Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Cyklistika (Cycling)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.02.2014, 17:29 Předmět: Cyklistika (Cycling)
Pište tipy na sázení
Citovat

Cyklistika (Cycling)

Omloop:

Z.Stybar
G.Van Avermaet to win (1,5/10 - 21,0 - bet365/BetVictor)
S.Chavanel to win (1/10 - 41,0 - Boylesports)
S.Turgot to win (0,5/10 - 67,0 - BetVictor)
Y.Offredo to win (0,5/10 - 81,0 - bet365)
G.Van Keirsbulck to win (0,25/10 - 126,0 - Unibet)
D.Gaudin to win (0,25/10 - 151,0 - Unibet)
D.Devenyns to win (0,25/10 - 151,0 - bet365)


---------------------------------------------------------------------------------

Spolu hram v prvej vyznamnej klasike sezony 10 zavodnikov. Spomenute tu nie su mena Johan Le Bona a Silvana Dilliera, na ktorych su kurzy 251,0, resp. 301,0 a hram ich fakt len za absolutne minimum.

Zdenek Stybar, mal som to stastie chytit kurz 11,0, aj preto moj nahlad na sucasnych 7,0 je znacne skreslenych. Kurz pod 10 na prvu klasiku sezony by som osobne hrat nechcel, toboz, ked je to Omloop, klasika, ktora dava sancu na vyhru v podstate akemukolvek typu zavodnika, od odolnejsich sprinterov, cez vsestrannych zavodnikov, az po ortodoxnych temparov a klasikarov. OPQS by urcite mala kontrolovat dianie v zavode, komentare o tom, ze je to zavod, ktory OPQS nemoze ziskat, moze ho len stratit, su absolutne namieste. Samozrejme, pozicia to nie je uplne jednoducha, alias zvysne timy moze velmi dobre spolupracovat a ked sa objavi prilezitost, snazit sa ju spolocnymi silami, co najlepsie vyuzit. Na druhej strane, OPQS ma 5-6 elitnych zavodnikov, z ktorych kazdy ma kvalitu na to, aby zajtrajsi zavod vyhral. To znamena, ze 2 moze obetovat na kontrolu unikov, dalsich 2 moze vyclenit na pomoc tych zvysnym dvom v zavere zavodu, keby nastala situacia, ze by niekto nebezpecny unikol pelotonu a stale zostavaju dvaja, ktori by mali akumulovat sily na zaver, ktory moze skoncit nejakym finalnym kratkym unikom alebo sprintom z mensej, ci strednej skupinky.

Zdenek Stybar je jednym z nich. Tommeke za 3,0-3,5 je joke, pritom Stybar by na tom nemal byt horsie nez Tom Boonen, zaroven Stybar zatial nic velke v ramci klasik nevyhral, je to logicke, tych sanci zatial moc nemal a v profipelotone si odkruzi tento rok len druhu kompletnu sezonu. To je velka vyhoda, pretoze Tom Boonen bude viacej cielit na Flandry a P-R, na tieto zavody upiera svoju pozornost samozrejme aj Zdenda, avsak nie je to az taka priorita, resp. urcite nepohrdne pri jeho pozicii zavodom, akym je Omloop. Z OPQS ma aj druhu variantu, Guillauma Van Keirsbulcka. Jeho spolu so Stijnom Vandenberghom mam velmi rad, pritom celkovo OPQS moc nemusim - ja prirodzene nemam rad timy, ktore su v niecom tak naslapane, ze zvysok st.pola sa moze len modlit, ze OPQS bude mat smolu/nebude mat svoj den. Van Keirsbulck ma neskutocny tah, sice nema sprint, ale pri spomienkach na tento zavod sprint ani moc nie je potrebny, resp. len z casti, pretoze si to v zaveroch rozdava zvycajne skupine o 3 az 5 cyklistoch.

Celkovo, moje picky sa daju rozdelit do dvoch kategorii. Tou prvou je kategoria zavodnikov bez velkeho klasikarskeho vitazstva, resp. uz dlhu dobu bez velkeho triumfu na klasikach. Plati to samozrejme o Stybarovi, ale plati to najma o dalsich dvoch, t.j. o Gregovi Van Avermaetovi a Sylvainovi Chavanelovi. Greg je Mr.Konzistentny, t.j. v top5 je skoro nonstop, ale aby nieco vyhral, to uz sa musi stat takmer zazrak. Ma k sebe vyborny tim, resp. nielen k sebe, celkovo je BMC velmi naslapane, co sa klasik tyka, to nie je ziadna novinka. Zrovna toto su klasiky, ktore sedia Gregovi najviac, taky Tour ma radsej Flandry, prip. P-R, Phinney, tam je otazka, co a ako, potencial a motor ma skvely, zatial mu chyba taky instinkt zabijaka a zraza ho samozrejme aj jeho sklenenost, t.j. caste zdravotne problemy po mnohych padoch, ktore sa mu zatial v kratkej kariere moc nevyhybali. Z BMC mam aj druhy pick, mladeho Svajciara Silvana Dilliera. To je taky klasicky pick u silneho timu - Silvana poslem dopredu do uniku, ked sa bude za unikom prilisne taktizovat, resp. sa unik podceni (vsak v tom uniku nie je ziadne velke meno, nikto nebezpecny...), moze sa zrodit velmi rychlo velke prekvapenie.

Sylvain Chavanel odisiel z OPQS po minulej sezone, som za to osobne rad, pretoze sledovat Sylvaina, ktory nemohol na klasikach naplno zavodit, to ma vylozene ubijalo a samozrejme, kazilo to aj potencial inak dobre rozbehnutych zavodov. Tento rok je v prokontinentalnom time IAM, ktory ma urcite zalusk na to stat sa za 1-2 roky ProTour timom. Podpora Hausslera/Hinaulta/Elmigera/Klemmeho urcite nie je zla, takze som velmi zvedavy na jeho pocinanie.

Podobny pribeh plati aj pre Driesa Devenynsa, ktory je vsestrannym klasikarom. Viacej mu sedia klasiky, kde sa snubia kocky s kratkymi, pre Belgicko tradicnymi, stupaniami. Prave tam sa dokaze ukazat najviac, tam dokaze nastupit a aj zmiznut pelotonu (nejako ho ale zrazu nevidim v st.listine, takze to skor vyzera na void a DNS).

Zopar mojich oblubenych Frantikov doplni celu plejadu. Z AG2R byvale duo Europcaru, t.j. Damien Gaudin a Sebastien Turgot a z FDJ kontroverzny talent Yoann Offredo a uplny mladik Johan Le Bon.

(Snad to nie je symptomaticky vysledok pre celu cyklisticku klasicku sezonu, ak ano, tak to mozem hned zabalit a usetrim si dost nervov. Dnes som prehral z kurzu 1,15-1,2, to je docela umenie. Aby som to jasnejsie vykreslil, GvA so Stannardom sa dostali do dvojclenneho uniku, odrazili napor trojice za nimi, aj ked z pohladu Sky sa to nezdalo ako chytry manever, pretoze v tej trojclennej skupine za elitnym duom mali sprintera Boassona Hagena, ktory zaroven vobec nemusel makat pri stihani svojho timoveho kolegu na cele. GvA, ako z pohladu klasikarov nadpriemerny sprinter nemal mat ziaden problem s nesprinterom Stannardom, lenze to cloveku na livku nikto takymto sposobom nezaplati, tam sa viac-menej posudzuje kurz, ktory bol na zavodnikov pred samotnym zaciatkom zavodu a ten az taky obrovsky v nesprospech Stannarda nebol. Ako to asi dopadlo? GvA isiel dementne z prvej pozicie, Stannard dokonale nastupil, GvA nastup uplne nezachytil a na poslednych metroch ho uz nedokazal na paske predskocit, aj ked to bolo tesne. Takze hovco. Na livku som hral za 12,0 aj Sepa Vanmarcka, z jednoducheho dovodu - bol najsilnejsim zavodnikom dneska. Zahral som ho skoro hned po tom, co pre defekt bol nuteny celnu skupinu opustit jeho timovy kolega Lars Boom - nestastie druhych je niekedy vlastnym stastim, Sepovi to dalo sancu to naplno rozbalit, ale nic lepsie nez 4.-5.miesto z toho nespravil. Minimalne jasna ukazka skvelej formy v boji s dalsimi klasikami pri hladani vitaza.

To pozitivne je, ze hned na uvod sezony je tiperska forma kvalitna, snad len Sepa som mal mat v mojom vybere, ze vyhra Stannard bez sprinterskych kvalit, to by som naozaj netipoval - Ian potrebuje ujst sam a to sa zrovna na Omloope moc casto nedeje. Skvely bol mladik Le Bon, smolu mal jeho timovy kolega Offredo, ktory spadol, ked bol sucastou celnej skupiny, v top10 bol Dries Devenyns, sklamal tak urcite Zdenek Stybar, ciastocne Sylvain Chavanel, ktory chvilu vyzeral, ze nieco predvedie, ale nic z toho nebolo a duo z AG2R, kde tentokrat chybala aj vacsia aktivita a napokon aj vysledok v zavere.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.03.2014, 9:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kuurne-Brussel-Kuurne:

B.Coquard to win (2/10 - 15,0 - Paddypower)
A.Kristoff to win (2/10 - 16,0 - bet365)
B.Markus to win (0,5/10 - 51,0 - BetVictor) & top3 (1,5/10 - 11,5 - Unibet)


----------------------------------------------------------------------------------

Zahrane vsetko (mimo top3 samozrejme) na betku este pred 2 dnami, ale kurzy mam prakticky rovnake (16/16/51). Greipel, pre mna urcite najvacsi favorit, vyborna forma, jednoznacne najrychlejsi sprinter v st.poli a najma, vyborny tim okolo neho. Lenze, kurz je mizerny. Demare sa vydal extremne uz vcera a ak je na Greipela mizerny kurz, tak na Demarea je mizerny na druhu. Tom Boonen, alias toto je zavod pre sprinterov, nemusi to tak by vzdy, ale rok od roku je takyto rezultat pravdepodobnejsi a Tommeke uz naozaj nepatri k elitnym sprinterom.

A 4. a 5.favoritom je duo Coquard/Kristoff. Obaja maju klasikarske predpoklady, obom nechyba skvely sprint, pricom Coquard je naozajstny rychlik a Kristoff je taky vsestranny borec do roznych druhov sprintov. Moje trio doplna Barry Markus, nova posila timu Belkin. Ak sa zavodit prilis nebude, Barry je jasna volba, ak sa zavodit bude, Belkin tam ma aj inych zavodnikov, viz. vcera skvely Sep Vanmarcke. Belkin ma aj druheho sprintera, Morena Hoflanda, avsak ten sa nemoze porovnavat s menami ako Greipel, Demare, ci Coquard.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.03.2014, 23:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Strade Bianchi:

M.Kwiatkowski to win (1,5/10 - 16,0 - bet365)
M.Iglinskyi to win (0,25/10 - 46,0 - Unibet) & top3 (1,25/10 - 11,5 - Unibet)

----------------------------------------------------------------------------------

Prve 2 klasiky a dvakrat smolny dojazd, minule to bolo na livku, kde som hral Morena Hoflanda, ktory len tesne v dojazde podlahol Tomovi Boonenovi (hral som to preto, pretoze uniknuvsia 10-clenna skupinka si vypracovala velmi dobry naskok, v uniknutej skupine boli zastupene pocetne 2 silne timy a zvysok pelotonu nespolupracoval zrovna tak, ako by bolo vhodne - tym som nevylucoval, ze to peloton zvladne, ale osobne som im moc neveril, co sa zial potvrdilo - v pelotone som totiz mal vsetky moje sprinterske esa..).

Strade Bianchi, ako hovori aj nazor, klasika, ktora sa odohrava okrem ineho aj na nespevnenych cestach, kde material, z ktorych je podklad tvoreny, je zafarbany do biela. Tento rocnik bude trochu ochudobneny o tieto cesty, resp. nebude tolko kilometrov po nespevnenom povrchu, takze zrejme o to viacej moze rozhodovat zaverecne stupanie, resp. nepriaznive podmienky, ktore by s vyvojom a obtiaznostou vyrazne zamavali.

Sagan, prilis hrozny kurz na to, ze staci jeden defekt v zlu dobu a je po sanciach a zaroven, ako ukazuje minuly rocnik, aj ked Sagan ma na to vyhrat, taktika sa moze vyvrbit tak, ze vyhra napr. jeho timovy kolega (Moreno Moser). Michal Kwiatkowski je zavodnik, ktory v globale je rovnako talentovany ako Peto. Je horsi sprinter, ale za to lepsi vrchar a lepsi casovkar, faktom je, ze to v com je jeden alebo druhy horsi, nie je ani v jednom pripade vec, ktoru by ten druhy slusne neovladal, da sa dokonca povedat, ze v svojej sfere, kam jeden alebo druhy patria, su dokonca dominantni, ci uz Kwiatkowski ako sprinter-vrchar, resp. Sagan ako sprinter-casovkar/vrchar.

Maxim Iglinskyi to tu ma rad, v minulosti zavod vyhral, bol raz druhy, raz piaty, jednoducho ziaden nahodny vysledok, ale dlhodoba kvalita. V Astane by zaroven mohol mat dost volnosti na to, aby aj tento rok mohol v zavere nieco predviest. Keby napr. Andrei Amador nebol v Movistare, resp. aspon neisiel Alejandro Valverde, zrejme aj on by bol velmi zaujimavym tipom na outsidera, lenze s Valverdem na starte akekolvek uvahy na jeho timovych kolegov miznu do zabudnutia.

(Pekny zavod, ale na velke finale, kde bolo uz jasne, ze vyhra jeden z ocakavanej dvojice Sagan/Kwiatkowski, som musel odist nieco urobit. Chcel som istit, ale kedze je to zavod z kategorie 1.1, tak nebolo kde. Napokon za tie utrapy v prvom tyzdni klasik sa aj na smoliara usmialo stastie, t.j. tentokrat z toho tesne 2.miesto nebolo a Kwiatek vhodnou taktikou, ale najma tym, ze bol jednoducho najsilnejsim zavodnikom zavodu, slavil zasluzene vitazstvo.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.03.2014, 9:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Paris-Nice:

1.etapa:

A.Kristoff to win (2/10 - 9,0 - Paddypower)
B.Coquard to win (2,5/10 - 12,0 - Nike)
K.Boeckmans to win (0,5/10 - 101,0 - bet365) E/W


----------------------------------------------------------------------------------

Na prvych dvoch mam kurzy 10,0 a 13,0 (obaja Unibet), zial uz mierne stihli dropnut. V podstate len pokracujem v tom, co som zacal pri KBK, t.j. tipovanie na duo Kristoff/Coquard. Dnesna etapa by mala skoncit hromadnym sprintom, nie je prilis selektivna, avsak nie je ani tou klasickou plackou pre sprinterov. Na druhej strane, tych ortodoxnych sprinterov v st.poli je absolutne minimum.

Katusha je v podstate zlozena tak, aby za prve, mohla v kazdej etape pomahat Kristoffovi a aby mala dostatocne kvalitny vlak v zavere na to, aby Alexander mal realnu sancu nejaku etapu vyhrat a za druhe, mohla v kazdej etape jazdit aktivne, ked nahodou Kristoff sa nebude citit uplne najlepsie, prip. ako ochrana pred pracou na cele pelotonu. Tim je zlozeny z mnozstva temparov a casovkarov s lidrom v podobe Simona Spilaka, ktory je ale lidrom samostatnym, ktory nepotrebuje prilis pomoc svojich kolegov a uz vobec nie na tomto zavode, kedze tu v podstate nie su nejake narocne kopce a velke vyzvy.

Coquard mozno s absenciou lepsej podpory v time, chybaju tu niektore motory, ktore smeruju svoje pohlady na bliziace sa velke klasiky, ale v Europcare vzdy vedeli vymackat z minima uplne maximum, myslim si, ze ked bude sanca, borci z timu urobia vsetko pre to, aby Bryan mal slusnu poziciu do zav. sprintu. Faktom je, ze Bryan by mal by tym najrychlejsim, ak pride k boju na maximalnu rychlost.

Kris Boeckmans, prva sanca si zasprintovat v novom time Lotto, kde bez Greipela bude dozaista jasnym sprinterskym lidrom. Skoda len, ze podpora rozhodne nebude taka, aku poskytuje tim Greipelovi pri jeho zavodoch. Tu bude mat k ruke stareho znameho z timu Vacansoleil Pima Lingtharta, ale aj tempara Baka, allroundera a rychleho borca Tony Gallopina a zopar dalsich. Kris nie je vitazny tip, hrane je to najma ako tip na top3 (kurz 26,0 - prip. payout 13u).

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Celkove poradie:

R.Bardet to win (2/10 - 21,0 - BetVictor)
T.Gallopin to win (1,25/10 - 21,0 - bet365)
S.Spilak to win (0,75/10 - 41,0 - bet365)
J.Bakelants to win (0,5/10 - 51,0 - BetVictor)
L.P.Nordhaug to win (0,25/10 - 101,0 - BetVictor)
G.Izaguire to win (0,25/10 - 251,0 - bet365)


----------------------------------------------------------------------------

Do vyberu sa tesne nedostal Tom Jelte Slagter, prip. Michael Albasini. Profil celeho etapoveho zavodu doslova nuti hrat outsiderov, resp. zavodnikov, ktori dosiahli nejake uspechy svojou vlastnou aktivitou. Dobrym tipom by bol urcite aj Tommy V, zial o jeho forme nejdu zrovna chyry po zraneni v zimnych mesiacoch, takze to bude skor naber zavodnych kilometrov, nez cokolvek ine, aj ked to sa nevylucuje s tym, ze Voecklera uvidime v niektorom z unikov.

Romain Bardet, AG2R ma dva tromfy, Betancur je pre mna hlavny favorit zavodu, zial kurzy pod 10 su pre mna malo pri charaktere jednotlivych etap. Obaja dostanu priestor, dostanu podporu, dostanu sancu a bude uz len na ich sikovnosti, co s touto poziciou dokazu urobit. Tony Gallopin lider timu Lotto Belisol, stane sa tak prvykrat po jeho prestupe z Leopardu Trek. Takze o motivaciu ma postarane, profil mu ako allrounderovi bude dokonale vyhovovat, nechyba mu sprint, pricom zavod, ak nevyjde unik, vyhra jednoducho slusny vrchar s kvalitnym zaverom, kam Tony urcite spada. Simon Spilak, najvacsie uspechy vzdy zal aktivitou a slusnou casovkou na zvlnenom profile. Dalsi lider timu, pekny kurz, urcite mi zapada do mojej mozaiky. Jan Bakelants, lider timu OPQS na celkove poradie, o jeho aktivite sme sa mohli presvedcit na minulorocnej TdF, kde par dni dokonca vozil Maillot Jeune pre lidra zavodu. Podobne ako u Gallopina je to dokonaly agresivny allrounder, slusny casovkar, tempar, sprinter, vrchar... Lars Petter Nordhaug, tohto Nora mam velmi rad pre jeho styl zavodenia, kde on na nic necaka, ked na to ma, utoci a to vacsinou opakovane. Zavod bez casovky je pre neho vyhoda a vyzva zaroven. O poziciu lidra sa bude delit s Wilcom Keldermanom a sprintermi, resp. najma s Morenom Hoflandom. A posledny borec, Gorka Izaguirre. Kurz extremny, najma v porovnani s jeho bratom Jonom. V Movistare by mali byt prave oni dvaja hybnou silou v tomto zavode, bez Valverdeho maju sancu aj zajst pekny vysledok, resp. naplno ukazat, co v nich je.



Naposledy upravil UselessToo dne 22.03.2014, 23:15, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.03.2014, 8:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.etapa:

J.Degenkolb to win (7,25/10 - 4,15 - Pinnacle)
G.Meersman to win (4/10 - 8,4 - Pinnacle)
M.Matthews to win (0,75/10 - 34,0 - BetVictor)


E.Boasson Hagen vs T.Hushovd 2 (3/10 - 3,03 - Pinnacle)

---------------------------------------------------------------------------------

Vcera to nebola zrovna etapa, na ktoru by som dlho spominal. Na druhu stranu, nic take hrozne sa nestalo, aj ked aj jeden, ale aj ten druhy aspekt trochu zamrzi, t.j. aj neuspech v samotnej etape, aj znacny problem pre uspech Bardeta v celkovom poradi, da sa povedat, ze je to konecna, avsak v hre mam zopar dalsich, ktori vsetci uz prisli v hlavnom baliku do ciela.

Druha etapa, v mnohom podobna, ale v niecom predsa len rozdielna. Rozdiel je v tom, ze je podstatne dlhsia, ale najma v tom, ze zaver bude clenity a sprint sa bude odohravat v miernom stupani. To trochu meni situaciu a vyhodu budu silovejsi sprinteri, resp. sprinteri s kvalitnym kickom. Prvu kategoriu ma podchytenu John Degenkolb, tu druhu Gianni Meersman, t.j. druhy, resp. treti jazdec zo vcera. Vcerajsi vitaz ma nejake problemy s kolenom, co mu sice nezabrani bojovat v etape, ale urcity problem a najma kvalitativny hendikep to predstavovat pre neho bude. Michael Matthews sa vcera k nejakej velkej akcii nedostal, bol jednym z obeti, ktora doplatila na pad tesne pred cielom, ktory rozpojil, resp. zbrzdil zavodnikov, ktori sa v tej chvili pohybovali viacej vzadu, nez bolo rozumne a vyhodne. Je otazkou, ci dostane sancu on, Goss alebo nebodaj Simon Gerrans, faktom je, ze Orica ma kvalitu ako tim a ked volba padne na Michaela a bude mat dobru podporu, absolutne nie je bez sance. Chvilu som rozmyslal nad E/W, potom som tento napad zahodil, takze to bude len doplnkovy tip k prvym dvom.

A norsky duel. Pokracujem v tom, co som zacal minuly rok, t.j v hrani dvojiciek v kurzoch "okolo troch". Ani jeden vcera nesprintoval, takze aj oni boli obetami prvej etapy. Obom podobny dojazd sedi, otazkou je forma, resp. ich pozicia v time pre tento zavod. EBH je zrejme favoritom, ale ani on uz nie je obrovskou hrozbou v sprintoch a moze sa dokonca stat, ze v Sky pojdu na Gerainta Thomasa, ktory je aj lidrom timu pre celkove poradie.


Naposledy upravil UselessToo dne 11.03.2014, 10:37, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.03.2014, 10:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.etapa:

N.Bouhanni to win (6/10 - 4,3 - Pinnacle)
B.Coquard to win (2/10 - 12,0 - Nike) & top4 (5/10 - 3,0 - Nike)

T.Farrar top3 (1,5/10 - 9,5 - Unibet)


M.Hofland vs G.Meersman 2 (2,5/10 - 3,34 - Pinnacle)

-----------------------------------------------------------------------------------

Vcerajsok v skratke vyjadruje tato vtipna fotomontaz od Igora Gonzaleza de Galdeana, byvaleho vyborneho cyklistu: https://pbs.twimg.com/media/BibknCSCIAATeqO.jpg:large

Obrazok hovori o tom, kto vyhral, resp. ukazuje prvu trojku v poradi Hofland - Degenkolb - Bouhanni, ale najma je tam velmi pekne vsunuty zaber na Gianniho Meersmana za svojim timovym autom, ktory sa upenlivo snazi dostat dopredu a na tejto fotomontazi je to spravene tak, ze sa mu to takmer podarilo a ze len kusok zaostal za vcerajsim vitazom z Belkinu. Gianni vcera zostal v pade cca 5km pred cielom, kde napr. sa vykupali aj Michael Matthews, Tyler Farrar, EBH, prip. Lars Boom, ktory bol zasa pekne vyfoteny ako Matthewsovi ukazuje prostrednik na znak vyjadrenia nazoru, kto za celu tou pohromou stal a niesol hlavnu vinu.

Inak to bolo do tretice v tejto sezone o tom, ze moj tip skoncil v sprinterskom dojazde druhy o menej ako galusku. Dalsi dvaja padli tesne pred cielom a dvojicka vysla, otazkou je, ci by vysla, keby EBH nepadol tiez, ale nebola to situacia, kde jeden zostane v pade a druhy sa len vyvezie v baliku, Thor Hushovd v zavere bol vidiet a skoncil myslim na 5.mieste.

Dnesna etapa je urcite podobnejsia tej prvej. Je kratsia, 180km dlha, pricom zaver sa odohra na znamom francuzskom okruhu v Magny-Cours. Posledny kilometer je v prvej casti klesavy a potom takmer zhodne stupavy, lenze z daneho obrazka zaroven vyplyva, ze na poslednych 500 sa bude jednat o stupanie okolo 10m, co je dvojpercentne stupanie a to je v podstate rovina pre kazdeho sprintera, mozno s vynimkou Thea Bosa a Andreu Guardiniho.

Ak vcera dlhsia etapa s narocnym dojazdom mala hrat do kariet Johnovi Degenkolbovi, tak sa tak nestalo. Sice nechal za sebou vsetkych hlavnych superov, ale v poli sa nasiel niekto, kto bol lepsi a silnejsi, resp. zvolil nastup v pravu chvilu. Bouhanni vzhladom na koleno a dojazd nezasiel zle, hodnotit zvysok sa neda, pretoze ani nesprintoval, resp. ano, ale Kristoff ukazal, ze formu jednoducho nema a len ju hlada na dalsie klasiky, ktore ho cakaju v najblizsich dnoch.

Preto sa cudujem, ze Degenkolb s dobrou podporou timu a s idealnym dojazdom, ked vcera nevyhral, je prvym favoritom dnes, pricom Bouhanni nezasiel nic, co by zmenu kurzov zo vcera malo zapricinit. Je tu jasna hodnota na mladeho Francuza, ktory sa aj sam vyjadril, ze aj koleno bude zo dna na den lepsie a lepsie. Poistkou bude znova Bryan Coquard. V nedelu, pri prvej etape, bol smoliarom zaverecnych metrov, kedze sa nechal zavriet pri mantineloch, nezostavalo mu nic ine, nez zvesit nohy, trochu zvolnit a to jednoducho nie su podmienky na to, aby sprinter mohol zvitazit v akomkolvek dojazde. Skoncil na 6.mieste, co je vzhladom na popisane dobry vysledok. Vcera bol znova na rovnakom mieste, tentokrat mu chybala lepsia pozicia, kedze podobne dojazdy su v mnoho o pozicii, najma u vyrovnanych sprinterov, kde nikto vyraznejsie nevynika, zaroven Coquard nie je ziaden vyhlaseny puncheur, je to najma sprinter na rovinu, co by mal potvrdit dnes. Tyler Farrar a zrejme najlepsia sanca zajst dobry vysledok. Skor bude 4.-5., ale za ten kurz by bol hriech to neskusit.

Dvojicka, dlho som rozmyslal, ci do toho ist alebo nie. Napokon zvitazil kurz a fakt, ze aj ked Tom Boonen dostal vcera sancu sa ukazat, nic z toho nebolo, skoncil na 24.mieste v dojazde, ktory mu mal profilovo vyhovovat. Meersman sice stratil skvelu poziciu do celkovej klasifikacie, preto napr. dnes moze hrozit, ze uz nedostane sancu si zasprintovat, tak ako v prvej etape, kde OPQS do toho isli s umyslom ziskat nejake bonusove sekundy prave v boji o celkovy primat. Otazkou ale je, ci OPQS ma lepsiu variantu do dnesneho sprintu nez je ta s Giannim Meersmanom. Keby vcera Tommeke nieco ukazal, fajn, ani ma nenapadne mysliet na takto koncipovanu dvojicku, lenze on neukazal zhola nic. Keby to bol dnes rovnaky dojazd ako vcera, znova, mohol by to skusit Boonen/Stybar, mozno Bakelants, lenze je to viac-menej rovina a tam je najrychlejsi z timu Gianni Meersman. Proti nemu je Moreno Hofland, na toho sa pojde, to je iste, toboz po vcerajsom uspechu, lenze vcera to bol dojazd, ktory Morenovi daval o dost vacsie sance uspiet, nez mu dava ten dnesny. Porazil Hofland Meersmana v prvej etape? Nie, neporazil a otazkou je, ci by Hofland vcera vyhral, ak by nedoslo k padu a neboli by v hre aj dalsi skveli sprinteri, resp. ci by bol v hre vobec Hofland, ktory sa v rozhovore priznal, ze ako tim este 1km pred cielom boli znacne vzadu (co mohlo suvisiet s padom Lars Booma, aby sme im zasa uplne nekrivdili). Ked pride k sprintu, Meersman je favorit, ked Gianni na sprinte nebude participovat, vyhra Hofland, to je jasne, aj ked prve 2 etapy ukazali, ze jedna vec je sprintersky dojazd, druha vec je, aby sprinter sa do tohto suboja vobec dostal, resp. vyhol sa nastraham a padom tesne pred cielom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.03.2014, 9:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.etapa:

J.J.Rojas to win (1,25/10 - 19,0 - bet365)
C.Betancur to win (1,25/10 - 26,0 - Unibet)
F.Felline to win (0,5/10 - 51,0 - bet365)
T.Voeckler to win (0,5/10 - 67,0 - bet365)


-----------------------------------------------------------------------------------

Sprinty zatial s pompou odolavaju a vcera to uz doslo do takych hranic, ze som si pomyslel, ze su v tejto dobe zrejme netipovatelne a v podstate vyhrou je ich netipovat, prip. tipovat len to najnutnejsie a najhodnotnejsie, to znamena vcera vitazstvo Coquarda a top3 Farrara.

Dnes konecne by to malo skoncit niecim inym nez hromadnym sprintom celeho balika jazdcov. 14,5km pred cielom sa konci 3km dlhe stupanie s priemerom 8,4%, pritom za hlavneho favorita je povazovany znova John Degenkolb. Keby to tak nebolo, tak by som znova na to kaslal. Tentokrat to ani nemusim robit s opatrnostou a rozumom, aby som sa do toho prilisne nezamotal, predsa len vyssie kurzy = mensie vklady, takze z tohto pohladu som "v bezpeci".

Zvolil som 4 varianty, ktore by mali pokryt drvivu vacsinu moznosti. JJ Rojas je zrejme najlepsim vrcharom z radov sprinterov, ktori sa tu objavuju, je otazne, ako su na tom v tejto casti sezony tieto jeho danosti, kedze co sa tyka rychlosti vyzeral v prvych 3 etapach az prekvapivo dobre. Keby do ciela dosiel balik 50 jazdcov, t.j. pri poslednom stupani by sa az tak velmi nezavodilo, prezili by aj nejaki sprinteri a zaroven by balik do ciela prisiel pohromade, Rojas by bol prvy favorit, avsak, problemom a dost velkym je, ze JJ Rojas je kral druhych, tretich, ... miest, nie je to vitazny typ a pred par tyzdnami to velmi pekne bolo vidiet na Gregovi Van Avermaetovi, co to znamena.

Varianta cislo 2 - Carlos Betancur. Carlos pokryva moznosti tvrdeho utoku na tomto kopci s tym, ze Carlos moze vyhrat z late attacku, ale moze vyhrat pripadne aj sprint cca 5-clennej skupiny, ktora sa odtrhne a budu v nej mena na celkove poradie.

Varianta cislo 3 - Fabio Felline. Klasicky odolny taliansky sprinter, ktory pokryva varianta dojazdu vacsej skupiny bez uspesneho uniku/late attacku s tym, ze sa bude zavodit naplno a ze unik donuti zvysok pola tlacit na pilu, co sa tyka tempa.

Varianta cislo 4 - Thomas Voeckler. Nie je hrozbou z pohladu celkoveho poradia, v prvych etapach sluzil timu Europcar ako pracant, aj ked na vysledkoch Bryana Coquarda sa to vyrazne nepodpisalo, aspon nie v tom pozitivnom ponimami. Etapa je urcite stavana pre uspesny unik a je stavana tak, ze uspiet moze ktokolvek z neho - odolny sprinter/vrchar/klasikar/puncheur..

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Tirreno-Adriatico:

1.etapa:

OPQS vs Orica GE 2 (4,5/10 - 3,0 - bet365)
Cannondale vs Garmin Sharp 2 (4,5/10 - 2,41 - Pinnacle)
AG2R vs Lotto 1 (5/10 - 1,901 - Pinnacle)

Team Saxo-Tinkoff vs Trek 1 & Katusha vs Lampre 1 (4/10 - 3,1 - Unibet)


--------------------------------------------------------------------------------

Mimo tychto dvojiciek hram aj vitazstvo Oricy a Movistaru (3,5, resp. 7,0). Orica GE, cielom tohto timu na T-A je opanovat prave tuto timovu casovku a tak vyzera aj tim. Durbridge, Hepburn, Meyer a Tuft, to je neskutocna casovkarska sila, k tomu este kvalitni makaci v podobe Jensa Mourisa a Daryla Impeyho. Vyhodou Oricy je, ze na celkove poradie az tak nemyslia, ano v time maju domaeho Ivana Santaromitu, ale ten za prve nie je v pozicii velkeho favorita celeho T-A, za druhe z timu BMC je zvyknuty a dokaze dobre zajst timove casovky. OPQS ma naslapany tim, da sa povedat je to kombinacia skvelych sprinterov (Cavendish, Petacchi, Trentin, Renshaw) a skvelych casovkarov (Martin, Kwiatkowski), k tomu Uran a Poels, ktory by mal byt najslabsim clankom. Faktom je, ze je to duel prinajhorsom 50na50 s tym, ze Orica cieli na tuto etapu a OPQS ju berie ako jednu z mnohych, resp. zaujmy OPQS v dalsich etapach budu nemenej dolezite (sprinty pre Cava, boj o celkove poradie u Urana, prip. Kwiatkowskeho).

Garmin, dlhe roky specialista na timove casovky a tu v pozicii takmer uplneho outsidera. Proti Saganovcom sa hra zle, pretoze tu vacsinou dobre zohrati a Sagan je v tychto kratkych timovych casovkach na nezaplatenie. Faktom ale je, ze nevidim dovod, preco by Cannondale mal byt v pozicii pomerne jasneho favorita. Garmin tu priviezol pekny casovkarsky tim - Millar/Talansky/Dekker/Bauer/Nuyens/King/VanSummeren s lidrom Danom Martinom, ktory sice sam nie je dobrym casovkarom, ale s jeho explozivitou nie je az takou zlou volbou do casoviek timovych. Cannondale bude mat jedno velke bremeno v podobe Ivana Bassa, ktory nie je dobrym casovkarom ani v case formy, pricom na uvod sezony tu formu ma len malokedy.

AG2R, ako som uz v casopise proklamoval, sa snazili vyrazne posilnil prave do timovych casoviek, pretoze v minulej sezone uz mali elitnych vrcharov, ale zrazali ich prave zbytocne straty z tejto discipliny. Aj dnes to bude primarne o minimalizacii strat, ja som ale pomerne optimisticky, po dlhom case, musim priznat. Predstavia sa obidve velke casovkarske posily - Damien Gaudin, monster motor do klasik a kratkych casoviek a Patrick Gretsch, specialista na kratke prology. Ked si k tomu pridame nadpriemerneho domaceho casovkara Mattea Montagutiho a byvaleho bikera a nadpriemerneho casovkara J.C.Perauda, dostavame slusny zaklad na to, aby AG2R dnes skoncili niekde uprostred vysledkovej listiny. Zostavu doplnaju dvaja sprinteri, ktori su vybornym doplnkom do kratkych TTT (Mondory/Appollonio), klasikar Nocentini a timovy lider Domenico Pozzovivo, ktory bude tym potrebnym piatym clankom k prvym 4 kvalitnym casovkarom. Lotto, tam sa spolieham na faktor timu, ktory bude v dalsich dnoch potrebovat mnozstvo sil. Je to tim postaveny vyhradne okolo Adreho Greipela, s dodatkom v podobe Juergena Van den Broecka. Kedze tu k sebe JvdB2 nema takmer nikoho, da sa cakat, ze dnes Lotto nepojde uplne nedoraz, celkovo Juergen z uvodov sezon nema zaujem utocit na osobne uspechy v celkovych poradiach, skor na nejake ciastkove v podobe vyhratej etapy, na T-A by to nemalo byt ine a v tomto smere nejaka strata bude skor k prospechu veci.

Akovka - Saxo-Tinkoff ma jasny zaujem ist naplno a kvalitu na to ma, aby na tie 3-4 elitne timy stratili minimum. Contador/Kreuziger/Bennati/Boaro/Roche/Paulinho/Morkov/Tosatto, to je velmi vhodne a pekne poskladany tim, mnohi zavodnici sa uz totiz velmi pozitivne ukazali aj v tejto sezone, prvi dvaja su vsestranni zavodnici a z lidrov urcite nadpriemerni casovkari, Bennati a Boaro su domaci borci, Bennati ako byvaly vyborny sprinter, skvely na tie hyperkratke prology a Boaro je top5 zavodnik na prology okolo 10km. Morkov je elitny tempar, byvaly spickovy drahar, Tosatto a Paulinho skveli pomocnici a Roche velmi slusny makac, klasikar, na vrchara skvely sprinter. Trek a la Cancellara cin sa! Tentokrat k nemu chyba aj nejake vacsie eso mimo neho, zrejme najvacsou pomocou budu dvaja borci z NZ, Roulston a Sergent. Problemom bude, ze za lidra zavodu je vybrani Kolumbijcan Arredondo a to rozhodne nie je ziaden extra casovkar, resp. v time je ja Kiserlovski, ktory by mohol byt planom B a tam plati takmer to iste. Druha dvojicka, viac-menej proti Lampre. Lider je dedek Horner, casovkar skor podpriemerny, v time su aj klasikarski Talosi Cunego a Ulissi, kde plati to iste. Ako som uz spominal, Lampre po odchode Adriana Maloriho do Movistaru bude mat velky problem s TTT a kedze tu chyba ich nahrada - Nelson Oliveira, problem je to masivny. Spomenutych borcov doplnaju sprinteri, pricom Sacha Modolo timu asi moc nepomoze, uz lepsie to bude s tym zvyskom - Cimolai/Mori/Richeze/Pozzato. Katusha, vedel by som si vybrat zrejme lepsieho supera pre Lampre nez rusky gigant, ale tak co narobim. Je to taky tim bez chuti a zapasu, ale ked sa clovek zamysli, Katusha aj s JRodom na pleciach dokazala v minulosti milo prekvapit. Tentokrat budu so sebou vlacit len Dani Morena, k tomu obvykli ruski drahari a tempari (Gusev/Kolobnev/Kozontchuk/Belkov), klasikar Paolini, specialista na uniky Angel Vicioso a plan B za Morena na celkove poradie Gianpaolo Caruso.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Celkove poradie:

R.Porte to win (3/10 - 7,5 - bet365)


-----------------------------------------------------------------------------

Tazke bolo vybrat si. Napokon vybrali za mna kurzy, resp. ich pohyb, na Richieho kurz isiel nahor, na Naira Quintanu nadol a bolo rozhodnute. Richie zaskakuje na T-A za zraneneho Chrisa Froomea, povodne mal on startovat na P-N. To znamena, ze pripraveny je dobre, nie je to zaskok z kategorie na poslednu chvilu, kde zavodnikovi volaju na Kanarske ostrovy, aby sa rychlo zbalil a utekal tam, ci onam. Tim k sebe ma dobry a to vo viacerych smeroch - do timovej casovky ma k sebe Wigginsa, Stannarda, Sivtsova, Eisela, Catalda, do kopcov Sivtsova, Catalda, Nieveho, ci Kennaugha. Do kariet Portemu bude hrat aj zaverecna kratka rovinata casovka, kde by mal byt zrejme najsilnejsim zo vsetkych favoritov, snad len Kwiatkowski do toho moze nejakym sposobom zasiahnut. Je to prave tip proti Michalovi, ktory je kurzovym lidrom a to najma vdaka jeho vykonu na Strade Bianche. Faktom ale je, ze on ani vo svojom time nie je jasnym lidrom, viz. OPQS na Tirreno dotiahla aj novu posilu Riga Urana. Za hlavneho supera povazujem osobne Naira Quintanu. Dnes totiz nic nestrati, mozno aj nieco ziska, ak sa zadari a v kralovskej etape ma na to, aby tych 30 sekund na Richieho ziskal, co by malo stacit pre zaverecnu mestsku casovku. Faktom ale je, ze Richie pripravu smeruje prave to tychto tyzdnovych zavodov, naopak Nairo jednoznacne na GT, tentokrat na Giro, kedze na TdF bude lidrom Alejandro Valverde.

(Mam pocit, ze sa menil vietor a to tak, ze poslednym timom pomahal viacej nez tym prvym. Preco si to myslim? Preto, ze napr. marni borci z FDJ skoncili na konci prvej desiatky, pricom mali skoncit o 10 miest vzadu, to sa potom ukazalo aj na velmi dobrom case Lotta, ako aj na jasnej vyhre OPQS. Neviem, mozno by dvojicky nevysli aj tak, ale urcite by to nebolo take jasne, ake to bolo. Chcelo by sa to odrazit od dna, lenze prichadzaju dalsie a dalsie problemy, prusery a neviem, co este, takze si zda sa este chvilu pockam, kym sa to otoci.)


Naposledy upravil UselessToo dne 22.03.2014, 23:17, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.03.2014, 11:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

5.etapa:

G.Thomas vs T.J.Slagter 2 (2,5/10 - 2,84 - Pinnacle)


-----------------------------------------------------------------------------------

Na P-N etapa, kde sa moze stat vselico, ale ako napoveda priebeh zavodu, malo by to skoncit znova sprintom odolnych sprinterov, predsa len sice dlhe, ale nie prilis strme stupanie je v silach viacerych sprinterov zo spicky, ktora sa predstavuje na tomto zavode.

Ja hram len jednu dvojicku. Riziko dvojicky spociva v tom, ze Geraint Thomas je lidrom timu, je v cele celkoveho poradia a v zavere sa pojde urcite na neho, naopak Belkin tu ma Morena Hoflanda, ktory by kopec mohol prezit a znova sa v zavere pokusit vyhrat etapu. Ak Moreno kopec neprezije, pojde sa urcite na Slagtera, ktory vyhral vcerajsiu etapu a na Gerainta straca len par sekund.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

2.etapa:

M.Cavendish to win (5/10 - 4,55 - Pinnacle)

--------------------------------------------------------------------------------

Na Kittela prilis nizky kurz, favorit pravom, ale preco taky jasny? Nezda sa mi, ze by Kittel dominoval ako napr. Cav pred 3-4 rokmi. Na Tirrenu je kompletna elitna trojica sprinterov, mimo Kittela aj Cavendish a Greipel. Prave dnes by to mal byt len suboj tejto trojice o vitazstvo, pretoze zaverecnych snad 50km je po cistej rovine.

Som cital, ze Kittelovou vyhodou bude jeho timova podriadenost, kde jedinym cielom su jeho etapove vitazstva v sprintoch. Faktom ale je, ze OPQS tu ma taky tradicny tim, kde primarna uloha je Cav a ta druhotna je uz na samotnych jazdcoch, ktori su dobri v kopcoch, co ukazu a to bez vacsej podpory. Cav tu ma trio skvelych leadoutov - Renshaw, Petacchi, Trentin, samozrejme najlepsieho casovkara sveta Tonyho Martina, duo schopnych pomocnikov do zaveru, ktori prave cielia aj na celkove poradie - Kwiatkowski a Uran. Zaroven vlastnou pracou 5-10km pred cielom etapy sa sami chrania pred problemami s padom, kedze pojdu na cele a tim budu v podstate chranit aj vlastne zaujmy, faza pod 3km sa bude tykat len ten prvej 4.

Musel som si vybrat jedneho z dua Cav/Greipel, vyhral Cav, kurzy su podobne a kedze je Kittel taky kurzovy favorit, tak aj velmi zaujimave. Keby sa mi na uvod sezony darilo, tak by som mozno zahral aj oboch, takto treba mysliet racionalne, takze jedinou variantou je hranie len jedneho z nich.

(Dvojicka zahrana dobre, s dobrym kurzom a nizkym vkladom, obaja dosli v jednej skupine do ciela, par miest od seba, s tymto vladne spokojnost - su to dvojicky hrane v longrune, minule to vyslo, tentokrat nie. Cav, pred sprintom na neho bol kurz max. 2,5, kedze Kittel mal pad a z hry o vitazstvo tak vypadol. Lenze su to tzv. talianske sprinty v uzkych ulickach v neprehladnej situacii, kde takmer ziaden tim nie je schopny udrzat vlak az na metu 250m pred cielom, kde uz je to vacsinou len na samotnych sprinteroch, co nadobudnutou poziciou urobia. Aj tak ma prekvapilo, ze Cav uz snad 1km pred cielom bol totalne sam a musel si poradit len vlastnym umenim. Poradil si zial len z polovice, t.j. k nejakemu sprintu sa dostal, ale ked videl, ze vyhra z toho nebude, tak to zabalil a nebol ani top10. Kedze nevyhral ani Greipel, tak ciastocna spokojnost, na druhej strane po minulych neuspechoch chybali tradicne timy na hodnotu, co bola chyba - min. Demare top3 by v tipoch bola v kurze okolo 4,0.)


Naposledy upravil UselessToo dne 13.03.2014, 19:17, celkově upraveno 1 krát.
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.03.2014, 18:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

UT - nechces sa vratit radsej k basketbalu? Smile
Obdivujem tvoj prehlad a aj hlbku preview k tymto pretekom, ale zrejme musis aj ty uznat, ze sa proste momentalne nedari...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.03.2014, 19:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A teda je dovod to nechat tak? Keby tipy vychadzali a ja by som ich nehral, bol by som este nasratejsi, niet horsej situacie v tipovani nez je ta, ktora nastava v pripade nevyuzitej sance. A vyuzita sanca vacsinou znamena, ze sa to zlomi a zrazu to, co nevychadzalo, zacne vychadzat a pritom tipy su rovnake, mozno aj horsie, viz. Carlos Betancur vyhral az tu dnesnu etapu, ktora mu teoreticky moc sanci davat nemala - takze vcera to zrejme nebolo o forme, resp. o tom, ze by na to nemal..

A v baskete co... Ked sa mi nedari, tak si myslis, ze to basket zlomi? Skusenosti hovoria, ze obdobie odvetnych zapasov v ligovych sutaziach v prvej faze, t.j. este za obdobia, kedy vsetky timy maju este o co hrat, je vobec to najhorsie obdobie na tipovanie v celej sezone. Bookies maju na jednej strane obrovske statisticke portfolium z tych prvych 20-25 kol, za druhe sa neda spekulovat o motivacii timov a zaroven uz drviva vacsina timov, ktora hrala europske pohare, ich uz hrat prestava, postupne vypadava, takze aj tipy na unavu, prip. na uprednostnovanie poharov pred ligou sa stracaju, miznu, prestavaju existovat.

K basketu sa este na kratku dobu vratim, faktom je, ze v sucasnosti nepocitujem tlak na to, aby som basket tipovat, resp. ten pocit, ze netipovanim prichadzam o zisk/vyhru. Je zaroven tazke sa z dna na den vratit do vsetkych lig a pritom este dobojovat sezonu zimnych sportov a pripravovat si zivnu podu pre sporty ako golf/cyklistika, ktore budu zohravat klucovu ulohu uz v tom dalsom mesiaci. Tento vikend dobehne klasicke lyzovanie, skoro aj skoky/biatlon, kde bude zostavat posledny vikend a potom nebude nic stat v ceste vrhnut sa znova na basket.

PS: A zasa na to, ako sa nedari (celkovo), tak sa neda povedat, ze by nevyslo nic, len posledny vikend Patrick Reed, Daniel Rickardsson, Kerttu Niskanen, Emma Wiken, to, ze biatlon a cyklistika ma aktualne slusnu "kocovinu", to je uz vec ina..
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.03.2014, 19:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ok, vdaka za vycerpavajuce vysvetlenie..
dufam, ze sa to v tej cyklistike zlomi. Mam rad ten sport, ale len ako divak, nie tipujuci.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.03.2014, 9:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.etapa:

P.Sagan to win (6/10 - 3,5 - bwin)
D.Moreno to win (1/10 - 26,0 - bet365)
R.Uran to win (0,5/10 - 81,0 - bet365)


D.Moreno vs D.Ulissi 1 (5/10 - 2,59 - Pinnacle)
J.Arredondo vs D.Martin 2 (2,5/10 - 3,04 - Pinnacle)

V.Nibali vs R.Costa 1 (P-N) & S.Colbrelli vs D.Impey 1 (T-A) (3/10 - 3,37 - Unibet)

E.Battaglin vs F.Cancellara 1 & R.Uran vs R.Kreuziger 1 (2,5/10 - 4,62 - bet365)

--------------------------------------------------------------------------------

Etapa, ktoru by mal Sagan vyhravat, viac-menej rovinata, ktora konci prudkym kratkym kopcom. Sagan vyzeral velmi dobre v timovej casovke, nesklamal ani vcera a dnes je to usite na mieru pre jemu. Nemyslim si, ze Gilbert je na takej urovni vo svojej forme, aby mal dnes sancu, aj ked sa vyjadroval, ze by chcel vyhrat nejaku klasikarsku etapu na Tirrene.

Ponuka sa hranie Kwiatkowskeho, ktory dokazal na Strade Bianche Sagan zdolat, lenze toto nie je jednorazovka, Kwiatkowski je v idealnej pozicii pri utoku na celkove poradie a za druhe, je otazne, ci je lidrom alebo nim je len Rigo Uran, ktoremu to bude sediet dnes urcite tiez. Dani Moreno uz parkrat ukazal, ze nie je len tym zavodnikom a la Joaquim Rodriguez, t.j. dominujuci na usekoch cez 15%, ale ze je aj velmi zdatnym sprinterom pri stupani o strmosti okolo 5%, posledne spomienky smeruju na minulorocnu Vueltu. Rigo Uran, na betku s prestrelenym kurzom a so sancou, ze ked to Sagan z nejakeho neznameho dovodu nezvladne, bude tam pripraveny vyhrat.

Ulissi a jasny favorit proti Morenovi? Rovina zrejme fajn, ja si dokonca myslim, ze Moreno by mal byt favoritom, toboz, ked tu ide v pozicii lidra a je jasne, ze dnes sa pojde len a len na neho. Na Dan Martina s kurzom cez 3 mi to tiez neda, aby som to aspon za drobne neotestoval. Julian Arredondo je sice Kolumbijcan, ale z pohladu europskych zavodov toho zatial na top urovni predviest nestihol, takze mi pride minimalne nezdvorile odsunut minulorocneho vitaza LBL do polohy absolutneho outsidera.

A este zopar dvojiciek s kurzami okolo dvoch. Uran proti Kreuzigerovi, ktory vyhlasil, ze na Tirrene je cielom len pracovat pre lidra Alberta Contadora a svoje vlastne ciele sa bude snazit naplnit az na Ardenskych klasikach. Fabian takisto len cieli k jarnym klasikam, na Strade Bianche to este nebolo ono a dnes by mal len pokracovat v nastolenom trende zberu kilometrov. Duo Battaglin/Colbrelli je duo odolnych sprinterov, resp. puncheurov, kde Battaglin je skor puncheur a Colbrelli skor sprinter. Problemom je, ze su obaja z jedneho timu a je tak trochu rizikove hrat obidvoch, na druhej strane, jazdia za kontinentalny tim a tam nie je cielom len sa zamerat vzdy na jedneho jazdca, snahou je aj uspiet kvantitativne, byt napr. v troch v top20, v dvoch v top10 apod.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

6.etapa:


V.Nibali to win (3/10 - 12,0 - bwin)
R.Bardet to win (0,75/10 - 41,0 - BetVictor)
S.Spilak to win (0,5/10 - 51,0 - bet365)
L.P.Nordhaug to win (0,25/10 - 101,0 - bet365)

G.Bennett vs C.A.Sorensen 2 (4/10 - 2,5 - bet365)

G.Thomas vs Z.Stybar 2 (3/10 - 3,5 - bet365)

---------------------------------------------------------------------------------

Vincenzo Nibali to skusal v poslednych 2 etapach, chut tam je, aspon nejake naznaky formy takisto, Nibali chce viacej ciastkovy primat, nez uspech v celkovom poradi, aj ked vo vysledku sa prva skutocnost moze pozitivne prejavit aj do tej druhej. Romain Bardet mal pech uz v prvej etape a dnes je to pomerne velka sanca naplno zaziarit a ciastocne sa rehabilitovat. Je doma, ma vybornu formu, ktoru potvrdzoval v predchadzajucich mensich zavodoch, urcite lepsie hrat dnes Bardeta, nez Betancura v podkurze, kde kurz pod 3,0 nejako nepoberam. Simon Spilak je stvoreny pre zamotanu otvorenu etapu s kopcami okolo 6-8%, ma volne ruky a idealnu sancu uspiet. Nordhaug, asi podobny pribeh ako s Bardetom. Wilco Kelderman v kurze 21,0, Nordhaug 101,0.

Chris Anker Sorensen tu je v pozicii jazdca, ktory moze utocit na vlastnu past, najma, ked Rafal Majka nevyzera zrovna v oslnivej forme. Bennett, pre mna pomerne nezname meno, aspon z pohladu vrcharskych kvalit, tak ci onak, aby bol vypisany ako jasny favorit proti CAS, to je trochu neobvykle. V com je Geraint taky dominantny oproti Zdenkovi Stybarovi, ktory vcera napr. Walesana zdolal? Neviem, snad len aktualne postavenie moze byt tym faktorom, resp. jeho vitazstvo spred 2 dni. Ale tam sa vsetky rozdiely koncia. Na Stybara su tie kopce idealne, nie prilis dlhe, nie prilis prudke, minimalne okolo Thomasa by sa mal motat aj dnes.

(Konecne nieco pozitivne, sice to nie je uplne dokonale, ale je to slusny odrazovy mostik. Sagan easy, to bolo klucove a potom vyslo par dvojiciek. Skoda Nibaliho a Sorensena, obaja aktivni a kvoli tomu, kedze im to nevyslo, napokon vo dvojickach "zlyhali")
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.03.2014, 0:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.etapa:

A.Contador to win (5/10 - 5,81 - Pinnacle)
R.Uran to win (1,75/10 - 16,0 - bet365)
B.Mollema to win (0,5/10 - 67,0 - BetVictor)
I.Basso to win (0,25/10 - 201,0 - BetVictor)


----------------------------------------------------------------------------------

Contadorovci sa netaja tym, ze zajtra je ten den D a ze Alberto a cely zvysok timu budu robit vsetky preto, aby na konci dna slavili etapove vitazstvo. Nehovoria o tom len jazdci, hovori o tom aj Bjarne Riis, Contador sa vyjadril, ze zatial vsetko prebieha podla planu a ak ma plan pokracovat, zajtra bude utocit a vsetko mimo zisku etapy bude minimalne ciastocnym sklamanim. Roman a Nicholas to maju rozbehnut a to tak, aby pole potrhali a najma vystavili, pripadne Albertov zdrvujuci utok by mal cele dielo skazy dokoncit. Je otazkou, co za utok Alberto a celkovo aky vykon zajtra Alberto predvedie, ci to bude na urovni Alberta pred nutenou prestavkou alebo to bude nemastny-neslany Alberto z minulej sezony.

Rigo Uran dnes nezasiel zle, 11.miesto, dopomohol aj on k uspesnej akovke. Rigo Uran je dobra poistka v tom, ze dlhe etapy mu nerobia problem, naopak, je to jazdec, ktory sa vyziva v tazkych dlhych etapach, nie je nahoda, ze mu to tak ide na MS/OH, prip. na klasikych typu LBL. Rigo zaroven nemusi utrhnut vsetkych, aby etapu vyhral - patri totiz k najrychlejsim zavodnikom z radov vrcharov. Nebude na nom ani tlak lidra zavodu, tuto poziciu bude mat na svojich pleciach Michal Kwiatkowski, pre ktoreho to bude tvrdy test a najma dlzka a tiahly dlhy kopec na zaver etapy, mozu byt problemom.

Bauke Mollema dnes nevyhorel, neprekvapil. Etapy ako ta dnesna ma rad, takze clovek by cakal nieco viacej, ale v skupine favoritov bol, napr. narozdiel od Quintanu, ktorym som chcel Contadora nejako istit, ale v tom kurze sa to javi ako zly napad. Ivan Basso je vylozene longshot, kde je to dovera v dlhu etapu, ktora bude jazdena naozaj naplno a v zavere by sa mohli prejavit tie tisice kilometrov, ktore ma Ivan za celu karieru v nohach. Zaroven jemu kopce, ktore sa zajtra pojdu, budu naozaj sediet - nic strme, pomerne pravidelne a zaroven pomerne dlhe stupania, jeho pravidelne neunavne tempo nemusi byt na skodu, zaroven minuly rok na Vuelte predviedol aj fazy, kde si dokazal nastupit a vytvorit aj odlep od zvysku st.pola.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

7.etapa:

T.J.Slagter to win (2/10 - 15,0 - BetVictor)
T.Voeckler to win (1/10 - 41,0 - BetVictor)
J.Vanendert to win (0,75/10 - 41,0 - bet365)
L.P.Nordhaug to win (0,25/10 - 101,0 - BetVictor)
R.Bardet to win (0,5/10 - 101,0 - BetVictor)
J.Herrada Lopez to win (0,25/10 - 151,0 - BetVictor)
M.Albasini to win (0,25/10 - 151,0 - BetVictor)


C.Betancur vs T.J.Slagter 2 (4/10 - 2,55 - Unibet)
E.Sepulveda vs W.Kelderman 1 (2,5/10 - 3,04 - Pinnacle)

------------------------------------------------------------------------------

Dnes je to profil, ktory by mal hrat do kariet silnemu uniku. Od 50.miesta stracaju jazdci cez 10 minut v celkovom poradi a prave z nich by mal zist vitaz dnesnej etapy, samozrejme za predpokladu, ze unik to dotiahne az do zdarneho konca.

Prvym pickom je ale poistka, keby sa rozhodovalo z pelotonu. Vcera mal Tom Jelte velku smolu, ked aj vdaka padu Vuillermoza ho postihli technicke problemy a to len 500m pred cielom. Nielenze tak nemal sancu vyhrat etapu, ale stratil vyrazne aj v celkovom poradi a tak jeho koncentracia moze byt upriamena na zisk dalsieho etapoveho vitazstva.

Unik je ale hlavna myslienka. Kopce su v strede etapy, lidri tam utocit nemozu, naopak unik si prave v kopcoch najrychlejsie vydobije vyrazny naskok. Zaver bude rovnaky ako pre pripadny suboj pelotonu, t.j. cca 5% stupanie, alias take etapy tu uz boli a su to idealne podmienky pre rychlych puncheurov prave typologicky podobnym Slagterovi. Voeckler je ale klasika, do uniku sa uz dostat viackrat chcel, ale nikdy to nevyslo, dalsia sanca prichadza dnes. Jelle Vanendert je vyborny klasikar, vcera ukazal znamky zivota v zavere, kde skoncil v top20. Keby bol v uniku, v zavere by patril urcite k hlavnym favoritom. Bardet, bez komentara, najlepsou obranou je utok, slabsi tim AG2R nema taky dobry tim na kontrolu zavodu a tak dat do uniku druheho najlepsieho zavodnika je presne to, co by im usetrilo mnoho sil do pripadneho rusneho zaveru. Nordhaug, pokus cislo 3. Herrada, Movistar tu nema nejake velke oci z pohladu celkovej klasifikacie a prave Herrada straca vyrazne z tych jazdcov, ktori su dobrymi vrcharmi z tohto timu tu na P-N. Albasini, trochu vystrel do tmy, kedze Michael straca velke mnozstvo casu, takmer urcite bol zapleteny v nejakom pade, otazkou je, ako na tom je. Ak je na tom totiz dobre, fair kurz by mal byt max. okolo 50.

A nejake dvojicky, jednu akovku som z dvojiciek zlepil aj na T-A (tam sa etapa uz zacala). Za predpokladu uspesneho uniku je kazda dvojicka nad 2,0 hodnotna, pretoze v zavere sa uz nepojde tak tvrdo, dovodom je absencia bonusovych sekund v cieli. Sepulveda urcite ma na to zdolat Keldermana aj ferovymi prostriedkami, u Slagtera si myslim to iste, aj ked proti Betancurovi to nebude nic jenoduche.

(Vitaz v oboch zavodoch doma, to sa mi snad stalo prvykrat, co tipujem cyklistku, samozrejme, nie casto pocas sezony sa idu dva zavody v jeden den, ktore je mozne tipovat. Snad to v takejto forme vydrzi co najdlhsie.)


Naposledy upravil UselessToo dne 15.03.2014, 22:50, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.03.2014, 22:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

5.etapa:

D.Moreno to win (4/10 - 6,5 - BetVictor)

D.Pozzovivo top3 (2/10 - 9,5 - Unibet)
C.Horner top3 (1,5/10 - 11,0 - Unibet)


R.Porte vs M.Kwiatkowski 2 (4,5/10 - 3,0 - bet365)


-------------------------------------------------------------------------------

Dani Moreno je princom, ak JRod je kralom tychto dojazdov. Samozrejme, pred spominanym ostrmy kratkym stupanim je aj narocne Lanciano a v podstate cela zvlnena etapa, avsak pochybujem, ze by sa diali nejake velke veci takeho formatu, aby sa boli schopni zbavit elitneho vrchara typu Moreno, toboz, ked dnes skoncil na peknom 3.mieste.

Tipy na Pozzoviva, resp. Hornera su zalozene tiez na ostrom stupani. 800m s priemerom 26%, to uz je mimo normal aj pre tych najotrlejsich a prave duo malych a lahkych zavodnikov by z toho malo tazit. Naschval nehram klasikarov, pretoze ti budu mat minimalne obrovske problemy zostat v baliku na Lanciane.

Michal Kwiatkowski sice dnes za Richiem, lenze zajtrajsi zaver bude viacej sediet mlademu Poliakovi. Richie je tempar, rozhodne nie ziaden puncheur, resp. klasikar a zajtra bude naozaj rad, ked strati absolutne minimum na tych najlepsich. Co skor hrozi, to je strata kontaktu uz na Lanciane, ale tam by si Kwiatek s jeho sucasnou formou mal postrazit.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

8.etapa:

V.Nibali to win (2/10 - 15,0 - bet365)
S.Chavanel to win (1,75/10 - Unibet)
S.Spilak to win (0,5/10 - 51,0 - bet365)
R.Bardet to win (0,25/10 - 151,0 - BetVictor)


-----------------------------------------------------------------------------

Stavka na aktivnych. Col d´Eze je poslednym kopcom v zajtrajsej kratkej etape v okoli Nice. Z vrcholu tohto kopca sa bude 15km klesat znova do centra Nice a to bude prave sanca pre zavodnikov ako Vincenzo. Je otazkou ako sa bude zavodit na Col d´Eze, najma Lampre a Costa sa budu snazit vytvorit tlak na Betancura a zabojovat este o celkovy triumf na P-N.

(Sice taky zasah ako vcera sa nekonal, ale som spokojny s kvalitou, ktora je v poslednych dnoch, vdaka za to, vysoka. Na P-N bol blizko vyhre Simon Spilak, napokon to tesne nevyslo uniku jeho a Franka Schlecka a po neprijemnom pade a neprehladnej situacii sa napokon radovala z drobnej celnej skupiny elitnych zavodnikov Arthur Vichot, francuzky majster.

(T-A som zatial nevidel, cakam na zaznam na ES, ale co citam, tak Contador je spat v plnom rozsahu. Ani sa nehnevam, pretoze svoju pracu splnil vcera, dnes na neho nebol kurz a zaroven vyhral z uniku, ked zautocil drsne uz na Lanciane, takze sa diali naozaj pozoruhodne veci. Domenico myslim na peknom 8.mieste, jeden z prvych, mozno aj prvy borec v cieli z hlavnej skupiny, takze top3 nebol uplne tip od veci. Moreno bol tip, ked to pride vsetko pekne pohromade do ciela, to sa nestalo, cert to ber. Porte do etapy ani nenastupil (chripka), takze jedina dvojicka voidnuta. Takze dnes takisto spokojnost, tipy mali sancu, neboli uplne od veci a minus je pomerne maly.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.03.2014, 10:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

7.etapa:

A.Malori to win (1/10 - 13,0 - Unibet/bet365)

T.Dumoulin vs A.Contador 1 (4/10 - 2,4 - Sportingbet)

R.Kreuziger vs J.C.Peraud 1 (5/10 - 2,04 - Pinnacle)

------------------------------------------------------------------------------------

Vcera prvykrat v sezone vysiel tip na sprintersku etapu, aj ked nebol to uspech z kategorie tesny dojazd, ktory mi zatial chyba a kde som zatial snad trikrat prehral. Tip na Cava bol stastny, ale ako naplast za spominane tesne dojazdy vitany a potrebny.

Tesil som sa na dnesnu kratku mestsku casovku, avsak ponuka nie je taka, aku by som si predstavoval. Skontroloval som pre istotu aj pocasie a malo by byt pocas celeho konania casovky stabilne a spravodlive pre vsetkych - jasno, ziadne zrazky, vietor pod 10 km/h a najma, jedna sa o casovku na okruhu, kde 4km ide borec jednym smerom, potom sa otoci o 180 stupnov, aby isiel dalsie 4 kilometre opacnym smerom a posledny kilometer je ten najtechnickejsi tesne pred cielom.

Povodne som rozmyslal s Tonym Martinom ako doplnok do akovky, avsak SB mi akovku nepovolilo, tak sa plan otocil az tak, ze for value hram Adriana Maloriho. Domaci talentovany casovkar, ktory uz minuly rok nebol daleko od vitazstva, ked za Tonym Martinom zaostal len o 6 sekund. Casovka mu sedi, ci uz profilom, ako aj dlzkou, ma rad kratke casovky, aj ked tato je mozno trochu kratsia a najma, je to cista rovina bez narocnych technickych pasazi (mimo par zakrut na uplny zaver). Tony zrejme vyhra, ale nemalo by to byt nic jasne a suverenne.

Napokon len 2 dvojicky, planoval som trochu viacej. Tom Dumoulin mozno bude trochu unaveny zo vcerajska, kde sa tak snazil dostat Marcela Kittela spat do baliku po tom, co ten odpadol na jedinom stupani dna nejakych 40km pred cielom. Tom je vyborny v tychto kratkych prologoch, sice jemu sedia viacej tie technicke, avsak toto nie je tip na vitazstvo, toto je len hodnotna dvojicka proti Albertovi Contadorovi. Ten sa zda byt vo velmi dobrej forme, otazkou je motivacia a samozrejme, kratky epilog v podobe casovky pod 10km bez vacsej technickej narocnosti, to zrovna nie je salka kavy pre Alberta, ktory tak rad si nastupuje zo sedla a doslova tancuje s pedalmi. Pre mna je drobnym favoritom prave Tom.

Druha dvojicka a tentokrat tip na zavodnika Tinkoff-Saxo. Roman Kreuziger je celkovo treti a dnes ma jasny ciel - nielenze udrzat poziciu na stupni pre vitazov, ale aj zautocit na zatial druheho Naira Quintanu. Strata je minimalna, Roman je lepsi casovkar a kratke casovky mu vzdy sedeli. Stvrty celkovo je Jean Christophe Peraud. Ten by urcite rad zautocil na jedneho zo superov pred nim, faktom ale je, ze na Romana straca pomerne dost, ak uvazime kvalitativny rozdiel a na Naira by potreboval, aby casovka bola aspon 15km dlha. Peraud je byvaly biker, odraza sa to aj na vykonoch v casovkach, kde on oblubuje a je v nich spicka na svete, casovky, ktore su clenite, zvlnene, narocne, prip. casovo velmi dlhe, ked uz kratka casovka, tak cim technickejsia a zatocenejsia, tym lepsie a tym menej Peraud strati. Roman by mal byt urcite favoritom tohto duelu.

(Tak ako etapaky zle zacali, tak skvele skoncili. Z poslednych 8 etap snad 6 vitazov a v peknych kurzoch v niektorych pripadov, vacsinou je ale jedno, ci je uspesnym kurz 15,0 alebo 50,0, zisk je podobny/rovnaky. Toto bola len taka nesmela stavka na jasnu hodnotu a ono to vyslo. Skoda jednej dvojicky, kde rozhodovali o neuspechu stotiny sekund - rovnaky cas na sekundy v cieli.)


Naposledy upravil UselessToo dne 22.03.2014, 23:14, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.03.2014, 23:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Milano - San Remo:

P.Sagan, J.Degenkolb (mam 5,0 a 10,0, teraz max. 4,0 a 8,5, takze urcity pokles nastal behom 2-4 dni)

M.Kwiatkowski to win (51,0), G.Van Avermaet to win (81,0), T.J.Slagter to win (81,0), A.Vichot to win (101,0) & top3 (23,0), S.Colbrelli to win (101,0) & top3 (23,0), T.Gallopin to win (151,0), S.Clarke to win (201,0), L.P.Nordhaug to win (301,0)

--------------------------------------------------------------------------------

Vplyvom zmeny profilu sa viacej do popredia SK dostali ortodoxni sprinteri, resp. aj sprinteri vseobecne, naopak sance puncheurov a klasikarov sa davaju pomerne do uzadia. Faktom je, ze ja si osobne nemyslim, ze vyhra ortodoxny sprinter. Stale sa totiz bavime o klasike, ktora ma takmer 300km a kde v zavere su stale dva zname kopce Cipressa a Poggio. Zavod je jednoducho len tak tazky, ako si ho spravia samotni jazdci + faktor pocasia.

Takze vidim 2 varianty - vyhra odolny sprinter, ktoremu nevadi vacsie tempo, nepriaznive podmienky a ani extremna dlzka zavodu alebo uspeje nejaky late attack (skupinka 5-6 jazdcov) a ten najrychlejsi vo finishi bude slavit prekvapivy triumf. Prvu variantu dokonale pokryva duo Sagan/Degenkolb. Nemalo by sa stat to, co sa stalo minuly rok, kde Sagan neuspel a vyhral Ciolek, ked Sagan neuspeje pri vyvoji ako minuly rok, mal by tam byt John a vsetko nalezite poistit.

V tej variante uspesny late attack su jazdci rychli, ktorych s jasnym umyslom hram aj top3. Vichot vyhral jednu z etap na P-N, na MSR sa napadne podobala narocnym zaverom a rovinatym sprintom na poslednych stovkach metrov. Colbrelli sa celu jar prezentuje skvele, zatial najma ma mensich talianskych zavodoch a jednorazovkach, uz je len otazkou, kedy naplno prerazi aj na tom najvacsom fore. Nemyslim si, ze jeden z nich vyhra, faktom je, ze ked sa z pelotonu vycleni skupina 10-30 jazdcov, obaja by v nej mali/mohli byt a s najvacsou pravdepodobnostou budu patrit k top5 najrychlejsim.

Kwiatek vyhral Strade Bianche, tam mozem zastavit komentovanie. V podstate je v tejto sezone jediny, kto dokazal dostat Sagan do uzkych v jeho type zavodu. Top3 je blbost, pretoze ako som pisal, je to o sprinteroch, ale najma, Cav ma sancu a nikto dopredu nevie, ako ostro sa bude zavodit a v akej vrcharskej forme bude Cav. Primarnym favoritom OPQS je prave on. Smutnou neucastou Toma Boonena (rodinna tragedia) sa ale sance Kwiatka na vlastnu sancu podstatne zvysuju, staci len, aby Cav zlyhal a sanca je na svete.

Greg tiez takmer uz bol medzi tymi, co mozu o sebe tvrdit, ze maju na konte uz uspech v tejto sezone. Lenze, prekvapivo nezvladol sprint s Ianom Stannardom na Omloope a z triumfu nebolo napokon nic. Greg za 81,0 je perfektny doplnkovy tip, BMC ma silny tim na kontrolu a najma na to, aby ked sa ich borci budu citit dobre, na poslednych 50-60km tvrdo pritlacili na tempo a dali tak vacsiu sancu svojim puncheurom na uspesny unik v zavere. Pre mna Gilbert v sucasnosti nie je v nicom lepsi ako Greg, pricom kurzovy rozdiel je masivny.

T.J.Slagter, velka postava zavodov na P-N, vitaz dvoch etap a len smolne prisiel o velku sancu vyhral aj cele netradicne nevrcharske P-N, v ktorom nebola tentokrat ani jedna casovka.

Tony, Simon a Lars Petter doplnaju moj bohaty vyber. Aby nedoslo k mystifikacii. Mozno mimo Nordhauga vsetci moji puncheuri a typy na uspesny unik su v svojej sfere absolutne nadpriemerni sprinteri, vsetci do jedneho - v skupinach uniknuvsich borcov bez elitnych sprinterov su okamzite favoritmi na vitazstvo a to je ich druhe velke caro mimo ich schopnosti v kratkych kopcoch/v nastupoch, jednoducho vo vsetkom, co k uspesnemu uniku patri. Tony sa prezentoval velmi dobre na P-N, pravidelne v top10 v mnohych etapach, Simon Clarke bol napr. v etape, ktoru na T-A vyhral P.Sagan, stvrty. Nordhaug, moj oblubenec a snad sa o nieco pokusi.

Davam do toho cca 15u, duo favoritov v pripade uspechu payout okolo 35-40u, "outsidri" okolo 50u. Tak snad uspesna posledna seria bude pokracovat aj pri prvom Monumente sezony.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.03.2014, 9:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Volta a Catalunya:

1.etapa:

G.Nizzolo to win (2,5/10 - 15,0 - bet365)
L.L.Sanchez to win (0,5/10 - 21,0 - Unibet) & top3 (2,5/10 - 6,0 - Unibet)
R.Uran top3 (1/10 - 16,0 - Unibet)
D.Martin top3 (0,5/10 - 23,0 - Unibet)


-----------------------------------------------------------------------------------
Vcera to nevyslo a bola to len moja chyba. Preco? No pretoze vyhral borec, ktory sa ako vitaz vylozene ponukal, stacilo sa len drzat vlastnej nastavenej linie a bud nehrat prehypovaneho Johna, ktory zasa raz na velkej klasike sklamal alebo jednoducho pridat do zoznamu mien aj jeho meno (resp. vyradit na ukor neho zopar puncheurov). Cely zavod bol po divackej stranke velkym sklamanim, v podstate len Nibali sa o nieco pokusil, lenze sam a v pasazi, kde to malo pramalu sancu na uspech, najma, ked v pelotone boli este takmer vsetci sprinteri a k ruke mali stale 2-3 pomocnikov. To, ze prakticky nikto z favoritov/puncheurov to neskusil na Poggiu bolo sklamanie cislo 2. Napokon som nemusel dopadnut tak zle, kedze Sonny Colbrelli bol na 6.mieste, pricom tak 3,5km pred cielom skusal nezmyselny nastup, kde stratil urcite mnoho sil, ktore mu v zavere jednoducho chybali. Ta top3 by cely dojem z vysledku urcite vyrazne zachranila.

Dalsi etapak, tam mi to v poslednom case islo lepsie. 1.etapa by mala byt skor pre sprinterov, ale v Katalansku snad take etapy ani neexistuju, kde by sa dalo dopredu tvrdit, ze sprinter uspeje. Vsetko zalezi od toho, ako sa na cele pojde a ci sa sprinteri na zaverecnych stupaniach udrzia s tymi najlepsimi. Ak ano, mojou hodnotnou volbou je Giacomo Nizzolo. Osobne neviem, preco na betku je za 15 a inde od kurzu 5 do 9. Je to urcite jeden z tych odolnejsich rychlikov a aj keby nie, pred nim je Leigh Howard, co fakt nechapem, kedze to naozaj nie je nejaky ultra skvely vrchar z radov sprinterov. Dobrym vtipom je aj Samuel Dumoulin, ktory snad nikdy nic nevyhral a aj keby bol jedinym sprinterom, ktori kopce preziju, myslim si, ze niekto z rychlych vrcharov by mu to v zavere spocital. V zavere je to sice mierne do kopca, ale nie tak, aby Dumoulin mal vyhodu oproti Nizzolovi a zvysku.

Keby sa islo cez kopce naplno, jednoducho sa zavodilo, tak sprinteri komplet konecna a etapu vyhra rychly vrchar. Okamzite sa ponuka Luis Leon Sanchez, ktory vyzera v dobrej forme, najma tej vrcharskej, co je prvy predpoklad, aby nikde nestratil a v celnej skupine bol aj keby traktory padali. Ak by sa oddelila, podobne ako minuly rok, cca 15 - 20-clenna skupina, potom do hry vstupuju aj borci ako Uran, Martin, Moreno apod. Na Dana Martina a Riga Urana su pekne kurzy, bol by hriech to minimalne neskusit.

PS: Takze u Nizzola navrat po zlomenine klucnej kosti, aj tak za 15,0 mi to pride v tomto nemastnom-neslanom poli zavodnikov viac nez zaujimave.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Celkove poradie:

J.Arredondo to win (0,5/10 - 81,0 - bet365/Sportingbet) E/W

-------------------------------------------------------------------------------

Chcel som nieco podobne zahrat aj s Rigom Uranom, avsak na E/W je to blbost pri nizkom kurze s faktom, ze zavod zrejme nevyhra a ked to hram vylozene kvoli tomu E/W a umiestneniu v top3. Arredondo, tam uz je kurz dostatocny, aby aj strata 0,5u za tip na vitazstvo bola pri uspechu bohato splatena. Arredondo skonci top3, ale nevyhra, zisk z tohto tipu bude 9,5u, navrat teda 10,5u, to uz nie je zle. Zaroven vzdy existuje sanca, ze motyka vystreli a Julian vyhra - nejdu sa ziadne casovky, takze nic, kde by musel s istotou nabrat straty na borcov v silnejsich timoch, je to len na nom, ako sa mu bude darit v kopcoch. Zmyslom tohto tipu je vyuzit dieru s chorym Quintanom, ale aj s neistym JRodom, ktory v tejto sezone zatial prakticky nikde nezavodil, resp. aj s Froomeom, ktory sa vracia po problemoch s chrbtom. Jedinym realnym favoritom je Alberto, lenze na poslednu chvilu z timu pre tento zavod vypadol Rafal Majka, Roman sa uz koncentruje len na Ardenske klasiky, takze najvacsim pomocnikom by mal byt Chris Anker Sorensen, to nie je zrovna velka vyhra. Samozrejme, T-A Alberto vyhral tak, ze pomocnici mu boli zbytocni, rec je o tej etape, kde kazdemu superovi v GC dal 2 minuty a viacej.



Z celkoveho poradia len jednu dvojicku, aj ta je skor do nejakej akovky ako stavka s moznostou voidu - J.Rodriguez vs N.Quintana 1 (1,75 - Unibet). Nairo v poslednych dnoch je na antibiotikach a je otazne, ci do zavodu vobec nastupi. Ak ano, len tazko sa da predstavit, ze by bojoval s tymi najlepsimi, naopak velmi pravdepodobne by bolo jeho odstupenie pocas zavodu.


Naposledy upravil UselessToo dne 26.03.2014, 11:23, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.03.2014, 11:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dwars door Vlaanderen:

A.Valverde to win (1,5/10 - 23,0 - Skybet)
M.Hayman to win (1/10 - 41,0 - bet365)
B.Leukemans to win (0,75/10 - 67,0 - bet365)
M.Morkov to win (0,25/10 - 101,0 - Skybet)
J.Hoogerland to win (0,25/10 - 151,0 - Paddypower)

O.Gatto vs D.Oss 2 (4/10 - 3,01 - Pinnacle)

---------------------------------------------------------------------------------

Napokon hram 4 lidrov svojich timov pre tuto klasiku a jedneho spolulidra. Alejandro Valverde nie je nejaky klasikar na tieto typy klasik, kde sa nachadzaju useky po kockach, lenze v tejto klasike prevladaju useky s kratkymi ostrymi kopcami, co je zasa sfera, ktora Alejandra musi favorizovat. Sekcie s kockami su len 3, to by aj Alejandro mal nejako prezit. Forma vyborna, jedina a uz tradicna nevyhoda je jeho zmyslanie, lenze tu nie je favorit, necaka sa od neho vitazstvo a tak jeho styl moze byt pomerne vyhodny a uspesny a najma, je na neho vyborny kurz.

Matthew Hayman sice nie je pisany ako lider, lenze Goss nie je na tom momentalne dobre a Hayman je specialista na tieto mensie klasiky a to uz v drese Sky. V drese domacej Oricy bude mat vacsi priestor na vlastnu realizaciu a za kurz 41,0 bez nejakeho jasneho favorita zavodu to stoji za vklad a moju pozornost. Leukemans a Hoogerland su byvali borci Vacansoleil, obaja klasikari, Leukemans dokonca popredny klasikar. Obaja maju nove angazma. Bjoern jazdi vo Wanty Group Gobert a je logickym lidrom v zavode, ktory mu jednoducho musi sediet. Je explozivny a kocky zvlada nadpriemerne, co viac si priat. Johnny Hoogerland, znamy najma pre svoju nehodu na TdF, kde skoncil v jednej z etap po kolizii s autom doslova v ostnatom drote, je tu ako spolulider s Marcom Bandierom a Kennym Van Hummelom. On bude ta volba na aktivitu, unik, late attack a pod., keby sa prislo do ciela vo vacsej skupine, priestor moze dostat Van Hummel, to je ale nepravdepodobne. Michael Morkov, toho som doplnil az na zaver. A to vtedy, ked som videl, ze je lidrom timu Tinkoff, ktory tu nema nejake velke hviezdy. Morkov je neprijemny zavodnik, ktory zaroven ukazal v poslednych mesiacoch, ze mu nechyba ani nadpriemerny sprint a tu nevidim sprinterske top meno, ktoreho by sa musel bat, keby sa do ciela dostal v 10-15 clennej skupine. O volbe ma samozrejme presvedcil aj neocakavane dobry kurz.

A jedna dvojicka. Jedina dvojicka na Pinne s kurzom nad 3. Oscar Gatto obhajuje triumf z minulej sezony, lenze jeho sucasna forma je zufala. Urcite v Cannondale cakali, ze bude skuseny Talian vybornym pomocnikom do klasik k Saganovi a zaroven do tychto mensich aj sam ako slusna zbran na triumf/top3 vysledok. Daniel Oss je tiez lidrom timu BMC, takze podobna uloha, klasiky zvlada dobre, sice by mu do kariet hralo viacej sekcii po kockach, ale ani male ostre kopce mu az tak nevadia. Pre mna duel 50na50.

(Obcas sa stane, ze ked hrate "outsiderov", resp. vyssie kurzy, aby som nikomu nekrivdil, tak vyhra nejaky ten favorit. Vyhral Niki Terpstra, ziaden velky sok, keby na neho bol kurz aspon ako na Valverdeho, prip. jazdil v inom time nez OPQS, tak by som ho zahral. Podobne na tom boli borci ako Hofland, ci Devolder, jednoducho nizsie kurzy, nez som bol ochotny zahrat, aj ked som od nich cakal dobry vykon. Valverde bol napriek tomu velmi podareny pick, v podstate za Terpstrom, ktory sa 30km pred cielom zobral a uz ho odvtedy nikto nevidel, bol druhym najsilnejsim borcom v zavode spolu s Stijnom Devolderom. Sklamali ma dalsi dvaja, od ktorych som presne cakal, ze minimalne budu aktivni ako Valverde, resp. som cakal, ze budu aktivnejsi nez Valverde, kedze Alejandro nie je svetoznamy pre svoje aktivne pojatie zavodu. Morkov fajn, bol v celnej skupine az do ciela, to, ze sprint nebol bohvieco mu nevycitam, pretoze tam sa uz nebojovalo o triumf a Johnny, ocakavania neboli velke a ani vykon nebol o moc lepsi. Dvojicka, Gatto sice bez formy, ale aspon dosiel v hlavnej celnej skupine do ciela, Ossovi sa ani tento zakladny predpoklad uspesnej dvojicky nepodaril a pocas zavodu odstupil.)


Naposledy upravil UselessToo dne 27.03.2014, 12:02, celkově upraveno 3 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.03.2014, 12:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.etapa:

J.Rodriguez to win (3/10 - 6,76 - Pinnacle)

C.Betancur to win (3/10 - 7,0 - Unibet)
R.Uran to win (0,5/10 - 34,0 - bwin) & top3 (1,5/10 - 9,0 - Unibet)


-----------------------------------------------------------------------------------

Ano, dnes moze teoreticky vyhrat niekto z late attacku, koho hlavni favoriti nebudu povazovat za nebezpecenstvo v celkovom poradi, ak mu daju k dobru 15-20 sekund. Faktom je, ze po 2 etapach, ktore skoncili sprintom a pri fakte, ze na borcov necaka ziadna individualna casovka, nie je moc pravdepodobne, ze by komukolvek davali nejaku vyhodu, resp. ze sami by si nechali ujst sancu ziskat bonusovych 10 sekund za vitazstvo v etape.

JRod a Carlos, osvedcene duo sprinterov do vrchu. Najma Betancurovi by zaver mal sediet - je u mna lepsim sprinterom pri percentach okolo 6-7% nez JRod. Tam je otazkou, ci sancu nedostane nahodou Moreno, ktory sa mi ale na P-N prilis nepacil, resp. ma ciastocne sklamal svojim vykonom. Uran je potom klasickou poistkou, ked ma skoncit etapa sprintom elitnych vrcharov. Tu nemusi makat na nikoho ineho, je tu v pozicii jasneho lidra, takze som zvedavy.


Naposledy upravil UselessToo dne 27.03.2014, 11:49, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.03.2014, 11:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.etapa:

C.Froome to win (2/10 - 8,43 - Pinnacle)
D.Pozzovivo to win (0,5/10 - 34,0 - BetVictor)

C.Froome vs N.Quintana 1 (4,5/10 - 2,11 - Pinnacle)

-----------------------------------------------------------------------------------

Druha horska etapa v slede, narocnejsia celkovo, ale aj s narocnejsim velkym finale nez tomu bolo vcera.

Vcera vitaz neprekvapil, ked unik nebol prilis vrcharsky silny a peloton mal zaujem udavat tempo a nedat uniku extremny priestor, bolo jasne, ze JRodovi by nemal nikto branit v tom vyhrat etapu, ktora bola idealne navrhnuta pre jeho kvality. Trochu prekvapil Movistar, ze sa tak snazil tlacit na tempo, ked je Quintana po chorobe, Froome aspon nieco skusil, aj ked od utokov na minulorocnej TdF to malo velmi daleko, faktom je, ze vcerajsi kopec mu nedaval az taky priestor ukazat to, v com je zasa on dobry, az vyborny.

Na Contadora s JRodom po vcerajsku tragicke kurzy. Tak ako etapa bola pre JRoda vcera perfektna, dnes je na zaver pomerne dlhy a narocny kopec, cely den sa pojde hore-dole a uz vcera JRod posobil pomerne zmrznutym dojmom, kedy pocas etapy vyzeral ako jedna z Ninja korytnaciek zo znamej animovanej rozpravky. Dnes podmienky nebudu ine, zrejme sa nenaplnia extremne vyhliadky o mrazivych a dazdivych podmienkach, kedy by hrozilo zrusenie niektorych stupani, ale nebude to urcite ani prechadzka ruzovou zahradou. Quintana po chorobe, Jrod neoblubuje takto tazke kopce a aj ked je doma, tak v tom kurze ani nemozem pomysliet tipovat na jeho win, Contador je ozajstny favorit, ale absolutne bez hodnoty po vyhre na T-A a po vcerajsom druhom mieste a zostava zo silnej 4 len Chris Froome. Kurz je dobry, na vysoky vklad to nie je, pretoze Alberto by ho dnes mal porazit, ale kto vie, sancu tam urcite vidim. Samozrejme taketo zoskupenie dava sancu aj druhemu sledu, ja som si vybral Domenica Pozzoviva. Keby bol pekny kurz na Unibete, tak by som radsej bral top3, podobne ako aj u Tejaya Van Garderena, ale to sa zial nedeje, takze len drobny vklad na Domenicove vitazstvo. Vcera mu zaver moc sediet nemohol, ale aj tak bol medzi najlepsimi. Dnes by to mala byt ina a fakt si myslim, ze prinajhorsom blizko tej top3 bude.

Dvojicka Froome vs Quintana, dovody jasne, kurz fajn. Okrem toho hram este dve dvojicky, tam ale medzicasom trochu dropli kurzy - Uran vs Hesjedal 2, De Clercq vs A.Yates 2. Dovody? Ti druhi vcera prijemne prekvapili, u Hesjedala slusnou formou, u Yatesa faktom, ze mladik dokazal drzat krok s podstatne skusenejsimi a v mnohom lepsimi zavodnikmi. Naopak Uran v pozicii lidra nenadchol, da sa povedat, ze mna aj sklamal a De Clercq u mna rozhodne nie je borec, ktory si zasluzi masivnu favorizaciu proti v podstate rovnocennemu superovi. Obidve dvojicky vcera dosli tesne za sebou a tak aj pre dnesok vznikli.

(Ono to az tak tragicky napokon nedopadlo (tragicky bol najma prenos, resp. ten prakticky nebol, takze by sa to "nic" ani nemalo hodnotit), ale po dojazde do ciela z roznych informacii s twitterov apod. som zrovna nadseny nebol. Preco? No pretoze vyhral Tejay - moj druhy/treti pick, ktoreho som nehral pretoze som mu na vyhru neveril/nevedel som si to predstavit a top3 preto nie, pretoze kurz bol poddimenzovany vzhladom ku kurzu na win u Unibetu. Froome utocil, ale zrejme podobne ako v 3.etape, takze platonicky a v zavere na to doplatil aj tym, ze nedal ani len choreho Quintanu. Ta zachrana sa rovna dvom OK dvojickam v kurze okolo 3, co som sa samozrejme dozvedel az po urcitom case, ked boli dostupne kompletne vysledky.)


Naposledy upravil UselessToo dne 28.03.2014, 11:20, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.03.2014, 11:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

E3 Harelbeke:

S.Vanmarcke to win (2/10 - 11,0 - bet365/Unibet/BetVictor/Coral)
S.Devolder to win (0,25/10 - 101,0 - bet365)
D.Gaudin to win (0,5/10 - 151,0 - bet365/BetVictor/Skybet) E/W
B.Leukemans to win (0,5/10 - 151,0 - bet365) E/W
J.Le Bon to win (0,25/10 - 401,0 - Paddypower) E/W

G.Van Avermaet top3 (1,75/10 - 9,5 - Unibet)
G.Van Keirsbulck top3 (0,5/10 - 31,0 - Unibet)


---------------------------------------------------------------------------------

7u je tak akurat. Osobne by som dal aj viacej, ale nie je dovod. Cancellara za 3,0 max. je slabota a to by som to uz za 3,5 az 4,0 zahral takmer urcite. Cancellara tento rok mozno az tak nehviezdi, tym myslim jeho styl jazdy, ale na MSR uz napr. druhy, aj ked islo "len" o sprintersky dojazd. Takze Fabian nie, Sagan a Boonen pri fakte, ze ide Fab nie su kurzovo zaujimavi a tak sa do hry dostal Sep. Ten minimalne naplno ukazal v tejto sezone, ze na kockach je top, na Omloope nebolo lepsieho a silnejsieho zavodnika. Kurz nie je ziadna senzacia, ale za 2u je to tak akurat.

Zvysok tipy su uz silna hra na value a v mnohych pripadoch hra na top3 vysledok. Vynimkou je Stijn Devolder. Dovod je jasny, Stijn je timovy kolega Fabiana, takze jeho prvotnou ulohou bude pomoc lidrovi a sancu dostane len vtedy, ked Fabian bude v problemoch, padne, zrani sa apod. Keby tomu tak nebolo, kurz 101,0 by bol zazracny a fair by bol od 10 do 15, takto to je len pokrytie vsetkych moznosti, resp. v danom kurze jasne value. Sancu davam aj Bjoernovi Leukemansovi, ktory sice minule neutocil tak, ako som cakal, ale minimalne v celnej skupine do ciela prisiel, co signalizuje, ze forma nie je zla, len tentokrat sa potrebuje dostat do tej spravnej skupiny, resp. do toho spravneho utoku. Gaudin uz v stredu nieco skusal a ja ocakavam, ze nie inak tomu bude aj tentokrat. Borec, ktory sa snad narodil na tieto klasiky a budem ho hrat dovtedy, kym na neho budu tieto nezmyselne kurzy, t.j. dovtedy, kym nezajde vysledok. Obidva tipy su hrane prave s primarnou myslienkou E/W. Johan Le Bon na tom nie je inak. Ten kurz je drasticky mimo, fair okolo 100.

A dva tipy na top3. U Grega nic nove, borec, co nedokaze vyhravat, ale dokaze s prehladom koncit v top5, ked sa zadari top3. Guillaume je jedna z variant ultrasilneho timu OPQS nielen pre dnesok, ale komplexne pre vsetky klasiky na kockach. Moze byt v uniku, moze byt v late attacku podobne ako Terpstra na DDV, jeho vyuzitie je roznorode, jediny nedostatok je jeho slaby finish.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.03.2014, 8:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gent-Wevelgem:

J.Degenkolb to win (2,5/10 - 11,0 - Unibet)
F.Cancellara to win (1,5/10 - 17,0 - Skybet)
A.Demare to win (1,5/10 - 19,0 - Paddypower)
S.Vanmarcke to win (1/10 - 26,0 - bet365/Unibet)
Z.Stybar to win (0,5/10 - 34,0 - bet365)
A.Amador to win (0,25/10 - 301,0 - Paddypower) E/W


-----------------------------------------------------------------------------------

Ano, je to klasika primarne pre sprinterov, odolnych sprinterov v prvom rade, resp. sprinterov-klasikarov. Faktom ale je, ze minuly rok Sagan nevyhral ako sprinter, najprv bol v cca 10-clennej skupine, aby 4km pred cielom, ked sa uz zacinal priblizovat peloton, za to zobral a solo dosiel suverennym sposobom do ciela nikym neohrozovany, samozrejme po zadnom kolese, ako inak.

Je to zahram tak aj-aj. Sagan je ako obhajca vitazstva z minulej sezony a ako vitaz E3 logickym a zasluzenym favoritom. Faktom ale je, ze nema skvely tim na kontrolu takehoto zavodu, v nohach ma tazku E3, kde ako vitaz musel ist naplno (+ zopar technickych problemov pocas zavodu). Ak to bude sprintersky finish, Sagan nie je prvy favorit, zaroven sa urcite sformuje zaujimava skupina utociacich a bude len otazka, ci to peloton zachyti vcas, resp. kto sa do tej skupinky dostane.

Degenkolb dostava dalsiu, mozno aj poslednu sancu v klasikach, ked sklame, nech ide do ... John chvilu vyzeral, ze E3 vyhra, potom Sagan spravil vsetko preto, aby sa Johna na poslednej tazsej sekcii zbavil a podarilo sa. Kurz je tak akorat, ani maly, ale ani prilis nadneseny. Sprinterske duo doplna Arnaud Demare. Uz sa ukazal ako velmi zdatny borec prave do tychto klasik, kde sprinter by mal mat najvacsie sance. Samozrejme, on nie je len rychlik, je aj slusny vrchar, velmi slusny casovkar na prology/kratke casovky a na kockach mu to tiez ide. K tomu ma k sebe oddany tim a na sprintersky zaver urcite pouzitelnejsi, nez ma napr. Peto Sagan.

Ja ale mam rad aj druhu liniu - klasikarski giganti, ktori mali na E3 smolu a pred Flandrami by sa radi naladili. Zrejme Fab sa nebude tlacit do hromadneho sprinteru v zavere, tam by ani sancu nemal, ale ked pride nejaka 15-clenna skupinka, tak sprint podobny tomu na MSR urcite testne. Na E3 bol ako inak najsilnejsi, ale problem v klucovy okamih mu zobral sancu na vitazstvo, aj ked sa snazil spolu s Devolderom znacne tento fakt zmenit. Sep Vanmarcke mal jeden defekt za druhym v poslednej faze, napokon aj tak si dosprintoval na 5.mieste, cim len ukazal, ze energie mal dost, ale jednoducho nebol v spravny moment na spravnom mieste. Stybar je tip na obe moznosti, je to aj rychlik, ale aj skvely klasikar, Boonen nie je uplne vo svojej kozi, takze v tom kurze pri sile timu OPQS to ma viac nez len zmysel. A Andrey Amador? Konecne bez Valverdeho, podla mna klasikar buducnosti, taky neobruseny diamant, ktory caka, kedy naplno prerazi.


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Volta a Catalunya, 7.etapa:

J.Rodriguez to win (2/10 - 10,41 - Pinnacle)
R.Bardet to win (1,25/10 - 17,0 - BetVictor)
L.Mezgec to win (0,75/10 - 19,0 - Paddypower)
W.Barguil to win (0,5/10 - 34,0 - Paddypower)


---------------------------------------------------------------------------------

Velmi otvorena zaverecna etapa, na cele celkoveho poradia je to namackane, Alberto straca len 4 sekundy na JRoda, takze ocakavam zaujimavu etapu. JRodovi ale etapa sedi - ci uz profilom, ako aj umiestnenim v barcelonskych uliciach okolo Montjuicu.

Mimo JRoda, ktory bude musiet ist naplno, uz len z dovodu hrozby menom Alberto, sa ponuka druha moznost vitaza - niekto z agresivnych mladych vrcharov, idealne mladych Francuzov. Tretia moznost, tempo bude slabe, sprinteri preziju a ked sa tak stane, Luka Mezgec je jednoducho neporazitelny. Nemyslim si zaroven, ze ini sprinteri su na tom s vrcharskym umenim o tolko lepsi, nez zrovna on.


///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Criterium International, 3.etapa:


F.Schleck to win (2/10 - 7,75 - Pinnacle)

M.Frank to win (1,25/10 - 16,0 - bet365)
F.Duarte to win (0,75/10 - 18,0 - bet365)

B.Jungels vs R.Dennis 1 (4/10 - 2,55 - Pinnacle)


Celkove poradie:


B.Jungels to win (1/10 - 16,0 - bet365)

-------------------------------------------------------------------------------

Vcera som na to nejako zabudol a pritom som sa na tento zavod tesil. Skoda dvojnasobna, vyhrali dvaja jasni favoriti - kratku sprintersku etapu Bouhanni, kratku casovku Tom Dumoulin. Dnes sa ide tradicna vrcharska etapa, ktora korzicky dvojden ukonci. Favoritom dnesnej etapy, ale aj celkoveho poradia je Jean Christophe Peraud. Z casti pravom, na druhej strane je tam mnoho borcov, ktori mu to nedaju zadarmo. Bob Jungels ma vyhodu v tom, ze vcera bol jednym z mala, ktori Perauda porazili v casovke. To znamena, ze mu staci sa udrzat Perauda a zbavit sa Dennisa/Dumoulina. S Tomom nebude problem, Dennis sa zrejme bude snazit, ale tiez to nevidim na to, aby sa udrzal az do konca.

Z pohladu dnesnej etapy, vychadzam znova zo vcerajsieho prologu. Prave 3 Frank/Duarte/F.Schleck zasli casovku na hranici svojich moznosti, mozno este o kusok lepsie. Vsetci su to vyborni vrchari, kazdy trochu iny, Frank je skor tempar, Duarte je klasicky vrcharsky klasikar, kde nastup strieda nastup a Frank Schleck je spojenie oboch - aj explozivita, aj temparske schopnosti.

(Vyborne tipy a da sa povedat, ze tentokrat tomu odpovedali aj pozitivne vysledky (nie vzdy sa prva vec premietne aj do tej druhej a naopak). Najprv skoncilo CI, Frank/Schleck velmi silne duo, moj hlavny pick dna Mathias etapu vyhral, som rad, ze som napokon nehral jeho aj na vitazstvo v celom zavode, pretoze by som bol len sklamany, kedze 1 sekunda mu chybala k celkovemu triumfu. Dvojicka easy OK, Dennis odpadol prakticky okamzite, co zacalo stupanie. Duarte slusne, ale nic extra. Potom skoncila posledna etapa na Volta a Catalunya, tam to dopadlo v tazkych podmienkach vitazstvo uniku, co bola ta sfera, ktoru som nepokryl, ako jedinu - za prve by to bolo narocne najst toho praveho, za druhe by som len tazko mohol hrat vsetkych a na mnohych by snad ani neboli kurzy. Z uniku, pocetneho, co bolo v uvode dolezite, napokon bol jasne najsilnejsi Lieuwe Westra a tak v podstate napodobnil byvaleho timoveho kolegu Thomasa De Gendta, ktory tuto etapu vyhral minuly rok. A GW, velka parada. Sice na pozeranie velka nuda, avsak ... 20km pred cielom skusili na prvy pohlad beznadejny unik traja borci - Devolder, mladik Dillier a Andrey Amador, jeden z mojich pickov. Unik sice nemal velke sance, ale postupom casu sa sance zacali masivne zvacsovat, ako stupal naskok a ako sa blizil velmi rychlo koniec. Napokon to triu nevyslo, ale ak by sa tak stalo, minimalne istotu masivneho E/W na Amadora by som mal istu a to si myslim, ze Amador ma slusnu rychlost na to, aby z tohto tria aj GW vyhral. Nestalo sa, na rad prisiel sprint pelotonu a tam som to mal znova velmi dobre osefovane. Vyhral Degenkolb, druhy Demare, treti Sagan a prekvapivo stvrty Vanmarcke, ktory len potrvrdil, ze ma fantasticku formu a je schopny snad vsetkeho. 1., 2. a 4., k tomu Amador, ktory snad az predcil moje ocakavania, o moc lepsie sa to natipovat nedalo. Dnesok jednym slovom parada.)
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.03.2014, 16:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

fantazia! skoda, ze som sa tentokrat nestihol inspirovat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.03.2014, 23:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Driedaagse De Panne:

1.etapa:

P.Sagan to win (5,5/10 - 4,5 - BetVictor)
N.Terpstra to win (1,25/10 - 15,0 - BetVictor)
L.Paolini to win (0,75/10 - 34,0 - BetVictor)
S.Colbrelli to win (0,5/10 - 101,0 - Paddypower) E/W
G.Van Keirsbulck to win (0,25/10 - 81,0 - BetVictor
M.Hayman to win (0,25/10 - 101,0 - BetVictor)
M.Ladagnous to win (0,25/10 - 201,0 - BetVictor) E/W


---------------------------------------------------------------------------------

Hmm, tento kratky, ale zaujimavy etapovy zavod vzdy vlozeny medzi jarne velke klasiky, ktory ma sluzit ako priprava, ale aj ako sanca pre tu druhu uroven jazdcov, aby zaknihovali uspech aj pre seba a na Flandrach uz mohli s cistym svedomim pomahat svojim lidrom.

Peto uz tradicne absolvuje tento etapak, resp. sa na nom aspon ukaze. Tym myslim, ze si zajde naplno prvu etapu, druhu mozno zacne, ale vacsinou nedokonci a treti den uz ho nechava absolutne chladnym. Je to logicke - prvy den je vyborny trening, vacsinou tazka klasikarska etapa, kde ten najvacsi problem - moznost padu, hrozi najmenej. Druhy den je vacsinou sanca pre sprinterov, aj preto Peto konci prave tesne pred koncom etapy - riziko padu velke, pritom priorita je jasna - Flandry/P-R/Ardenske klasiky.

Prvu etapu ale pojde naplno, je to vyborny test a priprava v jednom, resp. je to zavod, ktory udrzi Sagana v tahu, v zavodnom tempe. Prva etapa sa moze skoncit uspechom uniku, moze sa skoncit sprintom 5 az 10-clennej skupiny alebo ako minuly rok, sprintom pomerne pocetnej skupiny, radoby pelotonu. Sagan moze vyhrat etapu vsetkymi sposobmi, aj ked idealnou moznostou je cislo 2, prip. v kombinacii s jednotkou. Celkovo verim viacej klasikarom, ktori pojdu naplno a budu si chciet nasimulovat zavod pred nedelou. Takze mimo Sagana v skvelej forme jazdiaci Terpstra, Luca Paolini, ktory takisto formu uz jasne naznacil, je hladny po ciastkovom uspechu a v tomto pomerne nekvalitnom klasikarskom poli ma urcite velku sancu. Van Keirsbulck v danom kurze parada, sancu davam aj Mattymu Haymanovi a Mathieu Ladagnous, ktory tak zaziaril minuly rok prave v tejto casti sezony na kockatych klasikach, ma vylozene kurzovo zaujal. Neviem, moc som to neskumal, ci mu nieco nebolo, ci nebol zraneny, ale dane kurzy su jednoducho paradne. A Sonny Colbrelli, ktory ma takisto formu ako hrom a vylozene klope na dvere s nazvom "Prve vitazstvo v sezone". V tomto poli je nadpriemerny klasikar, jeden z najlepsich, ked k tomu pridam jeho sprintersku kvalitu, kurz 101,0 vyzera skvele.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Celkove poradie:

N.Terpstra to win (5/10 - 3,0 - BetVictor)
L.Durbridge to win (2/10 - 11,0 - Paddypower)
M.Ladagnous to win (0,25/10 - 151,0 - BetVictor)


--------------------------------------------------------------------------------

Niki Terpstra, sice bez hodnoty, ale beriem aj fair kurz. Jednoducho je v sucasnosti niekde inde. Zaverecna casovka na cca 15km mu bude sediet a jedine, co mu staci, je nikde nestratit v etape 1 a 3. Naopak, on je schopny uz v podstate rozhodnut v prvej etape, ked uvazime, ze Peto zavod s najvacsou pravdepodobnostou nedokonci a zrejme nebude jediny (Paolini, jednoducho borci, ktori budu lidrami aj v nedelu). Terpstra v nedelu bude len jednym z mnohych v time OPQS, Boonen zaroven bude lidrom, takze nejake setrenie nie je namieste. Luke "Turbo Durbo" Durbridge je skvelym casovkarom. Hral som ho tu aj minuly rok, aspon sa mi zda. Cele jeho sance spocivaju v tom, aby nestratil v uvodnych klasikarskych etapach. To, ze by v casovke mal byt silny, to je zrejme, aj ked s takym Terpstrom to nebude mat lahke. Ponuka sa aj Johan Le Bon, ktory minuly rok sa prave tu prvykrat ukazal sirokej cyklistickej verejnosti vybornym vykonom v zaverecnej casovke. Faktom je, ze v tejto sezone zatial na seba moc neupozornil a kurz nie je taky, aby ma to nutilo vsadit ho. Skor je v plane nejaky tip na zaver a to podla toho, ako zvladne prve etapy.


Naposledy upravil UselessToo dne 6.04.2014, 7:01, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.04.2014, 22:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.etapa:

A.Demare to win (2/10 - 5,55 - Pinnacle)
S.Colbrelli to win (0,5/10 - 81,0 - bet365) E/W
K.Boeckmans to win (0,25/10 - 151,0 - BetVictor) E/W
M.Van Staeyen to win (0,25/10 - 201,0 - Paddypower) E/W

K.Vanbilsen vs O.Gatto 2 (3,5/10 - 2,74 - Pinnacle)

A.Kristoff vs P.Sagan 1 & S.Colbrelli vs F.Chicchi 1 (3/10 - 3,63 - Paddypower)

----------------------------------------------------------------------------------

Dnes vyhral Peto a pritom cielom vyhra ani nebola, v podstate chcel, aby vyhral v zavere Oscar Gatto. Bolo to zrejme uz pri nastupe Sagana v poslednom kopci, kde v podstate za sebou tahal Gatta, obzeral sa, ci je na jeho kolese. Aj v skupine, ktora sa potom utvorila pokracovala Saganova praca a naopak Oscarove schovavanie niekde vzadu. Napriek tomu Sagan vyhral, aj ked nechcel. Gatta som hral na livku, ale aj tak som spokojny, ako to napokon dopadlo - vyssi zisk a uspechu povodneho tipu. Hayman bol v prvom nastupe, v tom druhom bol hlavnym borcom Van Keirsbulck a v aktivite Sagana bol zahrnuty aj Niki Terpstra, takze globalne dobre tipy s podchytenymi roznymi moznostami uspechu.

Zajtra sa ide nieco pre sprinterov. Po odstupeni Cavendisha, resp. neucasti pre zdr. problemy, je hlavnym favoritom Marcel Kittel. Kurzy su ale okolo 2,0 a to mi pride nezaujimave, toboz na klasikarskom terene a v etape, ktora ma viacej ako 200km. Aj dnes bolo v etape mnoho padov, defektov, nervozity, zajtra to nebude ine, resp. to bude este horsie, kedze sa ocakava sprinterska koncovka. Demare je v skvelej forme, ma oddany kvalitny tim a taketo tereny zvlada jednoducho lepsie ako Kittel, ci uz kratke kopce, ale aj useky po kockach. Kurz nie je nejako hodnotny, ale za maly vklad, preco nie.

Skusam aj hodnotne kurzy. Najma pre moznost top3. Nezelam si to, ale moznost hromadneho padu je vysoka, ak sa tak aj nestane, bude to sprint neprehladny a vysledkovo otvoreny. Colbrelli mal dnes megasmolu, prakticky kazdych 20km defekt, s tym sa nedalo nic velke urobit v zavere etapy. Kris, resp. Michael su slusni sprinteri, nie je to prva cenova, ale Kris ma dalsiu sancu vyuzit absencie Greipela a Michael je najrychlejsim borcom Topsport-Vlaanderen, ktory su vyborne zohranym timom a z tych belgickych kontinentalnych timov aj najkvalitnejsim.

Dvojicka - Sagan zajtra zvesi nohy pred koncom, po dnesnej bonifikacii ocakavam, ze zajtra sa pojde znova na Gatta. Ak aj nie, stale je to dvojicka 50na50, pretoze v Topsporte by sa malo ist na Van Staeyena. Double, dvojicka so Saganom by mala byt easy, lenze kurz nie je vhodny na solo a uz vobec nie na PP, takze som nasiel k tomu to najlepsie z odstupnych dvojiciek. Moj Sonny vs skuseny Francesco. Chicchi je sprinter, ktory dokaze prekvapit, avsak nema tu k sebe zrovna top tim, urcite by nemal byt v pozicii favorita tohto duelu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.04.2014, 8:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3a a 3b etapa:

Tak ako som mal stastie predvcerom, vcera sa mi otocilo chrbtom, aspon povodne som bol uplne stotozneny s tymto nazorom. Po par hodinach, ked boli kompletne vysledky uz som to nebral tak negativisticky, pretoze vysla dvojicka Colbrelli vs Chicchi, kde je vzdy stastim, ked jeden porazi druheho v skupine, kde sprintuju len domaci a zvysok dojde do ciela len z povinnosti, aby mohol startovat aj v dalsej etape. Sagan bol jasny, lazo plazo etapa, bezpecny trening a odstupenie tesne pred koncom etapy.

Demare a Gatto boli tie smolne momenty. Smolne je to, ze nevyslo ani jedno, pritom aspon jedno vyjst malo. Gatto bol dlho v nadejnom uniku spolu s Tepstrom a Van Keirsbulckom. Napokon ich 3km pred cielom 30-clenna skupina dorazila a bolo zrejme, ze Gatto, ktory minul mnoho sil v uniku, nebude stacit na Van Bilsena, ktory zaroven mohol ist na seba, kedze v skupine sa nenachadzal ich elitny sprint Michael Van Staeyen. Arnaud Demare na 2.mieste, avsak tak 3krat zavrety a zablokovany, aspon 3krat musel menit smer alebo jednoducho spomalit, zabrzdit svoj nastup, co sa podpisalo negativne na sice dobrom, ale nie vybornom vysledku.

Celkove poradie nadalej v prospech Nikiho Terpstru, sancu si udrzal aj Luke Durbridge, aj ked vsetko zatial smeruje k tomu, ze prave Niki opanuje celkove poradie.

Dnesnu rannu kratku etapu som nestihol, ak to bude na livku, tak da sa zahrat Marcel Kittel. Oproti vcerajsku bude zrejme o nieco lepsi kurz - uz len z dovodu toho, ze vcera nevyhral. Zaroven dnes bude mat k ruke kompletny tim pomocnikov, co vcera nemal a aj preto doplatil aj on na zavretie borcom Astany - rozhodne nie je zvyknuty si sam hladat poziciu na zaverecny sprint. Dalsia vyhoda - kratka etapa, ktora favorizuje vzdy najrychlejsieho sprintera v st.poli. Posledna vec - v zavode uz nefiguruje mimo Sagana ani Arnaud Demare, ktory sa uz bude pripravovat na jeden z vrcholov jeho sezony - RVV. V kurze nad 2 je to velmi dobre hratelne za 4-6u.

Potom pride na radu poobedna casovka na necelych 15km a z tej sem nejake tipy urcite hodim. Ci uz to budu dvojicky, mozno tip na vitaza alebo top3, tazko povedat, aka bude ponuka.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.04.2014, 12:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat


M.Hepburn to win (1,5/10 - 10,0 - Paddypower)
J.Le Bon to win (2/10 - 11,0 - BetVictor)
T.Ludvigsson to win (0,5/10 - 34,0 - BetVictor)
J.Vermote to win (0,5/10 - 51,0 - Paddypower)

J.Vermote vs Y.Lampaert 1 & L.Durbridge vs N.Terpstra 1 (3/10 - 3,5 - Paddypower)


---------------------------------------------------------------------------------

Tak Kittela som si s rozumnym vkladom zahral na livku, avsak opakovala sa situacia ako vcera - neprehladny sprint v uzkych ulickach s neprijemnou zakrutou tesne pred cielom = neuspech akehokolvek vlaku a najma Argosu.

Casovku uz zrejme Pinna/betko nevypisu, vypisali zrejme rano a po etape uz zrejme ponuku nechaju uzavretu. Takze len BV a PP. Obidve SK sa pomerne lisia v niektorych borcoch, aj toho sa ciastocne snazim vyuzit. Smola je, ze ani jedna SK neponuka E/W, v niektorych pripadoch by sa mi pomoc top3 hodila, aspon by som mal vacsiu sancu na navrat/slusny plus aj bez trafenia vitaza.

V podstate sa moje tipy daju pretransformovat ako kvalitni casovkari - Terpstra/Durbridge - Tuft/Barta. Preco nehram hlavnych favoritov? Jednoducho preto, pretoze kurzy nie su nic extra. Terpstra sice vo vybornej forme, ale ze by to bol casovkarsky specialista a muz pre prology, to urcite nie. Turbo Durbo zasa minuly rok zlyhal pri tejto casovke, takze doveru v kurzoch 3-3,5 rozhodne nedostane. Tuft mal nedavno neprijemny pad, takze kvoli tomu nezaujem a Barta zajde slusne, ale na vyhru v tomto terene nema - prilis vela nastupov musi urobit a on je skor motor na placatu rovinatu casovku, zrejme aj dlhsiu nez je tato.

Moj vyber - timovy kolega Durbridgea Michael Hepburn. Durbo kurzy okolo 3-4, Michael 10, to je podstatny dovod na zahratie. Faktom je, ze mu moc neverim, ale snazim sa pokryt vacsinu ponuky. Naopak Johan Le Bon je za 11,0 idealny bet proti elitnej dvojici. Uz minuly rok nemal daleko k vyhre a snad nestacil len na Sylvaina Chavanela, krala tejto casovky ako aj tohto zavodu v poslednych rokoch. Za rok by mal byt aspon o chlp lepsi, takze som zvedavy. Ludvigsson mal velke ciele na tento zavod, predsa len je to zavod, kde rozhoduje najma zav. casovka, t.j. disciplina, kde je naozaj dobry. A Julien Vermote, zrovna na neho som myslel s E/W. Vermote zrejme nevyhra, ale som presvedceny, ze nebude mat k tomu daleko. Preco? OPQS je ako celok v skvelej forme, on je znamy najma ako specialista na kratke casovky a prology a zaroven plati, ze cim je to zatocenejsie a je dolezite si pocas casovky viackrat nastupovat, tym lepsie pre neho. Kurz je ulet a najvacsie value zo 4 tipov.

Dvojicky - kedze Pinna/betko su off, tak musim si vystacit s PP. Plati to, co vcera. Vermote, dvojicka takmer istota, ale mizerny kurz a hrat to na PP za viac sa jednoducho neda. Preto zasa hladanie niecoho k tomu - tentokrat duel dvoch hlavnych favoritov. Nechapem, ako moze byt specialista na casovky outsiderom tohto duelu. Ano, bude to tesne, ale Turbo Durbo by mal byt o nejaku tu sekundu pred Nikim. Zaroven si je vedomy, ze musi dat do toho vsetko, na Nikiho straca 15 sekund, takze musi casovku vyhrat a minimalne o 5 sekund byt pred Nikim, zaroven Nikim nemoze byt top3.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.04.2014, 7:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ronde van Vlaanderen:

F.Cancellara
S.Vanmarcke to win (2,5/10 - 15,0 - Paddypower)
Z.Stybar to win (1/10 - 27,0 - Unibet)
G.Thomas to win (1/10 - 27,0 - Unibet)
S.Chavanel to win (0,75/10 - 51,0 - bet365)
A.Amador to win (0,25/10 - 401,0 - Paddypower) E/W


G.Van Avermaet top3 (2,5/10 - 9,0 - Unibet)

L.Boom top3 (0,5/10 - 31,0 - Unibet)
B.Leukemans top3 (0,5/10 - 41,0 - Unibet)


M.Ladagnous vs T.Gallopin 1 (3/10 - 2,74 - Pinnacle)

-------------------------------------------------------------------------------

Naposledy to bol vrchol smoly, rec je samozrejme o zaverecnej casovke. Nepoistil som, pretoze som poistit rano nestihol, Niki Terpstra na zaciatku casovky spravi fatalnu chybu, kedy vytrhne nohu z pedalov, strati tym najmenej 10 sekund, samozrejme za takej situacie napali uvod a v zavere mu uz dochadza, aj tak zajde velmi slusne, nebyt problemu, urcite by tesne vyhral. Turbo Durbo prepalil uvod a v zavere to uz bolo znacne silene, chybala tomu lahkost, ako aj z casti technika v zatackach, kde trochu stracal. Suma sumarum, pred casovkou som mal prvych dvoch favoritov na GC, avsak ani jeden svoju ulohu nezvladol a vyhral Guillaume Van Keirsbulck, ziadne masivne prekvapenie, vsak o tom, ze mam monster motor pisem casto a rad + som ho hral aj v prvej klucovej etape z pohladu celkoveho poradia. Za chyby sa plati.. A etapa? Vacsina mojich borcov isla prilis skoro, kedy podmienky jednoducho neboli tie najlepsie. Borci v zavere mali lepsiu podporu vetra, vsak aj nejaki menej znami zavodnici zasli nadpriemerne dobre casy. Sklamal totalne Vermote, ktory patril k tym, ktori podmienky uz mali nadstandardne. To, ze nedal ani Lampaerta povazujem za totalne fiasko. A podobne je na tom fakt, ze som nezahral Macieja Bodnara. To bol prave druhy pick, ktory som chcel hrat vo forme E/W. V tej casovej tiesni som v zavere na neho tak trochu zabudol a ejhla, s pomocou podmienok tesne vyhral. Kurz 101,0 sa nepodari trafit kazdy den, takze dvojita skoda. Na druhej strane, na to, ze sa posralo, co sa dalo, 3 dni v De Panne dopadli aspon sul-nul, aj ked inak ako sklamanim to hodnotit po tom priebehu nemozem.

A je tu nedela, prvy klasikarsky skvost sezony. Ano, MSR je fajn, je to Monument, ale po zmene trasy to bola az neskutocna nuda so zaverecnym sprintom 20-25 jazdcov, bez vacsich nastupov a utokov, jednoducho sklamanie na plnej ciare.

Na Ronde je vzdy favoritom Fabian. Suhlasim, na druhej strane kurzy okolo 3,0, skor pod 3,0, nie su to prave orechove. Za 3,5-4,0 by som isiel do toho naplno, takze nejakych 10u by bolo vyclenenych, takto je to viacmenej polovica (5-6u). Ja si myslim, ze vyhra, samozrejme za danych podmienok si budem zelat, aby vyhral niekto iny, ked nie Sagan, tak aspon niekto z pickov.

Sep Vanmarcke je absolutne povinny tip. Kurz 15,0 je fajn. Skoro by som az povedal, ze sa da zahrat aj top3, lenze na klasikach hrat kurzy na top3 okolo 3-4, to si tiper vylozene pletie bic na vlastne pozadie. Takze stavka na vitazstvo je minimum, ale aj maximum. Stybar/Thomas, u jedneho je problem v time, kde je Boonen/Terpstra/Van Keirsbulck/Vandenbergh/Steegmans.., jednoducho prilis mnoho moznosti, takze aj ked Stybar bude mat formu a bude v idealnej pozicii, nemusi sa to hrat len a len na neho. Faktom ale tiez je, ze traja z tychto borcov dokoncili 3 dni v De Panne, co osobne povazujem za negativum, Boonen ma sice v poslednom case hodne dobre zavery, na druhej strane, do tych zaverov sa v klasikach nejako nedostava a ja si myslim, ze nie je inak tomu bude dnes. Geraint Thomas, tam je problemom jeho vlastnost podobna hruske - rad pada a casto a dokonca vacsinou niekolkokrat za zavod. Klasiky nie su zrovna zavodom, kde mozete vyhrat po 2-3 padoch. Ked sa ale stane zazrak a G zostane na bicykli az do konca, po tom, co som zatial v jarnych klasikach videl a ake mam nazory a ocakavania od tohto zavodnika z Walesu, nemozem inak a v tom kurze ho musim hrat, minimalne ako polovicnu poistku k inym tipom.

Sylvain Chavanel za 51,0? Dobre, v tejto sezone neviditelny. Avsak, Sylvain nemohol ist svoj oblubeny zavod Driedaagse De Panne, kde v poslednych 2 sezonach suverenne zvitazil. Mozno sa na tych mensich klasikach cakalo, ze ako lider toho v drese IAM predvedie viacej, cakal som to aj ja, faktom je, ze ako lider mohol tieto klasiky brat viacej ako pripravu a nie ako v minulosti, kde to bola jedna z mala sanci realizovat sa ako samostatna jednotka v time, kde vo velkych klasikach bol len spolulidrom/pomocnikom. Kurz je luxusny a velmi hodnotny.

Andrey Amador znova, pekny kurz, zasa s umyslom na E/W, ktory by bol na urovni 25u do plusu. 3 picky na top3 - klasicky Greg, 9,0 je s jeho schopnostami viacej, nez by som cakal a bez rozmyslu to tam posielam. Lars Boom bol zraneny, moc nezavodil, pripravoval sa poctivo na jeho vrcholy sezony, t.j. na Flandry/P-R. Ked borec nazavodi, logicky nema ani vysledky a ked nema vysledky, velmi rychlo ide do nemilosti bookies. Kurz 151 na win a 31 na top3, to je trochu nadsadene, nech je jeho aktualna forma akakolvek. Nevyhra, ale niekde okolo cela by sa motat mohol. Ak nie, nevadi. A Bjoern Leukemans, tretia sanca zaujat, ono je to dost jedno, uz tych zavodov pre neho moc nebude, takze aj ked nezajde dobre, vplyv na dalsie tipy to mat nebude.

Jedna dvojicka. Znova som hladal dvojicky okolo 3,0. Na Pinne som nasiel len jednu pouzitelnu. Suboj dvoch nadejnych Francuzov. Ladagnous mozno nie je tak vidiet ako v minulej sezone, kde v top10/top20 jazdil takmer na pockanie, minimalne v 2.etape DDP sa pohyboval v celnej skupine a naznacil zlepsenu vykonnost. Gallopin je urcite kvalitny borec a do tychto klasik ma teoreticky vsetko potrebne, aby mohol zajst skvely vysledok, stale mi to pride ako 50na50 a to aj z pohladu vykonu. Ked si k tomu pridam fakt, ze padu sa nevyhne skoro nikto (resp. problemom), tak kurz je naozaj nadsadeny.

(Jasna spokojnost s tipmi a v podstate aj s vysledkom. Mohlo to sice dopadnut aj lepsie, ale aj podstate horsie. Rec je samozrejme o situacii v zavere, t.j. o stvorclennej skupine v boji o vitazstvo. Idealna varianta by bola Vanmarcke win a GVA top3, ta slusna bola Fabian win a GVA top3, uplne katastrofickou by bolo vitazstvo Vandenbergha a GVA na 4.mieste, avsak ta bola vrcholne nepravdepodobne, prakticky nerealna. Neprijemnym vysledkom by bolo aj vitazstvo GVA, aj ked som mu to pocas zavodu prial, ked mam pravdu povedat. Napokon "nesklamal", t.j. zasiel skvele, ale nevyhral. Ako som pisal v texte, Cancellara sice bez hodnoty, ale vyhra, priebeh a vysledok do puntiku potvrdili tuto predikciu. Vanmarcke napokon tu top3 dal, takze zrejme aj kurz okolo 4 bol dobry, ale nelutujem rozhodnutia nehrat to. Dvojicka KO, aj cez cierny den Lotta, kde padali snad vsetci. Aj cez to vsetko Gallopin na slusnom 23.mieste, dosiel v podstate ako posledny z elitnej skupiny zavodnikov (ako posledny v skupine Degenkolba so Saganom). Ladagnous neodstupil, takze v ziadnom vaznejsom pade nebol, avsak strata cez 8 minut hovori jasne - vykonom rozhodne neoslnil. Ciastocne sklamal Chavanel, aj ked vysledok viac-menej koresponduje s jeho tohtorocnou formou. Amador v danom kurze fajn, Stybar ako-tak, G za ocakavaniami, aj ked po uvodnom pade skoncit na 8.mieste tiez nie je zle. Skor ide o to, ze od neho som cakal, ze bude tvorit zavod, tak ako to urobil Greg a toho som sa nedockal. Leukemans perfektny vykon, nebol daleko od top3 v urcitu cast zavodu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.04.2014, 9:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vuelta a Pais Vasco:

1.etapa:

M.Kwiatkowski to win (2/10 - 9,93 - Pinnacle)
T.J.Slagter to win (1,75/10 - 17,0 - Paddypower)
R.Costa to win (0,75/10 - 26,0 - BetVictor)
M.Albasini to win (0,5/10 - 81,0 - bet365)
L.P.Nordhaug to win (0,25/10 - 201,0 - BetVictor)
A.Madrazo to win (0,25/10 - 401,0 - bet365)

J.C.Peraud vs F.Schleck 2 (4/10 - 2,67 - Pinnacle)
L.P.Nordhaug vs D.Cunego 1 (3/10 - 2,5 - Pinnacle)


---------------------------------------------------------------------------------

Som si hovoril, ze vyclenim tak 7-8u v hanbe za etapovym vitazstvom. Napokon je to len 5,5u, takze aj v pripade neuspechu usetrim. Alejandro je logickym kurzovym favoritom, faktom je, ze je to podkurz. Kurz by mal byt niekde okolo 4,0 a nie jasne pod 3,0. To mi dava priestor hladat lepsie a vyhodnejsie moznosti. Kwiatkowski a Slagter miluju kratke kopce, minimalne Michal zvlada perfektne aj zjazd a obaja su aj skvelymi sprintermi z radov slusnych vrcharov. Pre mna duo idealnych opozit proti masivnemu favorizovaniu Alejandra. Rui Costa je nieco medzi hodnotou a tym tretim vzadu. Rozmyslal som medzi nim a Gerransom, poslednou myslienkou bolo to, ze na Simona bude tych 2,3km s priemerom okolo 13% trochu moc, naopak Rui Costa by to zvladnut mohol a mal. Samozrejme, Gerrans by bol lepsim sprinterom a zrejme najlepsim, keby to s celom zvladol, ale zasa by som nemohol hrat Albasiniho, jeho timoveho kolegu z Oricy. Na toho je trojnasobny kurz, kvality ma trochu ine, lepsi vrchar, obdobny zjazdar, ale najma agresivny borec s velmi nadpriemernym sprintom. Moj vyber doplna uz tradicne Lars Petter Nordhaug, jednoducho si nemozem pomoct, ked vidim tie kurzy a poznam jeho kvality a Angel Madrazo, kde fair kurzom je skor nieco okolo 80-100.

Netradicne aj 2 dvojicky. Frank nema danosti na to takuto etapu vyhrat, to iste plati aj o celom zavode, kde primarnym limotom bude casovka. Faktom je, ze po tom, co som videl na CI jednoducho nevidim, kde by mohol dnes stratit na najlepsich. Peraud ma formu, dari sa mu, vyhral tesne celkovo CI, avsak v takejto etape jednoducho nema ziadnu vyhodu pred Frankom, skor Frank bude v celnej skupine nez Peraud a ak obaja, co je dost pravdepodobne, je to o stasti, pri kurze 2,67 je to pomerne vitana varianta. Druha dvojicka, moj Nordhaug vs Damiano Cunego, ktoreho som zatial v sezone snad v nicom nebezpecnom a kvalitnom nevidel. Dvojicka 50na50, samozrejme s mojimi jasnymi preferenciami v prospech mladeho Nora.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Celkove poradie:

M.Kwiatkowski to win (1,5/10 - 15,0 - BetVictor)

--------------------------------------------------------------------------------

Na Pais Vasco nie su ziadne bonusove sekundy udelovane pre troch najlepsich v cieli jednotlivych etap. To je samozrejme vyborna sprava pre Alberta Contadora, ktoreho to pasuje do ulohy jasneho favorita. Naopak tym utrpia sance Alejandra Valverdeho, ktory s bonusovymi sekundami by bol takmer neporazitelny. Contador sa v casovke naposledy neprezentoval zrovna najlepsie, pravdou je, ze ani nemusel, ale prave ta nejasnost a s tym spojene pochybnosti ma drzia spat od tipu s kurzom pod 3,0. Valverde bez bonusovych sekund stratil vyhodu, cize kurz 6,0 nie je to prave orechove. Zaroven si myslim, ze jeden z top5 favoritov takmer s urcitostou vyhra. Tejay po vykone na Volta a Catalunya a pri fakte, ze teren jednotlivych etap nie je taky narocny a vsetko sa zakonci 24km casovkou je pomerne velkym favoritom, ale prave vdaka tomu vykonu z minuleho tyzdna su kurzy zbytocne nizke a pre mna nezaujimave. Zaverecna casovka mu sice hra do kariet, ale nie je to klasicka placka, je to zvlnene a tam ani omylom nestrati Valverde s Contadorom nejaky velky cas na mladeho Amika. Kwiatkowski s podstatne lepsim kurzom, milovnik kratkych strmych stupani, o ktorych Pais Vasco je a rozhodne nie horsi casovkar ako Tejay, mozno s jedinym dobnym problemom a tym je motivacia, kedze cielom Michala budu zrejme Ardenske klasiky a Pais Vasco posluzi ako fajn priprava. Zaroven si to ale moc neodporuje, priprava sa vacsinou pri jazdoch ako Michal rovna testu a test spociva v tom ist naplno a skusit si aktualnu formu a pripravenost pred urcitymi vrcholmi sezony. Tak 3 etapy su velmi vhodnou pripravou pred klasikami s ostrym kopcom a kratkym neprijemnym klesanim do ciela, kde jazdec potrebuje k uspechu vsetko - vrcharske danosti, zjazdarske schopnosti, ako aj nadpriemerny sprint - v tomto smere je Michal unikat a prave jeho rozmanitost a univerzalnost mu dava velku vyhodu skoro nad kymkolvek v st.poli. Takze tentokrat bez nejakeho zabezpecovacieho tipu, ktory mozno pride pocas zavodu, ale urcite nie este pred.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.04.2014, 10:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.etapa:

Vcera tipy pre etapou boli vylozene nepodarene. Dovodom bol velmi zly usudok o zaverecnom stupani, ktore sa na papieri jednoducho javilo ako zdolatelne aj pre klasikarov/vacsi okruh vrcharov, v skratke, ze nebude az tak selektivne. Opak bol pravdou, avsak, mal som aj stastie. Stupanie sa islo hned dvakrat, prvykrat este daleko od ciela, kde som si mohol uvedomit moju zasadnu chybu. Hned na prvy pohlad bolo zrejme, ze toto je stupanie, kde ti najlepsi nebudu mat problem ukazat svoju kvalitu a zbavit sa toho zvysku. Keby boli Valverde s Contadorom kurzovo na tom rovnako, hral by som oboch a nemusel by som nic riesit. Faktom je a to uz som pisal pred etapou, ze Alejandro bol nezmyselne vysoky favorit, takze jedinou moznou volbou bolo zahranie Contadora a pokrytie vlastnej chyby. Alberto ukazal svoju kvalitu, ukazal aj narocnost strmeho stupania a v kratkom zjazde uz nemohol stratit naskok okolo 15 sekund, ktory si vypracoval v predchadzajucom stupani. Kwiatek celkovo uz zrejme nevyhra, ak ano tak si to opravim, ale sam tomu neverim. Nelutujem, ze som nezahral Alberta, aj ked som mal tieto chutky. Lutovat kurz 2,75, to nie je moj styl, uz kurz 10-100, to je ina. Alberto moze strati vyhru uz len nejakym zazrakom.

Pouceny zo vcera, to znamena, ze tipy pred etapou nebudu. A kedze je etapa vysledkovo znacne zamotana, nebudu ani dvojicky, ktore vcera sa takisto (zial) nepodarili. Peraud zasiel dobre, Franka som naopak ani v druhej skupine nevidel. Napokon bol v tej tretej, cize uplne tragicky nezasiel, ale osobne som cakal viacej od neho. Nordhaug naopak zasiel podla ocakavania, avsak mylil som sa v Damianovi, ktory pred Ardenskymi klasikami ukazal naznaky zivota. Spat k dnesnej etape...

Etapa sa na prvy pohlad javi ako jedina etapa pre sprinterov. Z casti je to pravda, zial z tej druhej casti je to velky omyl. Aj bookies na to isli takto, jednoducho tych par sprinterov vrhli do pozicie favoritov, za nich dali rychlych klasikarov a potom uz ten zvysok. Vcerajsok nielenze bol narocnejsi, nez vyzeral, co ovplyvnilo samotne vysledky etapy, lenze ovplynuje to priebeh aj tej etapy dnesnej. Jednoduchy fakt - 68.zavodnik v cieli vcerajsej etapy stratil na Alberta viacej ako 9 minut. 9 minut je luxusny naskok a pohodlna strata na to, aby podobny zavodnik nebol ziadnou hrozbou pre Alberta a jeho potencialne celkove vitazstvo na Pais Vasco. Etapu dokoncilo 151 borcov, takze cez 9 minut ma stratu 84 mien. Medzi nimi napr. Mollema, Zubeldia, Rolland, J.Izaguirre, Preidler, Geschke, Bakelants, Henao, Velis, Serpa, LuLu Sanchez, Plaza, Nocentini, Betancur, A.Yates, Vichot, Kennaugh, Madrazo, Westra, Gasparotto a dalsi.

Prilis mnoho mien, aby si clovek vybral niekoho na unik, zaroven nie je to istota, ze unik vyjde a v neposlednom rade clovek nevie, kto v tom uniku vobec bude. Aj preto je livko idealna prilezitost - sledovat vyvoj, ako budu pracovat sprinterske timy, ktore tu nie su, mozno s vynimkou Oricy. Ako budu svoje sance vidiet timy s klasikarmi, ci pomozu Orice, prip. Sky a samozrejme, aki borci budu v uniku, kolko ich bude, aky im da naskok peloton atd.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy