velmi dobru nervovu sustavu. Dlzka ziaden problem, presnost z casti ano, ale Quail Hollow nie je turnaj, kde nejake drobne nepresnosti su problemom, skor naopak. Scrambling perfektny, puttovanie nadstandardne, forma vyborna. Course form, z dvoch ucasti jedno T9, to bohato staci.

Matt Jonas uz tento rok raz vyhral, bolo to v tyzdni pred Masters a tymto vitazstvom si vybojoval aj miestenku na prvom Major turnaji sezony. Tento tyzden je to zasa turnaj pred The Players, neoficialnom piatom Major turnaji sezony, takze mozno tu bude urcita paralela. Matt Jones na mna posobi ako hrac, ktoremu nechyba nic. Ked som zaroven videl urcite symptomy, ze mu toto ihrisko sedi a to dokonca zo sezon, kedy ani z daleka nehral tak dobre a nemal take kvalitne vysledky, nebolo o com. Kurz je vysoko zrejme preto, pretoze po Masters nikde nehral, ako sa hovori, zide z oci, zide z mysle.

A moja srdcovka - duo Kokrak/Harman, alias nevidim dovod, aby som nepokracoval v nastolenom trende backovat ich dovtedy, kym to neprinesie vytuzene ovocie. Kokrak bomber, ale presny bomber. Ked mohol hrat tak skvele na turnaji pred 2 tyzdnami, ktory bol vylozene pre kratkych presnych hracov, na Quail Hollow bude moct predat vyhodu dlzky spolu s presnostou. On je nielenze presny hrac, on na dlheho hraca aj nadpriemerne dobre puttuje, to sa az clovek divi, preco este ziaden turnaj tento borec nevyhral. Brian Harman nie je prilis dlhy hrac, ale zasa ani uplne kratky. Naposledy mi vyhral nejake prachy, takze aj preto dostane znovu sancu zaujat viacej nez umiestneniami okolo top10. Minuly rok na tomto turnaji - T10, rok predtym pri prvej ucasti takisto presiel cutom.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

(Klasicke ohliadnutie sa za minulym tyzdnom. Tradicne, bola to zmen sklamani a radosti. Radost, alias dalsia pekna trefa, uz dlho som nemal zasah v trojcifernych cislach, ak vobec - Seung-yul Noh vyhral turnaj v Louisiane a v podstate zachranil vsetko zle, co sa stalo predtym. Jedine, co ma na tom mrzi je, ze som ho hral za menej, nez som mal, zhodou okolnosti, prave on uspel a nie ine picky, kde to bolo zahrane dobre, co sa tyka stakingu, prip. mozno az prilis odvazne. V Cine to po prvom, ale aj po druhom kole vyzeralo skvele, blizko cela Ramsay, Ilonen, Hatton, na dostrel Orum Madsen, Santos, Grillo, Rumford, no jednoducho skoro vsetci mimo Colsaertsa, ktorych som hral. Vikend bol ale prakticky pre vsetkych ciernou morou a teda aj pre mna. Nie je to az taka tragedia, pretoze v NO mimo Noha to moc neslapalo a to hned od uvodu. Pozitivne bolo snad len 2.kolo, kde sa mnohi zachranili a aspon presli cutom, lenze cez vikend uz toho moc nepredviedli a na aspon top20 vysledok nemali narok. Kedze to posral Ramsay, neprekazalo, ze to posral aj DeLaet. Mimo Noha som tak bral prachy len z Mikka Ilonena, ktory este pred finalovym kolom bolo v kurzoch okolo 5,0 na win (tentokrat to bol presny opak turnaja predtym - v cele sice hrac s pomerne komfortnym vedenim, lenze kurzovy underdog - Alexander Levy a za nimi v podstate tiez hraci, s ktorymi sa az tak nepocitalo - Quiros, resp. Otaegui, aj preto kurz 5,0 na Ilonena, aj ked stracal 4 rany a nie napr. 20,0. Dalo to nejakych 5-6u, nic extra, ale lepsie nez palicou po hlave. Zajtra napisem dovody a snad aj doubly top10/top20 pickov..)

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

C.Plaphol top20 & G.Ogilvy top20 (0,25/10 - 77,0 - Stanjames)
C.Plaphol top20 & J.Byrd top20 (0,25/10 - 66,0 - Stanjames)
C.Plaphol top20 & R.Goosen top20 (0,5/10 - 60,5 - Stanjames)
C.Plaphol top20 & G.McNeill top20 (0,5/10 - 55,0 - Stanjames)
C.B.Lam top20 & G.Ogilvy top20 (0,25/10 - 133,0 - Stanjames)
C.B.Lam top20 & J.Byrd top20 (0,25/10 - 114,0 - Stanjames)
C.B.Lam top20 & R.Goosen top20 (0,25/10 - 104,5 - Stanjames)
C.B.Lam top20 & G.McNeill top20 (0,25/10 - 95,0 - Stanjames)
C.B.Lam top20 & B.Harman top20 (0,25/10 - 95,0 - Stanjames)
M.Mamat top20 & G.Ogilvy top20 (0,5/10 - 42,0 - Stanjames)
M.Mamat top20 & S.Cink top20 (0,5/10 - 36,0 - Skybet)
M.Mamat top20 & R.Goosen top20 (0,5/10 - 33,0 - Stanjames)
M.Mamat top20 & G.McNeill top20 (0,5/10 - 30,0 - Stanjames)
M.Mamat top20 & B.Harman top20 (0,5/10 - 30,0 - Stanjames)
M.Baldwin top20 & G.Ogilvy top20 (0,5/10 - 42,0 - Skybet)
M.Baldwin top20 & S.Cink top20 (0,5/10 - 36,0 - Stanjames)
M.Baldwin top20 & R.Goosen top20 (0,5/10 - 33,0 - bet365)
M.Kawamura top20 & S.Cink top20 (0,5/10 - 33,0 - Paddypower)
R.Karlberg top10 & B.Harman top20 (0,5/10 - 30,0 - bet365)
R.Karlberg top10 & R.Goosen top20 (0,5/10 - 33,0 - bet365)
S.Dyson top20 & J.Kokrak top20 (1/10 - 10,48 - BetVictor)


(Znova fajn, najma vdaka Pittayaratovi, ktory viedol 3 kola, co ako som pisal bolo aj tak nadplan, uz po prvom kole som bol skor skepticky. To, ze napokon nezvladol az to finalove je sice smutne, ale aspon zostal v top20, co bolo dolezite pre doubly, ako aj pre solo. Kedze sa hralo v Singapure, tak oboch borcov som bol nuteny layovat, pretoze ked sa hralo - spal som. Spoliehat sa, ze sa zobudim v nedelu nejako masivne skoro, to sa naozaj nedalo, takze zbavit sa dua v cele bol jediny mozny krok. Krok to bol dobry a zly zaroven, ale nebola ina moznost. Dobry v tom smere, ze ani jeden z nich nevyhral, zly v tom, ze Anders Hansen pocas finale viedol aj o 5 ran pred druhym, takze kurz na jeho vyhru bol v priebehu aj mensi nez 1,1, v Amerike to po 2 kolach, kde az 4 skuseni hraci boli blizko cela a jasne v top20, dotiahli len dvaja, aj to som si chvilu myslel, ze to zvladne nanajvys jeden a aj to mozno nie s plnym umiestnenim. Cink zahral 2 bogey na zaver, to znamenalo, ze on sa z top20 (aspon deleneho) odstrelil, naopak Byrd zabojoval a po zlom starte do kola sa do tej top20 dostal. Ogilvy hral take finalove kolo hore-dole, co s jeho poziciou pred nim stacit jednoducho muselo - aj ked keby sa hrala este jedna jamka, nedopadlo by to dobre. Goosen spatny vikend, dvakrat 74 bolo jednoducho malo. Tak, ako to dopadlo, tak skoda toho Lama, ze nedal tu top20, aj ked pocas finaloveho kola som si hovoril aj opak, skoda Karlberga, do top10 mu chybala jedna rana, ale urcite fajn tyzden a najma, dalsi plusovy. V Amerike som skusal pocas finale nejake picky, Rosea, Furyka, Rosea som layoval bez straty, Furykovi som dal nadej az do uplneho konca, takze nejaka strata, ale nic velke.)


Naposledy upravil UselessToo dne 7.05.2014, 19:56, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.05.2014, 23:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vskutku srandovny tyzden. Borec s kurzom 501,0, ktoreho som tipol, viedol po 1.kole a vedie aj 2.kole, naopak anglicke duo Dyson/Westwood, tzv. moj favorit z radov kurzovych favoritov, zhorelo ako papier a ani jeden nepresiel cutom na v Singapure, resp. na turnaji v Severnej Karoline.

Pittayarat naozaj vedie, sice len o rano na layoute, ktory sa ukazuje ako dobre skorovatelny, aj ked zaroven neuprosny k chybe, cize z pohladu jedneho kola znacne variacny, zaroven ako layout, ktory je klasickou ukazkou turnaja, kde klucom je vytvarat si mnozstvo sanci do 10 stop (3 metrov) a z nich aspon polovicu premenit, skor viacej.

Kedze vietor moc nefuka a moc sa to menit nebude, tak trend, ktory som v prvom kole sledoval velmi pozorne ako divak pri TV (v druhom len z pohladu leaderboardu/vyvoja) sa menit prilis nebude. Samozrejme v tretom kola sa organizatori budu snazit varianciu este umocnit navrtenim jamiek (blizsie k zradnym miestam - k bunkerom/vode), resp. skratit niektore kratke 4 pary/pary 5 na minimum.

Nemal som cas pisat (skuskove pomaly, ale isto zacina..), ale k tym pickom, ktore som zahral pred turnajom (kde po prvom kole vyzeral skvele len Pittayarat, zopar dalsi potrebovalo dobre kolo, aby sa dostalo do hry), som pridal trio, ktore dnes naplnilo, co som cakal. Spominany Fleetwood, ktory hral tak skvely golf minuly tyzden, Anders Hansen, ktory tak skvele uzavrel turnaj minuly tyzden. Obaja boli popularnymi predturnajovymi tipmi, az public betmi, pre mna ale po vysledkoch minuly tyzden bez prekvapenia a viac-menej som ich bral ako podkurzy. Avsak, v 1.kole v poobednych flightoch zahrali idealne - na dane podmienky velmi dobre, ale zasa nie tak, aby na nich boli kurzy, ktore by uz neboli zaujimave. Dokonca, na Fleetwooda bol len o nieco horsi kurz ako pred turnajom, pricom zahral -4 a druhy den mal ist v lepsich rannych flightoch. To iste Hansen. Tretim bol Kristoffer Broberg. Kto trochu sleduje moje tipy, tak vie, ze tento hrac patri medzi mojich oblubenych, resp. hracov, od ktorych cakam vitazstvo na European Tour tento rok/buduci (da sa povedat, ze cakal som ho mozno uz minuly rok, tam ale parkrat vyhorel, ked som ho hral). Narozdiel od prvych 2 tzv. jasnych tipov, tento vznikol az pri pozerani layoutu pri prvom kole a samozrejme po skore, ktore Broberg zahral. Layout je dokonaly pre Broberga - masivne skorovatelne ihrisko, kto si spomina, ako behom 2 mesiacov nicil superov pred 2 rokmi na Challenge Tour, tak mi da za pravdu, ze prave toto su turnaje, ktore mu sedia. Zaroven layout nie je dlhy, cize to nie su birdiky, ktore by boli dosiahnute vdaka monster drivu - ako som spominal, je to o dobrej relativne kratkej druhej rane skoro na kazdej jamke a istom nebojacnom putte (greeny su kvalitne a pomerne rychle). Ake boli kurzy? Na vsetkych v rozmedzi 20-30 u vsetkych SK.

Betfair tento tyzden nebude moc napomocny, tak ako vacsinou pri nie zrovna skvele obsadenych podnikoch European Tour, aj preto tieto tipy sluzili aj ako coverbet k Pittayaratovi, kde aj po druhom kole plati, ze ked da top20, bude spokojny, vsetko navyse bude len prijemny bonus. V sucasnosti mam tak v hre mladeho Thajca, spominanych troch borcov, dnes pekne zahral Marc Warren, takze aj toho, Karlberg zatial bez velkeho skorovania, ale aj len s jednou stratenou ranou na -6, Lam po dnesnych -5 (hra dobre, len zial ma jamku, je to 8, kde v oboch kolach zahral double bogey, k tomu este zopar dalsich bogey) je na -6 a aspon top20 je realna, co by bolo potrebne a fajn, kedze top20 pickom sa zatial v Charlotte na PGA Tour dari necakane skvele. Cutom presiel aj Kawamura, ktory dnes narozdiel od vcerajska slusne skoroval, zial tych chyb bolo na tunajsie podmienky naozaj vela.

Znova, pridavam 2 picky, aby som to zahustil, poistil, nech uz to nazvem akokolvek, princip je rovnaky. Layovat sa na BF moc neda, ak sa bude dat, tak az v poslednom kole, aj to nie moc dobre, takze opacnou moznostou je backovat vsetkych ostatnych. Backovat ich v malych kurzoch na konci turnaja je pomerne stratove, resp. to stoji dost prostriedkov a zisk nie je moc vysoky, takze volim nieco medzi. Do portfolia som pridal duo Levy/Lahiri. Nemam rad picky na vitazov z minulych tyzdnov, ale ako coverbety, preco nie. Levy po zlom uvode v 1.kole (nejake to triple bogey) sa behom dalsich jamiek z toho pomerne vyhrabal a je na -8, 5 ran od lidra z Thajska. Lahiri je -7, ten zasa mal perny start do dnesneho kola, v prvom kole som ho ale sledoval, ako hra a hra sa mi teda rozhodne pacila. On ma tu vyhodu, ze nie je len pomerne presny, ale nechyba mu ani dlzka ran, cim si na niektorych jamkach moze vyrazne pomoct. Jeden borec je za 34,0 (Levy), druhy na 51,0 (Lahiri).

Na PGA Tour je to slabe s pickmi na win (Westwood out, Blixt bojuje o cut, ale po slusnom prvom kole je to dnes velky boj, skor trapenie, Harman tiez nieco podobne, naopak Kokrak po zlom zaciatku dnes zabojoval a vratil sa aspon do hry o top5/10 (o vyhru uz zrejme nie). Naopak, picky na top20 hraju vyborne - Ogilvy/Goosen/Cink/Byrd, vsetci v top10 zatial, mozno az mi moze byt luto, ze ich hram len na top20. Tam som zatial bez napadu a nezasahujem do toho. Viac menej vsetko bude vyplyvat od toho, ako sa to vyvinie v Singapure.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.05.2014, 13:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

The Players Championship:

Z.Johnson to win (1/10 - 41,0 - Sportingbet) E/W
H.English to win (0,5/10 - 71,0 - bet365) E/W
R.Castro to win (0,75/10 - 176,0 - bet365) E/W (Vklad pre cely E/W) & top10 (1/10 - 15,0 - bet365)
M.Thompson to win (0,75/10 - 201,0 - Sportingbet) E/W (Vklad pre cely E/W) & top10 (1/10 - 17,0 - Betfair SB)

T.Potter Jr. top20 (0,75/10 - 17,0 - BetVictor)
J.Kokrak top10 (0,75/10 - 13,0 - Coral)

-----------------------------------------------------------------------------------

Players, dockal som sa. Naozaj tento turnaj mam velmi rad a to najma vdaka takmer dokonalemu layoutu, ktory je navrhnuty tak, aby sancu na vyhru ma takmer kazdy a najma, aby turnaj bol zaujimavy pocas vsetkych 4 dni, resp. az do poslednej jamky posledneho flightu pocas finaloveho kola.

Nemyslim si, ze tento tyzden pride zlom a po serii dobrych, ale nie skvelych a dokonalych tyzdnov, pride ten pravy, ten bezchybny tyzden. Samozrejme, to je len pocit, resp. aj kalkul, kedze tipovat vitaza na Players je naozaj zlozita uloha a to iste viac-menej plati aj o dvojitom turnaji na European Tour, kedze pri takychto turnajoch v podstate nehra ulohu course form, aktualna forma je tiez nieco, co do hry vstupuje len okrajovo a tak jedinou moznostou je hrat mladikov alebo naopak hracov, ktori by sa po obdobi stradania mohli znova vratit do elitnej ligy.

Na Players 4 tipy na win, mozno v priebehu dna pribudne este jeden, mozno dva picky, ale skor to budu tipy na top10 solo a top20 do oblubenych doublov, kde je to zatial take sul-nul, t.j. rozbehnute to byva v poslednych tyzdnoch vzdy velmi pekne, avsak samotny vysledok je skor sklamanim vzhladom k priebehu, nez vylozenym uspechom. Znova jeden pick z kurzovych favoritov. Boj o toto miesto vyhral Zach Johnson. Preco? TPC Sawgrass je layout, ktory svedci skor technickym hracom, ono uz samotna poznavacia jamka tohto turnaja a ihriska samotneho, slavny ostrovny green kratkeho paru 3, jamka cislo 17, svedci o mnohom. Pre hracov je to z casti rutinna rana, kratke zelezo, ktorym by green mali trafit pri bezvetri prakticky 99krat zo 100 pokusov. Avsak divacka kulisa, faktor, ze chyba bude vzdy nalozite potrestana a niekedy aj samotna nepohoda a nedovera vo vlastne sily hracov, dokaze spravit divy. Ked sa k tomu prida vietor, v najhorsom pripade premenlivy a nestabilny, vtipne momenty nenechaju na seba dlho cakat.

Zach Johnson je prototyp trpezliveho (takisto kluc k uspechu) presneho, skor kratkeho hraca, pre ktoreho je Players vhodnym miestom pre uspech. Uz jedenkrat bol velmi blizko, bolo to pred 2 rokmi, vtedy ho zdolal len Matt Kuchar. Dolezitejsim aspektom je jeho stabilita vykonov na Players. Za 9 navstav na tomto turnaji nepresiel cutom len raz. Z tychto 9 ucasti bol hned 6krat v top25, z toho hned 4krat za posledne 4 roky. Aktualnu formu vykresluje jeho vysledok minuly tyzden v Charlotte. T14 na konci turnaja na ihrisku, ktore je trochu dlhsie, nez by Zach uvital. To viac-menej znamena, ze na kratsom podobnom ihrisku, ktorym TPC Sawgrass nesporne je, by vysledok bol este minimalne o level lepsi, citaj, hral by o titul.

Harris English je zrejme ten najmenej jasny tip z tychto 4, aspon pre mna. V tipe sa spajaju dve veci - Harris English je pre mna skor hracom, ktory brnka na strunu uspechu prave na technickejsich layoutoch, pricom on naozaj nema problem s dlzkou, skor naopak. Odraza to skutocnost, ze je to vsestranny hrac, ktory nema vyraznejsiu slabinu a ktory velmi vhodne dokaze svoju presnost spojit s dlzkou ran. Ono to tiez znamena, ze nie je to hrac, ktory by na kazdej jamke silou-mocou chcel zahrat birdie, to je ta danost trpezlivosti. Druhy pohlad je znova klucovy - vyska kurzu. Harris po par vyhrach na PGA Tour sa zaradil do okruhu hracov, na ktorych su na beznych turnajoch naozaj nizke kurzy, zvacsa az nehratelne, kedze ja Harrisa (a v podstate nikoho) neradim k hracom, ktori vyhraju akykolvek turnaj "na pockanie". Tak ako na takychto turnajoch je bezne, ze na Harrisa su uz kurzy v rozmedzi 20-30, nanajvys 35-40, tak na Players pri prakticky najsilnejsom moznom poli pri neucasti Tigera Woodsa (rekonvalescent) betko ponuklo 71, pricom tak ako vacsina SK ponuka top6 E/W (SJ top7, lenze s mizernymi kurzami u vacsiny hracov, co jedno miesto naozaj nemoze pokryt a ani vynahradit).

Duo Castro/M.Thompson mi uviezlo v hlave este pocas finaloveho kola Wells Fargo. Castro sa peknym zaverecnym kolom pretlacil dokonca do top10, M.Thompson to dokazal takmer tiez, avsak zaverecne bogey znamenalo zostup na delene 11.miesto. To, ze su obaja kratkymi hracmi je zname. To, ze mimo dlzky nechyba ani jednemu takmer nic, to je zname taktiez. Minuly tyzden to bol relativne dlhy layout, co v podstate potvrdil neskorsi vitaz J.B.Holmes, najdlhsi hrac na ture dlhe roky, v sucasnosti stale minimalne top5 (na danom turnaji bol najdlhsim v dlzke driveov, cize tieto dlhodobe stats len potvrdil). Takze aj ked technicky layout, dlzka hrala svoju ulohu a napokon platilo najdlhsi = najlepsi. O to pozitivnejsie boli vysledky oboch menovanych, hracov, ktori v priemere palia z T-cka lopticku len nieco cez 280 yardov daleko. Je tu teda pomerne jasna analogia so Zachom Johnsonom. Roberto Castro pri svojej premiere na TPC Sawgrass v minulom roku prezil naozaj prevratny nastup, kedze v 1.kole zahral rekord ihriska a usadil sa v cele celeho turnaja. V druhom kole samozrejme prislo bolenie brucha a velke trapenie, aj tak to pomerne v pohode stacilo na prejdenie cutom a po 4 kolach na slusny vysledok - T19 - na novacika vyborny pocin, samozrejme po 1.kole mal zrejme trochu vacsie oci. Michael Thompson pri prvych 2 ucastiach nezaziaril podobne ako Castro, avsak v oboch pripadoch presiel cutom, co sa ceni. Tychto dvoch borcov hram takmer vzdy, ked layout je kratky a technicki hraci budu by mali mat zne. Ked dokazali zahrat tak dobre na Wells Fargo, do hry sa ponukli takmer okamzite a bez mojho dlhsieho rozmyslania.

Kurzovy lider Rory je bez stabilneho puttovania, sice dlha hraca vyzera fajn, na druhej strane, Rory nie je prototypom presneho a takmer nechybujuceho hraca z T-cka, avsak najvacsim problemom bude znova to puttovanie. Adam Scott je vzdy favorit, nech uz sa hra kdekolvek, zaroven plati, ze cim dolezitejsi turnaj, tym Scott hra lepsie. Faktom je, ze v tom kurze je pre mna prilis short, na druhej strane, v priebehu turnaja je to jedna z jasnych moznosti na zahratie, ked si to okolnosti vyziadaju. Matt Kuchar, vitaz spred 2 rokov, aktualne so skvelou formou, ked dokazal vyhrat svoj posledny hrany turnaj pred turnajom na TPC Sawgrass. To je prave ten problem, nechce sa mi verit, ze za 3 sezony by Kuchar vyhral hned 2krat tak prestizny titul, resp., ze by dokazal vyhrat back-to-back, t.j. dvakrat v rade po sebe. Luke je prehypovany, samozrejme, ma tu velmi dobru bilanciu, je to jeden z tych predstavitelov kratkych presnych hracov, avsak mne sa zda, ze kurz je az prilis nizky kvoli jeho uz tradicnemu druhemu miestu na turnaji, kde tento rok slavil titul Matt Kuchar. Tam hra dobre jednoducho takmer vzdy, to ale neplati o inych turnajoch. Garcia je choker a to je s Players takmer nezlucitelne, t.j. on bude kolisat medzi podarenymi a nepodarenymi vlnami. Vyhrat titul v podstate moze len nejakym late attackom v poslednom kole, kde na nom nebude ziaden tlak, bude mat napr. lepsie podmienky nez posledne flighty a zaroven posledne flighty sa v tom tlaku "utopia". To ale znamena, ze ked nastane podobna idealna vhodna situacia, bude na tohto hraca dozaista lepsi kurz, nez je pred startom, pricom pred startom hrozi samozrejme aj ta daleko horsia situacia - M/C, prilis dobry vyvoj a presrany zaver turnaja, alebo nevyrazny vykon a vysledok okolo 40.miesta. Rose slusna forma, alias ma 2 top10 vysledky z poslednych 2 tyzdnov, hrac schopny vyhrat kdekolvek a kedykolvek, na druhej strane v minulych tyzdnoch, ked mal pritlacit, tak to vacsinou dopadlo presnym opakom. Henrik Stenson, tu som sa nejako nevedel rozhodnut, ci uz je to spravne obdobie na dalsiu zo Stensonovych vln alebo nie. V uvode sezony mal zdravotne problemy, ako aj problemy s jeho puttovanim, ktory ho stal urcite lepsie vysledky. Players je jeho oblubeny turnaj, je jeho vitazom z minulych rokov a so zlepsenym puttovanim, ktore ukazal napr. nedavno na China Open by mal byt takmer urcite v hre. Kurz a neistoty okolo neho su pomerne v harmonii, t.j. kurz je fair a ja si pockam, co sa bude diat v jeho pripade.

Planujem zahrat znova Jasona Kokraka, v danej konkurencii je na neho masivny kurz a aj ked si nemyslim, ze vyhra, top20 by mala byt zaujimava a realna. Mne potvrdil, ze je schopny zahrat dobry turnaj kdekolvek a v podstate po akomkolvek priebehu, t.j. nepolozi sa, aj ked to s nim nevyzera dobre, na druhej strane neprida nieco navyse, ked je v hre o titul. Zatial je tak z neho skor dobry material na top10/top20 picky, nez na nejake turnajove vitazstva - je to otazka toho prveho triumfu, ktory je vacsinou spustacom dalsich uspechov. Potom Chris Stroud, alias spolahlivy borec do druhej desiatky v sezone, ako aj na Players. Oblubeny bol Kevin Streelman, ten ale dropol a hlavne, neverim, ze zopakuje vysledok z minulej sezony - ako top20 pick fajn, ale po tych dropoch na celkovy win dropnu aj kurzy na bocne stavky. Laka ma aj Derek Ernst, minulosezonny zazrak na turnaji Wells Fargo, kde je otazkou, aky podiel na prekvapeni mali naozaj strasne greeny. Aj na Players su tento rok problemy s greenmi, viz. 3 greeny boli pre hracov nepristupne pre treningove kola pred turnajom. Derek Erns ako obhajca triumfu na Wells Fargo zahral lepsie, nez som cakal a skoncil niekde na konci tretej desiatky.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Madeira Islands Open:


A.Saddier to win (0,75/10 - 41,0 - bet365/Skybet) E/W
F.Zanotti to win (1,25/10 - 67,0 - Sportingbet) E/W (Vklad pre cey E/W)
K.Phelan to win (0,5/10 - 67,0 - Coral/BetVictor) E/W
B.Stone to win (0,25/10 - 151,0 - Skybet) E/W
B.Paolini to win (0,25/10 - 151,0 - Coral/Stanjames) E/W
D.Gaunt to win (0,25/10 - 151,0 - Sportingbet) E/W
D.Frittelli to win (0,25/10 - 201,0 - Sportingbet) E/W
B.Akesson to win (0,25/10 - 201,0 - Sportingbet) E/W

N.Henriques top10 (0,5/10 - 29,0 - Betfair SB)
--------------------------------------------------------------------------------

Turnaj na pomedzi European Tour a Challenge Tour, presnejsie je, ze je to spolocny turnaj oboch tur, kde sa len ti lepsi a najlepsi z Challenge Tour, resp. len ti najhorsi z European Tour. To je pomerne specificka zmes hracov, kde niektori su na vzostupe a tento turnaj moze ich progres len urychlit, naopak niektori su uz dlhsie na zostupe a tento turnaj ich moze vrati znova spat do hry a na tu spravnu kolaj.

Ostrovny turnaj, to je v podstate synonymum veterneho turnaja. Vietor bol takmer vzdy faktor. Aj na portugalskom ostrove Madeira sa turnaj moze pysit podobne ako na TPC Sawgrass jamkou s ostrovnym greenom. Layout je jednoduchy za bezvetria, kde sa da pokojne zahrat -10, naopak vietor robi s ihriskom divy a ked vietor duje na plne obratky, odniest si z ihriska Par sa da povazovat za velky uspech. Aj preto sledovat podmienky je klucom k uspechu. Neda sa pocitat s tym, ze turnaj bude nejako dobre streamovany, to iste plati o likvidite na BF pre pripadne backovanie/layovanie pocas turnaja.

Pomerne dost pickov, faktom je, ze celkove mnozstvo vkladov je skor podpriemerne (6,25u). Zoznam obsahuje dve spominane skupiny hracov - nastupujuce hviezdy a hviezdy na zostupe. Saddier a Phelan su hviezdy, ktore su na vzostupe. V tejto sezone obaja hraju velmi dobre a to aj na daleko lepsie obsadenych turnajoch. Zanotti je ten skuseny matador, ktory je hrozbou aj na daleko lepsie obsadenych turnajoch, ak je layout takto kratky. Dlzka layoutu nemusi vo vysledku moc znamenat, kedze mnohe jamky masivne zvyhodnuju bomberov, ktori sa velmi lahko mozu dostat na green prvou ranou (pary 4) a na paroch 5 easy druhou ranou. Ked si k tomu pripocitame silny vietor, layout sa masivne predlzi na niektorych jamkach, samozrejme, niekde zasa znacne pomoze, aj ked to moze byt pomoc dvojsecna. Zanotti ale zvlada aj dlhsie layouty, je to scorer, takze ked chyti svoju puttovaciu slinu, nebude ho lahke zastavit. Pre mna je hracom, ktori sa tak trochu vymyka tomuto polu hracov z pohladu skusenosti, kvality, ako aj slusnej aktualnej formy.

Zvysni 5 borci su tipom na zazrak. Nie doslova, ale zasa nie je to uplne daleko od pravdy. Samozrejme jedna vec je zazrak, druha vec je kurz, tentokrat mam pripadny zazrak zaplateny, resp. inak povedane, do pripadneho zazraku nemusim tolko investovat, aby som vyhral slusnu tradicnu sumu. Turnaj je absolutne otvoreny, Ricardo Santos je mozno favorit, kedze ukazal v poslednych tyzdnoch formu, je to domaci hrac + tento turnaj v minulosti uz vyhral, ale hrat v takomto turnaji najnizsi kurz je cesta do pekiel. Duo mladych Juhoafricanov, ktori obaja nejako tapu v tejto sezone, ale turnaj dokazu vyhrat, resp. hrat kvalitne. Akesson ako nadejny hrac na prvykrat neuspel na ET, resp. uplne neprerazil a ja stale cakam, kedy sa tak stane. Podmienky pre skorovanie ma rad, vietor uz menej, ale urcite spada do kategorie overpriced hracov. Daniel Gaunt je prave stavka na nejakeho veterneho hraca. Hned ma napadol James Morrison, ten je az preslaveny pre jeho schopnosti v hre vo vetre (jeden z minulych vitazov tohto turnaja), ale pri kurze okolo 40, je to naozaj nehratelny napad. Gaunt v minulosti vyhral jeden z tychto dvojitych turnajov, myslim, ze to bol turnaj St.Omer (uz zaniknuvsi), kde vietor bol skutocnym faktorom a kde Gaunt prave v tychto tazkych podmienkach dominoval. Brinson Paolini ma zaujal kvalitnymi vysledkami na Challenge Tour v minulom roku. Tych mladych Amikov, ktori sa snazia presadit do svete velkeho golfu cez europske tury je cim dalej, tym viacej - alias dobre priklady podnietia postupne cele masy. Tento rok v podstate bez vysledku, na druhej strane prechod z Challenge Tour na European Tour zvladne v takom rychlom case uspesne malokto, najma malokto z tych mladych hracov.

Borec na top10/top20 musi byt zas a znova Nuno Henriques. Na vyhru ho kaslem, neverim, ze vyhra, ale cutom by prejst mal a mohol a potom uz ta top20 je v podstate blizko. Nuno je doslova lokalmatador, je to hrac klubu, na ktorom sa pravidelne kona tento turnaj. To nie je vsetko - je znamy tym, ze na tomto layoute dokazal zahrat v treningu 59.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

K.Phelan top10 & R.Castro top20 (0,5/10 - 42,25 - bet365)
K.Phelan top10 & M.Thompson top20 (0,5/10 - 45,5 - bet365)
K.Phelan top10 & C.Stroud top20 (0,5/10 - 39,0 - bet365)
F.Zanotti top20 & Z.Johnson top20 (1/10 - 9,9 - Stanjames)
F.Zanotti top20 & C.Stroud top20 (0,75/10 - 21,6 - Stanjames)
F.Zanotti top20 & R.Castro top20 (0,75/10 - 23,4 - Stanjames)
F.Zanotti top20 & M.Thompson top20 (0,75/10 - 25,2 - Stanjames)
N.Henriques top20 & R.Castro top20 (0,25/10 - 65,0 - bet365)
N.Henriques top20 & M.Thompson top20 (0,25/10 - 70,0 - bet365)
N.Henriques top20 & C.Stroud top20 (0,25/10 - 60,0 - bet365)
B.Stone top10 & R.Castro top20 (0,25/10 - 78,0 - bet365)
B.Stone top10 & M.Thompson top20 (0,25/10 - 84,0 - bet365)
B.Stone top10 & C.Stroud top20 (0,25/10 - 72,0 - bet365)
B.Akesson top10 & R.Castro top20 (0,25/10 - 123,5 - bet365)
B.Akesson top10 & M.Thompson top20 (0,25/10 - 133,0 - bet365)
B.Akesson top10 & C.Stroud top20 (0,25/10 - 114,0 - bet365)

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.05.2014, 10:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Open de Espana, 4.kolo:

Tento tyzden som nejako nemal cas plne sa venovat golfovym tipom. Ked to clovek nestihne v pondelok, prinajhorsom v utorok, v stredu uz natrafi na radoby podkurzy alebo realne podkurzy u mnohych potencialnych tipov.

Turnaj sledujem, nie nejako masivne, ale take 3-4 hodiny hry som videl behom tych 3 kol. Samozrejme mimo to sledujem vyvoj, podmienky atd. Na livebetting pre poslednym kolom je klucove, aki hraci sa kde nachadzaju - bud to musi byt v kope, t.j. mnoho borcov ma realnu sancu, nikto neodskocil alebo odskoceny lider musi byt mladik, borec, ktory je v takej pozicii premierovo, borec, ktory zahral v 3.kole famozne kolo apod.

Druha vec, musi byt dobra likvidita na BF. Tentokrat su splnene obidve podmienky, takze nic nebrani tomu, aby som sa do toho vrhol po hlave. V neposlednom rade tam musia byt borci, ktori by dnes mali mat vyhodu. Ked je pole strasne v kope a podmienky su odlisne pre rannych/poobednych, tak je vyhodne hrat tych rannych, ale to plati skor pre druhe/tretie kola, nez pre to posledne. Pre posledne kolo je najlepsim sposobom hrat tych, co v tretom stratili/trapili.

Mam 5 mien - teraz som betol duo Noren/Garcia. Na Norena kurzy na BF cez @200, az niekam k @250. Alex Noren hra svoj prvy turnaj po pol roku. Po minulej sezone isiel na operaciu, myslim s ramenom a v Spanielsku sa vratil. Vratil sa vo velkom style, alias pocas vsetkych troch kol sa udrzal v hre o top10. Je to longshot, ktory dosiahne zisk len vtedy, ked sa dostane do uplnej hry, na druhej strane ak nie, tak stratim drobne. Podmienku som mal taku, ze chcem hrat len borcov na pare a lepsie, predsa len su to tipy na vitazstvo, nie na top5/top10, takze aby to malo realnu sancu bojovat o to vitazstvo a potom to layovat pri malom kurze/velkom zisku, nemoze stracat na lidra 8-10 ran, to uz je moc. Tych 7 je taka hrana. Sergio Garcia je druhy kandidat na Even Par. Preco som si vybral tychto dvoch ako primarne bety? Zacinaju skor, takze im dam sancu oproti inym tipom. Vyhodu vidim v tom, ze obaja, aj ked vcerajsie kolo bolo skor o trapeni, sa v zavere dokazali trochu rehabilitovat, zahrat na tazkych jamkach pary, dokonca nejake to birdie. Ocakavam teda, ze v tomto pozitivnom trende nastupia aj do finaloveho kola, zahraju rychlo par birdiekov a budu okamzite v boji o vitazstvo. Vyvoj tipov moze byt, ze potom zacnu hrat horsie - budem layovat, resp. dokym budu hrat dobre a konkurencia sa bude trapit, nie je dovod layovat. Ked konkurencia zacne skorovat a ich birdiefest sa zastavi, je nutne rychlo layovat, pretoze proti nim zacne hovorit (najma kurzovo) absencia jamiek, t.j. moznosti nejake rany ubrat.

Od zaciatku kola hram aj Felipe Aguilara. Toto je tip, kde cakam, ze bude pokracovat v skvelom predstaveni z konca vcerajsieho kola, ale len na nejakych 5-6 jamkach. Potom naopak cakam, ze stava mu dojde a zacne sa rychlo prepadat. Kurz je @20,0, na lidra straca len 4 rany, ak Pieters nieco strati, on zahra rychlo nejake 2 birdie, kurz prudko spadne. Lay pride okamzite, kedy sa jeho hra zacne rozpadat (ocakavam to, som na to pripraveny).

A dva picky, kde cakam slabsi uvod, ale famozny zaver. Duo borcov, ktori vcera zacinali kolo z uplne celnych pozicii, nezahrali dobre kolo, trapili sa, ale su nadalej v hre, pretoze kolo nedostali tak ako mlady Eddie Pepperell. Obom vcera nevysli uplne ani posledne jamky, preto si myslim, ze bude chvilu trvat, kym sa do toho dostanu. Ak sa tak stane a zacnu im tam padat putty, ocakavam, ze uz pojdu dobre az do uplneho konca. Ide o duo Joost Luiten @13,0 a Francesco Molinari @42. Francesco uz podobnym stylom podobny turnaj v minulosti vyhral, Luiten je nadostrel, ak beriem do uvahy, ze mladik to nezvladne a zahra dnes kolo rozhodne v plusovych hodnotach. Druhy na -5 je naopak veteran Miguel Angel Jimenez, pre poslednym kolom kurzovy favorit. Miguel dnes zahra nieco v pare, to moze stacit, ked ten zvysok nic velke nepredvedie, bude chybovat, ale nebude to stacit, ked sa v tom sirokom poli najde niekto, kto zahra nadpriemerne kolo bez vacsich chyb s mnozstvom birdies. Green a Wood vcera vyborne kola a len jedno bogey u Greena/bogey free round u Wooda, takze bude tazke dnes nechybovat na takom tazkom layoute v narocnych veternych podmienkach. Ramsay sa bude drzat zrejme podobne ako Jimenez, zaroven v urcitej faze moze byt dobrym pickom na livebet.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy