Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihová sezóna 2014
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.03.2014, 6:08 Předmět: Dostihová sezóna 2014
Pište tipy na sázení
Citovat

Rovinová sezóna u nás tačne až v dubnu, na ostrovech ale vrcholí sezóna překážková. Tento týden se totiž koná překážkový svátek Cheltenham Festival. Jsem z toho unesen, protože konečně budu při tom a budu moci fandit i českému zástupci v hlavním dostihu! Jan Faltejsek jede v hlavním dostihu celého programu svého stálého a tradičního partnera Knockara Beau. Jestli jsem dobře počátal jel ho 38x z posledních 46 startů. V roce 2011 spolu byli čtvrtí v Pertemps Final a v roce 2012 šestí v GOLD CUPu! Doufejme, že jim letošní forma vydrží a že slibované pěkné počasí, které jako divák vítám, dráhu zachová měkkou.
PROGRAM FESTIVALU
Úterý 11. 3.
14:30 Sky Bet Supreme Novices´ Hurdle (Grede 1) 3300 m
15:05 Racing Post Arkle Challenge Trophy Chase (Grade 1) 3200 m
15:40 Baylis & Harding Affordable Luxury Handicap Chase (Grade 3) 4900 m
16:20 Stan James Champion Hurdle Challenge Trophy (Grade 1) 3300 m
17:00 OLBG Mares´ Hurdle (Grade 2) 4000 m
17:40 Terry Biddlecombe National Hunt Chase Amateur Riders´ Novices´ Chase (Listed) 6400 m
18:15 Rewards4Racing Novices´ Handicap Chase (Listed) 4100 m

Středa 12. 3.
14:30 Neptune Investment Management Novices´ Hurdle (Grade 1) 4200 m
15:05 RSA Chase (Grade 1) 4900 m
15:40 Coral Cup (A Handicap Hurdle) (Grade 3) 4200 m
16:20 BetVictor Queen Mother Champion Chase (Grade 1) 3200 m
17:00 Glenfarclas Handicap Chase (A Cross Country Chase) Cl2 6200 m
17:40 Fred Winter Juvenile Handicap Hurdle (Grade 3) 3300 m
18:15 Weatherbys Champion Bumper (National Hunt Flat Race) (Grade 1) 3300 m

Čtvrtek 13. 3.
14:30 JLT Novices´ Chase (Grade 1) 4000 m
15:05 Pertemps Network Final (A Handicap Hurdle) (Listed Race) 4800 m
15:40 Ryanair Chase (Grade 1) 4200 m
16:20 Ladbrokes World Hurdle (Grade 1) 4800 m
17:00 Byrne Group Plate (A Handicap Chase) (Grade 3) 4000 m
17:40 Fulke Walwyn Kim Muir Challenge Cup Handicap Chase (Amateur Riders) Cl2 5100 m

Pátek 14. 3.
14:30 JCB Triumph Hurdle (Grade 1) 3400 m
15:05 Vincent O´Brien County Handicap Hurdle (Grade 3) 3400 m
15:40 Albert Bartlett Novices´ Hurdle (Grade 1) 4800 m
16:20 Betfred Cheltenham Gold Cup Chase (Grade 1) 5300 m
17:00 CGA Foxhunter Chase Challenge Cup (Cl2) 5300 m
17:40 Martin Pipe Conditional Jockeys´ Handicap Hurdle (Cl2) 4100 m
18:15 Johnny Henderson Grand Annual Chase Challenge Cup Handicap (Grade 3) 3300 m

Tipy najdete na http://www.tiparuvpalec.cz/, zpravodajství na http://dostihy.fitmin.cz/ nebo www.dostihovy-svet.cz/‎, podrobnosti v angličtině samozřejmě nabídne racing post.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 20.03.2014, 15:28 Předmět: RULE BRITANNIA!
Pište tipy na sázení
Citovat

V pondělí večer jsem odeslal SMS: „ Ubytovali jsme se, kam jít?“ Display neukázal název hospody, ale číslo pokoje. Otevřel jsem dveře pokoje v hotelu Britannia a zaťukal na ty nejbližší, bydleli na sousedním! Ta restaurace se jmenovala Trocadero a viděli jsme v ní postupně Arsenal, Manchester City i Tottenham. Chelsea přijela do Birminghamu v sobotu, ale to už jsme byli na cestě domů.
Po opulentní snídani jsme po stometrové chůzi dorazili na nádraží a zařadili se do dokonale organizované fronty na vlak do Cheltenhamu. Tam jsme přestoupili do obdobným způsobem organizované formace double deckerů a po přestupu v restaurační zastávce Bank House dorazili do Mekky překážkového sportu závodiště v Cheltenhamu. Skromným dílem jsme přispěli k návštěvnickému rekordu úvodního dne Festivalu, bylo to přes 57.000 ! Závodiště, je umístěno ve zvlněném terénu a zanechalo ve mně veliký dojem „Naše“ část Best Mate je v klínu mezi cílem a obloukem, nejvyššími místy trati, začátek cílové roviny je naopak nejníže.
V noci se mi zdálo, že jsem se s Tomášem hádal, jestli škrtnout 16 nebo 6 a protože jsme pověrčiví, zahráli jsme je jako bankery ve velkém pořadí spolu s dalšími čísly ze snu po 10 pencích. Ještěže vlastním knihu Našeptávač snů! Malé pořadí, EXACTA, bylo po 50 penny a brali jsme v něm 31,25, ve velkém , TRIFECTA, 62,06. Přeloženo do betino češtiny, za 10 vsazených 6206. Číslo 24 jsme nemohli hrát, běželo jen 18 koní,ale uplatnilo se v dalším průběhu mítinku. Abych nezapomněl na koně, byl to doběh , první byl spolufavorit VAUTOUR (7/4) s Ruby Walshem, druhý náš banker č.6 JOSSES HILL (14) , třetí VANITEUX (11). Byli jsme na místě brzo, bylo ještě chladno, tak jsme se uchýlili do stanu deníku Sun, hrála tam kapela, v pauzách reprodukovaná hudba, ale především tam na velkoplošných obrazovkách ukazovali preview jednotlivých dostihů, hlavně Champion Hurdle, hlavního dostihu dne. Z 9 účastníků se totiž hned čtveřice HURRICANE FLY, OUR CONNOR, JEZKI a CAPTAIN CEE BEE utkala 2 krát za poslední 3 měsíce v Leopardstownu. Bylo vidět, že na měkké půdě byl druhý JEZKI favoritovi blíže, na místy těžké byl až čtvrtý. V úterý byla půda GOOD, placama SOFT. Favorizovaný HURRICANE FLY (11/4) je přece jenom už desetiletý tak jsme dali na mladší. Zahrál jsem si „české“ jméno 9:1, ještě dnes dělám s Ježkovou, ale už je to dcera těch, se kterými jsem před lety začínal. 5 liber each-way přineslo 32,40. Brali jsme i Trifectu , dělala 17,11. Druhý byl MY TENT OR YOURS, třetí THE NEW ONE, favorit došel čtvrtý a pátý došel vodič CAPTAIN BEE CEE. OUR CONNOR padl a bohužel odešel na věčné pastviny. Největší ostrovní majitel McManus triumfoval, jeho koně obsadili 1., 2. a 5. místo, každý od jiného trenéra. Mare¨s Hurdle vyhrála pošesté v řadě favorizovaná QUAVEGA.
Večer jsem si dal o pivo víc, abych se tak brzy neprobudil, ale čísla se mi nezdála. Jen jsem ve snu volal na mobil dceři, zvedla to však její matka a vynadala mi proč volám,když mě holka nemůže slyšet..
Druhý den jsme stanu měli na repertoáru starší a tvrdší muziku, takže jsme měli problémy s domluvou. Možná proto jsme nebyli tak úspěšní a úterní výhru z pořadí jsme odevzdali zpět. Když jsem se ale ve stanu zastavil ještě před posledním dostihem, doslova mě nabil energií. Desítky lidí tančily na stolech, všechno zpívalo starý fláky, nádhera. Velká část za celý den ani stan neopustila. Měli tam obrazovky, mohli si vsadit, pojíst a popít, život je krásný.
Hráli jsme na 2 bankery, RATHWINDEN (11/2) skončil v úvodním dostihu třetí za favoritem FAUGHEEN (6/4), kterého jel opět pro trenéra Mullinse a Mrs. Ricci Ruby Walsh a, druhý byl BALLYALTON (20). Trifecta přinesla 29,97. Brali jsme ještě v pátém dostihu 19,72. To byl specifický dostih typu našich cross country, však v něm startoval UNCLE JUNIOR, účastník Velké pardubické. Neuspěl, vyhrál BALTHAZAR KING (4:1) před AMY CURRENCY (30) a BIG SHU (3). Vítěz se stabilně účastní dostihů řazených do Crystal cupu. Hlavním dostihem byla Queen Mother Champion Chase, kterou vyhrál favorizovaný SIR DE GRUGY (11/4), kterého jel Jamie Moore pro Garry Moora, druhý byl SOMERSBY (14) , třetí MODULE (20) před naším bankerem SIZING EUROPE (11). Trifecta brala 78,64. Mnohem víc nás mrzel předcházející Coral cup. Tam jsme nakonec vyloučili GET ME OUT OF HERE (16) s McCoyem a hráli raději SON OF FLICKA (33). Večer jsme totiž v hospodě diskutovali, ze Tony McCoy s outsidery úspěchy neslaví a co si budeme povídat, jméno Filcka Čecha upoutá. Náš outsider dlouho vodil ale skončil 11. a právě McCoy došel druhý mezi WHISPERem (14) a naším BAYANem (11), Trifecta brala 586,13 a my máme čeho litovat. Běželo 28 koní a my „ušetřili“ 5,4 L! ještě více se vyplácelo v šestém dostihu, ale tam jsme vyhořeli.
Třetí den se hrála ve stanu spíše irská a skotská lidová, byl to St.Patrick’s Day. My jsme přes hodinu rozebírali nejpočetněji obsazený dostih dne, handicap se 24 účastníky, naštěstí s jedním škrtem. Byl to rébus pro labužníky, protože účastníci se potkávali s různými jezdci , hmotnostmi , na rozdílných půdách i distancích, někdy jich spolu běželo i šest. Den jsme ale nezahájili dobře, v prvním dostihu nás pokořil outsider UXIZANDRE (33), který dostih odvodil a udržel se druhý ze 12 koní., však byla Trifecta 882,64(!), rekord dne.
Druhý dostih vyhrál v poli 23 koní favorit FINGAL BAY (9/2) před outsidery SOUTHFIELD THEATRE (20) a PINEAU DE RE (33) a Trifecta byla 697,4. Třetí dostih měl jen 11 účastníků a konečně jsme zabodovali . Brali jsme 42,88 za doběh DYNASTE (3) – HIDDEN CYCLONE (10) - RAJDHANI EXPRESS (18).
Hlavní dosti, World Hurdle, měl 2 favority. ANNIE POWER (11/8) měla svrhnout z trůnu trojnásobného vítěze BIG BUCK’S (7/2) , jehož vítěznou sérii 18 vítězství v řadě ukončil v lednu KNOCKARA BEAU s Janem Faltejskem v sedle a druhý byl A FISHERS CROSS (9). Favorit se však vracel po dlouhé zdravotní pauze a bylo otázkou , zda se v lednu jen tak neprofoukl. Preview ukazovalo, že tři jeho vítězství v tomto dostihu byla stále těžší a vloni ho dokonce porazil SOLWHIT. BIG BUCK’S však došel až pátý a pravděpodobne ukončil kariéru, ANNIE POWER bezpečně porazila třetího A FISHER’S CROSS, ale o 1 ½ délky nestačila na MORE OF THAT (15/2) s Barry Geraghtym. Jásali jsme, ale Trifecta nám ani nezaplatila vklad, brali jsme 15,04.
Následující handicap nám přinesl naprostou satisfakci. Z našich 8 koní jich doběhlo prvních 6 (!) v pořadí BALLYANGOUR (12) – COLOUR SQUADRON (5) – TATENEN (33) – JOHN’S SPIRIT (9) THIRD INTENTION (7) A GIORGIO QUERCUS (16). Britové mají 2 druhy trojsázky, Tricast se vypočítává z kursů a na obrazovkách svítilo za libru 1999,2. Totalizátorová Trifecta bývá vyšší a tak jsme doufali. U pokladny jsem si prožil svých 15 minut slávy, starší pán povytáhl obočí a začal mi ve dvacetilibrovkách odpočítávat stovky. U čtvrté už musel do drobnějších bankovek a stvrzenka v mé kapse vykazovala 439,41! V naší zemi jsem byl v roce 2008 druhý s částkou 20.405 za 10, tohle představovalo víc než dvojnásobek.
V následujícím amatérském dostihu jsme se naprosto neshodli. Měli jsme vybráno 17 koní ze 23. zredukovali jsme to na 8, ale ani v těch 17 nebyl vítězný SPRING HEELED (12) ani třetí ROBERTO GOLDBACK (16).
Cestou domů jsme stáli, vlak musel jet jinudy a dvojnásob dlouho. V Británii se ale dá stát ve vlaku bez držení, musel jsem ocenit komfort jízdy.
Hlavní den dostihového mítinku narušil naše rituály Bank House jsme měli na rozbor celý stůl, vybírali jsme koně do Placepotu. Když jsme se shodli, a já špatně spočítal cenu, vyrazili jsme na závodiště. Nenavštívili jsme stan, ale měli jsme u dráhy schůzku s Janem Faltejskem, který si obcházel kurs dostihu. Šance svého koně neviděl moc dobře, byli tu lepší koně a on by potřeboval měkčeji. Stewardka nás s ním vyfotila a máme i autogramy v programu. Moje páteční karta byla Císařovna, ve čtvrtek 10 mečů, potřeboval bych mateřský dohled. Nebyl jsem schopen správně vyplnit tiket, pletl jsem čísla dostihů, vynechal koně, v hlavním dostihu jsme měli škrtnutého LAST INSTALMENT místo FIRST LIEUTNANT….
Na úvod dne ukazovala obrazovka skóre v letitém souboji Británie 14: Irsko 6. Irové si to ale nenechali líbit a v pátek dominovali 6:1. Úvodní Triumph Hurdle vyhrál TIGER ROLL (10) s Davy Russellem, v dresu Gigginstown House Stud. Naši naději na Pllacepot udržel jen třetí GUITAR PETE (7)
V dalším dostihu nám nevyšel banker a tak ani kdyby byl v cíli třetí DIAKALI a ne MONTBAZON, nebrali bychom nic. Horší bylo, že jsme už byly bez šance na Placepot. Dostih vyhrál jediný v Anglii trénovaný kůň za celý pátek, LAC FONTANA (11). Darryl Jakob v jeho sedle sedlal v dalším dostihu PORT MELLONa, ale na start se nedostal, právě jel na start kolem našeho rohu, docházel jsem zpátky od pokladny a viděl jsem jenom jak čelo couvlo a slyšel vydechnutí. Kůň se něčeho leknul, štycnul doprava a hodil ho na kameru Channel 4, zábradlí a pak na beton. Ošetření se dělo za zástěnou, ale všem bylo jasné, že skončí v nemocnici. Vyhrál VERY WOOD (33) za ním DEPUTY DAN (10) a APACHE JACK (20). Favoriti KINGS PALACE (5/2) a BRIAR HILL (2) se nedostali do cíle, v sedle druhého z nich chyběl v prvním dostihu zraněný Ruby Walsh.
Hlavní dostih, očekávaný Gold Cup, zahájil KNOCKARA BEAU (66) z čela , ale brzy se vytratil, uprostřed dostihu si musel oddychnout, tam nejvíc ztratil, ale už se nedokázal přiblížit a došel až na první nedotované pozici, tedy sedmý.
Favorizovaná dvojice skončila mimo stupně vítězů. SILVIANIACO CONTI (11/4) čtvrtý, BOB’S WORTH (6/4) pátý. První dvojici v cíli dělila krátká hlava o kterou byl vpředu LORD WINDERMERE (20) s Davy Russellem před ON HIS OWN (16) o ¾ délky zpět byl THE GIANT BOLSTER (14), druhý z roku 2012. Trifecta brala 562,85 za 10 penny. Vítěz byl šokem, měl v této sezóně 8., 7. a 6. místo , trénuje ho Culloty, bývalý jezdec Best Mate.
Davy Russell vyhrál se SAVELLO (16) i poslední dostih, ve stejném dresu jako ten první a pátečním hattrickem vyhrál cheltenhamský festivalový šampionát. Stejný dres měl i v předposledním dostihu vítězný DON POLI (12). Pátý vyhrál irský TAMMY’S HILL (15/2)
Placepot vynesl 44.616,3o za libru, den předtím to bylo 496,80. Byli jsme biti, ale bylo nás na to pět a ztratili jsme jen třetinu čtvrteční výhry. Spokojeně jsme se v sobotu ráno rozloučili na Birmingham New Street a jeli domů, abychom se v17:45 zase sešli na ruzyňském letišti po příletů svých letadel.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.04.2014, 8:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jsme se konečně dočkali a i v dostihové provincii Česko začíná dostihová sezóna. Začátek probíhá za naprostého nezájmu médií a veřejnosti, Není divu, masové sdělovací prostředky oznamují jen, že Váňovi vyplatili Italové dlužné peníze a dost.
Skutečnost je taková, že italské ministerstvo muselo zaplatit, protože italským dostihům jinak hrozilo vyřazení nejdůležitějších chovatelských zkoušek z black type kvalifikace, což by mělo pro Italy nedozírné následky.
U nás se začíná tradičním Gomba handicapem, který má na startu pouhých 7 koní. Jsou to ale kvalitní sprinteři, a vzhledem k začátku sezóny a tomu, že se jedná o handicap, nebude tipování vůbec jednoduché.
15:40 - 4.dostih (010101)
88. GOMBA HANDICAP
R - handicap I.kat. - 4+ - 1200 m - 120 000 Kč
St.č. - kůň, věk - jezdec - hm. - hdc. - kurs
1 HYACINT(GER*), 5 ž. Martina Havelková 52 84 5
2 SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 53,5 85,5 7
3 CHEMIK, 4 ž. Zdenko Šmida 50 80 8
4 WHITE MOTIV(GB), 4 ž. Jan Rája 59 91 5,5
5 CUT ME LOOSE(GB), 4 ž. Jaromír Šafář 2 61,5 93,5 3,5
6 MIKESH(IRE), 5 ž. Jiří Chaloupka 60,5 92,5 2,5
7 KENDY(GB), 6 ž. Radek Koplík 4 59,5 91,5 4
Hned 5 koní se utkalo v pardubickém sprintu den před Velkou pardubickou. Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-2 1/2-2 3/4-1 1/2-1/2-krk-hlava-1/2-1/2-2-2
Třetí skončil MIKESH s 59 kg v kursu 7,8:1, pátý HYACINT (58/10), šestý SIGN OF THE ZODIAC (57/16), desátý CHEMIK (57/14) a jedenáctý CUT ME LOOSE 59,5 / 3,5). Dráha byla měkká - 5,0.
Z tohoto pohledu si myslím, že největší outsider v poli CHEMIK, by mohl něco vytěžit z nejnižšího zatížení a z toho, že se stále zlepšuje. Počkám si ale, až se (doufám) jeho kurs ještě zvedne.
Ke kursům jen tolik: Největší outsider ze 7 startujících má kurs 8, sázející musí vsadit 158,5 Kč bez manipulačního poplatku, aby dostali 100 nazpět.
Byly zveřejněny i dlouhodobé kursy na derby. Momentálně je přihlášeno 61 koní a na získanou stovku by hráči musel rovnoměrně vsadit 163,57 Kč.
Zajímavější je pohled na kandidáty derby z pohledu chovu a dostihů jako chovatelských zkoušek. Tím nemyslím jen, že je mezi nimi 11 chovatelsky bezcenných valachů, ale spíše to, že jen 22 účastníků má český handicap ve 2 letech a hlavně to, že nejšancovější z domácích odchovanců mají kurs 40:1 a jsou až ve třetí desítce derby kandidátů.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.04.2014, 16:22 Předmět: Gomba handicap
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to jsme s Red Rumem už dva co jsme se konečně dočkali resp. v neděli 6.4. dočkáme zahájení dostihové sezóny v Čechách (a na Moravě). Red Rum už tu spočítal návratnosti vsazených částek při sázkách na Gombu a v dlouhodobých sázkách na České derby. Koukám, že Betino nějak moc riskuje, obvykle bývá v předprodeji nutné vynaložit 200,- Kč při úměrném rozprostření sázek podle kurzů na všechny koně v dostihu na zisk bájné stokoruny. Pohled na rámcové dostihy mě však uklidňuje, tam se už Betino k této metě přibližuje. No přece nechceme, aby nám Betino zkrachovalo a dostihy zůstaly u nás úplně bez sázek! Razz

Red Rumovi gartuluji k výhře více jak 500 liber na velké pořadí v Cheltenhamu, byla by to vskutku pěkná výhra pro jednoho sázkaře a ne pro celý autobus sázkařů, se kterým se o výhru Red Rum musel dělit! Wink

A protože bývám kritizován za to, že tu nikdy nic netipuji, učiním tentokrát pro Gomba handicap výjimku. Vzhledem k tomu, že až do neděle bude panovat pěkné a suché počasí s teplotami až 20 stupňů, lze předpokládat, že dráha bude pružná až pevná, takže hmotnostní rozdíly nebudou na takové dráze na 1.200 m hrát až tak zásadní roli jako na dráze měkké až hluboké, která obvykle začátkem dubna v Chuchli bývá. Proto favorizuji kurzového favorita Mikeshe a předpokládám jeho vítězství. Dál je to už otevřenější, Kendy na jaře většinou nemá doboru formu jako na podzim, White Motiv pro zranění ve slovenské VJC od loňského května nestartoval, je-li už fit, může být hodně vysoko. Cut Me Loose je dle slov trenéra tlustý a byl do dostihu dohlášen, protože v ČR nemá co běhat (po dvou vítězstvích v jedničkách na podzim se propozičně nikam nevejde). Neradno zapomínat na Sign of the Zodiac (u Holčáků ve Velkých Karlovicích neměli letos sníh a tak mohou mít koně napracováno už v dubnu), dobrý je i Hyacint. Chemik v téhle společnosti i s nejmenší hmotností v poli 50 kg vychází papírově nejhůře.

TIP: MIKESH vítěz a za ním WHITE MOTIV-SIGN OF THE ZODIAC- HYACINT. [/url]
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.04.2014, 19:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Naše sezóna začíná, anglická překážková končí. Z našeho lokálně patriotského pohledu končí tím nejdůležitějším, Velkou národní. V sobotu 5.4. se běží nejdelší a největší překážkový handicap světa.
Z našeho pohledu je zajímavé, že hodně vysoko si stojí Balthazar King, kůň který vyhrál před 3 týdny cross v Cheltenhamu, jinak tradiční účastník Crystal cupu.
Kapacita dráhy pro tento dostih je 40 koní, v nabídce je ale i startovní číslo 44, protože se předpokládá možnost škrtů na poslední chvíli.
Jak jsem uvedl, jedná se o handicap a tak tedy nastupují koně se značně rozdílnou zátěží. Č.1 TIDAL BAY nese 11 kamenů a 10 liber, číslo 44 MINELLA FOR VALUE jen 10 kamenů.
První favorit č. 12 TEAFORTHREE nese 10 - 12 , největším soupeřem u bookmakerů je č. 19 MONBEG DUDE (10 - 9 ). Vítěz Cheltenham Gold cupu 2011 LONG RUN s amatérem Waley-Cohenem má číslo 2 a nese 11 - 9.
Start hlavního dostihu je v 16:15 místního času
Pro ukázku ještě předběžné kursy: Betfair betting forecast
12 Teaforthree (IRE), 13 Monbeg Dude (IRE), 17 Tidal Bay (IRE), 17 Long Run (FR), 17 Rocky Creek (IRE), 17 Double Seven (IRE), 21 Triolo D'Alene (FR), 21 Pineau De Re (FR), 23 Balthazar King (IRE), 29 Prince De Beauchene (FR), 34 Colbert Station (IRE), 34 Big Shu (IRE), 34 Burton Port (IRE), 42 Battle Group, 42 Lion Na Bearnai (IRE), 42 Hawkes Point, 42 The Package, 50 Quito De La Roque (FR),50 Mountainous (IRE), 50 The Rainbow Hunter, 50 Chance Du Roy (FR), 50 Vesper Bell (IRE), 50 Shakalakaboomboom (IRE), 50 Alvarado (IRE), 50 Last Time D'Albain (FR), 65 Our Father (IRE), 65 Vintage Star (IRE), 65 Rose Of The Moon (IRE), 80 Walkon (FR),80 Mr Moonshine (IRE), 80 Across The Bay (IRE), 80 Kruzhlinin (GER), 80 Twirling Magnet (IRE), 80 Raz De Maree (FR), 100 Hunt Ball (IRE), 100 Wayward Prince, 100 Buckers Bridge (IRE), 100 One In a Milan (IRE), 200 Golan Way, 200 Swing Bill (FR), 500 Goonyella (IRE), 500 Soll, 500 Night In Milan (IRE), 500 Minella For Value (IRE)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 8.04.2014, 19:48 Předmět: Malý, ale náš
Pište tipy na sázení
Citovat

Český turf zahájil po pro nás řadové diváky „žabomyších", pro mocné ale zásadních válkách o majitelské prémie. Zahajovací neděle patřila tradičnímu 88. ročníku Gomba handicapu. Před ním proběhly ještě 3 dostihy a hned v tom prvním jsme viděli pravděpodobně zajímavého koně pro jarní klasiku. PRINCE ORPEN (5) odkentroval zbytek pole stylem start - cíl a poslední furlong již nepobízený Šafářem o propastných 11 délek v čase 1:26,67. Čas nic moc nevypovídá, ale kilometr byl za 1:00,36 a vypuštěná čtyřstovka za 26,31. Chuchelský rekord na 1000 m je 58,92. Druhé místo obsadil o krátkou hlavu první favorit CARADAN (2,4), loni debutující ve Francii před podle jména oblíbeným MY CHARLIE MANem (6). Se zájmem sledovaný Šavujevův svěřenec IRTSIS FIRE (5) působil v paddocku ještě dětsky a doběhl předposlední, devátý. Byl to ale poslední kůň kazašského kouzelníka, který koukal na soupeře z jiné stáje zezadu.
Hned ve druhém dostihu totiž obsadili první dvě místa mezi tříletými debutanty stájoví kolegové LEVIS MISTRAL (8) s Radkem Koplíkem a ZAKHAR STAR (3) s Murzabayevem. Třetí skončil VAJGAROS (12) velmi pěkně vypadající tmavý hnědák v péči Štěpánky Sedláčkové. Líbil se mi tak, že jsem si ho měl chuť i vsadit. Stoupnul totiž na 40:1, ale než jsem udělal těch pár potřebných kroků , klesl na 20.
I třetí dostih měl na prvních místech dvojici trénovanou jedním mužem, bratrem vítěze předchozího dostihu, Zdeno Koplíkem. SAMRUK (4) s Tomášem Lukáškem a EVEREST HILL (6) s Radkem Koplíkem ale nepatří stejnému majiteli , třetí byl v tomto handicapu n62,5 kg nejvíce zatížený BARATHEUS (6,5).
Hlavní dostih odvodil bělouš HYACINT s jedničkou, ale v cílové rovině ho předstihl nejdříve MIKESH (4) a pak i celé pole. HYACINTA roviny asi nebaví a nejspíš přejde na skoky. V cíli byl ale o hlavu před MIKESHEM skvěle načasovaným finišem Šavujevův CUT ME LOOSE (6) s Šafářem, třetí byl další bělouš WHITE MOTIV (10). Čas 1:11,12 je třetím nejrychlejším v historii dostihu.
Následující mílový handicap vyhrál překvapivě NURJAZ (10) s Lukáškem, opět to bylo o hlavu (podle časomíry 0,03 sec) před IZYDORem (6), třetí byla ROMAN BEAUTY (14). Ťafku dostal i český chov, otcem vítěze je totiž z Polska zapůjčený ALHIJAZ, který se ale pro nezájem našich chovatelů vrátil zpět, Je to první u nás vítězný potomek trojnásobného Gr.1 vítěze v Itálii. Alhijaz vyhrával na 1600 m (Gran Criterium, Premio Parioli a Premio Vittorio di Capua) a je z linie Mr, Prospector – Miswaki – Midyan.
Šestý dostih vyhrál největší favorit dne BRUTAL ROCCO (2,5) s Rájou, trenérem vítěze je Dalibor Török , druhá byla LAMIRANDA (6,5), třetí AMSSIO (12).
Sedmý dostih vyhrál poslední Šavujevův svěřenec DASHO TOP (5,5) v sedle konečně s Murzabajevem před dvojicí RABBIT RAILINK (5) a QUIMBY (6).
Program zakončil jediný vytrvalecký dostih dne a přinesl největší překvapení dne, na 2200 m byl první TYGR ROKYTENSKÝ (30) trenéra Hály s Petrem Torerem v sedle, druhý byl první favorit CHAMPAGNE ROSE (3) a třetí LORD BECCARI (11).
Obvykle hlásím výše výher a převodů, tentokrát pro mě byly malé české sázkové poměry nezajímavé. Za celé odpoledne jsem vsadil jen třikrát, když mě zlákal převod, a špatně. Když jsem nehrál, měl bych malé v prvním i velké v sedmém, ale výše byly takové, že mě to vůbec nemrzí. Mrzí mě jen, že jsem v sedmém nehrál ani malé. Všichni hráli po převodu 1155 ze šestého velké, výherci brali 805. Kdybych hrál těch 5 koní za 200, byl bych sám na malé a bral bych víc než velké. Takhle převod 672 narostl v osmém dostihu na 2849 a snad tak bude první nedělní dostih sázkařsky zajímavý.
Velkou národní vyhrál nízko naložený francouzský odchovanec PINEAU DE RE s číslem 29 a hmotností 10-6, nabízený 25:1. druhý nám známý BALTHAZAR KING 14:1, třetí spolufavorit DOUBLE SEVEN 10:1, čtvrtý ALVARADO (33). Dostih dokončilo 16 koní.
P.S. Na to, jak byl CUT ME LOOSE tlustý, neběžel zase tak špatně.
Laughing


Naposledy upravil RedRum dne 9.04.2014, 13:52, celkově upraveno 1 krát.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.04.2014, 12:27 Předmět: "Francouzský" Pineau de Re a naše Gomba
Pište tipy na sázení
Citovat

S tím "francouzským" Pineau de Re je to doufám myšleno v uvozovkách jak píšu. Pouze původ a jméno francouzské (mimochodem po moc dobrém francouzském likéru), jinak ten kůň už teď nemá s Francií nic společného.
Leč konečně jsem si mohl u obrazovky notebooku při doběhu zakřičet a povzbudit tohoto koně, protože jsem si ho na Betfairu zahrál za 10 na vítěze, za 10 do pátého místa a za 10 dokonce až do desátého místa (kurzy
34, 8,8 a 4,2 - uvedeno po betinovsku tedy ne svou výší, ale systémem zobrazení kurzů, po anglicku "jen" 33, 7,8 a 3,2). A vzhledem k tomu, že na Betfairu se sází v eurech a nikoliv v korunách, byl jsem se svými sázkami po deseti (eurech) a hlavně výhrami nadmíru spokojen. Přiznám se však, že na tenhle tip mne dovedl Bronislav Ondera na www.turf.sk Velkou národní jsem letos nijak nestudoval, 10 minut před startem jsem dostal chuť se na ní podívat v přímém přenosu a za to se holt musí zaplatit nějakou sázkou, abych ji na webu Betfairu viděl.

V porovnání s výší výhry a výherním poměrem 34 : 1 už to ve VCH stálo v neděli za prd. Sice jsem trefil Prince Orpena V/M 5/2,25 ale jen za málo peněz (250 V/250 M , míněno bohužel v Kč a nikoliv v eurech), ale pořadí mne nenadchla. Pouze velké pořadí v Gombě 1.530 Kč, ovšem chycené na rozpis za 520,- Kč bylo po převodech jakžtakž. Ta pořadí se už bez převodů nedají hrát, skoro nikdo je nehraje, už ani ta malá pořadí (2 koní) nikdo nevsadí, aniž je tam nějaký převod. Podle mě obrat na totalizátorová pořadí 2 a 3 koní šel za poslední 3 roky tak o 30% dolů. A co je toho příčinou, když tahle pořadí vyplácejí stále ve stejném fixním poměru 70% ze vsazených částek a nic se tam v neprospěch sázejících nezměnilo???!!! Odpověď je jednoduchá, lidi mají za téměř šest let trvající ekonomické krize a recese čím dál hlouběji do kapsy, proto tak dramatický pokles sázek na totalizátor a nízké výherní kvóty na pořadí 2 koní. No nic, pořadí 3 koní budu hrát, až když bude v banku převod minimálně 3.000,- Kč čistého a pořadí 2 koní budu v rámcových dostizích hrát též jedině pouze tehdy, když tam bude 1 převod z minulého dostihu (což s ohledem na objem vsazených peněz letos bude dost často). Snad jedině v hlavním dostihu odpoledne se na pořadí 2 koní vsadí více peněz i bez převodu a bude možné si ho tudíž zahrát.
Frana
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.8.2007
Tipy a sázky: 336
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 43.2Hodnocení kvality tipů: 43.2Hodnocení kvality tipů: 43.2Hodnocení kvality tipů: 43.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.04.2014, 8:16 Předmět: Gomba
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím. Nemohl jsem na Gombu. Musel jsem do práce. Ale přes mého dobrého kamaráda jsem si vsadil jedinou sázku. Na vítězství Cut Me Loose a celkem za dost. Teď ještě z mého bývalého kamaráda dostat ty vyhrané peníze. Ach jo...
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.04.2014, 19:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Druhá letošní chuchelská neděle nabízí především dva kvalitní vrcholy. Nejprve se v tradičním Memoriálu Rudolfa Deyla staršího utká tucet tříletých klisen zahraniční provenience a potom bude ve Velké dubnové hájit české barvy jediná AIRFARE proti sedmi nájezdníkům.
Podle výsledků dvouleté sezóny jsou favorizovány 3 klisny. Především je to ve střední Evropě neporažená NAJINSKA trenéra Koplíka, která neuspěla jen v listed dostihu v Chantilly, když předtím porazila HONZIKA a BUONAROTTIho, dva koně, kteří se později dostali na 3. a 4. místo GH dvouletých. Potom zimní královna MISS KRUK, trénovaná rovněž v Krabčicích, ale Šavujevem a ve své kariéře nejhůře třetí FRANCIE. Koně Vocáskových jdou však jako tříletí většinou dolů, stájová forma je ale momentálně dobrá, jak v neděli přesvědčili Barateus a White Motiv. Překvapit může v zimě importovaná BLU AXARA nebo COLD AS ICE, která v zimním favoritovi porazila v neděli triumfujícího PRINCE ORPEN.

15:30 - 4.dostih (010202)
40. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA
R - cena I.kat. - 3 klisny - 1400 m - 120 000 Kč hm. - hdc. - kurs
1 BAJADÉRA, 3 žk. Michal Mach 57,5 - 74 - 12
2 NAJINSKA(GER), 3 ž. Tomáš Lukášek 59 - x - 3
3 MONEY FOR DANNY(IRE), 3 ž. Radek Koplík 4 57,5 - 66,5 - 8
4 TAUTOU MONTJEU(IRE), 3 ž. Martina Havelková 57,5 - 52 - 14
5 COLD AS ICE(POL), 3 Natalie Arendsen 57,5 - x - 16
6 CESMINA(FR*), 3 ž. Petr Foret 57,5 - 70 - 7
7 BLU AXARA(ITY), 3 ž. Jiří Chaloupka 59 - x - 7
8 SKY ARROW(FR), 3 ž. Jaromír Šafář 2 57,5 - 74 - 9
9 SILK(GER), 3 ž. Milan Zatloukal 57,5 - 59 - 12
10 FRANCIE(IRE), 3 ž. Jan Rája 59 - 83,5 - 4
11 RABBIT EMPEROR(IRE), 3 ž. Jan Verner 57,5 - x - 10
12 MISS KRUK(GER), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 59 - 86,5 - 2,75

Starším mílařům a středotraťařům papírově vévodí duo ROCHES CROSS, LYSYAN. LYSYAN obhajuje loňský triumf, ale od té doby běhal jen v Ebreichsdorfu a Petržalke., ROCHES CROSS měl nejlepší formu na podzim, v srpnu jasně porazil v Mostě dvojici AIRFARE, RABBIT MOTIVMAN. Pole doplňují loňská klasická vítězka NIDARA (JCK), dvojice Zdeno Koplíka, třebaže různých majitelů. BERYASKU , druhou z JCK a čtvrtou z derby doplňuje HIDDEN FLAME a pro překvapení je tu ještě outsider SHOLAK, jehož tréninkoví partneři v neděli 3 krát zvítězili. Ani jeho ale nelze předem úplně odepisovat, stále se zlepšuje a v Drážďanech byl v listopadu o 3 délky za HIDDEN FLAME.

16:30 - 6.dostih (010201)
57. VELKÁ DUBNOVÁ CENA ERSTE FACTORING
R - cena I.kat. - 4+ - 1800 m - 120 000 Kč hm. - hdc. - kurs
1 NIDARA(FR*), 4 ž. Petr Foret 58,5 - 88 - 6
2 SHOLAK(FR), 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58 - 81,5 - 10
3 BERYASKA(FR), 4 ž. Radek Koplík 4 58,5 - 86,5 - 7
4 RABBIT MOTIVMAN(GB), 4 ž. Jan Verner 60 - 89 - 7
5 HIDDEN FLAME(IRE), 5 ž. Jakub Pavlíček 60 - 89,5 - 8
6 ROCHES CROSS(IRE), 6 ž. Milan Zatloukal 58 - 94,5 - 2
7 LYSYAN(IRE), 6 ž. Jaromír Šafář 2 60 - 93,5 - 3
8 AIRFARE, 5 ž. Jiří Chaloupka 58,5 - 91 - 6
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 15.04.2014, 9:48 Předmět: Nákup za 800 eur
Pište tipy na sázení
Citovat

Převod malého pořadí 2849 Kč na úvodní dostih se 7 startujícími nás nechal chladnými a dorazili jsme až po něm. S škodolibou radostí jsme si vyslechli, že doběh STORMICO (2,5) – DETEKCE (3,5) bere 88 za 10, třetí LAVERONI (5,5) doplnila velké na 224. Vítěze odjel mistr tempa Jura Chaloupka , kterého už Šafář nestihl. Stav dráhy byl pro nás překvapivě jen 3,2, u nás dopoledne pršelo.
Ani v druhém dostihu jsem nevsadil. Kurs na oblíbeného MUFFINA se mi zdál nízký, v době startu už vylezl na 5:1, ale to jsem už v klidu seděl na svém místě. Vychutnal jsem si nezaujatě krásný boj při výroku hlava – nos, když za ním druhý skončil DANUBIT (11) a třetí mocně, ale pozdě dotahující AMERICKÝ ŠERIF (8). Pavlína Filipová se tak stala první dámou zvítězivši letos doma, jela pro Kateřinu Berthier koně stáje Filip, odchovaného svým otcem.
Ve třetím dostihu už jsem neodolal a vsadil na sourozence Wladana a Werze, 4 letého pošetřeného ryzáka WOBULL SE NOW (5) při jeho teprve třetím životním startu. Vešel se až na samý konec tabule, za kvarteto ROMANE CONTI (7,77) – TRAFFIC TOUR (7,77) – CARTEMIX (3) a PLATBA (5). Vítěze jel Jan Rája pro trenéra Zobala. Převod velkého narostl na 1276, ale já šel jen do malého.
Dalším dostihem byl totiž Deylův memoriál, po škrtu Bajadéry s 11 tříletými klisnami. Jako bankery jsem si vybral 2 ze tří favoritek, ale vytrestala mě ta třetí vzadu – FRANCIE (3,5). Import za pouhých 800 Eur (!) zvítězil s Rájou lehce o 4 ¼ délky před triem svěřenkyň Zdeno Koplíka v pořadí NAJINSKA (3) – MONEY FOR DANNY (8) a BLU AXARA (12). Tabuli uzavřela silným závěrem SILK (30), která bude rozhodně vpředu v delších dostizích. Vítězku trénuje Helena Vocásková. MISS KRUK (4,5) zklamala osmým místem, ale trenér Šavujev avizoval, že kobylka přes zimu vůbec nepřibrala a že je 1400 m pro ni málo. Malé pořadí bralo 96, velké 1382.
S klidem jsme se posadili na pivo, proč se rozčilovat pro čtyřkový handicap s pouhými šesti účastníky. První tři místa obsadili koně s nejvyššími kursy, MONELLA (9) – BRIGHT STAR )7,77) – PRIMUS PASTORALUS (6). Malé pořadí 1533, velké 1113. Pro trenéra Mimru vyhrál žokej Chaloupka.
Velká dubnová byla odběhnuta v pomalejším čase než loni, ale favorizovaný ROCHES CROSS (2,3) se Zatloukalem vyhrál při svém posledním avizovaném rovinovém startu jistě o 3 ¾ délky. Druhé místo obsadila silným závěrem AIRFARE (8), pro kterou bylo 1800 m příliš krátkých, třetí došel obhájce loňského vítězství LYSYAN (3,5). Neteř majitele doufá, že Váňu odradí od přechodu na překážky, ale já byl spokojen s malým pořadím v hodnotě 315 Kč, velké vyplácelo 1042.
Sedmý dostih měl jen 5 aktérů a start- cíl ho lehce vyhrál favorizovaný WINROCCO (2,5) s Vendulou Korečkovou, připravovaný Lukou mladším. Outsideři ROYAL MELODY a LA LEGION (oba 14) stanovily výhry pořadí na 107 a 434.
Závěrečný dostih měl nejvyšší počet startujících z celého dne, 14. Vyhrál ho lehce největší favorit dne RAINBOW RAKTI (1,8), v jehož sedle dovršil Jan Rája nedělní hattrick a posunul se do čela letošního šampionátu. Podruhé vyhrála trenérka Vocásková. Na tabuli se vešli MONTE WELLS (4) – BEST BOX (30) – CHARMIENA (11) a CHAGALL (13). Díky bronzovému medailistovi se ve velkém převádí 1554, zatímco malé vyplácelo 192. Uvidíme, kam se vítěz dostane
Převod mě nechává chladným, letos ta pořadí nestojí za nic. Snad se to trochu rozjede v Pardubicích. Naštěstí už o velikonočním pondělí začne koleskými dostihy překážková sezóna. Alespoň tam nebudou účastníci se slevovými kupony Tesco, či co to v neděli okupovalo atrakce a stánky.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.04.2014, 12:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Velikonoční víkend otevře překážkovou sezónu, v sobotu zahajuje směsí rovinových a překážkových dostihů Brno, v pondělí Kolesa a mezitím se v Praze odehraje výhradně rovinový mítink s tradičním memoriálem profesoraMichala, nejdůležitější zkouškou hřebců (v našich dostihových specifikách i valachů) na Velkou jarní cenu.
Na startu se představí 10 koní, valaši maji čísla 2, 7 a 8.
Vloni toho nejvíce předvedli JAMBUL, HONZIK , WIN FRONT a LOVE ME, ketří se dostali do Top Ten generálního handicapu dvouletých 2013. naopak výkodu letošního startu již mají vítězové z úvodní neděle PRINCE ORPEN a LEVIS MISTRAL, NEW ATTACK byl čtvrtý se 13 délkami ztráty na PRINCE ORPEN. Výkony vítězů slibují hodně a tak se podle očekávání zařadili do okruhu favoritů.
Velkou neznámou je importovaný MASTER OF GOLD trenéra Koplíka, má za sebou solidní dvouletou kariéru, zisk přes 30.000 Eur, zakončenou listopadovým startem v Gr.2 dostihu na závodišti Maisons-Laffitte, ale 11. místem ze 12 koní.
6:00 - 5.dostih (010301)
25. MEMORIÁL PROFESORA VÁCLAVA MICHALA
R - cena I.kat. - 3 hřebci a valaši - 1400 m - 120 000 Kč
Č. kůň, věk jezdec - hm. / hdc - kurz - stáj
1 MASTER OF GOLD(FR), 3 ž. Radek Koplík 4 59 / X - 5 TVD a.s.Slavičín
2 TROPICAL BOND, 3 ž. Jiří Chaloupka 58 / 63,5 - 10 Buc-Film
3 JAMBUL(GB), 3 ž. Milan Zatloukal 59 / 87 - 3,5 Ardak Amirkulov
4 WIN FRONT(USA), 3 ž. Tomáš Lukášek 57,5 / 84 - 4,5 DAR
5 LOVE ME, 3 ž. Jan Verner 57,5 / 81,5 - 8 Rabbit Trhový Štěpánov
6 HONZIK(FR*), 3 ž. Petr Foret 57,5 / 85 - 5 DS Pegas
7 NEW ATTACK(SPA), 3 Nikola Petrlík 57,5 / X - 12 Meridian
8 WICKER STONE(IRE), 3 žk. Michal Mach 57,5 / 63 - 14 Lokotrans
9 PRINCE ORPEN(FR), 3 ž. Jaromír Šafář 2 57,5 / 72,5 - 4,5 Joly
10 LEVIS MISTRAL(IRE), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 57,5 / 70 - 6 Valentin Bukhtoyarov

Na mě osobně udělal veliký dojem PRINCE ORPEN a pokud nebude mít nějaké problémy v dostihu, věřím mu. Startovní číslo 9 ale bohužel problémy přinést může.
V rámcových dostizích se představí další zajímaví koně, především tříleté klisny. Ve druhém dostihu se utká například další Vocáskovic nákup MARY YEATS, hlášená do Oaks, s v jediném startu neporaženou NAVIKOU.

Hlavním koleským dostihem je handicap třetí kategorie, v němž nese nejvíce GEMANUS (70 kg) a nejméně dvojice VIRVÁL - DUMAGO (63,5).

V Brně jsou trojky dvě, v rovinové Jarní moravské míli se představí bývalí elitní sprinteři LINE HONEY a TULUM, proti kterým se pokusí uspět po více než roční pauze GLOUSHEK. Z 10 steeplerů by měli mít největší šance TRIPOLIS, BAMBINA a LARIZANO.
věřím ve slušné počasí, návštěvy a snad i sázkový obrat. Laughing
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.04.2014, 8:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po sobotním brněnském předkrmu a nedělním chuchelském hlavním chodu následoval podle Brownova pořadí koleský puding. O víkendu vyhrávali většinou favoriti. Hlavní dostihy v Brně měly doběhy TULUM – GLOUSHEK – LINE HONEY a LARIZANO – BAMBINA – WILL BILL. Jezdec Sovka vyhrál rovinu i steeple, stejně tak 2x bylo vítězné i příjmení Mach, jenomže steeple vyhrál Ján a rovinu žák Michal. V Praze zaznamenal hattrick žokej Foret, kromě hlavního dostihu s HONZIKem, vyhrál i úvodní dva s REINI'S BOYem a NAVIKOU. Hlavní dostih odvodil podle očekávání PRINCE ORPEN, ale podle mezičasů (13,92 – 22,27 – 23,51 -25,31) byl chtivý příliš a svému tempu podlehl, HONZIK ho zdolal lehce o 4 ½ délky a jenom o nos byl třetí MASTER OF GOLD (5,5), na tabuli skončili ještě zimní favorit JAMBUL (4) a WIN FRONT (6)..

Poslední dva chuchelské dostihy ale neskončily podle očekávání sázejících, sedmý vyhrál FERNANDO (11:1) se Šafářem , závěrečný PAT’S GOLD (5,5) a do Koles putoval převod 1323 Kč a tak bylo, alespoň zpočátku, o co hrát. Jan Rája v sedle favoritky PLAYMONY (1,8) si byl zcela jistý, v posledním oblouku šel zvenčí a rozdal pár délek, přesto byl v cíli jistě první o 2 ¼ délky před duem JIGO (6,5) a RIANA ROMALE (3,5) a my inkasovali podíl ve výši 1358 Kč, což v letos „astronomických výškách“ velkého pořadí zatím značí bramborovou medaili. Na zlato stačí 1556! Převod malého byl 294. Stínem odpoledne bylo zranění žáka Laubeho, kterého se ihned po startu zbavila „domácí“ PURGETTA, když si to samovolně namířila dovnitř dráhy.

Tím pohasl zájem o trojsázku a zdruhého dostihu se v ní přžvádělo 14 (slovy ČTRNÁCT KORUN ČESKÝCH). Druhý dostih vyhrál rovněž favorit, CHARMER (2,4) s jezdcem Sovkou, druhý byl CIMO (5). Třetí outsiderka LORIETA (21). Malé vyplácelo 106.

Posledním rovinovým bodem byl handicap se 7 účastníky, v němž Betino vypsalo největšího outsidera 6:1. Sázky poměry změnily a vítězný DUPLO se Šafářem odskočil 7:1. Druhý byl CHAR (6), třetí CHRISTERA (2,5). Převáděla se obě pořadí, 511 a 140.

První steeple měl tahák jménem CROSS ICE (2,5). Všichni si ho z listopadu pamatujeme jako zvláštní svatební dar pro novomanžela Dušana Andrése. Šes soupeřů dávno kroužilo v paddocku, než se dostavil, osobně vedený paní Váňovou. Neměl blinkers, s překvapením jsme zjistili, že jeho nervozitu mají tlumit špunty v uších. Zaregistroval jsem to poprvé v životě! CROSS ICE s Váňou mladším vyhrál jistě o 3 délky před FLICKERem (4,5 ) a prvním favoritem MIRAXem (1,8). V malém jsme brali 155, velké bylo 252. Kdyby ale nebyl FLICKER tak chtivý a jeho jezdec dokázal pustit Váňu do čela, asi by to bylo zcela jinak. V dostihu už špunty nebyly vidět a při dekorování byl vítězný kůň opět velice nervózní. Prostě má asi strach z lidí a prospěla by mu změna prostředí, myslím tím malou stáj a klidnou trpělivou péče.

Hlavní dostih měl rovněž 7 účastníků. Na irské lavici ztratil jezdce outsider RIVER KWAI (25)- ostaní dokončili, třebaže ESO (5) od začátku nestíhal. Vyhrál opět Váňa mladší s NEVERLANDem (4) ½ délky zpět byl domácí NEBRIUS (3) třetí SISI MERBLE (8), čtvrtý GLOVER (5), pátý GEMANUS (8). Zajímavostí je, že hlavní listopadový dostih 2013 zde skončil doběhem NEBRIUS – SISI MERBLE – GEMANUS – Ilex the Great – NEVERLAND. Nevadilo nám, že jsme netrefili doběh dvou favoritů, do doby, než byla oznámena jeho výše 630. Inu malý obrat, kde jsou ty výkyvy opravdu značné. Ve velkém se převádělo 84.

V prvním proutí jsme hráli listopadového vítěze SONGSTERa (2,3) opět v sedle se Zuzanou Vokálkovou. Druhou polovinu dostihu odvodili, ale SCALANDO (6,5) s Markem Stromským vyhrál jistě o 2 ¾ délky, přestože jich na staru podle výroku asi 5 ztratil.

Poslední proutky odvodil Váňa mladší v sedle favorizovaného EXOTIC VALLEY (2), v cílové rovině ale přes něho šli 2 koně. Po tuhém boji vyhrála o krk MERINGA (6)s Kratochvílem před STRETTONem (6) s am. Spáčilem. Malé vyplácelo rovných 700, ve velkém se převádí 553. Josef Váňa tak slavil jako trenér vítězný hattrick. Nemuselo tolik foukat, ale byly to pěkné velikonoční dostihy s pouhými 2 pády na skocích, škoda toho zranění na rovině.


Naposledy upravil RedRum dne 24.04.2014, 12:51, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 24.04.2014, 12:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dostihy se poslední dostihový víkend konaji na dvou místech, v sobotu ve Varech a v neděli v Chuchli. Sobotní karlovarské dostihy se konají jako Den evropské šlechty a začínají dopoledne v 10 hodin. všechny dostihy mají dvojjayčné názvy a ač media do nás cpou ruské vlivy ve Varech, šlechta tam bude ještě pořád německá. Konkurence není nic moc, hlavním dostihem je druhá kategorie na 2000 m s vypsanými kursy šlechty nedůstojnými.
13:00 - 5.dostih (020101)
Jarní cena Fredericks &von der Horst Frühjarspreiss Fredericks &von der Horst
R - cena II.kat. - 4+ - 2000 m - 90 000 Kč (hmot., - hdc. - kurz )
1 OLD GLORY, 5 ž. Milan Zatloukal 58 / 76,5 - 5
2 MAMBO LADY(FR), 6 Martin Laube 58 / 80 - 6
3 BRUTAL ROCCO(IRE), 5 ž. Jan Rája 58 / 83 - 2,5
4 AURORA, 4 ž. Jiří Chaloupka 60,5 / 77 - 4
5 SHADOW MOON, 6 ž. Radek Koplík 4 57,5 / 79 - 4
6 RABBIT THOMAS(IRE), 4 ž. Jakub Pavlíček 57 / 76 - 10
7 TYCHO BRAHE(IRE), 4 ž. Jaromír Šafář 2 57 / 77,5 - 7
8 VICTORY BOND, 4 ž. Petr Foret 55,5 / 75,5 - 7
9 RABBIT VERGLAS(IRE), 5 ž. Jan Verner 59,5 / 74 - 5

Nedělní Chuchle nabízí atraktivnější program. Pod atraktivním názvem Velká cena štiky českého byznysu, se koná v podstatě odveta Gomba handicapu. Jen JUST FLY letos debutuje, ostatní se již představili a až na jednu vyjímku se i umístili. Tajně doufám, že CUT ME LOOSE už nebude tak tlustý a udělá Harrymu radost Laughing
16:05 - 5.dostih (010401)
VELKÁ CENA ŠTIKY ČESKÉHO BYZNYSU (9. MEMORIÁL JAROSLAVA MAŠKA)
R - cena II.kat. - 4+ - 1400 m - 90 000 Kč (hmot., - hdc. - kurz )
1 MIKESH(IRE), 5 ž. Jiří Chaloupka 61 - 94,5 - 3,5
2 CUT ME LOOSE(GB), 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 61 - 96,5 - 2
3 JUST FLY(POL), 6 ž. Milan Zatloukal 61 - 90 - 7
4 SHOLAK(FR), 4 žk. Michal Mach 58 - 81,5 - 16
5 SAMRUK(IRE), 5 ž. Tomáš Lukášek 58 - 82 - 10
6 EVEREST HILL(GB), 4 ž. Petr Foret 58 - 83,5 - 10
7 WHITE MOTIV(GB), 4 ž. Jan Rája 61 - 91 - 5
8 NYANI TOMBA(IRE), 4 ž. Jaromír Šafář 2 58 - 85 - 8
9 KENDY(GB), 6 ž. Radek Koplík 4 61 - 89,5 - 6

O dostih dříve se utkají budoucí vytrvalci, kteří směřují spíše k derby a nejspíš vynechají jarní klasiku. Stejně jako v hlavním dostihu dne mezi nimi není jediný český odchovanec, což je smutné, ale velmi časté konstatování.
15:30 - 4.dostih (010402)
CENA AC-T SERVIS
R - cena II.kat. - 3 - 1800 m - 85 000 Kč (hmot., - hdc. - kurz )
1 SOLDIER OF FUTURE(IRE), 3 ž. Radek Koplík 4 57 - x - 6
2 LE CONTE NOIRE(FR), 3 ž. Milan Zatloukal 59 - 75 - 2,5
3 CARADAN(FR), 3 ž. Tomáš Lukášek 55 - x - 4,5
4 FUJARA(GB), 3 ž. Jan Rája 57 - 72,5 - 3,5
5 OKRINEK(IRE), 3 ž. Martina Havelková 55 - x - 7
6 VAINAKH(FR), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 57 - 79,5 - 3

Za sebe mohu konstatovat, že konec dubna dostihově vypouštím, zajedu se v sobotu podívat na maratón spřežení v Kladrubech a počkám si na květen, kdy budou jarní klasiky, Prvomájová v Lysé a dvakrát i Pardubice.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.04.2014, 20:54 Předmět: Konec dubna na dostizích
Pište tipy na sázení
Citovat

Na vtipnou větu Red Ruma reaguji poznámkou, že ani Mikesh mne v Gombě nezklamal, hrál jsem ho V/M 4/2 a 1-3 1,7 , i když vítězství by bylo samozřejmě lepší. Do Varů nejedu, ve Fortuně jsem volepil 1-3 pari ve 4.dostihu debutujícícho Tannhausera. A sázka byla tak velká, že Betino snížilo kurz na V ze 6 na 4 a to jsem to hrál jen 1-3 2,0 !!! 1-3 je už také vyprodáno, kurz na 1-3 spadnul po mé sázce na nehratelných 1,3! To je důvěra v debutanta, co?! Ale když něco vím, tak to vsadím!!! javascript:emoticon('Smile')

V neděli se budu rozhodovat až podle paddocku, třeba mě potěší i Cut Me Lose. Kdo ví?! javascript:emoticon('Laughing')
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.04.2014, 7:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Harry: Stájová informace je stájová informace. Já ji nemám, ale v poli 6 koní je to podle mého laického neinformovaného pohledu 2:1 dobrá sázka na to, že porazí TANISCHKU. ZAKHAR STAR a asi i SINNDARKA budou dobří, další dva jsem viděl 6.4. a budou outsideři.
S CUT ME LOOSE bych byl opatrný, hlavně kvůli jezdeckému obsazení. Murzabajev mi letos přijde zatím nějak z formy a pokud Chaloupka nebude muset od začátku vodit, ačkoliv on si i z čela dokáže udělat tempo.....
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.04.2014, 10:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přichází květen a naplno se rozbíhá překážková sezóna, 1.5. je v lysé tradiční Prvomájová, 8.5. zahajují Pardubice a první dvě májové neděle jsou vyhrazeny klasickým mílím. Ta pro klisny bude mít maximálně naplněné boxy a ještě zůstala MARUSCHKA pod čarou, nechám si ji na pátek
V Prvomájové se představí 11 dobrých koní, z nichž neuvěřitelně drzé kurzy návratnost 53,5 % s nezapočítáním manipulačních 5% favorizují duo URSAN - RABBIT WELL. URSAN je spolehlivý veterán, který už přece jenom nemá tu pravou rychlost pro krátké steeply do 2 mil a stejně úspěšně přechází na trošičku delší tratě, 4100 m pro něho nepředstavuje žádný problém. O kvalitě jeho soupeře rovněž není třeba pochybovat, problémem je jeho povaha a zejména to, aby se dostihu vůbec zúčastnil. Váňovi, u nichž je druhým rokem ho naposledy dostali do cíle, ale přesto střídá v jeho sedle Váňu mladšího Jan Kratochvíl, letos velmi úspěšný. Nemyslím si,že by ho mladý Váňa nechtěl jezdit, vypadá to, že se prvomájového průvodu zúčastní jinde než v Lysé. Přesto jsem ho v zahraničních startech na tento den nenašel.
Ve druhém sledu skupina 6 koní s kurzy 6 - 8, z nichž se mi nejvíce zamlouvá nejbohatší kůň v poli BASSO a dvojice GODEA, FRASINI. Ten šel ale vloni proti roku 2012 dolů, takže uvidíme a zakombinujeme.

15:10 - 5.dostih (060106)
Prvomájová steeplechase
Stch - cena I.kat. - 5+ - 4200 m - 120 000 Kč
1 URSAN(POL), 11 ž. Josef Bartoš 2 68 - 84 - 2,5
2 GODEA, 10 ž. Marek Stromský 66 - 76 - 6
3 RIBELINO(FR), 6 Jan Derych 68 - X - 8
4 DICKINSONA, 9 žk. Jiří Štěpánek ml. 66 - 58,5 - 50
5 FRASINI(GB), 9 ž. Pavel Kašný 68 - 83,5 - 6
6 MAIESTAS(IRE), 7 ž. Luboš Urbánek 68 - 72 - 16
7 KINDLY BOY, 9 ž. Marcel Novák 68 - 75,5 - 7
8 CIM(POL), 10 ž. Jaroslav Myška 68 - 78 - 6
9 RABBIT WELL(GB), 8 Jan Kratochvíl 68 - 84 - 3
10 MAKLER(POL), 8 Petr Tůma 68 - 73 - 7
11 BASSO(POL), 8 Josef Sovka 68 - X - 7

Po mém nářku nad výší výher pořadí se přece jen v neděli zvedly ledy a v Chuchli byly výhry velkého pořadí 5068 (1.dostih) - 2408 (6.) - 1596 (8.), takže stupně vítězů letošních výher trojsázky jsou zcela jinak obsazeny a, bohužel, do Lysé není žádný převod.
Mimochodem Harryho TANNHAUSER odskočil jako druhý favorit (3,5) a skončil mu v poklidu třetí,. Za ZAKHAR STARa (1,5) se ale dostal překvapivě jeho tréninkový partrner IRTSIS FIRE (10), zatímco SINNDARKA (4,5) byla poslední, šestá.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.04.2014, 16:35 Předmět: Na 1.máje do Lysé
Pište tipy na sázení
Citovat

Tannhauser mě v KV 26.4. potěšil a Betino taky, protože mělo tu odvahu vzít mi sázku 1-3 v pari kurzu za 20.000,- Kč na 2 tikety po 10.000,- Kč. S manipulákem 5% jsem tudíž bral za 21.000,- Kč vsazených 40.000,- Kč. Až zas budu vědět nějakou tutovku, tak jí sem dám, ale kurz už bude po mé krapet větší sázce asi nehratelný! Smile

A nevím, proč se Red Rum zase diví, jaké že to Betino vypsalo kurzy na Lysou?! Někde přece těch 19.000,- Kč co mi vyplatili navíc vzít musí!!! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 2.05.2014, 9:12 Předmět: Prachbídná Lysá
Pište tipy na sázení
Citovat

Dostihy začínaly pro náš vlakový směr nevýhodně, než tam být hodinu a půl napřed, oželeli jsme první dostih. Přišli jsme i o druhý, vinno bylo malé zpoždění a snaha pořadatelů o urychlení průběhu odpoledne zkrácením intervalu začátku jednotlivých dostihů na 25 minut. Výsledkem byly fronty a často si lidi nestačili vsadit, toto Betino nezvládlo.
V prvním dostihu bylo trefené jen velké pořadí za 224, ze druhého se převádělo 238 a 140. Vyhráli ale favorizovaní NODDY (3) a maLTamo (5)Vybral jsem si malé a za doběh QUIMBY (1,4) - NAMID STAR (4) jsem bral51. Čtvrtý dostih jsem také trefil, ale pro neotevření boxu SAMANTHINE byl anulován. V hlavním dostihu jsem se rozhodl pro URSANA (), který přišel i o poslední místo na tabuli, RABBIT WELL s Kratochvílem (3) byl opravdu jasně nejlepší. Jediné GODEY (6), která se snažila mu klást odpor, se zbavil v posledním oblouku a třetí BASSO () si je nechal moc utéci , čtvrtým místem mě překvapil CIM (6), tabuli stihl KINDLY BOY (7) Výhry obou pořadí byly překvapivě slušné, 390 a 700.
V dalším dostihu jsem opět trefil malé pořadí ale doběh DUPLO (1,8) – KITE OF GRACIE (3), platil jen 40(!), velké s TRUST OF SCYRIS () bralo 98.
V posledním dostihu udělal chybu favorizovaný ZEUS (?) a doběh RABBIT LIBRETTIST (10) – HYACINT (3) bral rekordních 749, třetí byl třetí favorit SARYARKA (4), ale ve velkém se 707 převádělo.
Opakovaný dostihy vyhrála opět MEDULA (1,4), běželo ale jen 6 koní z původních 12 a druhý byl EL CAMINO (3). Malé bralo opačně rekordních 37, velké po převodu 104. V původním doběhu byl mezi nimi ASHARON, který po téměř roční pauze logicky podruhé neběžel. Neběžela ani ta, které se box neotevřel, bez jezdce si myslím dala okruh navíc. Zkrátka, z mého pohledu zbytečně opakovaný dostih.
Celý den svítilo slunce a všude byla spousta prachu, kolem půl páté spadlo pár kapek, ale celé to letos bylo takové nezvládnuté. Po všech stránkách. Prach a bída!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.05.2014, 10:00 Předmět: Lysá 1.5.
Pište tipy na sázení
Citovat

Zkrácení přestávek mezi dostihy na 25 minut a brzký začátek byly kvůli přímému přenosu TV. Po dostizích byl na programu hokej, takže ČT tlačila na dodržení časů startů dostihů. Vytipované koně, jmenovitě Noddy, Maltamo, Rabbit Well jsem si zahrál už na začátku odpoledne v kurzových sázkách i do ako, takže jsem pak už nemusel stát dlouhé fronty u pokladen. Pořadí 2 a 3 koní na favority stejně berou prd a je lepší to potrefovat v pevných kurzech a v akovkách. Sázkový provoz brzdili amatéři s dvacetikorunou v ruce, kteří přišli 1x za rok na dostihy a jejich odbavení u pokladních okének s vysvětlováním pokladních jak se dá ta dvacka vsadit trvalo strašně dlouho!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 2.05.2014, 13:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Úvodem bych rád poděkoval tiskovému mluvčímu SK Betino a Jockeyclubu ČR, za vyčerpávající vysvětlení faktu, že na závodišti, kam přijde dav lidí právě jednou do roka nebyla dostatečná kapacita sázkových pokladen. Hokej nekomentuji, chápu jen, že se mu přizpůsobil čas hlavního dostihu, ale tak se mohl běžet třeba jako čtvrtý v pořadí, ne?
Ale k věcem příštím, v neděli uvidíme v Chuchli první klasický dostih, v němž se na trati jedné míle utkají tříleté klisny, šance domácího chovu v této chovatelské zkoušce vyjadřují kurzy jeho tří zástupkyň ze 17 jmen ve startovní listině. 14,20 a 36. Startovních boxů je pouze 16 a tak ř.17 zůstává „pod čarou“ a dostihu se zúčastní pouze v případě škrtu jednoho z nižších čísel. BAJADÉRA, SÁZAVA a LUŽNICE letos dosud nestartovaly. Největší zkoušku, memoriál Rudolfa Deyla staršího na 1400 m vyhrála 13.4. FRANCIE, za ní skončily NAJINSKY, MONEY FOR DANNY, Blu Axara, SILK, COLD AS ICE, SKY ARROW a MISS KRUK. Velký dojem však udělala o týden později svým vítězstvím NAVIKA, ale jen půl délky za ní skončila MARY YEATS. Handicaper klisny příliš neocenil, ale bookmaker snížil dlouhodobý kurz NAVIKY pro derby na 14.
Zajímavostí dostihu je start hned 4 klisen, které byly jako dvouleté v péči Vocáskových. FRANCIE a MARY YEATS v ní zůstávají, LUŽNICE je u trenéra Tajmra, SÁZAVA u trenérky Blažkové. V dostihu uvidíme i francouzského žokeje Theo Bachelota, který doma jezdí i pro trenéra Luku, tentokrát mu byla svěřena ALHAARTCA, kterou již ve Francii jel, jaká bude její třída, je otázkou. Uvidíme, zkusím věřit, že Luka má dost tříletých, aby věděl, kam ji zařadit a budu hledat ještě jiné překvapení. V tak početném poli je nutné počítat se vším. Delší vzdálenost bude rozhodně ku prospěchu SILK, možná se vzpamatují ty, které se v Deylově memoriálu nevešly na tabuli, především zklamala milionová MISS KRUK a možná překvapí některá z debutantek.
Favority dne jsou MYSTIC GOLFER (1,4) ve 4. a PATROLA (1,6) v 1.dostihu

66. JARNÍ CENA KLISEN ALAVIS
R - cena L - 3 klisny - 1600 m - 400 000 Kč
1 MONEY FOR DANNY(IRE), 3 ž. Radek Koplík 4 58 - 82 - 7
2 MARY YEATS(IRE), 3 ž. Zdenko Šmida 58 - 70 - 10
3 FRANCIE(IRE), 3 ž. Jan Rája 58 - 88,5 - 3
4 MISS KRUK(GER), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58 - 84,5 - 7
5 BAJADÉRA, 3 žk. Michal Mach 58 - 74 - 20
6 RENESSIE, 3 ž. Martin Srnec 58 - X - 14
7 NAVIKA(FR), 3 ž. Petr Foret 58 - 70,5 - 3,5
8 SILK(GER), 3 ž. Milan Zatloukal 58 - 77,5 - 10
9 ALHAARTCA(IRE), 3 ž. Theo Bachelot 58 - 67,5 - 7
10 BASIC BARA(IRE), 3 ž. Jiří Chaloupka 58 - 63,5 - 16
11 SÁZAVA(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 2 58 - 80 - 7
12 LUŽNICE(IRE), 3 Martin Laube 58 - 84,5 - 10
13 COLD AS ICE(POL), 3 ž. Ján Havlík 58 - X - 16
14 NAJINSKA(GER), 3 ž. Tomáš Lukášek 58 - X - 4
15 SKY ARROW(FR), 3 ž. Martina Havelková 58 - 74 - 25
16 TREVILLA, 3 ž. Jan Verner 58 - X - 36
17 MARUSCHKA(IRE), 3 ž. Vendula Korečková 58 - X - 20
Startujících: 16
Pod čarou: MARUSCHKA(IRE)

P.S. Jen jsem si vzpomněl při poznámce o dvacetikorunových amatérech, brzdících sázkový provoz, na svůj zážitek z Anglie 2011. Já 10-ti pencový hráč jsem si šel pro 1,76 libry (méně než minimální vklad) za toteswinger (= 2 koně do 3.místa) a paní u kasy mi sehrála divadlo, že se o ní pokouší infarkt z výše výhry a kontrolovala, zda má dost peněz. Co z toho bude přístup kulturní společnosti ponechávám na Vás.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.05.2014, 13:30 Předmět: Jedna paní v Anglii...
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdá se, že Red Rum nepochopil anglický humor paní pokladní, která si z něho tímto způsobem dělala srandu, jak vysokou to částku vyhrál! Smile

A pokud jde o Lysou, tak tam Betino má standardně nějakých 8-9 pokladen na 1.máje už nějakých deset let. A když byly pauzy mezi dostihy 30 minut a před prvomájovou steeplechase 35-40 minut, tak to nabrat stihli. Ono je to o tom, že z výtěžku sázek toho pořadatel moc nemá, takže při plánování dostihového dne se pořadatel na Betino vykašle a vyjde raději vstříc televizi, protože zviditelnění v TV mu přinese možná vyšší návštěvu na dalších dostizích, a tím i více peněz ze vstupného a parkovného a prodaných dostihových programů. Vyšší obrat sázkovky a její teoreticky vyšší zisk při vyšším obratu je pořadateli nahouby, protože z něj skoro nic nemá. A důsledkem toho všeho jsou pak nasraní sázkaři, kteří se ke kase nedostanou včas. Kdyby Red Rum jezdil do Slušovic, věděl by, že loni na poslední slušovické dostihy 28.10., kdy bylo krásné počasí a dorazilo snad 7.000 lidí (!!!) , obsloužilo Betino tento dav 2 (slovi DVĚMA) kasami na slušovickém závodišti!!! Tam se vloni nedalo vsadit vůbec, u každé kasy byla fronta asi 100 lidí!!! Takže Lysá letos 1.5. byla v porovnání se Slušovicemi vloni 28.10. sázkařským rájem Betina na zemi!!! Smile
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.05.2014, 13:48 Předmět: JCK
Pište tipy na sázení
Citovat

Ale teď raději k 1.klasice letošního roku v neděli 4.5. na chuchelském závodišti, Jarní ceně klisen a mému tipu (ať se může Red Rum i jiní pěkně napakovat!) Smile

Teoreticky to vypadá na souboj tří klisen: vítězky Deyláku Francie, dosud neporažené účastnice dvou dostihů nižších kategorií, Naviky a loňské nejlepší dvouleté klisny Najinské. Pro překvapení je tu Alhaartca trenéra Luky s Francouzem Bachelotem v sedle. Alhaartca toho zatím moc v dostizích ve Francii nepředvedla, ale loňský vítěz VJC Talar od trenéra Luky také před vítězstvím ve VJC (v kurzu 12:1) zrovna nezářil. Francie to bude s vítězstvím mít těžké, Najinska je moc dobrá a 1.600 m ji sedne lépe než 1.400 m v Deyláku. "Překvapit" může i Sázava se Šafářem v sedle, která přešla od Vocáskovců k trenérce Blažkové a která vloni vyhrála 3x po sobě od července do září.

Rozhodne pohled do paddocku a předstartovní kurzy. Pokud se mi bude líbit Alhaartca a/nebo Sázava, dvojciferným kurzům na jejich vítězství asi neodolám.

TIP: NAJINSKA-ALHAARTCA-FRANCIE-SÁZAVA-NAVIKA
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.05.2014, 19:56 Předmět: Najinska nezklamala, Honzik Chipera rovněž ne
Pište tipy na sázení
Citovat

JCK byla velmi povedená, s přehledem vyhrála má oblíbenkyně Najinska, kterou jsem si neopomněl v kurzu V/M 5,50/2,50 na závodišti vsadit, bohužel jen za 2.000,- Kč. Honzíka Chiperu jsem stihnul vsadit V/M 4/2 na závodišti v jednu odpoledne za 5.000,- Kč, bohužel jsem se zákulisní informaci o natočenosti tohoto koně dozvěděl až na závodišti. V den zahájení předprodeje ve Fortuně 1.5. byl koník k mání na vítěze dokonce v kurzu 6,50!!! Ostatní dostihy jsem víceméně nehrál, tutovky jsem neměl, tak jsem se jen "bavil" za jednu až dvě stovečky do dostihu jako pravý amatér! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.05.2014, 22:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já jako pravý amatér (doslova přeloženo milovník) jsem se bavil. Bylo to o trochu lepší než v Lysé, ale pořád bída. Malé pořadí: čtvrtý dostih 129, pátý (hlavní) 150, sedmý 569. Nejvyšší pořadí dne bral tradičně Olomoučák, trojsázka v šestém dostihu brala 2786.
Jen nechápu, že se ti nelíbila Sázava, všem se líbila moc!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.05.2014, 22:31 Předmět: Sázava
Pište tipy na sázení
Citovat

Sázava se mi v paddocku líbila, ale Najinska ještě víc. Uvažoval jsem o Sázavě do dálky, ale jen pari na tabuli se mi moc hrát nechtělo. Kurz na vítěze se držel na deseti, pak jedenáct a 12 : 1 už Sázavu někdo zahrál, že zas spadla dolů na 8 : 1. V tipu ze soboty (viz výše) jsem ji měl na 4.místě a přesně čtvrtá také byla. Alhaartca nestartovala a náhradnice Maruschka tabuli stihla, takže překvapením na tabulovém umístění pro mne byla jen po zranění a přechodu k trenéru Tajmrovi Lužnice na 3.místě a zklamala mě Navika, která tabuli nestihla. Leč Naviku jsem tipoval až na 5.místě, takže jsem jí zas až tolik na vítězství nevěřil.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.05.2014, 8:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

První dostih jsem naživo neviděl. Debutující HONZIK CHIPERA (2,5) vedený jemnou rukou Martiny Havelkové ale vyhrál na 1400 m i přes špatný start zcela suverénně o 6 délek před desetinovou favoritkou PATROLOU (1,7). Při vyhlášení působil opravdu čiperně, ale zdál se mi na derby kandidáta moc drobný, skoro bych řekl křehký. Původ ale vytrvalecký má, otec ARCHIPENKO byl koněm spíše ke 2000 m, mateřský otec HERNANDO vyhrál francouzské derby ještě v dobách, kdy se běhalo na 1 ½ míle. Proto možná vyděsil bookmakera Betina, který ho rázem zařadil mezi favority derby spoluu s CHEEKY CHAPPY, oba jsou nyní 8:1. Pořadí brala 87 a 135 Kč.
Žákovský dostih jsem raději vynechal, opět ho vyhrál kůň trenéra Šatry, tentokrát byla v sedle I WANT DANCE (5) Markéta Pátková, druhý skončil LABOND (5), třetí LAFRANCO (6). Malé pořadí vyplácelo 562, ve velkém se převádělo 987.
Třetí dostih završil hattrick Šatry a jezdkyně, byla to opět žokejka Havelková v sedle dalšího „pohádkového“ jména – RŮŽENKA (7,8) . Další stupně vítězů v handicapu o 12 koních braly méně hrané klisny PALETA (15) a REGGIE (14) , poslední doběhla PRINCEZNA (16). V pořadích se převádělo 2443 a 4088.
Ze 7 koní v následujícím dostihu sice nevyhrál desetinový favorit MYSTIC GOLFER (1,6), byl ale druhý za „králíkem“ Faraónem (4,5) s Vernerem a i třetí byl hodně hraný MRAMOR (5). Není divu, že se slibné převody rozplizly ve výhry 129 a 421. Čtvrtý drazil do cíle MALÝ MOŘSKÝ PRINC (7,8)
Oba poražení desetinoví favoriti běželi minule proti duu účastnic Jarní ceny klisen a PATROLA ztrácela jen krk na druhou MARY YEATS, to moc nehovořilo pro NAVIKU. Nehrál jsem ji, byla až moc nervózní a skoro až ke startu s ní musel jít vodič. Trio favoritek FRANCIE (2,5), NAVIKA (4) a NAJINSKA (5) v nabídce následovala letos debutující, ale pěkně vypadající SÁZAVA (8) ostatní byly už ve dvouciferných kurzech, i MISS KRUK (10). NAVIKA měla špatný start a už se nedostala dopředu, brzy zaútočila FRANCIE, ale NAJINSKA si ji hlídala, přesněji Lukášek v jejím sedle při svém jediném nedělním startu a jistě ji porazila o 3 ¼ délky. O třetí místo byl dlouho velmi vyrovnaný boj snad pěti klisen, ale mohutným závěrem přes všechny přešla LUŽNICE (30) a překonala i svoji bývalou kolegyni SÁZAVU i pod čarou uvedenou MARUSCHKU (14) s Bachelotem , přesazeným na ni ze škrtnuté ALHAARTCY. Malé pořadí bralo jen 150, ve velkém byl převod 1666. První klasické vítězství tak získal pro ambiciózní chovatelský projekt DAR, sídlící v Krabčicích trenér Koplík. Čtyři nákupy Vocáskových, i když dva už v jiném tréninku obsadily 2. - 4. a 8.místo. Čas MARY YEATS (13) ale ještě přijde, její původ slibuje vytrvalost.. Yeats vyhrál Accot Gold Cup 4krát v řadě!
První z dostihů na derby distanci sice vyhrála druhá favoritka AURORA (3,8), ale oba slovenské hosty za ní v pořadí TIZIANO VECELLIO (10) a AURELL (7,8) měl asi jen Olomoučák a 2787 Kč velkého bral sám, malé bylo 302. Vítězku, o jejichž distančních možnostech pochyboval i Tipařův palec, ale dobře dostihem provedl Jirka Chaloupka a bylo vymalováno.
V sedmém dostihu jsem opět zvolil pohádkové jméno a SAXANA (5,5) zdolala oba favority , kteří skončili za ní v pořadí ALFA WOLF ((2,8) – MONTE WELLS (3,5). Před ni se ale dostal syn mé oblíbené skokanky Nostalgie NOSTALGIK (6). Vytrvalec to je dobrý, pokud bude jen trochu po mámě nebo i sestře, o 2 roky starší NATALIE už vyhrála jedničkovou Cenu ČASCH, máme se na co těšit. Zatím mě potěšilo 569 malého pořadí, ve velkém se převádělo 847.
Dostihové odpoledne zakončilo vítězně růžové šampaňské nebo šampaňská růže? Zkrátka vyhrála CHAMPAGNE ROSE ( 2) před CHERI HONEY (4,5) a ARCHIE COMICS (7,8), bratrem Aurory. Pořadí platila 122 a 1248.


Naposledy upravil RedRum dne 6.05.2014, 19:45, celkově upraveno 1 krát.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 6.05.2014, 11:15 Předmět: Velké pořadí při VJC správně netipováno - převod!!!
Pište tipy na sázení
Citovat

Já jsem zaregistroval v JCK převod velkého pořadí 1.666,- Kč a nikoliv výhru za doběh Najinska-Francie-Lužnice. Tudíž velké pořadí 2.786,- Kč v následujícím dostihu za doběh Aurora - 2 Slováci neměl jen Olomoučák ale i jeden můj známý, který si zahrál rozpis velkého pořadí asi za 800 Kč.
Promiň přehlédl jsem se, máš samozřejmě pravdu. vzpomínám si, že jsme čekali, zda bude další převod a Míra říkal: "Hoši, nemusíte už čekat!" RR
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.05.2014, 20:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tradičně 8.května začíná pardubická dostihová sezóna a po chystaném slavnostním zahájení se nám hned ve 13 hodin v prvním dostihu přes proutěné překážky představí loňský derby vítěz , valach z Valašska MISTER AVIATION, mezi jeho soupeři bude i další účastník derby BARATEUS a slušnou rovinovou třídu měl i AL BUSTAN, poslední v Saint Leger.
Další účastník derby 2013, LITTLE RAKTI, bude na startu následujícího steeplu, mezi jeho soupeři bude i letošní koleský vítěz, nervózní zašpuntovaný CROSS ICE a uvidíme, jak přes zimu vyrostl maličký bojovník z bumperů MODERATOR.
Hlavním dostihem je ale až předposlední, osmý. Představí se v něm 16 papírově poměrně vyrovnaných skokanů, 10 z nich má jednociferný kurz, Angličan by nevěřil vlastním očím, protože první favorit ZARIF je nabízen 3,5. V handicapu si stojí lépe bělouš SHAMAN, ale stejně jako jeho tradiční soupeř CARDAM, zatím běhal kratší a rychlejší steeply jako Poplerův memoriál. SHAMAN ho loni vyhrál, CARDAM byl čtvrtý, předloni v něm neuspěli na rozdíl od tehdy druhého BORDERLANDA. Ten loni skončil s UNIVERSE OF GRACIE současně čtvrtý v Ceně Labe, ve které RUBÍN šokoval druhým místem, PUNTARENAS byl třetí v Ceně Vltavy. a nesmím zapomenout na účastníky Velké pardubické. KASIM v ní byl čtrtý, TROPIC DE BRION po statečném výkonu nakonec šestý a AL JAZ skončil s náhradním jezdcem na Irské lavici.
ZARIF obhajuje loňské prvenství v tomto dostihu. Troufnu si ale tvrdit, že tehdy nebyla taková konkurence, Z 10 koní jich dokončilo jen 5, za vítězem skončili Hipo Jape, Cherwick, Peintre Abstrait a Sortina, Nedokončili Ursan, Cim a BORDERLAND.
Ani další koně nelze podceňovat, dobrý byl především SHERARDO a zajímavým koněm bude FOLIE D’OCEAN stáje Mika, skrývající bývalého šampióna F1 Miku Hakkinena. Kůň je v Čechách už téměř rok, prý s výhledem startu ve Velké.

17:05 - 8.dostih (040101)
Úvodní cross country KOROKA
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 4500 m - 130 000 Kč, hdc - kurz
1 RUBÍN, 12 ž. Pavel Kašný 67 82 -12
2 STEP DANCER, 6 Michal Kubík 66 76,5 - 12
3 AL JAZ, 8 Josef Sovka 66,5 82,5 - 5
4 ZARIF(IRE), 7 ž. Josef Váňa 3 66,5 83 - 3,5
5 BORDERLAND(IRE), 8 ž. Marek Stromský 66 81,5 - 6
6 TUDUL(POL), 6 ž. Jaroslav Myška 66 x - 7
7 SISI MERBLE, 6 Martin Liška 65 70 - 16
8 KASIM, 9 ž. Marcel Novák 69,5 81,5 - 8
9 CARDAM(FR), 10 ž. Jaroslav Brečka 68 82 - 8
10 SUN BELINA(POL), 7 ž. Dušan Andrés 64 x - 14
11 UNIVERSE OF GRACIE(GER), 9 ž. Jiří Kousek 67 79,5 - 16
12 TROPIC DE BRION(FR), 7 ž. Jan Faltejsek 69,5 x - 7
13 SHERARDO, 10 Jan Kratochvíl 66 x - 14
14 FOLIE D`OCEAN(FR), 9 ž. Thomas Boyer 65 x - 7
15 PUNTARENAS, 8 Matej Rigo 66,5 79,5 - 5
16 SHAMAN, 10 Lukáš Matuský 67 85 - 6

Další dostihy mají i 20 koní na startu a slibují zajímavou podívanou i ze sázkařského pohledu. Je na co se těšit.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.05.2014, 17:32 Předmět: Pardubice 8.5.
Pište tipy na sázení
Citovat

Ze sázkařského pohledu nás čeká velká loterie, žádná tutovka k tipování tam není. Profesionální sázkař by sice vůbec neměl ztrácet čas sledováním událostí, na které sází, jak tady píše p. Hájek na jiném místě, ale dostihy mají svá specifika a já se zítra půjdu do Pardubic pobavit. Bude-li zajímavý převod na malé nebo velké pořadí, dá se podle paddocku nějaký rozpis vymyslet až na místě.

A vzkaz pro Red Ruma: Formy od Nikose letos na Pardubice nebudou. Nejlepší je zastavit se ve Fortuně jako jsem to udělal dnes ráno já a nechat si pardubický program vytisknout. Je to na rozdíl od pardubického DP na závodišti zdarma a bez reklam. [/u]
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.05.2014, 18:13 Předmět: rekordní minimum
Pište tipy na sázení
Citovat

Harry mě zde upozorňoval, abych si vzal program ve Fortuně. Tato zásadní informace chyběla vedení Dostihového spolku a Agrofert parku. Lidi dostávali v rámci předvolební agitace tužtičky ANO, ale neměli jimi kam psát. Programy došly ještě před zahájením dostihů, lidí, kteří je měli ze stránek Dostipy, musely být stovky.
Největší úspěch dne jsem dosáhl ještě před dostihy. Pár řad před námi totiž seděl žokej Faltejsek a tak se nám podepsal na společnou fotku z Cheltenhamu.
V úvodních proutěnkách čtyřletých došli na prvních místech čtyři z pětice předpokládaných favoritů. Vyhrál BARATEUS (3) s Bartošem , za ním se umístili MERINGA (4) STRETTON (6) a CRUEL MOLE JOE (7,7). Zklamal jen derby vítěz MISTER AVIATION. Pořadí brala 128 a 163.
Proutí pro pětileté a starší vyhrál favorizovaný ATTACK (2) s Rigem, dvojnásobný vítěz St. Leger, za ním však došli nečekaně VRANKA (12), ROMANS (12) a KADROS (20)
První steeple skončil vítězstvím „zašpuntovaného“ CROSS ICE (2,5) s Váňou ml. Tabuli doplnili VIVAT (7,77) LITTLE RAKTI (3) OVER LOOK (6) a náš oblíbený maličký MODERÁTOR (10). Pořadí 236 a 866.
Následující dostih skončil konečně vítězstvím smolařky DAMIETTY (6), opět s Rigem, ale druhého Holčákovic koně SONGSTERA (3,5) jsme v konečné fázi škrtli. Malé bralo 319, velké se třetím HABITAT ONE (14) se převádělo ubohých 882. Smůlu měl tentokrát Petr Tůma, který se zranil při pádu KIMENNE na posledním skoku, když byli na třetí pozici.
V dalším dostihu startovalo 19 koní, nestartoval spolufavorit JAM TAKI (4), protože po zranění Tůmy nebyl nikdo vhodný k dispozici. V této situaci jsme se soustředili jen na malé pořadí a jsme tak spoludržiteli „rekordu“. V takto početném poli ani nevyhrál první favorit, ale doběh HEGNUS (4,5) – ARABIAN GEM (2) platil 62 Kč! Třetí BARAK (7,77), koně, za které by se přece jen něco platilo byli až dále SAPFO (13) a hlavně PERFECT MATE (20). Vítěze jel opět Bartoš.
Další dostih nás dostal jiným způsobem. Měli jsme 4 první koně a díky chybnému předpokladu jsme nebrali malé. Vyhrál VIRVÁL (7) se Sovkou, před favorizovaným triem HANDSONE JACK (3) – NEVERLAND (3,5) – WILD DANGER (4). Malé bralo 525, velké 1253. Startovalo 10 koní.
Následující dostih měl na startu tříkorunového AGE OF JAPE (3), hanba, že musí skákat! Černým koněm dostihu, který ho však ovládl stylem start-cíl byl bílý outsider LÁVRA (30) s Velkem, třetí byl TAMMY’N CLASSY (13) a na tabuli se z 19 účastníků dostali ještě GOSCATER (16) a AMARAGON (10) Převádělo se 1715 a 1337.
16 koní v hlavním dostihu představovalo velký rébus, který nakonec rozřešil jediný člověk. Rychlé tempo diktoval celý dostih TUDUL (10) a až velký závěr BORDERLANDa (12) s Markem Stromským ho připravil o vítězství. Na třetí místo se prodrala SISI MERBLE (50), na velikonoční pondělí třetí v hlavním koleském dostihu III. kategorie (!). Malé rekordních 5047, ve velkém se převádělo 3171. Tabuli doplnili AL JAZ (5) KASIM (12). Zadržen byl bělouš SHAMAN a nevím, nevím, zda ho někdy ještě uvidíme.
V závěrečném dostihu tak bylo o co hrát. Desetinový favorit GEJZIR (1,7) byl poražen novou Holčákovic akvizicí jménem BROG DEAS (4) , třetí byl další nováček na našich drahách CORBELLINO (11) v tréninku Pavla Vítka. V malém jsme brali 163, velké mělo jedinou výhru přes 3000, kterou bral můj slovenský kolega z Cheltenhamu Peter.
Dostihy byly velmi pěkné, třebaže se přes závodiště přehnal dvakrát krátce déšť. , malý obrat pořadí však byl velkým zklamáním. Chuchelská infekce dorazila do Pardubic.


Naposledy upravil RedRum dne 9.05.2014, 21:46, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy